Kérelmek a Ninja Tanács felé

+148
Uchiha Hideki
Uchiha Mayu
Uchiha Amaya
Fukashigi Hibiki
Ōtsutsuki Indra
Matsuda Aya
Hyuuga Junpei
Gamabunta
Gedo Mazo
Shibo
Djuka Ryusuke
Ebisu
Katana
Ageha, Yukiko
Juurin Kensei
Nashimaru Hina
Shikoku Naoki
Ten
Datara
Ginoo Yukizaki
Minovara Hitoshi
Yume
Hamacho Yoshitaro
Nashimaru Junohara
Misage
Sai
Yamanaka Inako
Jaiba Minamo
Nashimaru Shizu
Kushieda Unazaki Tessa
Kitsune Haruka
Hyuuga Ayako
Maito Gai
Hiroya
Ishihara Aki
Naito Kenji
Hirota Yukionna
Senshi Jakoutsu
Osumi Hiroto
Tatsuno Sizu
Monokūro Gouken
Hamada Fuyu
Kenshiro Shinju
Unazaki Ashura
Fujishima Hana
Hyuuga Hanabi
Sugomi Aoi
Kureiji Hanaro
Hoshizoku Kaito
Arashi Himiko
Naga Hikaru
Zawaki Hotaru
Matsuhito Shinroku
Yamato
Shiyaga Kayguro
Ayanokoji Nozomi
Kowarii Zion
Djuka Orimi
Aka Amire, Raizetsu
Yori
Hazukage Kurono
Uchiha Itachi
Wakizashi Yumi
Hyuuga Shakaku
Ootsutsuki Kaguya
Tensei Zento
Engyounogou Hakuryuuin
Tsuuzoku Tomoe
Gonza Sasano
Obake Kaito
Uchiha Kagami
Nishikawa Karasu
Lanmao
Hatake Kakashi
Shihouin Aki
Hisao
Inohara
Hakkyou Katsumi
Ago
Uzumaki Kushina
Djuka Benji
Uchiha Shigeri
Yonmare Abuso
Uchiha Obito
Ayanokoji Takashi
Kenshiro Izuna
Kenshiro Yori
Sharo Lu
Hidan
Kenshiro Karu
Hattori Arata
Terumi Mei
Shunsui
Senju Tobirama
Mezuri Ryu
Inuzuka Tsume
Hasegawa Zauki
Nashimaru Miuru
Hirano Reina
Kinshu
Amori Shuu
Bunjiro Hideaki
Akihiro Jaken
Akemura Senshi
Yagetsu
Nakahara Saki
Tsunomi Ai
Miyo Zerina
Masaru Ibuka
Amaken Yoshimitsu
Koreko Rui
Shikotou Sei
Masayo
Hyuuga Emiko
Tottori Shinko
Misaki Kiyoko
Djuka Kodomo
Hiromi Akio
Okisha Aiza
Doshiri Asuka
Hiyama Takeo
Ayokama Makoto
Isha Dansei
Kenshiro Erisa
Inugoya Yukinohana
Kagemare Kuzomi
Nara Akane
Djuka Ryuu
Uchiha Madara
Raiden
Katsumi Kawachi
Kenta Koizumo
Tairjuko Rikuno
Kaibutsu Hiroto
Korotsuki Kazeno
Yuu
Akira
Chen
Shimura Danzou
Vándor Kazunari
Suijin Benzaiten
Chikuma Gennosuke
Shiren
Jiraiya
Kusuki Eiko
Itanashi
Kamakiri Mogami
Deidara
152 posters

23 / 23 oldal Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uchiha Hideki Szomb. Márc. 18 2023, 22:02

