Erdőségek

+10
Senju Tobirama
Hattori Arata
Matuke Hariko
Ureshii Ogawa
Hirotoshi Baku
Hirotoshi Shinji
Rock Lee
Shikaku
Yagato Tendo
Kanmiru
14 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Rock Lee Csüt. Dec. 02 2010, 21:10

Mint a villám repültek a másodpercek eme halál közeli esetben, most megtapasztalhatták, hogy milyen ha közelünkbe merészkedik a halál, vagy akár egy barátunk életét fenyegeti. Nem volt igazán megfelelő taktika, hisz nagy valószínűséggel a legkisebb mozdulatra is reagált volna a bandita. Egyszer csak a gaztevő karja saját torka felé szegezte a kunait, arcáról leolvasható volt, hogy ő sem tudja mi történik. Eleinte csak egy árnyék látszott a tolvaj válla mögött, de szép lassan kibontakozott egy gyönyörű shinobi aki sikeresen alkalmazta technikáját. A csapat 3-om tagja értetlenül állt a dolog előtt és csak nézték az eseményeket. A lány felszólította a férfit, hogy mit is csinál, mire a férfi csak rimánkodni kezdett, hogy ne ölje meg, megbánta, és nem csinál többet ilyesmit. Ekkor a lány ráordított a férfira, aki azon nyomban sírni kezdett a rémülettől és elmondta, hogy csak a pénz hiány késztette ilyesmire. Most már mindenképp ártatlannak bizonyult a fickó és ti koncentrálhattok a küldetésre és összeismerkedhettek a csapat negyedik tagjával. Hogy mit tesztek a gyermek módjára síró férfival az csak rajtatok áll. Viszont sietnetek kell, mert lassan kezd besötétedni, és Kohannak könnyen lehet, hogy segítség kell.
Rock Lee
Rock Lee
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Csüt. Dec. 02 2010, 21:59

Még mindig azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetne kiszabadítani Ogawát, ám egyszer csak egy falevélre lettem figyelmes, ahogyan az lassan ereszkedik lefelé, egyenesen Ogawa homlokáig. A fiú mivel nem látta, hogy mi volt az kissé meglepődött, de aztán arra lettünk figyelmesek hogy a kunai egyszer csak megfordul a forgatója kezében, majd a saját nyakához szegeződik. Egy fiatal lány, esetleg nő alakja kezdett kirajzolódni a fickó mögött, a legfeltűnőbb számomra a haja színe volt: rózsaszín, érdekes gondoltam. Közben Ogawa elugrott a férfi szoírátásából. *"Tíz másodperced van, hogy nyomós indokot adj arra, hogy miért támadtál Amegakure shinobiaira..." Hmm, tehát Amegakurei shinobi lenne?* gondoltam magamban, majd tüzetesebben megnéztem magamnak és meg is láttam a fejpántját. *Igen, egy bajtársunk az, micsoda szerencse, ha ő nem jön... Ogawa... talán nem tért volna vissza*. Megkönnyebbültem. Kezemet zsebre vágtam, és vártam a fickó válaszát a kérdésre, melyet a nő tett fel. *Mi másért is tette volna, ha nem a pénzért? Mindenki azért vetemedik ilyesfajta tettekre* gondoltam miután elmondta indokát a tetteire, amint befejezték a csevejt megszólaltam. - Köszönjük a segítséget - köszöntem meg a lánynak, hiszen ha ő nem jön talán egyel kevesebben távozunk... sóhajtottam egyet majd folytattam - Ha te nem jösz, akkor nem is tudom mit tettem volna... - hajtottam le a fejem. - Mellesleg a nevem Shinji. Nem akarom elsiettetni a dolgot, de ránk még vár egy feladat és nemsoká besötétedik - mondtam, majd vártam, hogy mit lépnek a többiek.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Baku Pént. Dec. 03 2010, 14:33

Nem telt el sok idő, különös fordulat történt. A férfi a kezében lévő kunaial a saját torkát célozta meg. Először nem értettem, hogy miről van szó, ám amint egy halvány rózsaszín foszlány jelent meg a férfi mögött világossá vált minden. *Meisai Gakure no Jutsu?! Pont jókor. De ki lehet ez? A férfi csak egy része lenne a csapdának?* Közben a lány teste teljesen kirajzolódott, a nyakában lévő fejpánt jelezte felénk, hogy egy társunkkal van dolgunk. Mivel - ha emlékeim nem csalnak - már láttam a lányt a városban, ezért azt a feltevésemet, hogy ez csapda elvetettem. A lány fenyegetőzni kezdett, minek hatására a férfi bevallotta, hogy csak a pénz miatt tette (Ugyan mi másért tehette volna?) és sírni kezdett. Figyelmen kívül hagyva a banditát egy lépést közelebb tettem, majd a lányhoz szóltam.
- Jó időzítés. Hogy-hogy utánunk jöttél? Amúgy a nevem Baku. - mondtam, majd a férfira néztem, aki tekintetéből csak úgy sugárzott a félelem. Nem tudtam, mit kezdhetnénk vele, így meghagytam a döntést a többieknek. Viszont sietnünk kell, mert lassan beesteledik, Kohanról pedig semmivel nem tudunk többet, mint hogy elkóborolt - talán a fickó tudna nekünk mondani róla valamit, hátha látta.


A hozzászólást Hirotoshi Baku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 06 2010, 14:10-kor.
Hirotoshi Baku
Hirotoshi Baku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ureshii Ogawa Hétf. Dec. 06 2010, 00:16

Ogawa már majdnem elszánta magát hogy megpróbál valami trükkel kiszabadulni, mikor az őt tartó férfi keze elmozdult, de nem a torka felé, hanem a sajátja felé. Ezen a fiú nem kicsit meg is lepődött, de amint lehetősége adódott, arrébb futott, hogy ha netán az alak újra támadna, ne érje el, aztán hátrafordult, hogy megnézze, mi is történt amitől megszabadult. Társai is ugyanolyan döbbenten vették észre, hogy egy rózsaszín hajú kunoichi volt az, aki segített rajtuk. A pántjából ítélve közülük való, de a mondandója is azt sugallta, hogy hű az otthonához.
A férfi a fenyegetésre térdre roggyant és rimánkodni, sírni kezdett, hogy csak a pénz miatt csúszott le idáig.
"Hát persze, csakis a pénz. Annyira bosszantó dolog, hogy emiatt a kis vacak miatt ilyen mélyre süllyednek az emberek. Remélem velem nem történik meg. De ha jól belegondolok, ez a pasas mióta várhatott már itt? Órák óta? És ha mi nem jövünk? Ha senki nem jön akit elkaphat? Akkor mi van? "
Kellett egy kis hatásszünet, mire feltűnt hogy épp bemutatkozós résznél járnak, így hát gondolataiból ismét visszaugrott a valóságba és kicsit habogva bemutatkozott.
- Bocsánat hogy nem mutatkoztam be rögtön, Ogawa vagyok. És köszönöm hogy megmentetted az életem, leköteleztél. - mosolyodott el a fiú, majd a még mindig zaklatott állapotban lévő gyámoltalan alakra tévedt a lányról, bár ebben az esetben már inkább nőről a tekintete.
- Vele mi lesz? Itt hagyjuk? Vagy visszük magunkkal amíg Kohant keressük? Esetleg valaki tovább keresi a barátunkat és valaki meg visszaviszi a faluba ezt az alakot?
Ureshii Ogawa
Ureshii Ogawa
Játékos

Tartózkodási hely : Szombathely


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 136

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Matuke Hariko Hétf. Dec. 06 2010, 18:23

