Kiképző terep

+17
Zanza
Osumi Hiroto
Hattori Arata
Senju Tobirama
Fuu
Sai
Orochimaru (Inaktív)
Katsumoto Hiro
Uchiha Itachi
Korotsuki Kazeno
Fusino Suneku
Darui
Fusino Toge
Fusino Kei
Fusino Karasu
Gosai Seishi
Raidon Hoshi
21 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kiképző terep Empty Kiképző terep

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Márc. 31 2010, 20:07

Itt gyakorolhatnak a shinobik.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Gosai Seishi Szomb. Szept. 04 2010, 11:39

Seishi megérkezett az egyes kiképző terepre. A kage szerint, itt kellene találkoznia a senseiével. A terep poros volt, sokféle gyakorló eszközökkel megvolt rakva. Néhány kis akadémista használta a terepet, köröket futottak, néha megálltak néhány különböző gyakorlatra. Seishi reménykedett, hogy nem valami vérengzős senseit fog majd ki magának, de nem is túl puhányt . ~ Uhh, ennyi kis shinobit, de van itt több felnőtt is, melyikük lesz a társam ??? Ha jól látom, ott van a régi senseiem is. Talán ő lesz ??? ~
Gosai Seishi
Gosai Seishi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Chuunin
Chakraszint: 170

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Szer. Júl. 13 2011, 17:30

Elsőként érkeztem a kiképző terepre. Furcsálltam mivel a többiekre nem jellemző hogy késnek. Nem mondhatnám hogy izgulok inkább boldog vagyok hogy végre kapunk egy mestert aki erősebé tehet minket.
Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Szer. Júl. 13 2011, 17:33

A csapatbeosztás tanulmányozása után elindultam a kiképző terep felé. Érkezésem után körülnéztem, de a senseit sehol sem láttam. Gondoltam kicsit jobban körülnézek, a kiképző területen volt néhány fa és gyakorló bábú, a füves talaj néhány helyen kikopott a gyakorlatozó nijaktól. Miután kicsit odébb sétáltam felfedeztem Karaszut egy fa árnyékában, odamentem hozzá és beszélgetésbe elegyedtünk és együtt várakoztunk tovább.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Szer. Júl. 13 2011, 17:33

Halottam, hogy megkaptuk a csapatbeosztást és Amegakure kiképzőterepére kell mennem. A Senseijünket itt fogjuk megismerni. Izgatott voltam, hogy végre csapatban is dolgozhatok. Fusino Karaszu és Fusino Kei már ott volt amikor odaérkeztem. Ezután mosolyogva üdvözöltem őket egyedi kézfogásunkkal. Smile
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Darui Szer. Júl. 13 2011, 18:41

//Srácok olvassátok el a szabályzaton belül a hozzászólásra vonatkozó részt. Egy Hsz-nek minimum 5 sorosnak kell lennie. Próbáljatok meg nem egy-két mondatban beszélni. Ha nem tudtok végképp mit írni, nézzétek meg mások hozzászólásait, hogy ők hogyan írnak Smile De ez a két mondatos dolog nem játszik. //

A három srác csakhamar megérkezett a kijelölt helyükre. Aznap igen izgatottak lehettek, elvégre egy csapatba fogják beosztani őket és a pláne az egészben, hogy egy ismeretlen ember fogja őket nevelni tanítani, legalábbis az ő reményeik szerint. Az eső aznap is a szokásos módon esett, monoton volt és a hangja a megszokás miatt, a semmibe veszett, mintha nem is lehetne hallani. Az egyetlen dolog ami megtörte ezt a monotonitást, az egy nő közeledése volt. Egyre közelebb és közelebb sétált a kis Fushin trióhoz és az eső, a közeledtével is változott. Egyre sűrűbben és nagyobb szemekben esett, de nem ez volt az ami furcsa volt, hanem hogy a nő feje felett nem volt esernyő, viszont a ruhája teljesen száraz volt.
- Na nyavalyások! Ide mind hozzám! Kiáltotta el magát, ahogyan a három srácra nézett, név szerint Toge-ra, Kei-re és Karaszura. Mi mást lehetett tenni a srácoknak, minthogy odamennek hozzá. Amint egy karnyújtásnyira voltak a nőtől, ő azonnal belekezdett a dologba amiért ide jött.
- Úgy tűnik Tenshi-sama akar kezdeni veletek valamit, bár kétlem, hogy ilyen puhányokkal mint tik, valamire is menne. Az én feladatom, hogy kiképezzelek titeket erre a dologra, tehát nem tűröm a lazsálást. Jelentette ki, majd sóhajtott egyet. - Gyerünk le a földre és kezdjétek el a chakrátokat koncentrálni a kezetekbe! Forgassátok azt ott, ne hagyjátok elszökni. Jelentette ki a nő, ahogyan az egyik fának nekidűlt és nézte a fiúkat. A sensei nagyon furcsán nézett ki, legalábbis az ember nem ezt várná egy tanítótól. Ruhája egy fehér kimonóból állt, aminek az alján lángnyelvek futottak fel, arcát pedig egy maszk takarta ami kísértetiesen hasonlított az anbuk által használt maszkhoz. Az oldalán pedig egy hosszú kard lógott név szerint, egy Odachi.

Kiképző terep Kitsune_no_men
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Szer. Júl. 13 2011, 19:21

Nagyon meglepődtem, mert azt vártam, hogy férfi lesz a sensei-ünk. Tulajdonképpen nem is baj, legalább egy nő is van a csapatban. Viszont nem elég kedves üdvözlése volt az biztos, de hát a szigorúsága minket erősebbé lesz. Remélem... Lenyűgöző volt, ahogy közeledett az eső úgy erősödött és a ruhája is száraz maradt. Mindig is arra vágytam, hogy annyira erős legyek, hogy az esőt is tudjam manipulálni. Remélem megtudja nekem tanítani, hogy így tudjam manipulálni az essőt! Remélem sok és ritka víz jutsut tanít majd nekem! Még sokat tanulhatok tőle!
-Üdvözlöm sensei! Mondtam neki és közben a hosszú vörös haját néztem. Kiadta az első parancsot melyre azonnal válaszoltam: - Igen is sensei! Majd a földre ültem és el kezdtem a chakrámat koncentrálni a kezembe! Teljes erőmet beleadtam és forgattam a chakrámat a kezembe a sensei kérése szerint. Régebben is csináltam már hasonlót. A családi edzéseken is kellett már ilyet csinálni, de nem ekkora nyomás alatt. Egy név járt az eszembe "Tenshi-sama" a sensei mondta ezt a nevet, hogy akar kezdeni velünk valamit, de vajon mit?
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Szer. Júl. 13 2011, 20:15

