Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

+8
Djuka Hiashi
Djuka Narahiko
Djuka Mikommi
Djuka Ryuu
Takeyanagi Tomoko
Tairjuko Rikuno
Djuka Kodomo
Jiraiya
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Jan. 05 2014, 17:07

Felsorakozott mindenki a sátrak előtt, majd miután megérkezett Gengetsu, azonnal megtartotta az új felállást. Kodomo örült, hogy Gengetsu fontolóra vette tegnap esti javaslatát, és engedélyezte a bennszülöttek felkutatását. 
~Ha már nem élnek? Ne...nem ölhették meg őket. Mi okuk lenne? Sietnünk kell~ gondolta magában a fiú, rémképei azonnal szeme előtt váltották egymást.
- Uram, a bennszülöttekkel mi legyen? - kérdezett vissza, miután a shinobi befejezte mondanivalóját. Kodomo megvárja a választ, csakis utána indul meg. Tudni akarja, mennyire kell komolyan venni a szigetlakókat, valamint, hogy a vezetőség mennyire veszi komolyan őket. Bármit is mond, Kodomo tartani fogja a parancshoz magát.
- Wakazo osztag, utánam - jelenti ki komor arccal. Egy percig sem veszi már fél vállról a küldetést, hisz családja veszélybe került, Kodomo egyetlen sebezhető pontja, hisz elvesztette már a szüleit, nem fogja a testvéreit is. Lila szemeiben az eltökéltség mögött a fájdalom kezdett tükröződni, vagy inkább a félelem, hogy elveszíti őket. Egy pillanatra elbambult a szőke hajú fiú, visszaemlékezett eddigi életére, a keserves és fájdalmas gyerekkorból hogy vált a Hold shinobijává.
Egy holló szállt a magasban. fehér tolla ragyogott a nap fényében. leszállt Kodomo vállára, ekkor a fiú megrázta fejét, ismét visszatért a való életbe.
- Ame, Hiashi, Mizuri. Testvéreim. - kezdett bele egy rövid lelkesítő beszédbe, miután kisétáltak a bázison kívülre. - Örülök, hogy egy csapatban szolgálhatok veletek, számítok rátok, mentsük meg testvéreinket. Együtt fogunk mozogni, egységet alkotunk. - Kodomo ekkor körbenéz társain. 
- Gengetsu-sama azt mondta, a szigetet kettéválasztó folyót kell megtalálnunk, onnan pedig felfelé haladva találunk rájuk. Mizrui, te fedezel minket hátulról, Ame, Hiashi, tiétek a két oldalszárny. Bármi apró mozgásra figyelnünk kell. A folyóig tartjuk az alakzatot, ott pedig váltunk. - mély levegőt szívott orrán keresztül. - Mindenki készen áll? - amennyiben megkapja az egyértelmű választ, annyit mond - Induljunk. - majd felugrik egy fa ágára és gyors tempóban haladni kezd. A folyóig a négyes négyzet formát tartják, bármi gyanús mozgás esetén a fülükben lévő rádión keresztül képesek kommunikálni. Kodomo gyorsan halad a folyó felé, ám nem siet annyira, hogy tárait lekörözze, egységes tempót diktál végig az elől rohanó fiú. 

Amennyiben gond nélkül a folyóhoz érnek, Kodomo megáll, majd bevárja az osztagot. 
- Kuchiyose no jutsu - nyomta véres tenyerét a földre. Hirtelen egy tucatnyi varjú jelent meg egy nagyobb füstfelhőben, károgva körözni kezdtek a csapat fölött. Az egyik varjú leszállt Kodomo kitartott karjára.
- Keressétek meg a falut. - adta ki parancsba. A varjú felszállt, majd megindult a folyónak felfelé, nyomában a többivel, majd egy pillanat alatt eltűntek, mintha sohasem lettek volna ott. Kodomo ismét társaihoz fordult.
- Ez a Sagasukumi, egy felderítő csapat. A legjobbak. A varjak nagy területet repülnek be, mindent szemügyre véve, majd visszatérnek és tudatják az összegyűjtött információkat.
Amíg a varjak felkutatják a folyó menti területet, Kodomo is elindul, ezúttal sétában, felfelé a folyón, mindeközben szemügyre veszi a terület adta lehetőségeket, a víz folyásának erősségét, valamint a fasorok sűrűségét. Nem tudja, mi vár rá az úton, hisz a szigetről még most sincs kellő információ, így mindenre fel akar készülni, hogy minél hamarabb kész tervvel indulhasson meg.

A hollók csoportja megtalálható a kódexben, ismert technikájuk a Meisai Gakure no jutsu
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Jan. 06 2014, 23:42

Diplomáciai és Támadó Osztag

Ott volt mindenki. Ame futó pillantást vetett rájuk, mielőtt beállt volna a sorba. Jó érzés volt csatlakozni a testvéreihez, ám most, a rájuk váró feladat terhe alatt nem érezte illőnek a vigyorgást. Ez komoly pillanat volt, amit szemmel láthatóan Yoru is átérzett: csendben letelepedett Ame mellé, ragadozó tekintete pedig Gengetsut figyelte, ahogyan a gazdája is. A lány remélte, hogy vezetőjük lehetőséget ad rá, hogy megpróbálják megmenteni a testvéreiket. Nem volt helyénvaló, hogy olyanokat, akik hozzá tartoznak, ismeretlenek fenyegessenek. Talán a sors válaszolt elszánt gondolataira, vagy Gengetsu valóban reális esélyt látott a sikerre, mindenesetre Kodomo mellé osztotta be. Ame a Holdban megismerhette a család szoros kötelékét, és most eljött az idő, hogy kiálljon érte. A döntést hallva enyhén meghajolt, majd Kodomora nézett. Ő maga nem hitt abban, hogy testvérei halottak lennének, de érezte az idő sürgetését. Aztán ahogy testvére komor arccal adott parancsot, határozott léptekkel szegődött a nyomába.
-Ki fogjuk hozni őket.- ha csak ennyit tehetett, hogy Kodomo aggodalmát enyhítse, hát megtette. Hitt benne, hogy úgy lesz, ahogyan abban is, hogy Kodomo ismét jól fogja vezetni őket. A bizalom is olyasvalami volt, amit testvérei körében ízlelt és tanult meg.
-Gengetsu azt mondta, csomagoljunk élelmet és vizet. Kodomo, kérnék néhány percet, hogy összeszedjem a  szükséges készleteket. Odakinn nem lesz időnk az ellátmánnyal foglalkozni. - Nem örült, hogy ezt a röpke késlekedést kell javasolnia, de felelőtlenség lett volna megfelelő felkészültség nélkül indulni, s amint engedélyt kap, célba is veszi az ellátmányos sátrat, majd sietve visszatér, kiosztva a porciókat, majd elfoglalja a helyét az oldalszárnyon. Yoruval maga mellett biztosra vette hogy nem lesz olyasmi, ami elkerülné a figyelmét.
-Mentsük meg a testvéreinket!- biccentett Kodomo kérdésére, majd nekiiramodott. Élvezte a rohanást a jó társaságban, majd észbe kapott, s a kellemes érzéseken felülemelkedve figyelte a környezetét. Ilyen közel nem számított ellenségre, ugyanakkor nem engedhetett meg olyan hibát, ami miatt veszélybe kerülhetnek a társai.

Ahogy Kodomo a folyónál megállította őket, volt idő egy rövid szusszanásra. Ame elvigyorodott. Kinn voltak az ismeretlenben, igazán belevágva a nagy kalandba. Érdeklődve figyelte Kodo varjait, felettébb hasznosnak találva őket. 
-Yoru!-intett a folyót övező bokros felé, hogy a párduc is csatlakozzon a felderítéshez. Biztosra vette, hogy ha van bármi a közelben, azt megtalálja. Nem küldte messzire, ilyenkor a macska kisebb köröket leírva vissza-visszatért, hogy megmutassa magát.

-A bennszülöttek bizonyára számítanak az érkezésünkre. Könnyen lehet hogy hagytak a folyómentén is néhány őrszemet. - Ő ezt tette volna, ha az otthonához ilyen könnyen felfedezhető út vezet, főként ha ellenség jár a környéken.
-Tudunk valamit az eltűnés körülményeiről?- Jó lett volna kicsit kiismerni az ellent, mielőtt valóban összetalálkoznak, s talán épp ezért az ő tekintete is a part menti környezetet figyelte. A víz is lehetett természetes az ittenieknek, rejtekhely is akár. Mindenesetre bármilyen nyílt tér, akár a vízfelület, könnyen célponttá tehette őket, ezért úgy gondolta, a partmenti terep előnyeit kellene kihasználniuk, amennyiben kellőképp észrevétlenül járható.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Pént. Jan. 17 2014, 14:37

Csendet, néma, kérlelhetetlen, de egyben megnyugtató, amit Kodomo beszéde követett, egy ismeretlen hang forrás, léptek zaja törte meg. Nem tudni egyenlőre ki lehet az illető, de gyorsan kiderült ez is, Djuka Mizuri, egy újabb klán tag, nekem aztán mindegy, hogy kit küld a hold és a származása sem számít, amíg teszi a dolgát, de láthatóan nem tetszett vezetőnknek, hogy a Djuka klán újabb tagja bővült, hiszen így lehetősége nyílik a Djukáknak, hogy átvegyék a parancsnokságot, aminek az első lépését Kodomo meg is tette korábban. Üdvözölte az újoncot, majd Kodomora is reagált, hogy még át kell gondolnia a dolgot. ~Igen, egyenlőre megtartotta a vezető szerepét és meg is akarja hagyni ezt az állapotot, de valószínű, hogy tovább már nem engedi fajulni a dolgokat.~ Gangetsu távozása után Kodomohoz mentem és megérintve a vállát a következő tanáccsal láttam el.
- Lásd azt, amit a tetted mögött a feljebbvalód lát.
Ezzel el is távoztam, követve a vezetőnk példáját, csak nem utána, hanem a sátramba. A nap további részét a fegyvereim harckészültségébe állításával és a technikámhoz szükséges cimkék készítésével töltöttem.
Másnap nem tudom hanyadiknak, de felsorakoztam a csapat többi tagjával Gangetsu előtt és az utasításait vártam. Felosztotta két részre a megmaradt 7 embert, én kaptam Narahikot és Ryuut. Mivel talán én vagyok a legidősebb, így már a csapatba kerülésem pillanatába eldöntöttem, hogy amint Gangetsu eltűnik a szintről átveszem a vezető szerepet a csapatban, közben pedig a partra értünk, ahol két összekötött vitorlás várt. Ugyan nem ismertem a vezérlésüket, de valószínű, hogy rövid gyakorlással elsajátíthatjuk. A döntésem meg volt, így amint eltűnt Gangetsu át is vettem az irányítást.
- Én azt javaslom, hogy az egyik hajóban Ryuu egyedül foglaljon helyet kap maga mellé egy társat is - ezzel elővettem a tintámat, majd létrehoztam egy 4. tagot a , aki valamennyire hasonlított rám, de inkább az ikertestvérem lenne, mint én - míg Narahiko és én elfoglaljuk a másik csónakot és majd váltásban irányítjuk a hajót, figyelve arra, hogy a klónom és én egyszerre kerüljünk a kormányhoz, hiszen tudom irányítani. - Legalábbis elméletben.
Ha elfogadják az ötletemet, akkor nem igazán várok, hanem elfoglalom a parthoz közelebbi hajót és várom, hogy a társaim is kövessék a példámat aztán, ha mindenki meg van, akkor ellököm a hajókat.
- Ti fogtok első körben vezetni vagyis ti figyelitek a vizet, míg én figyelem a partot. Ne figyeljen mindenki mindent, csak egy dologra koncentráljatok.
Nem érdemes mindenkinek figyelni a partot, hiszen aki vezet, de közben a partot is figyeli az könnyen bajba sodorhatja az életünket, ha nem vesz észre egy kiálló követ vagy egy víz alatt lévő zátonyt.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty köszöntem illedelmesen, majd én is beálltam a sorba a többiek mellé.

