Határvidékek

+25
Nashimaru Shizu
Koreko Rui
Misage
Naito Kenji
Kenta Koizumo
Kureiji Hanaro
Nashimaru Junohara
Aikaho Mitsuko
Doshiri Asuka
Tsunomi Ai
Yori
Osumi Hiroto
Kisame
Kenshiro Yori
Misaki Kiyoko
Hyuuga Shakaku
Vándor Kazunari
Ishihara Aki
Uchiha Madara
Kazuma Tensei
Orochimaru (Inaktív)
Chen
Hidan
Shiawase Zouo
Kanmiru
29 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Határvidékek Empty Határvidékek

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 22:46

Az ország határai gyakorlatilag sokkal inkább annak hatalmas területén alapszanak, mint természetes akadályokon. A folyamatos erdőségek, amelyek körbeveszik a megbúvó falut gyakorlatilag ellenőrizetlenek, mivel a falu a védelemre koncentrál.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shiawase Zouo Szer. Ápr. 07 2010, 22:10


[Hidannak]

A szánalms lélek feletti hatalom egyre ördögibb mosolyt rajzol a számra, erős vagyok, én erőltetem másra az akaratom. Persze nem könyvelhetem el komoly sikernek, mert EZ csak egy jelentéktelen civil, de egy napon ugyanilyen diurván alázom majd meg azt, aki ellenséges szándékkal mer szeretett Lelkemhez lépni. Enraku-sama, a név, amely képes hatni rám, mely úgy zeng a fejemben, mint az Isten szava, az Isten parancsa.
De más is zengeni kezd. Léptek nesze, amely hatalmas robajjal zeng a fejemben. Tekintetem a közeledő alak irányába fordítom, a hold fényében alakom akár a megtestesült démon, amelyre rátesz egy lapáttal, hogy a nyöszörgő, félig öntudatlan pára is így nevezett. Üres tekintetem vetem az idegenre, miközben megszorítom a kezemben levő kunait. Nem vagyok rest használni, ha nekem esne az idegen, de ha nincs rá szükség, nem foglalkozom vele. Ezt majd a mozdulatai és a pillantása árulja el.
- Ki vagy? - töri meg a csendet. Hangjában már megcsendül a gyanakvás. Bár nem csodálom, épp egy félholtat vonszolok magam után.
- Nincs dolgunk egymással - közlöm egyszerűen, majd a szemem sarkából szigorúan szemmel tartva tovább indulok. Csak rajta múlik, hogy nekiesek-e vagy sem. Ha nem akadékoskodik, megúszhatja, de ha belém köt, gondolkodás nélkül fogom a szívébe mártani a pengét.
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Hidan Vas. Ápr. 18 2010, 17:27

Hideg tekinteted szúrósan fúródik a fiúéba, aki kivont karddal áll alig Tőled pár méternyire. Ujjainak szorítása már szinte csikorog a fegyver markolatán, de nem mozdul, mintha csak gyökeret eresztett volna dermesztő nyugodtságod láttán. A döbbenet az ajkára fagyaszt minden szót, amit neked szánt volna. Arrogáns mozdulattal fordulsz sarkon, hogy magad mögött hagyd ezt a szánalmas szájhőst. Minek is pazarolnád az időd ilyenekre? Ahogy tovább húzod magad után a bágyadtan hörgő polgármestert, a saját lépteidén kívül, s a férfi halk agónia-mímelésén kívül nem hallasz mást hangot. Nem eredt utánad.
Amint visszatérsz a tanácsterembe, majdnem ugyanaz a látvány fogad, mint amikor távoztál innen: mintha csak egy gulya vadló vágtatott volna keresztül a szobán, az értékes, antik bútorok egymás hegyén-hátán, a megrémített méltóságok reszketve szorongatják a szék lapját, amin ülnek. Az egyik szánalmas patkány még maga alá is vizelt. Gen'Ei mint az öntelt hadvezérek a vert sereg fölött, áll a szoba közepén, szálfa egyenes tartásával, hátrafogott karjaival méregeti a politikusokat. Amint megpillant, arcán játszott rosszallás fut végig, miközben elégedetlenkedő hangon, a sznobok akcentusát utánozva szól Rád:
- Na de Zouo... Remélem nem hiábavaló a fáradtságod, ezek a világtalanok épp oly tudatlanok, mint amilyen sokra tartják a tudásukat. Reszketeg idióták... Használhatatlanok. De talán a Polgármester úr segítőkészebb lesz velünk... Igaz?
Szinte észre sem veszed, de már melletted guggol a férfi, bűvös lélektükreinek átható tekintetével fürkészve a félholt urat. Grabancát két ujja közé csippentve emeli meg - mintha egy különösen visszataszító, ám annál érdekesebb csúszómászó volna - hogy a szemeibe tudjon nézni. A polgármester pillái egy pillanat alatt kipattannak, hogy aztán pár másodperc múlva ernyedten csukódjanak le. Teljesen elvesztette az eszméletét. Már nem lehet hasznotokra.
- Úgy hiszem, ennyi erre a napra bőven elég, ha nem is sok volt. Azt ajánlom jól pihend ki magad holnapra, mert kemény napunk lesz. A szállásunkig visszavezető úton pedig elmesélheted, mit sikerült kiszedned belőle.
Mintha mi sem történt volna, úgy jöttök ki a városházáról, ahogy bejöttetek: kerülve a feltűnést, de egyébként, mint két normális ember.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Ápr. 30 2010, 01:58


Helyes választás. Közömbös arccal fordulok el, és folytatom utam, nem törődve a fiúval, aki látszólag nem akar bajt magának. Kár, igazán felvágtam volna a torkát.
A tanácsterembe érve nem kellett csalatkoznom Gen'Ei erejében. Sejtettem, hogy vele valóban vigyáznom kell, s íme, feltételezésem talán még nyomába sem ér valódi erejének, hiszen ezek csak holmi szemetek. Meg sem mertek mozdulni, csak remegnek mint a kocsonya, szánalmas. Üres gombszemmel emeltem utolsó útjára a férfit, és "vetettem" Gen'Ei lábai elé. Mint holmi konc, a kutyáknak sem adnám, csak elgyávulnának tőle. Apró árnyék fut át a tekintetemen, amikor a polgármester hasznosságáról ejt pár szót, s lehajol a férfihez. Csak egy fél pillanat volt, mégis, a férfi végleg megadta magát. Az útitársam... egyre biztosabb, nem szabad a szemeibe néznem, ha nem akarom, hogy az irányítása alá vonjon!
Csendesen követem hát ki az épületből, nem reagálva a szövegelésre, csupán a kérdésre vetem oda fél szavakkal: - Egy fehér hajú ronda démon a megbízó, olyan mint én - fut át egy eszelős félmosoly egész rövid tizedmásodpercre az arcomon, amdj ismét visszaül az ártatlan kislány tekintet, amit begyakoroltam, hiszen a falu felé a színjáték még nem ért véget teljesen. Attól nem tartottam, hogy a városháza kevély urai mernének lépni ellenünk, már az is megaláztatása lesz nekik, hogy olyan állapotban hazamenjenek, mint amiben magukra hagytuk őket.
Fehér hajú ronda démon, egy ronda shinobi. Egy ronda, de annál erősebb és gonoszabb önálló életre kelt lélek, amely Őt veszélyeztetheti. Vajon valóban annyira veszélyes, vagy csak annak néz ki? Csak remélni mertem, hogy én áldozhatom fel őt a halál oltárán, kezemről nyalva le a vért rituálisan.
A másik dolog, ami foglalkoztatott, hogy mi járhat "apám" fejében. Mennyivel tudhat többet, mint én? Milyen infomrációkat zsebelt be, míg engem a kocsmába küldött azzal a szánalmas feladattal? Sanda oldalpillantást vetettem rá, felmérve az arcát, amely pont ugyanolyan néma volt számomra, mint az enyém számára.
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Hidan Kedd Május 04 2010, 14:53

Rejtélyes képességekkel felruházott mentorod lankadatlan figyelemmel adózik a birtokodba jutott tudás előtt. Tükörsima, korát meghazudtolóan tiszta bőrű állát dörzsölgetve kezd hangosan morfondírozni, mintha csak neked címezné elmélkedéseit.
- Embertelen küllemű, fakó kísértet... Aki minden bizonnyal komoly erőknek parancsol, már ha hinni lehet a világtalanok délibábos képzelgéseinek, ugye? Misztikus teremtmény, aki babonás fantazmagóriák terjesztésére kötelezi a vezetőséget... Talán saját magáról akarná elterelni a figyelmet? Ha valóban magasan képzett shinobi, akkor a híre már megelőzte Őt. Az erő és a hírnév mindig kéz a kézben járnak... A nem kívánt figyelem azonban átok is lehet, kelletlen szerető, aki mohó árnyékként lohol a nyomodban, akármerre is mész. Talán a hírek nyomán haladva hozzá is eljuthatunk. Nem gondolod Zouo?
Nehéz sóhaj szakad fel Gen'Ei mellkasából, ahogy ismét felemásul csillogó lélektükreit az ég boltozatára függeszti. Szinte maga elé sem tekint, úgy lépdel azzal a Tőle megszokott könnyed, méla méltósággal, ami olyan különös jelenéssé teszi ezt az embert. Mintha csak a csillagok mutatnák az útját, mint holmi közvetítők a valóság és a valóság megszentségtelenítése között. Mereven magabiztos arcéleire pillantva szinte már megkérdőjelezed magadban, mit is jelent tulajdonképpen a valóság, ha efféle ember oldalán vagy kénytelen utazni, aki annyira természetellenes, és egyúttal annyira mi sem egyértelműbb a lényénél.
A szállodai lakosztályotokba visszatérve minden ugyanoly együgyű pompával fogad, mint amikor magatok mögött hagytátok. Némi kínos csend után ismét megszólal mestered.
- Ideje lenne pihenni térned. Nem szeretném, ha figyelmetlenségen kellene érnem Téged holnap. Engem még mindig az éjszakába szólít a kötelességem... De Te csak aludj....
Bár még a gondolattól is irtózol, hogy tétlen ülj, amikor a faludért is tehetnél valamit, apáskodó szavai hirtelen sokkal értelmesebbnek tetszenek, mint korábban. No, nem mintha bármi meggyőződét éreznél tanácsai hallatán, de kénytelen vagy szembesülni azzal, milyen ólomsúllyal is telepszik az álom a szemeidre. Szinte már fáj állva maradni, egyedül csak egy gondolat tart ébren még, hogy elvonszold magad az ágyig. Hihetetlen, hogy törhetett Rád ilyen fáradtság ennyire hirtelen... Talán csak a harci hév vagy a kötelességtudat tartott volna idáig ébren?
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Május 14 2010, 23:24


