Az Északi Tenger

+2
Bayakoshi Yuukihime
Shikaku
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Az Északi Tenger - Page 2 Empty Re: Az Északi Tenger

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Hétf. Aug. 18 2014, 10:47

Figyelmesen hallgatom végig a beszámolót, amely kicsit zavaros számomra. Én úgy gondoltam, hogy az Oininok között mindig kellene lennie a csapatban legalább egy olyan shinobinak, aki valamilyen "B" tervet ki tud eszelni. Amint azonban tapasztalom a dolgokat, ezek a férfiak és Ayame tanácstalanok. Kétségbeesettek és morálisan megkoptak. A terv úgy tűnik, hogy olyan pocsék volt, amivel elindultak, hogy el se tudták kezdeni a küldetést, nemhogy sikeresen befejezni. Érthetetlen számomra, hogy a Mizukage és a tanácsosai, hogyan hibázhatnak ekkorát. De talán közelebb vagyunk az igazsághoz, ha azt mondom, hogy az Oininek hibáztak hatalmasat. Az elmondott információk alapján, sajnos arra a következtetésre kell jutnom, hogy nagyobb életveszélyben vagyok a vadászokkal, mintha egyedül kellene túlélőtúrát töltenem. Az azonban pozitívan érint, hogy Ogami megígéri, hogy felkelt a tervhez. Másnap reggel, amikor felébredek, csalódnom kell. Csodálatom tárgyai már az asztalnál ülnek és tanácskoznak. Micsoda pökhendi arrogancia, egy csapatban vagyok velük és arra képtelenek voltak, hogy egy kicsit erőteljesebben ébresszenek. Kicsit rendbe szedem a hajamat, megigazítom a ruhámat, majd odasétálok az asztalhoz. Végig pillantok a maszkos alakokon és megszólalok. hangomban a csalódottság és az irónia vegyül. Az én életem legalább annyira fontos, mint az övék. Ha nem nekik, hát saját magam számára és akkor még a mesterre is gondolnom kell, akit elfogtak. Valahogyan ki kell szabadítani, de ezek az emberek csak ülnek és arra nem veszik a fáradtságot, hogy felébresszenek.
- Köszönöm a bizalmat és az ébresztést. Már kezdtem csapatban érezni magamat.
Mondom, azzal egy zsákmányolt kunaival, nadrágomat, a varrás mentén, kicsit merészebb szabásúvá változtatom. Biztosan nem értik szándékomat és azt sem, hogy mi járhat a fejemben. A bőrszalagot közben a hajamba fűzöm, szükségem lesz rá. Amikor az előkészületekkel készen vagyok, a feltételezésem szerint érthetetlen pillantású vadászokra nézek, majd megszólalok.
- Valaki legyen szíves kiengedni. Tudom, hogy ti egy csapat vagytok és a jelek szerint nem bíztok bennem. Ostoba voltam, hogy azt hittem, segíthetek nektek. Ki kell szabadítanom egy Jounint, és haza kell mennünk, ha már reménytelen a küldetés. A Ködrejtek híres vadászai, arra nem képesek, hogy éjszaka meglepjék az ellenségeiket. Ha hazatértem, a Mizukage engedélyével, Sepukut hajtok végre, amiért veletek háltam egy fedél alatt. Mi a tervem? Édesanyám mesélt a Vérködről. Tudjátok, amikor egy Genin csak azután érdemelte ki rangját, ha végzett egy társával. Nos, gondoljátok, hogy bolond vagyok, nem érdekel. De én kimegyek! Megpróbálok az ellenség vonalain belülre jutni és ott zavart kelteni. Kiérdemlem magamnak a Genin rangot és megmutatom ezeknek a Csillagos fattyaknak, hogy a Köddel nem lehet packázni. Ti mit csináltok, az már nem az én dolgom.
Miután befejeztem mondandómat, felkötöm a zsákmányolt Csillagos fejpántot, majd a kézjelek elmutogatása után átváltozok azon shinobivá, akitől eltulajdonítottam a fejpántot.
- Valakinél van drót? Esetleg pár Senbon? Ha úgyis a barlangban ücsörögtök, akkor ezekre nem lesz szükségetek.
Akár kapok tőlük valamit, akár nem, ha kinyitják a barlang pecsétjét, hát elindulok az erdőbe arra, amerre a mesteremet hagytam. Mozgásomra ügyelek és folyamatosan figyelek a környezetemre. Igyekszem valamilyen nyomokat találni, amely mond nekem valamit a Csillag bázisának hollétéről. Ha pedig találkozok valakivel, nos akkor egyértelműen improvizálok majd valamit a szituációtól függően. Elvégre előfordulhat, hogy nem egy csillagos shinobival találkozom, hanem olyasvalakivel, akit megtéveszthetek. Akkor pedig információt fogok tudni szerezni. S mit teszek, ha olyan helyre keveredem, ahol a Csillag katonái vannak? Nos, tervem szerint gyilkolni fogok. Ha ugyanis lehetőségem adódik zavart kelteni azáltal, hogy valahol elkezdenek hullani a csillag erőforrásai szempontjából meghatározó emberek, nos .. társaimnak adhatok esélyt a menekülésre. A mesteremet úgyis meg kell találnom. Ha pedig az Oininek között áruló van, hát nekem úgyis mindegy. Ők maguk sem tudták leleplezni, akkor én mégis hogyan tehetném? Ha nem engednek ki a barlangból, akkor a falnak támaszkodom és megvető hangon szólok hozzájuk.
- Akkor pedig mozgassátok a seggeteket! Az ég szerelmére, a Köd legendás ragadozói, mint valami kisemlősök, rettegnek egy barlangban az éhhalál és a tehetetlenség küszöbén!! Legyetek méltóak a Köd hírnevéhez, rajtatok röhög a fél Csillag! Ha nem nappal, hát éjszaka, de szabadítsuk ezekre a férgekre a Halált. Ködrejtekiek vagyunk, a Néma Halál hirdetői. Mégis mire várunk, hogy felkopjon ebben a barlangban az állunk?
Ha utamra nem is engednek, de ha hagyják végig mondanom a monológot, talán sikerül őket buzdítanom. Időnként mindenkinek kell egy kis fejmosás. Talán... Talán, sikerül elindítanom bennük valamit. Ami, arra készteti majd őket, hogy megbánja még a Csillag, azt is hogy megalakult.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Az Északi Tenger - Page 2 Empty Re: Az Északi Tenger