Témanyitás  Djuka Mizuri Szomb. Jan. 18 2014, 10:04

A szigeten töltőt első éjszaka, igen kellemes volt. Nem mocorogtam, és nem is filozófiáztam semmiről, hisz fáradt volta. A hosszú hajóút teljesen kikészítette a gyomromat, illetve az idegeimet. Egyszerűen nem voltam hozzászokva. A sátramba, ahogy már említettem, nem nagyon törődtem semmivel, az alváson kívül.  Pillanatok alatt álomba merültem, és mintsem törődve a háborús helyszínnel, illetve a küldetés fontosságával, pillanatok alatt már úgy aludtam másnap reggelig, mint a bunda.    
Másnap reggel, kiabálásokra illetve beszéd hangjára ébredtem, és amint kihajoltam a sátram bejáratánál, észrevettem, hogy az összes Djuka már rég ébren van. Ekkor gyorsan kipattantam a hálózsákomból, magamra vettem a szokásos ruhámat és kimásztam a lakhelyemről.
-      Jó reggelt mindenkinek- köszöntem illedelmesen, majd én is beálltam a sorba a többiek mellé.
Ekkor a vezetőnk is előlépet, majd miután mindenkit üdvözölt egy tervvel állt elő:
A Djukák két nagy csoportba lesznek felosztva. Az egyik a Támogató és Segítő a másik pedig, amibe engem is beosztottak az a Diplomáciai és Támadó osztag.
Minden egyes csapatott egy vezetővel és egyéb három shinobival látták el, a gyors haladás érdekében. A mi vezetőnk Kodomo, és társaim Munfurava és Hiashi. A feladatunk a bennszülött nép felkeresése, és a foglyok kiszabadítása.
Elég izgalmasnak hangzik, ám bár nem veszélytelen. Minden egyes lépésünkre alaposan oda kell figyelnünk, hisz a baj könnyen jön.
Ekkor a két osztag szétvált és Kodomo felé vettük az irányt. Én igazából, csak hallgattam és vártam a javaslatok. Mivel még új vagyok, nem nagyon akarok okoskodni. Kodomo a vezető így rá hallgatok, nyilván ha lesz ötletem, akkor majd elmondom, de egyelőre nem volt.
A feladatom a fedezés lesz, ami talán az egyik legnehezebb. Hisz nem csak a társaimat kell figyelnem, hanem a mögöttem lévő terepet is.
 Amint elindultunk, folyamatosan figyeltem a többiek lépést. Egy négyzet alakot vettünk fel, ami talán a legésszerűbb az ilyen terepen.
 
Amint megérkeztünk a folyóhoz. Kodomo varjakat, idézett meg, akik remélhetőleg megtalálják, a bennszülöttek táborát.   
 
 
 
Djuka Mizuri
Djuka Mizuri
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Kedd Jan. 28 2014, 20:24

Diplomáciai és Támadó osztag

Mikor reggel felkeltünk kicsit nyúzott voltam. Nem igazán tudtam aludni az este, mert a küldetés miatt aggódtam. Reggel kimásztam az ágyból, felszedtem az összes felszerelésemet és kimentem a sorakozóra a többiek mellé.
- Jó reggelt! - köszöntem fáradtan.
Amikor már mindenki ott állt Gengetsu is megérkezett. Hosszas monológ után megtudtuk a csapatfelosztást. Én ennek nagyon örültem, főleg azért mert Ameval lehettem egy csapatba megint. Összegyűltünk és elkezdtünk ötletelgetni. Én nem akartam beleszólni a dolgokra, inkább Kodomora hagytam, hogy mit hogy fogunk csinálni. Egy kicsit elbambultam és lemaradtam pár dologról, mivel csak a családtagok hullái lebegtek előttem.
~ Nem lehet, így vége! Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Ha talán... ~ De megszakadt a gondolatmenet és visszatértem a való világba. 
Annyit pont hallottam, hogy a négyes csapatban ki hol fog elhelyezkedni.
- Ame ha nem bánod én jobbra figyelnék. - mondtam morcosan.
Kodomo feltette a költői kérdést, hogy mindenki kész-e és hogy indulhatunk. Nekem kapásból az jutott eszembe, hogy Igenis Kapitány! de nem volt erőm és kedvem se, hogy benyögjem. Ahogy elindultunk felvettük az alakzatot. Egy kis idő múlva változást vettem észre magamon. A szívverésem megemelkedett és nagyon izgatottnak éreztem magam. Biztos az adrenalintól volt. A helyzet kihozta belőlem, de attól még gondolkodni tisztán tudtam. És ez nem is az a fajta izgalom volt, nem a harci vágy, nem a versengésé. Ez a félelem és az aggódás volt. Lassan kezdett elhatalmasodni rajtam, de ekkor valami megmozdult belül. Először nem tudtam mi az, csak néztem a társaimra. Aztán rájöttem mi volt az: a család, a közelségük, a szeretetük. És azonnal elszállt minden félelmem.

Kodomo megállított minket a folyónál és kézpecséteket formált. Először nem tudtam mit akar, de felismertem a kézpecséteket és a sorrendjüket és rájöttem, hogy idézni fog. A tippem bejött és egy csapat holló jelent meg.
~ Én meg azt hittem le tudlak hagyni valamivel. ~ gondoltam magamban.
- Hát jó amíg körülnéznek addig mi mit csináljunk? - kérdeztem, de tudtam, hogy ez hülye kérdés. 
Én a többiektől kicsit arréb mentem, le a folyópartra és megmostam a kezem és az arcom, hogy kicsit felfrissüljek és vártam tovább, hogy visszatérjenek a varjúk. Közben persze végig a túlpartot kémleltem, hátha feltűnik valaki vagy valami.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Kedd Jan. 28 2014, 23:10

Amikor mindenki odaért mindenki, Gengetsu végighallgatta Kodomo beszédét, majd egy újabb testvérrel bővült a csapatunk, név szerint Mizurival. Több infót azonban egyelőre nem kaptunk. Így a csapat szélnek lett eresztve, és mindenki készülhetett a holnapra.
Én miután visszamentem a sátramba, előkészítettem másnapra a felszerelésemet. Megnéztem, hogy minden nálam van-e, és hogy mindenből van e megfelelő. Picit izgultam a holnap miatt, hisz élesben is elkezdődik számomra a sziget felkutatása. Kíváncsi vagyok, milyen hely lehet ez a sziget. Hogy izgalmamat megszüntessem, egy kicsit meditáltam, majd lepihentem, mivel holnap a maximumot akarom kihozni magamból, majd egy átmozgató kocogás
Másnap reggel, ahogy Gengetsu kérte, felsorakoztunk reggel, és vártuk az újabb utasításokat. Maradtam a Támogató és Segítő Osztagban, Ryuuval és Tomokóval. Miután a Támadó Osztag útnak indult, Gengetsu levezetett minket a partra, és megmutatta, hogy mivel kell közlekednünk. Elsőre ijesztőnek tűnt, de végül is nem lehet túl nehéz az irányítása, és abból a szempontból sem rossz, hogy nem túl nagy, így nehezebben észrevehető. Gengetsu adott pár tanácsot a hajónkhoz, majd magunkra hagyott. Tomoko egyből előállt egy ötlettel, és mivel nem volt ellenvetésem, és amúgy sem vagyok egy szervezkedő típus, tettem, amit mondott. Amit hoztam magammal élelmet, azt lepakoltam a parthoz közelebbi csónakba. Nem tudtam, mire készüljek, a biztonság kedvéért hoztam magammal.
- Ryuu, remélem nem baj, ha először én kormányzok. – mondtam bele a fülesbe, kipróbálva, hogy a tengeren mennyire működik.
Oda is álltam a kormányhoz. Eleinte nagyon furcsa volt, ráadásul ideges is voltam, mert nem csináltam még ilyet. De aztán szép lassan belerázódtam. Próbálgattam kis irányváltásokkal vezetni, hogy lássam, mennyire fordulékony, mennyire billen, mennyire van jól kiegyensúlyozva. Közben a tengert néztem, nehogy valami meglepetés érjen.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Szer. Jan. 29 2014, 18:27

Olybá tűnik a dolgok nagyon nagy fordulatot vesznek. Mikor megtudtam, hogy Kodo szívesen tudna maga mellett a harcok során, boldog voltam, és legszívesebben mindent megtettem volna azért, hogy bizonyítsak. Mint kiderült azonban a sors, vagy éppen Gengetsu másképp akarta. Az újabb tagra nagyon kíváncsi voltam, de most ismét Narahikoval lettem összetéve, és Tomokoval, aki bár nem Djuka, de legalább Getsugakurai. Mindenesetre a kijelölt vezérünk elég... pesszimistának tűnik, de végül is... Mindegy a lényeg, hogy nem biztos, hogy igaza van, és társaink még élnek... vagyis... én így remélem. Mindenesetre a feladatunkat megértve a hajókhoz indulok, miközben Tomoko és Narahiko is már elfoglalta a helyét. Nem tetszett, hogy Tomoko rögvest magához próbálta venni az irányítást miközben gengetsu mondta hogy ne legyen vezetőnk, de hát nekem mindegy. Tomoko mondására elmosolyodok.
- Tomoko ötletét követve nem egy csónakban leszünk. Szóval felőlem irányíthatsz, én nekem a másiakt kell vezetnem. Tomoko te meg ügyelj rá, hogy ne használj el túl sok chakrát.
Beszállok a másik hajóba, majd próbálom felvenni Narahikoval az összhangot. Végül ha sikerül elindulnunk szólok a többieknek.
- Szerintem 3 óránként állunk meg egy 10 percre, hogy ne gémberedjünk el, és akkor tudunk is harapni egy keveset. Rendben? De próbáljunk minél gyorsabban visszaindulni a feladatunkhoz.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Feb. 03 2014, 22:14