Mormogására úgy figyeltem, mint az éhes keselyű, vártam, hogy milyen maradékra csaphatok le, amelyet elszór akarva-akaratlanul is. Kísértet, délibábos képzelgések, még megfogalmazásával is külön emeli az alak misztikusságát, de tudjuk, nem ez a lényeg, ez csak amit látunk belőle egyelőre. Aztán majd erről a bizonyos "démonról" is kiderül, hogy csupán egy kisegér hatalmas árnyéka, amely a falra vetül. Hogy magáról akarná elterelni a figyelmet? Könnyen meglehet. Ezen elgondolkodom, mint kutya az elé vetett cupákon: lehet, hogy köztünk jár könnyedén, egészen más külsővel, amolyan átlagos fazonnal? Talán ma este is ott volt? Az a fiú csak úgy a semmiből jött... Vagy még jellegtelenebb lenne, hagyta volna, hogy megalázzuk, hoyg leleplezzük magunk előtte? Kellemetlen lenne... Nem, ezt el kell vetnem, mert felháborítana a tudat, hogy most valahol magában vihog és dörzsöli a markát, egy lépéssel előttünk járva. Bár egy dolog biztos, utólag kevésbé tűnt jó ötletnek a városházai látogatásunk. Viszont azt is hozzá kell számolnom, hogy a mellettem haladó férfi minden bizonnyal érti a dolgát, ahogy abban is teljes mértékig bizonyos voltam, hogy valamit művelt azoknak az embereknek a fejével. A polgármesterével mindenképp.
Viszont érdekes elképzelés, hogy híres shinobi lenne, két dologra merek következtetni: vagy hallott valamit, amire ezt a nézetét alapozza, vagy beszél a vakvilágba, de akkor erősen meg lehet kérdőjelezni az elképzelését. Jelenlegi tudásom alapján leginkább arra következtetnék, hogy ő shinobiként is olyan, mint az árnyék, úgy jár, hogy nyom nem marad utána, s hír sem előzi meg jövetelét, olyan mint a nyári zápor, egyszer csak kitör, majd hirtelen, mintha sosemlett volna, eltűnik. Én inkább ilyennek képzeltem, és inkább olyan események, híresztelések mögé látnám őt, amelyek misztikusak és megmagyarázhatatlanok, de minden arra utal, hogy valóban igazak. De ez már nézőpont és többletinformáció kérdése.
Ennek ellenére gondolataimat nem osztottam meg vele, csönd aurája vett körül, s hiába szövegelt mellettem, képtelen volt megtörni.
Ahogy megérkeztünk, széttekintettem, és elégedetten állapítottam meg, minden a helyén van. Talán paranoiás is vagyok, de szándékosan hagytam egy jelentősebbnek tűnő papírt az egyik székben, de az ugyanúgy hevert a helyén, ahogy hagytam. Remek, tehát senki nem járt a szobában, vagy nem járt olyan, aki utánunk szaglászna. Így csak megálltam a szoba közepén és vártam, mi lesz.
Kis idő múlva a férfi aludni küldött. Nem akartam engedelmeskedni, mert tudtam, és közölte is, nyomozni szándékozik, és ismét csak nélkülem, ami engem határozottan bosszantott. Úgy éreztem magam, mintha egy szükségszerű kullancs lennék csak a szemében, akit parancsra magával kellett hoznia, de kihagyja a veszélyes dolgokból. Ám valami furcsa dolog történik velem, hirtelen olyan fáradtnak érzem magam, hogy hiába terveztem el magamban, hogy utána szökök, egyszerűen ahogy a fejem a párnához ért, már el is nyomott az álom.
Reggel korán ébredek, épp hogy pirkad. A megszokás ébresztett fel, a napi rutin. Ahogy felülök, már el is öntenek a sötét gondolatok. egyszerűen kiiktatott, és ez igencsak feszített belülről, idegesített. Ruhám levetve léptem ki a szobából a fürdőbe. az sem zavart volna, ha beleütközöm, a napi rutin mozgatott. Megfürödtem, majd fogat mostam és azután korábbi ruhámba öltöztem. Nem leszek többé porcelánbaba. Nevetségessé tett és még csak be sem avat. Hát én sem törődöm a parancsaival. Magamhoz vettem némi élelmet, majd a szobába visszavonulva összeszedtem a felszereléseim és (amennyiben Gen'Ei nem tartózkodott a lakásban) az ablakon át a távozás mezejére léptem. Egyértelmű célom volt, a bánya. Ha óvatosan megvizsgálom a környéket, hátha megtudok valami igazán lényegeset.
(ha Gen'Ei-el összefutok a reggel folyamán, akkor viszont megvárom a parancsait, majd ha sikerül valahogy elszabadulnom, akkor kezdek magánakciómba).
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Hidan Kedd Júl. 20 2010, 23:36

A komor képzetek álomvilágából riadsz a valóságra. Ha kínoznának se tudna eszedbe jutni olyan éjszaka, amikor mélyebben aludtál volna. És az utolsó emlékeid, a bűbájos szavak, amikkel Gen'Ei takarodót parancsolt... Átok! A vénember minden bizonnyal az akarata erejével kényszerített mély álomba, hogy egyedül magáénak tudhassa a hívogató éjszakát. Túlságosan művi az egész ahhoz, hogy ez hétköznapi véletlen legyen. A képlékeny fölény talán még az övé, de virrad még új Nap, s Te is tartogatsz még pár dolgot magadban...
A hajnal már kérlelhetetlenül követeli magának az égboltot, ám tékozló mentorod sehol nem találod a lakosztályban, legalábbis nem látod. Bár nem tűnik annak az alakoskodó féregnek, aki csak úgy hitványan elrejtené fizikai valóját - ahhoz túl büszke, hogy ilyesmi technikákhoz nyúljon - de még bármi megtörténhet. Addigra sem érkezik vissza, mire Te már útra készen, felszerelkezve nyúlsz át az ablakpárkányon, hogy egy könnyed mozdulattal átrántsd magad a kereten. Szerencsére a szálloda felépítése lépcsőzetes, így nem kell különösebb energiákat fektetned a puszta távozásba. A szűk utcák felett áthaladva meg-meg pillantod az utcákon kora reggel kószáló embereket... Szesztől bűzlő hontalanok, vánkosuk hevenyészett rongydarabok. Olcsó örömlányok, akik kialvatlan tekintettel figyelik az utcákon tehetetlenségükben tekergő férfiakat, hátha sikerül még némi pénzt szerezniük, mielőtt a rossznyelvű népek tömegekben árasztanák el az utcát. Ezek a férfiak pár hete ilyenkor még munkába indultak ugyanitt - a bányába. Ugyanaz az alkat, szóhasználat jellemzi Őket, mint azt a bűzhödt senkiházit, aki tegnap éjjel Rád förmedt a kocsmában. A megvezetett pojácák sokasága szinte már madártávlatból egészen aprónak, s jelentéktelennek tűnik, olyannak, aminek eltűnése nem verne visszhangot a világ szegleteiben. Épp oly törékenyek és jelentéktelenek, mint dédelgetett gyermekálmaik, amik odáig silányulnak, hogy egykedvű bambasággal nézik a láthatárt, hátha az új Nap új életet is hoz magával.
A háztetők magasságában nehéz volna szem elől téveszteni a hatalmas tárnát, ami annak a hegynek a gyomrába vezet, aminek a lábához ez a város is épült. Amint csökken a távolság, úgy annak a gigászi kétszárnyú ajtónak is egyre tisztábban rajzolódnak ki a részletei, ami megálljt parancsol azoknak, akik nem jogosultak a vénséges tárnába való belépésre. Tehát mindenkinek, jelen esetben. Az ajtó a maga nemében valódi mestermű, vastag szilfa, kovácsoltvas verettel és rengeteg lakatban végződő lánccal. Ezek szavatolják a bánya síri nyugalmát. De hogyan fogsz átjutni rajtuk? Mi vár Rád odabent? És mit fog csinálni Gen'Ei, ha visszatér a szállásotokra?
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shiawase Zouo Szomb. Júl. 31 2010, 12:31


