Aichaku falu

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Aichaku falu Empty Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 07 2013, 12:59

A Víz országának egyik leggazdagabb falva, melynél az összes kereskedelmi útvonal találkozik, hatalmas kikötő, a sziget legnagyobbika, és egy részt elkerítettek a hadi hajóknak is. Az emberek békességben és szeretetben élnek távol a szegénységtől és a gondoktól, ez is adta a falu nevét: Szeretet. Hogy mennyire kétértelmű, azt az utazónak kell kitalálni...
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Vas. Szept. 08 2013, 13:44

Amikor a férfi megkérdezte, hogy milyen rangú shinobi vagyok, a legkisebb izgalom nélkül mondtam nyugodtan, hogy geninként szolgálok. Habár nem ilyen reakcióra számítottam, amit válaszom után a férfi produkált, de nyugalmamból még ez sem zökkent ki. Ő feszült, nem én. Ráadásul egy genin előtt így viselkedni, felelős beosztásban. Mint valami hisztis picsa, akinek letört a körme. Amikor szétüti az ablakot, akkor is csak egy ravaszkás mosoly surran át arcomon, egy rövidke, észrevehetetlen pillanatig. Türelmesen és figyelmesen hallgatom végig a férfi szavait. Kérdésére, miszerint készen állok-e arra, hogy ha kell az életemet áldozzam a hazáért, egy rövid bólintás után válaszolok.
- Shinobi vagyok, Kirigakure pengéje, az ország nélkül, életem mit sem ér.
Tovább hallgatom a férfi beszédét, amelyben vázolja, hogy milyen súlyos a helyzet. Nos, azt hiszem elég jónak tart a feladatra, hogy engem küld. ha nem így lenne, akkor ő maga menne elintézni a problémát. természetesen lenne még kérdésem. Nem fogok ilyen kevés mennyiségű információval távozni. Így, mielőtt megválaszolná helyettem saját kérdését, halkan szólok. 
- Tudunk valamit a célszemélyről? Hajszín, szemszín, magasság? Vagy megfelel, ha kivégzem a hajó teljes személyzetét, jelzésképpen ellenségeinknek, hogy Ködrejtek titkai, titkok maradnak? Közvetve ugyan, de ellenségként léptek fel, megérdemlik a halált. 
Hangom hűvösen tölti be a helyiséget, jelezvén; én nem félek a küldetéstől. De erre a kérdésre tudnom kell a választ. Ha nem tudjuk, hogyan néz ki a célszemély, akkor meg kell semmisíteni a hajót és ki kell végezni mindenkit, aki a hajón tartózkodik. Így a visszavonulás útját elvághatjuk, az ellenséges shinobinak. Egy hajó elpusztítása, nem nagy ördöngösség. Úgy számolom, hogy elég egy vagy két robbanó cetli a hajó oldalára. A robbanás tesz arról, hogy a hajó soha többé ne menjen sehová. A rakomány önsúlya miatt a hajó gyorsan a hullámsírba merülhet. Mivel egyetlen shinobiról esett szó a legénység kivégzése is elegendő lehet első lépésként arra, hogy megtaláljam a célszemélyt. Így a hajó rakománya megmarad, mint zsákmány. A férfi válasza után, csöndben meghajolok, majd távozom az irodából. Első dolgom, hogy hazamenjek és magamhoz vegyem a felszerelésem azon részét, amelyet szükségesnek tartok. Magamhoz veszem Shuriken tartómat, amelyben 7 db Senbont helyezek, eme küldetésre. Öltözéknek ninja ruházatomat találtam megfelelőnek, így belebújok testhezálló fekete színű overallomba és szandálomba. Magamhoz veszem továbbá a Ninjatomat. Szükségem lesz egy megbízható fegyverre, ha a hajó teljes személyzetét kénytelen leszek kivégezni. Mindezen előkészületek után, jobb alkaromra tekerem azt a három méter drótot, amelyet később szeretnék majd lecserélni egy öt méteresre. Valami még hiányzik, amelyet csakis Ködrejtek legmegbízhatóbb fegyverkereskedésében tudok megvásárolni. Mielőtt elmennék a kikötőbe, ahol a hajó dekkol, elmegyek Jirou boltjába. Ez nem egy hétköznapi bolt, a jövő-menő shinobik eme boltban tudják kiegészíteni fegyvertárukat. Röviden vázolom az eladónak, hogy mire van szükségem. Kettő darab füstbombát szeretnék vásárolni. Jelenleg más extra fegyverre nincsen szükségem. Illetve, ami még kelhet. Egy egyszerű álarcot is szeretnék vásárolni. Nekem megfelel a sima, fekete szövetből készült, fejre húzható is, amellyel identitásomat vagyok képes a szemlélődők elől eltakarni. Nem kell azt tudnia senkinek, hogy miként néz ki az akcióban résztvevő shinobi. Akár sikerül mindent beszereznem, akár nem, a fegyverkereskedőtől nyíl egyenesen megindulok a kijelölt faluba. Lassan haladok. Feltételezem a shinobi nem akar magának feltűnést, így lehetséges, hogy a hajón dekkol. De az is lehet, hogy a kikötőben van. Eme összeállított felszereléssel, azonban igen komoly feltűnést kelthetek. Így, gyors kézjelek elmutogatása után, a Henge no jutsut alkalmazva, átalakulok, egy az utam során látott férfivá. Az átalakulásnak köszönhetően egy kicsit magasabb leszek, némi pocakot növesztek és a felszerelésem sem látszódik. Fekete hajam megmarad, állam és arcom borostássá változik, kissé sötétebb bőröm lesz. Öltözékem egyszerű halászemberekre jellemző vászonruházattá alakul. Ezzel az álcával kevésbé leszek gyanús, mint ninja öltözékemben. A terv egyszerű. Zsebre tett kézzel, egyszerűen végig sétálok a dokkok környékén. Ha egy egyszerű sétáló halász gyanús lesz a shinobinak, akkor már veszett fejsze nyele, hiszen feltehetően olyan magas szintű lenne, hogy képtelen lennék túltenni rajta. Séta közben meg-meg állok, lesem a tengert és a hajókat. Dologtalan halászember álcám, remélem tökéletes lesz. Amikor kiszúrom az általam keresett hajót, akkor fogok belekezdeni a következő lépésbe, ami a megközelítés lesz. Már tervem is van, hogy miként fogok a közelébe jutni.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 21 2013, 15:47

Kérdésed elmorgod orrod alatt, de válasz nem érkezik rá, így a te rátermettségeden múlik, hogy képes leszel-ekiszúrni az imposztort, vagy végzel-e az egész hajóval. Mint ember, és mint a küldetésben felelős shinobi a döntés a te kezedben van, de jól gondold meg, ugyanis következményekkel bizony számolnod kell "minden asztalra letett lap után." Nem biztos, hogy diplomácialig túl jó döntés lenne egy legálisan a kikötőben tartózkodó kereskedő hajó elsüllyesztése és lemészárlása, lehet túl sokan már nem járnának erre. Esetleg a helyi hatóság kap el, vagy a megbízó vágja el a láncait Kirigakure és közted, hogy ne országát hibáztassák és vonják felelősségre e tett miatt, könnyen földön futóvá válhatsz, de ha nem teszel semmit, vége a szigetnek. Nehéz feladat, nehéz döntés, de ekkor kis "jelmezedben" kiszúrod a hajót, ami valószínűleg a célpont lehet, talán azért mert az egyetlen hajó, amiről épp le-fel pakolnak, és a többi  kikötőben egyszerű halász-, vagy vitorlás hajó. Meglátjuk, hogyan viszonyulsz hozzájuk. Sok legény pakolja a különböző ládákat, dobozokat, egy testesebb utasítására, akihez hamarosan oda is érsz, miként cselekszel?
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Vas. Szept. 22 2013, 17:56