Mikor megpillantottam a senseit tudtam, hogy rá várunk. Első pillantásra gyönyörű és kedves azonban körüllengi egy masszív aura ami megmutatja valódi erejét. Egyre közelebb és közelebb jött hozzánk és az ereje egyre csak nőtt, mire oda ért hozzánk éreztem, hogy ő egy kiváló és erős sensei akitől rengeteget tanulhatunk és erősek lehetünk. Amint közel ért hozzánk felkiáltott, hogy azonnal mennyünk oda hozzá. Ekkor megérzésem 100%-ig bizonyságot nyert, ő a sensei-unk. Odasiettem hozzá, nem akartam megváratni. Amint odaértünk már következett is az újabb parancs, amit szó nélkül teljesítettem. Hiszen nem azért vagyok itt hogy akadékoskodjak , erősebb akarok lenni és ehhez csak egy út vezet mégpedig, hogy hallgatok a senseire. A kijelölt gyakorlat némileg megerőltető volt de a sensei biztosan tudja mi jó a számunkra, ezért a chakrámra koncentráltam és próbáltam megforgatni. Közben elgondolkodtam vajon ki lehet ez a Tenshi-sama és vajon mit akar velünk kezdeni ? Ezeket a gondolatokat azonban gyorsan elkergettem mert minden figyelmemet a chakra forgatására és megtartására akartam koncentrálni. De ez a koncentráció nehezen ment gondolataim állandóan elkalandoztak hol a sensei furcsa kinézete és mogorva természete, hol ez a rejtélyes Tenshi-sama járt az eszemben. Ezeket a gondolatokat állandóan elkergettem de visszatértek, az egyetlen megoldás ezeknek a gondolatoknak a végleges elkergetésére ha megtudom a válaszokat és okokat. Erre azonban várnom kell míg a sensei maga hozza fel a témákat, mivel ha még nem mondta nincs itt az ideje, hogy tudjuk. De szerencsémre végül sikerült a chakra manipulálásra összpontosítanom minden erőmet és gondolatomat.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Szer. Júl. 13 2011, 20:31

Megdöbbentem! Most ö lesz a mesterünk? Én egy negyvenéves, világhírű, hihetetlenül erős ninja férfire számítottam. Nem is néz ki túlerősnek és ez akar nekem parancsolni? Bár be kell valjam az a technika, amivel az esőt irányította az érdekes volt. Valamilyen víz elemű Justus? Valószínű, bár a kardjából ítélve inkább Kenjutsu használónak nézném. Másrészt elég furcsa ez a maszk. A tanítványai elöl titkolja az arcát? Ha már ő lett a mesterünk legalább a nevét megmondta volna. Bár legalább nem az a totojázó pojáca, aki napokat töltenek a tanítványai megismerésével. Mikor ránk parancsolt habozva bár, de leültem a pocsolyába és elkezdtem a kezemben forgatni a chakrámat. Hogy minek kell a pocsolyában ülve a kezemben forgatnom a chakrámat azt nem tudom, de már kezdett idegesíteni, hogy újdonsült mesterünk jó pár dolgot elhallgat elölünk.
Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Darui Szomb. Júl. 16 2011, 22:36

//Bocsi a késésért. Nagyon sok dolgom volt. Smile //

A maszkos nő szinte azonnal munkára parancsolta újonnan szerzett geninjeit, akik szinte azonnal szót fogadtak és leültek, hogy végrehajtsák a feladatot. A nő egyenlőre nem mondott semmit magáról, még csak a nevét sem árulta el, csak állt egy helyben míg az eső szakadt az égből mint mindég. Igaz őt valamilyen módon lekerülték a cseppek, de ez a három fiatalra nem volt igaz, ruhájuk egyre vizesebb és vizesebb lett. A maszkos sensei lassan, de biztosan lépkedett oda és vissza, míg végül megunta a várakozást és a legközelebbi fa felé vette az irányt. Amikor odaért a fához, az egyik vastagabb ágához rugaszkodott, majd azzal a technikával, mellyel Karaszu, Kei és Toge bajlódik, egyszerűen kezeit odatapasztotta az ág aljához és azon csüngött.
- Ez a ti mai feladatotok. Aki elsőként fel tudja tapasztani így magát a fára, az hazamehet. A másik kettőnek viszont itt kell majd maradnia kitakarítani a fegyverragtárat. Jelentette ki a nő szigorú hangnemben, majd a három srác elé sétálva, közömbös hangnemben bemutatkozott. - A nevem Kenyuu Amatera. Mint mondtam, Tenshi-sama jelölt ki mellétek. Abban a megtiszteltetésben van részetek, hogy most és a későbbiekben tőlem tanulhattok, elsősorban fegyverhasználatot, általános ninjutsukat, valamint suiton elemű technikákat. Viszont ezeken kívül is meg tudok tanítani bármit. Míg próbálkoztok a feladattal, ti is mutatkozzatok be, meséljetek el mindent ami fontos lehet nekem. Közölte Amatera, ahogyan megigazította a fején a maszkot, majd várta, hogy a sárcoknak megeredjen a nyelvük.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Vas. Júl. 17 2011, 01:02

A sensei felszólítása után megszakítottam a technika gyakorlását, felálltam és illendően bemutatkoztam. "Az én nevem Fusino Kei üdvözlöm sensei". Majd meghajoltam a sensei előtt. A célom, hogy erősebb legyek a társaimmal Fusino Toge-val(Fusino Toge a bátyám) és Fusino Karaszu-val(Fusino karaszu az unokatestvérem) együtt s a klánomnak és Amegakure no Satonak dicsőséget és hírnevet szerezzek. Minden áron erősebb akarok lenni és bármit megteszek ennek érdekében, mindaddig amíg ez nem okoz kárt a barátaimnak, klánomnak vagy Amegakure no Satonak. Nyughatatlanul fogok edzeni, küzdeni míg célomat el nem érem vagy meg nem halok. Klánom valaha dicső volt azonban ma még csak árnyéka sem régi önmagának s ez elfogadhatatlan. Az Eső országában is sok probléma van de ezeknek a problémáknak a megoldásához egyedül kevés vagyok. A céljaim elérésének érdekében fejlődnöm és erősödnöm kell, ezeknek a céloknak a megvalósításához új és erős jutsukat kell tanulnom. Nagyon érdekelnek a fegyverhasználó jutsuk. Vágyam megtanulni a Shuriken Kage Bunshin no Jutsut és megpróbálni kombinálni a Youji-val. Továbbá magas rangú megbecsült ninja-vá akarok válni Amegakure no Satoban. Továbbá elmondtam a senseinek, hogy ha sikeresen teljesíteném elsőnek a feladatot nem hagynám magukra társaimat. Csapatként kell részt vennünk minden büntetésben és jutalomban mivel mi egy csapat vagyunk. Majd megköszöntem senseiemnek ,hogy elvállalta tanításunkat és fáradozik a kiképzésünkkel. Azonban a Tenshi-sama név még mindig foglalkoztatott ezért némi habozás után rákérdeztem a sensei-nél, hogy ki ő? Ezután odamentem a fához és elkezdtem gyakorolni a kijelölt feladatot, a fára való feltapadás nehezen ment de láthatóan minden próbálkozással jobban és jobban. Addig folytattam a feltapadások és leesések sorozatát amíg nem teljesítettem a sensei elvárásainak megfelelően.


