A Végtelen sivatag

+26
Osumi Hiroto
Hyuuga Hanabi
Baku
Ago
Ootsutsuki Kaguya
Nanja
Uzumaki Kushina
Yonmare Abuso
Jiraiya
Senju Tobirama
Inuzuka Tsume
Fuu
Doshiri Asuka
Obake Kaito
Deidara
Hinata
Hiro Oyama
Tobi
Sanagi Natsu
Shikaku
Obotsu Ryu
Hazukage Kurono
Unazaki Hitomi
Sai
Nigori Soyakusha
Kanmiru
30 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Pént. Ápr. 12 2019, 19:11

Undorító ami itt megy, nem? Emberek örülnek annak, hogy rabszolgák vannak itt fogvatartva. Ki tudja.. lehet ez a férfi is az, ki veled áll szemben. Lehet a kihívók azok, vagy azokká vállnak ha vesztenek. Vagy lehet, a kihívók meg akarják kaparintani a rabszolgákat és eladni őket. Ki tudja. Ez a világ, romlott és gusztustalan. Alapjáraton is sokkal undoírtóbb, mint ameilyennek egy átlagember csak láthatja. Hiszen az átlagember nem lát be a színfalak mögé. nem látja az életekre menő játákokat. Nem látja a sanyargatott lelkkeket és a fájó segélykiáltásokat amik keretezik a világunkat. Te azonban most láthatod az emberiség igazi arcát. Mások nyomorúságán örvendező arcok. Nemesek akik szórakoznak a véren. S munkások akik a gyilkolásból s annak levezetéséből élnek. Szuper egy hely, nem? 
Egy pillanatra előnyhöz jutottál. Meg is örülhettél neki.. nem úgy mint az ellened fogadott nemesek. Azonban nem örülhetél sokáig, hiszen ellenfeled egy technikába kezdett. 
Mikor kirántottad hátából a fegyvert, egy illanatra megint megrogytak lábai. Erős és éles fájdalmai voltak. Szenvedett. De nagy volt a tűrőképessége és nem adta fel. Vajon... milyen indítékból harcol? Pénzelnék? Igazából ez teljesen mindegy.. legalábbis neked jelenleg az. sajna a fegyver nem sértette fel fejét, hisz a fájdalomtól egy kicsit előrebukott.. így a shurikennek szabad útja volt hozzád. Nem sokkal később sikeresen magadhoz is rántottad azt, majd rögtön mozgásba is lendültél. Azonban mikor dobtad volna el újra a fegyvert, a cápa már megindult feléd, így nem tudtál pontosan célozni. Ennek következtében a fegyver ellenfeled mellé zuhant le, mégis közel hozzá. A cápa egyenesen feléd tartott, de te nem hagytad magad. Miért is hagynád? A falra felugrorva vártad, hogy közel érjen hozzád, majd elugrottál. A formás víztömeg a rácsokon csattant szét. Azonban itt a te harcod nem ért véget. Hajadat megnövesztetted, s akár éles tüskéket, úgy indítottad meg ellenfeled irányába. 
A monstrum se volt tétlen. Felkapta a maga mellé esett fegyvert és feléd hajította. Amennyiben a hajaddal, nem hárítod, vagy nem térsz ki előle.. akár el is találhat.
A hajadból indítot egyik tüske sikeresen elérte a kezét. A másikat sajna a shuriken kivédésére kellett használnod. A hamradik azonban sikeresen elérte a hátát. Gerincet és fontosabb szervet sajna nem ért, mégis lényeges sérülést okozott a férfinek. Felköhögött. Vért, ráadásul. A monstrum fárad és már tele van sebekkel. Nem tudni meddig bírja még.. De nem adta fel! 
Mizukuri no Yaiba- Hallhattad a technika nevét, majd láttad amint a férfi szabad keze körül egy kard jelenik meg, vízből formálva. Elvágja a kezébe és hátába állított tüskéket..amik így benne maradtak, de nem mozgathatóak. Majd egyenesen feléd vette az irányt. Mozgása már darabos volt. Kicsit sántított is. Fáradt volt és fájdalmai voltak. Miért harcol még mindig?




Állapot:
Chakra
: 97% (Ranji Shigumi)
Fizikai állapot: 97% (A fáradás a folyamatos futástól és ugrásoktól)

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Szomb. Ápr. 13 2019, 19:23

Testét sebek tarították több helyen, mégsem adta fel. Mi hajtja ennyire? Talán ő is azért harcol, amiért én? Talán személyes kötelékek fűzik valakihez és ezért van itt. Talán még jobban megalapozott oka van itt lenni, mint nekem. Elvégre én csak belekeveredtem ebbe, anélkül, hogy bármit is tudnék az itt zajló eseményekről. Idevezettek, megmondták mit tegyek, megmondták, hogy ez tűnik a helyes útnak én pedig követtem őket. Tévedhetek is. Az biztos, hogy gusztustalan, ami itt zajlik és most már én is a részese vagyok. Igaz.. Az én szememben én a "jó" oldalon állok. Talán hasonlóképp van ő is ezzel. Talán nem is különbözünk annyira egymástól mint a kint zsibongó tömegtől. Akárhogy is.. Ha ennek vége, véget kell vetni ezeknek a harcoknak. Talán felhasználhatnám a Mestert, hogy segítsen ebben, de talán ez túl nagy kívánság. Talán mélyebben benne van, mint amennyire sejtem. Nem akarok még súlyosabb sérüléseket szerezni neki, végzeteset főképp nem - már elég kár érte- ezért rá kell kényszerítenem, hogy megadja magát. Remélem helyre lehet hozni a sérüléseit. Ha ez sikerülhet..

Tervem nagy részében jól sül el, a monstrum meginog, bár ezt láttam már korábban is, mégis talpra állt. Ha ilyen kitartó, talán nem lesz képes feladni. Talán nem tudja, mikor kell feladni. Fordított esetben valószínűleg még én is folytatnám, főleg a körülményeket figyelembe véve. Amiért harcolok.. Az megéri. Ugyanúgy felállnék és küzdenék tovább, akármilyen súlyosak is a sebeim. Ha már nem bírom tovább.. Akkor is megpróbálok felállni, ha pedig végleg elfogy az erőm, úgyis vége a harcnak. Bár a Fuuma Shuriken nem sérti fel a fejbőrét és nem sikerül szétfeszíteni mindkét karját, mert a Ranji Shigumival kellett védenem saját fegyverem. Ezután egy vízből készült karddal vágja el a tüskékké nőtt hajvégeket. Ha ilyen éles a fegyver, jobb lesz vigyázni vele. Ahogy megindul felé, már kész van a következő lépésre szánt stratégiám. Darabos mozgása segít engem a felkészülésben a következő, remélhetőleg végső jutsuimat elsütő sorozat végrehajtásához. A lábamon keresztül áramoltatom ki a tűz elemű chakrát a Kasumi Enbu no Jutsuhoz, amit egy méteren át vezetek magam előtt, majd egy egy méteres sugarú körben terjesztek ki a vonal végén. Ahogy az óriás belelép, elrugaszkodok a faltól, úgy, hogy a Mizuame Nabar mellé érkezzek és a Katon: Karyuudannal egy sárkány formájú lánycsóvát indítok meg felé, én pedig bukfencet vetek a földön a sérülések elkerülésének érdekében. Ha ki is tér előle, a jutsu meggyújtja a Kasumi Enbuval szétterjesztett elemi chakrát, ami így fellobban a lábai alatt, remélhetőleg lelökve őt a falról. Ha ez megtörténik, odaugrok hozzá, ismét a Ranji Shigumit alkalmazva mindkét karján megpróbálom szétfeszíteni azokat majd egy kunait szorítok a torkához.

- Add fel - mondom neki olyan fenyegetőnek tűnve amennyire tudok. Remélhetőleg ez már elég lesz.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Május 01 2019, 17:01

//A késésért +3ch-t írok jóvá//

Zajok, zsibongás, bűz, undor... szavak, melyek talán most nagyobb jelentéssel bírnak neked mint bármikor. Ez a hely itt... ki tudja mennyi élet kioltásának a melegágya. Ki tudja, miként és miért harcol itt az a sok balga ember. De legfőképp: Miért szórakoznak ezen ennyien? A válasz erre egészen egyszerű: Nemesek. Úgy és annyi örömöt lelnek ezekben az alvilági harcokban, melyet egy átlagember sosem fog megérteni. A másik szenvedésein sose fog nevetni. Hisz ő maga is annyiszor élt már át fájdalmat, hogy inkább átérzi a kínt, mint derüljön rajta. Ezért undorító egy ilyen hely. Pontosabban ezért is. 

A monstrum egész eddig hacolt. Folyamatosan felállt, akárhányszor is kényszerítetted térdre Valami megmagyarázhatatlan ok miatt, egyre inkább ment és ment. Megállíthatatlan volt. De teste már nem bírta azt, amit a lelke. Nem bírta a megannyi sebet, vérvesztést és kínt. Darabos mozgása, már aligha cipelte fájó végtagjait. Néha néha meg is bukott -hogy a saját lábában vagy a talaj egyenletlenségében, azt nem lehet tudni-. 
A terved sikeresen sült el. Az elemi chakra szépen lassa szétterjedt a levegőben. Mikor pedig elrugaszkodtál a faltól, leérkeztél a Mizume Nabara mellé. A férfi lomha léptekkel próbált követni, azonban teste annyira megfáradt volt már, hogy az eddig használt vízpengét se volt képes fenntartani. Minden ereje a lépkedésre ment el. Mikor azonban elsüvített előtte a sárkány formájú tűztömeg, ő csak a földreborult. A tűz megégette hátát, csúnya sebeket hagyva maga mögött. A férfi háta vérvörösen izzott. De nem akarta feladni. Remegő testét lassan emelte fel, s úgy térdelt fel. De nem volt képes ennél tovább menni. Leült. S maga elé meredve fújtatott. Egész teste ingott.. elfáradt. Nem is volt szükséged rá, hogy szétfeszítsd karjait... semmilyen mozgásra nem volt már képes. Az is az ereje egészébe került, hogy arcával feléd tekintsen. Fenyegető szavaidra érdekes választ adott. Hangja is remegett. Halkan szólt, szinte suttogott. Eltűnt belőle az a morajló erő, mely a küzdelem elején jellemezte őt. Sokkal inkább egy megtört valakinek a szavai voltak ezek.
- Ezt úgy mondod, mintha megtehetném. - Lihete - A feleségem és a lányaim... ha itt most veszítek, őket megölik - Hangja egyre fáradtabb és erőtlenebb lett - Nem hagyom.. nem.. nem..halnak.. meg.

