Határvidék

+91
Tsunomi Ai
Naito Kenji
Yamanaka Inako
Hattori Arata
Hamacho Yoshitaro
Shiren
Uchiha Itachi
Kitsune Haruka
Kenshiro Yori
Hasegawa Zauki
Senju Tobirama
Akihiro Jaken
Hirota Yukionna
Jaiba Mineo
Kawajiri Satoshi
Hakkyou Katsumi
Hatake Kakashi
Hyuuga Shakaku
Aihara Arata
Rabada Genkou
Jiraiya
Meitsugawa Shori
Hisao
Terumi Mei
Misaki Kiyoko
Fujikage Kizashi
Togan Hiroshi
Namikaze Minato
Kawahara Tadashi
Shunsui
Shenjino Arisa
Hyuuga Oyoki
Ago
Yoru
Aziro
Aono Takefumi
Kaibutsu Hiroto
Kitori Musato
Shimura Danzou
Aokaze Atsushi
Deidara
Yamato
Kagua Hatami
Nara Akane
Hinata
Shirogane Shiro
Hejvanasi Zej
Hiro Oyama
Akira
Uchiha Madara
Ayokama Makoto
Tsurugi Atasuke
Killer Bee
Kenshiro Suiren
Obotsu Ryu
Itanashi
Aokaze Shin
Orochimaru (Inaktív)
Mieiro Tenki
Danzou
Seimitsu Kazuya
Akasuna no Sasori
Kusuki Jori
Djuka Mikommi
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Aburame Shino
Arekkusu Orokana
Kurogane Kobushi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kagemare Kuzomi
Kusuki Eiko
Siashi Chika
Namikaze Minato(Inaktív)
Kage
Kuro Yuugure
Karin
Ayami Remiyu
Sayuri Akeme
Katsumi Mao
Hidan
Jaiba Minamo
Konan1
Ayabito Kenzan
Koreko Rui
Sai
Ogawa Kazuma
Gruczi Duneai
Shikaku
Unazaki Nikomi
Kanmiru
95 posters

31 / 31 oldal Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Szept. 13 2022, 14:00

// Kaibutsu Hiroto  //


Kora este volt mikor megfáradtan a sötétedő eget kezdted bámulni. Fejedben megannyi gondolat váltotta egymást, nem tudtál konkrétan kiragadni egyet olyan impulzus szerűen villantak át benned. Az ismerős táj nyugalmat árasztó békessége igyekezett segíteni a lelkedben dúló vihar enyhítésében. Egy nagyon nehéz küldetést tudhatsz a hátad mögött, amiről a későbbiekben akár még az akadémián is tanulhatnak a gyerekek. Nagyon nagy tettet hajtottatok végre ám ezen küldetés utóhatása most kezd eluralkodni a testeden. Kezedbe veszed újdonsült fegyvered és ahogy a lenyugvó nap sugara megcsillan az azúrkék pengén az előző küldetésed, mint egy film úgy pereg le a szemed előtt. Túlélted, megtetted, amit lehetett, szóval miért is ne lephetnéd meg magad egy kis kikapcsolódással? Ez a nap már amúgy is a vége felé közelít így úgy döntesz, hogy hazafelé elfogyasztasz valami finom vacsorát és iszol valamit, hogy egy kicsit kikapcsoljon az agyad. Igaz a falu még nem lett teljesen helyreállítva a legutóbbi pusztítás óta, ám Ichiraku mindig is egy biztos pont volt a falusiak életében, így egy ételstanddal újra nyitotta a ramenezőjét. Nem éppen egy több csillagos étterem, de neked most teljesen megfelelt. Beültél és rendeltél. Mire elkészült az ételed addig az italos üveg aljára néztél, többször is. Mire eléd került a tányér hegyekbe halmozott üres üvegek vettek körbe téged. – Nézd meg az iszákost! – Lehetett hallani egy másik asztaltól. – Ezért tartunk ott, ahol. – Folytatódik az elégedetlen beszélgetés. Úgy néz ki a dajdajozók nem tudják mennyi mindent tettél már a faluért ők most csak azt látják, amit akarnak. – Maradjatok már, barmok! – lépett mögéjük egy jobb kiállású férfi. – Neki biztos meg van az oka arra, hogy alkoholba fojtsa az érzéseit, és nektek barmok? Ti csak szimplán léhűtők vagytok. – Magyarázott a két férfinak, majd közelebb lépett hozzád. – Ne is foglalkozz velük! Ezek csak iszákos barmok. A nevem Hamura. A következő kört én állom, ezzel kiengesztelve a barmok sértő szavait. – Mondta, majd rendelte is az italokat. Jobban végig nézed a férfit. Biztos, hogy nem sima civil, teste hegekkel tarkított izmos felépítésű. Mikor kezet nyújtott feléd érezted, hogy nem hétköznapi a markolása. Egyelőre nem tituláltál ennek fontos szerepet, élvezted az ingyen italokat.
   […]
 
Az esti tivornyád után fáradtan ért a hajnal. Fejed zúgott, úgy érezted magad, mint akin átment egy csorda. A tested szinte könyörögve ordított neked:Vizet!!! A szörnyű másnaposság leküzdése után furcsa dolgokra lettél figyelmes. Valami nem volt rendben. Jobban körbe néztél és ekkor tűnt fel, hogy egy teljesen idegen helyen vagy. Azonnal felpattansz az ágyból és indulnál kifelé a szobából, amikor észreveszed, hogy lényegében kis gatyában egy lánccal vagy kikötözve az ágyhoz. Minden felszerelésed elvették tőled. Nem lesz úrrá rajtad a pánik, mert az ajtó másik oldaláról beszéd szűrődik be a szobába. – Szerinted meddig fogja bírni? – Kérdezte az egyik ismeretlen hang tulajdonosa a másiktól. – Szerintem a második körben kivégzik. Hahaha!! – Hallatszott a válasz.
Mit teszel most? A másnaposság gyötri a tested, valószínűleg ellenséges helyen vagy és nem éppen rózsás a helyzeted. Megvárod míg a fogva tartóid bemennek hozzád, vagy megpróbálsz megszökni?
- A pecsétet ráraktad? – Lehetett hallani a folyosóról. – Nem, hallod hülye vagyok! Hogyne tettem volna rá a pecsétet ez is egy ficsúr ninja. – Válaszolt idegesen a másik férfi. – Akkor jó, nehogy itt az arcunkba robbantson valami idióta jutsut. – Mondta az őr, majd jót nevetett. Ezt a beszélgetést hallva azonnal kézjelekbe kezdtél, de abban a pillanatban, hogy koncentrálni kezdtél volna a chakra áramlásodra a kézfejeden megjelent egy pecsét, majd egy kisebb áramütés ért téged.
 
//Kedves Hiroto a közös kalandunk ezzel megkezdődött. Abban az esetben, ha bármilyen észrevételed van, vagy nem világos valami keress bátran PMben vagy minden egyéb ismert platformon. A küldetésed neve pedig: Ne fogadj a patkány ellen… //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szomb. Okt. 29 2022, 08:43

//Genma//

Az utóbbi időszak meglehetősen nehéz volt nekem, illetve az egész falunak. Ott voltam, amikor Konohát támadás érte... Hiába győztük le az ellenfelünket, valahol, egy másik szabadjára engedett valami pusztító technikát, amitől mindennek vége lett. Aztán elhagytam az országot egy küldetés miatt, ahol szintén nyomomban volt a halál. Itt is ártatlanok haltak meg... Az egészben a legrosszabb, hogy gyakran látom magam előtt az elesettek arcát. Az alkohol valamennyire enyhíti a fájdalmat, de nem az igazi. Talán már sohasem lesz olyan, mint régen.
Hallom, hogy valaki éppen leszól azért, mert már megint többet ittam a kelleténél, de nem igazán érdekel. Elengedem a fülem mellett a társalgást, de a Hamurának nevezett pasas italát elfogadom. Nem mondok semmit, csak leöntöm az újabb italt...
Úgy tűnik megint elvetettem a sulykot. Ismét fejfájással, zúgó füllel ébredek. Ráadásul valami ismeretlen, koszos helyen vagyok. A lánc csörgése sem segít. Lemászok az ágyról, majd hirtelen megkezdődik a fejem tisztulása.
- Miféle lánc? - suttogom, majd amikor körbenézek, alaposan elcsodálkozok.
- Mi a fene...
Másnapos vagyok ugyan, de az ösztöneim azonnal működésbe lépnek. Felfigyelek egy beszélgetésre, ami nem túl jóval kecsegtet. A pecsétek veszélyes dolgok, ráadásul elég nehéz megszabadulni tőlük... Gyorsan megalkotok néhány kézpecsétet, majd chakrát áramoltatok. Ebben a pillanatban felizzik a jel, majd kisebb áramütés ér. Hát ez baj.
Ezután nem vesztegetem az időt. Chakrával könnyebb lenne, de nélküle sem vagyok elveszve. Megpróbálok a lehető leghalkabban mozogni és körbejárom a cellámat. Nem tervezek most megszökni, csak felmérem a helyzetet, hogy mivel van dolgom. Vannak-e ablakok, kint mit látok? Esetleg van másik ajtó is? Miből van a padló? Ha egyszerű fapadló, akkor esetleg még fegyvert is tudok szerezni magamnak. Most csak a vizsgálódásnak jött el az ideje, a tényleges cselekvés csak később jön!
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Nov. 01 2022, 12:12

