Erdőszéli Város

+10
Hyuuga Oyoki
Hyuuga Shakaku
Unazaki Ashura
Fuu
Aokaze Atsushi
Gato
Yamato
Pein
Misage
Shimura Danzou
14 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Yamanaka Inako Kedd Júl. 25 2023, 22:07

[Független küldetés - A nagyságos asszony kocsiútja]

Arata és Kaito megegyeztek, ki fog vigyázni a kunoichi testére. A homokfalusi ninja maradt mellette, míg harmadik társuk elindult kikérdezni Reiko kisasszonyt. Inako biztonságban tudhatta a testét, úgyhogy rögtön belekezdett a technika létrehozásába. Fizikai teste elernyedt, szerencsére annyira megtartotta a törökülés, hogy nem terült el a földön.
A jutsu könnyedén létrejött, a szőke hajú lány kissé furán is érezte magát, amiért ennyire zökkenőmentesen át tudta venni Madoka felett az irányítást. Egy civil jóval készségesebbnek bizonyult, semmilyen ellenállást nem tanúsított. A Yamanakát a szokásos sötétség fogadta, ám közben folyamatosan vette át az irányítást a cselédlány teste fölött. Felült és Kaitohoz fordult, már rutinszerűen ment neki az egyszerűbb mozgás.
- Ezzel megvagyunk, most megpróbálok némi információhoz jutni Madoka elméjében.
Tudta, hogy ő szólalt meg, mégis a nő hangját hallotta, ami miatt kissé kényelmetlenül érezte magát. Ülő helyzetben maradt, semmi bonyolultat nem akart végezni, elvégre most nem a test irányítása volt a fő feladata. Ehelyett lehunyta szemét - ami igazából Madokáé volt -, aztán elmerült a cseléd agyának mélyebb részébe.
Visszatért a sötétségbe, ahol a lány után kutatott. Tisztában volt vele, még mindig kába és talán jóval kevésbé fog reagálni, illetve együttműködni vele, mégis megpróbálta.
- Madoka, Madoka! - szólongatta.
A külvilág számára inkább motyogásnak hatott, úgyhogy Inako remélte, társa jól fogja kezelni a helyzetet. Ezért is kérte, senki se lépjen be a szobába, nem hiányzott neki, hogy mindenféle szóbeszéd szárnyra kapjon.
- Madoka, segíteni jöttem. Ha emlékszel valamire, kérlek segíts nekem! Valószínű fogalmad sincs, mi folyik itt, de megnyugodhatsz. Információra lenne szükségem, bármi megteszi. Hiszek az ártatlanságodban, már csak be kéne bizonyítanom valahogy.
Bármennyire is elnyomta ilyenkor a test eredeti tulajdonosát, eddig mindig megtalálta, csak elég sokáig és mélyen kellett kutatnia. Már csak abban reménykedhetett, a lány kikerült annyira az idegen befolyás alól, hogy egymásra találjanak az elme sötétségében.

Visszafeküdt a földre, aztán visszatért saját testébe. Közel maradt, ezért viszonylag hamar, csupán néhány pillanat alatt ura volt testének. Rögtön Kaitora nézett, átengedte neki Madokát vizsgálatra.
- Szólj, ha bármit találsz! - mondta, miközben felállt a földről. - Megvárom, amíg Arata visszatér. Bár lehet sokáig odalesz, talán érdemes lenne megkeresnem. Egy kicsit azért még várok.
Igazából kíváncsi volt rá, Kaito talált-e valami érdekeset, azért nem indult el rögtön a levélfalusi ninja után.

Szimpátia: 2

//Amíg nincs információm, addig nem akartam semmit sem írni, majd a következő körben.//
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Gedo Mazo Hétf. Júl. 31 2023, 12:11

