Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

+8
Djuka Hiashi
Djuka Narahiko
Djuka Mikommi
Djuka Ryuu
Takeyanagi Tomoko
Tairjuko Rikuno
Djuka Kodomo
Jiraiya
12 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Szomb. Okt. 05 2013, 21:11

//Diplomáciai és támadó osztag//
A helyzet elég forró volt, hiszen majdnem megsütöttem magam, de tudtam, ha nem is segítenek valahogy kiszabadulok innen, de szerencsére  megérkezett a segítség így nem kellet tűzön járást játszanom, viszont megkaptam a társamtól a magamét a balhé miatt, ami kevésbé érdekelt, hiszen túléltem és ez volt a lényeg. Sikerült visszavinnünk a két halott farkast a táborba, ahol a vezetőnk megdicsért, de közölte hogy nincs szüksége rá, mert a hajó, ami az élelmet szállítja, sokkal előbb érkezett meg, mint vártuk, így van élelmünk. Gondoltam, hogy segítek, de mint kiderült már kipakoltak, így ezzel nem kell foglalkozni. Mivel fáradt voltam a pihenés lehetősége jól jött viszont nem akartam a sátorba menni, így kerestem egy tüzet, ahol viszonylag kevesebben vannak és egy nagyobb követ, majd a homokból és földből próbáltam reprodukálni a tüzet, amit korábban okoztam, de így nem volt olyan szép, mint akkor. Lehet, hogy éppen életveszélyben voltam, de a tűz ahol elvesz, ott ad is, hiszen az elpusztult életből gyorsan új keletkezik, de ezúttal örülök, hogy nem lettem valami új tápanyaga, mert szeretem az emberi életet és még nem tervezek más létformát választani a következő életemre. Sajnos már nem sokáig látok, így visszatérek a sátorba és választva egy alvóhelyet el is foglalom azt. Sokáig nézem a sátor tetéjét, ha bárki szól hozzám csak hümmögök, ugyanis a mai harcot elemzem, hogy mit kellett volna máshogy tennem, hogy ne kelljen tüzet gyújtanom, de nem igen volt jobb ötletem, így lassan álomba merültem, de az álmaimban is csak a harc egyes pillanatait láttam.

//Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara//
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Okt. 17 2013, 11:40

Diplomáciai és Támadó osztag

Miután Tomoko-t sikeresen megmentette a farkasok és a tűzvész fogságából, elindultak visszafelé a táborba. 
- Hiashi, mondj valamit - kaptam megint fülemhez. Idegesítő érzés volt, semmi válasz nem érkezett már. Mivel Tomokora nem bízhattam testvérem megkeresését, így úgy döntöttem, magam indulok meg Hiashi után, előtte azonban Tomokot visszaviszem a táborba, ahol biztonságban tudhatom őt is és a szigetet is. 
Nagy meglepetésemre, mikor visszaértünk a táborba az elejtett állatokkal, a tűz közelébe sétáltunk, hogy a többiek elkezdhessék sütni a vacsorát, hirtelen betoppant Hiashi is, kezében egy megölt állattal. Elmosolyodtam, majd közelebb léptem.
- Már azt hittem, kinn alszol ma - veregettem meg a vállát mosolyogva. Habár a feladatunkat letudtuk, mint kiderült, megérkezett az ételt szállító hajó, így mindenki bőségesen tudott vacsorázni, majd teli hassal lefeküdni. 

A másnap igen korán elkezdődött a kis táborban. Gengetsu keltette fel a Djuka-k sátrában alvókat, sorakozót rendelve el. Nem tudtuk, milyen feladattal bíz meg minket a mai nap. 
Ágyam szélére ültem, egy kis ideig arcom dörzsöltem, majd felkeltem, megmostam arcom, felöltöttem magamra páncélom, a tárolóba csúsztattam tekercsem, majd kardjaim a hátamon lévő, X formájú hüvelyekbe helyeztem. Fejpántomat megkötöttem, majd kiléptem a sátorból. Kezem kitartottam, Shiro, a fehér holló pedig rárepült, majd megindultam a megadott helyre, hogy felsorakozzak. Úgy éreztem, az itt lévő Djuka-k között én vagyok a rangidős, ezért elsőként léptem ki sátramból, majd megvártam, hogy testvéreim felsorakozzanak. Egyenes testtartással, katonásan álltam, várva a további utasításokat.

Választott technika: Suiton: Suijinheki // Víz stílus: Vízmenedék
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Csüt. Okt. 17 2013, 16:12

Támogató és Segítő Osztag
- Rendben, akkor Ame.. remélem nem felejtem el... Amúgy ne félj, én nem haragszom. Én is vágytam rá, hogy kettejükkel lehessek. Hiashi a féltestvérem... állítólag anyai ágon, Kodomonak meg hálás vagyok, mert őneki köszönhetem, hogy most itt lehetek. - miután megsimogattam az állatot lefeküdtem egyik helyre, majd szóltam a többieknek - Ideje lesz pihenni, mert bajban leszünk, ha holnap nem kelünk fel időben.
Ezután jó éjszakát kívántam társaimnak, majd behunytam a szememet.


Másnap kialudva nyújtóztam egyet, és kicsit még feküdtem. Végül aztán nyújtózkodva felülök. Amera, és Narahikora nézek Feltornázom, majd egy kis váll lazító gyakorlatokkal bemelegítek, és kirázom a feszültséget karomból. Végül ha még aludna valamelyikük felébresztenem gyengéden.
- Ébredj. Mindjárt itt lesz a tájékoztatás. Hahóóó. Ég a sátor! - mondom megrázva őt, ha még mindig nem kel föl.
Végül felfegyverkezek, majd elindulok kifele.

//Katon: Ryuuka no Jutsu//


A hozzászólást Djuka Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 19 2013, 11:50-kor.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Szomb. Okt. 19 2013, 00:34


Támogató és Segítő Osztag

Még mielőtt elaludhattam volna, egy ninja lépett be a sátorba. Felültem, jelezve, hogy figyelek rá. Eligazítást tartott a holnapi nap teendőiről. Miután végigmondta, gyorsan távozott, én pedig lefeküdtem aludni, mert hosszú volt ez a mai nap.

Másnap későn ébredtem fel a többiekhez képest, Ryuu keltett föl.
- Köszönöm, most már fent vagyok. – mondtam még mindig fekve, a sátor felé fordulva. Vettem egy nagy levegőt, és elkezdtem készülődni. Mindig is utáltam a koránkelést, bár egy küldetésnél nincs kívánságműsor. Minél hamarabb végzünk, annál kisebb a kockázat, és utána mehetünk újabb küldetésre, segítve ezzel is az országot. Mire Gengetsu a sátrunkhoz ért, már mindannyian ébren voltunk és készülődtünk.
Pillanatok alatt elkészültem a felszerelkezéssel, mivel előző este mindent magam mellé készítettem. Miután végeztem, leültem, és megvártam, amíg a többiek is. Amikor ők is készen voltak, odamentem Améhoz.
- Elnézést, még nem mutatkoztam be, a nevem Djuka Narahiko. Gondolom, a családnevem nem lepett meg – mondtam mosolyogva, majd mielőtt válaszolt volna Ame, megfordultam, és kimentem a sátor elé, várva, hogy mi is fog tört

Választott jutsu: Shindan // Diagnózis
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Vas. Okt. 20 2013, 12:47

 Diplomáciai és Támadó osztag
A vadászat mondhatjuk sikeres volt bár csak egy borjút sikerült elejteni, mert eldurvult a helyzet a szüleivel. Elindultam visszafele, a tábor fele a borjúval a kezemben. Kicsit sajnáltam szegény borjút, mivel ő is élőlény, sőt ugyanolyan gyerek, mint ahogy én is az vagyok. De tudtam, ha nem teszem meg akár az egész küldetés, és ami rosszabb a családom élete foroghat kockán. Ilyen gondolatok között bele akartam szólni a headsetembe amikor észrevettem, hogy nincs nálam.
~ A fenébe már csak ez hiányzott. ~ morgolódtam magamban.
Ahogy visszaértem a táborba, láttam, hogy már mindenki megérkezett. A zsákmányomat letettem, oda ahova Kodomoék rakták a sajátjukat, majd leültem vele és Tomokoval vacsorázni, mely a a levadászott állatokkal elég bőséges volt, bár nem esett olyan jól az étel.  
-Történt veletek valami izgalmas? - kérdeztem tőlük vacsora közben.
Azt is jelentettem vacsora után, hogy elvesztettem a headsetemet. Utána bementem a sátorba, levetkőztem, a fegyvereimet és egyéb felszerelésemet pedig magam mellé tettem a földre.
Másnap reggel nem igazán voltam jó állapotban mivel szinte nem aludtam semmit. Volt éjszaka egy borzalmas rémálmom. Azt álmodtam, hogy egy sötét helyen állok, egyedül. Ez még nem is lett volna olyan rossz, de ami utána történt az már igen. Hirtelen láttam Getsugakurét, ahogy ég az egész. Ismeretlen eredetű ninják öldökölték az embereket. Amikor el akartam indulni segíteni egyszerűen nem tudtam, nem mozdult a lábam. A következő pillanatban már a Djuka birtokot láttam magam előtt. Az is égett. Könnyek jelentek meg a szememben, amikor láttam lemészárolt testvéreimet. Azonnal felkeltem és felordítottam. Onnantól kezdve nem tudtam aludni. Amikor észrevettem, hogy Kodomo kiment én is felkeltem és összeszedtem magam amennyire tudtam. Odaálltam mellé, majd szomorúan és fáradtan köszöntem neki.
//Kuchiyose no jutsu//
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Szer. Okt. 23 2013, 19:46

A klónok sikeresen körbefogták a bennszülöt hőlgyeket. A parancs mikor megérkezett, a két társam is előjött a rejtekhelyről. A parancs visszont nem volt más mint, hogy vissza menjünk a rejtekhelyünkre, a bázisra. Így hát el is indultunk volna, ha a nők nem tettek volna furcsa mozdulatokat. Amikor is elvitték gyorsan a gyerekeiket kettő közölük hirtelen a két társam mögött termet és egy gyors mozdulattal lecsapta őket. Én megpróbáltam valamit tenni a jó ügy érdekébe, de sajnos én is bekaptam egy gyors támadást és onnantól képszakadás történt.
Másnap mikor felébrettem szédűltem és zúgott a fejem, orrom kissé vérzett. Legelsőnek is felálltam és megmosakodtam a patakban. Mivel társaim nem voltak körülöttem úgy véltem, hogy már rég vissza mentek, így én is a tábor felé vettem az irányt.
Kissé sántítva és nehézkesen indultam neki az útnak, de a nap melege valahogy elég energiát adott nekem, hogy vissza érjék, lehetőleg bíztonságba.
Bújkálva és óvatosan közlekezdtem, remélve hogy nem kapnak el. Mikor hazaérk társaimmal beszélni fogok mégis hogy gondolták, hogy csak úgy itthagynak.

Doton: Iwa no Yoroi-t szeretném megtanulni
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 31 2013, 14:05

Mindenki
Új nap virradt a Nazo szigetén. Békés volt a reggel, szinte már túlságosan is békés. A békesség nem feltétlen jelent csendet ugyebár, így tökéletesen lehetett hallani az emberek, csendes motoszkálásából keletkezett nagyobb hangzavart. Bár ezt néha-néha elnyomta a tenger felől érkező szél süvítése, ami egyenesen a Djuka klán sátrainak bejáratát ostromolta.  A rangidős klántag, Kodomo ért ki elsőnek a sátrak elé, ahol már várta őt Gengetsu. Hamarosan megérkeztek a többiek is és szépen lassan felsorakozott mindenki. Nem teljesen, de végre együtt van a klán nagy része. Ame is láthatja Hiashit és Kodomot... Gengetsu háttal állt a tengernek, így ti pedig szembe álltatok a tengerrel. Ami azt jelentette, hogy a Keleti Nap, balról melengette az arcotokat. Váltakoztak a hőmérsékleti ingerek. Egyszer a hűvös tengeri szellő csökkentette arcotok hőmérsékletét, egyszer pedig a finom, melengető reggeli napsugarak emelték fel azt. Miután mindenki teljes figyelmét a vezetőre összpontosította, megkezdte az eligazítást.

- A Felderítő és Rajtaütő Osztagot, visszarendeltem tegnap este és még mindig nem érkeztek meg. Azt a jelentést kaptam tőlük, hogy egy nőkből és gyerekből álló, kisebb bennszülött csoportra bukkantak az este. El akarták őket fogni, de megtiltottam nekik, ugyanis ha lehetséges, akkor az itteni lakosokkal ne kerüljünk összetűzésbe. Ezért jött létre a Diplomáciai Osztag. A visszarendeltem őket és azóta nem érkeztek meg és semmilyen hírt nem kaptunk felőlük. Aggódni azonban még nem szükséges, ugyanis ninjákról van szó. Viszont, ha ellenséges szigetlakókkal nézünk szembe, akkor szükségetek lesz a megfelelő eszközökre, hogy életben maradjatok. Ezért, azok akik most itt vannak, jutsut fognak tanulni. Tehát: Djuka Kodomo, Munfurava, Hiashi, Narahiko, Ryuu, Kazuma és Takeyanagi TomokoTalálomra választottam ki nektek egy-egy technikát azok közül, amiket ismerek. Tudom, hogy a Djuka Klán tagjai rendelkeznek a Suiton és Katon elemmel is... Szóval mázlitok van velem, ugyanis Én is ezzel a két elemmel bírok. Viszont a technikát csak egyszer mondom el és mutatom meg. Aki nem képes felfogni a működését és nem képes saját magától rájönni a gyakorlati működésére, azt nem vagyok hajlandó tanítani.

Fejezte be a férfi, majd megformált egy furcsa, nem hétköznapi kézjelet, aminek köszönhetően, létrehozott saját magán kívül, hét klónt, akik odaálltak hozzátok. Mindegyik klón választott magának egy diákot. Egy azonban üresen maradt. Gengetsu kérdőn nézett végig rajtatok. Ebből látszik, hogy Ő nem a személyeiteket nézi, hanem csak a ninját. Nem tartja számon az embereit túlságosan, ugyanis Kazuma még mindig hiányzik.
- Majd a technika elsajátítása előtt, annak akinek hiányzik az egyik társa, közölje a klónommal, hogy hol a frászban van! Most pedig oszolj!!
Adta ki a parancsot a valódi Gengetsu, majd a felesleges klón, egy pukkanás és némi füst kíséretében eltűnt.