// Kaibutsu Hiroto – Ne fogadj a patkány ellen… //
 
Rutinos shinobi ként jár az eszed. Hiába vették el a legnagyobb fegyveredet, a chakrahasználatot, mégis uralod a helyzetet, és nem esel kétségbe. Ahogy körbe tekintesz a szobában, ahol „fogva” tartanak azt kell észre venned, hogy nincsenek ablakok, és ahogy közelebb lépsz a falakhoz érzed a nyirkos hideget. Olyan érzés lesz úrra rajtad, mintha a föld alatt lennél. Amint erre ráébredsz egy kicsit meginog a hited magadban. Felmerülnek benned olyan kérdések, hogy miért vagy a föld alatt, pontosan mit is keresel itt és hogyan jutsz majd ki. Nincs sok időd ezen agyalni mert hirtelen a zár nyitódásának a hangjára leszel figyelmes. A zár kattan, a zárnyelv a kilincs lenyomásával az ajtóba húzódik, majd halk ropogással nyílik az ajtó. – Na te söpredék! Gyere megyünk a főnökhöz. – mondta a férfi, majd egy jól irányzott ütést mért a fejedre. Kiszolgáltatott helyzetben voltál, így nem tudtál mit csinálni, hogy elkerült az ütést. Nem ájultál el, csak annyira szédültél meg, hogy könnyen irányítható legyél. – Zsákot a fejére! – majd ezzel elsötétült elöted a világ. Ketten felkaroltak téged, és elindultatok. A szobából kifelé menet egyből balra fordultatok, majd 16 lépést tetettek meg. Ezután 20 lépcsőfokot haladtatok felfelé, majd a lépcsősor tetején jobbra fordultatok és újabb 5 lépés után lerántották a fejedről a zsákot. Elöted egy díszes fa ajtó volt. – Meg jöttünk! – majd kinyílt elöted az ajtó és belöktek rajta. Bent a teremben egy marcona férfi ült egy márvány asztal mögött. – Kaibutsu Hiroto! Micsoda öröm számomra, hogy találkozunk. – szólított meg és hirtelen nem tudtad, hogy honnan is ismerhet téged. Kicsit gondolkodva aztán eszedbe jutott, hogy a közel múltban elég sok fontos küldetésen vettél részt és nem kizárt, hogy ezzel a hírneved is megnőtt. Leültettek egy székre és a vezető folytatta. – Szeretném, ha jóban lennénk, szóval, ha te segítesz nekem, én segítek neked. Jelen helyzetben téged egy intéző vadászott le, és ha nem tudunk megegyezni akkor az arénánkban kell megküzdened az életedért. Viszont, mivel én egy jóságos ember vagyok megkímélek a biztos haláltól az arénákban, abban az esetben, ha elmondasz nekem mindent a legutóbbi küldetéseidről. – mondta a férfi feldobva neked a labdát.      

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szomb. Nov. 19 2022, 18:52

//Genma - Ne fogadj a patkány ellen//

Nem esem ugyan kétségbe, viszont ahogy körbenézek a cellámban, rá kell jönnöm, hogy a föld alatt vagyok. Ez nem túl jó jel... de csak azért, mert nem tudom használni a chakrámat. Pár perc múlva pedig nyílik az ajtó, majd kapok egy taslit. Legszívesebben visszaütnék, de tudom, hogy most nyugodtnak kell lennem. Éppen ezért mindent úgy csinálok, ahogy mondják. Hagyom, hogy zsákot tegyenek a fejemre, utána pedig a főnök elé vigyenek.
Egy díszes faajtó előtt veszik le rólam a zsákot. Ezután persze betessékelnek a szobába, ahol egy férfi köszönt.
- Üdvözlöm! - köszönök én is. - Mondanám, hogy én is örülök a találkozásnak, de ez a fogadtatás nem túl barátságos.
Engedelmesen leülök a székemre, majd hallgatom a Főnököt. Úgy néz ki, ha nem engedelmeskedem, akkor megyek valamilyen arénába, ahol a biztos halál vár rám. Nagyon bíztató... Most viszont csak annyit kér, hogy meséljek neki az utolsó küldetéseimről.
- Már elnézést Uram, de ehhez nem kellett volna elraboltatnia - jegyzem meg. - Ott voltam Konoha pusztulásánál. Ott egy különös szerzettel harcoltunk, akinek a teste mintha gépiesítve lett volna. Miután legyőztük, valahol a távolban történt a mindent elsöprő támadás. Sokan ott vesztek... Illetve legutóbb a Gőz Országában jártam. Ott pedig egy ásatáson kellett volna segíteni. Viszont az is eléggé káoszba fulladt. Találtak valamilyen szobrot, amit meg akartak vizsgálni. A vizsgálatról nem tudok semmit sem mondani. Volt egy nagyon erős lény, ami majdnem ránk omlasztotta a kócerájt. Illetve egy sárkány is elszabadult ott... Végül eljöttünk onnan is. Ha esetleg segítene, hogy miről szeretne hallani, akkor talán többet is tudnék mondani.
Ezután, míg válaszra várok, körbenézek a szobában, hátha látok valamilyen fontos információt. Jelenleg nem gondolom úgy, hogy támadnom kellene. Inkább jól viselkedek, ki tudja, hogy mi fog még történni.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szer. Jan. 04 2023, 14:45

// Kaibutsu Hiroto - Ne fogadj a patkány ellen... //




A férfi érdeklődéssel a szemében hallgatta a mondandódat, néha néha hümmögött egyet. Amikor a sárkányról beszéltél felhúzta a szemöldökét és mélyen elgondolkodva az asztalára könyökölt. - Szóval sárkány... hmm... érdekes. Tudtam én, hogy nem egy hétköznapi férfi vagy. - dörzsölte össze büszkén a tenyerét. Felállt az asztalától és elindult feléd. Ahogy haladt az irányodba jelzett a szobában lévőknek, hogy hagyjanak kettesben titeket. Ahogy az utolsó ember is elhagyta a szobát a férfi mögött lépett, lehajolt és a füledbe súgta. - Mesélj el nekem mindent erről a sárkányról és azokról akik ott voltak veled, és ígérem nem leszek szűkmarkú. - mondta, majd ellépett mögüled. Drámaian lassan sétált vissza a helyére és közben igyekezett tartani veled a szemkontaktust. Nagyon figyelt téged, ám azt nem vette észre, hogy miközben neked beszél, de a szobát kezdet elemezni. Mivel ebbe a szobába úgy hoztak, hogy egy zsák volt a fejeden csak a megfigyelő képességedre hagyatkozhatsz. Mivel lépcsőn jöttetek ide ezért át szalad a fejeden a gondolat, hogy talán már nem a föld alatt vagytok ám, ahogy körbe néztél csak  ablaknak látszó tárgyakat láttál a falon. Megvolt a rendes ablakkeret csak egy sima kékes kép volt amivel próbálták otthonosabbá tenni a helyet. Rájöttél, hogy bizony még mindig mélyen a föld alatt lehetsz. A szoba berendezése minimál stílusú volt semmi személyes tárgyat nem tartalmazott. A szék amin ültél, egy asztal és a férfi székén kívül még egy szekrény volt a szobában ami csukva volt, de zárva nem. - Jut eszembe, milyen illetlen vagyok. Be sem mutatkoztam még neked. A nevem Arisu Yuben, de hívhatsz Arisunak is, hiszen barátok között ez teljesen normális. Ez a minimum jele, a kölcsönös bizalomnak. - mondta, majd az asztala alá nyúlt. Kihúzta az egyik fiókot és kivett belőle egy poharat és egy üveg italt. Töltött magának és közben az orra alatt mormogott: ...  konoha pusztítása is izgalmasan hangzik Hiroto  ...  Ivott egyet majd várta, hogy milyen történeteket osztasz meg vele. - Jaj, már megint milyen egy paraszt voltam. Töltsek neked is?      


