A Hokage rezidenciája

+75
Uchiha Kagami
Osumi Hiroto
Yamanaka Inako
Umino Iruka
Nohara Rin
Ishihara Aki
Ootsutsuki Kaguya
Djuka Kodomo
Hyuuga Shakaku
Hateshi
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Saito Yuki
Gonza Sasano
Yuu
Uchiha Madara
Shimura Danzou
Ichikawa Eichi
Aono Takefumi
Kitori Musato
Kagua Hatami
Hejvanasi Zej
Takeuchi Sachiko
Deidara
Miyamoto Musashi
Killer Bee
Uruma Kamuna
Obotsu Ryu
Hinata
Aokaze Atsushi
Kenshiro Suiren
Aburame Chou
Chrono
Hikari Ayame
Aokaze Shin
Yamato
Orochimaru (Inaktív)
Mieiro Tenki
Gawakatsu Hikuro
Danzou
Kakuzu (Inaktív)
Jiraiya
Usake Hiachi
Aburame Shino
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Uzumaki Kushina
Taidana Kaito
Zetsu
Hara Akahito
Hisao
Aida Emiko
Arekkusu Orokana
Naozumi Yamashita
Shikamaru(Inaktív)
Ayami Remiyu
Darui
May Yuriko
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Kagetora Akihito
Kage
Karin
Suyiko Shiai-Ne
Konan1
Haru Noriko
Aburame Shui
Hidan
Sai
Hakusho Hurima
Ogawa Kazuma
Gruczi Duneai
Kaibutsu Hiroto
Shikaku
Kanmiru
79 posters

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Haru Noriko Vas. Május 23 2010, 13:34

Egy ideig Shui háta mögött meglapulva figyeltem a "hősnő bukását", azaz hogy miként írja le magát Tsunade-sama előtt, aztán előléptem, és rejtett na most figyelj, Shui - arckifejezéssel nekikezdtem. Azaz kezdtem volna, de előtte inkább letöröltem az arcomról ezutóbbit, hiszen én nem akartam leégni a Hokage előtt, ezért próbáltam hivatalos lenni.
- Khm...- tulajdonképpen mit is akarok mondani?...tulajdonképpen Shui kezdett hisztizni, nem én...akkor meg minek akarom egyáltalán kinyitni a szám? Húzzam ki a csávából most az egyszer, na jó...de hogyan? Mondhatnám azt, hogy "Azért jöttünk, mert Shui-nak súlyos panasza van a senseiünkre vonatkozóan" - de ennek semmi értelme nem lenne, mert ezt ő is el tudja mondani, másrészt pedig aljas húzásnak minősülne, mert olyan lenne, mintha el akarnám hitetni, hogy milyen jófej vagyok, hiszen segítek neki elkezdeni, miközben semmi értelmeset nem mondtam, csak újra magára hagytam a zavarával. Szóval akkor mit tegyek? Mindenesetre most nem állhatok le filozofálni, mert mindenki rám figyel. Így hát összeszedtem a bátorságom, és megszólaltam:
- Elnézést a zavarásért, Tsunade-sama...Csak azért jöttünk, mert...- jó ég, most mi legyen? Mit mondhatnék??? Hiszen végül is teljesen értelmetlen volt idejönni, viszont most már nem húzhatjuk el a csíkot. Szóval ha normális érvek nincsenek, marad az improvizáció. - csak azért jöttünk, mert sikeresen teljesítettük az első küldetésünk, miszerint oda kell adnunk a senseinek egy különleges kunai-t. De sajnos mikor odaadtuk, kiderült, hogy az illető igazából nem Shimon-sensei volt, igazából nem tudjuk, ki lehetett, csak azt, hogy eltűnt a késsel. Még pont láttuk, hogy errefelé jött, valószínűleg a palotába. És éppen ezért szeretnénk megkérdezni, Tsunade-sama nem látta, vagy nem tud semmit erről az egészről? - mikor befejeztem, Shui-ra néztem. Az én arcom most nem árult el semmit, viszont az övét sem láttam, mert lefelé nézett. Hiroto-ra nem akartam nézni, mert feltűnő lett volna hátrafordulni, ezért inkább csak vártam Tsunade válaszára.

// bocs, hogy csak most írok, de nem esett le, hogy Shizune kimarad, amellett az elmúlt két napban nem is nagyon tudtam volna a géphez kerülni. Ja, és most előre szólok, hogy pénteken nem tudok majd írni!! ( kétnapos osztálykiránduláson leszek, és nem hiszem, hogy Egerben lesz majd egy gép nekem fenntartva Smile //


A hozzászólást Haru Noriko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 24 2010, 18:52-kor.
Haru Noriko
Haru Noriko
Játékos

Specializálódás : Egy csiga fut az erdőben. találkozik a rókaával, aki megkérdezi, hova siet. -Ne is mondd- lihegi a csiga.- üldöz az apech! -De hát miért?- kérdezi a róka. - gondolj bele, házam van, a gyereknek is háza van, mindenkinek háza van! Fuss te is, amíg lehet! -Én? De hát miért? -Bundája van az egész családodnak, gyere fussunk!- mondta a csiga, és együtt menekültek tovább. Találkoztak a gólyával, aki szintén érdeklődni kezdett. Mindent elmondtak neki. Menekülj te is!- figyelmeztette a róka. -Én? Miért? Nekem semmi dolgom az apechhel! - Ahha, és az évi kéjutazás Afrikába?!

Tartózkodási hely : Konohagakure no sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 171

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Vas. Május 23 2010, 21:17

Laza léptekkel követem a lányokat, egészen a Hokage palotájáig. A bejáratnál úri ember módjára előre engedem őket, majd utánuk megyek. Lassan lépkedek fel a lépcsőn arra a folyosóra, amelyen Tsunade irodája van. Amikor elérünk az ajtóig feltűnik hogy Shui egyre idegesebb. Valószínűleg nem is olyan erős, mint azt próbálja mutatni mi felénk.
Újra utolsóként lépem át a küszöböt, majd a lányok mögött állok meg és takarásban maradok. Ha a Hokage meglátja hogy félig meztelen vagyok, biztos lesz néhány kérdése. Kezd kicsit kellemetlenné válni a helyzet. Shui csak áll és nem mer megszólalni. Biztos csak biztatni kell. Egész közel hajolok a hajához és ekkor véletlenül rossz dolgot mondok:
- Milyen jó az illato... - próbálom elnyelni sikertelenül a szó végét. - Izé, csak azt akarom mondani, bátorság.
Minden szavamat nagyon halkan suttogom. Remélhetőleg még Noriko sem hallja meg. Alig fejezem be a szavaimat, már húzódok is hátrébb, nehogy kapjak egy állast. Valószínűleg az arcom már így is teljesen elvörösödött. Amíg Noriko beszél, teljesen csenben maradok. Sőt, Shui-tól kicsit arrébb húzódok, attól félve hogy valóban nekem ugrik. Viszont így a testem már nincs takarásban.
- Szép napot ismét Tsunade sama! - szólalok fel azonnal, amint Noriko elhallgat. - Genzo sensei nem küldött nekem üzenetet? Olyan jó lenne találkozni vele, vagy tudni valamit róla.
Direkt váltok témát. Amikor Noriko elhallgat megmozdulok és a Hokage asztalához lépek. Nagyon nem akarom hogy Shui nekem ugorjon. Habár, ha jobban bele gondol az ember, itt nem fog jelenetet rendezni.Majd oda kint...
Te jó ég! Azt hiszem kifelé menet bunkónak kell lennem, ha nem akarok kapni a fejemre. Legalább nincs rajtam a pólóm, így lesz mire fognom a sietséget.
- Vagy ha infója nincs Genzo sama-ról, akkor egy érdekes küldetést adjon nekünk! Ez a szaladgálás Konohában inkább csak móka volt. Egy igazán komoly feladatot szeretnék. Komoly alatt viszont nem a takarítást értem!
Azt hiszem jobb lesz ha elhallgatok. Még a végén maga Tsunade fog pofon törölni. Ha Shui még a párját is megadja, akkor nagyon szépen fogok kinézni. Nagyon gyorsan elhallgatok és elkezdek hátrálni, egészen az ajtóig. A továbbiakban inkább csak a háttérből figyelem az eseményeket.

