Határvidék

+91
Tsunomi Ai
Naito Kenji
Yamanaka Inako
Hattori Arata
Hamacho Yoshitaro
Shiren
Uchiha Itachi
Kitsune Haruka
Kenshiro Yori
Hasegawa Zauki
Senju Tobirama
Akihiro Jaken
Hirota Yukionna
Jaiba Mineo
Kawajiri Satoshi
Hakkyou Katsumi
Hatake Kakashi
Hyuuga Shakaku
Aihara Arata
Rabada Genkou
Jiraiya
Meitsugawa Shori
Hisao
Terumi Mei
Misaki Kiyoko
Fujikage Kizashi
Togan Hiroshi
Namikaze Minato
Kawahara Tadashi
Shunsui
Shenjino Arisa
Hyuuga Oyoki
Ago
Yoru
Aziro
Aono Takefumi
Kaibutsu Hiroto
Kitori Musato
Shimura Danzou
Aokaze Atsushi
Deidara
Yamato
Kagua Hatami
Nara Akane
Hinata
Shirogane Shiro
Hejvanasi Zej
Hiro Oyama
Akira
Uchiha Madara
Ayokama Makoto
Tsurugi Atasuke
Killer Bee
Kenshiro Suiren
Obotsu Ryu
Itanashi
Aokaze Shin
Orochimaru (Inaktív)
Mieiro Tenki
Danzou
Seimitsu Kazuya
Akasuna no Sasori
Kusuki Jori
Djuka Mikommi
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Aburame Shino
Arekkusu Orokana
Kurogane Kobushi
Hatake Kakashi(Inaktív)
Kagemare Kuzomi
Kusuki Eiko
Siashi Chika
Namikaze Minato(Inaktív)
Kage
Kuro Yuugure
Karin
Ayami Remiyu
Sayuri Akeme
Katsumi Mao
Hidan
Jaiba Minamo
Konan1
Ayabito Kenzan
Koreko Rui
Sai
Ogawa Kazuma
Gruczi Duneai
Shikaku
Unazaki Nikomi
Kanmiru
95 posters

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Yamato Hétf. Ápr. 07 2014, 19:30

A terv majdnem sikerült, annyival nem számoltam, hogy ellenfelem ennyire képzett a fegyveres közelharcban és igazából semmi kedve egy bábbal harcolni, csak egyszerűen hárítja a támadásokat és ha lehetősége van, akkor hátrább rúgja, hogy közelebb kerüljön hozzám, így nem sokra megyek ellene. Nem vagyok olyan ügyes bábos, hogy úgy harcoljak Ocúval, mintha én tenném azt, így nincs nehéz dolga, úgyhogy lassan ki kell találnom valamit. Közben társaim is kezdikj magukat összeszedni és mellettem készülnek a támadásra. Remélhetőleg a tervem miatt nem fog kelleni, de még egy kicsit közelebb engedem ellenfelemet, aki közben csak tovább rugdossa a bábomat és egykori testvéremet. Nagyon dühös vagyok, hogy meri bántani a lányt, akit egykor szerettem, de sikerül megőriznem a nyugalmamamt, már ami a harchoz kell, annyira fel vagyok spannolva. Amikor elég közel ér, hogy a tervemet a társaim befejezzék, de annyira nem, hogy bajt okozzon, ha túléli a dolgot, kinyítom a báb hasát és megindítom a senbon lövőt, amit ilyen közelről szinte lehetetlen kikerülni, ha pedig mégis sikerül neki, akkor remélem Ayane és az öreg befejezi a harcot, bár én is megtehetem azzal, hogy a füstöt kiengedem a báb szájából, bár ez lenne az utolsó dolog, amit szeretnék, hiszen nehéz pótolni a füstöt, míg a senbonokat valamivel egyszerűbb.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Deidara Szer. Ápr. 09 2014, 11:09

Yamato úgy vélte, hogy egyedül is képes elbánni a támadóval, így engedte, hogy az közelebb férkőzzön hozzá, majd egy jól időzített pillanatban felnyitotta a báb hasát, és senbonokkal szórta meg a fickót. Az nem számított egy efféle ellentámadásra, így nem is tudta azt közelről kikerülni vagy hárítani. Felsőtestét tele döfték a komisz pengék, ő pedig a térdeire rogyott. Ruhája elszíneződött, ajkai közül vérpatak folyt elő. Mintha motyogott is volna magában, de Yamato csak nagyjából tudta kivenni a szavakat.
- Jibaku fuuda...
Jobb kezével letépte magáról megszaggatott felsőruházatát, így láthatóvá váltak a robbanójegyzetek, melyeket alatta hordott. Yamatot hirtelen elöntötte a félelem, meglepettség és a borzalom. A fickó fel akarja robbantani magát és őket is vele együtt.
- ...KASSEI!!!
Hirtelen fény és hang törölte el Yamato érzékeit. Talán mégse kellett volna közel engednie a férfit. Valami megragadta, vagy inkább neki csapódott, majd kiment alóla a talaj és forogni kezdett a világ. Keményen csapódott a földnek, valószínűleg jóval arrébb. A feje kongott, eleinte csak homályosan látott, de néhány másodperc alatt összeszedte magát. Lángokat látott, az ő ruhájának széle is kissé parázslott. Mellette az öreg egyik bábja feküdt, nem sértetlenül, de könnyen javítható állapotban. Ő maga csak zúzódásokat szerzett. Vajon a többiek is megúszták ennyivel?
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Yamato Szer. Ápr. 09 2014, 19:58

Az ötlet, hogy közelebb engedtem nem volt jó ötlet, de ezt egyelőre nem tudhattam, de legalább végeztem, vagyis hát elég közel került hozzá. Támadásomra nem számított, hiszen eddig csak fegyverrel és közelharcban próbáltam legyőzni, senki nem számítana egy ilyen cselre, de ahogy én sem számítottam rá, amit ő művelt, miután érezte, hogy itt a vég. Láttam, hogy valamit motyog, de csak éppen értettem a szavakat, bár inkább betűket, amiből kitalálhattam, hogy mit is mond.
- Jib.k. .u.da...
Kitaláltam, hogy mi fog következni, hiszen a technikát én is használtam már. Érzésemet a fickó mozdulata tette egyértelművé, hiszen feltépte ruháját és megmutatta alatta a robbanó cetliket. ~Idióta! Viszont mit tegyek?~
- Ka.e.i!
Érzékeimet erős hang s fény hatás törölte el, ahogy a tudatomat is. Szédültem, repültem, majd belecsapódtam a földbe. Fejem kóválygott, éreztem, hogy valami ég, talán még el is hánytam volna magam, ha lett volna valami a hasamba, de szerencsére elég régen volt az ebéd. Összeszedtem magam és láttam, hogy valami ég és még az én ruhám széle is megpörkölődött. Magam mellett egy ismeretlen báb is volt, ami azt jelentette, hogy az életemet ismét az öregnek köszönhetem, bár a báb rá fog szorulni a javításra. Miután én összeszedtem magam egyből a társaim keresésére indultam, hogy ők is túlélték-e a támadást. Remélem senkinek nem esett annál komolyabb baja, mint nekem.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Deidara Szomb. Ápr. 12 2014, 13:51

Yamato a lángokon át kékes derengést látott. Az öreget és Ayanét a másik gyermekbáb chakrapajzsa védte meg az igen veszélyes támadástól. Yamato már nem fért volna be a pajzs mögé, és idő sem volt, így az öreg a másik bábbal repítette őt arrébb. Szerencsére mindenki megúszta komoly sérülés nélkül, leszámítva az idegent, ki saját magát robbantotta fel. Ami maradt belőle, azt az öreg elpusztította, hogy nyoma se maradjon. Hasonlóan, ahogy az ANBU-k is nyomtalanul eltüntetik üldözöttjeik testét.
Miután egymást és bábjaikat megvizsgálták (Ocú és az öreg egyik bábja sérült meg a robbanás miatt), a szekeret kellett mozgásképes állapotba hozniuk. A szamár életét vesztette a rajtaütés kezdetekor, így igen nehéz dolguk lesz, ha folytatni akarják az utat. Az öreg úgy vélte, jobb, ha nem maradnak az ütközet helyszínén, így ők hárman húzták arrébb a kocsit, le az útról, be a fák közé, hogy a kósza szem ne vehesse észre. Az öreg úgy vélte, egy közeli faluban tud szamarat szerezni, így oda indult, azzal az ígérettel, hogy fél nap múlva visszatér. Yamatora és Ayanéra maradt a feladat, hogy tábort verjenek, eltüntessék nyomaikat, őrködjenek, és vigyázzanak a szállítmányra, no meg ellássák kisebb sérüléseiket.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Yamato Vas. Ápr. 13 2014, 11:09

Lassan a robbanás füstje eloszlott és valami kék derengést vettem észre az öreg és Ayane előtt. Mikor jobban megnéztem rá kellett jönnöm, hogy az egy ugyanolyan pajzs, amit korábban a senbon eső ellen használt, majd még jobban körül néztem és észrevettem a bábot, ami megmentette az életemet. Aztán az öreg elrakta aa bábját, majd megvizsgáltuk a bábokat, amik csak éppen sérültek meg, de javíthatók. Az öreg olyan alapossággal tüntette el a hullátt, mint egy ANBU. Érdekes látvány volt, hogy a hulla eltűnt, mintha nem is létezett volna. Már csak a szekér volt hátra, ugyanis a szamarunk volt az első áldozata ennek a rajtaütésnek. Mivel jobb ötletünk nem volt saját magunk huztuk félre a szekeret, hogy ne tudjanak kiszúrni minket. Mivel még sokig kell haladnunk, így az elveszett állatot pótolni kell, amit az öreg felajánlott, hogy szerez és elmegy a nem messze lévő faluba és egy fél nap múlva visszatér. Nem volt okom nem bízni benne, így beleegyeztünk, mi meg majd addig tesszük a dolgunkat itt. Amint az öreg eltűnt, mi meg is kezdtük a dolgokat. Kerestem egy leveles ágat, amivel elsöpörtem a nyomainkat, majd nekiálltunk a tábor felállítására és az őrség beosztására. Ugyan nem túl udvarias, de én a harcban elfáradtam és amikor megtámadtak én éppen ébren voltam, így Ayane vállalta az első őrséget, én pedig a szekér hátsó részébe feküdtem aludni. Talán 4 óra alvás után felkeltem, hogy váltsam Ayanét, aki most tért aludni. Így váltottuk egymást, amíg nem történik semmi.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Deidara Csüt. Ápr. 17 2014, 14:57

Yamatoék számára az éjszaka elég eseménytelenül telt. Az öreg, ahogy ígérte, egy új öszvérrel tért vissza, kicsit megkésve ugyan. Az állat láthatóan nem örvendett a szekér látványának, de hát nem sok beleszólása volt a dologba. Befogatták, majd ismét útra keltek, folytatva vándorlásuk Sunagakure irányába.
Az utazás során természetesen sokat beszélgettek. A fickó örült, hogy végre elintézhették a bábokat és alkatrészeket szállító szekereket támadó férfit, így a bábozók klánja ismét normális körülmények között üzemelhetett. Sérültjeiket is amennyire lehetett, megszerelték az út folyamán, ám kellemesnek azért nem volt mondható kirándulásuk. A kocsin való alvást nem lehetett szeretni, ha órákra megállnak, akkor pedig csak napok múlva érnek Sunagakurébe, ráadásul élelmük is elfogy, és többszöri utánpótlásra szorul.
Semmi támadás vagy egyéb nagyobb akadály nem állta viszont további útjuk, így rövidesen megérkeztek célállomásukhoz. Yamato megköszönte a lehetőséget, hogy elsajátíthatta több báb irányítását, az öreg pedig, hogy segítettek neki a gazfickó ellen. Elbúcsúztak, majd ahogy a nap sugarai aranyra festették a homokot, mindenki ment saját dolgára, amerre csak a shinobi lét vitte.