Azt tudtam, hogy a vezetőségben vannak bunkó emberek, de azt nem is sejthettem, hogy valaki ennyire paraszt legyen. Ha kérdeznek az embertől valamit a minimum, hogy válaszol, ha mást nem hát annyit, hogy fogalma sincs. Így a férfi hallgatására csendben bólintok. 
- Tehát semmit sem tudnak. 
Kénytelen leszek a komolyabb következményekkel járó akció végrehajtására. Álcám tökéletesnek tűnik, hiszen eddig senkinek sem tűnt föl, hogy a halász helyett egy shinobi van jelen a kikötőnél. Hamar megtalálom a hajót, amelyről legények sürögve-forogva hordják le az árut. Sok embernek kell most elvéreznie ezen a napon. A Víz Országa sokkalta komolyabb érdek, mint egy kereskedő hajó pár főnyi legénysége. Mielőtt azonban a teljes kivégzés mellett döntök, hiszen semmiféle információt nem kaptam, egy utolsó próbálkozást még teszek. Amennyiben nem válik be, úgy kénytelen leszek a teljes legénységet kivégezni. Az ország sorsa fontosabb, mint néhány hülye külhoni élete, akik ráadásul egy kémet hoztak magukkal az országunkba. A háborús veszteségek megengedhetőek. Ha nm teszek semmit, az egész ország sorsa kerül veszélybe, nem egy kereskedelmi útvonal jelentősége. Előbb azonban bepróbálkozunk a nagydarab fickónál, hátha tud némi információval szolgálni. Amikor oda érek hozzá és végre figyelemre méltat, csendben meghajolok előtte, majd elkezdődik a színjáték.
- Jó napot. Tudja, erre jártam és nem tudtam szó nélkül elmenni ama tény mellett, hogy ez egy remek hajó. A remek hajóhoz, remek kapitány párosul. Mondja csak, be tudna protezsálni a kapitányhoz egy elbeszélgetésre? Leszerződnék egy ilyen csodálatos hajóra, ha a pokol fenekére is készül. 
Mondom viszonylag normális fejet vágva, hogy lássa azért mégse egy idiótával van dolga. Nekem az is megteszi, ha a kapitányhoz bejutok. A kapitány, valószínűleg nem idióta és tisztában van a shinobi kilétével. Az életéért cserébe, minden bizonnyal szívesen elcsicseregné nekem, hogy melyik az inasa. Bár tisztában vagyok azzal, hogy ezek a kapitányok minden hájjal megvannak kenve, ettől függetlenül én bízok abban, hogy vagyok olyan meggyőző, hogy kiadja az információt. Persze, az is lehet, hogy ez a férfi a kapitány, aki előttem áll. Így még könnyebb dolgom lesz. Ha kiderül, hogy maga a kapitány áll előttem, akkor folytatom.
- Örvendek kapitány úr, tudja mindig az volt a vágyam, hogy egy ilyen szép hajón szolgáljak, mint a kapitány inasa és jobb keze. 
Addig ütöm a vasat, amíg meleg. Amennyiben kiderül, hogy nem a kapitány, úgy végig hallgatom a válaszát és majd csak annak megfelelően folytatom a beépülési kísérletet. Addig pedig hátha kiderül, hogy ki is az inas. Ha pedig ez kiderül, akkor lelepleződik előttem a célszemély. Amennyiben a kapitány ellenáll, úgy kénytelen leszek, előbb utóbb, erőszakot alkalmazni.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Okt. 03 2013, 12:26

Aichaku falu 31235_gintama


Megkezded a manussal a beszélgetést, aki néhány mondat után csak úgy lerakja a kis jegyzettömbjét, és enyhe kézjelzésekkel jelzi, hogy kövesd. Úgy tűnik könnyű dolgod volt, és megértette a férfi, hogy neki mi lesz a szerepe ebben a fogócskában, a bemutatás. A hajó irodájába vezetett, ahol meglepetésre nem volt senki, de még a kapitány sem.
- Na, akkor mutasd az igazi alakod, shinobi. - nem tetszett neki, hogy a hajón vagy, ez az utolsó szó förtelmes undorral megkent kiejtése tisztázta, de tudta, hogy ki vagy, mármint körvonalakban. 
- Mondták, hogy ha egy ember furcsa kérdéseket tesz fel a kapitányról, akkor azt ők küldték, és szolgáljam ki információval, a hibám után. - úgy tűnik mégis gondolt rád Kirigakure, bár ezzel még nem tisztázódott, hogy honnan tudta, hogy nem az a férfi vagy, bár lényegtelen. Miután átalakulsz, huuuu, milyen rejtélyes, hellyel kínál, és belekezd a mondokába.
- Na, az úgy volt, hogy az inasom meghalt az előző úton, ezért a következő pontnál verbuváltam magamnak egy remek legényt, eszes volt, erős, és jól tudott inni. Úgy tűnik át is vert, mert ma reggel arra lettem figyelmes, hogy megölte két emberem, és ellopta a térképet, mely Kirigakure-t és különböző szövetséges országokat összekötő hatalmas kereskedelmi utat ábrázolta, majd eltűnt. Nem tudom hol van, de hajó azóta nem futott ki, tehát vagy a kikötőben, vagy a sziget egy másik pontján. Én a kikötőre szavaznék, ha a feladatom az lenne, hogy megtaláljam, valahol erre... - mutat pont a másik irányba, mint ahol vagytok. - ...ez az inas gyors, és nem hiszem, hogy erre keresgélne, miközben ideküld az ország néhány embert... - köp egyet. - ...shinobit. Nos, ezzel el is végeztem a feladatom, mellyel még tartoztam az országnak, most viszont hagyj magamra, köszönöm. - tessékelt ki a hajóról egészen a partig, te döntésed, hogy álcád közben újra felveszed-e.
- Ő jut eszembe, itt egy kép róla. - nyújt át egy papírlapot.(Fenti kép)
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szomb. Okt. 05 2013, 14:07

A férfiről kiderül, hogy a segítségemre lesz ebben a nehéz küldetésben. Amikor beinvitál a kabinba, alaposan körülnézek, ha olyasmit jelet látnék, ami arra utal, hogy tőrbe akar csalni, hát kénytelen lennék megölni. de nem ez a helyzet, sokkal inkább úgy tűnik, hogy a segítségemre lesz. Amikor azt mondja, hogy fedjem fel az álcámat, a Nyúl kézjelet, majd egy hangos pukkanást követően, teljes valómban jelenek meg előtte. Figyelmesen végig hallgatom a beszámolóját, hogy miként sikerült felvennie a potyautasát, akiről kiderül, hogy idő közben megölte két emberét. Csendben bólintok. A térkép eltulajdonításáról, már sírt egy sort a megbízóm. Tisztában vagyok a helyzet súlyosságával. A legnagyobb segítség mégis az, amikor egy fényképet ad át, a célszemélyről. Tehát ő lenne az? Remek. 
- Ne hagyja el a kikötőt! Előfordulhat, hogy titokban vissza lopakodik a hajóra. 
Tanácsolom neki, azzal a titkolt szándékkal, hogy amennyiben mégis átvert volna ez a fószer, úgy visszatérek hozzá. Azt azonban nem úszná meg szárazon. Kifelé menet, ismét magamra öltöm álcámat, a cserzett bőrű halászembert. Egészen megszoktam. Most azonban sokkal nagyobb fegyver van az én kezemben az ismeretlen shinobival szemben. Én tudom, hogy néz ki Ő, ez viszont fordítva nem igaz. Amikor a hajóról kilépek a partra, már halászemberként búcsúzom el a segítőkész férfitól.
- Köszönöm a tippet, jó uram. Megfogadom a tanácsát és elkerülöm a kalózokat. 
Mondom fapofával és mivel immáron tudom, hogy kit kell keresni elsőként, zsebre tett kézzel körbe járom a kikötőt. Agyalok, hogy mégis hol bújhat el. A férfi által mutatott útvonalat célzom meg. Igazából, kezdek rájönni, hogy cseppet sem könnyű ez a küldetés. Még úgy sem, hogy nagyjából tudom miként néz ki a célszemély. Két lehetősége van, vagy elbújik, amíg befut a kikötőbe egy számára megfelelő úti céllal rendelkező hajó. A másik eset, hogy kihasználja a lehetőséget és körbe megy. Több hajóval, különböző országokat bejár inkognitójával, mire visszatér a megbízójához. Hajók azonban egyelőre nem indulnak. Legalábbis erősen remélem, hogy a kereskedőhajón kívül más, nagyobb távra készülő hajó nincs a kikötőben. Mást nem tehetek, minthogy bejárom a kikötőt és bízok a szerencsémben, hogy pont elkapom a férfit. Amikor egy nagyobb kocsma vagy ivó közelében járok, mert a kikötővárosokban belőlük van egy pár, bemegyek és a csapos segítőkészségét kihasználva, legalábbis remélve, hogy segítőkész lesz, a kapott képet a pultra teszem és megkérdem. Természetesen álcámat kihasználom. 
- Adjon isten, ezt a férfit keresem, munka ügyben. Nem látta esetleg a mai napon? 
Igyekszem gyorsan a férfi nyomára bukkanni. Rossz érzésem van.          
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Okt. 10 2013, 12:33