// Újra kérem majd felírni a csapatotok nevét, hogy tudjam ki hova írt //


Támogató és Segítő Osztag

Tomoko létrehozott egy tintaklónt, ami segített Ryuunak a vitorlázásba. Hamar belejött az immáron négy fős csapat a vitorlázásba, ugyanis adta magát a művelet. Nem távolodtak el annyira a parttól, ahogy azt Gengetsu is megmondta, viszont elég messze voltak a parttól, hogy ne tudjanak hamar kiúszni, ha valami probléma akad. A tenger csendes volt és nyugodt, akárcsak ez a nap, aminek nekiindultak. Habár társaik holléte ismeretlen és fennáll a halál lehetősége, még sem siettek el semmit. Három óra alatt a sziget egy negyed részét megtették és úgy döntöttek, hogy ideje kikötni. Már készültek volna az irányváltoztatáshoz, amikor valami furcsa dolog történt. Óh nem... Nem találtak semmit és nem is volt semmi nyoma az ellenségnek egyenlőre... De mégis egy furcsa és szokatlan dolog taszította meg szó szerint a csapat nyugalmát. Olyan 20-30 méterre tőlük, egy hatalmas légrobbanást lehetett látni és hallani. Az már a jóval mélyebb és nyíltabb vízfelület volt. Ott már nem láttak le a víz aljáig, habár már itt sem nagyon, ezért is volt veszélyes a szituáció. A légrobbanás feltehetőleg egy éppen feltörő buborék volt, viszont a hullámai hatalmasak voltak. Egészen pontosan, méteres hullámok keletkeztek, amik átcsaptak a geninek és azok csónakjai felett és mint tudjuk, a tinta legnagyobb ellensége a víz, így Tomoko klónja elfolyt. De ami még durvább, az az, hogy a hajó a három geninnel együtt, majdnem felborult. A víz éppen kezdett volna lenyugodni, amikor is egy hatalmas fekete foltot pillantottatok meg a víz alatt, ami egyre sötétebb és sötétebb, majd egyre világosabb. A következő pillanatban pedig, ez a már-már fehér folt, elkezdett kiemelkedni a vízből. Egyből tudtátok, hogy itt nagy baj van. Itt nem csupán egy éppen felszabadult légbuborékról volt szó, hanem egy olyan dologról, amely azt a buborékot keltette. Egy olyan nagy buborék gazdája pedig, talán mondanom sem kell, hogy nem lehet kis példány. A következő pillanatban már, egy hatalmas, fehér, nyálkás test és két hatalmas szempár emelkedett ki a vízből. Persze csak a fele volt kint, de az is eléggé nagy volt. Jól látszott, hogy egy Tintahalhoz van szerencsétek, amely legalább százszor akkora, mint amekkorának lennie kellene és nem túl barátságos... Mit fog tenni a vízen lévő három genin?

Diplomáciai és Támadó Osztag

Gengetsu válasza Kodomo kérdésére egyértelmű volt: Mivel a társaitok élete a tét, így nem kegyelmezhettek a bennszülötteknek. Ezzel a tudattal indultatok meg a folyónak. Az, hogy valószínűleg majd ölnötök kell a társaitok életéért, talán egyeseknek megkönnyebbülésvolt, míg másoknak teher. De nincs mit tenni, ez a kötelességetek még akkor is, ha Ti vagytok a behatolók. Amint a folyóhoz értetek, Kodomo varjai útnak indultak, valamint Munfurava tigrise is kutatni kezdett. Eltelt fél óra és Tigris nem talált semmit a környéken, ami megnyugvás lehet azok számára, akik nem akarnak harcolni. Viszont a varjak visszatértek és átadták az infót, miszerint egyenesen a folyó iránnyal felfelé, egy kisebb falu található, tele bennszülött emberekkel. Persze a varjaknak nem kellett sok utat megtenniük, de alaposan szemügyre vették a környéket és csak ennyit találtak. Közben Kodomo és a csapata, megindult felfelé a folyón. A lefelé áramló víz, nem volt sem erős, sem pedig mély. Éppen kiérdemelte a "folyó" jelzőt a patak helyett. A fák sűrűn voltak nőve, egyedül a folyó és az erdő között volt tiszta és jól belátható a terep, ugyanis ott csak kisebb, szürke kavicsok voltak. Ahogy egyre csak meneteltek felfelé, észreveszitek, hogy a patak, vagy is folyó, vértől vörösödött el, egy igen nagy területen. Mit jelenthet ez és mihez kezdtek most?   

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Kedd Feb. 04 2014, 14:14

// Támogató és Segítő Osztag //

Olybá tűnt, hogy a napunk egyenlőre nyugodt lesz, vagy legalábbis a vízen töltött időnk nagy része. A vitorlázást kezdtem megkedvelni, és szépen lassan bele is jöttem, hogy igazodjak Narahikohoz. Jó érzés volt tudni, hogy tudok összhangba kerülni testvéremmel, és nem megyünk egymásnak minden kisebb irányváltásnál. Mosollyal az arcomon is haladhattunk volna, ám mivel a feladatunk nem volt éppen mosolyogni való, inkább csak csöndesen, egykedvű arccal rándítgattam a hajót. Pár óra múlva nagyjából elég jó távot megtettünk, pedig úgy gondoltam, hogy sokkal lassabban fogunk haladni. Ám ekkor egy különös érzés vette úrrá rajtam magamat. Intek Narahikonak, hogy fékezze le legyen szíves a csónakot, majd én is hasonlóan teszek. A tájat kezdem el fürkészni, és ha valamelyikük kérdezne valamit felemelem ujjamat, hogy egy kis türelmet kérek. Egy kis idő elteltével egy nagyobb pukkanást követve egy hatalmas légbuborék durrant ki a vízből feljőve, mely hullámokat keltett, amik kis híján felborították a hajót. Szemem sarkából észreveszem, hogy Tomoko klónja már nincsen mellettem, vagyis vagy eltűnt, vagy a fiú valami feladattal elküldte. Azonban mikor meglátom az egyre felfele közeledő hatalmas dolgot, Idegesen felpattanok, melytől a hajó eléggé megbillent, hisz egyrészt nem álldogálásra tervezték, másrészt még nem nyerte vissza a megfelelő nyugalmi állapotot, így visszaestem a helyemre. Ekkor emelkedett ki a dolog. Kis tanulmányozás után észbekapok, hogy egy óriás tintahallal szemezek. A többiekhez fordulok.
- Tomoko! Szállj át ide, és vedd át a kormányzást. Narahikoval vigyétek a partra a csónakot minél előbb! Jelentsétek, hogy akadályba ütköztünk, de míg nem támad ez a bestia ne mondjátok, hogy ellenség, mert nem biztos! Ha kint vagytok szóljatok, és én is megyek. Egyenlőre megpróbálom feltartani, ha közelebb jönne.- ha valamelyikük közbe szólna, hogy nem vagyok a főnöke, vagy hogy nem maradhatok itt egyedül akkor idegesen rászólok - Nincs más választásunk! Ha a hajó elsüllyed az élelemnek, és minden egyébnek vége, ezenkívül Kazuma utáni kutatásunk sokkalta megnehezül, ha nem csődbe megy! Valakinek fel kell tartania, és mivel még nektek nem tudok milyen technikáitok van, úgy vélem nekem kell maradnom. Tomoko előnyt kovácsolhatna a klónokból, de előbbi alapján nem sok előny lenne. Ha egyikünknek oda kell vesznie, akkor az én leszek! Inkább én, mint mindhárman.
Ezzel kiugrok a csónakból, és a Vízen járás jutsut használva fent maradok a víz felszínén. Előhúzok 3 Kunait, és amilyen gyorsan csak tudok, egyesével rájuk kötök egy-egy robbanó jegyzetet, de fél szemmel az óriást követem, és ha közeledne félbehagyom a műveletet, de 1-et mindenképpen megpróbálok megcsinálni. Előrébb indulok a csónaktól, és egyik kardomat előhúzom, ha elindult, és még a felszínen van a kardommal megpróbálom megzavarni a lényt, hogy a szemébe irányítom a kardomra verődő napfényt, amennyiben a környezet is megengedi. Ha jól tudom akkor a tinta hal főképp mélyebb tengerekben vadászik, így a szeme érzékenyebbre az erős napsütésre. A kardomat készenlétben tartom, a bal kezemben lévő robbanó cetlis kunait is. Ha még ez sem zavarja meg a lényt, és tovább közelítene, kiabálva hadonászva próbálom elcsalni, persze próbálok nem túlságosan eltávolodni a parttól. Tisztában vagyok vele, hogy meg van rá az esélye, hogy túlságosan gyors, vagy pedig társai is vannak. Ha valamelyik bekövetkezne, és túlságosan közel kerülnének hozzám Robbanó Jegyzetes Kunait dobok a lény felé, melyet aktiválok is, ugyanezt teszem, ha a lény nem akar engem követni, és Narahikoékat követné tovább. Amennyiben a srácok kimenekültek a partra én is nekiindulok.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Pént. Feb. 07 2014, 22:59

Diplomáciai és Támadó osztag


Az idő lassan telt, óráknak tűntek a percek. A kis csapat várta, hogy az idézett hollósereg megjelenjen és beszámoljon a kutatás eredményéről. Kodomo varja, Shirokage gazdájának feje fölött repült körbe és körbe, mikor hangos károgásba kezdett.
- Itt jönnek - törte meg a gyilkos csendet a fiú. Tudta jól, mit élhetnek át a fiatalabbak. Gengetsu szavai kemények voltak
Mivel a társaitok élete a tét, így nem kegyelmezhettek a bennszülötteknek. - ez a mondat mindenki szívében mély nyomot hagyott. Kodomo emlékszik az első esetre, ahol az életek között kellett dönteni. Van e fontosabb élet. A fiatal chunnin ezen kérdések közt merengve mindig megrázkódik, ám most neki kell példát mutatnia. Hisz a kistestvérnek a nagyobbtól kell tanulnia, tőle tanulhatják meg, mit jelent bátornak lenni. Mit jelent a család. És a szeretet. Most a szőke ifjún a sor, hogy megmutassa testvéreinek, sajnos az életben helyt kell állni, még ha az ostorokkal is csap a földhöz. 
A varjú leszállt a fiú vállára, majd tudatta vele a begyűjtött információkat.
- Értem. - bólintott a fiú, majd a varjú karjával eleresztette, mire az repült, és eltűnt egy pukkanásban.
- Előre - fordult testvéreihez, miközben megtette az első lépést. Fejét előrefordította, majd jobb karját kitárta. A fiú felett szálló holló kitárt szárnyait ekkor összehúzta, és elkezdett zuhanni. A fiú karjára szállt, ekkor a fiú szabad bal kezét felemelte álla elé. 
- Karasu bunshin - alkotta meg a kézjelet, ekkor egy varjúhad jelent meg mellette, amelyek egy alakot kezdtek felvenni.
- Gento alakzat*. Mizuri, te vagy elől. A falu a folyónak felfelé esik. Sok a bennszülött. A faluban találkozunk. Ellenség nincs a környéken. Bízom bennetek - adta ki utolsó parancsait az ifjú Djuka, majd a kezében lévő holló belsejébe jutott a Hansou no jutsu // Szállító technika segítségével. Ekkor Shirokage magasabbra repült és megkezdte a repülést a faluba. Magasan repülnek, hogy egyszerre szemlélhessék a környezetet valamint a kis csapatot.
- Előre és figyelni a környezetre. - szólt a bal hátsó részéről a csapatnak. Ő maga figyelte a hátsó sorban a folyótól távolabbi területet vizsgálva.
Ahogy halad felfelé a kis csapat, hirtelen lelassulnak. Valami van a vízben. Először azt hitték, csak valami növény. Ám a vöröskék szín egyre erősödött, egyre sötétebbé vállt, a kis csapat tagjai tudták, mitől vörösödik a víz. A varjúkodomo elszörnyedt egy pillanatra. Majd határozottan azt mondta
- Gyorsan, előre. - gyorsabb lépésekkel folytatva a menetet.