Amint elcsendesedtek a dolgok mindhárman munkához láttatok, mindenki tudta, hogy mi a feladata és azt profikhoz méltó szervezettséggel kezdtétek el végrehajtani. Arata tudta, hogy nincs rá szükség Madoka felvigyázása során ezért át is ment Reikohoz, hogy ott hasznosíthassa tudását. Mindeközben Kaito és Inako is munkához láttak. Először Inako szállja meg az eszméletét vesztett lány testét, hogy információt nyerjen ki, bár túlzottan nagy eredményt nem tudhat a magáénak. A teljes sötétségben Madokát szólongatja azonban választ nem kap hívására csakis hosszas kutatás után találta meg a lány belső hangját. Zavarodott volt és nem reagált semmilyen szólításra, viszont folyton a következő mondatok jöttek felőle:
- Daisuke az oka mindennek... Ha Hinami nem lenne, ha nem állt volna azzal elő... - Daisuke az oka mindennek... Ha Hinami nem lenne, ha nem állt volna azzal elő... - Daisuke az oka mindennek... Ha Hinami nem lenne, ha nem állt volna azzal elő... - Daisuke az oka mindennek... Ha Hinami nem lenne, ha nem állt volna azzal elő...
További információt nem sikerült kiszedned a lányból, de talán ez is elég ahhoz, hogy elinduljatok akár két nyomon is. Daisuke és Hinami. Óvatosnak kell lennetek, az eszméletlen Madoka alap esetben nem szolgáltathatna információt, így a két személy számonkérése alaptalan vádaskodásnak is tűnhet.
Miután Inako visszatért a saját testébe és újra ura lett önmagának, Kaito és medikus tudása következett. Kezét a lány homlokára és állára tette és elkezdte végrehajtani a diagnózist és centiméterről centiméterre átvizsgálta a lányt. Ahogy haladt a vizsgálat, úgy tette sorra a megállapításokat a fiú:  Drog hatása alatt nem állt, fizikai behatás nem érte (kivéve nem olyan régen történt baleset a gyógyult jobb csuklóján), azonban két dolog felütötte a fejét a vizsgálat során. Az első, hogy alkohol nyomai voltak találhatók a szervezetében, azonban ennek mértéke nem volt jelentős, talán enyhe spicces állapothoz elegendő, a másik pedig, hogy külső chakra behatás érte a lány elméjét és testét nem is olyan régen. Ezekkel az információkkal lett gazdagabb Kaito
Mindeközben a másik szobában Arata is elkezdte a munkát. Reiko hálás volt a vízért, óriási kortyokban itta azt mint aki a legnagyobb rémálmából ébredt fel. Amíg a hölgy itta a vizet amiből többször is töltött magának, volt idő alaposan átnézni a szobát. Arata első útja az összetört borosüveghez vezetett ami a bejárattól jobbra hevert nem messze az egyik gardróbszekrényhez ami a szoba szélét jelentette. A palack darabkái a földön hevertek ahogyan a nyaka is amit Madoka szorongatott amikor megérkeztetek. Itt kezdted a nyomozásodat és észrevetted, hogy a szekrény ajtaja kissé nyitottan állt, oldala sérült, illetve még mindig nedves volt. Az apró szilánkok között a nedves padlón a palack cimkéje is meglett azonban az a kevéske fény amit az egyetlen, már a háromnegyedéig leégett gyerta biztosított, kevésnek bizonyult az olvasásához. Amint közelebb mentél a fényforráshoz, olvashatóvá vált a címke és a következők álltak rajta: "Fehér gyöngybor, a tavalyi termés legjobbja, Kiritsugu Ao részére". A borból sajnos nem maradt semmi, az üveg talpa teljesen széttört, így annak teljes folyékony tartalma a földön kötött ki.
Miután Reikora terelődött a figyelem, a lány nyelt egy nagyot, kissé gondolkozott, majd elmondta mi történt az ő szemszögéből.
- Korábban is mondtam, a hosszú útra való tekintettel korán lefeküdtem aludni és a hatalmas csörömpölésre ébredtem és Madokát láttam magam előtt, szinte levegőt venni alig volt időm, egyből sikítani kezdtem és maguk itt teremtek. Nem tudom mit tudnék még elmondani, olyan gyorsan történt minden. - Reiko kissé kitakarózott, meglegyezte magát a kezével párszor jelét adva, hogy kissé melege van. - Megtenné, hogy kissé kitárja az ablakot? A friss levegő jót tenne. Kérte a lány miközben megmozgatta magán hálóingjét.

//Arata, +1 szimpátiát kapsz Reikotól, a víz üdítően és bizalomkeltően hatott a lányra. Ha a kérésére kinyitod az ablakot, akkor a kissé nyitott szekrény mellett mész el, és a szemed sarkából meglátsz benne egy bekeretezett fényképet. //
Gedo Mazo
Gedo Mazo
Adminisztrátor

Állóképesség :
Erő :
Gyorsaság :
Ügyesség/Reflex :
Pusztakezes Harc :


Adatlap
Szint:
Rang: Túlvilági
Chakraszint: 8.667 / 10.000

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Aihara Arata Csüt. Aug. 03 2023, 21:22