A hozzászólást Fusino Kei összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 18 2011, 15:25-kor.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Vas. Júl. 17 2011, 01:40

Mikor meghallottam hogy aki elsőnek megcsinálja az haza mehet, a többiek meg maradnak takarítani, ültemből gyorsan felpattantam és tejes erőmből elkezdtem rohami a fa felé. Gondoltam míg a többiek az udvarias ostobaságaikat csinálják addig én már kész is leszek és ők maradnak takarítani. Istenek se fogom én kitakarítani. Elég közel voltam már a fához amikor úgy döntöttem hogy futás közben nekirugaszkodok és el kapom az egyik ágat. Az ugrás jól sikerült csak az ágat nem kaptam el, így fejel nekirepültem a fa törzsének. De egy másodperc múlva már fent lógtam az ágon vérző orral. A faágon lógva mondtam furcsa maszkos mesterünknek hogy: - Egyébként engem Fusino Karaszu-nak hívnak nem használok fegyvert, jobban szeretek kézzel harcolni. A célom az hogy én legyek a világ legerősebb sinobi-ja és hogy minél több hatalmam legyen. Valamint hogy kiaknázzam mind két chakra típusomat és hogy minél erősebb legyen a klánom. Elakarom azt is érni hogy egyszer Kage legyek. Kezdetben meg akarom tanulni a Kuchiyose no Jutsu-t (Idéző Jutsu) azután bármit ami erősebé tehet. – mikor ezt befejeztem a kezemből elment az erő és leestem az ágról de egyből vissza is ugrottam. Így ment ez egy darabig.
Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Vas. Júl. 17 2011, 19:56

Megvártam míg Fusino Kei illendően bemutatkozik. Ezután pedig Fusino Karaszu önző és felvágós bemutatkozását is végighallgattam mosollyal az arcomon. Karaszu mindig ilyen és nem is változik. Bemutatkozásuk után rajtam volt a sor: - Üdvözlöm Sensei!!! Az én nevem Fusino Toge! A legidősebb Fusino közülünk. Célom az, hogy a csapatunk erősebbé váljon és, hogy Karaszu és Kei életben maradjon bármi áron. Csapatunk dicsőséget és hírnevet szerezzen a klánomnak és Amegakure no Satonak. Klánunk újra egyesüljön és így erősebbé váljon. A Fusino név jelentsen többet egy családnévnél, legyen újra legendás és ismerjék meg sokan. Ha erősebbé válok megtudom védeni csapattársaim, családom és falum. Egy szebb békés jövőt akarok az eljövendő generációknak, ahol a boldogság uralkodik. Sokat kell még edzenem, de a suiton elemű technikák mester szintű használója akarok lenni. Álmom, hogy egy technikát tanuljak meg, amivel bárhol bármikor esőt fakaszthatok, ami segítségemre van. Szerintem sensei maga tud nekem ebben segíteni és ezért szívesen tanulok magától. Fegyverhasználatot is szívesen tanulok, mert van egy Shirasaya-Katana és jobban szeretnék bánni vele, hogy megvédhessem, aki rászorul. Úgy érzem életem csak akkor lehet értelmes, ha másokat védelmezek és az igazságot kutatom. Az embereket meg kell mutatni, hogy lehet pozitívan gondolkodni és boldogan élni együtt békességben. Hosszú mondandóm után meghajoltam és arcát kutattam volna miként hatott rá mondandóm, de a maszkja eltakarta arcvonásait. - Hát mivel Karaszu volt az első így majd mehetek kitakarítani a fegyverragtárat, de előtte megtanulom én is! Ha megbocsát Sensei... ezután futásnak eredtem a fa felé felugrottam és egy apró lökéssel lelöktem Karaszut a fáról. Ezután belekezdtem a gyakorlásba, hogy teljesítsem a feladatot.
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Darui Szer. Júl. 20 2011, 19:54

A nő csak csendben állt egy helyben és maszkja mögül figyelte, hogy mit tesznek és mit mondanak beosztott geninjei. Érdeklődve hallgatta mindazt amit a srácok mondtak, bár ezt nem lehetett leolvasni róla a maszk miatt, csak abból lehetett rájönni, hogy egyszer-kétszer hmm..-ögött egyet. Legelőször Kei kezdett el beszélni magáról, mely igencsak hosszasra sikerült, szinte az ember ásíthatott volna egy nagyot a beszéde közben, viszont a kérdésére egyből megkapta a választ a senseitől.
- Kei-kun. Elég szomorú az, hogy Amegakurei ninja létedre nem tudod, hogy ki is az a Tenshi-sama. Mit gondolsz ki irányítja a falut, ki az aki őrködik felettünk évtizedek óta? Ha ezt nem tanultad még meg az Akadémián, megérdemelnéd hogy újrajárd. Tenshi-sama maga Amegakure, ő irányítja a falut és rendezi ügyeit. Válaszolta meg hideg, közömbös hangon, ahogyan eddig is beszélt, majd tekintetét a másik felszólalóra, Karaszura szegezte. Ő már valamivel másabb volt mint rokona, sokkal ... milyen szó illik is rá pontosan...szeleburdibb. Olyan vágyai vannak, melyek vagy lehetetlenek, vagy hosszú évek kellenek az eléréséhez és a lelkesedéséből következtethető, hogy nem éppen az a türelmes típus, mert rögtön fel is pattant a fára és hozzá tapadt. Amatera szinte azonnal eltűnt a geninek szeme elől és azon a fa ágon állt, amelyen Karaszu lógott. - Mintha azt mondtam volna, hogy chakra segítségével, nem pedig az ujjakkal. Jelentette ki, ahogyan előkapta kardját a tokjával együtt, majd azzal rácsapott a genin ujjaira amitől Karaszu szinte azonnal visszaesett a földre. A sort végül Toge zárta, akinek a felfogása már sokkal érettebb volt mint az előtte szólónak és ezt Amatere is észrevette.
- Tehát akkor ez egy tökéletes csapat. Egy lelkes, egy semleges és egy szeleburdi. Na srácok, innentől kezdve, hogy mind elérjétek a céljaitokat, keményen fogtok edzeni, erről én gondoskodom. A mostani feladat is ezt a célt szolgálja, tehát rajta, vessétek be minden erőtöket, hogy sikerüljön.

//Karaszu: ez nem az a feladat, amit csak úgy első próbálkozásra sikerülne megcsinálni Very Happy Tehát hogy kinek sikerül elsőre, azt majd én döntöm el.//
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Szer. Júl. 20 2011, 20:55

Nagy nevetés fogott el amikor Amatera sensei, a kardja tokjának segítségével leverte Karaszu-t a fáról. Bár gyorsan abbahagytam a nevetést, hogy a sensei ne higgye azt, hogy nem veszem komolyan a dolgokat, de nem bírtam abbahagyni a mosolygást. Amatera sensei jelzőket aggatott ránk: "egy lelkes, egy semleges és egy szeleburdi." Amiből azt szűrtem ki, hogy én vagyok a semleges. Valakinek annak is kell lennie nem? Ezen mosolyogtam magamban. A sensei jól mondta, keményen fogunk edzeni, hogy erősebbek legyünk. Három különböző személyiség vagyunk, de mind erősebbek akarunk lenni.
- Köszönjük sensei, hogy tanít minket! - mondtam és és a feladatunkban szereplő fa fele indultam. Elhatároztam magamban, hogy mindegy ki tanulja meg először, de mind meg kell, hogy tanuljuk és teljesítenünk kell ezt a feladatot. Hogy együtt erősebbek legyünk. Felugrottam egy közeli fa erősebb ágára ami elbírt. Leültem a fára és háttal neki dőltem a főágnak. A chakrámat gyűjtöttem és koncentráltam a zuhogó esőben. Csukott szemmel ültem a fán és éreztem minden esőcsepp csapódását a testemen. Mindkét kezembe próbáltam koncentrálni a chakrám, mert először két kézzel akartam teljesíteni a feladatot és aztán ha ez jól megy akkor, pedig egy kézzel. A forgás előidézéséhez egy szélforgóra gondoltam, ami anyám kertjében áll és a szakadó esőben is forog ha a szél fujja. Most én vagyok a szél. A testemben lévő chakrám pedig a szélforgó. Így ültem a fán jó sok ideig és egyre jobban ment a chakra forgatása a kezemben. Már több ideig tudtam tartani a kezembe így a fához érintettem, ami ültem. Felűlről így a gravitáció nem húzott annyira lefelé. Ha felülről hozzátapad, akkor alulról se lesz annyira nehéz. Amikor már ment kipróbáltam, hogy alulról is megy-e. Neki készültem és felugrottam a fához és próbáltam a chakrámmal fenn tartani magam...