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Május 06 2019, 16:35

Szavai hallatára remegő kezekkel hátraugrok és a földbe dobom a kunait. Remegő szemeim körültekintenek ismét az arénán. Az emberek tombolnak. Egyre torzabbnak tűnik a képül, mintha a belsőjük is kivetülne arcukra. Az élet egy pillanatra elsuhan szemeim előtt és én is majdnem a földre bukok. Hát valóban volt oka küzdeni. A családjáért teszi, a gyermekeiért. Egy olyan kötelék, amit meg sem érthetek, de tudom, hogy többet jelenthet számára mint számomra az ismeretlen emberek sora, még ha törődöm is velük. Nem hinném, hogy hazudna, ahhoz már túlságosan a végére járunk. Túl sokat szenvedett. Azonban.. Ő volt a bajnok. Ki tudja hány harc várna még rá, ha most nyerne is. A felesége és a lányai sorsa sosem lennének biztonságban egy ilyen helyen, ilyen emberek között. Míg azok a szolgák, akikért én küzdök, valóban jobb életet kaphatnának. Ha ő bármikor máskor elbukik.. Márpedig erre a mai harc alatt mutatott teljesítménye alapján van esély, akkor a családja ugyanúgy meghal, ő pedig a semmiért küzdött olyan sokat. Nekem csak egyszer kell itt lennem és temérdek ember sorsáról gondoskodhatok.. De megéri ez az áldozatot? Persze még mindig ott a lehetősége, hogy hazudott.
Ahogy végiggondolom a helyzetemet, sikerült megnyugtatnom magam. Nyugodt fejjel könnyebb gondolkodni. Egész eddig a férfi képe volt előttem családjával, amibe betüremkedett néha az Arénában zsibogó söpredék hangja és a nemesek eltorzult arcai. Még egyszer körbefuttotam rajtuk tekintetem és megpróbálok olyan sok arcot memorizálni, amennyire csak képes vagyok.
- Hány harcot kellene még megvívnod, hogy a feleséged túlélje? Erről a helyről.. Nem fognak csak úgy elengedni, akármit is gondolsz - mondom összeszedetten. Remélem, az én magabiztosságom rá is hatással és össze tudja kapnia magát annyira, hogy reálisan végiggondolja a helyzetét, ne pedig csak a célja iránti megveszekedett küzdőszellem irányítsa. - Én azonban.. Ismerek egy befolyásos embert, akinek vannak itt ismeretségei. Ha megkérem.. Talán képes lenne megmenteni a családodat.
Ha ez sem elég a meggyőzésére, tovább folytatom:
- Én is okkal vagyok itt, amelyen sok ember élete, vagy legalábbis jövője múlik. Nem hagyom őket cserben.. De képes lennél azzal a tudattal élni vagy.. meghalni, hogy a gyerekeid utolsó pillanataik előtt még téged is elmúlni látnak? Küzdj, amíg van esélyed. Én talán segíthetek. Élj értük, az emlékükért.. Ha másért nem tudsz. Ők nem szeretnék, hogy meghalj, még értük sem.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szer. Május 29 2019, 23:39

/Uchiha Madara/

 Vége volt, minden lecsendesedett. Mintha misem történt volna, minden ismét a régi volt... egy szétvert stadiont leszámítva, melynek renoválási költségeit kissé magam is megemeltem. Reméltem, hogy nem verik rám azért. A napot még helyben töltöttük, összepakoltuk a felszerelésünk, az egyéb holmiainkat amiket nem vittünk le magunkkal a harchoz, majd kora délután útnak indultunk. A fő utcán végig ballagva kezemben maszkom szorongattam. Nem tudtam elhagyni... "erre már nem lesz szükség" mondtam, de mégis oly nehéz elhagyni. Talán a sors akarná így, ezért nem tudom? Mindenesetre jobbnak láttam megtartani, hisz ha utazásaim során esetleg szükség lenne hasonlóra, nem feltétlen tudnám oly könnyen beszerezni. Nem mindenhol van egy bolt, amire nagy betűkkel ki van írva, hogy "Maszk bolt"... már ha van egyáltalán ilyen. Akárhogy is, vegyes érzéseim voltak ezzel kapcsolatban. Sétálva az úton sok-sok genin... elnézést, lehetséges chuunin ment el mellettem. Mind-mind más földről valók. Pár napra egybe gyűltek, vállvetve harcoltak, néhol életükért. Néhányak barátokat szereztek, szövetségeseket, melyek országok közti kapcsolatokat jelenthetnek a jövőben, néhányan pont ellenséget. Érdekes volt... A konohai csoport is gyülekezni kezdett. Együtt indultunk volna vissza, ám ekkor egy ismerős arc termett előttem.
-Ji...Jiraiya-sama?- Néztem fel rá enyhén nyomottan. -Ó igaz, volt egy küldetésünk. Sajnálom, kicsit... érdekes időszak volt. Kimerítő... és elgondolkodtató.- Masszíroztam meg kicsit szemeim, próbálva kiűzni belőlük a bágyadtságot. -De kész vagyok uram, indulhatunk, ha ön is.- Raknám zsebre kezemben szorongatott maszkom. Mielőtt megindulnánk, viszont kérdések buknának ki belőlem. Szinte önkéntelenül nyílnának szóra ajkaim.
-Maga tudja... Maga tudja mit jelent embernek lenni? Mármint érző, valódi embernek? Az utóbbi időben egy érdekes elmélet állt fel előttem, bár nem tudom mennyire is igaz..., de a lényeg, hogy rájöttem, hogy bármit is tudhat mondani Orochimaru, vagy más, bármit is derítsek ki magamról... Az csupán azt mutathatja, hogy ki voltam, minek szántak. Azt viszont, hogy mi leszek, hogy hogyan cselekszem, az csak az én döntésem. Ezt jelentené, hogy ember vagyok. Magának? Magának is ezt jelenti? Önző volnék, hogy ilyesmi felfogásra jutottam? Hogy nem valami szentimentalista ideák jutnak eszembe erről a kérdésről? Nem tudom... nincs utam, amin járjak, nincs se jelzőtábla, se kövezett ösvény. Egy tetves réten állok, amin el kéne igazodnom... Lehet túl bonyolítom...- Merednék rövid időre a távolba, majd jelezném, hogy indulásra készen állok.
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Jún. 01 2019, 15:41

//Osumi Hiroto//

//Elnézést a késésért >< Sajna nem volt túl sok időm.. no, de hamarosan itt a nyár, igyekszem majd gyakrabban írni^^ A késésért 9 chakrát(mely átváltható tjp-be) vagy egy választható maximum C szintű technikát írok jóvá. A választásod kérlek a következő kör elején jelezd. //

Az arénában üvöltöztek. Az emberek kiabáltak.. buzdítottak rá, hogy öldd meg a férfit. Néhányan pedig azért szurkoltak, hogy álljon fel. Ez emberenként változó volt. Mindenki mást akart, mégis egyet. Mindenki a pénzét akarta. 
Azonban, mikor te is megszólaltál, az aréna népe szinte elnémült. Visszafogott, néma izgalommal figyelték az eseményeket. Talán mégis, aki a legjobban meglepődött, az a monstrum volt. Szemei tágra nyíltak, s kissé mégis riadtan tekintettel fel rád. Ezelőtt azt hitte, hogy most fogod megölni. Aztán.. ez egy hatalmas fordulat volt. 
- Bajnoknak kell maradnom. Egész addig harcolnom kell, míg elfogynak a kihívók. S el fognak fogyni. Akár hetek.. akár hónapok. Nem adtam fel. Küzdöttem. Hisz már alig pár ember felett kellett volna győzedelmeskednem. S elbuktam. Most.. a célegyenesben. Most veszítek. S elveszítek mindent ami fontos nekem. - mondta. A következő válaszodra pedig így folytatta - Hidd el.. ha tudnék, felállnék. Azonban valószínűleg soha többé nem fogok tudni lábra állni. Egy ideig még fájt. De már nem érzem. Már semmit se érzek belőle. Én innen, már valószínűleg holtan távozom. Hisz a csatának, egyikünk halálakor van vége. Én téged nem tudlak már legyőni. Nem vagyok rá képes. Hisz..te is életekért jöttél.. ahogy én is. - Sóhajtott - Csak kérlek.. ne hagyd, hogy a a családom a gyengeségem miatt haljon meg. - mondta, majd lehajtotta a fejét - Nyerj.. kérlek. 
Az aréna újra zengeni kezdett, miként a monstrum feladta életét. S már csak rajtad a döntés, hogy eleget teszel e az üvöltő népeknek.. vagy jobb ötlettel állsz- e elő. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Jún. 26 2019, 16:05

//Elnézést a csúszásért, nem volt netem. A választott technika a Kanashibari // Paralizáció lenne, köszönöm ^^//

Lesütött tekintetemet vetem jobbra-balra, hátha a környezetem ad megoldást a problémára, de onnan csak az aréna őrjítő csendje jut el az elmémig. A korábban őrjöngő tömeg most elhallgatott, izgatottan figyelt minket, mintha számítana nekik az elhangzottak. Jól tudtam, ez csak átmeneti. Vért kívánnak. Már a férfi is feladta, nekem pedig be kellene végeznem, amiért itt vagyok, hogy ne legyen hiábavaló az áldozata. Csakhogy.. Nem hagyok meghalni egy ártatlan embert -még ha ez képletes is az adott helyzetben, hisz bár tett megvetendő dolgokat, valószínűleg a körülmények áldozata, akárhogy keveredett is bele- és nem leszek a nemesek kedvére. Még talán van kiút. Ha nem ölöm meg, a harcnak véget kell vetniük, hacsak nem akarják, hogy a nemesek lázongani kezdjenek.. Márpedig azt senki nem akarná az ő helyzetükben.
Szó nélkül leülök, lábaimat egymásba fonom és a jobb térdemre könyökölök, tüntetően csak az ellenfelemet figyelve. Reményeim szerint erre nem számítanak és nem is hagyják; hamarosan be kell küldeniük valakit, hogy közölje velem, végeznem kell vele. Ha ez megtörténik, csak odasúgom neki, hogy ha nem jelentik be győzelmemet a másik megölése nélkül, akkor itt fogják tölteni az estét, a nemesekkel együtt. Ha mégsem jönne senki, csak egymagamban ülök ott és a Chuunin Vizsgáról elmélkedek az eltöltött idő alatt. Vajon ideiglenes társaim továbbjuthattak nélkülem? Megérte idejönnöm? Igaz, itt cselekedhetek valamit, aminek igazán van jelentősége, mégis érdekelt a többiek sorsa, ahogy a többi próbatétel is. Akárhogy is, az is kihívás és én már a legelején eltűntem. Onnan nyilván csak izgalmasabb események következtek.
Sorra veszem azt is, mit fogok csinálni, ha hazaérek és mit akkor, ha a mester állja a szavát. Nem lesz könnyű feladatom eljutni a Víz Országába és valószínűleg csak ennyit tud tenni értem. Akárhogy is.. Most itt vagyok. Véget kell vetniük a viadalnak, hogy a nemesek ne legyenek elégedetlenek. Nyilván senki nem szeretné itt tölteni a napját, eseménytelenül és hamarosan lázongani kezdenek majd a porondmester ellen. Ez még nem a vége. Ez csak egy hosszú, idegőrlő harc kezdete.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Júl. 06 2019, 12:20

