Tanzaku Gai

+21
Hiromi Akio
Kotaro
Shibata Mei
Motoi Yazaki
Kamio Hiraku
Akari Tenshi
Shimura Danzou
Suijin Benzaiten
Uchiha Itachi
Sato Natsuhi
Sato Haruhide
Arakashi Yuusuke
Arakashi Asami
Kusuki Eiko
Killer Bee
Gonza Sasano
Matsuko Kiyomi
Jiraiya
Djuka Mikommi
Aono Takefumi
Kanmiru
25 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Arakashi Yuusuke Hétf. 21 Okt. 2013 - 23:28

*Lehelyezve maga mellé az újságot nagyot ásított, majd megtörölte a szeme sarkából kibukó könnycseppet, ami az ásítás hatására előkerült. Megvakarta a fejét, majd végignézte a doki bemutatóját, ahogy kissé ittasan felugrott és megmutatta magát teljesen. Yuu pedig sosem volt az a visszafogott alkat, folytatta a csaj méregetését, közben hátradőlt és félmosolyra húzta a száját.*Valóban vannak adottságaid, de közel sem vagy tisztában azzal, hogy milyen tapasztalatok állnak mögöttem, hátha meglepne mit tapasztalsz...
* Vetette oda teljes nyugodalommal, közben tovább méricskélve a nő testét. Majd a doki újra a vízbe merül. Közben elkezd valamit az alkohollal kapcsolatban osztani a társaság harmadik tagjának...*
- Nahát nahát, egy betegség háh... tudod, ami nem öl meg az megerősít, ezek szerint te erősebb lettél ennyivel... Talán még most nem érzed, de később sokkal erősebb leszel, mint mások akik nem éltek meg ilyesmit... Én megannyiszor sodródtam a halál torkában mégis itt vagyok... Túléltem sok mindent, de mégis élek... ez mutatja, hogy amit állítok az nem fikció, hanem valóság, erőteljesebb vagyok, mint minden rossz tapasztalatom előtt.
* Vonta fel a szemöldökét, bár látszott rajta, hogy teljes együttérzést mutat a lány iránt s bíztatni akarja. Ő a harcai során szerzett sebeket, s bár nem volt túl sok ereje, de sok alkalommal szinte kilátástalan helyzetből sikerült kijutnia olyan isteni szerencsével, amelyet nem sokan birtokolnak a ninja világban...
Közben felvetült egy kérdés személyét illetően...*
- Hogy ki lennék én... csak ennyi lennék? Igen... csak ennyi lennék, az erő és az alkohol fűtötte mámor a védjegyem, ezért nem maradtam a faluban, ezért lettem vándor. Hisz a szabályok nem komálják a magam fajta élvezethajhászokat, de bűnöző sem vagyok, így ez egy köztes állapot...
* Megvonta a vállát a saját következtetéseire, majd újra a dokira sandított, aki hasonló kérdéssel illette, mint a másik lány. Emellett meg simogatni kezdte magát.*
- Egy olyan színtér, amelyen én mozgok nem mindig engedheti meg az olyan szórakozást, mint a nők, s akkor sem akad megfelelő nő aki kapó a témára... legalábbis az általános statisztika ezt igazolja.
Arakashi Yuusuke
Arakashi Yuusuke
Játékos

Tartózkodási hely : Huh... hol vagyok?


Adatlap
Szint: D
Rang: Vándor Ninja ~ Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Matsuko Kiyomi Szer. 23 Okt. 2013 - 22:09

- Nem szeretem azokat akik csak inni és harcolni tudnak. Az élet nem ennyiből áll, ennél sokkal bonyolultabb.
Gonoszul elmosolyodom és mosolyomat szavakba is öntöm.
- Vagy azért nem akad nő aki kapható a dologra. Mert nem vagy elégé ügyes vadász, elejt egy nőt. Vagy esetleg az igényeid túl magasak nem gondolod?
Nyújtóztam egy nagyot, és folytattam.
- Tudod majd egyszer rá jössz a testi erő nem minden. Akár itt és most ezzel a kezemmel képes vagyok neked őrjítő fájdalmat okozni. Pedig én nem vagyok erős, csak egyetlen mozdulat. Tudod a tudás hatalom, még egy testileg gyenge ember is lehet erős.

Asamihoz közelebb húzódok egy kicsit. Yuusukéra pedig ki öltöm a nyelvem kacér módon.
- Nem lehetett akkor kőnyű életed eddig. A vándorlás, a betegség nagy teher lehet. Ha szeretnéd, vagy is gondolod csak szólj és segítek neked. Amiben tudok természetesen, és ha Konohában járnál gyere a kórházba és keresd Matsuko doktornőt.
Matsuko Kiyomi
Matsuko Kiyomi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Orvos
Chakraszint: -

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Arakashi Asami Szer. 23 Okt. 2013 - 22:39

-Ó.. erősebb. Persze. Elbírom a botot, ami képest megtartani a testem, és elég erős vagyok ahhoz, hogy lépten- nyomon azon aggódjon az útitársam, mikor esek össze.-ezt a mondást nem kedvelte, mióta hallotta, hiszen őt  a betegség nem tette erősebbé. Konokabbá talán, de erőssé.. Kazu még az ételt sem fogadta el tőle, és volt egy olyan gyanúja hogy azért, mert félt, ha neki nem jut, cipelheti a Gőzig.
-Nem akarok erősebb lenni másoknál. Békére vágyom. Mindenesetre örülök, hogy te erősebbé váltál azáltal hogy elkerülted a halált.. mégis számtalan dolog történhet az emberrel, ha nehézségeket él át. Sokan összeroppantak már, és csak kevesen vannak, akikben elég erő van, hogy még erősebbé váljanak. -dacosan kezdte a szavait, még megrendülten kissé az emlékezés kellemetlenségétől, de nem tudott nem mosolyogni a végére, hiszen ez a fiú nemcsak látható jóindulattal viseltetett iránta, de volt benne valami, ami miatt egyre határozottabban kedvelte.
-Nem hiszek neked. -ő tette fel a kérdést, és megelégedhetne a válasszal, de képtelen rá.
-Több vagy ezeknél a címkéknél, még ha így is jellemzed magad. Nem tudom ki vagy.. de határozottan érzem, hogy ezek felszínes kifogások csupán, hogy ne kelljen egy megszabott életben létezned. Hogy egy ígéret betartása miatt időlegesen, vagy az egész életedre szükséged van erre a szabadságra, nem tudom. Annyira még nem ismerlek.- s ezzel hagyta is a kettőt kokettálni egymással, bár élénk figyelemmel követte a dolgot. Magát is meglepte de nem akart lemaradni róla, noha tudta hogy ez messze van még attól, hogy szavaikat gyakorlattá formálják. 
-Nem volt könnyű, de ennyi megpróbáltatás semmi ahhoz az adóssághoz képest, amit felhalmoztam. A betegség vezeklés, a vándorlás törlesztés. Köszönöm a felajánlást, alkalomadtán talán eljutok oda is, ha a falu egy olyan névtelen gyógyítót is beenged, mint én.
Arakashi Asami
Arakashi Asami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 68

Tartózkodási hely : Úton


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 269

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Arakashi Yuusuke Szer. 23 Okt. 2013 - 23:45