Lassan megjelentem mindenki szeme előtt és felszólítottam a támadót, hogy válaszoljon a kérdésemre. Gyűlöltem az ilyen embereket, megtámadnak más segítőkész embereket, hogy pénzt szerezzenek. Szerencsére ez az eset jól sült el, mert Ogawa megmenekült és a férfi esdekelni kezdett. Már-már szánalmas volt mindaz amit csinált, de most nem erre figyeltem. Az előttem lévő három genin mindegyike bemutatkozott nekem ami megkövetelte, hogy én is megtegyem ugyanezt a gesztust.
- Matuke Hariko vagyok, Tenshi-sama alázatos szolgája. Azért jöttem utánatok, mert megkért vigyázzak rátok. Legszívesebben végig a nyomotokba maradtam volna észrevétlenül, de úgy véltem ebben a helyzetben nem tudtok segíteni társatoknak. Mondtam neki, majd halkan kifújtam a levegőt, majd az előttem esdeklő férfira néztem és a fejemet ingattam ide-oda látván milyen szánalmas is. Erősen gondolkoztam, hogy mi is legyen az ő sorsa. Lassan leguggoltam a férfi mellé a kunaiával a kezemben, majd egyenesen a szemébe néztem.
- Mond csak... Nem láttál véletlenül erre kószálni egy fiút? Egy fiút aki Kohan névre hallgat? Esetleg nem hallottál valamit ezzel a névvel kapcsolatban? Kérdeztem rá a lényegre halkan, érzékeltetve vele, hogyha nem jót válaszol akár meg is halhat. Ennek érzékeltetésére a kezemben lévő kunai is segített amit a szeme előtt mozgattam a kezemben és néha igencsak közel került a férfihez.
Amennyiben a férfi tud valami információt Kohanról akkor szépen figyelmesen végighallgatom, majd ha befejezte rákérdezek arra, hogy tud-e még valamit.
Ha viszont nem tud semmit a fiúval kapcsolatban vagy nem mondja el és tovább könyörög az életéért, abban az esetben hirtelen megragadom a csuklóját, majd a kunaial átszúrom a tenyerét.

- Biztos nem tudsz valamit a fiúról? Ebben a helyzetben már meg lehet állapítani ha valaki hazudik, hisz a légzése felgyorsul a halálfélelemtől, szíve is gyorsabban fog verni. Ezen a pillanaton áll vagy bukik minden, legalábbis a férfi számára. Ha tud válaszolni a kérdésemre és mindent elmond amit tudni akarok, akkor meggyógyítom a tenyerét, viszont ha továbbra is azt állítja, hogy nem tud semmit, ha igazat mond ha nem, a kunai a torka felé veszi az irányt és nem, nem áll meg előtte.

Információval, vagy anélkül, miután befejeztem a vallatást felállok és a három genin felé sétálok lassan, majd a csapdába esett fiú, Ogawa mellett állok meg úgy, hogy a vállára rakom a kezem.

- Legközelebb figyelj jobban. Ez még a szerencsésebbik eset volt, de ha robbanójegyzetekkel lett volna tele a teste... hát nagyon rosszul jártál volna. Legközelebb egy Bunshinnal győződj meg arról, hogy nem e csapda. Mondtam neki kedvesen, majd ezúttal már mindegyik geninhez beszéltem.
- Azt szeretném ha ti találnátok meg Kohant és nem én. Én csak azért vagyok itt, hogy megvédjelek titeket, de innentől mellettetek utazom, mert így nem annyira unalmas az út. A mondatom végét egy kicsit viccesre fogtam, majd információval, vagy anélkül a keresésre buzdítottam a fiatalokat.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Rock Lee Kedd Dec. 07 2010, 19:35

Miután megesett a bemutatkozás mindenki részéről, jöhetett a férfi kínvallatása. A férfi térdét átkarolva szipogott a félelemtől, várva, hogy mi fog történni vele. Miután határozottan rákérdeztél, felemelte kezét és megmutatott egy irányt, majd a következőket mondta.
-Arra..fhmpü..fhmpü...láttam nemrég egy kölyköt egy bottal játszani...fhmpü...kardozott, egy faággal. Túl esetlenek tartottam, hogy megtámadjam, inkább ott hagytam...fhmpü...a folyó mellett.
Nem is kellett több, mert tudtad, hogy igazat mond. Megtudtátok, merre találhat Kohan már csak el kell menni érte. A tolvaj beszéde végén, elkezdett esni a hó, jelezve a tél jelenlétét. Kezd igencsak hideg lenni és még most se tudjátok mi történt Kohannal. A nap már félig eltűnt a horizonton és a sötétség kezdi el felütni az arcát.
Rock Lee
Rock Lee
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Csüt. Dec. 09 2010, 17:12

A lány, vagy inkább nő elkezdte kikérdezni a fickót, aki - sírva - elmondott néhány dolgot, ami hasznos is lehet akár. ~ Kardozott egy bottal? Érdekes... ennél komolyabbnak gondoltam Kohan-t. Talán nem is ő volt az, akit látott a férfi? ~ gondolkodtam el egy pillanatra, de eszembe jutott, hogy nemsokára beesteledik. - Sietnünk kell, egyáltalán nem biztos, hogy Kohan volt az, akit a férfi látott - mondtam a többieknek - a férfival egyáltalán nem foglalkozva, miközben a lenyugvó nap felé fordítottam fejemet. ~ Ha nem találjuk meg minél hamarabb ki tudja mi történhet ~ gondolkozok amíg a többiek válaszát várom.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Baku Vas. Dec. 12 2010, 22:19

*Tetszenek a módszerei.* gondoltam, látván ahogy a lány információt csikart ki az imént ránk támadó emberből. Miután végeztünk nem sok időnk maradt beszélgetni, Kohan után kellett erednünk. Elindultam az irányba, amerra a síró bandita mutatott.
Hirotoshi Baku
Hirotoshi Baku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Rock Lee Vas. Dec. 19 2010, 09:57

//Baku: Most csak felszólítalak, hogy olvasd el a szabályzatot mivel: Minden leírt postnak minimum 4-5 sorosnak kell lennie!//

Nem tétováztatok hanem a férfi által megadott iránynak neki is lendültetek. Lassacskán kiértetek a sűrű fák lobjai közül és egy kicsiny kis folyóhoz érkeztetek. Folyásirány szerint haladtatok miközben a folyó egyre nagyobbnak és gyorsabbnak bizonyult. Fél órás menetelés alatt elértetek egy vízeséshez ahol aztán meghallottatok egy halk hangot. A vízesésből egy ismerős hang mondogatta, hogy segítség, de élereje már jócskán alábbhagyott. A hideg vizes zuhany igencsak lehűtötte a testét és a vízesésből kilógó ágon való kényelmetlen tartózkodás nem a legkényelmesebb. Ki kell eszeljetek egy tervet, hogy is hozzátok ki onnan Kohan-t és minél hamarabb ugyanis teste lassacskán bemondja az unalmast és nem tartja magát többet a faágon.
Rock Lee
Rock Lee
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ureshii Ogawa Vas. Dec. 19 2010, 12:01

/ Elnézést, hogy csak most írok, de vizsgás hetem volt. Neutral Szünetben ígérem aktívabb leszek. /

A vallatás egy kicsit erős volt, de meghozta a kívánt hatást. A férfi totálisan megsemmisülve mondani kezdett mindent amit csak tudott.
"Hmm, tényleg nagy hatást lehet elérni egy ilyen módszerrel. De talán kicsit ennél az alaknál mégis csak túl erős volt. Mindenesetre sietni kéne..."
Shinji megszólalására, hogy lehet nem is Kohan volt, szinte senki sem figyelt. De miért is ne lehetne? A most már négy taggá bővült csapat elindult arra, ahol feltehetőleg Kohan lófrált. Oga még egyszer hátranézett a földön térdepelő alakra, majd folytatta tovább az utat a többiekkel.
Kis idő múlva hangokat lehetett hallani a vízesés felől. Erőtlenül hangzott, de határozottan segélykérő volt és fel lehetett ismerni az eltűnt fiú hangját. Ogawát rossz érzés kerítette hatásába, hogy mi van ha későn érkeztek?
"Nem, ilyenre gondolni sem szabad! Vissza fogjuk vinni teljes épségben."
Kicsit megszaporázta a lépteit, hogy minél előbb a hang forrásához érjen, majd a folyó partjánál megállt és egészen a vízesés széléhez merészkedett hogy lelásson. Kohan egy kiálló ágba csimpaszkodott, látszott rajta hogy kimerült és nem bírja sokáig. Oga rögtön agyalni kezdett, hogy mit kellene csinálni. Közben lekiabált a fiúhoz is, hogy tudassa, megjött a felmentősereg.
- Hé, Kohan, kapaszkodj, mindjárt felhozunk! - kiabált le teli torokból, majd visszafordult a többiekhez. - Azt hiszem van egy elég hosszú kötelem, ha azzal valakit leeresztenénk hozzá.... - kezdte kicsit tanácstalanul. Az előző baklövése után már nem akart hülyeséget csinálni.
Ureshii Ogawa
Ureshii Ogawa
Játékos