// Türelmedet köszönöm, végelszámolásnál kompenzálok. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Pént. Feb. 10 2023, 21:24

//Genma - Ne fogadj a patkány ellen//

A férfi nem szól közbe, miközben beszélek. Néha hümmög ugyan, de végig csendben figyel. Végül a sárkány hallatán megváltozik a helyzet. Kiküldi az embereit, majd hozzám sétál és a fülembe suttog. Úgy tűnik, hallani akarja ezt a történetet... Miközben vissza megy a helyére, addig én megnézem magamnak, hogy hol vagyok. Próbálok mindent memorizálni, hátha később szükségem lesz ezekre az információkra.
- Khm - köszörülöm meg a torkom. - Nem tudok túl sokat mondani. Nem mondom, hogy buta vagyok, de nem éppen az eszemért voltam azon a küldetésen. Egy professzort kellett elkísérnünk egy kutatásra. Nem tudom megmondani pontosan hogy hol voltunk. Valahol a Gőz Országában hajóztunk, majd valami miatt süllyedni kezdtük. Azt hiszem valakinek a technikájával éltük túl, majd kerültünk arra a helyre, ahol az ásatás volt. Itt leginkább azzal foglalkoztam, hogy a táborunk biztonságos legyen. Szóval itt megint csak részleteket tudok mondani. Miután felállítottuk a tábort, elindultunk feltérképezni a helyet. Így jutottunk el egy szentélyhez. A professzor szerint a Hat Út Bölcsét ábrázolták a falfestmények. Ja meg volt rajtuk valami nő is, aki később mintha életre kelt volna. A prof nevére nem emlékszem... A lányát Chie-nek hívják. Szóval a szentélynél tovább vizsgálódtunk, a prof talált ezt-azt, de hirtelen az a nő, aki az ábrákon volt, életre kelt és ránk támadt. Nem tudom, hogy mi volt, de nem igazán tudtunk benne kárt tenni. Szóval menekültünk. Szerencsére az a nő, vagy jelenés, vagy nem is tudom minek nevezzem, nem követett minket végig. Így visszatértünk a táborba. Ott lepihentünk, de ekkor valami ránk támadt. Erre nem igazán emlékszek, de amikor nyomozni indultunk, láttunk egy hatalmas sárkányt. Nem igazán tudok erről mit mondani... Az egyik pillanatban még egy vulkán belsejében voltunk, majd megjelent ez a sárkány és bumm. Nem tudom, hogy jutottam ki onnan, vagy hogy kerültem a mentőcsapathoz. Egyszerűen olyan, mintha pár nap kiesett volna...
Miközben mesélek, a fickó az egyik fiókból elővesz valami innivalót. Beszéd közben azért jelentőségteljesen figyelem a poharat, így hamarosan észhez tér és engem is megkínál.
- Öhm, igen, kérek... Arisu!
Ezután megvárom míg nekem is tölt, majd egy gyors korty után folytatom a beszédet.
- Nos, az sokkal rövidebb történet - kezdek bele. - Éppen hazafelé tartottam, amikor robbanások rázták meg a falut. Elindultam, hogy megnézzem mi történik, de ekkor egy ismeretlen fickó az utamat állta. Pár társammal együtt szembe szálltam vele, majd nagy nehezen le is győztük. Ekkor viszont a támadónk egyik társa egy pusztító technikával hatalmas pusztítást okozott és lényegében így romokban hever Konoha. Persze nem halt meg mindenki, bőven vannak túlélőink. Sokan azt hiszik, hogy meggyengültünk, de szerintem ha kell, keményen oda tudnánk vágni bárkinek. Ami azt illeti, többször is megfordult a fejemben, hogy magánakcióba kezdek és keményen lecsapok a bűnözőkre. Így legalább rájönnének hogy Konoha még él és a történtek után nem fog kesztyűs kézzel bánni a gonosztevőkkel - mondom, majd témát váltok. - És te, barátom, mivel foglalkozol? Mi ez a hely?
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Ápr. 29 2023, 15:05

//Kaibutsu Hiroto - Ne fogadj a patkány ellen... //


Elfogadtad az italt amit Arisu ajánlott neked közben pedig beszélgetettek tovább. Ahogy a férfi hallgatott téged egy kis elégedetlenség ült ki az arcára. - Fiam. Azért ismerjük már egymást egy ideje. Együtt italozunk meg minden. Egy kicsit részletekbe menően mesélhetnél nekem a társaidról, milyen képességeik vannak, vannak-e köztük olyanok akik valami különleges képességgel rendelkeznek? Tudod csak ilyen kis szaftos pletykák vagy valami? Túl régóta űzöm itt ezt az ipart, néha nem árt egy kis újdonság. - mondta, majd ivott még egy kortyot. Azért, hogy éreztesse a helyzetedet felemelte a poharát úgy, hogy a szobában világító lámpa fénye megcsillanjon a tartalmán. - Látod ezt itt? - tette fel a kérdést, de válaszra nem várt. - Nyilván látod, hiszen nem vagy vak. Elmesélem akkor neked, hogy milyen érzés volt hallgatni amit eddig elmondtál. Tehát. Ez itt egy nagyon kellemes enyhén édeskés ízű alkohol. Mit szólsz hozzá? - majd néz rád kérdően. - Ugye? Ez nem elégítette ki az emberi kíváncsiságot. Nem tudod például, hogy miből készült, milyen eljárással vagy éppenséggel azt sem, hogy mérgező-e? Kezded már érteni, hogy miről beszélek. Jelenleg nem vagy abban a helyzetben, hogy fél szavakkal megúszd a magyarázatokat, mert lehet, hogy tényleg mérgezett volt amit ittál. - arcára kétségbeejtő mosoly ült. - Kérdezhetnéd, hogy de akkor velem mi lesz? Megnyugtatlak, az italod nem volt mérgező. Ellenben a pohár? Hááát ezt majd az idő kideríti. Szóval hallani akarom a részleteket. - mondta neked, majd ismételten ivott egy kortyot. - Amúgy nem iszol még? Tényleg nagyon finom. - ezzel a lendülettel el is tüntette az egészet. - Na, de csak, hogy tudd milyen jóságos is vagyok. Az előbb már említettem neked, hogy van egy arénám a föld alatt, ahol a hozzád hasonló „vendégeimet” szoktam egymásnak engedni az ügyfeleim szórakoztatása véget. Nem szeretem ismételni magam semmiben. Szóval most sem fogom. Vagy elmondasz mindent ami kielégíti a kíváncsiságomat, vagy ha már úgy is olyan kemény legény vagy, aki egyedül akar hősködni, hogy Konohát jó színben tüntesse fel, mehetsz az arénámban, hogy a fizetős vendégeim előtt tépjenek cafatokra. Most(!) még választhatsz. - egészítette ki magát, majd várta, hogy elkényeztesd az információra éhes testét.