Ame

Külön váltál a többiektől és követted Gengetsut, egészen az erdő széléig, ahol már nem volt egy sátor sem, sem pedig ember. Csak ti hárman. Gengetsu, Te és a Tigrised Yoru. A férfi kézjeleket formált, majd lecsapta tenyerét a földre. A tenyeréből, furcsa jelek kezdtek szerteágazni, majd egy kis füst és megjelent egy állatka. Első ránézésre rágcsálónak néz ki... Mint egy menyét!
- Ő itt Iria. Egy Ninjuu a Menyétek közül. Talán már hallottál azokról a legendás élőlényekről, akik állatok ugyan, de értelmesek és fejlettek annyira, hogy beszéljenek, gondolkodjanak és Chakrát használjanak akárcsak egy ember. Ők a Ninjuuk. Rengeteg faj létezik szerte a világban belőlük. Még a Tigrisekből is akad nem egy példány a fajon belül, akik képesek kommunikálni és chakrát használni. A Ninjuu és a Ninja állat között ugyan nagy a különbség. Ugye a Ninja állat mindig a gazdájával van, engedelmeskedik neki, nem tud beszélni és a gazdája segítségével képes Ninjutsukat használni. Persze ezt csak kezdetben, ameddig be nem gyakoroljátok a technikát. A Nin-juu egy megidézhető élőlény, akit a ninja fegyverként hívhat a harcban maga mellé.
- Azért ez nincs teljesen így Gengetsu-san... A Ninjuuk csak nagyon kevés esetben vannak alárendelve egy Ninjának... Emlékszem az első találkozásunkra, akkor még megalázkodtál még az újszülöttek előtt is... HEHE!
- Iria!
Förmedt rá a férfi, mire a menyét egyből pókerarcot vágott és elkomolyodott.
- Szóval... A technika amit meg akarok neked tanítani az a  Nimpou: Henge Kongounyoi // Ninja művészet: Gyémántkeménység. Ez a technika nagyban megkönnyítheti a dolgod a későbbiek során. Segítségével egy állatot, vagy is egy társállatot, át tudsz alakítani egy fegyverré. Ez a technika nem olyan mint a Henge no Jutsu, hogy csak egy chakrakivetülést mutat, hanem a fegyver teljes tulajdonságaival fel tudod ruházni az állatod. Nézd!
Utasított a férfi, majd kinyújtotta a kezét. A menyét, amit az imént megidézett, felszaladt a nadrágja szárán, végig a testén és végül leült a tenyerében. A következő pillanatban pedig, egy pukkanás kíséretében a menyét helyére egy Katana került. Barna színű volt a pengéje, csakúgy mint a menyét szőrzete. Szinte az egész kard barna volt. De azért, hogy demonstrálja a kard valódiságát, Gengetsu egy vágást intézett az egyik közelebbi fa törzsére. A vágás és függőleges vágás volt, ami egy jókora darabot lenyesett a fatörzsből. Ezután egy újabb pukkanás kíséretében a menyét visszaváltozott és eltűnt.
- Ahogy látod, a technika valóban működik, ha hozzáértő személy használja. Most pedig elmondom a technika létrejöttének folyamatát és megvalósítást. Ehhez viszont vissza kell emlékezned az Akadémiai éveidre. Ott ugye az egyik alap Chakrairányítási Művelet a Chakra Testen Kívüli Tárgyban Való Irányítása. Itt ugye a tárgyat most vehetjük egy testnek. Az alap jutsuja ennek a műveletlen, amit már az Akadémián is megtanultál, a Kakuremino no Jutsu // Láthatatlanság Köpenye. Ott ugye a chakrádat kiterjesztve, képes vagy átfogni és átitatni egy tárgyat vele, majd a chakrádat a tárgy felületére kiterjeszteni és ott a chakrádat materializálni. Így láthatóvá válik és tárgy felületén bármilyen mintát és színt képes leszel létrehozni. Ennél a technikánál azonban teljesen más a helyzet, szóval jól figyelj. Két része van a jutsunak. Meglepő, de nem a Jutsu technikai része a nagyobb kihívás, hanem az előkészítése, ami nem más, mint a Ninjaállat teljes bizalmának elnyerése és a "lelkeitek" összekapcsolása. Ezt nem kell szó szerint értened. Szóval az első fázis az az, hogy ülj le a Tigriseddel szemben és vedd rá, hogy maradjon nyugton. Ezután pedig, vegyél fel egy számodra kényelmes testhelyzetet, amiben tudsz koncentrálni és nyugodt tudsz maradni. A lényeg, hogy a Tigriseddel szemben legyél és semmiképpen sem szabad elmozdulnotok egymás elől. Miután ez megvan, jön a neheze. Formálj meg egy kézjelet. Általában mindenkinek van egy jel, amit a legjobban szeret és ami számára valami miatt kedvesebb és jobb mint a többi. Ez nálam a Majom, de nálad lehet akármi más, a lényeg, hogy kényelmes legyen és szeresd. Ezután a kézjel folyamatos fenntartása után a chakrád, jóval szabadabban fog áramolni, ugyanis a kézjelek aktivizálják a chakrádat. Úgymond löketet adnak neki. Az elméddel és az akaraterőddel pedig irányítod azt. Olyan mint egy összetett gépezed. Ha csupán csak az akaratoddal irányítanád a chakrádat, akkor lassan áramolna, de ha közben kézjeleket mutogatsz el, akkor a chakrád jóval gyorsabban mozog. Tehát akarattal utat mutatsz és megindítod, a kézjelekkel pedig felgyorsítod a chakra mozgását. Itt pedig az egyetlen egy kézjellel, könnyedebbé tested a chakra mozgását, így jutunk el a következő szakaszig, ami még midig az első fázis egyik része. A Következő szakaszban a chakrádat ki kell terjesztened és körbeölelned vele az állatod testét. Ha ez megvan, érezni fogod a chakráddal, le tudod majd tapogatni minden egyes felületi porcikáját. A következő lépés pedig az állatod chakrahálózatába való behatolás. Ezt az állatodnak is hagynia kell, különben a technika nem működik. Ha a Tigrised nem engedi, hogy összekapcsold a saját és az Ő chakráját, akkor a technika nem valósítható meg. Ezért kell a közös meditáció, hogy szinte természetfelettien, egy hullámhosszon legyetek. Akkor engedni fogja, hiszen nem véletlenül vagy Te a gazdája. Miután ez megvolt, tehát a saját chakrádat összekapcsoltad az övével, jön a jutsu technikai része, ami már könnyebb. Használd az Ő és a saját chakrádat, hogy átalakítsd a Tigrised testét egy fegyverré. Általában akkora fegyvert tudsz létrehozni, ami körülbelül akkora mint maga az állat. De feszegetheted a határokat nyugodtan, bántódása nem eshet, csak akkor, ha erőszakkal hatolsz be a chakrahálózatába. Akkor akár örökre meg is béníthatod... Az átalakítást úgy hajtsd végre, hogy a chakrád teremtő erejét használva, próbáld meg összesűríteni és a lehető legkeményebbé átalakítani és formázni az állatodat. Képzeld el a fegyvert, legyen előtted, minden tulajdonságával együtt. Akkor menni fog. A többire neked kell rájönnöd magadtól. Én már nem segítek többet!
Fejezte be a férfi, majd egy pukkanás kíséretében eltűnt...

// Kérnék tőled egy 50 soros postot a technika elsajátításáról.  Vess fel problémákat és azok lehetséges megoldásait is a tanulás során. Légy kreatív //


 

 

Tomoko
Tomoko is követte a férfit egyenesen be az erdőbe. Körülbelül egy kilométert haladtak befelé, amikor a férfi megállt és egy kisebb zsákot vett elő, aminek a tartalmát kiborította Tomoko elé. A kezében pedig meglóbált egy papírt, amin furcsa jelek voltak. Egy pecsét.
- Ha jól tudom, akkor Te gyújtottad azt a tüzet tegnap... Hatásos menekülési forma, de legközelebb légy kicsit bölcsebb és ne gyújtsd fel a fél erdőt. Ezért, most egy olyan technikát szánok neked, amivel ki tudod húzni magad  a szorultabb helyzetekből. Ez a technika, a Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara. Ez egy speciális pecsét technika, ami a mérgeken alapul. Ne félj, nem kellenek orvosi ismeretek ahhoz, hogy a jutsut elsajátítsd. Egyszerűen csak tudnod kell, hogy milyen növényekből tevődik össze a technika. Lényegében ezek a növények, majdnem minden erdőben megtalálhatóak. - Ekkor lemutatott maga elé - Tölgyfakéreg, Nadragulya, Csalán. Többnyire ezekből tevődik össze a technika, habár használhatsz még ezeken kívül, más növényeket is. De ennek a háromnak, mindig jelen kell lennie, különben a technika nem működik. Ezt a technikát egy Vándor Ninja fejlesztette ki, aki jártas volt a növények és a Fuuin jutsuk terén. Első és legfontosabb tudnivaló, hogy mik azok a Pecsétek. A pecsét technikák mindig chakrát tárolnak magukban és mindig, vagy elszívnak, tárolnak, összekötnek, átalakítanak vagy elzárnak vele valamit. Ez a technika a tárolást és az átalakítást veszi alapul. Minden pecsét a chakrádból jön létre. A pecséten lévő jeleket, csak azok érthetik meg, akik jártasak a pecsét technikák terén. Ilyen volt a régi Uzumaki Klán is az Örvény Országából. A pecsét lényegében egy kód, ami elzárja a chakrát, amiből létrehozták a pecsétet, valamint a kód át is alakítja a chakrát. Ilyen pecsét viszont kevés van, hogy az elzárt chakrát átalakítsa. Ez a technika viszont a ritka kivételek egyike. Látod ezeket a jeleket? - Mutatta fel a pecsétet - Ezek azok a jeleke, amiket a szerzetes felfedezett és alkalmazott. Ezek alakítják át az elzárt dolgokat mérgező anyaggá. Tehát a technikának két nehézsége van: Először is meg kell rajzolnod tökéletesen a pecsétet a jegyzetre, majd egyszerre három dolgot kell lebontanod és chakrává alakítanod úgy, hogy azt később, porként alakítsd vissza. Tehát, itt a lebontott növényeket át kell alakítanod és port kell belőle létrehoznod. Tehát a először megrajzolod a jeleket, a növényeket chakrává alakítod majd elzárod a pecsétbe, végül a pecsétet feloldva, a növényeket nem saját kinézetükbe alakítod vissza, hanem por formájában hívod elő őket. A pecsét pedig elvégzi azt a részét a jutsunak, ami a legfontosabb, a növények méreggé alakítása. Itt van 12 jegyzet és elegendő alapanyag. Tessék itt van egy elkészített jegyzet. Másold le róla a jeleket és próbáld létrehozni a technikát. Ha végeztél, keress fel. Teszteld magadon a mérget. Meghalni nem fogsz, max érezni fogod a technika hatásait. Direkt nem mondtam el, hogy mire jó, tapasztald ki te.
Fejezte be Gengetsu, majd egy pukkanás kíséretében eltűnt.

// Kérnék tőled egy 50 soros postot. A 12 jegyzetből legalább 5-nek kárba kell vesznie //


 



 
Kodomo
Ahogy a többieket is, téged is félrevezetett Gengetsu klónja. Azonban a rangidős Kodomot, egy egészen más, érdekesebb helyre vitte. Kisétáltatok egészen a Tengerig és azon is túl. A hajó előtti nyílt vízen álltatok fel. Gengetsu a hajónak hátat fordított, te pedig Gengetsuval szemben álltál, így láthattad a hatalmas tengerjárót. A férfi tudta, hogy több vagy azoknál a Genineknél, akiekt a testvéreidnek nevezel, habár lehetséges, hogy hamar utol fognak érni. Így nem is nagyon teketóriázott, Elit Ninjához méltóan, belevágott a dolgok közepébe. Megformálta a Tigris, Kígyó, Tigris kézjeleket, majd kimondta a jutsu nevét.

- Suiton: Suijinheki // Víz Elem: Vízmenedék!

Miután kimondta a technika nevét, a körülötte lévő víz, hirtelen kavarogni kezdett és mint egy eleven tornádó, körbefogta Gengetsut. Teljesen eltakarta a férfit és látszott, hogy egy igen masszív és vastag vízfalat hozott létre körülötte. Körülbelül 3 méter magas volt és egy méter vastag, maga a vízfal. Eltelt néhány másodperc és a jutsu véget ért. A víz lehullott, kisebb hullámokat keltve.
- Ezt a technikát, maga a Nidaime Hokage fejlesztette és találta ki. A megannyi technika közül amit kitalált, ez tette híressé, ugyanis annyi chakrával rendelkezett és olyan fogékony volt a Suiton technikák terén, hogy képes volt a semmiből, tó méretű vizeket teremteni, pusztán a Suiton Chakrájából. Ő, ezzel a technikájával, bármely Támadó Katon Ninjutsut ki tudott védeni. Ezt ugyan a most élő shinobik közül kevesen tudnák kivitelezni, így ránk, már csak az egyszerűbb fajtája maradt meg, amikor a meglévő vízből hozunk magunk köré védelmet. Ezért hoztalak a nyílt vízre. Képes lehetsz ugyan saját chakrádból létrehozni védelmet, de az esetleg egy Endan, vagy néhány Hosenka ellen védene. Így pedig könnyedén kivédesz egy Goukakyuut. Magasabb szinten egy Karyuu Endant is akár. A technika lényege igen egyszerű, de jól figyelj, csak egyszer mondom el. Annyit kell tenned, hogy kiválasztod magadnak a legmegfelelőbb védelmet. Számomra a forgó víztömeg volt a legegyszerűbb és a leghatásosabb. Vannak, akik egy háromszöggel vagy egy négyszöggel veszik körbe magukat. Ott ugye nem egy forgó víztömeg jön létre, hanem a víz, gejzír szerűen csap fel majd kapcsolódik össze a használó minden oldaláról. Szóval ezt tapasztald ki és használd azt, ami számodra a legmegfelelőbb. A jutsu lényege annyi, hogy kiterjeszted az elemi chakrádat a vízre. Ezt a talpadon vagy akár a tenyereden keresztül is kivitelezheted. Ha a tenyeredet és talpadat használód, akkor nem igényel kézjeleket, de ha csak az egyiket, akkor igen. Viszont, ha nagy mennyiségű vizet akarsz felemelni, akkor mindenképpen használnod kell a kézjelsorozatot. Miután ezek megvoltak és kiterjesztetted a chakrádat a vízre, egyszerűen csak emeld fel és mozgasd. Nem bonyolult, de megerőltető technika. Próbálkozz vele, tapasztald ki a saját módszereid szerint. Itt végeztem.
Majd megformált egy félkezes kézjelet és eltűnt.

// Írj 50 sort a technika elsajátításártól //




Ryuu

Ahogy mindenki mást is, Ryuu-t is félrehívott a senseinek kinevezett Gengetsu, hogy ennek a Geninnek is tanítson valami újat. Egy egészen érdekes technikát tartogat számodra, ami illik még a nevedhez is. Téged, egy sziklás környezethez vezetett. Kisebb nagyobb sziklák között araszolva, távol kerültetek a többiektől, Gengetsu pedig elővett egy tíz méteres drótot, majd kinyújtotta a kezét és a drót elindult előre nagy sebességgel és rátekeredett az előttetek lévő sziklára, ami körülbelül akkora volt mint egy ember. Ezután a fogai közé szorította a drótot, majd megformálta a Kígyó, Sárkány, Nyúl, Tigris kézjeleket. Ekkor, egy hatalmas levegőt vett, majd a drótot továbbra is a szájában tartva, kifújta a levegőt. Azonban az, nem levegő formájában távozott, hanem hatalmas lángcsóvaként, amik a dróton szélsebesen végighaladva, megpörkölték a követ. Miután a lángok eltűntek, láthattad, hogy az egész kő, korom fekete volt és egy része meg is olvadt. Habár ez nem csoda, hiszen egy legalább S szintű ninja használta a technikát. Miután a férfi végzett, a kezedbe nyomta a drótot.

- Ezt a technikát fogod megtanulni. Persze nem olyan szinten, amilyen szinten én használtam, de eljuthatsz majd egyszer oda is. Ez a technika, a Katon: Ryuuka no Jutsu // Tűz Elem: Sárkánytűz Technika. Igencsak erős technika, ha adott minden feltétel az alkalmazásához. Nem tudom, hogy ismersz-e másik Katon technikát is, így elmondom a Tűz Típusú technikák lényegét. A Katon technikák legnagyobb része, mind szájon át keletkező technika. Ahogy a Ryuuka no Jutsu is. A szájon keresztül alkalmazott technikának három fázisa van: Az Első nem más, mint a Chakra testen belüli irányítása. Itt azt kell tenned, hogy a chakrádat, sűríted és koncentrálod a tüdődbe. Akkora mennyiséget, hogy az elég legyen a jutsu kivételezéséhez. Erre valóak a kézjelek. Ugyan képes vagy saját erdőből is az akaratoddal irányítani a chakrád, de az nagyon lassú és precíz dolog, amit nem minden ninja tud kivitelezni. Ezért vannak azok a bizonyos Kézpecsétek, amikkel a chakrádat aktivizálod. Az akaratoddal megadod az utat neki, ugyanis koncentrációval irányíthatod a chakrád, majd a kézjelekkel felgyorsítod a mozgását. Erre való a kézjelsorozat, első két eleme a Kígyó és a Sárkány. A Sárkány kézpecsét a tűz technikák egyik legalapvetőbb kelléke. Az adja meg számukra a legnagyobb löketet. A másik pedig a Tigris, amit majd később részletezek. Nos, ezzel a két kézpecséttel eljuttatod a chakárd a tűződbe, sűríted, majd egy nagy levegőt veszel. Fontos, hogy ne csak sima chakrát keverj el a levegővel, hanem nagy mértékben Elemi Chakrát is. De ne feledd, még nem alakíthatod át tűzzé, különben belülről égsz el. Miután ez megvolt és elkeverted a levegőt és a chakrát, jön a Második fázis. A kézjel sorozat második felével a Nyúllal és a Tigrissel, erőteljesen kifújod a levegőt. Ugye nem feltételezzük, hogy a tüdőnk erejétől fújjuk olyan messzire a lángokat. Az a kézjelek feladata, hogy a chakrát, a lehető legmesszebbre juttassa. Ezért, amint a levegő elhagyta a szádat, alakítsd át a levegővel kevert elemi chakrát tűzzé. Ez a chakra teremtő ereje, vagy is a Yin chakra. Ennél a Jutsunál viszont, nem hagyatkozhatsz csak az ismert szájon át alkalmazott technikák ismeretére, ugyanis itt van egy úgy nevezett médium, vagyis közvetítő anyag, amin keresztül a lángok, elérnek a célpontig. Itt át kell itatnod elemi chakrával a drótot is, majd amikor a lángokat útnak indítod, a szádon keresztül létrejövő tűz, belobbantja az elemi chakrát, persze ezt nem úgy kell érteni mint egy gyúlékony anyagot, hanem te alakítod át lángokká, és így a már útnak indult lángok magukkal viszik azt. Így jön létre a teljes Ryuuka no Jutsu. Remélem megértetted, mert ha nem, akkor nem tudok segíteni, ugyanis nem mondom el többször. Tudnod kell saját magad, hogy hogyan alkalmazod. Itt a drót, próbálkozz!
Mondta. Szinte nem is érdekelte, hogy képes leszel-e elsajátítani a technikát. Habár, ez minden másik társadnál így volt. Lehet, hogy egy kicsit fent hordja az orrát ez az Elit Jounin? Nagyon úgy tűnik, hiszen egy pukkanás kíséretében a klón eltűnt.