Tartózkodási hely : Szombathely


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 136

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Matuke Hariko Szer. Dec. 22 2010, 18:25

Az irány adott volt, a csapat is teljesen meg volt, már csak a küldetésre kellett koncentrálni, melynek célja, Kohan megmentése. Azonban volt még egy aprócska zavaró tényező, méghozzá maga a férfi aki rátámadott Ogawára. Nem lehetett csak úgy ott hagyni, hisz ha egyszer valaki megtesz ilyet akkor biztos, hogy többször is megfogja tenni ugyanazt a rossz dolgot. A geninekre néztem akik már indultak a mutatott irányba, de én még mindég egy helyben álltam.
- Mennyetek előre, majd utolérlek titeket. Jelentettem ki nekik ahogyan egyre távolabb és távolabb kerültek tőlem, jobban mondva tőlünk. Amint kellő távolságba értek én a férfira néztem, majd egy kicsit közeledtem hozzá.
- Nem hagyhatlak így magadra... Sajnálom de meg kell tennem! Közöltem vele ahogyan a fegyvertartómba nyúltam, majd egy villámgyors mozdulattal egy shurikent rántottam elő és dobtam egyenesen a homlokába. - A gyors és tiszta halál által nem veszik el az ember becsülete, már ami megmaradt a tiédből. Tettem hozzá még, majd magára hagytam a mozdulatlan testet és követtem a genineket. A nyomaik tisztán kivehetők voltak és így nem tellett sok időbe és beértem őket. Amikor csatlakozni tudtam hozzájuk egy vízesés szélén voltak és már felfedezték eltűnt bajtársukat Kohant. Szerencsétlen gyerek egy ágon kapaszkodott miközben a jéghideg víz mosta a testét.
- Ebből baj lesz. Már a levegőn is elég hideg van a téli hónapnak köszönhetően, de a folyók még hidegebbek. Azonnal ki kell szedünk onnan őt. Jelentettem ki, ahogyan ölbe tettem kezemet és néztem, hogy vajon a srácok mit találnak ki, hogy megmentsék a kis Kohant. Persze nekem nem okozott volna nagy nehézséget megmenteni a fiút hála a Suiton elememnek, de kíváncsi voltam, hogy Ogawa, Baku és Shinji hogyan tudnak egy csapatban dolgozni.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Vas. Dec. 26 2010, 22:21

Elindultunk arra, amerre a férfi mondta, hogy látott egy fiút, ahogyan haladtunk a folyó mentén, az egyre csak gyorsult és gyorsult. Mi is egyre inkább begyorsultunk, ám mi inkább a napot figyelve. Hamarosan meg is érkeztünk egy vízeséshez, ahol egy halk, éppen hogy csak hallható hang volt észrevehető. Ám az a gyenge, még is figyelem felkeltő hang ismerős; Kohan az. Mindannyian elkezdtünk gondolkozni, hogy mit is kéne tenni. ~ A chakra koncentrációm még nem elég jó, hogy ilyen csúszós "talajon" meg tudjak állni, valami mást kell kitalálnom. Megvan. ~ gondolkoztam a megoldáson, melyet talán ki is találtam. - Van nálam két darab, ötméteres drótkötél, az egyikkel megkapaszkodhatunk egy fába, a másikkal pedig felhúzhatjuk Kohant, már ha van elég reje megkapaszkodni benne - fordulok mondandóm közben a többiek felé, s várom reakciójukat.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Baku Vas. Dec. 26 2010, 22:42

A csapat másik két tagjával, illetve az újonnan csatlakozott lánnyal a hátam mögött szökkentem ágról-ágra, arra, amerre a bandita mutatott. Az erdőnek hamarosan vége szakadt, majd megpillantottunk egy folyót. -Legjobb lesz ha a folyás irányát követjük. -javasoltam, majd így is lett. Ahogy futottunk úgy vált a folyó egyre vadabbá, tágasabbá. Már mehettünk egy ideje, mikor megpillantottunk egy vízesést. Kissé meglepődtem, mikor jobban szemügyre vettem azt. Kohan ott virított a közepében, egy ágon csüngve. Segélykiáltásokkal jelezte, hogy neki bizony segítségre lenne szüksége... A szituációra való tekintettel nem tétovázhattunk. A többiek ötleteire nem sok figyelmet szentelve próbáltam megmenteni Kohant. -Mizu no Muchi! - mondtam a megfelelő kézjelek végrehajtása után, majd a jutsu segítségével megpróbáltam leszedni Kohant a nem éppen stabil ágról, reménykedve, hogy bejön az ötletem.
Hirotoshi Baku
Hirotoshi Baku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Rock Lee Hétf. Dec. 27 2010, 11:27

Miután gyorsan megvitattátok a dolgokat, közös megegyezés alapján arra jutottatok, hogy összeolvasztjátok az ötleteket és úgy hozzátok fel Kohant. Baku a Mizu no Muchival megfogja Kohant aki közben megkapaszkodik a neki leeresztett kötélen és így nagyobb eséllyel tudjátok biztonságba helyezni. Matuke háttérből figyelte a dolgokat, hogy ha netán valami rosszul sülne el egy gyors beavatkozással korrigálja a hibát. Miután Kohant sikeresen kihoztátok a vízesésből, azonnali ellátásra volt szüksége. A nap már lement és az idő egyre hűvösebbé válik. Kohan enyhe fagyási sérüléseket szenvedett és egy tapasztalt orvos ellátása igencsak jól jönne számára. Vissza kell vigyétek a faluba a kórházba majd jelenteni, hogy a küldetést elvégeztétek.
Rock Lee
Rock Lee
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Baku Hétf. Dec. 27 2010, 14:10

// Mivel kb már teljesen felborult a postolási sorrend ezért postolok most, hogy később ne rám kelljen várni, remélem nem baj. (Meg Shinji megkért rá...) //

A terv sikeresnek bizonyult. Miközben elkaptam Kohant a Mizo no Muchival a többiek egy kötelet dobtak le, amin bajbajutott társunk szépen lassan felmászott. Látszott rajta, hogy már egy ideje ott lehetett, elvégre testén jó pár fagyásból eredendő sérülést véltem felfedezni, melyeket itt helyben nem tudtunk volna meggyógyítani. -Mi a franct kerestél te itt? -kérdeztem, majd a válasz után a többiek felé fordulva felvetettem a javaslatot, hogy induljunk vissza a faluba, mielőtt mi is megfagyunk. Az éjszaka plusz havazás nem tűnt túl jó párosításnak. -Legjobb lesz ha most visszatérünk a faluba. Nincs időnk cseverészni. -majd ha mindenki rábólintott Kohan állapotához mérten felkaptam a hátamra, vagy ha annyira nem súlyos, akkor csak segítettem neki járni azzal, hogy rám támaszkodhatott.
Hirotoshi Baku
Hirotoshi Baku
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Hétf. Dec. 27 2010, 17:35

Megbeséltük mi azt, hogy hogyan húzzuk föl Kohant, de csak tetteinkel. Egy szót sem szóltunk, hanem tettük azt amit kitaláltunk. Ogawa és én egy kötelet nyújtottunk le Kohanhoz, Baku pedig vízostorral próbálta felhúzni. Ez az együttes taktika jónak bizonyult, könnyedén felhúztuk Kohant. Ám amint közelebbről megvizsgáltuk, nem volt éppen jó bőrben. Baku javasolta, hogy azonnal induljunk; - Mivel egy orvosi ninja sincs köztünk, nem tudunk mit tenni - tettem hozzá és indulunk is, ha senkinek sem támad jobb öltete, ill. a kunoichi nem tud segíteni rajta.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ureshii Ogawa Kedd Dec. 28 2010, 13:02