A hozzászólást Fusino Toge összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25 2011, 12:55-kor.
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Szer. Júl. 20 2011, 23:03

Szeleburdi? Jó hát ezt már régóta sejtetem, bár mostanában elégé elmélyült. Kei egész nap pörög, jó hogy végre valaki meg mondta neki az igazat. De ha Kei a szeleburdi, akkor biztos Toge a lelkes és minden bizonnyal én vagyok a semleges! Konkréten még el se kezdtük rendesen tanulni de, már háromszor leestem a fáról. Egyszer mikor már nem bírta több erővel a kezem egyszer mikor szeretet unokatestvérem vicces kedvében volt harmadszor mikor szeretet maszkos mesterünk kedvétámat lelöknie. Bár tudtam, hogy nem ez lesz az utolsó esésem az edzés alatt. Mikor már ötödszörre estem le a fáról inkább kezet váltottam mivel már nem bírta a jobb kezem. Mikor már tízen ötödszörre estem le a fáról inkább leálltam egy kicsit és elkezdtem gondolkodni: „Nyilvánvaló hogy azért kelet az edzés előtt a kezünkben forgatni a chakrát mivel ezzel a módszerrel kell fel ragasztani magunkat a fára. De eddig is forgattam a kezemben a chakrát de egyáltalán nem ragadt. Akkor viszont mi lehet a probléma? Lehet, hogy több chakrát kellene beleadnom vagy gyorsabban, kellene forgatnom a chakrát, esetleg lassabban? Na mindegy kipróbálom az összes eshetőséget. Bár kíváncsi lennék, hogy ez a technika működik e más testrészünkkel is. Az akadémián szó volt chakra manipulációról bár ez papíron egyszerűbbnek tűnt.” Mikor abbahagytam az elmélkedést több chakrát irányirtottam a kezembe és felkapaszkodtam a fára. Gyakorlás közben óvatosan Toge ága mögé settenkedtem (amelyiken épen gyakorolt) Fölugortam a mögötte lévő ágra. Halkan lóbáltam magam rajta és lendületből a bordái közé rúgtam, aminek hatására leeset. Ezután egy gúnyos vigyort akartam dobni de a rúgás következtében az ág, amelyiken lógtam le szakadt, úgyhogy balszerencsémre Toge után estem.


A hozzászólást Fusino Karaszu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20 2011, 23:26-kor.
Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Szer. Júl. 20 2011, 23:21

//Remélem nem probléma, hogy kicsit hosszabb lett mint eddig. Smile //

Miután Amatere-sensei elmondta ,hogy mi egy tökéletes csapatot alkotunk és keményen fog minket edzeni kicsit megnyugodtam. Boldog voltam ,hogy van egy sensei-ünk aki segít elérni a céljainkat. Azonban ehhez sok edzés kell. Arra gondoltam hogy még nem megy olyan jól a technika, hogy egyből a fánál gyakorolja. Tehát leültem tenyeremet felfelé fordítottam és a bal kezemmel megfogtam a jobb csuklómat. Mindezt azért tettem mert úgy véltem, hogy egy kézzel könnyebb véghezvinni a technikát és miután egy kézzel megy két kézzel már könnyű lesz. Elkezdtem koncentrálni a chakrámat a kezembe. Látszólag semmi sem történt ezért újra és újra próbálkoztam a koncentrációval. Egyik alkalommal valami furát éreztem olyan volt minthogyha valami áramlana a kezemben reméltem, hogy ez az a hatás amit éreznem kell. Úgy éreztem az első lépést sikeresen megtettem és képes vagyok chakrát koncentrálni a kezembe. A második és harmadik lépés azonban bonyolultabbnak tűnt. Azt a chakrát amit oly nehezen a kezembe összpontosítottam meg kell forgatnom. Kisvártatva eszembe jutott valami mikor kicsik voltunk és a városban játszottunk a csatornákban sűrűn láttunk örvényeket. Így hát megpróbáltam a chakrámat megforgatni akár csak egy örvényt azonban ez nem bizonyult egyszerű feladatnak. Bárhogy is koncentráltam a chakrámra alig tudtam megforgatni. Csak minimális forgás volt tapasztalható, a hulló esőcseppek a kezem közelébe érve kicsit irányt változtattak. Azonban ezt nem tudtam sokáig fenntartani de sikerült még ha egy kis időre is. Innentől már csak gyakorlás kérdése. Azonban a testem és az elmém nagyon elfáradt a folyamatos koncentrálástól. Ezért némi pihenőt tartottam. A pihenő végeztével visszatértem a technikához. A chakra kézbe való koncentrálása és megforgatása ment de nem tudtam megtartani a forgó chakrát pár másodpercnél tovább. De tudtam, hogy csak a gyakorláson múlik és közben Amatere-sensei szavai jártak az eszemben:"...keményen fogtok edzeni, erről én gondoskodom". Ebből a mondatból merítettem erőt. Igaz még nem régóta ismerem a senseit de mégis teljesen megbízom benne és nem okozhatok neki csalódást. Ezért mindig újult erővel kezdem neki a technikának. A sok edzés végül meghozta gyümölcsét sikerült megtartanom a kezemben a forgó chakrát. Ezután mindezt végigcsináltam a bal kezemmel is. Kicsit könnyebb volt de azért nem sikerült egyből. Azért is meg kellett küzdenem. Miután mindkét kezemben képes voltam valamilyen szinten megtartani és megforgatni a chakrámat, eljött a használat ideje. Ki kell próbálnom, hogy képes vagyok e fennmaradni egy fán. Odamentem egy fához és kerestem egy alacsony ágat. Rátettem az ág aljára a kezeimet és végrehajtottam a technikát még eléggé sok koncentrációt igényel, de biztos voltam benne hogy ez idővel változni fog és megszokottá válik szinte mint a légzés. Éreztem némi erőt a fa és a kezeim közt, de mikor elkezdtem ráterhelni a kezeimre azok elváltak a fától. Éreztem, hogy sokáig ott leszek még mivel ez már igazán nehéznek bizonyult. Újra és újra próbálkoztam, de minduntalan elváltak a kezeim a faágtól. Éreztem, hogy a cél közeledik de még eléggé távol van. Eléggé ki kell tapasztalnom a technikát ahhoz, hogy elbírja a súlyomat a chakra és ezt csak gyakorlással érhetem el. Néhány órányi gyakorlás után a chakrám már szinte olyan volt mintha kézzel kapaszkodnék a faágba. Kerestem egy magasabb faágat és mindkét kezemet az aljára tapasztottam és az egész súlyomat ráterheltem. És meglepetésemre sikerült fennmaradnom. Ennek nagyon megörültem azonban ekkor elveszítettem a chakra kontrollt és lesetem az ágról. De nagyon boldog voltam hiszen sikerült fenn maradnom a fán. de tovább kell gyakorolnom mivel egy kézzel is el kell bírnom a súlyomat.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Darui Kedd Júl. 26 2011, 17:50