A város szokásos álmos képét mutatta, csak épp teleszőtték ezt a hangulatot a pusztulás szálai, azon kívül azonban semmi sem keltette fel a figyelmem, így nem is foglalkoztam a látvánnyal, csak arra koncentráltam, hogy észrevétlen maradjak, mint az árnyék árnyéka, amelyet csak az éjszaka világító lámpák képesek néha előcsalogatni.
Lélekgömbjeim hamar megtalálták a célpontot, el sem lehetett volna téveszteni azt a hatalmas mesterséges képződményt, amely a földből tátongott ódonul, elhagyatottan. Mintha évszázadok teltek volna el azóta, hogy ember betette oda a lábát, pedig csak néhány napja üres. Vagyis csak látszólag üres, mert azt az információt adta nekem Ő, hogy láttak a környéken shinobikat Hang Országából. Egy biztosan jelen van, az, amelyik mitizálódott.
Egyelőre az egyik közeli fáról szemlélgettem a hatalmas ajtót, amely elzárta a hegy titkait a szemeim elől. Erősnek bizonyult, amelyet nem lehet csak úgy jobb belátásra bírni, ráadásul lakatok tették még ellenállóbbá, és még kevésbé barátságossá, egyértelmű volt az üzenet:Tűnj innen, nincs itt semmi keresnivalód!
Több lehetőségem is volt, a legegyszerűbb, hogy figyelek itt még egy darabig, és ha nincs mozgás, hazamegyek, de ez nem volt opció. Ugyan megígértem a falu Lelkének, hogy nem okozok "társamnak" gondot, de mivel ő nem hajlandó valódi társként viselkedni, én sem vagyok köteles 100%-ig engedelmeskedni. Ráadásul parancsot nem szegtem, mert csak arról intézkedett, hogy aludjak, azt nem irányozta elő, mit tegyek, ha felébredtem. S mint olyan kunoichi, akit nyomozni küldtek ide, teszem a dolgom.
A második eshetőség hasonlított az előzőhöz, viszont időigényes, amelynek most nem feltétlenül vagyok bővében. Azaz figyelek, hátha mozdul valami, és közelebbi információkhoz jutok, még talán azt is láthatom, hogy lehet átjutni a tömör ajtón.
A harmadik lehetőség már inkább feküdt: azaz körbekémlelem a környéket, hátha van valahol egy szellőzőnyílás, egy másik, kevésbé feltűnő bejárat, amely talán hivatalosan nem is bejárat, de le lehet jutni a tárnákba. Ez lesz az első lépés. Ha ez nem válna be, akkor nem marad más, szemből kell támadni, ez esetben egy klónt gyártanék magamból, majd a meglevő robbanócetlijeimből hármat felhasználva - remélhetőleg annyi elég - megpróbálom berobbantani az ajtót. A klón persze fedezékbe vonulhatna, hogy aztán őt előre küldve nyomulhassak be a tárnába, magam részéről alkalmazva a legegyszerűbb ninjatechnológiát, azaz a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság köpenye), hogy lehetőleg a klónra koncentráljanak. Ha van rá lehetőségem, akkor kihasználom az esetleges üregek, vájatok rejtekét is. Ha hallom a klón pukkanását, akkor már tudhatom, baj van, egyébként meg nem vagyok süket, hallhatom a neszeket.
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Hidan Kedd Szept. 21 2010, 14:20

A kihalt utcákon senki érdeklődését nem keltetted fel így az utad mondhatni zökkenőmentes volt. A bejáratnál gondolataidba merülve kerestél más bejáratott illetve bármi olyan dolgot ami neked akárcsak a legkevesebbet is elárulná a bent lévő lényekről. Keresésed közben csak egy dolgot találtál mi kis meglepetésként szolgálhatott. Az ajtó jobb oldalától nem messze egy kicsi nagyjából egy deciméter átmérőjű cső jött ki épphogy a földből. Maga a cső nem is lenne olyan furcsa hisz ki tudja milyen eszközök kénének egy bánya működéséhez, ám ami meglepő, hogy vékony kicsi szinte alig látható fehér füst jött ki belőle. Ez engedett téged arra következtetni, hogy vagy működésben hagytok ott egy gépet, vagy a démonokon kívül más is akad oda lent. Mondjuk az is lehet, hogy a démonok röstellték a csínytevésüket és bűnbánatból el kezdték folytatni a munkát habár erre igen csekély esély volt. Nem maradt túl sok választásod azt ajtó berobbantását és a klón trükköt vetted be, majd észrevétlenül elrejtőztél és vártad a zajokat ám azok csak nem akartak jönni. Se pukkanás se semmi, csupáncsak a jegyzetek által keletkezet füstnek a szagát érezted illetve néha láttad is. Ráunván az események alakulására úgy döntöttél, meglesed mégis mi lett teremtényed sorsa. a klón csak ott állt a bányába vezető alagút előtt, hol az ajtó darabjait lehetett szétszórva felfedezni, viszont sem zaj, sem fény csak egy lefelé vezető út. Persze ezen az úton sínek és pár bányás kocsi is volt.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shiawase Zouo Hétf. Szept. 27 2010, 23:51


Azt kisebb megfigyelé sután megállapíthattam, hogy valaki van odalenn, vagy valamit felelőtlenül működésben hagytak - kérdés, hogy bírná bármilyen gép sokáig nélkülözni a működtetőjét egy bányában. Sajnos nem értek a bányászati gépezetekhez. Eme hiányosságomat a jövőben pótolnom kell! Tökéletesítenem kell magam, hogy méltó lehessen szolgálatára. A fehér füst... kémiai ismereteket is mélyíthetnék, könnyebb lenne a felkészülés, ha legalább sejthetném, milyen anyagok bocsátanak ki magukból fehér füstöt, mikor elégnek. Lehetne következtetni a lent zajló dolgokra. Talán kizárhatnám a bányászathoz alkalmazott gépek mindegyikét, ami már alátámasztaná azon elméletét a Léleknek, hogy itt valamiféle kísérletek zajlanának. De most csak azt tehetem, amire képes vagyok: akcióba lendülve bedörömbölök az oroszlán barlangján, és várom, hogy elődugja képét a félelmetes ragadozó, hogy fegyverem a szívébe márthassam. Ehhez a leggyorsabb út a robbantás és a klón-os terv bevetésén át vezetett szerintem, így nem pazaroltam tovább az időt, cselekedtem.
A robbantás után rejtőzködve vártam, de nem történt semmi. Vagy elkerülte valami a figyelmem, vagy nincs itt senki - ennek igen kevés esélyt szavaztam meg, csupán olyan 0.0001%-nyit, vagy ennyire nemtörődömök, esetleg valaki már szemmel tart, bár ez utóbbi benne van az első kategóriában, azaz, hogy valami elkerülte a figyelmem. Ez a gondolat még körültekintőbb magatartásra sarkallt. Jól megvizsgáltam a közelben talált kis kocsik egyikét, miután bennük "végigkutakodtam" pillantásommal, bevésve minden apró részletet a fejembe. Jól jöhet egy henge-hez, ha úgy alakulnak a dolgok. A tapasztalt ninják sokszor nem számítanak a legegyszerűbb megoldásokra, és elsiklanak mellettük, talán bejön itt is, ha úgy alakulnak a dolgok, hogy menekülni kell. Hallgatózni is könnyebb, ha rábukkanok valamire.
Miután végeztem a megfigyeléssel, a síneken indultam meg óvatosan. A klónom mindig egy kicsit előrébb sétálva haladt, pont olyan óvatosan, mint én, az előőrs szerepét betöltve. Gondolkodtam egy hátvéden is, de az már túl sok chakrát emésztene el, és tartalékolni sem árt, így bevállaltam a rizikót.
Kezem ügyébe készítve egy kunait haladok egyre beljebb a hegy gyomrába. Remélhetőleg nem futok váratlan akadályba, amit el kellene tüntetni, és sikerül valamiféle beszélgetést, vagy információt elcsípnem, amelyen végre tovább indulhatok. Csak egy dolog hajtott: a vágy, hogy elnyerjem a Lélek elismerését. Hogy kin és min kell ehhez átgázolni? Nem érdekel. Szemeim fekete izzásba kezdtek, fekete fénybe borítva a sötétbe burkolózó tárnákat, amelyeket csupán érzékeimmel érzek. (Nem tudom, van-e valami fényforrás, ha nincs, akkor elvileg a karinál nincs semmi "fénycsináló" eszköz, így tapogatva, és ekkor sokkal lassabban haladna előre, nem törődve a szurokfeketeséggel)

Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Chen Csüt. Júl. 18 2013, 07:25

Újra csak mellém állt mindenek anyjának jó kedve, és megtudtam merre is ment tovább a színi társulat. Hát még egy-két olyan pletykát is hallottam, aminek nem örülök, de hát nincsen rózsa tövis nélkül, és mindenkit annak kel elfogadni aki, és ami. Így hát nincs más hátra mint előre, tovább baktatok a poros utamon.
Egy falu tűnik elé, mit az utazó említett. Nem sokan járják az utcát, meg hát ez egy falu, úgyhogy nem is járhatják. Csak nézelődök, mint minden turista, és titkolom, hogy keresek valamit. Ám nem kell sokáig tennem ezt. Csalhatatlan jeleit fedezem fel, hogy utolértem célomat, és már csak egy jegyet kell vennem rá. Megveszem a rám eső jegyet és egy nem túl drága helyet foglalok el magamnak. Feltehetően egy csinos lány mellett, vagy egy kedves arcú hölgy mellett. Innen már csak feszülten figyelem az előadást, és megpróbálom magamba szívni minden pillanatát. Ide tanulni jöttem, remélem el is érem célomat.

Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Júl. 19 2013, 01:52

A jegyed a talált pénzhez képest nem volt túl drága, mindössze 100 ryo, és tökéletes rálátásod volt a színpadra. Majd amint beesteledett, és már csak a Hold és a csillagok voltak láthatóak a tiszta égen, hirtelen minden lámpa, és fényforrás a színpad közepére irányult.
- Jó estét Hölgyeim és Uraim! Önök a felejthetetlen, a legjobb, és a leghíresebb társulat, a FÖLD VÁNDORLÓ SZÍNÉSZEI, előadására lesznek invitálva, és a még legfrissebb darabunkat láthatják. Kérem dőljenek hátra, és szívják magukba a csodálatos drámát, jó szórakozást kívánok. - kezdte meg a jól öltözött úr az estét.

1. Felvonás

Egy fiatal, vörös ruhás alakot láttál kirajzolódni, amint különböző házak között gyalogol, és benéz mindegyik ajtaján, hátán egy katana. Az illető első ránézésre is shinobi, talán az az illető, akit megvicceltek a darab kitalálásakkor. A szónoklatából kiderül, hogy egy műhelyt keres, amelyben eltörött kardját újrakovácsolják, és a dicső penge újra eggyé lesz. Szívszórító fájdalomról beszél, hogy miként tört el a kard, mikor a legnagyobb szükség volt rá, láthatóan profi az illető, de mégis olyan fiatal. Útja egy a padon fekvő részeges idiótához vezet, aki a műben a komédiáért felelős, a rendezés szerint. A fontosabbnál fontosabb tényekre legyint, össze-vissza ugráltatja szegény gyerket, és közben jót röhög a markába. Néha megszólítja a közönséget is, hogy még mivel szekálják a shinobit, mire végre elmondja neki, hogy merre találja azt a helyet, ahol a kardját megcsinálják. És itt jön a csattanó, a kovács maga a részeg alak, és be is intiválja a műhelyébe a kétségbeesett ninját. Megvizsgálja a kardot, és összetöri a fiú álmát, lehetetlen újra kovácsolni, ám megállapodik a gyermekkel, ad neki egy másik katanát cserébe, a szellemkardot, és a fiú visszahozza az elrabolt szerszámait. Az alku megkötetett, a dialógus csak úgy pörgött, és kiéleződött a helyzet, hiszen kiderült a kard neve "balszerencse", és hatalmas erővel bír, viszont eddigi használói mind szörnyű körülmények között haltak meg, így a fiú feladata, hogy elfogadtassa magát a fegyverrel. Útnak is indul az erdő felé...