A csapatszellem nem is olyan rossz, mint előre sokan gondolták volna. A fiúk szavak nélkül is tökéletesen megmentették egymást, Baku vízostorral próbálkozott, majd a másik két fiú által leengedett kötélen felhozták Kohant. Ogawa örült, hogy végre sikerrel jártak, főleg a korábbi kis incidens miatt. Az alaposan lelombozta a fiú magabiztosságát. De majd beletanul.
Egyenlőre az volt a kérdéses, hogy miképp juttassák vissza a sérült Kohant a faluba, hisz látszott hogy ápolásra szorul. Sebek borították a karját, az arcát, és még ahol a ruha engedte látni, teljesen elsápadt és vacogni kezdett a kimerültségtől és a hidegtől. Nem csoda, a víz jéghideg volt, és ki tudja mióta kapaszkodott ott.
Baku a hátára vette, hogy könnyebben menjen a szállítás, feltéve hogy Hariko nem tud segíteni, és Ogawa is csak most jött rá hogy az elsősegélycuccát otthon hagyta. Pedig többnyire nála szokott lenni, kimondottan az ilyen esetekre. Kérdő tekintettel nézett Hariko felé, aki ha tud segíteni akkor itt helyben ellátja, de ha nem, akkor muszj lesz elindulni a kórházba.
Ureshii Ogawa
Ureshii Ogawa
Játékos

Tartózkodási hely : Szombathely


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 136

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Matuke Hariko Szer. Dec. 29 2010, 10:54

Ott álltam a háttérben ahogyan legelőször is megmondtam a genineknek. Nem csináltam semmit, mert én jelenleg azért vagyok itt, hogy az ők testi biztonságára ügyeljek, na meg arra, hogy hogyan dolgoznak együtt egy csapatként. Amint megtaláltuk Kohant, aki éppen egy vízesésnél függeszkedett egy vékonyka faágon, a fiúk neki is láttak megmenteni őt. Én kíváncsian figyeltem, hogy mit is találnak ki, hogyan is alkalmazzák és miképp mentik meg a srácot. Az egyik előkapott két darab hosszabb drótott, míg a másik az általam igenis kedvelt technikával, a Mizu no Mochival egy vízostort hozott létre, majd azzal segített a fiún. Mindenki nagyon ügyesen dolgozott össze, bár a megoldásukban volt egykét igencsak kivetnivaló dolog amit én kapásból elutasítottam volna, de ez most nem az én küldetésem.
//Ha valaki igencsak közel van a Hipotermiához és a kezei is el vannak fagyva, akkor igencsak kétlem, hogy megtudna ragadni erősen egy hajszálvékony drótot valamint egy nemsokkal vastagabb ostort. Ha meg is tudja fogni akkor ezzel csak nagyobb sérülések születnek. Legközelebb erre figyeljetek ^^//
A kivetnivalók ellenére Kohan sikeresen a felszínre jutott, de nagyon rossz állapotban volt. Felmerült az is, hogy minél hamarabb elvigyük Amegakureva, hogy meggyógyíthassák.

- Tegyétek le háttal a földre és vegyétek le minden vizes holmiját! Szóltam rá a srácokra, ahogyan én előkaptam az egyik tekercsemet, majd abból megidéztem a téli meleg felszerelésemet. Amint a geninek végeztek az öltöztetéssel, odamentem a fiúhoz, majd a Shindan // Diagnózis technikával felmértem mégis milyen súlyos Kohan állapota.
- Srácok! Fordítottam oda a három geninhez. - Induljatok el Amegakureba és értesítsétek a kórházat arról, hogy nemsokára fogadniuk kell egy hipotermiában szenvedő gyereket. Induljatok! Adtam ki nekik az utasítást, majd a diagnózis befejeztével rá is tértem a gyógyításra a Shousen Jutsu // Misztikus Kéz Technika (Gyorsgyógyítás) jutsuval. Ebben az állapotban ezzel a technikával nem lehet rajta sokat segíteni, de annyira lehet javítani az állapotán, hogy kibírja az utazást. Miután a geninek elindultak értesíteni a kórházat, valamint én befejeztem a gyógyítást, azonnal betakartam őt a nemrég előidézett téli vastag ruházattal, majd felkészültem az indulásra. De még előtte a lábszáraimról levettem az edzősúlyokat és így hatalmas sebességre tettem szert. A fiút felkaptam a hátamra, majd nagy iramban nekivágtam az útnak, hogy a fiú minél hamarabb kórházban lehessen.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Rock Lee Pént. Dec. 31 2010, 12:59

A küldetéseteknek már csak a befejezése volt hátra. Hariko tette a dolgát és igencsak ötletesen irányította a 3 srácot. Előreküldte őket, hogy jelentsék, nemsokára hipotermiás beteg érkezik amire a kórházban fel is készültek. Hariko megnézte Kohan állapotát, majd kezelésbe vette, hogy kibírja a megteendő utat. A súlyok levételével a fiuk után 5 perccel meg is érkezett a kórházba ahol azonnali kezelésben részesítették Kohant miközben a többiek a váróban várták, hogy mi is lett Kohannal. 10 perccel később ki jött egy orvos aki elmondta, hogy még időben be lett hozva így pedig sikerült maradandó sérülések nélkül megúsznia. Örömmel fellélegezhettek és indulhat ki ki a maga dolgára.

//A küldetés véget ért Hariko és Ogawa +8 ch szint. Shinji+7. Baku+5 amiért volt egy 5 sornál kevesebb postja.//
Rock Lee
Rock Lee
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hattori Arata Szer. Okt. 26 2016, 07:16


/Tobirama/

//A vásárolt felszerelés felírva az adatlapra, az érte lévő pénz levonva, továbbá a vásárolt dolgok tételesen a poszt alján felsorolva//


/Folyóparton történt eseményekre való reagálás/

Arata bár izgatott volt, ez nem látszott meg rajta - már csak a viselt maszk miatt sem - és nem is akarta kimutatni, ugyanis társa bármelyik pillanatban megérkezhetett. Csak várt és várt, amikor a tekercsből felszálló chakraködből egy férfi materializálódott előtte, s nemsokára be is mutatkozott neki. Arata illően viszonozta a meghajlást és ő is elmondta a nevét, igaz csak illendőségből, hisz jól tudta, hogy az érkezett férfi tisztában van az ő személyazonosságával. Meghallgatta a készletek feltöltésére vonatkozó javaslatát és bólintott egyet. - Értem. Akkor délben, Daion-senpai - mondta és azzal a lendülettel el is indult a legközelebbi, shinobi felszerelést árusító boltba, hogy a nála lévő szegényes készletet kiegészítse. Arata számára nagyon jól jött Daion javaslata, ugyanis útközben átellenőrizte, hogy mi van nála és nem volt túlzás a "szegényes" jelző. A pénztárcája most úgyis elbírt egy kicsit nagyobb kiadást és ez szükségszerű volt; öt kunai mire elég egy elhúzódó harcban? Az öt shurikenről nem is beszélve... túl kevés volt. Persze, egy harc akkor volt igazán jó harc, hogyha minél kevesebb felszerelést használt el valaki, mert az azt jelentette, hogy gyorsan rövidre zárta a shinobi az ügyet az ellenséggel, azonban mindig gondolni kellett a legrosszabbra is.