//Kei, a hosszabb postokért nem kell elnézést kérni! Very Happy sőt sokkal jobb egy olyat olvasni, mint egy 3-4 soros szösszenetet Very Happy //

A srácok nagyon keményen gyakoroltak, Karaszu kivételével, mert az ő feje csakis a csínyen járt. Igaz ő is gondolt arra, hogy megpróbálja, de csapattársa szívatása jobban tűzbe hozta. Toge és Kei jó irányba haladtak, nem szaladtak egyből fejjel a falnak, hanem megpróbálták megerősíteni a chakraáramlásukat a kezükben. Míg Toge az egyik fa ágán ült és koncentrált, addig Kei a vizes földön próbálkozott. Amatera lassan Kei fölé sétált és azt figyelte, hogy hogyan próbálja elérni a kívánt hatást. Amatera a látványra egyből felrántotta mindkét szemöldökét, de persze ez nem látszott a maszk miatt, viszont csendben figyelte tanítványa alakítását. Mindeközben Toge készen állt arra, hogy letesztelje az elért eredményeit. Először lassan rátette kezét az ágra amin ült és igen, érezte azt a bizonyos szívó hatást, mely szükséges ahhoz, hogy a Senseihez hasonlóan fent tudjon maradni a fán. Ezt követően a fáról leugorva felkészült arra, hogy az ág aljához is feltapassza agát. A fiú szökkent egy kisebbet, majd mindkét kezével megérintette az ágat. Egy pillanatra meg is tapadt rajta, de ez tényleg csak egy pillanat volt. A szívó hatás egy pillanat alatt elmúlt, majd a kezei egyre messzebb kerültek a fa ágától és a dolgot még az is tetézte, hogy Karaszu egy nagyobb lendületet véve hátbarúgta őt, amitől a Toge hatalmasat perecelt, de őt követte Karaszu is. Mindketten a földön voltak és míg Toge a hátát fájlalta, társa, aki kedvesen lesegítette őt a fáról, pont a jobb kezére esett rá aminek következtében a két egy igencsak furcsa alakot vett fel. A fiú szerencséjére nem tört el a keze, hanem csak a válla ugrott ki aminek a következtében éles fájdalmat érzett minden apró kis karmozdulatkor.
- Visszaszívom azt amit a tökéletes csapatról mondtam. Komplett idióták vagytok, természetesen tisztelet a kivételnek. Jelentette ki a nő, majd ismét visszatekintett Kei-re aki már az egyik fa ágával próbálkozott. Ő is szökkent egyet, hogy oda "ragassza" magát az ág aljához, azonban egyáltalán nem ez történt. Azon a ponton, ahol a fiú két keze érintkezett az ággal, ott a vékony kéreg szó szerint apró kis darabokra robbant szét és a fiú egy hatalmas hátast dobott az alatta lévő pocsolyába. - Már a gyakorlásnál is láttam, hogy ez nem fog menni. Te a testeden kívül próbáltad meg forgatni a chakrádat, ami még az A szintű sinobiknak is nehezen megy. Szerintem elég érthetően megmondtam, hogy a kezeteken belül forgassátok. Mondta Amatera egyenesen Kei szemébe, akinek újra kellett gondolnia az egész elméletét.
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Kedd Júl. 26 2011, 18:56

Miután Amatere-sensei felvilágosított, hogy ennél rosszabb úton nem is haladhatnék a technika elsajátítása felé, leültem egy fa tövébe gondolkozni. Ahogy a fa tövében üldögéltem a fa lombjainak köszönhetően jóval kevesebb eső csepegett rám, így valamelyest megszáradtam. Továbbá elgondolkoztam a fára való feltapadás lépésein. A technika elsajátítását három lépésre bontottam le. Először chakrát kell felszabadítanom a testemben. Második lépésként a felszabadított chakrát a tenyerembe kell összpontosítanom. Legvégül a harmadik lépésben a tenyerembe összpontosított chakrát meg kell forgatnom és megtartanom. Miután ezt végiggondoltam reménykedtem benne, hogy az elméletem helyes lesz és a Amatere-sensei is elfogadja. Az elmélkedés befejeztével újra kiültem az esőbe és elkezdtem gyakorolni. Elmerengtem nem lenne e jobb a fa alatt gyakorolni, de arra jutottam, hogy az eső megnyugtat és könnyebb összpontosítanom. Ezért tartottam jobbnak az esőben gyakorolni. Miután visszatértem a gyakorlásra az első lépés viszonylag könnyűnek bizonyult, az akadémián is sokat gyakoroltuk a testen belüli chakra felszabadítást így azzal nem volt probléma. A második lépés kicsit bonyolultabb, de még azzal is megbirkóztam. Jó pár percnyi intenzív koncentrálás után sikerült a felszabadított chakrát a tenyerembe koncentrálnom. Ezek után jött a legbonyolultabb lépés a tenyerembe koncentrált chakrát meg kellett forgatnom. Ennek a lépésnek a gyakorlásával rengeteg időt töltöttem, mivel az előző chakra forgatási módszerem teljesen rossz volt így át kellett gondolnom. Mivel még sosem csináltam ilyet próbáltam úgy elképzelni mintha a chakrám körkörösen mozogna a tenyeremben. Pár órányi kemény munka után egy furcsa szokatlan forgo érzést véltem felfedezni a tenyeremben, ez sokban eltért a korábbi próbálkozásomtól reméltem, hogy most már jó úton járok és sikerül feltapadnom a fára. Vágytam rá, hogy sikerüljön és mélyen legbelül arra is, hogy a sensei megdicsérjen. De az utóbbira nagyon kicsi volt az esély mivel a sensei nem igazán mutatja ki az érzéseit, de végül is ez így van jól. A gyakorlás ideje alatt mindvégig az járt a fejemben amit a senseinek mondtam:"A céljaim elérésének érdekében fejlődnöm és erősödnöm kell". Miután mindhárom lépést vélhetőleg sikeresen teljesítettem úgy döntöttem ki kell próbálnom egy faágon is. Reméltem, hogy a sok munka meghozza gyümölcsét és sikerrel megtanultam a technikát. És vártam már, hogy az edzés után leülhessek Togéval és Karaszuval és megbeszéljük a tapasztalatainkat egy halom Yakitori(csirkesaslik) és Onigir(rizsgombóc) társaságában. Miután befejeztem az ábrándozást odamentem egy fához kerestem egy szimpatikus ágat és megpróbáltam végrehajtani a technikát az előre eltervezett lépéseim alapján.