// Tőled is kérnék 50 sort a technika elsajátításának folyamatáról //




Narahiko

A Narahikoval való "eljárás" valamivel másabb volt, mint a többieknél. Gengetsu egy rövid ideig csak állt előtte és gondolkozott. Kínos csend állt be, habár az a "kínos" dolog, esetleg csak a Genin számára lehetett valóban az. Gengetsu nem zavartatta magát, megindult és intett a fiúnak, hogy kövesse. Ezt meg is tette, majd hamarosan elérkeztek egy hófehér, viszonylag nagy sátorhoz, aminek oldalán, kanjikkal az állt, hogy "elsősegély". A férfi bement, te pedig követted őt. Ahogy beléptél a hófehér sátorba, egy teljesen kiépített, orvosi szoba várt téged. Annyi volt csak a különbség egy kórházi szoba és e-között a rendelő között, hogy itt a márványkő helyett, homok volt a talpatok alatt. Minden felszerelés meg volt ami egy orvosi rendelőbe kellett, hogy legyen. Beleértve a három ágyat is, amin három beteg feküdt. Mellettük pedig egy fehér ruhás férfi ült, orvosi köpenyben.
- Han! Tanítsd meg ennek a fiúnak a Gyógyító Medikus Ninjutsuk Alapjait!
Mondta Gengetsu, mire a férfi csak bólintott, majd intett és maga mellé "rendelt". Egy barna bőrű férfi mellett feküdt, akit mintha valamiféle görcs húzott volna össze, néha megremegett. Az orvoson semmi különös nem látszott, ugyanis orvosi maszk és fejkendő volt rajta. Úgy volt beöltözve, mintha egy műtéthez készülődne, így csak a kék szemei látszódtak. Miután odaálltál mellé és a fekvő beteg mellé, megszólalt.
- A nevem Han. Most meg fogok neked tanítani egy Orvosi Ninjutsut. Figyelj, mert csak egyszer mondom el, ugyanis valószínűleg műtenem kell. Ennek a technikának a neve Shindan // Diagnózis. Ez a legalapvetőbb Orvosi technika. Ezzel csupán a chakrád segítségével és az elméleti tudásoddal, képes vagy egy teljes vizsgálatot eszközölni egy testen. A legegyszerűbb fázisa a fizikai vizsgálat, amikor a test felületét, majd a belső szerveket vizsgálod meg. Magasabb szinten egy teljes vérképet is fel tudsz állítani és orvosi műszerek nélkül, képes lehetsz bármilyen rendellenességet kiszűrni ami zavarhatja az életfunkciókat. Viszont, rendkívüli figyelmet és tudást igényel, hogy mindezt ezzel a technikával le tudd szűrni, így a ninják nem is vesződnek vele, hanem inkább gépekre kapcsolják a betegeket. A harctéren pedig általában egyértelmű egy sérülés, vagy betegség oka és kevés esetben komplikáltabb az eset. Ez, mint minden gyógyító technika, kívülről hatol be a szervezetbe és a testen kívül jön létre. Az olyan technikák, amik a testen belül jönnek létre, azok mind a Sötét Orvosi Ninjutsuhoz kapcsolódnak. Azt is jó tudnod, hogy az Orvosi technikáknak csak nagyon kis része igényel kézjeleket. Leginkább az orvos chakrakontrolljára kell, hogy alapozódjon a jutsu. Ez a technika pedig maga a színtiszta chakrakontroll. A technikát úgy hozod létre, hogy a tenyeredbe koncentrálsz egy nagyobb mennyiségű chakrát, amit szépen lassan kibocsájtva és kiengedve a tenketsujaidon keresztül, kiáramoltatod a testedből, formázol. Ugye maga a chakrakontroll az nem más, mint a chakrád puszta akaratoddal való irányítása. Itt ezen van a hangsúly. Az akaratoddal kell irányítanod a chakrát. Mivel a chakra egyfajta hatodik érzéked és teremtő erővel bír, így érezni is tudsz vele. Chakrával meg tudod valósítani és létre tudod hozni mind az öt érzékszerved tulajdonságát. Képes vagy a chakrával ízlelni, látni, hallani, szagolni és tapintani. Itt a chakráddal ki kell tapogatnod a sérüléseket és a rendellenességeket. Pontosan úgy, ahogy a Sejtes Immunitás során történik meg a kár felmérése. Miután kiterjesztetted a chakrádat, egyszerűen csak mozgasd a kezed arra a pontra, amit diagnosztizálni akarsz és mérd fel. A belső sérüléseket is fel tudod tárni és akár a mérgeket is ki tudod szűrni, valamint a belső szervek működését, valamint az idegrendszer működését is le tudod ellenőrizni. Ezekhez azonban elengedhetetlen az alapvető Elméleti ismeret az Idegrendszerről és az Anatómiáról, valamint a Toxikológiáról. Nem tudom, hogy mennyire rendelkezel ilyen ismeretekkel, ezért én most csak a felületi sérülések felderítésével fogom neked tanítani a technikát, de természetesen ezt később használhatod a belső test vizsgálatára is. Amit tudnod kell az az, hogy elsőre jobban teszed, ha egy kicsit meditálsz és koncentrálsz egy kézjel segítségével. A másik és a legfontosabb dolog, hogy legyen benned az alapvető segítői szándék. Az érzelmek nagyban befolyásolhatják egy jutsu működését, hatásfokát és a chakra természetét. Ha kedves, segítőkész és pozitív személyiség vagy, vagyis "jó" és segíteni akarsz az embereken, akkor alkalmas vagy az orvosi technikák elsajátításához. Nem a sima egyszerű hétköznapi chakrával kell gyógyítanod, hanem a színtiszta gyógyító chakrával, vagyis színtiszta, formázatlan Yang chakrával. De vigyázz, mert ha sűríted a chakrád és egy helyre tömöríted és sokat zsúfolsz össze, akkor elérkezel a formai manipulálás szintjére (Megjegyzés: Rasengan könnyebbik variációja. Formai manipuláció során, a chakrának fizikális alakot adunk, így tapinthatóvá válik) ami olyan chakrapengé hoz létre, ami a test felülettel, vagy a test belső részével érintkezve, azonnal károkat okoz. (Megjegyzés: Mint pl Kabuto chakrapengéje) Az már egy Sötét Orvosi Ninjutsu... Így gondolj valami szépre és arra, hogy segíteni akarsz a páciensen, ezáltal a chakrád felveszi a zöldes árnyalatot, ami a gyógyító chakra ismérve, viszont ügyelj arra, hogy a chakrát ne sűrítsd túlságosan, hanem inkább hagyd szerteoszlani és úgy mérd fel a testet.
Mondta a férfi, majd felállt a beteg mellől és a hasa felé tette a kezét. Hirtelen megjelent egy zöldes köd az orvos kezei körül, ami még egy furcsa, vibráló hangot is adott. Pár másodperc alatt végzett is, majd ismét megszólalt.
- Ez lenne a technika. A segítségével sikerült megállapítanom, hogy ennek a matróznak vékonybél rákja van, így most már biztos, hogy meg kell operálnom. Arra kérlek, hogy vedd fel ezt a maszkot - nyújtotta oda neked - hogy amíg itt tartózkodsz, biztosan ne szennyezz be semmit. Ha ezzel megvagy, akkor gyakorold a technikát azon a betegen. - Mutatott a középső ágyban fekvő, alvó betegre - Mélyen alszik. Kiütötték a fájdalom csillapítók. Teljesen pucér, de amint látod, be van takarva. A feladatod az lesz, hogy a takarón keresztül, látatlanul, mérd fel a külső sérüléseit. Egy társával verekedett össze, aminek kardvívás lett a vége és elég csúnyán megvágták. Már elláttam, a te feladatod csak annyi lesz, hogy a testén, nyaktól lefelé találd meg a sebeket a takarón keresztül. Sok szerencsét!
Mondta a férfi, majd elfordult tőled és megkezdte a műtétet. Itt az idő, hogy cselekedj.

// Kérnék tőled 45 sort a jutsuról. Találsz majd a jobb térdén egy vágást, valamint a mellkasán és a bal combján. Mivel nem rendelkezel orvosi ismeretekkel (Ami most már alap az Orvosi Ninjutsukhoz) így kérlek, hogy amint tudod, pótold az ismereteidet az Orvosi Ninjutsuk topicjában leírtak szerint, hogy ne csak külső, hanem belső elemzést is tudj végezni. Most azért nem tudsz komolyabb diagnózist kivitelezni, mert a karaktered nem rendelkezik eleméleti ismeretekkel. Ha végképp nem tudsz mit kitalálni, akkor figyelmedbe ajánlom Akari Tenshi, Katsumi Kawachi és Kenshiro Mirubi pályázatait és Kalandjait, ahol ők már kijátszották ezeket az ismereteket. Neked elég csak így ennyire, ahogy ők tették meg //



Hiashi
A többiek már leléptek, most itt az ideje, hogy Te és Gengetsu klónja hozzálássatok a feladathoz, ami előrébb visz téged a Ninja utadon. Már alig maradt hely a szigeten, ahová különvonulhatnátok így nem maradt más választás mint Gengetsu sátra. Bevezetett hát téged az oroszlán barlangjába ahol nem volt más csak homok, egy ágy és egy nagy, kerek faasztal. Nem teketóriázott, megformált néhány kézpecsétet, majd lecsapta tenyerét az asztalra, ahonnan füst szállt fel, amiből pedig megjelent egy alak. Igencsak kicsi alak egy kaszával. Egy szőrös alak egy kaszával ruhában! Egy menyét! Fehér menyét, fekete ruhában, egy fekete szemkötővel a bal szemén és egy kaszával a hátán. De más is volt nála. Egy Tekercs, ami akkora volt, mint maga a megidézett lény. Gyorsan körbenézett, majd felmérte a helyzetet.
- Gengetsu... Már megint kell a tekercs?!
- Kamatari. Igen, de csak ha nem gond.
- Nem. Így legalább eggyel több csatlós lesz akire számíthatunk. Nesz! Fogd! Majd hívj vissza, ha már nem kell! Dolgom van.
Mondta, majd lepasszolta a tekercset a férfinak, majd a menyét eltűnt. Most pedig megkezdődik a taníttatásod.
- Gondolom tisztában vagy valamilyen szinte, hogy itt most mi történt. Ha nem, akkor elmondom. A Világban léteznek az úgynevezett Ninjuu élőlények, akik állatok ugyan, de olyan intelligenciával rendelkeznek, mint az Ember. Képesek beszélni, gondolkozni és tudatosan chakrát használni. Számtalan ilyen Ninjuu faj él a világban. Menyétek, Macskák, Tigrisek, Gorillák, Kígyók, Aligátorok stb. Azt beszélik, hogy ezek a lények magától a Hat Út Bölcsétől kapták az erejüket és a chakrát, valamint a felvilágosult tudatállapotot. A legtöbb ilyen faj, felsőbbrendűnek tartja magát az embernél, holott ez nem teljesen igaz. A Ninják, már évszázadok óta használják ezeket az állatokat a harcok során és számtalan velük kapcsolatos technikát fejlesztettek ki, mint például a Kuchiyose no Jutsu is, amivel képes lehetsz egy Ninjuut több ezer kilométerről, lényegében a világ bármely pontjából megidézni magadhoz. Ezt egy vérszerződés teszi lehetővé, amit minden Ninjuu faj egy tekercsben tesz meg és tárol el. Ahogy a menyétek is. A tekercs maga, tartalmazza a faj összes tagjának chakrájának egy részét, ezáltal a pecsétbe foglalt chakrák, összeköttetésben állnak egymással egy láthatatlan, de mindig élő chakrarendszeren keresztül. (Megjegyzés: Mint pl az internet) A véred tartalmazza a sejtjeidet amik a chakrádat tartalmazzák, ami mindenki számára egy egyedi kódolást rejt magában. Így, ha a véredet lepecsételed a tekercsbe, vagy akárcsak hozzáérinted, akkor már te is kapcsolatban állsz a faj összes tagjával és meg tudod bármelyiket idézni és ez fordítva is igaz. Ezen kívül a bőröd tartalmazza az egyedi "lenyomatodat". Az ujjlenyomat pedig a legegyedibb lenyomat ami a bőrfelületen megtalálható, így a véreddel és az ujjlenyomatodat kombinálva egy átverhetetlen személyazonosító rendszer részesévé válsz. Most pedig szerződést fogsz kötni a menyétekkel.
Ekkor Gengetsu kinyitotta a tekercset, majd odaadott egy kunait.
- Vágd meg magad és vérezd össze mind az öt ujjadat és nyomd rá a tekercs egyik részére.
Mondta, majd leterítette eléd az asztalra a tekercset.

// Játszd ki a szerződéskötést //



~ Szerződéskötés után ~
Megkötötted a szerződés, Gengetsu összecsukta a tekercset, majd maga mellé helyezte.
- Most pedig meg fogod tanulni, hogy hogyan idézhetsz meg egy Menyétet. Általában olyan menyétet vagy csak képes megidézni, aki nem erősebb nálad. De ez mindig a beleadott chakra mennyiségétől függ, valamint az akaratodtól, hogy személy szerint melyik menyétet akarod megidézni. Ezt meditációval először könnyebb elérni, mivel a chakrakapcsolaton keresztül, kiválaszthatod a menyétet akit meg akarsz idézni. Hogy értsd, felvázolom. Képzeld el a kapcsolatot egy-egy hosszú chakrafonállal. Belőled kijön egy chakrafonál, ami kapcsolódik a tekercshez, bárhol is van az. Ehhez a tekercshez minden menyét ugyanígy kapcsolódik, így a tekercsen keresztül kapcsolatban álltok egymással. Így fel tudod mérni, hogy melyik menyétet akarod megidézni. Az idézéshez neked nem kell semmi mást tenned, csak elmutogatni a kézjeleket, majd azzal a tenyereddel amelyikkel megkötötted a vérszerződést, kijelölöd, hogy hova akarod megidézni a Ninjuut. Ezt úgy tudod megtenni, hogy a tenyeredbe összpontosított chakrát kibocsájtod. Innentől pedig a tekercs elvégzi a maradék műveletet. Megjelenik az adott fajra jellemző egyedi pecsét és a menyétet akit megidézel a tekercs chakrává alakítja, majd a chakrakapcsolaton keresztül, eljut hozzád, ahol visszaalakítja a chakrát eleven testé. Ez a téridő technika. Itt lényegében eljutottunk a Yin és Yang elemekhez, a Chakra két legfőbb eleméhez a Testi és Lelki elemhez. A Chakra teremtő erejét használva Yang chakra lebontja a testet, míg a Yin a tudatot. Ez a legmagasabb szintű Ninjutsu, amit maga a Hat Út Bölcse fedezett fel és alkotott meg. Ezen alapul a Hiraishin no Jutsu // Repülő Villámisten Technika a Yondaime Hokage technikája is, amivel képes volt utazni térben és időben. Csak ott annál a technikánál saját maga bontotta le magát Yinre és Yangra. Az sokkal bonyolultabb technika ami nem véletlenül tette legendássá. Itt viszont a tekercs elvégzi helyetted a dolgokat, neked csak annyit kell tenned, hogy koncentrálod a chakrát, a lehető legnagyobb mennyiséget és egy adott pontba fókuszálod. Azért kell a lehető legnagyobb mennyiséget felhasználni mivel azt a chakrát használja el a jutsu a távolság megtételéhez, amit te beleadsz az idézésbe. Így, minél közelebb van a Ninjuu, annál kevesebb chakrába kerül a transzportalás. Láss hozzá!
Adta ki a parancsot, majd a klón elsétált.

// Kérnék tőled egy 45 soros postot a technika tanulásáról. Legyenek benne sikertelen próbálkozások, idézhetsz menyétbébiket is akár. Majd válasz ki egy Maximum B szintű menyétet, akivel tökéletesíted majd a jutsut //




Rikuno

A másnap reggel kissé zavaros volt. Útban a tábor felé, próbálod magadban felidézni a tegnap történteket, de nem sok mindenre emlékszel. Ezt valószínűleg megmagyarázza a sajgó fejed és a pukli, ami igencsak lüktetve fáj. Hamarosan megérkezel a táborba, ahol az a látvány fogad, hogy a csapatod, vagy is családod szétoszlik és mindenki egy-egy Gengetsu nyomába szegődik. Azonban egy ott marad és már indulna elfele, amikor meglát téged, egyes egyedül. Szemöldökét összeráncolja, hiszen tudja, hogy ha egy ninja egyedül tér vissza a csapata nélkül, az nem jelenthet jót. Közben neked egyre inkább kezdenek visszatérni az emlékfoszlányok, de még midig nem áll össze benned a kép. Odasétálsz tehát a vezetődhöz, aki meg sem várva azt, hogy esetleg szóra nyitod a szádat, egyből neked szegezi a kérdést.
- Hol van a csapatod többi tagja?!
Kérdezi bosszúsan.

