A Hokage rezidenciája

+75
Uchiha Kagami
Osumi Hiroto
Yamanaka Inako
Umino Iruka
Nohara Rin
Ishihara Aki
Ootsutsuki Kaguya
Djuka Kodomo
Hyuuga Shakaku
Hateshi
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Saito Yuki
Gonza Sasano
Yuu
Uchiha Madara
Shimura Danzou
Ichikawa Eichi
Aono Takefumi
Kitori Musato
Kagua Hatami
Hejvanasi Zej
Takeuchi Sachiko
Deidara
Miyamoto Musashi
Killer Bee
Uruma Kamuna
Obotsu Ryu
Hinata
Aokaze Atsushi
Kenshiro Suiren
Aburame Chou
Chrono
Hikari Ayame
Aokaze Shin
Yamato
Orochimaru (Inaktív)
Mieiro Tenki
Gawakatsu Hikuro
Danzou
Kakuzu (Inaktív)
Jiraiya
Usake Hiachi
Aburame Shino
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Uzumaki Kushina
Taidana Kaito
Zetsu
Hara Akahito
Hisao
Aida Emiko
Arekkusu Orokana
Naozumi Yamashita
Shikamaru(Inaktív)
Ayami Remiyu
Darui
May Yuriko
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Kagetora Akihito
Kage
Karin
Suyiko Shiai-Ne
Konan1
Haru Noriko
Aburame Shui
Hidan
Sai
Hakusho Hurima
Ogawa Kazuma
Gruczi Duneai
Kaibutsu Hiroto
Shikaku
Kanmiru
79 posters

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty May Yuriko

Témanyitás  May Yuriko Kedd 2 Aug. 2011 - 20:15

Yuriko mikor megtudta, hogy elaludt kicsit ideges lett. Végül is ki ne lenne ideges, ha elaludna, és aznap menne küldetésre? Yuriko bízott a szerencséjében ezért remélte, hogy a sensei is vagy esetleg Eiko késik. Nem kapkodott, de sietett azért. Kicsapta a fürdősszoba ajtaját majd maga után lábbal becsapta. Ott elvégezte teendőit felöltözött felvett egy térdig érő fekete nadrágot majd felülre egy kék toppot és derekára kötött egy kardigánt, összepakolta a dolgait, amit a küldetésre visz! Majd a hokage rezidencia felé kezdett el futni! Ott kicsit rendezte légzését és kopogott majd belépett az ajtón! Csapattársa és sensei-je már ott volt.
- Jó napot –köszönt illedelmesen majd szemeit lesütve a kinyögte hogy elaludt.
May Yuriko
May Yuriko
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 128

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Csüt. 4 Aug. 2011 - 18:53

Amikor Kuzomi belépett az ajtón négy embert látott.
- Sziasztok - köszöntem a többieknek.
- ÁÁ Kuzomi remek itt vannak az új csapattársaid - mondta tsunade és körbe mutatott.
- Sziasztok én Kagemare Kuzomi vagyok! - mutatkoztam be.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kusuki Eiko Csüt. 4 Aug. 2011 - 19:08

- szia a nevem Kusuki Eiko .
Eiko kicsit furcsálta ezt az egészet mivel nekik senki sem szólt hogy van új csapattag .
- te meg ki lennél ? Új csapattárs ?
Kérdezte meg furcsálkodva Eiko . Kicsit megdöbbent ,hogy beállít ide valaki és azt mongyák hogy ő az új csapattársa mikor még ilyesmiről nem is tudtak . "HM nem néz ki rosszul , de a kinézet nem lényeg ." Eiko már majdnem gyilkos tekintetett vetett rá , de nem akarta bemocskolni még a kezét túl korán volt még ."Na kap egy kis időt a bizonyításra , de nem sokat."
Kusuki Eiko
Kusuki Eiko
Játékos

Tartózkodási hely : A sötétség


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 405

http://www.encike12.5mp.eu

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Csüt. 4 Aug. 2011 - 19:14

Az egyik lány bemutatkozott aztán nem túl szép tekintettet vetett rám. Szerencsére nem látta a maszkom miatt, hogy én csak mosolyogni tudok ezen.
- Hát nekem azt mondták ma kapom meg az új csapatomat - mondtam és kérdőn Tsunadére néztem.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Darui Csüt. 4 Aug. 2011 - 22:07