*Valójában nem volt igaz amit mondott, hisz koránt sem azért kelt útra, hogy a saját vágyainak tegyen eleget, hanem egy ígéretnek, hogy megtalálja és megvédi a húgát, akit elvesztett... De természetesen nem ilyennel indít egy ember, mikor két meztelen nő a társaságában van... Nem holmi hős, vagy olyan, aki csak úgy heccből odavágja a vágyit, s a céljait... Az ivás is csak azért tette boldoggá... vagy inkább azt az űrt pótolja, hogy képtelen volt betartani amit megígért... Elvesztett valakit, akire szüksége volt, s szeretett.
Pont ezért depressziós és letört lett... az alkohol és a harc segített neki, hogy kitöltse a letörtségét. Folyton bunyózott, vagy ivott... csak hogy elfelejthesse a múltját, amit nem törölhetett ki, hisz hozzá volt láncolva, s sosem adhatta fel a célt, meg kellett találnia a húgát... Na meg abban is volt igazság, amit a doktor mondott, nem volt túl ügyes a nők terén, de sosem volt szüksége rá, hogy fejlessze ezen a téren szükséges képességeit, ezért nem is foglalkozott az egésszel, csak eltusolni akarta a múltat...*
- A harc és az ivás boldoggá tesz, és mivel ez tesz boldoggá nem lehetek más... ehhez értek, és ez a dolgom... Inkább vagyok életművész mint Ninja... nincsenek célok az életemben, nem vagyok taktikus vagy medikus, nincs különleges képességem, amivel bármelyik ninja csapatot előre vinném, csak ahhoz értek, hogy magam védjem, és azt sem akarom, hogy a társaim azért hulljanak el, mert én képtelen vagyok akárkit megvédeni...
* Ez viszont teljesen igaz volt, nem voltak harci képességei amelyeket csapatban hasznosíthatott volna, és a legkevésbé sem volt csapatjátékos típus, ezért is maradt ki az akadémia után s járta a saját útját...
Képtelen volt beintegrálódni a rendszerbe, ehelyett a szabadság és a húga keresése volt a fő szempont. Ezek mellett nem érdekelte, sem a falu, sem az hogy ki kivel háborúzik... Nem az ő háborúja volt, s sosem lett volna képes olyan vezetőkért, s olyan elvekért harcolni, amiket nem is vallott a sajátjának. Így megmaradt egymagában. Az egyetlen és örök barátja a Katana az oldalán, s így vágott neki a világnak. Sok helyen járt, és sok emberrel találkozott, harcolt, ivott... és jó pár barátot szerzett. Ez is mutatja, hogy akármelyik ország vagy hatalom oldalán harcolsz, az emberek mind hasonlóak...
Sokszor hallgatta a Hokage magasröptű beszédeit arról, hogy a falu védelme így, meg úgy. A húgát viszont nem voltak képesek megvédeni... Pedig a falu polgára volt, ugyan olyan jogokkal, mint bármely más itt. Valamilyen szinten a falut okolta ezért, de nem volt bosszú vágya, vagy hasonlója, csak nem állította az akaratát olyanok mellé, akiket ilyen bűnök illetnek... Bár nagyon jól tudta, hogy a ninja lét veszélyekkel jár, de mégsem bírta ezt a gondolatot kiverni a fejéből...
Aztán egyik pillanatról a másikra visszatért a jelenbe, és megrázkódott egy pillanatra tudván, hogy megint rátört egy depresszív hullám, amit gyorsan le kellett ráznia magáról... Nem szerette magát gyöngének, vagy érzelgősnek mutatni, hisz valójában nem is olyan volt, de mint mindenkinek az ő múltja is rejtett ilyen buktatókat... *
- A képességeim a nők terén is megfelelőek, de az is megtörténhet, hogy magasak az elvárásaim... Avagy nincs szükségem arra, hogy körülzsongjanak a nők, mert nem vagyok ez a fajta...
* Vonta meg a vállát, majd egy pillanatra újra elmerengett a kavargó emlékek között... s a vizet figyelte...*
- Gyorsan vonsz le következtetéseket, nem tudod ki vagyok, mit tettem, vagy mit rejt a múltam... Ayama.
* Fordította a tekintetét a lány felé... Hisz láthatóan jól érezte magát a társaságában... de tényleg nem tudhatta, hogy kivel áll szemben. Nem mintha olyan szörnyűségeket tett volna, amit nem lehet felvállalni, de ilyen rossznevű helyeken az ember mindenféle alakokba belebotolhat, akik megpróbálják magukat kiadni ennek annak amannak, és aztán azt tesznek az emberrel, amit akarnak... *
- A tudás hatalom... ezt hallottam már... de a tudás nem mindent képes megoldani... tisztában vagyok vele, hogy a tudás mit ad az ember kezébe... hatalmat egy ember elméje és talán teste felett is... de amíg egy embernek nincs mit veszíteni...
* Itt alig láthatóan lehorgasztotta a fejét...*
- … és erős a szíve, addig a tudás sem képes fogást találni rajta... Ezért én az erőben hiszek. Nem láttam még olyan embert, akit egy az egy elleni kűzdelemben nem lehetett legyőzni... és a testi győzelem magában hordozza a hatalmat is...
Arakashi Yuusuke
Arakashi Yuusuke
Játékos

Tartózkodási hely : Huh... hol vagyok?


Adatlap
Szint: D
Rang: Vándor Ninja ~ Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Arakashi Asami Hétf. 11 Nov. 2013 - 20:41

-Sajnálom, hogy mindezt kimondattam veled. Nyilvánvalóan kellemetlenséget okozott számodra a túlzottan izgága nyelvem. Bocsáss meg érte.-  Mestere már régen kupán vágta volna ezért. Gyógyítóként éles szeműnek kellett lennie, hogy észrevegye, mikor lépi túl a határokat, és mi az ami már messze nem a diagnózis felvételének része. Rossz indítás lenne egy új betegnél máris az életében vájkálni. De volt valami más ok is, az emlékek fátyla mögött. Valaki, valamikor megtanította rá, milyen egy illedelmes lány. Finom fehér kezek, akár a pillangók szárnyai.. Amaya úgy érezte, ez a gondolat több, mint puszta véletlen, ám a  belőle áradó jókedvű béke ezúttal nem okozott sokszerű emlékezést. Jó érzés volt. Épp olyan jó, mint amilyen szomorú volt látni, hogy a fiú magába húzódott.
-Sokszor nincs is több idő a döntésekre. -szólt, miközben kényelmesen hátra dőlt. Nem siettette az emlékezést, mégis a fehér kezek képe jó érzést hagyott maga után, amiben jó volt elmerülni.
-Persze, előfordulhat hogy az ebereket illetően tévedek. De akkor csak magamat okolhatom, nem igaz? -a tekintete elé emelte a saját kezét. Elnyűtt volt, cseppet sem olyan tökéletes porcelánfehér, mint az emlékeiben élő nőé. Munka, és nehézségek nyomait látta ahogy összevont szemöldökkel méregette, majd visszaengedte a finom fürdővízbe. 
-Nem sietek a bajok elébe. De ennyi kockázatot, talán vállalhatok, főként ha ilyen kellemes beszélgetőtársra lelek. -egy mosoly. Csak a fiúnak. 
-Én úgy tapasztaltam, ez a fajta hatalom szívtelenné teszi az embereket. Miné erősebbé válnak.. minél különlegesebb dolgokra képesek, annál kevésbé figyelnek arra, hogy ártanak-e az egyszerű embereknek. Fékezhetetlenek, megállíthatatlanok, és tisztában vannak ezzel, ezért érdektelenek is... Kezükben a lehetőség, hogy jobbá tegyék a világot, mégis egyszerű kis játszmáikkal töltik az időt.-újfent elmélázott, s ezúttal azon, miért is nem kedveli a shinobikat, akikkel eddig összefutott. A lány tiszta tekintetét égül ismét a fiúra emelte.
-Valóban nem ismerlek, mégis kimondhatom, hogy te más vagy. Talán mert utaztál, talán mert olyan barátaid vagy családod van.. nem tudom miért. De szívből örülök, hogy úgy döntöttem, hoy ma ebben a fürdőben pihenek, s így találkozhattam veled.
Arakashi Asami
Arakashi Asami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 68

Tartózkodási hely : Úton


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 269

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Haruhide Szomb. 15 Feb. 2014 - 19:57

[Natsu és Itachi]
- Áááh, már vártam ezt a pillanatot! - jólesően nyújtózom egyet, és követem a férfit Konoha kapuján keresztül. Ki tudja mi vár ránk, viszont nem félek. Sőt, igazából nagyon várom, hogy végre történjen valami. Egyelőre azonban elég lassan telik el az idő, mintha csak ólomlábakra nehezedne. Tanzaku Gai, az ország turistaközpontja. A szerencsejátékokról híres a legjobban, no meg arról hogy ezen kívül még rengeteg szórakozási lehetőséget rejt magában. Azt viszont ki nem néztem volna senkiből sem, hogy képesek majdnem minden pénzétől megfosztani az idetévedőket. Hogy miért, az számomra rejtély. Jó, az egyik legbiztosabb ok a háború, elvégre kell a fegyverekre és egyéb fontos eszközökre, de könyörgöööm! Némelyik nagyon pofátlan, és számomra csillagászati áron van némelyik dolog... Ezt onnan tudom hogy apámmal régebben voltunk ott néhányszor, no meg sokat mesélt róla.
Tekintetem a mesterre téved. Nem nagyon örülök, hogy csakúgy hirtelen „felbukkant”, s hárman szegődhettünk útnak, azonban nem is tekintek úgy rá, mint holmi pasasra akit a Hokage varrt a nyakunkba csak azért, hogy a vérünket szívja. Az viszont rossz, hogy nem mesélt a hivatásáról. Já-jááá, látok valami árulkodót rajta, amelyre kissé összevonom szemöldköm. Kicsit hunyorítanom kell, ám így rögtön kiveszem egy maszk alakját félretolva a fején. Bákker, ő nem mondta, hogy a gyökér tagja! Egy ANBU maszk az, de eddig miért nem vettem észre? Jó maga pedig miért nem tette szóvá? Mire számítsak tőle? Állítólag elég szigorúak a hozzá hasonlók. Lehet érdekes dolgokban lesz majd részünk. Kössz sors, máris egy érdekes egyénnel hoztál össze! […]
Lassan sötétedni kezdett. Ahogy lehullott ránk az idő kékes leple, kezdtem megérezni a hosszú kutyagolás hatását. Az izmaim sajogtak, kifáradtam, de még fent bírtam maradni egy időre. Tábort vertünk valahol, megvacsiztunk, és tüzet raktunk.
Jelenleg pedig épp kettejük – a sensei és húgom – között állok, felváltva figyelve őket.
- Nem, leszek én – vágom rá szinte azonnal, majd válaszra sem várva lekuporodom a tűz elé. Onnan figyelem a tájat, egyik szememmel időnként a mesterre sandítok hogy lássam, ott áll -e még Natsutól nem messze, akit aztán szintén megtisztelek a pillantásommal.
- Te nem mész lefeküdni? Biztos fáradt vagy – mondom halkan, a táncoló lángokat nézegetve. Egy időre meg szeretnék feledkezni a férfiről és arról hogy egy lényeges dolgot nem osztott meg velünk. Nem akartam ezzel foglalkozni, csak a jelennel.... Kis húgom, még gyűlölsz engem? Mondd csak, lesz olyan pont, amikor nem kapunk össze, és nem érzem ilyen erősen a haragod?
Sato Haruhide
Sato Haruhide
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Natsuhi Vas. 16 Feb. 2014 - 18:31

[Itachi és Haru]