Betért az első boltba, ami a legközelebb volt a folyóparthoz, majd nekiállt szemezgetni a felszerelésekkel. Gyorsan összevetette azokat a sajátjával, majd nagyjából két-három perc múlva el is kezdte darálni az öregnek, hogy mi kell neki. - Igen, ossan, ez egy kicsit most nagyobb vásárlás lesz, azt láthatja rajtam. Nos, kérnék szépen öt méternyi dróthuzalt, két darab villanóbombát, öt darab kunai-t és öt darab shurikent. Ha jól számolom... akkor ez 3750 ryu lesz, ugye? - Miután az öreg bólintott, Arata leszámolta neki a pénzt és átvette a felszereléseket. Gyorsan elhelyezgette azokat a megfelelő helyeken, s ellenőrizte, hogy minden megvan-e nála. Miután mindent rendben talált, már csak egy valami maradt hátra; az ebéd. Aratának szerencsére nem voltak nagy igényei, ezért az első étkezdében vett magának pár húsos pitét - amelyek közel sem voltak olyan jók, mint az anyja által sütöttek - és útközben, visszafele tartva a folyópartra majszolta el azokat. Pontosan délre ért vissza, se előbb, se később; bár az ifjú shinobi szeretett mindig előbb odaérni valahova, most örült neki, hogy nem késett el, tekintve, hogy ide-oda kellett a faluban járkálnia. Szerencsére alkalmi társa s vezetője nem tűnt olyannak, mint, aki megvárakoztatva érzi magát. Mert, ha Aratát valaki megkérdezte, hogy mit utál a legjobban, akkor a válasz az lett volna, hogy más embereket megvárakoztatni. Az ő felfogása szerint a shinobit a pontossága jellemezte


Arata bólintott, amikor a férfiú ismertette vele a feladatot; igaz, ez a tekercsbe is le volt írva, hogy pontosan mit kell tennie, de gondolta, hogy útközben több részletet fog megismerni. Bár... azon kívül, hogy átveszi a jelentést és visszahozza, nem igazán kellett mást tennie; ha jobban belegondolt, a kivezényelt chuunin is csak azért kellhetett, mert ebben a háborús időben bármilyen dolog megeshetett, no meg... azért még mindig genin volt, kellett neki egy vezető. Még úgy is, hogy már C szinten állt, legalábbis a hivatalos mérce szerint, azonban Arata érezte, hogy erősödnie kell. Ez a küldetés pedig egy előrelépési lehetőség volt ahhoz, hgoy a jövőben fejlődjön, ugyanis Arata úgy gondolta, hogyha ez sikerrel zárul, és bemutatja a képességeit, akkor a falu megint ki fog vezényelni hozzá valakit, hogy tanítsa. Úgyhogy, Arata igyekezett kihozni magából a maximumot, s bár jól tudta, hogy ez csak egy egyszerű küldetés, de sosem lehetett előre tudni, hogy mit fog hozni majd a sors... mert a sors olyan kiszámíthatatlan és főleg képlékeny volt, hogy előre tervezni bár megérte, de igazán az ember sose tudott kellően felkészülni a reá váró megpróbáltatásokra.

/Az út leírása/

Arata a szokásával ellentétben már nem a falun kívül, hanem a folyóparton felvette szokott maszkját, amelyet a küldetéseken viselt már évek óta; szerencsére úgy tűnt, hogy ez társát nem igazán érdekelte, azonban, ha Daion rá talált kérdezni a maszknak a mibenlétére, akkor Arata nagyvonalakban ecsetelte számára az első éles küldetésén történteket, miszerint egy kumogakurei férfi legyőzése után vette magához, mintegy hadizsákmányként. A részleteket ebben az esetben inkább nem firtatta, mivel úgy érezte, hogy az nem tartozik másra. Természetesen ő sem kérdezett rá arra, hogy Daion chuunin létére miért nem a fronton esetleg a határokon szolgál, mivel úgy vélte, ez meg őrá nem tartozik. S bár először teljesen szótlan volt, a falu kapuján kiérve mégis feltett egy kérdést alkalmi társának s vezetőjének. - Daion-senpai... annyit azért szeretnék kérdezni, hogy mekkora esélye van annak, hogy harci cselekménybe bonyolódunk? Mivel tudom, hogy alapvetően ez a küldetés nem lenne valami nagy kunszt, de a jelenlegi helyzetben bármi megtörténhet. Azért lennék erre kíváncsi, mert akkor át kéne beszélni egy stratégiát, ami alapján ki tudnák egymás harcmodorát egészíteni és használni. Nem tudom, hogy a falu illetékesei mennyire tájékoztattak téged a személyem felől, de alapvetően Suiton használó vagyok. Az elmúlt napokban viszonylag jól begyakoroltam a vízklónokkal való harcmodort, amit a ködben való rejtőzéssel jól tudok kombinálni, de, ha olyan a helyzet, akkor az ellenség egy kis "vizes meglepetést" kaphat a nyakába, vagy éppen egyenesen az arcába.


Nem fényezni akarta magát, sőt; képességeinek felsorolását egyedül azért ejtette meg, hogy Daion tisztában legyen vele, hogyha nem lenne. Arata fontosnak tartotta, hogy a chuuninnal kiépítsenek egy olyan harci stratégiát, - méghacsak egyelőre elméletben is - amit éles helyzetben tudnak alkalmazni. A shinobiknak, ha többen voltak, akkor a csapatmunka volt a siker kulcsa, vagy éppen az életük záloga. Ha nem tájékoztatták egymást megfelelően arról, hogy milyen képességekkel bírtak, akkor nem tudtak felépíteni egy olyan metódust, ami alapján egymás harcmodorához tudtak illeszkedni. Ha ketten jól kiegészítették egymást, akkor egy halálos párost tudtak alkotni, ami képes volt támadni, védekezni, visszavonulni, előrenyomulni. Épp ezért, Arata megvárta, amíg a chuunin elmondta, hogy ő mivel operált, s utána hagyta, hogy Daion kivitelezze a stratégia felépítését; elvégre ő volt a vezető, no meg jóval több tapasztalata is volt e téren, mint Aratának. Azonban, ha Daion meg találta volna
kérni Aratát a taktikta felépítésére, abban az esetben természetesen a fiatal shinobi összeszedte a gondolatait és megpróbált egy olyannal előállni, ami a chuunin számára is megfelelő lehetett.

Az út a szitáló esőben némiképpen jóval többnek tűnt, mint valójában volt. Kiérvén a faluból, az erdőségek már elkezdődtek, s a felázott talaj, továbbá az ágakról le-lezúduló víz nem éppen volt kellemes, délutáni sétakellék. Mindazonálta, Arata egy szóval sem panaszkodott, hisz' egy shinobinak mindent tűrnie kellett. Régen volt már küldetésen, még betegsége előtt, és a tudat, hogy újfent a falunak végez valamilyen fontos munkát, felvillanyozta. Nem hiába volt olyan hűséges Tenshi-samához, amilyen... ő hozta el nekik a várva várt békét, mint az Isten hírnöke. S bár az Isten meghalt, Arata érezte, hogy valami fog még történni a faluban, ami meg fogja változtatni az életét. Nem tudta, nem tudhatta, hogy egyáltalán lesz-e valami, de a zsigerei azt sugallták számára, hogy a jövőben - hogy a távoliban, vagy a közeliben, ezt nem lett volna képes megmondani - fontos szerepe lesz valamiben. Ezt az érzését senkivel nem osztotta meg, már csak azért sem, mert mindenki kinevette volna... ugyanígy volt azzal a névvel, amit napokkal ezelőtt adott magának, továbbá a folyamatosan visszatérő álmával is, melyben farkas képében vadászott.

Arata tehát nem panaszkodott, sőt, kifejezetten élvezte, hogy szolgálatban lehet. Hiányzott már neki a falun kívüli levegő, mivel eddig csak bent tartózkodott... több mint egy éve nem tette ki a lábát onnan, melyből huzamosabb időt az ágyban töltött. Ez a kis séta jót tett neki, szinte élvezte, ahogy lábizmai feszültek minden egyes lépésnél, egy-egy nehezebb terepnél pedig kifejezetten örült, hogy valamilyen akadályt kellett leküzdenie, igaz ezt egyáltalán nem mutatta ki társa felé; bár, hogyha Daion jó megfigyelő volt, akkor észrevehetett Arata szemében valamilyen furcsa csillogást, amit talán még a fiú sem tudott volna megmagyarázni, hogy miért volt ott, de ott volt. S ezt szintén nem kötötte más orrára, de Aratának eszébe jutott egy régi-régi kis utazása, amikor még Michio-sensei elvitte őket a Gőz Országába nyaralni. Akkor is ezen az úton mentek végig egészen a konohai határig, de akkor még béke volt... vagy legalábbis valami annak látszó jelenség. Ahogy Yukimura-senpai is mondta a halála előtt, valódi béke nem létezett, mert a hatalmi játszmák mindig valamilyen frontot nyitottak; békeidőszakban épp a színfalak mögött. Ebben az aspektusban, Arata szerint a háború annyiban különbözött a békétől, hogy a front tényleges értelmet is nyert és áthelyeződött a fizikai valóba... pontosabban előtérbe került. Az akadémiai tanulmányai során bőven elég shinobi történelmet tanult ahhoz, hogy tisztában legyen azzal, valódi béke nem létezett ebben a világban.