Izuma mindvégig ott volt a Hokage irodájában és várta, hogy újdonsült ám már ismert geninjei megérkezzenek. Legelsőnek Eiko futott be, aki mintha tudomást sem vett volna senseiéről, csakis Tsunade-samanak köszönt. Ettől függetlenül a férfi bólintott egyet a lánynak, majd megvárta, hogy a többiek is megérkezzenek. Szépen sorban szállingóztak be a többiek is, Yuriko, végül az új társ is beesett az ajtón. Tsunade ekkor felállt az asztalától, majd a három geninre nézett. - Tehát ha még nem tudnátok, akkor mostantól kezdve ti hárman egy csapatot fogtok alkotni és Izuma-san lesz a csapatotok vezetője. Jelentette ki, hogyan a férfira nézett. - Köszönöm Tsunade-sama. Tehát akkor én leszek ennek a csapatnak a vezetője, mely a Kettes számot kaja. Természetesen nem csak ezért jöttünk ide, hanem azért mert egy komolyabb küldetést kaptunk. Jelentette ki Izuma miközben még mindég a terem egyik oldalfalának volt nekidűlve. - A feladatotok az lesz, hogy Yuukigakureba utaztok és egy üzenetet adtok át az ottani falu vezetőjének, hogy megerősítsük a két falu közti kapcsolatot. Ti négyen lesztek az üzenet szállítói, más szóval Konoha követei. Tehát viselkedjetek rendesen, mert a szerint fogják megítélni Konohát, ahogyan titeket fognak. Jelentette ki a Hokage, majd gy tekercset adott át Izumának és intett nektek, hogy távozhattok.
Miután mindenki kilépett az ajtón, a Jounin bezárta azt, majd a geninek felé fordult. - Minden genin álma egy jó kis küldetés nem? Hogy őszinte legyek, már én is fentem a fogam egy ilyen utazós kalandra. Na lényeg ami lényeg, menjetek haza és pakoljatok be az útra. Várhatóan az odaút öt napos lesz és egy hetet fogunk eltölteni abban a faluban. Gondolom mondanom sem kiell, hogy Yuukigakure nem épp a meleg tengerpartjáról híres, tehát hozzatok magatokkal többrétegű meleg ruhát, valamit hideg élelmet is. Amint készen vagytok, találkozunk Konoha Kapujánál. Jelentette ki a férfi, ahogyan egy pukkanás keretein belül eltűnt mindenki szeme elől.

//Következő Post mehet Konoha Kapujához. Írjátok le, hogy hazamentek előbb, bepakoltok stb stb, majd utána mentek el a kapuhoz készen a küldetésre.
Még valami, a 2-3 soros hozzászólásokat mellőzzétek. Nemhiszem, hogy olyan nehéz egy minimum 5 soros postot kiadni Smile Ha végképp nem megy, nézzétek bele mások játékába hogy ötleteket merítsetek.//
Darui
Darui
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Kérdezd a fekete párducot

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hakusho Hurima Hétf. 15 Aug. 2011 - 22:39

Ahogy egyre csak közebb érek a Hokage rezidenciájához eszembe jut, hogy milyen réges-régen nem jártam már erre... Utoljára több hónapja az utolsó küldetésem után hivatott magához. De legalább az egész fontosnak volt mondható, végül is egy ellenséges bázisra hatoltam be, és meg is semmisítettem a helyet, sőt még szuvenírt is hoztam magamnak. De sajnos, úgy tűnik manapság nincs már valami nagy szükség rám, de remélem, hogy végre ismét szolgálhatom az országom és csatarendbe állíthatom elfásult izmaim és chakrám. A gondolataim tengerében elmerülve szinte észre sem veszem, hogy megérkeztem az iroda ajtajához, talán még percekig szobroztam volna ott egy helyben, ha Erufu ugatása nem térít magamhoz. Viszont szerencsére a kis ninjakutya ugyanolyan eleven, mint mindig. Az ajtón kopogtatok párat, majd belépek a terembe. A Hokage köszöntése után várom, hogy most miféle küldetést kell teljesítenem.
Hakusho Hurima
Hakusho Hurima
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol a ninjavilágban.


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 620

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Ayami Remiyu Hétf. 10 Okt. 2011 - 22:07

A nagy út véget ért véglegesen. Már csak egylépes volt hátra, hogy beszámoljak az elmúlt majdnem egy hónap eseményeiről.
A táska a hátamon cipőmön és ruhámon még őt az út pora elég vastagon. Az, hogy sikerese voltam azt majd maga a Hokage eldönti.
Nem az én tisztem ilyenekről dönteni. Megállok az ajtó előtt és ruhám próbálom kicsit leporolni. Nagyjábol sikerül is a port és mást eltávolítani.
Nagy mázlim van, hogy pont az van a táskám tetején ami biztos, hogy most kelleni fog. Bekopogok és várom, hogy szólítsanak. Ami után behívtak vagy hívnak én leveszem a táskám és a földre teszem majd meghajlok. elég mélyen, ahhoz, hogy bocsánat kérésnek is lehessen venni. Aki viszont ismer vagy olvasta az aktám tudja én ilyen vagyok.
- Tisztelettel köszöntöm hokage sama. A küldetést ahogy tudásomból kitelt elvégeztem. Szégyenlem bevallani, de óva intetek, hogy kerüljem el a Szelem várost. Én viszont nem tudtam ellen állni a kísértésnek. Minden amit tapasztaltam és kiderítettem lehetőségem szerint ebbe a kis füzetbe lejegyzeteltem. Ha engedélyezi elmondom tapasztalataim szóban is.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Shikamaru(Inaktív) Hétf. 10 Okt. 2011 - 22:40