// A nagyságos asszony kocsiútja //
 
A pohár víz, ahogy sejtettem jól jött, miközben Reiko az első adagot szinte húzóra megitta, a kancsót a közelében helyeztem le, hogy tudjon még tölteni magának. Ezt követően a ”fegyvert” annak darabjait vizsgáltam meg. A bejárat jobb oldali falánál, álló gardrób mellett hevertek a padlón, maga a szekrény is megsérült kicsit, ajtaja pedig nem zárt tökéletesen, körülötte pedig a még teljesen meg nem száradt szeszes ital is látszódott. Sajnos mintát már nem tudtam szerezni Kaitonak, de azért a darabokat fölszedtem a tálcára, köztük azt is, amin a palack címkéje volt, azzal megközelítettem a fényforrást, hogy el tudjam olvasni.
* Az már biztos nem olcsó pia, ha külön Ao úrnak lett címezve. Viszont az, hogy a bor még ennyire látszódik a padlón azt jelenti, hogy a teljes tartalmát biztosan nem fogyasztotta el Madoka, már ha fogyasztott belőle.
Ezután oda mentem a kisasszonyhoz, hogy ismét megkérdezzem tőle mi történt, remélve hogy vagy mond valami újat vagy ellentmondást a mostani és a pár perccel ezelőtti beszámolója között, ha azt nem veszem figyelembe, hogy valószínűleg a fal helyett a bútoron lett eltörve az üveg.
* Azért Kaito legyen bármennyire is éber, Madoka pedig kábult közelebb kellett volna érnie, mire a srác ideér.
Már éppen kérdezni akartam volna miért is nem viselt ruhát a támadáskor, amikor megkért, hogy nyissak ablakot, mert melege van. Ahogy elindultam az ablak felé kézzel legyezte magát és a távollétünk alatt felkerült ruhadarabot is lifegtette magán. A gardrób mellett elhaladva, a szinte résnyire nyitott ajtón keresztül megpillantottam, egy bekeretezett képet.
*Oh eddig azt hittem azért nyílt ki mert a palackot a bútoron törték szét, lehet tévedtem. Egyenlőre még hagyom ezt, még más is van amit tudni szeretnék.
- Sajnálom, de most fel kell tennem egy igen kényes kérdést. - Kinyitottam az ablakot, majd a lányra néztem, hogy jól szemügyre vehessem a reakcióját - Miért nem viselte a hálóingét, amikor Madoka megpróbálta önt megtámadni? Illetve milyen képet rejteget a szekrényben? Tudtommal minden fontos holmit már bepakoltak, hogy holnap késlekedés nélkül indulhassunk.
Bár előre jeleztem, hogy kérdéseim nem lesznek éppen diszkrétek, attól még úgy tűnt letámadom velük a lányt, és hát ez is volt a tervem. Szeretném, ha a hirtelen jött kényes kérdések kizökkentenék, és eláruljon valamit, amit eddig nem. Ha ezzel sem sikerül, akkor vagy nagyon jól hazudik, vagy tényleg csak egy szerencsétlen áldozat.
 
Szimpátia: 3
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Obake Kaito Pént. Aug. 18 2023, 13:23

A nagyságos asszony kocsiútja

Csendben várom, amíg Inako a saját vizsgálatát végzi. Ez idő alatt nem történik semmi érdemleges. Úgy tűnik, egyenlőre nyugalom van. Amikor a kunoichi befejezi az elme olvasást, letérdelek a lány mellé, majd a homlokára és az állára teszem a kezem. Ezt követően kiterjesztem a chakrámat és lényegében körbe tapogatom. Párszor hümmögök ugyan, de a vizsgálat végéig nem szólalok meg.
- Kész vagyok - szólalok meg. - Nem áll drog hatása alatt, illetve a csuklóját leszámítva nincs sérülése. Viszont alkohol van a szervezetében. Nem sok, éppen csak hogy egy kicsit becsípjen. Viszont külső chakra behatás is érte. Ez lehet akár a te technikád is, de az sem kizárt, hogy valaki más is ténykedett vele.
Ezt követően leülök az ágyra. Megvakarom a fejem, majd sóhajtok egy nagyot. Igaz, hogy nincs rá szükségem, de a régi reflexeket nem tudom csak úgy levetkőzni. Ránézek a lányra, majd megpaskolom a kezét.
- Menj és közöld az infókat Aratával - fordulok Inako felé. - Majd én vigyázok a lányra! Még egy üzenetet adj át a társunknak: a támadás miatt sokkal komolyabb védelmet kell biztosítanunk. A családnak le kell mondania a kényelemről a biztonság javára!
Ha Inako akar marad, akkor átmegyek én és közlöm az infókat Aratával. Ha én maradok, akkor őrködök tovább.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Yamanaka Inako Vas. Aug. 27 2023, 19:04

[Független küldetés - A nagyságos asszony kocsiútja]