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Szept. 08 2014, 22:15

A keserves hangulatot az alvás sem tudta elüldözni. Te voltál az utolsó, aki felkelt. Bátor, de inkább meggondolatlan szavaidat egy pofon kísérte, mégpedig az Oininek vezetőjétől, a lila csíkos férfitól. 
- Ne merj így beszélni. A csapat fele elesett, azon vagyunk, hogy teljesítsük a küldetésünket, de nem küldhetem az egész osztagom a mészárszékre. Tervet kell készítenünk, de az ellenség elzárt minden külső segítségtől. Öt emberrel nem tudjuk véghezvinni a küldetést. Segítségre van szükségünk, azonban el vagyunk vágva a külvilágtól. A kikötőket figyelik, a falu fele sem mehetünk, figyelik az összes utat. Ki kell találnunk valamit, hogy eljuttathassunk egy üzenetet a fővárosba. Az, hogy nem lettél ébresztve, vedd inkább kiváltságnak. Pihenhettél, most pedig minden erőd a bázis védelmére fordítod. - Az Oinin abbahagyta kifakadását, mély levegőt vett, majd újra rendes hangnemben kezdett beszélni.
- Míg a Nap le nem nyugszik, a barlangban maradunk, nem adunk életjelet. Várunk

A nap hátralévő részét ismét töltheted beszélgetéssel. Izgalmakra nem lesz részed ezen a napon, ahogy az azt követőn sem. Habár az ellenség mindig körülöttetek állomásozik, egyenlőre nem lép, várja a reakciókat, vagy csak ki akarnak éheztetni? Egy biztos, amíg támadás nem éri a barlangot, van időd kiismerni új társaidat, talán valamiféle tervet is ajánlhatsz. Az asztali beszélgetés után Ayame sétált hozzád, majd arcodra tette kezét, pont oda, ahol megütöttek.
- Ne neheztelj ezért. Szegényt teljesen megtörte a feladat, a csapat fele odaveszett és be vagyunk zárva ebbe a lyukba. Ki fogunk jutni, de össze kell szednünk magunkat, a mostani állapotunkban igen könnyű prédák lennénk az ellenség számára. Várnunk kell... - elbambult - Várnunk kell

A postodban írd le, milyen kérdésekkel fordulsz a megmaradtakhoz, illetve, hogy mit teszel a nap további részében. Amennyiben Ogamival beszélnél, elnézést kér kirohanásáért és tettéért.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Az Északi Tenger - Page 2 Empty Re: Az Északi Tenger