//Osumi Hiroto- Álom és valóság//
// A technikát felírhatod^^//

A tömeg őrjöng. Halál. vér. Gyilkolás. Most. Mindennel véget kell vetni. Ártatlan embereket kell ölni. Pénzért kell gyilkolni. Gyilkolásért kell pénzt szerezni. Ölni, halni, menni, ölni, halni, élni. Végtelennek tűnhet a satazaj, amely a füledet csapdossa. S végtelen is. Ugyanis leülsz. A tömeg néma. A légy se zümmög. Emberek feszült figyelemmel várják a végső csapást. De nem érkezik semmi. A tetted megdöbbenti őket. S csak bambán figyelnek.
- Mi lesz már?! 
Hallik fel egy dühös kiáltás. De te meg se mozzansz. Erre már idegesebb üvültásek jönnek. Kiáltások, dobálások. Üdítős dobozok, paradicsom (Amit ki tudja honnan szereztek) Pattogatott kukorca és egy doboz instant ramen. Csoda, hogy valaki nem az egyik lovát dobja rátok. De te csak ülsz. A nemesek egyre türelmetlenebbek. Egyre kevésbé tetszik nekik a helyzet. Dühösek, zabosak, idegesek. Ők nem ezért fizettek. Nekik pénzük van ebben a küzdelemben. Az egyik, már a porondmestert rángatja, hogy csináljon valamit, vagy ő megy be és öli meg az összeset. Szerencsétlen bohócszerű férfi meg csak szabadkozik, hogy ő aztán nem tudja mi is történt, de tesz ellene.
Kisvártatva, bekövetkezett amire számítottál. A furcsa szőke férfi becsörtet a küzdőtérre, s harcra szólít fel. De te ellenkezel.
- Kölyök, meg kell halnia. Vagy neked, vagy neki. Ez az aréna szabálya. -De te ellenkezel. Ő pedig nem tud mást tenni. Mit is tenne? Fenyegetett, hogy majd beküld valaki mást. De ő se gondolta komolyan. A kihívók között egy shinobi sincs már. Veszett ügy. A férfi a monstrumra tekint.
- Csukd be a szemed- Súgja neki. A monstrum nem tehet mást. Nincs ereje másra. A kalapos -kalapját levéve- meglöki a férfit. Az eldől. Az arénába néma csend honol. A lila ruhás porondmester csititólag feltartja az ujját a nemesek felé. Az egész egy jól előadott színdarab. Fülét a féfihez közelítí. Majd egy nagy mosolll felveszi a kalapját és felállásra késztet téged. Kezedet megfogja és a magasba tartja.
- A győztes! - kiáltja - Megkérném minden kedves vendégünket, hogy induljon el és vegye át a jutalmát. Köszönjük, hogy ma is itt voltak. Visszavárunk minden kedves vendégünket!  
A nemesek morognak, de mindenki elindul a maga útján. Néhányan dobnak még egy pár dolgot dühükben. Üvöltenek, fújonak. Csak páran számítottak a te győzelmedre. 
A monstrum megpróbálja kinyitni a szemét és mozgolódni, de a porondmester rászól. Ha élni akar, így kell maradnia amíg kiürül az aréna. Szerencsére erre sokat nem kellett várni. A nemesek gyorsan tűnnek el egy alvilági helyszínről. A kalapos pedig hármat füttyent s két hordágyas férfi már rohan is, hogy elvigye a monstrumot. 
A kalapos átlendíti rajtad a karját, miközben kifele igyekeztek abba a szobába, ahonnan indultál. 
- Nos.. ifjú bajnok... mit kívánsz? Szeretnél még nyerni nap mint nap, a hatalmas pénzekért? Szeretnéd uralni az arénát? Vagy csak a nyomi szolgák kellenek? Mert adhatok helyettük mást. Pénzt. Sokat. Hírnevet és győzelmet. Rajtad áll, mit kívánsz. Mert nagyot álmodni a valóságban is. - mosolygott. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Júl. 09 2019, 16:11

Vártam. Csak vártam és vártam. Tudtam, hogy előbb-utóbb átjutunk a holtponton, amikor ez a dísze összegyűlt társaság őrjöngeni kezd, mert nem azt kapják, amiért a pénzüket adták. Én sem azt kaptam, amiért eredetileg fáradoztam. Várakozásom lassan gyümölcsöt terem, a nemesek ugyanis ki tudja honnan szerzett paradicsomokat dobálnak be az arénába, én pedig csak tűröm, az ő türelmükkel és a porondmester jóhírével játszadozok. Végül -részben- sikerül a tervem, mikor a játékot irányító házigazda, vagy annak egy szolgája bejön a küzdőtérre és figyelmeztet, majd fenyegetésekkel próbál meggyőzni, hogy végezzem be a harcot. Én azonban ellenállok. Nem vagyok hajlandó az ő szabályaik szerint játszani, ez pedig láthatóan mindinkább felidegesíti a bohócjelmezbe öltözött férfit. Abból, hogy senkit nem küld, arra következtethetnék, hogy elfogytak a kihívók. De odakint nem csak én voltam. Vajon azok az emberek másfajta küzdelemben vesznek részt? Én lettem volna szegény pára utolsó kihívója? Akárhogy is; meghalni nem volt ínyemre, ugyanakkor oktalanul gyilkolni sem, főleg nem ilyen alávaló alakok szórakoztatásáért. Az elképzelésem mindenesetre bejött és a porondmester sem tűnt esztelennek, rájött a gondolkodásmódomra és végül ő maga segített véghezvinni a rám kirótt feladatot. Így a monstrum élhet, ha nem ostoba. Mindkét kezemet feltartva mutatom a közönségnek, hogy én győztem; még ha nem is úgy, ahogy ők számítottak rá. Dühös morgások, kiáltások hangja kísér ki, ahogy a másikkal elhagyom a harc színterét. Elégedett mosollyal távozok, közben lopva oda-odapillantok legyőzött ellenfelemre. Az moccanni akar, de a porondmester rászól, hogy maradjon veszteg. Ez az életébe kerülhet. Remélhetőleg van olyan fontos nekik, hogy életben hagyják. Én megtettem, amit tehettem, a többi innentől rajta és "vendéglátói" jóakaratán múlik; innen már nem én irányítok. Mégsem vagyok képes levakarni azt az enyhe somolygást az arcomról. Megváltoztattam az aréna szabályait. És ha jót akarnak maguknak, nem kezdenek újabb tervekbe velem.
Éppen ezért lep meg az arénamester ajánlata. Pénzt, hírnevet ígér. Nem tudhatja, hogy nekem egyik sem kell, főleg nem ilyen áron. Bár nagy buzgalommal vetettem bele magam a harcba, azt hittem, valami nemes ügyért harcolok. Hogy nem fajul eddig a helyzet. Ahogy olyan sokszor már, most is naiv voltam, de sikerült úrrá lennem a helyzeten.
- Kegyes a felajánlása - mondom nyájasan -, de én a szolgákért jöttem és velük is távoznék. - Elgondolkodva felnézek a mennyezetre. - Azonban egy nap még lehet, hogy visszatérek.
"Hogy felszámoljam azt, ami itt folyik" - teszem hozzá magamban, ám mélyen tudom, hogy nem fogok ide visszajönni. A nemesek, az egész rendszer.. Hozzáférhetetlenek, ha meg is jegyeztem pár arcot, mit számít az én szavam az övék ellen? Nem irthatok ki minden nemest, hisz' azzal oda lenne a világ egyensúlya és engem tartanának felelősnek. Újak jönnek a helyükre. Azonban óvatosabb lehetek velük szemben, főleg, ha olyannal találom szembe magam, akinek arca a szemembe vésődött. Ez már nem az én harcom. Itt hatalmasabb erők dolgoznak nálam. Így fortyogó dühömet magamban kell tartanom és még egy kicsit az ő szabályaik szerint játszanom.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Júl. 14 2019, 16:55

A porondmester meglepődött szavaidat hallván. Nem sokan szokták őt visszautasítani. A hírnevet s a megannyi pénzt, aranyat és kincseket. Senki nem utasítja vissza a jólétet és a gazdagságot néhán szolga miatt. Kivéve téged. Te megtetted. Erre a lilaruhás szeme kikerekedet, s megtörölte homlokát. Mikor az utolsó nemes is eltűnt az arénából, levette fejéről a kalapot. Fejtetőjén lenőttt szőke csíkjai alól pár barna, s ősz tincs sínylett fel. Megfáradtan simított végig haján. Elmosolyodott. Az ajtó előtt álltatok, ahonnan ez az egészindult. S a porondmester szemeien a fáradtság opálfénye lassan reménnyé formálódott.
- Legyen hát, ifjú shinobi - mondta, majd kitárta az ajtót. A koszos, cellához hasonlatos terembe léptetek be. A már ismerős rettegő arcok köszöntöttek. S a lány, kit magaddal hoztál. Arcán hatalmas mosollyal köszöntött. Örült neked. Ebből a teremből azonban még egy ajtón át, egy újabb terembe érkeztetek. Eme csepp teremben, körülbelül három tucat ember volt. Fiatal, idős, nő és férfi egyaránt. Az egyetlen közös bennük, a csuklójukra égetett kanji volt. Egyiken az "élet", másikon a "halál" írásjele díszelgett, bőrükbe égetve. Valószínűleg ez egyfajta rabszolgajel lehett. 
- Mostantől ezt a férfit szolgáljuk! -jelentette ki a kalapos, átnézve a tömegen. Majd két hófehér kesztyűjét levetve, az ő csuklóin is feltűnt mindakét billog. Őt is magaddal kell vinned.. hisz itt, ő is csak egy fogvatartott. 
Mayo melléd állt, s folyamatosan mutatta az utat. Ki az arénából. Át a sivatagon. El, egészen a cseppnyi oázisig, ahol ez az egész indult. A nagy sziklánál megállt. Kopogott, s súgott valamit. Valamit, amit mostmár te is hallottál. "Mint égen a csillag". Préselte ki száján a szavakat. Hamarosan a szikla arrébbtolódott, s a fehérhajú lány ugrott ki onnét. Shoda. 
- Mayo-san, Osumi-san, üdvözöllek benneteket. S üdvözlö mindenkit -hajolt meg - Kérlek kövessetek. A mester már vár reátok. - Mondta, majd eltűnt a mélyben. 
Ugyanazon a folyosón sétáltatok végig. A csillagképekkel kirakott termeken. A levegőben ramen illata szállt. A folyosót pedig kellemes félhomály lengte körbe. Hamarosan elértetek a mester elé. Ugyanabba a kerek terembe. S az idős mester, ott ült a székében. Mayo és Shoda meghajoltak. 
- A munkátok itt véget ért, gyermekeim. Shoda, Mayo.. megpihenhettek. - szólt, mire a két lány mélyen meghajolt, majd kiment a teremből. A férfi varázslatos kék szemeivel végigtekintett a tömegen akiket magaddal hoztál.
- Látom sikeres volt a küldetésed Osumi Hiroto. Elhoztad nekem eme hányatott sorsú embereket, kikre most egy jobb élet vár.  Tetted nem marad meghálálatlanul. A tetteid után, kívánságod változatlan marad, vagy valami egészen mást remélsz most tőlem? - nézett rád kérdőn. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Júl. 16 2019, 22:27

