Határvidékek

+13
Shimura Danzou
Uchiha Itachi
Kenshiro Yuu
Orochimaru (Inaktív)
Ayami Remiyu
Kakuzu (Inaktív)
Kenshiro Karu
Hidan
Suyiko Kirinai-Aki
Konan1
Kushieda Unazaki Tessa
Shoytsu Negara
Kanmiru
17 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Jan. 27 2015, 21:19

Miután elteszed a képet és felteszed a kérdéseidet, a női hang megadja a választ:
- Egy közeli városkában, Oniyoshi-ban találod meg. Valószínűleg az utcán fogsz összetalálkozni vele, gyakran figyeli hogy kik érkeznek a városba. A képességei... nagyon jól forgatja a kardokat, de az embereim eddig nem tapasztaltak olyat, hogy rendelkezne bármilyen komolyabb képességgel.
Ezután a nő feléd hajít egy pénzes zacskót, majd a hintó távozik. Ha bármi mást kérdeznél, nem kapsz választ, lényegében levegőnek néznek majd. Ezután a társadhoz intézed a szavaidat, aki eléggé elkomorul.
- Teljesítsd a feladatodat, nem fogom pesztrálni a halottakat. Sürgős dolgom van... igazán sürgős! Hallottad a nőt, ha nem jársz sikerrel és túléled, akkor addig fognak rád járni, amíg meg nem halsz. Így intézd ezt az ügyet! - mondja Taishi, majd ő is távozik.

//Rád van bízva, hogy mit csinálsz. A várost keletre találod, nagyjából fél napra van a jelenlegi helyedtől. Nyugodtan leírhatod a megérkezésedet, de csak addig hogy a kapuig érkezel. Napnyugtára érkezel meg, elég sokan állnak sorban, hogy bejuthassanak, főleg kereskedők.//
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Feb. 03 2015, 23:14

A kérdéseimet feltettem, mire a nő válaszolt, de csak annyira. Ugyan a nő arcát nem láttam, de a hangjából arra következettem, hogy nincs több mondanivalója. Kidob egy zacskót, majd elindul. Gyorsan megszámolom a pénzt, 10 000 ryu. Rendben, majd Taishihoz fordulok, hogy megkérjem, hogy a hullákra vigyázzon, amíg visszatérek egy tekercsvásárlásból, de ő, ahogy vártam, nem hajlandó vigyázni a testekre, így nekem kell megoldanom ezt a problémát is. Mivel már mindent tudok, így ő is távozik. Biztos vagyok benne, hogy nem megy messzire és tudni fog minden lépésemről, de beavatkozni nem fog, az nem az ő szokása. Mivel a holttestek úgyis egy technikához kellenek, így jobbnak látom, ha nem cipelem, hanem a Shikon no jutsuval életre keltem őket. Egyelőre nem kell tartanom attól, hogy a rohadás szaga elárulná a hullákat, hiszen még nem olyan régen hallottak, de azért jobbnak látok némi javítást véghezvinni. Nem alakítom a saját alakomra a hullákat, inkább csak a chakrám segítségével bizonyos sebeket, ha vannak eltüntetek. A saját alakomon nem változtatok, hanem mintha a testőreim lennének mögöttem jönnek egészen a faluig, majd ott be a kapuig, ahol rengetegen várnak, hogy bejussanak. Nem lenne szerencsés éjszakára kinn rekedni, hiszen egyrészt veszélyes, másrészt pedig reggelig a két hulla nem tudom, hogyan fog olyan állapotban maradni, hogy ne tünjön fel senkinek a szaguk, még azoknak is, akik amúgy teljesen képzetlenek ilyen téren
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Feb. 12 2015, 21:29

Nyugodt utad volt a városig, senki és semmi nem zavart meg. Így éppen időben, még sötétedés előtt elértél a városhoz. A kapunál hatalmas sor nyüzsgött, elsősorban a kereskedők próbáltak bejutni, hogy éjszakára biztonságba helyezhessék a portékájukat. Éppen ezért miattuk haladt a leglassabban a sor. Úgy fél órát várhattál, amikor végre a kapu közelébe értél. Az őrök nem kértek tőletek semmilyen iratot, csak egy képet néztek és figyelték, hasonlít-e valaki az illetőre.
Miután bejutottál, alig jutsz el egy épületig, valaki belök téged a sikátorba és a falhoz nyom. Az illető alkarja az állad alatt a torkodnak feszül. Szőke tincsei az arcodba lógnak, épp a füledbe "liheg".
- Mi járatban vagy itt? - kérdezi halk, suttogó hangon. - Nem szoktak erre shinobik kószálni, szóval válaszolj, amíg még megteheted!
Nem enged el, továbbra is fogva tart.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Feb. 19 2015, 13:42

Utam nyugodtan telt, tervem is meg volt részben, bár annak az első lépése, hogy találok egy nagy méretű tekercset a három hullának, akit én magam öltem meg és most mozgatom őket, de hát az állapot nem tartható fenn sokáig. A faluig szerencsére nem akadtam komoly ellenségbe, így nyugodtan telt az idő, amit az utazással töltöttem. A kapunál sokan voltak, de a késői időre való tekintettel nem meglepő. A kereskedők éjjelre keresnek szállást, ahogy én is, bár nekem más céljaim vannak. A kapunál nem kértek papírokat, csak egy képet néztek, hogy hasonlítunk-e rá. Tudtommal még nem jártam itt, bár már nem lehetek biztos ebben sem lévén, hogy szinte az egész életem hazugság. Fél órát álltam sorba, de nem hasonlítottam a keresett személyhez, így beengedtek. Nem jutottam messze, amikor valaki belökött egy sikátorba és a nyakamon egyből meg is jelent egy alkar, majd a kar tulajdonosa.
- Mi járatban vagy itt? - kérdezi halk, suttogó hangon. - Nem szoktak erre shinobik kószálni, szóval válaszolj, amíg még megteheted!
Kérdezi és választ követel. A két hullám egyből a sikátor széléhez áll, hogy takarja a jelenetet.
- Szállást keresek.
Mondom, miközben gyűjtöm a kezemben a chakrámat a Shinkeitsuu // Idegfájdalom technikához és amikor elégnek érzem kezemmel egyből a mellkasát célzom, elsődlegesen a tüdejét akarom megbénítani, de ha a szívét sikerül leállítani, az lenne a legjobb.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Hétf. Feb. 23 2015, 18:05

A fickó a válaszodra megcsóválja a fejét.
- Én nem így hallottam... - mondta. - Jelezték, hogy egy ninját felbéreltek, aki ma eltesz láb alól. A mai napon egyedül te érkeztél, akinek különlegesebb chakrája van. 
Ekkor megpróbálkozol a támadással, de ő egyszerűen csak hátra ugrik, majd megragadja a csuklódat. A következő pillanatban maga felé ránt, majd érzed, ahogy fordul a karod és nekicsapódsz a falnak. Ezt következően pedig a hátadba térdel.
- Ráadásul ezek a hullák is túl feltűnőek...
A támadásától épp a földre rogytál, féltérden vagy. A fickó nem támad tovább, helyette egy kardot vesz elő és rád szegezi.
- Nem kellett volna elfogadnod a melót!
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Akari Tenshi Pént. Feb. 27 2015, 23:52

Szinte kedvem lett volna röhögni, de nem vagyok az az őrült fajta, bár abban is biztos vagyok, hogy a hang a fejembe ezt máshogy gondolná, de nem tudom meg, hiszen néma maradt. Bár várom, hogy mikor szól be. Ekkor megindítom a támadást, de ellenfelem elugrik, majd elkapja a kezem, hátra csavarja, majd a hátamba térdel, hogy térdre essek. Tudom, hogy nem fog neki tetszeni neki, amit mondani fogok és hát a kard nem tetszik a kezében, így mielőtt megszólalok inkább aktiválom a junsun kai nevű technikámat, ha mégsem sikerülne, majd egy újabb, nem rég elsajátított technikát is alkalmazok, ami nem más, mint a genjutsu shibari // illúziótechnika kötés, összekötve a chakrámat az ellenfelemével így téve mozgásképtelenné ellenfelem legalábbis remélem, hogy így lesz.
- Nem tévedtek, valóban a megölésedre béreltek fel, de gondoltam, hogy inkább holnap ütöm nyélbe.
~Igen, meséld el neki a teljes igazságot.~ Nem foglalkozom a hanggal, már megszoktam, hogy csak piszkálni tud, bár igaz, hogy ezzel sokszor mentette meg az életemet, mintha egy őrült őrangyal lenne, aki pont az ellentétjét mondja, mint amit érdemes tennem, bár az ironikus hangjából érezhető a negatív mellékzönge.
- Még életükben támadtak meg és mivel szükségem volt a testükre és máshogy nem tudtam elhozni magammal.
Remélem, hogy a genjutsu shibari technika még aktív, mert akkor lendítem a kezem és a junsui kait használom, amit támadó technikaként is alkalmazhatom és a kezemből kilövök két ilyen korongot, amivel a kezeit célzom, hogy lefegyverezzem, hiszen ez a két végtag a legveszélyesebb. Ha sikerül eltalálnom a kezeit, akkor a lábait is lefogom ugyanezzel a technikával. Ha sikerül elkapnom, akkor kiköpök egy kis nyálat és vért, ami a korábbi rugdosódás eredménye, majd felállok és beszélni kezdek.
- Semmi személyes, de szükségem van a pénzre, ígérem, hogy a testedet becsülettel fogom felhasználni.
Ugyan tervezni akartam, hogy mit fogok tenni, de a férfi megelőzött és ő maga döntött úgy, hogy bedobja magát. A nő azt mondta, hogy a férfi nem kapott ninja kiképzést, így nem félek, hogy villám elmi chakrát használ, már ha az lenne az eleme vagy esetleg víz, amivel ki tud szabadulni, és újra gyűjtöm a kezembe a chakrát és az idegfájdalom technikával újra a mellkasát célzom meg, hogy a tüdejét bénítsam le, így megfosztva a légzéstől.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Hétf. Márc. 16 2015, 21:51

A férfi nyugodtan áll előtted, egyáltalán nem zavartatja magát. Nyugodtan létrehozod a technikáidat, az ellenfeledet ez egyáltalán nem érdekli. Miután támadásba lendülsz, valami fura, vibráló zaj csapja meg a füled, a következő pillanatban pedig az ellenfeled kitér előled. Ezt követően épp háttal álltok egymásnak, de úgy, hogy a kardja éppen átdöfött téged, a penge egy része pedig előtted van. Egyedül a Suiton technika segített meg, hogy ne öljön meg.
- Áh, ezúttal egy tapasztaltabb ellenfelet küldtek ellenem. - szólalt meg, miközben kirántja belőled a fegyverét. - Úgy látom most nekem is többet kell beleadnom a harcba.
Ekkor a férfi bal keze egy különös jelet formál, majd szikrázó, zizegő hangot hallasz. A következő pillanatban egy elektromos gömböt vág hozzád, amitől azonnal pár métert arrébb repülsz. Úgy néz ki, a megbízód nem tud mindent a célszemélyről. Ezután a férfi kardján is villámok kezdenek cikázni, majd meglehetősen gyorsan feléd rohan, hogy végezzen veled.