Inako megvárta, amíg Kaito megvizsgálja Madokát. Megállapította, egy kevés alkohol volt a szervezetésben, és idegen chakrabehatás érte. Még egyszer alaposan végignézett a szolgálón, mert az eddigiek alapján nem tűnt gyilkosnak, de még csak támadásra képes alkatnak sem. Mintha az éjszaka teljesen más emberré vált volna.
- Azért még ne zárjuk ki teljesen az idegen chakrát a nyomok közül. Okozhatta az én technikám, viszont más is állhat a háttérben. Az alkohol egyelőre kevésbé tűnik fontosnak - fordult oda Kaitohoz a szőke hajú kunoichi. - Amikor Madoka elméjében láttam, nem tudtam elérni. Legalább is nem úgy, ahogy korábban másokat. Folyton azt ismételgette, Daisuke az oka mindennek. Aztán még Hinami nevét is hallottam, ha ő nem lenne és azzal se állt volna elő. Elég homályosan fogalmazott, de ezen a nyomon elindulhatunk. Daisuke és Hinami, megvan kiket kell következőnek kérdőre vonni.
Homokfalusi társa felajánlotta, vigyáz a lányra, amíg a Yamanaka elmegy megkeresni Aratát.
- Köszönöm! Lehet kicsit megnyugodtak a kedélyek, viszont továbbra is óvatosságra intelek.
Azzal elindult az ajtó felé. Résnyire nyitotta csak ki és gyorsan körbenézett. Ninja ügyessége a segítségére volt, hangtalanul slisszolt ki a szobából és ugyan olyan óvatossággal csukta vissza az ajtót. Daisuke és Hinami jelenlétét kereste.
*A technikámat ki kéne hagynom, amikor beszélünk a velük. Főleg, mert más shinobi is lehet a birtokon, akinek nem kötném az orrára, mire vagyok képes Yamanakaként.*
Reiko kisasszony szobájába nem akart csak úgy berontani, ezért néhányat koppantott, mielőtt belépett volna. Arata még mindig ott volt, a fiatal hölggyel beszélgetett. Rögtön észrevette, az ablak tárva nyitva állt, pedig korábban csukva találták.
*Aratának minden bizonnyal megvolt rá az oka. Remélem gyorsan át tudjuk beszélni, ki mire jutott.*
Mivel nemesi házban tartózkodott, követte az illemet. Meghajolt, amikor a fiatal nő közelébe ért.
- Elnézést kérek, Reiko kisasszony! - szabadkozott kissé halkan. - Újabb információkra bukkantunk, amiket a társammal szeretnék megosztani.
Inako intett Aratának, hogy lépjen távolabb az ágytól és kövesse az ajtóig. Bent maradt a szobában és suttogni kezdett.
- Kaito megvizsgálta Madokát, alkoholt talált a vérében, viszont csak kevés mennyiséget, ez nem magyarázza a viselkedését. Idegen chakrabehatást érzékelt rajta. Ez lehet a technikám mellékhatása, bár úgy érzem, ezt a nyomot érdemes lenne követni. Amikor a technikámmal Madoka elméjében jártam, Daisukét emlegette, egészen pontosan őt okolta valami miatt. Illetve még Hinamit hibáztatta, azt mondta, valamivel előállt, amivel nem kellett volna. Az elméje zavarodott volt, ennél többet sajnos nem sikerült megtudnom. Ja igen, Kaito üzent: sokkal komolyabb védelmet kell biztosítanunk a támadás miatt és a családnak le kell mondania a kényelemről a biztonság javára.
Minden információt átadott Aratának. Remélte, ő is megtudott valamit Reiko kisasszonytól.

Szimpátia: 2
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Gedo Mazo Szer. Szept. 27 2023, 08:21