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szer. Május 17 2023, 18:51

//Genma - Ne fogadj a patkány ellen//

Miközben iszogatunk, az ivócimborám arcán látszik, hogy nem igazán tetszik neki, amit mondok. Természetesen ezt hamarosan közli is velem, majd kioktat, hogyan adjam elő a történteket. Csendben hallgatom a kis beszédét, majd amikor a végére ér lehúzom a maradék italomat, a poharat pedig leteszem az asztalra. Pár pillanatig csendben ülök, végül előre dőlök, rákönyököl az asztalra, majd egy böffentést követően megszólalok:
- Nem vagyok előadóművész, szóval komolyabb beszámolót nem fogok adni a történtekről. A társaim tudásáról nem tudok mit mondani, akkor voltam velük először és azóta sem futottam beléjük. Mi, shinobik, nem mindent a különböző technikákkal próbálunk megoldani. Mivel a körülmények nem indokolták, nem repkedtek villámok és tűzgolyók összevissza. Egyszer úgy hozta a helyzet, hogy menekülnünk kellett, a civilek pedig csak lassítottak minket. Éppen ezért a földből szikla gyíkokat hoztam létre, ők azon utaztak.
Ekkor elég látványosan körbe nézek, mint aki felméri a helyzetét. Alaposan megnézek magamnak mindent, hátha látok valamilyen menekülő útvonalat, vagy esetleg észre veszem mennyi őr lehet a közelben. Ezután újra rádőlök az asztalra, megfogom a poharat és kopogtatni kezdek vele.
- Mi garantálja a testi épségedet, barátom? - kérdezem tőle. - Mint láthatod, eddig nem ficánkoltam, csak türelmesen vártam. Sőt, az iszogatás helyett akár már meg is támadhattalak volna. Nem fenyegetőztem, nem kiabáltam még akkor sem, amikor észre vettem, hogy meg vagyok láncolva. Ha nem tetszik az előadásmódom, akkor ne fenyegess, barátom. Küldj, ahova akarsz, nem érdekel. Az arénában meg nem biztos hogy fogok harcolni. Legalább valaki véget vet a rémálmaimnak. Tudod te, mennyire szeretnék megszabadulni a halottak arcaitól? Öljetek hát meg és legyen vége mindennek...
Ezután szimplán hátra dőlök és várom mit reagál az ivótársam. Ha esetleg abba a hírhedt arénába akarna küldeni, akkor rátámadok. Egy erőteljes rúgással konkrétan rárúgom az asztalt, majd rávetem magam és a fejét megragadva elkezdem őt a földhöz csapkodni, hátha beszakad a feje. Ha még beszélgetni akar, akkor meglátom mit fogok csinálni.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Május 20 2023, 08:36

// Kaibutsu Hiroto - Ne fogadj a paták ellen //


Füled mellett mintha elsiklott volna az információ, mi szerint akár meg is mérgezhettek téged. Mondjuk elég abszurd lenne, hiszen meg vagy kötözve, a chakrádat nem tudod használni egy korlátozó pecsét miatt, ennek tetejében, még mérgezzenek is meg? Ugye, hogy abuszrd lenne. Eddigi életed alatt bebizonyítottad, hogy te inkább a tettek embere vagy és nem pedig a szavaké. Most is hasonlóképpen igyekszel cselekedni. Hiába vagy kiszolgáltatott helyzetben az ösztöneid és képességeid nem lankadnak. Az ártalmatlannak tűnő beszélgetés közben is csak azt figyeled, hogy mikor tárul eléd a szökés lehetősége. Úgy tűnik nem hatottak meg Arisu szavai, és inkább kezdet a saját szád ízére formálni a beszélgetést. Mivel nem elégítetted ki az információ éhségét Arisu készült volna behívni a fogmegeit, ám neked sikerült előtte cselekedned. Egy határozott mozdulattal a férfira rúgtad az asztalt majd rávetetted magad és ami a csövön kifért. A férfi feje úgy koppant a szoba padlóján, mint ha nem is egy csont találkozna a kemény burkolattal, sokkal inkább egy ping pong labda pattogna az asztalon. Érezted a kezed alatt, hogy valami véget ért. Elég pár erős koponyát ért ütés ahhoz, hogy egy embernek végelegyen. Úgy tűnt Arisu utolsó felvonásának vége, és kezeid között érte őt a halál. Hirtelen azonban tapsolásra leszel figyelmes. Ahogy megfordulsz a férfit láthatod magad előtt akit az imént kellett volna megölnöd. - Hjaj Fiam. Szerinted képes lenne valaki egy ilyen helyet üzemeltetni anélkül, hogy ne tudná megvédeni magát? Most tényleg? Inkább nézd meg, hogy mit csináltál. - mondta, majd jelezte, hogy érdemes lenne jobban megvizsgálnod a kezeid között lévő holttestet. Ahogy jobban szemügyre vetted a kis híján pépesre vert férfit megdöbbentve tapasztaltad, hogy Arisu arca elkezd lefoszlani és egy középkorú általad ismeretlen férfi arcát pillantod meg. - Meglepetés! Ő is az egyik vendégem volt valamikor. Ezt tőle vettem el. - mondta Arisu majd oda dobott eléd egy konohai fejpántot. Még mielőtt bármit és cselekedhettél volna két férfi jelent meg az oldaladon és erősen megragadtak. - Vigyétek, az első ellenfele legyen Guma. Meglátjuk túléli-e. - mondta Arisu majd a fejedre újra zsák került.


Arisu technikája:


Pár pillanattal később.


Lekerült rólad zsák, és végre eloldozták a kezed. Ahogy körbe nézzel tényleg egy arénában találod magad. A fala legalább 4 méter magas fölötte ismeretlen maszkos emberek akik úgy néz ki nagyon jól érzik magukat. Nevetnek, isznak és jól halhatóan fogadásokat kötnek. - 50 ezer Gumára, az a kis nyikhaj nem hiszem, hogy sokáig bírja. 10 ezer, hogy egy percig sem bírja… - A magad érdekében jobban teszed, ha nem hallod meg a közönséget és koncentrálsz az előtted álló feladatra. Miután felmérted a környezeted egy ajtó nyílik ki veled szemben és eléd tornyosul egy közel 3 méter magas zöldes bundájú medve. A teste olyan, mintha meg lenne kérgesedve és a megszámolhatatlan mennyiségű sebhelye pedig olyan, mintha gyantás lenne. Tényleg valódi élőlény? Nem hagyott sok időt gondolkodni neked, felszívta magát két lábra emelkedett és jobb mancsával egy villámgyors csapást indított feléd. Közben a főpáholyból megszólalt Arisu. - Amúgy kezdődhet Guma vs. Kaibutsu Hiroto.


Guma:

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Júl. 18 2023, 21:28

//Genma - Ne fogadj patkány ellen//

A beszélgetés ideje lejárt. Mivel a férfi nem éppen azt csinálja, amit szeretnék, megrúgom az asztalt, majd egyszerűen csak rávetem magam. Megragadom a fejét és többször a földhöz csapom, mintha csak egy dinnye lenne, vagy bármi más, amit fel akarok törni. Teljesen belemerülök a gyilkolásba, egészen addig nem is foglalkozom mással, míg meg nem hallom a tapsolást. Arisu az, viszont nem az a test tapsol, amit nemrég taroltam le. A fickó a hátam mögött jelenik meg, majd közli, hogy a testet egy korábbi vendégétől vette el. Ezután felém hajít egy konohai fejpántot. A látottak után érzem, ahogy felgyülemlik bennem a harag. Legszívesebben újra támadásba lendülnék, de ekkor két másik fickó is megjelenik. Újra zsák kerül a fejemre, majd már visznek is tovább...
Az arénába visznek... Út közben próbálom összeszedni a gondolataimat. Chakra használat nélkül sem vagyok elveszve, elvégre egész jó vagyok közelharcban is. Jöjjön bárki, hamar kiütöm. Végül megállítanak. Leveszik rólam a zsákot, eloldozzák a kezeimet. Jöhet a harc.
Hallom, hogy többen is ellenem fogadnak, de ez nem érdekel. Most csak az előttem álló feladat számít. Hamarosan kinyílik előttem egy ajtó, amin egy 3 méter magas medveszerű lény jön ki.
- A picsába... - szólalok meg.
Azt hiszem a probléma itt kezdődik... Alaposan szemügyre veszem az ellenfelemet, de a látvány nem tetszik. A kérges test valószínűleg eléggé ellenálló, a sebeiből pedig valami furcsa váladék csordogál. Azonban nincs időm sokáig bámészkodni, pár pillanat múlva már kezdődik is a harc. A medve felém csap egyet, ami elől oldalra térek ki. Ekkor meghallom Arisu hangját is, de most nem érdekel. Most harcolnom kell!
Mivel nagydarab ellenfélről van szó, lábra kell mennem. Ha nem képes úgy mozogni, akkor könnyebben le tudom győzni. Viszont ő messzebbre ér el... Minden erőmet bevetve megindulok az oldala irányába és próbálom megkerülni. Ha nem tud hasonló sebességgel követni, akkor a lábát veszem célba és egy erőteljes rúgást mérek rá, nagyjából a comb környékén. A rúgást követően persze már rohanok is tovább, megpróbálok a másik oldalára kerülni, majd ott is a comb környékét rúgom meg, utána pedig megyek tovább. Néha csak úgy teszek, mint aki támadna, de helyette csak irányt váltok. Próbálom úgy csinálni, hogy ne lehessek kiszámítható. Első körben azt próbálom elérni, hogy ne igazán tudjon rohangálni. Ha már padlón van, akkor a feje következik, vagy a karja. Azt majd eldöntöm akkor, ha már ott az ideje.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Júl. 30 2023, 01:57

// Kaibutsu Hiroto - Ne fogadj a paták ellen //


Egy aréna.
Egy ellenfél.
Egy esély.
Egy győztes.