// Kaland és tanulás vége, záróposztot még írhatsz. Jutalmad 11 chakra. Időben a Suna ostrom előtt játszódott a kaland.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Yamato Csüt. Ápr. 17 2014, 15:37

Végre megérkeztünk a faluba, így az öreg megköszönte a segítséget és a baj megoldását, majd lelépett. Mivel nincs jobb dolgom, először a falu határán átestem az ellenőrzésen, majd egyből a kazekage irodájába rohantam, hogy jelezzem egy rövid időre hazatérek, de mivel dolgom van, így nem is maradok sokat. Aztán a nagypapámhoz mentem, aki alig várta a beszámolómat az elmúlt idők történéseéiről. Elmeséltem neki, hogy először egy kereskedőnek segítettem, ahonnan aztán valahoyg a tűz országába keveredtem, onnan a Fűbe, ahol részt vettem a falu védelmében, amit sikeresnek mondhatok, végül pedig egy újabb kereskedővel megtanultam a két báb használatát és most itt vagyok, de a történetem nem ért véget, ugyanis egy terv kezdett el a fejemben körvonalazódni, így azt is elmondtam az öregnek.

//köszönöm a játékot, élveztem//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Aokaze Atsushi Kedd Május 27 2014, 20:55

// Az őrszem – Danzou //

Mikor Neji lecsapja a hátulról rám támadó ellenfelemet, már megbízóink is ébredeztek ezért gyorsan feleszméltek félálmukból az eseményeket látva és mikor a test a földre esett a hangja sikeresen felébresztette unokatestvéremet is. Megnéztem ellenfelem pulzusát közben egy pillantást vetek a megbízónk lányára.  Szemében lehet látni a meglepettséget, a csodálkozást.
* Mi van!? Talán nem lehet elképzelni rólam, hogy képes vagyok legyűrni egymagam egy ellenséges shinobit? Hát ez azért eléggé lehangoló, hogy ezt hiszi rólam. * Közben Neji átnézte az első két tekercset amiket azonnal át is nyújt én is belepillantok üresek nem tartalmaznak semmit úgyhogy ezeket is elteszem, majd átnyújtja a harmadik tekercset is ezt is megnézem de számomra ez is olyan mint a fogoly combján lévő tetoválás teljesen érthetetlen. – Valószínűleg titkosírás. – közben nyújtja a kezét ezzel jelezve kéri vissza, úgyhogy át is adom, el is teszi – Úgy hiszem fontos lesz eljuttatni Konohába. Shin! Kutasd át a másik férfit, mi addig Atsushival kiderítjük miért voltak itt. – Shin neki is fog a hulla átkutatásához – Végre te is csinálsz valamit! -  mondom neki ,hogy cukkoljam egy kicsit, persze lehet, hogy az is benne volt hogy menőbbnek tűnjek Kitsune előtt. Eközben Neji néhány precíz ütéssel a fogoly végtagjait harcképtelenné teszi, majd pár kisebb pofon az arcára, hogy felébredjen. Ezután feltettük neki a vallatási sablonkérdéseket. - Honnan jöttél? Kinek a megbízására? Mi a feladatod? Mi van a tekercsben? - Persze elsőre nem is akart válaszolni persze ha már az elején elmondja amit tudni akarunk akkor Nejinek sem kellett volna megnyomkodni a törött bordáit. És akkor a megbízóinknak sem kelet volna a fültanúinak lenni a jajgatásának. Persze ár perc ellenállás után megeredt a nyelve.
– Kirigakure küldött, hogy végezzünk a gyanútan shinobikkal és hogy térképezzük fel a tájat, meg... – ekkor rángatóznii kezdett, szeme is felakadt a combján lévő tetoválás pedig szétterjedt a testén, ekkor szembesültem vele, hogy az egy olyan pecsét rajta ami akkor aktiválódik ha ”köp” az ellenségnek. Amint magába zárta a férfit így az eltűnt a szemünk elől, csak a pecsét maradt meg belőle, ekkor Nejire tekintek, ő pedig rám biztos voltam, hogy ő is ugyan arra gondol mint én.
* Tehát mi következünk! Ezt gyorsan tudatnunk kell a faluval! * gyorsan összeszedtük magunkat és továbbindultunk a karavánnal való találkozási helyre, ami szerencsére egy kisebb Konohai őrhely mellett volt. Délre oda is értünk és el is váltunk a megbízóinktól. – Ha legközelebb a faluban jársz értesíts és majd körbevezetlek. Viszlát és további jó utazást! – Aztán Shintől is búcsút vettem, aki egy itt állomásozó geninnel visszaindul a faluba, hogy elvihesse a titkosírást tartalmazó tekercset. Én pedig Neji mellet maradva várom mivel folytatódik a küldetés.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Május 30 2014, 18:49

// Atsushi //

Búcsút mondtál megbízóidnak. Azután unokaöcsédnek is, akit a tekerccsel és fontos információkkal felszerelve egy másik genin kisér vissza a faluba. Te küzdöttél és mégis övé a dicsőség, hogy ilyen fontos híreket szállítson. Talán kissé igazságtalan a sors, de végülis Te abban a megtiszteltetésben részesülsz, hogy Hyuuga Neji oldalán teljesíthetsz egy küldetést. Ráadásul nem is Te vagy az, akit azért küldtek vissza, mert nem elég érett még a fontosabb feladatokhoz. Miután ettetek és pihentetek Neji odajön hozzád és közli veled a következőket:
- Újabb híreket kaptam azzal a bizonyos másik küldetésünkkel kapcsolatban. Egy Konohai shinobi árulóvá vált és elszökött a faluból. Egy innen nem túl távoleső faluban van, legalábbis ha információink nem tévesek. Mint kiderült az a két geninből álló csapat, akiket felderíteni küldtek a térségre, eltünt. Utóbb kiderült, hogy kihalgattak egy beszélgetést, amiből megtudhatták, hogy van ott egy szökött shinobi. Attól félek hősködni kezdtek... Ha élnek még meg kell mentenünk őket és el kell fognunk a szökött ninját. Élve, vagy halva. Az ellenfelünk Chunnin szintű. Induljunk.
Három-négy órán keresztül erőltetett tempóban mentek egy erdőn át, majd annak szélén megpihentek. Nem esik köztetek sok szó, talán csak annyi, hogy Neji reméli Shin hamar továbbítja az üzenetet. A pihenés után egy nagyobb mezőn vágtok át, órákon keresztül mentek. Majd egy kisebb földhányás mögött Neji leránt a földre.
- Egy régi falu romjai vannak odaát. Tele van szobrokkal, ám nem tudom, hogyan kerültek oda. Biztos legendás hely, de ez most nem fontos. Ha megnézed néhány épület még ég, füst száll fell és friss romok vannak. - beszéd közben szemei körül erek jelennek meg, tekintete elszürkül - Egy alagútrendszer húzódik a falu alatt. Látok a közelben egy bejáratot. Én lemegyek, Te nézz körül a faluban. Vigyázz lehetnek csapdák és legyél óvatos. Ha bármi baj van, inkább vonulj vissza. Emlékszel, hogy fél órája elmentünk egy kisebb tó mellett? Volt ott egy viskó. Ha megsebesülsz, vagy visszavonulsz, akkor ott várj rám. Ha estig nem érek oda, akkor hozz erősítést...
Ekkor Neji egy fűfoltot tol arrébb, ami alatt egy fekete üreg van. Könnyedén leugrik és megindul befelé. Rejtély hogyan fedezte fel, de nem véletlenül Jounin. Viszont most nem foglalkozhatsz ezzel. Körül kell kémlelned a falut, ezt hogyan teszed? Kora délután van.

// Írd le mit tervezel, hogyan mész oda, illetve mire figyelsz. A következő poszt menjen a Merev Romokhoz. //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Júl. 13 2014, 18:55

// Uchiha Madara, Aono Takefumi - Úgy tűnik mégis én írok elsőnek Very Happy És Talán Hiroto. //