Reiko szobájában fülledt meleg volt, nemcsoda hogy a nemes hölgy az ablak kinyitását kérte és Arata ezt teljesítette is. Bár huzat nem volt a szobában, mégis érezni lehetett a kellemes esti hűvös levegőt ahogyan be-be lengedezik a szobába. Reiko kissé feszengett, ez látszott rajta, zavarta, hogy egy idegen férfi van a szobájában az éjszaka közepén ezért pótcselekvésekkel próbálta nyugtatgatni magát mint a hálóinge legyezése vagy az újbóli víz töltése és annak a lehető leglassabb ivása, mintha csak azt várta volna, hogy mikor lesz végre vége ennek az egésznek.
- Sajnálom, de most fel kell tennem egy igen kényes kérdést. - Csendült fel a mondat amire Reiko felrezzent és lassan elemelte a szájától a poharát és letette gyertya fénye mellé. Az első kérdés hallatán az arcára a meglepettség vonalai ültek ki ami szinte rögtön váltottak az ijedt aggodalom jellemzőire. A lány meglebegtette hálóingét, pótcselekvésként kissé megvakarta az állát, majd a haját kezdte igazgatni, szemei pedig a szoba egyik sarkából a másikba vándorolt, mintha próbálná kerülni Arata tekintetét. Mivel folytattad a kérdésedet és rátértél a szekrényben megbúvó képre, a lány reakciói megváltoztak, hirtelen magabiztosabbnak tűnt a lány és szemei immár keresztezték a tiéd.
- A kép a szekrényben egy családi fotó a régmúltból, édesanyám is rajta van. Éjszaka ha nincs a közelemben a kép, nehezen tudok elaludni. - Válaszolta szinte gondolkodás nélkül, mintha csak egy jól begyakorolt szöveg lett volna és ezzel jól láthatóan időt nyert magának arra, hogy megfontolhassa az első kérdésre adott válaszát. - Éjjelente nagyon melegem van... kezdte el a válaszát, némi szüneteket tartva a sorok között - Ezét is kértem, hogy nyissa ki az ablakot... ha melegem van, forgolódok éjszaka - sütötte le a szemét, majd hirtelen belenyilallt a felismerés, hogy jelen szituációban neki van fölénye. Az eddigi szüneteket tartó, lágy hanghordozása megváltozott, erőteljesebb, már-már agresszívabb lett. - Egyébként is, hogy merészel ilyet kérdezni tőlem. Az, hogy én miképp alszom éjszaka, milyen ruhaneműben, az csakis az én dolgom, gondom. Mi köze van ennek ahhoz, hogy megtámadtak?! Örülnék ha inkább... - Ezt a mondatát már nem tudta befejezni, ugyanis Inako kopogtatott be a szoba ajtaján és mint Arata megmentője, lépett át rajta. Reiko teljesen kizökkent, Inako belépése után már nyoma se volt kifakadásának, teljes egészében visszaváltozott azzá a nyugodt hölggyé, akit eddig megismertetek. Amikor Inako bejelentette, hogy újabb információra bukkant a csapat, Reinkora ismét a nyugtalanság jelei ültek ki.
- Csakugyan?! - Bólintott egyet a fejével amivel jelképes engedélyt adott a félrevonuláshoz, hogy megtartsátok a megbeszéléseteket. - Viszont kezd nagyon kellemetlenné válni ez a helyzet, lassan szeretnék lepihenni. - A hölgy összekulcsolja karját maga előtt, tekintetét pedig a nyitott ablak felé fordította.


//Amennyiben nem szeretnétek folytatni az éjszakai nyomozást és inkább áttérnétek a napkeltéhez, azt kérlek beszéljétek meg egymással és a postotok végén ezt jelezzétek nekem. Viszont figyelmeztetlek titeket, ha így tesztek, akkor beindulnak a másnapi események, köztük az utazás. Smile

*Ne félj Kaito, nem feledkeztem meg rólad*

Ja és igen, Arata: -1 szimpátia Reiko kisasszonnyal Razz //
Gedo Mazo
Gedo Mazo
Adminisztrátor

Állóképesség :
Erő :
Gyorsaság :
Ügyesség/Reflex :
Pusztakezes Harc :


Adatlap
Szint:
Rang: Túlvilági
Chakraszint: 8.667 / 10.000

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Aihara Arata Kedd Okt. 24 2023, 20:46

// A nagyságos asszony kocsiútja //
 
Az ablak kinyitásával kicsit enyhült a levegő a szobában, ám ez csak addig tartott, amíg nem kezdtem bele az újabb kérdésekbe. Reiko nem tudott válaszolni, arra miért aludt meztelenül, igazából hangot sem tudott kipréselni magából, csak nonverbális pótcselekvésekkel húzta az időt, miközben még a szemkontaktust sem tudta tartani. Ez addig folytatódott, amíg rá nem kérdeztem a képre. Szeleburdisága eltűnt, és a szemkontaktust is vissza felvette, már a szavakat sem kellett keresnie, hamar jött a válasz.
- Értem, mivel ilyen fontos ez önnek szeretné, ha holnap utazás előtt elzárnám egy tekercsbe? Valószínűleg nálam lenne a legnagyobb biztonságban, esténként természetesen visszaadnám.
Nem számítok rá hogy belemegy, de csak azt akarom, hogy rövid időre még tartsuk a szemkontaktust és ne figyeljen a kezemre, ahová éppen némi fuuton chakrát vezetek éppen a Sora no Ugoki jutsum alkalmazásához. Miután sikerült azt a minimális chakrát gyűjtenem, hogy a jutsu csak kinyissa a szekrény ajtaját ahelyett, hogy letépné. Egy hátam mögötti kis legyintéssel a szellőt útjára engedem, remélve, hogy tényleg kinyitja az ajtót és én jobban szemügyre vehetem a képet. Ha sikerül meglepett arccal csak annyit mondok:
- Opsss, a huzat!
És egyből fordulok meg, hogy visszazárjam a szekrényt, és megnézzem a képet.
 