//Kérésedre meggyorsítjuk a játékot. A harc leírását rád bízom. VISZONT! Nem győzheted le az ellenfelet. Nagyjából 20-25 sor csak a harcról szóljon, amelyben a férfi leginkább a kardját használja. Különösebb villám támadásokat nem használ, egyedül az említett villámgömböt, illetve néha a kardjából képes elektromosságot kisütni, mintha az elektromágneses gyilkosság technikát használná. A harc végére elég rendesen bánjon el veled, majd a városőrség szakítsa félbe a küzdelmet és fogd menekülőre. Ha ez megvan, innen fogom újra átvenni a mesélést.//
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Márc. 17 2015, 15:06

Ellenfelemet nem igazán zavarja, hogy több technikát is előre elkészítek, ahogy a genjutsu sem igazán hat rá. Nem értem, hogy mi lehet a baj, de hát ma már egyszer megleptek azzal, hogy kitörtek a technikából. Viszont a furcsaság csak azután következik, hogy az első vízgömböt a célpontomhoz dobom, mert ő egyszerűen eltűnik. Érezhetően chakrát használt. Vagy nem tud mindent a megbízóm vagy szándékosan elhallgatja az ilyen információkat. Nem tudom, de most nincs időm ezzel foglalkozni, majd ha újra szembekerülök vele, akkor megkérdezem. Ellenfelem eltűnt, majd megjelent a hátam mögött nekem háttal. Ahogy lenézek észreveszem, hogy a a kardja átszúrt, de amilyen szerencsém van a junsui kai megmentette az életemet.
- Áh, ezúttal egy tapasztaltabb ellenfelet küldtek ellenem. Úgy látom most nekem is többet kell beleadnom a harcba.
Gondoltam, hogy még nem adott bele mindent, hiszen a megbízóm elárulta, hogy komoly kiképzést kapott, ha ennyivel végezni tudott az elődeimmel, akkor vagy ők voltak nagyon gyengék vagy a srác több annál, mint amit eddig megmutatott. Szerencsétlenségemre más információ sem jutott a fülembe, hogy az idegen, akinek a likvidálására küldtek, képes használni a villámot, mint elem, ami pedig az én víz elememnek pont a gyengéje. Nem baj, feltudom használni, hogy pont a kontra elememet használja, hiszen én sem vagyok képzetlen és az nem jelent semmit, ha valaki erősebb elemet használ, hiszen nem az elemtől függ az illető ereje, hanem attól hogyan használja., ahogy a fegyvereknél. Nem a fegyver számít, hanem az, hogy ki használja. Már a kézpecsétek sem tetszenek, hiszen alapvetően villám elemi pecsétek, ami után a srác kezében egy villámgömb jelenik meg, ami még inkább nem tetszik. Nekem dobja, amiből szerencsére a hátralökő hatástól más nem történik. A repüléstől egy kicsit megszédülök, de ez nem tart sokáig. Ugyan gondolom, hogy a drótokkal kellene lefogni, de az a villám elemmel társítva a számomra lenne megrázó élmény, így másra gondolok. Összecsapom a kezem, mire a földből egy vízbörtön emelkedik ki a kibuggyanó vízbörtön technikának köszönhetően. Valószínűleg sikerült meglepnem ellenfelem, hiszen a támadás sikeres, bár a meglepetés csak néhány másodperc, mert a korábban használt villámgömbbel egyszerűen megsemmisíti a vízből készült dolgot, ami megfosztotta pár pillanatra a légzés és a testi szabadságától. Amíg a gömbbel bajlódik, addig előveszek egy robbanó cetlit, majd a falra ragasztom. A ragasztás néhány másodperc, így van időm még egy támadásra mielőtt ellenfelem újra támad, így gondolkodás nélkül veszem elő a nekotékat, amiket egyből fel is húzok, de ekkor érkezik a támadás, ami elől éppen csak sikerül elhajolni, majd chakrát gyűjtve a kezembe megindulok, hogy közel kerüljek ellenfelemhez és tudjam használni az idegfájdalom technikát. Sajnos a támadást elvétem, de szerencsére sikerül megkarcolnom, ami azt jelenti, hogy a méreg, ami a fegyveremen van, a szervezetébe került. Nem valószínű, hogy halálos mennyiség, de az biztos, hogy emlékezetes lesz a következő néhány órája. Ő egy újabb villám gömbbel támad, amivel újra ellök magától, amikor meghallom a városi őrség közeledtét. Nincs kedvem megvárni, hogy ideérjenek, így a legközelebbi házra ugrom és a falu határa felé veszem az irányt, természetesen nem felejtkezve el a cetliről, amit már biztonságos távolságról robbantok fel, miközben a tetőkön ugrálva menekülök.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Márc. 26 2015, 21:29

//Azért egy vízbörtönt nem tudsz csak így összehozni és még csapdába is ejteni az ellent.//

Ellenfeled sokkal keményebb, mint gondoltad, ráadásul a városi őrjárat is megzavar titeket, így kénytelen vagy menekülni. Szerencsédre nem tudnak követni, így távozhatsz. A város határában egy izmos férfi vár téged.
- Az Úrnő azt üzeni, hogy nincs fizetség! A feladatodat nem teljesítetted, de mivel próbálkoztál, nem fogunk levadászni. Szabadon távozhatsz erről a vidékről.
Ezt követően a fickó távozik, te pedig egyedül maradsz. Rajtad áll, hogy merre mész tovább.


//A kalandot befejeztük. Jutalmak: a küldetés elején szerzett pénz; +15chakra.//


~ Láttamozva, Elfogadva, Felírva --> Rikudou Sennin
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Szomb. Aug. 15 2015, 21:39

Shimura Danzou írta:// Remiyu //

A távozó Ren nem fordult vissza szavaid után melyek vagy reményt, vagy pedig tévedést tartogatnak. Lehet nem is hallotta, vagy csak túlzottan reménykedik és ezért nem akarta meghallani a bizonytalan választ. Vagy meghallotta, de nem mert visszafordulni, nehogy arca elárulja gondolatait. Bizony még sok lehetőség van, de talán benned fel sem merülnek ezek a gondolatok, vagy ha fel is merülnek, akkor esetleg máshogy, másféle szavakkal, melyek nem gyökeresen, de formálisan változtatnak a jelentésen.
A Zanten felé intézett kérdésed, vacsorád elfogyasztása közben, hamar válaszra is talált, ahogy a férfi a maga egyszerű és nyers módján ezt felelte:
- Ren Isten Prófétája, az ő szava az én szavam. Az Ő igazsága Isten igazsága, így tehát az én igazam is.
Magadra hagy az éjj óráiban, amik neked nem hoznak sok örömöt. Forgolódsz és a fáradtság nehezen múlik. Néha farkasüvöltés hallatszódik, máskor a kutyák csaholnak valahol a messzeségben.
Reggel Ren kopog, de nem sokat teketóriázva belép a szobádba. Jobb kezében egy tálca, rajta minden földi jóval, míg bal kezében egy fekete köpeny, mely belül pamut, kivül vízáló vászon. Ezeket neked hozta, ahogy a következő szavakat is:
- Reggeliz meg Mao-san, öltsd magadra a köpenyt. Isten viharral támogat minket, így ellenségeink nem tudják kifigyelni lépéseinket.
Ennyit mond, ezután kezét összeérintve távozik. Negyed órányi készülődést hagynak neked, végül megjelenik Zanten, hogy a maga módján szóljon indulás van. Amennyiben eleget teszel a kérésnek, kivezet a falakon belül egy tető alá. Körülbelül húsz ember verődött össze, mindannyian fekete köpenyben. Az időjárás zord, zuhog az eső és sötét fellegek gyűlnek. Téged mindenki szertartásosan üdvözöl. Induláskor Ren melléd somfordál és megkérdezi:
- Te shinobi voltál, ugye Mao-san?
Noha kint vagytok az esőben, ezért kevésbé terjed a hang, de érzed a levegőben szálló feszültséget. Mindenki fülel, okosan kell válaszolnod, de persze az után a szél technika után kockázatos lenne ezt letagadni, na de mi van ha bevallod az igazat? Talán ennyire nem bízhatsz bennük, esetleg mégis? Döntés a kezedben, ők várják a válaszodat.