Akárhogy is, de végül sikeresen bejutottam az Új Hokage Irodájába. Talán elkönyvelhetem személyes sikernek. Elvégre Danzou-san biztosan elfoglalt, mégis vette a fáradtságot hogy engem fogadjon - akárcsak Takefumi barátomat. Mondjuk az érdekes, hogy Mirubinak egy ideje már szinét sem láttam... Mióta is? Lássuk csak.. Ő igen! A Chuunin vizsga óta. Talán nagyon a lelkére vette, hogy tovább jutottam mint Ő? Nos, azt azért nem hinném. Nem tudom mi lehet vele. Még az is lehet, hogy valami szupertitkos küldetést kapott. Na nem, az lehetetlen, hogy hamarabb váljon Hőssé, mint Én - vagy Take. Bele kell húznunk! 
Danzou-sama elég titokzatos ember és a külseje is erre enged következtetni. Nem lesz egyszerű kifürkészni az arcát mégis erőteljesen próbálkozok vele egy darabig, azután inkább az ANBU-kat vizslatom, hiszen eszembe jut, hogy nem okos dolog felbosszantani egy ilyen rangos személyt. Még számomra Konoha Hős Chuuninja számára is rosszul sülhet el a dolog. Amikor meghallom, hogy egy speciális küldetést fogok kapni - Takéval, meg egy rejtélyes harmadik taggal együtt - akkor nagyon felvillanyozódom, itt az esély, hogy bebizonyítsam: nem véletlenül váltam Chuuninná. Nos, ugyabár katasztrófális volt az előző küldetésünk és eléggé leszerepeltünk, de éppen ezért itt az idő bizonyítani.
A Hokage mellett három akta van, Take-chané a legfelső. Talán a rangsort jelzi? Feladatunk, hogy a határon észlelt Otogakurei táborba bejussunk és felmérjük, amit fel lehet mérni. Ez így még önmagában nem is hagzik rosszul, DE: már megint az Otogakureiek!!! Most nem maradhatunk alul velük szemben, igaz, most nem is a velük való harc a feladatunk. Csapatszámunk a 16. Vezetőnk egy ANBU Jounin. Jól hangzik. Bár az önbecsülésemet sérti, hogy ez a felállás geninek esetén a népszerű, de most félredobom az ilyen és ehhez hasonló elitista érveimet. Danzou hangjában az elbocsájtás félreérthetetlen volt. Meghajolok, hátraarc és kimasírozok. Remélem jó véleménnyel van rólam a Hokage. 
Az út hosszú és felettesemet, valamint a harmadik tagot nem is ismerem. Ráér még, inkább Takéhoz fordulva diskurálni kezdek:
- Take-chan! Katashi-san védelmezése közben, nos, feltűnt, hogy van mit gyakorolnunk, mint ahogy azt menyétpajtás már mondta... Emlékszel, amikor azt kellett megterveznünk, hogy támadjuk meg Niyo-t?
Eltart egy darabig, amíg a határra érünk, hiszen az út hosszú, még ha sietünk is. Azon a napon, amikor megérkezünk, már éppen esteledik. Nagyjából egy tucat Hang falusi lehet, hat sátorban.
- Hane-san! Egészen pontosan hogyan is kellene információt szereznünk róluk? Megtámadjuk őket, vagy besurranunk?


// Hiyayakát választottam mint menyéttárs, a szint miatt. A Tetsu ikrek idézését majd a későbbiekben szeretném megtanulni, bár addig még nem árt fejlődni egy kicsit ^^ Ó igen, Hiyayaka nem ismer jutsukat elméletileg, vagy csak eltűntek? // 
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Pént. Júl. 25 2014, 21:50

/ A 16-os csapat részére /

Amint belépek az irodába, igen nagy meglepetésben van részem. Danzou és két másik emberke van bent, ráadásul az egyik az Hane Sensei. Szerencsére Danzou sama azonnal a lényegre tér és elárulja miről van szó, miért is hívattak minket. Egy új csapatot fogunk alkotni és már egy feladatunk is van! Egy otogakurei tábort kell kinyomoznunk és minden lehetséges információt megszereznünk. A feladat hallatán már támad is egy ötletem.
Az eligazítást követően mindannyian elmegyünk összeszedni a felszerelésünket, majd a megadott időben elindulunk, hogy megkeressük azt a tábort. Mivel nem igazán ismerem a társaimat, most is begubózok és csendben figyelek mindenre. Ha kérdeznek valamit, arra természetesen válaszolok, de amíg nem zargatnak, addig csendben megyek az oldalukon. Az út első szakaszában az már kiderül, hogy a két társam ismerik egymást, elvégre nagyon jól elbeszélgetnek, meg még valami közös küldetésről is beszélnek. Azonban amikor Musato a Sensei-t kérdezi, felkapom a fejem. Engem is érdekelne a dolog.
- Némi információt én is tudok szerezni. Egy patkányom például oda osonhatna felmérni hogy mi a helyzet a tábor körül - javaslom. - Ha támadunk, akkor legalább tudnánk hogy mire számítsunk nagyjából - ezután valószínűleg az út jelentős részén csendben leszek, csak akkor szólalok meg, ha nagyon fontos.
Miután megérkezünk a tábor közelébe, kérdőn nézek a társakra és Hane Sensei-re. Kíváncsi vagyok, hogy most mit szeretnének majd csinálni. Ha a patkányos dologban benne vannak, akkor azonnal megidézek egy alacsonyabb szintű "közpatkányt", aki alkalmas egy ilyen felderítésre. A feladata egyszerűen csak annyi lenne, hogy közelebb lopózik és nagyjából átnézi a tábort és környékét. Számomra legalábbis az lenne a legésszerűbb, hogy külföldön bebiztosítom a tábort éjszakára.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Júl. 26 2014, 10:51

Fény gyúl az üres házban. Sötét szájának belseje már kevésbé tűnik barátságtalannak, ahogy Takefumi végig méri annak berendezését és minden szegét-zugát.
- Hmpf. A vénember még mindig nem ért haza… - mondja hangosan miközben szobája felé lépdel.
Ruhák, fegyverek, tekercsek szanaszét a földön, néhány kunai és shuriken a falba állítva.
Óvatosan átlépdel az általa keletkezett aknamezőn, nehogy nagy szerencsétlenségében felnyársalja a lábát valamivel. Hiába a ninja szandál, még az sem védi meg mindentől.
Ahogy kinyitja a komód ajtaját és elkezd ruhái után kutakodni, a szavak tovább szövődnek fejében és jönnek ki száján a szobának, sem mint magának mondva azokat.
- Hány éve is már, hogy elment? Kettő? Három?
Talán az egyetlen ruhája mely rendezetten van a helyén, az-az egyenruha, vagy inkább csak kezeslábas, mely talán még sose volt rajta, noha mindig az övé volt. Mellé gondosan elhelyezte chuunin rangjának jelképét, a taktikai mellényt, melyet szintén magához vesz.
- Ő bezzeg biztos tudná a választ arra, hogy miért is erre az útra léptem. – morfondírozik tovább, ahogy átvedlik egyenruhájába. – Miért harcolok? Miért nem lépek ki?  Egy nap holtan végzem valami csatában vagy küldetésen, ahol egy baki miatt a saját kardomba dőlök, és nem leszek több egy sziklába vésett névnél.
Derékra csatolódik az övtáska, a tantot fogva tartja a szíj.
- Üzletet kéne nyitnom, el kéne foglalni egy országot és királlyá válni.
Néhány kunai, robbanó jegyzet pottyan a táskába, a sarokban heverő hatalmas tetsubo pedig elzáródik a jobb csuklón lévő pecsétben.
- A shinobik útja… van e egyáltalán értelme? – a homlokához szorul a fejpánt – Talán ha én lennék a nagyfőnök. – egy kurta mosoly, villany leolt.


*

Teljes harci díszben menetel az új csapat a határ felé a biztos siker vagy a biztos halál irányába.  Miközben mindenki elmerül saját gondolataiban, hősünk régen túl van a lelkizésen. A küldetésről nem sok véleménye akad. A parancs az parancs, teljesítik vagy elbuknak, sok lehetőségük nincs. Saját útja, jövőjének iránya jobban foglalkoztatja. Egy ideje nincs meggyőzve a hajak királya, hogy ez a helyes út a számára. Talán ha most lecsapna mindenkit el is szökhetne, de pontosan tudja, hogy saját elveivel menne szembe, már pedig aki Take-sama elveivel nem tud kibékülni, az mehet a levesbe. Noha ez csak annyit jelent, hogy halál fia az, ki eme roppant karizmatikus hős nyugalmát megzavarja. Jó helye van Konohában, van koszt és kvártély, de még mindig nem az igazi, ennél többre hivatott. Ráadásul, ahogy halad előre a korral, hajkoronája is egyre inkább zavarja. Mintha egy medve ülne a fején, aki nem elég, hogy rá izzad a fejére, de még tarkón is vizeli. A küldetés után megkeresi önmagát, biztos ott van valamelyik étteremben.
Sajnos azonban a sületlenségeknek is megvan a maguk határa, melyet Musato húz meg éppen.
Drága barátjának muszáj felhozni legnagyobb fatális hibájukat, hogy képtelenek együtt dolgozni. Ami jogos, de fájó pont, lévén egyiküknek se volt annyi esze, hogy összedolgozzanak legutóbb. Ha mindez nem volna elég, Niyo neve is elhangzik. Eme név hallatán, már az ember sikító frászt kap, de az érett nagyra nőtt gyerek csak nyel egyet válaszul.
- Megoldjuk pajti. Tanultunk a hibánkból, ezúttal más lesz. Lehet nem is kell harcba szállnunk.
Persze mindez csak hiú ábránd és a kis csapat csak megy tovább. Tervek, kérdések röpködnek, ötletek felvetülnek, de a kis csapat még mindig megy tovább.


Felszerelés:
- 2 kunai (övtáska)
- 3 robbanó jegyzet (övtáska)
- tanto
- tetsubo (pecsétbe zárva)

Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Aug. 02 2014, 23:31

A három fiú csak állt a fásli és köpeny mögé rejtőző férfi előtt, kinek neve Danzou volt. Feladatotok egyértelmű, mégis nehéz. A háború szele titeket is letiport a földre, gondolataitok rémálommá váltak a kérdésekkel teli sötétségben. Otogakure átlépte a Levél biztonságot nyújtó határát, célja pedig nem más, mint a pusztítás és az eltiprás. Eme veszély elhárításának feladatát kaptátok, kémkednetek kell. Ez már nem az Akadémia utáni évek, mikor macskát fogtatok a szomszéd néninek, és csomagokat pakoltatok a városban. Országotok, saját életetek védelmében kell felállnotok, és megóvnotok azt, kerüljön az bármibe. Hisz ezért vagytok shinobik. 
- Indulás - adta ki utasításba Hane, a konohai ANBU, a csapat vezetője. A kapuban voltatok már ekkor, most pedig el kell hagynotok, mert szólított a kötelesség. 
- Takefumi, te leszel jobb szélen, közelebb hozzám. Képességeiteket összevetve te vagy az, aki a csapat elején halad, erőddel áttörhettek bármilyen akadályon. Hiroto, a te feladatod lesz a fedezés, pontosabban a bal szárny fedezése. Musato, te pedig a másik oldalt foglalsz helyet. Ketten fogjátok fedezni a csapatot hátulról. Amennyiben ellenség kerül a közelünkbe, arról tudni fogok, és szólok azonnal.  
Az erdőben haladtatok, gyors tempót diktáltatok. A megbeszélt formáció szerint Hane ment elől, tőle kisit lemaradva Takefumi, majd ketten egymás mellett Musato és Hiroto. 
Az ANBU nem értesített semmiféle veszélyről, így igen gördülékenyen és gyorsan haladtatok. 
- Hamarosan megérkezünk. - szólt Hane, majd maga mögött tudva a maradék távot megállt egy domb tetején. A szikla faláról láthattátok az erdőséggel borított területet, illetve egy tisztást, a zöld foltban. A tisztáson egy falu állt.
- Abban az elhagyatott faluban szállt meg az otogakurei csapat. Habár a falu nem túl nagy, mégis könnyen védhető és megfelelő szállás az embereknek. Ahogy azt kémeink megsúgták, a falakat megerősítették, nehezen lehet átlátni felettük. A fal miatt vetették be a 16-os csapatot. Képességeiteknek köszönhetően remekül tudtok rejtőzködni és lopakodni. A feladatotok, hogy észrevétlenül bejussatok a faluba és a lehető legtöbb információt összegyűjtsétek. Találjatok bármit is, fontos lehet a Hang kikergetésében. Legyetek óvatosak, egy óra múlva itt találkozunk. - fejezte be az ANBU, majd ismét eltűnt.


