A Végtelen sivatag

+26
Osumi Hiroto
Hyuuga Hanabi
Baku
Ago
Ootsutsuki Kaguya
Nanja
Uzumaki Kushina
Yonmare Abuso
Jiraiya
Senju Tobirama
Inuzuka Tsume
Fuu
Doshiri Asuka
Obake Kaito
Deidara
Hinata
Hiro Oyama
Tobi
Sanagi Natsu
Shikaku
Obotsu Ryu
Hazukage Kurono
Unazaki Hitomi
Sai
Nigori Soyakusha
Kanmiru
30 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Baku Csüt. Jún. 21 2018, 23:57

( Elnézést a késlekedésért, az év végi hajtás miatt nem volt időm)

A nyomokat követve elértem egy nagy, ponyvákkal körülvett tábort, amelyben a mesteremet tartják fogva. Sietnem kell, mert az idő az ellenségem, és ha nem mentem ki mihamarabb, akár meg is halhat Ikou-sensei. Ugyanakkor nem szabad kapkodnom se, mert az még végzetesebb lehet mindkettőnkre nézve.

A nap nagyját az őrök megfigyelésével töltöttem, illetve megvizsgáltam a ponyvákat, nem lehet-e valahol, valahogy észrevétlen besurranni rajta.
Amennyiben találok egy rést, reménykedve, hogy még nem késő, az este leszálltával besurranok a táborba. Ha mégse találnék, ugyan nem szerettem volna meglépni, de kénytelen leszek megmászni a ponyvát vagy akár magam készíteni egy rést rajta. Észrevétlen próbálok lopakodni, mert ha észrevesznek, valószínűleg már nem fogok tudni elmenekülni, vagy csak nagyon nehezen.
Szóval miközben belopódzok a táborba, természetesen első sorban a mesteremet keresem, de mivel az élelmünk és főként az ivóvizünk eléggé kifogyóban, valahányszor meglátok egy vizestartályt megpróbálom belemeríteni az egyik üres kulacsunkat. Az élelemmel kevésbé törődök, mivel azt még néhány napig kibírhatjuk.
Út közben folyamatosan a tábort figyeltem és memorizáltam, hogy a lehető legjobb úton, a legnagyobb biztonságban tudjunk kijutni a sensei-vel.
Mikor rátalálok nem  egyből rohanok kiszabadítani, hanem várok a legjobb pillanatra. Viszont ha az eljön, vagy történik valami, azonnal próbálom kiszabadítani. Ha sikerrel járok azonnal a memorizált menekülőúton kezdünk menekülni, majd a táborból kijutva a lehető legmesszebb kerülni tőle.
Baku
Baku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin/Bábhasználó
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Ago Szomb. Jún. 23 2018, 23:09

A dűnék mögött rejtőzve figyeled, ahogyan az őrök a tornyokban, egy-egy morranás kíséretében helyzetet váltanak. Szinte nem is szólnak egymáshoz de a hat pár szem minden sarkát látja a ponyvákkal körülvett tábornak. A tábort körül tudod járni, úgy hogy szinte folyamatosan a homokbuckák mögött mászol, és csak időnként tűnsz fel, hogy betájold merre is jársz, merről is közelíted meg a tábort. Repedést, rést sehol sem látsz a vásznakon. Mindegyik ha volt is rajtuk valami hiba, azonnal be is lett foltozva, hasonló színű szövettel, és a mintázat is vissza lett festve rá. Tehát ez a megoldás nem kifizetődő. Így tehát maradt a terv, hogy a vásznat felvágva beosonsz a táborba. Átmászni rajta sem lenne okos ötlet, elvégre nem azért építették ilyen magasra, hogy bárki átugorhasson. A póznák olyan kettő és fél méter magasra emelték a falakat, ezzel is nehezítve a bejutást.

Az este beálltával megkezdted az akciódat. Ruhádat magadra húzva, és beburkolózva nekiindultál, hogy bevedd a tábort. De természetesen ott sem unatkoztak. A ponyvák körül belülre apró jelzőtüzeket gyújtottak, amiktől a festett alakok életre keltek, és táncolni kezdtek a ponyvákon, szédítő vadító ritmusban. A tornyokban szinte észrevétlenül kicserélődött az őrség, és a két megfáradt strázsa helyére kettő másik lépett.  Bent pedig lassan minden elcsendesedett. A népek, már csak ritkán kiáltottak egyet-egyet, amire elsőre harsányan reagáltak, de később már csak elvétve szólt egyetlen hang is. A tábor elcsendesedett. Ekkor léptél oda a vászonhoz, és az egyik késed segítségével, felmetszetted azt. Hangosan reccsent a dob feszes szövet, hiszen szinte érezhető volt rajta, hogy nem hétköznapi anyagból készült. Az őrtoronyban álló katonák megrezzentek a hang hallatán, és azonnal leküldték az egyik emberüket minden toronyból. A fent állók pedig lázasan nekiálltak keresni téged. Perceid voltak csak hátra, hogy elrejtőzz, vagy menekülj, vagy kitalálj valamit, hiszen ők jobban ismerik a terepet, mint te. A táborban egy sátor mögött találtad magadat, amiben a hangok alapján valaki éppen szuszogva aludt. Nem volt valami díszes alvók, de pont elég volt egy vagy két ember számára. A sátor mellett egy folyosó vezetett be az útra, ahol több ehhez hasonló kalyiba állt. Innen két felé vezet az út, jobbra a főkapu irányába, ahonnan kettő ember közelített feléd, az egyik fáklyát a másik pedig feszített íjat tartva, és balra a tábor másik vége felé, ahonnan egy ember érkezett csak, de nála nem volt semmiféle fegyver. A sátor és a fal mögött kifeszülő kötelek tömkelegét látod, amikkel a sátrakat rögzítették az esetleges homokvihar okozta kellemetlenségek elkerülése végett. Szembe veled, pedig, egy nyitott bejáratú díszesebb sátrat látsz. Az alján kékkel mázolt nonfiguratív törzsi mintázat vette körbe a vásznat, míg az ajtó mellett szintén kékkel tenyérnyomatokból álló rítusokra emlékeztető szimbólumok voltak festve.
A kérdés az, hogy merre tovább, és vajon merre lehet a bácsikád?  
Ago
Ago
Kalandmester

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 158 (D)
Gyorsaság : 301 (B)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (E)

Tartózkodási hely : 8 Salleren túl...


Adatlap
Szint: B
Rang: Bérgyilkos
Chakraszint: 455

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Jún. 29 2018, 04:38

A találkozópontra érve, melyet saját ösztöneim szerint jelöltem ki, egy lelket sem találok, aki a feltételezett hang forrása lehetne. Azt hittem, jó helyen járok. Erre kellett mennem, éreztem, a lábaim vezettek, szinte öntudatlanul, a hang csábított ide. Mégsem láttam senkit. Egész eddig azt hittem, a magam útját járom. Hogy saját döntésemből jöttem el a Chuunin Vizsgára és senki nem befolyásolt. Most mégis más utasításait követtem, ráadásul egy olyan entitásét melynek létéről nem is lehettem bizonyos. A sivár táj csak növelte kételyeimet a helyzettel és saját akaratommal kapcsolatban. Környezetemben csak a sivatagban megszokott és elvárható terep volt látható, érdes, szél vájta kövek, ritkán felbukkanó, világoszöld növényzet, ám életre utaló nyomot nem találtam a homokbuckák mögött el-elillanó állatokon kívül. Semmi nem adta jelét annak, hogy nekem valóban itt kellene lennem. Tulajdonképpen.. Nem is ez az elvárás. Talán épp ezért vagyok itt.
A nap által tűzött meleg lassan bekúszott bőröm alá, belülről éreztem testem melegségét, a kültakarómat hevítő hőség tovább rontotta amúgy sem derűs kedvemet. A meleget nem nagyon bírtam, bár edzettségem szépen ellenállt a kihívásnak. Mégsem akartam sokáig maradni, amiért idejöttem pedig sehol nem találtam. Nehéz is volt úgy, hogy nem tudtam, mit keresek és főleg hogy miért. Nem volt különösebb okom ide jönni saját kényszerérzetemen kívül, mely egyre csak szűnt. Egyre kevésbé tűnt jó ötletnek elhagyni a biztos kimenetelt kínáló termet. Zavarodottságomban a fejemet vakartam mély sóhajtások közben és kezdtem kilátástalannak érezni a helyzetet. Elhagytam azt a helyet amit célul tűztem ki magamnak és eldobtam magamtól azt, amire egész eddig készültem egy bizonytalan, igéző kihívás hatására.
Ahogy múltak a percek, egyre elégikusabb hangulat kerített magába és két lábamra felváltva támaszkodva korholtam magam. Aztán.. Ismét hallottam egy hangot. Egy rövid mondatot mormolt, melyből nem voltam biztos, hogy ugyanazt hallom, mint korábban. De ez is reményt adott. Körbenéztem, de még mindig nem láttam semmit. Amíg meg nem adta a következő instrukciót. Ahogy magam elé néztem egy skorpiót láttam a homokból kibújni, tűzvörös szemei úgy fénylettek mint a nap. Nem léptem hátrébb, bár nem is vonzott túlságosan a látvány. Nem szeretem az ízeltlábúakat, főleg a pókszabásúakat nem. Márpedig a skorpió az volt. Mégis ez volt az egyetlen reményem hogy választ kapjak a kérdéseimre. Semmi más nem vezethetett ide, csak ez, legalábbis másnak nyomát nem láttam és a szavak is erre utaltak.Ha ez a hang forrása.. Jobban örültem volna, ha csak hang marad. Kissé kiábrándultan fogadom az élőlényt és nem igazán tudom tudom, mit mondjak. Késő lenne már az okokkal foglalkozni és túl korai is, amíg ő nem szól hozzám. A felkavarodó homok hatására eltakarom arcomat a kezemmel és kissé hátralépek, hogy a por ne menjen a szemembe. Mire befejeződik a káprázattal felérő látvány, a homokba nézve egy pár lábbelit pillantok, melyek egy nálam magasabb testhez tartoztak. A homokból kitűnő egyén fekete ruházatot viselt, mely illett fekete hajához és opálos bőréhez. Nem volt ijesztő látvány, bár nem is nyugtatott meg különösebben. A pulóverének hátulján egy skorpiót jelképező minta volt látható.. mily' meglepő, Egyszerre csalódottsággal és izgatottsággal figyeltem az eseményeket és én is bemutatkoztam mikor ő is megtette.
- A nevem Osumi Hiroto -mondtam, bár úgy éreztem, már tudja.
De még ezek után sem voltam képes lábamat mozdítani egy idegen lépteit követve, akiről semmit nem tudtam, ráadásul csak újabb rejtélyek felé vezetne. Lassan léptem egyet, de megvetettem lábamat a kialakuló lábnyomban.
- Ki vagy te? - kérdeztem elhűlten, mint aki nem képes elhinni, mi is történt most vele és a szemben álló férfit okolja. Nem voltam megelégedve a válaszával, többet kellett tudnom.
- Pontosan.. Mi közöm van nekem hozzád?
Természetesen nem felejtettem el, hogy miket mondott és mivel is csalt ide. Emlékeztem miért jöttem és választ akartam találni a miértekre, melyek körülöleltek. A mester pedig a legkevésbé volt érdekes ezek közül - nyilván ő volt az okozója ittlétemnek, így általa fogom megkapni a gyógyírt vágyaimra. De egyelőre azt kellett tudnom, hogy miért és hogyan kerültem a látókörébe.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Kedd Júl. 24 2018, 15:41