Még válaszolni sincs időm az étket lerakja elém és távozik is, kezeim én is össze érintem. Vagy is össze dörzsölöm reggeli láttán. Nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára ilyen finom csemegét. Tényleg mintha egy festmény lenne az asztalomon annyira hihetetlen volt a látvány. Nem is haboztam neki estem a reggelinek, és meg tömtem pocakom alaposan. Zanten talán túl hamar ér vissza, épp csak befejeztem a reggelim. Végül is csak a köpenyem kell fel venni. Azt a feketét amit adtak ami egész jó darab, megvéd az esőtől. Csak a süket nem haja odakint vihar készülődik.
- Esik- nagyot sóhajtok - nem szeretem az esőt.
A férfi kivezet egy tető alá ahonnan látom nagyjából vagy húsz ember áll előttem. Nem lepődök meg ezen inkább az okoz némi meglepetést, ahogy üdvözölnek. Ezt viszont mármint az apró meglepettséget igyekszem palástolni. Ren mellém lép még ha esik is és fúj észre veszem és rá nézek. Azzal a tekintettel mint aki tudja érezte mellé lép valaki. 
A kérdés amit feltesz lényeges sőt nagyon is fontos, mert sok minden függhet a dologtól.
- Igen valami olyasmi voltam régen. Ezt gondolom te már sejtetted.
A válaszom végül is nem is meg igen is. Elég sejtelmes, hogy némi misztikumba burkoljon. Már csak az miatt is amit a kis csapat vezetője mondót. Mármint, hogy isten küldötte vagyok.
- Az ami voltam és ami vagyok nem gátolja azt amiben hiszek, és amiben hinni akarok. Nem gátol abban sem, hogy szolgáljam az akaratát.
Suttogtam Rennek az előbbi dolgot. Úgy pontosan ahogy azt olyanok teszik akiket elfogadnak olyannak amilyenek és megbocsájtanak nekik.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Aug. 25 2015, 16:23

// Ayami Remiyu //

Ren felemeli fejét s a magasba néz. A zuhogó esőben olybá' tűnik, mintha magával a viharral akarna dacolni. Csinos arcvonásait nem torzítja, inkább szépíti az eső.
- Köszönöm, hogy elmondtad ezt nekem, Mao-san! - mondja neked, szavait mosollyal fűszerezi.
Elfordítja tekintetét, két lépést tesz északi írányba. Hátrafordul így szemben áll veletek. Felemeli karját, a köpeny alól kivillan a ruházata, mely drága kelme lehet vagy szépen megmunkált pamut. Oldalán kard, míves penge a markolata alapján.
- Most pedig elindulunk Isten Ajándékáért, hogy segítségével visszaverjük a hitvány emberevő szektát! Előre, barátaim, előre! Sok veszély vár ránk a mocsárban, de igaz hitünkkel és bátorságunkkal leküzdjük ezt az akadályt is. Éppen úgy, mint a többit!
Ren megfordul és öles léptekkel menetelni kezd előre. A Köpenybe-csuklyába burkolódzó társaság némán, de sebesen halad előre, mint valami gyászoló menet, noha az összehasonlítás sok helyütt hibádzik.
Az eső koppanásai a durva vásznon hamar monotonná, már-már idegesítővé válnak. A halk menet pedig tántorítatlanul robog előre, nem rettenve meg a sáros talajtól.
Igen ám, de ekkor történik valami. Valami, amit Ren talán el akart kerülni, vagy egyáltalán nem vett számításba.
Két fehér ruhás alak lép elő, s elállják az utat. Kezükben Yarival állnak és várnak.
- Itt nem jöttök át, kutyák! Elpusztítjuk a démon fegyverét és nem kaparintjátok meg!
Elszántnak tűnnek, de mit tehet két ember Konohagakure no Sato Shinobijával szemben? Mit tehet két ember a Miyubokuu-hegy mestereinek tanítványával szemben? Mit tehet két ember Isten Profétájával szemben?
Furán hangozhat, de a legfőbb kérdés, hogy Remiyu, azaz Mao-san melyik kérdésre akar válaszolni. Sok minden függhet ettől, már persze, ha cselekszik. Természetesen hagyhatja, hogy Ren intézze a dolgokat, amennyiben így látja helyesnek a lány.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Hétf. Aug. 31 2015, 19:50

Nem válaszolok nincs is mire tulajdon képen. Csak végig hallgatom amit Ren mond bátorító szavak, biztatnak mindenkit. Még bennem is felfedezhetö némi lelkesedés szavai halattán.
~De majd kiderül.... majd kiderül, hogy mi lesz ennek a kalandnak a vége.~
Ugyanis nem áll szándékomban megölni senkit sem, ha az elkerülhető. Más felől viszont ha nem tudom elkerülni nos akkor pár fej a porba fog hullni. Mert nem szándékozom meghalni még egyenlőre.
-Nyavalyás eső....
Mormogom magam elé halkan miközben menetel kis csapatunk. Az eső egyre csak kopog köpenyeinken ami nagyon monoton most már. Egyre idegtépőbb ez a monoton kopogás és a hideg mert ez az eső alaposan lehűti a környezettet. Aztán egyszer csak meg jelenik két fehér ruhás alak előttünk.
~Kutyák...kutyák majd kiderül, minden esetre nem hagyhatom, hogy ezek a szavak provokáljanak.~
Tudom ha most ezek itt meghalnak akkor az esély, minél kevesebb vérontással oldjuk meg a dolgot a múlté. Talán ostobaságot csinálok most, de ki nyújtom kezem Ren elé.
- Majd én te csak figyelj, majd a végén meg magyarázom.
Mondom neki majd előre lépek két lépést, hogy a két fél közt legyek, köpenyem még takar és várok egy kicsit. Csak pár lélegzet vételnyi időt hagyok a két csoportnak.
- Csak isten képes uralni a szelet az eget és a földet. Isten bármilyen formát ölthet mikor milyen kedve van hiszen az ő útja kifürkészhetetlen.
Várok megint egy kicsit majd folytatom, csak a hatás kedvéért hagytam szünetet. A szavaim tudatosuljanak az emberekben nem tudom a fehér ruhásokban ezzel pontosan mit fogok elérni. Reménykedek egy bizonyos dologban, hogy felfognak valamit.
- És istent sokan szolgálják azt aki képes bármilyen alakot fel venni, hogy köztünk járjon. Próbára tehesse leghűségesebb híveit. A kard nem egy démoné hanem isten egyik szolgájához tartozik.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Szept. 06 2015, 21:21

// Ayami "Neko" Remiyu //

Ren talán meglepődött a lány elszántságán és hirtelen előrelépésén, de nem reagált semmit, csak megtorpant és bólintott. Meglehet ez annak a jele, hogy bízik Isten Prófétájának döntésében, vagy egyszerűen csak kíváncsi Mao-san következő lépésére. A fekete köpeny, melyről bőszen potyognak az esőcsepek, nem csak a nedvességtől, de valamelyest a hidegtől is védi a lányt. Ennek ellenére nem a legkényelmesebb viselet, mivel keményített pamut, már-már olyan, mint a nemez. Éppen ezért az eső dobolása a csuklyán renkívüli ingerlénennyé teheti az embert. S nagyon úgy tűnik, hogy Remiyu sem élvezi, ami természetesen érhető és logikus.
A lány bátorságát és kezdeményező-készségét most először mutatja meg igazán. Előre lép kezét feltartva. Így szabad utat ad néhány csepp víznek, melyek kellemesen pattannak rá karjára, ahol kellemesen hűsítik a mezítelen bőrt. Miközben beszél Őt magát is kiveri a libabőr. Talán a víz miatt. Vagy az is lehet, hogy a lány jobban beleéli magát a dologba, mint kellene. Vagy nem. Sok oka lehet, ha Remiyu ki akarja deríteni, hogy mi okozta a libabőrt, akkor a kérdéseket magának kell feltennie. De ez közel sem olyan fontos, mint az, hogy szavaival mennyire képes hatni a fehér csuhás férfiakra. 
Talán számított rá, talán cslódik majd, de a fehér ruhás férfiaknál süket fülekre talál:
- Nem fertőzöl meg minket eretnek tanaiddal, Te nő! A gonosz fegyvere lesújthatott vezérünk testére, de ez csak hitünk mértékét és szilárdságát erősíti! Elpusztítjuk ama sátáni eszközt és az egész világ hálával tartozik majd nekünk. Ha mi itt meg is halunk, Ti csak késve érkeztek majd meg és a gonosz pengéjének már csak hűlt helyét találjátok!
Félredobják fehér köntösük és lándzsájuk hegyét a lány felé írányítják. Legalább három méter a távolság. A föls sáros, az eső zuhog. Mind a két férfi őszülő hajzatot és szakállt visel, arcuk közel hasonló. Szemükben elszántság lobog. Remiyu mögött mintha valaki kardot rántana, majd Ren hangja csendül fel:
- Vérét veszük annak, ki a szentség és közénk áll!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Vas. Szept. 13 2015, 13:20

Az eső cseppek kopogása egyre kellemetlenebb volt viszont mikor kezem-felemeltem. Nos, az nagyon is jó volt a hűsítő eső csepp miatt. Borzongás futott végig testemen, szőrszálaim az égnek meredtek. Szóval teljes libabőr effektus minden tünete megfigyelhető volt rajtam. Számítottam arra, hogy ezek a fanatikusok nem hallgatnak majd rám. A mondandójukon viszont felvonom szemöldököm.
~Eretnek tanok mi? Elvakultak vagytok mind és bolondok.~
Nem akarom, hogy meghaljon az a két fehér ruhás és azt sem, hogy mi csapatunkból bárki megsérüljön.
- Hát nem veszitek észre?!
Kiáltok fel és egy lépést teszek ellőre mielőtt még Renék bandája lesújtana és vért ontanának. Az eső egyre csak záporozik, ahogy az én szívverésem is egyre jobban gyorsul. Leginkább elfutnék, hagynám Ren bandája intézte a dolgot. Akkor sokan sérülnének és halnának meg.
Nem akarom látni, nem akarom, közöm legyen a halálukhoz a küldetést is végre kell hajtani.
Kezem ökölbe szorítom, ízületeim halkan roppannak.
- Mind mondtam isten uralja mindenséget és ez kiválasztottjainak is megadatik.
Egy pillanatot még vártam, kell némi összpontosítás egy kis chakra irányítás. Gyűjtsd a chakrád az öklödbe, sűrítsd minél nagyobb és töményebb legyen. Majd a kellő pillanatban enged ki mindet, had tegye dolgát.
- RHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHH
Kiáltok és minden csepp sűrített chakrám kiengedem, az öklömön át miközben a földre sújtok teljes erőmből. Gouwan már, mint az erős kar technika remélem meg teszi a maga hatását. 
 