 
Ellenfeledet megpillantva a kezdeti pánikodon úrrá lettél, és szinte ösztöni szinten kezdtél cselekedni. Egy harcos vagy. A sokszor vért és verejtéket kívánó edzések, a számtalan küldetés, a megpróbáltatások, amiket az élet sodort eléd nem hiábavalók voltak. Azon a szinten, amit már te képviselsz nincs szükség ninjutsukra, vagy egyéb chakrát igénylő technikára. Ezt felismerve támadásba lendültél. Nem az első harcod ez már életed alatt, így a rengetek harctéri tapasztalat akár még a javadra is fordíthatja ezt az egyoldalúnak tűnő párharcot. Helyesen mérlegelted a lehetőségeidet, így ellenfeled lábait vetted célba. Az elgondolásod, mi szerint a lábai meggyengítésével lecsökkented a mozgási sebességét, ezzel úgymond földre kényszeríted kezdetben hatásosnak bizonyult. Mindegyik rúgásod célt ért, már amelyik nem csak figyelemelterelés volt. Guma egy-egy rúgás után hangosan felordított és fájdalmában a dühtől vezérelve utánad csapott. Szerencsére a mozgásod annyira kiszámíthatatlan volt számára, hogy egyik ellentámadása sem ért célba. A nézőtéren az eddig önfeledten nevetgélő, iszogató közönség hirtelen elhalkult. Nem akartak hinni a szemüknek. Guma vesztésre áll. Ezt, az egész arénám eluralkodó csendet Guma mérges üvöltései törték csak meg.  Nem hiszem el! Ez nem lehet igaz! Guma!!!! Hallatszódott egy-egy üvöltés után a közönség soraiból. Ezeket hallva kezdted elhinni, hogy ez a győzelem már a zsebedben van. Ám ekkor egy ismerős hang ütötte meg a füled. Arisu volt az. – Mindenki nyugodjon meg. Még csak most jön majd a java. – kétségbeejtően nyugodt és kimért volt. Igaz a harc elején igyekeztél felmérni ellenfeled, ám egy apró, de fontosnak látszó dolog felett elsiklott a figyelmed. A Guma sebeiből szivárgó gyanta szerű anyag.  Az egyik rúgásod után távolodni próbáltál a medveszerű lénytől ám nem tudtál. A lábaid a földhöz ragadtak. Ekkor vetted csak észre, hogy az eddigi rúgásaid nyomán ugyanaz a gyantához hasonló anyag szivárgott ki Guma testéből, mint a testét borító többi sebből. Ahogy a földre pillantottál megláttad, hogy egy körülbelül öt méter sugarú körben (aminek Guma a középpontja) mindent ellepett ez a ragadós anyag.
 




Egy hiba.
Egy élet.
Egy csapás.
Egy halál.




 
Mivel nem voltál képes megmozdulni, így felkellett készülnöd a legrosszabbra. Guma ez közeli közvetlen támadást indított feléd. Hiába próbáltad a kezeiddel blokkolni a hatalmas erejű ütés eltalált és az aréna falának csapódtál. A becsapódás akkora erejű volt, hogy a mozaik csempével kirakott oldalfal azon a szakaszon, ahol becsapódtál a földre hullott. Guma a sikeres találat után egy hatalmasat üvöltött, de ez sokkal inkább volt tekintélyt kívánó, mintsem fájdalommal teli. Adjál neki! Verd szét a fejét! A közönségnek újra megjött a hangja és az arénában újra ujjongott mindenki. Guma nem közelített feléd, hiszen körül vette a ragadós gyanta, így azzal volt elfoglalva, hogy a sérülései mihamarabb begyógyuljanak, csak úgy, mint a természetben a fáknál. A lábaiból kiáramló gyanta szépen lassan kezdett megszilárdulni. Ezzel egyidejűleg a földön elterülő is szépen lassan kezdett megszilárdulni, így Guma lépésenként igaz, de elindult az irányodba. A földön fekszel magad körül rengeteg csempe, illetve tégla darabbal. Ahogy mély levegőt próbálsz venni szúró fájdalmat érzel. Legalább három bordás eltört és a bal kezedet is nehezen tudod használni. A gyanta kiszáradási idejét figyelembe véve alig pár perced van, míg Guma elér hozzád. Mitévő leszel?     

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Aug. 01 2023, 18:49

//Genma - Ne fogadj patkány ellen//


Az ellenfelem mégsem olyan erős, mint hiszem. Könnyedén beviszek neki több találatot, mire a nézők megrökönyödnek. Nem gondolták, hogy a bestiájukkal valaki így elbánhat. Azonban a szörnyeteg még így is tartogat némi meglepetést. Ugyanis az egyik rúgásom után, amikor megpróbálok eltávolodni, a talpam a talajhoz tapad. Mivel Guma közelében vagyok, a bestia azonnal ki is használja az alkalmat és egy erős csapással a falhoz lök. Hatalmasat nyekkenek, de nincs időm túl sokáig feküdni.  Most harcolnom kell...
Nehézkesen feltápászkodok a földről és megfigyelem az ellenfelem. Guma nem közelít, úgy tűnik, azt várja hogy a gyanta megszáradjon. ~ Ezek szerint ő is bele tud ragadni! ~ Gyorsan körbenézek az arénában, majd gonosz vigyorral az arcomon lehajolok egy tégláért. Van még időm egy kis kísérletre... Éppen ezért a kezemben szorongatott "fegyvert" a vállam mögé lendítem, majd Guma irányába hajítom. A fejét célzom, hátha eltalálom. Ha szerencsém van, megpróbál elugrani, így akár ő is beragadhat a gyantába. Az eredményt azonban meg sem várom, újra lehajolok, ezúttal egy csempe darabot veszek fel. Jöhet a teszt: megpróbálom a dobó kezembe koncentrál a chakrámat és diszkoszvetőkhöz hasonlóan, elhajítom a csempét. Ezúttal testre célzok.
Ebből a próbából szerintem rájövök, hogy a pecsét mit is csinál... Ha csak fájdalmat okoz, de sikerül erősebben elhajítani a rögtönzött "shuriken-t", akkor lehet hogy technikát is tudok használni, csak fájdalmasan. De akár már azzal is előnyre tehetek szert, ha a chakrámmal képes vagyok megerősíteni a testemet. A találatot meg sem várom, azonnal lehajolok és két téglát veszek fel, majd mindkettőt a bestia felé hajítom. Az egyiket a feje irányába, míg a másikat a testére célzom. Ha eltalálom, akkor én is felüvöltök, mint ahogy ő is tette nemrég. Közben alaposan nyújtózok, próbálom megfélemlíteni, mintha én lennék a nagyobb.
Ha ezek után el tud indulni felém(illetve ha nem, akkor is ezt cselekszem), akkor két csempedarabot veszek fel a földről és nagyokat dobbantva indulok meg vele szemben. Próbálom megfélemlíteni. Ha nem sikerül és újra rám támad, akkor megpróbálok kikerülni előle és az egyik csempedarabot hozzá vágom. Előbb vagy utóbb csak rá jön, hogy én vagyok itt a főnök!
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Csüt. Aug. 24 2023, 21:26

//Kaibutsu Hiroto- Ne fogadj a patkány ellen...//


A mozdulataid, mint eddig oly sokszor a rutint és a tapasztalatot tükrözik. Képzett vagy, ezt el kell ismerni, és ez megmutatkozik abban is, hogy minden helyzetben feltudod találni magad. Még egy ilyen szorult helyzetben is kihozod magadból a legtöbbet, és felhasználsz mindent ami a közeledben van. A becsapódásod után lehullott tégla és cserép törmelék tökéletes pótlása lehet a fegyvereknek, így ezt az élet adta lehetőséget te is észreveszed, és okosan élsz is vele. A kezedbe vett téglát Guma feje irányába hajítod, ami kegyetlenül el is találja az állatot. Hatalmas üvöltésbe kezd, és az eddigi gyantás folyadék helyett vörösen izzó vér buggyan ki a fejéből, onnan ahonnan eltaláltad. Semmi kétség, Guma megsebesült. Ezt látván felbátorodsz és egy ideig úgy tűnik, hogy megfeledkezel a rajtad lévő pecsétről, vagy csak kíváncsiságból teszed, de chakrát próbálsz összpontosítani a kezedbe, hogy megnöveld vele a kezedben lévő cserépdarab sebességét. Az elképzelésed, mint oly sokszor most is helyes, lehetett volna, de abban a pillanatban, ahogy chakrát próbáltál összpontosítani megjelent a testeden egy karmazsin vörös pecsét, ami szinte az egész testedet beborította, majd égető fájdalmat éreztél szinte minden porcikádban, így feladtad ezt a kísérletet. Érezted ha ezt tovább próbálod akkor a chakrát belülről fog szétégetni.