//Hiroto Osumi - Álom és valóság//
// Elnézést a késésért, +6 cht írok jóvá [339+6=345]// 

Koin, monotonon csapta le lábait, egyenesen az égető homokba. Koromszín csuklyája szemébe lógott, kezeit pedig mélyen zsebeibe süllyesztette A levegő egyáltalán nem járt, itt a hatalmas sivatagban. Egyetlen felhő se ült az égen, így a nap fénye egyenesen a földet érte. Minden olyan meleg volt. Nem volt semmi, ami alá el lehetett volna bújni az égető sugarak elől. Minden kihalt volt és üres. Így a legkisebb mozzanat is port kavart. ezáltal, mikor megálltál, körülötted minden más is megállt. Koin is. Egy mély sóhajtást hallatott, majd a maga mély, reszelős hangján szólt hozzád.
- Kölyök... - lehelte ki szavait. Akármilyen halkan is beszélt, te tisztán hallottad. Az üresség csak úgy zengette szavait. - Neked is van célod. Neked is van álmod. Neked is van mit követned, s van valami, amit el akarsz érni. Igaz? Van valami, amit ha meghallasz, azonnal ugrasz, s dobsz el mindent a kezedből. Mert azért a valamiért élsz. Mert mindennek árán el akarod érni, meg akarod tenni. Tévedek? - az eddig alázatos hangsúlya, most átvoltozott. Sokkal inkább lett tekintélyt parancsoló, s erős. - Ez a közünk egymáshoz. A mester a közünk egymáshoz. Mert ő az, aki segít elérni neked az a valamit. Ő kér tőled, te kérsz tőle. S a vágyad teljesül. A legvadabb álmod. Minden. Minden, amit akartál. Az, amiért idáig küzdöttél. A mester, az élő hullócsillag; az összes babona; a születésnapi gyertya. S mi vagyunk az ég megannyi csillaga. Minden kívánság. Mert az égen minden csillag, egy álom. Valaki vágya. Te kívánságod is ott ragyog, kölyök. S a mester most kiválasztott. Tudja, hogy szükséged van rá.. ahogy neki is rád.-  Fejezte be végül mondandója első felét. Majd egy újabb mély lélegzetet vett, s bal karjával beletúrt hajába. - S, hogy én ki vagyok? Koin. A mester tizenkét alárendeltjének egyike. Tudod kölyök, túl nagyot kívántam, s a mesterért tett tettemmel ez nem volt egyensúlyban. Így most szolgálom őt. Ledolgozom az álmom. S várok. Mert az én vágyam is teljesülni fog. Így kérlek ifjú... kövess. Hadd teljesítsem a feladatom.. s hadd teljesüljön a te álmod. - Hajtotta le fejét - Na mit mondasz ifjú? Velem jössz? Vagy feladod még a reményét is annak, hogy teljesül a vágyad, s élsz tovább azon tudattal, hogy csupán pár lépés választott el a beteljesülésétől.. s te hagytad elúszni a lehetőséget? A döntés rajtad áll. - Emelte hátra, egyenesen rád tekintetét. - Követsz? - vérvörös szemei lelkedig hatoltak. A férfi szürke bőrén megcsillant a nap égető fénye. Vele tartasz vagy más útra térsz? A te döntésed. Semmi se igazolja az előtted álló szavait. Lehet, hogy hazudik. Lehet csőbe akar húzni. De lehet, hogy igazat mondd. Lehet, ő tényleg csak mesterét szolgálja. A döntés rajtad áll. Merre tovább? 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Aug. 20 2018, 15:58

//Te késtél? o.o//

A nap egyre elviselhetetlenebb forrósàgot sugárzott az ég felől a talajra, mely felszállva hőhullámok formájában kezdett megszédíteni. A meleg idő, a párás levegő mindig is a gyengém volt, de ezt igyekeztem nem kifejezésre juttatni. Koin bizonyára egy erős shinobit keres Mesterének, nem olyasvalakit, aki már egy kis hevültségtől is meginog. Ráadásul ő egy fekete pulcsiban tűrte mindezt. A stílusa nem állt messze az enyémtől, de valahogy nem tűnt alkalomhoz illőnek. Én már a saját ruhámba is majdnem belefulladtam. Ha ez lett volna a Chuunin Vizsga második része, már valószínűleg elbuktam volna. De épp az elől csaltak el, így nyilván más céljuk van velem. A közelben pedig nem találtam mást, csak ezt a végtelen homoktengert.
Egy pillanatra felugrok lábujjhegyeimre és az ajkamba harapok mikor a vágyaimról kezdett el beszélni. Azt ígérte, be fog teljesülni, de abban a pillanatban nem is tudtam mi lenne az. Üres sötétséget találtam agyam zugaiban ahol a választ kerestem ami majdnem pánikba ejtett. Arcom eltorzult egy pillanatra, felső ajkam grimaszt vágott, de igyekeztem úrrá lenni magamon. Hirtelen nem tudtam mi a vágyam. Mintha agyam azon része mely ezt az információ tartalmazta üres lett volna. Vagy szerette volna elrejteni. Vagy megzavarodott sok információtól. Nem tudtam mi az a vágy, mi volt az a késztetés ami idehozott. A szülő szóra pattantam ki az asztal mögül a Chuunin Vizsgán, de nem voltam biztos benne, hogy ez a vágyam. Tudatomban még mindig az volt, hogy védelem alatt állnak Kirigakuréban és élik mindennapi életüket; legalábbis azt, amire én emlékszem. De hogyan tehették volna ezt meg úgy hogy valami hiányzott az egységből ami ezt végrehajtotta? Mégis, valami idevonzott engem és az nem a férfi volt; hiszen nem is tudtam hogy egy férfi az. Felemelem a lábam lépésre készen, de nem haladok tovább, csak visszahelyezem lábam a perzselő homokba. 
Koin egyre inkàbb veszíti el szimpátiámat, amikor prófétikus hangon a Mesteréről kezd beszélni, aki állítólag végre tudja hajtani a kívánságaim, ha cserébe én is megteszem amit kér. Kezdtem úgy érezni mintha egy szektába küldenének, amiről a "12 alárendelt tagja" szerepkör is megerősített. De ha a Mester valóban képes végrehajtani mások kívánságait, akkor mi szüksége van rám? És vajon mit kell megtennem cserébe, ha érdekel az ajánlata? Még én sem tudom eldönteni, kit is szolgálok jelenleg, moat pedig egy harmadik résztvevő is beszállna a rajtam való osztoszkodàsba.
A vonzó hang egy taszító emberré, vagy ideává alakult át, ami inkàbb megrémít mint hogy reménységet adna. Mégis, muszáj volt megtudnom, miről szól ez az ajánlat felém és úgy éreztem, ennyivel tartozok is szüleimnek, ha már miattuk jöttem el.
Szó nélkül indultam el az üres sivatagban, de néhány lépés után rájöttem hogy nem tudom merre kell mennem, most nem vezetett hang belülről. Kérdőn visszanéztem és miközben folytatjuk utunkat -ha vezet engem- feltettem a kérdést, ami a leginkàbb érdekelt.
- Mi lesz ha nemet mondok? - Majd néhány másodperc után a következőt. - Honnan tudjam hogy bízhatok bennetek?
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Aug. 27 2018, 13:44