A varjúban lévő Kodomo valószínűleg a faluhoz ért, majd ott egy ház takarásában, miután végigszemlélte a területet és néhány személyt, előmászik a varjúból és kilép, először, majd a Meisai Gakure no jutsu segítségével eltűnik a szemek elől. Szeretném tudni, mit talál benn, mielőtt a többiek odaérnének, hogy a klónon keresztül utasíthassa őket, még mielőtt belépnének.
Amennyiben látják a folyó mentén, miért vörösödött el a víz, esetleg ha társai nem a faluban vannak, hanem a folyó partján, akkor ott kimászva Shiroból akcióba lendül. A támadás előtt szeretnék itt is egy leírást, kikkel áll szemben a fiú.

/*Gento alakzat= Támadói alakzat, amelyben egy fogyó hold formáját veszik fel, középen erős támadókkal, a széleken támogató személyekkel. Mivel Kodomo a klónját küldte, így ő támogatónak marad hátul, Hiashival, míg elöl Ame és Mizuri fog elhelyezkedni.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Csüt. Feb. 13 2014, 08:53

//Támogató és Segítő osztag//

Útra keltünk, Ryuu és a klónom az egyik hajóban, Narahiko és én pedig a másik hajóban. Kezdetben nehézkesen indultunk meg, de a hajós kapitányok gyorsan belejöttek az irányításba és immár nyugodtan mehettünk tovább. Ugyan kiadtam a feladatokat, a kormányosoknak kellett a vizet, míg én figyeltem a partot. Nem akartam túl erőltetni magam, így egy kényelmes helyen ültem le, lehetőleg minél kényelmesebben, hogy szinte már aludni is lehetett volna így. Persze tudtam a kötelességem, így nem aludtam el, hanem folyamatosan figyeltem a partot, hogy semmi ne terelje el a figyelmemet, így néha váltottam a helyzetemen, hogy még véletlenül se aludjak el. A parton nem történt semmi, de lassan, de biztosan a víz mozgolódni kezdett, persze pont akkor, amikor a társaim úgy döntöttek, hogy ideje lenne kikötni. A víz hirtelen tőlünk körülbelül 20- 30 méterre egy hatalmas légrobbanás rázta meg a víz nyugalmát. ~Király, talán meg van az oka, hogy hova tűnt Kazuma?~ A hullámok igen nagyokra sikeredtek és a hajó méretei sem voltak elegek, hogy az ekkora távolságból utját állják a hullámoknak és azok átcsaptak rajtunk és a klónom, mivel tintából volt, el is tűnt és a boruláshoz is igen közel kerültünk. ~Remek.~ Nem tudom, hogy menekültünk meg, de legalább az élelmünkről nem kellett lemondanunk, mert az három napig igen fájdalmas lenne. Aztán a víz alattunk elsötétült, majd kifehéredett, végül a mozgó hatalmas test is kiemelkedett a vízből. A hullám forrás nem más volt, mint egy hatalmas tintahal. ~Sushi!~ Hirtelen nem tudtam, hogy megijedjek vagy megenni akarjam, hiszen elég nagy volt ahhoz, hogy könnyen végezzen velünk, de mindenképp nagy mennyiségű ételről is szó volt. Ryuu egyből aktiválta magát, de szerintem a legnagyobb hülyeség, amit tesz.
- Együtt maradunk! Haladjunk kifelé, miközben figyeltek az irányításra. Én elintézem, nem kell maradnia senkinek. Indulás!
Újabb adag tintát veszek elő és az ecsetemet belemerítem és leírom a hajóra: "Megtámadt egy tintahal, segítségre van szükségünk, elindulunk kifelé!" Majd a tintaszállító technikával madárrá alakítom, hogy ne érje a víz, majd egyből a táborba küldöm egyenesen a vezetőnk sátrába, majd ha elszáll és a tintahal nem pusztítja el, majd ha még marad időm, akkor az elkészített pecsétekből egyet felhaszálok a Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara technikával, majd ha kifejtette a hatását, akkor a torkomba lévő senbonok közül kettőt a szemét célozva lövök a Fukumi Hari // Rejtett Tűk nevű jutsuval. Remélem a technika egy kicsit elveszi a kedvét a követésünktől és közben szólok a csapatnak, hogy el kéne indulni, ha nem tették meg eddig és ha kell, akkor még át is ugrok a másik hajóra, ha az idióta kiugrott a hajóból, hogy itt maradjon harcolni.

//Elhasznált dolgokat (-1 senbon a torkomból, 1 pecsét) levonom az adatlapomról, ha kell//


A hozzászólást Takeyanagi Tomoko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 22 2014, 12:41-kor.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Feb. 17 2014, 00:06

<<Diplomáciai és Támadó osztag>>

Ame számára megnyugtató volt, hogy a folyó ezen szakaszán még nem találtak semmit, ugyanakkor a sürgetés kellemetlen érzete keserűen gyűlt össze a szájában. Ott, ahol pillanatokon is a szeretett testvérek élete múlhatott, és a magukét is kockára tették, örömmel vette, hogy egy kis haladékot kaptak, mielőtt össze kellene csapniuk a bennszülöttekkel, de továbbra is aggódott értük. Nem gyávaság szülte ezt az érzést, sokkal inkább az az ifjúkori szeretet, mely világához fűzte. Ez a mindig is benne rejtező kedves elfogadás a Holdban erőre kapott, s aközben sem csitult, miközben sokféle embert ismert meg Soro Mesterrel tett utazása során. Persze az újabb év még komolyabbá tette és jóval tudatosabban ügyelt az övéi és saját biztonságára, de bosszúvágy nem vezette. Pragmatikusabb volt annál.


A hollók zajosan tértek vissza, mint egy csapat vénasszony a piacról, majd Kodomo gyorsan alakzatba parancsolta a csapatot.
Ame Yoruval maga mellett gyorsan elfoglalta a helyét. Mély levegőt vett, hogy elhessegetve a zavaró gondolatokat, a feladatra koncentrálhasson. Yoru  mellette az alakzatot kívülről kísérve sorakozott fel. Ame rá pillantott, majd előre, az úticél irányába tekintett, felmérve mi várhat rájuk.

Víz. A lány elégedett volt. A folyó kellemes otthonosságot, és használható erőt jelentett. A formáció élén állva,a  víz által megakaszthat egy esetleges támadást. Aztán elindultak.

Gyorsan és figyelmesen haladtak, majd Yoru viselkedése megváltozott. Füle lelapult, és ajka magasra húzódott fogain, ahogy a levegőt szimatolta. Aztán Ame is megérezte. Összetéveszthetetlen szag volt, mely erősödött, ahogy a víz színe is megváltozott. Vér. A lány gyomra hintázott egyet.
-Túl sok. Ez túl sok vér.-futott ki a száján.

-Kodomo, ez túl soknak tűnik ahhoz, hogy..- kimondani sem akarta hogy esetleg elvesztek az övéi, még akkor sem, ha más forgatókönyvre számított. Nem kételkedett abban, hogy feldúlt falut fognak találni, vagy a bennszülöttek által lerendezett nem várt támadók maradványait, de egyik lehetőség sem jelentett jót a testvéreinek, és nekik sem. Ott, ahol a vér beszennyezte a vizet, biztosan erős ellenfél trónol.
Kodo szavaira gyorsabb iramba kezdett, ismét az óvatosság racionális igénye ellen téve. Pillanatról pillanatra jobban vágyta látni a falut, és szimatolt, remélve, hogy a rombolás jellegzetes szagai már előre figyelmeztetik arra, mi vár rájuk, s ha elég közel érnek, még meglapul valami megfelelőnek ítélt menedékhelyen, bokrosban, szikla mögött, vagy ami adódik, hogy informálódjon, mielőtt behatolna a faluba. Varjú híján maradnak a hagyományos megoldások, hacsak Kodomo helyzete nem igényel azonnali beavatkozást, hiszen ha testvére azonnal élethalál harcba csöppen, felesleges informálódásra pazarolni az időt, annál jobb egy
Suiton: Mizu no Kenjū az ellenség megzavarására..
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Szer. Feb. 26 2014, 13:04