- Lehetne hogy komolyan vedd a dolgokat? Nem egy egyszerű túrára megyünk! - szólok testvéremre de ezt most nem bántó jelleggel akartam mondani csak, nem tetszett hogy félállról veszi a dolgot. Legalább is nekem nagyon úgy tűnik. Nem érdekelt a gyaloglás, inkább azon törtem a fejem vajon miért pont a turistákat támadják. Tanzaku Gai, az ország turistaközpontja. A szerencsejátékokról híres a legjobban, no meg arról hogy ezen kívül még rengeteg szórakozási lehetőséget rejt magában. Mondjuk mikor háború van nem csodálom hogy ilyesmik történnek. Mindenki a maga módján próbál talpon maradni, de azért még sem az ártalmatlan turistákat kéne kizsebelni. Ahogy elindulunk sok gondolat kavarog a fejemben és először le sem esik hogy egy ANBU maszkot látok éppen. Majd villámcsapásként ér a felismerés. Te jó ég. Mibe fogunk keveredni mi? Nem hiszem hogy egyszerű menet lesz ha egy ANBU tag kísér minket. Mondjuk legyen akár milyen nehéz a küldetés azt meg kell csinálni. ÉS ami nem öl meg az megerősít. Gondolkodom vállat vonva és továbbra is magam elé meredve haladok. [...]
Sötétedéskor állunk meg csak hogy tábort verjünk. Mit ne mondjak már igen csak érzem a lábaimat, de ez nem számít. Tüzet rakunk majd megvacsoráztunk. Már épp mondani akartam hogy vállalom az őrséget mikor Haru megelőzött. Nem álltam le vitatkozni mert nem lett volna értelme. Most fáradt voltam a vitatkozáshoz meg mindenhez. Nem vallottam volna be, de elfáradtam. A tűz közelében telepedtem le és hátamat egy fának vetve, a csillagos eget fürkésztem. Gyönyörűek a csillagok és előszeretettel bámulom őket mindig. - Hm? Miattam nem kell aggódnod. Meg vagyok. - válaszoltam Haru kérdésére. Soha nem voltak túl nagy beszélgetések köztünk. Ritka volt az olyan pillanat amikor rendesen el tudtunk beszélgetni de speciel ez most nem ilyen pillanat volt. Jobban leköt hogy a környezetemet figyeljem, mint az hogy a bátyám kérdezősködik. Pedig a szívem legmélyén örültem hogy érdeklődik de már nem igazán tudok változtatni. Bátyám, még gyűlölsz engem? Mondd csak, lesz olyan, amikor nem kapunk össze, és nem érzel irántam haragot majd?
  
Sato Natsuhi
Sato Natsuhi
Játékos

Tartózkodási hely : Tűz országa - Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. 21 Feb. 2014 - 11:19

Az éjszaka eseménytelenül telik, viszont reggel mind a ketten nehezen ébredtek fel. A sensei vállalta az utolsó hajnali őrséget, de nem nagyon tudjátok eldönteni, hogy aludt-e egyáltalán az éjjel. Ki tudja, hogy az ANBUknak vajon szükségük van-e alvásra. A nap első sugaraival keltek elég korán van még, mindent harmat borít és olyan ragyogóan verik vissza a reggeli nap fényét. Ezért aztán érdemes küzdeni gondolhatjátok most magatokban, azonban nem sokáig maradtok egy helyben. Mozognotok kell akármennyire is megerőltető. A küldetésről amiben vagytok csak annyit tudtok, hogy B szintű, ami tőletek elég távol áll... Így kezdtek lassan ráébredni arra is, hogy nem lesz sétagalopp.
Amikor megközelítitek Tanzaku Gait a mester hirtelen megáll és feltartja a kezét ezzel egyértelműen jelezve, hogy állj. A távolban már kirajzolódnak a város körvonalai... Most vajon mi állhat közétek és a cél közé?
- Gyerekek maradjatok mögöttem. Társaságunk van és nem vagyok biztos benne, hogy békés szándékkal jöttek...
Az ANBUnak ismét igaza volt, mint eddig mindig amióta veletek van. Úgy látszik ezeknek az ANBUknak tévedni sem szokásuk. Az erdőből két alak lép az útra, viszont kivenni nem tudjátok az alakjukat sem az arcukat mert köpenyt és csuklyát hordanak...
- Áh egy ANBU maszk ilyen még úgy sincs a gyűjteményembe. Ti meg mi járatban vagytok errefelé? Ha át akartok haladni akkor védelmi pénzt kell fizetnetek... Biztos hallottatok a környéken történő rablásokról. Ha fizettek nekünk garantáljuk, hogy biztonságosan elfogtok jutni a városba... Ha nem ez esetben a testi épségeteknek esetleg baja lehet. - Közben egy aljas félmosolyt mintha kiszúrnátok a csuklya alatt.
- Nem áll szándékunkban fizetni senkinek. Konohából érkeztünk és küldetésünk van így inkább azt javaslom, hogy engedjetek tovább senki sem akar bajt.
Ti mit tesztek ebben a helyzetben?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Haruhide Kedd 25 Feb. 2014 - 19:49

[Itachi és Natsu]
A lágyan pislákoló tüzet figyelem. A végén egészen meg is feledkezem a fickóról akit a mesterünknek neveztek ki, és sikerül elérnem, hogy helyette inkább a húgomra figyeljek. Nem ad túl bő választ, ám megértem. Mindkettőnknek nehéz megszokni ezt a helyzetet, hiszen csak nemrég találkoztunk, és máris együtt kell dolgoznia, velem. Elég nehéz eldönteni, melyik oldalon állok igazán. Optimista vagyok, de néha a depressziótól enyhébb szomorúság tör rám, ami kicsit visszavesz az örökös vidámságból.
- Áh... Oké – felelem rá – Én is, bár új ez a helyzet, nem? Hehe, élveztem ezt a kis császkálást Konoha közelében, viszont élveztem volna, ha több ideig tart – ismerem be elgondolkodva. Össze-vissza dobok be olyan témákat, amikből aligha lehetne értelmes társalgást kihozni. Lehet ezzel csak még inkább eltaszítottam magamtól. Enyhén lehorgasztom fejem. Pedig nem ez volt a cél. Egyszerűen boldog lennék, ha láthatnám, ahogy mosolyog. Megrémít az a komor arc! […]
Az éjszaka végül semmi sem történik. Hál' istennek még mindenünk megvan még, mi meg egyben maradtunk.
A Nap felemelkedni látszik a horizonton. A fűszálakon reggeli harmat cseppjei gyöngyöznek, ez teszi vizessé lábunk, ahogy menetelni kezdünk. Pont a férfi vállalta az utolsó hajnali őrködést így a fene tudja hogy aludt -e, de szerintem neki is szüksége van valamennyi pihenésre, így kizárom azt a lehetőséget, hogy ne tette volna legalább félóráig. Ami pedig azt illeti, jó magam szívesen időztem volna a táborhelyen,  jól esett a pihenés, viszont magam is tudtam, hogy tovább el kell állnunk. Kíváncsi voltam, mi lesz a feladat, eddig sajnos azt tudtuk meg hogy „B” szintű, ami elég nagy még hozzánk képest. Csodálkozom azon, ha esetleg Natsunak nem ijesztő ez a gondolat. Nem vagyunk gyengék, azonban túl erősek sem, így amennyiben túlontúl erős ellenfelekkel hoz minket össze a sors, ki tudja mennyi esélyünk lenne – főleg a mester nélkül.
Magam elé meredve gondolkodom pár kérdésen, mikor Tanzaku Gaitól nem messze megállásra int minket a nemrég említett személy. Kíváncsian kezdem fürkészni a tájat, ekkor bukkannak fel az úton állók. Fogalmam sincs kikkel állhatunk pontosan szemben, de belül elkezdek minden eshetőségre. Ha bántani merik a húgomat, bátran leállok mindkettejükkel! Ha viszont a mestert támadják meg először, nem árt hátrébb húzódni, vagy kifigyelni a legelső lépésüket felénk. No, ti alávaló férgek, mit terveztetek nekünk alig pár méterrel a cél előtt?
Sato Haruhide
Sato Haruhide
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Natsuhi Kedd 25 Feb. 2014 - 20:32

Én kicsit távolabb ültem a tűztől, de így is érezem a melegét. Kellemes, ahogy hallgatom a tűz ropogását és a csillagokat nézhetem. Kellemes és megnyugtató. Attól függetlenül, hogy épp egy küldetésen vagyunk.
-De, igen. Új ez a helyzet. – mondom. Érzem bátyám feszültségét és kezdem azt érezni, hogy neki is kínos a szótlanság. -  Rossz, lehet, hogy alig lehettél otthon. Hisz két évig vagy küldetésen és alig hogy haza érsz, jöhetsz egy újabbra. – mondom halkan. Majd az idő előre halad tával alszom egy kicsit majd Harut váltva én ülök a tűz mellé, hogy őrködjek. Dobtam a tűzre néhány darab fát, hogy ne aludjon ki a tűz. […]
Miután a mester át vette az őrséget még adatott egy kis idő számomra, hogy aludjak egy keveset. Majd reggel tovább indulunk. Szép volt a környék, ahogy a harmatcseppeken megtört a felkelő nap fénye. Út közben kicsit elmélyedek a gondolataimba. B – szintű küldetés. De Haruval a közelébe sem érünk. Akkor miért minket küldtek? Hisz nem vagyunk olyan erősek, hogy felvegyük a harcot egy erősebb ellenféllel szemben. Remélem, a mester tudja, mit csinál vagy nyakig leszünk bajban. Ahogy gondolkodom, bátyám mellé sorolok és óvatosan megrántom a könyökénél a felsőjét. – Haru neked nem furcsa hogy ilyen magas szintű a küldetés? – kérdezem halkan tőle. Én kifejezetten aggódom a küldetés sikere miatt. Pláne mikor a mester megállásra int minket. A hideg kiráz a két felbukkanó alak miatt és reflexszerűen megfeszítem az izmaimat, hogy ugrásra kész legyek, ha bármi történne. Szuper. Még oda sem értünk és már is bajban vagyunk. Te jó ég. Remélem szerencsénk lesz. Nem szeretnék már is harcolni. Gondolkodom magamban és hol a mesterre hol bátyámra pillantok, hogy tudjam, mit tegyek.  
Sato Natsuhi
Sato Natsuhi
Játékos