A meleg rettenetes. Egyszerűen bírhatatlan. Ki az az idióta, aki ilyenkor még képes pulóverben flangálni? s ha megnézed, egy csepp izzadtság se gördült  még le homlokáról a fura fazonnak. Lehet, neki így kellemes. Végül is aki sok ideje él a sivatagban, lehet megszokta ezt az időjárást. Bár... nem... ezt lehetetlen megszokni. 
Kérdésedre Koin megint csak megállt. Szája a füléig felcsúszott, s körbe is ment volna lehet a fején, ha a fülei nincsenek útban. Úgy tekintett feléd. 
- Miért mondanál nemet, ha már idáig eljöttél? Feladtad azt, hogy chunnin lehess... mert tetszett amit mondok. Az én hangomat követve jöttél ide. Mert vágysz az álmod beteljesülésére. - mondta, majd tartott egy kis szünetet - Én se bíztam meg a mesterben eleinte. Nem bíztam meg senkiben. - mondta, majd közelebb lépett hozzád. - De volt egy vágyam, s a mester megtalált. Nem bíztam benne, nem hittem neki. De a vágy.. az mindennél erősebb volt. Így gondoltam, mi baj is lehetne. S láss csodát.. a vágya lassan de biztosan beteljesül. - mondta elmerengve - Addig meg, szolgálom a világ legcsodálatosabb emberét.-mondta -   De, ha tényleg nem bízol bennem - szólt, majd elővett zsebéből egy apró üvegcsét . - Kezedbe adom az életem. - Majd az üvegcséből egyetlen cseppet ráengedett kinyújtott kézfejére. Mikor a színtelen folyadék bőréhez ért, a férfi egész kézfeje megégett. Nem is kicsit. Az egész vörösben izzott s felhólyagosodott. Koin felszisszent. - Ha amit mondtam, hazugság lenne... öntsd ezt rám, s hamu se marad személyemből. A hazugságért megérdemelném a halált - majd ezzel átnyújtotta neked a lezárt flaskát. Sebesült kezét visszadugta pulóvere zsebébe majd újfent elindult - Tudtam, hogy úgyse akarsz majd bízni szavamban...de gondoltam... ezzel meglágyítom a szíved... kérlek.. kövess. Ugyanis azért is odaveszek, ha nem tejesítem mesterem kérését.. - nézett vissza még egyszer rád, s várta mit reagálsz. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Aug. 28 2018, 21:02

Nem csak, hogy semmit nem tudok a férfiról, aki utamat vezeti, az még ki is nevet - teljesen jogosan. Én álltam fel a Chuunin Vizsga első fordulóján, egy teljesen könnyű teszt után, anélkül hogy egy pillantást vetettem volna a következő részére. Én voltam az, aki mindent hátradobva követte belső hangját, pedig látszólag a semmibe vezette. Az én döntésem volt, hogy most itt vagyok és mégis megkérdőjelezem döntéseimet, amik ide hoztak engem. A férfit, aki ide vezetett engem. Még most is voltak kételyeim, de lábaim maguktól vezettek. Most már meg kellett tudnom hova megyek.
A férfi egy tégelyt nyújt át mely valami nagyon erős mérget tartalmazhatott, mert első érintésre végigégette Koin kézfejét. Nyúltam volna utána, de rájöttem, hogy nem tudok segíteni. Csak még jobban megégettem volna, ha véletlenül kiborítom az üvegcsét. A körülmények miatt, amikbe magamat sodortam, most ennyire bizonytalan voltam magamban. Bár a ruhája az is meglepett hogy árt neki a meleg anyag.
Szavait végighallgatva ismét követni kezdem, még mindig nem tudom, hogy hova. A sivatag végtelensége és a tűző nap fénye egyre elviselhetetlenebbé tette ezt a bizonytalan helyzetet, amely most körülölelt. Mégis, bíztam a férfiban, akiről semmit nem tudtam. A vágyban.. Amiről még nem tudtam semmit. De valószínűleg köze lehet szüleimhez. Ha nem is lettek volna ezek a körülmények, az események folyása akkor is kíváncsivá tett. Már kíváncsi voltam, ki ez a mester és mit szeretne tőlem. Nem tudtam, hogyan teljesíthetném én a vágyát, mikor azt sem tudom, ki ő és mi a vágya. Talán ő sem tudta. Talán ő is olyan volt, mint én. Talán azért gyűjt ennyi embert maga köré, hogy rájöjjön, mi a vágya.
Engem mindenesetre meggyőztek a férfi szavai. Még mindig küszködve önmagammal, de lábaim maguktól léptek. Nyilván tudatalattim már rég eldöntötte, hogy követni fogom őt. Ha bajt szeretnének, lett volna rá alkalmuk, hogy megtegyél. Így már csak egy kérdésem, mielőtt odaérünk a mesterhez.
- Egyébként mi ez az anyag amivel leöntötted magad?
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Szept. 09 2018, 14:57

Végül mégis követted őt. Koint.. akiről szinte semmit se tudtál. Ő se tudott rólad sokat. Mégis az életét adta a kezedbe. Mégis... minden erejével arra biztat, hogy menj vele. Ő csak a segítséged szeretné. Jót akar ő neked. Az álmaidat váltaná valóra. Önző módon... hogy ezután az ő álma is valóra válhasson. de végül is.. mind ilyenek vagyunk. Bármi áron valóra váltjuk saját álmaink. Bármi áron.. 
Kérdésedre Koin nem mutatott különösebb reakciót. A tőle már megszokott, egyszerű és alázatos hangon szólalt fel. 
- Nehéz lenne elmagyarázni. Shoda készítette.. a mester kérésére. Shoda... az egyik társam, már ha fogalmazhatunk így. Méregtechnikus... vegyész, ha úgy tetszik. Én se igazán tudom miket tartalmaz. Sósavat biztos. De a többi összetevőjéről fogalmam sincs. A lényeg, hogy halálos. Legalábbis.. ránk nézve biztos... - mondta.
Úgy 20 perc múlva elértetek egy oázist. Ha magad mögé nézel, a lábnyomaitokat már rég elfújta a szél. Fogalmad sincs hol vagy. Nem tudod merről jöttetek és merre mentetek. Csupán az apró zöld területet láthattad. Melynek a közepén egy szikla volt. Mely mellé Koin lehajolt, s suttogni kezdett. Sajna, azt nem hallhattad mit. Mikor felállt, a Sziklát valaki arrébb görgette. S így láthatóvá vállt egy a földbe vezető járat. Melyből, egy érdekes nő ugrott elő. Megállt a járat mellett, majd mélyen meghajolt. 
- Koin-san, üdvözöllek itthon. - Majd kiegyenesedett és rád pillantott. - Biztos te vagy Osumi Hiroto-san. Üdvözöllek, Shoda vagyok. - hajolt meg ismét.- Kövessetek. A mester már nagyon vár benneteket. - Mutatott a járat felé. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Szept. 27 2018, 22:21

Percekig tartó séta után végre megérkeztünk egy helyre, ami akár utunk céljául is szolgálhatott, legalábbis nagyon reméltem, hogy ez lesz a szerepe - egy oázishoz. Az égető hőség után végre valami hűsítő is ígérkezett, a végtelen sivatag végtelen porát üdítő frissesség és végre valami otthonra emlékeztető váltotta fel - zöld. A homoktenger sivársága helyett végre valami élőt is láthattunk, bár Koint ez nem tudom mennyire hatotta; végül is részben az otthona, vagy legalábbis már azzá vált, de nem mintha a nagy hőséggel bármi problémája lett volna, mint egy normális egyénnek.
Még egy pillantást vetettem a kezemben található tüzes méregre, majd átnyújtottam Koinnak. Bármi is volt az oázison belül, magam döntöttem úgy, hogy idejövök. Nincs szükségem biztosítékra, ráadásul nem is bírnék egy embert csak úgy elsorvadni látni - még ha erre is tanítottak szülőföldemen.
A liget üdesége az én hangulatomat is kellemesebbé tette. Bár nem voltam magamba húzódva és készen álltam megismerni a mestert - kíváncsiságom, amit megölt a sivatag melege, újra előtört.
Egy sziklához érve körbenézek, hogy megcsodáljam a liget szépségét, mely most jóleső békességet nyújtott. Ha nem a sivatagban lettünk volna, akkor is elcsodálkoztam volna élettel teliségén és élénk színein, így azonban az élet egy teljesen más szintjére emelkedett. Visszapillantva megláthattam a méreg készítőjét, Shodát, aki ruházatát és küllemét tekintve hasonlított Koinra, csak sokkal élettel telibbnek tűnt - lehet, hogy a hely miatt, ahol dolgozott társával ellentétben.
- Örülök, hogy megismerhetlek - hajoltam meg én is és nem csak illemből. Nem volt kötelességem megtenni nekik, még az udvariasság legapróbb jelét sem mutatni feléjük, mégis megtettem, mert így éreztem helyénvalónak. Zsémbességem eltűnt és átvette helyét az érdeklődés megannyi fokozata. Egyre kíváncsibb lettem és már vártam, vajon a mester mivel szolgálhat számomra, illetve én mivel számára. Készségesen követtem kettőjüket a mester irányába.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Okt. 07 2018, 15:05