//Noriko, a "Tusbónade-sama"-t direkt írtad el? Very Happy//
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Aburame Shui Vas. Május 23 2010, 23:56


Hát ez totál égés! Csak ennyi járt a szőke kobakomban, semmi értelmesebb, amit kinyöghettem volna, hogy miért zavarom a Hokage-samát, ezt meg azért mégsem visíthatom a képébe. Egy újabb lendületet véve próbáltam ismét kinyögni valamit, amikor egyrészt Nocchan előrébb lépett, hogy megköszörülve a torkát magára hívja fel a figyelmet és átvegye az irányítást, amiért normál esetben talán bárki más hálás lett volna, mert kimentette a feszélyező szituációból, de nálam csak azt érte el, hogy még inkább berágjak rá, mert a büszkeségem romjaiba tiport bele. De ez nem volt elég, Hiro-kun közelebb lépett, és olyat súgott a fülembe, amitől elgőzöltem zavaromban. Ezzel végképp bevitte a kegyelemdöfést.
Riadt és értetlen, ezzel párhuzamosan a szokásosnál kétszer nagyobbra táguló szemekkel pillantok a félmeztelen fiúra, és ismét eszméletlen gondolatok pörögnek át az agyamon: ez a szoknyapecér valóban Nocchan után engem is be akar hálózni! Ez a gondolat abszolút beindította a légriadót, és az agyam egyszerűen ismét benyomta a pánik gombot, ami azt eredményezte, hogy bíborszínbe fordulva a földet kezdtem szekírozni, és hálát adtam az égnek, hogy Hiro-kun "kilométerekre" távolodik tőlem. Azonban már a hangja is szinte nemi erőszak volt számomra ebben a szituációban. Teljesen összezavarodtam, és nem értettem az indokait.
Aztán megvilágosodtam: ez a fiú így akar megalázni, ez egy újabb fajta csúfolódási forma! Összeszorítottam a fogaim, ahogy a kezem is a nadrágom szélébe kapott. Közel álltam egy újabb sírógörcshöz, de nem akartam a Hokage előtt, nem, ennyire nem veszthetem el az önbecsülésem. Helyette dühös villanással a szememben pillantottam a fiúra, és most először meglepődtem, és végleges ok-okozati zavarba kavarodtam: Hiro-kun kerülte a tekintetem, és ha lehet, még nagyobb zavarban érezte magát, mint én - hiszen én már eddigre inkább voltam dühös, mint zavart. A vörös foltocskák láttán, s a zagyva beszéd hallatán azonban a dühöm meglepettségbe csapott át. Ha nem bántani akart az elharapott mondattal, akkor mégis mi volt a célja?
Furcsa, behatárolatlan kifejezéssel pillantottam ismét a Hokage-ra, és kivételesen Aburamehoz "méltón" viselkedtem. Csöndben, a "háttérbe húzódva" figyeltem az eseményeket. Ritka alkalom, valaki jegyezze fel!
Aburame Shui
Aburame Shui
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Káosz kapui :]


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Konan1 Pént. Május 28 2010, 09:05

//Nos nem várok tovább a többiekre, akkor kezdjük el mi is ^^ (majd út közben csatlakoznak) //

Tsunade a halk kopogtatást halván, szemét az ajtóra szegezte, majd megszokott hangnemben engedélyt adott a belépésre. Három shnobi lépett be az ajtón, pontosabban három genin, Aburamie Shui, Kaibutsu Hiroto és Haru Noriko. Az ötödik tekintetét hármójukra összpontosította, majd várta, hogy belekezdjenek mondandójukba, elvégre biztos van valami oka annak, hogy ide jöttek a nélkül, hogy hívatták volna. Úgy látszott, mintha az Aburame klán ifjabbik tagja akarta volna kezdeni a beszédet, de nem így történt, helyette inkább Noriko adott hangot magának és elmesélte, hogy mi történt a különleges kunaial és Shimon-senseiel.
- Értem. Szólalt fel a Hokage. -Tehát átadtátok neki a kunait, és milyen kedve volt?... Kérdezte érdeklődően de még mielőtt válaszolhattatok volna folytatta. - Ne is mondjátok, most is kibírhatatlan volt igaz?
Ezzel egy nagy kő eshetett le mindenkiről, Tsunade igaz, hogy erős és hirtelen haragú, de attól még ő is ember és tud kedves is lenni... néha. Mindeközben Hiroto szólalt fel és lépett előre pár lépést és Genzo után érdeklődött. Tsunade felhúzta szemöldökét amikor meglátta a félmeztelen fiút. - Érdekeljen a története? Közben kezével a fiú felsőtestére mutatott. - Nem nem hagyott üzenetet a számodra, azonban már ha itt vagytok, adnék nektek egy küldetést. Ezúttal, kicsit komolyabb küldetésben fogtok részt venni nem úgy mint eddig. Mellétek osztok még két Jounint, hogy ne legyen túl nehéz a számotokra, tehát nem kell félni. Amikor a Jouninokat emlegette, kezét ökölbe szorította és látszott rajta, hogy igenis mérgessé vállt. - Hol késlekednek már? Jegyezte meg halkan, fogcsikorgatva az ötödik, majd várni kezdett. Jó tíz percig nem engedett ki titeket az irodájából, de miután letelt ez a kis idő, az asztalra csapott ami kettétört. Pont ebben a pillanatban lépett be az irodába Shizune, aki amint meglátta az asztalt, egy magacsepp húzódott el a feje mellett. - Már megint? Mondta sóhajtozva, majd felkapta a fejét. - Tsunade-sama! A követ megérkezett és már Konoha kapuinál vár az indulásra. Shizune ezután meghajolt, és elhagyta az irodát.
- Mint hallottátok a követ a kapunál vár. Vele lesz küldetésetek, siessetek, majd ő elmondja a részleteket. Így noszogatott el titeket a falu kapujához, Hirotot pedig a váltás ruhájához.