Üdvözlet a Ninja Tanácsnak!
   Szeretném rögtön azzal nyitni a kérvényemet, hogy jelzem, hogy igen tudom, hogy az általam kért kérvény egy elég masszívan korán bekért kérvény lenne, de ha a guppi agyam is engedi kitérek majd az ok-okozatokra. A jelen kérvényem témája a Kimera no Jutsu // Kimére Technika lenne. Igen, valóban nem semmi első kérvény tudom. A Kiméra technika egy olyan jutsu, amelyet úgy vélem, hogy kellően erőteljes és amúgy alapjáraton valamiért sokak által elkerült technika. Utóbbin én szeretnék is változtatni, ezért is a kérvény. A Kiméra technikával már nagyon rég óta szemezgettem már, de nem igazán volt olyan karakterem, akivel igazán bekérhettem volna, mivel egyik karakter tematikámhoz se nagyon illett igazán, egészen mostanáig. A technika már magában is erőteljes tud lenni, de úgy vélem egy Uchiha másoló képességeivel kombózva még nagyobb potenciált rejt.
   Hidekit mindig is egy Kakashi féle másoló ninjának terveztem, aki viszont nem állna meg az elemi korlátok „palánkjánál” és ezzel a technikával tökéletesítené másoló technikáját. Hidekit, úgy tervezem, főleg a későbbi tervek szerint, hogy masszív tudása van a világban fellelhető technikákról, mint ahogy III. Hokage esetében is, akinél láthattuk, hogy még az olyan ultra titkos technikákról is hallott/tudott, mint ahogy az Edo Tensei is az volt akkoriban. Azonban ő nem állna meg annyiban, hogy ismeri a technikákat, az ő célja az lenne, hogy tudását gyakorlatba is átültethesse, gyakorlatilag minden egyes harccal növelni szeretné a fegyvertárházának listáját.
   Személyes vélemény szerint tudnám kezelni az evvel járó technika többletet és játéktéren is jövedelmeztetni a Kiméra technika erejét. Nem titkom, hogy mint látható, fő célom vele, nem a hibridek gyártása, hanem Hideki képességeinek túrbózása, bár az is igaz, hogy azt a részét is tervezem kihasználni, mert… imádom ninjukat… de a kimérákat még jobban.
   Na de miért is gondolom, hogy megérdemlem a staff bizalmát, hogy ilyen korán bekérem a dolgot? Alapjáraton aktív-féle felhasználó vagyok és az Uchiha projekt indítása óta játszok Hidekivel. Elég kreatívnak találom magamat, hogy ne vesszen el a kezeim közül a technika „mélysége” és fontos részét alkotná a karakterem életében. Ezen felül nem titkolt célom, hogy Hidekit szépen lassan olyan pozícióba emeljem, hogy potenciális rosszfiú jelölt legyen belőle, kinek a fő célja, nem csak Konoha, de a teljes Ninja világ megrengetése. Pont emiatt nem zárom ki a lehetőségét, hogy egy idő után az ő és a többi Uchiha célja keresztezni fogja egymást, mert míg a legtöbb Uchiha csak Konohán akar bosszút állni, ő neki elege van abból, hogy a shinobi csak egy tárgy és úgy kell ugrálnia, ahogy a gazdi fütyül neki. A céljai eléréséhez viszont egy erőteljes technika tárházra lenne szüksége, mely a Kiméra technikával jó alapot biztosítana hozzá, amivel úgy érzem, hogy megfelelő munkával akár a jelenlegi S szintűek potenciális ellenfelét is megalkothatnám vele.
   Itt jön azonban képbe a korai kérvény. A korai kérvényemnek az az oka, hogy a legtöbb hasonló Engedélyköteles technikával ellentétben, ez az ág, nem sajátítható el csak úgy, mert igen van technikád, de kábé ennyi. Ahhoz, hogy kihasználhassam, testeket kell gyűjtenem, megfelelő elemi, vagy Kekkei Genkai potenciállal, lévén ezek nélkül az egész felesleges. E nyomán pedig szeretném, ha már most el tudnám kezdeni a „képességek gyűjtését”, akiket elpecsételve tarthatna raktáron, hogy mire a technikát megtanulhassam, ne akkor kelljen egyének után kutatnom. A karakteremtől nem áll távol, hogy szükség esetén Orochimarunak, Kabutonak, Jobennek, vagy egyéb rosszfiúnak tegyen extra szívességet, segítséget a technika ismereteinek megszerzéséhez, így e terén se vagyok túlságosan válogatós. Hideki jelenleg hallgat Jobenre és követi a parancsait, de ha „engedélyt kap tőle”, hogy megmozgassa a világot, akkor nem fél attól, hogy bemocskolja a kezét. Kerül amibe kerül.
   Na, de kissé bő lére eresztettem a dolgokat és való igaz, hogy jószerével több dolgot írtam a karim jövőbeli tervéről, mint a technika kérvényéről, de ezt azért gondoltam, hogy kell, hogy lássátok, hogy nem csak ingyen bekért technikának akarom, hanem nagy léptékű tervek első alapkövének tervezem. Egy szó, mint száz. Tudom, hogy nagyon korán igényeltem meg ezt a kérvényt és olyan, mintha előre le szeretném vele „kövezni” az utamat, de úgy érzem, hogy a technika komplikált használata és még komplikáltabb "előzményei" miatt, szeretném időben elkezdeni az előkészületeket, mely nyomán úgy érzem szükséges egy ilyen „kockázatot” bevállalnom.
Köszönöm az eddigi figyelmet.
Uchiha Hideki
Uchiha Hideki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 372
Elosztható Taijutsu Pontok : 7

