Kiképzőterepek

+9
Masaru Ibuka
Namikaze Minato
Hinata
Akira
Sai
Sakaki Toua
Hazame Karou
Korenaga Asori
Kanmiru
13 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kiképzőterepek Empty Kiképzőterepek

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 23:31

Lényegében a kihasználatlanul hagyott faluszéli területekről van szó, amik a sok gyakorlástól már feketéllenek.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Korenaga Asori Pént. Szept. 17 2010, 10:40

A kiképző terep egyik fája alatt ül Asori . Miközben várja az egyik barátját , rágyújt egy dzsóra és folytatja a rappelést ezuttal lapra írva.
Hidd el nekem tesó, hogy én okkal vagy végtelen beteg gondolatokkal, most sokkal többre vittem volna jobb spanokkal.
Lehet eltudnék számolni az elmúlt napokkal , meg lehet késöbb találkoztam volna a droggal.
Isten kísért utamon mert néha megbotlottam , de sokszor kezdtem a nullárol mert volt mit elrontottam.
Hálás vagyok, hogy egézséges lettem , akiket szerettem azokért mindent megtettem.
Ne hidd, hogy kiállni magamért nem merek, durva hely a Füst állattá tesznek az emberek.
A tudás bennem van, tanítani ezt nem lehet, velem van a szerencse tesó fogd már mer nem veled.
A boldogság a legtöbb emberből úgy látom megszökött, kiszolgáltatva élünk a pokol és a menny között.
Sok a kísértés de próbálok nem elesni , a mennyországot rájöttem csak magunkba kell keresni.

Korenaga Asori

Tartózkodási hely : Kemurigakure


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 810

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Szer. Jan. 04 2012, 15:36

Furi-sensei elmagyarázott néhány dolgot és rá kellett jönnöm mind igaz, legalábbis valamilyen szinten...
A kiképzőterepek kikopott földjén állva nem volt túl bíztató a helyzet, igazából nem volt itt semmi csak fű és föld... A tekercset becsúsztattam a hátsó zsebembe és gyorsan felmértem a terepet, de sajnos nem tudtam meg több mindent, mint amit az előbb, már megállapítottam...
Hát ez van...
Mindkét kezemmel belenyúltam a zsebeimbe ( egyikkel az egyikbe, másikkal a másikba) és a bal kezemben megjelent két shurriken a jobb kezemben pedig egy kunai tőr.
Nos, nézzük csak: én vagyok az akinek meg kell védenem a tekercset szóval nem nekem kell támadnom, ami azt jelenti, hogy jobb, ha minél messzebb kerülök Touától, leggalábbis egyenlőre ez látszódik jó ötletnek...
Eldobtam Toua felé a két shurrikent és elkezdtem lassan hátrafelé sétálni... Ennek látszólag semmi értelme, de épp ez a lényeg benne...



( Már kérdezték többszőr más karakteremnél, ezért még most leírom, hogy ne legyen belőle gáz... Én csak azt mondom ami előtt kötőjel ( - ) van a többit azt gondolom vagy cselekszem... Ezt csak, azért írom le, hogy még az elején tisztázzuk a dolgokat és ne legyen belőle probléma, hogy ezt nem közöltem. )
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Szer. Jan. 04 2012, 17:26

Nem sok időt töltöttek egy helyben annyi szent de Touát jó szokásához híven nem izgatta a dolog. Séta közben kezeit összekulcsolta köpenyujjainak takarásában és úgy sétált végig a falun bámészkodva mintha még nem látott volna ilyet. Persze most is csak érdekes dolgokat keresett de azért egy-két dolgot is elraktározott kába tudatában.
A kiképzőtér. Mennyi időt töltött ott az elmúlt pár évben és mennyi mindenre nem emlékszik főleg, hogy otthon lógott az ablakban. Évekig egyedül edzett, na meg a szülei földjén dolgozott így sajnos shinobi pályafutása meglehetősen rövidre sikeredett. Tizenkét évesen genin és mindössze pár hónap, amit egy olyan élete részeseként élhetett át, amire sokan vágynak. A ninja élet igen ez az egy dolog, ami idáig fel tudta kelteni az érdeklődését, de most ismét itt volt az idő, hogy bizonyítson. Furi-sensei tisztán és érthetően tudtukra adta a feladatot és bár alig várta a startot továbbra is ugyan olyan fapofát vágott, mint az egész út során. A nem rég megismert csapattársa Karou bár a védelmező szerepét kapta, nem tudott megülni a fenekén és rögtön fegyvereket ragadott. Bár Touanak fogalma sem volt róla hogy először mit akar de a shuriken mindent világossá tett számára. Elvégre nincs olyan genin akár friss vagy tapasztalt, aki egy shurikennel próbálja meg leszúrni az ellenfelét. Abban a pillanatban, hogy tudatosult benne köpenyének takarásában már formálta is a pecséteket, míg tudatában felidézte azt a kis rönköt, amit az út mentén látott. A fegyverek céltudatosan repültek és telibe is kapták a bamba genint aki, egy pukkanás kíséretében eltűnt helyet adva a rönknek.