// Te akkor a Homok Irányítást fogod megtanulni a következő körökben. Ahogy próbálod feleleveníteni az emlékeket, hogy elmond Gengetsunak, hogy a társaiddal mi van, minden beugrik, ahogy az a kép is, amikor Mikommi utolsó erejével azt mondja neked, hogy "Hozz segítséget" //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Szomb. Nov. 02 2013, 09:53

Amint sikeresen visszaértem a táborban, nem várt dolgokat vettem észre. Minden egyes csapat tag, egy klón Gengetsuval edzett.
-Hát ez meg mire véljem, ennyi volt a nemzeti küldink?-kérdeztem magamtól, attól, hogy mi lesérültünk, nem biztos ,hogy ilyennel kéne elpocsékolni az időnket, na de mind egy, nem az én dolgom. Ahogy körbenéztem könnyedén észre vettem, hogy rajtam kívül még két ember nem volt a gyakorló téren.
- Bassza meg, a két csapattársam még nem jött vissza- mondtam ki ezeket az obszcén szavakat eléggé mérgesen.
Amint észrevettem a tömegből Gengetsut, oda léptem hozzá és elkezdem vele beszélni.
- Figyeljen, elég nagy bajba kerültünk, habár nem emlékszem mindenre megpróbálom valahogy felidézni a dolgokat. Arra jól emlékszem, hogy három-vagy négy bennszülött anyukát fogtam körbe a klónommal, hogy ne tudjanak elmenekülni. Amint megkaptuk az értesítést, hogy nem kellenek civilek, a klónokat eltüntettem, és elindultam visszafele a csapatommal. A csapat többi tagját, hirtelen leütötték, gondolom bosszúból, a gyermeket védő anyuka és velem is hasonlóan tettek, csak annyi különbséggel, hogy most én itt vagy. Azonnal felkel őket keresni. 
Sensei, itt van a jegyzetem amit az út alatt készítettem, ezen mindent megtalál, ott látható az a bázis is ahol a támadás történt, kérem hozzák őket vissza minél előbb. 
Majd miután befejeztem mondanivalómat csatlakoztam a tanuló társaimhoz.    
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Nov. 02 2013, 16:06

Ragyogó napsütés, nyugalom és csend. Nem éppen egy háborús kép ugyebár? A szigeten lévő shinobik eme reggelre keltek fel. Miután felsorakoztak egymás mögé a sátraik előtt, a vezető, Gengetsu oktatást tartott mindenkinek, a szigeten élő más törzsek, idegenek ellen fel kell készítenie a csapatokat, ha a szigetet valóban el akarják foglalni. Így döntött amellett, hogy képzések sorozatát tartja a szigetre érkezőknek. Gengetsu több másolatot is készített magáról, amelyek egyből elvezették a megfelelő terepekre a tanulni vágyókat.
Nekem is jutott egy másolat, amely intett és elindult. Követtem őt, áthaladtunk az éjszaka bejárt erdőn, majd végül elértük a partszakaszt.
~Milyen technikát taníthat nekem?~ gondolkodtam magamban, miközben Gengetsu elkezdett a nyílt tenger felszínén sétálni. Egy olyan technikához, amelyhez ennyi víz kell, nem lehet más, mint valamiféle magas szintű Suiton technika. Gengetsu be is mutatta a választott technikáját, hirtelen a víz hullámozni kezdett, majd egy forgó tömeggel körbevéve magát állt tovább. A víz olyan vastag és sebes volt, hogy eltakarta előlem Gengetsu-t is. Hamarosan a víztömeg kezdett lelassulni, majd teljesen szétesett, néhány nagyobb hullám kíséretében elmúlt.
- A II. Hokage? – kérdeztem, csodálkozva. Olvastam már a nagy Kage-k erejéről, az Öt nagy nemzet vezetőiről, egytől egyig igen csak komoly erőt képvisel. Különösképpen a Tűz országában uralkodók. Azonban most nem is fontos, pontosabban kevésbé fontos, mint maga a technika. Mielőtt bármit is kérdezhettem volna, Gengetsu feloldotta saját másolatát és eltűnt.
A nyílt vízen állva gondolkodtam, hogyan is kellene nekikezdjek.
~Gengetsu azt mondta, hogy találjam meg a tökéletes védelmet. De milyen lehet? Lássuk csak…A legjobb védelem teljes körű biztonságot nyújt, nincs rajta egyetlen sebezhető pont sem. Nem csak a szemből jövő támadásokat, hanem a rejtett hátulról történő támadások ellen is kell védenie~ kezdtem gondolkodni, ám mindvégig az általam is ismert Gőz stílus: Vákuumbörtön gömb formáján járt az agyam. ~Talán a gömb a legjobb megoldás.~ Elvégre a gömb belsejében teljes biztonságban lehetek. Azonban… - itt elakadt a gondolatmenet. – Gengetsu spirálisan forgó fala könnyedén eltéríthet egy nagy erejű támadást, nem elég, hogy lefékezze, hanem el is térítse, hogy még véletlenül se törhessen át. Ez lesz az. Gengetsu tornádója nem véletlenül volt jó választás. Egy állandó mozgásban lévő fal tökéletes védelmet nyújt mind a Katon technikák ellen, mind a fegyverek ellen. Ez kell nekem. Egy mozgó fal.
Mindenekelőtt figyelnem kellett a technika elsajátítása alatt, hogy ne pazaroljam el a chakrakészletem, hiszen a nyílt víz felszínén állok, amennyiben megbomlik a koncentrációm, sok ideig úszhatok. Úgyhogy a chakramra figyelni kell, Gengetsu nincs már itt, egyedül kell megbirkóznom a feladattal.
Ahogy a legtöbb technikát, ezt is chakra koncentrálással kezdem. Az idő nyugodt volt, a hullámok lassan emelgettek, a nap meleg sugarai kellemesnek ígérkeztek, minden tökéletes volt egy edzéshez. Miután kellő chakrat halmoztam fel, Gengetsu utasításai alapján lábamba kezdtem el még több chakrat felhalmozni. Ezt kell egyenesen a hullámzó tengerbe vezetnem és megformálnom a falat. A szükséges kézpecséteket megformáltam, majd nekikezdtem.
A vízbe vezetett chakra-t szinte azonnal fel akartam emelni, ám ez sajnos kudarcba fulladt, egy nagyobb mennyiségű hullámot tudtam csupán létrehozni. A fal felemelkedett, majd a következő hullám szét is verte, elmosta. 
- Még több chakra-t kell belefektetnem - szuszogtam egyet, amjd újra próbáltam a pecséteket. Tigris, kígyó, tigris.
- Suiton. Suijinheki - kiáltottam. A víz ismételten emelkedni kezdett, talán a derekamig érhetett a víz, de még ezt sem tudtam megtartani, széthullott. 
Szemeim lecsuktam, elkezdtem erősen koncentrálni. Fejem hátrahajtottam, mélyen lélegeztem, ezután pedig chakram kiterjesztettem. Szemem még mindig csukva volt, szinte transzba estem.
Csak a sötétség, nem láttam semmit, nem éreztem semmit. A hullámzó mozgás elnyomott, a koncentrálás teljesen kikapcsolt. Tökéletes időzítés valami új tanulásához.
 
Kodomo csak állt a víz tetején, majd két karja lassan emelkedni kezdett, csuklói lassú, körkörös mozgásba kezdtek, a spirális mozgást lassan átvette az alkar, majd végül az egész karja. Érezte a víz mozgását, ahogyan azt chakrajával irányítja, mégsem látta. Vakon irányította a láthatatlan erőt, mindvégig érezte, jó úton halad. A sötétségben egy kék fényfátyol kezdett lassan kúszni, körbetekerve a fiút. A fátyol immáron vastagabbá vált, majd folytatódott. A fátyol körbe-körbe keringte a fiút, kinek kezei még most is mozogtak. Ez az immáron láthatóvá vált erő a chakra, amelyet Kodomo mélyen az elméjében látott, ahogyan végigkúszott előtte. Azt, hogy tudja e ő maga is, mi az, amelyet a transzba esés után látni szokott, nem tudhatja senki. Egy biztos, a fiú koncentrálását megzavarta valami. Az arcára csöpögő víztől arca megrezdült, hunyorogni kezdett. Kezeit csak akkor eresztette le, mikor szemei már nyitva voltak.  
Az eddigi látvány teljesen eltűnt, mintha egy teljesen más szemmel nézné a világot. A sziget elűnt, nem látott mást, csupán kavargó vízhullámokat, ahogy azok előtte spirális mozgásban feltörtek. A vízfal a fiú feje tetejéig ért, ezen a  falon átlátott, azonban a nem kevesebb, mint egy órás meditáció meghozta a várt eredményt.
Amennyiben Gengetsu is látja a fiút, remélhetőleg nem fogja őt megzavarni, hiszen Kodomo nem áll meg a technikával, hanem folytatja annak gyakorlását, célja, hogy elérje Gengetsu falának magasságát és vastagságát.
~Nagypapa, a sziget a miénk lesz. Nem fogok csalódást okozni~ nézett a távolba el Kodomo. A végtelennek tűnő tengeren túl ott van nagyapja, aki az ország katonai vezetőjévé választották, a klán vérvonalbeli képességének főágú örököse. Ennek a férfinak az unokája épp a tenger felszínén áll, edz, tanul, hogy sikerrel koronázhassa a küldetésüket. Ha hazajutnak, biztos ismerni fogja mindenki a nevét. Az egész klánt ismerni fogja az ország. Nem adhatja fel, erősödnie kell.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Kedd Nov. 05 2013, 21:33

A reggel békésen érkezett el, éjszaka jól aludtam, hiszen a tegnapi dolgok igen csak lefárasztottak és még az emlékek sem voltak képesek arra, hogy a fáradtságot, amit okoztak a dolgok, megzavarják. A tegnapi hosszú nap volt, egészen a megérkezéstől és a felderítésre induláson át a farkasokig végül vacsorával bezárólag igen sok minden történt és ez szerintem mostanában mindennapos lesz, hiszen ilyen egy shinobi élete, főleg akkor, ha hosszú küldetésre küldik. Ilyen lehet egy jounninnak, amikor A szintű küldetésen van. A reggeli csendjét csak a sátoron kívül süvítő szél törte meg. Kilépve a sátorból mindenki felállt és Gangetsu elmondta, hogy mi fog történni és a miértekre is választ kaptunk. Örültem, hogy nem vesztegetünk arra időt, hogy megkeressük a társainkat, tudnak magukra vigyázni, helyette fontosabb és hasznosabb dologra fordítjuk a várakozás idejét. Nem tudtam, hogy milyen technikát fogok elsajátítani, de remélhetőleg hamarosan kiderül és hasznos lesz a következőkben. Ekkor furcsa kézjelek hatására, amit a vezető mutatott, létrejött hét klón, de hamarosan kiderült, hogy hat elég lesz, mert valaki, nem csak a korábban említett tagokon kívül még hiányzott. Nem tudtam, hogy kit hiányolunk és ő hol van, így inkább követtem a klónt, hogy megtanítsa a technikát. Közben a felesleges klónt eltüntette, aminek a hatása egy pukkanás és némi füst volt. Végre elvonultunk jó egy kilométerrel arrább a tábortól, bár a távolságot nem nagyon mértem, a gyaloglás idejéből következtethettem rá. Megérkeztünk, hova azt ne kérdezzétek mert fogalmam se volt hol vagyunk, ed a klón biztos tudja, így nem is érdekelt és vártam, hogy mi az a technika, amit a számomra választottak. A klón egy zsákot vett elő, amiből kiöntött valamit, talán szárított növényeket, majd egy cetlit lengetett meg, amin egy fura pecsét volt, amit csak azért tudtam, hogy valószínűleg pecsét, mert a robbanó papíron lévőt már tanulmányoztam, bár mélyebb tudásom erről nem volt.  Végre megtudtam, hogy a Gokan Sakusou// Az öt érzék zűrzavara nevű jutsut fogom megtanulni, már ha sikerül. Elképzelésem nem volt róla, hogy mit kezdek a pecséttel és a növényekkel, de majd kiderül, ami másodperceken belül meg is történt. Szerencsére nem hangzott bonyolultnak és orvosi ismeret sem kell hozzá, bár még olyat nem igazán csináltam, hogy egy pecsétbe elzártam valamit, majd más formában vettem volna elő. Megtudtam, hogy a megfelelő növényeknek, tölgyfakéreg, nadragulya és a csalán, mindig jelen kell lennie, de melléjük lehet más mérgező növényeket használni, amiből akad szinte bárhol, hiszen a növények, ha nem tüskét növesztenek, akkor valami méreggel kell védekezniük a felfalás ellen. Ezután egy rövid történelmi áttekintést kaptam egy vándor ninjáról és a pecsét ismereteiről, ami annyiraNazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Ping nem érdekelt, de a következő téma a pecsétek felhasználása annál inkább. Érdekes volt, hogy egy pecsét mennyi mindenre használható és ebből én kettőre fogom használni a mostanit, a tárolás még megy, hiszen van erre technikám az átalakítás lesz nehezebb.Meg volt a minta, amit követnem kell. Elvettem az első tekercset, majd rajzolni kezdtem, ami talán nem fog gondot okozni, hiszen a rajzolás egy kedvenc időtöltésem és elég jól is csinálom. Az első pecsét elvesztését pont ez a gondolat okozta, ugyanis megfigyeltem a rajzolását, majd fejből próbáltam rekonstruálni, ami hiba volt, mert elfelejtettem néhány vonalat, aminek nem szenteltem elég figyelmet, így a pecsét nem az lett, amit elvártak és így nem is működött, annyira nem, hogy a növényeket sem akarta magába fogadni. A következő esetében már jobban figyeltem a vonalvezetésre, viszont itt meg a vonal vastagsága lett kritikus, amiről tudjuk, hogy ha nem olyan, amilyennek lennie kell, akkor az írásban is mást jelenthet az adott jel. Végre a harmadik esetben sikerült a pecsét tökéletesen lemásolni, minden vonal olyan vastag és úgy állt, ahogy annak lennie kell, szerintem még a mester sem tudná megkülönböztetni, hogy melyiket rajzolta ő és melyik az általam készített. Erre a tapasztalatra építve gyorsan megrajzoltam a maradék 9 pecsétet is, most már hibátlanul, így rátérhettem a valódi részre a tárolásra és az átalakításra, ami talán a nehezebb rész lehetett, bár a rajzolással is elég idő ment el, hogy lassan elmenjen a kedvem a dologtól, de nem okozhatok csalódást a társaimnak és a mesternek sem, aki számít rá, hogy elsajátítom a technikát. Akkor most kezdjük végre a gyakorlati létrehozását. Fogtam a korábban említett három növényből vagy növényi részből egy kisebb adagot, majd a tenyerembe chakrát vezetve a növényeket átittam a chakrámmal pecsétet megérintettem és elraktam a növényeket, majd megpróbáltam a chakrám tovább formálva a pecsétben, majd megszüntettem és megpróbáltam kivenni remélhetőleg por alakban. A hatás nem teljesen az volt, amit vártam, mert ugyan egy része sikeresen átalakult porrá, de beszippantva nem igazán történt semmi, bár egy kicsit éreztem, hogy valami fura, de komolyabb hatása nem volt és félperc alatt meg is szűnt az érzés. Sajnos ez is tönkrement ahogy a következő 2 is és végre harmadjára sikerült a port létrehoznom és ahogy kicsapott a füst a tekercsből és meg is éreztem, amit kellett, vagyis az érzékszerveim megőrültek, az egyensúlyom nem igazán működött, a szemem előtt a kép mintha csak délibáb lenne a széle remegett, mint amikor a melegtől képzelődik az ember, a fülembe fura hangok jutottak el és a bőrömön hiába tudtam, hogy valaminek hidegnek vagy melegnek kéne lennie az érzete nem hazudtolta meg magát, mivel az érzet jóval kevésbé jutott el, mintha a bőr érzékelő receptorai sztrájkolnának. Fura érzés volt, de szerencsére gyorsan, körülbelül 5 perc alatt kiürült a szervezetemből és minden visszatért a rendes kerékvágásba. Egyenlőre az érzés túl sok volt nekem, így egy kis pihenőt iktattam be. Lefeküdtem a hideg talajra, ami most a legkevésbé érdekelt, hiszen így tudtam, hogy érzem, amit a por hatására nem. Ugyan a testem pihent a gondolataim azon járt hogyan lehet megoldani azt, hogy a por ne az én szervezetembe jusson, hanem az ellenfelem kapjon belőle és akkor olyat láttam, amit korábban nem. Mivel elég csöndbe voltam néhány majom futott el az ágakon, láthatólag veszekedtek, amikor az egyik felkapott egy ágat és megdobta a másikat majd eltűntek. ~Hát persze, ha eldobom és a megfelelő pillanatba engedem ki, akkor a megfelelő hatást érem el.~ A technika már meg volt, már csak a végrehajtás kellet. Elraktam egy újabb adagot a pecsétbe, majd úgy érezvén, hogy sikerült egy kunaira kötöttem és eldobva a robbanó cetli aktiválásához hasonlóan elkiáltottam magam "Kai", az érzés nem éppen a várt volt, mert a pecsétből ugyan előjött a por, de inkább, mint egy konfetti szóróból, nem robbanás formájában. A következő próbálkozásom már közelebb volt a várthoz, de még mindig nem az igazi, szépen növelve a mennyiséget a tizedik tekercsnél túl sok chakrát öltem bele, így a kezembe robbant fel, mint amikor a fára mászást tanulja az ember ott is el kell találni a megfelelő mennyiséget, mert kevés befektetés esetén leesünk és ha túl sok, akkor a kéreg sérül, esetembe a robbanás volt ez, és az eredmény ismét csak leesés. A tizenegyedik pecsétnél éreztem, hogy nem sokkal maradtam el a megfelelő mennyiségtől és a robbanás ugyan meg volt, de a füst nem ennek a hatására jött ki, hanem egy kicsit késve. Végre az utolsó pecsét esetében sikerült eltalálnom a megfelelő mennyiség, így a cetli pont úgy robbant ahogy kellett és a füst is ennek hatására jutott a levegőbe, így nagyobb területet lefedve. A technikát elsajátítottam, így visszatértem a táborba, ahogy Gangetsu kérte.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Vas. Nov. 10 2013, 23:34

Talán a család közelsége tette, talán az a nyugalom, ami még a hódítás ellenére is megszállta a tábort, de Ame nem tudott nem mosolyogni, ahogy kapkodva felöltözött és rendbe szedte magát. Yoru párducszemei lustán követték a lányt, s a nagymacska csak akkor mozdult meg, mikor Ame intett neki, és kilépett a sátorból, de akkor meglepő fürgeséggel eredt utána.
Munfurawa odakinn, amint megérezte a friss tengeri szelet, lehunyta szemeit, és élvezettel tűrte annak vad ostromát. Imádta azt a féktelenséget, ami mozgatta. Eszébe juttatta a tengeren töltött időt, mikor a vitorlás irányítását tanulta. Végül egy nagy levegőt vett, és szapora léptekkel indult, hogy csatlakozzon a gyülekezőkhöz, akik közt kedves testvérei is ott vannak. Nem tudott nem rájuk mosolyogni köszönésképp, noha azért mégis volt benne egy csipetnyi félsz, hiszen mikor elindult Soroshima Mesterrel, olyan kurtán-furcsán távozott. Talán már nem is szeretik annyira.. Erre a gondolatra egy pillanatra elsötétült az arca, majd lerázta magáról az érzést, és inkább Gengetsura figyelt, s nagyon is megérte a dolog, hiszen csakhamar kiderült, tanulhat valami újat. Hirtelen lobbanó lelkesedését Gengetsu keménysége törte le. A kihívás és érdeklődés, amit érzett, a megfelelés vágyával társult, hiszen nem hozhatott szégyent a klánra azzal, hogy méltatlannak bizonyul a tanításra. Aztán elismerő bámulattal figyelte azt a rengeteg klónt, amit Gengetsu létrehozott. Szemöldökráncolva próbálta felidézni milyen jelet is használhatott, de valahogy, amíg a félelmeivel volt elfoglalva, lemaradt róla. Egyszerre volt csalódott, és dühös emiatt, arca viszont jobbára csak kellemetlenségről és sápadtságról adott számot. Saját önmarcangolását többnyire megtartotta magának. Szóval amint úgy tűnt ideje tanulni menni, a klón nyomába szegődött, és meg sem állt az erdő széléig.
 