Tartózkodási hely : Tűz országa - Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. 3 Márc. 2014 - 11:37

Csak a másodperc tört része telik el, legalábbis ti így érzékelitek, és két gyilkot kunai repül a kis csapat felé. Mint két gyilkos vápa úgy szántják a levegő végtelen óceánját. Ahogy az adrenalin elönti a testeteket valóban úgy tűnik mintha lelassulna az idő. A két férfi csatakiáltást hallatva veti magát rá a senseire és aki így nyer nektek egy kis időt és talán felkészültök az érkező kunaiokra amelyek közül az egyiket még röptében arrébb üti az ANBU mielőtt felvenné támadóival a harcot de a másikról sajnos lecsúszik így Natsuhinak egyedül kell szembenézni a közeledő hideg pengével. A fiatal kunichinek viszont megfagy a vér az ereiben és földbe gyökerezik a lába. Valahogy ő még lehet, hogy nem áll készen egy ilyen küldetés elvégzésére, hiszen még fiatal. 
Egy külső szemlélőnek valahogy így hathatott volna az össze csapás első pár másodperce. Natsuhi azonban tényleg lefagy és egy pillanattal később amikor reflexei kapcsolnak már talán túl késő. 
Az élet apró képkockánként pereg le előtted ahogy az arcod elé teszed a kezed és megpróbálod védeni a fejedet. Várod a fájdalmat, a halált, a szenvedést. Ám az még nem jött el érted... Hosszú utat kell még bejárnod és amíg a bátyád itt van és vigyáz rád addig nem eshet bajod. Haru olyan lendülettel érkezik meg eléd és olyan sebességgel amilyet még nem nagyon láttál az akadémián még a legtehetségesebbektől sem. Nem véletlenül a két év előny a bátyádnak bizony már volt tapasztalata és tudta mi fán terem egy küzdelem. Ebben egy kicsit sajnos le vagy maradva tőle, viszont most itt a lehetőség, hogy behozd a lemaradásodat és odapörkölj az ellenfeleidnek. 
Arra azonban figyelnetek kell, hogy a mester nektek háttal éppen feltartja a támadókat és látszólag nyerésre áll a két férfival szemben. Nem véletlenül a konohai Anbuk harco képességei messze földön legendásak. Azonban a mester most el van foglalva azzal, hogy feltartsa a két férfit így nem tud utasítást adni. Rajtatok múlik a döntés, hogy elszaladtok Tanzaku Gai biztonságot nyújtó kapui felé amik már nincsenek olyan messze, vagy pedig ott maradtok és segítetek az Anbunak. Azonban azt sem szabad elfelejteni, hogy lehet azzal csak hátráltatjátok ha még rátok is kell figyelnie és bizony a megosztott figyelemmel nagyobb a hibázás lehetősége is. 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Haruhide Szomb. 8 Márc. 2014 - 20:08

[Natsu és Itachi ^^]
]Látom, ahogy a kunai testvérem felé halad. Amint észreveszem, lélekszakadva futni kezdek azért, hogy megvédjem. Egy ismeretlen erő  lobban fel bennem, végtagjaimba melegség csörgedezik. Veled maradtam volna, de muszáj volt útra kelnem, a fejlődés érdekében. Akkor nem voltam erős ehhez és bár utálsz, jó újra látni!
Azt hiszem a mostani akadémiai tanulókat meghazudtoló gyorsasággal vágtatok. Minden megváltozik, ha látod ahogy egy szeretted veszélybe kerül. Képes lennél az életedet is feláldozni érte, de mondd! Milyen az, ha nincs melletted az a személy, aki fontos lenne számodra?! Nagyon fájdalmas sebeket okoz, amik sokáig megmaradnak lelkeden.
A legutolsó pillanatban rugaszkodok el a talajtól, így elérem Natsut. Odaugrok, szorosan karjaimba zárom, majd tovább illanok. Elrántom a fegyver útjából, s a görényektől messzebb állok meg vele, de nem eresztem. A mester eközben lefoglalja őket, szóval rajtunk áll a döntés, mit teszünk. Nem kéne féltenünk! Erős, biztosan elbánik velük, de mi csak hátráltatnánk.
- Szerintem menjünk – rántom meg finoman felsőjét, folyamatosan ösztökélve a menekülésre. Amennyiben velem jön, futni kezdek Tanzaku Gaiig, ám ha ilyen helyzetben megmakacsolja magát, határozott hangon ráparancsolok, de előtte mindenképp rákérdezek az állapotára.
- Jól vagy, ugye? - kérdezem kissé aggodalmasan, s ha igennel felel, egy kicsivel nyugodtabban folytatom tovább – Menjünk, itt nem biztonságos! Érted bármire képes lennék amúgy, ugye sejted már..?
Sato Haruhide
Sato Haruhide
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Natsuhi Vas. 9 Márc. 2014 - 11:13

Nincs szerencsém, mert az egyik kunai pont felém repül, de én ledermedtem. Nem tudok megmozdulni csak kezeimet arcom elé, emelem, és várom a fájdalmat. De e helyett, azt éreztem, hogy valaki megragad, és arrébb ránt, mint egy rongybabát. Mikor kinyitom, a szemem rájövök, hogy Haru mentett meg.  Nagyon meglepődtem hisz nem számítottam erre. 
- De a mester… - néztem felé és láttam, hogy harcol. Nem tudom, mit tegyünk, de nem akarom otthagyni és gyáva módon elfutni, de ha ott maradunk csak hátráltatjuk. Majd végül Haru unszolására lassan észhez térek és elindulok vele. – I… igen, jól vagyok. – válaszolom, nehezen majd megtorpanok, mikor meghallom, mit mond. – Tessék? - kérdeztem halkan, mert nem tudom jól hallottam – e.  Haru? Ez mi volt? Gondolkodom, ahogy őt figyelem majd lehajtott fejjel utána megyek. Majd ha biztonságban leszünk, kérdezősködöm, de ahhoz az kell, hogy mindhárman életben maradjunk előtte. Nagyon rosszul esik, hogy nem tudunk segíteni a mesternek, de csak hátráltatjuk, ha ott maradunk. És akkor biztos, hogy megsérül.  Futás közben folyton az jár a fejemben, hogy vajon csak képzelődtem vagy tényleg azt mondta, amit hallottam. Mikor átérünk a kapun Tanzaku Gaiba megállok és visszafordulok, hogy lássam, mikor jön utánunk a mester.  – Te jól vagy? – kérdezem, ahogy bátyámra pillantok. – Köszönöm, hogy segítettél. – mondom, hálásan majd visszafordulok a kapu felé.
Sato Natsuhi
Sato Natsuhi
Játékos

Tartózkodási hely : Tűz országa - Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. 21 Márc. 2014 - 12:12

Nagy szerencsétek volt és egy darabban elértétek a város határát. Innen a távolból nézve a kis pontok egymásnak feszülnek, ti nem is tudjátok pontosan eldönteni, hogy mesteretek élethalál harcot vív vagy még mindig csak kóstolgatják-e egymást. Aztán egy szempillantás alatt mintha mellettetek terem a sensei. Azóta sem tudjátok, hogy ezt hogyan csinálta és nem is részletezte, de rátok nézett és a tekintetéből látszott, hogy valóban élet halál harcot vívott a három shinobi ellen. Még azt is leolvashatjátok az arcából, hogy büszke rátok. 
- Ez nagyon szép volt gyerekek. Örülök neki, hogy nem maradtatok ott és próbáltatok közbeavatkozni. - Most egy kicsit inkább tűnt aggódó szülőnek mint Anbunak. - Úgy látszik volt szerencsénk a fosztogatókhoz. Nos kérdeztétek, hogy pontosan miért jöttünk ide. Hát azt kell mondjam, hogy miattuk és most eléggé megleptek még engem is. Nem hittem volna, hogy ennyire elmérgesedett a helyzet, hogy már a konohai shinobikat is ilyen nyíltan megtámadják. Azt szeretném kérdezni, hogy minden rendben? Úgy tűnik most itt ragadtunk pár napra, de ne aggódjatok van egy ismerősöm errefelé akinél meghgúzhatjuk magunkat amíg kitalálunk valamit.
Pár óra múlva már egy padlásszobában voltatok a város közepén és talán most itt a megfelelő alkalom, hogy kitaláljatok valami tervet. A sensei jelenleg nincs veletek ezért akár arra is kihasználhatjátok az alkalmat, hogy megbeszéljétek mi történt kint az úton. 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Haruhide Szomb. 22 Márc. 2014 - 12:18