Szánakozással teli tekintettel nézek a porondmesterre, vegyes érzelmekkel viseltetve iránta követem. Megnyugvást nyújt, hogy nem erőlteti tovább a kérdést és nem akarnak engem megtenni az új bajnoknak, amitől a harc közepén estem egy pillanatra pánikba. Akkor azonban nem volt időm ezen aggódni, egyébként is eleget tettem, hogy ne akarjanak többé viszontlátni.
Mintha valami nagyobb súly terhétől szabadultam volna, mikor rápillantottam a megmentett szolgákra. Az öröm, amely arcukról áradt, ellenállhatatlanul rám is átragadt. Nem állíthatom, hogy úgy örültem a szabadságuknak, mint ők maguk, de felszabadító érzés volt. A szorongató érzés elmúlt. Aztán a lilaruhás is felfedte magát; ő is egy volt közülük. Nem hibáztattam érte. Helyzetéből valószínűleg a legjobbat hozta ki és emberismeretem most sem csalt; még ha az arénában keményebbnek is kellett mutatkoznom. Tekintetem hosszasan időzött el a karjukra égetett billogon; ez örökre emlékeztetni fogja őket sorsukra és tevékenyebb, jobb életre ösztönzi majd őket. Egy olyan életre, ahol ők nem elnyomókként fognak élni, hisz megtapasztalták annak minden gonoszságát. Segíteni fognak másoknak, remélhetőleg, ahogy én segítettem nekik, különben az átkos billog örökre a lelkükbe vésődik, nem csak a testükön hagyva sebhelyet.
Csendben, de mosolyogva tértem vissza az oázishoz, ahol most valami döntő dolog volt készülőben; egyre fokozódó nyugtalanságomat megpróbáltam féken tartani, szívem hevesen dobogott, minden egyes lépésnél mintha egyre gyorsabb ütemet véve fel, aggódó pillantásomat észrevehette, aki arra figyelt. Nem a szolgák és nem is magam miatt aggódtam. A kérésem tisztaságában nem voltam többé biztos.
Hallottam Mayo hangját, amint elsuttogja a jelszót. Illett a helyhez, legalábbis a mester terméhez. Meghajlok Shoda előtt és követem őket végig a csillagképekkel kirakott folyosókon és termeken. A ramen illatától összefut a nyál a számban, de valami ellenérzést érzek az étellel kapcsolatban.
A mester ugyanazokat a szavakat használta, amiket korábban és ebből rájöhettem, nem végleges a pihenés. Mégis.. Valószínűleg egy lépéssel közelebb kerültek szabadságukhoz. Mintha csak belém látna, mély bölcsességével megkérdezi, hogy továbbra is ugyanaz-e a tervem, mint korábban.
Lesütöm szemem és Jurora gondolok. Hazájának elárulójára, vagy megmentőjére. Fogalmam sincs ki ő, de tudni akarom. És ott vannak a szüleim. Ha most hazatérek, valószínűleg újra láthatom őket is. De túl nagy teher ez, főleg ha a rossz döntést hozom. Magabiztosan fúrom bele szemem a mesterébe.
- A bajnok története és kiállás meghatott, mester. Ha megváltoztathatom a kívánságom, az ő és családjának épségét kívánnám.. A korábban kimondott szavak helyett.
Mondandóm végére kezdek elbizonytalanodni, saját vágyam elé valaki más örömét és megnyugvását helyeztem. De így kellett tennem. Csak ennyit tehettem és belső kényszer vezetett rá erre a döntésre. Nem akartam ellenállni.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Júl. 31 2019, 15:43

1Kívánságod megváltoztattad. A szavak súlya úgy telepedett a válladra, akár csak a mester kérdése. A nemes kérés, mellyel inkább más életét mented meg, mint a sajátodat javítsd. Shinobihoz méltó döntés volt ez, bárhonnan is nézzük.Talán a mestert is meghatották a szavaid. Arcára egy enyhe félmosoly ült ki és elismerően bólintott.
- A szíved tiszta, gyermekem... ezt jó látni. Kevés az ilyen fiatal manapság. De most, miattad... egy kicsit jobban kezdtem hinni a jövő generációjában. - mondta az öreg - Biztosíthatlak róla, hogy a férfinek, annak feleségének és gyermekeinek nem esik bántódása. Teljes védelmemet élvezik.- Azzal kettőt kopogott a székén, mire Mayo és Shoda léptek be a terembe. A mester rájuk tekintett - Menjetek, és teljesítsétek be a bajnok kérését. - mondta, mire a két lány csak bólintott, majd ahogy jöttek, úgy is tűntek el. A mester pedig megint rád emelte világítón kék szemeit. Már vártad volna, hogy szóljon valakinek, hogy vezessen ki és elköszönjön de nem ez történt. - Hiszem, hogy nagy hatással leszel még a világra, Osumi Hiroto. Így fogadj el tőlem egy tanácsot. Ingyen. Jutalom a tetteidért. Ajándék, ha úgy tetszik. - köszörülte meg a torkát - Mindig nézz kétszer hátra. A fák is akkor mozognak csupán amikor elfordulsz - mosolyodott el, most igazán. - Örültem a találkozásnak. S hidd el nekem, nem ez volt az utolsó. Mikor a kutyák nyávognak majd és a rókák csiripelnek, szükséged lesz valamire. És visszatérsz hozzám. Mert megtalállak és te is engem. Csak figyeld a csillagokat - Mondta. Végszavára Koin lépett be a terembe. Először a mesterre tekintett, majd rád. - Koin.. vidd őt haza. - Szólt a mester, mire Koin intett, hogy kövesd. 
Amennyiben megteszed, ő végigvezet téged a folyosón. Egészen ki a felszínre, a kis oázishoz. 
- Egy élmény volt - mosolyodott el kajánul, majd körülötte egy homokforgatag jelent meg, s a pulóveres fiú eltűnt. Egy apró skorpió jelent meg a lábaid előtt. Olyan, akivel korábban már találkoztál. 
~ Kövesd az ösztöneid. S ha eltévednél, majd jó útra téríterek. Menj haza. Tudod az utat. ~ Szólt az ismerős hangg a fejedben. S.. tényleg tudtad merre kell menned. Azt nem, hogy hova, csak, hogy merre. És mész. Amerre a szíved diktálja. De vajon, hol kötsz ki?


//Itt le is zárnám a kalandodat! Egy élmény volt lemesélni^^
És akor az értékelés:
A karaktered jellemét szépen hoztad, mindig jellemhűen cselekedtél. Szép leírásokkal és postokkal operáltál, amik így kerekké és igen élvezetessé tették az irományaidat. Remélem ezen jó szokásaidat a jövőben is megtartod. A postokkal ritkán csúsztál, így mondhatni 2 hetes körváltásokkal játszottunk. A harcnál a taktikád jó volt és ügyesen használtad a technikáid. Szép volt! 
A kalandod másfél évet ölelt fel (Uhh Neutral xD), a késésekért a kárpótlást megkaptad. Összesen 66 chakrát és 30tjp-t írok jóvá a harcok miatt. 
Amennyiben mással folytatnád, úgy jó játékot! Amennyiben pedig velem, kérlek írj egy pm-et a jvőbeli terveidről/Kalandötletről vagy megtanulandó jutsuról ^^ // 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Aug. 06 2019, 00:26

A füst még nem ült le teljesen az iménti összetűzéseket követően. Sérültek és halottak feküdtek a földön. Fák nőttek azokból az ismeretlen, fehér testű szörnyeteg testéből. Sikoltások, segélykiáltások zengték be az utcákat. Emberek rohantak és próbálták összeszedni a sérülteket, s mihamarabb kórházba, vagy legalább alapvető ellátásban részesíteni a túlélőket. A páholyban várakozó négy Nemzeti vezető kérdően állt a dolgok mögött. A háború nemrég ért véget, s igazán egyikük sem bízott a másik szavában. Vélhetően fel voltak készülve a másik nemzet árulásának, elvégre mi is lehetne jobb helyszín és esemény, mint a chunnin vizsga, ahol a nemzetek vezetői karja, valamint a következő generáció tehetségei vannak jelen? Tökéletes helyszíne az orvtámadásnak. Azonban a támadást nem Kirigakure, sem Konoha, sem Iwagakure, sem másik nemzet kezdeményezte. Mielőtt Konohagakure Kageja, Shimura Danzounak nyoma veszett volna, a harctéren felbukkant egy fiatal shinobi, kinek a hazáját nem igazán ismerték még maguk a Kagek sem. Ez az idegen fiú pedig olyan erőt oldott fel a harcának közepén, melyről a nemzetek azt hitték, hogy csupán két ember él, akik használják. Mindkét személy a Konoha történelméhez köthető, s múltjukat véres lezárás fejezte be. Az Uchiha klánból megmaradt Itachi, valamint az Akatsuki vezetője, Uchiha Madara volt, aki képes volt ezt a bizonyos képességet használni. Ugyan Konohában jegyeztek még olyan shinobit, aki rendelkezett ezen képességgel, nem hinnék, hogy Hiachi az Akatsuki kötelékeinek vetette volna alá magát. 
Márpedig az Akatsuki is jelen volt a támadásnál. Mintha csak arra vártak volna, hogy minden figyelem az ifjú Sharinganhasználó felé irányuljon, amikor is kitört a baj.
...
Vége volt a mészárlásnak. A halottakat egy kupacba gyűjtötték. A magasra emelkedő emberi hústorony "kövei" között volt konohai, kirigakure, iwagakure, sunagakure egyaránt. Minden nemzet egyszerre lett megtámadva az Akatsuki által. De vajon miért most? S miért itt? Talán a fentebb taglalt helyzet szülte. A nemzetek jelentkezőit a megmaradt jouninok összeterelték, hogy mihamarabb megkezdhessék a hazaindulást. Mikor a konohai csapat felé veszed az irányt, nem látod Yamatot, biztos a támadókat üldözi még mindig, így egy másik jounin köré gyűltél társaiddal. Ám ahogy a vezető megfordulhatott volna, hogy megindítsa a csapatot, egy harsány kiáltásra lettetek figyelmesek.
- Megállni egy pillanatra! - hangja ismerős volt a hosszas fehér hajú senninnek. Jiraiya hatalmas koppanással ért földet fapapucsos lábával, majd óriási tenyerét szétnyitva nyomta szinte a vezető jounin arcába. 
- Azzal a kölyökkel más irányba megyünk, nyugalom, a gondját viselem, majd velem fog hazajönni.
- De Jirai...
- Csak semmi de! Zauki, gyere ide.
Maga mellé állított, megfogta két vállad, majd a jounin felé villantotta hatalmas fehér fogsorát. 
- Mondom ez a fiú velem jön. A többieket biztonságban juttassák haza. 
- Értettem, Jiraiya-senpai. - hajtott végül fejet a jounin, majd odébb lépve, maga mögé intett, s elindult a kapu felé.
...
Jiraiya egy nagyobb sziklának támasztotta hátát, miközben gondolataid próbáltad némileg kifejteni az idős remetének. Úgy tűnt, Jiraiya nem csupán meghallgatott, hanem komolyan el is gondolkodott. Olykor határozottabb volt az arckifejezése, néhol azonban kételyes árnyak ültek ki szeme alá. 
- Ahogy mondod, kölyök. Nem az számít, mi történt, s hogy jutottunk el a mostani helyzetbe. Hanem hogy miként formáljuk saját sorsunkat. Vannak, akiknek az útmutatás egészen másfajta lehetőségeket nyit meg előttük. Lehetőségeket, melyeket lehet jó és rossz célokra felhasználni. Hidd el kölyök, addig jó, amíg azon a pusztán állsz. Legalább tiszta előtted minden. Volt oly tanítványom, aki... túlságosan is sok fába ütközött. Kinek a környezete nem tette lehetővé, hogy azzá válhasson, akivé válnia kellett volna. Ki nem volt képes szabadon a pusztán sétálni. Elborította agyát a sötétség és a keserűség. S bár nem tudom, mi történhetett vele, hogy idáig jutottunk, de a legutóbbi találkozásunkkor a fél karom ottmaradt, s majdnem én magam is. Nem az számított a kiképzésén, hogy honnan jött, hanem hogy az erőt, a tudást, amit kapott, végül ugyan jó célra akarta fordítani, ám önzésből vagy valami egészen másból, végül a világ legveszedelmesebb szervezetének a vezetője lett. Van azonban más diákom is, kinek a tanítása sokkalta nehezebb, sokkalta összetettebb, ahogyan maga a tanítvány személyisége is komplikáltabb az átlagnál. Naruto rengeteg hibával rendelkezik, s rengeteget kell még mindig tanulnia. Önfejű és nem gondolkodik előre, mégis...az ő akarata mentett meg engem a másik tanítványomtól. Meg tudom neked mutatni az ösvényt, de neked kell végigjárnod. Ki kell tartanod az úton, legyen az bármilyen nehéz is. Nem számít, hogy ki voltál, vagy kinek a leszármazottja vagy, ha kitartasz az álmaid mellett és a tudásod jóra használod, többen fognak emlékezni a nevedre, mint a gonosz apádéra. Na de, eleget beszéltünk, induljunk. 
Az út egészen a Tűz és a Hang határvidékéig tart, mely összesen kettő hetet vett igénybe. Ez idő alatt kérdezheted az öreg mestert. Több városon áthaladtok, nem egyben maradtok éjszakára. Jiraiya gyakran felszívódott az éjszakák során, ám könnyen rálelhettél pityókás állapotában valamelyik fürdő mellett. A Vég völgyébe szeretném a postot. 