***
 
Ha a két öreg életben maradt, de egyensúlyukat vesztették vagy eszméletük intek Renéknek.
- Ne öljétek meg őket, ha kérhetem. Csak alaposan kötözzétek meg, ne tudjanak kiszabadulni.
Amint békejobban van, a két fehér ruhás feléjük fordulok.

- Én szóltam, figyelmeztettelek titeket.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Szept. 17 2015, 19:07

// Remiyu //

A lány elszánt és bátor, de nem szívesen ontana vért. Ezek szerint Konohagakure no Satou eszméi élénken élnek lelkében is szívében, a Tűz Akarata nem hagyta el még ezen a ázott földön sem. Őrültek és fanatikusok között rendkívül becsülendő, hogy ilyen hősiesen kitart amellett, amit képvisel. Igaz, némileg visszaél a helyzettel, de próbálja a legemberségesebb megoldást kihozni a dologból.
Ökle lesúlyt a földre és az megremeg! Táncolni kezd a talaj és egy kráter jelenik meg. Ayami Remiyu ereje talán megrengeti a vénemberek hitét, legalábbis a lány ezt reméli. Mögötte hátrahőkölnek az emberek, így egyfajta módon megakadályozta a lány, hogy lekaszabolják azokat, akik elállták útjukat.
A Vénemberek közül az egyik elájult a másik pedig a földön fekve összegömbölyödik félelmében. A lány parancsára megkötözik őket. A szekta tagjainak szemében csillog valami, hogyha a lányra néznek. Áhítat. Még Ren szemében is. De a férfi hamar felocsúdik és megdicséri a lányt.
- Lenyűgöző volt Mao-san! Most azonban induljunk tovább. Vár a mocsár.
Hamar fel is szedelőzködnek és már indul is a tásraság. Remiyu felfigyel valamire. Csak egy pillanat az egész. Körülbelül harminc méterre, az egyik háztetőn. Szürkés köpenyben - nyílván az eső ellen egy nő áll és figyeli a csapatot. Valószínűleg látta az előbbi jelenetet. Furcsa lilás kötéllel erősíti magára a köpenyt. A fejépn egy fejpánt csillan, de a jel ami rajta van, az nem eglszen tiszta. Majd eltűnik, ahogy Remiyu pislog egyet. Talán csak képzelte a lány?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Vas. Szept. 20 2015, 16:47

A terv sikerül végül is, hisz a két öreg életben maradt és ki tudja, tán át gondolják a dolgokat. Csere alapnak is jó lett volna a két vénség, de ha ide kirakták őket illetve a fanatizmus miatt, felesleges lenne bajlódni ilyesmivel. Az, hogy a jutsut ilyen sikerrel tudtam használni meg lepett. Egy darabig szemlélem a művem és legbelül büszke vagyok magamra.
- Köszönöm, szeretem volna jobb belátásra téríteni őket. Illetve nem szeretem a vérontást sem, nagyon elszomorít a dolog.
Céloztam itt arra a dologra, hogy nem csak én nem szeretek. Azt sem szeretem, ha más ont vért és okoz ezzel fájdalmat. Persze ha szükséges és végkép elkerülhetetlen, akkor meg teszem és hagyom mások is meg tegyék.
 
Alig, hogy elindulunk újra csak pár lépés, ami halkan loccsan az eső áztatta talajon egy alakra leszek figyelmes. Inkább csak egy villanás talán csak képzelődöm. Pislogok, de már nincs ott a nő, akit láttam az imént.
~Fejpánt, és az a sebesség a fura lilás kötél még csak hagyján. Az a két dolog, ha nem képzelődöm, akkor az egész jelenetet egy ninja nézte végig. Még nem ad okot vagy is igen ez egy jó ok arra, aggódjak. Talán figyelmen kívül hagy minket, de nem lehetek benne biztos. Egy ilyen jutsu nem éppen hétköznapi.~
 
Felnézek Renre és egy ideig figyelem, látszik, gondolkodok valamin. Majd tekintetem az előttünk lévő útra terelődik.

- Mond Ren messze van még a célunk? Már kezd elegem lenni az esőből és a türelmem is fogytán van. Félek, a bolondok még csinálnak valamit.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Szept. 30 2015, 18:19

// Remiyu - tőled is elnézést kérek a késésért //

Ren eleinte nem válaszol, talán fontolgatja mit is mondhatna. Végül szóra nyitja a száját. Az feltűnik Remiyunak, hogy a fiú végig a szemébe néz. És a fiú tekintetében mintha újfajta érdeklődést látna,
- Mivel még a városból sem értünk ki, ezért elég hosszú lesz az út. Azt hittem az eső elrejt majd minket... talán tévedtem.
Ezzel befejezettnek tekinti a beszélgetést. Újra a menet élére áll és megindul. A poros kis falu ócska házai hamar elmaradnak, az eső azonban továbbra is kopog. Csúszós, sáros az út, mely máskor talán könnyebben járható. Fél óra gyaloglás után a távolban fák jelennek meg. S mire elérik a mocsár elejét, addigra az emberek kezdenek nyűgössé válni. A lábuk alatt cuppogó talaj miatt nehéz a séta és innen csak nehezebb lesz. Ren füle hallatára nem mer senki panaszkodni, de Remiyu elkap néhány elégedetlen pillantást. A köpenyek alja sáros lett és sokak csizmája is átázott már. Remiyu-é is. A víz pedig csak zúdul alá, mintha valakinek az lenne a legnagyobb szórakozása, hogy eláztassa ezt a csapatot. A mocsárban már nem Ren vezet, hanem egy Nő áll az élre. Mintha Tarának szólították volna a többiek, de ezt nem hallotta jól Konohagakure no Satou shinobija. Pokoli hely ez a mocsár, tele akadályokkal, sárral, gonosz rovarokkal és az eső monoton dübörgésével. Mindenki fázik és szenved. Talán ez a csend a legrosszabb, mégsem mernek beszélni. Talán a gonosz szellemektől félnek, talán a fásultság teszi, vagy egyszerűen csak magányosan szeretne küzdeni mindenki.
Hosszú szenvedés és kinldódás után az átlagosnál több kidöntött fára lesz figyelmes Remiyu. A távolban egy óriási kard vonalai tűnnek fel. De mintha... igen... a kard körül fehér köpenyes alakok tüsténkednek. Bár hogy pontosan mit csinálnak, az nem látszik.
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Pént. Okt. 16 2015, 11:42

- Értem... igen az eső végtére is áldjuk és átkozzuk. Az a kettő inkább őrszem és nem egy feltartoztató csapat. Ha jók vagyunk és van egy kis szerencsénk zavartak lesznek, mikor közbelépünk.
 
Mondom, majd a csuklyát mélyen a fejemre húzom. Az eső hideg és nedves nem is igazán figyeltem Ren tekintetét legalább is látszólag.
~Biztos érdekesnek talál és gondolkodik, jár az agya. Már, mint érdekesebbnek, mint eddig a rövid ismeretségünk során. Mindegy is már szinte, hamarosan úgy is véget ér az egész így vagy úgy.~
Közben gondolnom kell arra is, hogy ha eljutok, a kardig hogyan viszem azt vissza tulajdonosának. 
~Ahhoz túl nagy, hogy felemeljem és Buntát sem tudom megidézni a chakrám túl kevés hozzá. Viszont egy valamire elegendő. Az idézéseknél chakra és a vér kapcsolata, de inkább a chakra az, ami számít. A vér inkább csak egy kapocs, ami meg könnyíti az idézést és az idézet lénynek az át kelést a téren át. Hisz elvégre ez egy fajta tér jutsu, ami volta kép egy kaput egy fonalat létesít amit meg lehet lovagolni és azon eljutni az idézőhöz.~
A terv lassan körvonalazódik bennem, miközben a talpunk alatt a sár egyre csak cuppog. Az eső pedig szűnni nem akaró kopogása egyre idegesítőbb. Érzem, hogy szinte bokáig állok a vízben, ami persze nem igaz csak a csizmám teljesen át van nedvesedve. Ahogy elérjük a mocsarat egy nő veszi át a vezetést. Nem igazán figyeltem, amikor nevén nevezték. A gondolataim elvonták figyelmem, hisz ha tudom, megpróbálom lehető legkevesebb vér kiontásával rendezni ezt. Fél szemmel azért végig mérem, a ruha semmit sem mond hisz egy a tömegből a mi kicsi csapatunkból. A mozgása alapján tiszta sor, hogy jól ki ismeri magát vagy legalább is otthonosan mozog az ilyen hasonló terepen. Talán a környéken nőhetet fel vagy a foglalkozása miatt most ő a vezetőnk.
 
Hosszú idő után, amikor már a rovarok az eső és a sár miatt szinte elviselhetetlen volt még számomra is az egész. Meg pillanthattuk a nagy kard körvonalait és a fehér ruhás alakokat. Nos, a terv végül is kész van, van vész tartalék is szükség esetén csak az a kérdés kell-e majd?
 