Egy létra vezetett le egy, a föld alatti folyosóra. Hosszú, kikövezett út vezetett, melyen végig lámpások voltak felaggatva. A falon régi papírok voltak kirakva. Megsárgultak, s gyönyörű cirill betűkkel írtak. S minél beljebb haladtatok, a papírok és az íráskép is annál újabb lett. 
- Osumi-san - nézett rád Koin - Ez az álmok folyosója. A mester, minden kívánságot leirat, s amelyiket teljesítette, kihelyezi ide a falra. Ez...egyfajta dicsőségcsarnok. Innen nyílik minden terem és szoba. Mondhatni, ez a főfolyosója az egész rendszernek. 
Kellemes hűvös idő uralkodott. Nem volt se túl meleg, se túl hideg. Sőt, a félhomály is egész nyugtatóan hathatott rád. A levegőben édeskés illatok keveredtek, ínycsiklandó ételek mámoros aromájával. Olyan.. furcsán barátságos  volt az egész hely. Útközben megannyi zárt ajtó mellett haladtatok el. Némelyiket egy apró kép helyezkedett el, melyen egy-egy csillagkép volt. A többi ajtón számok voltak, vagy épp feliratok. Az egyik kapu nyitva volt. Ha belestél rajta, egy férfit és egy nőt láthattál, amint egy asztalnál ülnek, és két bögre kávé felett társalognak. Koin és Shoda egyszerre biccentettek, mire a másik két személy is illemtudóan megtette ugyanezt. 
- A férfi Yoshida. Ő az egyik legjobb szakács szerintem, akit a világ látott. A nő pedig Harumi. Olyan tudással rendelkezik, mint az emberek túlnyomóan kis része. 
Ahogy mentetek tovább, a papírok a falon már egyre fehérebbek és újabbak lettek. Végül megérkeztetek egy hatalmas ajtó elé. egy nagy kopogtató volt a fa bejáraton. Shoda háromszor kopogott vele, majd benyitott. 
- Osumi-san, kérlek fáradj be. A mester már vár. - Mondta lehajtott fejjel, s tartotta neked az ajtót. 
Koin már bement az ajtó, s várta, hogy kövesd. Ha megteszed, egy hatalmas terembe lépsz. Itt világosabb van mint a folyosón. A falon 12 papír volt kirakva. Mellettük képek és különböző tárgyak. A terem tetejére egy éjszakai égbolt volt festve. Asztalokat láthattál még, nem is egyet, s megannyi kényelmesebbnél kényelmesebbnek tűnő széket. Könyvespolcokat, melyek alig bírták már el az olvasmányokat. S egy kutyát, mely a sarokban egy ágyban szunyókált. A terem leghátuljában egy emelvény volt. Azon pedig egy díszes szék. Benne egy idő, hosszú hajú férfi üldögélt, s olvasott. Ruhája sötétkék volt, s megannyi hófehér pont virított rajta. A gombok, mint holdszerűre voltak festve. Az öreg rátok emelte kipirult tekintetét. Tengerszín szeméből áradt a bölcsesség. Koin másodpercek tört része alatt borult térde, s szemével a földet kémlelte. 
- Mindenek ura, én mesterem. Elhoztam az ifjút, kit kértél tőlem. - mondta a szokásosnál is alázatosabb hangon. 
- Köszönöm Koin, gyermekem. - Az öreg hangja mély volt, mégis lágy. Bölcs, s védelmező. Kedves s mégis fegyelmező - Munkád most véget ért. Megpihenhetsz. - mondta. Erre Koin felállt, majd először mestere, majd feléd is meghajolt, végül kiment a szobából. Shoda is hasonlóképp tett, majd bezárta a hatalmas kaput. 
- Üdvözöllek ifjú. Mielőtt meghallgatom álmodat, s elmondom az okát annak, amiért idehívtalak.. lenne-e bármi kérdésed hozzám? csak bátran.. ne félj... - húzta kedves mosolyra száját. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Okt. 08 2018, 21:12

Egy folyosóra érve végre megpillanthatom, miről is szól ez az egész; láthatóvá válik számomra lakhelyük. Lámpások világították be a kikövezett utat, sejtelmes fényt vezetve az ösvényre, amin haladtunk. A falon megannyi papír és kép helyezkedett el rajtuk számomra ismeretlen, mégis szemet gyönyörködtető írásjelekkel. Ez a része tetszett a helynek, a rejtélyek megannyi sora tükröződött a falakon, a misztikus légkör bejárta az egész helyiséget. Mintha a bekezdő fejezeténél nyitottam volna ki egy történelemkönyvet és az beszippantott volna. A tudás és emlékek amik itt felhalmozódtak nem mérhetők ryoban, annál sokkal többet érnek; ez maga az élő szobája lelkeknek, melyek áthaladtak itt. Ha hihetek Koin szavainak a papírok kívánságokat tartalmaznak, melyeket a mester már teljesített, bizonyára minden alkalommal emlékeztetve őket céljukra, reményt adva azok beteljesülésére. Előre haladva egyre fehérednek a fakó, elsárgult lapok, amik sok évnyi munkásságról árulkodnak. A barátságos légkör és ez a tiszteletet parancsoló lista kezd magába szippantani, már nincs bennem ellenérzés, még ha a kétely nem is hagyott el teljesen; képes vagyok alkalmazkodni a helyzethez, de nem hagyhatom el önmagamat. Még mindig lehet, hogy ez egy kelepce, bár valószínűleg már túl mélyre sétáltam benne; ki tudja hány emberrel találnám szembe magam, ha most meggondolnám magam. Persze ez nem tartana vissza, ha úgy alakulna a helyzet. Éppen ezért mindent igyekszek megfigyelni, hogy ha menekülésre kerülne a sor, legyen mire támaszkodnom.
Az ételek mámorító illatát érezve eszembe jut, hogy már napok óta nem ettem hála a megpróbáltatásokat hozó Chuunin Vizsgának. Gyomrom fel is kordul egy pillanatra, mire szégyellősen összehúzom magam, remélve, hogy nem hallották meg "gyengeségem" jelét. Nem csak azt árulná el, hogy nem vagyok a legjobb fizikai állapotban, de talán még azt is kinéznék belőlem, hogy az étel miatt vagyok itt. Talán ez a kívánságom. Ezt könnyű lesz teljesíteni.
A szobák nagy része zártnak tűnik, de engem jobban lekötnek a falakon és ajtókon található feliratok és firkálmányok, valamint egy lehetséges menekülési útvonal keresése, egyelőre azonban úgy tűnik, csak az az egy kijárat van, amelyiken bejöttünk.
Az egyik kapun bepillantva egy férfit és egy nőt pillantok meg, akiket Koin a maga szokott alázatosságával be is mutat. Illedelmesen meghajlok előttük, majd tovább haladok az engem vezetők nyomában.
Néhány szoba mellett elhaladva végül egy nagy faajtóhoz érünk, rajta egy nagy kopogtatóval. Shoda bebocsátást nyer nekem a terembe, ahol újabb csodák tárulnak szemem elé; a hely hasonlított valamire amit szívesen neveznék otthonomnak. A roskadásig megtelt könyvespolcok, a képek és a régiségek mind helyet kaptak volna saját lakhelyemben. Csakhogy ez a lakhely nem az enyém volt; a mesteré volt. A mesteré, akit végre annyi mesésnek tűnő ígéret után megpillanthatok. Tipikus bölcs öregnek tűnt, valakinek, aki tudja, amit neki és másoknak tudnia kell és azt is, hogyan bánjon az emberrel. Még ruházata is azt a mesékben élő mindentudó idős embert ábrázolta, aki mindig választ adhat a főhős a kérdéseire. A probléma itt csak az volt, hogy én nem voltam hős. Éppen ezért nem is értettem, miért engem választott ki, bizonyára mást is alkalmasnak találhattak volna a Chuunin Vizsgán résztvevők közül.
Tisztelettudóan meghajolok előtte is, bár ez még nem alázatom jele. Végül csak egy kérdés jut eszembe, amit mindennél jobban tudni szerettem volna az adott pillanatban.
- Miért? - bukott ki belőlem némi gondolkodást követően. Mikor rájöttem, hogy ez így önmagában kevés lesz, kiegészítettem a kérdést. - Miért pont most? Miért a Chuunin Vizsga ideje alatt? Nem ért volna rá egy kicsivel később?
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Kedd Okt. 30 2018, 17:49

// Elnézést a késésért... +5ch-t írok jóvá // 

Milyen tündérmese ez, amelybe belecsöppentél? Mintha egy gyermek mesekönyvéből ragadták volna ki. Mester, kívánságok, álmok s a megannyi alázatos szolgája. Egy ember, ki akármilyen kérést teljesít. Tényleg olyan, mint valami legenda.. amit a hiszékeny emberek követnek. De ez most nem egy álom. Ez most nem egy legenda. Ez a rideg, mégis a legigazabb valóság, amelyben valaha is lehettél.
A mester kérdésedre egy szende mosolyt villantott. Olybá tűnik, nem te vagy az első aki ezt kérdezi. 
- Hogy miért is most? Mert pont most volt rád szükségem. Pont most, és nem hetekkel később. De ha ennyire zavart az időpont.. miért jöttél el? Senki nem kötelezett rá. De tetszettek a mézédes szavak. Elhívott egy kecsegtető ajánlat. Nem lett volna kötelező követned. De te mégis jöttél. Jöttél egy hang után, mely álmaidat firtatta, s egy mesés ígéretet adott. Követted gyermekem, kit nem is ismertél, mégis hittél neki. S most itt állsz előttem. Teljesen, szabad akaratodból. Téged nem az zavar, hogy pont most jöttél. Hiszen tudtodon kívül, vágytál arra, hogy itt legyél. Én pedig tudom, hogy jó helyen jársz. Mert itt teljesülhet vágyad. Teljesülhetnek álmaid. S én nem is kérek érte sokat. Az erődre.. s agyafúrtságodra van szükségem. Rád van szükségem, Osumi Hiroto... neked pedig rám. Most pedig - mondta kis szünetet tartva - Harumi! - szólt,kissé emelkedettebb hangon, mire a korábban már látott nő berongyolt. Kezében egy olyan papírtekercset láttál, mellyel a folyosó volt díszítve. Annyi különbséggel, hogy ez üres volt. Harumi leült, veled szembe, a mester széke mellé. Egy tintás üvegcsét letett maga mellé, majd abba mártogatta díszes pávatollát, s várt. - Mondd ifjú.. mit kívánsz? 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Nov. 02 2018, 22:46