Az első felvonás véget ért, hosszú, körülbelül 30 perces lehetett, mégis megfogta az illetőt, érdekelte, vajon mi jön ez után, a ninja meghal, vagy túléli? És a szerszámok, de maga a kard ereje mi lehet?

2. Felvonás

A shinboit láthatjuk, amint az erdő fáinak ágain ugrál, nem tudod, hogy miként oldották meg, de a színpad hatalmas, és tényleg azt látni, hogy csak előre fele megy az illető, shinobik az igaz, talán Genjutsu? Inkább csak trükkök, ugyanis ha jobban megvizsgálod, láthatod, hogy egy ágon ugrál, csak az a fa előre hátra mozog a színpadon. A hátsó festmény meg olyan szépen lett megrajzolva, hogy teljesen leköti az ember figyelmét, így nem figyel fel egy ilyen bakira, különösen, hogy a fa alját, és az egész színpad alját vörös szegélyek takarják. A színész szónokol, hogy miképpen keresi a rablókat, különböző vadásznyomok, és egyéb trükkök alapján, majd hatalmas robbanás rázza meg a környéket, a melletted ülő lányka is felsikolt. Füst kíséri a hangot, és a színész felnéz, útja mostmár megrajzolódott előte, biztosan ott vannak a banditák. Útja egy szentélyhez vezetett, egy kis emlékműhöz, amivel semmit nem tudott kezdeni, bár tüzetesen nem volt képes átvizsgálni, hiszen megmozdult hirtelen a föld. A ninja visszabújt a bokorba, és látta, amint a föld alól három ember lép ki, abból kettőnél éles távolsági fegyver, egy számszeríj van, míg a harmadik katanát visel. Feszült csend a színpadon, és a közönségben is, kiéleződött a helyzet, mos mi fog történni. A ninja akcióba lép, és rögtön két éles fegyvert hajít a két távolsági harcos nyaki ütőere felé, betalál a két harcos kidől, mire a katanás férfi arrébb ugrik, és láncot vet a shinboi felé. Kikapja a kezéből a saját kardját, így fegyvertelenül kell szembeszálni a banditával, ám ekkor egy furcsa kézmozdulatot mutat, és hatalmas robbanás rázza meg a színpad elejét, természetesen csak hang effekt, és mellé látványként füst. Amint kitisztul a kép, a lánc eltánik, és a férfi áll a kezében a szellemkarddal, előtte meg ellenfele. Kisebb szópárbaj, melynek célja a rejtekhely felderítése, de mint jó katonából, nem képes információt kihúzni. Megsuhintja a kardot, és hatalmas vértócsa keletkezik, a védekező férfit kardján keresztül ketté vágta, hát ez lenne az ereje? Nagyon profi banda, tökéletesen megalkotott effektekkel színesítik a darabot, melynek dialógusai is páratlanok, és fordulatokból sincs hiány. A fiú a halott katanás férfi utolsó szem rezdüléséből megtudja, hol a rejtett kapcsoló, és lemegy a föld alá.

A felvonásnak itt lett vége, ugyanis át kell rendezniük a színpadot a föld alatti jelenetekre.
- Nagyon érdekes, de ezt hogyan csinálhatják? Úgy megijedtem mindkét robbanásnál, és a vágás. - a lány beszél hozzád. - Téged hogy hívnak? Még nem láttalak a falunkban, te is vándor lennél, vagy rajongó, aki kíséri a társulatot? - kérdezi tőled. Amint válaszolsz a fények újból visszajönnek, és megkezdődik az utolsó felvonás.

3. Felvonás

A fiú egy labirintusban találja magát, és a falból különféle kezek próbálják akadályozni az útját. Szavaiból megtudjuk, hogy mi a kard lelke, mi a kardforgató élete, és köszönetet mond fegyverenék, hogy az imént a segítségére sietett erejével, és ketté tudta vágni ellenfelét. Emellett egy pozítívabb énje is felismertetik, miszerint bűnhődik a lelke a gyilkosságok miatt, és egy furcsa életszemlélet tanúi leszünk a főszereplő szavaiból, miszerint a világban nincs jó és rossz, csak tevők, és tétlenek, és azok maradnak életben, akik képesek rá. Furcsa filozófia, de talán igaz a shinboi életére. Lassan halad előre, és jelzést hagy maga után, hogy ne lépjen ugyanarra az útra megint. A labirintust most tényleg úgy oldották meg, hogy falakkal megépítették a színpadon a saját kis világukat, és festményekkel optikai csalódást okoztak annak hosszáról. Az útja egy ajtóhoz vezetett. Ekkor a színpad 180 fokot fordult a tengelye körül, és az ajtó túloldalát láthattuk, amit a ninja nem. Bent a feladat megbízója állt, és azt ecsetelte egy beosztottjának, hogy a kardot be kell törni, és ha valakinek engedelmeskedik, akkor már mindenkinek fog. A fiúra is csak halálra ítéltként tekint, egy újabb kísérleti alany. Majd kiküldi szolgáját, hogy nézzen a patkány után, és amint kitárul az ajtó belép rajta a főhős, és egy vágással megöli a csatlóst. Hosszú dialógus párbaj következik, amiben fény derül titkokra, és összegzik a műben történteket, a kiindulási ponthoz kerültünk, csak most ellenségekként állnak szemben az illetők. Nem tudnak düllőre jutni, a sértés túl nagy a shinobi szemében, így megkezdődik a végső leszámolás, és 30 maszkos férfi bújik fel a föld alól. Hatalmas harc, gyönyörű hang, és vizuális effektek, füst, robbanás, kard csattanás, villanás, és mindent mit a közönség kíván. A harc végén a térdre kényszerített shinobi átnyújtja a fegyvert, amivel megpróbálja a férfi levágni a térdeplő fejét. A kard nem engedelmeskedik, amint a nyakhoz ér, mintha életlenné válna, és egy karcolást sem ejt a fiú ereinél. A kavalkádot kihasználva felugrik, kikapja a kezéből a fegyvert, és egy prödüléssek fekete nyalábot ereszt ki a pengéből 360 fokban, ami mindenkit megsebez. A látványelem megint kitűnő, nehéz elhinni, hogy mi is történt, hogyan csinálták. Talán bűvészek is egyben? Majd a végén a főszereplő elmond a közönségnek egy történetet a kard szelleméről, és a kardban lakozó lélek fontosságáról, és kisétál a színpadról. Függöny le.

Hatalmas tapsvihar fogadja a művet, a színészek meghajolnak, és akkor veszed észre, hogy összesen 11-en vannak, a beszélővel együtt, a vastaps kijár nekik, majd a végén, hamár a kezdést ő mondta, le is zárja az illető.
- Köszönjük a figyelmet, eltelt az idő, ki gondolta volna, hogy 2 és fél órás a mű. A kíváncsibb személyeket várjuk a színpad mögött egy kis teázgatásra, és beszélgetésre, meg kell mondjam sok, de nem mindegyik kérdésre válaszolunk. Akivel nem találkozunk többet, annak szép estét, és szép álmokat kíván A FÖLD VÁNDORLÓ SZÍNÉSZEI!!! - és tűzijáték tört fel a színpad tetejéből, ami még egy 5 perces műsor volt. Itt az idő, ha érdekel a csapat, vagy ez a mű, akkor most van esélyed kérdezni. //Ha lemész, akkor a kérdéseid meg is írhatod a következő post-ban, ha nem mész oda, akkor írd le az okokat, és a végén azt, merre mégy tovább.//


//A színezést vedd úgy, hogy végig "Seablue", nem tudom miért váltott néhány helyen fehérre, és zöldre, biztos a panel miatt, viszont nem tudom megcsinálni, úgy hogy sajnos marad ilyen ebben a postban Sad //
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Chen Pént. Júl. 19 2013, 07:25

//Aztamindenit ez aztán a darab, még élőben is megnézném az biztos. Tetszetős. A hungarianforummal van valami, hogy nem jó a szövegpanelje. Én wordbe szoktam megírni.//