A falu
Magas fafallal körbeépített terület, a falakat fémlemezekkel erősítették meg. A belseje 4 részre van osztva, ezt az X formájú főútnak köszönheti. A főút egy hatalmas kereszteződése szétosztja a falut, a négy szektorban újabb kis utcák kötik össze a házakat. 
Első szektor
Kovácsműhelyek, kohók és néhány műhely található, valamint lakóépületek. A falu egykori fegyverkészítő szektora. Nagyban zajlanak a munkálatok, fegyverek, páncélok és egyéb hadászati eszközöket gyártanak. Jelenlévő ellenség száma: 8, ebből 6 munkás, 2 otogakure fejpántot viselő őr.
Második szektor
Nagy méretű épületek, melyek valószínűleg élelmiszert és más ellátmányt raktároznak. Összesen 8 ilyen épület áll két sorban, egymással szemben. A bejáratok láncokkal vannak lezárva, folyamatos ellenőrzés alatt állnak. őrök sétálnak ajtóról ajtóra az utcában. Jelenlévő ellenségek száma: 6 járőr
Harmadik szektor
Két hosszú épület egymással szemben, a bejáratok előtt őrök állnak, a főbejárat pecséttel van lezárva. Hatalmas területtel és beltérrel rendelkező épületekről van szó, hasonlatosan a  raktárakhoz. Jelenlévő ellenségek száma: 4
Negyedik szektor
Lakótömbök, házak, szállások. csupán néhány járőr sétál fel s alá. A faluban élők nagy részének nyújt otthont a szektor. Semmi különös és feltűnő nincs. Jelenlévő ellenségek száma: 4


A következő körben egy hosszú postot szeretnék kérni mindenkitől, melyben megtervezitek a faluba való bejutást. Hárman indultok, gondolkodjatok é csupán azután cselekedjetek. A bejutás után mindenki válasszon egy szektort, melynek számát a poston belül tüntessétek fel. Ezután várom a részletezést, milyen módszerrel szereztetek információkat. Mesteretekkel a sziklán találkoztok, ahol beszámolót tarthattok. Várom az egyedi ötleteket, megoldásokat, önálló gondolataitok, melyeket Hane-nak is felvethettek.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Szept. 27 2014, 15:32

Amikor valaki azt mondja, hogy minden simán ment, egyesekbe meghozza a megkönnyebbülés érzését és mosolyt csal az arcukra, míg mások összekuszálódó, feszült gondolatokkal és kényelmetlen érzéssel kell hogy szembenézzenek. Takefumi így érezte magát, ahogy nesztelenül, négy társával elérte az erdő még biztonságot nyújtó rejtekének határát. Szokatlan volt tőle ez a nyugtalanság, szöges ellentéte volt annak a személynek, akit ismertek. Ám a körülmények, és az idő múlása szép lassan változásra késztette. Mindig van egy nagyobb erő, aki a gyengébbet a legkisebb erőlködés nélkül, mintha csak játék lenne, földre kényszerítheti áldozatát. A húszas éveit taposó ifjú már elégszer megtapasztalta a vereség ízét ahhoz, hogy tisztában legyen ezzel, noha életét talán kétszer kockáztatta idáig.
Tekintetét a nem is olyan távoli falura emelte, míg Ő maga próbálta összeszedni erejét. Szerencséjükre nem ütöttek rajtuk, ami jelenthette az országba benyomuló és éppen az orruk előtt táborozó ellenség felkészületlenségét vagy éppen ellenkezőleg, szépen belesétálnak egy csapdába. Szép lassan lepergett szemei előtt minden opció, azonban végül kénytelen volt arra jutni, hogy hiába agyal a dolgokon, semmi se fog változni. Küldetésük van, melyet akkor is teljesíteniük kell, ha az életükbe kerül. Noha csak információszerzésről volt szó, bármi megtörténhetett.

~ Heh, valami hihetetlen, hogy ilyesmin jár az eszem. Sokkal keményebb fából faragtak, mint ahogy én azt gondolom magamról és nem azért mentem át több pokoli edzésen, hogy ilyen könnyen fűbe haraphassak. ~
Ostobának érezte magát, így inkább figyelmét társaira és a vezetőjükre fordította, aki a küldetést ecsetelte, majd mintha nem is létezett volna, eltűnt az éjszakában.
Néma csend borult hármójukra, tudták, hogy hamarosan meg kell kezdeniük a küldetést, szét kell válniuk és mindegyiküknek a maga útját járva a legjobbat kihozni képességeikből.
Már csak egy terv kellett, aminek gondolatára a hajak királyának, az afro uralkodónak keserű lett a szájíze. Utoljára, amikor tervet ötölt ki, belőle tűpárna lett, társait pedig alaposan eltángálták. Most viszont nem egy szadista oktató ellen indulnak harcba, hanem egy ellenséges ország shinobijai ellen. Persze ez nem teljesen igaz, hiszen a fő cél az, hogy elkerüljék a konfrontációkat.

- Nos, emberek, valami ötlet? – kérdezte halkan, bajtársait fikszírozva.

- Egy óránk van, szóval nincs különösebben időnk tervezni, azonban mint elviekben a legtapasztaltabb shinobi hármunk közül, nem szívesen vinnélek titeket a halálba. Nem vagyok a világ legnagyobb stratégiai zsenije, ezt Musato is aláírhatja. Megmondom nektek őszintén, nem is értem mi alapján lettünk kiválasztva felderítésre, amikor személy szerint a rombolásban jobb vagyok.
Egy pillanatra ugyan elhallgatott, de egy nagyobb levegővételt követően ismét belefogott a beszédbe. Nem óhajtott sok időt vesztegetni a traccspartira, ötlete se volt arra, hogy mit kéne tenni.
- Eltelt némi idő mióta összehozott a sors Musatoval, a legutóbbi küldetésen pedig nem igazán ismertem ki képességeit. Kedves Ismeretlen-kun, mi azt hiszem még nem találkoztunk, de nem is ez a megfelelő idő a bemutatkozásra. Figyeljetek, csapatba raktak minket, de nem vagyunk azok. Nem ismerjük egymást, nem szoktunk össze, képtelenség hogy egyik pillanatról a másikra össze tudjunk dolgozni.
Őszinte és nyers volt, de már így is többet beszélt, mint amennyit akart, nem is volt hozzá szokva ahhoz, hogy szónokoljon, de valakinek lépnie kellett és Ő mindig készen állt a tettek mezejére lépni vagy berobbanni.
- Gondoljátok végig miben vagytok jók és az alapján ki tudjuk találni, hogy miként is juthatnánk be észrevétlenül a faluba. A többi sajnos már mindenki egyéni problémája. Annyiban segíthetek, hogy a faluhoz érve felderíthetem, hogy a fal közelében hány ember tartózkodik éppen és ahol a legkevesebben vannak vagy a legjobb esetben senki, észrevétlenül átsurranhatunk, már ha szimpla falról van szó.
Take-chan nem óhajtotta tovább tépni a száját, helyette kíváncsi volt, hogy a másik két ifjú mit felel az általa megnyitott casting beszélgetésre.
Aki a legjobb a felderítésben, osonásban, az nyert, őt fogja követni, ő ezt eldöntötte, noha nem adta a többiek tudtára.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kitori Musato Kedd Okt. 07 2014, 13:13

A Shinobi létnek nem a legdicsőségesebb része az osonás egy ellenséges tábor felé, ez igaz, de annál hasznosabb is lehet. Mondjuk én, ha már amúgy is a mi földünkre tették a lábukat, több embert hoztam volna és egyszerűen lerohantam volna őket. Igaz, akkor talán kevesebb információt szerzűnk, és embereket is veszítünk, na de mégis: háború van. Jó, jó tudom, legyek bármennyire is zseniális shinobi - bevallom, kissé talán önmagasztaló is, de csak éppenhogy - nem látok bele a vezetők fejébe, lehetőségeibe, így az a legjobb mindenkinek, ha megbízok bennünk. Amennyiben ez kell ahhoz, hogy megvédjem a falumat és a társaimat, akkor legyen, én bíz' nem bánom. Különben is: Konohagakure no Satou Nagyszerű Chunninja vagyok, példát kell mutatnom. Ráadásul lehetőség és tehetség szerint jó példát, ami azt illeti, hogy előző küldetésemről, ha zengeni is fogok dicshimnuszokat, akkor a kellemetlenebb részeket nem rakom bele. Elvégre jó történet az, ami hősként ábrázol engem. A rossz történetek meg néha igazat mondanak, haha, nem vicces.

A feladatom, pontosítva feladatunk az, hogy egy ellenséges falut - minierődöt - kémleljünk ki. Persze, hogy hogyan az már ránk van bízva, mint ahogy az is hogy életben maradunk-e. Viszont azt nem közölték, hogy mit is fogunk kezdeni az általunk szerzett információval, nem mintha előre meg lehetne mondani. Ám ha tanácstalan vagyok, jobb szeretek másokat kritizálni, mint szembenézni a helyzettel, ezért éppen megfelelő érvnek tűnik a dolog, noha könnyen lehet, valójában semmi értelme.
Egyet kell értenem Takéval, egyikünk sem az a behatoló zseni. Könnyen lehet, hogy a vezetésnek kapóra jött ez a kis ellenséges tábor - ami azért túl jelentős nem lehet - hogy tesztelje a képességeinket.
- Meglehet a menyétek tudnának segíteni, nemdebár vénember? - kérdem Takétól, miközben arcomon széles mosoly terül el - Vagy akár a föld alatt is behatolhatnánk, legalábbis ami engem illett ezt a lehetőséget választom, met úgy vélem sokkalta egyszerűbb, mint összevissza mászkálni, osonni és bujkálni. Igaz, talán fárasztóbb is, de ez már mellékes a mostani helyzetben.
Nézem egy kicsit a társaimat, miközben mélyen gondolkozom.
- Ti melyik részét választjátok a falunak? Jó volna tudni, hogy ne dolgozzunk fölöslegesen...