Kissé zavart, hogy a mester ennyire lekerekítette a dolgokat, hiszen kissé többről volt szó arról, hogy a mézédes szavak idecsábítottak volna. Illetve.. Nem a meggyőzőkészségük miatt fáradtam ide, hanem a saját kíváncsiságom vezetett. Vagy ők vettek volna rá, hogy mindent félredobva idejöjjek? Azt hittem egy magasztosabb cél miatt vagyok itt, de.. nem, a mesternek igaza van. Azért jöttem, mert meggyőztek. Ahogy előtte másokat is, én sem volt különb tőlük. Pedig azt hittem ez fontos és az is, de mások kívánsági odakint épp ugyanennyire lehettek azok; én még azt sem tudtam mi a kívánságom.
A mester szavaira végigfutott fejemben a gondolat, hogy azt kellene kérnem, hadd folytathassam a Chuunin Vizsgát, ám a mester tiszteletet parancsoló jelenléte visszafogta a számra görbülni kívánó mosolyt.
Egy pillanatra rámeredtem az elém helyezett üvegcsére. Néha jó lenne szerepet cserélni azzal, akire most ez a munka vár. Néha jó lenne csak papírt ragadni és írni, az úgyis közel állt hozzám és szívesen lecseréltem volna a poros felszerelést. Gyorsan elhessegettem a gondolatot és rátértem a mester által kért kívánság hosszas ecsetelésére, melynek végkifejlete még engem is meglepett. Bár az elején még magam sem tudtam, mit kívánok, elragadott a hév.
- Mester, nem vagyok biztos benne, mit kívánhatnék. A kecsegtető szavak, az ígéret, az új kaland közelsége megbolondította elmémet, ám a kérdésre a válasz közel sem egyszerű; a családomat szeretném látni, az bizonyos. De nem csak ez. Nem csak, a háború vége által hozott békét kihasználva akarom több ellenőrzést követően ismét látni őket, szeretném, ha minden akadály nélkül bekövetkezhessen ez, hogy ne úgy nézzenek az emberre, mintha préda lenne a saját országában, hogy ne lehessen csalétek. Azt szeretném, hogy két ország közt békésen utazhasson az ember félelem nélkül, hogy az ellentétek eltűnjenek és így, ezáltal képes legyek arra, amit a legjobban szeretnék jelenleg.. Újra látni a családomat. Képes lenne ezt végrehajtani, mester? - Mondandóm végeztével észreveszem, hogy kezem remegése abbamarad. Egész eddig észre sem vettem, hogy szinte borzongtam saját szavaimtól, a lelkem mélyéről jött nem várt kívánság intenzitása megmerevítette testemet és gyengévé tette azt az efféle reakciókra. A kezdeti szerény kérésnek induló rövid mondatból egy érzelmi kitörés született, ami megreszkettette testemet. Ökölbe szorítva kezemet erőt vettem magamon és megpróbáltam magabiztosan a szemébe nézni. Nem szégyelltem azt, ami az imént rám tört, sőt, még inkább próbáltam erősnek tűnni utána, miközben a válaszra vártam.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Nov. 18 2018, 19:38

//A késésért +2ch//


A mester mosolyogva hallgatta amit mondasz. Furcsa... mintha már hallott volna ehhez hasonlót. Az írnok pedig jegyezte minden szavad... s mozdulatodat. Mikor pedig befejezted kérésed, s pontot tettél a szavak végére, az öreg felsóhajtott.
- Gyermekem.. az, hogy embereket változtassak meg, egy olyan kérés, mely nem egyenjogú azzal, amit én kérek. Az emberi befolyás.. a szabad akarat.. egy felbecsülhetetlen dolog.. melyet megfizetni szinte lehetetlen. Néz meg Koint.. Koin... ő családját akarta megváltoztatni... s egy másik ház urát s asszonyát.. azt akarta, hogy a lányukat engedjék hozzámenni. Egyszerű kérés nem? Hát.. ezt hitte ő is. De olyat kért, melyért nem tud eleget adni. Túl nagyot akart. Pedig tiszta szívből s szerelemből mondta. S most itt van velem... le akarja dolgozni kérését. Tudod... Koin már közel tíz éve szolgál nálam, s kérését még most se teljesíthettem... mert nem lehet. Nem engedik a törvények. - itt tartott egy kis szünetet - De tudod.. had magyarázzam el másképp. Biztos ismered az alkímiát...  Egységnyi tömegű anyagból, csak egységnyi tömegűt hozhatunk létre.. vagyis, egyenrangú tett kell, egy egyenrangú kéréshez. Én teljesíthetem eme vágyad.. de ugyanarra a sorsra jutnál mint Koin.. lehet, életed végén is még nálam szolgálnál.. Szóval... biztos vagy a kérésedben? - nézett rád kérdőn
Mit választasz? Megfosztanád magad a szabadságtól.. vagy mást kívánsz?

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Nov. 21 2018, 15:24

A mester beszédének végeztével furcsa nyugalom öntötte el testem. A szívemben tomboló káosz lecsendesült és végre tisztán láttam a békesség áldásával. Nem képes végrehajtani a kérésemet, még ha ez nem csak az és ő, hanem az egész emberiség üdvét szolgálná is. Bár szavaiban volt igazság. Az emberek akarata hozta létre ezt a háborút, az egységes akaratuk, amit nem változtathat meg egy egyén kívánsága. Az emberségünk, vagy pont annak hiánya hozott ebbe a helyzetbe és ennek a megváltoztatása önmagam elvesztésével is járna, nem csak a szabadságoméval. Helyette egy sokkal hatékonyabb terv kezd körvonalazódni elmémben, amiben rám is szükség lehet. Nem csak a háborúhoz van köze, de ezáltal talán szüleimet is láthatom majd, ha úgy alakulnak a körülmények. Egy pillanatra lesütöm a szemem és a csapatomra gondolok, akik még a Chuunin Vizsgán vesznek részt. Mennyivel jobb szórakozási lehetőségnek ígérkezne most. Legalább nem kellene ilyen mélyen beleásnom magam a szellemembe.
- Nem kívánom megváltoztatni az emberek belsőjét - nézek vissza félszegen a mesterre. - Remélem maguktól is képesek lesznek tanulni. Helyette azt szeretném tudni, mi a részem nekem ebben az egészben. Miért vagyok most itt. Miért engem választottak erre a feladatra. És ha lehet.. Ennek során talán viszontláthatom a családomat is. Nem vágyok másra. Szeretném felelősségre vonni azokat, akik ezért felelősek.
Mondandóm befejeztével mintha valami láthatatlan súly szakadna le rólam, megkönnyebbülök. Bár nem voltam biztos vágyam felől, hogy miért is jöttem ide, abban egészen biztos voltam, hogy ez a helyes út, ami többféleképpen is megtérülhet számomra. Már csak egy dolgot kellett tudnom erről.
- Mit kér tőlem cserébe, mester?
Ezúttal rajtam volt a kérdés sora, így ezt ki is használtam.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Nov. 24 2018, 18:48

Kérésedre a mester bólintott. 
- Amennyiben képes vagy végrehajtani feladatom, az esetben megtudod, miért is kerültél ide hozzám. S iránymutatást.. tanácsot adok neked családodhoz és hazajutásodhoz, melynek segítségével kevesebb bajjal juthatsz majd haza. Amennyiben ez megfelel. -Szólt, majd kérdésed után letekintett írnokára, ki egy bólintással jelezte érti feladatát, s eltűnt.
- Tudod.. az alvilágban sok furcsa esemény van. De az egyik és legfontosabb.. a harc. Téged is erre kérnélek. De nem is egy akármilyen harcra. Mondhatni, egy olyan párharcra, melynek megnyerésével, a győztes rendelkezhet megannyi szolga sorsa felett. Téged kérnélek meg rá.. hogy nyerd meg nekem.. s tedd szabaddá ezen embereket. - ekkor tért vissza  az előbb épp kiment nő, kezében egy papírral, majd azt átnyújtotta neked. 
- Ezen láthatod a címet. Nem az igazi neveddel fogsz részt venni a csatán.. mert az további életedre kihathatna. Mikor odaérsz, a hátsó ajtón kopogj, s a kód, amelyet kérdezni fognak, "hervadó virág". S aztán a neved fogják kérni... mely ez esetben Imai Tashiro lesz. Eztán le fognak ültetni egy páholyba a többi versenyző közé. Mikor téged szólítanak, le kell menned, s amennyiben képes vagy legyőzni a bajnokot, nyertél. Ennyi a feladatod. Vihetsz magaddal egy "szolgálót", ki természetesen nem a szolgád, csupán a segítőd lesz. Ő fog engem képviselni. S amennyiben baj lenne, értesít engem. De biztos vagyok benne, hogy nem lesz gond. Tudod gyermek.. nem véletlen választottalak téged a feladatra. Mayo fog elkísérni. - mikor kimondta nevét, kopogás hangja hallatszott. Majd az ajtón, egy apró termetű, rózsaszín hajú, fekete ruhás lány lépett be. Illedelmesen meghajolt mind a mester, mind az írnok, mind feléd. A mester bólintott, a lány pedig odalépett hozzád. 
- Üdvözlöm. A nevem Mayo. Én leszek a segítőd az úton. - mondta, majd megállt melletted. 
- Van még bármi kérdésed? Mert amennyiben nincs, úgy induljatok mihamarabb. - mondta a mester. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Nov. 27 2018, 15:34