//Ugyan az útra is terveztem régebben valamit, kicsit megcsúsztunk, így most a lényegesebb dolgokra fogunk több időt szánni.
A fatális csúszás jutalma: +2 szabadon választható technika, a karaktered szintjéhez mérten (tehát max A besorolásig, engedélyekbe beleférő technika).//
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Aug. 07 2019, 14:40

Vége hát. A mester szavai büszkeséggel teli nyugalommal töltenek el, ahogy mély levegőt veszek, mintha csak frissen talált dicsőségemet próbálnám beszippantani. Végül sikerült bizonyítanom tudásomat és elszántságomat, még ha erről senki nem is fog tudomást szerezni, számomra elég volt a tudat, hogy képes vagyok tenni valamit, aminek hatása is van. Az összes eddigi küldetésem üresnek és lényegtelennek tűnt ennek árnyékában, de mégis ott sejlett fel a gondolat, hogy itt valami nem helyes. Mégis csak alvilági üzelmekbe csöppentem. De mit számít ez, ha segíthettem? Vagy egy nagyobb dolog részese lenne az egész? Talán valaki, akinek itt segítettem, egyszer rossz útra tér. De.. Ez velem is megtörténhet. Így nincs értelme ezen agyalni.
Bár nem terveztem visszatérni, a mester bölcs szavai még hasznomra válhatnak. Remélem nem kell újra beleártanom magam hasonló helyzetbe, ahol majdnem rossz döntést hoztam. Tiszteletteljesen meghajlok és távozok Koinnal az utamat mutatva ki az oázisig.
- Köszönök mindent - búcsúzok el a skorpiótól is, majd utamra indulok, ahogy javasolta, az ösztöneimre hagyatkozva. Kissé félve tettem meg az első métereket, de ahogy egyre biztosabbá váltam célját illetően, annál magabiztosabbá váltak lépéseim. Végül egy kikötőhöz értem, ahol kétségbeesett arcú és hangú shinobik gyűltek össze, kiknek arcára félelmet festettek a.. Chuunin Vizsgai események, ha jól hallottam. Amennyit ki tudtam venni az az volt, hogy egy Sharinganhasználó jelent meg az arénában, majd kitört a káosz, a Hokagét pedig.. Örülnöm kellene, vagy félnem a hírek hallatán? Kinek áll érdekében ez? Lassan elfog a pánik, a környezet elhomályosodik körülöttem, légzésem nehézzé válik. Veszélyben lennénk?
Monoton léptekkel sétálok fel a hajóra, nem szólok senkihez, magamba burkolózva ülöm végig az utat. Az események túl valószerűtlennek tűnő alakulása végtelen örvényként morzsolja szét gondolataim, nem tudok figyelni a körülöttem zsibongó tömegre, a hazautam az elmém kitisztításának szentelem.

Hazaérve végre nyugodtan végiggondolhattam az eseményeket. Mint megtudtam, a Hokagét valóban elrabolták "A háború még csak most kezdődik" szavak kíséretében. Itt már nem fog el a rettegés, a falu határai biztonságérzetet nyújtanak, de nem épp ez volt a lényeg a Chuunin Vizsgán is? Hogy közösen, békében meglegyünk egymás mellett? Ki állhat mind emögött? Miért kell az oly nehezen megszerzett békét felbolygatni? Nem.. Egész életem során a részese voltam.. Semmit nem tudok a békéről, ahogy arról sem, hogyan kell kivívni. Talán az elrabló sem. Talán ezt találta az egyetlen megoldásnak. Talán nem is különbözünk annyira, csak ő más eszközökhöz nyúlt. Én, akit egész életében dróton rángattak, semmit nem tudok.
A kétely éjsötét árnyként rám telepedve nem hagyja, hogy örüljek győzelmemnek, sőt, még azt is megkérdőjelezteti velem. Ki ez a mester és miért pont most bukkant fel? És miért én kellettem neki?

//Köszönöm a kalandot. ^^//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Djuka Ryusuke Hétf. Május 02 2022, 02:42

// Iruka //

Az idős mestert minden további probléma nélkül megtaláltam, mely nyomán a tiszteletemet kifejezve felé, végül úgy döntök, hogy ideje tovább állnom. Szívesen maradtam volna még, annyi biztos, azonban minél több időt töltök el egy helyen, annál nehezebb a búcsúzás. A mester szavaira elmosolyodva, ismét öklömet a kézfejembe nyomva, meghajol a vén szerzetes előtt.
Nem balgaság a hit, Mester! Bízott bennem, és én meg akartam felelni a bizalmának. Az, hogy ilyen gyorsan sikerült, csak annyit jelenthet, hogy Fujin bizalmába fogadott. De ez csak egy kitűnő mester útmutatásának köszönhető. – néztem rá határozott szemekkel, végül a kedves szavai nyomán felnevetek - Ahogy a mesterem mondta egykor, egy gördülő kavics is csak addig gurul, míg a lendülete kitart. Nem térhetek le sokáig a megkezdett utamról, így tovább kell álljak, de egynap remélhetőleg utam visszavezet még Önökhöz. Remélem, akkor is lesz oly kedves, hogy fogadjon Mester!
Az idős szerzetessel még el-elbeszélgettem néhány apróbb témáról, illetve a Kő Templomai tapasztalataimat is megosztottam vele, amelyekre kíváncsi volt. Végül azonban magára hagytam a mestert, hogy elvégezhesse napi rutinjait. Végül szépen sorba jártam a megismert tanítványok között, és mindegyiktől illően elbúcsúztam, ahogy szokás. Családias hely volt ez a Templom, és nem szeretnék úgy távozni, hogy ne legyek illő valakivel.
Végül a nap végeztével feltöltöttem a készleteimet, majd nyugovóra tértem. Álmom nyugodt volt és csendes. Másnap reggel a szokott rutinjaim után, végül előkészültem és elindultam a bejárat felé. Igazából sejtettem, hogy a mester kijön elém elbúcsúzni, mely valóban így is volt, bár az is igaz, ha nem így lett volna, én magam kerestem volna fel, hogy még egyszer elbúcsúzhassak rövid ideig ismert tanítómtól.
A világért se hagynám hátra csak úgy Önt, Mester! Amit megtanított számomra, igazán jelentősségteli volt az utam számára. Így nincs szó, mi kifejezné hálámat. – végül hálásan meghajolva előtte elfogadtam a tekercset, miután rögzítettem a sajátoméhoz, majd mélyen meghajolva előtte rajtam van az elbúcsúzás sora – Ohanamochi oltalmazza Önt és a Templom minden népét. Vigyázzon magára, Mester!
Végül kiegyenesedve még egyszer végig mérem a templomot és az előttem álló személyt, majd biccentve hátat fordítok a helynek és megindulok az utamra. Nem néztem hátra. Az utam előre vezet, és mint hegyről legördülő sziklának, az útja egyenesen előre vezet. Jöjjön homokvihar, vagy a sivatag éjszakájának fagyja. Kiállom a próbákat, mit Fujin állít elém! Hisz erről szól az utam.


Az út eseménytelenül zajlott, de nem kellemesebben. Irónikus módon, a késő esti fagyok voltak azok a pillanatok, melyeket sokkal jobban viseltem az utam során, de ezt már az érkezésem során is tapasztaltam. A nappali hőségek nagy eséllyel izzó fekélyeket égettek volna belém, ha nem shinobi lennék. Testem ellenálóbb egy átlagos emberénél, talán a chakra miatt, talán az edzések keménysége miatt, de szerencsére elég könnyen átvészeltem a dolgokat. A hőség nyomán, mikor úgy éreztem szükségét, ittam, ha találtam némi árnyékot, akkor nagyjából dél közelben, behúzódtam alá, hogy aztán a nap lementével még némiképp folytassam az utam, hogy az éj leszálltával némi utazás után, még a koromsötétség és a fagy beköszöntése előtt tábort verjek magamnak. A hideg nem igazán tudott megviselni, hisz egész életemben eddig egy nyirkos, nedves és hűvös barlangba nevekedtem. Furcsa is lenne, ha ennyi csupán elég lenne, hogy gondot okozzon. Így, hát mint mondottam, viszonylag eseménytelenül telt az első napom, és a nap kezdetén úgy tűnt, hogy a második is hasonlóképpen fog zajlani, de csak az isteneink tudják megmondani, hogy mi lesz ennek a napnak a vége.

// Tjp-t szeretnék kérni köszönöm //
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Umino Iruka Hétf. Május 16 2022, 22:19

// Djuka Ryusuke //
 
// Tpj felírva //
 
Búcsút vettél a szél templomától és annak egyik vezető szerzetesétől, ami a rövid ismeretség ellenére is érzelmekkel teli volt. De nem is csoda, hiszen ilyen az, ha két hasonló gondolkozású és értékrendű ember barátságot köt. A korábbi sivatagban való utazásod tanulságos volt, így apróbb praktikákkal könnyítetted meg utazásodat, mert tudtad noha tested edzett és szívósabb az átlagemberénél attól az még halandó marad. Az első nap viszonylag nyugodtan telt, még akkor is, ha a rekkenő hőségtől több délibáb pihenőt is láttál, mint igazit. Ivóvíz készleteddel csínján bántál, mivel a sivatag kegyetlen szerető és nem lehet tudni mikor, ajándékoz meg szomjat oltó nedűvel. Utad során viszont egyszer sem merült fel benned mi lehet a tekercsben, amit kaptál és vagy, hogy mi lehet a sivatag dühe, Fujin próbatétele. Az első napi utazásod este ért véget mikor már a hőmérséklet kezdett a nulla fok közé süllyedni.