Nem volt sok idő, csak néhány óra, amíg a közelébe értek annak a helynek, amit meg kellett közelíteniük. Arata szádékosan lassított a léptein, mivel nem tudhatta, hogy a határőrök mégis miként fognak majd reagálni az érkeztükre, sőt, egyáltalán még nem is látott semmi különöset, ami az erdőt megkülönböztette volna egy határtól. Bár tudta, hogy ezen az útvonalon keresztül kell menni a Tűz Országába, egyelőre túl nagy volt neki a csend, de nem tette szóvá, csak türelmesen várt valamilyen reakcióra, no persze készenlétben is volt, tekintve, hogy elég közel álltak az ellenség területéhez. Nem lehetett tudni, hogy mikor bukkan fel egy Tűz Szövetségéhez tartozó shinobi, ezért Arata harcra készen állt és várt arra, hogy mi fog történnei; hogy Daion utasítja-e, avagy a határőrök megjelennek? Ezt nem tudta, de mindenre fel volt készülve.



//Vásárolt tételek
5 méternyi dróthuzal - 750 ryu
5 kunai - 1000 ryu
5 shuriken - 1000 ryu
2 villanóbomba - 1000 ryu
3 húsos pite - szabj árat kérlek : )

A vásárolt tételek a Gundanon itt és itt megtalálható lista alapján kerültek felvezetésre az adatlapra//
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Senju Tobirama Kedd Nov. 15 2016, 18:14

/Arata/

//Felírhatod akkor a dolgaidat adatlapra. Az összeget pedig vond le.//

Vezetődet kérdezted annak szakértelméről, minek hatására csak pár másodpercig rád pillantott.
-Az, hogy én mihez értek nem fontos jelenleg. Ha harcba is keverednénk, a te dolgod, hogy fuss és végezd el a feladatot. Én addig megpróbálom elintézni az ellenfelet. Ez egy rendkívüli horderejű küldetés lesz. Ha a jelentés mások kezébe kerül, könnyen találhatjuk magunkat nagy bajban. Tehát csak semmi hősködés. A Kirigakure no Jutsuval pedig vigyázz. Neked is ugyanúgy lekorlátozza a látásod, mint másnak. Kirigakure birtokolja az edzési módszer nyitját, mellyel ez kiküszöbölhető... persze próbálunk rájönni, hogy hogyan csinálják. Mindenesetre míg nem tudsz szemed helyett a füleddel látni, addig óvatosan vele. Nem csak Te, de az ellenfél is ugyanúgy elmozdulhat, akkor pedig nincs értelme a támadásnak. Persze attól még lehetséges, hogy bejön.- Szólalt fel gépies hangon, mintha csak olvasna valamiféle szöveget.
Láthatóan komolyan vette a dolgot, ahogy azt egy shinobitól elvárhatjuk. Válaszadását követően előre indult, s vezetett az úton, melyen nem volt semmilyen probléma sem. Pár órás szótlan menetelés árán elérkeztetek hát célotokhoz. Egy határmenti erődítmény, palánkfallal és termetes fakapuval. Ahogy közeledtetek már nyílt is ki. Hamar a parancsnokkal találtátok szembe magatok.
-Üdvözlet! Mi járatban erre?- Kérdezte őszinte érdeklődéssel az arcán.
-A jelentéseket jöttünk átvenni. Átadná, kérem?- Fejezte ki magát Daion egy illedelmes köszönést követően.
-Ismét?- Döbbent le a férfi.
-Járt már itt valaki értük?! Hogy néztek ki?! Merre mentek?!- Esett neki vezetőd.
-Ú....úgy egy órája mehettek el, arra!- Nyögte ki kissé megszeppenve a civil jobbra mutatva. Igen, civil. A határmenti erődökben, ugyan állomásoznak shinobik is, azonban javarészt civil katonák őrködnek, a parancsnok pedig egy, a daimyo bizalmasai közül.
-Induljunk!- Szólított fel Daion, s indult meg, mint akit ágyúból lőttek ki.
Nem kellett sokáig menetelnetek, hamar nyomra bukkantatok, ám közel sem egyértelműre. Egy keresztúthoz érkeztetek, hogy a lábnyomok egyé váltak a számtalan másikkal, s azok követhetetlenek voltak.
Az egyenesen tovább menő szakaszon találtatok két elejtett shurikent. Furcsa, mivel nem sokan rohangálnak shurikenekkel, a shinobikon kívül. Sárnyoma alig volt rajta, tehát nem állt régóta a helyszínen. Jobbra pedig két termetes férfi lábnyomát véltétek felfedezni távolodó jelleggel. Habár az eső mossa a talajt, látszódott, hogy még friss a nyom. Csupán ez a két lábnyom volt, mely még frissnek bizonyult, s jelenlegi helyzetetektől tovamutatott Daion kérdően figyelt feléd.
-Ifjú! Melyik utat kövessük?- Kérdezte úgy, mintha talán vizsgáztatni akarna ezzel. Legalábbis hanglejtéséből erre lehetett következtetni.

_________________
Erdőségek - Page 2 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hattori Arata Vas. Nov. 27 2016, 18:34

/Tobirama/


//Először is elnézést kérek tőled a késésért, mostanság megsűrűsödtek a dolgaim. Továbbá bocsi a az előreláthatóan rövid posztért is, most így hirtelen nem tudok 100%-ot beleadni a dologba... Még át kell állítanom a bioritmusomat, hogy meló és egyetem mellett is legyen időm mindenre. //

Arata harci képességeiről kérdezte alkalmi vezetőjét, a chuunin Daiont, aki viszont kitért a válaszadás elől, továbbá tartott neki egy kiselőadást a Kirigakure no Jutsuval kapcsolatban. - Értettem, senpai - ennyit mondott csak, ugyanis ki volt ő, hogy egy senpai-al vitába keveredjen? Megtehette volna, hogy a benne lévő ellenvéleménynek hangot ad, azonban nem látta értelmét. Daion már chuunin volt, egyike azoknak az amegakurei shinobiknak, akik kiérdemelték ezt a posztot és valószínűleg nem viccből lett az, ami. Arata elismerte, hogy a mellette lépdelő férfiú biztosan többet tud nála a dolgokról, így hagyta is a dolgot. Azonban... egyvalami azért furdalta az oldalát. - A Kirigakure no Jutsuval kapcsolatban, senpai... eddig nem volt problémám, persze én sem tudom, hogy Kirigakure edzésmódszere miben lehet más, amivel olyan eredményességgel képesek használni azt, amivel én nem fogom tudni. Azonban, viszonylag jól felépített támadásokat tudok vele kivitelezni, minden a köd sűrítésén múlik, ahogy eddig észrevettem. Persze hibafaktor mindig van, sosem tudni, hogy mikor történik valami, ami miatt hátrányba kerülök. Ha másra nem, eleddig a szorult helyzetből való kikeveredésre jó volt.

Ennyit mondott csak, többet nem. Abban is igazat adott Daionnak, hogy ez a küldetés tényleg fontos, mivel a jelentés nem éppen kerülhetett az ellenség kezébe... már átkozta is magát, amiért az előbb azt mondta, hogy "nem nagy kunszt". A parancsot megkapta, innentől kezdve az ő dolga csak az volt, hogy kövesse azokat és maradéktalanul eleget tegyen az utasításoknak, hiba és más problémák nélkül. A hosszú menetelés alatt leginkább azon tűnödött, hogy milyen rég is volt már küldetésen... nem ma volt, az egyszer biztos. Élvezte a sétát, s azt kívánta, bárcsak tovább tartana, azonban nemsokára - az Arata által vártnál jóval hamarabb - elértek úticéljukhoz.

Egyszerű kis határmenti erődítmény volt, palánkfallal és egy nagy fakapuval, semmi több. Igaz, Arata sem számított sokkal többre ennél, hisz' nem volt olyan gazdag ez az Ország, hogy egy hatalmas, egész határt lefedő falat építhessenek ki. Maradt hát az élőerő elosztása, továbbá a csomópontokon az ilyen épületeknek az elhelyezése. Mikor a parancsnok érdeklődő arckifejezését látta, Arata már akkor gyanút fogott... furcsa volt, elvileg az itt lévőknek tudniuk kellett volna, hogy a shinobik heti rendszerességgel érkeznek átvenni a jelentést, azt pedig végképp, hogy a hét adott napjának éppen melyik napszakában. Mikor a férfi döbbenten azt kérdezte, hogy "ismét", Aratában azonnal kattant valami.