Egy kunait húzok elő a víztől áztatott köpenyem alatt. Mag vágom vele két ujjam is jobb kezemen majd bal tenyeremre kenek egy kis vért. Idéző jutsu/Kuchiyose no jutsu alkalmazom majd azt a nevet suttogom, akit meg idézni kívánok, s rá is gondolok erősen. 
- Kyuu segíts, nekem kérlek.
Amint meg jelenik, a tenyeremben köpeny alatt suttogni kezdek. Halkan, hogy az eső miatt ne legyen halható. Vagy ne értsék azt, amit mondok. A füstöt, ami köpenyem alól és kis nyílásokon szűrődik, ki azért feltűnő lehet másnak. Ha esetleg valaki rá kérdezne, csak ennyit válaszolok.
- Semmi komoly csak felkészülök.
Ami még igaz is.
- Kyuu amint Gamabunta kardjához érek, rá kenem a vérem és igyekszem folyamatosan érintkezni vele. Amint ez megtörténik, menj vissza a hegyre és szólj Fukasaku-samának. A kardnál vagyok, fogom és véremmel jelölve. Addig is maradj szorosan a ruhám alatt.
Kyuu biztos érti, mit akarok, hiszen ő nagyon okos, a békák közt első barátom.
 
 
//Kyuu: D vagy E szintű apró egy tenyérnyi béka. Az első volt, aki szoba állt Remivel és segédkezett neki, hogy szerződést tudjon kötni a békákkal. Ezért Remi nagyon kedveli és néha meg idézi csak azért, hogy beszélgessenek.

Kyuu alapvetően kedves személyiség, ezen kívül segítőkész bár csak szavakkal és lelki támogatást tud jobbára nyújtani. Termete és jutsu ismeretek hiánya miatt. Üzenetek átadására remek kis idézhető béka. *Gondoltam le írom Kyuu kicsoda is az első béka volt, aki Remivel kedvesen bánt.*//
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Nov. 02 2015, 12:24

// Remiyu - kicsit felpörgetem a dolgokat, már közel a vége. //

Rendkívül sok csapadék esik. Borzolja is az emberek idegeit, egészen addig, amíg meg nem látják Gamabunta kardját. Abban a pillanatban elömlik rajtuk az áhítat. Ren egyből az élre ál, kardot ránt. Se szó, se beszéd rohanni kezd és hívei szorosan a nyomában maradnak. Nem valami zseniális terv a részéről, bár lehetséges, hogy ez a legoptimálisabb. Majd kiderül.
Remiyu-san viszont nagyon okos ötlettel állt elő. Furfangos tervének létrehozásához pedig meg is idézi kedvenc barátját, aki hamar felfogja a terv lényegét.
Remiyu-san közel akar jutni a kardhoz. Ezért Ren csapatával tart, így talán nem fognak rá külön összpontosítani. Nyolc-tíz fehér köpenyes igyekszik távol tartani Ren csapatát a kardtól. Yari és Naginata a fegyverük. Azonban Konohagakure no Satou shinobiját néhány képzetlen és elvakult ember nem tartóztathatja fel. Könnyed és kecses ugrással átszaltózik fölöttük, s már csak pár lépésre van a kardttól. Érzi, amint a kicsiny béka eltűnik köpenye alól, nyílván szólni akar mesterének, hogy idézze meg Remiyu-t. Iszonyatos villámlás hasítja ketté az eget.
A következő pillanatban már egy ember áll Remiyu és a kard között. Ruhája fehéres, hatalmas lila masni van a derekára kötve. Hosszú fekete haja a föld felé lóg. Fejét előrehajtva, kissé meggörnyedve áll. Majd felemelkedik. Fiatal lány az, nem lehet több tizenhatnál. Éjfekete szemei vannak. Homlokán a Hang Rejtett Falujának jelképe díszeleg.
- Mi járatban vagy Orocsimaru-sama birtokán shinobi!? - hangja energikus és fenyegető.
Remiyu mögött negyven méterre vallási fanatikusok öldöklik egymást. Ráadásul Fukasaku-sama bármelyik pillanatban megidézheti a lányt. Fogytán van "Mao-san" ideje. Mi hát a megfelelő lépés?
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ayami Remiyu Szer. Nov. 04 2015, 14:51

Végre eljött a pillanat a kard már oly közel. Érzem ahogy Kyuu eltűnik, hála égnek már nincs sok. Meg egyébként is nem szeretnék úgy harcolni, hogy Kyuu itt van. Ha bármi baja történne nagyon szomorú lennék. Rennék nem követnek semmi taktikát egyenesen az ellenfélnek rontanak, nos a fanatikusok általában meg győzhetetlenek. hiába is beszélnék, így jobb ha a kardot vissza juttatom minél előbb a helyére. Én is futok a többiekkel, csak épp nem állok le harcolni senkivel sem. A kardot akarom elérni, már csak pár lépés egy nagy szaltó és szinte karnyújtásnyira van. 
Persze az esőtől nehéz köpeny meg nehezítette a dolgom. Kicsit nagyobb erő feszítésbe került minden. Ami egyébként nagyon egyszerű feladat száraz ruhában és cipőben.

Már emelném is a kezem, hogy vért fröccsenjen a kardra amikor egy ismeretlen lány jelenik meg előttem. Végig mérem, az öltözete ismerős, mintha már láttam volna valami hasonlót. Bár az is lehet, hogy tévedek, de ha mégsem akkor nem hallucináltam. Akkor ott a távolban is valami hasonlót láttam. Sejtettem, hogy a lány minden bizonnyal vagy olyan erős mint én. Vagy  pedig erősebb és ezt tartottam való színűbbnek, hogy könnyedén nem is letudna engem győzni. Tudom, hogy ninja hisz hang rejtek jelét ott viseli homlokán.
- Én nem akartam megsérteni a birtok határt. Alázattal elnézést kérek tőled és Orocsimaru-samátol.
A behódoltság látszatja a kedves szavak talán nyernek némi időt nekem. Erre számítok legalább is, mellesleg ad időt felkészülni. Szerencsére a köpeny amit úgy utálok ebben a pillanatban most segítségemre van. Több lehetőség is nyitva áll előttem, némelyik egész bonyolult ördöngös dolog. Általában, néha a legjobb megoldás az egyszerűség.
- Én bele lettem rángatva ebbe az egész dologba. Mikor elkezdődött ez az egész gondoltam végre megbujtatok az mögött.
Fejemmel a kard felé intettem és erősen ökölbe szorítottam a kezeim. Ujjaim ügyes játékával a sebet kezemen felszakítom és nagyon lassan csordogáló vért gyűjtök bal markomba.

~Még pár pillanat, még egy kis időt csak egy két másodpercet. Ennyit kérek csak ami igazán nem túl nagy kérés.~

- Csak át utazóban voltam ezen a vidéken, rokonokat igyekszem meglátogatni Kirigakuéhoz közeli kis faluban. A rokonaink közt volt egy shinobi az tanított néhány dologra. Ezért hiheted, hogy shinobi vagyok. Kérlek engedj, hogy tovább haladjak minél távolabb innen nem akarom, hogy azok közelében legyek.

Hangom utolsó mondatnál már nem szerény megalázkodó, hanem inkább könyörgő. Igyekszem hasonló kép nézni az előttem álló lányra.
Már csak reménykedem, vagy elenged és gond nélkül megtudom jelölni gyors mozdulattal a kardot. Vagy meg támad, esetleg az említett föld urához akar majd kísérni. Az utóbbi kettő számomra nem a legjobb megoldás. 

***

Ha netalán tovább engedne a kard felé a lány egy gyors mozdulattal kevés vért ami össze gyűlt tenyeremben kardra kenem míg elhaladok mellette és lehető legnagyobb sebességre kapcsolva futásnak eredek. Lehet nem túl hasznos, de mint azt ki okoskodtam már A kard eltűnik nem lesz mi miatt már harcolni. Az idézés szempontjából olyan mindegy, hogy én egy helyben állok vagy futok.

***

Ha a lány még sem engedne el, hanem Orocsimaru-hoz akarna kísérni. Vagy esetleg észre veszem, hogy a testtartása. A légzése meg változik támadó jelegűre. Nem késlekedem azonnal támadásba lendülök. Jobb ha én kezdeményezek, nem adok lehetőséget neki cselekedni. Rögtön egy jutsuval indítók Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa használom, hogy ellenfelem meg tántorítsam, vagy fel lökjem. esetleg ha váratlanul éri a dolog a sáros talajon messzire lökjem. Annak, hogy messzire lököm, nem látom esélyét. Bármelyik lehetőség jön be, nekem mindegy a terv szempontjából. bár van melyik nagyobb előnyhöz juttatna. Közvetlen a jutsu elsütésének pillanata előtt vérecskével teli tenyeremmel a kard felé suhintok. A vér fröccsenjen így a kardra, de a sebességére még a jutsu is rá segít, hisz maga előtt löki a testnedvem. Ez után pedig mivel úgy sejtem ellenfelem meg egyezően erős illetve lehet erősebb nálam. Jobb ha ki használom a minimális előnyöm ami az előző jutsumbol származik. Suupaa Ekuserento Haipaa Atakku taijutsut használva a mozgási sebességem tovább növelem. Már alap helyzetben a jutsu elég gyengébb vagy vagy hozzám hasonló ellenfél elkábítássara ha sikeresen betalál. Csak én ennyivel nem elégszem meg korántsem. Jobb kezemet hátrébb húzva felkészülök az ütésre Suupaa használata után. Teljes sebességgel és erővel az ellenfelemre sújtok Gouwanal.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Dec. 01 2015, 11:39

// Remiyu //

Az Otogakurei lány nem akar kötélnek állni, szavaidra arcizma sem rezzen.
- Meg kell halnod, betolakodó.
Csak ennyit mond semmi többet. Ez neked sem hagy sok választási lehetőséget, egyértelműsíti, hogy ezek után mi fog következni. De mivel Te magad sem most jöttél le a falvédőröl, éppen ezért gyorsan cselekszel. Azonnal átgondolod a helyzetet és lehetőségeidet. Tudod, hogy minél hamarabb meg kell érintened a kardot. Éppen ezért, beveted azt az apró trükköt, majd így kicselezve a lányt a kard mellé ugrasz és átölelenéd, ha körbeérnéd. Szerencsédre éppen időben... Egy pukkanás után már máshol találod magad. Eleinte túl sok a fény és szédülsz is az idézés miatt. Hamarosan azonban meglátod a hatalmas varangyot... lelkedbe nyugalom is költözhet, tudván, hogy biztonságban vagy. De persze az emberek egészen váratlanul is reagálhatnak az ilyen helyzetekre. Re miképpen cselekszel, Mao-san?