// Fura, de a gyermeteg karakterem egyre inkább rosszmájúnak tűnik xD //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Okt. 14 2014, 22:23

//Mivel egyszer már megérkeztünk, nem írom le megint...//

Minden probléma nélkül utazunk, így elég hamar megérkezünk a célhelyre. A tisztáson egy fallal körülvett falu van. Hane szerint éppen ezért választottak minket, mi tudunk a legkönnyebben bejutni és felderíteni a terepet. Az eligazítás után Takefumi veszi át a vezetést, legalábbis nagyon úgy néz ki, mint aki főnököt játszik. Kiderül, hogy ő és Musato már ismerik egymást, nem először vannak együtt. Viszont úgy néz ki, hogy éppen miattam nem tart minket egy csapatnak. Miután befejezi a szent beszédet, a fiatal srác folytatja. Leginkább Takefumi-t veszi ember számba, elsősorban őt kérdezi. Ez azért megint csak dob egyet a hangulatomon.
- A nevem Hiroto - jegyzem meg. - Ha be kell jutni, akkor a föld alól be tudok menni, van erre megfelelő technikám. A felderítést illetően... - ekkor elindulok a falu irányába. - Majd valamelyik patkányom elintézi a részemet!
Ezután pár szökkenéssel közelebb osonok a faluhoz. Nem megyek ki a tisztásra, egyszerűen csak a közelébe megyek, majd amikor már nincs olyan nagy táv, megalkotom a szükséges kézpecséteket, megharapom az ujjam és megidézek egy felderítőt.
Határvidék - Page 17 Rat-ninja
- Menj be abba a faluba és derítsd ki nekem, hogy mi van a falon túl! Érdekelne milyen veszéllyel lehet odabent találkozni. Ha végeztél, akkor gyere ide és tegyél nekem jelentést, utána végeztünk, haza térhetsz!
Miután kiadom az utasításokat, a patkány beleolvad a talajba, majd elmegy hogy teljesítse küldetését. Míg oda van, megbújok a környező bokrokban és figyelek, hátha valaki erre téved. Ha bármilyen ellenség közeledne, akkor egy darabig csak figyelem őt és ha megfelelő a helyzet, csendben végzek vele. Ha nincs semmilyen veszély, akkor csak nyugodtan várok

Nagyjából háromnegyed óra telik el, mire vissza ér a patkány.
- A fal túloldalán csak lakóházak vannak és néhány őr. Nagyjából négy őrrel lehet számolni, többet nem láttam. - mondja el a látottakat.
- Rendben van, most akkor elmehetsz, ahogy megígértem! - ezután vissza sietek a megbeszélt helyre. - Én már megjöttem és van némi információm. Ti mire jutottatok? - kérdezem a "társaimat"

//4. szektor//
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Okt. 15 2014, 00:28

Hanghullám - A Tábor /mellékküldetés/

Az idő lejárt, a konohai fejpántos shinobik pedig visszatértek a helyükre, ahol egyeztették a megszerzett információkat. Először Hiroto kezdte meg az elemzést, őt követte Takefumi, Musato, végül mesteretek, ki a III. szektort választotta.
- Valamit rejtegetnek odabenn. Erős pcséttechnikával volt lezárva az épület, képtelenség bejutni észrevétlenül...Akkor ha jól számoltam, 16 shinobi védi a bázist, és 6 ember dolgozik a falun belül. Az, hogy hányan lehetnek a lezárt területen, csak egyféleképp lehet kideríteni

A sensei elemezte ismét a helyzetet magában, tervet készített.
- Nem véletlenül lettetek ti hárman kiválasztva a feladatra. Elemi beállítottságotok és képességeitek szerint képesek lehettek észrevétlenül bejutni egy ellenséges területre, és meglepetésszerűen rajtuk ütni. És akkor térjünk át a tervre. A vezetőség kiderítette, a bázis egy részét raktárként használják, alig egy órán belül érkezik meg az otogakurei osztag, hogy felszereléseket szállítson el a táboraikba. Egy óránk van, hogy felszámoljuk a tábort. Ehhez ismét be kell jutnotok a táborba, és ezeket - vett elő néhány jegyzetet, összesen 12 db-ot - kell szétszórni a tábor területén. A hármas szektorban lévő pecsétet feltörhetem, ehhez azonban idő kell. El kell terelni az őrség figyelmét, elvégre a túlerő sokat számít egy küldetésen. A feladatotok, hogy behatolva a táborba szétszórjátok ezeket a különös jegyzeteket - méretűk nagyobb volt, mint az átlag robbanójegyzet - és esetleg az őrök észrevétlen kiiktassátok. Én itt maradok, és feltartóztatom a közelgő osztagot. 

Hiroto
A szektorod, ahogy írtam, csendes és kihalt. csupán 4 shinobi járőrözik, kettes csapatokban, egymással találkozva félúton fordulnak vissza és sétálnak el a lakónegyed végéig. Egy teljes kör körülbelül 10 percet vesz igénybe. Légy figyelmes a járőrökre, kiiktatás esetén pontos leírást szeretnék a harcról, miként ölöd meg a 2-2 shinobit úgy, hogy ne legyenek képesek jelezni a támadást. 4 jegyzetet kell felragasztanod a lakónegyed 4 sarkára. 
Chakraszint: 95% - Kuchiyose no jutsu
Állapot: 100%

Musato
Mivel nem írtál számot, az I. szektort kaptad. feladatod, hogy a hat épületből 4-re ragassz jegyzetet úgy, hogy a középső kettőt is érje a detonáció.A két járőr folyamatosan a dolgozók körül legyeskednek, szemeikkel az út két végét kémlelik, látószögük közepén a házak állnak, a munkásoknak háttal állva. nem járőröznek, mégis állandó megfigyelés alatt tartják az épületeket. A jegyzetek elhelyezése, és az esetleges fegyverek ellopása tőled függ. Katanák, kunai-ok, shurikenek és vérteket készítenek a dolgozók. Az első két jegyzet felrakásáig írd a postot.
Chakraszint: 98% - Iwagakure no jutsu
Állapot: 100%

Takefumi
A II. szektor vár rád, hogy felrobbanthasd. A legtöbb járőr ebben a szektorban tartózkodik, talán ezért bízta rád a sensei ezt a szektort. A megmaradt jegyzeteket úgy kell elosztanod, hogy a lehető legtöbb sérülést szenvedje el a 8 épület. Ha az élelmiszertől elvágjátok az ellenséget, talán hamarabb kizavarhatjátok őket a határon túlra. A hat őr kettes felosztásokban járőrözik az épületek között, csupán percekig hagynak megfigyelés alatt egy épületet. A két emeletes épületek ablakai magasre épültek, ajtaján láncok lógnak ezzel megakadályozva, hogy bárki olyan, akinek nincs jogosultsága, beléphessen. Az épületekbe rengeteg felhalmozott élelem található, célszerű előbb gondolkodni és csak utána cselekedni. A feladat rád van bízva, talán bölcsebb meghagyni az élelmet, ha ki tudjátok kergetni otogakuret, nagy mennyiségű ellátmányt raktározhattok el a későbbiekre.
Chakraszint: 98% - Iwagakure no jutsu
Állapot: 100%

Járőrök száma: 16
A körben szeretnék a lehetőségekről, az esetleges harcokról és a feladat teljesítéséről olvasni, ne feledjétek, ha valaki megtámadja az őröket, a másik szektor őrei is átmehetnek, és a túlerő azonnal egy személyre fog koncentrálni. A negyedik szektor ajtaja még mindig zárva van, kérdés, mit őrizhet a pecséttel ellátott kapu? Talán fegyvereket, vagy még több élelmet, esetleg  helybéli lakosokat?


Küldetésetek innentől fogva a II. Fronton zajló Hanghullám mellékküldetése, így hivatalosan is részt vesztek a háborúban. A következő körök eseményei befolyásolják a front menetét, cselekedetiekkel történelmet írhattok. Konoha számít rátok, a tábor felszámolása az elsődleges küldetésetek. Az, hogy miket szereztek a küldetés alatt, rajtatok múlik. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kitori Musato Vas. Okt. 26 2014, 17:05

Hamarosan sokkal jobban letisztult a kép, mint ahogy az eddig sejthető volt. Meghalgattam Hane magyarázatát, illetve utasításait. A Dolog egyszerűen hangzik és nem is bonyolult. Egyedül a kivitelezés lesz nehéz, de meg kell oldanom. Végre itt van a várva várt bizonyítási lehetőség, nem szalaszthatom el. Kaptam négy, speciális Robbanó jegyzetet. Ezeket fel kell raknom az épületekre, ráadásul úgy, hogy azt ne nagyon vegyék észre. Ráadásul úgy kell elhelyeznem őket, hogy az egész szektor raktárépületei sérüljenek. Ehhez nem ártana tudnom, hogy pontosan mekkorát is robbannak - bár gondolom nagyot -, valamint némi mértani ismeret is jól jönne. Bár azt a lehetőséget sem zárom ki, hogy nem robbannak, hanem valami mást csinálnak, elvégre ha sikerülne ellponi az ellenség felszerelését, akkor az végülis komoly fegyvertény volna.
Eddigi információim szerint két őr, illetve hat munkás van a szektoromban. A munkások elméletileg rabok, így nem kell aggódnom, hogy elárulják jelenlétemet. Tehát maradnak az őrök, mint veszélyforrások. Igazából szerencsém van, hiszen az én területemen van messze a legkevesebb ellenség, így azért az esélyeim elég jók. A Probléma, hogy nem tudom milyen szintűek. Mivel kevés az őr a faluban, ezért szerintem minimum Chuuninok lehetnek. Legutóbb nem jártam jól, amikor Otogakureiekkel harcoltam, nem szándékozom még egyszer felsülni, viszont az igaz, hogy nem igazán van megfelelő támadótechnika a birtokomban. Ebből következik, hogy lehetőség szerint kerülnöm kell a harcot. Pedig szívesen bosszút állnék Otogakurén a múltkori pofonokért.
Létrehozok három földklónt ( egy földklónba nagyjából tizenöt - 15 - százalék chakrát préselnék, így azért néhányszor újra tudnak majd épülni, illetve elég strapabírok lesznek ) és mindegyiknek kiosztok egy-egy pecsétpapírt. Kiadom nekik a parancsokat, hogy melyik épületet kell megcélozniuk. Terveim szerint az Iwagakure no Jutsuval jutunk el mind a négyen a kijelölt épületekbe. ( Madara: a klónjaim írányítását innentől rád bíznám. Azt a parancsot adtam nekik, hogy helyezzék el a Pecsétpapírokat majd amint ezzel megvannak, várják be egymást és likvidálják az őröket ). Hogy a három klónom a továbbiakban mit csinál, azt nem igazán tudom. Ellenben én magam sikeresen bejutok az egyik raktárépület belsejébe. Katanák, Shurikenek, Kunaiok találhatók odabent szép számmal. A Papírt arra a falrészre ragasztom, amelyikhez legközelebb van a két másik raktár, amelyekbe nem helyez el senki Robbanócetliket.
S ha már itt vagyok, miért ne használnám ki a lehetőséget, hogy egy-két fegyverrel növeljem a készletemet. Ha találok könnyű, shinobiláncinget, akkor azt belepecsételem egy tekercsembe, illetve ha van akkor két-három Katanát, meg pár darab kunai tőrt. Sosem lehet tudni, hogy mikor jön jól. További terveim a következőek: Ha az eddigiek feltűnés nélkül összejöttek, akkor megvárom, amíg klónjaim jeleznek egymásnak és megpróbálják leorgyilkolni az őröket. Ez idő alatt én az Iwagakure no jutsut használva tervezek megszökni innen. Persze, lehet hogy nem megy minden simán és talán még egy szenzor is akad ellenségeim között. Nos, akkor elméletileg négy chakraforrás  behatolására lett figyelmes, ami azt jelenti, hogy a továbbiak a szerencsémen és a szenzor reakcióján múlnak.
Amennyiben viszont gond nélkül sikerül véghez vinnem a tervemet, egyrészt vidáman behúzódom egy rejtekhelyre a falun kivül és onnan figyelem az eseményeket. Természetesen az is lehet, hogy tervem semelyik része nem válik be és hogy egyik feltételezésem sem helyes. Abban az esetben viszont rögtönöznöm kell majd!