Úgy tűnt Gengetsu nem vesztegeti az idejét, máris valami furcsa praktikába kezdett, s egy pillanatra Ame megrettent, hogy azonnali gyakorlati prezentációt lát, mindenféle magyarázat nélkül. Majd egy cserfes kis menyét ugrott elő, mire Ame szeme elkerekedett. Gengetsu végső soron ezzel a kis bűvésztrükkel máris megvette a lány csodálatát.
- Iria - sama, üdvözletem. -hajtott fejet, cseppet sem leplezett mosollyal. Remélte, hogy ez megfelelő köszöntés jelen esetben. Végül is nem sokszor adódik lehetőség a találkozásra ilyen különleges lényekkel. Több szót Ame ne is vesztegetett a dolgora, figyelmesen hallgatta inkább Gengetsu szavait, bár egy látható bólintást engedélyezett magának, mikor a ninja állatokra terelődött a szó.
-Értem.- majd igyekezett elnyomni a jókedvet, ami Iria közbeszólása miatt próbálta mosolyba rántani az arcát. Úgy tűnt, ezekkel a lényekkel nem egyszerű az ember dolga. Aztán már rá is tértek az ő dolgára, az új tanulnivalóra.
-Bármilyen fegyverré?- Nem számított ilyen sajátságos jutsura, de csillogó tekintete mögött máris forogtak azok a bizonyos fogaskerekek. Fegyverként használni Yorut meglehetősen hatásos lenne, kiváltképp ha helyzethez igazíthatja. Vannak vajon mérethatárok? Ezt a kérdést már nem tette fel, mert Gengetsu sem húzta az időt, ehelyett lenyűgöző bemutatóval demonstrálta az elmondottakat. Végül hosszas magyarázatot fűzött hozzá. Úgy tűnt, noha kemény tanárról van szó, minden lehetőséget megad arra, hogy megértse és megtanulja a technikát, ráadásul, ha konkrétan nem is mondta ki, de szavai mögött, Ame úgy érezte, mégis sok sikert kíván a tanuláshoz, mielőtt eltűnne.
 
- Hú Yoru.. Ez… ez valami hihetetlen!- vigyorgott a párducra, ami érdeklődve nézett fel rá. Eddig Ame valahogy sosem tudta kihasználni kettejük kapcsolatát, ha küzdelmekről volt szó, de most végre igazi társak lesznek.
- Hogy is mondta Gengetsu? A bizalom, ugye? Ó, az menni fog nekünk.- Ame lelkes volt, míg a macska előre csapott füllel figyelte őt, próbálva értelmezni mit is akar tőle. Ame lehuppant elé, majd kezével megérintette a macska orrát, mire Yoru törleszkedőn simult az érintésbe, majd leült ő maga is. Eddig nem volt probléma. A fiatal macska kellően figyelmes volt, és az egyszerű, köznapi kapcsolatukkal nem volt különösebb baj. Ez a technika azonban túlmutatott azon.
-Yoru, most figyelj rám. Nagyon fontos. - ahogy elvette a kezét, a macska ránézett, mintha várta volna a folytatást. Olyan ártatlannak tetszett… Vajon készen áll arra hogy ilyen módon segítse a harcban? Vajon ő maga, Ame kész rá? A lány megrázta a fejét. Ilyesmikre nem volt szabad most gondolnia.
-Össze kell hangolódnunk. – mondta ki, bár azon felül, hogy leült elé, nem igazán tudta, hogyan kellene nekikezdnie. Igaz, hogy kezével megformálta a tigris jelét, de ez csak az első lépés volt. Ame rádöbbent, hogy ez a közös meditáció dolog igenis kihívást jelentett. Yoru pedig nem segítette, hiszen a párduc látva, hogy Ame nem cirógatja tovább, megpróbálta kicsikarni a dédelgetést. Felállt, közelebb lépett a lányhoz, és kis híján feldöntötte, ahogy busa fejét mellkasának nyomta.
-Yoru! –Ame meglepetten kiáltott fel, mire csupa ártatlansággal nézett fel a párduc. A lány újra leültette, és elhelyezkedett vele szemben. Már- már kezdte úgy érezni, hogy kellően nyitott, mikor arra eszmélt, hogy Yoru egy kósza tücsök után szimatol, mit sem törődve a számára bizonyára borzasztóan unalmas ücsörgéssel.
-Jajj…- ez így nem működött. A párduc egyszerűen túlságosan élénk volt ehhez… Ha viszont hagyná lefeküdni és cirógatná, túl bágyadt lenne a tanuláshoz. Meg nem ijesztheti, nem is lenne szíve, hiszen a félelem biztosan kirekesztené a chakráját. Kellett lenni valami módszernek, amivel még az izgő-mozgó macskával is össze tud hangolódni. Ilyen szempontból egyszerűbb lett volna a dolga, ha neki is van valami idézett állata, mely legalább emberi értelemmel bír, és közös akarattal hozzák létre a technikát. Yoru viszont drágább volt számára mint bármilyen más bundás,  hiszen számtalan dolgot éltek már át, s épp ezért hinnie kellett a sikerben. Valahogy meg kellett ragadnia a figyelmét. Miközben figyelte a párducot, Ame rádöbbent, hogy rég voltak már csak így ketten, ráadásul, mióta a Holdba érkezett, olyan sok dolog kötötte le a figyelmét, hogy Yoru valahogy kikopott a mindennapjaiból. Persze együtt voltak, de az akadémiai évek egységétől messzire kerültek. Ez pedig fájdalmas ráeszmélés volt, mely azt mutatta, talán nem is Yoru részéről kell nehézségre számítania, hanem magában kell megtalálnia az utat újra hozzá.
-Yoru… -a nagymacska ránézett, már nem foglalkozott a tücsökkel.
-Sajnálom Kislány..-Ame felé nyújtotta a kezét, és a párduc mindenféle neheztelés nélkül sietett hozzá. Ame reménykedni kezdett, hogy talán mégis rendben van a kapcsolatuk.
-Kislány.. ideje,hogy tényleg segíts nekem. Nagyon fontos, hogy ezt megtanuljuk. –Ame újra formálta a tigris kézjelet, érezve hogy Gengetsunak igenisigaza volt az áramlás könnyedségével és sebességével kapcsolatban, és a párduc szemeibe nézett. Az állatok számára ez általában kellemetlen volt, a legtöbb ilyenkor elkapja a tekintetét, Yoru másként reagált, visszabámult a lányra. Talán ragadozó természete tette. Már nem izgett-mozgott, csak figyelt, kíváncsian várta, hogy mit tervez a lány. Ame pedig próbálta óvatosan megindítani a chakráját felé. Beburkolni már természetes könnyedséggel tudta Yorut, így könnyen látszólagos új alakot adhatott neki, de ezúttal mást kellett tennie. Ame nem akarta elsietni a dolgot, így kívülről, ha bárki is figyelte, nagyon lassúnak, körülményesnek hathatott, de nem bánta. Inkább befelé figyelt, a chakramozgásra, és Yorura, hogy ha bármilyen zavart érez, megszakítsa a próbálkozást. Nem akarta kockáztatni az épségét. Ilyen ostoba módon nem.
Így tehát megindította a chakrát, és próbálta Yorut körbeölelni. Nem tudta mit fognak érezni. Soha nem nézte még így a kapcsolatukat. Aztán szinte egyik pillanatról a másikra rádöbbent, hogy nem is kell elpre tudnia semmit, a dolgok a maguk természetességében történnek, a chakra puha takaróként ölelte körül a macskát, és Ame egyszeriben sokkal többet érzett, tudott a macskáról, mint addig. Épp ahogy Gengetsu mondta, körül tudta tapogatni.. valami furcsa módon meg is értette, hogy rugalmas, bőr alatt feszülő izmai miként táncolnak egyként, amitől olyan puha a macska mozgása, de ennél még többet érzékelt, amit nem is feltétlenül tudna szavakba önteni. De azt érezte, hogy ennek a módszernek több előnyét is ki lehetne használni, ha az ez irányú érzékenységét fejlesztené. Persze az ember egyszerre csak egy dolgot tanuljon meg. Szóval Ame felhagyott a játékkal, mely során azt az egyszerű örömet élvezte, hogy Yorut végig tudja tapogatni, és a „felderítés” során szerzett tudására hagyatkozva úgy döntött, megpróbálja a chakráját Yoru hálózatába áramoltatni. Furcsa érzés volt őt így érezni, és érezte azt is hogy Yoru meglepődik. Ame egy pillanatra azt hitte, nem fog menni, hogy Yoru magába zárkózik és teljesen kirekeszti őt. Nem is lepődött volna meg rajta, hiszen hasonló helyzetben ő maga is megijedt volna. Az előtte ülő párduc megmozdult és a semmibe szimatolt, mintha ezzel megismerhetné azt, ami történik vele. Ame nem siettette. Hagyta a chakráját körülötte kavarogni, majd eloszlani, mielőtt újra próbálta volna a behatolást. Úgy tűnt, Yorunak meg kell ismernie, és meg kell szoknia ezt az újfajta kapcsolatot, ezek szerint ez is része az egymásra hangolódásnak. Mindkettejüknek meg kellett ismernie ezt az új dolgot. Hogyan is gondolhatta a lány, hogy elsőre sikerül?
Mikor Ame látta, hogy Yoru ismét nyugodtan ül vele szemben, újra próbálkozott. A chakra újra beborította a macskát, és Munfu ismét tudatában volt valamennyi pontnak, ahol megpróbálhatta a beszivárogtatást. Yoru bőre megremegett, de nem vetette ki magából, és mikor a kétféle chakra találkozott, Ame is megborzongott. Valahogy frissebb, elevenebb és nyersebb volt a macskáé, habár pontosan nem tudta kielemezni. Mindenesetre újabb előrelépést sikerült a tanulás folyamatában véghezvinni, de végül úgyis a jutsu sikere fogja igazolni a tanulás sikerét. Így összekapcsolódva ideje volt kitalálni, milyen fegyver is legyen Yoruból. Tekintve hogy termetes volt, Ame fejében nagy fegyverek képe szaladt át. Valahogy úgy érezte, egyszerűbb ha nem az első próbálkozáskor feszegeti a határokat. Végül aztán egy különleges fegyver mellett állapodott meg, melynek a mozgékonysága jól illene Yoruhoz, és talán hozzá is. Egy naginata képét képzelte maga elé. Ame megpróbálta a kettős chakrát megmozdítani. Ismét egy egészen új módszert kellett kitapasztania. Ha csak képileg kellene formáznia, az nem okozna gondot, de itt egyszerűen Yoru testének minőségét kellett a chakra által módosítania. Gengetsu azt mondta sűrűsítse, hogy keményebb legyen, Ame viszont féltette a macskát, így most a férfibe vetett bizalom és a macska iránti féltés ütközött össze. Persze már mikor belekezdett eldöntötte, hogy megtanulja a technikát, de azért a kisördög ott rágta a fülét.
-Keményebb.. –mormolta, bíztatva magát, és a chakra sűrűsödni kezdett. Ame maga elé képzelte a fém keménységét, remélve hogy ez segíti a dolgát, miközben homlokán gyöngyökbe gyűlt a koncentráció. Úgy tűnt ez lesz a jó recept, és ha kellően koncentrál, talán még az együttes formázás is sikerül, nem csupán az egyik fele a dolognak. Végül is Yoru nem különbözött annyira a fegyvertől. Karcsú volt, mozgékony és veszedelmes.
-Gyerünk!-Yoru a szeme előtt változott, de fehér-ezüstös színét nem veszítette el. Szemmel láthatóan keményebbnek tűnt, majd elkezdett megnyúlni és karcsúsodni, ahogy kezdte felvenni a fegyver alakját is, de a bunda maradt, és pár pillanat múlva Ame ott állt egy félig sikerült átváltozással. Már nem csodálta, hogy Gengetsu magára hagyta. Ez a fajta jutsu úgy tűnt sok gyakorlást igényel. A lány megtöröle a homlokát, és hagyta Yorut visszaváltozni. A macska épp úgy meg volt lepődve, mint ő. Megcirógatta, és hagyott neki egy szusszanásnyi időt az újabb próbálkozás előtt. Valahol ott ronthatta el, mikor a keménység mellett a formáját is próbálta változtatni, és rádöbbent, hogy túl sokat törődött a formával, ezért hírtelen mégis a keménységre igyekezett ráerősíteni. Ame biztosra vette, hogy ezzel már nem lesz baj legközelebb, hisz ennek felismerésével sokkal nyugodtabban, egyenletesebben követheti végig a változást. Eltöltött pár percet azzal, hogy egy kicsit játsszon a macskával, így átmozgassa magát és őt is, majd újra leültek, hogy megpróbálják.
Szerette volna ezt a technikát teljesen elsajátítani, és ha Gengetsunak igaza van, szüksége lesz is rá. Ezért aztán nem törődött az idővel, úgy gondolta ezt a napot úgyis a tanulásra szánták, csak gyakorolt, pihent és játszott Yoruval, felváltva, és mikor Yoru végre olya finoman és kellemesen simult a kezébe, mosolyogva tett vele néhány harci mozdulatot. Talált neki egy megfelelő formát, bár más fegyvereket is megpróbált, mégis az első ötlet tűnt igazán jónak, most már csak arra kell majd idő, sajnos hosszabb idő, mint ami nekik most jutott, hogy a fegyver mestere lehessen. Mégis élvezte Yoru fürgeségét és valószínű hatékonyságát, ahogy forgatta és próbálgatta. Ezt a fajta játékot nem úszta meg az a fa sem, amit Gengetsu már így is igénye vett. Ahogy a penge végighasította, Ame elégedett volt az eredménnyel.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Kedd Nov. 19 2013, 02:58