A hozzászólást Fusino Kei összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 27 2011, 00:53-kor.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Kedd Júl. 26 2011, 21:08

Örültem, hogy egy pillanatra sikerült feltapadnom az ágra. Karaszu lerúgott az ágról, de nem sérültem meg nagyon. Fiatalabb korunkban, amikor Karaszu szülei meglátogattak minket Karaszu-val együtt, akkor is sok csatát vívtunk egymással. A szülők hagyták is, mert látták, hogy a kis csatánkban mindketten fejlődünk és csak előnyünkre van. Ez a lerúgás csak egy kis lökésnek tűnt azokhoz az ütésekhez képest, amit régebben egymásra mértünk. Karaszu-nak viszont nagyon nem esett jól a kificamodott válla. Mosolyogva odasétáltam hozzá megfogtam a vállát és csak ennyit mondtam:
- Vigyázz fájni fog!
Egy rántással visszatettem a kiugrott vállát a helyére. Egy furcsa megállapítás járt a fejembe: nincs is jobb bosszú, mint úgy bosszút állni valakin, hogy segítek neki.
A csapat akkor lesz erős, ha minden tagja épségben van és a maximumot tudja nyújtani így ha Karaszu lesérül, akkor a csapat hátrányban van. Ekkor jutott az is eszembe, hogy egyik küldetésem során szereztem 3 db Elemi chakra-érzékeny papírt és szívesen adnék 1-1 darabot Karaszu-nak és Kei-nek, így megtudhatnák milyen az elemi chakrájuk. Én már tudom, hogy nekem víz elemű a chakrám, de ők még nem jöttek rá, hogy milyen elemű a chakrájuk és gondoltam így tudok segíteni nekik és a csapat sokkal erősebbé válhat.
Gondolkodásom után visszaültem a fára, ahol előbb próbálkoztam és tovább gyakoroltam. A sensei utasítása az volt, hogy: "Szerintem elég érthetően megmondtam, hogy a kezeteken belül forgassátok.", ezért jobban koncentráltam, hogy a kezemen belül forgassam a chakrámat. A fa ágához emeltem a kezem, amin ültem és megint felülről próbálkoztam. Arra az érzésre gondoltam, ami akkor volt bennem, amikor egy másodpercig a fa ágára sikerült rátapadnom. Ez az érzés segített jobban megérteni, hogyan áramoltassam a chakrámat a kezemben. Itt volt az ideje, hogy újra megpróbálkozzak a fára tapadással...


A hozzászólást Fusino Toge összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 28 2011, 22:49-kor.
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Szer. Júl. 27 2011, 02:00

Mikor unokatestvérem vissza tette a vállamat üvölteni akartam de nem-adtam meg neki ezt az örömöt. Ezek után mesterünk kijelentette, hogy idióták vagyunk és a kék-zöld foltos vállamból kiindulva nem is, tévedett nagyot. Ekkor úgy döntöttem, hogy ha beledöglök akkor is megcsinálom. Visszamentem az ágamhoz és egyből fel akartam kapaszkodni, de megsajdult a vállam. Bár nemrég Toge vissza rakta de, még mindig fáj. Akkor nincs más választásom, csinálom egy kézzel. Bár azzal semmit nem érek el, ha megint felugrok, és leesek. Ki kell találnom, hogy hogyan csináljam. Először is meg kellene tudnom, hogy menyi chakra kell hogy ne legyen túl sok, de ne is legyen túl kevés. Ezért a bal kezemet neki nyomtam a fa törzsének a jobbal, pedig koncentráltam a chakrát. Fájt a jobb vállam, bár a chakra koncentráláshoz nem kell nagyon mozgatnom. Mikor úgy éreztem, hogy elegendő a chakra akkor lassan elkezdtem forgatni majd kis időközönként egyre gyorsítottam. Ekkor kezdtem érezni egy minimális ragadó erőt. Amikor megéreztem kicsit boldog lettem de most a chakra irányításra kell koncentrálnom. Végig csináltam ezt mind kettő kezemmel majd egyszerre a kettővel is. Nagyon sokszor megfájdult közben a jobb vállam de nem akartam csak ezért feladni, úgyhogy tűrnöm kellet. Miután már mindkét kezemben éreztem a ragadó erőt úgy döntöttem, hogy megpróbálom most már egy ágon. De tudtam, hogy ennél ez sokkal nehezebb lesz. Kicsivel több chakrát küldtem a kezembe mert tudtam hogy több kell ahhoz, hogy megtartsam magam. Neki készültem majd neki ugrottam. Amikor az ágat megfogtam, éreztem a ragadó erőt de, ekkor egy éles fájdalom hasítót a jobb vállamba, ezért ismét leestem. Ez nem volt olyan mint a többi esés. Bár a hátamra estem de a jobb vállamat is bevertem. Olyan érzésem volt mintha izzó vasat nyomtak volna a vállamnak. Elfojtottam az üvöltésemet és úgy öt percet, feküdtem a sárban. Miután már jobban voltam feltápászkodtam. Ekkor eszembe jutott valami. Az akadémián azt mondták, hogy a chakra két részből áll a szellemi energiából és a fizikai energiából. Majd ezek megfelelő vegyítéséből jönnek le a jusuk. Ekkor úgy döntöttem, hogy kipróbálok valamit. Két kezemmel elkezdtem koncentrálni a chakrámat a kezembe. Kicsivel többet, mint az előző próbálkozásnál mivel már éreztem, de még kevés volt. Majd ezek után elkezdtem kiüríteni a fejemet és csak a chakrámra koncentrálni. Kizártam a fejemből a győzni akarást, a fájó vállamat, a zuhogó esőt és a lassan növekvő fáradságomat. Tejesen lehiggadtam és elkezdtem koncentrálni a fára. Ekkor egy sokkal masszívabb erőt éreztem a kezemben. Éreztem, hogy most sokkal jobb lesz mint az előző volt. Majd neki lendültem. Felkapaszkodtam és működött, bár nem a leghosszabb ideig de ment. Mikor kezdtem boldog lenni, hogy egyre jobban megy, de ekkor hirtelen megszakadt és leestem. Furcsamód valahogy most sikerült talpra esnem. Elhatároztam, hogy így fojtatom ameddig nem sikerül.
Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Darui Kedd Aug. 02 2011, 18:43

A három genin immáron kezdet észhez térni, Karaszu és Toge a kis zakójuk után végre kezdtek észhez térni. Igaz Toge volt most a szenvedő alany, akit mint valami áldozatot, hátba rúgtak a semmiből. Ebből a kis malőrből Karaszu jött ki rosszabbul, mert a válla is kificamodott, viszont rokona hamar segített rajta. Amatera kicsit meglepődött a dolgon, azt várta, hogy Toge majd fejvesztve őrjöngeni fog amiért gyakorlat közben lerúgták a fáról, azonban kellemeset csalódott kettőjükben. Toge egy hirtelen mozdulattal megrántotta Karaszu karját, hogy visszapattintsa azt a helyére, mely sikerült is, legalábbis szerinte. Karaszu tekintetén látni lehetett, hogy igenis fájt neki a kis mozdulat, ám ez még csak a bemelegítés volt. Amatera odasétált hozzá, majd gyengéden megfogta a fiú alkarját, majd közel hajolt a geninhez, hogy a fülébe súghasson, melyet más nem hallhat.
- Nem tűröm az ilyesfajta baromkodást! Vagy együtt dolgozol a csapatoddal, vagy garantálom, hogy ismét az akadémián kötsz ki. Súgta fenyegetően a fiú fülébe a nő, majd szépen lassan, lehetőleg minél fájdalmasabban kezdte el mozgatni Karaszu kezét, hogy rendesen visszapattintsa a helyére. A fiút majd szétvetette a fájdalom, mely a lassúság miatt csak még rosszabb volt, amikor hirtelen minden rossz érzés megszűnt. A fájdalom a fiú vállából mintha elszállt volna, még a körkörös mozgástól sem sajdult meg.
- Na így már rendben leszel. Irány vissza edzeni. Mondta kedves hangnemben, majd ő maga kicsit hátrébb húzódott, hogy láthassa ki is lesz az első aki teljesíti a feladatot. Amatera szeme legelőször Togen akadt meg, aki nagyon ügyesen indult neki a feladatnak. Jól átgondolta az egészet, hogy mit is akar pontosan csinálni és ez meg is hozta az eredményét. Persze nem első próbálkozásra, nem is másodikra, de biztosan kijelenthette, hogy ő az első aki sikeresen végrehajtotta ezt a feladatot. Nemsokkal utána Karaszunak is sikerült megtapadnia a fa ágán, alig pár perccel lemaradva társától. Végül, hosszas várakozás után Keinek is sikerült fenn maradnia a fán, bár neki körülbelül egy óra kellett, hogy sikerrel teljesítse a feladatot, de nem is ez volt a lényeg, csapattársaival Karaszuval és Togeval ellentétben Keinek első próbálkozásra sikerült tökéletesen a fán maradni. - Remek! Úgy látom végül mindenkinek sikerült. Új feladatot kaptok. A tanult technikával fussatok fel arra a fára úgy hogy a kezeteket egyáltalán nem használjátok. Jelentette ki a nő, miközben kezével egy meglehetősen magas fára mutatott magától nem messze.