Szívem hevesebben kezd verni amint a mester kimondja a "harc" szót és szememben az új remény szikrája csillan fel. Egy párviadalban kell tehát bizonyítanom rátermettségem, ami nem csak az én, hanem mások élete felől is dönteni fog. Részben ezért is jöttem el a vizsgára. Fel akartam mérni saját képességeimet, másokhoz akartam mérni magam és most itt a lehetőség. Ha értesüléseim helytállóak, most a Chuunin Vizsgán is egy hasonló megmérettetés vette kezdetét, így nem maradok ki semmiből. Én is részt veszek a magam vizsgáján és már az is értelmet nyert, miért most van rám szüksége a mesternek; habár arra még nem derült fény, miért engem választott ki a feladatra. Bizonyítanom kell, hogy nem döntött rosszul és képes vagyok helyt állni bármivel is állok szembe. Persze.. Jobb lenne mindezt legális keretek közt végezni, a Chuunin Vizsgán, ahol ez némileg kulturáltabban zajlana, ám ez mégis magasztosabb célt szolgál; vajon a szolgál is a mester kezei alá tartoznak? És ha veszítek, én is ott végzem? A kérdések ellenére sem riadok meg a kihívástól, bár a "bajnok" szó kissé eltántorító hatással van rám. Ha a bajnokot leváltják, újat kell avatni, remélem nem nyúlik hosszabbra ez a "találkozó", mint terveztem.
Ha vesztek, nyilván nem kaphatom meg a kívánságom, amit a mester elé tártam, de itt már többről van szó. Mások életéről, vagy legalábbis szabadságáról is én felelek, nem hagyhatom őket cserben. Mégis, a harc iránti vonzalom és izgalmam elnyomja ezeket a kételyeket és lélekben már az összecsapásra készülök.
Meghajolok "szolgám" előtt és rápillantok a papírra, amin a címet láthatom, bár ez a segítőm számára érdekesebb információkkal szolgálhat.
- Köszönöm a bizalmát, mester - búcsúzok el a férfitól egy meghajlás kíséretében és indulok egyből a megadott cím felé, amennyiben Mayo útba igazít engem. Küllemileg a lány is hasonlít a már korábban megismert társaira, mintha itt mindenki ugyanolyan lenne. Ugyanaz lenne. És részben azok is; vajon én is ilyenné válok majd? Sápatag, fekete göncös szolgálóvá? A sápadton kívül mind igaz rám jelen pillanatban, úgyhogy nincs jogom ítélkezni; ugyanazért vagyok itt, amiért ők is. A reményem vezetett ide, én mégis élvezem a helyzetet. Ezt nem hiszem, hogy sokan mondhatják el magukról ezen a helyen.
- Te is a mesternek dolgozod le a kívánságod? - Kérdezem a lánytól érdeklődve, ahelyett, hogy valami szóviccet kreáltam volna a nevéből, remélve, hogy nem veszi tolakodásnak a kérdésem. Még mindig rengeteg válaszra vártam volna, de most csak erre irányulóan csillapíthatta tudásszomjamat. A többit Koinnal teszem fel, amint visszatértem.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Dec. 08 2018, 16:12

Mayo kíséretével indultál hát meg, a nemes feladatra, miként fel kell szabadítanod megannyi embert. Mi köze lehet a mesternek ennyi emberhez? Lehet egy másik valaki kérését teljesíti ezzel? Vagy a szolgálók, mind az ő emberei? Lehet csak még pár személyt akar rabigába hajtani? Bármi lehetséges, igazából senki se tudhatja... vagyis de... csak te nem tudod. 
Útközben a lányhoz feltett kérdésedre, ő egy kedves mosoly kíséretében felelt. 
Igen. Én is, mint társaim... sajna túl nagyot akartam... s igazából, a mester nem csak ezért tart itt, hogy ledolgozzam a kérésem. Önszántamból maradtam.. mert megígérte, hogy teljesíti..csak merjem kivárni... 
Ha bármi kérdésed lenne még a lányhoz, ő szívesen válaszol. 
Egy jó 2 órát gyalogoltatok. Amennyiben útközben megszomjazol, segítődnél van víz, sőt élelem is. Csak kérned kell tőle. Egy eléggé félreeső homokbuckához értetek. Mayo még egyszer feléd nézett, s egy pár instrukcióval látott el. 
- Ott a homokbuckán látod azt az elszáradt növényzetet. Azalatt sodord el kicsit a homokot, s egy kis fémdarabot fogsz találni. Azon kopogj háromszor, s mondd el a kódot, s a nevet amit a mester mondott. Ha kérdezik én a szolgálód vagyok. - mondta, majd megindult a pukli felé. 
Amennyiben úgy teszel ahogy a lány mondta... minden pontosan ott és úgy van. A növény alatt a fém. S ha kopogsz, egy kis nyíláson keresztül egy mély, recsegő hangú férfi szól ki.
- Kód? - majd ha helyesen felelsz újra szól - név? 
Amennyiben mindenre jól válaszolsz, egy kisebb szél támad, se elsodorja az ajtóból a homokot, majd a fémkapu kinyílik. Az előbb szóló férfi állt az ajtóban. Magas, iznos alkatú, sötétebb bőrű, hosszú hajú, sebhelyes fickó volt, izzó vörös hajjal és türkiz szemekkel. 
- Ki a lány? - nézett Mayo-ra. 
Jól gondolt meg a válaszaid... amennyiben minden kérdésre helyesen felelsz, a férfi megkér rá, kövesd. Egy pár percnyi séta után, egy hatalmas kör alakú terembe értetek. Tele volt emberekkel. Körbe ülőhelyek, lefelé pedig egy ketreccel elkerített küzdőtér volt. A padló négy részre volt osztva. Az egyik vízzel volt borítva. A második földdel, a harmadik fával a negyedik pedig homokkal. A rács felett, mely az egészet körbevette, egy üvegkupola fedte még le, így megvédve a nézőket. De ti itt nem álltatok meg. S férfi egy lépcsősoron vezetett le. egészen a kupola mellé, egy másik ketreccel elkerített területre. Ott padok, s bokszzsákok voltak. a falon karmolásnyomok, írások, s furcsa sebek. Néhol pedig megszáradt vér. Az egész hely olyan szürke volt. Rajtad kívül még 6 ember ült a teremben. 3-mellett volt szolgáló. Az egész terület zengett a nézők ricsajától. Mikor beértél a ketrecbe, a férfi bezárta mögötted az ajtót. Majd szótlanul elment. 
- Minden rendben mester? Készen áll? -nézett rád Mayo. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Dec. 27 2018, 16:46

Nem voltak kételyeim a mester szavait sé terveit illetően, a megkérdőjelezése nélkül vágtam bele új küldetésembe, amit ezúttal nem a falum bízott rám, jutalmam pedig egy kétséges találkozó lett volna szüleimmel, vagy azokkal, akik a kialakult helyzetről tehetnek. Túl sok titok lengte körül a helyzetet, de egyelőre kénytelen voltama jelenre koncentrálni és a megbízásomra; már késő lett volna visszakozni.
- Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog - próbáltam biztatni a lányt.
Nem volt több kérdésem Mayohoz (a nevéből még mindig nem akartam valami ostoba viccet kreálni), így szótlanul haladtunk egymás mellett, amíg végül a kijelölt helyszínre nem értünk. Társam utasításait követve elsodortam a homokot az elszáradt növényzet alatt, majd a kis fémdarabon kopogtam háromszor.
- Hervadó virág - felelem a komor hangú férfi kérdésére. Ideillő. De valóban csak a sivatag okozta kopárság adta neki ezt a nevet?
- Imai Tashiro - feleltem az újabb kérdésére. Ezek voltak a mester utasításai, így ezek szerint is jártam el.
Érzelmeimet visszafojtva, érzelemmentes ábrázattal lépek be a kapun és tekintek mérem végig a férfit. Csak egy apró pillantás, semmi több.
- A lány a szolgálóm - felelem a végső kérdésre, bár egy pillanatra megbicsaklik a nyelvem; nehéz volt kimondani a szolgáló szót. Bármennyire is fontos most higgadtnak maradnom, nem könnyű így bánni valakivel, akivel ráadásul közös átmeneti otthonon osztozunk.
A kör alakú terembe érve elgondolkodok. Vajon kik lehetnek ezek az emberek? Kik a közönség? Mit keresnek itt? Vajon unott, szórakozásra vágyó nemesek? Mások kínjain mulatozó söpredék? Ki az, aki mindennek tudatában idejön? Vagy talán azt hiszik, ez egyszerű cirkuszi bemutató? Vajon a mester mennyit tud erről? Azon az oldalon áll amelyiken mondja, vagy szemet huny ezek fölött?
Megrázva fejemet haladok tovább a férfi mögött; később is ráérek igazságosztót játszani.
A küzdőtéren végigfuttatom a tekintetem, de semmiféle stratégiával nem rukkolok elő; egyelőre. Jobb szeretek ösztöneimre hallgatni, intuícióm erejével meglepni az ellenfelet. Így majd ha odaérünk, ott remélhetőleg tudni fogom, mit kell tennem. Három másik ember várakozik mellettem, három másik szolgálóval. Vajon mind a bajnokot jött legyőzni, vagy mindhárommal meg kell küzdenem idővel? Halvány mosoly húzódik végig arcomon a gondolatra. Nem vagyok híve a vérengzésnek, de a kihívás csábító hatással van rám. Mayo szavai arra engednek következtetni, hogy máris én következek; én leszek a látványosság következő eleme. Ideje egy jó kis mutatvány felmutatni.
- Készen állok - felelem élénken és nyújtásokat kezdek végezni, mintegy bemelegítésként a harcra. Valóban készen álltam szembenézni mások életének megrontóival, vagy legalábbis színre lépni azok előtt, akik ezt élvezik. Ugyan azt senki fogja látni, én mit gondolok erről, de ha jól teljesíte, talán szerezhetek itt némi befolyást és megtudhatom, miről is szól ez a hely. Persze ahhoz előbb győznöm kell. Igen, valóban állok az előttem álló kihívásra.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Jan. 17 2019, 19:07