// Kicsit más taktikát választottam, ezért nem írtam le a második jegyzet elhelyezését. De ez a fentiekből könnyedén leszűrhető. Illetve próbáltam minél több lehetőséget leírni, hogy mire készül fel Musato, de ha valami más történik, mint amire számít, nos akkor, ugye, mint fentebb írtam, majd rögtönzök Very Happy //
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Aono Takefumi Vas. Nov. 02 2014, 15:15

~ Szóval ha befalok öt szárított húst, még mindig marad három négy tucat és még ki tudja mennyi ezen a ládán kívül. De ha már szárított hús, akkor van itt finom retek is, az almák pedig jók lesznek desszertnek. Hmm, vajon a korábbi dobozban milyen konzervek lehetnek? ~
Nagyon fontos kérdések ezek egy küldetés kellős közepén, hiszen a shinobiknak mindig topp formában kell lenniük, ehhez pedig szükséges a megfelelő étkezés is. Ahogy a mikrofon hajú shinobi az ellátmány hús egy darabján rágódott, a küldetés kivitelezésének további részén elmélkedett. Bár négy speciális robbanó jegyzettel rendelkezett, mégis csak kettőt használt belőlük. Mindkét darab egy-egy raktár a tető tartószerkezetére került, így reményei szerint, ha detonálnia is kell, csak a tető szakad be és az élelem nagy része nem sérül meg, ki lehet később ásni, illetve ha mindent profin csinál, a veszteségek minimálisak lesznek. A két feláldozásra szánt raktár a legszélsők voltak és egymással átellenben helyezkedtek el. Úgy gondolta, hogy ha némi eltéréssel felrobbantaná az objektumokat, a hat darab járőr akiket érzékelt, azt hiszik majd hogy körbe vannak véve és két oldalról éri őket a csapás. Noha ez nem így van, de ezt nekik nem kell tudniuk.
- Na akkor ideje belevágni. Jöhet egy kis zúzás.
Lepattant ideiglenes ülőalkalmatosságáról, majd magabiztosan visszamászott abba az alagútba melyet a technikájával való közlekedés alatt hozott létre. Noha evés közben egy darabig töprengett azon, hogy veszteség nélkül teljesítse a küldetést, mégis úgy döntött, hogy feláldozza azt a két raktárt a cél érdekében. Még így is jó esély volt arra, hogy csak ki kell ásni a kaját, más nem számított. Ahogy kiért az útszakaszra, a föld alatt, mondhatni követni kezdte a legközelebbi őrt és innentől kezdtek érdekessé válni a dolgok.

1.) Első körben felrobbantotta  a tőle legtávolabbi raktárt, majd az általa követett őrt lerántotta a földbe, míg ő maga kiugrott és egy gyors mozdulattal eltörte a férfi nyakát.
2.) Második körben nagyobb sebességre kapcsol és egyetlen csapással intéz el további két ellenfelet, melyek brutális erejétől rongybaba módjára hullnak a porba, jó pár… rengeteg méterrel távolabb. (Az önkontroll teljes hiányának a jele.)
3.) A maradék három ellenséget egy tucatnyi kígyó segítségével próbálja megzabolázni és kiiktatni.

Az egyszerűség híve volt eme kissé se remek shinobi, de hogy ezúttal miként alakulnak számára a dolgok, nos, kérdéses. Kérdéses, hiszen ha ő az agytröszt, általában tervei csúfos kudarcot vallanak. Noha nem sok alkalom adódott arra, hogy elbukjon, de egy-két vereség is igen elbátortalanító tud lenni. Számára mindenképp. Bárhogy is alakuljanak a dolgok, volt már rosszabb helyzetben is, noha gőze se volt arról vajon milyen képzett emberekkel akadt dolga. Egy dologban azonban biztos volt, emberfeletti erejéhez, sebességéhez és állóképességéhez kevesen értek fel, melyet több évnyi kemény, különösen veszélyes és vért kívánó munkával ért el. Legrosszabb esetben, egy nagyobb kráterbe temeti ellenfeleit legerősebb rúgásával ő pedig elmenekül. Sikeres vagy elbukott küldetés? Jó kérdés, de egy biztos, semmi se olyan egyszerű, ahogy az ő kis fejében kitalálta, ám Takefumi nem az a fickó, akit félteni kell.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Nov. 06 2014, 21:52

Háromnegyed órát vesz időbe, míg a patkányom feltérképezi a terepet, de szerencsére elég sokat megtud, így nyugodt szívvel térhetek vissza a csapathoz. A megbeszélt időben újra összeverődünk, majd jelentést teszünk a látottakról, az információinkról.  Ezután a Sensei összegzi az elhangzottakat, majd kiadja az utasításait. A feladatunk nem egyszerű, észrevétlenül bejutni, elintézni az őröket, majd elhelyezni a robbanócetliket. A lényeg, hogy időt nyerjünk a Sensei-nek. Nem lesz egyszerű, de a siker érdekében mindent meg kell tenni!

A korábban megjárt úton megyek vissza az ellenséges táborhoz, majd amikor már elég közel vagyok, egyszerűen csak lemegyek a föld alá és "úszok" a cél felé. Amint a falon túl vagyok, felmegyek a felszínre. Óvatosan lopakodok az épületek között, mindvégig úgy, hogy az árnyékok takarjanak. Végül egy sikátorban állapodok meg, ahonnan szemmel tudom tartani az őröket. Négyen vannak és mindig a közelben futnak össze. Először az ugrik be, hogy szimplán közéjük ugrok, amikor együtt vannak és egyszerre végzek velük Viszont van annyi gógyim, hogy ezt ne tegyem. Ki tudja mennyire kemény ellenfelek... Négy az egy ellen pedig nem a legjobb arány. Éppen ezért megvárom míg az őrjárat elmegy, majd kis idő múlva az egyik páros után eredek.
Ezúttal is az árnyékokban lopózva haladok, egészen addig, amíg meg nem látom az áldozataimat. Gyorsan előveszek 2 kunait, majd feléjük hajítom az egyiket. Ezt követően nagyon gyorsan megindulok és egy erőteljes rúgást(Dinamikus Belépő) mérek arra, akit eltalál a fegyverem. Ezután pedig már lendül is a kezem és a másik dobótőrt közelről vágom bele a megmaradt ellenfelembe. Ha szerencsém van, akkor ezzel el is intéztem őket és már húzhatom be a tetemeket valamelyik sikátorba. Ha nem sikerül végezni velük, akkor a közelharci tudásomat bevetve próbálom őket minél hamarabb lehengerelni. Gyors és kiszámíthatatlan ütésekkel próbálom szétverni a fejüket. Viszont, amint végzek velük és a sikátorban vannak, alaposan átkutatom őket és ami olyan, azt elveszem tőlük. A fegyvereimet természetesen vissza veszem!
Ezután pedig megindulok a másik csapat kivégzésére. Ezúttal más módszert használok. Arra a helyre lopózok, ahol az őrség mindig összetalálkozik. Amint ott vagyok, egyszerűen csak bevárom őket egy sikátorból. Miután megjelennek, villám gyorsan mögéjük ugrok, majd shurikenekkel tűzdelem tele őket. Ha ez nem jönne össze, akkor elővennék a saját robbanócetlijeimből egyet egyet és azokat próbálnám rányomni a hátukra. Mondjuk ebben az esetben valószínűleg már tudni fogják hogy támadás érte a tábort, de akkor már úgysem számít! Ha nem sikerül csendesen elintézni őket, magamra vonom az ellenség figyelmét, hogy a többieknek legyen ideje cselekedni.
Ha mégis sikerül csendben elintézni az ellenfeleket, akkor sietve olyan helyekre dugom a robbanójegyzeteket, ahol nem valószínű, hogy keresnék. Bele egy kukába, háztetőre, a városfalra stb. Amint itt végeztem, megyek, hogy segítsek a Sensei-nek a közelgő osztag kiiktatásában.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Nov. 08 2014, 11:59

Az otogakureio bázis csendes volt, mégis élettel teli. A szektorok ellátták az ellenséget élelemmel és fegyverrel. Csendesen akartak terjeszkedni. A katonák csendesen sétáltak körbe és körbe, ellenőrizve az adott területet.
Azonban volt rajtuk kívül más is a bázis területén.
Három shinobi, akik otthonukat próbálják védeni, ennek érdekében megtesznek mindent, hogy ez megvalósuljon.


Musato, neked a fegyverrészleg jutott, ahol egy jó taktikával megoldotta feladatát. A három klón elmerült a földben, majd a kiadott utasításnak megfelelően indultak el. A hasonmások előbukkantak rejtekhelyükről, és sikeresen feltapasztották a jegyzeteket. Addig a valódi Musato behatolt az egyik raktár belsejébe, az ajtó nem volt akadály a shinobi számára. 
Összesen 20 kunait es shurikent, valamint 5 katanat sikerült lepecsételned. Egy láncing is lógott a falról, amit szintén meglovasíthatott.
A klónok, kihasználva a föld adta lehetőségeket az őrök mögé lopóztak és sikeresen hátbatámadták őket. Csendben és gyorsan haltak meg.