Ledöbbenten figyelem a darab minden egyes pillanatát. Ilyen jól megkomponált művet, még nem láttam. Igaz eddig egyet sem láttam, de csodálatosabbra nem is voltam felkészülve soha. Azt hittem én tudok valamit, de ez messze túlszárnyalja a legmerészebb ábrándjaimat. A szöveg, a karakterek, a meglepő fordulatok, na meg a látvány, mindezt el sem tudom képzelni. És igaz a figyelmem a színpadon van, de nem a teljes.
Érzem a mellettem összerezzenő lányt. Minden robbanásnál megrettenő, minden harciasabb akciójelenetnél remegő kezeket. Szinte önkénytelenül mozdul a kezem. Csak egy pillanatra érinti meg szomszédom. Leheletnél is lágyabban tapintom meg a csontfehér bőrt. Egy ilyen társadalomban ez teljesen elfogadhatatlan, legalábbis ha közönségünk is lenne. De most a színészeké minden érdem, így közeledhetek. Úgy látszik jó irányba haladok. Se pofont nem kaptam, se fel nem ugrott és tárta közeledésemet publikum elé. A szünetben meg is győződhetek róla.
- El sem tudom képzelni. Olyan hihetetlen! Hát nem? – Félig meddig mű ajnározásom közben mélyen a szemébe nézek, és kezeim közé fogom övéit. Mélyen próbálok belelátni, hogyan is fojtassam. Még van egy felvonás, annyi idő alatt célt kell érnem, különben soha nem kerülök elég közel hozzá. - Engem Aoi-nak hívnak, és a tiéd? – Igazi férfi mit is mondhatna a válaszra, hát bármi is legyen az, ez már gyakorlottan megy. - Gyönyörű neved van, akár csak te magad. – Kissé pironkodok a következő kérdés hallatán, hát mit is tehetnék. Ha el akarom nyerni nem szabad rámenősnek lennem, körmönfontan kell cselekedni. - Ennyire látszik? Én színész vagyok, és minden vágyam a társulatnál való játszás. Sok-sok országon át utaztam, és végre utolértem őket. Eddig csak a hírüket hallottam, de most már láthatom is őket. Ez az első darab, amin megnézhetek, és sokkal csodálatosabb, mint ahogy reméltem. Hát nem igaz? – Tettetem az áhítatost, de már jön is a harmadik felvonás. Talán már elég barátnak érez engem, és végig tudom fogni a kezét. A testi érintkezés a fontos, szép lassan többet is enged, ahogy telik az idő, és ahogy látom mennyire élvezi a műsort.
A műsort szép halkan egyre magasztalom. Suttogok a fülébe, kedvesen, lágyan, majd a felvonás felénél, észrevétlenül. Vagy legalábbis remélem észrevétlenül, megpróbálom a színészek játékát, és tehetségét, magamra venni. Talán nem veszi észre, talán igen, a lényeg hogy mire véget ér a darab, elbűvölőbb legyek számára, mint bárki más akit eddig ismert. Ismeretlen vagyok, és titokzatos a legtöbb lánykának talán ennyi is elég. Ám mire véget ér a darab, olyat hallok meg, amit eddig még nem.
Kérdezni lehet tőlük? Ez tényleg igaz lehet, hát ilyen csodálatos dolgokat sem hallottam még. Ám én nem állíthatok oda, csak így igazi valómban. Hogyan mutatna az, ha mint valami oktalan rajongó állítanék be, és kérdezősködnék minden butaságot, ami csak felmerülhet bennem. Utána meg vegyenek be a társulatukba. Ez nem járja, mást kell kiötölnöm, és az a más maga a szenvedélyem célpontja lesz. A darab után a lányt megpróbálom elcsalni magammal, egy kis privát színjátszásra. Biztos ő is el akar menni, mert van kérdése, de a hiúság nagy úr. És ha bizonygatom fel tudom világosítani pár dologról a színművészetről, hogy okosnak, és bölcsnek tartsák a színészek, talán velem tart. És a nagy tudásszomját, csak egy „csókért” oltanám ki.
Úgy számolom, hogy egy fél órán belül úgysem végeznek, csak a végére akarok betoppanni. El sötét sarokban elbújva végére is járhatunk a dolognak. Ennyi időbe belefér egy kis flört, egy kis enyelgés, és ha már eléggé kiélveztük egymás társaságát, akkor a torokra fonódó karral egy ájulásig való szorítás.

Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Júl. 26 2013, 03:22

//Ne haragudj!//

Láthatóan nagyon tetszett a darab, és a kérdezési lehetőség is, de mégsem akartál amatőrnek tűnni a profik között, hogy kérdezgetsz tőlük mindenfélét. Most eszköz kellett neked a névtelenség miatt, és, hogy később felvegyenek akár a csapatba, és a lány pont kapóra jött. Elcsábítottad, félre vezetted, majd egy kis időre ártalmatlanítottad, hogy alakjában faggasd a csapatot. Mikor a helyszínre érsz egy kisebb tömeget látsz, és két pincért, akik teát, és süteményt kínálnak a vendégeknek, mindenki ült, de nem lelátó alakzatban, hanem, mint egy baráti találkozón, egy partin.
- Igaz volt a történet? - kérdezte az egyik idős hölgy.
- Részben, bár volt, amit mi tettünk hozzá, remélve, hogy így sikeresebb lesz. - nevetett a férfi, aki a színpadon beszélt a mű előtt és után.
- Esetleg van hozzátok tagfelvétel? - kérdezte egy kisfiú.
- Fiam, igen van, keresünk épp egy embert, de megállapodtunk a csapattal, hogy kemény rostán szűrjük meg, hogy ki kerülhet be hozzánk. Nálunk a barátság, és a jó hangulat is fontos, nem csak a tehetség. Sajnálom, de te még nem vagy se elég idős, se elég érett egy ilyen élethez. - beszélt őszintén. A kisfiú elszomorodott, de a többiek bólogattak, hogy ez az életpálya nem hétéves "csecsemőknek" való. - Még valami kérdés esetleg? Ugyanis még este továbbállnánk, nem hozzuk a frászt tovább a falura. - nevetett a férfi.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Chen Kedd Aug. 06 2013, 10:44

//Na vissza is tértem a nyaralásból//

Gyorsan felmérem magamnak a terepet, hát igen, nincs itt senki akinek bármi esélye is lenne velem szemben. Ez csak egy kicsiny falu, tele dilettánsokkal, egyszerű emberekkel, kiket elvakít a művész világ varázsa, és részesei akarnak lenni, hogy ugyanolyan csepűrágók lehessenek. De nem, ehhez tehetség kell, ami nincs meg mindenkiben. Bármennyire is akarnák. Leülök valahol hátul, a teát elfogadom, de nem kortyolok bele, amilyen szomjat most érzek, azt egy tea úgysem tudja oltani egy kicsit sem.
Kissé megköszörülöm torkomat, és próbálom eljátszani a szerepemet. A színdarabot láttam, és tudom mik voltak a felemás jelenetek, sejtem hol lehettek benne csalások, és mikor használtak egyszerű embereknek elérhetetlen erőket.
- Elnézést, én is kérdezhetek valamit? – Szerényen kezdem, ahogy egy falusi fruskától elvárható, remélem elég nőies a hangom, mert anélkül nem lenne az igazi. - Merre szerepeltek eddig? – Teszem fel legártatlanabb hangon a kérdést. Remélem sikerül, legjobb sejtésem szerint is többen képzett nindzsák, és ha kiszúrják az alakváltásomat, talán még elvesztem a lehetőséget a csatlakozásra is.
- Hol tanulták ezt a csodálatos művészetet? Hová tartanak? Nem félnek a háborútól? – És megannyi bugyuta kérdés, amivel elhitethetem igazi valómat, míg rá nem térek az tényleges kérdéseimre.
- Azok a tűzijátékok, és a jelenetek olyan valóságosak voltak, el sem tudom képzelni, hogyan tudták mindezt véghezvinni! Talán valami csodával?
- Olyan sok embert láttunk a színpadon, hogy tudtak ekkora társulattal olyan csodát véghezvinni?
- Milyen embert keresnek igazán a társulatukba? Miben kell jeleskednie? –
Ha jól sejtem ez lesz az utolsó kérdésem. A válaszokból remélem már mindent megtudok, és ha mégsem akkor múzsám csókjára bízom magamat. A kreativitás egyedüli fegyverem, mit az elém gördített akadályok ellen bevethetek.[/color]

Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Aug. 08 2013, 11:52

- Merre? Merre nem, nem tudsz olyan országot mondani, ahol edig nem léptünk fel, valamilyen formában.
- Démon? Folyó? Hullám? - nyögte be egy férfi.
- Na jó, mostantól nem tudtok olyat mondani. - nevetett a válaszoló, és mindenki más is. Ezek az országok nem voltak túl hasznosak egy vándor színésztársulatnak, az biztos.
- Hú, de sokat kérdezel, nos. Iwagakure-ban tanultuk, onnan származunk, most a Gőz országába tartunk, és nem, egyáltalán nem félünk. Sőt, megpróbálunk nevetést vinni azon falvakba, akiknek csak a nyomor, és a szomorúság jutott. Hú, nem állsz le mi? - mondta a férfi, talán ha normál alakodban kezdesz hozzá nem is válaszoltak volna minden kérdésedre, szerencséd van a kettős mércével. - A titkainkat még egy ilyen gyönyörő lánynak sem áruljuk el, és akit keresünk, hm......talán egy férfi, mivel láthatod nincs köztünk nő...és szeretnénk némi pluszt látni benne, ez maradjon a mit titkunk, és jeleskednie kell színészetben, hogy sok mindent el tudjon játszani, legyenek tapasztalatai, de a legfontosabb, hogy illeszkedjen a bohókás kis társulatunkba, ne legyen antiszociális, idegesítő, rendmániás, és így tovább. De mi leteszteljük a jelentkezőket, majd aztán ha megbuktak, elvisszük őket a legközelebbi faluhoz és kirakjuk, ha átmentek, jöhetnek velünk tovább. - mondta a férfi, majd látta hogy nincs több kérdés, lezárta a beszélgetést, elköszönt, és elkezdtek pakolni, közben mindenkit eloszlattak, hátha nem derülnek ki a titkaik, vagy ki tudja, lehet csak szeretnek egyedül pakolni.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Chen Pént. Aug. 09 2013, 11:24