A kép kérdésének megválaszolása után, a kisasszony önként tért vissza első kérdésemre, mire a válasza a meleg volt, de még ezt is mintha kis félszel mondta volna, a szünetek miatt. Majd hirtelen ismét nyerő helyzetbe kerülve érezte magát és kisebb, egyfajta kirohanással próbált kontrázni, hogy a beszélgetésben én legyek a védekező fél.
* Bőven megelégedtem volna a melegem van szöveggel, remélem ez a kirohanás betudható annak, hogy nőként megrémíti ez a kérdés egy férfitól az éjszaka közepén. De ennek ellenére is ez már egy kicsit sok, semmi hátsó szándék nem vezérel, csak próbálok tisztábban látni!
- Kérem nyug…
Már éppen elkezdtem közbe vágni a kisasszony szavába, hogy megpróbáljam lenyugtatni, amikor mindkettőnkbe bele fagyasztotta a szót a kopogás az ajtón. Mielőtt választ adtam volna, az ágy és az ajtó közé sétáltam biztonsági okokból, csak ezután lett beinvitálva a kint várakozó személy. Inako lépett be az ajtón elmondta miért jött, majd félre hívott egy távolabbi sarokba, hogy hallótávon kívül legyünk, amikor halkan megosztja velem mit találtak a sunagakurei társunkkal.
- Értem, köszönöm Inako! Szerintem egyenlőre hagyjuk pihenni a kisasszonyt, holnap hosszú és nehéz utazás vár. – ekkor Reiko felé fordultam – Szeretné, hogy esetleg Inako a szobában maradjon? Jelenleg fontos a védelme, de egy női testőr talán mégsem feszéjezné annyira, mint egy férfi.
Ha a lány hajlandó bele menni, hogy a szőke kunoichi maradjon úgy reménykedek benne, hogy vállalja az őrséget, ha nem úgy elhagyjuk a szobát és átmegyünk a szomszédba Kaitohoz, egyéb esetben ezt egyedül teszem.
- Először is köszönöm a munkátokat! A borból sajnos nem tudtam mintát szerezni, hogy analizálhasd Kaito, hogy volt e benne drog, de a címkéje megvan. – átnyújtom nekik -  Az esetről többet nem tudott elmondani, mint elsőre. Ám az nem tudom nektek mennyire tűnt fel, hogy akkor nem viselt ruhát a takaró alatt, mire visszatértem természetesen már volt rajta az éjszaki melegre hivatkozott, bár elég nehezen adott választ, jobban pedig nem akartam és már nem is tudtam volna firtatni, mert ekkor jött Inako. Ezen kívül még annyi, hogy van a szobában egy féltve őrzött képe a családjáról amin még az anyja is szerepel(ha meg tudtam lesni jobban akkor természetesen azt mondom el pontosan mit láttam). Egyenlőre ennyi, holnapig mindenki gondolkozzon, mi lehet a háttérben, és majd akkor egyeztetünk. - Ha korábban elutasította Reiko a testőri ajánlatot, úgy még a következőt fűzöm hozzá - Én az éjszaka további részét kint töltöm a falon Reiko ablaka mellett, hátha hallok még valamit. De ha más akarja magára vállalni az is rendben van. Azok pedig akik a házban maradnak felváltva vigyáznak Madokára és járőröznétek a kúriában, biztos, ami biztos?
 
Ha többieknek megfelel, hogy én menjek ki a falra és int egy kukkoló várakozzak az ablakban, úgy kinyitom az ablakot és kimászok rajta, chakrám segítségével átmegyek Reiko szobájához, és ha van valami kiszögellés, akkor ott helyet foglalok, ha nem úgy egy chakra égető éjszaka vár rám a házfalon mint egy pókra. Bármilyen pozíciót is töltsek be az éjszaka az biztos, hogy agyalni fogok azon vajon mi történhetett.
* Mi van, ha Daisuke és Hanami valamiért megharagudtak a családra és Madokát felhasználva akartak bosszút állni? Esetleg egy szerelmi háromszög Madoka, Daisuke és Hanami között, amiben Hanami úgy akart megszabadulni Madokától, hogy a lányt bedrogozza és ráveszi, hogy támadja meg valamelyik családtagot? Még ha nem is jár sikerrel biztosan lecsukják és kikerül a képből. Esetleg Reikonak van viszonya Daisukéval és emiatt volt meztelen, mert rá várt? Lehet ezért is válaszolt nehezen, de akkor mi köze ennek Hinamihoz, és miért volt olyan Madoka mintha nem lenne önmaga? A kulcs valószínűleg Daisuke és Hinami lesznek, az út során valahogy ki kell majd őket is kérdezni, esetleg valami cselt is bevetve. Mondjuk Henge-, vagy a shintenshint no jutsut használva.
Az őrködés folyamán miközben végig éberen figyeltem, ezekhez hasonló forgatókönyveket pörgettem végig a fejemben.