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 250 (D)
Gyorsaság : 275 (C)
Ügyesség/Reflex : 247 (C)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Specializálódás : Sharingan, 1-es Tomoe


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uzumaki Kushina Hétf. Márc. 20 2023, 07:33

Kedves Hideki!
A kérelmed a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok,
Kushina
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Márc. 26 2023, 15:33

Tisztelt ninja tanács!
Szeretném benyújtani a kérvényemet egy olyan alattomos technikára, ami a "fajtám" (kirigakurei oininek) közt igen közkedvelt.

Benyújtó karakter neve: Katsumi Kawachi
A kérvény tipusa: Moderátori engedély köteles
A technika:
Hijutsu: Kirisame // Titkos Technika: Szitáló Eső
Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Kirisa10
Ez a jutsu Kirigakure egyik titkos technikája, melyet az Oinin-ek előszeretettel használnak. Szükséges hozzá a Kirigakure no Jutsu ismerete. Ha a köd már elég sűrű, ezt a technikát használva a köd víztartalmát kipárologtatva a ködfelhőn belül esőt hozhatunk létre, mely meggátolja az ellenfél mozgását, összezavarja, és a jutsuk hatásfokát, korlátozza: A technikák amivel az esőcseppek érintkezésbe kerülnek, ezáltal a bennük tárolódó chakra is, folyamatosan veszítenek a chakratartalmukból, így a gyengébb technikák létre sem jönnek, az erősebbek pedig gyengébbek lesznek.
Kézjelek:Kos, Kutya, Patkány
Chakraszint: 800
Besorolás: S
Használói: Kirigakure Oinin
Megkötés: Kirigakure no Jutsu ismerete
Moderátori engedélyhez kötött!

Miért?
A technika alapvetően a kirigakurei oinin egységek kedvenc technikája és mint viz elem használó és mint a kirigakurei oinin szerintem egy megfelelő kiegészités lenne a többi viz és villám elemű technikám ellen.

Megszerzés menete:
A jelenlegi kaland után mesélővel szerezném meg.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Vas. Márc. 26 2023, 19:21

Kedves Kawachi!
A kérelmed a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok,

~Gamabunta
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Május 01 2023, 13:43

Tisztelt Ninja Tanács!

A kérvényező karakter neve: Osumi Hiroto
A kérvény tárgya: JK-t tartalmazó Genin csapat vezetése Tokubetsu Jouninként
A kérvény indokai: Habár nem tudom mennyire elégséges a tudásom, mint Tokubetsu Jouniné, mindig is szerettem volna Genin csapatot irányítani, vagy méginkább a tagja lenni egynek, ám mivel utóbbi jelen körülmények között nem lehetséges... az új szabályok értelmében erre gondoltam. Kagami már ajánlotta nekem ezt a lehetőséget, ám akkor még nem volt benne a Szabályzatbn ez a metódus és nem is tudtam, mennyire tudnék aktív lenni. Most, hogy nagyjából letisztázódtak bennem ezek a kérdések, úgy gondoltam, megpróbálkozom magamra venni ezt a felelősséget. Izgalmasnak tűnik ez a fajta "játékmód", hisz nem csak a karakteremért vagyok felelős, hanem másokéért is, ami nem könnyű feladat figyelembe véve Hiroto önfejűségét... Very Happy Kíváncsi vagyok mit tudok kihozni ebből a helyzetből, ráadásul jelenleg (önhibámon kívül) a főszálam sem halad. Viszont semmiképp nem szeretném ráerőltetni magamat valaki(k)re, így ha meg is kapom az engedélyt, csak a másik karakter(ek) beleegyezésével szeretném elkezdeni karakterem életútjának következő állomását.
A karakter indokai: Rendkívül fontosnak tartja a fiatalok nevelését és fejlesztését. Habár kétkedik magában, titkon hajlandó lenne akár mindenkiért felelősséget vállalni, hogy biztosan "jó kezekbe" kerüljenek.
Megszerzésének menete: A falu nevezi ki, valaki ajánlása után, hogy tovább bizonyíthasson.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Kedd Május 09 2023, 15:16

Tisztelt Ninja Tanács!