//Post mehet Konoha Kapujához ^^ Teljes gőzzel és a fiatalság erejével előőőőre Very Happy //
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Suyiko Shiai-Ne Szer. Jún. 02 2010, 19:10

[Nagyon megkésve, nagyon behúzva fület-farkat. || Előzmények a Hokage emlékműnél.]

Szöszi nagyi. Nem, nem akarta tudni, hogy mit fog szólni ehhez a csúf késéshez, amit produkált. Hogy is volt, mi a mese, amit út közben kitalált? Talált egy nyulat és meg kellett menteni? Nem, azt túl egyszerű lett volna. Hörcsögöt talált, amit már félig megevett egy bölény. Nem, az túl brutális. Egy lódarazsat talált, de nem csípte meg, mert nem tetszett neki a parfümje. Erre Ályicsan hazarohant, mert ő nem hord olyan parfümöt, ami valakinek nem tetszik, mert ő megengedheti magának ezt a sznobizmust, annál is inkább, hogy ilyen fontos ember. Fel nem foghatja, miért hívták el épp egy fotózásról, mikor Tsunade tudja, hogy fontos dolga van.
És itt a valós sztori, a hisztivel, a menedzserrel és Hiával. Ugrani kellett, amint jött a levél, mert Hia még nem volt modell, még nem ült be a sminke, még éppen ugorhatott. Márpedig neki ez fontosabb, el kell ismerni. Elrángatta hát a hercegnőt, mert hát ő az erősebb, a fontoskodó személyzetet leverte, és már mentek is. És aztán félúton a hiszti. Mert Ai jobban szeretett volna fényképezkedni, ráadásul a zsebistenséggel, már éppen ott voltak a siker kapujában. Együtt olyan jók lettek volna!
És most semmi. A stábhoz visszamehet, mert Ai túl fontos nekik ahhoz, hogy lepasszolják másnak, de Hiával olyan remekül veszekedtek az úton, hogy inkább szétváltak.
Szöcci hazafelé indult. Vett egy zuhanyt, (mégis van némi igazság a darazsas mesében), aztán lefeküdt az ágyra. megütött néhány párnát, eltörte az olvasó lámpáját, de nem, a sminkjét nem sikerült lebőgnie. Úgyhogy mégis elindult Tsunade felé, ha már a fotózást berekesztette.
Félt, hogy mit fog kapni. Félve kopogott, persze, az ötperces stílusos késés már rég megsokszorozódott, odabent pedig, hát igen, egy dacos nő, mintha csak saját magát látta volna. Nem volt ott Hia, és az illatát sem érezte, hogy ott járt volna. Persze lehet, hogy csak szellőztetett. Nem mert rákérdezni. Kölcsönösen eldöntötték, mint két érett nő, na persze, hogy majd a meló után elszámolnak. Száj alapállásba, Szöccike mehet a kapuhoz, keresse meg a többieket. Nagyszerű.
Ez történt. Egyedül a szépség, csak a frissen mosott bőr, a dac és a szellő.
És a darázs.
Suyiko Shiai-Ne
Suyiko Shiai-Ne
Játékos

Specializálódás : Glamourous.

Tartózkodási hely : Fame. Luxury. Love.


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 439

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Vendég Szer. Júl. 07 2010, 20:03

/Karin-Medikus képzés kezdete/

A genin vizsga óta azon töröm a fejem, melyik utat válasszam a továbbiakban. Az alapokat már megismertem, most már csak specializálódnom kell valamire. Olyan sok úton elindulhatok. Minden egyes iránynak meg van a maga szépsége és a maga hátulütője. Én azonban azon az úton szeretnék elindulni amelyikkel könnyebben a lányok közelébe kerülhetnék. - ezek a gondolatok jártak a fejemben, miközben a falu utcáin sétáltam.
Lehet hogy a sors akarta így, de inkább csak a véletlen műve lehetett az, hogy a Hokage palotája elé sodródtam. Az épület előtt a felismerés úgy csapott belém, mintha villám volna.
- Tudom már! - kiáltottam fel hirtelen. Ettől a környéken mindenki felém kapta a tekintetét. - Elnézést, csak sikerült megvilágosodnom! - kértem bocsánatot az emberektől.
Hatalmas vigyorral az arcomon rohantam be a palotába, majd siettem fel a lépcsőkön. Az emeleten azért kicsit visszább fogtam a lépteimet. Hamarosan a Hokage irodájának az ajtajához érek, ahol óvatosan kopogni kezdek. Ezután várok pár pillanatnyit, csak hogy kifújjam magam.
- Elnézést, zavarhatok egy pillanatra? - lépek be az ajtón.
Ekkor megvárom mit válaszol Tsunade, nehogy még valami bajt hozzak a fejemre...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Karin Szer. Júl. 07 2010, 20:13

Bekopogtál az ajtón, ahogyan bentről egy pillanat erejéig semmilyen zaj sem szűrődött ki, de csakhamar felütötte a fejét a benti jelenlét. Mintha papírok zuhantak volna a földre, ahogyan valaki elfojtott káromkodásban tört ki. Majd kicsit álmos hangon közölte veled is, azt amiért jöttél.
- Gyere be! -kiáltott rád kissé mérgesen, ahogyan engedelmeskedtél neki és beléptél a terembe. Tshunade az asztala mögött ült, a padlón egy rakat iratkupac, ahogyan a Hokage álmos tekintettel nézett rád. Nézett téged egy pillanat erejéig, ahogyan hatalmasat ásított- Hát te meg mit akarsz?! -förmedt rád, ahogyan egyből leszűrheted, hogy a Hokage-sama aludt és te költötted fel. Ekkor azonban nyílt az ajtó és egy fekete kimonót hordó nő lépett be az ajtón és malac kíséretében.
- Tshunade úrnő már megint elaludt? -kérdezte tőle, ahogyan téged észre sem véve odasétált a parikupachoz, ahogyan a legendás sanninok egyike unott arckifejezéssel nézte a nőt, majd nézett vissza rád.
- Na miért is vagy te itt?-kérdezte tőled ismét, ahogyan Shizune vissza rakta a papirokat a helyére és ő is rád nézett kíváncsian.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Vendég Csüt. Júl. 08 2010, 16:40

/Kage/

Ahogy belépek az ajtón, a Hokage rám förmed. Ez az én napom, felkeltettem Tsunade-t. A vigyor azonnal lehervadt az arcomról és az ijedtség vette át a helyét. Már éppen meg akartam szólalni, amikor megérkezett Shizune is. Ekkor a Hokage újra feltette a kérdését, miért vagyok itt?
- Ööö... - kezdtem el hebegni. - Szeretnék medikus ninja lenni és ehhez szeretnék engedélyt kérni! Meg lehetne oldani, hogy elkezdődjön a kiképzésem?
A kérdésem után lesütöm a szemem. Nem merek a nő arcába nézni, túlságosan félek tőle. A rajtam lévő lepleket direkt magam köré tekerem, nehogy lássa, remegek. Bizony, annyira félek a Hokage-tól hogy a testem enyhe remegésbe kezd.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Karin Csüt. Júl. 08 2010, 19:25