Használt technika:

Szimpátia: 2 (Biztos voltam benne, hogy kapok egy mínuszt, de mivel korábban kaptam is egyet, így nem érintett olyan rosszul Smile)
Aihara Arata
Aihara Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1272
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 500 (A) / 300 (B) - súlyokkal
Gyorsaság : 800 (S) / 500 (A) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 472 (B)
Pusztakezes Harc : 350 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 758

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Yamanaka Inako Szer. Nov. 01 2023, 15:59

[A nagyságos asszony kocsiútja]

Reiko kisasszony szobájában egyre nyugtalanabbá vált a hangulat. Inako azonnal érezte, amint belépett a szobába, és az sem nyugtatta meg teljesen, hogy az ifjú hölgy erőteljesebb hangon nyilvánította ki véleményét.
*Mit hagytam ki?* Próbálta kifürkészni mindkét fél arckifejezését és testbeszédét. *Semmi rosszat nem nézek ki Aratából, bár nyilván valami kényesebb kérdést tett fel Reikonak.*
Jót tett egy kicsit, hogy félre hívta levélfalusi társát, mert így legalább a kisasszony is meg tudott nyugodni egy kicsit. Már amennyire ebben a helyzetben ez lehetséges volt. A Yamanaka elnyomott egy sóhajt, amikor Reiko összefonta maga előtt a karjait és kinézett az ablakon.
*Minket kértek fel a védelemre, igazán lehetne segítőkészebb.* Gondolatait ellensúlyozván apró mosolyt intézett a lány felé, aki tényleg fáradtnak tűnt. Esetleg ez szintén magyarázhatta némileg ellenségesebb viselkedését. Arata felvetette a lehetőséget, a szőke hajú kunoichi bent maradhatna a szobában, és őrködhetne, hogy elejét vegyék egy újabb támadásban, vagy egyéb eseménynek.
*Nos, talán tényleg ez lenne a legjobb ötlet.* Aprót biccentett a fiú felé, jelezve, jó ötlet volt felvetni.
- Reiko kisasszony - szólította meg a nemest Inako és közelebb is lépett kicsit az ágyához. - Minket az Önök védelmére fogadtak fel, és a támadási kísérlet miatt jobban kell figyelnünk! Ha valóban megfontolná és engedélyezné a maradásomat, jobban szemmel tudnám tartani a környéket. Természetesen kint is várakozhatok, bár akkor nagyobb az esély arra, hogy újabb incidens esetén későn reagálok. Madoka az ajtón át jutott be, viszont számolnunk kell azzal a lehetőséggel, hogy más valaki esetleg az ablaknál próbálkozik. Félreértés ne essen, nem pánikkeltés a célom, csupán az óvatosság!
Jobbnak látta hozzátenni, mielőtt még Reiko ennél is jobban megrémül és elzárkózik mindenféle segítségtől. Kedvesen elmosolyodott, semmilyen hátsó szándék nem látszódott kék lélektükreiben. Ilyenkor örült annak, viszonylag sokat segédkezett a Yamanaka virágüzletben, ennek köszönhetően kiismerte, hogyan érdemes közeledni és miként kell bánni az emberekkel. A sötétben sajnos közel sem lehetett olyan élénken kivenni az arckifejezését, ám remélte, részletes magyarázata miatt a kisasszony belemegy abba, itt töltse az éjszakát a szobában.
*Közben lenne lehetőségem további vizsgálódásra. Csendben kell majd maradnom, nehogy felébresszem Reikót, de még az is több, mint a semmi.*
Persze ez azon is múlott, végül az ifjú hölgy milyen döntést hoz.