[Itachi és Natsu ^^]
- Wáááh, majd később elmagyarázom! - vágom rá az egyik kérdésre. Nagyon sietek, hogy el tudjunk rejtőzni, míg lezajlik a csata. Épségben elérjük a városhatárt, átlépjük a kaput, én pedig kiszúrok egy sikátort, amit mielőtt használatba vennénk, tüzetesen átvizsgálok. Nem lenne jó, ha pont most lepne meg minket két újabb idióta, végül aztán megkönnyebbülten felsóhajtok, amikor nullán marad a megtalált ellenségek száma.
Natsut ellent mondást nem tűrően terelem be, majd a háta mögött besétálok jó magam is. Hiába, nem állhatunk sokáig a kapuban, ebben a sötét zugban még mindig biztonságosabbnak érzem...
Ezután némán kísérem végig a sensei harcát. Valójában fogalmam sincs mi történik, előfordulhat, hogy már javában az életéért küzd, mi azonban csak nézők lehetünk. Összemosódott pacákként látom mindhármójukat, ami megnehezíti hogy részletesebben kivegyem a dolgokat.
- Tudom, hogy aggódsz miatta, de most itt kell maradnunk! Hidd el, ha közbeavatkozunk, akkor mi ránk is figyelnie kéne... No meg te könnyen megsebesülhetsz – nem akarom ezzel a mondattal elérni hogy azt érezze, megint alábecsülöm, mert nincs így. Sőt, őszintén és meglepődve tapasztalom, milyen jól viseli a helyzetet is, annak ellenére, hogy nem túl rózsás. Nagyon büszke vagyok rád akkor is, ha nem mondom! Natsu, szeretlek és nagyon tisztellek a kitartásodért, ugyanakkor nekem mindig is az én... kicsi húgom maradsz.
- Jól vagyok, miattam nem kell aggódnod – válaszolok megkésve egy másik kérdésre – És egyébként ha hiszed, hanem, szívesen tettem – teszem hozzá halkan, figyelve a rövid ütközetet. Mire észbe kapunk, a mester hirtelen előbukkan, mondhatni mellettünk terem. Mi nem állunk annyira a sötétségbe húzódva, vagyis még ér minket fény, akárcsak a férfit, akinek a szemén látom, hogy élet-halál harcot vívott. Kívül igyekszek pókerarcot mutatni, de belül eléggé elborzadok. Ha az ő tekintete ennyire meggyötört, hát milyen lehet kívülről nézve a miénk? Egy alapos feltérképezés rávilágítana arra, hogy én is igen csak aggódtam a férfiért, pedig nem ismerjük olyan régóta. Mégis... A hangjából kiveszek valamiféle aggodalmat, amin nem bírom ki, hogy ne mosolyodjak el. Olyan most, mintha egy szülőnk lenne.
- Woooow, köszönjük! - bólogatok vigyorogva az apró dicséretre. Jól esik hallani, mennyire büszke ránk – Heh sensei, nem kellett volna aggódniuk miatta! Ez csak a város üdvözlő ajándéka volt! Szeretnek minkeet! - harsogom nevetve, próbálom oldani azt az aprócska feszültséget, amit még érzek a levegőben. Ott úszkál mindannyiunk körül.
- Egyébként – elkomolyodom egy pillanatra – Jól vagyunk mindketten, csak az a kérdés, hogy ön egyben van -e még – nézek rá, s szemeimből kiolvashat egyféle tisztelet-szeretet keveréket. [...]
Megkönnyebbültem fújom ki magam. Tudjuk az okot amiért idejöttünk, túléltük az ellenség támadását, és most ketten összezárva tengethetjük időnk egy padlásszobában. Nem túl szép hely, de kivételesen nyugodt, s valóban, itt már kötve hiszem, hogy bárki ránk vethetné magát „csakúúgy”. Hátam a falnak támasztva ülök a földön, felhúzva egyik térdemet. A földet fixírozom. Terv, terv, nem jön semmi, egyelőre úgy tűnik, nincs mit tenni. Shuriken, kunai, tekercsek, és fejpánt, ma főleg minden ninja elszánt. Hiszen Tanzaku' így üdvözölt minket, hogy nyakunkba ellenséget küldet. Egyelőre azonban nincsen erre ötlet, csak a várakozás az, mely most segíthet. Elmélyülten próbálok agyalni, ezután a gyanúsan csendes húgocskámra pillantok.
- Hejj, minden rendben? - vigyorgok rá. Próbálom az erősebbik oldalamat mutatni felé, hogy tartsam benne a lelket, meg feldobjam a kedvét. Eszembe jut aztán az, hogy most a sensei távol van, az-az jutna időnk arra, hogy beszélgessünk egymással.
- Mondd csak, nagyon kíváncsi vagy még arra, miért mondtam azt, amit? - kérdezem halkan, érdeklődő pillantásokat vetve rá. Amennyiben igent mond rá vagy bólogat, szívesen mesélek, addig talán az idő is gyorsabban telik.
Sato Haruhide
Sato Haruhide
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Sato Natsuhi Szomb. 12 Ápr. 2014 - 20:39

[Itachi, Haru]
Haru egy sikátorig rángat, ahol biztonságban elrejtőzhetünk. Nagyon ideges voltam, hisz a mestert magára hagytuk. Bátyámnak igaza van, mind két dologban. Ha ott maradunk, akkor csak ránk kellett volna figyelnie. A másik hogy még mindig nem vagyok elég jó. 
- Örülök, hogy jól vagy. - mondom halkan, de folyamatosan a kapu felé nézek, hogy lássam, mi történik. Sajnos kevés sikerrel. Nem igazán látni mi folyik ott, de a következő pillanatban a mester mellettünk terem. Kissé a frászt hozza rám, hisz nem számítottam a hirtelen belépőre. Örültem, hogy jól van bár látszott, hogy tényleg nehéz harcot vívott. Örültem, hogy Haru is jól van, és a mester is.  – Ez egy kicsit erős kezdés volt. – mondom halkan. Kezdem tényleg úgy érezni, hogy nem leszek erre alkalmas. Hisz most is mi történt? Persze hogy engem kellett menteni.  […] A padlásszobában az ablak mellett állok és a kinti tömeget figyelem nagyon elgondolkodom, a történteken. Kissé ki térek gondolatban arra is, amit bátyám mondott, de azt a helyzetnek tudtam be meg a túltengő adrenalinnak, és arra jutok, hogy én értettem valamit félre. – Igen minden rendben. Csak elgondolkodtam. – Mondom halkan. Majd Haru felhozza a témát és rájövök még sem tévedtem, és jól hallottam, amit mondott. Kicsit meg is döbbenek, hogy felhozza, pedig el is hallgathatná a dolgot. A szemem sarkából rápillantok, majd csak aprót biccentek.    


/Bocsánat a késésért! Nem csak hogy nem volt ötletem de sok minden is történt. Meg sok volt a túlóra. Remélem nem haragszotok./
Sato Natsuhi
Sato Natsuhi
Játékos

Tartózkodási hely : Tűz országa - Konohagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. 16 Ápr. 2014 - 13:42

Ahogy ott ültetek a padláson egy pillanatra egy kicsit drámaivá vált ez az egész. A küldetés, a csata, az egész élet mondhatni elvesztette minden értelmét és végre kezdtetek úgy viselkedni mint az igazi testvérek. Már éppen rátértetek volna arra a részre ami mindkettőtök igazi gyenge pontja amikor hirtelen egy nagy füstfelhő közepette feltűnik az ANBU. 
- Gyerekek sajnálom, hogy ilyen hamar zavarlak titeket, de szükségem van rátok, illetve konohának szüksége van rátok. Remélem készen álltok, hogy félre téve minden ellentétet bizonyítsunk és visszavágjunk ezeknek a banditáknak. Nos itt a remek alkalom, hogy bizonyítsátok a rátermettségeteket. A városban egy kis fogadóban túszul ejtettek 2 embert és valószínűleg azok az elkövetők akikkel mi is találkoztunk. Egyre agreszívebbek és ennek elejét kell venni. Van egy tervem amivel meglephetnénk őket, de ez nem egyszerű és akár életveszélyes is lehet. Szeretném leszögezni itt az elején, hogyha vissza riadtok az életveszélytől akkor most még nem késő szólni. Senki nem kért erre titeket a vezetőségből és természetesen nem lesztek megbüntetve ha nem vállaljátok. Nos akkor mi a válaszotok?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Kamio Hiraku Szer. 18 Jún. 2014 - 21:47

[Danzou]
Tanzaku Gai. Egy hely, ahol minden a felnőtt szórakozásé. Szerencsejátékok tömkelege, remek nők, valamint borsos árú italok várják a látogatókat. Nyilván nem először jártam már itt, bár való igaz, nem voltam gyakori vendég. A Tűz Országának területe kívül esett elsődleges hatásköröm. Távol volt a rejtekhelyem és ottani társaim, ahogy a Folyók Országának megszokott környezete és alvilági alakjai is. Akárhogy is, a bizniszelés most nem szerepelt elsődleges céljaim között. Csupán szórakozni jöttem, még ha ez az én esetemben kicsit mást is jelenthetett.
Egy bárban üldögéltem, valami drágább italt iszogatva, tekintetemmel éberen figyelve környezetem. Ilyesmi helyeken mindig akadt valami. Olykor egy elcsípett beszélgetés, vagy némi bevétellel kecsegtető kártyajáték, máskor vadászra vágyó nők vagy valami különleges étel. Nekem bármelyik jól esett. Hagyományos felszerelésem hoztam csak magammal, sötét utazóköpenyt, széles övtáskát, benne a shinobi lét jóságaival. Ahogy egyre tapasztaltabbá váltam, egyre kevesebb magamnál hordott eszközre volt szükségem, de egyelőre még így is cipekedhettem azért. Bekortyoltam az italom maradékát, és azon tűnődtem, rendeljek-e még egyet, vagy váltsak bárt.
Régen rengeteg időt töltöttem volna egy ilyen helyen. Mára már kicsit nagyobb célokat tűztem ki magam elé, mint némi pénzfecsérlős szórakozásokat, de azért gyakran betértem hasonló helyekre. Elvégre minek él az ember, ha nem az élvezetekért? Legyen szó akár a bosszú élvezetéről, akár a nádszál pincérlányéról. Az övtáskámba nyúltam, megérintve az egyik kunaiom. Jól esett tudni, hogy van nálam valami, amivel egy röpke pillanat alatt ki lehet oltani valaki életét. Egyfajta megnyugvást nyújtott, főleg kevésbé ismerős környezetben. Rendeltem még egy italt.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Motoi Yazaki Pént. 20 Jún. 2014 - 14:18

Egy év telt el azóta, hogy Mizukage visszarendelt minket a Tea Országából. Kisebb, nagyobb kitérők után, némileg megerősödve egy újjabb kalandba kezdtűnk bele. Küldetésről csupány annyi információt kaptunk, hogy a találkozó pont Tanzaku Gai- ban lessz, amely a Tűz Országában található.