//Közelében nincs a tiédnek, de az enyémből csak ennyire futotta.//


Úgy látszik titokzatosabbak, mint hittem volna. Ám ez nem zavar, sőt jobban felkelti a figyelmemet. Nem is vártam kevesebbet tőlük, talán tényleg érdemes lesz tanulni náluk. Ám magas a léc, mit át kell ugrani, nem is lehet egyszerű belépővel magamévá tenni őket. Akármennyire is nagynak tűnnek most nekem, csak emberek. Eddig tudtam irányítani őket, most sem lesz ez másképpen… Remélem.
Na akkor eléggé eltávolodok mindenkitől, és egy sötét sarokban visszaalakulok eredeti valómba. És nagy lélegzetet veszek. Úgy kell tudatukba hatolnom, ahogy még eddig senki. Fel sem szabad fogniuk, hogy ott vagyok, míg csak késő nem lesz, akkor arcukba robbanok, és el sem fogják tudni fordítani rólam figyelmüket. Már csak a csattanót kell kitalálni, a főműsort, mivel lezárom az egészet, és magamévá teszem őket. De ez most nem megy, talán majd az improvizáció lesz. A múzsa olyan mint a legcsalfább szerető, csak akkor marad veled ha tetszel neki.
Gorsan mozgok mindennek tökéletesnek kell lenni, mielőtt befejezik a pakolást. Először is megalkotom magamat, nálam van mire szükségem van. Festék, jelmezek kerülnek elő pakkomból, majd öltöm magamra azt, aki nem is vagyok igazán. Ruha tökéletes, már csak a színpadot kell előkészíteni. A környező házak, az utcát, a gazdátlan kutyát, a fákat szélen, mindent fel kell használnom, hogy igazi hatást érhessek el. Már csak a mászással lesz egy kis gondom, de majd azt is megoldom. Pár kődarabot arrébb rakok, és a hold és a legmegfelelőbb állásban van. Bent még hallom a pakolás hangját, ez lesz a megfelelő, most kell lecsapnom.
Ujjaimból kiengedem a csakra szálakat, mindegyik egy-egy cserepet ragad meg a tetőkön. Ujjaim elkezdnek játszani, egy-egy rántás adja át a gravitációnak az égetett agyagdarabokat. Fejemben játszik a zene, most komponáltam, de eléggé harsány ahhoz, hogy más is meghallja. Már csak a hangszert kell megtalálni. Minden egyes eltört cserép, ad ja az ütemet. Kell valami háttér, ami az ütemes kopogásnak adja a hangsúlyt. Újabb csakraszál, és egy újabb cserép. De most nem a kövekre, hogy tompa hangon törjön ezer darabra. A kutya a célpont. Nyikkanás, és hangos csörtetés adja tudtára mindenkinek, ez nem egy átlagos éjszaka lesz. Még egy szál, és a kutya nem tud mozdulni az előre előkészített béklyójából. A kő nem enged, a súly elég arra, hogy maradásra bírja, és elég fájdalomérzettel tölti el az agyat, hogy elnyújtott vonyítást csikarjon ki a rémült állatból.
Most jön az igazi kezdet. Erre már fel kellett figyelni, árnyékok között suhanok, kezembe ragadok egy nagyobb dorongot, és minden erőmet megfeszítve kezdem el csapkodni a törzseket. A levelek, mint valami szörnyű éjszakai látomás kezdenek el lassan lefelé kavarogni. Engedelmeskedve a szél kényének kedvének. Csak apró rezdülések a levegőben, és mégis élővé teszik a lefelé ereszkedő apróságokat. Mint megannyi élő szervezet, mi kering egy nagyobb körül. Ez vagyok én, itt a belépőm ideje, nem sokat látok, csak reménykedhetek benne figyelnek rám.
Éjszakák rémeként vágódok a levelek közepébe. A felkavar világ megfelelő színpad lesz nekem. És itt lép be a múzsa ki kegyes ma éjszaka, és lágy szellővel árassza el körülöttem a lombokat. Suhogásuk üteme adja meg darabomnak a végső hangulati elemet. Kibotorkálok az utcára, és elkezdem játékomat. Egy meggyötört lélekről szól, ki a keserű világban bolyong és boldogságot keres. Ám azt nem találja soha, bármerre is megy, széthúzást, és keserűséget lát. Egy-egy aprócska láng néha felvillan, ahol a család melegét remélheti, ám a szörnyet ott nem fogadják be. Neki csak gyűlölet a jussa, bármennyire is szeretne közeledni az átlagos emberek felé. Míg egyszer csak rá nem talál egy árny. Hasonló hozzá, de mégis emberibb. Az alakot soha nem látjuk, csak a levelek kavargása mutatja jelenlétét. Kedvesen közeledik a szörnyeteghez, és barátjává fogadja, mert hasonlóak akár csak két tojás. Az útjuk innen már nem olyan szörnyű, ám az emberek most már még inkább megutálják, soha nem léphet be sehova, még az utolsó emberi kapcsolatokat is sikerül új barátjával eltűntetni életéből, míg rá nem jön, amíg maga nem boldog addig nem is várhatja el mástól, hogy azzá tegye. Ekkor jön az elhatározás, barátjával településről-településre járva segít akinek csak tud, míg meg nem fogják kedvelni. Ám az idealista gondolat, csak elmélet marad, már be sem engedik sehova őt, nem hogy a barátjával együtt. A keserűség csak gyűlik benne, míg ki nem csordul. Ennek pedig csak az emberek isszák meg a levét. A barát kit soha nem lát senki, csak bátorítja rá, nincs szüksége emberekre, itt vannak egymásnak ők. Erősek, és hatalmasak, másra nincs is szüksége. A falusiak végül megtudhatták mitől is rettegett ő valójában,  a szörny hatalmas pusztítást végzett az emberek között. Végül a vérengzést követően összeroskadt saját tetteinek súlya alatt, és barátjához akart fordulni, de az nem volt sehol. Csak a saját bosszúvágyát találta, aki végezni akart mindenkivel. Kinek átengedte az irányítást, és rossz útra vezette. A felismerés kétségbeesést szült, és mást nem tehetett meg kellett állítani a benne dúló vadállatot. Hát végzett magával. Ezzel együtt elhallgatott minden, csak az egyetlen színész maradt az utca kövén mozdulatlanul.
Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Aug. 27 2013, 13:57

//Ne haragudj!//

Műved figyelemmel kíséri a tömeg, elég hatásos belépő, különösen egy egész város előtt, bár nehéz lehet egy profi produkció után fellépni, egy most kitalált történettel. Mégis, mikor az utca kövén elterülsz, és mozdulatlan játszod a halottat, reménykedsz, hogy a csend nem fog sokáig tartani. Szerencsétlenségedre különösebb látványelemekkel nem tűzdelted meg a darabot, és a fennkölt dialógus sem az egyszerűbb nép szórakoztatására lett kitalálva, így csak furcsáló tekintetek láthatsz a körülötted összegyűlt tömegben, amikor fel-felpislantasz.
- Mit csinál ez?
- Megőrült?
- Szerintem hívjunk orvost, vagy rendőrt? - csak hallod a suttogást, amikor is egy ember, kinek szeme van a tehetséghez megtöri a csendet hatalmas érc hangjával, és te is felismered, a férfit, aki a profi előadást vezényelte.
- Ilyet még nem láttam, azt kell mondjam, ez nekünk szólt. - mutatott hátra a társulatra, akik ebben a pillanatban elkezdek fütyülni és hatalmas tapsviharban törtek ki. A nép, a könnyen megvezethető bugyuta emberek összesége követte a csodálatuk emberi másait, és ők is megkezdték a híres vastaps manővert. Meghajlásod közepette odalép hozzád a férfi, és a füledbe és odavezet a társulat elé. - Fiúk, szavazni fogunk, ki akarja, hogy felvegyük ezt a fiút? - egy-két ember kivételével mindenki feltette a kezét, majd felkaptak a vállukra és visszavittek a sátrukhoz. Úgy tánik, mostmár egy társulat részévé váltál, és megkezdheted a karriered, mint híres színész.
- Van esetleg valami kérdésed? - kérdezte a férfi a sátroban, amikor már csak ketten voltatok.

//A társulat tagja lettél, ezt kérlek majd az adatlapodon is jelezd, ezentúl lesz fizetésed, mert hát civil karakter vagy, és egy társulat tagja, így minden fellépés utánmegkapod a bevétel öt százalékát, mint teljes értékű tag, ezt is érlek tűntesd fel az adatlapon. Emellett a mostani beugródért kapsz tőlem plusz 16 Ch-t, és a mai adás öt százalékát, ami 15.000 ryo. Szép játékod miatt megkapod tőlem a 'C' szintet.//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Chen Csüt. Aug. 29 2013, 06:00

//Remélem tényleg megérdemlem ezt a sok jutalmat. Very Happy és ha ezért bocsánatot kell kérni akkor többször is megteheted.//

Kissé szívom a fogam, mikor meghallom a közönségemet. Hát igen, kicsit könnyebb darabbal is kezdhettem volna, ami kedvükre lett volna. Ezt is meg kell még tanulnom, kinek-kinek a megfelelő darabot kell nyújtani. Még veszek egy mély levegőt, és már éppen azon volnék, hogy felálljak, és hagyjam a dolgot. Ebből már nem lesz felvétel, ám úgy látszik a múzsám csak közbe járt nálam.
A társulat vezetője szólalt meg, nem is akárhogy. Először azt hittem igazat ad a csőcseléknek, de végül rá kellett jönnöm, ez nem teljesen így van. Sőt el vannak teljesen ragadtatva a produkciómtól. Ennél többet nem is kívánhatok, egy könnycsepp jelenik meg a szememben, miközben felállok, és fogadom a gratulációkat. Hát ilyet én még nem is éreztem, az eddigi életemben, kevés dicséretben volt részem.
Otthon csak kevesen értékelték a művemet, és most is belefutottam ebbe. Hát de csak vannak emberek kik ízléssel rendelkeznek, és nem csak az egyszerű szórakoztató műsorokat kedvelik, hanem a tragédiát, a drámát, és minden komolyabb műfajt, ami közel áll az én szívemhez.
Meghajolok a felajánlás hallatán, és már csak vigyorogni tudok. Ennyit arról, hogy igazi színész vagyok, ki úgy játszik saját érzelmeivel, ahogy akar. A bugyuta vigyor, el sem tűnik az ajkaimról.
- Azt hiszem a fő kérdésre már meg is van a felelet. Már csak egy van emellett, mikor kezdhetek el próbálni a társulattal? Tanulni akarok, ahogy látható volt van még mit. Eddig csak saját magam alkotta korlátokat kellett átugranom, most már mester is látok magam előtt. – Újra csak meghajolok, és várom hogy a mesternek kikiáltott színész elfogad-e ilyen tapasztalatlanul is, és belevághatok-e a nagy útba, hogy végre rátehessem lábam a karrierem első lépcsőfokára.