Már egy jó ideje utazhattunk, vagy a sziget nem túl nagy, de egy részét már biztosan bejártuk. Belejöttünk a hajókázásba is. A Nap forrón sütött, és a szél is kellemesen fújt. Viszont úgy döntöttünk, hogy ideje kikötni és egy kicsit megpihenni, és szétnézni, hisz itt van egy kikötésre alkalmas öböl, ennél jobb helyet nem is találhatnánk.
- Ezt a helyet mindenképp jegyezzük fel, a későbbiekben ide akár kikötőt is lehetne építeni. – jegyeztem meg a többieknek.
Bár ezzel a csónakkal szinte bárhol partot lehet érni, azért itt még is csak biztonságosabb. Ahogy haladtunk, eddig semmi jele nem mutatkozott annak, hogy bajba kerülhetnénk, a tenger nyugodt volt. Egészen addig, amíg az öböl közelébe nem értünk. Itt sem tűnt semmi sem veszélyesnek, amíg a víz el nem kezdett mozgolódni. Egyből ki is szúrtam, hogy valami furcsa, de elsőre fogalmam sem volt, hogy mi okozhatja. Majd nemsoká egy nagy robbanás zavarta meg a tengert, aminek következtében hatalmas hullámok indultak el felénk, és áztattak el minket. A hajónkat is megrázta, majdnem fel is borult. Ekkor még szerencsénk volt. De ahonnan a robbanás jött, elsötétült a tenger, majd újabb kisebb hullámokat keltve egy szempár emelkedett ki a vízből. Hirtelen nem tudtam, mi lehet ez. Jobban megnézve egy tintahalhoz hasonlított, de tudtommal ekkorák nem léteznek. Viszont Tomoko is azt írta, hogy ez egy tintahal, úgyhogy belenyugodtam ebbe. Más nagyon nem is lehetett. Sok időm amúgy sincs, valamit cselekedni kell, még mielőtt beüt a krach. Nem is gondoltam a lényre, megfogtam a kormányt, és rögvest ez után a part felé próbáltam terelni a hajót, és ha van, még egy lapátot is előveszek, és damillal kifeszítem a kormányt a megfelelő irányba. Mivel ez egy kikötésre alkalmas hely, így ha jól gondolom, a tintahal sokkal hamarabb fog megfenekleni, mint mi. Legalább is a part közelébe már biztosan nem tud jönni. A küldetés szempontjából fontos lenne a hajót a partra vinni, viszont ha ilyen dolgok vannak a part mentén, lehetetlen lesz nyugodtan hajózni.
Ahogy néztem, a többiek nem feltétlen értettek egyet velem. Előbb kezdtek el foglalkozni a tintahallal, mint a hajóval. Remélem, hamar eldöntik, ki segít a hajó irányításában, és ki foglalkozik a tintahallal.
- Itt, a nyílt tenger közelében nem vagyunk biztonságban. Bentebb kell mennünk, ott már látszik a tengerfenék, tehát sekélyebb a víz. Ha oda elérünk, ott már nehezebben tud utánunk jönni, ha egyáltalán képes rá. Egyébként meg felesleges addig ingerelni, amíg nem csinál semmit. – mondtam bele a headsetbe.
Mivel ketten is támadtak már a tintahalra, én inkább a hajóval foglalkoztam. Persze, fél szemmel a többieket is néztem, hogy ha bajba kerülnének, akkor segítsek nekik. Ryuu kiugrott a csónakból, próbálva elterelni a tintahal figyelmét, Tomoko pedig rá is támadt két senbonnal. Ennyit arról, hogy ne idegesítsük fel. Remélem, emiatt nem fog lecsapni ránk a tintahal. Ugyan pár métert haladtunk előre a part felé. De még mindig nem vagyunk elég közel, hogy megússzunk egy esetleges támadást.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Szomb. Márc. 08 2014, 13:52

//Diplomáciai és Támadó Osztag//

Az idő lassan telt, ilyen nagy feszültségben. Folyamatos figyelem, és az aggódás, hogy talán soha többé nem látom a testvéreimet. De egyben ez hajtott abban, hogy a dolgomat mindennél jobban végezzem. A figyelem nem lankadhat.
 Hirtelen Kodomo karjára egy varjú szállt le, akit már láttam egyszer kétszer, bár a nevére már nem emlékeztem. Nem magyarázott sokat, csak annyit mondott, hogy menjünk tovább, ahogy eddig is. Éreztem, hogy valami baj lehet vele, hogy nagyon koncentrál és nyomja a lelkét valami, de megértettem, mivel én is ebben az állapotban voltam. Miközben haladtunk, én már lelkileg a harcra készültem. Igazából nem tudtam, hogy a bennszülöttek mennyien lehetnek vagy milyen képzettek. De tudtam, ahogy Gengetsu is mondta, nem kímélhetjük meg őket, ha már így elragadták a testvéreinket.
Kodomo természetesen mégis taktikát változtatott és létrehozott egy varjú klónt. Ezután mondta, hogy álljunk fel Gento alakzatba, aminél én jobb hátul voltam. Én figyeltem hátra és néztem a jobb oldalt is, mivel nem voltak hatásos támadó technikáim. Kodomo, nem tudom, hogyan, de "belebújt" a varjújába és továbbment. Csak annyit mondott, hogy a falunál találkozunk.
Így haladtunk tovább, amikor csak egyszer arra lettünk figyelmesek, hogy a folyó elkezdett vörösödni. Egy idő múlva mindenki rájött, hogy ez nem más mint vér. A klón gyorsításra adott parancsot, de ezt már magamtól is tudtam. Hirtelen hatalmas harag áradt belőlem. Már alig vártam, hogy a faluhoz érjünk. De nem... inkább rettegtem. Attól amitől szerintem mindenki, hogy talán az a halott társaink vére.
Ahogy a faluhoz érünk én javaslom, hogy keressünk egy búvóhelyet, ahonnan felmérjük a falut. Én azonnal előveszem a tantomat és várom, hogy Kodomo megmondja a feladat többi részét.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Pént. Márc. 14 2014, 14:37

Támogató és Segítő Osztag:
Ahogy a Tintahal feltűnt a színen, Tomoko és Ryuu egyből azon kezdett el foglalatoskodni, hogy távol tartsák a tintahalat, vagy ami a legjobb lenne, megfutamítsák. Az első akciózó Ryuu volt, aki magára vállalta az áldozat szerepét és vakmerő húzásra szánta el magát. Kardjával megzavarta a Tintahalat, azáltal, hogy a szemébe irányította fényt. Eközben Tomoko sikeresen elküldte a madarat Gengetsunak címezve, majd Ő is akcióba lendült. Felrobbantotta a vízből félig kilógó tintahalra a jegyzeteket, ami a pluszban megzavarta és felidegesítette a lényt. A lilás füstfelhő körbelengte és eltakarta teljességében a szörnyet, így a két Genin várta a hatást. Immáron Tomoko is ott állt Ryuu mellett. Ám ekkor a hatalmas füst mozgolódni kezdett és egy hófehér, hatalmas kar lendült a két Genin felé. Reflexeiknek hála, sikeresen elugrottak előle. Ryuu balra, míg Tomoko jobbra tért ki. Ahogy landoltak, Ryuu már dobta is a jegyzeteket a sűrű füstbe. Volt ideje mind a hármat elkészíteni és eldobni, így mindhármat bevetette. A robbanás füstje legalább akkora volt mint az Öt Érzék Zűrzavaránál, így keveredve annak lilást füstjével még jobban eltakarták a lényt, aki alatt elkezdett terjengeni a hatalmas feketeség, amely pár másodperc alatt, körülbelül egy kilométeres körzetben, mindent beborított.
 Narahiko mielőtt még a Tintahal lecsapott volna, talán a legokosabb döntésre szánta el magát, ami a tutaj menekítése volt. Nagyon jól látta meg, hogy a sekélyebb vizekre valószínűleg a Tintahal már nem követné őket, útnak is indult, ám ekkor csapott le a bestia. Karja, hatalmas hullámokat keltett, amik a tutajt, majdhogynem közvetlenül érték... Narahiko a vízbe borult a tutaj pedig szétvált. A három részből összetákolt "hajócska" használhatatlanná vált, ám a rajta lévő élelem és egyéb dolog érintetlen marad, mivel a Tutaj még mindig a vízfelszínen lebegett és nem szenvedett akkora károkat, hogy egy kis munkával ne lehetne helyrehozni azokat. Ám most Narahikonak és a többieknek döntenie kell, hogy mit tesz, ugyanis egy darabig valószínűleg magukra lesznek utalva.


Diplomáciai és Támadó Osztag: 

Ahogy a varjak visszatértek, Kodomo kiadta a parancsot az alakzat felvételére, majd Ő maga "varjúvá változott" és megindult az ellenséges falu irányába. A vér, ami kezdetben igencsak soknak bizonyult, most elkezdett megfogyatkozni, végül már csak néha-néha volt észrevehető egy-egy nagyobb vércsík, amit a folyó pár pillanaton belül már el is mosott. A varjúklón létrejött, viszont maximum csak az ellenség megzavarására volt alkalmas, semmi másra, így lényegében Munfurava, Yoru, Hiashi és Mizuri voltak azok, akik a csapatot alkották, viszont így is elszántan és aggódva társaikért, megindultak a falu irányába.

Eközben Kodomo fentről szemlélte a tájat, majd megérkezve a faluhoz, szörnyű és megdöbbentő látvány fogadja. A falut nem veszi körbe, csak egy méter magas, fából készült kerítésszerű valami, ami valószínűleg a gyerekek elkóborlását és a ragadozók bejutását akadályozza. A falu két részből áll, amit a folyó választ ketté. Ezen a részen a folyó, inkább csak egy kisebb patakká csökkent, így fürdeni és mosni is lehet benne. Nagyjából 13 Jurta szerű építmény van felállítva a faluban és körülbelül 53 bennszülött lakója van, akik foglalatoskodnak folyamatosan. Vannak akik mosnak, vannak akik a gyerekekkel foglalkoznak, a legtöbben főznek, valamint eszközöket készítenek. A megdöbbentő látvány viszont valami teljesen más. A folyó közepére, egy fából összetákolt, nagy méretű ketrec van felállítva, amiben a három elfogott klántárs csücsül. A ketrec lyukacsos és gyenge, így könnyedén kitörhetnének belőle, ha nem lennének legyengülve és megkötözve. Alig vannak eszméletüknél. A testük csupa vágás és horzsolás. Ez pedig ha még nem lenne elég, a jéghideg vízben vannak elmerülve derékig, ugyanis a ketrec a vízbe van beállítva és oda van rögzítve. Valószínűleg innen eredt az a tömérdek mennyiségű vér is... Szomorú a látvány, így Kodomo visszafordul.
Eközben a csapat megérkezett a faluhoz. Yoru, vicsorítva és lehúzott fülekkel jelzi, hogy itt valami nincs rendben. A csapat meghúzta magát az erdőben. Látni lehetett a méter magasságú fal mögül a mászkáló embereket és a Jurtákat. Egyedül a folyónál nem volt fal, így ott észrevétlenül be lehet jutni. Persze egy ilyen ninjáknak, mint ez a csapat nem okoz gondot a fal átugrása, de talán jobb a békesség. Ahogy meghúzódtak a fák mögött, megérkezett Kodomo is hozzájuk, majd ismertette a helyzetet. Most azonban ki kell találniuk valamit, ha meg akarják menteni a társaikat.











Spoiler:


A Falu Alaprajza




Térkép Magyarázat:
- A Zöld az Erdő
- A Kék a Folyó
- A Barna kör a tábor körüli kerítés
- A Fekete foltok a Jurták
- A Piros, Csíkozott Négyzet az a Foglyok helye
- A 3-as az a Csapat jele
- A 2-es az Kodomo helye, aki ekkor még a madárban van

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Kedd Márc. 18 2014, 22:20

Egy fekete varjú szállt le károgva az egyik ház tetejére. Körbetekintett, majd szárnyait kinyitva lerepült a földre, két épület közé. Ekkor csőrét tágra nyitotta, amelyből egy kéz nyúlt ki. A fiú gyorsan mászott elő a madár belsejéből, majd azonnal beleolvadt a környezetébe. Végigsétált az épületek között, amelyek házként szolgáltak. vagy egy tucatnyi jurtát építettek fel az itteni bennszülöttek. 
Kodomo láthatatlanul vonult végig, felkutatva társait, akik a falu közepén átcsurgó patak vizében ültek. Egy girbegurba ketrecben. Véreztek, megsebesültek. Hiába a fiú képessége és ereje, ennyi bennszülöttel nem szállhat harcba, valamint nem mészárolhatja le az egész szigetet, mivel az nem szolgálná a jó érdeket. valamint a Hold is békés úton való tárgyalásokat ígért minden falunak. Azonban ez a tett megbocsáthatatlan. tervet kell készítenie a többiekkel, akik valószínűleg hamarosan megérkeznek a falut körbevevő fákhoz.