A Hokage csak ásított egyet a válaszodon, ahogyan hirtelenjében az asztalra csapott. A fa íróasztal megremegett, ahogyan a papírok, melyet Shizune az előbb rakott rá fel, újra a földre hultok. Tshunade pedig felállva az asztal mögül rád ordított.
- Csak azért zavartál?!- kiabált rád, ahogyan visszaült a székébe ás láthatólag lenyugodva már folytatta- Úgy látszik te nem tudod, de medikus ninjának lenni nem éppen könnyedség! 100 shinobi-ból ha egy képes az orvoslásra! A legtöbbjüket, akiket alkalmasnak találnunk már a a vizsga után elkezdhették a tanulmányaikat ha akarták. És mivel téged nem válogattunk be azt jelenti, hogy nem lennél képes arra, amit akarsz! -dölt hátra a székében, ahogyan Shizune immáron másodszorra felszedte a papírokat a földről és vissza rakta az asztalra.
- Tshunade-sama!- nézett az úrnőjére- A medikus nindzsáknak az elszántság az egyik legfontosabb! Azzal, hogy ez a fiatal genin idejött, bizonyítja, hogy képes lehet elérni a vágyait! Engedje meg, hogy felmérjem én a képességeit és meglássam, hogy miért nem lett beválogatva!
- Csinálj amit akarsz!- ásított egyet, ahogyan Shizune meghajolt és veled együtt kisétált a folyosóra.
- Menj a Ninja akadémia kiképzőterére! Fél óra és én is ott vagyok, de ellőtte még elkel intéznem valamit! -közölte veled, ahogyan otthagyott és most már eggyel közelebb vagy a célodhoz.

//Köv. post mehet a Ninja akadémiára!//
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Karin

Témanyitás  Gruczi Duneai Pént. Júl. 16 2010, 15:39

//Kezdő post megvolt Smile //


Gruczi besétált a nagyra becsült és mélyen tisztelt Hokage-sama irodájába. Az iroda most is, mint mindig egész kicsit rendetlen volt, de mint tudjuk a Hokage-sama nem a rendszeretéséről volt híres. Gruczi most hogy hazaért és ott állt, a fiatalnak nem mondható Kage mögött meglátta a levél falu házait és sürgő forgó világát. Ennek nagyon örült, mármint hogy újra láthatja a szülőfaluját, habár nem veszélyes küldetés volt, de mégis. Mikor Ő ezt így átgondolta magában, akkor a hölgy kérdően nézett rá. Mire Gruczi megtette gyorsan a jelentését. Saját véleményekkel és tényekkel díszítve, ezután várt a kunoichi szavaira.
Valami hasonló, mint például „Elmehetsz!; Lelépni” vagy valami, de nem kapott még csak hasonlót sem, ezért krákogott egyet és ránézett a Hokagera, majd feltett egy egyszerű mégis lényegre törő kérdést.
- Elnézést Hokage-sama szükség van még esetleg rám?
Mire a nő nem csinált mást csak bólintott, amiből Gruczi arra tudott következtetni, hogy a már befejezett küldetését nem találták annyira fárasztónak, így egyből egy újabbra küldik, de mivel még nem ismertette vele a küldetéssel kapcsolatos információkat így két dologra tudott tippelni.
* Vagy lesznek csapattársaim és rájuk kell várnom, vagy csak nem találja a küldetés aktáit… elképzelhető sajnos mind a kettő… *
Gruczi Duneai
Gruczi Duneai
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol dolga van!!


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU Taicho
Chakraszint: 720

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kage Pént. Júl. 16 2010, 16:05

*Kage éppen otthon volt családjával, amikor üzenetet kapott az Ötödiktől, hogy azonnal jelenjen meg nála. Kage így tehát magára öltötte ANBU felszerelését, majd elindult a Hokage palotába. Pár perc múlva már a Hokage irodájának ajtaja előtt állt. Kopogott, majd miután bebocsátást nyert belépett. Azt hitte csak az Ötödiket fogja ott találni, de tévedett, hiszen már egy másik ANBU is ott volt.*
-Hivatott Hokage-sama?
~Hmmm...talán egy közös küldetésre akar elküldeni vele. Ha ez így van akkor nyílván egy elég veszélyes küldetésről lehet szó, ha kettőjüket küldi.~
*Kagenak rémlett, hogy korábban már találkozott az előtte álló ANBU-val, azonban a maszk miatt nem tudta, hogy pontosan ki is ő. Küldetései során számtalan ANBU-val volt dolga, főleg mióta ő maga is ANBU. Az előtte álló ANBU nyílván kapitány volt, hiszen fehér köpenyt viselt. Ezek szerint ha közös küldetésre mennek akkor az ifjú ANBU kénytelen lesz engedelmeskedni felettese parancsainak, ami azért volt zavaró, mivel Kage már hozzászokott, hogy vele egyenrangú ANBU-kal megy küldetésre, ahol többnyire mind egyformán kiveszik részüket a terv kidolgozásában.*
~Mindenestre akár tanulhatok is tőle néhány trükköt, bár meg van a magam jólbevált módszerem is. Azonban a Hokage is jól tudja, hogy nem igazán vagyok az a fajta ninja akit olyan könnyen rá lehet venni egy olyan terv követésére amiről úgy vélem, hogy nem túl megfelelő az adott szituációban. A terveim nagy része gondosan felépített, de a rögtönzéssel se állok hadilábon... Végül is lehet, hogy jól fog menni ez a dolog kettőnknek együtt is. Na majd meglátjuk.~
*Miközben egyre csak járatta gondolatiat végig Tsunade-sama felé fordult, hogy kiderüljön mit is kell pontosan tennie vagy tenniük.*
Kage
Kage
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU
Chakraszint: 764

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Karin Pént. Júl. 16 2010, 23:57

A Hokage megvárta, hogy a másik ANBU is megérkezzen, addig csendben maradt, nem is szólt az ANBU tiszthez. De amint Kage is megjelent, az öreg boszorkány megszólalt és nyíltan közölte veletek, persze csak négyszemközt, az elvégzendő, igencsak kényes feladatott.
- Jó, hogy végre mind a ketten itt vagytok! -kezdett bele- A rátok bízott feladat kényes és egyben zavaró is...-szavai kimértek voltak- Néhány ANBU tag kémkedési során olyan információk birtokába jutottunk, mely nem tűr halasztást! Amagekure egy ősi klánja mozgolódni kezdett, méghozzá nyíltan! - tett elétek egy dossziét, melyet átvéve, csak egy -két adatott és egy képet látatok egy fiatal kunoichi-ről, aki ANBU egyenruhát hordott, de a porcelán maszkja fekete volt, ami a lehető legkülönösebb volt.- A képen látható lány, Shion Aware!- erre a névre Duneai felkaphatta a fejét! Az említett név még a BINGo könyvben is benvolt, méghozzá „S” szintű besorolás alatt, még most is tisztán idézhette fel a leírt megjegyzéseket ~Egy-egy elleni harcban menekülj!~ - A kémek jelentése szerint, az elmúlt hónapokban, megfordult Kiregakure és Otogakure-ban is, ahogyan nyíltan végzett több, magas rangú Amagekure shinobi-val. Nem tudjuk mit akar, de utoljára az Agyar Országa-ban látták! - közölte eletek a hírt, ahogyan végre kérdezhettétek vagy megjegyzéseteket közölhetétek vele.
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Gruczi Duneai Szomb. Júl. 17 2010, 08:00