Megkapod a segítséget, és máris élsz vele, megindulsz a kikötőben, és elkezded azt a férfit keresni, aki a képen szerepel. Ahogy sétálsz nem látsz senki hasonlót, így az ivókba való betérésre szánod magad, és meg is találod az első ilyen neves helyet. Ahogy nyitod az ajtót egyből megcsap a tegnapi esti ivászat szaga, és látsz egy-két embert, akik még haza se jutottak, mert itt fekszenek a saját hányásaikban. A rum szaga majdnem visszarepít az utcára, és az állott bűz jobb horogja öklendezésre késztet. Miért is szerethetik ennyire az emberek az ilyen helyeket, ha ilyen állapotok uralkodnak, nem tudja senki, de menjnk berúgni. Visszatérve a témára, a csaposnak megmutatod a képet, amikor azt mondja este látta a fickót, egy hajós kapitánnyal, és nem túl józan állapotban haladtak végig a kocsmákon, átkarolva egymás nyakát, nótákat kiabálva. Mert még a legkedvesebb ember sem nevezheti éneknek, amit az a két részeg idióta leművelt. Gyorsan kapsz is az információn, amikor megragadja a karod.
- Ki is kérdezte? - hát igen, nem tudni mit akar, nevet, fizettséget, vagy okot arra, hogy ne tépje ki a karod a válladból úgy, ahogy van. Markás, izmos legény volt, teljesen józan és friss állapotban, ki tudja kinek van több esélye egy feltehető harcban a fiatal tehetségnek, vagy az idősebb tapasztaltnak, akinek napi feladata a rendbontók seggberúgása. Lejátszhatod ezt a kört, vagy dönthetsz bölcsen is, ám ha kijutsz a kocsmából, és nem csetepatézol, akkor a következő állomáson azt monjdák, hogy a kikötő aljábban látták őket utoljára, amint horgásztak, ám annyira részegek voltak, hogy a saját cipőjükkel. Ezt mind két órája, és az információ biztos, mert kép is van róluk, amint már fel is kúszogat a nap az égre. Na, merre mész tovább?
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Csüt. Okt. 10 2013, 15:20

Legnagyobb szerencsémre a kapott indformációval tudok élni az első kocsmában, amelyet szembe találok. A csapos készséggel elárulja nekem, hogy látta ezt a férfit, egy hajóskapitánnyal. Részegen, énekelve. Hmm, nekem ez az információ gyanús. Pontosabban nem is ez az információ, hanem ez az egész helyzet. A fickó, akivel beszéltem azt mondta, hogy a shinobi megölte két emberét és szökésben van. Miért kezdett volna el iszogatni? Már éppen indulnék, amikor a kezemet megragadja a csapos és nem úgy tűnik, hogy el akarná egykönnyen engedni. Ráadásul olyan kérdéseket tesz fel, amiért cseppet sem lehetek hálás. Ez az ember öngyilkos hajlamú, szegényke nem tudja, hogy egy Kirigakurabeli shinobival akasztja össze a bajszát. Simán megérdemelné, hogy átszúrjam a bicepszét egy kunaival, utána átvágjam a torkát. Aki hülye, haljon meg. 
- Apukám, vagy elengeded a karomat vagy kivéreztetve végzed, mert akadályozol munka közben egy shinobit. Rohadtul nincs kedvem egy hozzád hasonló barommal szívózni. 
Mondom, miközben feladom álcámat. Ez a kis ködjáték, már egyébként is felkeltette a figyelmet. Semmiféle pluszt nem jelent, hogy immáron valódi alakomban, ninja felszerelésemben állok a pultnál. Szabad kezem, immáron a Ninjato markolatán pihen. Nagyon rossz emberrel kezdett el szívózni a csapos. Tehát egy újabb fenyegetéssel toldom meg a bakot lőtt férfi helyzetét.
- Eltörheted a karomat te állat, utána elvágom a torkodat és kivéreztetlek, mint egy disznót. Idióta marha, szerinted jó kedvében és unalmában keres valakit egy shinobi, te barom? 
Bízok abban, hogy a csapos belátja hibáját és visszavonul. valamint abban is, hogy elengedi a kezemet. Ellenkező esetben, kénytelen leszek tényleg átvágni a torkát. Nem érdekel egy halom részeg idióta. Akadályoznak a munkámban és a sziget az ország megmentésében. Számomra ez bőven elegendő ok, hogy bármelyik hülyét kivéreztessem, aki cseszekedni mer velem. Holmi, hülye extra profitért. Nem vagyok senki játszópajtása. Így, ha a részegek esetleg közelebb jönnének, miközben a csapos tovább szarakodik, figyelmeztetés nélkül vágom át annak torkát. ha kell, utána megölök minden egyes embert, ebben a hülye csehóban. Amennyiben a csapos el áll szándékától, sietve távozom a helyszínről. És tovább hajtom az információt, ha a csapos öngyilkos hajlamúnak tűnik és nem enged el, vagy egy picit is tovább feszíti a karomat, beváltom fenyegetésemet és átvágom a férfi torkát. Utána hasonló eljárásban részesítek, minden egyes részeg barmot, aki tovább kekeckedik. ha mégis sikerül kijutnom a kocsmából, anélkül, hogy egyetlen idióta is megakarna halni, úgy tovább megyek és amikor elcsípem a forró nyomot, futva indulok a megadott helyszínre.    
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szer. Okt. 16 2013, 08:36

Meggondolatlan cselekvések sora, amit leműveltél, amikor megragadták a kezed. Szerencsédre egy sokkal tapasztaltabb, és idősebb férfit fogtál ki, így nem végezted azonnal halotként, ami rádhagyta nyavajádat és gyilkolási ösztönödet, és utadra engedett. Ha képes lennél chakra érzékelésre, rájöhettél volna, hogy az a férfi, aki a pultból kinyúlva, információ után kérdezve, hogy mégis mire kell neked ez az információ, körülbelül chakrád hatszorosával rendelkezett. Ha megfigyelted volna a környezeted, láthattál volna egy a falu fejpántját is, és ha válaszoltál volna neki, segédkezett is volna a küldetésedben, de így magadra maradtál. Nem lehet gyorsan és meggondolatlanul dönteni minden szituációban, üvöltözve, hogy ha nem teszi megölöd. Ez fogja a veszted jelenteni. Na de lényegtelen kijössz a fogadóból, és elindulsz arra, amerre mondták, hogy menned kell, amikor kis idő, úgy fél óra után megpillantasz a egy mólót, amiről két pecabot van a vízbe dobva, és egy kiterült ember fekszik előttük. Talán ezt keresed, ám mikor közelebb mész megdöbbenve tapasztalod, hogy a kapitány, akivel az imént beszéltél, úgy 2 és fél órája, ő fekszik ott, és nem kell orvosnok lenned, hogy megállapítsd, már szagból tudod, hogy durván részeg. Nos, a döntés előtted áll, mit is teszel, de ami talán még fontosabb, ohgy került ide, mit csinál itt, miért részeg, és mégis mi a franc folyik itt?
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Hétf. Dec. 23 2013, 19:07