A földre kerültél, így több támadást nem tudtál végrehajtani, hiszen alig élted túl ezt a meggondolatlan kísérletet. Guma még mindig fájdalom ittasan üvölt, így megpróbáltad a hangodat használni, hogy lélektani előnyhöz juss. Úgy tettél, mintha te lennél a nagyobb vad. Minden a terveid szerint alakult. Guma hangja a keserves fájdalom ittasból átváltott riadt gyermekivé. Ekkor a föld megremegett alattad és az egész aréna elhallgatott. - Mi lehet ez? Ugye nem? - hallhattad a nézőtérről, majd hirtelen áttört melletted az aréna fala és egy akkora férfi jelent meg melletted, mint egy hegy. - Mit tettél az én drága kis Gumámmal te félkegyelmű?! Most kitaposom belőled a szart is! - kiáltod feléd az idegen, akit soha életedben nem láttál, de a mondandójából kiderült, hogy valószínűleg ő lehet Guma gazdája. - Na ebből még baj lesz. - jegyezte meg a nézőtéren Arisu és intett az embereinek. - Megjelent Csonkoló így a mókának vége. Juttassatok ki mindenkit épségben, míg Hiroto barátunkkal van elfoglalva. A mai küzdelmeknek úgy néz ki lőttek. - adta ki az utasítást majd ő is elindult az arénából kifelé, ahogyan az összes többi vendég is. Nagyszerű alkalom lett volna neked, hogy te is távozz, de a Csonkolónak nevezett férfi mindenféle menekülési utat elállt. - Most megöllek! De először a szart is kiverem belőled! - Ezután a kijelentése után feléd iramodott. Azt nem tudhattad, hogy milyen képességei vannak a férfinak, de a megjelenése azt tükrözte, hogy hatalmas fizikai erő birtokában van, így ha nem is használ semmilyen technikát akkor is halálos ellenfélként kell kezelni. Egyre közelebb ért hozzád és meglendítette a jobb kezét, hogy azzal válassza el az életedet ettől a világtól. Időközben Guma visszarázódott a régi kerékvágásba, és a mesterével összehangolva az esetleges menekülésed irányába indult, hogy ott mérjen rád halálos csapást.


Most mit teszel? Közvetlen szemből egy gyilkos szándékú támadás közelít feléd. A legkézenfekvőbb menekülési útvonalon már számítanak rád. Ám ha figyelmes vagy kiszúrhatod, hogy a hely ahonnan Guma elindult már kellően biztonságos, hogy megpróbálj oda kitérni, és valamennyire biztonságban érezd magad az eddig még meg nem száradt gyantával a földön.


Csonkoló:

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szomb. Aug. 26 2023, 22:12

//Genma - Ne fogadj patkány ellen//

A helyzetem nem túl rózsás. A pecsét miatt egyáltalán nem használhatok chakrát, ha mégis megteszem, akkor borzasztó fájdalmakat kell kibírnom. Ami viszont pozitív az egészben, hogy sikerül megfélemlítenem Gumát. Ezzel meglepem a közönséget, de az igazán nagy meglepetés csak ezután érkezik. Egy nagy darab behemót áttöri az aréna falát, majd fenyegetőzni kezd. A méreteiből ítélve, illetve abból, hogy nem tudok chakrát használni, elhiszem neki, hogy a szart is kiverné belőlem. Ezt viszont nem hagyhatom.
Mielőtt támadásba lendülne, felveszek egy téglát és egy cserép darabot. Mindkettőt azonnal a pasi irányába hajítom, majd újabb cserép darabokat veszek a kezembe. Ekkor veszem észre, hogy Guma is csatlakozik a harchoz, de sajnos nem az én oldalamon. Mint már említettem, a helyzetem nem túl rózsás... Felém tart egy baromi nagy behemót, kicsit lemaradva egy bestia is, ráadásul nincs túl sok időm és terem a védekezésre. Így kénytelen vagyok kockáztatni...
Amilyen gyorsan csak tudom, Csonkoló felé hajítom a cserepeket, egyet leszámítva. Azt eltöröm és késként használva rohanok a fickó felé. Ha szerencsém van, akkor én vagyok a gyorsabb. Megfigyelem, honnan indítja a halálos ütését, abból már sejthetem, hogy hol találna el. Elhajolok a csapás elől, majd az egyik cserépdarabot megpróbálom a könyökhajlatába döfni. Nem várom meg, hogy sikerül-e átdöfni a vastag karját, pördülök tovább és megpróbálom megkerülni őt. Közben a másik kezemben tartott cserepet a hasába döföm és a mozdulattal végig húzom a rögtönzött fegyveremet és megpróbálom kibelezni. Ezúttal sem várom meg, hogy mi történik, ha sikerül a hátába kerülni, akkor megpróbálom a lapockái közzé szúrni a cserepet.

Ha sikerül ezzel az ellentámadással elintézni a fickót, akkor elveszem a bárdját és azzal a kezemben várom Guma támadását.

Ha már az első csapása után nem járok sikerrel és közelharcot kell vívnom vele, akkor próbálom a cserépdarabokkal megölni, miközben próbálok kitérni a támadásai elől. Ha Guma is megérkezne, akkor próbálok úgy helyezkedni, hogy Csonkolót találja el, ne engem.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Aug. 27 2023, 20:41

//Kaibutsu Hiroto -Ne fogadj a patkány ellen…//




Hirototól távol:


Arisu és a névtelen vendégek sikeresen kijutottak a földalatti titkos és illegális arénából. Arisu volt az utolsó aki távozott a rejtett kijáraton, ám Csonkoló és Guma együttes pusztítása miatt a járat amit elhagyta volna a létesítményt omladozni kezdett és egy nagyobb törmelék egyenesen Arisura omlott. - Főnök! - kiáltottak az emberei, az anonim közönségből pedig a nők felsikítottak. A pillanatok hosszú óráknak tűntek. Arisu nem reagált semmire. Úgy tűnt az élet elhagyta a testét. Ekkor egy kellemetlen szúró fájdalmat éreztél a mellkasodban. Arisu halálával a pecséted feltört. Arisu, a férfi aki emögött az egész illegális rendezvény mögött áll tényleg meghalt volna? A gorillái ledobálták róla a törmeléket és egy jól irányzott, szívet célzó ütéssel, mondhatni újra indították Arisu élettelen testét. - Te hülye barom! Ekkora ütésbe bele is halhattam volna! - szólta le a verőlegényt a főnöke. - Főnök, hiszen egy pillanatra leállt a szíved. - próbálta neki elmagyarázni az egyik beosztott. - Az nem létezik, Hiroto pecsétje még aktív, szóval nem halhattam meg… - magyarázta a történéseket, ám ahogy a kézfejére pillantott meglátta… vagyis pont ez az, hogy nem látta meg a pecsétet, ami eddig kordában tartotta Hirotot. - Azonnal el kell tűnnünk! Ha valahogyan túléli a két hegyomlást akkor utánunk ered! Most még van esélyünk meglógni. - adta ki az utasítást.


A földalatti arénában:


A hatalmas férfi meg sem érezte azt, hogy te próbálsz küzdeni az életedért. A csempe darab amit a kezedbe vettél, hogy azzal kibelezd, a kezedben tört el a férfi testén semmilyen sebesülést nem okozva. - Szerinted ezen a testen egy ilyen kis vakarék sebet tud ejteni?! Egy csempével??!?!?! Okos legyél, ha már úgy is meghalsz. - mivel a kezedben szilánkosra tört a fegyvernek használt cserép a tenyered komoly sérülést szenvedett. Mivel fel voltál készülve arra, hogy a támadásod hatástalan lesz ezért igyekeztél tovább manőverezni, ám ekkor hirtelen egy égető fájdalom hasított beléd. Ez mi lehet? A törött borda? Az előző próbálkozás utóhatása, mikor chakrát próbáltál használni? Csonkoló vagy Guma egy eddig ismeretlen támadása? Ki tudja, de éppen annyira kizökkentett a harcból, hogy a férfi egy erős csapással a falhoz vágott. Látszólag a kis hab tested úgy hullott alá, mint egy szálló falevél. - Guma! Vacsora!