Hamarosan ismét együtt volt a csapat, ekkor Kodomo kardjával a poros földbe kezdett rajzot készíteni. felvázolt egy gyenge képet, amelyen egy nagyobb kör, egy, a kört kettészelő vonal, valamint egy kis, bekarikázott terület volt.
- Nos. Mikommiék ezen a helyen vannak fogságban, legyengültek, megsérültek. A víz felöli oldalon bejuthatunk, azonban ehhez gyorsnak és pontosnak kell lennünk. Két részre osztom a csapatot. - nézett végig testvérein, rokonain. - Az egyik csapat gyorsan, feltűnésmentesen oson be a faluba, és egy elterelő támadással megzavarja a bennszülötteket, mindeközben kiszabadítják a túszokat. A másik csapatnak pedig a védelem lesz a feladata, a kivonulók fedezése, a kirohanó bennszülöttek elfogása. - majd nyelt egyet, a képre nézett még egyszer.
- Ame, te velem jössz a faluba. Mi ketten fogjuk kiszabadítani a többieket. Ame, a te feladatod, hogy kellően sűrű ködöt hozz létre, a többit bízd rám. Mizuri, Hiashi. Ti segítetek megszökni. Amennyiben sikerül kiszabadítanom őket, Mizuri, védd a hátunkat, Hiashi, te pedig segíts kicipelni őket biztonságos távolságon belülre. Nem lesz egyszerű, gyorsan kell cselekednünk. van kérdés? - amennyiben nem érkezik további kérdés, a vezető befejezi a feladat ismertetését.
- Indulás. - Kodomo megközelíti a folyót, majd beleolvadva a vízbe a Mizugakure no jutsu segítségével, majd megközelíti a folyóban a ketrecet. Mikor odaér, akkor lép be húgi a képbe, aki ködöt hoz létre, ezzel takarva a fiút, amíg a ketrecből kiszabadítja a túszokat. Mizuri Ame mellett fog állni és védelmezni őt, míg Hiashi Kodomo segítségére siet és ketten kiviszik a sérülteket.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Márc. 24 2014, 21:51

Ame a falut figyelte. Nem erre számított. Meglepően védtelennek tűnt ahhoz képest, hogy testvérei valahol ott várják a szabadulást. Egyszerűen túl békés és hétköznapi látszatot keltett, ami vagy lappangó titkot takart, vagy valamiféle felderítői tévedést. Ez utóbbi természetesen lehetetlen volt, kiváltképp, mert soha nem kérdőjelezte volna meg a Kodomotól származó információkat, ráadásul Yoru viselkedése is valamiféle bajt jelzett, amit Ame jelentőségteljesebbnek érzett, mint a vér miatti zaklatottságot.
-Nyugalom Yoru.. nyugalom.- mormolta, miközben könnyedén megérintette őt. Neki is jól esett az érintés, és most is, mint régen, ha gondolatai kezdtek szétzilálódni, valahogy minden tisztábbnak tűnt. Az aggodalom nem szorította annyira a torkát.
A fák közül figyelve igyekezett minél több dolgot felfedezni, bár enyhe kételyt érzett afelől, hogy a falu feltárná mélyebb titkait, csupán látványa alapján. Így kimondottan örült, hogy Kodo visszatért a friss hírekkel, és az összeálló tervvel.
-Rendben- száraz szájjal biccentett. Szíve szerint már az események közepében állt volna, sőt, már visszatért volna testvéreivel a bázisra. Létezése a testvérek megmentésére kezdett szűkülni, noha tudatosan soha nem zárta volna ki a számtalan információtól nyüzsgő külvilágot. Keze pedig már-már meg is formázta a kost. Aztán rádöbbenve Yoru testének melegére, ismét valódi része lett a világnak, éberséggel, teljes tudattal.
Már teljesen világos volt, hogy az időzítés fontos. Nem sietheti el csak mert aggódik. Ahogyan korábban Yoruval, most úgy tűnik némiképp saját testvérével kellene összehangolódnia, a különös lecke másodtanításaként, hogy épp a megfelelő időben hozza létre a ködöt. Közelebb lépett hát testvéréhez, hogy megfogja a kezét, s az arcához emelje. Yoruval szinte egyek voltak, most a vér és szeretet kötelékét próbálta megragadni. Yoru volt a mestere, hiszen az ő érzékei annyival finomabbak voltak, mint a szokásos emberi érzékek. Tőle tanulta, mennyire fontos figyelnie rájuk. Így hát, nem csak a móka kedvéért nyúlt ki Kodo kezéért. Ismerni akarta őt. Még ha csak egy rövid időre is. Érezni a bőr melegét a keze alatt, a vér rohanását az erekben. Az illatát. Az ízét. Ajkai közül gyorsan siklott elő a nyelve, s úgy érezte, ennyi elég is lesz. Kodomora vigyorgott, különös, szinte ragadozószerű tekintettel, majd ellépett.
-Induljunk.- Ott volt még a bejutás kérdése. Ő nem rendelkezett olyan profi álcaképességgel, mint Kodo, de a víz hasznosnak tűnt. Nem volt ellenérzése a vércsíkok miatt sem. Ennyi kellemetlenséget igazán elviselhetett. Egyedül az zavarta, hogy ha alámerülve indul neki, sok érzékét eltompítja majd a víz, ezért aztán úgy döntött, módosít egy kicsit a dolgon és nem követi olyan messzire Kodot. A kerítésig biztosan eljut anélkül,hogy felfedeznék, és a távolság még úgy is megfelelőnek tűnik a köd létrehozásához, és a csapat többi tagja is könnyebben mozoghat. Belemerült hát a vízbe, épp annyira, hogy még kileshessen, látva Kodo jelét, és lassan megindult, majd a kerítésnél megállt. A megfelelő pillanatban összpontosított. Sűrű ködre volt szükség. Nem aprózhatta el a belevitt chakra mennyiségét. E tekintetben hajthatatlan volt: nagy mennyiséggel akart dolgozni, hogy sűrű és stabil legyen. Keze megformálta a jelet. Ha minden igaz, ezzel Hiashinak is el kellett indulnia.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Szer. Ápr. 02 2014, 23:21

Az 5 érzék zürzavara csak részben volt jó ötlet, hiszen annak ellenére, hogy valószínű az állat elszédült, de mi sem láttunk semmit belőle, így akár támadhat is anélkül, hogy mi fel tudnánk készülni, amit meg is tett. Sikeresen elkerültük Ryuuval a támadást, de a hajó már nem volt ilyen szerencsés, bár Narahiko okos döntése megmentette a hajót, csak félbeszakadt, de az utánpótlásunk szárazon megúszta. Nem akartam tovább kockáztatni, hanem egyből szoltam Ryuunak, hogy követem Nara tervét és beugrottam a hajó üres felébe, hogy a sekélyebb részre menekítsem a szállítmányunkat, aminek még legalább 2 napig ki kell bírnia, különben igen nagy bajban lehetünk. Nem foglalkozom a tintahallal, de szemmel követem a mozgását, már amit látok belőle. Remélem Ryuu elég ideig fel tudja tartani, hogy a túlélésünket biztosító felszerelést és élelmet kimenekítsem a tintahal támadási körzetéből, hogy sikeresen kijuthassak a partra.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Szomb. Ápr. 19 2014, 23:05

A part felé eveztem, ahogy csak tudtam. Jó pár métert haladtam is, már egész közelinek tűnt a biztonságos rész, és egyre távolodott a tintahal. Már reménykedtem, hogy el fogom érni a sekély részt. Ekkor történt a baj. Az egyik pillanatban még a csónakban ültem, a következőben pedig már a vízben voltam. Nem tudtam, mi történt pontosan, szerencsére engem nem talált el a tintahal, de így sem tudtam hirtelen, merre is vagyok fejjel, kellet egy-két másodperc, amíg megtaláltam, merre van a felszín. Amint ez sikerült, gyorsan felúsztam a víz tetejére, először csak kikukucskáltam, majd amikor láttam, hogy nincs nagy baj, és a veszély még távol van, és a többiek sincsenek bajban, felmásztam a víz felszínére. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú karjai vannak ennek az élőlénynek. Ekkor vettem észre, hogy a tutajunk kettétört de a két csónak viszonylag ép és Tomoko már abban a csónakban van, amiben az ellátmányunk. A másik csónak ott volt nem messze tőlem, abba másztam bele. Ryuu próbálta elterelni a tintahal figyelmét. Én úgy döntöttem, hogy a másik csónakkal Tomoko és a tintahal közé megyek. Így ha támad, először ezt a csónakot fogja eltalálni, és addig Tomoko biztonságba viheti a felszerelésünket és élelmünket.
- Ryuu, te is lassan indulj el hátrafelé, araszolva velünk. Nem szabad, hogy túl távol kerüljünk egymástól, mert úgy nem tudnánk egymásnak segíteni, ha baj van. Tartsuk ezt a jelenlegi távolságot, és hagyjuk, hogy Tomoko elérje a sekélyebb részt, aztán azonos tempóba mi is kezdjünk el távolodni a tintahaltól – figyelmeztettem Ryuut a headseten keresztül.
Közben a tintahallal szemben ülve elkezdtem hátrafelé evezni, lassan, hogy Tomoko biztosan kiérjen, és közben végig a vízi lényt néztem, hogy ha támad, akkor ugrásra készen legyek, és nehogy eltaláljon. Ez a csónak talán nem annyira fontos, egyel is tovább tudunk haladni, viszont az ellátmányunk pótolhatatlan. Inkább ez a csónak menjen tönkre, mint hogy valamelyikünket kelljen összekanalazni.