A Kocsmabéli kalandot sikerült megúsznom, némi fájdalommal. Mérgemet azonban nem tudom szabadjára engedni, ugyanis az említett helyen, a segítségnek köszönhetően, amit kaptam, meg is találom a keresett személyt. Vagyis... nem éppen a keresett személyt, hanem azt a kapitányt, akivel korábban beszéltem. Fejemben vadul kavarognak a kérdések és semmi jó nem sejlik fel előttem. Ujjaimmal gyorsan kitapintom a pulzusát, tehát él. Szaga arról árulkodik, hogy részeg, mint a csacsi. Hát, ebből a krapekből, én ugyan egy csöpp információt sem fogok kicsalni arról, hogy mégis miként került ide. Ez két dolgot jelent. Egy, átvertek, méghozzá nagyon csúnyán. Első gyanúm az, hogy a kapitány, aki megadta a tippet, hogy hol keressek és képet adott, maga a shinobi volt. Cseles és okos húzás, be is dőltem a szemétnek. Ha igazam van, akkor viszont pillanatokon belül kifut a hajóval és szerbusz vízibusz ugrott minden. Én, valójában, már a kapitányt kiütő shinobival beszéltem. Az előttem ülő férfi biztos, hogy részeg, ilyen sok piával, egyetlen épkézláb shinobi sem fog tudni ninjutsut alkalmazni, hogy magára öltse a kapitány képét. Néhány dolgot le tudok vonni következtetésképpen. Az első az, hogy ez a férfi a valódi kapitány. A Második az, hogy nem akarta megölni a kapitányt. Ehelyett leitatta és itt hagyta, az alakváltó jutsuval átvette helyét és amennyiben nem sietek, pillanatokon belül kifut a hajóval. Amennyiben igazam van. Ugyanakkor egyáltalán nem lenne butaság visszamenni a hajóhoz és ... segítséget kérni az ott tartózkodó "kapitánytól". Ravasz csel jutott eszembe. Előveszek egy kunait és egy aprócska karcolást ejtek a kapitány bal füle tövén. Majd ellenőrzöm, hogy a jobb füle tövén nincs-e bármiféle sérülés. Ezzel megjelöltem a valódi, részeg kapitányt. Ha a hajón is ott tartózkodik, a kapitány, akkor csak meg kell kérnem, hogy mutassa meg a fülét és bingó! Alvó Tatát itt hagyom, nem foglalkozom vele tovább, hiszen nem lesz akkor időm visszatérni a hajóra. Amennyiben a füle megkarcolásakor felébred és ellenkezik, egy enyhébb tarkón csapással próbálom visszaaltatni. 
- Aludj papa, jobban teszed, ha ebbe nem folysz bele. Tartok tőle, hogy ölnöm kell. 
Mondom a reményeim szerint visszaaltatott vagy jobbik esetben fel sem ébredt kapitánynak. Az öreg meg van jelölve, tehát megfogom tudni különböztetni. Most már semmi más dolgom nincs, mint visszasietni a hajóhoz. ha szerencsésen odaérek a hajóhoz, mielőtt az még kifutott volna, akkor hangosan kiabálok, hogy;
- Kapitány! Kapitány! Szóljanak a hajó kapitányának! 
Amennyiben előjön a kapitány, úgy rámutatok és a legénység füle hallatára előadom a történetem. 
- Ez a férfi nem a maguk kapitánya! Az igazi kapitánynak egy karcolás van a jobb füle mögött. Nézzék meg, ha nincs karcolás a jobb füle mögött, akkor ő egy shinobi! Aki azzal a szándékkal jött ebbe a kikötőbe, hogy veszélybe sodorja a Víz Országát! 
S tervemben itt a csavar, ha a férfi jobb füle mögött mégis ott a karcolás... akkor elkaptam...
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szer. Dec. 25 2013, 00:27

A férfi emberi mivoltát semmibe veszed, és megvágod a bőrét a füle mögött, akárcsak egy marhának, ám a férfi nem ébred fel, így a már megszokott gyilkossággal való fenyegetésed elmarad, ám eszedbe jut egy ötlet, miszerint a célpontod kegyes, nem akart végezni a kapitánnyal, illetve, hogy az a személy a hajón elfoglalja a férfi helyét, így hát elindulsz, annak a tudatában, hogy a férfi pulzusa tökéletes volt, és alkohol szag áradt róla, belőle. Ott hagyod, nem érdekel, él-e, vagy hal, esetleg kirabolják, vagy sem, egyenesen visszarohansz a hajóra, ami épp indulni készül, így felugrasz rá, amikor felfedezel a legénység arcán egy kis fintort, legalábbis annak az egynek, aki szemben áll veled. Előadod a kis műsorszámod, mire megjelenik a kapitány, akinek a füle mögött egy karcolás éktelenkedik, olyan hosszú, mint a tiéd, olyan széles mint a tiéd, és ott van, ahova te kanyarítottad az imént, még a parton, minden megegyezik, csak a személy nem, mert az alkohol szagot most nem érzed. Tehát összegezve, a legénység meglepődik, ugyanis a kapitánynak a bal füle tövében van a karcolás, ám aztán gyanús szemekkel méregetnek téged, hogy milyen alapon vádolod meg a vezetőjüket, ám az biztos, itt valami nincs rendben, szinte lehetetlen, hogy ez történjen, hacsak...
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szer. Dec. 25 2013, 04:13

Sejtésem beigazolódni látszott.A shinobi, akire vadászok, sokkalta tapasztaltabb nálam, legalábbis ninjutsu terén minden bizonnyal. Sőt, van egy olyan sejtésem, hogy genjutsu terén se kutya. Mivel a mólónál, azon a férfin, én magam ejtettem sebet és nem lehetett annyi ideje, hogy visszajöjjön  ... Két dolgot tudok erősen feltételezni. Az egyik, ez a férfi előttem, a valódi kapitány. A másik, hogy a shinboi még mindig szabadlábon jár-kel. Illetve végül is harmadik feltételezésnek az a tény sem elhanyagolható, hogy a kapitány és a shinobi cinkosok. Ebben az esetben nem engedhetem el a hajót. Sőt, olyan választás elé kell, hogy álljak, amely igen komoly súlyú következményekkel jár. 
- Mondja, hogyan szerzett tudomást arról, hogy egy másik férfi fülét pont ott metszettem meg, ahol az ön füle is sérült? 
Kérdezem a kapitány, ugyanis eme kérdést, már akkor fel kellett, hogy tegyem. De elmulasztottam. Alaposan körbepillantok, árulkodó jelek után kutatnak szemeim, miközben a "kapitány" válaszára várok. S van számára egy még jobb kérdésem. 
- Ezenkívül, árulja el nekem, honnan tudta, hogy shinobi vagyok? Senkivel nem volt megbeszélve, hogy halásznak álcázom magamat. 
Ajánlom a kapitánynak, hogy nagyon gyorsan találjon valami nagyon hihető választ, mert kezdem elveszíteni a türelmemet. S van egy olyan sejtésem is, hogy első küldetésem, így egymagamban, meghaladja képességeimet. Vissza kellene ülnöm abba a tetves padba.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Jan. 04 2014, 01:43

3 lehetőség, és kérdés melyik az igaz, neked kell rájönnöd, az már biztos, ám a rejtélyt tovább fedi az, hogy a kapitány furcsa szemekkel mered rád.
- Szóval te voltál az, aki reggel a mólon a fülemet megvágta, milyen nagyszerű, hogy elárulod saját magad, egy egész egységet mozgósítottam, hogy megtaláljanak téged a kikötőben, amint magamhoz tértem. Piszkosul fáj a seb vakarcs. - mondta a kapitány, és furcsa szemekkel nézett rád. - Emellett addig nem tudtam, hogy shinobi vagy, amíg most ki nem bökted, ez lett Kirigakure-ból, hogy részeg matrózokat vagdosnak, méghozzá azokat, akik bejelentik a veszélyt? Szörnyű, mit meg nem enged magának a Mizukage, hogy ilyen emberét küldi a misszióra, nem vagy tisztában a helyzet súlyosságával kölyök? Csak azért nem doblak a hajó börtönébe, mert feladatod van, aminek én is hasznát látom, inkább keresd az embered. - Ekkor két három dologra leszel figyelmes, az egyik, hogy a matrózok közül, akik körülötted állnak, megfeszül a háta, a másik, hogy a kapitány miközben beszél a jobb ujját a magasba emeli, szép hosszú mozdulattal, a harmadik, hogy egy férfi  takarítók közül, aki nem a tömegben áll a felmosót fogva az ujjait pattogtatja rajta (hogy könnyebb legyen elképzelni, mikor mondjuk unatkozol, és ritmusokat ütsz egy asztalon két ujjal, na ő is ezt csinálja). Elég sokat kell most befogadnod és felemésztened, ugyanis a kapitány múltként beszélt a reggelről, a hajó már kifutott, valaki megmoccant, sőt sokan, de akiket kiemeltem, azok abban a pillanatban, hogy "az ember" szókapcsolat elhangzott, emellett a férfi tényleg olyan mint a kapitány, csak más göncben van...és állítólag nem is találkozott veled még, szóval furcsa az eset, de lehet csak jó cselekedetek és kérdések kellenek a megoldásukhoz, ám célszerű lehet nem az emberei előtt sértegetni a kapitányt.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szomb. Jan. 04 2014, 11:31