Hiroto, a te szektorod is csendes volt, csupán négy őr tartózkodott a közelben. Terved orvtámadással likvidáltad az őröket, a két csoportot. Az első csapatot könnyedén likvidáltad, azonban a visszatérő két személynek feltűnt társaik hiánya. Talán a sorsnak, vagy talán az emberi kiváncsiságnak köszönhető, hogy nem riasztottak egyből, hanem megpróbáltak maguk utána járni. Az első őr hamar a földre zuhant, míg a másodiknak sikerült megfordulnia, azonban a shurikenvihar őt is elkapta. Nagy nehézségek árán, de sikeresen likvidáltad őket.


Takefumi
Neked jutott a legnehezebb feladat, igaz, a csapatból is te rendelkezel a legnagyobb erővel és harcitapasztalattal. Miután elhelyezted a jegyzeteket, vártad a robbanást, ahogy mindenki más is. Azonban...
Az őrök túlságosan is sokan voltak, míg az elsőket könnyedén lekaszaboltad, a kígyók már nem arattak nagy sikert. A megmaradt ellenfeleid körbefogtak, elzárva a menekülési utat. A küldetés ezen része elbukott, azonban még nem volt veszve minden. Ellenfeleid figyelmét egy nagy robbanás terelte el, mely Hiroto helyéről indult. A felragasztott jegyzetek a levegőbe repítette a lakónegyedet. Ezt az időt kihasználhatod, és elmenekülhetsz vagy harcba szállhatsz.


A robbanás azonban nem csak Take és az őt körülvevő katonák figyelmét keltette fel, hanem az egész tábort. Az, hogy a másik két shinobi jegyzete miért nem robbant, egyenlőre rejtély.


Elvégeztétek az első feladatot, a falu egy negyedét megsemmisítettétek. Most jön a neheze.
Az eddig érintetlen körzet pecsételt ajtaja villódzni kezdett, majd megnyílt.
Három otogakurei fejpántos shinobi sétált ki, derekukon lila öv volt erősítve, arcukat álarc takarta. A shinobik az ajtó elé álltak fel, látszólag védve az épületet. 
Egyikük arca fáslival volt eltakarva, lehet, hogy vak.
A középen álló shinobi hátán hatalmas kard volt, már a látványa és a tudat, hogy egy ember képes egy ekkora fegyvert használni, rémisztő volt.
A jobb szélső személy átlagos fewgyverzettel van ellátva, shurikentartó a jobb lábán.
Mindhármukon taktikai mellény volt, így minimum chunnin szinten állt, ezért érdemes előbb tervezni, mielőtt fejjel rohannátok a halálba.


A kör a három őr elleni harcról szóljon, az első terveket, az azt követő megvalósítás indítását, illetve egy esetleges B tervet írjatok le.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kitori Musato Csüt. Nov. 20 2014, 14:41

// Madara, Takefumi, Hiroto //

Felhelyeztem a robbanójegyzeteket, majd lepecsételtem néhány fegyvert a tekercseimbe. Immáron, mondhatni én magam meg is voltam a meló rám eső részével. Igyekeztem elhagyni a területet, azonban klónjaim sokkalta könnyebben kiiktatták az őröket, mint ahogy azt vártam. Ezért nem az eredeti tervem szerint cselekedtem, hanem némileg modosítottam a dolgon. Klónjaim társaságában próbáltam kijuttatni a civileket.
Egyrészt, mert Chuunin vagyok és ez kötelességem, másrészt pedig, mert Konoha Nagyszerű és Lenyűgöző Shinobija vagyok, meg a többi önfényezéses duma, melyeket fellengzősen végig is gondolok. Azonban némi hiba csúszott a terveimbe. A területet robbanás rázza meg, erre gyorsan eszmélek és én magam is próbálok robbantani, azonban ez valamiért nem jön össze. Márpedig, ez több mint baj. Így a következőeket cselekszem: egy klónomat utasítom, hogy kísérje tovább a civileket egészen az erdőig. Mivel valószínűleg a Tűz Országának elrabolt lakosairól van szó, ezért az a klónom tovább kiséri őket Konoha felé ( mivel ez földklón, így nem semmisül meg ha eltávolodik). Az itt maradt klónjaim közül egyet arra utasítok, hogy ellenőrizze a jegyzeteket és robbantsa fel őket, vagy iktassa ki az akadályt, amiért nem robbantak föl. Én és a harmadik klónom viszont elindulunk felderíteni. Hamarosan valami villódzó fényt veszek észre, ezért óvatosan abba az írányba osonunk. Nem tudom, hogy Hiroto és Takefumi hogy állhatnak, mindenesetre ha még élnek, akkor az valószínűleg azt jelenti, hogy elintézték az őreiket. És ebben az esetben van rá némi sansz, hogy Ők maguk is elindulnak felderíteni, vajon mi is az a fényforrás. 
Igen ám, de a dolog nem volt több villanásnál. Mindenesetre rejtőzködve közeledek a hely felé, s amint elég közel érek, egy épület takarásában kikémlelem a helyzetet. Az a ház, ami eddig le volt pecsételve, most már nincs lezárva. Három, eléggé aberrált módon kinéző alak áll a kapu előtt, nyílván azzal a szándékkal, hogy senkit nem fognak beengedni. Tehát van bent valami, ami nagyon fontos Otogakurénak. Nem nehéz kitalálni, hogy azt a valamit minimum meg kell szereznünk, de ha elpusztítjuk az sem gáz. Viszont a három "biztonsági őr" legalább chuunin szinten lehet, a taktikai mellényekből ítélve. Nos, Musato, gondolkozz Chuuninként, gyerünk, valamit tenni kell! Ajjaj, akkor, mondjuk...
Na jó, gyerünk már, valami ötletet, Musato! Akkor vegyük sorra a dolgokat: egy klónom elkiséri a civileket, egy másik klónom ellenőrzi a pecséteket és megpróbálja felrobbantani azokat, én és a harmadik klónom itt kukkolok három debil taktikai mellényes fazont, az ANBU Taichou elméletileg csapdákat állít, Takefumi valahol van, Hiroto valahol van. Na remek, ettől nem lettem okosabb! Tehát, akkor azt kellene csinálnunk, hogy, Ő... egyedül nem szívesen mennék neki a három tagnak, de nem várhatok sokáig. Remélhetőleg Hiroto és Take még élnek, illetve errefelé jönnek... remélhetőleg! Az a három pacák veszélyesnek tűnik, ellenben engem szorít az idő. Meg kell akadályoznom, hogy Otogakure serege megerősödjön és, hogy utánpótláshoz jusson.
Az épület rejtekében létrehozok egy Kawarimit valamiből, amit alkalmasnak találok a feladatra. Arra a tárgyra amiből létrehoztam, előtte három robbanójegyzetet ragasztottam. Előidézek kettő Katanát és a Hármas szűmú földklónomnak adom. Meg kell tudnom mi az, ami olyan fontos Otogakurénak, ehhez pedig át kell vágnom magam a három suttyó között. A Robbanójegyzetes Kawarimi balra megy és onnan nekiront az ellenségnek, amint elég közel ér hozzájuk, aktiválom a jegyzeteket. Mindeközben a Hármas számú Tsuchi Bunshin a föld alatt a közelükbe férkőzik és a fejét, valamint Katanákkal felfegyverzett kezeit kidugva próbálja lábatlanítani az ellenséget. Én mindeközben rejtőzködöm és várom, hogy mi sül ki a támadásból. Ha nem lenne elég hatásos és megindulnának felém, akkor megidézem Hiyayakát. Viszont ha sikerrel járok, az azt jelenti, hogy bizony alaposan meggyengültek és ebben az esetben zsebemből előrántok két Robbanócetlis kunait és feléjük hajítom. A Megfelelő pillanatban robbantok, miközban karddal a kezemben rohanok, hogy kivégezzem a meglepett és sérült ellenséget. Persze a sikeres verzió a valószínűtlenebb, elvégre ezek mégiscsak ninjának tűnnek.
Ha a Kawarimi és a klónom támadása nem elég hatásos - tehát nem szenvednek komolyabb károkat - és nem indulnak meg felém - ergo: nem vettek észre - akkor maradok a helyemen, rejtőzködve.
Spoiler:

// Így képzeltem el a helyzetet. Takefumit és Hirotot nem kalkuláltam bele a tervembe, mert fogalmam sincs, hogy hol vannak és mit csinálnak. Pontosabban Musatonak nincs róla fogalma ^^  Nyílván van több mellékes épület, de azokat figyelmen kivül hagytam, csak azt rajzoltam le, hogy milyennek képzelem el a támadási terep azon részét, amelyet használatba veszek.//
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Csüt. Nov. 27 2014, 21:08

Próbáltam a lehető legjobb tervet összehozni. A jelenlegi ismereteimmel még nem vagyok egy teljesen néma gyilkos, de még így is sikerrel járok. Az első csapatot könnyedén levágom, nem okoznak nehézséget. Az utolsó párossal viszont nincs túl könnyű dolgom. Gyorsan levágom az egyiket, azonban a másikat tele kell tűzdelnem a fegyvereimmel. Miután az is elterül a földön, összeszedem az eszközeimet és elrejtem a robbanócetliket. Mivel elláttam a feladatomat, nincs más dolgom, mint fedezékbe húzódni és robbantani. A cetlik hatalmas lármát csapnak, még akár a halottakat is felkeltenék örökké tartó álmukból. Azonban nincs időm bámészkodni, a rombolás hatásos volt, mehetek tovább.
Az utam az érintetlen körzetbe vezet. Egy épület árnyékából figyelem a három mellényes alakot. Nem sejtek túl sok jót, a felállás nem éppen nekem kedvez. Ekkor viszont hirtelen Musato rájuk támad. Nagyon remélem hogy nem ő az igazi és ez csak egy csel, éppen ezért megpróbálok neki segíteni. Mivel megtévesztésről van szó, nem áldozok fel sok chakrát. Létrehozok három közönséges Bunshin-t, akik a társam alakját veszik fel, majd elindítom őket, hogy támadjanak. Természetesen semmilyen kárt nem képesek okozni, de jelenleg csak zavart akarok kelteni és egy kis időt nyerni. Amint a másolatok elindultak, kerülök egyet és abba az irányba megyek, ahonnan láttam Musato-t támadni. Jó lenne a közelében lenni és nem egyedül szembenézni az ellenséggel. Miután úgy érzem, hogy elég közel vagyok egy sikátor mélyén megalkotok néhány kézpecsétet.
- Doton: Tsuchi Bakemono no Jutsu! - hozok létre két kutya nagyságú földpatkányt. 
A bestiákra egy-egy robbanócetlit helyezek el, majd megindítom őket az ellenfél irányába. Az egyiket gyorsabban küldöm előre, ő balra lódul meg, míg a másikat jobbra "kormányzom". Amikor már két oldalt helyezkednek el, egyszerűen csak felrobbantom a robbanócetliket. Ha szerencsénk van, akkor ezzel komolyabb kárt is tudtam okozni nekik. Ezután pedig várom a fejleményeket a rejtekemen.
Ha a patkányokat idő előtt elpusztítanák, akkor hagyom őket megsemmisülni, a robbanócetliket pedig hagyom a földön. Elvégre jól jöhetnek még a későbbiekben, hátha egy kelepcének jó lesznek.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Nov. 29 2014, 17:56