Amikor kiléptem a sátorból, kellemes idő fogadott. A nap százágra sütött, még sem voltak égetőek, csupán melengetők a sugarai. A szellő kellemesen hűvös volt, de nem volt zavaróan erős. Az ilyen idő tökéletes kezdete egy napnak. Mármint lehetne, ha épp nem a harctéren lennénk. Vagy legalább is annak a közelében. De így is látszódott mindenkin, hogy izgalommal várja a mai napot. Pláne, hogy nem tudjuk, hogy mi vár ránk. Amikor mindenki kijött a sátrak elé, Gengetsu egy rövid eligazítást tartott nekünk az eddigiekről, majd kiderült, hogy miért is vagyunk itt most. Gengetsu mindannyiunk mellé készített egy hasonmást, akik segítettek nekünk. Hozzám is odajött az egyik. Megállt szótlanul előttem. A többiek már rég elindultak gyakorolni, amikor én még csöndben vártam az utasításokat. Aztán Gengetsu rájött, hogy mit is kellene kezdenie velem. Nem szólt semmit, csak intett, hogy menjek utána. Érdeklődve vártam, mit is talált ki a számomra. Egy rövid séta után egy nagy fehér sátorhoz érkeztünk, Gengetsu bement a sátorba, és jelzett, hogy én is kövessem. Belépve egy korházi szoba látványa fogadott. Így elsőre ledöbbentett, hogy a semmi közepén egy ilyen helyet sikerült létrehozni, de belegondolva, ha sikeresek akarunk lenni, ez csak természetes. Három beteg feküdt a sátorban, illetve volt ott egy fehér köpenyes férfi, aki az ágyakon lévőket kezelte. Mint kiderült, Hannak hívják, és ő fog engem tanítani. Odarendelt magához, és már gyorsan bele is kezdett. Pont rosszkor jöttünk, épp műteni készült. Mint kiderült, orvosi technikát fog nekem tanítani. A körülményekhez képest, és hogy épp dolga van, nagyon segítőkész volt Han, részletesen elmondott mindent, hogy mire jó ez a jutsu, hogyan működik, mit tudok vele megvizsgálni. Az arckifejezésemből láthatta, hogy elég képzetlen vagyok, így a legegyszerűbb dolgot kell csak felmérnem, a felületi sérüléseket, bár ez sem tűnik könnyűnek.
Mondjuk, legalább illik hozzám ez a szerepkör. Azt nem mondom, hogy én vagyok a legpozitívabb ember a világon, viszont segíteni másokon mindennél jobban szeretek. Valahogy számomra ez nem kényszer, inkább boldoggá tesz. Úgyhogy remélem, ez segíteni fog nekem a tanulásban, és a jövőben is. Miután Han ellátott tanácsokkal, megmutatta a jutsut és kiadta számomra a feladatot, kezembe nyomott egy maszkot, hogy vegyem fel. Odamentem, és megnéztem a férfit, akit majd meg kell vizsgálnom. Tényleg elég mélyen aludt. Megfogadva Han tanácsát, először meditációval kezdtem. Kerestem egy helyet, ahol nem leszek útban. Most a megszokottnál is izgatottabb voltam, ezért több időt hagyok magamnak. Leültem, becsuktam a szemem. Mély levegőket vettem, és érezem, ahogy a testem szép lassan megnyugszik. Lassul a pulzusom, a légzésem egyenletessé válik, az izmaim elernyednek A külvilág zajai elhalkulnak, a fények elsötétülnek, és végül a külvilági dolgok nem hatnak rám, csak a saját belső békémre figyeltem. Az agyamban az eldugott semmi dobozába mentem bele, szinte teljesen kikapcsoltam. Majd arra gondoltam, hogy a kinti tengerparton pihenek a maihoz hasonló, kellemes időben. Sokszor szoktam erre gondolni, amikor meditálok, mert ez megnyugtat. Ám most nem értem be ennyivel. Elképzeltem, ahogy a narancsfás képet festem. Az a festmény, ha nem is meditálok, megnyugtatólag hat rám, mindennél jobban, így viszont fokozottan. Miután úgy éreztem, hogy már elértem a lelki békét és készen állok, neki is kezdtem a gyakorlásnak. Sajnos, még nem vagyok túl képzett ninja, sem egy zseni, úgyhogy apró lépésekkel fogok haladni. Először egy kis mennyiségű chakrát koncentráltam a tenyerembe. A chakrakontrollom közel sem tökéletes, de a vízen is tudok járni, így már csináltam ilyesmit. Elsőre nem sikerült tökéletesre, de minden próbálkozásnál egyre jobban ment, pedig minden alkalommal több chakrát koncentráltam a kezembe. Amikor úgy éreztem, hogy ez már biztosan megy, jöhetett a következő lépés.
- Színtiszta, formázatlan Yang chakra. – suttogtam halkan Han szavait, úgy, hogy más ne hallja. – Gondoljak valami szépre.
Lehunytam a szememet, majd a Djuka birtokra gondoltam. Szeretem a családomat, nem csak a szűket, hanem az egész klánt. Reméltem, hogy ez megfelelő lesz. Közben próbáltam a tenyerembe gyűjteni a chakrát. De sajnos nem jelent meg az előbb Han által használt zöld szín. De nem elég szépre gondolni, a segítő szándéknak is meg kell lennie bennem. Újra próbálkoztam, de megint nem sikerült. Talán valami másra kellene gondolnom. A birtokon a kedvenc helyem a kert, így ezután arra gondoltam. Újra lecsuktam a szemem, és a kezembe koncentráltam a chakrát. Amikor kinyitottam a szemem, egy pillanatra zöldé vált a chakrám. Azt hiszem, jó úton járok. Ezen felbuzdulva újra próbálkoztam, de nem történt semmi. Egy picit elbizakodtam magam. Harmadjára, több koncentrációval, mint az előbb, sikerült egy pillanatra megint zöldé változtatnom a chakrám. Ám a további próbálkozásokkal nem javult a helyzet. Valami még mindig nem volt jó. A segítőkészségemmel nincs baj, a chakrakontrollt is eléggé jónak éreztem, így megpróbáltam egy még szebb dologra gondolni. Az egyik legszebb emlékem, amikor Kazunával a kertben piknikeztünk, még gyerekkoromban. Újra megcsináltam a szokásos procedúrát, ám most egészen sokáig zöldellet a tenyerem. Még nem volt elég stabil, néha megszűnt, de legalább már látom az irányt. Tovább próbálkoztam, mikor kevesebb, mikor több chakrát a kezembe vezetve, hogy kitapasztaljam, hogyan tudom állandósítani. Ez egy kis időbe beletellett. Ezután léptem oda a beteg férfihez.
- Próbáljam lassan kibocsátva, szétoszlatni a chakrát. – suttogtam alig hallhatóan.
A kezeimet fölé emeltem, majd belekezdtem a jutsuba. Első nekifutásra gondoltam, hogy nem fog sikerüli, túl kevés chakrát használtam, még a zöld színű chakra is alig jelent meg. Másodjára már bátrabb voltam, a zöld chakra meg is jelent rendesen, de azt kibocsátva nem éreztem semmit. Nem tudtam, mi volt a probléma. Két dolog jutott eszembe. Vagy túl lassan bocsátottam ki a chakrámat, vagy nem oszlattam eléggé szét. Úgy gondoltam, a másodikon próbálok először javítani. Habár nem volt tökéletes, de az ágyon fekvő körvonalait éreztem. Nem tudtam, hogy pontosan hol vizsgálom, de egyértelműen éreztem, hogy ott van. Próbáltam még jobban szétoszlatni a chakrám, de az már túl soknak bizonyult, így tudtam, nagyjából mi a helyes út. Egy picit több chakrával újra próbáltam, és javult is egy kicsit a helyzet. Megpróbáltam még lassabban áramoltatni a chakrám, de éreztem, hogy nem ez a helyes út, így egy picit gyorsabban, ám még mindig lassan tettem meg ugyanezt. Szép lassan, ennek a három műveletnek a finomításával sikerült elérnem, hogy érezzek a chakrámmal. Így először végignéztem a felsőtestét, a karjait, majd a lábait. 3 helyen is furcsa dolgot éreztem. Még 4-szer átvizsgáltam a beteget, de a többi helyen nem éreztem elváltozást. Úgyhogy erre a három helyre koncentráltam. Beletellett némi időbe, mire megéreztem, mi is lehet a probléma. Még egyszer átnéztem a pácienst, majd megvártam, míg Hannak nem lesz semmi dolga, nem akartam megzavarni a teendőiben.
- Uram, a jobb térdén, a bal combján és a mellkasán találtam vágásokat. – jelentettem ki magabiztosan, noha azért nem voltam ennyire biztos benne. Csak remélni tudtam, hogy jól tettem a dolgomat, és nem vezettem magam félre sehol.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 25 2013, 15:29

// Rikuno - Gyorsítottam, hogy haladj //

Miután elregélted a senseinek, hogy mi történet, csak bólintott, majd elolvasta a cetlit. A következő pár percben pedig hozzád csapódott, majd elmagyarázta, hogy most mi is történik. Neked az egyik Doton elemű technikát akarta megtanítani és elmondta annak létrehozásának lépéseit. A technika neve a Doton: Iwa no Yoroi. Neki is kezdtél a technika megvalósításának, de sajnos rosszul. Ez volt a Te nagy, sorsfordító szerencséd. A homokos tengerpart és a földes talaj között álltatok, amikor létre akartad hozni a technikát és nem a chakrát és magát a földet manipuláltad, hanem egészen apróbb, kisebb dolgokat. A Homokot mozgattad meg. A sensei azonnal leállította a gyakorlásod és előtted termett.
- Nem ezt a technikát fogod megtanulni. Tudod Te, hogy mit csináltál? Nem a földet manipuláltad, hanem a homokot... Az ilyen fajta chakrakontroll és képesség, nagyon ritka a ninják között. Én egyetlen egy homokmesterről tudok, az pedig a mostani Kazekage... Nem tudom pontosan, hogy miből áll ez a technika, de ha minden igaz, akkor kell hozzá a Doton beállítottság, mivel maga a homok is "föld" és kell hozzá a kiemelkedő chakrakontroll. Egy technikát próbálj ki kérlek és próbáld meg elsajátítani. Ez a technika pedig a Suna Gaidansu // Homok Irányítás. Így hívják azt, amikor a homokot kedvedre irányítod. Azok akik képesek ezt megtenni, úgy mozgathatják a rendelkezésre álló homokot ahogy csak akarják. Akár különleges alakokat is felvehetsz vele. Próbáld meg. A technika lényege annyi, hogy kiterjeszted a chakrád egy bizonyos homokmennyiségre és azt megpróbálod mozgatni. Ugye egy anyag mozgatását csak kézjelekkel tudják a legtöbben elérni, de az aki a homokot irányítja, pusztán az akaratával képes a chakráját és így a homokot úgy irányítani, ahogy csak akarja. Nincsenek határok. Próbáld meg!
Mondta, majd érdeklődve figyelte a próbálkozásaid.

// Nem kaptál annyi infót mint a többiek, mivel Gengetsu nem ismeri ezt a technikát. Kérek 50 sort a jutsu tanulásáról. Sikerül mozgatni a homokot, de még csak egy focilabda űrtartalmának megfelelő mennyiséget. A tanulás után pedig akkor majd adom a többi infót azzal kapcsolatban amit Madarával beszéltél //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Hétf. Nov. 25 2013, 17:29

Miután elmondtam a Senseinek minden fontos információt és átadtam neki a cetlit, amin feljegyeztem az utat illetve más érdekfeszítő, vagy esetleg különös dolgot, átsétáltunk a gyakorló térre, ahol egy bizonyos Doton elemű technikát akart megtanítani.  
A technika az Iwa no Yoroi volt, minek lényege föld chakrával árasztja el a testet, ezáltal az kőkeménységűvé válik. A hatás csak akkor látható a testen, ha valaki megtámadja a shinobit. A különböző fegyverek nem képesek megsebezni a használót, ráadásul a shinobi könnyedén átüthet sziklafalakon is.  Csak akkor használható, ha föld van a közelben, tehát nyílt tengeren nem lehet létrehozni. Maga a technika nagyon tetszett így habozás nélkül hozzá is láttam, hogy minél hamarabb elsajátíthassam.
Felálltam a homokos- földes talaj közé majd erősen koncentrálni kezdtem a chakrámat, de ekkor egy nagyon érdekes dolog történt. Valahogy nem a földet manipuláltam a chakrám segítségével, hanem egészen apróbb kis dolgot, a homokos talajt. A homok szó szerint elkezdett mozogni. Nagyon furán éreztem magam, egyszerűen nem értettem, hogy mégis, hogyan lehetséges ez. A sensei azonnal leállított és egyből előttem termet.
Furán nézett és én is furán éreztem magam. Éreztem, hogy ez valami különleges és nem hétköznapi dolog.  Egyből leállította a technikatanulást és teljesen másfelé terelte a tanulást.
Kissé naiv voltam és elején azt hittem, hogy valami ostobaságot csinálok, de aztán kiderült, hogy ez elég egyedi dolog. Elmondta még, hogy ez a chakra kontrol nagyon ritka és összesen egyetlen emberrel tud, aki képes irányítani a homokot mesteri szinten, ő pedig nem volt más mint a mostani Kazegage. Ekkor teljesen ledöbbentem és végre felfogtam a helyzet súlyosságát, vagyis azt az erőt, amivel én rendelkezem.
Már az is hihetetlen számomra, hogy összesen egy ember van, aki mester szinten uralni tudja az elemet, és hogy én lehetek a második. Nyilván rengetek gyakorlás kell, hozzá, de rengetek, olyan ember van akik nagyon szeretné ismerni a homok elemet, de képtelen rá.
A sensei azt is elmondta még, hogy mindenkép doton beállítotságunak kell lennie az adott személynek, illetve jó chakrakonrolnak kell, hozzá lennie. Nagyon le voltam nyűgözve és büszke voltam magamra, hogy 17 évesen mi lehet majd belőlem. Ahogy említettem a technikatanulást teljesen más útra vezette a nem várt homokmanipulálás így egy teljesen más jutsut akart nekem megtanítani a mester. Sajnos ő nem tudja a homokirányítást így csak szóban tud majd segíteni nekem.
A technika neve Suna Gadiansu//Homokirányítás. Vagyis a homokot a kedved szint tudod irányítani és formázni a homokot. Ez mind alkalmas védekezésre és támadásra is egyaránt.
A technika lényege annyi, hogy kiterjeszted a chakrád egy bizonyos homokmennyiségre és azt megpróbálod mozgatni. Az, aki a homokot, irányítja, pusztán az akaratával képes a chakráját és így a homokot úgy irányítani, ahogy csak kívánja.
Na, akkor lássunk hozzá!- kiáltottam fel.
Igazából magam sem tudtam, hogy miként álljak hozzá, csak tettem, amit eddig. Ráléptem a homokos talajra és chakrám segítségével megpróbáltam irányítani azt. Pontosabban chakrát vezettem a homokos talajba és azon belül is a homokszemekre. Szerencsémre ugyan úgy sikerült mozgatni a homokszemeket, mint előzőleg, de még nagyon minimális adagban.
Eleinte kevesebb, mint egy maréknyi adagot sikerült megmozgatnom, de azt is nagyon lassan. Tehát elsőnek azt gyakoroltam folyamatosan, hogy minél több homokszemet sikerüljön megmozgatnom és minél gyorsabban. Persze ez is időbe telt.
Hogy minél többet tudjak megmozgatni és minél gyorsabban, akkor több chakrát kell, belevezetne a talajba, ezáltal több homokszem kerül az irányításom alá. Egy kis idő elteltével a homok apró szemei úgy mozogtak mintha valami szellő fújna végig a talajon, de nem fújt semmi, én irányítottam. Sok időt emésztett fel ez az egész művelet, de nem álltam meg.
Több chakra miatt a homok egyre nagyobb méretben mozgott a talajon és szép lassan azt is meg tanultam hogyan kell függőlegesen irányítani nem csak vízszintesen. Tehát egy nem kis idő elteltével rájöttem az irányítás titkára.
Megpróbáltam úgy használni mintha pajzs lenne, és az arcom elé irányítottam, illetve úgy mintha valami fegyver és egy fa törzsét sértettem meg vele. Nagyon élvezte. Rájöttem, hogy a homoknak mekkora ereje is lehet, ha azt az ember jól tudja használni. Egyre több chakrát áldoztam bele és egyre finomabban tudtam irányítani azt. Nem figyeltem semmi másra, nem érdekelt a körülöttem zajló események és csak a manipulálásra koncentráltam.
Ahogy telt-múlt az idő úgy tudtam egyre nagyobb darabokat mozgatni és kisebbeket formázni. Hihetetlen a homok képes olyan alakot felvenni, amire csak gondolok. Lehet háromszög vagy éppen gömb, hasáb vagy akár egy gúla. Talán a formázás a legjobb az egész tanulásba, de a legnehezebb is, ha egy kicsit nem figyel oda az illető pillanatok alatt szétesik az adott alakzat és kezdheti is újra. Lényeg a finomság és a jó chakra irányítás.
Persze ehhez a formázáshoz még több chakra szükséges és sokkal több idő a tökéletes elsajátításhoz, ezért én csak pár formát tudtam létrehozni, hisz a folyamatos chakra használat könnyen ki tudja meríteni az embert. Jól tudtam, hogy ez a jutsu alapozza meg a jövőmet, így nagyon komolyan vettem a tanulást. Habár ki voltam merülve, addig nem hagytam abba, míg azt nem éreztem volna, hogy elsajátítottam az alapokat.
Az idő múlásával elég jól megértettem a feladat, hisz ennél a jutsunál tényleg fejben dől el minden. Itt nem csak egyszerűen feláll az ember és akkor „dúr bele minden”, itt nagyon fontos a finomság és az érzékiség. A mester folyamatosan ott állt mellettem és bíztatott. Habár nem ismerte a technikát és sokkal nehezebb dolgom volt, mint a többieknek, nagyon sokat jelentett, hogy ő maga állt mellettem és nem csak egy klón.
Ezáltal éreztem a különbséget és a technika fontosságát.
A nap végére elfáradtam és kimerültem. Végül sikeresen tudtam irányítani a homokot egy labda űrtartalmú területen.  Nagyon élveztem és büszke voltam magamra, a nap végén így álltam a mesterrel szembe várva a további eligazítást.


A hozzászólást Tairjuko Rikuno összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 07 2013, 16:50-kor.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Pént. Nov. 29 2013, 14:04

// Rikuno ez kevés. Jól írsz és ezért nem értem, hogy ez most mi. Többet kérek a technika elsajátításáról. Az a kevéske homok is megéri azt az 50 sort. Az 50 soros postnak, legalább a felének ki kell tennie a technika tanulását. Kérlek eszerint javítsd.
A többiek pedig írjanak tanulást, hogy haladhassunk //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Szomb. Dec. 07 2013, 16:52

Rikudou Sennin ! átírtam remélem így már elfogadható.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Dec. 14 2013, 16:06

// Telihold - Hiashi kimarad és majd bepótolhatja a tanulást //

Mindenki:
Miután mindenki végzett a rá kiszabott feladattal, ismételten egy váratlan és furcsa dolgot tapasztaltatok. Egy hangot hallottatok, ami különös módon Gengetsu hangja volt. Viszont, ebben az volt a furcsa, hogy egészen mellőletek, a fületek mellől hallottátok a hangját, majd miután körbenéztetek, Ő maga nem volt ott. A körülöttetek lévő személyek is épp úgy hallották a hangot, ahogy ti, szóval nem képzelődtök. A hang utasítása az volt, hogy mindenki induljon vissza a sátrakhoz, attól függetlenül, hogy sikerrel járt-e a technika elsajátításával.

Rikuno:
Miután próbálgattad a technikát, rájöttél, hogy a homokot kedvedre formázhatod. Rengeteg lehetőség rejlik a Suna technikákban. Pecsételő, elfogó, támadó, védekező technikák. Szinte minden területen fel lehet használni, csak tudni kell irányítani... Rikuno ugyan sikeresen elsajátította a homok irányítását, habár még elég kis mennyiséget tudott irányítani, de az is több a semminél. Miután végzett ezzel, Gengetsu mesélt neki még egy technikáról, a Suna no Yoroi // Homok Páncélról. Elmagyarázta annak működését, így Rikuno azt is megpróbálta elsajátítani... Pár percnyi próbálkozás után, viszont Rikunonak szembe kellett néznie a homok pusztító erejével is, ami a használóra is veszélyes lehet. Nem képes még a legmagasabb szinteken irányítani a homokot, így amikor az alkarját akarta körbevenni homokkal a védelemhez, túl erősen és hirtelen szorított rá... Ennek eredménye pedig egy fájdalmas, nyílt törés volt. Ez annyit tesz, hogy Rikuno eltört csontja, átszúrta az izmokat és a bőrt... Gengetsu azonnal elvitte az Orvosi sátorba, ahol gyorsan elállították a vérzést és folyamatosan gyógyították a törést, de Rikuno így nem vehet részt a további küldetésen, mivel Getsugakure kórházában van a helye, ahol egy hétig megfigyelés alatt tartják és utána távozhat, viszont a karjának legalább egy hónapos idő kell, mire teljesen rendbe jön. Miután ellátták a fiút, Gengetsu felparancsolta az egyik hajóra, amely most azonnal indult vissza Getsugakuréba.