- Minden shinobi másképpen oldja meg a feladatát. De legyen igaza, ne veszítsük el a fejünket. Én, magával, kapitány úr kétszer találkoztam. Egy alkalommal, amikor a hajóra elsőre léptem fel és halásznak álcáztam magamat. Valamint, amikor azt a drasztikus megkülönböztető jelzést elhelyeztem a fülén. Ebből, azt állítja, hogy Ön csak az egyikre emlékszik. Tisztában van ezen információ jelentőségével?
Csak azért kérdezem őt, mert én nem. Pontosabban tisztában vagyok, csak a végkövetkeztetés nem esett még le. Ugyanakkor még fel kell tennem neki néhány kérdést. 
- Higgye el, nekem éppen úgy a célom megoldani ezt az esetet, mint önnek tovább haladni üzleti útjára. Az információ alapján, amit megosztottam Önnel, az előbb, arra lehet következtetni, hogy ...
No ez nagyon jó, mire lehet következtetni? Erre még nekem is teljes mértékben rá kell jönnöm és ki kell derítenem, hogy mégis mi a fene történt. Egyetlen dolog kezd körvonalazódni bennem. A Shinobi vagy megszabadult tőlem azáltal, hogy hagyott a hajóra felkerülni, vagy Ő maga is a hajón van. Mivel, erősen kétlem, hogy célja lenne nagyon sokáig még a Víz országában tengődni, valószínűsíthető, hogy maga is a hajón van. 
- Árulja el nekem, hogy miként került a mólóra?! Ez egy nagyon fontos kérdés, de legfőképpen az, hogy kivel tartózkodott ott?! Melyik matróz emlékszik arra, hogy a kapitánya kivel ment a mólóra inni? 
Kérdezem a matrózokat is. Ugyanis hacsak a kapitány került genjutsu vagy éppen az alakváltó jutsu áldozatává, akkor a matrózok emlékezete másképpen kell, hogy szóljon, mint a kapitányé. S miért inni, mert a kapitány ittasnak tűnt. Ez persze lehet, hogy megint csak engem vert át egy genjutsuval, vagy valami általam ismeretlen technikával. Miközben beszélek a kapitányhoz, folyamatosan az arcát fürkészem. Igyekszem leolvasni róla a reakcióit. A meglepettség és egyéb árulkodó jeleket keresek, ha meglepődik az információ halmazon, következtethető, hogy talán ő az igazi kapitány. Ebben az esetben pedig, ő is éppen olyan áldozat, mint én. Persze meglepődhet akkor is, ha az ellenfelem és rájön, hogy nem is vagyok annyira hülye, mint amennyire érzem magam. Ugyanakkor van egy olyan érzésem, hogy ő az igazi kapitány. 
- Valamint, legyen szíves felvilágosítani arról, hogy mely két emberét vesztette el a napok során. Ez nagyon fontos lenne. 
Az ellenséges shinobi valóban megölhette a kapitány két emberét. Viszont, ha a kapitány nem tud róla semmit, akkor feltételezhető ismételten, hogy ez a férfi a valódi kapitány. Még ha igazam is van, akkor se tudom még mindig, hogy ki a shinobi. Talán a képen szereplő ember arca mond valamit a kapitánynak. Lassan előhúzom a képet, majd közelebb megyek a kapitányhoz, miközben elkezdem a mondókámat. 
- Felismeri ezt a férfit? Amikor találkoztam "magával", ezt a képet adta. Azt mondta, hogy ez a férfi az, akit keresnem kell. Egy ivóban, azt mondták, hogy Önnel látták inni a mólón. Ezt legyen szíves megmagyarázni nekem. Nekem se dívik itt tökölni ezen a hajón, higgye el. 
Eközben, folyamatosan figyelek a környezetemre. Nem lenne jó, ha valamelyik matróz úgy döntene, hogy esetleg kedve szottyan meglincselni. Esetleg, ha kiderül a kapitányról, hogy mégis csak a shinobi és netalán tán a megtévesztett matrózokat nekem uszítja, legyen esélyem kitérni a támadások elől. Ugyanakkor, igyekszem a kapitány reakciói alapján megfejteni, egyelőre a ki a kapitány titkot.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Hétf. Jan. 06 2014, 15:46

- Emberek, a reggeli órákban látta itt valaki ezt a személyt? - kérdezte. A kérdésére nemleges válasz jutott, hiszen te halász alakjában jelentél meg, és csak a kapitánynak hitt személynek fedted fel magad, a legénység nem látta valódi külsődet. Ez aggodalmat keltett a fiúkban, és a kapitányban is, nem ismerték a ninja fogásokat, nem érthetik, hogy "a halászként" jöttem kifejezés, azt jelenti, hogy teljesen átalakultál, az agyukig csak annyi jut el, hogy annak adtad ki magad, így már mozdult volna is a csapat feléd, de ekkor folytattad.
- Igen, elmentem inni a fiammal, tudod nemrég meglátogatott a kikötőben, rég találkoztunk már, mindketten elfoglaltak vagyunk, ittunk egy keveset, majd visszajöttem a hajóra a délelőtti órákban, mivel nála aludtam. A srácok is mondhatják, hogy itt voltam, miután megjüttem, hamarosan, oszt készültünk is az indulásra. - mondta újra a góré.
- Uram, ön már itt volt reggel is. - mondta az egyik matróz, majd haptákba vágta magát, és megfeszült. A kijelentése megrázta a kapitányt, ám nem úgy, ahogy vártad, csak szigorú arckifejezést vágott.
- Ez teljes képtelenség, a fiammal tértem vissza.
- Igen, most már emlékszem uram. - mondta megfeszülve, feszülten a férfi, majd a kapitány lágyan megmozdította a kezét, az irányodba, és folytatta.
- Nem veszítettünk embert, csak az inasomat, méghozzá a nemrégiben, olyan 3-4 napja. Szegényt elvitte a járvány, megpróbáltunk segíteni rajta, de a tengeren való élet nem mindenkinek való. Az étrend nélkül, és a megfelelő orvosi ellátás kihagyásával könnyen meghalnak az emberek, és még csak vízbe sem kell esniük. Nehéz, ám kifizetődő életmód. - majd megmutatod neki a képet. - Igen, vele voltam inni, ő a fiam, délceg férfi, nem igaz? Shinobi, méghozzá az egyik legerősebb országban. - szünetet tartott. - Itt, nálunk! - fejezte be. Majd ez után már ő irányított, és kezével a kabinok felé tessékelt, mögötte három matróz sétált, kettő pozícióban, egy pedig, mintha nem érdekelné a fegyelem, és az etikett. - Most megkérnélek, hogy maradj itt, a környező szigetekre viszünk élelmet a katonáknak, pár nap és elérjük az úti célt, utána visszahozunk a kikötőbe. Már őrültség lenne csónakkal nekifutni a partnak, és a térképre is vigyáznia kell, a szobámban van, vagy nem ez a feladata? - kérdezte a férfi. Már csak négyen voltatok beszélgető helyzetben, így lehetőséged van dönteni, lerendezed az egészet egy-két szóval, majd gondolkodóba esel, hogy mik történtek, esetleges részletek, melyek fontosak lehetnek, akár csak egy szó is, vagy folytatod a beszélgetést, vagy kémkedni próbálsz, akármi, csak a realitás keretein belül, hajrá!
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Csüt. Jan. 09 2014, 02:06

Végig gondolva a mai nap történéseit, arra jutottam, hogy ez messze a legrosszabb napom. Nem elég, hogy a küldetés felvételekor, épkézláb információkat sem kaptam arra nézve, hogy mit csináljak a hajó legénységével, de még ez a kapitány dolog is zavaró. Két kapitánnyal találkoztam. Ebből az egyik azt mondta, az ellenséges shinobi megölte két emberét, miután magához vette, mint inas, majd ellopta a térképet és eltűnt. Az előttem tartózkodó férfi, viszont azt állítja, hogy a térkép a szobájában van, valamint állítása szerint egyetlen embere sem halt meg. Kezd egyre frusztrálóbb lenni ez a helyzet, ilyenkor pedig többnyire teret engedek gyilkolási szándékomnak. Magasról teszek én ezekre az emberekre. Nem érdekel egyik sem. Különösen nem egy olyan kapitány, aki ennyire felelőtlenül viseltetik egy olyan térkép iránt, amely az országom teljes kereskedelmi útvonalát tartalmazza. Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek? Mivel szemernyi reményfoltját sem látom annak, hogy megoldom ezt a problémát, már csak egyetlen dolgot tehetek. Nem teszek semmit. 
- Kapitány! Nem áll szándékomban ebben a kabinban tölteni a hátralévő időt. Szeretném átnézni a hajót. Kezdetben a szobáját, majd a rakományt, végül a legénységi körletet. 
Jelentem ki, olyan magabiztosan, ahogyan csak tudom. Tisztában vagyok vele, hogy a megoldás kulcsa az aprócska részletekben fog rejleni. Miképpen azzal is tisztában vagyok, hogy az ellenség ügynöke ezen a lélekvesztő kasznin tartózkodik és csak arra vár, hogy a szigeten leszálljon a hajóról. Ez lenne ugyanis a tökéletes menekülési terv a térképpel a zsebében. Nagyon sokat fog jelenteni  a kapitány reakciója, de az embereit is éppen úgy figyelemmel követem. Semmi kedvem a teljes személyzetet kivégezni. ha azonban a kapitány valami rosszban sántikál, kénytelen leszek végezni vele és mindazokkal, akik vannak olyan bolondok, hogy megpróbálnak megállítani abban, hogy végrehajtsam a küldetésemet. 
- Ezenkívül beszélni kívánok Önnel, valamint néhány emberrel a legénységéből. Szigorúan négyszemközt. 
Mivel a kikötésig még van elég hosszú idő, nem kell aggódnom. Nyugodtan várom a kapitány és a szűk kis kompániájának a reakcióját. 
- A térképet pedig legyen szíves idehozatni. Nem Ön, hanem valamelyik embere. Például az, amelyikre rászólt odakinn. Kérem tegye, amit mondok és megígérem magának, hogy minimálisak lesznek a veszteségei.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Jan. 10 2014, 01:36