//Srácok, miután leírjátok a postotokat (hozzászólásotokat) és már valaki más írt rá, ne módosítsátok!!! Úgy írjátok le a postotokat, hogy az már végleges legyen, nem szeretem az ilyen beleírogatásokat Smile //
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Kei Kedd Aug. 02 2011, 23:56

//Ezt lehet kicsit hamarabb kellett volna kérdeznem, de a narancssárga szín nem zavarja a szemedet ha sokat kell olvasni mert ha zavar akkor találok egy kevésbé zavaró színt Smile //

Miután sikerült feltapadnom a faágra és lemásztam a fáról kiderült, hogy nekem sikerült utoljára teljesíteni a feladatot. Ennek a ténynek a tudata elszomorított, de mindemellett ott volt az a tény is, hogy lassan de biztosan fejlődöm és ez enyhített a bánatomon. A sensei vélemény nyilvánítása után fellélegeztem, hogy végre pihenhetek és ehetek valami finomat. Az örömöm azonban nem tartott sokáig, alig másztunk le a fáról a sensei ránk parancsolt, hogy azonnal másszunk vissza és rámutatott a környék szinte legmagasabb fájára, de ha ez nem lett volna elég még azt is kikötötte, hogy nem használhatjuk a kezünket. Ezen szavak hallatán elbátortalanodtam és a hatalmas fa látványa ezen érzésemet csak tetézte.
Amegakure igen gazdag növényzettel rendelkezik és rengeteg fát láttam már, de ez a fa más volt baljós, zord kinézete furcsa érzéseket keltett bennem, vastag ágai helyenként töröttek csupaszak voltak és mindez a felhők és az eső általi szürkületben furcsa látványt keltett. De a fa sértetlen ágain a lombok között egy madár családot véltem felfedezni, ezen elmerengve ráébredtem, hogy ez a fa biztonságot és otthont nyújt a rajta élő állatoknak ezen elmerengve ráébredtem, hogy nincs okom furcsán érezni magam hiszen ez a fa is csak olyan mint a többi Amegakuréban található fa. Az ábrándozásból visszatérve elgondolkoztam, hogy mi történne velem ha nem teljesíteném a feladatot és ekkor született meg az elhatározásom miszerint nem tehetem meg sem a csapatommal sem pedig az álmommal,hogy ne teljesítsem a sensei által kirótt feladatokat.
Elindultam a kijelölt fa irányába pár percnyi gyaloglás után meg is érkeztem közelről a fa még hatalmasabb volt. Törzsét egymagam át sem értem. Pár másodperc elteltével már a kiszemelt ágon álltam és elkezdtem a gyakorlást. A chakra testen belüli felszabadításával kezdtem el, ez a lépés már jól ment hála Amatera-sensei előző feladatának. De itt már sokban számított a felszabadított chakra mennyisége és ezt ki kellett tapasztalnom. A chakrát a talpamba koncentrálni szintén kisebb akadályt jelentett, de a gyakorlás, az elhatározás és a koncentráció segített végül sikeresen vettem ezt az akadályt is.
A gyakorlás közben tartottam egy kis pihenőt, leültem egy ágra lábaimat a levegőbe lógatva és figyeltem a tájat. A felhőkön néhol beszűrődő fényoszlopok reflektorként világították meg a kiképzőterep bizonyos részeit. A felhők folytonos mozgása miatt ezek a fényoszlopok néhol feltűntek majd elenyésztek, mindig újabb és újabb területeket világítottak meg. Mintha csak egy könyvet nyitogattam volna véletlenszerűen és ezáltal megismertem az oldalak tartalmát.
Ezek az elmerengések rengeteget segítettek, megtisztult az elmém és könnyebb volt koncentrálni, a gyönyörű táj látványából nem volt jó visszatérni a monoton folyton ismétlődő gyakorlatok közé. De legbelül tudtam, nem azért vagyok itt, hogy a tájat fürkésszem hanem a feladatom miatt. Fel kellett másznom a fára és mivel előző alkalommal utolsó lettem semmiképp nem lehettem megint az. Hiszen, hogyan venné az ki magát úgy nézne ki mintha a gyakorlásra szánt időt végiglustálkodnám. Ezt nem engedhettem meg magamnak nem maradhattam el a társaimtól. Minden erőmet és koncentrációmat bevetettem, hogy minél jobb teljesítményt nyújtsak. Ez az elhatározás nagyot lendített a gyakorlatokon. Észre sem vettem és máris azt gyakoroltam, hogy képes vagyok e odatapasztani magamat a faághoz amin álltam. De itt igen nagy problémával álltam szemben nem voltam képes szabályozni a lábamba irányított chakra mennyiséget. Néha a chakra mennyiség arra sem volt elegendő, hogy egy papírlapot a talpamhoz tapasszak néha a chakra túlzott mennyisége felsértette a fa kérgét. Nem állta lehántolni szegény fa kérgét ezért lemásztam a földre és ott folytattam a gyakorlást.
Amatera-sensei biztos furcsán nézett rám valahonnan a távolból. A talajon való gyakorlás szinte semmiben nem különbözött a fáétól csak a földnek lazább a szerkezete mint a fa rostjainak ezért az odatapadás nehézkesebb. De a gyakorlással eltöltött idő meghozta a gyümölcsét valamelyest sikerült kontrollálnom a chakrámat. Visszamásztam a fára és megint a magasban folytattam a gyakorlást, némi idő elteltével a tapadás már egész jól ment. Ezért is döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom felszaladni a fára.
Leugrottam az ágról majd a fa törzsével szemben megálltam összegyűjtöttem a gyakorlás alatt kitapasztalt chakra mennyiséget majd a talpamba koncentráltam és megforgattam majd megtartottam. Nekifutottam és felugrottam a fa törzsére amin az esőnek hála megcsúsztam és egy nagyon nagyot estem. Gondoltam magamban, hogy ennél rosszabbul nem is kezdhettem volna, a sensei biztos halálra röhögi magát.
Az esés nem szegte kedvemet és fáradhatatlanul próbálkoztam újra és újra mire végül sikerült a felszabadított chakra mennyiségét megközelítőleg eltalálnom. Problémák még mindig bőven akadtak de haladtam egyre jobban és jobban ment a kijelölt feladat.
Fusino Kei
Fusino Kei
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 231

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Karasu Csüt. Aug. 04 2011, 04:24