Mindenki:
A sátrakhoz mindenki visszatért, kivéve a Felderítő és Rajtaütő Osztag tagjait és a Támogató és Segítő Osztag Tagjai közül Kazumát... Ők eltűntek az éjszakába. Felsorakozott tehát Kodomo, Tomoko, Hiashi, Ame, Narahiko és Ryuu a sátrak előtt velük szemben pedig Gengetsu állt. Végig nézett rajtatok... Egy kisebb, erőltetett mosollyal nyugtázta a tényt, hogy kimerültetek és valószínűleg mindnyájatoknak sikerült elsajátítani a kiszabott technikát. Viszont az örömnek koránt sincs még itt az ideje, ugyanis váratlan dolgok történtek.
- Amint látjátok, Rikuno, Hiruko, Mikommi és Kazuma nincsenek itt. Kazuma eltűnésének okát nem tudjuk, viszont a csónakját amivel utazott visszafelé a hajóról ahol segített, megtaláltuk. Ő maga viszont nincs benne. Az embereim átkutatták az Óceán azon részét, ahol vízbe eshetett, de nem találtuk meg a holttestét. Ennek három oka lehet: A tengeri állatok már felfalták; Elsodródott; Nem halt meg... Ez utóbbinak van a legnagyobb valószínűsége, ugyanis feltételezhetőleg egy olyan Genin sem annyira szerencsétlen, hogy egy csendes estén, belefulladjon egy tükörsima vízbe. A fuldoklása, vagy a haláltusája pedig feltűnt volna a hajó legénységének... A legkézenfekvőbb magyarázat, hogy vagy elment valahova, vagy elfogták... Hogy kik? Azok akik Mikommit és Hirukot is... Rikuno pár órával ezelőtt tért vissza és jelentett, hogy bennszülötteket találtak. Nőket és gyerekeket a folyóparton. Körbevették őket, de parancsot adtam nekik, hogy vonuljanak vissza, ugyanis először békésen kell elintéznünk ezeket az ügyeket... Viszont, Rikuno elmondta, hogy másik két társát a bennszülött nők elfogták, Őt pedig leütötték. Nem tudjuk egyenlőre, hogy milyen erő birtokában vannak, így figyelmesnek kell lennetek. Rikuno megsérült egy technika tanulása során, így Őt hazaküldtem. Valószínűleg, jön majd más helyette, viszont addig pihenjetek. Holnap reggel újraalkotom a csapatokat és megmondom a további terveket!
Adta ki az utasítást, majd Ő is megindult saját sátra irányába.


//
Rikuno: Akkor téged kiírlak a játékból, a tanulásra kapsz +5 ch jutalmat és a jutsut elsajátítottad. Ha a jövőben el akarod sajátítani a Homok Páncélt, akkor itt a sensei már elmagyarázta annak a működését. 
Ryuu: A jutsut elsajátítottad, kapsz a tanulásodra +5 ch-t.
Ame: Gyönyörű iromány, kapsz rá +10 ch-t és a jutsut elsajátítottad. 
Tomoko: Te is elsajátítottad a jutsut és jutalmad +10 ch.
Kodomo: A Jutsud elsajátítva + 10 ch.
Narahiko: Jutsu elsajátítva + 10 ch.
Hiashi: A következő postodban bepótolhatod a jutsut és lereagálhatod a történteket. Ha nem írsz, akkor NJK-ként mész tovább.
//

ui.: Azt elfelejtettem közölni, hogy a postotokban a következő reggelt írjátok le, ahogy Gengetsu ébreszt titeket úgy, mint a mai reggelen.


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Hétf. Dec. 16 2013, 17:59

Hát szó mi szó... nem hittem volna hogy ennyire fárasztó a jutsu. Jó az is való igaz, hogy nem nagyon használtam jutsukat. Az elvem miszerint egy kard jobb segítség lehet most kissé kezd megváltozni. Tetszett az új technikám. A tűz nyers ereje, mely úgy éget, hogy az már fáj... jó tudom nem voltam valami jó körülíró, de hát mégiscsak teljesen toppon most. A szám kissé zsibbadt, és lihegtem. Leültem a földre, de csak agy kicsit tudtam pihenni. Mikor meghallom Gengetsu hangját mögülem, kiáltok egyet meglepődöttségeben.. még szerencse, hogy nem voltam olyan hangos, mert akkor biztos az egész klán nevetett volna egy jót. No mindegy.. kutakodva keresem Gengetsut ám nem látom. Ahogy látom nem csak én hallottam. Lehet hogy ez az izé itt a fülembe szólalt meg? A Headset vagy mi. Hm... kitudja. Mindenesetre ahogy utasított elindultam a sátrak felé, de azért odaléptem Narahikohoz, ha látom.
- Na hogy sikerült? Tanultál valami jót? - kérdezem tőle mosolyogva, majd ha válaszol pozitívumot odanyújtom tenyeremet - Egy pacsit megérdemelsz.
Nevettem egy jót, ha adott egy pacsit, ha nem akkor megvontam a vállamat, és vállon veregettem. Boldog voltam, és semmi sem ronthatja el kedvemet. Mindaddig míg nem hallottam meg, hogy kazuma eltűnt. miután elküldtek minket egész végig ezen agyaltam, így nehezen aludtam el. másnap mikor felkeltem Gengetsu parancsára a többiekkel együtt kimentem és kissé szorongva figyeltem mit mond vezetőnk.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Dec. 23 2013, 15:25

- Suiton: Suijinheki - kiáltotta a fiú a víz felszínén állva. ekkor egy nagy mennyiségű víz kezdett lába alatt kavarogni, majd a sós víz egy forgó tölcsér alakját vette fel és zárta el a fiút. A technika sikerét a fiú többszöri gyakorlással díjazta. Tökéletesre akarta fejleszteni azt.
- Mindenki induljon vissza - szólt egy hang valahonnan a sötétből. Kodomo körbenézett, nem találta a hang forrását, amely kísértetiesen emlékeztette őt Gengetsu hangjára.
- Hallottátok ti is? - kérdezte az egyik közelben álló férfi.
- Ez Gengetsu volt - szólt Kodomo. - Habár nem tudom, hol van, azt mondta, induljunk vissza. - fordult a fiú, majd összeszedve felszereléseit megindult a bázis felé.
A parton végighaladva belevágta magát az erdőbe, a fák lombjain és ágain ugrálva hamarosan meglátta a fáklyafényben kivilágított bejáratot. Az őrök a kapuban álltak, szigorú tekintettel vizsgálták a környezetet. Kodomo belépett a kapun, majd megindult a sátrak és ládákból kialakított labirintusban, hogy a fősátor elé érjen. 
Úgy tűnt, Gengetsu valamiféle technika segítségével hívta vissza a kinn tanulókat, hamarosan mindenki megjelent.
Kodomo előre állt, a Klán sátor bejárata elé, majd csendben figyelte, ahogy folyamatosan vissza-visszaérkeznek az emberek. A szőke hajú ifjú szomorúan vette észre, hogy a létszám megcsappant, több rokona és társa kinn maradt a bázis biztonságos falain kívül. 
Gengetsu előre lépett, majd újabb tájékoztatót tartott a bázislakóknak.
~Ezek szerint nem csak a medvék jelentenek veszélyt, a szigeten más törzsek és népek is élnek. Rikuno, remélem felépülsz.~ gondolt vissza társára, elszomorodva a hírtől, mely szerint a shinobit hazarendelték a felépülése érdekében.
Miután a férfi befejezte a tájékoztatót és aludni küldött mindenkit, Kodomo előre lépett, majd kihúzva magát szólalt fel.
- Gengetsu-sama, hadd válasszak magam mellé egy csapatot, egy egész osztag kiesését talán így tudnánk kompenzálni. - amennyiben gengetsu beleegyezően bólint, a fiú végignéz társain.
- Ame, Mizuri, Hiashi, Ryuu. - szólt most a mögötte állók felé. - Testvéreim, a segítségeteket kérem. Ahogy a Táborban is, most is szükségem lesz rátok. Ismerjük egymást, pontosan ezért tudom kijelenteni, az életem is rátok bíznám - mondta komoly arccal, ám szemeiben látszott az a csillogó érzés, amelyet testvérei iránt érzett. A fiú visszafordul Gengetsuhoz.
- Uram, ezzel a csapattal én kora reggel felkutatom eltűnt társaim. Amennyiben Rikuno emlékszik a helyszínre, felkutatjuk a bennszülötteket és kiderítjük, hova vitték Mikommiékat. Hiába célunk a demokratikus megoldás, nem hagyhatom, hogy bármelyiküknek is bántódása essen. A helyi lakossággal jó kapscolatot kell kiépíteni, azonban ha ők mát támadásba lendültek, nem engedhetjük meg magunknak, hogy sorra felfaljanak minket. A Hold harcosai vagyunk, nem akadályozhat meg minket semmi és senki. - vett egy nagy levegőt, kissé elragadtatta magát. Ismét vigyázzba vágta magát.
- Engedélyt kérek a feladat elvégzéséhez, uram. A Wakazo /fiatalság, fény/ osztag engedélyt kér a küldetésre. - nézett vakmerően maga elé a fiú.
Amennyiben Gengetsu engedélyt ad az osztagnak, Kodomo fekvést rendel el, majd reggel személyesen kelti fel az osztagba tartozókat. Szürkés-kék páncélját letisztítva ölti magára, fejpántját meghúzza tarkóján. A hátán lévő hüvelyekbe elhelyezi két kardját, balra a katanat, jobbra pedig a fekete pengéjű, csengettyűs Kibosen-t. A páncél derék részén lévő üres lyukba becsúsztatja tekercsét. Készen állt, hogy megmentse társait. Elszántan lép ki sátrából, felsorakoztatva maga mögött testvéreit.
- Várjuk a parancsot, Gengetsu-sama.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Hétf. Dec. 23 2013, 19:41

// Elnézést a hosszú inaktívságért!//

Miután a többiek szétszeleltek én ott maradtam Gengetsu klónjával. Azt hittem itt fogunk maradni a mezőn, de nem. Gengetsu, nagy meglepetésemre, bevezetett a sátrába, ami szinte üres volt csak alapvető dolgok voltak benne. Gondoltam, hogy Gengetsu nem egy olyan shinobi, aki nagyon sok élvezeti eszközt tart meg magának, de azért ez az üresség mégis meglepő volt. Nem sokat vártunk kézpecséteket formált és a tenyerét lecsapta az asztalra. Ezután egy kis szőrös lény jelent meg kaszával a kezében, melyet én menyétnek gondoltam bár nem voltam benne biztos. Volt nála egy hatalmas tekercs is. Egy rövid szóváltás, ahol a menyét szerintem elég erősen beszélt Gengetsuval, ahogy én soha nem mertem volna, eltűnt. Nagyjából tudtam mi történt itt, de nem tudtam mire a tekercs. Lehetséges Gengetsu ezt észrevette rajtam, mert azonnal elkezdett magyarázni. Először nem teljesen értettem a mondandóját, de ahogy telt az idő felfogtam nagyjából az egészet. A lényeg, hogyha a tekercsre rányomom a véremet, akkor egy szerződés alakul ki köztem és a menyétek között. De ez nem egy egyszerű szerződés volt, hanem egy vérszerződés. 
Ahogyan Gengetsu mondta elvettem tőle a kunait, megvágtam az öt ujjamat a jobb kezemen, megvártam még véres lesz az ujjbegyem és rányomtam a tekercsre, ahol miután elvettem a kezem, ott volt az öt pont. Gengetsu ezután elvette a tekercset és belekezdett abba a magyarázatba, hogy a jutsut hogy kell kiviteleznem. Miután elregélte és kiadta a parancsot, kiment a sátorból.
Tehetetlenül álltam ott pár percig. Még először fel kellett dolgoznom az anyagot melyet leadott. A lényeg, hogy a vérszerződés által képes vagyok kapcsolatot létesíteni a menyétekkel. Természetesen az okosabbik fajtával. És miután a kapcsolat megvan meg tudom idézni. Na most először a kapcsolatot akartam létesíteni természetesen de beugrott, hogy nem tudom a kézjeleket. Ez lett a legnagyobb probléma. Jó pár percet kellett gondolkodnom mire vissza tudtam emlékezni rájuk. Hogy el ne felejtsen az ujjammal a földbe beleírtam, hogy melyikek kellenek. Ezután leültem a földre, becsuktam a szemem és elkezdtem keresni a kapcsolatot. Nem tudtam mikor fogom megérezni, de biztos lesz valami jele szóval vártam. Vártam arra, hogy ez a jel előjöjjön, de semmi. Gondoltam ha elkezdem a technikát, majd akkor létesül egy kapcsolat. Ezért chakrát gyűjtöttem, kézpecséteket formáltam és lecsaptam a kezem a földre.
- Kuchiyose no jutsu!
Nem éreztem semmi pedig nagyon figyeltem és amikor ez megtörtént tudtam, hogy nem lesz semmi és nem is lett. Egy kis időre kétségbe estem, de rájöttem, hogy muszáj lesz továbbhaladnom. Nem tűrhetem el, hogy kudarcot valljak a testvéreim előtt. Még nem. Ilyen gondolatok után, összeszedtem magamat és újra keresni kezdtem a kapcsolatot. Most mélyebben, mint az előbb és jobban figyelve bármire. Kevés idő után sikerült felfedezni valamiféle új érzést. Mintha egy életet találtam volna. Nagyon megörültem neki, hogy végre találtam valamit. Nem vesztettem el az önuralmamat, a kapcsolat megmaradt. Újra megformáltam a kézpecséteket és lecsaptam a tenyerem a földre. Azt vártam, hogy megjelenik egy menyét, de ehelyett semmi nem jelent meg. Nem tudtam miért, de nem sikerült az idézés. Nem mondanám, hogy szomorú voltam inkább meglepődtem, pedig a kapcsolat megvolt. Újra átgondoltam, hogy mit csinálhattam rosszul, de nem jutottam semmire. Végül eszembe jutott amit Gengetsu mondott a Yin és Yang chakráról. Gondoltam megpróbálom még egyszer, de most jobban koncentrálom a chakrámat. Először elkezdtem a chakrámat koncentrálni. Miután összegyűlt elég chakra, legalábbis amit elégnek gondoltam, akkor megvizsgáltam, hogy él-e a kapcsolat, megformáltam a kézjeleket és lecsaptam a tenyerem.
- Kuchiyose no jutsu! -
Most éreztem, hogy sikerült. Még nem láttam, de éreztem, hogy sikerült. Miután elmúlt a füst megláttam, hogy tényleg sikerült. De ne higgyétek, hogy olyanra amilyenre számítanátok, hogy egy tízméteres, teljes páncélzatban levő menyétet, hanem egy kölyökmenyétet idéztem meg. De erre nem kudarcként tekintettem, sőt még büszke is voltam magamra, mivel legalább már egy ilyet sikerült megidézni. De valamiért nem voltam megelégedve. Nem ilyet kell megidéznem tudtam. Miközben ezen elmélkedtem eltűnt a kis menyét, amit nem is bántam mert nem tudtam volna mit kezdeni vele. Rájöttem, hogy az itt a hiba, hogy nem tudtam választani. Csak egy kapcsolat volt. De rengeteg menyétnek kéne lennie olyanoknak melyek ennél nagyobbak. Meg láttam azt is amit Gengetsu idézett és én is megidéztem volna szívesen bár nem volt valami megnyerő a stílusa. Mostmár megvolt a technika, a kézjelek, a chakra mennyiség még a menyét is, csak meg kellett volna találni, hogy melyik menyétet idézzem meg. Meg kell találnom a többi menyétet is a kapcsolatban. Gyűjtöttem egy kis chakrát, a következő idézéshez, de hirtelen elkezdtem émelyegni és összeestem. Rájöttem, hogy hihetetlen fáradt vagyok.
~ Folytatnom kell, nem adhatom fel! ~ gondoltam magamban.
Felálltam és újra kerestem a kapcsolatokat. Megint találtam egyet, de megint csak egyet. Tovább kerestem. Nem engedtem, hogy a fáradtság legyőzzön. Összeszedtem minden erőmet, hogy még jobban koncentrálhassak. Hirtelen, mint a csillagok az égen jelentek meg a jelek, a lehetséges kapcsolatok. Valamivel nem tudtam volna kapcsolatot létesíteni, viszont sok volt amivel igen. Nem tudtam mit tegyek, mert annyira örültem és izgatott voltam. Ez egyszerűen csodás volt. Tudtam kapcsolódni rengeteg élőlénnyel. Nem bírtam betelni vele egyszerűen. Körülbelül 20 percig álltam és figyeltem, de nekem csak pár másodpercnek tűnt. Ahogy visszatértem a valóéletbe, kinéztem egyet, mely valamiért különlegesen tetszett nekem. Nem tudom miért de tetszett. Ráálltam a kapcsolatra, chakrát gyűjtöttem, tudtam, hogy ez az utolsó esély, és lenyomtam a tenyerem.
- Kuchiyose no jutsu! -
Hirtelen megint feljött a füstfelhő. Miután eltűnt, szerintem én lettem a világ legboldogabb embere, mert ott volt egy kis fehért menyét a földön. Közelebb hajoltam és megkérdeztem, hogy hívnak? A menyét csak annyit felelt, hogy ő Yukino. 