A kérvényező karakter neve: Fukashigi Hibiki
A kérvény tárgya: Karakter becserélése
A kérvény indokai: Már korábban is jeleztem, hogy Hibikivel nem kívánok a továbbiakban játszani, ezért erre most nem pazarolnék több szót. Az új karakter egy földbirtokos fia és örököse lenne, a terület a Tűz Országának északi részén és az Erdő Országának déli részén feküdne, bár utóbbi csak átmenetileg tartózna a fennhatóságuk alá, miután az apja felszabadította őket. Anyja a Tűz Országa daimyoujának egyik diplomatája. A karakter fogékony a chakrára, ám ezt nem kívánom kamatoztatni. Nagyszabású terveim vannak, amik hosszútávon akár más karakterek (és persze a saját karakterem) halálával is járhatnak. Persze ezt nem egy év alatt tervezném véghezvinni, egy hosszú folyamat része lenne. Egyébként nem is állhatna távolabb a világtól, amibe beleszületik: kerüli a tömegeket. Vérszegény. Szűz. Szűzisakarmaradni Nem szereti az intrikákat. Szerintem rengeteg potenciál van benne, még ha nem is tudom mennyit játszanék vele.
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Kedd Május 09 2023, 20:05

Kedves Hiroto és Hibiki!
A kérelmetek a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok!
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Szer. Május 17 2023, 00:52

Kedves Kawachi!
Örömmel értesítünk arról, hogy a Hijutsu: Kirisame kérvényed POZITÍV elbírálásában részesült. Azonban feltételhez kötjük a megtanulását, mivel az Oinin létedre hivatkozva kérvényezted a technikát, azonban jelen pillanatban az Oinin rangod kérdéses, hisz segítettél beszivárogni a Konohai erőknek Kirigakureba. Azonban a küldetés még folyik, így bármi történhet még. Éppen ezért, a kérésedet megadjuk, de csak az Oinin társaidtól tanulhatod meg ezt a technikát egyfajta „továbbképzésként”. Viszont ehhez szükséges, hogy rangodban maradhass, így a fórumkaland végeztével, a mesélőddel egyeztess erről, és ha úgy ítéli, elindíthatja a képzésedet, viszont pont emiatt a technikát se új évi, se élménybeli megtanulással nem kérheted ki.

Kedves Hibiki!
A karaktered becserélése szánt kérvényedet az Ninja Tanács ELUTASÍTOTTA. A fő ok az az, hogy amint már a Kérdésekbe is értesítettelek, hogy a Földbirtokosi karakter indítása jelen pillanatban nem lehetséges. Ezen kívül az aktivitásod sem a legjobb sajnos.

Kedves Hiroto!
A Ninja Tanács egyöntetűen úgy véli, hogy a felénk indított kérésed, nem kérvény kategória. Mivel a rang birtokában vagy, jogodban áll genin csapatot irányítani. Ehhez viszont nem a mi, hanem a mesélőd, illetve az érdeklődő geninek engedélye kell, így velük egyeztess, kérlek.

További jó játékot!
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Raidon Hoshi Csüt. Május 18 2023, 20:39

Tisztelt Ninja Tanács!