Reggel már a nap első sugarai hozták a meleget, ami feltételezhetően ma is egész végig hű társad lesz. Körülbelül tíz óra tájékában romos házikót pillantasz meg a homokdűnéken, elsőre talán délibábnak tűnhet, de mikor közelebb érsz jól látszik, hogy az épület valódi. Homokkőből faragott téglákból kirakott készült falán egyetlen apró ablak díszeleg csak melyen még egy betört üveg sincs. Ahogy körbejárod a másik oldalán egy rozoga faajtót találsz, ha benézel láthatod, hogy a teteje mely nád és sár beomlott, ám ezek ellenére is hűsítő árnyékot képes adni egy fáradt utazónak. Egyébként az egész épület alig három négyzetméter. De ami igazán lényeges a helyben, az az ajtótól pár méterre található, egy félig beomlott kút. A hengerkereke nem sérült, de a kötél ami a vödröt tartotta elszakadt, így egykönnyen nem lehet megtudni van e az alján víz.
Ha úgy döntenél, nem vesztegeted az időd és tovább mész pár órán belül sötétbarna felhők jelennek meg a távolban melyek közvetlen a sivatag homokja felett képződtek, furcsa mozgásúak és vészes gyorsasággal közelednek feléd. Természetesen egy igen erős homokviharral kerültél szembe.
Ha maradsz, hogy megpróbáld kideríteni működik-e a kút és feltöltsd tartalékaidat, akkor attól fog függeni hol ér el a homokvihar, hogy mit tervezel és mennyi időbe telik lemenned a vízért. (igen, van benne víz, nem hagyom kiszáradni a karid Very Happy ) Amennyiben ezt a lehetőséget választod, úgy az írásod alapján én fogom megítélni meddig tart a folyamat, és hol ér el a vihar.
Harmadik lehetőség, hogy meglepsz valamivel, ami nem a fenti két opció.

// Kérdésed van keress bátran. //

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Djuka Ryusuke Pént. Jún. 10 2022, 22:52

Az utam nem érhet véget itt, hisz a megvilágosodás nem éri el saját magát. Ez is csak azt mutatja, hogy mindannyian csak egy halandó lények vagyunk, az Öt Isten kegyében, hisz kemény munka nélkül képtelenek lennénk kitörni a mindennapok burkából és a tanok útját járni. Hogy fájdalmas? Nehéz? Nem hazudok, ha azt mondom, hogy az. Ez az élet nem való mindenkinek. Jópáran megtörnek a rájuk nehezedő súly alatt és feladják, mielőtt elérhetnék a céljukat. Mások örökké megragadnak egy szinten és képtelenek tovább jutni. Nem egy szerzetes hagyta maga mögött a hit útját, mert már képtelen volt folytatni. De én nem akarok így tenni. Nehéz, szokatlan és új, számomra ismeretlen megpróbáltatások várnak rám, de hiszem, hogy képes vagyok megtenni azt, amit meg kell tennem. Hogy megéri? Természetesen, hisz minden megtett lépéssel közelebb kerülhetek a célom felé.
Épp emiatt nem fordulhatok vissza. Nem szabad megrémítenie a sivatag melegének, az elém nehezedő nehézségeknek. Az utam nehéz igen, de semmi olyan, amelyet előttem már több ezren nem csináltak volna meg. A nap hője izzasztó mágjaként hevítette a földet és a testemet egyaránt. A perzselő homok nagy eséllyel hólyagosra perzselte volna már a csupasz lábamat, ha nem lett volna hozzászokva a nehéz körülményekhez. Megvan a maga haszna annak is, ha éles köveken is csupasz lábbal sétál az ember. Akárhogyan is, de az utam hosszúra, melegre és homokkal telve telt. A bőrömet amennyire tudtam elfedtem öltözékemmel, de ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy némiképp leégtem, ahogy az izzó tűz nézett le rám. De nem zavart. Kellemetlenség, de semmi több. Csupán a Tűz Istenének fénye világítja az utam, mely egyfajta áldás is, hisz miután bőrünk megbarnul, ellenálóbbá válik a keménykezű, de szerető sugarakkal szemben.
Végül azonban lenyugodni vélt a nap, és az időjárás, már kezdett ahhoz igazodni, melyhez már hozzászoktam a barlangban töltött napok során, csak sokkal szárazabb volt az idő. Az éjszaka viszont eseménytelenül telt, hidegen, de csendben legalább. Kora hajnalban ébredtem fel, amikor a nap, már kezdett feljönni, ismételten megtöltve a levegőt a hő nehéz hullámaival. Eleinte nem is igazán hittem, hogy bármi más lenne, mint az előző napon, így kellemes meglepetésként ért az a kis kőkunyhócska. Shinobi tempóba haladtam végig, szóval úgy véltem nem kevés utat tettem meg aznap, és bár tudtam volna folytatni az utamat, semmi sem hajtott, nem időpontra mentem, tervezetem se volt, így örömmel fogadtam ezt a furcsa kis építményt a semmi közepén. Természetesen mivel közeleg a dél, magyarán a legmelegebb, legintenzívebb időszakasz, így úgy döntöttem, hogy rövid úton, megpihenek picit az árnyékos területen. Természetesen, mivel a terület nem csupán ennyi volt, így rövidesen megvizsgáltam a kutat is, mi a kunyhocska mellett pihent. Az, hogy nem volt kötél, természetesen egyáltalán nem zavart, egyszerűen csak átvetettem magamat a kút pereme fölött, hogy aztán a lábamba vezetett chakrával lefékezzem a vízbe való szökkenésemet. Mert ugyanis volt víz. E nyomán pedig a vízfelszín fölött állva, egyszerűen csak lehajolok és meg kóstolom a vizet, hogy tiszta-e.  Ha úgy vélem igen, úgy egyszerűen újratöltöm a flaskámat, majd ha nem vagyok mélyen, úgy egyszerűen kiszökkenek, ha igen, úgy a falon járás segítségével egyszerűen kimászok a kút falából. Végül, mivel a nap sugarai egyre erőteljesebben tűztek, végül bevonultam a fedezék adta árnyékba, hogy némi meditációval töltsem el a nap legégetőbb pillanatait. Alapjáraton nem volt ezzel gond, a terveim szerint csupán délután 1-2-ig maradtam volna itt, hogy tényleg átvészeljem a legkimerítőbb, legtöbb vizet felemésztő napszakot, azonban a természet mást mondott.
Sötét fellegek úsztak/kerülték felém, mely hosszú bajként felhőzött magasan az égen. Úgy tűnt a déli fedezékem időtartama, még több ideig lesz igénybe véve. Bár nem vagyok járatos errefelé, még én is tudom, mennyire problémás tud lenni egy homokvihar. Természetesen egy shinobinak vagy egy harcos szerzetesnek nem okozna akkora fejtörést, mint egy civilnek, de ettől függetlenül biztonságosabb nem belerohanni a vihar közepébe. Így végül úgy döntök, hogy kényszerpihenőre fogom, és visszatérek a fedezék adta biztonságba. A tekercsemet használva, gyakorlatilag kiékelem az ajtót, majd a tekercset testemmel tartva, gyakorlatilag nem hagyom, hogy a vihar kicsapja az amúgy is sérült ajtót. Én pedig meditatív állapotba süllyedek, hogy míg a vihar át nem süvít felettem, ellazítsam egyszerűen csak az elmém. Végtére is, nem rohanok sehová. A vihar elvonultáig pedig még bőven van időm, nemde bár?
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Jún. 26 2022, 19:47

// Djuka Ryusuke //
 
A sivatagban való utazás csak annyiban volt hatással rád, hogy kezeid lebarnultak, lábaid pedig a forró homoktól kihólyagosodta, mivel továbbra is tartod magad a Kő templomának szabályaihoz és nem viselsz lábbelit. De pont ezen okból talpad ellenállóbb lett és a fájdalom küszöbödet is kitoltad, így a sebes bőröd ellenére is viszonylag gondtalanul tudtál haladni.
A sivatagi kis pihenőhely mely valószínűleg azért épült sok-sok évvel ezelőtt, hogy az utazók kicsit felfrissíthessék magukat, fáradt praclijaikat is kinyújtóztassák, számodra is hívogató volt. A romos kút mely a sivatag kincsét adományozta volna megtépázta az idő, merítő szerkezete nem képes ellátni vízzel. De számodra ez sem akadály, miért is lenne hiszen edzett, chakra használó személy vagy. Benézel a kútba, ám az túl mélyen ér véget, és a sötétben nem látod, mi van az alján. Végül vállalod a rizikót és átveted magad a gyűrűn, talpadba chakrát vezetve, hogy tompítsd az esést. Ami addig tökéletesen is ment, amíg nem arra a favödörre érkeztél, ami a fentről lógó kötélről vált le. Henger formája miatt kicsúszott lábad alól, te pedig oldalra dőlve csapódtál a 20 centis vízbe. Jobb bokád kificamodott lévén azzal érkeztél a vödörre, más sérülésed nem volt, mivel a víz felfogta az esésed nagyját, a kút alja pedig ki van szélesítve, hogy minél nagyobb vízmennyiséget gyűjthessen össze.
Felnézve látod, hogy a tározó több mint 20 méterrel a föld alatt van. A vízből óvatosan kortyolva megvizsgálod alkalmas-e emberi fogyasztásra. Természetesen igen, az összegyűlő esővizet a homok jól átszűrte. Flaskád feltöltése után még kortyoltál párat, majd kimásztál a kútból némi kézbe és tenyérbe vezetett chakra segítségével. Felérve homokvihar jeleit tapasztalod a távolban és jól láthatóan feléd közeledik. Felmérve helyzeted inkább a biztos menedék mellett döntesz, intsem hogy megpróbálj dacolni az elemekkel és az Istenekkel. Bezárkózol a kalyibába, a rozoga ajtót kiékeled és még saját testel is nekifeszülsz, hogy biztos ne vágja be a szél.
Miközben várod a vihart, egy női hangra leszel figyelmes ami a rozoga épület falainak apró résein jutnak be hozzád. Ha nem lennél szerzetes és kaptál volna speciális képzést talán meg sem hallottad volna, de közrejátszhat az is, a sivatagban vagy és nincs semmi, ami tompítsa a hang terjedését. Pecekkel később kopognak az ajtó korhadt deszkáin. A túloldalt egy megviselt utazó áll, kezében egy 1 éves forma kisgyerekkel.
- Bemehetnénk? Menedékre van szükségünk a vihar elől.
Poggyászuk nem nagy, alig egy nagyobb hátizsáknyi, látszólag az asszony kimerült, ruházata poros mintha már napok óta a sivatagot róná.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Djuka Ryusuke Pént. Júl. 08 2022, 05:20