// Köszönöm a türelmedet. A kalandért +15 chakrával jutalmazlak, ügyes voltál. A továbbiakban Hidan fog neked mesélni, ugyanis én kapacitáshiányban szenvedek. ^^ //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shunsui Vas. Jún. 17 2018, 13:46

Madara

Telt s múlt az idő, ám még mindig nem érték el a céljukat. Shunsui-nak fogalma sem volt mennyi idő telt el azóta, hogy beléptek a barlang bejáratán. Talán csak percek, ám az is lehet, hogy órák óta bolyongtak az alagútrendszerben.
~ Talán eltévedtünk volna? ~ tette fel magában a kérdést ~ Nem tudná, merre kell mennünk? ~ már ilyen és ehhez hasonló gondolatok is megfordultak a fejében ~ Nem, az nem lehet! Nem úgy tűnik, hogy ne tudná, hol járunk, és merre kell mennünk. ~ nézett a tetovált nyakú férfira. A határozott lépteiből nem azt lehetett leszűrni, miszerint valami gond lenne.
~ De az is meg lehet, hogy jól tudja palástolni a zavartságát Shunsui végül úgy döntött rákérdez, hogy mikor érnek már oda. A kérdést azonban nem tudta feltenni, mert egy utasítás belefojtotta a szót. Az ismeretlen hang mögülük jött és váratlanul érte a vörös hajú férfit.
- Kik ezek? Talán ismerősök? – kérdezett rá. Érezte, hogy feleslegesen tette fel őket, mert a többiek reakciói elárulták az ellenkezőjét. A két nagydarab fickó egyből Kureji és a tetovált férfi elé ugrott. Védeni próbálták őket. Márpedig ha azt akarták, akkor nem ismerhetik ama hat maszkos alakot, sőt nem tudják kik ők. A fehér köpeny és az egy-egy állatot mintázó maszk ismerősnek tűnt. Hasonlítottak az ANBU tagok által használtakra, azonban volt rajtuk egy jel, amit nem ismert fel.
~ Fegyvertelennek tűnnek első látásra, azonban nem tudhatjuk, miket rejthetnek a köpenyek! ~ Shunsui azon nyomban próbálta felmérni a helyzetet.
~ Ismerősnek hangzik az a kifejezés. Mintha már hallottam volna azt a szót, hogy Burakkuma! Burakkuma. Burakkuma. ~ ismételte meg többször a szavat ~ Lehet, hogy az nem Burakkuma volt, hanem Baratama? ~ próbált visszaemlékezni ~ Nem tudom, nem jut az eszembe. Mindegy, most nem ez a fontos, hanem hogy nem egy csésze teára szeretnének meghívni minket! Az ismeretlen maszkos alakok közül kettő a folyosó falain indultak meg elég sebesen, míg kettő csak simán. A maradék két személy mozdulatlanul álltak s elzárták a visszafele vezető utat.
A két melák egyből megakasztott egyet-egyet, így csak ketten haladtak tovább Shunsui-ék felé. A vörös hajú férfi tisztában volt azzal, miszerint egyel mindenképp muszáj lesz megküzdenie. Így lett. A „B” betűvel megjelölt férfi harcba bocsátkozott az egyikkel. Mint azt Shunsui érezte, Kureiji a rabokkal együtt menekülőre fogta. Shunsui egyből felvette a megszokott harci pozícióját és várta az ismeretlent. Sajnos nem egy könnyű ellenfelet fogott ki. Mielőtt elérte volna a maszkos alak a ninját, két tanto-t húzott elő a köpenye rejtekéből. Gyors mozdulatokkal nézett szembe Shunsui. Olyan sebes vágások elől volt muszáj elmozdulnia, amilyenekkel nem sűrűn találkozott. Puszta kéz állt szembe egy fegyverrel. Shunsui nem ijedt meg a nem épp kecsegtető helyzettől. A férfi már azóta tanultja, hogy kell ilyen helyzetben viselkednie, mióta Gensai keze alatt mélyedt bele az ökölharc titkaiba. Ez volt az egyik alap tananyag, minek az ismerőjévé vált és minél magasabb szint elérésére törekedett. Még nem érezte magát annyira tapasztaltnak, hogy ne vegye komolyan ilyen esetben az ellenfelét. Akkor meg főleg. Nem egy egyszerű fegyveres ellenféllel állt szemben, hanem egy tapasztalt, igen komoly erőt képviselő személlyel.
~ „Ha fegyveres személlyel kerülsz szembe, akkor vagy kitérsz a támadások elől, vagy megpróbálod elérni, hogy a támadások térjenek ki előled. Ezt úgy érheted el, hogy megváltoztatod a csapás irányát. Ez a két lehetőséged van, amit használhatsz a Te szinteden!” ~ emlékezett vissza Gensai szavaira, miket akkor mondott, mikor belekezdett az okításába. Mind a két lehetőséggel élt a párharcában. Kitért, elugrott… mindenféle módszerrel próbálkozott elkerülni a tanto-kat. Ha az alkalom úgy adódott és megfelelőnek ítélte meg, akkor élt a másik opcióval. Kicsit kimozdult egy irányba, majd a tenyerével a penge oldalát vagy a markolatát, esetleg a maszkos kezére mért csapást. Ilyen alkalmakkor, rögtön próbált visszatámadni. Ha csak egy fegyverrel nézett volna szembe, akkor könnyebben tudott volna megsebezni.
Ahogy elhúzódott a harc, úgy lett tisztában a vörös hajú férfi, hogy ha valamilyen csoda nem történik, akkor nem fogja tudni elintézni az ellenfelét. Nem fogta vissza magát, teljes erejével küzdött, más választása nem volt. A súlyokat, miket viselt csak azért nem vette le, mert szüksége volt rájuk a harcban. Rá volt kényszerülve, hogy azokkal védje az ellensége pengéit.
~ Muszáj elnyújtanom a harcot és várnom egy olyan alkalomra, mikor végzetes csapást tudok mérni rá. ~ tervezte el. Első pillanatban, amikor meglátta a fegyvereket, az volt a terve, hogy lefegyverezi, és utána már fordul a helyzet s könnyebben elintézi. Eme tervét azonban el kellett vetnie, mert amint nagy nehezen sikerült kivernie egyetlen egy rövid kardot, egy másikat húzott elő. Nem tudhatta vajon hány darab rejtőzhetett még nála, nem szeretett volna felesleges kockázatott vállalni. Lehet, hogy csak két-három darabot tarthatott magánál, ám az is meglehetett, hogy tízet, húszat.
Csapás, csapást követett és egyre több sérülést szenvedett el. Hiába voltak Shunsui ütései pusztító erejűek, ha csak a padlóban és a falakban volt képes kárt okozni, az ellenfélben nem, azzal nem ért el semmit.
~ Ha nem történik valamilyen csoda, akkor nem fogjuk túlélni! ~ mondta ki magában végül. Nem szívesen mondta ezt ki, még magában sem. A Konohai ninja tényleg mindent megtett, minden izmát megfeszítve próbálta túlszárnyalni ellenfelét. Shunsui egy olyan ellenféllel állt szembe, aki erősebb volt nála. Talán nem volt túl nagy a különbség, azonban még azt se tudta leküzdeni.
A hatalmas ninja az intenzív és kemény támadás alatt csak nagyon ritkán tudta figyelemmel követni a többieket. Mikor legutoljára sikerült körbenéznie, az egyik nagydarab férfinak sikerült elintéznie az ellenfelét. Kiiktatta, ám annak meg volt az ára, ő maga mozgásképtelenné vált, a földön feküdt fegyverekkel a testében. A „B” tetoválással díszített férfi sem állt a helyzet magaslatán. Csak kétpillantásnyira volt ideje, mert rögtön utána oldalra kellett vetődnie. Ezután villámgyorsan állt talpra s emelte maga elé egyik kezét, amin lévő súllyal felfogta az egyik rövid pengét. A másik kezét maga mellé eresztette, hogy a kard párját se engedje a testéhez érni. Ismét védekezett, hátrált, alig bírta tartani a tempót az ellenfelével. Nem mintha a ninja nem lett volna elég gyors, azonban a felé tartó fegyverek kivédése nem egy egyszerű mozdulattal volt lehetséges megoldani. Muszáj volt figyelnie, hogy mikor felfogta a sulyokkal, a tanto csapásait, az nehogy lecsússzon a nehezékekről és lemetssze a karjait vagy a lábait.
Shunsui nem akarta feladni a küzdelmet, ő nem olyan személy volt, ki egy nehéz helyzet előtt állva megtorpan s feladja a további küzdelmet. A kezén lévő súlyokkal oly’ sokadszor is felfogta a két pengét. Nem hagyott rá lehetőséget, hogy ellenfélé legyen a következő lépés. Megfeszítette izmait és taszított egyet a maszkos férfin. A fehér köpenyes alak, nem bírt az erőteljes mozdulattal, hátrébb repült legalább egy métert. A vörös hajú ninja, amint karjaival ellökte ellenfelét, elrugaszkodott addigi pozíciójából és megpróbált egy közvetlen találatot bevinni. Mielőtt azonban az ökle elérte volna a vele szemben állót, az az egyik fegyverével állta az útját. Shunsui-nak le kellett fékeznie és felhagynia a támadásával, mert a tanto nem lapjával volt feléje, hanem élével. A maszkos alak hamar alkalmazkodott a Konohai ninja brutális erejéhez s másképp védekezett. Három találat után ráeszmélt, hogy nem olyan könnyűek a vörös melák csapásai.
- Ch! – sziszegte, miközben két lépést tett hátra. Az egyik penge épp a jobb füle mellett suhant el, míg a másik felsértette a bal mellkasát. A szorult helyzetben lévő férfi, már nem számolta hányadik sérülést szenvedte el. Gyűltek rajta a sebek, pedig mindent megtett, hogy minél kevesebbszer érintkezzen a teste a két kardal. Mindent megtett azért, hogy elkerülje a komolyabb sérüléseket, csak elodázni tudta ezt. Előbb vagy utóbb már nem lesz képes megúszni, akár mivel fog próbálkozni. Azzal szintén tisztában volt, hogy a sok kis sérülés egy idő után annyira hátráltatni fogják, mint egy komoly. Úgy érezte a lehetőségei az idő teltével egyre csak fogytak. Ahogy Shunsui, úgy a maszkos alak is kezdett hozzászokni a másik stílusához.
~ Ahogy azt Gensai Mester mondta, egy Mester szinten lévő vagy ahhoz közel álló személy hamar tud alkalmazkodni az ellenfél stílusához. ~ adott igazat Mestere egyik régi kijelentésének ~ Bárcsak úgy tudnák harcolni, hogy képes lennék meglepetést okozni ellenfeleimnek. Ha a mozdulataimmal képes lennék meglepni az ellenségeimet, az nagy segítség lenne a számomra. Azonban sajnos erre jelen pillanatokban nem vagyok képes és valamiért úgy érzem, még ha képes is lennék rá, nem biztos, hogy előrébb lennék! ~ gondolatmenete közben hátra bukfencelt s közben megpróbálta állon rúgni az alakot. A maszkos még időben vette észre, mire készül Shunsui és hajolt hátra, hogy elkerülje annak lábát. Egy újbóli sikertelen próbálkozást könyvelhetett el. Ha ennyi nem lett volna elég, az idegen következet. Rögtön visszatámadott, egymás után vágott az előtte épp felálló óriás felé. Shunsui miután bukfencelt egyet hátra, vetett még egyet, ám mikor fejjel lefelé volt, lerakta mindkét kezét és pörögve rúgott kettőt, hármat. Az elsőt elkerülte a maszkos, a másodikat már nem, sikerült vállon rúgnia. Ezek után is az adok-kapok aránya nem kedvezett a Konohai ninjának.
~ Bármennyire nehéz bevallanom, a fickó jóval erősebb és képzettebb nálam. Jelenleg nincs meg az erőm, ahhoz, hogy egy ilyen kaliberű ellenféllel száljak szembe, főleg nem fegyvertelenül. ~ ismerte el sokadszorra.
Az idő telt a helyzet nem javult, sőt rosszabb lett, fáradni kezdett. Ekkor történt az, hogy az eddig a harcba be nem csatlakozó maszkos alakok mögött, feltűnt egy másik ismeretlen személy. Az események ismét váratlan fordulatot vettek, a két fehér köpenyes alak gerincét egy-egy kígyó roppantotta össze. Mire a két élettelen test a földre hullott, még több hüllő szelte át a levegőt, a maradék maszkos alakok irányába. Kettő ismét azonnal meghalt, a maradék fickók az ismeretlen fogságába kerültek. Shunsui zihálva figyelte a történteket.
~ Ki lehet ez? Mi jöhet még? ~ a jelenlegi állapotában, nem igazán volt bizakodó. Az ismeretlen alak ruházatának egyik része hasonlított a Shunsui mellett harcoló tetovált fickóhoz, ugyan úgy egy lila öv fogta össze a kimonóját. Kureiji és a tetovált férfi letérdelése követően, megnyugodott valamelyest. Ebből a cselekedetből azt állapította meg, hogy nem ellenség, hanem inkább valamilyen nagykutya. Talán épp az, aki keresnek!
Shunsui, mikor meghallotta az ismeretlen nevét ledöbbent. Így már tisztában volt kivel állt szemben. Egy nagyon veszélyes személlyel, akit jobb elkerülni, mintsem konfrontálódni vele. Régebben Konoha egy híres és elismert személye volt, azonban a tettei olyan borzalmasok voltak, hogy el akarták fogni. Sikerült elmenekülnie és csak tovább öregbítette a hírnevét. Shunsui jól tudta ezt, nem úgy, mint a kortársai. Kevesen ismerték Orochimaru-t, nem igazán dicsekedtek vele a Faluban a fiatal generációknak. A vörös hajú ninja is csak a részeg embereknek köszönhette eme ismereteit. A legendás Sannin Shunsui-t szemelte ki következőleg. A férfinak se ereje, se ideje nem lett volna reagálni a nem mindennapi alak cselekedetére. Első ránézésre nem tűnt olyan erősnek, mint az régebben képzelte. Magas volt, az átlagemberekhez képest és nagyon fehér bőrű. Úgy nézett ki, mintha még sosem látott volna a bőre napfényt. Eme világos bőrszín mellett, jól kitűnt a szemei körüli lilás festék és a fekete hosszú haja.
- Igen úgy van, ahogy azt Kureiji mondta! Az álruhás ninja nem félt az őt körbeölelő veszélyes személytől. A félelmét elnyomta a döbbenete, így az nem mutatkozott meg. Shunsui örült ennek, mert abban a helyzetben, amibe kerül muszáj volt higgadtnak maradnia.
Shunsui
Shunsui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1153
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 228 (C) – Súlyok nélkül: 456 (B)
Gyorsaság : 178 (C) – Súlyok nélkül: 356 (B)
Ügyesség/Reflex : 341 (B)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Hang Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 605