A kérvényező karakter neve: Raidon Hoshi
A kérvény típusa: Engedélyköteles (Nara klánba indítás miatt)
A kérvény tárgya: karakterbecseréléssel Nara klánba való karakter indítás
A kérvény indokai: Sokáig gondolkodtam azon, hogy mit kezdjek Hoshi karakteremmel. Hosszas kihagyás után próbálkoztam vele a visszatéréssel és volt is hozzá ötletem. Viszont mesélő és lelkesedés hiányában is abbamaradt a karakterem fejlődése, története. Ezért úgy gondolom, hogy ami nem megy, azt nem erőltetném. A karaktert szeretném becserélni egy Nara klántagbéli karakterre. Tisztában vagyok vele, hogy nagy fába vágom a fejszém, ha megkapom rá az engedélyt, de szeretem a kihívásokat, és próbára tenném magam, hogy mennyire bírok vele.
Az új karakter még nincs teljesen kiforrva. Jellemén még dolgoznom kell fejben, de nagyjából megvan a koncepció. Támogató milyen meglepő tőlem típusnak tervezem őt is, de Kenjivel ellentétben, ő hamarabb nyúlna erőszakhoz, ha szükséges. Szeretnék Szenzorságot és/vagy Genjutsut tanulni vele. Mind a kettő dologról úgy hiszem, hogy kellően tudná támogatni a csapatát. Már fiatalkorában elkezdenék az oktatását, valószínűleg a családon belül valaki.
Egyéb: a becserélni kívánt karakterem Chuunin ranggal rendelkezik, azonban tisztában vagyok a szabályzat azon pontjával, hogy nem feltétlen lehet az új karakter is ebben a rangban. Ezért kérném a mélyen Tisztelt Ninja Tanács Tagjait, hogy amennyiben elfogadásra kerül a kérvényem, úgy tájékoztassanak arról, hogy milyen rangban indíthatom a karaktert. 15-16 éves lenne.
Továbbá kérném állásfoglalásukat abban is, hogy az említett Szenzorság vagy Genjutsu tanulás, esetleg mindkettő elfogadható-e most karakterindításnál vagy sem. A döntést, legyen akár pozitív, legyen akár negatív, természetesen elfogadom.

Üdvözlettel:
Raidon Hoshi / Naito Kenji
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Szomb. Május 20 2023, 14:30

Kedves Hoshi!
A kérelmed a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok!
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Kedd Jún. 20 2023, 19:02

Kedves Raidon Hoshi!
A kérvényedet a Ninja Tanács kiértékelte. Sajnos nem minden része ment át a szűrőn, melynek legnagyobb oka, hogy sajnos tényleg csak az, hogy említés szintjén tértél ki a genjutsu és szenzor részre, mely nem feltétlen szerencsés. Javasolt külön-külön kérvényezni, mivel alapjáraton nagyon megnehezíti a kérvény elfogadását. Ezenkívül, nem voltunk benne biztosak, hogy ezeket valóban kérvényezed, vagy csak jó lenne alapon kéred. Éppen ezért a Genjutsu és Szenzor része a kérvényednek ELUTASÍTÁSRA került, azonban örömmel jelzem, hogy a Nara klánba való indításod POZITÍV elbírálásban részesült. 


Ezen felül mivel úgy véltük, hogy nem igazán lett mostanság meghatározva, hogy ki mennyi kérvényt rakhat be egy időben, így ezúttal kivételt teszünk és csupán csak a Nara karakter vonunk le majd kérvény helyet, a többiért nem. Viszont legközelebb figyelj oda, mivel ha mindhárom elfogadásra kerülne az 3 kérvény helyett vitt volna el, pedig a karakter kezdetben csak 2 hellyel rendelkezik.


Üdvözlettel, a Ninja Tanács
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shibo Hétf. Júl. 31 2023, 20:42

Tisztelt Ninja Tanács!