- Tomoko, szólj, ha biztonságos részre értél, mert akkor kicsit rákapcsolunk mi is, és gyorsabban haladunk a part felé. Addig is megpróbáljuk feltartani.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Május 03 2014, 15:47

// Többiek kimaradnak ebből a körből //


Diplomáciai és Támadó Osztag

A csapatvezető felvázolta a tervet, amit mindenkinek követnie kellett. Azt viszont talán nem vette figyelembe, hogy társai, vagyis inkább testvérei nem annyira képzettek mint Ő maga. Ezért Kodomo könnyedén bejutott a táborba a folyón keresztül és máris megérkezett a ketrechez, ahol három társa "várta". Ekkor kezdte el a Djuka lány végrehajtani a technikáját. Az egész táborra ködöt bocsálytott, ami nem csak a bennszülötek érzékeit, hanem társaiét is megzavarta. Márammenyire a Köd képes erre. Munfurava nem volt képes arra, hogy tömör, sűrű ködöt hozzon létre egy ekkora területen, így mondhatni, hogy közepes hatásfokkal hozta létre a ködöt. Mint ha egy erős, természetes köd szállt volna alá. Ha észrevétlenül közelebb tudott volna menni, akkor elég lett volna egy kisebb területen is létrehoznia a ködöt és úgy egy átláthatatlan "burkot" hozott volna létre. Viszont annak is meg lettek volna a hátrányai, így valószínűleg ez volt a legjobb választás. Amint Munfurava létrehozta a ködöt, Kodomo és Hiashi is akcióba lenült. A vezető felmérte a helyzetet és sikeresen nyugtázta, hogy a faketrec bejárata csak néhány hajlékony fakéreggel van megkötözve, így használva egyik fegyverét, szétvágta azokat és kinyitotta a ketrec bejáratát. Ekkor ért oda Hiashi is, aki segített Kodomonak és így ketten ki tudták szedni társaikat. Megindultak vissza a csapat többi tagja felé. Ám ekkor egy olyan dolog történt, amire egyikőjük sem számított. A föld elkezdett megremegni. Olyan volt, mint ha egy erőteljes földrengés rázná meg az egész vidéket. Munfurava és Mizuri is érezték, hiszen csak pár méterre állnak társaiktól. Kifinomult érzékeikkel pedig egyfajta "hatodik érzék" gyanánt megérezték a veszélyt a talpuk alól, de reagálni már nem tudtak. A tábor körbekerített része megemelkedett és több méter magas és széles földfal száguldott a magasba, felrepítve a lányt és társát. Persze rögtön szilárd talajt fogtak, ugyanis a fal megállt velük együtt, így furcsa módon, egyik pillanatról a másikra körülbelül 15-20 méter magasról tekinthettek le társaikra. Kodomo, Hiashi és a kiszabadított társaik alól eltűnt a víz. Ahogy körbenéztek láthatták, hogy hatalmas fal veszi körül a tábort, két társuk pedig mögöttük a fal tetején foglal helyet. A Bennszülöttek pedig gyülekeznek. A gyerekekkel, asszonyokkal, öregekkel és férfiakkal a számuk 50 környékére tehető, de ezt inkább a magaslaton lévő Djukák képesek megsaccolni. A tömegből több magas, izmos, morbid külsejű férfi is kitűnik, de legelöl mégis egy idősebb asszony áll, egy furcsa bottal a kezében. Mezítelen testét csak egy rongy darab takarja ágyéki részen. Máshol teljesen pucér. Arcát nem kevés testékszer díszíti, ahogy a tetoválások és arcfestékeknek sincs híján. Vajon most mit fognak tenni?


Támogató és Segítő Osztag 

Az Öt Érzék Zűrzavarának annyi pozitívuma volt, hogy rontotta a "szörny" látási viszonyait. Máskülönben a füstöt nem lélegezte be (lévén, hogy kopoltyús állat) sem pedig más úton nem jutott be a szervezetébe. A robbanó kunaik viszont hatásosnak bizonyultak. Néhány nagyobb, rózsaszínes sebesülés keletkezett a tintahal érzékeny testén, de nem zavartatta magát. Továbbra is próbálta levadászni a Genineket. Tomoko is visszavonult, hogy segítse Narahiko munkáját. Egészen kieveztek már a sekélyebb vizekre, innen pedig már csak pár lépés a part. A tutaj három részre szakadt. A középső része nem volt annyira fontos, így Narahiko és Tomoko is egy-egy csónakba ültek, majd sikeresen kimenekítették a felszerelést, miközben Ryuu folyamatosan ingerelte a lényt. Ennek meg is lett a következménye. A pozitív és a a negatív is. Sikeresen magára vonta a figyelmet, viszont most a tintahal mindegyik karjával a fiú felé hadonászik, hatalmas hullámokat és örvényeket keltve ezzel. Idő kérdése és végez Ryuuval.  

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Vas. Május 04 2014, 13:00

Támogató és Segítő Osztag 

A tervem úgy ahogy bejött, és örülök is neki, meg nem is. Az a fránya puhatestű pár sérül nem nagy kár keletkezik benne. Úgy látszik a teste túlságosan is ruganyos, így elvezeti a robbanások energiáit. Gyorsan átfutom, hogy maradt-e még Robbanó Jegyzetem, majd ha igen felkészülök a menekülésre. Narahikoék szerencsére kiértek, de ez a nyavalyás nem akar elengedni, én meg már kezdek kifulladni a fenébe már... Így hát elindítva az "A" tervet a lény szeme felé dobom a robbanó jegyzetet (ha maradt), és a Dinamikus Akcióval amilyen gyorsan csak tudok minél távolabb próbálok kerülni. Ha még mindig követne a klón technikával próbálom megzavarni, és míg a klónom azzal a céllal előjőve, hogy csalja minél messzebb tőlem, én megpróbálok a part felé futni. Ha a klónnal is meg kellett próbálkoznom, akkor nagyon valószínű hogy ki fogok kissé fulladni. És mivel a robbanó jegyzeteim kifogyó félbe vannak, így nagy bajban vagyok, ha még mindig nem sikerült elérnem a partot. Csápjainak gyilkos ütéseitől meg szeretném magam minél távolabb tudni magamat.


A hozzászólást Djuka Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 24 2014, 09:46-kor.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Május 04 2014, 22:56

A faluba való bejutás nem volt nehéz a holdbéli chunninnak, elvégre egyszer már sikerült. A probléma csupán a többiekkel való együttműködés, és az ebből adódó gyengébb álca meglétével volt. Azonban Kodomo eljutott a ketrechez, amelybe fivérei voltak bezárva, akár az állatok. A vízben rejtőző fiúnak és a beérkező testvérének, Hiashinak sikerül megszabadítani a rácsok fogságából őket, azonban a kijutás már nem ment ilyen könnyedén. Valami volt a levegőben. Vagy netán a földben? Megremegett talpuk alatt a talaj.
- Mindenki, gyorsan – adta ki parancsba sebesült társainak, és segítve őket próbáltak kijutni a faluból. – Hiashi, segíts. – bökött fejével Mikommi felé. Ekkor valami döbbenetes dologra lettek figyelmesek. A méteres kerítés alatt felporzott a föld, majd a talaj magas falba tört ki, bezárva őket a falu központjába. Lakói összetömörültek, felálltak a kis csapat előtt. Csupán Ame és Mizuri maradt kívül a falon, legalábbis ebben reménykedett, hisz a hirtelen jött fordulat miatt szem elől vesztette őket. Kodomo végigméri még egyszer csapatát, leginkább Mikommit és Hirokut, felmérve állóképességüket. Amennyiben egyikük súlyosabban sérült, és harcképtelen, abban az esetben Kodomo így szól.
- Ishi formáció* - és a sérültet körbeölelve állnak fel, készülve a támadásra. Azonban ha úgy ítéli meg, két társa képes megóvni a saját életét, és képes megállni a két lábán, valamint a bennszülöttek nem kerítették őket be, akkor a következő szavakat hangoztatja.
- Gento formáció**. Hiashi, mellém – adta ki utasítását a friss és ép társának, ők alkotják az elől álló két támadót, míg a sérülteket hátrébb küldte. Ha harcolniuk kell, nekik ketten kell megóvniuk őket. A tömeg nőtt, több tucat férfi, nő és gyerek gyűlt eléjük, végül a sorok közül egy idős, öreg nő lépett elő. Teste eltorzult a temérdek festéktől és ékszertől. Undorító látvány volt. Egy különleges botot tartott kezében. Az összegyűlt emberek elé lépett, akár egy vezető. Kodomo is előre lépett de csupán egyet.
- A Hold országból jöttünk. Azért jöttünk, hogy felmérjük a sziget adta lehetőségeket, és hogy megóvjuk a háborútól, amely ugyan még nem tört be a déli tengerek vizére, azonban el fog következni az idő. Kitört a háború az egész világon. Katonák ezrei kaszabolják egymást a hatalomért. Azért vagyunk itt, hogy megóvjuk önöket a vérontástól. Ehhez azonban együttműködést kérünk, és hogy elszállíthassuk a sérültjeinket. Nem akarunk semmit, csupán együttműködést. – Kodomo e szavakkal kezdte meg a beszélgetést az idős nővel, már amennyiben szót kap. Nem akart harcolni, ő valóban azért jött a szigetre, hogy a szigetet bevonva az ország fennhatósága alá, és íg az képes lehessen megóvni határait. Ő hitt ebben. Valahol mélyen tudta, hogy a szigetet el kell foglalni, bármilyen eszközzel, mégsem akart erővel és fegyverrel hódítani. Hitt még a békében és az emberi jóságban. Talán túlságosan is hitt ebben, de talán ez lenne a normális.
- Kérem, engedjék, hogy a sérültjeinket elláthassuk és együttműködve megóvjuk önöket, az állatokat, a növényeket, a szigetet. – remélte, talán meggyőzheti az előtte álló tömeget, akik ketrecben tartották testvéreit. Be kellett látnia, nem lesz könnyű kimászni ebből harc nélkül. Így már a beszéde elején nekikezdett a B terv megvalósításának.
Mindeközben chakrat koncentrált kezeibe, hogy az első támadó fellépésnél a kezéből megannyi lapos tányérszerű korongot lőhessen a tömegbe. Egy olyan technikát alkalmaz, amely arra lett megalkotva, hogy csupán mozgásképtelenné tegye ellenfelét, de meg ne ölje. A technika Suiton: Junsui Kai // Víz stílus: Vízpajzs lövedék néven vált ismerté. A korongok a földbe csapódva szétterültek, és odatapasztottak mindent a talajhoz, ami csak a közelükben volt. Kodomo nem kímélte a chakra-t a technika létrehozásakor, célja az azonnali lefegyverzés volt. Ha sikerül megakasztania a támadókat, akkor azonnal ujjába harap, majd néhány pecsét után a földre csap. Ekkor tenyere alól kikúszó jelek ágazódtak szét egy nagy kört alkotott, hatalmas füst támadt. A füstből két óriási, fekete szárny tört elő, majd éles károgás rázta meg a fallal körbefogott falut.
- Gyorsan, mindenki fel. Hiashi, vidd üzenetem, megvan a falu, erősítésre van szükség– parancsolta a mögötte álló Djukaknak. Az idézett Kurashi egy hatalmas testű varjú volt, kinek hátán elfért három személy. Kodomo tudta, hogy egy ilyen csapdából csupán repülve juthatnak ki. Mármint társai. Két sérülttel képtelenség harcot nyerni, anélkül, hogy ne ölnének meg mindenkit, akik előttük áll. Mert képes lett volna a fiú, csupán a szíve nem engedte. Az óriási madár a magasba száll, és remélhetőleg meg sem áll a táborig, ahol ellátják a sérülteket, és Kodomo segítségére nem indulnak.
Ha a ragacsos víz nem tartja vissza a népet, akkor Kodomo újabb kézpecsétekbe kezd és hatalmas lángfallal, a Hibarishi no jutsu segítségével zárja el a bennszülötteket társaitól, hogy véghez vigye a mentőakciót. Ő maga egyedül marad és felveszi a harcot a falu ellen. Amennyiben képesek áttörni a falon, akkor a fiú folytatja a távoltartást. A nála lévő robbanó jegyzeteket a földre helyezi, ezzel egy újabb lépéssel akar előrébb lenni.Ezután először távolról támad, kihasználja a távolság adta lehetőségeket és néhány lángoló shurikent indít feléjük, amelyek csupán sebeznek, ölni ritkán szoktak, kivéve, ha ő azt akarja. A shurikenek után a földben azóta felszívódó jegyzeteket, amelyek újabb vonalat alkottak a föld alatt, robbantja a tömeg előtt fel, talán ez már távol tartja őket. ha téved és a felbőszült embereket nem lehet megállítani, akkor nincs más lehetősége, éles kardját, a Kibosen-t vezsi elő, hogy néhány csapás után fájó gyomorgörcsöket és rosszullétkeltő hatásokat érhessen el ellenük első saját technikájával, a Csnegő Katana Illúzió segítségével.
 