Átvették a jelentéseket. És nem ők. Ez azt jelentette, hogy az ellenség beszivárgott, hogy megkaparintották a határerődítmény heti forgalmának a tematikus levezetését. Ha Arata jól tippelt, akkor abban a jelentésben ott helyet kaptak az őrjáratok pontos és lekövethető leírásai, az őrség létszáma és sok egyéb információ, amelyek az ellenség kezébe jutva problémát okozhattak nekik. Az, hogy a tekercset vissza kell szerezni nem volt kérdés, viszont Arata jól tudta, hogy a tekercset elrablókat likvidálni kell minél hamarabb, mivel az információ már a birtokukban lehetett. Alkalmi vezetője azonnal nekiesett a civil parancsnoknak, aki csak hebegni és habogni tudott még úgy is, hogy a Daimyo bizalmasaként kicsit határozottabb fellépést kellett volna tanúsítania ebben az esetben. Daion kilőtt a jelzett irányba, Arata pedig azonnal utánament. Érezte a vérében gyülemlő adrenalinfaktor megemelkedését; a szíve vert, izmai össze-összerándultak, homlokán pedig - bár a fejpánt miatt nem látszott - gyöngyöző izzadtság jelent meg az izgatottság miatt. A világért sem mondta volna ki, de örült annak, hogy akciózniuk kellett, s nem csak két rövid sétából állt az egész küldetés. Így végre bizonyíthatott, meg tudta mutatni, hogy... Nem, mégsem. A feladata az volt, hogy a tekerccsel minél gyorsabban induljon vissza a falu irányába. Igaz... ez most kicsit más helyzet volt, mint az, amit Daion felvázolt, éppezért Arata szólásra nyitotta a száját, miközben haladtak. - Ebben az esetben mi a parancsod, Daion-senpai? Az érthető, hogy a jelentést vissza kell szerezni, azonban megkérnélek rá, adj útmutatást afelől, hogy mit kell tennem majd pontosan, amikor harci cselekményre kerül a sor - mondta Arata, s nemsokára meg is érkeztek egy nyomhoz.

Látta a két shurikent a földben, s a két lábnyomot is a keresztút előtt. Mikor Daion őt kérdezte, azonnal válaszolt. - A jobb oldalit. Ha tudnám, hogy üldözőim lesznek és azzal is tisztában lennék, hogy az üldözőim tudtában vannak shinobi mivoltomnak, akkor egy ilyen keresztútnál valószínűleg én is hátrahagynám a felszerelésem egy részét, hogy megtévesszem az utánam jövőket. A két shuriken nemrég óta van csak itt, nincs rajtuk sárnyom, sőt... ha futás közben esett volna ki a tokból, akkor a lábuk által felvert sár minimum be kellett volna, hogy szennyezze azokat. Te mit mondasz, senpai?

Arata csak remélni tudta, hogy jól gondolkozott, s Daion-senpai is egyetértett vele, már, ami a gondolatmenetét illette. Aratának szinte egyértelmű volt, hogy a lábnyomok lesznek a fontosak. Az ellenség valószínűleg csak meg akarta téveszteni őket a két darab shurikennel, amelyek a lehetőségekhez képest olyan tisztán árválkodtak a földön, mintha csak múzeumban kiállított darabok lettek volna. Mindezeken kívül... könnyebb volt ezt a megtévesztési módozatot választani, mint a sárban lévő lábnyomokat eltüntetni. Arata most már csak a senpai válaszára várt, s a parancsra, amit vélhetően ki fog adni nemsokára.

Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Senju Tobirama Szer. Dec. 28 2016, 06:51

//Üdv! Elnézést a késésért! Kicsit sok dolgom akadt az elmúlt időkben, de vágjunk neki akkor.//
Daion figyelmesen hallgatta végig a kirigakure no jutsuról való beszéded, melyet viszonylag egyszerűen nyugtázott.
-Nos igen... Meglehet, hogy civilek ellen és egyéb shinobik ellen szép hasznát vetted. Nem hiába tanítjuk az akadémián. Azonban a kirigakurei shinobik... Én mondom, démonokat tartanak maguk közt. Meg se kottyan nekik a köd. A szívverésedet és a ruhád gyűrődését meghallják és pontosan behatárolnak vele. Ha ilyennel találkozol semmit sem fog számítani a köd sűrűsége. Csak a kezére játszol vele. Tapasztalatból mondom Fiú! Három bajtársam esett el egy ilyen rajtaütés során. Csak egy árny cikázott a ködben és pillanatok alatt szedte le a képzett chunninokat. Pusztán a szerencse műve, hogy én itt lehetek. Elég gyorsan tudtam futni...- Fejezte ki magát hideg, érzelemmentes hangon.
Érezhetted, hogy nem a levegőbe beszél. Talán túlzás szerepelhet benne, ám biztosra mondható volt, hogy nem hazugság. A tekintete elárult róla mindent.

Miután elindultatok az őrhelyről, s üldözőbe vettétek a tetteseket szintén kérdeztél melyre a válasz rövid, ám tömör volt.
-Megszerezzük, ami kell és a lehető leggyorsabban eljuttatjuk a faluba. A te dolgod lesz elsősorban a jelentés szállítása, valamint a menekülő út megtalálása. Nem kizárt hogy csapdába sétálunk. A harcban próbálj meg leszedni amennyit csak tudsz.-
A kereszteződésnél a lábnyomokat választottad, melyet ismét pár mondattal nyugtázott a férfi.
-Jó... tudjuk hogy nem shinobik. Ha azok lennének képesek lettek volna legalább egy kicsivel többre... a terv marad! Utánuk!-
Hamarosan közeledni láttátok magatok előtt a két termetesebb ember alakját, akik már elég szapora tempót diktáltak. Persze tiétek közelébe sem érőt. Rövidesen utolértétek őket, s Daion át is kutatta mindkettőt. Az aggasztó az volt, hogy semmit sem talált náluk. Hamarosan vallatásra került sor. Szerencsére nyelvük nem túl nehezen eredt meg. A kereteződésnél pár nagykutya várta őket a bandából, kik a másik irányba mentek, ahol a számos lábnyom követhetetlenné tette egymást. Felajánlották, hogy ha életben hagyjátok őket, elvisznek a búvóhelyhez. A tervekről nemigazán tudtatok meg semmit. Ezek a végrehajtók még csak be sincsenek avatva. Vajon mire kellhet egy banditacsapatnak egy efféle irat? És mit fogtok most tenni? Elviszitek az erődbe őket fogolynak, megölitek őket, vagy engeditek nekik, hogy elvezessenek arra a bizonyos helyre?

_________________
Erdőségek - Page 2 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hattori Arata Szer. Dec. 28 2016, 08:00

/Tobirama/


//Semmi gond, megeshet bárkivel. Induljon a parti! : ) //

- Természetesen. Kirigakure... nem hiába érdemelte ki a nevet, ami régen rájuk ragadt. És bármennyire is gyűlölöm őket, bármennyire is a... mondjuk úgy, szövetségeseink a jelenleg zajló háborúkban, tisztelettel tekintek rájuk. Kevés más ország mondhatja el magáról, hogy olyan haderejük lenne, mint nekik. Ettől függetlenül azonban ők is csak egyek az Öt Nagy Nemzet közül, akik nem hoztak mást, mint fájdalmat a mi népünknek, akik miatt árvák szeméből vérkönnyek hullottak és ez megbocsájthatatlan. És minden démonnak van gyenge pontja... - mondta Arata. Hogy túltolta-e? Egy kicsit biztosan. Azonban, ahogy a néhai társa mondta róla, jó háborús propagandista lett volna belőle, egyenesen harctéri szónoknak kellett volna használni, hogy fűtse a gyűlöletet az emberekben az ellenség felé.