Csont törik, emberek repülnek át a horizonton, méretes kígyókkal egyetemben, noha utóbbiak, mint támadó lények, ezúttal is csődöt mondanak. Azonban valami furcsa felkelti a figyelmét. A robbanás, melynek elterelésként kellett volna szolgálnia, nem történt meg, holott aktiválta az egyik elhelyezett jegyzetet. Furcsa, felettébb furcsa, noha töprengeni később is ráér ezen. A pillanatnyi figyelemelterelést kihasználva, összeszedi magát és puszta kézzel beleveti magát ismét a harcba, hogy eltegye ellenlábasait lábai alól és öklei elől. Erejének nincs párja a világon, de a harcművészetek művelését és csiszolását se ma kezdte, hiszen a nyers erő közel se minden. Tenyerének éle átsüvít a dimenziókon és egyenesen állon vágja a legközelebbi katonát. A férfi állkapcsa fénysebességgel csapódik felsőbb párjába, jó pár fogat kitörve és vérrel elborítva száját, mindez viszont nem számít, hiszen a test, dacolva a gravitációval, persze némi rásegítéssel, de tovaröpül. Jöhet a következő, gyors, szintén elegáns megoldás. Villámgyors pörgő rúgás a fejre. Az erőbehatás következtében, természetellenes irányba csavarodik az említett végtag. Vége van, mielőtt felfoghatta volna mi is történik vele.
Felforrnak az indulatok és a magasba csapnak, ahogy a távolban lévő lángok is, miután a többi katona felfogta, hogy mi is történik. Azonban már késő, túl késő, felébredt a fenevad. Pengék, rúgások, öklök záporoznak az ifjú shinobira. Egy karcolás itt, kisebb horzsolás ott, minimális vágás, de mindezt leszámítva kevesek ők ide. Elegánsan kerülgeti táncpartnereit, menet közben kiosztva néhány pofon és rúgás kombinációt. Amint kiharcol magának némi nagyobb területet, sokkal hatékonyabban és szinte teljes erőbedobással folytatja a cséphadarást. Már-már játéknak tűnik az egész, hiszen egy külső szemlélő csak annyit látna, hogy valaki sorozatosan elhajol, ugrabugrál és kioszt néhány pofont, csakhogy egy-egy pofon után, van, aki többet nem kell már fel. Eltört bordák, belső vérzések, megrepedt csontok, leamortizált harcosok és egyelőre két hulla szegélyezi Takefumi útját, noha nem tudhatja biztosan hogy első áldozata túlélte e a becsapódást korábbról.
Ordítás hallatszik a háta mögül, az egyik katona feltápászkodott és teljes lendülettel, amennyire sérülése engedte, a konohainak rontott. Nem volt ellenfél a számára, noha későn reagált, így oldalát bár nem túl mélyen, de felszántotta. Sérülésével mit sem törődve, gyorsan pontot tett az ügy végére és kéz éllel elhallgatatta a delikvenst.
~ Tch…, fizetésemelést fogok követelni. Ha pedig nem kapok, hát felmondok. Többet nem ugrálok annak a vén múmiának. ~
Az éjszaka még korántsem ért véget, valami nem stimmelt és nem csak az, hogy képtelenek csendben likvidálni pár embert illetve felrobbantani néhány épületet. Mindez viszont már mit sem számított, sikeresen felverték az egész helyet és csak idő kérdése volt, hogy a megmaradt, itt állomásozó haderő ellepje az utcákat. Felmérve a terepet, gyorsan kellett döntenie. A guminyakúvá avanzsált harci ürge volt talán fej ügyileg a legkevésbé eltorzított szerencsétlen, plusz, halott volt így őt vonszolta magával a legelső sötét sikátorba. Nem, semmi gonosz, nekrofil vagy egyéb dolog nem állt szándékában. Bár azt sejtette, hogy nem fogják a sérültek és elesettek arcát jobban megnézni, inkább elrejtette a férfit és felvette annak alakját, majd mintha mi se történt volna, új külsejében felugrott a legközelebbi tetőre és onnan kémlelve igyekezett megtalálni a többieket. A terv ez volt, azonban sokkal érdekesebb dolog szemtanúja lett. Láncok csörögtek és hullottak alá a földre, a lezárt épület kapui pedig többé már nem voltak lezárva. Újabb három otogakurei shinobi került elő, noha ők valahogy különböztek a többitől.
Fellépésük magabiztosságot sugárzott, mintha csak azért lennék itt, hogy a hozzájuk hasonló ostoba betolakodókat eltakarítsák, ha netán az egyszerű gyalogok nem lennének elegek hozzá. Tömören és röviden, bajt jelentettek, nem is kicsit. Olyan ostoba azonban nem volt, hogy rögtön megtámadja őket, nem hajtotta vérszomj, se elvakult küldetés tudat, hisz ha akart volna, könnyű szerrel meglép és dezertál, ám az információ szerzés soha sem árt, és talán el tud osonni mellettük, ha eltereli a figyelmüket. Rövid időn belül viszont tudatosult benne, hogy minden akció és tervezés felesleges. A magaslatból szemlélődve végül észrevette társait, akik meggondolatlanul vagy más okból, netán határozott célokkal vezérelve, támadást indítottak a felbukkant trió ellen. Take azonban csak lapított, nem tett semmit, figyelt az árnyakból.
Várt, analizált és csak aztán lépett a tettek mezejére miután szemtanúja volt társai eredményének. Így tehát ha netán dicsőséges győzelmet aratna a két ifjú, egyszerűen gratulál nekik, ám ha mégse, oldalba vagy hátba kapja a jelenlegi főellenségeket az árnyakból. Csapatával ellentétben ő mellőzi a túl nagy feltűnést keltő és látványos technikákat és módszereket. A jó öreg repertoárból csemegézik majd. Erő, gyorsaság, ügyesség, na és persze a jó öreg Konoha Senpuut kombinálja kirobbanó erejével, igazi gyilkos „tornádót” létrehozva.
Célpont nincs, majd elkapja azt, aki a legközelebb lesz hozzá a nagy durrogtatások után.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Dec. 11 2014, 20:04

A három konohai gyorsan cselekedett. Az első jegyzeteket sikeresen feltapasztották az épületekre, majd aktiválva azokat,  felrobbantották a bázison lévő szektorok épületeit. Csak takefumi szektora volt az, amely nem robbant fel teljesen. A pecsét vörösen kezdett izzani, majd szövegek, pecsétek jelentek meg a falon, végigterjedt az épületen, beborítva az egészet. A vörösen izzó jelek eltűntek a falban. Bármi is legyen ez, a jelek eltűntek, az élelmiszer pedig még mindig épségben tornyosul a házban.


Először Musato rontott a kilépő őrökre. Azonban nem volt elég a rohamozó klón, egy másik csapást is indított egyszerre, melléjük párosult Hiroto hasonmásai is. Idő közben takefumi is megérkezett, azonban ő volt az egyetlen, aki nem támadta meg nyíltan a lila övet viselő shinobikat.
A fáslizott arcú férfi lépett elő, majd jobbját felemelte. Ekkor a klón pár méterre lehetett csupán tőlük, azonban még éppen, hogy nem érte el a robbantható távolságot. Talán nem is fogja. 
A tenyérből előtörő hullám magával sodorta a klónt, neki a legelső falnak, mely be is horpadt a becsapódás következtében. Ha fenntartod a kapcsolatot a klónnal, és chakrat pumpálsz máég a szervezetébe, akkor fenn tartható, de ehhez gyorsnak kell lenned. A kötözött fejű kissé elfordította fejét, ujjai szétnyíltak tenyerén ekkor, teljesen elengedte érzékeit. Felugrott, mikor érkezett a föld alól támadó hasonmás. teste fordulni kezdett a levegőben, majd mikor elérte azt a ponot, ogy fejjel lefelé lehessen, ismételten előrehajtotta kezét, majd egy, az előzőnél is nagyobb lökéshullámot küldött, mely teljesen a földbe döngölte a klónt. Igaz, ő kellő távolságban volt, hogy a robbanójegyzetet aktiválhasd, így a felugró személyt még magasabbra dobta a lökéshulláma, a mögöttük lévő épület falára érkezett, majd némi chakra segítségével megmaradt az ajtó fölötti falon. 


Ekkor érkezett Hiroto két állata, akik hatalmas testükkel, és a beleépített halállal, vágták át a kettőtök közti távolságot. Mivel a kutyák nem érhették el a felrepülő személyt, a fegyvertelenre rontottak. A fiú gyors kézpecsétekbe kezdett, majd két kezébe egy hosszú botot idézett meg. A bot villódzni kezdett, elektromosság járta át. A fiú megpörgette a rudat, majd a földbe szúrta. A talaj megrezzent egy pillanatra, és nem sokkal később a két állat villódzva esett szét futás közben. A bottal támadó férfi azonban nem figyelt az oldalról érkező támadásra, melyet konoha "haja" indított ellene. A pörgőrúgás, ötvözve a halálos erővel telibe találta a fiút. legalábbis ez lebegett takefumi szemei előtt, alig pár méterrel a férfi fejétől. Ám az érkezés furcsamód igen keményre sikeredett. talán ilyen kemény koponyája lehet a férfinak? Nem valószínű.
A harmadik testőr is akcióba lépett, hogy megóvják az épületet, hatalmas kardját a földre támasztva óvta meg az oldalról érkező ellenféltől társát. Takenak esélye van hátraugrani, hogy ne közvetlen mellettük érjen földet. Egyedül ő az, akit lát a három ellenség, Hiroto és Musato még rejtekükön maradtak. 
A következő kört taklefumi kezdje, mégpedig egy hárítással, mert nem elég, hogy a hatalmas kard megakasztotta támadásod, mostanra már rég a levegőbe emelkedett, és gyorsan közelít feléd, egy oldalsó vágással. Ha a csapást elkerülöd, az eddig guggoló férfi csap feléd villódzó fegyverével, melynek találatakkor újabb kényelmetlen problémákkal kell szembenézni. A fáslis csupán figyel, majd takefumi cselekedetei után a ház felé mutat, ahol Hirot rejtőzködik. A villámbotos ekkor ugrik át a kardos és take fölött, majd sebesen a ház mögé siet, hogy fegyverével ártalmatlanítsa a betolakodót.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 17 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.