~ Dainamikku Akushon. ~
Az akció elindult, na meg persze a komolyabb dolgoktól elszokott shinobi se erőltette meg magát eltávolodáskor. Ő maga közvetlen a rönk mögött foglalt helyett és indította a bravúrosnak szánt támadást. A technika segítségével szinte már repült csapattársa felé ám nem a szokásos forgatókönyvet alkalmazta, ahogy azt a technika használói szokták. Amint a lehető legkevesebb támadás választotta el a másik genintől rögtön technikát váltott.
~ Kyaku Kyaku. ~
Az ugrásból pillanatok alatt zuhanás lett és most már páros lábbal száguldott Karou felé.

// Én is tisztázok egy félreértést. Igen használtam Kawarimit, de ez a rönkből kiderül és a dinamikus akció jött utána, ha nem tiszta esetleg az írásom. //

Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Csüt. Jan. 05 2012, 14:52

A shurrikenek repültek és találtak, de Toua kawarimit alkalmazva megúszta... Közvetlen a farönk mögött foglalt helyet... Ezekután Toua csupán árnyékként látszódott, hihetetlen sebbességgel közeledett, majd arra lettem figyelmes, hogy megjelent a levegőben és felém száguld... ez egyszerűen túl gyors volt ahhoz, hogy egy ilyen szintű genin elugorjon, még, ha nem is csak egyhelyben álltam, hanem mozogtam... A kézpecséteket sem tudom alkalmazni az túl lassú lenne... akkor csak egy válkasztásom van: minél rosszabb célpontot nyújtani, bár ez sem kecsegtet semmi jóval.
A következő pillanatokban több dolog is történt: a jobb kezemben található kunait a felém száguldó Toua felé dobtam és ugyanabban a pillanatban oldalra fordultam Touának és így próbáltam meg kisebb célpontot nyújtani... már nem volt hátra sok a becsapódásig, de még az utolsó két másodpercet kihasználva elrugaszkodtam hátrafelé. Arra, már nem volt időm, hogy behúzzam a lábaimat, ahhoz egyszerűen túl gyorsan jött az ellenfelem. Valami belémcsapódott... eltalálta a bal combomat.
Mivel, már valamilyen szinten a levegőben voltam, ezért a testem íránytváltoztatott, majd jópár méterrel arrébb becsapódott a földbe...
Remélem a kunaiom eltalálta, mert akkor még van esélyem és jócskán lelassult.
A bal combom teljesen lezsibbadt... a földön kitapogattam a zsebemben lévő tekercset, szerencsére nem esett ki... Még a földön fekve a testemmel takarva megformáltam néhány kézpecsétet és létrehoztam két bunshint... habár ezek csak egyszerű bunshinok, de ezt Toua remélhetőleg nem tudja...
A bunshinok beálltak elém, én meg elkezdtem tápászkodni fölfelé... a bal combom még mindig iszonyatosan zsibbadt, ezért inkább csak a jobb lábamat használtam... a zsaibbadás mellett, még a fájdalom sem volt elhanyagolható, de az adrenalin nem engedte, hogy ezt olyan szinten érezzem, mint amilyen valójában volt... Még csak guggoltam, amikor is elővettem két újabb shurrikent valamint egy kunait....
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Csüt. Jan. 05 2012, 15:25

Mit sem törődve a fülébe üvöltő széllel száguldott Karou felé. Nem gondolkodott azon, hogy mit csinál helyette, a saját érzékeire bízta magát, remélve a legjobbakat. Ekkor a másik genin elhajította a kezében lévő kunait, ami ismét teljes pontossággal repült a célpontja felé. Annak ellenére, hogy a levegőben akadt pár lehetőség, amivel kikerülheti a kést, teljességgel figyelmen kívül hagyta a lehetőségeket. Jól tudta hogy a fegyver nem okozhat neki nagy sérülést így nem is próbálta kikerülni. Bal kezét maga elé helyezte és hagyta, hogy a penge belé álljon. Ahogy az várható volt, kezébe belenyilallt a fájdalom ám a döntése is csak az ő javát szolgálta. Idő közben valamilyen ismeretlen oknál fogva Karou elesett remek célpontot nyújtva, mégis valami azt súgta neki, hogy ez csapda. Ha most megtámadja, akár rosszul is kikerülhet az esetből, de ennek kicsi volt az esélye. Elvégre a shinobik világában ritka volt az, hogy valaki az áldozat szerepét játszva cserkészi be áldozatát. A talaj már csak pár másodpercre volt gyorsan kellett döntenie. Kirántotta a kunait a kezéből és a köpenyének takarásában újabb pecséteket formált felkészülve az előző trükkjére. A feladat végeztével visszaszolgáltatta csapattársának a kést, ami egyenesen átszáguldott az addigra már megjelent bunshinok egyikén majd belefúródott a földbe a fekvő genin elé. Az elmúlt évek alatt Toua megtanult könnyedén váltogatni a technikái között. Az utolsó pillanatban abba hagyta a páros rúgást és könnyedén érkezett lábujjhegyre.
~ Dainamikku Akushon ~
Alig érintette a földet már is belekezdett az új mozdulatba, aminek hála könnyedén elugrott. Tervei szerint a másik srác fölött fog állni a végén az öklét a fejéhez tartva.