Chen
Chen
Játékos

Tartózkodási hely : Az országút, és a színpad között félúton


Adatlap
Szint: C
Rang: Előadóművész
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 07 2013, 13:56

Befogadtak téged, megmutatták a helyed a sátrak között, majd segítettél a pakolásban, hárman elzárták a színpadot a hatalmas tekercsbe, majd készült indulni a csapat, ekkor, a nagy kavarodás után képes voltál mindenkivel találkozni, akik be is mutatkoztak neked.Határvidékek 183817
Seimisu Kazama vagyok, háttér színész, és robbanás felelős. - nevetett.
Határvidékek Rangiku-1-
Tsukomi Nana vagyok, a rendező, és a női színész, ha van olyan a darabomban, de sohasincs. - mosolygott ő is.
Határvidékek 311164-gajeel_sing_super
Gambare Juurik, a főszereplő, és a sztár. - vágta magát egy furcsa pozicíóba, amin mindenki más nevetett, majd a férfi is beszált.
Határvidékek Images?q=tbn:ANd9GcTsmCdTc62id3HWjFHycDNQ3GHLK0bW-CeOFZbK44NDWePMLr0-
Takumo Shiba, jutsu ember, és biztonsági őr, emellett jegy eladó, kellékes, és harcos, és zsoldos, és.... - mondhatott volna még sokmindent, legalábbis úgy tánt mondana még pár dolgot, de a társai lállították.
Határvidékek Iv_yu_gi_oh_zexal_33153
Nozamu Genki vagyok, és nem örülök, hogy itt vagy. - idősebb volt nálad, de valószínáleg ő is egy új tag lehetett.
Határvidékek Abel.Nightroad.281571
Tsubara Hachi, a tulajdonos, és az első számú porondmester. - lehet, hogy ez csak a cirkuszban van, de t nem érdekelte, talán tényleg az volt régebben, és ő is volt az a férfi, aki folyamatosan beszélt a társulatról. Már csak ketten maradtak, egy fiatal lány, és egy öregember.
Határvidékek Young_Lucy_Mugshot
Hana vagyok. - nézett rád szép szemekkel. - És Nana azt ígérte híres színész lehetek. - ekkor mindenki megtapsolta a kislányt, és mondták, hogy már most is az. Egy kicsit furcsa volt, hogy nem volt vezeték neve, de talán ez olyan rejtély, amibe még nincs belelátásod.
Határvidékek Mosquito_(Soul_Eater)
Rokujirobo vagyok, a mester. Híres Iwagakurei shinobi voltam egykoron, harcoltam a háborúkba, de a szenvedélyem mindig is a tanítás, és a színészkedés volt, na meg a pénz. - hatalmas hahota rázta meg az utat, amerre a szekerek mentek, még volt három ember, de úgy tánt, ők csak segítők és mindenesek, testőrök nem voltak jelen. Ez a csapat kápráztatta el a nézőket, bár akkor, mintha többen lettek volna. Miután megtudtad, hogy a Gőz országába mentek, gondolkodhattál, vajon melyik útvonalon, és aztán ki is derült, a Hang országán keresztül.
- Fiú, kérlek mutatkozz be nekünk te is. - miután megtetted, újra szólt. - Chen, igaz, holnap reggel hatkor tanítás, mind színészkedés, és ha jól láttam az előadásod, mind bábhasználat. - ekkor mindenki meglepődött, talán ők nem vették észre, de az öreg ügyesebb volt.

//Bocsi a képek ilyen berakása végett, és a következő post Hang országa-->Erdőségek//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kazuma Tensei Csüt. Nov. 07 2013, 12:12

// Madara-sama //

A híd megfelelt az elvárásoknak, és nem szakadt le a shinobi alatt, bár ezt 10 db tű bánta igazán, amikkel még megvédhette volna magát különböző lények ellen. Viszont valamilyen szinten jó volt valamire elhasználni azokat, mert így nem kell a hátán cipelnie a sátort, egyszerűen belepecsételte a megüresedett jel-be, és a tekercsében hordozta tovább. Lassan eltűnt a megszokott kopár táj, és ahogy sétált tovább a fű vette át a földi birodalmat, a zsenge zöld szálak csak simogatták a hasra feküdt ninját, aki örült, hogy igaz útja megkezdődött, mivel otthagyta már nem csak a falut, hanem az országot is, és izgult, vajon milyen lehet a világ odakint, fogalma nem volt, hogy mi is az a háború, jó persze, mindenki tudta, hogy mi fán terem a csata, de elképzelni a mai generáció képtelen volt, biztos két shinobi harcol, egy meghal, és vége, vagy csak megtámadják egymást, és valaki túléli, valaki nem, könnyű szavak egy gyermek szájából, de szembesülni a kegyetlenséggel, hogy a katonák képesek kifosztani saját országukat is élelemért, hogy az ártatlanok, kik nem foglalnak oldalt, hogyan vesznek el, az árulást, a becstelenséget, a vért, a hullát, a betegséget, a aszenvedést....és még lehetne sorolni, ezeket Kazu is csak hírből ismerte, így nem undorral vágott az útnak a Vízesés felé, hanem lelkes mosollyal az arcán. Ahogy ment egyre jobban érezte az éghajlat változás gyönyöreit, a levegőt, ami megteremtette azt az élővilágot, amit nem találni saját faluja körül, és kellemesnek vélte. Gyaloglása közben nem találkozott senkivel, néhány szekeret és utazót beleértve, de nem elegyedet szóba egyikükkel sem, viszont az este leszállt, és amikor már a Hold világított az égen, rájött, hogy sátrat kéne vernie. Tekercsét elp is vette, de megóvta eme tettétől egy furcsa hangzavar, ami egy közeli házból jött, áh van ott egy ház, Kazu észre sem vette a fogadót, de most úgy rohant oda, mint aki még soha nem látott volna kőből készült lakhelyet, és nyitotta ki az ajtót, sejtése beigazolódott, bár már a tábla is mutatta az udvarban, ez tényleg egy fogadó. Gyorsan leült egy asztalhoz, és már rendelt is két rament, hogy elfogyaszthassa, és kérdezett a szobáról is, hátha akad. Mikor megrendelte az ételt, eszébe jutott, hogy még nem is vadászott ma, és ilyen sötétben nehezen tudott volna mit enni. Mosolygott, mennyire idióta, és várta a kalandokat.
Kazuma Tensei
Kazuma Tensei
Játékos

Tartózkodási hely : Vízesés országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor - Tanonc
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Nov. 12 2013, 14:51

Kazuma
Kaland címe: Az első láng
I. Fejezet: A fogadó
- Szép estét, segíthetek valamiben? - mosolygott rád a pult mögött álló férfi, mikor betértél a fogadóba. - Azonnal viszem - vette fel rendelésed.
A fogadó nem sokban különbözött a öld országában található, országszéli vendéglőkkel, hatalmas faasztalok, gyertyafény világítja be az egész termet, a pultosok, annak ellenére, hogy nem ismernek, mégis kedvesek az idegenekhez és természetesen az egyetlen, ami mindenhol megtalálható, ahol alkoholos italt árulnak; a részeg vendégek, akik kissé túlbecsülve magukat döntötték le az újabb szakéval telt kancsókat.
Eme fogadó sem maradhatott ki a néhai verekedésekből, ám szerencsére csupán két férfi szólalt össze, számodra érthetetlen dolgokról. A kultúra azonban belopózott a terembe, így a két férfi kinn rendezte le az elintéznivalót, pár perccel később pedig egymás vállát támogatva dőltek be, hogy együtt igyanak tovább.
- Parancsoljon, a vacsorája, kíván még valamit? - hozta a pultos az ételt.
- Ó, igen, van szabad szobánk az éjszakára. Ott a lépcsőn felsétál - mutatta a kis falépcsőt a vendéglő szélén - majd a folyosón egyből jobbra.

A szobád nem volt túl nagy, de nem is kellett, hisz egy éjszakát töltöttél csak. Az este azonban nem úgy alakult, ahogy azt tervezted. A fogadó vendégeinek nagy része aludni tért, csak néhányan maradtak lenn beszélgetni. Az eső is eleredt, halkan verte az ablakokat.
Két személy tért be a fogadóba, megázva. Arcukat kalap takarta, testükön hosszú bőrkabát volt, melyről csöpögött a víz.
- Miben segíthetek? - kérdezte a pultos
- Csupán a mai kasszát kérnénk és már itt sem vagyunk - kapott elő a kabát mélyéről az egyikük egy kést, majd egy védtelen nőt magához rántva a torkához emelte, ezzel bebiztosítva a munkájukat. A pultos lassan cselekedett, félt. A teremben összesen 4 civil tartózkodott, ezenkívül a pultos, a fogságba ejtett nő és a két bandita. Az egyik civil próbált elmenekülni, ám a másik bandita egy késsel hátba dobta, ennek következtében a  férfi felordított, majd egy asztalnak esett, amely hangosan széttört, a rajta lévő váza pedig a földre esett. A hangzavar felkeltett néhány személyt, akik azonban inkább megbújtak a szobájukban. Mivel a szobád a lépcső mellett van, te is felkelsz a csörömpölésre. El kell döntened, segítesz e a pultosnak, vagy te is megbújsz, akár a többi vendég. A banditák nem viccelnek, egy embert életét már kioltották. 

//Látom szépen vezeted az adatlapod, írtam neked fejezet valamint kaland címet is, jelezni fogom, ha új fejezet kezdődik:)//
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kazuma Tensei Szer. Nov. 13 2013, 11:41