Amennyiben Reiko beleegyezik, hogy Inako maradjon, a kunoichi megvárja, amíg Arata távozik.
- Elnézést kérek, ha a csapattársam bármivel felzaklatta! A nyomozáshoz mindent alaposan meg kell vizsgálnunk, hogy összerakjuk a történteket - itt tart egy kis szünetet. - Jó éjt, Reiko kisasszony! Hagyom is pihenni, ahogy azt kívánta.
Utána alaposan körbejárja a szobát, mert bár bízik a chuunin képességeiben, több szem többet lát alapon jobb az alaposság. Óvatosan néz körbe, nehogy zajt csapjon és felverje Reikót. Azt szeretné a legkevésbé, hogy az ifjú hölgy felébredjen, elég trauma érte erre az éjszakára.
*Valami még mindig nem stimmel itt nekem. Hinami és Daisuke ugyan felhasználhatta Madokát, viszont Kaito nem talált idegen chakrára utaló nyomot. Két, a család szolgálatában álló civil erre hogyan lenne képes? Vagy kaptak valahonnan külső segítséget? Amikor a kertben körülnéztem, semmi gyanúsat nem láttam. A következő nyom legalább megvan, Hanami és Daisuke kihallgatása lesz az elsődleges feladatunk holnap.*
Az ajtó közelébe húzódik, onnan figyeli a helyiséget. Folyamatosan figyeli a kinti tájat is, bármilyen apró neszre vagy mozgásra lesz figyelmes, készen áll a védekezésre.

Ha a kisasszony mindkettejüket elküldi, követi Aratát vissza a másik szobába. A chuunin minden információ megoszt velük, amit sikerült megtudnia.
- Igen, ez nekem is feltűnt, Reiko nem viselt ruhát, amikor először bementünk a szobájába. Nos, azt sem zárhatjuk ki, amikor Madoka megpróbálta megtámadni, nem egyedül volt a szobában, vagy várt valakire. Megmagyarázná a titkolózást, és gondolom az apja előtt kínosan érezte volna magát. A kisasszony gazdag és ráadásul még szemreveló is, bár ezt ti jobban észrevehettétek - fordult két csapattársa felé. - A családi kép talán nem jelent túl sok pluszt, egyszerűen hiányozhat neki az édesanyja. Holnap, Hinami és Daisuke kikérdezése után remélhetőleg többet tudunk.
Arata magára vállalja, hogy őrködik Reiko ablakánál az éjszaka folyamán.
- Rendben, részemről megfelel! - válaszolja Inako. - Kaito, ha neked nem probléma, továbbra is Madoka mellett kéne maradnod, hátha változik az állapota. Az első járőrözés tehát rám marad.
Ezzel a jounin szintén elhagyja a szobát és elindul a főfolyosón, ami a legtöbb szobát összeköti a kúriában.
*Remélhetőleg az éjszaka többi része már nyugodalmasan fog eltelni és holnap több információt szerzünk.*

Szimpátia: 2
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Obake Kaito Csüt. Nov. 02 2023, 20:25

A nagyságos asszony kocsi útja

Inako beleegyezik a kérésembe, így ő is átmegy a másik szobába. Így egyedül maradok Madoka-val. Megállok egy kicsit az ablakban és kinézek rajta. Figyelem, hogy mi történik odakint. Ha nem látok semmi érdemlegeset, akkor újra megvizsgálom a lányt a Diagnózis technikámmal. Kíváncsi vagyok, hogy változik-e az állapota, vagy marad ugyanolyan, mint az előbb.
Majd hamarosan megérkezik Arata. Közli, hogy nem tudott a borból mintát hozni. Biccentek egyet felé, hogy jelezzem tudomásul vettem. Nem akarok közbe szólni, inkább figyelmesen hallgatom, hogy mit mond. Ha az újabb vizsgálatom más eredményt hozott, azt elmondom a többieknek, ha nem, akkor meg sem említem a dolgot.
- Részemről rendben van. Nem hiszem, hogy most lesz még valami, de szerintem mindenkit megnyugtatunk azzal, ha azt látják, hogy a feladatunkat végezzük. 

//Ha Inako is a szobában van//
- Persze, maradok. Ha még egy rövid ideig nem változik az állapota, akkor nem gondolom, hogy reggelig fog. - mondom, majd várom, hogy a többiek távozzanak és megkezdődjön az őrködés.

Amíg Madoka-ra vigyázok, újra megvizsgálom, hátha észre veszek valamit. Ha nem, akkor fel-alá mászkálok a szobában, közben kinézek néha az ablakon, hátha észre veszek valamit. Amikor rám kerül a sor, szinte lopakodva járom körbe az épületet kívül-belül. Nem beszélek senkivel, valószínűleg úgyse nagyon akarnak társalogni.
Obake Kaito
Obake Kaito
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 566
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 350 (B)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 400 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 266 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 583

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

Erdőszéli Város - Page 5 Empty Re: Erdőszéli Város

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.