A kérvényező karakter neve: Shibo
A kérvény tárgya: Karakter becserélése Kekkei Genkai-t (Mokuton) birtokló karakter indítására
A kérvény indokai: Nos, mint azt tudjátok, Shibot már egy ideje szeretném leadni valamilyen formában és úgy hiszem végre találtam egy koncepciót, amely méltó utódja lehet. Ugyan vissza-visszakaptam a kedvem hozzá, mégsem tudom olyan motivációval vinni, mint korábban. Az új karakter egy lusta zseni lenne, de nem az a megszokott, aki amúgy bárkit kisegít. Nem. Ő egy olyan fajta, aki hajlandó beáldozni a küldetés sikerességét egy délutáni pihenésért. (Persze szeretném a jellemét fejleszteni, tehát nem maradna örökre ilyen.) Ez könnyűnek hangozhat, mégis nagyon nehéznek tűnik a hiteles kijátszása számomra, ráadásul tovább színesítené (egy remélhetőleg üde színfolttal) karaktereim palettáját.
A karaktert egy Mokuton-használó Jinchuurikinek tervezem. Azt hiszem már többször leírtam, hogy minden karakteremmel el szeretném érni, hogy mindenre fel legyenek készülve és legyen elég chakrájuk. A Mokuton egy hihetetlen erőt képvisel, mely úgy érzem közel is áll hozzám és szívesen kijátszanám használatát, ezen túl  Doton és Suiton szükségeltetik hozzá, ami a két talán leghasznosabb (ha nem is a legerősebb) elem ilyen szempontból. A Bijuu biztosítaná a chakrát, amire a Mokuton megszerzésének módja miatt szüksége is lenne a karakternek. Ez a kérvényem azonban egyelőre a Mokutonra korlátozódna, csupán kontextust akartam adni a koncepcióhoz.
Miért pont most kérvényezem? Nos, ezen én is gondolkodtam. Az aktivitásom nem épp a legjobb és már többször jeleztem, hogy egy időre "szünetre" megyek ám mindig hamar visszatértem az oldal iránti szeretetem miatt. A kimaradásom oka nem publikus, ám PM-ben szívesen megosztom ha ezen múlik a dolog. Tulajdonképpen novemberben derülne ki, hogy mennyit tudok majd játszani, viszont ha a "rosszabb" forgatókönyv teljesül, akkor is szeretném ezt a karaktert vinni, még ha lassabban is haladnék vele némileg. Mire pedig a Bijuu-ig jutok, ki tudja mi (nem) történik Very Happy De ugye ez nem az a kérvény. Shibo kisszálát (a mostani kalandját) szeretném még végigvinni, de addig amennyiben megkaphatom a karaktert, időre van szükségem a felkészülésre. A fejlődést is szeretném időben elkezdeni vele, ezért C szintről szeretném indítani.
Mi történik, ha nem kapom meg most az engedélyt? Alkalmakodóképes vagyok. Ha úgy ítélitek, még nem jár ki nekem egy ilyen karakter, úgy hajlandó vagyok bizonyos feltételeknek megpróbálni megfelelni. Tehát ha van valamilyen feltétele a karakternek, ami nélkül nem adnátok ki nekem, ne tartsátok magatokban =)
Megszerzésének menete: Nem teljesen, de Orohimaruhoz lenne köze a dolognak, azonban szerintem egy teljesen egyedi megoldást dolgoztam ki. Mikor Orochimaru laborja eplusztult, egy parazita bejutott és hozzákapcsolódott Hashirama sejtjeihez.. Innen pedig a Villám Országába eljutva beférkőzött egy emberi testbe, átadva a képességeket, azonban egy nagy hátránnyal sújtva az "áldozatot": ha a RENDES (nem Bijuutól származó, nem Senjutsu) chakrája 20% alá esik, átmenetileg eluralkodik rajta az őrület. Így eléggé takarékoskodni kellene a chakrával, ráadásul jellemileg is rányomhatja bélyegét a karakterre a dolog.
Egyéb: Azt hiszem két olyan kérvényem van, amelyeket még nem játszottam ki, ezek közül az egyikhez néhány napon belül érkezik a pályázat (Gamabunta engedélyével), a másik több dolog függvénye.

Remélem képes leszek bizonyítani ^^
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Kedd Aug. 01 2023, 06:57

Kedves Shibo!
A kérelmed a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok!
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Nohara Rin Kedd Aug. 22 2023, 19:32

Kedves Hideki!


Először is a Ninja Tanács nevében szeretnék elnézést kérni a hosszú várakozási időért. Örömmel értesítelek, hogy a kérvényed a Kiméra technikára vonatkozóan elfogadásra került. A technikával kapcsolatban egyetlen kitétel van, a karakternek célirányos fejlődést kell ebbe az irányba mutatnia, hisz nem egy egyszerű, és hétköznapi technikáról van szó.
További jó játékot!

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Kedd Aug. 29 2023, 13:35

Kedves Shibo!


Sajnálattal kell közölnöm, hogy a karaktered becserélésére szolgáló kérvényt, a Ninja Tanács elutasította. Ennek sajnos több oka is volt, melyek közül a legfőbb, a hullámzó aktivitás, illetve a viszonylag gyakori karaktercserélések. Illetve sajnálatosan a KG megszerzésének módja se nagyon világba illeszthető. Sajnálatosan a KG erőssége és főképp ritkasága miatt, ezen okokból kifolyólag, nem tudjuk így elfogadni a kérvényedet.