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Jún. 20 2018, 01:26

A Sanninok egyike, a legendás hármas tagja ott állt előtted. A hazáját elhagyó, s azóta bosszút forraló shinobi, akit a fél világ keres, most téged nézett. Merev testtartásod, és valódinak tűnő komolyságod mosolyt csalt az arcára. Nem így képzelted el a legendás férfit. Termete átlagos volt, esetlennek tűnő testtartása, hófehér bőre nem egy olyan shinobira utal, aki a nevéhez fűződő tetteket véghez vihette. Hisz mennyi rémtettet hajtott végre a híres Orochimaru? Talán a kocsmákban forgó beszédek nem fedhették a teljes igazságot, még így is tudtad, hogy ez az ember képes egy fél falut is elpusztítani. Ereje legendássá tette, s tudását magától a III. Hokagetól kapta. Sarutobi mester Konoha egyik, hanem a legbölcsebb személyként vált ismerté. Orochimaru nevéhez számtalan kísérlet és embertelen tett fűződik. Ezekről, ha nem is olyan részletesen, de az akadémián már hallottál, vagy néhány esti rémmese során. Nem volt olyan ember a kontinensen, aki ne hallotta volna a Fehér Kígyó nevét. 
- Morcos arcú fiút hoztál nekem, Kureji. Kukukuku - mosolyodott el, miközben lilás festésben úszó kígyószerű szemei a tieidet figyelte. Tekintetét nem vette le rólad, tartotta a mély szemkontaktust. Látta rajtad a megdöbbenést, s a keménységet. A tüzet, mely a szemeidben lobogott. Ám ha valakitől, akkor előle nem lehet elrejteni a félelmet. S ha ezt akár tudatosan, akár a tudatodon kívül úgy érezted, elfedted, ő látta rajtad. Féltél tőle. Mindenki fél tőle. S most, hogy egy olyan ember, akit akár egy kézzel is képes lehetsz megfojtani, ott áll előtted, s farkasszemet nézve figyeli a reakcióid, félelmet keltő volt. 
- Milyen szépen kidolgozott fizikummal rendelkezel a korodhoz képest. Kitartónak tűnsz és elszántnak. De látom, hogy nem rám számítottál. Mi a neved, fiú? És miért jöttél? Pénzért vagy hatalomért? Mit ígért neked Kureji?
A fehér kígyó csupán a válaszod után szakítja meg a szemkontaktust. Mindez idáig olyan érzés lehetett, mintha a szemével hatolt volna a tudatodig, s saját kezűleg végzett volna egy hazugságvizsgálatot. A szem a lélek tükre. Ő pedig képes olvasni a lelkedben. Miután hátralépett, elmosolyodott, s a tőle megismert kuncogást hallatva, a tetovált férfi felé szólt. 
- Vidd azokat a váróterembe, hamarosan érkezem. - ekkor Orochimaru ismét feléd veti a tekintetét. 
- Shunsui-kun (Amennyiben nem mutatkoznál be, csupán Kis Vendégünknek hívna, ekkor azonban szavait Kurejinek címezné.). Megismertél hát. Most én is meg akarlak ismerni téged. Lenne is egy feladatom a számodra. Az egyik rab megszökött a cellájából. Egy blokkba rejtőzött el, amit elzártunk azóta. A rab ugyan nem tud kijönni, valakinek viszont be kellene mennie, s kihozni őt. Ha megölöd, engem az sem érdekel. Meglátjuk, mire vagy képes a nagy karjaiddal. Kukukuku - Orochimaru ellépett melletted, miközben kuncogott egyet, majd ahogy hátratett kézzel sétált a világ legtermészetesebb módján, így folytatná.
- Kureji, vidd a Vendégünket a Tizenhármas szekcióba
Orochimaru eltűnt a folyosó végén, Kureji pedig megindult a másik irányba. Célszerű nem lemaradni, mert innen nem jutnál ki valószínűleg. Meghátrálni sincs nagyon értelme, mert ki tudja, hogy miféle borzalmakkal kellene szembenézned, ha most úgy döntenél, hogy kiszállsz. Innen már nem lehet. Élve biztosan nem. 
Kureji röpke hat-nyolc perc alatt vezetett volna téged a labirintusban. Nem igazán szólt hozzád, csupán néhány tanácsot adna.
- Úgy tűnik a főnöknek bejöttél. Ha ezt nem baszod most el, akkor lehet, hogy meg is tart. Jó kölyök vagy, Vöröske, de most ez nem lesz elég. Én nem tudom, hogy t emennyire ismered Orochimarut, de ha az ő rabjai közül szökik meg valaki, akkor az nem lesz egy sétagalopp, az kurvaisten. Igyál egy kortyot, mert valószínű fájni fog. Ha túléled és nem döglesz meg, kapsz majd egy másikat is. 
Kureji a kezedbe adna a zsebéből elúhúzott laposüveget, melyben szaké volt. A flaskát átadta, majd befordulva a folyosón, eléritek a megadott szekciót. 
Egy ajtó állt előttetek, nagy, kétszárnyas ajtó. A kilincsek körül pecsét jelei voltak felrajzolva, melyből újabb pecsétszálak futottak végig a szárnyakon. Az ajtó el volt zárva. 
- Én be nem megyek, az biztos, mint a kibaszott halál. Te kaptad a feladatot, én csak megmutattam, hol kell bemenned. Ha nyílik az ajtó, gyorsan menj be rajta. Nem lenne jó, ha a folyosón sétálgatna egy rab
Ha jól megfigyelted, az ajtó felett lévő falon egy kis kamera helyezkedett el, s titeket nézett. Az ajtón lévő pecsét felizzott, majd a két szárny megnyílt. Nem nyílt teljes egészében ki, éppen annyira, hogy átférj rajta. Miután bementél, az ajtó bezárult mögötted, s ismét felizzottak a jelek, ezzel jelezve, hogy az ajtó zárva marad. A terem valamiféle kantin lehetett. Hosszas asztalok, körülöttük székek. Java része felborítva, szétdobálva a földön. Sötét volt, csupán a falon még égő néhány fáklya, s a mennyezetről lógó sötét lámpák néhai felvillanása adta meg a rémisztő atmoszférát. Nem láttál senkit, ám nem is láttad be a helyiség egészét, ugyanis a konyharész fallal volt elválasztva. hangokat egyelőre nem hallottál. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shunsui Pént. Júl. 27 2018, 15:47