A terv igazából nem volt rossz. A szándék, hogy feltöltsem a készleteimet, valóbajában tényleg fontos lépése volt a tovább haladásnak. Egyszerűen csak nem volt szerencsém. Bár sikerült mindenféle gond nélkül beszökkenni a kút vízébe, sajnálatos módon lábam némiképp megcsúszott a lent „várakozó” vödörbe, és bár nem történt komolyabb kár a testemben, éreztem, ahogy a lábszáram megrándul. Kellemetlen érzés volt, de semmi komoly. Volt már ennél rosszabban is részem, de ettől függetlenül nem szabad alábecsülni a kisebb sérüléseket se. Természetesen sötétben képtelen lennék érdemi eredményt mondani, így miután ellenőriztem a víz ihatóságát, a sérülést, lábamat minél jobban kímélve, szépen lassan kimásztam a gödörből, hogy aztán a kunyhó árnyékos védelme alatt vizsgálhassam meg magam. Látszólag egyszerű ficam volt. Nem tűnt komolynak, de biztos ami biztos alapul, kezemen lévő fáslit szépen letekerve, amazt a lábamra, egyfajta rögzítésként kötöttem meg. Sose tudtam miért kell a megrántott lábat befáslizni, de ha használ, nem kell a mögöttes tartalmat megtalálni. Hogy mérges voltam a sérülésem miatt? Nem igazán. Ez is biztos az Öt Isten egyikének valamelyik próbatétele semmi több. Végül azonban, ahogy így láttam el magam, lassan beköszöntött a homokvihar kezdeti mivoltja, bár szerencsére még nem ért el, így elbarikádozva a bejáratot, végül a pihenés mellett döntöttem, mely úgy is jót tesz a sérült lábamnak. Azonban mielőtt a szél elérte volna ideiglenes bázisom, léptek zajára és egy köszöntésre leszek figyelmes. Tudván, hogy mi vár kinn, természetesen egy pillanatra se gondoltam azt, hogy ignorálom a kopogó félt, bár nagy eséllyel akkor is tisztelettel köszöntöttem volna a várakozót, ha nem közeledne épp homokvihar felénk. Így végül, az akadályokat elvéve, kitárva az ajtót, az asszony felé szerzetesi módon meghajolva köszöntöm.
- Üdvözlöm Asszonyom. Természetesen, fáradjanak beljebb. – mondom nekik kedvesen, miközben arrébb lépve beengedem őket.
Ha így is tesz, rövidesen ismét elbarikádozom a bejáratot a szél ellen, majd helyet foglalva a nőre emelem szememet. Természetesen nem kerülte el a figyelmemet a fiatal gyermek jelenléte se. Meggondolatlan dolog egy ilyen fiatal gyermekkel való utazás, ezen a kietlen pusztán, de minden bizonnyal megvan a maga oka a hölgynek, így meg se említettem ezt. Ehelyett kedvesen meg érdeklődőm a következőt.
Gondolom nehéz útjuk volt hölgyem. Tudok esetleg a szálláson kívül segíteni még Önöknek valamiben? Van némi élelmem és nemrégiben töltöttem fel a vízkészletem. Ha szeretné, szívesen megosztom Önökkel az Istenek alamizsnáját, ha megfelel Önnek és gyermekének az én szerény tartalékom. – hangzik tőlem, az őszinte szentbeszéd.
Lehet, hogy valóban nincs nagy tartalékom, de a nélkülözés egy dicső dolog, ha a rászorulók ellátásáért történik. Akárhogy is, türelmesen várom, mit mond a hölgy, aki remélhetőleg nem ijed meg eme nagytestű, nyájas szerzetestől, hisz valóban nincs semmi rossz vagy hátsó szándokom felé.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Umino Iruka Szomb. Júl. 23 2022, 14:06

// Djuka Ryusuke //
 
A szerzetesek vendégszeretők és segítőkészek, és a sorból te sem lógsz ki, így a segélykérő asszonynak azonnal ajtót nyitsz, és köszöntéseddel egyszerre invitálod meg őket ideiglenes óvóhelyedre. Az asszony, ahogy félre lépsz gondolkodás nélkül gyorsan szedve lábait lép be az ajtón. Miközben megszabadul poggyászaitól ziháló lélegzete kezd normalizálódni. Ami arra enged következteti, hogy akár egy nagyobb távot is futhatott azért hogy még a vihar előtt elérje a romos kalyibát. Mikor ő is leült a földre és látja, hogy nézed arca elpirul szeme kissé elkerekedik.
- Jajj, bocsásson meg, nem is köszöntem és be sem mutatkoztam csak betrappoltam az otthonába. Elnézését kérem! – úgy tűnik csak azon illetődött meg egy kicsit, hogy kihagyta az alaptalálkozási etikettet - Üdvözlöm, az én nevem Tomoko!
Ahogy felméred a nőt, mérlegeled kissé felelőtlennek tűnő tettét, vagyis a sivatagon keresztülutazást egy babával. Mivel érzed ennek a tettnek a súlyosságát inkább nem is kérdezel utazásának indokára, valószínűleg nem olyasmi, amit szívesen megosztana egy idegennel.
- A homokvihart leszámítva viszonylag tűrhető, a Szél országának lakói szerencsére hozzá vannak szokva a sivatag időjárásához. Szerencsére a fiam is jól bírta. - tekintete kissé ideges, csak akkor derül fel valamennyire, amikor lenéz a kicsi arcára, akit a beszélgetés közben próbál álomba ringatni - A víz az, ami jobban fogyóban van, azt lehet később elfogadnám. Másban próbálunk nem a terhére lenni.
Beszélgetésetek közben hallható a kint egyre erősödő szél hangja, amiből néha egy kósza áramlat a fütyülve süvít át a falak résein némi homokot is becsempészve magával.
- Ön mióta él itt? Ahogy a ruházatát elnézem nem a szél templomából származó szerzetes, aki úgy döntött remeteként éli hátralévő éveit?
Olybá tűnik az asszonyt nem riasztja, meg hogy egy idegen országból származol és bátran rá mer kérdezni származásodra, de miért is kellene félnie hisz már azzal bizonyítottad kedvességed, hogy menedéket nyújtottál a bajban. 

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Djuka Ryusuke Szer. Aug. 10 2022, 05:10

A nő, ki hirtelen jelent meg a semmiből és bejött végül a menedékre, látszólag az elején némileg nyugtalan volt, de nem okoltam emiatt. Termetem nyomán, jópáran tartottak tőlem, hiába nem kenyerem az erőszak. A nő mentegetőzésére, kedvesen elmosolyodok csupán, és intek a kezemmel, hogy ne aggódjon apróságok miatt.
- Jómagam Djuka Ryusuke volnék, a részemről a szerencse. – mondom fejemet megdöntve felé – Nincs oka aggódnia, szívesen megosztom a kulacsom tartalmát önökkel. A vészes időkben az ember csak embertársaira támaszkodhat a túléléshez végtére is. – amikor végül az öltözetemre került sor, okfejtései nyomán végül megcsóválom a fejemet – Jómagam a Kő Templomának szerzetese vagyok és éppen a világot járom a zarándoklatom végett. Csupán a vak szerencsének köszönhetem, hogy erre a menedékre bukkantam. Nem kell aggódnia, látszólag elhagyatott volt, akkor is mikor ideértem. – nyugtatom meg, mielőtt azt feltételezné, hogy betörtem – De hiszem, hogyha a ház még se elhagyatott, a tulaja áldását adja a szállásunknak a vihar elől. Hiszem, hogy az emberi kedvességet még nem nyelte el a feledés árnya.
Ezután az övemről leakasztva a kulacsomat átnyújtom a nőnek és a gyermekének, hogy annyit igyanak, amennyit szeretnének, ha pedig nyújtaná, vissza a kulacsot feltartom a kezem.
- Vigyáznia kéne a gyermekre. Ha gondolja, mosdassa meg csöppet. Egy kis víz hátha a kedvére való lenne a csöppségnek.
Meleg, barátságos mosollyal néztem a gyermekre. Az ifjak látványa mindig megmelengedték a szívemet. Mindig elöntött a hála, ha arra gondoltam, hogy az Öt Isten áldása gyökeret nyer a földben. Az emberek szívben és testében, ahol kicsírázva új életterem. Ez jelenti számunkra a túlélést…. ez jelenti azt, hogy valóban élsz.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Umino Iruka Szer. Aug. 24 2022, 21:12

// Djuka Ryusuke //
 
A nő lassan nyúlt a kulacsért, vagy volt még benne némi félsz, vagy csak azért mert nem akarta megzavarni a hirtelen mozdulattal a csöppséget. Minden esetre szemében nem tükröződött félelem miközben rád nézett. Levette a kulacs kupakját és szájához emelte, és csak óvatosan ivott. Lassan nehogy félrenyeljen, vagy akár egy csepp megszökjön ajka és a flaska között. Gyermekét is próbálta megitatni, de az már aludt, és nem akarta felkölteni. Mivel végeztek visszanyújtotta a vizet, és bár jól láthatóan nem volt ellenedre az osztozkodás, aminek még hangot is adtál, a nő nem tántorított és tartotta továbbra is a kulacsot, míg el nem veszed.
- Köszönöm, de egyenlőre ennyi elég! Amúgy sem tűnik fukar embernek, ezért úgy gondolom, ha később is megszomjaznánk ismét felajánlaná tartalékát. Viszont ne legyen annyira könnyelmű, hogy csak úgy osztogatja a vizet még a tisztálkodáshoz is! - Hangját ugyan felemelte a végére, de nem gonoszságból, kedvességet sugárzott, elvégre csak jó szándékból mondta.
- Még ha most menedékben is vagyunk, és a nap sem perzsel a víz attól még később is jól jöhet, pazarlás ilyen helyzetben mosdásra használni. - Mivel a Szél országában él, így valószínűleg tudja miről beszél.
Néhány óra elteltével a vihar kezd csillapodni, majd abba is marad. Mikor megpróbáltok kinézni az ajtón át, az nehezen nyílik, de egy kicsit nagyobb erővel, ha megnyomod lassan elkezd kinyílni. A homokvihar buckát képzett az ajtó előtt eltorlaszolva azt. És mintha a talajt is feljebb emelte a vihar által hozott por, vagy a kút süllyedt meg, de az kevésbé valószínű. Az égbolt kezd kékből szürkévé válni, csak a messzi nyugati horizontot festi még narancsra a lenyugvó nap. Tomoko a kezében pihenő kisdedre néz, arcán hol boldogság hol aggodalom jegyei lelhetőek fel.
- Bár jó volna most a nagy hőség nélkül utaznunk, de a fiam pihen és nem szeretném felkölteni bármennyire is sietünk. Mi itt maradunk, de ön menjen csak ilyenkor a legtöbb utazó még megtesz pár mérföldet a sivatagban. - Mosolyog rád a végén, és bár próbál erősnek tűnni jól láthatóan csak félelmét próbálja palástolni vele.
Mit teszel, mész vagy maradsz?
 