Bemész a kabinba, majd magadra hagynak a gondolataiddal együtt, és egy kis idő elteltével vissza is térnek, amikor rájuk is szegezed a kérdéseket.
- Beszélni?! Minek, már meg is érkeztünk az úti célunkhoz, a kis szigetre. - mondta a kapitány, ami meglepő lehetett, mert, ha láttad már térképen a vidéket, akkor sehol, ennyi idő elteltével nem találsz egy katonai támaszpontot, ám mikor kirohansz a fedélzetre, láthatsz egy partot, nem kikötőszerű, nincsenek hajók lehorgonyozva, és kicsit durva, sziklás is a szakasz.
- A csónakja előállt, menjen. - mondta egy férfi, a matrózok közül, ám te még gyorsan kiadsz némi utasítást, ám ez a lehető legrosszabb gondolatod volt a küldetés során, miért nem mentél érte te magad? Így kicserélhetik, lemásolhatják, elvihetik, mert lesz okuk bemenni a szobába, megsemmisíthetik, hazudhatnak a hollétéről, elrejthetik...és még sorolhatnám. Ám nem az történik, amire vártál, a matrózok körbe állnak, míg a kapitány a kormány mögül megszólal.
- Miért nem tudsz már leállni ezzel? Belefáradtam fiam, inkább öljük meg. - mondta a férfi, majd kezével elkezdett játszani, egyszerű játék volt, mégis megindult feléd az összes test, a férfi "légzongora" játéka megindíthatta a lelküket, vagy valami más, ki tudja. Ám észrevehetsz egy matrózt, akinek az arca hasonlít a képen lévő férfi arcára, ő nem mozdul, csak mosolyog rád. A hajón van két álló ember, mindkettő előtted különböző távolságra, és mellette 5 matróz, akik neked ugrottak, karddal és csáklyával. öt irányból érkeznek, de mindenki vízszintes irányból, na most mit teszel, itt a harc lehetősége, ám nem szabad elhamarkodni a dolgokat.


// A logikai részt ezennel lezárom, kezdődik a harc, ám kapsz esélyt a helyzet végig gondolására, és amikor elérkezik az utolsó post, akkor pm-ben elküldheted nekem, hogy szerinted mi is történt az ellenséggel, hogyan próbáltak átverni, meg ilyenek, plusz chakrára lesz lehetőséged, ha jól írod meg. //
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szomb. Jan. 11 2014, 17:19

Úgy tűnik eléggé bosszantó egy csaj lehetek, ha egy kietlen szigeten akarnak kirakni. Roppant udvariatlan eljárás, velem szemben. A kapitány végül felfedi valódi kilétét és megkímél azzal, hogy tovább keresgéljek nyomok után, amelyek alapján eldönthetem, hogy megöljem vagy sem. Úgy tűnik, hogy a kedves kapitány úr, valójában a shinobi, aki úgy gondolta, hogy felkér egy táncra, csak a lehető legudvariatlanabb megoldást eszelte ki ezzel kapcsolatban, ugyanis öt, kellemetlen testszagú és csúnya pasit küldött, hogy táncba invitáljanak. Igen pimasz eljárás, hiszen nem hogy zene nem szól, de kardokkal és valami csákánnyal akarnak felkérni. A kapitány légzongora játéka igen megható, hogy egyszerre öten is szeretnének táncolni, de kérem az udvariassági formákat tartsuk be. Elhiszem hogy ennyire szép vagyok, de az alkalomhoz sem vagyok öltözve. Ha már az alkalomról van szó, hát kérem szépen én kicsit alul vagyok öltözve, egy ilyen táncos partihoz. Egy gyors pillantással felmérem a környezetemet, hogy tisztában legyek azzal ,hogy merre és pontosan nagyjából hány métert haladhassak. Első dolgom az lesz, hogy vissza utasítom a táncolni vágyókat. Semmi kedvem öt matrózzal keringőzni, bár édesanyám, aki kirigakurei Jounin, minden bizonnyal tudna mutatni nekik néhány igazán művészi mozdulatot. Én jelenleg nem tartok az ő szintjén, szóval, ahelyett, hogy mindenféle táncmozdulattal ki kellene térnem, az öt sittes alak elől. Bár nem értek a Bábjutsukhoz, annyi azért megmaradt belőlem az órákról, hogy a bábok gazdája többnyire a kezeivel, valamit kalimpál. A zenés táncest, mai karmestere, pedig a kapitány. Bár nekem erősen gyanús, hogy a tőle nem is olyan távol ácsorgó "fia" is valami rosszban sántikál. Ugyanakkor kíváncsi lennék, hogy ujjak nélkül, mégis hogyan akar bárki is ninjutsukat használni. Az öt matrózt megpróbálhatnám lefegyverezni, de van egy olyan érzésem, hogy amíg az öt táncolni vágyóval kavarognék a táncparketten, ezek ketten valamit mis másolnának. A terv gyorsan megszületik a fejemben.  A "táncos" úriemberek elől, egy közeli ládára vagy hasonló magasabb pontra igyekszem szökkenni. Ez néhány pillanatra időt ad, hogy az ellenséges shinobira koncentrálhassak. de nem áll szándékomban, túl sokáig itt ücsörögni, így végül gyors kézjeleket követően, használom a Bunshin no jutsut. A Bunshinokkal ugyan nem tudok fizikai károsodást okozni az ellenfélnek, ellenben egy bábmestert kellemetlenül meg lehet szívatni azzal, hogy hirtelenjében egyszerre több célpont jelenik meg. Mivel az öt úriember, nem tűnik shinobinak, ezt arra lapozom, hogy amennyiben ninják lennének, én már régen halott lennék, sőt nem is kellene valami őrültnek rángatni őket. Egy Bunshin megindul a "kapitány" "fia" felé, azzal a célzattal, hogy kitakarjon engem a látómezejéből. Ezt rövid, cikk-cakk irányú mozgással végzi. Egy másik Bunshin igazi kamikaze lesz a szentem, kezében, kivont Ninjatoval, megindul a táncoló úriemberek felé. A Következő felkiáltással. 
- Végzek veletek barmok! 
Mindezek, természetesen az előre megtervezett csel részei. Ahogyan a két másik Bunshin mozgása is, akik szintén kivont Ninjatoval rontanak a "kapitány" felé. A Bunshinok mozgása közben, gyorsan előhúzok négy darab senbont és legyező alakban eldobom úgy, hogy a két szélső a kapitányt célzó Bunshinok mögött haladva, a férfit célozzák, a másik kettő pedig a kapitány fia felé, illetve a kapitány és fia közé repüljön. Ezzel nagyjából az a célom, hogy amennyiben a kapitánynak feltűnik, hogy a Bunshinok mögött érkeznek a senbonok, akkor ne a nekem kedvezőtlen irányba térjen ki. Akkor ugyanis meg kellene kockáztatnia, hogy esetleg eltalálja egy senbon. Én magam egy elnyújtott ugrást, tigris bukfencben fejezem be.  Méghozzá úgy, hogy a "kapitánytól", nagyjából egy másfél méterre érkezzem. Jobbomat magam elé tartva, miközben balomban két senbont tartok. Amiben reménykedem az az, hogy a kapitánynak nem tűnt fel, hogy ugrás közben, a jobb alkaromról nagyjából húsz centiméternyi drótot megpróbáltam a a hozzám közelebb eső lábára tekerni. Ha a tervem tökéletesen bevált, akkor a kapitány felém mozdult el, a bunshinok és a senbonok elől, így lehetőséget kapva, hogy a drótot a lábára tekerjem, majd egy alkalmas pillanatban megrántva azt, a földre vihessem. Ha sikerrel járok, egy kicsit még rá is játszva, csalódott hangon, ennyit mondok. 
- Közel volt, hogy kapjon egy gyomrost. 
Ha közben bármi olyasmi történik, amire nem számítottam, például a kapitány fia úgy dönt, hogy megakasztja a támadásomat, akkor a felőle érkező támadást próbálom elkerülni és a drótos cselt elmulasztani későbbi pillanatra. Amiképpen, ha a matrózok érnének túlzottan hamar utol a tánc felhívással, szintén igyekszem előlük kitérni és kiszúrni a pillanatot, amikor a kapitány védelmén holttér keletkezik.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Jan. 16 2014, 02:12