Amíg a fiatal harcos az irodában várt, átfutott az agyán a szokásos dolgok tömege, ami minden küldetés előtt akaratlanul is átfutnak az agyán. Nem sok, csak a szokásos, vajon milyen nehéz lesz, hányan lesznek, mi lesz a lényege. Amikor már úgy igazán belemélyedt, akkor betoppant a szobába egy ANBU kollega, aki talán egy- két évvel fiatalabb vagy talán idősebb lehetett, de így a maszktól és köpenytől több információt nem lehetett leszűrni, majd ezen agymenet közepette szólalt ismerősen csengő hangon.
- „Hívatott Hokage-sama?”
Ekkor a Hokage várt némi nemű hatás szünetet, körülbelül annyit, míg levegőt vett a mondandójához és elkezdte ismertetni a feladatot. A tömör lényege az volt, hogy az ANBU hírszerzésnek köszönhetően megtudhatta a Hokage, hogy Amagekure egy ősi klánja mozgolódni kezdett, méghozzá nyíltan! Ez mégy úgy Gruczinak nem mondott sokat, több ősi klán van Amagekure-ben és felét se ismeri, de aztán az aktában látott egy képet. Egy Kunoichiről aki elég érdekes volt, tekintve hogy volt rajta egy fekete maszk, ez így már ismerősnek tűnt neki, de még nem tudta hova rakni, de amikor a Hokage-sama avagy Tsunade nagyi kibökte a nevét, akkor már minden összeállt neki.
„- A képen látható lány, Shion Aware!”
Ez a név még a BINGO könyvben is szerepelt még hozzá a legveszélyesebb kategóriában az „s” szintnél. Gruczinak, csak annyi rémlett a dologból, hogy olvasott egy mondatot, ami körülbelül mindent elmond a lányról:
„Egy-egy elleni harcban menekülj!”
Mondjuk, ez a mondtad Gruczinak kicsit bemart, annyira bizonyára nem lehet erős képességű kunoichi, hogy senki ne merjen kiállni ellene. Az egész shinobi világban, nincs egy olyan ember, akit ne lehetne valahogyan legyőzni egy az egy elleni harcban, de ez csak sajátos véleménye volt. Nem volt idő ezen merengeni, hanem figyelt továbbra is a Hokage minden egyes szavára, ami még információval szolgálhat a küldetéssel kapcsolatban.
„- A kémek jelentése szerint, az elmúlt hónapokban, megfordult Kiregakure és Otogakure-ban is, ahogyan nyíltan végzett több, magas rangú Amagekure shinobi-val. Nem tudjuk mit akar, de utoljára az Agyar Országa-ban látták!”
*Remek így legalább tudjuk, hogy hol találjuk, de azon a térségen sajnos nincs irformátorom, aki segíthet. De ha ez a leányzó magasan a veszélyes kategóriában van, akkor mit tudhat a mellettem lévő kollega? Esélyes, hogy még nálam is erősebb, ha csak így kettőnket küldenek.*
Azonban ekkor már a gondolatmenete visszatért a küldetéshez és néhány fontos kérdés jutott eszébe, amiket elsőként kinyögött szinte az utolsó szó után egyből.
- Értem, de nem teljesen tiszta, mi a céljuk ha lehet tudni? Ja és még valami, nekem ez a név mond valamit, mintha a BINGO könyvben már láttam volna, de a klánról van valami fontosabb, amit tudni kéne? Vérvonal képesség vagy különleges klán technikák, vagy csak gyakoribb elem? Sajnos erről az egy névről nem rémlik semmi konkrétum....
Ahogy ezeket kimondta, várt hogy választ kapjon, vagy a kollega is kérdezzen, hiszen attól hogy most lényegében a felettese Gruczi még így is barátként kezeli, habár még egyenlőre nem tudja ki az, csak azt hogy ismerős.

Gruczi Duneai
Gruczi Duneai
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol dolga van!!


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU Taicho
Chakraszint: 720

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kage Szomb. Júl. 17 2010, 13:37

*Miközben az Ötödik ismertette a rájuk váró feladatot Kage igyekezett minden egyes apró információt megjegyezni. Amint az kiderült Amagekure egyik ősi klánja mozgolódni kezdett, ráadásul nem is rejtve. A Hokage átnyújtott egy aktát, amiben egy fénykép volt, amely egy fekete maszkos ANBU kunoichit ábrázolt. Kage kissé furcsának találta, hogy a maszk fekete színű, bár azt még pontosan nem sejtette, hogy mi is zavarja benne annyira.*
~Hmm..ez az ANBU igazán veszélyes lehet ha kettőnket küldenek, hogy tegyünk pontot az ügy végére.~
*A Hokage azt is megemlítette, hogy jónéhány magas szintű shinobival végzett az elmúlt időkben. Kaget egyre jobban kezdte érdekelni, hogy vajon mire is képes ez a nő. Erre hamarosan meg is kapta a választ. A nő egy S-szintű shinobi volt, akit Shion Aware-nak hívtak.*
~Olyan ismerősen cseng a neve. Mintha ha már hallottam volna róla korábban az ANBU központban. Ha igaz amit róla hallottam akkor szép kis feladatnak nézünk elébe az egyszer biztos.~
*Továbbá az Ötödik azt is közölte, hogy a keresett kunoichi az elmúlt időszakban megfordult Kiregakure és Otogakure-ban is, továbbá legutoljára az Agyar oszágában látták.*
~Fura, hogy ilyen sok országban megfordul. Vajon valami konkrét dolgot keres vagy csak egyszerűen bujkál?~
„Egy-egy elleni harcban menekülj!”
~Hát igen, így már érthető, hogy miért annyira ismert ANBU körökben ez a nő. Már kíváncsi vagyok, hogy mire is képes.~
*Mikor a Hokage befejezte mondanivalóját a másik ANBU egyből kérédéseket tett fel az esettel kapcsolatban. Ahogy az várható volt mindegyik kérdése igen fontos volt az ügy kapcsán. Kage úgy érezte, hogy minden kérédést feltett a kapitány, így ő csak csendben várta a válaszokat.*
Kage
Kage
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU
Chakraszint: 764

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Karin Szomb. Júl. 17 2010, 17:23