Üdvözlettel, Ninja Tanács.
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szomb. Szept. 09 2023, 10:46

Hi!

Szeretnék én is kuncsorogni egy kicsit:

Kérvényező karakter: Kaibutsu Hiroto
Kérvény tárgya: Csatlakozás az ANBU-hoz. A kiképzést követően a Személyvédelmi Egységben szeretném elhelyezni a karaktert, ha lehetséges.
Kérvény indokai: Hiroto életútjába az ANBU jobban beleillik, mint hogy Genin csapatot vezessen. Persze idővel akár az is lehetséges, de jelenleg más pályát szánok neki. Ráadásul a követelményeket is teljesítette már.
Követelmények
- Két elem ismerete: Doton és Katon, plusz már a Yoton, láva elem is megvan. 
- Egy elem specializációs ismerete: Doton (itt van elfogadva: link )
- Minimum A szint: Pipa
- Fegyverforgatási besorolás: tudtommal ez jelenleg nem él (másik karakterrel érdeklődtem iránta, akkor ez volt a válasz)
- Minimum chuunin rang: Pipa
- ANBU ismeret, jellem: Az ANBU hátterének megismerését szeretném elsősorban kijátszani(legvégső esetben élményben megírni. A karakter jelleme szerintem megfelel, hogy csatlakozhasson.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Szept. 09 2023, 12:35

Kedves Kaibutsu Hiroto!
A kérelmed a Ninja Tanács elé került, az elbírálásáig kérném szíves türelmedet.
További jó játékot kívánok,
Asuma

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Kedd Okt. 17 2023, 23:30

Kedves Kaibutsu Hiroto!
Örömmel értesítelek téged, hogy a karaktered kérvényét az ANBU rang megszerzésére a Ninja Tanács ELFOGADTA! Ennek módja alapján, kérlek vedd fel a kapcsolatot a mesélőddel, aki amint a szálad engedi elkezdi a karaktered számára az ANBU képzés megkezdését. Amint a mesélőd úgy látja, azonnal át is írjuk majd a karaktered rangját, addig is további jó játékot és sok szerencsét kívánunk neked.


Üdvözlettel, a Ninja Tanács
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hyuuga Kagura Szomb. Nov. 18 2023, 09:16

Tisztelt Ninja Tanács!
A kérvényező karakter neve: Hyuuga Kagura
A kérvény típusa: Ultimate
A kérvény tárgya: Karakter leadása
A kérvény indokai: Furcsa kérvénnyel járulok elétek... Ez a második Hyuuga karakterem és már a kérvény elején szeretném megköszönni a lehetőséget két ilyen karakter indítására. A kérvényezéskor nyilvánvalóvá tettem, hogy a Hyuuga a kedvenc klánom a Narutoból, ám most rájöttem, hogy ez nem elég. A karakter üres, tulajdonképpen egy budget-Hiroto jellemileg, amit részben szándékosan alakítottam így, részben viszont játszhatatlanul elcsesztem. Még Hibikivel is könnyebben játszom, pedig vele már jó ideje nem szerettem volna. Így pedig a szerepjáték is élvezhetetlen. Én rontottam el és mostantól az elfogultság helyett többet foglalkozok magával a szerepjátékkal. Hibiki és Shibo viszonylag egyediek, így egy darabig velük folytatom a játékot.
Sajnálom, hogy így alakult, de a fórumkaladon így nem szeretnék részt venni és ha lehet, a főszálamat is félbehagynám, hiszen nem karakterbecserélésről van szó, hanem leadásról.
Hyuuga Kagura
Hyuuga Kagura
Inaktív

Elosztott Taijutsu Pontok : 260
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 154
Erő : 115
Gyorsaság : 196
Ügyesség/Reflex : 167
Pusztakezes Harc : 178


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 241

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Vas. Nov. 26 2023, 07:37

Kedves Hyuuga Kagura!
Kérésednek eleget téve a karaktered inaktivizálásra került. Mostantól nem számít már bele az aktív multi korlátodba.


Üdvözlettel, a Ninja Tanács!
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Szomb. Márc. 09 2024, 15:50

Tisztelt Ninja Tanács!