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szer. Okt. 01 2014, 20:47

Egyáltalán nem úgy történnek a dolgok, ahogyan azt szeretném vagy legalábbis várnám. Ogami, aki volt szíves és felpofozott elásta magát a szememben. Tartok tőle, ha veszélybe kerül, én véletlenül elfogok felejteni segíteni rajta és hagyom ott megdögleni, ahol éppen lesz. A bocsánatkérésére nincs szükségem. Viszont Ayametől kérdeznék egy-két dolgot.
- Mégis, miféle állapotban? Egészségesek vagytok és minél több időt töltötök tétlenül, annál nagyobbat fogtok koppanni. Ezt Ogaminak is tudnia kellene.
Állítom határozottan, majd végig hallgatom Ayamét, hogy pontosan mire is gondolt. Mivel kellő eszközöket a barlangban találok, így tervet nem készítek. ha egy csomó Oinint letudtak mészárolni úgy, hogy bombabiztos tervük volt, akkor én, mint Genin, fölöslegesen készítek tervet. Ilyen baromságot, fele csapattal teljesíteni akarja a küldetést. Ez az öngyilkosság, nem az, hogy mentjük a menthetőt. Berezeltem-e? Egy nokedli agyúval körülvéve, még szép, hogy berezeltem. Ogami nem komplett, hogyan védhetném meg egymagam a bázist? Ha valaki megtalálja, az nem egy Genin lesz, hanem minimum Jounin szintű shinobi. Mielőtt persze hagynám a nokedliket kimenni, nem áll szándékomban tétlenül ücsörögni. Ayamihoz megyek.
- Ayami, amint hallottad, nekem jutott a megtiszteltetés, hogy őrizhetem a putr... izé bázist, amíg ti próbáltok jutni valamire. Tudod, nem rendelkezem túl sok technikával. Tudnál segíteni nekem?
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Az Északi Tenger - Page 2 Empty Re: Az Északi Tenger

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Okt. 18 2014, 01:10

Ayame-t boldogság töltötte el, hogy harci kedved egy pillanatra sem apadt, látta benned az akaratot, Kirigakure bátor és vakmerő vérét. Nem pihenhetett ő sem, igaz, belül mélyen megtört. Azonban újra fény csillant meg a sötétségben, újra hinni kezdett.
- Ha már úgy is itt kell a barlangban lennünk, miért is ne taníthatnálak? Igaz, most nincs idő, sem időpont a komolyabb technikához, azonban tanítok neked egy olyan jutsut, amely egyszerű, mégis képes kihúzni a legnagyobb bajból. – Ayame néhány tűt szórt szét a földön.
- Figyelj – szólt neked, mutatva a vele szemben lévő asztalt. Kézpecséteket kezdett el formázni, ekkor a földön heverő éles fegyverek egyesével kezdtek egy pontot becélozva repülni, majd beleállva az asztal lapjába.
- A technika neve a Torpedó tűk. A technika lényege, hogy az eldobott tűket, chakra mozgatásával repíthetünk az ellenfélbe, vagy egy felületbe. A technika erőssége, hogy az eszköz a földön hevernek, így meglepetésszerű támadást indíthatsz a segítségével. Próbáld meg. A lényeg, hogy a chakrad a lábadon keresztül, a talajt felhasználva, összekösd az eszközzel, majd torpedószerűen ellődd azt.
A technika nem nehéz, mégis fejlett chakrakoncentrációt igényel, mivel testeden kívül történik a chakrairányítás. lehetőségeket és próbálkozásokat kérnék, végül sikeresen eltalálod a kijelölt célpontokat. A tanulásodtól függ, mennyi idő marad a többiekkel való beszélgetéshez, feltéve, ha szeretnél velük beszélni. A tanulás végén Ayame egy kis dobozt ad neked, melyben 50 db kis tű található.

Napnyugtáig kérném a postot, pontosabban odáig, hogy Ogami ismét összehív mindenkit. Újabb este következik, s mivel az élelem hiányos, gyűjteni kell, még akkor is, ha az ellenfél minden mozgást figyel.


A postban szeretném, ha minden egyes embernek feltennél egy-egy kérdést. Egyedül Ogami az, aki nem kíván beszélni, tervet dolgoz egész álló nap, nem jó, ha megzavarják a koncentrációban.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Az Északi Tenger - Page 2 Empty Re: Az Északi Tenger

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.