Tanzaku Gai az egyik legnagyobb szerencsejáték közpon az országban, továbbá még híres a piroslámpás negyedéről is. Gyönyörű lengén öltözött hölgyek minden fele. Ez az első alkalom ,hogy ilyen helyen járunk és mivel van még egy kis időnk ezért úgy döntök, hogy feltérképezem kicsit a területet. A térképezést a szomszédos kaszinóval kezdem. Sui-t addig magára hagyom , had élveze a hely gyönyöreit. Ahogy latom, egy,két enyhén öltözött szakállas úrihölgy már ki is vette rá a hállóját.

Keresek egy elhagyot sikátort, majd Henge no Jutsut alkalmazom.Még jó hogy az út során láttam egy hozzám hasonló testfelépítésű öregembert, igy kisebb terhelésnek leszek kitéve és remélheték kitart a jutsu addig amég megszedem a zsebem némi aprópénzel. Az álcázás sikeres volt, simán bejutottam a kaszinóba és a korom miatt sem nyaggatott senki. Ahogy körülnézek szemet szúr , hogy az egyik asztalnál jóval nagyobb a tömeg mint a többinél.Odamegyek és latom , hogy a kedvenc játékomat játszák , pókert. Egy ideig nézelődöm ,hogy kiismerjem a játékosokat, majd 5 kör után megüresedett egy szék. Eljött az én időm, beszállok a játékba. Osztott szinflössel ajándékoz meg az osztó. Jól ki is játszom és passiv játékstílussal sikerült az egyiket csapdába csalnom és 500 ryout elnyernem tőle. Ekkor érzem, hogy a csakra szintem már elég alacsony lassan véget ér a Henge no Jutsu. Felkapom a pénzt amit nyertem és belefutok a tömegbe.A nagy lökdösődésben kiesik a kezemból a nyereményem nagy része és a Henge no Jutsu is félbeszakad , de sebaj legaláb sikerült kijutnom időben. Annyi pénzem épp maradt, hogy Sui-al megebédeljünk. Megyek és megkeresem hátha megéhezett a nagy nézelődésben.
Motoi Yazaki
Motoi Yazaki
Játékos

Tartózkodási hely : Mögötted


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 236

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Suijin Benzaiten Pént. 20 Jún. 2014 - 15:46

Kártya vers negyed... érdekes név egy városnak ami a lenge nőkről és a kártyajátékairól híres. A kártyás részét még csak érteném is, de a vers? Talán a város elnevezésekor valami fogadást veszthetett el a vezető?

A város maga a Tűz országában található, ami annyit tesz, hogy nem szívesen látott vendégek vagyunk. Még szerencse, hogy eléggé messze Konohától. Utolsó küldetésünk óta hosszú idő telt el, talán kicsit komolyodtunk azóta, kicsit nyugodtabban cselekszünk. Ezek a gondolatok futnak át agyamon miközben Motoi egy kis sikátorból jön ki alakváltás után. Az ember azt gondolná, hogy jól csinálja. Első ránézésre nem rossz, de ha tudná valaki, hogy honnan merítette az ötletet, egyből szembeötlő különbségeket látna. Az öreg ember, akiről formázta alakját körülbelül 10 centivel magasabb volt, kevésbé görnyedt, és ha emlékezetem nem csal, egy csúnya bibircsók is ékesítette arcát. Persze én is eltekintenék a bibircsókoktól, pláne olyanoktól, aminek a közepéből egy szőrszál nő ki, főleg ha még olyan kunkori mint szegény öregemberünk esetében. Motoi a művészibb megoldást választotta, és kihagyta eme gyöngyszemet az alak felvételekor.
Uta egyenesen egy kaszinóba vezet, mit mondjak, mikor azon gondolkodtam, hogy talán kicsit megfontoltabbak lettünk... nos hát lássuk csak... talán tévedtem kicsit. Mielőtt eltűnik a szemem elől még egyet bólint, majd én is az utamra indulok, kicsit körbenézzek. Ahol sok a fogadás és a nők, mindenféleképpen nagy embertömegre számíthatunk, főleg férfiakra. Mint például az a két bajszos alak aki épp felém tart. Kicsit jobban szemügyre véve a "férfiakat" észreveszem, hogy valójában nők, ennél sem kell nekem több, a főtérre sietek, ami tele van emberekkel, árusokkal, és az előbb említett, igaz nőiesebben kinéző, lenge hölgyekkel. Mivel nappal van, ezért nincsenek olyan sokat, de még így is könnyedén eltűnhetek a tömegben ha a helyzet úgy hozná, ami Motoi szerencsejáték megszállottsága mellett könnyen elő is fordulhat. Valahogy nem vette szívére az utasítást a shinobi 3 tabujáról, a nőkről, alkoholról és pénzről, persze egy városban ami erről a három dologról szól, elég föltűnő lenne ha a három tabut betartaná.

Elég hosszú ideje nem ettem semmit, így hát beugrok egy kis Takoyakira, nem szeretném ha a korgó gyomrom hívná rám föl a figyelmét bárkinek is aki keresne bárkit is.
Ahogy sétálok, megnézek pár árust, igaz nincs sok pénzem, de ha valami értékeset találnék, akkor megveszem. Ahogy így sétálok, egy maszkárusra leszek figyelmes. Kapóra jön, ugyanis sok gyerek hord ilyet, így hát közelebb megyek, hogy jobban szemügyre vegyem őket. Találok pár érdekeset, de legtöbbjének van egy nagy hátránya, eléggé furcsa helyekre tették a nyílásokat a szemnek. Egy kettő tetszetős, így hát választok is egyet.

Tanzaku Gai - Page 3 685b5074b371927c85a1170d37a06f04
Fölteszem az arcomra, majd elindulok körbenézni mit tartogat a város, persze csak a kaszinó körül, ahova Motoi betért, nem tudom, hogy meddig tart ki a pénze a szerencséje mellett. És az alakváltó jutsu fenntartása is korlátok közé szorítja játékszenvedélyét, tenném hozzá, hogy szerencsére.
Maszkomban nézegetem az emberek mozgását, találok pár kétesen kinéző embert, de valljuk be, egy ilyen helyen, az ember akkor lenne meglepődve ha nem találna. Nézegetem a gyereket, ahogy játszanak a piacon, megpróbálnak halakat fogni, vagy egy táblán számokat eltalálni valami nyereményért cserébe. Természetesen nem ok nélkül, minél korábban szoktatják rá őket a pénz költésre, életük során annál többet költenek majd el belőle.

Kezdek kicsit türelmetlen lenni, mikor a kaszinóból pont kifut Motoi, eléggé gyorsan valamit a kezében tartva, majd eltűnik a tömegben, utána megyek, és mikor látom, hogy valamit elejtett, megpróbálom fölkapni. Ezután az alakváltó technikája föloldódik.
Odamegyek hozzá, megveregetem vállat.

- Öregapám, valamit kiejtett a kezéből!-majd odaadom neki a pénzt amit sikerült összeszednem.

A történtek után pedig elmegyünk enni valamit, az a pár Takayaki már nagyon várja az utánpótlást ennyi várakozás után.
Suijin Benzaiten
Suijin Benzaiten
Játékos

Tartózkodási hely : 霊魂


Adatlap
Szint: B
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd 24 Jún. 2014 - 13:49