Tsunade csendben végighallgatta az ANBU parancsnok kérdését, ahogyan a Hokage csak lágyan felsóhajtott. Lényegében minden feltett kérdésre éppen ezután akarta megadni nekik a választ, ahogyan még az sem tudja a két orvgyilkos, hogy pontosan miért is küldik őket a lány után, bár a kérdések alapján azt hiszik, hogy a kunoichi elkapása a cél, bár erről, némileg eltér az öreg „banya” szándéka.
- Aware képességeiről csak halvány ismeretekkel bírunk! - közölte veletek, ahogyan ezelőtt megvárta, hogy esetleg Kage nem akar kérdést intézni feléje, de mivel nem tette, így folytatta az eligazítást. - A szerzett információkat többségét a GYÖKÉR szolgáltatta … -intett óva, hogy bizony ezek az infók, nem jelentenek 100 % biztonságot- … mivel Amagekure és azon térség megfigyelését ők intézik. A jelentések szerint, a Shion klán immáron egy szervezetté alakult, ahogyan magas szintű shinobikat toboroznak, és a tagjait és messze főldröl értékes fegyvereket gyűjtenek össze. Egy-kettő elfogott tagjuk kifaggatása során fény derült, hogy Aware célja Amagakure lerohanása, mely egészen addig egyáltalán nem volt kényes úgy, mind Kirigakure és Otogakure bele nem zavart. Remélem nem kell emlékeztetnem titeket, hogy ha ráteszi valamelyik ellenséges falú a kezét Esőrejtekre, akkor immáron közvetlen veszélyforrásként kell kezelnünk Iwagakure-t. - vette gy mély levegőt- A hamarosan kezdődik chuunin vizsga miatt pedig még óvatosabbnak kell lenünk. Azzal, hogy minden vezető megjelenik ott, a rejtekek nagy része felügyelet nélkül marad!- dőlt hátra a székében, ahogyan a diplomáciai kisviszga után visszatért a tárgyhoz- Aware nem tudjuk mit tervez valójában, lehet hogy szövetségeseket keres, de lehet, hogy nem, de őt ismerve egyáltalán nem lehetünk abban biztosak, hogy a szándékai nem ütköznek Konoha elvárásaival. A feladatotok megtalálni őt és tisztázni a céljait! Ameddig pedig nem cselekszik Konohagakure ellen, a feladatotok csak a megfigyelés! Kerüljétek vele a harcot, a GYÖKÉR jelentése szerint, Magas Tai, nin és kenjutsu képességekkel bír.- figyelmeztetett titeket.

//Elmaradást tapasztaltam! Az új szabályzat szerint kell feltüntetni az adatlap linkjét az aláírásában, illetve bár nem néztem, nézetek rá az új adatlap kinézetére is, és ha elmaradást tapasztaltok, potoljátok! //
Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty asd

Témanyitás  Gruczi Duneai Vas. Júl. 18 2010, 13:30

Gruczi kérdéseire gyorsan választ kapott, hála istennek kiderült, hogy a küldetés során nem levadászni kell a hölgyeményt, hanem csak megfigyelni. Gruczi kezdte azt hinni, hogy most már soha többet nem kell embert ölnie, mivel utolsó küldetései mind felderítéssel kapcsolatosak voltak. Bizonyára vérvonal képessége miatt, mivel nagy előny a felderítésben és még nagyobb a megfigyelésben. Még egy pozitívum volt, hogy az ellenfél teljesen ismeretlen képességekkel rendelkezik. Vagyis a Hokage azt mondta, hogy halvány ismeretekkel, de nála ez körülbelül annyit jelent, hogy semmit, de hát ha minden igaz nem keveredik harcba vele szóval csak ennyi baj legyen. De ráadásul az a halvány információ is a GYÖKÉR segítségével derült ki és Gruczi legutóbbi emlékei szerint… nos nem igazán meg bízhatóak. Azután még azt is megtudták, hogy lényegében már lassan nem lehet Shion klánról beszélni, hanem inkább „Shion szervezet” mivel magas szintű shinobikat toboroznak világ szerte.
*Akkor lehet, hogy Kirigakure és Otogakure környékére is azért ment, hogy toborozzon? Van rá esély, de nem mondanám biztosra, ha az a célja hogy Amagakure-t lerohanja akkor sok más miatt is mehetett ezekbe az országokba….*
Miközben gondolkozott a Hokage közölte velük, hát röviden ha ezt a küldetést sikertelenül fejezik be, akkor Konohának körülbelül azonnali támadásra kell számítania Iwagakuretől. Gruczi költőien azt gondolta, hogy bizonyára ez azért lett megosztva velük, hogy véletlen se legyen gyomor görcsük vagy hasonló, de mondjuk Gruczi már hozzá volt szokva a hasonló küldetésekhez, mint ANBU kapitány volt már néhány érdekes küldetése, de nem tudta, hogy a mellette lévő kollega is hasonló cipőben jár-e mivel nem tudta még kideríteni, hogy ki ő, de azt majd idővel lerendezik. Aztán még megtudták, hogy igen magas tai, nin és kenjutsu képességekkel rendelkezik, de mivel az előbb már Gruczi emlékezett arra a pici mondatra és az „S” betűcskére így gondolta, hogy nem könnyű ellenfél. A harcot pedig csak addig kerülik el, amíg el lehet kerülni, tekintve hogy ha Konoha ellen tesz mind a két fiatal valószínűleg akár az élete árán is lenyomja. De Gruczinak valamennyire kezdett összeállni a kép.
*Az értem engem miért küldtek, de akkor valószínűleg a még ismeretlen harcos is valami jó felderítő, vagy nyomkövető ez esetben legalább a tempóval nem lesz gondunk, mert akkor bizonyára gyorsan és halkan mocorog. Viszont remélem hogy emellé jó harcos is.*
Gondolkozott a hős miközben a küldetéssel kapcsolatos információ minden apró részletét elraktározta agyában és gondolkozott. Hogy van rá esély, hogy többen lesznek ami csökkentené az esélyeiket.
- Elnézést Hokage-sama, de ha úgy áll a helyzet és harcba keverednénk… -piciny hatás szünet, amivel megpróbálta kifejezni, azt hogy már a legvégső esetben- akkor nem jelent problémát. Ha megölnénk nem? Bár tekintve, hogy ha toboroz akkor gyanús, hogy mire odaérünk nem lesz egyedül. Ami eléggé csökkenti esélyeinket, vagy tévedek?
Mondta, majd maszkja alól fürkészte a már jól ismert női arcot, hogy mit fog ezen kérdésekre reagálni és várta, hogy lesz-e folytatás avagy nem, de már nagyon indulni akart, hogy használni tudja magát, és akkor végre rájöhet hogy ki az, az ember aki vele van és mire képes.



// nekem ott van/ volt, csak próbáltam adatlap szócskára linkelni és gyanús volt, hogy nem ment..Razz //
Gruczi Duneai
Gruczi Duneai
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol dolga van!!