// Az utolsó mondatot úgy kell értelmezned ahogy le van írva csak hogy ne zavard be magad. Ha sikerül a dolog akkor te még mindig a földön fekszel ő pedig ott magasodik és egyik ölét a homlokodhoz tartja. //
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Csüt. Jan. 05 2012, 15:50

Az egyik bunshinomat elkapta egy kunai és mellettem becsapódott a már említett fegyver...
A francba... ezek szerint, nem vacakolt azzal, hogy kikerülje a kunaiom vagy pedig ismer valami olyan technikát amivel képes ilyesmire....
Elkezdtem volna feltápászkodni, amikor is Toua megjelent előttem és az öklét a homlokomhoz tartotta... visszafektettem a már felemelt fejemet...
Az szép és jó, hogy ilyen könnyen leszorított, de most hogyan tovább? Kézpecsétet elég macerás lenne formálni, mert akkor valószínűleg ütni fog... A tekercs a hátsó zsebemben van így éppen rajta fekszek, szóval kivenni nem tudja csak úgy, persze erre számtalan megoldás van... Azt hiszem, ezt meg fogom bánni...
A jobb kezemmel megpróbálom elkapni a homlokomhoz tartott kezet és ekőzben pedig a jobb lábammal megpróbálom kirúgni a térdét és a bal kezem pedig belecsúsztatom a zsebembe...




( Hát ez elég rövid lett... Az utolsó dolgot csak próbálom és ezt oda is írtam... Toua-kun ( húúú de fura így hívni téged Very Happy) , majd azt is vedd figyelembe, hogy ugye én a földön fekszem, szóval, még ha sikerül is a támadásom akkor sem olyan hatásfokkal... )
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Csüt. Jan. 05 2012, 17:52

Száz százalék sikerélmény ezzel lehetne a legjobban leírni rögtönzés leírását. Toua persze ettől még nem volt boldog plusz még csak nem is érdekelte, hogy sikerült a földön tartani csapattársát. Unta a dolgot és emiatt még a tekercsről is megfeledkezett legalábbis addig, amíg Karou nem kezdett el ficeregni. Először nem értette, mi van hisz egyértelmű a győzelem, de ha társa nem ennek mutatja jelét, akkor valamit kifelejthetett a támadásból.
~ Áááh ez már unalmas. Valami izgalmasat akarok. ~
Pattogott fejben a chibi Toua egészen addig, amíg Karou el nem kapta a kezét és próbálta megrúgni.
~ Oooh! ~
A rúgás eltalálta a srácot legalábbis látszólag ugyan is unott fejű barátunknál most jött el az idő hogy használja az előkészített trükkjét. A csapáskor a ma már egyszer megdobált rönk jelent meg a helyén, míg ő maga társa mögé került. Mivel gyerekes énje kezdett elhatalmasodni rajta egy gyors mozdulattal a hóna alatt megpróbálta elkapni a fetrengő srácot, majd ha az talpra került, akkor mind két kezét lefogni. Végül pedig, ha minden úgy ment, ahogy ő akarta előráncigálta Karou zsebre tett kezét reményei szerint a tekercsel, ami az elmúlt pillanatban jutott eszébe.


// Ez se lett túl hosszú, meg ötletes, de azért lássuk mit lépsz. ^^ //
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Pént. Jan. 06 2012, 13:51

A támadásom sikeres volt bizonyos értelemben, de eredménye mindenképpen volt... még rosszabb helyzetbe kerültem.
Oké... akkor most, már biztos, hogy ezen a terepen nem nyerhetek, viszont a patt helyzetre, még van némi esélyem...
Előrángatta a balkezemet a zsebemből amiben egy kisebb fecni volt.
- Oké, ez szép volt. De tudod nekem az a küldetésem, hogy ne engedjem, hogy megkaparíntsd a tekercset... - mondtam a magam célozgatós módján és közben meglengettem a robbanójegyzetet a kezemben. - A tekercs meg fog semmisülni.... és lehet nem csak az...
Na most vajon mit fog lépni? A sensei a képességeinket akarja felmérni, szóval nem győzhet ilyen egyszerűen...
A jobb lábammal belepróbálok sarkalni a sípcsontjába, rögtön azután miután elmondtam a mondókám....