//Sérülések: Törött borda, égető szinte teljes testet borító fájdalom, enyhe agyrázkódás, nyílt seb a domináns kezed tenyér részénél.
Ha gondolod ezt kifejthetem százalékban is, ezt kérlek valamilyen formában jelezd felém. Hajrá, már közel a cél.//

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Hétf. Aug. 28 2023, 22:19

//Genma - Ne fogadj patkány ellen//

Csonkoló érkezésével alaposan felfordul minden. Az egész kóceráj elkezd összeomlani, a behemót viszont jön felém. Amint lerohan, megkezdem az ellentámadásomat, de az nem jár sikerrel. A cserepek egyszerűen összetörnek, nem sikerül kárt okoznom neki. Éppen ezért már pördülök is tovább, hogy elkerüljem az újabb csapását. Ez azonban nem jár sikerrel. Egy fura égető érzés nyilall belém, ami annyira megzavar, hogy esélyem sincs védekezni. A nagy darab harcos úgy eltalál, hogy a falnak csapódom...
Kómásan érek földet, de még hallom, ahogy Csonkoló szól a kis kedvencének, hogy vacsora idő van. Mivel igazi harcos vagyok, nem adom magam ennyire könnyen. Feltápászkodom a földről, közben észre veszem, hogy nincs a kezemen a pecsét. Egy erőtlen mosollyal az arcomon, hirtelen beleolvadok a talajba(*). Eljött az én időm! Nem foglalkozom velük, meglehetősen távol kijövök a földből és már kezdem is a kézpecséteket. Az egész testem fáj, de ahogy elkezdem megalkotni a kézjeleket, a jobb tenyerembe is pluszba belehasít...
- Doton: Dosekiryū! 
Ahogy kimondom a technika nevét, dobbantok egyet és a földsárkány elindul a páros felé. Nem érdekel, hogy mi fog történni velük, ezt leginkább csak elterelésnek szánom. Csonkoló talán még túl is éli... Ez viszont most nem számít, rendeznem kell egy számlát. Újra elmerülök a talajban, már megyek is a főnök után.(*)
Ha sikerül utolérni Arisu-t, akkor pár méterre a hátuk mögött bukkanok ki a földből. Nem is keltem fel a figyelmét, helyette megalkotok néhány kézpecsétet, majd egy fájdalmas levegővétel után szintén fájdalmas kilégzés következik. Eközben pedig izzó lávalövedékek hagyják el az ajkamat és mindegyiket egy-egy testőrre lövöm(**).
- Itt egy kis bemutató a képességeimből! - szólalok meg. - Maradj még, játsszunk egy kicsit!
Ezután létrehozok két földklónt, akik a hátamat védik. Nem szeretném, ha Csonkoló és Guma meglepne hirtelen...

//Nekem így is jó, nem fontos százalékolni Smile //

A használt technikák:
(*)
Doton: Fusha no jutsu // Föld elem: Blokád
Határvidék - Page 31 Fusha_10
A technika elengedhetetlen feltétele az iwagakure no jutsu, esetleg a Vakond rejtőző technika. Ennek a segítségével képesek lehetünk felgyorsítani a föld alatti mozgást és meglepetésszerűen előtörni a földből. Példa: A használó több ellenfelet akar egy időben megállítani, így a föld alá bújva tör eléjük, majd megzavarja azoknak a mozgásukat, megbontva ezzel a különféle alakzatokat. Tökéletes védelmi és támadó technika is egyben.
Chakraszint: 400
Besorolás: B 
Megkötés: Iwagakure/Moguregakure no jutsu ismerete


Doton: Dosekiryū // Föld elem: Földsárkány
Határvidék - Page 31 Doseki11
A technikával egy földsárkányt lehet létrehozni a talajból, ami az ellenfélre ront. Lényegében a vízsárkány földdel kivitelezett változata.
Chakraszint: 300
Besorolás: B 

(**)
Yōton: Shakugaryūgan no Jutsu // Láva elem: Izzószikla Technika
Határvidék - Page 31 320px-Shakugary%C5%ABgan_no_Jutsu

A használó több lávagömböt lehel ki a száján, amelyek nagyon gyorsan megszilárdulnak és lényegében izzó szikladarabokként folytatják tovább az útjukat. Ha valamivel érintkeznek, azt képesek megolvasztani.

Besorolás: B
Típus: Támadó
Chakra: 350
Használó: Rōshi
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Szept. 09 2023, 13:25

Kaibutsu Hiroto - Ne fogadj a patkány ellen... 




Meggondolatlanság….
Ez lehetne akár a napi mantrád is, hiszen felfokozott állapotodban nem biztos, hogy a helyes döntéseket hozod, és egy harc hevében egy rossz döntés végzetes is lehet.


Mikor észlelted, hogy az eddig megbéklyózó pecsét eltűnt nem foglalkoztál túlzottan azzal, hogy milyen állapotban vagy. Úgy érezted, hogy itt a revans ideje, és ez nem csak a hegyomlásra és a kis macijára vonatkozik, hanem az egész hátterében álló Arisura is. Újra a saját tested ura lettél, és már semmi nem gátolt abban, hogy technikákat használj. Igaz a pecsét már eltűnt, így a chakra használat nem okozott fájdalmat, viszont az eddigi megpróbáltatásaid nagyon sok erődet elvették. Ezekbe szinte bele sem gondolsz, mondhatni fejjel mész a falnak, és azonnal eltűnsz a támadóid elől. Szemeid előtt csak Arisu és az ő kéjenc mosolya lebeg. Nem sokkal később felbukkansz Csonkoló és Guma mögött és egy elsöprő technika megformálásába kezdesz. Ahogy befejezted a kézjeleket egy sárkány emelkedik ki a talajból és a két ellenfeled felé tart. Amint a jutsud elindult te már újra eltűntél és igyekeztél Arisu nyomára bukkanni. A következő pillanatban, mikor kiemelkedtél a földből, már újra a szabad ég alatt találtad magad. Úgy néz ki, hogy ha másra nem is, arra jó volt ez az egész, hogy kijuss a földalol, mielőtt az egész rád omlik. Egy fa mögött emelkedtél ki, ahonnan remek rálátásod nyílt Arisura és a három testőrére. Újra erőt veszel magadon és a menekülés lehetőségével nem is törődve úgy döntesz, hogy ennek itt és most pontot teszel a végére. Kézjelekbe kezdesz, amiktől szinte a lábadig hatoló szúró fájdalom járja át a testedet, hiszen mostanra a sérüléseid kellőképpen kimerítették a tested. A fájdalommal nem törődve befejezed a technika megalkotását és a három őr felé izzó olvadt láva lövedékeket zúdítasz.


A lövedékek találtak és a három férfi halálfélelemtől ittas kiabálások közepette a földre rogytak és csendben az olvadt láva áldozatává váltak. Ekkor szembe kerültél azzal a férfival, aki miatt ronggyá vertek és nem bírtad magadban tartatni a gúnyos megjegyzéseid. Mielőtt bármit is tehettél volna a az előtted álló Arisu elkezdett nevetni. - Te mekkora egy idióta barom vagyok! Most mind a ketten meghalunk. - mondta majd térdre rogyott. Ekkor veszed csak észre, hogy az arca elkezd hámlani(*), és egy teljesen másik férfi térdel már előtted. - Felfogtad, hogy mit tettél?- kiált feléd, majd széttépi a felsőjét és eléd tárul a csupasz felsőteste amin egy pecsét(**) látható. - Itt döglesz meg velem együtt. - mondta az idegen és a pecsét lassan elkezdett távolodni a testétől a földön pedig fekete tinta szerű anyag kezdett terjedni. Időközben a hátad mögött felhasadt a föld és Csonkoló emelkedett ki a földkupac alól. Szemei vérben forogtak és hiányzott a bal karja. Szemmel láthatóan Guma nem volt mellette. Nem szólt semmit csak minden erejével felétek támadt. Közben a pecsét egyre nagyobb területet kezdet lefedni. Nem volt időd teljesen létrehozni a klónokat, Csonkoló egyszerűen elpusztította őket az előtt, hogy teljesen létrejöttek volna.