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU Taicho
Chakraszint: 720

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Karin Szomb. Júl. 24 2010, 13:48

//Mivel Kage nem írt már egy hete folytatjuk a kalandot és őt kihagytuk abból a körből! //

A Hokage lehunyta a szemeit, ahogyan összekulcsolta a kezeit és az asztalra támaszkodva gondolkodott el Duneai szavain. Félig egyetértett vele, azonban sok minden zavarta, ezért kellett gondolkodnia, ami hát magában hordozta azt is, hogy néma másodpercek után szólalt csak meg, eltelhetett vagy tizenöt!
- Titeket csak megfigyelésre és ha úgy gondoljátok kapcsolatfelvételre küldelek! -közölte veletek, ahogyan ezt jobban is kifejtette- Aware nem bűnöző, semmi olyant nem tett, amit mi nem tettünk meg ezidáig. Bár Amagekure körözi, de révén, hogy semleges ország nem vagyunk kötelesek elkapni vagy éppen megölni őt! Ez mellett ha hajlandó szövetségre kelni velünk, Amagekure többet nem zavar be és a mi oldalunkra álítva a lehető legjobb pozícióból várhatjuk a közeledő harcokat! Ha azonban nem így történik és lehetőségetek adódik rá, nem tehetek mást. Konohagakure védelme mindennél fontosabb! - adta meg a válaszát, ahogyan immáron ideje lesz indulni.

Karin
Karin
Inaktív


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagetora Akihito Hétf. Jún. 20 2011, 21:41

[Sai]

~ Szépen vagyunk, mesélt rólam pár haverja. Ha szomszéd laposról beszél, akkor hallott már egyet és mást rólam. - füstölögte magában a fiatal genin szinte ok nélkül. ~ Ha ennek vége, annak a dögnek annyi.
Akihito eltökélte magát, szinte teljesen biztos volt abban, hogy nem lesz semmi gond, azonban a Hokage inpozáns épülete előtt valahogy cserbenhagyta ez a fene nagy önbizalma. Azon kezdett el gondolkodni, hogy járt-e itt ő valaha is, de a válasz egyértelműen a nem volt. Nem probléma, semmit nem robbantott fel, egy épületet sem döntött romba, úgyhogy nagy baj nem lehet. Maximum a Hokage megajándékozza egy balegyenessel.
~ Na! Fogd vissza a fantáziádat, mert egy kissé elszaladt veled a ló. - szídta le magát, amikor a macska bevarázsolta magát az ajtón. ~ Nagy levegő és illedelmes, okos tekintet.
Elhatározását rövid úton be is váltotta, mert felvette a lehető legmagabiztosabb és legértelmesebb fejet, amit nála eddig látott ez a falu.
- Jó napot, Hokage-sama! - köszönt a nőnek, majd a másik kettő felé is meghajolva köszönt. - Jó napot!

// Köszi, sikerült is! Very Happy //
Kagetora Akihito
Kagetora Akihito
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Sai Szomb. Jún. 25 2011, 22:23


[Akihito]

Köszöntésed egy biccentéssel viszonozták, majd a Hokage kezdett rövid ismertetésbe, jobban mondva, vetett feléd két szót, mert ettől nem sokkal leszel okosabb. - A feladatot már megbeszéltük Nekokira-val, aki a felettesed lesz a feladat során, ő majd tájékoztat.
Ezzel lényegében ki is lettetek söpörve az irodából. Az idős nő biztosan elfoglalt lehe, vagy csak rosszkedvű a sűrűsödő gomolyagfellegek miatt.
- Szia! Nekokira vagyok, de szólíts csak Neko-sannak, esetleg Neko-taichounak - mosolyog rád a fiatal nő, a cica pedig elterpeszkedik a vállán. - Ő itt Sorata, a kis segédem - simít végig az emlegetett kobakján, aki dorombolva méreget. - Most, hogy túl vagyunk a bemutatkozáson, Aki-kun, röviden a feladat: Kyufu tartomány daimyouja aggódik a lányáért az egyre zavarosabb nemzetközi helyzetben, főleg, hogy a férje kétes körökben ismert, exkonohai elveszett ninja. Arra kért minket, ellenőrizzük a lány épségét, illetve próbáljuk meg rábírni, hogy hazatérjen a háború idejére a védettebb atyai házba. A többi infomrációt majd az aggódó apuka rezidenciáján kapjuk. Az ügy kényes több szempontból is, a Hokage csak azért fogadta el a szívességet, hogy a tartomány urának bizalmát és lehetőleg hűségét is megőrizze. Szóval, kíváncsi leszek, mekkora kalamajkát csinálunk majd - kuncog fel a lány.

//Önző mód ráuszítalak a karakteremre, ha nem baj xD//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagetora Akihito Szomb. Jún. 25 2011, 23:04

~ Ez mekkora pokróc! - állapította meg Akihito, miután a Hokage egy mondat után szabály szerűen kihajintotta őket az irodájából. ~ El sem tudom képzelni, hogy valaki ilyen goromba legyen és lám! Vannak még csodák.
Miután a fiú a Tsunadehoz hasonló mufurcsággal végigrágta a Hokage viselkedését, akkor nézte meg jobban a társát, mesterét, senseiét, vagy vezetőjét? A taichouból már bármelyiket gondolhatta. Neko-san, nevezzük már végre a nevén, ha egyszer van neki. Ő szöges ellentéte volt a Hokagenak. Kedves volt és Akihito megítélése szerint közvetlen is.
~ Szóval, ha jól veszem, akkor egy gazdag földesúr lányára kell ránézni. - bólogatott, miközben a nő magyarázott. ~ Exkonohai elveszett ninja?! Jó ég, az fasírtot is csinál belőlem, bár... remélem jó nagy banzai lesz ott.
A fiú arcára egy apró mosoly hűzódott, de azután elkezdett töprengeni.
- Izé... Neko-san... Nem akarok vészmadár lenni, de ha ennek a lánynak tényleg exkonohai ninja a férje, akkor miért gondolja úgy a daimyouja, hogy visszajön? - kérdezte zavartan a fejét vakargatva, de azután a kalandvágya ismételten visszatért. - Mindegy... Menjünk!
Már éppen indult volna, illetve el is indult, de azután rájött, hogy tulajdonképpen foggalma sincs, hová is tartanak. Lendületből tett egy hátraarcot, aminek majdnem az lett a végeredménye, hogy elterült a nő orra előtt. Akihitot ismételten elfogta a vörösödhetnék.
- Öhm... hová is megyünk pontosan? - kérdezte egy zavart mosoly közepette.