Ha úgy döntesz maradsz, láthatóan ismét megkönnyebbül a nő, bár tekintete továbbra is szomorú marad és csak akkor vidul fel ha éppen a gyermekre néz. Az este egyébként eseménytelenül zajlik, a gyerek ugyan felkel néha és nem éppen csöndesen, de Tomoko hamar vissza is altatja. Reggel a nő a kút láttán megörül, hogy saját kulacsát is feltöltheti, úgy tűnik a tegnapi menekülésben a homokvihar elől fel sem tűnt neki.
- Meg tudná nekem ezt tölteni?
Nyújtja feléd saját kulacsát, hogy segítesz e rajta az csak rajtad áll. Egyébként minden gond nélkül le és ki is tudsz, majd mászni. Az ivóvíz készletek feltöltése után útnak indultok.
Ha úgy döntesz még az este elindulsz úgy rád hagyom meddig mész, mikor és hol versz tábort, a postod ebben az esetben is addig tartson, hogy reggel tovább indulsz.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Djuka Ryusuke Vas. Okt. 16 2022, 21:48

// Tudod, mi a vicces? Hogy én már fél hónapja abban a tudatban vagyok, hogy írtam már neked xDDD //

Látszólag a hölgy nem érezte veszélyben magát és bár bizonytalannak tűnt elsőre, nem fogadta rosszallóan a felajánlásomat. Azonban, ahogy visszaadta nekem a kulacsot, óvó szavaira azonban elmosolyodtam. Biccentettem neki, köszönő szándékkal, de nem állt szándékomba alább hagyni a dolgokat. - A kunyhó mellett van egy kút. Holnap reggel, miután a vihar elment, majd pótlom a hiányt. Ezen felül, kérem, ne tessék, aggódni értem. Egy gyermek jóléte mindennél fontosabb. De ennek ellenére, az istenek áldják Önt a jó szívéért. – mondok áldást a nő kedvességére. Az idő ezután viszonylag lassan telt, mivel látszólag a hölgy nem szeretett volna beszélgetni, nagy eséllyel gyermekének akart nyugtot hagyni. Emiatt én magam se terveztem őket zavarni, így lehunyva a szemeimet hagytam, hogy a már megszokott meditatív révület szépen lassan magába szippantson.
A kint tomboló szél zaja, a falat kaparó homok karcolása, az ajtó szüntelen, tompa nyikorgása, mind ott voltak, jelen voltak, és melyek hagyták, hogy én magamat is átadjam magam a szélnek. Fujin haragos, mégis nevelő célzatú lehellete átjárja a világot és utat tör magának, pont úgy, ahogy Sujin életadó cseppjei, mik egyszerre gyengédek és morzsolják apró homokká a sziklákat. Az isteneink haragja félelmetes lehet azok számára, kik csupán csak a fenyegetést látják bennük. Valóban fenyegető az isteni jelenlét ezen csodájának megnyilvánulása, de ezzel egy időbe egy lehetőség is, mely során megerősíthetjük magunkat testünkben és lelkünkben is, az Ötök Próbáin.
Ebben a medetatív állapotban az idő eléggé relatív. Mondhatnánk, hogy gyorsan telt, de elképesztően lassan is, attól függ, hogyan is nézzük az idő múlását. Végül, ahogy az üvöltő szél zaja szépen lassan eltávolodott, lassan kinyitottam szemeimet, és halk mozdulatokkal felállva megnyomtam az ajtót. Eleinte nem mozdult, így némileg több erőt vittem a mozdulatba, hogy eltoljam a bejárat előtti hótorlaszt, hogy kiléphessek a sivatag frissen átforgatott homokjára.
A táj szinte semmit nem változott látképileg, mióta bementem a házba, csupán néhány bucka helye vagy mérete talán, bár az ember szeme nem az ilyen apró változásokra figyel egy ennyire monoton környéken.
Végül a tájat fürkészve a nő hangja ránt vissza a valóságba. Rá emelve nyugodt tekintetemet, türelmesen meghallgattam, és bár szavai kedvesek voltak, látszódott a szemeiben tükröződő félelem, melyet mélyen elpróbált rejteni magában.
- Valami baj van esetleg, hölgyem? – kérdeztem nyugodt hangon.
A nő látszólag megkönnyebbült, hogy észrevettem a baját, így szavai után, rábólintok kérésére. Rövidesen mindkét kulacs megtelítve pihent az egyik a nő, a másik az én övemen. Megigazítottam végül szerzetesi ruhámat, ám nem köszönök el rögtön.
- Ha szeretné Hölgyem, elkísérhetem Önöket, míg biztonságos helyre nem érnek. – ajánlom fel váratlanul, ha pedig a nő aggodalmasan mondaná, hogy nem szeretné megzavarni az utam, egyszerűen csak kedvesen elmosolyodok – Az utam nincsen kikövezve. Oda megyek, ahova Fujin szele fújja gondolataim, vagy ahova Ohanamochi görgeti lépteim.
Nem szívesen hagytam volna magára egy hölgyet és egy fiatal gyermeket egyedül a vadonba, azonban nem is akartam rájuk kényszeríteni segítségemet. Ha végül úgy dönt, hogy nem szeretne a terhemre lenni és utamra enged, úgy ezt az álláspontját is elfogadtam, eképpen pedig jobb öklömet a bal tenyeremhez nyomva meghajlok a nő felé.
- Az Ötök vigyázzanak Önökre, az útjuk során. – mormoltam áldásomat a nőnek, majd kiegyenesedve, megfordulok, hogy nyugodt léptekkel induljak útnak. Végül csupán azután váltottam Shinobi sebességre, miután távol jártam a kis kunyhótól. Alapjáraton nem lenne bajom a sivatag szélsőségéhez, hisz szélsőséges közegben nőttem fel, de jobban járok vele, hogyha minél hamarabb tova jutok a sivatagon.
Az éjszaka beköszöntével, addig haladtam, míg szemem tudta értelmezni a táj vonásait (ha egész éjszaka tiszta látása volt, úgy nem állt meg és egész este haladt, képzése nyomán hozzá van szokva a több napnyi meneteléshez és az embertelen hideghez is). Végül pedig a nap első pirkadatára kinyitom a szemeimet, hogy hamar útnak indulhassak.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Umino Iruka Kedd Nov. 01 2022, 21:04

// Djuka Ryusuke //
 
// Addig nincs baj, amíg nem fél évig gondolod ezt. Smile //
 
A csonka család nyugalmát nem zavarva meditálásba kezdesz. Ha néha mégis kibiccentél belőle általában az a látvány fogadott, hogy az anya, alvó gyermekét figyeli. Olyan hajnali kettő óra környékén sikerült neki is elaludnia. A gyermek korából adódóan szerencsére már nem kelt fel, hogy sírásával felverje az éjszaka csöndjét.
A reggel folyamán kitekintve kicsit elbambulsz a tájat pásztázva, és a nő kérése zökkent csak ki, ám mielőtt megtennéd, amit kér te magad is kérdést teszel fel neki.
- Nincs, legalábbis az ég nem ad okot az aggodalomra. Nem lesz oly meleg sem, mint tegnap és mivel tegnap volt homokvihar, remélem az istenek lesznek olyan kegyesek, hogy ne küldjenek ránk még egyet.
Megtöltötted a kulacsaitokat, de már óvatosabban mentél le a kútba, mint egy ninja chakrát vezettél végtagjaidba és úgy másztál le. Felérve visszaszolgáltattad a hölgy víztárolóját, sajátodat pedig derekadra rögzítetted. Majd felajánlottad a közös utazás lehetőségét, illetve inkább kíséretedet számukra, hisz még csak azt sem tudod, merre mennek. A nő visszatekint a sivatag szíve felé, majd gyermekére rajta kicsit tovább tartja tekintetét, mire újra felveszi veled a szemkontaktust. Szemében a remény csillogott, de arca csöppet még mindig letört volt.
- Ha tényleg nem leszünk a terhére, akkor szívesen utaznánk önnel!
Mondandója második felében már, meg is hajolt háláját kifejezve, már amennyire engedte a mozdulatot a karjában tartott csemete. Amint kiegyenesedett folytatta.
- A folyó országában élő szüleimhez tartunk, mivel a férjem meghalt a szülei pedig még a házasságunk előtt kitagadtak minket így tőlük nem remélhetek segítséget.
Tomoko gyorsan egy abroszt kötött magára félvállasan, átlósan testén(valami ilyesmire gondoltam: kép). Gyermekét belehelyezte, hogy ne keljen mindig kezében tartania, majd hátizsákját is felvette készen állva az indulásra. Tempótok nem volt gyors, de nem is volt átlagos lassú ballagás. A nő sem akart túl sok időt tölteni a sivatagban gyermekével így inkább vállalta a kimerítőbb tempót. Ennek ellenére valószínűleg többször álltatok meg kisebb pihenőkre, mint amennyire neked szükséged lett volna. A pihenők alkalmával néha ivott a nő is, de gyermekét ilyenkor rendszeresen hidratálta is, még ha csak mértékletesen is.  Hosszabb szünetet csak az étkezések során vettetek. A sétátok, még éjszaka sem szűnt meg, bár Tomoko ekkor, már nem bírta tartani az indulási sebességet. Ez ment ismét, olyan hajnal kettőig, ekkor letáboroztatok. A nő elővett egy instan sátrat, ami eldobás után a levegőben a rugalmas rudaknak köszönhetően nagyjából fölvette egy sátor alakját, amiben aztán szinte egyből el is aludt.
Másnap ugyan nyúzottan és fáradtan, de a nő is felkelt a reggeli órákban, ahogy kezdett erősödni a hőség. A sátor árnyékában a reggeli után ismét, összepakolt és felkészítette magát az útra. Néhány óra erőltetett menetű séta után zöldet pillantotok meg a távolban. Végre véget ér a sivatag és lassan eléritek a Folyó országát. Ám a jókedvet hamarost odavész. Hátatok mögül kiáltás hallatszik, és utazótársadnak címzik.
- TOMOKO, TE RIBANC AZT HITTED ELMENEKÜLHETSZ!?
Hátra tekintve látható, ahogy négy lovas közeledik teve háton.
- Jaj ne, pedig már majdnem sikerült!
A nő tekintetében a rettegés nagyobb, mint amit eddig korábban láthattál, már-már a könnyei is előjönnek, végül újra rád tekint.
- Nem ismerem ön régóta, és nagy bajt hoztam a fejére! Mégis szeretnék egy utolsó dolgot kérni. Vigye el a fiamat Heijit a szüleimhez, Komurában élnek! Ha meglátják ezt a képet biztos befogadják az unokájukat! És némi jutalmat is adnak majd önnek! – nyújtja feléd fiát és az említett képet(a nő van rajta, mellette egy férfi vélhetően a férje, mert ő tartja a kis Heijit is) - Ezeknek a fickóknak csak én kellek, így a fiamnak még lesz jövője!
Utolsó csókot ad fia homlokára, de ekkor már nem tudja türtőztetni, magát és az eddig féken tartott könnyek patakokban csurognak végig poros arcán, fia arcára potyogva aki látva szenvedő anyját sírni kezd. A családot üldöző haramiák közben egyre közelednek, perceken belül odaérnek hozzátok.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Végtelen sivatag - Page 9 Empty Re: A Végtelen sivatag

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.