Újabb nap, újabb elutasítanivaló \o/

Egy multikereten felüli karakter indítására irányul ezúttal a kérvényem, mely a már korábban felvázolt örökös helyett a daimyou egyik diplomatájának gyermeke lenne. A karakter -főleg kezdetben- nem sok vizet kavarna, ezért úgy hiszem nem nagy dolgot kérek, főleg, hogy ez egy viszonylag ritkán használt karakter is lenne, akivel nem is kellene jutsukat tanulni, így reálisabbnak érzem a kérvényt (több idő jut rá, mintha egy ninját indítanék). Talán mesélőt is találok neki, hiszen némileg könnyebb kalandot adni egy "újoncnak", mint egy S szintű shinobinak. Nem tartom kizártnak, hogy a karakter később földeket szerezne, de az egy hosszúúúúú út (és nem is értek hozzá).
A karakter tehát egy chakrahasználatra fogékony civil, ám technikákat nem tervezek neki adni, ez az eredeti koncepcióban lett csak volna érdekes.
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shibo Pént. Márc. 22 2024, 13:18

Tisztelt Ninja Tanács!

Ismét jelentkezek, csak hogy ma se maradjatok munka nélkül :3


A kérvényező karakter neve: Shibo
A kérvény típusa: Moderátori engedélyköteles
A kérvény tárgya: Jishaku Ninpou // Mágneses Ninja Művészet
A kérvény indokai: Már Shibo megalkotásakor ez volt az egyik első olyan stílus, ami megragadta a figyelmemet, még saját technikát is alkottam hozzá. Kissé "beteges" ezen erő megszerzésének módja, ami illene is a karaktert tanító mesterhez, ahogy tanítványához is. Ugyan van egy könnyen kiaknázható gyengesége, úgy érzem, illik a karakterhez és nagy lehetőséget látok benne.
A karakter indokai: Eddig csak másokon kísérletezett, most azonban magán is elkezdené.
Megszerzésének menete: Mestere gyerekkora óta eteti vassal és ez a halála után is Shiboval maradt. Eddig nem tudott mit kezdeni a dologgal, de megtalálva mestere jegyzeteit rájön, milyen erőhöz juthat ezzel. (A mester eleve ebbe az irányba vitte volna, csak ugyebár meghalt.)
Shibo
Shibo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 698
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 410 (B)
Erő : 450 (B)
Gyorsaság : 330 (B)
Ügyesség/Reflex : 403 (B)
Pusztakezes Harc : 355 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 619

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Pént. Márc. 22 2024, 15:27

Kedves Hibiki és Shibo!
Kérvényetek a Ninja Tanács elé került.

Üdvözlettel,
A Ninja Tanács
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gamabunta Csüt. Ápr. 11 2024, 21:19

Kedves Hibiki!
Sajnálattal kell közölnöm, de az új multikarakterre irányuló kérvényedet az NT ELUTASÍTOTTA. Ennek fő az, hogy az elmúlt években túl sok karakterleadási/inaktivizálási időszakod volt, mely nyomán úgy véltük, hogy jelenleg nem elég stabil a karaktereid "tartóssága" ahhoz, hogy engedélyezzünk neked egy újabb karaktert, lévén a legutóbbi karakterbecserélési kérvényed is nemrég történt meg. 


Kedves Shibo!
Számodra viszont van egy jó és egy rossz hírem is. A jó hír, hogy a kérelmed némely módosítással, de ELFOGADÁSRA került. A kikötésünk igazából nem sok, csupán annyi, hogy a megszerzésének okát nem helyezheted múlt időbe. Kissé indokoltnak találtuk, hogy elvileg már rég óta képeznek egy olyan ágra, amely még nem is volt tervbe, főleg úgy, hogy ezen étrend tudtunkkal nem lett megemlítve a játéktéren sehol, így ezen érvelés sajnos nem volt elég nyomós ezen célból, hisz ezen Ninja Művészet főbb eleme az, hogy a shinobinak hozzá kell szoktatnia a testét az új, természetellenes étrendjéhez, amelyet lényegében azonnal át akartál ugrani. Ezen ok azonban könnyen módosítható, így egy alternatíva megbeszélésével ezt ki is küszöbölheted. Erről a mindenkori mesélőddel egyeztess, aki ha engedélyezi számodra, akkor megkezdheted az stílus elsajátítását.


Üdvözlettel,
A Ninja Tanács
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Kérelmek a Ninja Tanács felé - Page 23 Empty Re: Kérelmek a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 23 oldal Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.