// Tenshi később kapcsolódik be. //

- Hiraku -
A kocsma, amelybe betértél, fogadóként is funkcionál. Még odakintről láthattad, hogy az emeleten szobák vannak. Igaz, nem csak szobát lehet itt bérelni. A bejárat mellett egy rúdon piros lampion lóg. Bár a lányokat nem látod. Valószínűleg az emeleten vannak. Oda egy kecses csigalépcső vezet fel, ami a pulttól jobbra található. Több kisebb asztal van, szétszortan. A Kocsmárost egy fiatal lány segíti a felszolgálásban, Ő hozza ki az italodat. Jobbra tőled három férfi ül, beszélgetnek. Egyikük azzal kérkedik, hogy egyszerre négy lányt is bolondít. Ez talán olyan információ, amivel sokat tudsz kezdeni. Elvégre ha nem riadsz vissza a zsarolástól, akkor könnyen meg is szedhetnéd magad. Igaz, nem a legélvezetesebb pénzkereseti lehetőség, de mindenekelőtt gyors. Nagyjából az épület bal alsó sarkában vagy - a fogadó négyzet alapú. A csigalépcső közelében öt férfi hahotázik nagyokat. A küllemükből ítélve talán földművesek. Sokáig gyűjthettek egy ilyen kiruccanásra. Két szamurájba is beleakad a tekinteted. Némán iszogatnak, Kardjukat maguk elé téve. Ekkor pillantásod visszavándorol oda, ahol már eddig is sokat időzhetett. Veled szemben, az épület bal felső sarkánál is van egy asztal. A lány, aki ott ül, nem itt dolgozik. Ébenfekete haja ragyog a friss olajtól, tekintete megigéző. Arca bársonyos, aranyos, majdhogynem tökéletes. Vérvörös ajkai sok férfi szívét remegtették már meg. Sötétkék, rózsadíszes kimonója nem enged sokat láttatni testéből, de ilyen archoz csak gyönyörű alkat párosulhat... A vendégek nagy része gyakran nyugtatja rajta a szemét, bár diszkréten teszik. A lány mit sem törődik velük. Néha elvörösödve végignéz rajtuk, majd pilláit megborzolva tekintete visszatér az asztalra. Az idő egy töredékéig, jelentéktelen másodpercig találkozik a tekintetetek. Rád mosolyog, kedvesen. Tündérszép arcáról leolvasható, hogy nagyon fiatal.
Az ajtót valaki erélyesebben nyitja ki a kelleténél. Mindenki odafordul, Te magad is vetsz arrafelé egy pillantást. Középkorú férfi lép be. Fején ott terpeszkedik büszkén Konohagakure no Satou fejpántja. A Férfi Taktikai mellényt hord, tehát minimum chunnin. Gyorsan felméri a terepet. Szinte a levegő is megfagyott érkezésével, a legtöbben gyanakodva méregetik. Vajon mit kereshet itt egy shinobi. Talán szórakozni jött? A Jövevény arcéle szigorú, tekintete merev. Tartása fegyelmezett. Ruházata egyszerű, ám sehol egy fegyver. Ez mindenképpen érdekes, hiszen a shinobik mindenhova fegyvereket raknak. Mégis, a férfi látszólag nem hord magánál semmit. Szeme megakad rajtad, végül átsiklik a lányra. Nem törődve az emberek pillantásaival, hosszú léptekkel átszeli a teret és nem sokat kéretve magát leül melléd. Tekintete most is a lányt figyeli. Vajon miért melléd ült? Sokan látták ezt a cselekedetet, most már Te is gyanús személy lettél. Az egyszerű emberek szemében a shinobik mindig a bajt keresik. Konoha ninjája melléd üllt le. Így már Te sem vagy megbízható személy. Néhányan még sanda pillantást vetnek rátok, majd halkabban, de folytatlyák a diskurálást. Ám a levegőben érezhető a félelem. A feszültség. Egy ilyen helyen nem jó jel ninjába botlani. A Férfi feléd fordul, majd megszólal:
- Miért ide hoztad? Találkozhattunk volna jobb helyen is... - Alig észrevehetően a kezedbe nyom valamit - Ha elárulod, megöllek. Jounin vagyok Takagi, tudod hogy megteszem. 
Hangja fenyegető. A kezedbe nyomott valami nem más mint pénz. Legalább húszezer Ryou, de valószínűleg több.
- Ha lehetne magam vinném el... Ám a helyzet ezt nem teszi lehetővé... Megduplázzuk a jussodat. Százezer Ryou. Ez Danzou-sama nagylelkűsége... Viszont ha a lánynak akár egy haja szála is görbül, akkor véged. Védd meg és nem csak megszeded magad, de a követek elleni támadásodat is elfelejtjük. Amit kaptál elég lesz az útra.
A Férfi menni készül. Már tápászkodik. De mit lehet egy ilyen helyzetben cselekedni?



- Benzaiten, Yazaki -
Míg Yazaki a szerencsejáték bűvöletébe esik, addig Benzaiten a hasának hódol. Hosszú utat tettek meg idáig az ifjak, nem véletlen, hogy mind a ketten próbálják élvezni a helyzetet, hogy sorsuk egy ilyen településre hozta őket. Benzaiten körülnéz az árusok asztalainál. A tömeg nagy, sokan tolakodnak, lökdösődnek. Néhány zsebtolvajlást is észrevesz az ifjú. Néha a balszerencsés tolvaj hatalmas ütések közepette összeesik, máskor zsákmányával együtt elillan. Az ifjút nem környékezi meg egyetlen zsebes sem. Vesz magának egy tetszetős, ám kirívó maszkot - 200 ryou. Végül elindul, hogy megkeressen kártyázó barátját.
Yazaki szerencséje elégnek bizonyul ahhoz, hogy megkeresse egy ebéd árát. S szórakozása még nagyobb a dühös tekintetek láttán. Sokan nem tudnak veszíteni. Még többen rühelnek alul maradni. Mások pedig szerencsejáték függők. Amikor a fiú felpattan és elrohan, mert álcája gyengül, akkor a pechesebbek látván milyen sietős az ifjúnak - aki persze idős ember álcáját vette magára - felpattannak és utána iramodnak. " Csaló" - kiáltják utánna. A tömegben menekülni nem volna nehéz, hacsak két hegy méretű verőlegény nem állná útját Yazakinak néhány lépésre a kaszinó bejáratától. Benzaiten nagyjából most érhet ide. A csodálatos megmenekülés egyelőre várat magára. Valószínűleg Yazaki nem így tervezte a dolgot. De vajon felfedjék-e shinobi valójukat? Kockázatos volna. Mégis, a két barátnak sikerül meglógnia. Az őrök nagyok voltak, izmosak, de kicsit sem fürgék.
Még hallják a "csaló" felkiálltásokat, amikor már messze járnak. Egy fogadó felé veszik az írányt, jó ebéd reményében. Belépve egyből egy gyönyörű lányra terelődik mindkét ifjú pillantása. Bájos teremtés. Balra, az épület sarkában ül, asztalánál. Két szamuráj is jelen van, némán iszogatják sakéjukat. Ezen kivül még három csoport van a kocsmában. Az egyik két főből áll, s egyikük Konohai ninja. Ez veszélyes lehet az elveszett geninekre nézve, de ha már bejöttek, akkor miért mennének ki. Hacsak nem fog kérdezősködni az alak, akkor nincs gáz. Jobb oldalt kapnak egy asztalt az ifjak, s hamarosan meghozzák a rendelt ételt. Bizony van mire jókedvűnek lenni, hiszen alaposan lóvátettek ma pár embert. Bár talán Benzaiten ezt nem nézi jó szemmel.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Kamio Hiraku Kedd 24 Jún. 2014 - 20:44

Amíg az italomra vártam, körbeszemlélődtem, hogy kik is fordulnak meg egy ilyen helyen. A legkülönösebbnek a két szamurájt találtam, kik némán iszogattak, láthatóan nem sokat törődve környezetükkel. Hogy miért jöttek egy ilyen helyre, ha nem kívántak szórakozni, számomra rejtély maradt, sőt, kifejezetten gyanús viselkedésnek tekintettem. Ám ők nem sokat foglakoztak velem, így én se szenteltem időt rájuk. Volt még két hangosabb társaság, valamint egy szemrevaló hölgy is a helyiségben. Igaz, sötét hajú, de hát valami hiba mindenkibe kell. Egy rövid pillanatig még rám is mosolygott, talán jelezve, hogy kellően sok pénzért cserébe szívesen összebarátkozik velem. Bár úgy tűnt, nem itt dolgozik. Mondjuk az is igaz, hogy a jelenlegi felhozatal félrészeg földművesekből, szamurájokból és pelyhes állú tinédzserekből állt, így igen vonzó társaságnak is tűnhettem.
Meghozták az italom, ekkor pedig egy férfi viharzott be az épületbe, homlokán konohai fejpántot hordva. Kis híján felugrottam, kunaijal a kézben, de még időben uralni tudtam meglepettségem. Megtaláltak volna? Nem, hacsak Chen vagy az iwagakureiek nem köptek, akkor Konoha nem rendelkezhetett rólam külső leírással. Ráadásul az ANBU-k csendben dolgoznak, nem berontva egy fogadóba, lemészárolva az ottaniakat.
A férfi körbetekintett, majd egyenesen hozzám jött, ami egy kissé megijesztett. Szó nélkül leült mellém, én pedig azon gondolkodtam, hogy mi is történt itt. Tekintetét leginkább a hölgyön tartotta, nekem pedig átnyújtott valamit. Ahogy megnéztem, egy igen kellemes súlyú pénzösszeget kaptam.
Miért ide hoztad? Találkozhattunk volna jobb helyen is... 
Valóban, egy olyan helyen például, ahol szemtanúk nélkül átdöfhettem volna a konohai torkát. De ezt persze nem mondtam ki hangosan. Nem is tudtam még pontosan, miről van szó. Annyit szűrtem csak le, hogy tévedés történt.
Ha elárulod, megöllek. Jounin vagyok Takagi, tudod hogy megteszem. 
Tehát Takaginak hisznek, bárki is legyen az. Nem valami menő név, de a jounin rang említése jobban felizgatott. Még ha konohaiak is, a jouninok azért nem olyanok, akiket csak úgy félvállról lehetne venni.
- Ha lehetne magam vinném el... Ám a helyzet ezt nem teszi lehetővé... Megduplázzuk a jussodat. Százezer Ryou. Ez Danzou-sama nagylelkűsége... Viszont ha a lánynak akár egy haja szála is görbül, akkor véged. Védd meg és nem csak megszeded magad, de a követek elleni támadásodat is elfelejtjük. Amit kaptál elég lesz az útra.
Százezer ryo… Danzou-sama… kicsit sok információt ömlesztett a nyakamba az eltévedt jounin. Danzou az új Hokage volt, Konoha jelenlegi vezetője. Még nem volt szerencsém személyesen találkozni vele, de ha törvényenkívüliekkel paktál és hat számjegyű összegekkel fizet, akkor máris sokkal jobban kedveltem, mint az előző Hokagét.
A hangom potenciálisan lebuktathatott volna, így csak hümmögve biccentettem. A konohai távozni készült. Itt volt az alkalom, hogy lesújtsak rá. Egy gyors vágás, aztán hadd pricceljen a vére! Utána pedig a csajszit is miszlikekbe apríthattam volna. Bármit elpusztítani, amit Konoha óvni akar, jó mókának tűnt. Ugyanakkor a százezer ryo nem csengett rosszul, a helyi rendfenntartók pedig bizonyosan hamar a nyomomban lennének, ha köztéri vérpartit csapok. Így végül a jobbik énemre hallgattam, és hagytam távozni a fickót, majd gondolataimba merültem. Tehát a hölgyet kellene elvinnem magammal. És még pénzt is kapok érte. Nem rossz, bár az a része nem tetszett, hogy a Levélnek teljesítek feladatot, de ha több információt tudok szerezni arról, hogy miért akarják megóvni ezt a lányt, akkor talán többet is tudok majd ártani nekik.
Megittam italom maradékát, még se legyek olyannyira feltűnő, majd odasétáltam a kis tündérkéhez. Sajnos nem tudtam, ő milyen szinten van információ-ügyileg, így óvatosan kellett játszanom.
- Takagi helyett én foglak tovább kísérni. Sietnünk kell, de csak semmi feltűnés. – mondtam, majd kinyújtottam a karom, hogy belémkarolhasson és együtt távozzunk az épületből.
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Motoi Yazaki Szer. 25 Jún. 2014 - 9:10

Miutan Sui megtalált bementünk a mellettünk lévő kocsmába, annak reményében hogy talállunk itt némi harapni valót. Már mind a ketten kivoltunk éhezve valami finomságra,hmm.. jó kis szárnyas husi jó sok rizzsel.Amikor  beléptem a kocsmába azonnal feltünt egy gyönyörű lány .Furcsa, mit keres egy ilyen szép lány Tanzaku Gai -ban .Na jó , ez nem az én dolgom, meg amugy is van fontosabb dolgom ennél,méghozzá az, hogy megtöltsem a hasamat. Látom Suit jobban lefagyasztatotta a lány szépsége ezért meglököm kicsit.