//Ishi*= Háromszög alakban felállva védelmezik a középen álló negyedik objektumot, személyt.  Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 FC_www.kepfeltoltes.hu_
 Gento**= Félhold alakzat, ahol a két elől álló támadó és mögöttük álló támogatók alkotják a formációt.  Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 FB_www.kepfeltoltes.hu_
Az idézett varjú megtalálható a varjak Kódexében//
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Mizuri Csüt. Május 15 2014, 14:10

A bejutás nem volt valami egyszerű. Minden egyes lépésre oda kelet figyelni, hisz az ember könnyedén lebukhat. Amint társam sikeresen létrehozta a ködöt már vetettem is át magam a szűk kerítés fölött, s pillanatok alatt a bennszülöttek terephelyén találtam magam. A köd miatt látásom igen korlátozott volt, így csak a közelemben  lévő társamat láttam, valamint a nagyobb épületek körvonalait. 
Amint Kodomo is belépett körünkben jól tudtam, hogy itt az ideje a társaink kiszabadítására. Szerencsére a gyenge fa anyagból készült ketrecek, amik inkább kalitkára hasonlítottak, nem nagyon bírták a támadást és könnyedén kinyitották kapuit, amikből kitudtuk szedni a barátainkat. 
Amint végeztük volna a küldetés főbb részével, egy különös eseményre lettünk figyelmesek. A talaj hirtelen mozogni kezdett alattunk és akár egy erős földrengés következtében megnyílt. 
Az egyensúlyomat teljesen elvesztettem és amint elakartam volna dőlni egy hatalmas kőfal nőtt ki közvetlenül a talpam alatt, ami szinte az égig emelt. Fent a magasban jól ráláttam mindenre. 
A köd kezdett elillanni, így jól ráláttam minden egyes épületre  és szinte az összes emberre, aki a faluban tartózkodott. A számok körülbelül 50-re tehető. Az első sorban egy igen kiemelkedő női alak állt, kinek a kezében egy fura bot volt. Nem tudom mire használhatta, de talán ő idomíthatta a földet, fegyvere segítségével. Öltözete kissé bizarr, hisz csak azt takarja amint kell, és bőre tele van különböző testékszerekkel. 
Kodomo kommunikálni próbál vele, és jól látom, hogy egyenlőre nem akar támadni. Gondolom megpróbál velük szót értetni és elmondja nekik, hogy miért is vagyunk itt. Azonban küldetésünk fő célja, hogy elfoglaljuk a szigetet, így harc nélkül nem hiszem ,hogy megússzuk.  Én egyenlőre még itt fent maradok és innen nézem az eseményeket. Rádióm segítségével folyamatosan fentartam a kapcsolatot a lentiekkel, illetve támadás esetén fentről fedezem őket. Amennyiben szükséges nyilván lemegyek.
Djuka Mizuri
Djuka Mizuri
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Május 26 2014, 22:24

Tette bár a tapasztalatlanság, vagy a nem elég kiforrott erő, de a köd koránt sem takart annyit, mint amit Munfu szeretett volna. Próbálkozásnak szép volt ugyan, de a puszta, szép próbálkozások ritkán hatásosak. A csapat mégis elindult, hogy kimentse a testvéreket, és a lány izgalommal vegyes feszültséggel várta, hogy végre elindulhassanak vissza a táborukba. Valamivel korábban észlelte a bajt, minthogy az eljutott volna a tudatáig, s akkor már szinte semmire nem volt ideje, a tehetetlenség a földre taszította, ahogy a talaj hirtelen jóval magasabbra került, mint előzőleg. Rettenetes élmény volt, mely elszakította a családtól, leszámítva az egyszem Mizurit. Ame sápadt arccal tekintett a mélységbe, majd szinte azonnal visszahúzta a fejét. Odalenn összegyűltek a bennszülöttek. Ezt szolgálta hát a kerítés. Kijelölte a technika határát, és most talán okosabb dolgot is tehetnek annál, minthogy felfedik, hogy odafenn vannak.
-Mizuri... maradj itt. Én körbe megyek, hátha... Ha sikerül találni valami sebezhető pontot.. vagy valamit, ami az előnyünkre szolgálhat..-nem fejezte be. Odalenn bajban voltak a  többiek, mégis hitt Kodomo erejében és taktikusságában, és itt volt Mizuri is, hogy segítsen, ha kell, ugyanakkor a falusiak talán számítottak ellenállásra ebből az irányból, és ha így összegyűltek, könnyen lehet, hogy őrizetlenül hagytak valamit, valakit, aki a javukra fordíthatja a jelenlegi helyzetet. Arról nem is beszélve, hogy idefentről kényelmesebben deríthette fel a falvat, miközben testvéreit is látta.
A lenti vénasszony szerepe egyértelmű volt. Ő védte, és valószínűleg vezette is a helyet. Munfu hallotta Kodomo szavait, és miközben haladt, hogy alaposabban megismerje a falut a peremről, megrázta a fejét. Üres ígéreteket látott a védelem demagóg szavai mögött. Üresnek érződhettek a falusiaknak is, akiknek valószínűleg nincs szüksége idegenek védelmére. Ennél valami jobbat kellene kínálni nekik. A lány tekintete központi hely, vagy érték után kutatott. Úgy érezte, az talán kihasználható lenne.
A falu kicsi, az emberek összegyűltek. Ez sem haszontalan számára, hiszen ha erős ellenfélként körbe tudják venni őket, nem kell tartani attól, hogy a lentieknek baja esik. A saját védelmüket kellene ellenük fordítani, csak éppen ő nem uralta a földet, amit az öregasszony igen, így ha nem tudnak elég erőt felvonultatni, az csak kirántja alóluk a földet és a lentiek helyzete rosszabb lesz... igaz a menekülés útja megnyílhat vele.
Ame egy pillanatra megállt. A klónhasználat felreppenő ötletét elvetette. Az öregasszony egyből észrevenné, hogy a peremen felbukkanó támadók gyűrűje csak illúzió, de volt nála valami, ami használható. Szerette az okos kis füstbombákat, ám most sokkal hatásosabbnak tűnt a robbanójegyzet. Ha ő maga nem elég erős a testvérek kiszabadításához, talán egy jó pillanatban elsütött elterelés a segítségükre lehet. Előkészített egy jegyzetet, rátekerte egy kőre és várt. A falu túlsó szélén, a homokfalat vette célba. Egy ellenirányú elterelés, mely nem hagy maga után hasznos nyomot. Ennyit megtehet értük, ha a helyzet elvadul, ráadásul, ha a robbanás esetleg utat nyit a víznek, annak lassan gyülemlő ereje fokozhatja a zűrzavart. S ha már zűrzavar, talán mégis a füstombákhoz kellene nyúlnia.
Ame megállt egy pillanatra, és átgondolta  a helyzetet, hogy a lehetőségek végre kikristályosodjanak, és már készen is állt egy sietős, támogató terv: amint úgy ítéli, hogy Kodomo akcióba lendül, és csak a harc jelent megoldást, elsüti az elterelésnek szánt jegyzetet, ezt követően létrehoz néhány klónt, hogy leküldje őket a mélybe, az összegyűlt emberek felé látszólagos támadó szándékkal sietni, majd rohanvást a falu különféle pontjai felett füstbombákat dob a mélybe. Bár mozgása így követhetővé válik, Ame úgy gondolta, a füstben haladó klónjai épp eléggé lekötik majd a figyelmet, és a füst talán elég lesz, hogy a lentiek a mozgást, ne a klónok anyagtalanságát lássák, és odalent, a körön belül a füstnek elég sokáig kell megmaradnia, hogy hasznára legyen.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Csüt. Május 29 2014, 22:53

Miután kiértünk a partra, egyből Ryuu segítségére sietek, mert a tintahal nagyon nem akar tágítani. Gyorsan ki kell találnom valamit. Miközben Ryuu is próbálja elterelni a figyelmét, töröm az agyam, mit is kellene tenni.
- Megvan! – kiáltok fel.
Megfigyelve, hogy nehogy összekeverjem Ryuut a klónjával, a drót csévélő technika segítségével a lábához erősítek egy drótot, a másik felét pedig gondosan a karomra tekerem, ott, ahol ruha fedi, hogy nehezebben sértse fel. Így ha véletlenül Ryuu elmerülne a mélyebb részen, könnyebben megtaláljuk. Elég hosszúra engedem a drótot, hogy engem ne rántson magával ebben az esetben sem, viszont annyira nem hosszúra, hogy valamibe bele tudjon akadni a mélyben. Viszont ezt meg kellene előzni, jobban járnánk, ha a víz felszínen megúsznánk a dolgokat.
- Tomoko, kérlek, indulj el a másik irányba, és próbáld meg elterelni a figyelmét. Ryuu, próbálj meg a part közelébe indulni. Vigyázzatok, hogy ne kerüljetek hozzá túl közel, és amikor mentek, nézzétek meg, mettől kezdődik a sekélyebb rész, és onnan még a a karjainak távolságával távolodjatok el, az onnantól már biztonságos zóna. Én középre megyek, és onnan próbálom meg elterelni a figyelmét, ha ez sikerül, Tomoko, neked kellene megtámadnod, hogy feléd induljon el. Ezért én is egy kicsit távolabb állok, hogy legyen időm menekülni, te pedig még hátrább állj, annyira, hogy biztos ki tudj érni a partra. Remélem, vevő lesz ez a dög a trükkünkre, és kijutunk épségben a partra.
Amikor megyek, én is felmérem, mettől biztonságos a tenger. Előveszek két robbanó jegyzetet, és két kunai-hoz kötöm. Az egyiket a vízhez dobom, a másikat pedig a levegőbe, a tintahal mellé. Arra az oldalára, ahol nem okoz gondot Ryuu menekülésében, remélve, hogy egy kicsit legalább eltereljem a figyelmét. Közben kiabálok és a kezeimmel is kalimpálok, hogy biztosan észrevegyen a tintahal, majd ha elindul felém, én is hasonlóan teszek, csak én a part felé, és reménykedem, hogy Tomoko is hasonlóan el tudja majd terelni a figyelmét, mint én.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  - Page 4 Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.