( Semmi érdekfeszítő és rövid, de Karou nem az a feladós tipus, egészen addig, amig lát valamilyen esélyt...)
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Szomb. Jan. 07 2012, 17:06

Az események látszólag a végéhez közeledtek miközben mindenki a maga módján próbálta teljesíteni saját feladatát. Se Karou, se Toua nem adta fel habár egyikőjüket a legkevésbé sem foglalkoztatta a végkimenetel. A látszólagos patthelyzetben Toua új társa elkeseredett lépésre szánta el magát kezében egy robbanójegyzettel miközben egyik lába azzal a feltett szándékkal közelített Toua sípcsontjához, hogy némi fájdalmat okozzon neki. Ahogy eddig, a srác most is állta a sarat és a fájdalomnak a legkisebb jelét sem adva szorította tovább csapattársa karjait. Legelőször azonban nem vette észre a jegyzetet, viszont a rúgás pillanatában akaratlanul is lefelé tekintett és akkor meglátta azt, amitől őrült csillogás költözött a szemébe. A helyzet érdekesebbé vált, mint ahogy azt előre sejtette. Kezdett jól szórakozni és ilyenkor még magából is képes volt kifordulni. Ám idáig ennek senki nem volt tanúja elvégre ebben a kicsiny faluban vajmi kevés volt az izgalom. Fejében őrült nevetésben tört ki. Belső énje nem csak örült ennek a helyzetnek de úgy tűnt az élet-halál helyzet kifordította önmagából. Külsőre nem látszódott semmi, viszont akik ismerték ezt a genint tudták, hogy szűkszavú és keveset beszél azonban most igen csak megeredt a nyelve. Bár így is elég közel volt Karouhoz fejével még inkább megközelítette, hogy közvetlenül a fülébe beszélhessen. Veszélytelennek nem nevezhető cselekedetre szánta el magát elvégre könnyedén egy fejelés áldozatává válhat ám a szórakozásért ezt is bevállalta.
- Bátor vagy kölyök de lássuk tényleg képes vagy e felrobbantani mindkettőnket. Garantálom, hogy nem foglak elengedni, és ha esetleg én meghalok, és te túlélnéd, számíthatsz rá, hogy kivégeznek. Ám abban se lehetsz biztos nem készítettem elő a trükkömet, és egyedül szakadsz darabokra. Bárhogy is döntesz, tedd bölcsen. Egyedül én vagyok az, aki itt jól szórakozik.
Hanga hideg és érzéketlen volt egy kis adrenalinnal és alapvető őrülettel fűszerezve. Gondoskodott arról, hogy szavait csak a társa hallja, amikor a fülébe súg, elvégre nem vette számításba, hogy tanáruk teljes megfigyelés alatt is tarthatja őket azzal, hogy érzékszerveit felerősíti. Bárhogy is volt a helyzet ő csak akkora hangerővel beszélt, amit rajtuk kívül más átlag ember nem halhatott.
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Szomb. Jan. 07 2012, 18:12

A lábammal sikerült eltalálnom Toua sípcsontját... A célomat elértem, de ezek szerint nem értette mit miért teszek... a fejével közelebb hajolt és elkezdett beszélni... megfejelhettem volna,de annak semmi értelme nem lett volna, maximum csak azt értem volna el vele, hogy még biztosabb legyen a dolgában...
- Tényleg? Azthiszed, csak fenyegetőzök... Szerinted miért rúgtalak meg? Ez biztos nem Kawarimi... és, ha esetleg túlélném akkor sem végeznének ki, mert csupán baleset volt - itt elmosolyodtam - és annak is örülök, hogy jól szórakozol, de tudod, ha valamit elhatározok akkor azt meg is teszem..
Azt meg kell hagyni elég érdekes egy figura... ilyen sok szót pazarolni, csak, hogy közöljek vele valami, ez nem az én stílusom, ezért nem is értettem miért kezdtem el magyarázkodni, de ha már elkezdtem akkor folytatom:
- Ezenkívül, ha meghalok az nem nyom sokat a lattba, legfeljebb néhány ember többet fog élni, mint amennyit megérdemelne és különben is értem nem fognak könnyek potyogni... szóval nekem teljesen minegy, hogy most vagy később...
Ez, azért nem volt teljesen igaz, mert egy ember, azért közel áll hozzám, de ez most nem számít és túl sokat beszélek...
Becsuktam a szemem és gondolkodtam, néhány másodpercig... vettem egy nagy levegőt, majd hangosan kifújtam... a robbanójegyzetet két újjam közé fogtam és felkészűltem az aktiválására, amikor is megzavart egy gondolat: Ennyi? Ezért küzdöttél, hogy cél nélkül meghalj? És a magaddal vinnél egy másik genint, aki talán a barátod is lehetne...?
Francba...


Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Szomb. Jan. 07 2012, 23:26

A kis elhatározott látszólag magát próbálta győzködni, mint sem társát vagy esetleg csak keménynek akart tűnni és ezzel megpróbálva elriasztani hősünket. Bármi is volt az igazság az biztos, volt hogy Toua szervezete már nem állított oly mértékben elő adrenalint mint pár pillanattal ezelőtt.. Az adrenalintól túlpörgött srác élvezte volna, ha társa reszket, vagy a félelem jeleit mutatja, ám ellenállásával teljes mértékben lerohasztotta lelkesedését. Most hogy lőttek a szórakozásnak visszatért a megszokott unott, a fejéből kifelé bambuló énjéhez. Amint ez megtörtént elengedte Karou kezeit majd tett egy lépést hátra, és mint azt a vesztesek szokták mindkét kezét a magasba emelte jelezve, hogy feladja.
- Furi-sensei! Feladom, vége. Szép volt kölyök. – kezeit zsebre vágva elindult kiképzője felé várva a további utasításokat esetleg büntetést, amiért meg sem próbált a végletekig elmenni. Azonban egy-két lépéssel azután hogy elsétált csapattársa mellett még egyszer visszafordult hozzá.
- Az ilyen hozzáállás egyszer az életedbe kerülhet. – azzal ismét előre fordult és folytatta félbe maradt útját tanára felé.