Az üldözés alatt Daion megadta Arata pontos feladatát, amire a fiú csak egy bólintással reagált. Megértette, hogy mit kell tennie és ez volt a parancs, amivel nem szálhatott vitába. És... miért is vitázott volna? Egy feljebbvalója adta ki a parancsot, így meg kellett tennie. Meg se fordult a fejében, hogy más ötletet vessen fel. No meg... jól pörgött az agya. Menekülőutat találni nem volt könnyű, de ez esetben lényeges feladatnak számított. Ahogy Daion mondta, lehetséges volt, hogy csapda felé sétáltak éppen és Arata sem kivitelezett volna másképp egy ilyen szabotázst. Az ellenség tudta, hogy üldözni fogják őket és bár Daion, mikor Arata választott az úton azt mondta, hogy nem shinobik, Arata ebben nem volt teljesen biztos. Egy shinobit megtanítottak arra, hogy miként válhat az álcázás mesterévé. Lehetséges, hogy csak így akarják elaltatni a gyanakvásukat, éppezért Arata - ha ez lehetséges volt - még jobban készenlétbe helyezte magát. Bármi történhetett.

Nemsokára meglátták a nem kis sebességgel haladó, két termetes embert. Rövid utolérés, átkutatás, jelentések sehol. Arata jól gondolta... a futárok megszabadultak attól és nemsokára meg is eredt a két kismadár csőröcskéje. ~ Szóval ők voltak a beáldozandó barmok. A lényeg az volt, hogy őket kövessük. Ügyesen csinálták... én sem csináltam volna jobban ~ gondolta Arata, majd, amikor a két férfi felvetette az ötletet, hogy elviszik őket a búvóhelyükhöz, Arata elmosolyodott; igaz ezt a rajta lévő maszk miatt nem igazán lehetett látni. Sőt... a csontfehér porcelánmaszk, amin csak Amegakure jele és a szemeknek való vágat foglalt helyet, egy kicsit zorrall megjelenést kölcsönzött neki. Mindenben követte Daion utasításait, és amikor a két kismadár remélhetőleg mozgásképtelenné lett kötözve, akkor ötlöttek fel benne a lehetőségek.

~ Először is... Banditákat emlegettek. Banditáknak nem kell shinobi irat ~ villant át Arata agyán. ~ Hacsak... nem éppen másoknak dolgoznak, akik velük akarják elvégeztetni a piszkos munkát. A hierarchikus láncolat megvan köztük, az egyszerű kis semmit nem érő embereket csak a saját dolgukba avatják be. Ez azt jelentheti, hogy az információáramlás lépcsőzetesen történik, minél magasabb fokozatút találunk, annál több információ juthat a birtokunkba. Ügyes taktika... ez viszont már shinobi megrendelőre hajaz, vagy egy igen okos civilre, aki egy nem shinobi ország védelmi erejének a tisztje lehetett. Viszont... ~ Arata agya úgy pörgött, mint a fogaskerekek a gépezetben. A végén elmondta a fenti következtetéseit Daion senpai-nak is, és nemsokára csak pár választási lehetőség volt előttük. Erődbe való visszakísérés, likvidálás és az alku elfogadása. Aratának egyik sem igazán tetszett.

- Ha szabad egy megjegyzést tennem, Daion-senpai... - kezdte Arata fojtott hangon. - Egyik lehetőség sincs túlzottan az ínyemre. Ha megöljük őket, a többiek nyomát valószínűleg bottal üthetjük majd. Ha engedjük, hogy vezessenek, akkor csapdába is sétálhatunk, méghozzá úgy, hogy nem ismerjük a többi elkövető kilétét, felkészültségi szintjét, fegyverarzenálját... úgy semmi mást igazán. Ha visszavisszük őket az erődbe, akkor megint csak kifutunk az időből. Ahogy mondtad, a küldetés fontossága elsődleges. Véleményem szerint vissza kell szereznünk a tekercset mihamarabb, de nem rohanhatunk fejjel a falnak. Ha elfogadsz egy tippet, Daion-senpai... - Arata itt jobban lehalkította a hangját. - Húzzunk ki belőlük minden olyat, amit még tudnak. Neveket, arcokat... minden mást. És utána... Henge no Jutsu, de nem úgy, ahogy gondolnád. A lényeg az lenne, hogy amíg rájuk a mi alakunkat rakjuk, addig magunkra az övékét. És úgymond... "magunkat" visszük oda "fogolyként" a búvóhelyre. Bár persze kérdés, hogy ők egyáltalán beléphetnek-e a búvóhelyre, mert lehetséges, hogy ez a terv... lehetséges, hogyha ők ketten megjelennek ott, a többiek azonnal tudni fogják, hogy mi a helyzet. Mit mondasz, senpai? - Arata mindezek után várt Daion reakciójára. Bármi, amit Daion-senpai parancsba ki fog adni, azt Arata természetesen követni fogja.

Ha Daion rábólintott a tervre, akkor már csak a többi információ kiszedése maradt hátra. Arata gondolt egyet és csak annyit mondott, hogy "pszichológiai hadviselés", majd odalépett az egyikhez és a torkához tette a kezében tartott kunai-t. - Mindkettőre szükségünk van, senpai? - kérdezte jó hangosan - de nem annyira hangosan, hogy az feltűnő legyen - , közben úgy nyomta oda a torkához a kést, hogy a férfi nyakából egy kis vércsík meginduljon lefelé. - Elég csak az egyik, hogy elvigyen minket. A másikat minek cipelnénk teherként? Vagy netán kiegészítik egymást a kis szarkáink? Az egyik tud valami olyat, amit a másik nem?
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Senju Tobirama Pént. Dec. 30 2016, 02:35

/Arata/
Daion érdeklődve hallgatta végig érvelésed terved mellett, majd igazat adva rábólintott.
-Legyen úgy!-
Mikor aztán az egyik férfi torkához szegezted késed, s fenyegető hangnembe kezdtél, hirtelen érdekes szituáció vázolódott fel előttetek. Ahogy megvágtad kicsit torkát, úgy abból nem vér cseppent ki. Egy apró, színtelen, átlátszó folyadék cseppje csordult ki. Talán időd sem volt észlelni azt, mire egy hatalmas erő lökött hátra, s csak egy hatalmas dörrenést hallottál. Víz terített be mindent, vér helyett. Füled sípolni kezdett a traumát jelezve, de mellkasodat is fájdalom járta át, mintha egy ló rúgott volna meg. Daion hasonló képpen repült hátra, pedig pár méterrel még arrébb állt.
Nagynehezen feltápászkodva kicsivel később a férfi felsegített, s csak pár szót mormolt magában.
-Átkozottak... ezért megfizetnek..!- Mondta pár nyögéssel tarkítva.
Nagyjából ekkor vehetted észre, hogy maszkod darabjaira hullott a robbanásban, melyek egy darabja felszántotta jobb arcszéled, mely erősen vérzésbe kezdett. Csupán az álladat takaró része fityegett fél szárán, mely csupán azért maradt rajtad, mert ruhádba akadt. Kis mozgással az is leesett viszont. Körbe tekintve a másik férfit sem láttad sehol.
-Ne is keresd.. mind kettő vízklón volt. Te is láttad a vizet, nem? Aljas technika, mikor felrobbantják pedig még aljasabb...- Bökte oda, miközben ledőlt egy fához.
Kezét mellkasához szorította, melynél átázott a ruha. Sötétbe volt öltözve, így nem igazán láttad milyen színű, ám ahogy kezét elemelte, azon már látszott, hogy vér... Pár mozdulatot téve, a sebébe kotorászva előhúzott egy fehéres darabot. A maszkod egyik szilánkja találta el.
-Legalább el már nem fertőződik... most pedig... ennek annyi. Elbuktunk. Vissza kell mennünk segítségért. Egész pontosan inkább... neked. Csak lelassítanálak.- Nyögdöste el a férfi.
Kérdés csupán, hogy most mitévő leszel? Harcképes állapotban nem vagytok... mit tudsz így tenni? Sorsára hagyod küldetésed vezetőjét, vagy magaddal viszed. Egyáltalán segítségért folyamodsz, vagy makacsul rohansz neki a dolgoknak?


Állapot: 60% Füled zúg, mellkasod zúzódott talán borda tört
Chakraszint: 100%

_________________
Erdőségek - Page 2 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 2 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.