-Sui gyere inkább az asztalnál csorgasd a nyálad.

Az asztalhoz menet körülnéztem a kocsmában, feltünt, hogy egy Konoha ninja is van a vendégek közöt. Bár magam sem értem miert tünt ez fel annyira, hiszen a Tűz országában vagyunk, még szép, hogy tele van a hely ellenséges ninjákkal. Azért biztonság kedvéert előkészitem a régi fejpántomat a Vizesés országából, nehogy úgy járjak mint a multkor és a rossz fejpántott mutassam meg az érdeklődőknek.
Miután megtaláltuk a tökéletes asztalt az evéshez, vagyis a legközelebbi szabad asztalt a kijárathoz, máris feltünt az egyik kiszolgálló és leadtuk neki a rendelést. Az idő egyre lassaban telt. A percek óráknak, a másodpercek pedig perceknek tüntek. Az éhség rettenetes ellenség, hiába nyerek meg minden egyes csatát mégis visszajön és újra teljes errővel támad. Amíg a sajátos kis harcomat vívtam az Éhségnek nevezett főellenséggel, azért a  fél szememet a Konoha ninján tartottam, hátha valami rosszban sántikálna. Páratlan köteleségtudatom ellenére a szemem néha néha a gyönörű leányra téved, és hát igy teltek az órám, napjaim... mármint a perceim a rendelésre várva.
Motoi Yazaki
Motoi Yazaki
Játékos

Tartózkodási hely : Mögötted


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 236

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. 25 Jún. 2014 - 11:57

Föld országában

Vége a háborúmnak a Fű országával, ugyan nem az érdemem, de Mirubi küldetését letudtam, hogy az eső ne tudjon behatolni az országba, de végülis az eredmény a fontos és nem az, hogy ki érte el, az legalább megelégedettséggel tölthet el, hogy megöltem egy fűbelit, aki az én életemre tört. Nem tudom, hogy mit tehetnék, hiszen most még maradt egy kevés időm, míg Mirubival és a csapatával találkozóm időpontja elérkezik. Ugyan Taishi azt mondta, hogy a Füst országában találkozzunk, de nekem semmi kedvem nem volt még átlépni annak az országnak a határát így a Föld országának határvidékén kóboroltam és kerestem a célt, hogy mit is tehetnék. ENnek persze más oka is volt, hiszen eddig Taishi mindig megtalált csak idő kérdése, talán tudat alatt reméltem, hogy most is így lesz és kapok valami feladatot tőle vagy legalább megtanítja a harmadik technikát, de nem. Sajnos letelt az egy hét, így tovább kellett állnom, de azt sem tudtam hova mehetnék. A Füst országába nincs kedvem menni, de talán... ekkor újra eszembe jutott a régi sérelmem és nem kellett sokat gondolkodnom, hogy a füst országából kiindulva gondolatban megtaláljam a célt. ~Füst, Túz, Konoha.~ Ugyan tudtam, hogy őrültség lenne megjelenni Konohában, de a Tűz országa jó célpont egy magamfajta nukeninnek. Ha a falut nem is támadhatom meg, egy kis galibát okozhatok a határvidéken. És aztán eszembe jutott még a konohai tartózkodásom alattról, hogy van egy falu, ami talán meg is teszi, így lett a célpontom Tanzaku Gai. Ugyan az ország másik oldalán van, de ügyesen akár el is juthatok oda.

Úton
A faluban sikerült szereznem egy világ térképet és egy határmenti faluban sikerült szereznem egy szekeret és hozzá egy szamarat, majd azzal indultam el az eső országán keresztül a folyók országába. A határnál még átestem az ellenőrzésen, de mivel Kirigakure polgára vagyok és részt vettem a Fü elleni csatában nem volt komolyabb gond legalábbis a Föld országa felől, az Eső országa nem igen tartott fenn határőrséget, így velük nem akadt  gondom és az országon keresztül, már a faluban egyik suhanc képében haladtam a Folyók országa felé, ahol a cél Tanigakure volt, hiszen onnan már könnyen átmászok Tanzakuba. Sikeresen megérkeztem a célhoz, ahol újra eldobtam az álcám és egy másikat vettem fel, így indultam meg a célom felé.

Tanzaku Gai
A határon jól sikerült álcámnak köszönhetően és szenzor képzettségemnek köszönhetően sikerült elkerülnöm a Tűz őrjáratait és meg is érkeztem a faluba. Még a faluba lépés előtt kitaláltam az álcám annak a férfinek a személyében, akinél a szekeret hagytam. Röviden összefoglaltam magamban a történetem, hogy ki is vagyok. Egy elszegényedett kereskedő napszámosa, aki valami munkát keres. Ugyan lenne pénzem, de egy napszámosnak fura lenne egy drága szállás, így megelégedtem egy szerényebbel és inkább egy szórakozó helyet kerestem, ahol esetleg érdekes dolgokba botolhatok, talán még ninja énem is talál munkát. Az első utamba kerülő kocsmát szemeltem ki, beléptem, majd miután körbenéztem, hogy milyen alakok foglalnak helyet egy kisebb, kockázó csapathoz közel foglaltam helyet háttal, hogy ne szúrják ki, hogy figyelem őket, de én mindent halljak, hátha mondanak valami érdekeset.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Suijin Benzaiten Szer. 25 Jún. 2014 - 15:52

Motoival betértünk egy kocsmába, ahol elkölthettük a megérdemelt nyereményünket. Természetesen Motoi megérdemelt nyereményére gondolok, amit "tisztességesen" szerzett nyereményére gondolok. Ebben a városban nem Motoi a legnagyobb szemfényvesztő, tehát nem is sokat gondolkodom a pénz forrásán, inkább megtömöm hasamat, kapóra jön amúgy is a pénz, azok után, hogy elköltöttem 200 ryot a maszkomra, ami most az asztalon pihent előttünk. Nem nagyon foglalkoztam vele, inkább a fent ülő hölgyemény kötötte le a figyelmemet, nem olyan személy, aki ilyen helyre való volna. Átpillantva Motoira, amint két kézzel tömte magába a rizst a csirkehússal olyan érzés kapott el, hogy mi sem vagyunk ide tartozóak.
Ekkor egy konohai ninja rontott be a kocsmába, eléggé furcsa viselkedés mellett, nehéz volt eldönteni, hogy most túl sok saket ivott, esetleg megjátszotta magát. Nem sok konohai ninjával találkoztam a faluban míg "földerítettem" a területet, ezért is voltam kicsit meglepve.
Visszatérve ninjánkra, mikor megállt nem mutatta jelét annak, hogy túl sok saket ivott volna, stabil testtartása volt, így hát a hölgyemény után egy másik fura dolog is történt a kocsmában. És most nem Motoi szájából kilógó, félig még mozgolódó valamire gondoltam. A konohai ninja elindul magabiztosan egy asztal felé, majd leül, és az egyik vendéggel kezd el beszélgetni. Próbálom leplezni, hogy figyelem őket, néha visszanézek a lányra, csakúgy, mint a kocsma nagy része. Megpróbálok leolvasni pár szót a beszélgetésből, nem sok sikerrel, végül is messze ülnek, és nagy a nyüzsgés ebédidőben. Annyira leszek csak figyelmes, hogy a ninja melletti személy bólogat, majd elindul a lány felé.
Meglepő módon egyből beszélgetni kezd vele, így megnyugszom, hogy nem kell attól tartanom, hogy a városban netán elviszi a cica a nyelvem. A cica ebben az esetben inkább maffiózó és az elvivés pedig kivágás a nyelv pedig jobb esetben tényleg csak a nyelv és nem a fej.
Kicsit még figyelem mi történik, közben befejezzük az ebédet. Motoi már a hasát simogatja ami meglepő, hisz nagyon kevésszer fordul elő, hogy éhségét ennyire csillapítani tudja, legtöbbször csak sirályokat eszik, de hát a protein az protein. 
Legutoljára veszem észre a kettő szamurájt, akik az egyik asztalnál ülnek, kardjukkal az asztalon. Furcsa érzés fog el, és Motoinak is fölhívom rá a figyelmét.

-Talán rossz vendéglőbe jöttünk.- bólintok a szamurájok felé.

Közben a lehető legkevésbé feltűnő módon megpróbálok poharamra egy robbanócetlit ragasztani, természetesen az asztal alatt, hogy rejtve legyen a kíváncsi szemektől, remélem nem kell majd használnom.
Suijin Benzaiten
Suijin Benzaiten
Játékos

Tartózkodási hely : 霊魂


Adatlap
Szint: B
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Tanzaku Gai - Page 3 Empty Re: Tanzaku Gai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.