//Azt hittem, én vezetem le a harcot is, de végül is nekem így is jó, azért máskor először majd kérdezzetek rá, mennyire kaptok a harc során szabad kezet Very Happy De ha már így alakult, akkor Kaoru, neked még megengedem, hogy lereagáld Toua döntését, és akkor csak utána írok Furi-sensei-jel//
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Vas. Jan. 08 2012, 21:08

Éppen magamat, győzködtem, habár nem szándékosan... én teljesen komolyan gondoltam a dolgot, de a tudatalattim ellenállt. Néhány másodperccel az önmagammal való küzdelem után sikerült elhinnem a tudatalattimnak, hogy semmi értelme, ha most kamikazézok, de egyszer, már kimondtam így nem léphetek vissza... visszont az időt húzhatom hátha a sensei közbelép és akkor nem fölöslegesen jártattam a számat... na igen... ezért szoktam inkább kussolni...
A következő pillanatban nem igazán értettem mi is történik... feladta? miért...? Nem mindegy, hiszen nyertem... de ez így nem az igazi...
Toua elindult a sensei felé, majd visszafordult és odavetett hozzám egy mondatot... Erre a következőket válaszoltam:
- Cöh... Mit számít az ember? Van belőle bőven... - a többit, már csak suttogtam az elmúlt évekre visszagondolva és ha már így akkor rímeljen is - de miért nem hagytok nyugtot, legalább a temetőben...?
Igazából nem értem ezt a srácot... de valójában, be kell látnom senkit sem értek... az akadémián is folyamatosan mindenki, csak csacsogott és csacsogott... erre ez a srác meg... olyan más. Nem beszél fölöslegesen és valamilyen szinten megfontolt... azthiszem örülök, hogy egy ilyen csapattársam van és nem az a sok dumagép... na persze jobb, ha ezt nem mutatom ki.
Kicsit megtornásztattam elzsibbadt kezeimet, majd pedig zsebre tettem őket és elindultam én is a sensei felé... Amikor odaértem előkaptam a tekercset a hátsózsebemből és odanyújtottam neki...


( Akkor legközelebb kérdezünk Very Happy És Sai-sama még valami... nem Kaoru, hanem Karou Very Happy Egy kérdés: a postod után mi legyen a sorren? - mert ugye alapvetően én jövök a KM után, de én zártam a sort szóval a változás benne van a pakliban...)
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sai Csüt. Jan. 12 2012, 22:26



//gomenne Karou Embarassed Annyira bennem van a Kaoru egy anime miatt, hogy lendületből félreolvastam, my bad ^^" Figyelek rá legközelebb ^^ - a sorrendre én alapvetően nem vagyok hárklis, mert sokszor előferdül, hogy aki jönne, nem tud írni valamiért, szóval arról üzleteljetek ^^//

Furi-sensei elvette Karoutól az érdekes mód megőrzött tekercset, majd villámgyors mozdulattal levágott mindkettőtöknek egy-egy hatalmas pofont, egyikőtök az egyik, másikótok a másik irányba repülve kóstolhatta meg a földet. Arcáról semmi nem volt leolvasható, ugyanolyan diplomatikus volt, mint korábban.
- Gondolkozzatok el a dolgokon, és fussatok 1 kört a falu körül, Karou, te a kapuból jobb felé, Toua, te bal felé indulj, itt találkozunk ismét. Remélem, addigra készen lesztek a válaszaitokkal. Nyomás! - ellenvetés, kifogás, nyafogás látszólag nem elfogadott opció.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Pént. Jan. 13 2012, 16:07