//Elnézést újfent a késésért. Igazából egyszer már megírtam a postot, de telefonról voltam és egy mozdulattal kitöröltem, majd nem volt lélekjelenlétek újraírni xd +6ch//


Jól válaszoltál, jól választottál. Szavaidat mind elfogadta a férfi, ki aztán be is vezetett, a kihívók termének nevezett... cellába. Ezen nincs is mit szépíteni. Olyan volt ez a hely, mint egy börtön... rémes. 
Pár percet várnod kellett, mire a cella ajtajánál kulcszörgések hangjára lehettetek figyelmesek. Egy magas férfi volt az, ki a kapu kinyitásával fáradozott. Haja szőke volt, szinte már sárga. Lila ruhát viselt. Lila öltönyt, fekete inggel, magenta nyakkendővel. Kézfejein fekete bőrkesztyű pihent. Cipője bőr volt.. koromszín, bőr lakkcipő. Egy neme, mégis egy bolond képét keltette... minden így egybe. Bőre, még ebben a furcsa félhomályban is világos volt. Szinte kirikított belőle bíborszín szeme. Mikor meglátott, tekintetét rád emelte. Láttad, amint tetőtől talpig végig mér téged, s a lányt is. Arca kifejezéstelen marad. Mégis csontodig hatolt. Amint átnézett rajtad.. 
Hamarosan nyílt az ajtó, s a férfi megszólalt. Lágy.. tenyérbemászó hangja volt. Mintha olvadt mézet csepegtetnének a füledbe.. oly kellemes... oly... magával ragadó.
- Imai Tashiro? - várta, hogy a név gazdája felismerje magát. 
Ha jelentkezel, ő egy kézmozdulattal int, hogy menj ki... ő aztán visszazárta a rácsot. Majd szólt: kövesd. Amennyiben így teszed, egy kijelölt útszakaszon mentetek végig.. egészen a terem közepén elhelyezkedő burához. Ha körbenéztél, a nézőtér tömve volt. Nemesek ezrei ujjongtak és sikítottak.. várva, hogy elkezdődjék a csata. Kiáltások zengték be a teret. Téged a búra alatt lévő ketrecbe vezettek. Mayo-t pedig a ketrecen kívülre, de ugyanúgy a búra alá. Ha segítségre lenne szükséged, ő ott lesz; de a csatába nem avatkozhat bele. A szőke ezen ajtókat is rátok zárta, majd ő maga az üvegkupola legtetejére ugrott. 
- Hölgyeim és uraim! Újfent eljött egy kihívó.. hogy legyőzze a bajnokot... halljam.. mi a véleményetek? - ekkor a tömeg hangosabban üvöltött... rossz, s jó kiáltások egyszerre. - Nos hát..a téteket tegyék meg.. mert a csata.. kezdődik! 
Ekkor láttad amint a vízből mely nem messze volt tőled egy magas férfi emelkedett ki. Testesebb volt.. elképesztő izomzattal, s halvány karamellszín bőrrel. Fekete haja, s izzó kék szeme volt. testét hegek, s tetoválások borították... nem viselt pólót.. de még csak cipőt se. Egy hangosat üvöltött, mire még nagyobb ovációval feleltek a nemesek.
A férfi nem támad, amíg te nem. Így a legelső lépés a tiéd... hajrá!


//Még mielőtt félreértés lesz ebből, Mayo nevét ugye nem úgy ejtjük, mint írjuk. Mayo-nak írjuk, 'Méjo'-nak ejtjük^^ //

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Jan. 21 2019, 14:44

//Az első harcom u.u//



//Felszerelés:
3 shuriken 3 méter dróttal összekötözve, 2 shuriken szabadon
1 Fuuma Shuriken, benne egy méter dróttal
2 kunai fél méter dróttal összekötözve, 2 kunai szabadon (mindkettőn robbanójegyzettel)
3 robbanó jegyzet
1 doboz energiatabletta (még nincs az adatlapra felvezetve, de itt vettem)//


Mégis miféle helyre kerültem? Negédes szavakkal biztató börtönőrök, vérszagra éhező felajzott nemesek.. Alig várom, hogy ennek véget vethessek. Persze egyedül ez nem fog menni.. A mesternek kell megtennie. Remélem, ez a célja, nem más és akkor remélhetőleg most a segítségére tudok lenni. Bár az is igaz, hogy ő rángatott ebbe a helyzetbe, bár magam vállalkoztam. De nem szabad most az engem körülölelőkkel törődnöm. Kiürítve a fejem követek minden utasítást, szívem a torkomban dübörög, majd lenyugszik az arénába lépve. Elmém játszik velem furcsa játékot. Épp eléggé feltüzel a harchoz, de segít, mikor higgadtságra van szükségem.. És most arra van szükségem. A nemesek különböző szavakat dobálnak be a "színpadra", de legalább kiérződik belőle, hogy nem mind ellenem fogadnak. Ez biztató, ezek szerint az ellenfelem talán legyőzhető.
Meglátva a monstrumot nem fog el a pánik, de az egyből egyértelművé válik, hogy Suition-használóval van dolgom, ami rám nézve hátrányos. Termetéből és testalkatából ítélve valószínűleg a taijutsuban is jártas lehet, valószínűleg fölöttem van egy szinttel, vagy egy bolond, amiért félmeztelenül kiáll ellenem, még ha nem is nyújtom a legerősebb ellenfél képét. Mindenben fölöttem állhat, így a meglepetés erejével kell élnem. Elmémet elöntik a különböző lehetséges támadási módozatok és végül az utolsóra esik a választásom. Alig telik két másodperc, így a másik nem veheti ezt a hezitálás jelének.
A 3 dróttal összekötött shurikent dobom el az irányába, mely úgy repül, hogy ha nem tér ki előle, a drótok rátekerednek és a három shuriken beléáll. Remélem ez elég ösztönző erő arra, hogy kicsaljam a víz védelméből. Ezután, hogy a súlytól megszabaduljak, Fuuma Shurikenemet kapom le hátamról és chakraszálakkal látom el mind a fegyvert mind a benne megbúvó drótokat. Futásnak eredek felé, majd kb. három méteres távolságon belü elhajítom arra, amerre a férfi ugrott, vagy a kiinduló pozíciójába, ha nem változtatott helyet és én is futásnak eredek felé, ám mielőtt a fegyver betalálhatna, megváltoztatom úticélját és a falba repítem. Másik kezemmel úgy irányítom a chakrafonalakat, hogy a drót egyik vége a másik nadrágjába kapaszkodjon, másik vége pedig egyenesen a számhoz érjen. Felugorva útjának indítom a Ryuuka no Jutsut, így egy heves tűztenger indul útjának a dróton kereszül, én pedig oldalra fordulok, majd a Ninpo: Hari Jizout alkalmazva beborítom hajammal a testem bal felét, megvédve magam a perzselő tűztől. Ha az ellenfél közelébe érek ugrásom végeztével, néhány hajszálammal alkalmazom Ranji Shigumi no Jutsut a Hari Jizouból kiindulva, megpróbálva belemélyeszteni a tüskéket ellenfelem testébe. Ezek után, ha minden támadásom sikerrel zárul, hátraugrok, hogy ismét felmérjem a terepet.


//Használt jutsuk:
- Soushuuha (Emelkedő Penge Manipulálás) (C, 150) - Fuuma Shurikenen és dróton
- Katon: Ryuuka no Jutsu (C, 200)
- Ninpo: Hari Jizou (B, 250) - HA sikerül a férfi felé ugranom

- Ranji Shigumi no Jutsu (B, 350) - A Hari Jizouból kiindulva, néhány hajszálon//


//De abból nem is lehet viccet csinálni u.u//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Feb. 06 2019, 12:16