Elfogyasztotta a vacsoráját, melyet kellően ízletesnek talált, majd megköszönte az útbaigazítást, és már indult is a szoba felé, kicsit fáradt volt a napon történt építkezés, és sétálás miatt, de nem zavarta túlságosan, örült, hogy már igazi vándor, hiszen már egy másik országban tartózkodik. Rögtön érkeztek az álommanók, és mély álmot zúdítottak a geninre. Álmában egy szobában ült, ahol ott volt anyja, és Nagato Tensei, míg ő már idősebb volt, úgy a húszas éveit járhatta, lassan lenézett a kezére, amely karcolásokkal, és bőrkeményedésekkel volt teli, egy harcos keze, ha a tükörbe nézett, egy égési sérülést vélt felfedezni amúgy tökéletesen sima arcán, méghozzá a sérülést a jobb szeme alatt látta, de nem érezte, hogy fájna neki, biztosan régi lehetett. Magassága természetesen növekedett, és ereje, állása is stabilabb volt.
- Mutasd azt a technikát. - mondta Nagato, a klán vezére, és várta, hogy Kazu mutassa amit tud, kézjeleket mutatott, sokat, és ismeretlen sorrendben, de nem tudta megjegyezni a kívülről szemlélő, ekkor testét tűz borította be, a két előtte álló csa tapsolt, amikor hirtelen előjött az égető érzés, és megbotlott, majd egy benti asztalra esett...kiverte a víz, úgy ébredt, és ekkor meghallotta, hogy lent is nagy hangzavar van, kutatások bizonyítják, hogy a test körülo helyzet befolyással van az álomra, így lehet, Kazu is csak a hang forrását hallotta, míg feküdt, és azt építette bele az agya a látképbe, miszerint ő maga tör össze egyett, nem tudni, de a ninja gyorsan reagált a ricsajra. Gyorsan kezébe ragadott az asztalra kiterített felszereléséből egy kunait, felöltözni nem volt ideje, ki tudja mi történne addig lent, így alsógatyában fog neki állni a mentőakciónak, nincs az az Isten, amiért az ártatlant otthagyná a tolvajok, banditák markában. Terve egyszerű volt, és pillanatnyi gyengeségekre épült. Elsősorban a meglepetés erejére épít, majd utána kihasználja az emberfölény képzetét, mely már megijesztheti a két férfit, és kizökkentheti a normális menetből őket, kényszerreakciót indíthat, a védekezést a fej, és a látás eltakarásával. Ekkor jönne a harmadik gyengeség, ugyanis tele van a kezük, így könnyedén képes a lábukra támadni, és a közelükbe férkőzni, a támadás lényege a gyorsaság és a megtévesztés, és ami a legfontosabb, nem akar ölni, de ezt nem tudhatják róla, mert akkor veszített. Nos, először is rikkantok egyet, mert a technikám nem alkalmas, ha nem figyelnek rá, ugyanis a pánik elrejti a hátrányát, miszernt ez csak illúzió,  ha rámnéztek, azonnal eldobom a kunai késem feléjük, méghozzá a túsztartó mögé, úgy három méterrel, úgy, hogy senkit ne találjon el, ám, míg a levegőben van, kérjeleket mutatok, és használom a Heiki Bunshin no Jutsu-t. Ekkor megsokszorozódik, ami egy ilyen félhományban lévő helyen tökéletes pánikot kelt mindenkiben, különösen a két tolvajban, mindekettő válaszreakciója a védekezés lesz, amit a tússzal fognak végrehajtani, maguk elé emelik, pontosabban a fejük elé, így az egyetlen kunai mögöttük landol, míg a többi, ami halálos sebet ejtene mindenkin, azzal semmi nem lesz. Ezután használom a Shunsin no Jutsu-t, hogy a kunaiok rengetege alatt, amíg nem látnak megpróbáljak mögéjük kerülni, és felvenni a kunai kést, ezután egy rugaszkodással visszakerülnék a tolvaj mögé, és kirúgnám a lábát, hogy eleressze a nőt, akit arébb löknék határozottan, bár nem erőből, és úgy, hogy sérülése legyen, hogy még véletlenül se kapja el a másik, ezután megpróbálnék egy ütést mérni a földön fekvő tolvajra, majd felemelni magam elé, és felállítani a sakkot azzal, hogy a kunai késem én magam is a férfi torkának helyezem, ezzel lépésre kényszerítve a másikat. A többi attól függ, mi fog történni a tervem alatt. Miután eldöntötte, hogy miként lesz, egyszerűen megkezdte a tervét.
- Hé, srácok, itt vagyok! - rikkantott....
Kazuma Tensei
Kazuma Tensei
Játékos

Tartózkodási hely : Vízesés országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor - Tanonc
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Nov. 13 2013, 17:00

- Hé srácok, itt vagyok - szóltál a két támadó felé.
- Hozd ide azt a taknyost - intette a nő mögött álló férfi a másiknak - Aki megmozdul, azt megüljük - fenyegetőzött, miközben a nőt egyre közelebb húzta magához. A másik férfi el is indult a lépcső felé, ám ekkor olyan történt, amellyel valószínűleg még nem találkoztak ezelőtt. 
A lépcsőn álló fiú egy kunai-t hajított el, a szálló fegyver hamarosan megsokszorozódott, célba vette a teremben állókat. A feléd közelítő bandita a földre vetette magát, fejét farkát összehúzta kuporodott össze.
Másik hősünk pedig, bátor támadó lévén a túszul ejtett nő mögött keresett menedéket, eleresztve annak nyakát guggolt le. A nő sikított, megtorpant az ijedtségtől, mondhatni földbe gyökerezett a lába.
Az akadémián eltanult mozdulattal egy pillanat alatt belekeveredtél a levegőben szálló illúzióba, majd a földbe álló fegyvert elérve fordultál. Mivel a férfi guggolva feküdt még most is a megdermedt nő mögött, nem volt szükséged kibillenteni egyensúlyából, egyszerűen a fejére csapva dőlt ki. 
Az illúziótámadásnak idő közben elmúlt, a teknőshöz hasonlító férfi csak ekkor eszmélt rá a helyzetre, ám ekkorra már szinte mindenki előjött a szobájából, így egy szem banditaként egy egész fogadónyi ember ellen az egyetlen lehetőséget választotta. Lassan felkelt és kezét tarkójához emelte.

A nőt leültették, vizes ronggyal törölték a hófehér arcát, nem lesz baja. A földön fekvő banditát és a társát megkötözték.
- Köszönjük a segítséget, nélküled nem is tudom, mi lett volna. Azonban a két fickó nem maradhat itt, el kell vinni őket a központba, amely a városban van, innen nem messze. - hálálkodott a fogadós. - Ki vállalja, hogy elkíséri ezt a hőst? - nézett a még most is döbbenten álló emberekre. Egy magasabb, vékony férfi állt elő, aki vállalta, hogy elkísér téged, persze ha igényled.

A központ, ahova a két bűnözőt kell elszállítani a város szélén találod, a fogadótól alig tíz percnyi sétára. Azonban az utcákon sötétség uralkodik, a várost pedig nem ismered. Egy személy vállalta, elkísér téged, kérdés, hogy megbízol e benne.

Amennyiben elfogadod a felkérést egy szép postot kérnék az útról, a város ezen részének leírását rád bízom.
Ha nem vállalod, abban az esetben rajtad áll, hogyan kíséred el a két banditát, egy biztos, rajtad kívül senki sem fogja őket elvinni.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kazuma Tensei Vas. Nov. 24 2013, 12:28

A technika, és a támadás sikeresen zárult, és a két bandita szépen megkötözve ült a sarokban, ám ekkor nem várt fejlemények következtek, az itt ülő népség elvárta, hogy Kazu vigy el őket a városba, felelni a bűneikért, miközben épp most mentette meg az életüket, ez kicsit felbosszantotta, legszívesebben visszafeküdt volna aludni, de az, hogy az ember az ujját nyújtja, és az egész karja kell, az nevetésre kényszerítette, ám mikor megkérdezték tőle, miért ilyen boldog, nem mondott igazat.
- Csak örülök, hogy senkinek nem esett baja, nos rendben, ha már-e nagybecsű társaság ezt kívánja, elviszem innen a banditákat, feladva az alvás könnyedségét, és elgondolkodva, hogy ha nem vagyok itt, mi is történt volna, nem probléma. - mosolygott. Nem szokott ilyen lenni, ennyire pimasz, de fáradt volt, így nem tudott odafigyelni a gondolatai és a szája közötti kapocsra. - Rendben, gyere te is. - bökött oda az önként felajánlkozó férifnek. Felvette a dolgait, hátizsákját, és kijelentkezett a fogadóból, tudta, ide nem jön többet vissza, már csak elvből sem, majd fogta a két banditát, akik megvoltak kötözve, és maga előtt vitte őket egy kötéllel összekötve, akár a kutyákat, csak itt két lábon, hátrakötött kézzel mentek az "állatok". Az önkéntesben nem bízott meg, csak érdekelte, hogy az éjszaka közepén mi késztet arra valakit, hogy ilyen munkálatokban segítsen, kíváncsi volt, próbálkozik-e valamivel, és ha a bántársuk, akkor jobb távolabb tudni a bűntett helszínétől, ezek jártak a fejében. Viszont megpróbált visszaemlékezni, hogy amikor a lépcsőről megfigyelte a lentieket, akkor merre lehetett ez a tag, és mit csinálhatott, lehet csak néhány mozzanatát rögzítette az agya, de érdekelte őt.
- Mi hoz ki egy ilyen embert az utcára, hogy tolvajokkal foglalkozzon? - kérdezte Kazu, a legnagyobb jóindulattal, az "ilyen" szócskán a legkevesebb hangsúllyal, szinte átsiklik felette, de azért kimondja. Ahogy mentek, az utca sötétje tárult eléjük, köréjük, a házakban semmi fény nem pislákolt, nem voltak nagyok, csak épp megfelelőek, pontosabban kívülről is otthonosnak lehetne titulálni, az utakon egy lélek sem sétált mindenki aludt már, mindenki kivéve a "hőst", akinek a jutalma nem pénz, vagy értékek, hanem a további munka volt, bár nem tudni miért panaszkodik, gondolhatta volna, hogy ez lesz, de mégis, akármilyen jellem az ember, tetteiért jutalmat vár, különösen, ha több ryo-nyi veszteségtől óvta meg a kasszát. Elhúzott szájjal ment a házsorok között, melyek vészjóslóan emelkedtek fölé, sajnos egy fentről érkező támadás ellen teljesen védtelen a kis csapat, ezért fel-fel sandít a fiú, hátha meg kell előznie valamit. A bűnözőkre nem hallgat, az úton meg nem áll, valakinek kis/nagy dolga akad, csak annyit felel, hogy "rajta, senki nem akadályozza", nem akar megállni, gyorsan le szeretné adni a fejére nőtt embereket, majd tovább folytatni az útját leginkább egy ágy felé. 10 perc alatt megérkeztek a kívánt helyre, ahová be is vezette foglyait.
- Jó estét! Eme két delikvens az éjjel ezen órájában megpróbálta kirabolni a falu szélén lévő fogadót, ezt én megakadályoztam, illetve rabló támadás vétsége miatt elhoztam őket magának, a törvény szerint, önök az illetékesek az ítélet kiróvásában és végrehajtásában. - mondta, majd a kötelet átnyújtotta a helyi erőknek, és ezzennel le is tudta a megbízott feladatát.
Kazuma Tensei
Kazuma Tensei
Játékos

Tartózkodási hely : Vízesés országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor - Tanonc
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

Határvidékek Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.