A sensei elvette a felé nyújtott tekercset, majd lekevert egy akkora pofont amitől elestem... és kiadott egy összetett parancsot.
Feltápászkodtam a földről és szó nélkül elindultam a kapu felé, még csak kocogva...
Jó az igaz, hogy elég érdekes volt a dolog, de erre, azért akkor sem számítottam. Na, nem baj legalább mostmár tudom, hogy legközelebb tartsam a távolságot a senseitől....
A kapu, még elég messze volt, ezért felgyorsítottam normális tempóra... A kis harcon gondolkoztam egészen a kapuig és arra sikerült rájönnöm, hogy, azért sokszor rossz döntést hoztam vagy legalábbis jobban is megoldhattam volna bizonyos helyzeteket...
Meg kell hagyni, hogy a vége egy igazi harc során talán máshogy végződik, bár ez sem feltétlenül igaz. Az azért biztos, hogy Toua taijutsuban sokkal jobb, mint én... és ebből következik, hogy nyílt terepen is, viszont talán éppen ezért egy erdőben - ahol normálisan el lehet rejtőzni - több esélyem lenne..., de azért ez se olyan nagyon biztos.
Eközben elértem a kaput és elindultam jobb oldalra... Amikor ezt megtettem, akkor mégjobban felgyorsítottam és magamban témát váltottam, mert ugye elemezni a harcot, majd egy álmatlan éjszakán is ráérek...
Szóval a sensei, majd választ vár..., de vajon mit? Most komolyan... hacsak... igen be kell vallanom szánalmas voltam a harc során és az utolsó lépés is kétségbeesetnek tünhetett és valóban nem mértem fel a helyzetet az első lépésekkel, de nem hinném, hogy erre a dologra gondolt... vagy mégis?
Gondolkodás közben meg kellett állapítanom, hogy, habár nem túl nagy falu ez a Kemuri, de jelen körülmények között elég monotonnak és nagynak tűnik. Az idő nagyon lassan telt...
Na jó kicsit gyorsítsuk fel a dolgokat...
Megformáltam néhány kézpecsétet, majd a számat a következő mondat hagyta el, persze csak halkan:
- Shunsin no jutsu!
Ezt a technikát használva sokkal gyorsabban futottam, mint alapból. Mindössze, csak fél percig használtam, mert sikerült rájönnöm, hogy igazából nem sietek az újabb pofonért...
Végül visszaértem a kapuhoz és onnan a kiképzőterepekre. Persze ezt nem ilyen gyorsan, mert azért bizonyos mennyiségű időt igénybe vett... a shunsin után már igazából semmi új nem jutott eszembe, ezért valamit gyorsan össze kell dobnom...



( Touával nagyjából megbeszéltük a sorrendet... még nem egészen, de ez már más ügy Very Happy)
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Pént. Jan. 13 2012, 21:29

A gondtalan nemtörődöm genin hamar szembe találta magát Furi-sensei kezével. Csattant a pofon Toua pedig megnyalta a földet, ha a maszkja nem akadályozta volna ennek kivitelezésében. A lendület megreptette mint a papírrepülőt, ám a találkozást így is szótlanul tűrte. Vizenyős hatalmas kutya szemek meredtek a mesterre, egy hatalmas gondolat buborékban, a valóság azonban a megszokott fapofa volt. Ezek után hát, nem volt más hátra, mint balra a feltápászkodás után. Felkelt, leporolta magát és szépen elkocogott a naplemente felé, délután két órakor. Természetéhez híven nem gondolt semmire, csak futott és futott. Egy idő után azonban mégis csak, egy apró gondolat vert gyökeret a fejében, ami végül kivirágzott két gyümölcsöt hozva. Az egyik, hogy futni rém unalmas a másik pedig, hogy talán, ha némi súlyt aggatna magára nem jelentene e több kihívást a feladat. Rövidnek tűnő morfondírozása eljuttatta céljához. Karou sikeresen megelőzte a srácot és naná, hogy nem érdekelte a dolog. Ám ezen dolgoktól függetlenül nem hagyta abba a kocogást és úgy közelítette meg társát és tanárát. A futással töltött intervallum bizonytalan volt, ám látszólag az utóbb említett személyek kissé türelmetlennek látszódtak viszont lehet, hogy csak valakinek az élénk fantáziája volt, és az biztos hogy nem hősünké.
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sai Csüt. Jan. 26 2012, 01:26


Mind a ketten teljesítettétek a feladatot a magatok módszereivel és közben a sajátos beállítódottságotoknak megfelelő gondolatokat kergettetek elmétek képlékeny világában. Ahogy végeztetek a feladattal, azaz ismét a sensei előtt álltatok a kiképzőterepen, a férfi végig mért benneteket, majd mivel magatoktól nem szóltatok semmit, hát feltette a kérdést.
- Nos, mire jutottatok, miért kapott mindkettőtök büntetést a feladat végén? - ha tanulékonyak vagytok, sejthetitek, hogy amennyiben nem próbáltok meg legalább törekedni a megfelelő válaszra - már ha létezik ilyen egyáltalán, mert lehet ám, hogy a sensei-etek szimplán csak szadista -, akkor hasonlóan "kedvesen" fog reagálni, és ha netalán úgy éreztétek, hogy ezúttal nem ússzátok meg egy sima pofonnal, talán nem is jártok messze az igazság ösvényétől.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hazame Karou Csüt. Jan. 26 2012, 17:55

A sensei feltette a kérdést, amire bizony válaszólni kell. Vajon mit várhat?
Kicsit vártam, majd belekezdtem:
- Valójában az egész egy nagy őrültség volt a részemről, de ennyire voltam képes. - nehéz volt kinyögnöm az előző mondatot, de sajnos ez az igazság - Mivel az elején nem számítottam arra, hogy Toua ilyen gyors, ezért hátrányba kerültem, amiből már nem tudtam kimászni. Ennek következményeképpen maradt az időhúzás, amíg ki nem találok valamit...
A nagyrésze sajnos igaz volt a fenti monológnak, de az utolsó mondatban az "időhúzás" csupán részleges igazságot takar, persze ezt a senseinek és Touának nem kell tudnia. Ennyi büszkeségem, azért még maradt...
- Ott hibáztam, hogy lebecsültem Touát! Ez sajnos néha előfordul velem. A vereségem pedig egyértelmű... - ezt még az előzőnél is nehezebb volt kimondani, de sikerült - annak ellenére is, hogy a tekercset megvédtem.
Ránéztem a senseire és vártam a reakcióját, de számítottam rá, hogy előbb megvárja Toua magyarázatát is.
Hazame Karou
Hazame Karou
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 333
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 233 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Rejtélyek között!