Madara

Shunsui, mikor elvállalta ezt a küldetést, álmában sem gondolta, hogy eddig fog fajulni a helyzet. A Három Legendás Sannin közül találkozni egyel és méghozzá azzal az eggyel, aki nem más, mint Orochimaru, már nem mondható szerencsés helyzetnek. Egy nagyon, nagyon veszélyes alak, ki ha rájönne, hogy épp egy feladatot teljesít a volt Faluja számára, ki tudja, mit csinálna a vörös hajú ninjával.
- Megtiszteltetés számomra eme szavak egy ilyen hatalmas személytől! – köszönte meg a dicséretet és hajolt meg utána - A nevem Shunsui és se nem pénz, se nem hatalom miatt járultam az Ön színe elé. A vörös hajú férfi megválogatta a szavait, tisztában volt vele, hogy egy rossz szó, egy sértés és olyan könnyedén lelheti a halálát, ahogy egy fogpiszkáló törik ketté egy férfi kezében. - Egy férfit keresek. A nyomait egészen Tanzaku Gai-ig követtem, ám ott nyomát vesztettem. Azért kerestem fel Önt, mert Kureiji azt mondta, maga talán tud segíteni nekem. – beszéde közben próbálta tartani a szemkontaktust. Nem ment olyan könnyen, legszívesebben másfelé nézett volna, miközben beszélt. Shunsui úgy érezte bármennyire próbálja leplezni az igazságot, Orochimaru szemei mindenen átláttak. A Konohai ninja remélte, hogy a vele szemben álló legendás személy nem fog sokat faggatózni, mert kételkedett magában. Kételkedett, hogy ki fogja bírni és sikerül elrejteni a valódi szándékát.
- Ha ez az óhaja, akkor örömest teljesítem a legjobb tudásom szerint! – hajolt meg ismét. Nem volt más választási lehetősége, innen már nem volt visszaút. Ahogy azt Orochimaru parancsolta, követte Kureiji-t egészen az említett szekcióig. Kureiji óva intésén elgondolkozott.
~ Miféle személy lehet az, aki megszökött, akitől Kureiji ennyire tart? ~ közben elvette a flaskát és meghúzta azt ~ Jobb lesz, ha az elejétől kezdve mindent beleadok! ~ jutott elhatározásra. A kétszárnyú ajtó előtt megtorpant, végignézett az ajtón elhelyezett pecséten. Nyelt egy nagyot, majd, ahogy kinyílott az ajtó rögvest belépett rajta, be az ismeretlen sötétbe, ahol isten tudja miféle veszedelem vár rá.
Shunsui
Shunsui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1153
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 228 (C) – Súlyok nélkül: 456 (B)
Gyorsaság : 178 (C) – Súlyok nélkül: 356 (B)
Ügyesség/Reflex : 341 (B)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Hang Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 605

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Júl. 29 2018, 22:22

Orochimaru türelmesen hallgatja végig rövidke mondataid, nem csodálkozott azon, hogy nem nyílsz meg teljesen. Talán már az is nagy szó, hogy volt, aki beszélgetésbe mert eredni vele. A Fehér Kígyó a világ az egyik, talán a legkeresettebb bűnözője. Hírneve megelőzi őt, rémtetteinek valós számaival pedig talán még ő maga sincs tisztában. Ki tudhatja, hány és hány borzasztó tett fűződhet a nevéhez. Hány és hány tucat, vagy talán több száznyi ember életét keserítette meg, vagy pusztított el végleg. Talán még ő maga sem tudja.
- Hm...Sokan keresnek valakit. S férfiból is van egy pár a földrészen. Kukuku...Ha segítesz nekem, adhatok esetleg némi kiindulópontot, hogy megleld azt, akit keresel.
A beszélgetésetek igen csak rövid volt, de érezhetted, Kureji is megerősítette, ha ezt most jól csinálod, talán nyert ügyed van Orochimarunál. Nála pedig kevesebben ismerik a világot és az alvilágot. Ha valaki, hát ő biztos tudja, kit hol kell keresni.
A fáklyákkal kivilágított folyosó egyszer csak véget ér, mikor az ajtó előtt megálltok. Miután a kétszárnyú bejárat megnyílt, Kureji hátrébb lépett, s megvárta, amíg beljebb kerülsz.
- Oszt vigyázz magadra, el ne bazd az életed, kölyök. - tette hozzá a furcsának ható, bíztató szavakat a tőle megszokott módon.
A kantin üresnek tűnt. A lámpák csupán néhánya biztosított állandó fényt egy-egy szegmensébe, a többi csupán pislákolva nyújtott további lehetőségeket a látásnak. A hosszas asztalok melletti székek javarészt fel volt döntve, mintha valami rinocérosz vágtatott volna át a termen. Nem láttál, s nem is hallottál semmit, egyelőre. A konyharész fallal volt elválasztva, melynek ajtaja nem volt teljesen becsukva, csupán a keret felé hajlott, így nem engedett beljebb látni. Semmi rendellenes nem volt, az amúgy rémisztő környezetben, helyenként véltél csupán felfedezni néhány karomnyomot az asztalok felületén végighúzva. A karmok jóval nagyobbak lehettek az átlag emberi körmöknél, s mélységükből adódóan is azt a következtetést vonhattad le, a rab nem egészen emberi. 
Hirtelen zajt hallottál a konyharészről. Lábosok, tányérok, evőeszközök hullottak a földre, miután valami mély, fújtató hangot hallhattál. 
Az egyik választásod, hogy benyitsz az ajtón, hogy meglásd a hang forrását, mely valószínűleg a te célpontod. A másik megoldás, hogy megvárod, amíg ő maga jön ki a kantinba.
Bárhogy is döntesz, szembekerülsz a "rabbal". Egy közel két méter magas, félig ember, félig valami torz, elfuserált, valami. Úgy nézett ki, mintha egy embernek egy emberméretű daganat nőtt volna ki a testéből, s saját magát kezdte volna felfalni. Az emberi oldala még nem tűnt veszélyesnek. Vékony végtagok, kopott, fehéres bőr, látszott, az ipse legalább egy éve nem volt napfény közelében. Lábán rabcipő. Ami aggasztóbb volt, az a férfi baloldala. A bőre teljesen eltűnt, barnás réteg borította be, mely a konyha/kantin lámpái megcsillantak. Talán sziklakeménységű lehet. Apróbb szarvak nőttek a fejéből, a vállából, s a térdéből. Arcának torz felén a szájából méretes metszőfogak lógtak ki, szeme narancssárga volt, méghozzá olyan, ami egy életen át beleivódik az ember tekintetébe. Haja az emberi alakjának hosszas barna volt, míg a torz felének, rendezetlen, ritkás tövekben lógott. A bestia, bárhol is találsz rá, feléd fordul, miután az orrát a levegőbe nyomva kiszimatolja, hogy nincs egyedül. A fenevad igéző tekintetével néz feléd, majd állatias üvöltést hallatva ugrik feléd. Amennyiben a konyhában vagy, vagy ha kinn, az első asztalig repülsz, majd jó néhány métert csúszol a sima felületén. A pofon, melyet mancsával osztott le, alaposan megremegtette a koponyádat is, így az tisztázódik, nem érdemes ebből sokat bekapni.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 4 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.