// Nem baj, naná, hogy nem. Very Happy //
Kagetora Akihito
Kagetora Akihito
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Sai Szomb. Júl. 02 2011, 00:32


//Jujj, bocsi, valamiért elolvastam a postod, és elfelejtettem, hogy válaszolni viszont nem válaszoltam rá x_X -->legközelebb nyugodtan szólj rám majd chaten, ha nem írok három-négy napig xD//

A lány már épp válaszolna költői kérdésedre, mikor nekiindulsz olyan határozottan, hogy ő is utánad lépett, hogy hát akkor indulandusz van, de mikor megtorpantál és megfordultál, neked ment, így mind a ketten borultatok egyet, Sorata meg csak fújtatott egyet prüszkölve nevetés gyanánt.
- Ohh, gome, gome, azt hittem, tudod is, hova megyünk, annyira határozott voltál - szabadkozik Neko-san, miközben feltápászkodik rólad, és lenyom egy sunyi és villámgyors kokit Soratának, mire az sértődötten felnyávog.
- Szóval, az úticélunk Kyufu tartomány, Tűz Országa délnyugati részén, ott is a főváros, azon belül is természetesen a palota. Hacsak nem készül valami furcsasággal a daimyou, mert valljuk be, ezeknél a nemeseknél nem lehet tudni, egyszer volt egy, amelyik egy kabuki színházban akart találkozni, és egész végig bambulta az előadást, miközben nekem magyarázott. Lett volna kedvem beverni a képét... - csacsog a fiatal nő, de hirtelen észbe kap. - Bocs, kissé elragadtattam magam - prorolja le magát, majd ismét felveszi cool pózát. - Tehát akkor, irány Kyufu!
A kiadott vezényszó után átlép rajtad, és megindul, így jobb lesz neked is összeszedned magad a "sokkból", és követni.
- Ohh, tényleg! - fordul hátra menet közben, rád pillantva. - Nálad van minden felszerelésed, vagy még meg szeretnél állni otthon? - kérdi, de mivel nem figyel arra, hova is megy, nem veszi észre a közeledő kijárati ajtót, aminek szépen neki is megy, s mivel csapóajtószeráen működik a gonosz, még vissza is csap, ismét telibe kapva a lányt. Szép kis páros lesztek, ha így haladtok...

Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagetora Akihito Szomb. Júl. 02 2011, 19:52

Sokszor mondják azt, hogy egyszer fent, egyszer pedig lent. Akihito esetében a társával való ütközés következtében ez utóbbi valósult meg és hamarosan ott dekkolt a porcicák között, az egyik ilyen macsekot egy laza mozdulattal arrébb is pöccintette. Ennek tetejében még egy macska is halál lazán kiröhögi, de ezután Akihitohoz került a nevetés joga és ő élt is vele a macska kokiját látva. Illetve csak burkoltan, mert röhögését kisebb köhögőrohamnak álcázta.
~ Földesurak... Valószínűleg ők lesznek az utolsó dolgok a földön, amit valaha is megértek... - csóválta meg alig láthatóan a fejét és miután Neko-san átlépett rajta, ő maga is gyorsan felpattan és utánna ered. Közben magában gyorsan leltárt készít a nála lévő eszközökből.
- Nem, mindenem megvan, mehetünk. - válaszolja és a lány után indul, aki időközben megejtett egy gyors találkozást a csapóajtóval, ami még repetát is kért belőle, így ismételten találkoztak. A fiú most még véletlenül sem nevetett, tekintettel arra, hogy amikor ment kifelé az ajtó őt vágta, ez esetben, hátba.
- Mi van ezzen? - fogta meg az ajtószárnyat és csak szépen magában hozzátette. ~ Tuti, hogy a Hokage-sama rosszkedve erre is átragadt.
Kagetora Akihito
Kagetora Akihito
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Sai Kedd Júl. 05 2011, 21:58


A lány csak nézett rád, majd kuncogni kezdett. - Szépek leszünk így ketten - állapította meg, majd kijavította magát, mikor a macska mellette megköszörülte a torkát. - Hárman.
Mivel mindened nálad volt, így a kapu felé vettétek az irányt, ahol aztán jelentettétek távozásotok, majd nem túl sietősen, de azért menőzve, mégis csak shinobik vagytok, ergo nem tudtok csak úgy az úton közlekedni, lendültetek neki a távolnak a fák ágain ugrabugrálva, ami tekintve az előbbi performance-t kissé merésznek tűnhetett a külső szemlélő számára. Estére csupán az út felét tettétek meg ennek ellenére, mert Tűz Országa igen hatalmas terület, nem lehet csak úgy keresztülszáguldozni rajta. Ti pedig egyenesen a határterületekre mentek majd. Így hát letáboroztatok.
- Na és, kiféle miféle vagy? Mesélj magadról! - "támadott" le a lány evés közben.

//Választ az Erdőségekbe írd! ^^//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szer. Júl. 20 2011, 16:26

Reggel amikor felébredtem eszembe jutott, hogy ma fogom megkapni az új társaimat ezért be kell mennem a hokagéhez. Gyorsan kipattantam az ágyból és megnéztem mennyi az idő. Késésben vagyok jutott eszembe miután leolvastam az óráról az időt. Sietve felkaptam a ruháim és rohantam fogat mosni. Két perc alatt kész lettem, gyorsan bekaptam valami harapnivalót, felkaptam a felszerelésem és kirohantam az ajtón de néhány méter után visszamentem mert eszembe jutott, hogy be is kéne zárni. Elforditottam a kulcsot a zárban, zsebrevágtam és elkezdtem rohanni a hokage rezidenciája felé. Útközben azon gondolkodtam, hogy mindenem nálam van-e vagy valamit otthon hagytam. Az útcán nem igazán figyeltem oda semmire ezért az idő gyorsan eltelt és azon kaptam magam, hogy a hokage rezidenciájának a falába futottam. Szerencsére nem ütöttem meg semmimet komolyabban ezért felszaladtam a lépcsőn és elszaladtam a hokage ajtajáig. Ott bekopogtam majd benyitottam...
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kusuki Eiko Kedd Aug. 02 2011, 19:12

Eiko aznap fél 9 kor kelt . Miközben ette a reggelijét akkor ötlött eszébe ,hogy aznap megy küldetésre . Felöltözött és neki indult . Mázlijára pont útba esett a remenes így hát gyorsan bekapott egyett és indult tovább . Sok emberrel futott össze aznap is . Lassacskán már ott is volt ,de ekkor valamilyen kutya neki támadt szerencséjére csak párszor neki vágta a földnek és már nem volt annyira izgága . Mielőt még oda ment volna gondolta benéz a kórházba , mert érdekelte hogy mivan az apjával . Akkor még aludt és az orvosok azt mondták , hogy már kezdenek a csontok helyre jönni . Na ezek után már télleg muszály volt oda érnie a Hokagéhoz . Amint oda ért bekopogott és be is ment .
- üdv Hokage-sama . Kérem a küldetést ! - ezt mondta Eiko mikor bement . Kicsit elcsodálkozott, hogy Yuriko még nincs ott hiszen ő már egy csomó helyen járt , de csapattársa még a fáracságot sem vette ,hogy oda mennyen . "Bezzeg a szemét büntető senseinek itt kell lennie ." - ezt Eiko még akár hangosan is kimondta volna ,de tudta , hogy ennél van most fontosabb dolog is .
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 2 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.