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sakaki Toua Pént. Jan. 27 2012, 18:22

Toua hatalmasat ásított mestere kérdésére és ez bármilyen tiszteletlen is volt a részéről nem tehetett róla, hogy szíve mélyéből unatkozott. Eleve a futás mellett a gondolkodás volt a feladatuk ám neki nem kellett megerőltetnie az agyát hisz a válasz ott rejlett a tankönyvekben neki, pedig mindössze annyi volt a dolga hogy jó diák módjára felmondja a leckét. Az ütés azonban kétségtelenül egy csavart jelentett az események fordulatában így titkon reménykedett hátha történik még más is, ám gondolatmenetét megszakította, hogy egy új ásításnak adjon helyet majd most, hogy a rajta volt a sor választ adjon a nagy rejtélyre.
- Egy küldetést nem adhat fel csak úgy a ninja kénye kedve szerint különösen, ha fenn áll annak a veszélye, hogy az ellenség értékes információt kaparintott meg. Ezen kívül, ha a csapatból csak úgy kiszáll valaki az nem csak a többiek életébe de, akár a falu is veszélybe kerülhet. Úgy hiszem ez a jelentése az öntől kapott pofonnak.
Újabb ásítás majd a megszokott lila íriszek unottan és üresen figyelték tanáruk reakcióit mindarra, amit elmondtak.
Sakaki Toua
Sakaki Toua
Játékos

Tartózkodási hely : Lost in the smoke


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Sai Pént. Feb. 03 2012, 02:09


//Itt is szeretnék elnézést kérni, becsúszott az uv opció sajnos, így tegnapig tartott a vizsgapara Embarassed //

Mindketten előadtátok, mire jutottatok. A sensei nem volt túlságosan elragadtatva, legalább is az arca nem erről árulkodott.
- Ha egy kör alatt ennyire jutottatok, jobb lett volna, ha lendületből egy hétig egyfolytában szaladgáltatlak benneteket - fordul meg, s egyértelműnek véve, hogy követitek, nekiindult, zsebébe vágva flegmán és hetykén a kezeit. - Agyalágyultak - morogja még magában. Jobbára azért úsztátok meg, hogy felszívja magát, mert volt ideje lenyugodni, vagy csak mert másodszorra nem lett volna olyan rendhagyóan meglepő a futásotok előtti mozdulata, ezt nem fogjátok megtudni.
Egy jó ideig menetelt a sensei, csak úgy magában morfondírozva, s a környezetet pásztázva folyton, s néha megakadt a tekintete egy-egy teljesen jelentéktelen dolgon, majd továbbsiklott haladási irányával megegyezően falva az utat.
A kapunál nem állt meg, s senki meg sem állította. Mogorva lehet a maga módján, mert még csak köszönni sem köszönt, semmi bratyizás a kapuőrökkel, csak simán kisétált, mint aki ezt teljesen természetes mód teheti meg, "cipelve" magával titeket is. Egészen a falu közelében fekvő Shimagawa tóig menetelt. Ott sem állt meg, csak egy kevéske időre. Rátok vetette a tekintetét, majd látványosan szertartásos mozdulattal összekulcsolta a kezét, kis koncentrációt mímelt, és rásétált a víz felszínére, mintha az legalább be lett volna fagyva.
- Remélem, nem kell sokat részleteznem a feladatotokat és a gyakorlatot. Kérdés?


//Folytatást a Shimagawa tóhoz kérném szépen ^^ >>katt<< //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akira Csüt. Nov. 15 2012, 21:09

//Tsunade: * Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika* képzés//

Néhány napja voltam csak Kemurigakuréba és mivel nem volt jobb tervem, így a városban járkáltam és beszélgettem az emberekkel. Annyi mindenkinél láttam, hogy cigarettát szív, így nekem is ki kellett próbálnom. Nem akartam erre költeni, így inkább kértem valakitől egy szál cigit. Ez volt az első alkalom, hogy dohányoztam, így elég vicces látványt nyújtottam. A cigit adó egyén persze jól kiröhögött, majd elmesélte, hogy az első doboz cigi után is ő még mindig így volt vele, de utána már megszokta és azóta is szívja. Ekkor döntöttem el, hogy ezt többet nem. Moonnal az oldalamon és Izanagival a vállamon sétálva véletlenül fedeztem fel a falu szélén található edzőterepet, amiről már messziről látszott, hogy elég sok tüzet láthatott, mert szinte nem volt olyan része, ami ne feketéllett volna és mint tudjuk, ilyen pusztítást a tűz és villám tud okozni. Fegyver nem nagyon volt nálam, talán 2-3 kunai, shuriken, Keiko és néhány méter drót, így elővettem a késeimet és az egyik fát néztem ki magamnak céltáblának és mintha az akadémián lennék elkezdtem dobálni az élőlényt, amit Izanagi és Moon nem messze tőlem egy faárnyékából néztek.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hinata Vas. Dec. 02 2012, 14:22

* Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika*

Kiképzőterepek Images?q=tbn:ANd9GcSGGsiFL3KjunncOuduAqptlU5gKvfYqK08S2pONmS17VRmfbVMEF-Sxrqf5A

Egy férfi üldögél az egyik meg feketedett sziklán és kardját élezi. A penge biztosan kitűnő élell rendelkezik, de gépies mozdulatokkal újra és újra végig huza a fenő követ. Majd felemel egy falevelet és finoman a pengéhez érinti. Ellen állás nélkül a penge ketté szeli.
- Tökéletes.
Szollal meg furcsa kicsit ijesztő hangján. Mintha egy csont szilánk torkába fúródót volna. Reszelős kicsit hörgős hang mint valami horror film fő gonosz hangja. Feléd fordul de nem tulajdonit nagy jelentőséget neked. Csak feláll és elteszi a kardot. Éget tépet köpenyébe bele kap a szél miközben meg indul feléd.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akira Vas. Dec. 02 2012, 17:26

//Tsunade: * Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika* képzés//

Éppen elmélyülten dobálom az egyik fár, ügyet se vetve arra a férfira, aki a terep legjobban megégett szélén egy fekete sziklán ül és a kardját élesíti. Még az se nagyon érdekelt, hogy felállt és valamit mondott. A hangja elég érdekesen hangzott, így arra nem tudtam nem odafigyelni, így az éppen eldobott kunai az egyik gyakorló arca mellett száguldott el, de szerencsére nem sérült meg senki és a kunai is hamarosan egy fában nyugodott. Viszont a sértettel nem volt annyira szerencsém, hiszen eléggé forró vérű volt, így alig tudtam megnézni, hogy a késem hol landolt ő már mellettem volt és ordított, hogy ezt hogy képzelem, én pedig nem győztem elnézést kérni. Ahogy észrevette a fekete ruhás férfit, aki épp felém tartott, így megnyugodva a korábban használt technikával el is tűnt mellőlem. Nem tudom a fekete ruhás mit akar, így elindultam, hogy összeszedjem az elszabadult kést.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hinata Kedd Dec. 04 2012, 22:36

* Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika*


- Ennek a férfinak azt mondták volna itt egy ember akit tanítani lehet.
A férfi már előtted állt így alaposan is szemügyre veheted. Totál átlagos hétköznapi fazonnak tűnt. Már ami az arcát illette, de a ruházata ugye az más téma.
- Ez itt keresi azt akit meg kell tanítani, vagy szemel kell tartani. Az utasítás ködös volt egy kicsit. Ennek a cigije lángra lobbantotta a papírt min a parancs volt.
Furán beszél és ez talán zavart keltő esetleg zavarba ejtő is lehet. Annak akivel épp beszél, de annak is aki a közelben van és hallja. Figyeli ahogyan a törökkel bíbelődsz, de nem tulajdonit neki a férfi nagyobb jelentőséget. Hiszen azok csak gyermeteg játékok egy igazi kardhoz képest a szemében.
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akira Csüt. Dec. 06 2012, 00:34

//Tsunade: * Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika* képzés//

Jó pár érdekes fazonnal hozott össze már a sors, köztük az apámmal is, aki elég magának való, de az egyetlen gyermekének nevelését, még ha sajátos módon is, nem hanyagolta el. Tőle tanultam meg, hogy a legfontosabb mindig a kitartás, ha valami nem sikerül, akkor addig kell próbálkozni amíg nem nem lesz, akár több módon is. A harcban sem lényeges, hogy veszítesz vagy nyersz, ha beleadtál minden tőled telhetőt és sikerült legyőzni saját magadat, már nyertes vagy. Tőle tanultam a szorgalmat és neki köszönhetem, hogy a testem olyan, amilyen. Anyám pedig megtanított a tiszteletre és a gyengédségre, hogy a nőkkel szépen kell bánni és egyéb ilyen dolgokra. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy ilyen családom van, azt már kevésbé örvendetes, hogy a Djuka klán tagja lettem, de tudtam, hogy egyszer még megbosszulom Kodomonak, hogy ilyen csúnyán elbánt velem. Ha egyszer alkalmam lesz rá, akkor a szemét genjutsui ellen kialakítom a tökéletes védelmet, hogy ne legyen esélye használni rajtam őket. A gondolatmenetemet a pasi furcsa mondatai és összefüggéstelen állításai szakították meg, miközben tudattalanul és raflexből dobáltam a fába a kunaiokat és mentem értük, mint egy robot, annyira megszállt a nosztalgia és a klánom iránti gyűlölet, hogy észre se vettem, hogy a fa helyére Kodo fejét képzelem. Akkor észreveszem magam és megszólítom a férfit.
- Jó napot uram! Segíthetek valamiben? - teszem fel a kérdést illedelmesen, pedig szívem szerint annyit kérdeznék, hogy "Mi van?".
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.