//Kodo, mondta hogy egybe írhatom meg.//

Miután beszélgettem Yukinoval, legalább is megpróbáltam, éreztem, hogy ő lesz az én társam, legalább is reméltem. Még éppen ismerkedtünk, amikor Gengetsu szólt, hogy fel kell sorakoznunk sürgősen. Mondtam Yukinonak, hogy menjen majd ha kell hívom még. Amint elment én kifutottam Gengetsu alvóhelyéről és befutottam a saját sátramba. Elővettem a tekercseket és kipecsételtem minden fegyveremet. Elkezdtem őket elrendezni, ahogy már szoktam. A shurikentartókat a jobb combomra, a tantot a derekamra az övtáskámmal együtt és a katanát felraktam a hátamra. Utolsóként felraktam a nekem legtöbbet jelentő barna maszkot, amelyet minden klántag birtokol. Maradék cuccomat beleraktam a hátizsákba, amelyet feldobtam a hátamra és kifutottam. Felsorakoztam a társaim mellé és vártam a parancsot, hogy mi fog történni.
- Kodomo mi folyik itt, miért kellett ilyen hamar itt lennünk? - kérdeztem.

//A helyesírási hibáért és az esetleges rövidségért elnézést kérek.//
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Hétf. Dec. 23 2013, 22:15

Néhány vissza nemtérő egyén kivételével a sátornál a csapatból mindenki ott volt a táborban, bár nem igazán érdekelt a Djuka csapat nagy része, azért Ame karcolás mentes visszatérése a tanulás után megnyugvással töltött el, bár a hívás, ha nem a fejünkbe vagy a fülesbe szólt, akkor nagy valószínűséggel talán a sziget barátságtalanabb tagjai, akár emberek is, meghallhatták, hiszen eléggé hangos volt. Felsorakoztunk és vártuk az ok kiderülését, hogy mért vagyunk itt, igaz nem igazán érdekelt, mégis mivel ez volt a parancs, így itt vagyok, még egy ásítás félét is elengedek, hogy kezd unalmassá válni, hogy eltűnnek és meglesznek emberek. ~ Minek aggódni miattuk, kiképzett shinobik, még ha csak genninek is.~ Nem igazán értettem, hogy tűnhet el valaki a tenger közepén ez egyszerűen lehetetlen, hacsak nem szívta fel egy fekete lyuk, ami ismét csak elképzelhetetlen, ami viszont felhívta a figyelmemet az a néhány bennszülött jelenléte volt és az, hogy nők és gyerekek elfogtak egy csapatot és csak egyikük menekült meg, ő pedig később a tanulása során sérül meg. Furcsa és érdekes a dolog, de aztán visszasüllyedek a korábbi érdektelenség állapotába. Pihenés jól hangzott, így miután végeztünk a beszéddel és elküldtek a környező erdőben megpróbálva visszaemlékezni a technikám összetevőire, tölgyfakéreg, nadragulya és csalán, majd amikor sikerült, találnom mindent, a nálam lévő chakra tekercsbe tároltam legalább 6 pecsétre valót, majd visszatérve a táborba Gangetsutól kérek papírt, amibe lepecsételhetem a hozzávalókat és ha megkaptam, akkor el is kezdem létrehozni őket a már megtanult pecsét technika segítségével. Ha kész vagyok, akkor lerajzolom a füzetembe a pecsétet, de egy kicsit módosítva és díszítve a magam szórakozására és ha ezt megunom még befejezem Améról készített skiccemet és ezután elvonulok a sátorba az sem érdekel, hogy Kodomo néhány társával Gangetsutól kér engedélyt, akkor amikor éppen térek vissza a sátram felé, így kihallgatom, hogy mit akarnak, majd le is lépek, mielőtt lebukok. Este még összepakolom és leltárt tartok a fegyvereimből, másnap keltenek, így álmosan, de készen az új csapatra, állok fel a sorba várva, hogy kik lesznek velem a megmaradottak közül.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Szer. Dec. 25 2013, 22:06

Ame csak vigyorgott a párducra, ahogy fáradtan a földre omlott. A macska szemében a tűz ugyanúgy lobogott, ahogyan az övében, de úgy tűnt, ő is elfáradt. Ekkor a lány Gengetsu hangját hallotta, és felpattanva meglepetésében körbe fordult. Yoru is megmerevedett meghallva a hangot, szimatolva a férfi után. Munfu végül mosolyogva csóválta meg a fejét, és elindult vissza a táborba, az eligazításra. A tanulás okozta jókedv egy pillanat alatt eloszlott, ahogy Gengetsu a friss hírekről tájékoztatta a csapatot. Ame arcán aggodalom suhant át, kiváltképp a tengeren eltűnt Kazuma miatt. Valószínűleg a vitorlás korszakából örökölt beidegződése miatt, azonnal az ég felé fordította az arcát, és figyelte a tengeri szelet. Nem.. nem olyan volt az idő, ami indokolt volna egy ilyen eltűnést, nagyobb változást pedig iztosan észrevett volna az utóbbi időben. Ezért aztán teljesen egyetértett a tapasztalt Gengetsu véleményével. A bennszülöttekről szóló hír érdekesnek tűnt számára. Eddig nem is igen gondolt bele, hogy lakói lennének ennek a helynek, arra pedig végképp nem gondolt, hogy esetleg fel is lépnének ellenük. Végül Gengetsu elbocsátotta őket. Rettenetesen mozgalmas volt a nap, mind számára, mind a csapat számára, ezért Ame nem tiltakozott a pihenő ellen.. úgyis szeretett volna egy kis csendet, hogy végiggondolja az eseményeket. Mielőtt azonban elindulhatott volna, Kodomo bátyó előlépett, ő pedig mozdulatlanul maradt a helyén, csupán tekintete rezgett meghatottan és elragadtatottan, ahogy őt figyelte.
Testvére komoly szavaira Ame végül ünnepélyesen bólintott.
-Bátyám. Melletted állok. Most és örökké. A Djuka vér megvédi az övéit. -majd ő is Gengetsura függesztette szemeit, várva, hogy megkapják-e az engedélyt, vagy egy egészen más tervet kell majd követniük. Bízott Kodomoban. Már többször bizonyította, hogy képes irányítani a csapatot, épp ezért szerette volna ha engedélyt kapnak. Elméje kevésbé izgatott kis sarkában azonban ott dolgozott a hideg ninja szenvedély, mely csak a feladat előnyeit és hátrányait látta, s azt, hogy Gengetsu bizonyára már kiötlötte a megfelelő haditervet, melytől a testvérek épp most szeretnének eltérni.

Nehéz volt elaludni, noha Yoru egyenletes szuszogása otthonossá tette a sátor idegen légkörét. Sok gondolat kergette egymást a fejében. Menni akart, és maradni. Megfelelni a parancsnoknak, a vér hívásának. Tudta milyen egyedül lenni ott, ahol nincs egy szikrányi jóakarat, csak ellenség. Szinte fájt, annyira szerette volna biztonságban tudni az elveszetteket. Épp ezért próbált nyugalmat erőltetni a zsibongó gondolatok helyébe. Aludnia kellett, hogy másnap frissen, tettre készen ébredhessen. Először megpróbálta felidézni a tenger nyugodt hullámait. Ilyen közel a parthoz nem volt nehéz. Ez a kép... ez a csendes, finom zaj sokszor segítette már.. aztán a légzésére kezdett összpontosítani. Ahogyan azt egynémely jutsu esetében, most is jól használta. Néhány perc múlva már érezte ahogy gondolatai lassabbá válnak, s megnyugszanak. Majd észrevétlenül zuhant álomba.
Másnap akár Gengetsu, akár Kodomo keltette, az előző este ünnepélyessége villant elméjébe, s aszerint, precíz nyugalommal öltötte fel öltözékét, és felszerelését, majd símított végig a foltos bundán Yorut és ébresztve. Ahogy a macska felnézett rá, elszántságot láthatott a fiatal lány arcán, ki pár pillanattal később vele az oldalán kilépett a sátorból, Kodomot keresve tekintetével, s biccentve neki. Majd Gengetsut kereste tekintetével.
-Itt vagyok. Készen állok.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Mizuri Csüt. Dec. 26 2013, 21:30

Amint befejeztem a tanulást, már fel is szálltam a hajóra ami végre elvitt a Nazo szigetre, ahol a többi Djuka társam harcol. Az út nem volt valami hosszú, de a tengeriszonyomon így sem könnyítette. A hosszú edzés miatt igen fáradt voltam, és az utazás nagy részét egy ágyban töltöttem, ahol pihentem, pontosabban aludtam. Habár a helységem nem volt valami komfortos és az erős szagok kissé irritálták a szaglószervemet, a szoba a célnak megfelelt. A hajó viszonylag nagy volt, mivel ez szállította az élelmet, illetve a felszerelést a harcoló Djukáknak. Nagy ládákba voltak elkülönítve az élelmiszer, illetve a ruházat.  Szerencsére az idő az pompás volt, így nem nagyon dülöngélt a hajó. Viszont nem sokáig élvezhettem az ágy melegét mivel pár óra elteltével megérkeztünk. Nagyon izgultam mivel már rég nem láttam a társaimat és maga a küldetés is elég nagy szinvonalú, a klánom jövője forog kockán. Amint lesétáltam a hajóról egy nagyot szippantottam a levegőbe, majd körbenéztem a szigeten, ahol egy komplett bázis volt kiépítve, ahol rengeteg társam csak úgy sürgött-forgott. Ezzel a lendülettel el is indultam feléjük, ahol kiszúrtam magamnak egy igen karakán felépítésű embert és tudtam, hogy ő lesz az emberem.
- Üdvüzletem! A nevem Djuka Mizuri és szolgálatra jelentkezem.
Ekkor láttam, hogy társaim éppen térnek vissza a bázisra és több embert is felismertem közülük. 
Mint ahogy, megtudtam a férfi, Gengetsu tájékoztatásából a szigeten történő hadi események jelenlegi álláspontját, valamit, hogy több társaim is fogságba esett. Ekkor Kodomo egy új csapat felállását javasolta, és az én nevem is elhangzott. 
Nagyon boldog voltam, és izgatottan várom a további eseményeket. Éjszaka nem igazán tudtam aludni, elvégre ez al eső háborús küldetésem. Megtisztelve érzem magam, hogy én is itt harcolhatok, mindent belefogok adni, hogy büszkék lehessenek rám a többiek.  


Reggel kicsit fáradtan keltem, hisz keveset aludtam, de az a tudat, hogy már én is itt lehetek, legyűrte a kómát és újult erővel várom Gengetsu utasításait.
Djuka Mizuri
Djuka Mizuri
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Pént. Dec. 27 2013, 02:28

Miután elmondtam Hannak, hogy mire jutottam, egy ismerős hangra lettem figyelmes. Hamar rájöttem, hogy Gengetsu orgánumát hallom, viszont szétnézve sehol sem láttam. De nem tulajdonította neki nagyobb jelentőséget, biztos valami jutsut használt. Láttam Hanon, hogy ő is hallja, amit én, viszont nem láttam rajta meglepődöttséget, valószínűleg már nem először lett így megszólítva.
- Elnézést, de most távoznom kell a sátramba. Han, köszönöm a segítséget. – meghajolok előtte – Nagyon hálás vagyok.
Majd sietve a sátram felé veszem az utat. Nem mentem messze, hisz a táborban voltam eddig is. A sátrak előtt megálltam, és vártam, hogy a többiek is odaérjenek. Ott találkoztam újra Ryuuval.
- Igen, sikerrel jártam. Az egyik alapvető orvosi ninjutsut tanultam meg, a Diagnózist. Azt hiszem, idővel orvoslásra fogom adni a fejem, de addig majd sokat kell még tanulnom és az emberi testet tanulmányoznom. A mosolyodból ítélve úgy látom, a te repertoárod is bővült valami izgalmassal.
Szavaim után Ryuu felém tartotta a tenyerét, és eleinte nem értettem, hogy mit szeretne, aztán nagy nehezen leesett, hogy egy pacsit kér. Nem akartam csalódást okozni, bele is csaptam a tenyerébe. Amikor már jó páran ott voltunk, akkor Gengetsu is megérkezett. Nem erőltette meg magát most sem, bár tőle még ez a mosoly is megsüvegelendő. Tájékoztatott minket a jelenlegi helyzetről, amit nem mondanék, hogy rózsás. Majd Gengetsu parancsa szerint elindultam a sátramba. Beléptem, egyből le is dőltem. Fárasztó volt a mai nap. Nem fizikálisan, inkább mentálisan. Megnéztem még utoljára a képemet, majd elaludtam.
Másnap reggel, miután Gengetsu ébresztett, felszereltem magam, és kimentem a sátor elé, várva a további parancsokat.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jan. 03 2014, 15:56

A csendet, amely Kodomo beszéde után következett, léptek zaja törte meg. Egy újabb shinobi érkezett, aki a Mizuri névre hallgatott. Gengetsu tudta, hogy érkezik majd még egy személy, aki erősítésként szolgál, de azt remélte, hogy nem egy újabb Djuka lép a színre. Talán fél, hogy a klán nem fogja követni az utasításait, ezért sem tetszett neki Kodomo fellépése, ami ugyan tisztelettudó volt, de Gengetsu szemében pimaszság. Habár, kijelentette még Getsugakuréban, hogy rajta kívül Kodomo lesz a rangidős vezető, de amíg erre nem ad rá engedélyt, addig nem léphet semmit. Természetesen érdekelte a fiú ötlete, így hagyta beszélni és miután Mizuri megérkezett még mindig nem szólalt meg. Egy jó indoka volt arra, hogy ne kelljen választ adnia a kérdésre egy ideig.
- Djuka Mizuri! Üdvözlünk a csapatban. A többiek majd elmondják neked a kialakult helyzetet. Remélem felkészült vagy!
Mondta, reakciót nem várva a kijelentésére, hanem egyből Kodomo és az ott maradt tagok felé fordult.
- Figyelembe veszem a javaslatod, de nem ígérek semmit.
Zárta le a beszélgetést, majd sarkon fordult és erőteljes léptekkel távozott.


Másnap reggel felsorakozott hát a csapat. Balról jobbra haladva, először Mizuri, Narahiko, Ryuu, Kodomo, Munfurava, Tomoko és végül, de nem utolsó sorban Hiashi állt. Gengetsu fáradt, nyúzott arccal nézett rátok és nem is húzta sokáig az időt.
- Két csapatot fogunk alkotni! Az egyik csapat marad a Diplomáciai és Támadó Osztag, ahogy eddig is. A másik pedig a Támogató és Segítő Osztag! Csupán a feladatotok és a tagok kiléte és száma változott meg. Egy csapatban nem lehettek négynél többen. Ezt tanulnotok kellett az Akadémián! Egy csapat, maximum négy emberrel képes a lehető leggyorsabban haladni a legkevesebb időveszteség nélkül. Most pedig a fő célunk, hogy takarékoskodjunk az idővel és lehető legjobb kihasználjuk azt. Ezért a csapatok a következők: Kodomo, Munfurava, Hiashi és Mizuri, valamint Tomoko, Narahiko és Ryuu! Kodomo vezetésével a Diplomáciai és Támadó Osztag induljon meg és kutassa fel a Bennszülöttek székhelyét és szabadítsa ki az elfogott társaikat! Ha már nem élnek, aminek nagy a valószínűsége, akkor a holttestüket szerezzék meg! Csomagoljatok élelmet és vizet, majd induljatok utatokra. Keressétek meg a szigetet ketté szelő folyót és kövessétek azt a folyási irányával felfelé. Ott megtalálhatjátok a bennszülöttek nyomait. A Támogató és Segítő Osztag pedig, induljon meg a számukra előkészített csónakokkal és járják körbe a szigetet! Keressetek különös, szokatlan dolgokat és persze a társatok Kazuma holttestét. Mindkét csapatnak, három napja van erre a feladatra, utána térjetek vissza a bázisra. Most oszolj!
Adta ki a parancsot Gengetsu, majd utasítást adott a Támogató Osztagnak, hogy kövessék őt. Rövidesen leértek a partra, ahol Gengetsu megmutatta nekik a hajót, amit használhatnak. Kettő vitorlás hajó volt az, melyek csak kicsivel voltak nagyobbak mint egy csónak, köztük pedig egy nagyjából 5 méter széles és 5 méter hosszú, tutaj szerűség volt kikötve. A bal oldali csücskeihez rögzített kötelet a bal oldali vitorláshajó testéhez voltak rögzítve, míg a jobb oldalai csücskei a jobb oldali vitorláshoz. Így szabad átjárást biztosítottak egyik hajóról a másikra. Mindkét vitorlás 5 személy volt, szóval valóban alig nagyobb mint egy csónak, de a céljaiknak megfelel. Mindkét hajón volt egy zsák, amiben élelem és víz volt arra a néhány napra, amit a vízen tölt majd a három genin.
- A feladatotok tehát egyszerű, a partszakaszt kell körbejárnotok, így nem kell eltávolodnotok a szigettől. Három napotok van. A hajó irányítása egyszerű, csak összhangba kell hozni. A kormánnyal irányítjátok. Ha le akartok állni, akkor lazítsátok el a vitorlát és kössétek ki, majd horgonyozzatok le. Vezetőtök nincs, itt most a csapatmunka a fontos! Sok szerencsét!
Adta ki az utasítást, majd távozott.


// Tegyétek a dolgotok, beszélgessetek, induljatok meg. Ahogy tetszik
Hiashi elsajátította a jutsut és kapott +5 ch-t  //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 3 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.