//Állapot: Komoly vérveszteség, nehéz légzés, a tenyered és a bordád csak rosszabbodott. Az eddig enyhe agyrázkódás mostanra komoly problémát jelent, egyensúly zavar, homályos, majdhogynem kettős látás. //


(*)
Shoushagan no Jutsu // Arc Lehántoló Technika

A technika segítségével a ninja képes egy chakramásolás során teljesen lemásolni egy egyén arcfelépítését, valamint magára formálni testének külső formáját. Nem egy tökéletes Henge technika, ám a változás fizikai, lényegében egy plusz réteg bőrt hoz létre a testén, ezzel alakítva át az arcát.
A testet a jutsuval csak kis mértékben lehet formálni, a használó eredeti testalkata aligha módosítható.
A chakramásolás előnye, hogy a felhúzott "mázat" bármikor le és fel lehet venni, hátránya a nem tökéletes Henge, továbbá az eljárás során a lemásolt személy arca olyan károsodásokat szenvedhet, amitől akár a felismerhetetlenségig torzulhat.

Chakraszint: 150
Besorolás: D

(**)
Ura Shishō Fūinjutsu // Fordított Négy Pecsét
Határvidék - Page 31 Ura_sh10

A Naruton használt Négy pecsét ellentéte: ez a pecsét nem a testbe zárt chakrát engedi kivonni, és átalakulni/felhasználni a használó akarata szerint: A technika a használó testébe, avagy abba a testbe, amire a pecsétet készítette, zár mindent, ami a pecsét környezetében van (a pecsét hatósugara a készítéséhez felhasznált chakra mennyiségtől függ).
A pecsét elkészítése: rajzolat készítése a hordozóra, majd a pecsétbe foglalt chakra pecsétbe áramoltatása, végül a pecsét lezárása - ezt a használó megteheti úgy, hogy a feloldást csak maga indíthatja el, de a megpecsételtnek is meghagyhatja ezt a lehetőséget.
Chakraszint: 900
Besorolás:
 S

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Okt. 24 2023, 21:44

//Asuma - Ne fogadj patkány ellen//

Nincs túl nagy szerencsém... Sikerül ugyan lelassítani Csonkolót, illetve az őrökkel is végzek, azonban most két tűz közé kerültem. Egyik oldalról Arisu technikája, a másikról a nagy darab harcos fenyeget. Csonkoló könnyedén elintézi a másolataimat még mielőtt azok létre jönnének. Nem tudom visszatartani... Közben az a pecsét is közeledik. Ha jobb állapotban lennék, könnyedén megoldanám a helyzetet, de most nem vagyok erre képes.
Egy kisebbet szökkenek, majd eltűnök a talajban. Ezúttal minél távolabb megyek tőlük. Keresek egy biztonságos helyet, ahol pihenhetek egy keveset. Leginkább valamilyen odút keresek, ha lehet, ahol kényelmesen elférek, de nem találnak meg olyan könnyen. Ha sikerül bármilyen helyet találni, akkor először a ruhámból letépett darabokkal megpróbálom ellátni a sebeimet. Ezt követően pihenek egy keveset, maximum egy órát. Ha nem talál rám senki, akkor megpróbálom kideríteni, hogy hol vagyok, majd Konohát próbálom behatárolni. Ha sikerrel járok, akkor elindulok a falu irányába. Ha nem sikerül, akkor csak elindulok egy irányba és addig megyek, míg nem találok egy települést. Közben persze állandóan a környezetemet figyelem, nehogy valaki rám törjön.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Okt. 28 2023, 22:33

// Kaibutsu Hiroto – Ne fogadj a patkány ellen /záró/ átvezetés a Levél a távolba küldetésre //




Felismerted, hogy ebben a helyzetben nem nyerhetsz, és nem minden a nyers erőszak. Néha meg kell állni egy pillanatra, venni egy mély levegőt és józan ésszel végig gondolni a dolgokat. Egyik oldalról a biztos halál, másikról pedig szintúgy. Az egyetlen járható utat választottad, mely a sors iróniájának köszönhetően a föld alatt húzódott, így mondhatjuk, hogy megúsztad a szinte biztos halált. Arisu embere és Csonkoló pedig a végzetes pecséttechnika áldozatává lett. Szerencse a jó időzítésednek ha esetleg a távolból figyelték volna az eseményeket sem vették volna észre, hogy a föld alatt megléptél, így Arisu és a megmaradt emberei nem eredtek a nyomodba, hiszen az ő szemszögükből ezt biztosan nem élhetted túl. Mikor már kellő távolságba értél egy hatalmas fa oltalmat adó odvában húztad meg magad. A tested minden porcikája fájt, már alig voltál magadnál, így abban a tudatban, hogy biztonságban vagy lassan lehunytad a szemed és igyekeztél kipihenni magad.


Nem sok idő telt el, nagyjából egy órát tudtál aludni, de szinte új emberként tértél magadhoz. Szinte. A mentális fittség már megvolt, de a test fájdalmai megmaradtak. Az adrenalin már nem dolgozott annyira így most megérezhetted az eddigi sérüléseidet. Olyan volt mintha több ezer apró tűvel szurkálna valaki minden egyes lépésednél, levegő vételednél, vagy szimplán csak úgy. Nehéz döntést hoztál, de ebben az állapotodban is elindultál a biztonságot, az otthont jelentő Konoha felé. Te nem tudhattad, hogy Arisu emberei követnek-e téged ezért minden lépésed jól megfontolt volt, lassan de biztosan haladtál, remélhetőleg a helyes irányba. Már jó pár száz métert megtettél attül a hatalmas fától amiben megpihentél, mikor hirtelen két szürke köpenyes állat maszkot viselő alak jelent meg előtted. - Kaibutsu Hiroto? - tette fel az egyik a kérdést, de a hangján hallható volt, hogy pontosan tisztában van a kiléteddel. Erre az is rávezethetett, hogy meg sem várta a válaszodat, és rögtön folytatta. - Velünk kell jönnie, elkísérjük a kórházba, ott ellátják a sebeit. Az pedig, hogy itt ma mi történt jobb ha nem árulja el senkinek. - mostanra leesett, hogy ez a két alak a konohai különleges egység az ANBU két tagja. Valószínűleg ők tudtak Arisuról és az illegális tevékenységéről, ám nem számoltak a te talpraesettségeddel. A két alak megragadott és szinte átszelték veled az erdőt és alig pár pillanattal később a kórházi szobában találtad magad. - Hiroto! Amit ma tettél az felkeltette egy pár ember figyelmét. - mondta az egyik maszkos. Ekkor kinyílt a szoba ajtaja, erre hirtelen odafordultál, hogy megnézd ki fog bejönni, majd mikor visszanéztél az ANBU tagok felé, már csak egy lassan az ágyadra hulló levelet láttál, a két alak szőrén szálán eltűnt. Ekkor belépett az ajtón egy nővérke aki egy kancsó vizet hozott be neked és néhány fájdalomcsillapítót.


// Kedves Hiroto ezzel be is fejeztük ezt a kis közös kalandunkat, hivatalosan is vége a Ne fogadj a patkány ellen.. küldetésnek. De akkor itt is a jutalmazás: mivel év elején volt sajnos egy masszív mesélői kihagyásom ezért jár a + 20 chakra és egy választható nem engedélyköteles maximum B szintű technika, ezen felül pedig, +4 chakra illetve + 30 tjp a jutalmad, mivel a kaland 80%-ban nem használhattad a chakrádat//


Átvezetés a küldetésre


Miután a nővérke elhagyta a szobát, mert ügyesen bevetted az előírt gyógyszereket az ANBU által az ágyadon hagyott levelet veszed a kezedbe. Ahogy kibontod ezt a szöveget találod benne:


Kaibutsu Hiroto! Az eddigi teljesítményei és a mai cselekedete felkeltette az érdeklődésünket, ezért egy nagyon fontos küldetéssel bíznánk meg. Amennyiben vállalja jelenjen meg a Hokage rezidenciáján két nap múlva pontban reggel nyolc órakor.”


Miután elolvastad elkezdtek hatni a gyógyszerek és érezted, hogy a szemeidet, mintha mázsás súlyok húznák le. Sok minden történt veled a mai napon, és kitudja mi vár még rád.




//Kedves Hiroto a következő posztodat majd a hamarosan induló küldetés nyitó posztjára kérném, addig is jó felkészülést. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 31 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

31 / 31 oldal Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.