Miután sikerült meg csinálnom gondoltam megyek hencegni a többiekhez, de akkor közölték, hogy Toge csinálta meg először szóval én csak a második lettem. Ettől nagyon dühös lettem. Gondoltam hogy itt helyben kihívom egy párbajra, de úgy véltem, hogy az ilyen dolgokat ezen túl kerülnöm kell, mivel újdonsült és kedves mesterünk nem preferálja az ilyesmit. Csúnyább szavakkal letépi a karomat, ha rossz vagyok. Úgyhogy inkább csöndben maradtam. Oda sétáltam egy fához és gondoltam, hogy ha már nem tudtam elsőre megcsinálni, akkor legalább én csinálom meg a legjobban, és újra elkezdtem gyakorolni.
Később nagy bánatomra Kei-nek is sikerült és bár ö lett az utolsó mégis ö csinálta meg a legjobban. Úgyhogy megint vesztetem… Legszívesebben kihívtam volna egy párbajra de, a fent említettek miatt ismét csöndben maradtam. Leszűrtem magamban, hogy mesterünk mesterien tud másokat befolyásolni. Konkrétan letépi annak a karját, aki nem azt csinálja amit mond. Ezt nekem is meg kéne tanulnom.
Miután Kei is végzet, mesterünk azt mondta, hogy az-az új feladatunk, hogy fussunk fel az általa megjelölt fára. Én a mesterünk előtt álltam megszégyenülve mivel nem sikerült elsőre a feladat, de mikor meghallottam hogy új feladatot kaptunk vissza tért belém a lélek. Konkrétan a mesternek meg csak félúton volt a keze, amikor én már futottam ara amerre mesterünk nézet mivel első akartam leni, aki meg csinálja. Már tíz métert futódtam, amikor észre vettem, hogy mesterünk pont az ellenkező irányba mutat. Gyorsan megfordultam és tejes erőmből rohantam.
Amikor a megjelölt fához értem gondolkozás nélkül felléptem rá és szinte azonnal leestem. Azonnal föl akartam ugrani és megint meg akartam ismételni de leállítottam magam. Gondoltam hogy az előzőnél is azért vesztetem, mivel gondolkozás nélkül ugrottam neki. Úgy hogy fölálltam majd az egyik lábamat neki nyomtam a fa törzsének, majd elkezdtem chakrát küldeni a lábamba. Ki próbáltam, hogy menyi chakra kell, ahhoz hogy a fához ragadjon a lábam. Némiképp gyorsabban ment mivel konkrétan ugyan azt csináltam mint az előző feladatban. Amikor úgy éreztem, hogy meg van akkor mind két lábamba, küldtem azt a mennyiségű chakrát amennyit, az előbb határoztam meg majd neki futottam. Sajnos nem jutottam túl magasra de már éreztem azt, amit az előző feladatban éreztem a kezem és a fa között. Amikor úgy éreztem, hogy nem tudok tovább futni egy hátra szaltóval talpra érkeztem.
„Legalább talpra esni is meg tanulok” gondoltam ekkor. Miután leérkeztem éreztem hogy ez még mindig nem a legjobb, úgyhogy két kezemmel elkezdtem koncentrálni a lábamba a chakrát. Mint az előző feladatnál most is tejesen lenyugodtam és csak a chakrámra koncentráltam.
Ekkor éreztem egy nagyon masszív ragadó erőt a lábamban. Ekkor neki futottam. Miután a hetedik ilyen nekifutást csináltam észrevettem, hogy egyre magasabbra jutok. Ekkor nagyon neki bátorodtam. Úgy döntöttem, hogy nem pihenek addig, amíg fel nem jutok a csúcsra és meg fogadtam magamban, hogy még egyszer nem veszitek.

Fusino Karasu
Fusino Karasu
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 215

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Fusino Toge Csüt. Aug. 04 2011, 23:10

Örültem, hogy nekem sikerült elsőre megcsinálni az első feladatunk, de ezt nem mutattam ki a két csapattársam előtt. Mégpedig azért, mert nem akartam, hogy a csapatban irigység uralkodjon el, mert az csak hátráltatott volna minket. Ezért a mosoly az arcomról lassan lelohadt. Karaszu és Kei is nagyon megdolgozott, hogy elérjék a megfelelő eredményt. Sikerült is nekik teljesíteni a feladatot. Több elszántságot láttam bennük, mint magamban, de persze ez csak előnyükre válik.
Miután megkaptuk új feladatunkat, hogy: „ A tanult technikával fussatok fel arra a fára úgy, hogy a kezeteket egyáltalán nem használjátok.” azután elmosolyodtam, mert tudtam, hogy nem lesz vége a kézzel való gyakorlás után az edzésnek. Vettem egy nagy levegőt, odasétáltam egy fa törzséhez és lefeküdtem a vizes fűbe úgy, hogy a lábam a fa törzséhez ért. Olyan jó volt ott feküdni és az eget nézni miközben hullott az eső nagy szemekben. Kigondoltam egy edzésmódot, ami bejött, amikor a kezünket kellett használni és gondoltam most is megfelelő kiindulási alap lesz. Úgy tűnt mintha a fűben pihengetnék, de közben a lábamba koncentráltam a chakrámat és próbáltam a fa törzsének tapasztani először az egyik lábamat aztán mindkettőt egyszerre. Az ötlet annyi volt, hogy így a gravitáció és a mozgási sebesség se nehezíti a feladatomat. Miközben feküdtem csak egyszerűen odatapasztottam mindkét lábamat a fa törzséhez. Ezután elkezdtem fel-le csúsztatni a fa törzsén egyszer az egyik, egyszer a másik lábamat és közben próbáltam fenntartani a megfelelő chakra egyensúlyt. Mikor már elfogadhatóan ment akkor az egyik lábamat elemelte a fa törzsétől, míg a másikat ott tartottam. Tulajdonképpen úgy tettem mintha lépkednék a fa törzsén csak nem haladtam felfele, de így kitapasztaltam a chakra megfelelő áramoltatását, amit alkalmaznom kell, ha fel akarok futni a fára. Egyre jobban ment a lábam rátapasztása a fa törzsére, így már állva is próbálkoztam kisebb-nagyobb eredménnyel. Így ezt a folyamatot sok ideig próbálgattam és egyre jobban ment. Mikor elégnek éreztem a gyakorlását, nem éreztem lényegesnek, hogy feltétlen futásból jussak fel a fára először. Úgy próbáltam, hogy felsétáljak a fa törzsén. Persze így kisebb ideig tudtam fenntartani a chakrát és nem jutottam olyan sokat felfele, de megerőltető volt és éreztem, hogy ez segíteni fog a későbbi felfutásnál. Később rájöttem igazam volt, amikor a felfutással próbálkoztam, akkor már elég jól ment a sok próbálkozás és erőfeszítés miatt.
Megálltam egy kicsit és felnéztem a fa tetejére. Egy szimbólum volt számomra ez a fa. Ha valamit elakarsz érni, akkor alulról, kell elkezdeni és csak ha kitartasz és minden erőd beleadod akkor éred el a célod, az-az a fa tetejét. Kicsit kifújtam magam és újra a fa tetejére esett a pillantásom melyet egy merész mosoly követett. Eltávolodtam a fától három méter távolságba és neki futottam. A fához érve lábaimat a fának tapasztottam és futottam felfele a fán amíg csak tudtam…
Fusino Toge
Fusino Toge
Játékos

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Kiképző terep Empty Re: Kiképző terep

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.