A matrózok feléd tartanak, így gyorsan létrehozol néhány klónt, amelyek közül az egyik máris a tömeg felé ugrik, hogy kivégezze őket.
- KÉREM NE TEGYE! - ordította rémülten az egyikőjük, bár ez kicsit sem változtatta meg a viselkedését, egy ütéssel megsemmisítette a gyenge másolatot, de közben te sem maradtál rest, senbonokat dobálsz, és nekilódulsz a kapitány lábának. A "kapitány fia" mit sem tesz, egy helyben áll, és hagyja, hogy a klón, ami felé rohan egyszerűen átessen rajta. Vagy tudta, hogy az milyen klón, vagy más miatt nem mozdult meg, illetve a maradék két senbonod a hajó oldalába fúródik a kapitány és fia között. A klónjaid azonnal megsemmisülnek, amikor a senbonok áthaladnak rajtuk, ám így megleped a kapitányt. Támadásod felettébb sikeres volt, ugyanis esés közben hatalmas erővel koppan a férfi tarkója a hajó deszkáinak, ám ebben a pillanatban füst keretében fabábuvá válik, és mögötted lesz a férfi, mármint nem a közvetlen közeledben, hanem 15 méterrel arrébb, a kezei még mindig mozognak, így a matrózok lelkesedése sem lankad, hiszen még nem tudtad sehogy sem hatástalanítani ezt az akciót. Felállás, hátrálni nem tudsz, mert ott a tenger, előtted öt matróz, kettő levegőben, egy hasalva, és kettő simán fut feléd. Melletted 5 méterre a "fiú", előtted 15 méterre a mosolygó kapitány. Na, most mit teszel?


Chakra: 97%


Állapot: 97%
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Csüt. Jan. 16 2014, 16:51

A matróz kiáltása, valamit elindít bennem, amiképpen az sem utolsó dolog, hogy a kapitány egy pukkanás közepette fabábúvá válik. Miközben a földön fekvő bábúra figyelek, a fejemben millió gondolat kezd peregni, ahogyan a mai nap kirakósa elkezd összeállni. Egy pillanatra, mintha az egész nap leperegne előttem és kezd összeállni egy olyan megoldás, amely eddig elkerülte a figyelmemet. A mosolygó fickó felé pillantok, aki egész idáig, csak állt és mosolygott. Miért nem segít a kapitánynak, ha végezni akar velem? Hiszen nem tudhatja, hogy nem-e fogok győzedelmeskedni a kapitánnyal szemben. Itt valami nem stimmel, végül felállok a guggoló testhelyzetből és olyasmit teszek, ami egy öngyilkossággal ér fel. Semmit. Nyugodtan állok és magabiztos hangon szólok a felém közeledők felé, illetve részben a nyugodtan ácsorgó fiúhoz is, aki eleddig csak mosolygott. 
- Na jól van srácok, ez így most már értelmetlen. Be lehet fejezni a bábozást. Kezdjük azzal, hogy a Mizukage, az ország teljes kereskedelmi és utánpótlási vonalait ábrázoló térképet egy kereskedőre bízna? Amikor csodák csodájára, azt könnyedén ellopja egy ellenséges shinobi, két évet kihagyott, gyakorlatlan genint küldenek utána? Te meg? Milyen ninja vagy? A szuper kém, miután megszerezte a térképet, elmegy inni, miután leitta magát a hajó kapitányával, akitől ellopta a térképet, végig énekli a fél dokkot? Ez nonszensz. Minimális ismereteim szerint, egy embert, csak akkor irányíthat egy bábmester, ha az belegyezik. Amennyiben a matróz ellenséges, akkor nem fog rimánkodni, hiszen bízik a shinobi képességeiben. Viszont, ha barátságos, akkor pánikszerűen sikoltoznia kellett volna, hogy elveszítette a kontrollt a teste felett. Ez a sikoltás egyetlen dologra utalt. A matróz tudta, hogy gyakorlatról van szó, amikor pedig feltűnt a Bunshinom, megrémült, hogy az életét veszítheti. Illetve ... hogy én magam nem tudom, hogy gyakorlat és komolyan végezni akarok vele. 
Mondom a tőlem telhető legmagabiztosabb hangon és erősen reménykedem, hogy nem tévedek. Amennyiben tévednék, úgy igen komoly bajba kerülnék, hiszen a matrózok utolérnének. Viszont, ha igazam van, akkor a gyakorlatnak vége és túléltem. Bár, igen komoly elképzelésem van arról, hogy nem lesznek túl boldogak a teljesítményemtől. Hiszen beszivárgónak és kémnek pocsék lennék.


A hozzászólást Bayakoshi Yuukihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 18 2014, 17:15-kor.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Jan. 18 2014, 16:18

A matrózok feléd futnak, a férfi nem mozdul, a kapitány keze viszont meg nem áll, és épp mikor rád támadnának, és megszólalsz, megáll az egész csapat, és kilép az árnyékből egy taktikai mellényt viselő, Kirigakure fejpánttal rendelkező, sebhelyes arcú férfi.
- Hm...Végül csak rájött a mi kis geninünk. Nem is rossz, bár harcolhattál is volna, érdekelnek a képességeid, de sikeresen letetted a vizsgát. Tudod, nem küldhettünk ki még küldetésre, de most már bízunk benned, helyén van a szíved, és okos is vagy, a képességeidről sokat nem mutattál, de ez elég, legalábbis most. - mondta a férfi. - Bár, már az elején gondolhattad, hogy ez valami teszt, ugyanis a falu és az ország nem engedheti meg, hogy egy kereskedőnél egy ilyen bizalmas térkép legyen, ha megtenné, akkor erős ninjákat állítana annak védelmére, illetve tudomásom szerint az ilyen típusú térkép csak a Mizukage-sama irodájában található. Gondolj bele, csak két osztagot küldenek egy hajóra, és már tudják minden titkunkat, nevetséges lenne nem igaz? - nevet a shinobi. - Nos, fáradjunk vissza az irodába, jelentést kell írnom, ja várjunk, neked nem is kell jönnöd, megírom egyedül, vaaagy, hm mindegy, dönthetsz. A nevem Tsuguri, örvendek. - fejezte be, majd szólt a kapitánynak, és elindultatok visszafelé. Egy füstfelhő keretein belül eltűnt a fiúnak nevezett egyén, illetve miután fordult a hajó, és láttad, hogy a bábmester-ellenség-kapitány keverék meg se moccant a helyéről, rájöhettél, hogy ő is beépített ember. Szép lassan, úgy 20 perc alatt visszaértek a kikötőbe, nem válaszolnak a kérdéseidre, csak annyit, hogy "egy bűvész sosem fedi fel a trükkjeit", ebből lehet következtetni, hogy nem is biztos, hogy matrózok voltak, de annyi biztos, nem jössz rá néhány dologra, ha eddig nem tetted, vagy nem agyalsz újra rajta. Megérkezésetek után mosolyogva átnyújtanak neked egy szerkezetet, ajándék a csapattól, amiért átvertek téged.
- Ez egy kommunikációra alkalmas készülék, ám némiképp különbözik a többitől, amit a falvak adnak, az én találmányom. Chakrával működik, bele kell vezetni, nem sokat, csak épp eleget, majd be lehet állítani egy sávot, hogy melyik halld, illetve melyikkel tudj beszélni, és nem nagyobb a ninják által használténál, inkább csak több funkciós. Nagyon hasznos kis szerkezet lehet számodra. - mosolygott a kapitány, és így vége lett a küldetésednek.