//A késésért +2ch-t írok jóvá//


Nem sok időt hagytál a monstrumnak a cselekvésre. Amint előkaptad a shurikeneket, a tömeg még hangosabban kezdett őrjöngeni. Bíztatások, és szidalmak. Emberek veszekedtek, úgy ahogy csak tudtak. Teli torkokból szóltak a hangok.. mindeni a pénzéért s szolgáiért kiáltott. 
Ez nem csupán egy harc.. ezt te is tudod. Ez nem csupán egy küzdelem. Ez nem csupán egy aréna. Ezek nem csupán emberek... ez nem egy sima viadal. Ez a harc...vérre megy. Életekre. Emberek élete forog kockán. Rabszolgáké. Olyanoké, akik nemeseket szolgálnak. Gyerekek, felnőttek és idősek. Mind remélik, hogy megmenekülnek. Mind várják...hogy kiszabaduljanak. De tudják, hogy sose lesznek szabadok. Hisz ha valaki nyer, akkor az ő szolgái lesznek. Nem mernek arra se gondolni, hogy valaha is feloldozást nyerhetnek. De te.. te képes lennél megmenteni őket. Csak meg kell nyerned a harcot.. s a megannyi szolga téged, és a mestert fog szolgálni. A mester pedig szabadságot ad majd nekik. Egy jobb, egy új életet. Legalábbis ezt ígérte. De az első lépést neked kell megtenned. 
Elhajítottál 3 kunait összedrótozva a férfi felé. De nem egyszerű ellenféllel álltál szemben. A tetovált személy kitért a legtöbb kunai elől. Csupám egy állt bele vállába. Erre ő csak felmordult, majd egy jól iranyzott mozdulattal kiszedte magából a fegyvert. A seb vérzett.. de nem volt annyira durva. 
Látta, hogy leveszed hátadról a Fuuma Shurikent, majd elindulsz felé. Itt már ő se maradt tétlenül. Harcolnia kellett. Pár kézjelet formált, majd elkiáltotta magát: 
- Suiton: Mizuame Nabara! - a férfi hangja mélyen szólt. Dörmögős torokhanja van... 
S megindult feléd, miközben szinte hányta a ragacsos folyadékot a maga előtti s előtted lévő térben. Ha nem vigyázol, könnyen beleragadsz.. s egyszerűen.. nem tudsz belőle kijönni. 
Ha folytatnád terved, valószínűleg rád is kerülne a ragacsos vízből.. nem tudsz túl közel kerülni a férfihoz mert azzal nyert ügye lenne. Gyorsan kellene cselekedned.. mert ellenfeled se vár sokat..hamarosan újabb jutsukba kezd.. cselekdj! 


//Próbálj meg nem ennyire sok cselekedetet egymásra halmozni, ugyanis terveid nem mindig alakulnak úgy mint elképzelted. Ellenfeled is reagál, nem csak áll egyhelyben. Kevesebb cselekvést írj le egyszerre, mert nem tudhatod, hogy az első ötleteid sikerülnek-e// 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Márc. 18 2019, 03:13

Nem érdekel már a közönség torkaszakadt üvöltése, hogy kit raktak meg tétre és kinek az elbukásáért fohászkodnak, vagy kinek a szolgája került terítékre a párviadal kimenetelétől függően. Elég időm volt átgondolni idejövet a helyzetet és képes vagyok kizárni fejemből a gyötrő gondolatokat, melyek elhomályosítanák elmémet. Csak a harcra koncentrálok, figyelmen kívül hagyva az üdvrivalgást, vagy épp a lehúzó hangokat. Nem érdekel a söpredék. Csak a harc és a cél, amiért küzdök. De azzal is csak annyira hagyom foglalkoztatni magam, hogy megfelelő lendületet adjon ellenfelem ellen. De ezt sem hagyom harci koncentrációm fölé kerekedni.
Támadásom nem ér a végére, ugyanis a monstrum is mozgásba lendül. Az egyik fegyver ugyan betalál, mégsem ejt súlyos sebet és a másik nem úgy tűnik, mint akit nagyon meghatna. Bár nem ismerem fel a jutsuját, a szájából előtörő anyagot jobb lenne elkerülni, ezért oldalazó ugrásokkal térek ki előle. A Fuuma Shuriken csak felesleges súly lenne a kezemben, így azt az első ugrás előtt eldobom, ám chakrafonalakat kötök rá, amiket az ellenfél -reményeim szerint- nem lát. Ezután nem sok időm marad cselekedni, hiszen nem várhatom meg amíg a fegyver beleütközik egy akadályba, vagy elveszíti lendületét; hagyom szabadon repülni, miközben másik kezemmel előkapom a drótokkal összekötött kunai-okat is. Ha az ellenfél folytatja eddigi taktikáját, a Fuuma Shurikent visszairányítom felé, mely így egyenesen a háta felé kezd repülni, míg a másik a fegyveremet szintén elhajítom, ami így elölről támadja ellenfelem. Ha szerencsém van, vagy rácsavarodik, így mindkét késsel sebet ejtve rajta, vagy -termetéből adódóan- nem tud elég nagyot ugrani, hogy kitérjen valamelyikük elől. Amennyiben mégis így lenne, a Fuuma Shurikenemnek még van elég lendülete irányt váltani, így azt próbálom belerepíteni az oldalába. Ha mégis másik jutsuba kezdene, a fegyvereket megpróbálom célba juttatni, chakrát azonban még így sem használtam, ami talán előnyhöz juttathat a későbbiekben; fegyvereim száma ellenben rohamosan csökken, pedig egy ilyen ellenfél ellen nagy hasznomra válhatnak.

//Azért írtam ennyit, mert nem tudtam, hogy mennyi sikerült belőle. De rendben ^^//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Márc. 27 2019, 18:19

A férfi csak úgy hányja a ragacsos folyadékot. Fogalmad nincs róla mi az.. mégis tudod, hogy biztos nem jó ötlet belelépni. Mikor a jutsu neve elhangzott a közönség még hangosabb rikácsolásban tört ki. Nagyon élvezik már most ezt a viadalt. Valószínűleg nem kevés pénzük is van ebben a harcban. Lehet rád is fogadott valaki? Vagy mindenki biztos abban, hogy el fogod veszíteni a csatát? Lehet túlzottan is bíznak a monstrum erejében. Itt már csak az a kérdés: te bízol eléggé magadban?
A chakrafonalakka ellátott Fuuma Shurikent a férfi felé dobod, aki még el volt azzal foglalva, hogy a pályát a maga sajátosan undorító ragacsával borítsa be. S így.. nem figyelt a felé repülő fegyverre. A nem kis méretű shuriken egy mozdulattal csapódott bele ellenfeled lapockái fölé, az pedig a fájdalomtól egy hatalmasat kiáltott.
A közönség elcsendesedett. Mind meghökkenve, némán, feszült figyelemmel nézték az eseményeket. Valószínűleg ilyet még sose láttak korábban. A férfi összeesett, így a kunaiok elől sajna -bár véletlen- de kitért. Azonban akármennyire is szeretnéd, a monstrum még nem adta fel. Bár fájt a belé állt fegyver, ő nem itt fog meghalni és végképp nem hagyhat téged nyerni. Nem szedte ki magából az éles shurikent. Valószínűleg nem tudta, hogy ég bármit is képes vagy kezdeni vele. Nyertél egy kis időt. Sőt, előnyben is vagy. Azonban nem sokáig élvezheted a helyzet magaslatát mert ellenfeled azonnal másik technikába kezd. Mozgása látványosan darabos. De nem adja fel. Azonnal kézjeleket kezdett formálni.
Suiton: Suikoudan no Jutsu - hallottad megint mélyen dörmögő hangját.
Hamarosan láttad amint tőle nem messze a vízből egy cápa emelkedik ki, ami nem sokkal később feléd indul meg. Lehet nem tanácsos hagyni, hogy elkapjon. Mégis... most előnyben vagy.. ne hagyd veszni!


Állapot:
Chakra
: 100%

Fizikai állapot: 99% (A fáradás)


És íme egy nagyon nyomorék paintos rajz arról, hogy néz ki felülnézetből a csatatér: (hogy könnyebb legyen elképzelni) Katt ide!

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Márc. 28 2019, 20:02

Elmosolyodok dobásom sikerén, míg a közönség  elhalkulásával egy halvány grimaszt is megengedek magamnak. Ezek szerint mégsem voltak sokan akik az én győzelmemben reménykedtek; mégis hány küzdelmét láthatták ennek a férfinak? Kik járnak ide, szórakozván mások küszködésein, akik talán hasonló céllal érkeztek ide, mint én? Felszabadítani másokat. Pont úgy, ahogy ők azt nem szeretnék. Véget kell vetnem undorító játékuknak és meg kell mentenem azokat az embereket, akik most számíthatnak rám - még ha nem is tudják ki vagyok. Nem hagyom, hogy ez korlátozza figyelmemet, a kezdeti örömöt hamar elhessegetem, nem becsülöm le az ellenfelemet, de nagyobb önbizalommal indulhatok neki a következő támadásnak, anélkül, hogy elbíznám magam. Fókuszálásomat mindvégig fenntartom, feszült koncentrációm -még ha egy pillanatra el is vonatkoztattam a harctól- pedig most előnyömre válik, ugyanis ennek köszönhetően a chakrafonalak továbbra is a shurikenre vannak kötve. Ahogy kézjelekbe kezd átveszem a kezdeményezést és előre ugorva megrántom a fegyvert, hogy az kijöjjön a hátából, remélhetőleg átszúrva közben fejbőrét. A Ranji Shigumi no Jutsuval meghosszabbítom hajamat és átvezetem a Fuuma Shuriken közepén, majd magamhoz. Ahogy a jutsu neve elhangzik, ismét elhajítom, ezúttal a hasfalát célozva, majd a falra ugrok és felfutok rajta, így kitérve a cápa alakú vízzuhatag elől. Ha az követne, vagy eleve arra indulna, megvárom, míg az az közel ér és akkor ugrok arrébb a falon, hogy belecsapódjon. Ezután ismét a Ranji Shigumi no Jutsut alkalmazva újra megnövelem hajam méretét és két keze felé irányítom a szúrós, tüskeszerű hajtömeget. Megpróbálom körbefonni mind a két kezét, ezzel kárt téve benne, hogy ne tudja megragadni, ha pedig a Fumma Shurikent is megragadta, még élesebbé teszem őket, hogy ne tudja használni, egy harmadik tüske pedig egyenesen a hasa, vagy, ha el kellett ugranom a cápabomba felé, a háta felé indul meg, hogy átszúrja azt.

//Ezt köszönöm ^^//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 8 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.