// Írj Pm-et, ha szeretnéd velem folytatni a dolgokat, mond meg majd mit szeretnél, abban az esetben, nos jutalmazás: Logikai rész: 10/30; Harc rész (nem volt sok): 4/5, és mivel kitaláltad az egészet a végén, így +20, tehát +34 chakrát kapsz, illetve a készüléket, és mivel kicsit sokáig tartott a küldetés, ami részben az én hibám is, így lehetőséged van bővítményként a tanulások topicban, egy a szabályrendszerének megfelelő művet írni, ahol megtanulhatsz egy olyan technikát, amire engedélyed van (tehát nem kell B szintűnek lennie), ám azzal a megkötéssel, hogy még ebben a hónapban be kell adnod. //
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Shihouin Aki Szer. Dec. 28 2016, 12:43

///Senju Tobirama///


Több mint két hete, hogy lemészároltam a tábort, azóta folyamatosan úton vagyok. Információkat szeretnék megtudni a víz országának valamint Kirigakure-nak a jelenlegi helyzetéről. Célom nem változott, a porba döntöm Kirigakure-t de ehhez egyedül nem leszek erős. Emberekre van szükségem magam mellé, de még előtte kell valami más. Mint minden máshoz a mai világba, ehhez a projekthez is pénzre lesz szükségem, lehetőleg sok pénzre. De mégis, hogy tudnék ÉN pénzt keresi? Egy olyan ember akinek a nevéhez több gyilkosság köthető mint egy Chuunin szintű shinobiéhoz. Egy olyan ember akinek még a csuklóján is fegyver van. Egy olyan ember aki nagy fokon forgatja a fegyvereket mégis, hogy kereshetne pénzt? Lassan elérem az úticélom, Aichaku kereskedő falujába tartok épp. biztos vagyok benne, hogy ott találhatok mind munka lehetőséget mind pedig információt. Mielőtt még odaérek egy délelötnyit sétálnom kell viszont mivel esteledik jobb ha letáborozok. Én is csak egy ember vagyok, nekem is kell pihenni. Kicsit eltávolodok az úttól amin eddig haladtam és beljebb hatolok a sűrű erdőbe. Összegyűjtök egy pár letört fa ágat és tüzet rakok, nem túl nagyot csak egy kis szerény tüzecskét. Miután ezzel megvagyok pár méterrel arrébb megyek, hogy ne zavarjon annyira a tűz ropogása behunyom a szemem és a hallásomra kezdek koncentrálni. Egy vaddisznó lassan közeledő hangjára leszek figyelmes. Hangtalanul felszökkenek az egyik közeli fára és várok. A nőstény disznó két kölykével közeledik a tűz felé, úgynézki felkeltette az érdeklődésüket. Mikor a fa alá érnek leugrok és még a levegőben kipattintom a jobb karomra felszerelt Rejtett pengém. Egyetlen pontos döféssel nyakon szúrom amitől az állat kisebb rángatózások közepette a földre hull. Kicsinyei visongva elrohannak anyjuk halálát látván. Mikor az áldozatból az élet legkisebb szikrája is eltűnik kihúzom a pengét a testéből és villámgyorsan hátraugrok, hogy a frissen keletkezett lyukból előtörő vér ne fröccsenjen rám. Az állat mérete miatt jópár percet várnom kell, hogy a vér szökőkút abba maradjon. Mikor ez megtörténik oda sétálok és elkezdem vonszolni magam után az élettelen testet. A hátamon pihenő tőrrel feldarabolom a vacsorámat és az egyik combját a tűz fölé helyezem. Miután megvacsoráztam a test maradékát az egyik távolabbi bokorba vetem, jó lesz az a dög evőknek. Egy marék földet dobok a tűzre, hogy eloltsam majd felveszem azt a pozíciót. Jobb karomat magam elé emelem míg a bal karom a magasba nyújtom.
-Kirigakure no jutsu.
A köd itt nem ritka jelenség, főleg az esti órákba viszont ami most van az nekem nem elég. Sosem lehetek elég óvatos ezért inkább sűrűbb köd lepedő alá takarom magam.

Másnap délkörül érek a kereskedő faluba. Hatalmas és gazdag város, itt biztos megtalálom amit keresek. Az utcákon sétálva csukjával a fejemen nem tudom menyire tűnök ki a tömegből. A shinobik is hasonló öltözékekben mászkálnak néha nem? Pár percnyi barangolás után egy hirdető táblára leszek figyelmes. Reménykedve abban, hogy valami érdekeset pillantok meg rajta oda sétálok elé és elkezdem nézegetni.
Shihouin Aki
Shihouin Aki
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : A vértenger közepén


Adatlap
Szint: C
Rang: Civil/Orgyilkos
Chakraszint: 167

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Senju Tobirama Pént. Dec. 30 2016, 03:47

//Aki//
Reggeli teendőidet elvégezve utadnak indulsz, s rövidesen egy falu kapujában találod magad. Nem messze attól, az egyik fogadó előtt áll egy hirdetőtábla, melyet pénzkereseti célokkal keresel fel. Talán ez a szerencsenapod, de találtál rajta egy elég érdekesnek tűnő felhívást. A vörös viaszpecsét messziről felkelti figyelmedet, jóval kitűnik a többi közül, s csupán pár mondat van rá írva. Miszerint egy fejvadász iroda álltal kiállított körözés szól egy bizonyos nőre, aki élve vagy halva elfogandó. További információt a fogadóban lehet kérni. (A feladó törzs vendég.) Talán ez pont hozzád illő munka lehet... megérné utána nézni.

_________________
Aichaku falu X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Shihouin Aki Pént. Dec. 30 2016, 04:10

///Senju Tobirama///


A tábla elé érve egyből a már méterekkel ezelőtt kiszúrt pecsétes papírost tépem le. Egy fejvadász iroda közleménye miszerint vérdíjat tűztek ki egy nőre. Ez az ami nekem kell! Kissé tűzbe jötten olvasom tovább az írást. Sajnos sokkal többet nem tudok meg, annyit csupán, hogy élve, vagy halva kell megszereznem. Részletek bent a fogadóban, valami törzs vendég. Ezt az utolsót elolvasva egyből el is tűnik az előbbi láz. Lehet valami iszákos vénember pár Ryo-s fizetséggel. De sosem lehet tudni így hát megragadva ezt a remek alkalmat besétálok a fogadóba. Na itt viszont már tuti, hogy feltűnést fogok kelteni de ez jelen esetben nem baj. Kezemben jól látható a letépett cetli úgy sétálok a pulthoz és intek, hogy kérek egyet. Leteszem a cetlit a támaszkodóra pecséttel felfele csakhogy biztos észrevegye az illetékes. Megfordulok háttal a pultosnak, nekitámaszkodok a pultnak és ráteszem mindkét könyököm. Miután megkapom az italom még így maradok egy kicsit és figyelek hátha valaki elindul felém. Persze figyelmem továbbra sem lankad, sosem tudhatom mikor és ki akar csapdába csalni. Egy kis idő után ha nem jön senki visszafordulok és lehúzom az italt.


///Mivel én ahhoz vagyok szokva, hogy a környezetet a mesélő mondja meg így nem kezdtem tájelemzésbe.///
Shihouin Aki
Shihouin Aki
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : A vértenger közepén


Adatlap
Szint: C
Rang: Civil/Orgyilkos
Chakraszint: 167

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Senju Tobirama Pént. Dec. 30 2016, 04:26

/Aki/
Kezedben a papírossal indultál be a fogadóba, hol részeges fickók fogadtak, ahogy sejtetted... Megérkezvén a csaposhoz leadtad rendelésed, papírod pedig pultjára tetted. Felismerve az iratot ő csak némán mutatott az ablak felé. Nem is csupán felé, inkább a mellette ülő emberre. Kerekesszékében ülve bámult az ablakon kifelé, előtte egy csésze. Feltehetőleg kávé vagy tea lehetett benne. Mikor közelebb léptél, s papírodat magaddal vitted, csupán intett egyet a székre mutatva, hogy foglalj helyet.
-Gondolom a hirdetésre jelentkeztél. Kérlek, üllj csak le.- Szólt szigorú tekintettel az ablakon túlra bámészkodva. Amint leülsz folytatni kezdi mondandóját. -Nem kertelek... egy fickóról van szó. A közeli földek tulajdonosa. Nem egy nagyon nagy muksó, de van pénze ebből az egy falucskából is, amilye van. Őt kell eltenned láb alól, vagy elhoznod nekem. Ha elbuksz, ésszerűen nem kapsz egy petákot sem... már persze ha túléled, hogy elkapnak. Ha van kérdésed, tedd fel másnak... engem nem érdekelnek és téged is csak a pénz és a cél érdekeljen. - Odacsúsztat egy kisebb papírlapot, melyen egy szám áll. "20 000" -Ennyit kapsz, ha holtan látom... ha pedig élve..- Egy újabb fecnit kapsz, melyen már magasabb összeg szerepel. "40 000" -Ez természetesen a hallgatása ára is, ha jól értjük egymást... most pedig... - Fordul feléd, s ekkor látszódik először számodra arcának baloldala, melyen forradások foglalnak helyet, valamint jól láthatóan a szeme is hiányzik. -Elvállalja, vagy sem...?-

_________________
Aichaku falu X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Aichaku falu Empty Re: Aichaku falu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.