A hokage csak egy pillanatra nézett fel, ahogy a lány belépett az irodába, majd rögtön visszafordult a papírjaihoz, és ismételten elmélyedt bennük. Néha-néha biccentett egyet, jelezve, hogy azért figyel a lányra. Amikor Rem a szóbeli beszámolót említette Tsunade csak legyintett egyet.
- Ugyan, nem szükséges... - láthatóan nagyon keresett valamit, de nem találta. Végül egy pár papírzörgéssel teli perc után arca felderült, majd előhúzta a keresett aktát.
- Na végre... Szóval, Ayami Remiyu. Jól tudom, hogy nincs most csapatod? - kérdezte teljesen feleslegesen, hiszen ott volt a szeme előtt, hogy nincs. Nem is várt választ. - Ejj, mi legyen veled... Szabad sensei nincs jelenleg, ahogyan hiányos csapat sem. Ráadásul küldetést sem tudok most adni.
A hokage kissé tanácstalanul nézett a lányra, amikor hirtelen egy kis fuvallat hatolt be a szobába. A fuvallatból enyhe szellő lett, amitől az asztalán levő papírok elkezdek zizegni, majdhogynem felkapta őket az egyre erősebb szél. Ekkor azonban, mintha egyszer csak elvágták őket az egészet, minden légmozgás megszűnt, és Rem azt vette észre, hogy egy fiatal fiú térdel mellette, aki nem lehetett sokkal idősebb nála és arcát egy ANBU maszk fedte.
- Mondtam neked, hogy nem szükséges ilyen hatásos belépőket tartanod, ha az irodámba jössz, Nakira - jegyezte meg a hokage kissé rosszallóan, miközben a szétzilált papírjait próbálta összerendezni.
- Elvégezted, amivel megbíztalak?
A kérdésre csak egy halvány biccentés volt a válasz, mire Tsunade csak sóhajtott egyet. - Szófukar, mint mindig... Azért a jelentést majd kérném.
Amint elhagyták a szavak az ajkát az ifjú nyomban kiegyenesedett, és a kezében egy teleírt papírlappal odalépett az asztalhoz, letette rá, majd visszalépett és ugyanabba a féltérdes pozícióba állt vissza, mint amibe megérkezett.
- És alapos, mint mindig. - fejezte be a hokage az imént megkezdett jellemzést.
Ekkor hirtelen eszébe jutott, hogy még Rem is ott van az irodába, ezért szemöldök ráncolva ránézett. Aztán szeme átvándorolt a fiatal ANBU-ra és hirtelen elvigyorodott.
- Na, ez érdekes lesz - jegyezte meg, inkább csak magában, de az is lehet, hogy kihallatszott. //Razz//
- Nakira, látod ezt a lányt itt melletted? Ayami Remiyu-nak hívják.
A fiú semmit sem reagált, továbbra is féltérden, lehajtott fejjel várakozott, mire Tsunade ismét csak sóhajtott egyet. Bizonyára nem éppen Nakira a legkezelhetőbb beosztottja.
- Nos, az elkövetkező pár napban te fogod őt patronálni. Rád bízom, hogy mit csináltok... csak ne keverd bajba.
Az ANBU továbbra sem reagált, egy fél perces néma csönd következett. Rem nem tudhatta, hogy mi jár a ninja fejében, de bizonyára nem érintette kellemesen, hogy valakit a nyakába vartak. Hiszen ő nem kiképző, nem volt ehhez szokva. Ő tulajdonképpen egy bérgyilkos.
- Holnap 6 a kiképzőterepen. - szólalt meg hirtelen a fiú, halk, érzelemmentes hangon, majd ahogy befejezte egy pukkanás kíséretében köszönés nélkül távozott az irodából.
A hokage lemondóan legyintett csak egyet, majd újfent belemélyedt a munkájába.

Shikamaru(Inaktív)
Shikamaru(Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Ayami Remiyu Kedd 11 Okt. 2011 - 19:08

Ott álltam még mindig és le voltam döbbenve teljesen. mondhatni kicsi lábaim földbe vagy is a padlóba gyökereztek. WOW milyen szép belépő.
Persze ezt csak magamban mondtam ki. Soha nem merném hangosan is elismerni, hogy tetszett az iménti megjelenés. Fül tanúja voltam a rövid beszélgetésnek. Elég egy oldalú volt az egész.
Nevem hallatára felkaptam a fejem és füleim hegyezni kezdtem. mintha ösztönösen tudnám most valami fontos fog elhangzani. Lehet másnak jelentéktelen dolog, de lehet nekem nagyon fontos lesz. Végig hallgatok mindent ismét és nem szólalok meg. Csak álok ott megszeppenve ahogyan mindig is tettem mindenféle helyzetben. Csak nagyon lassan szólalok meg és kissé remegő hanggal. Látni és érezni lehet, hogy félénk vagyok és kissé zárkózott.
- Ii igenis értettem. Holnap reggel a hatos kiképzőterepen.
Az alak vagy is Nakira amilyen váratlanul bukkant fel úgy is tűnt el. Ami ismét meglepet, hisz arra számítottam, hogy az ajtón fog távozni.
- Én nem is zavarok tovább Izé biztos nagyon elfoglalt az úrnő.
Jobb nem jutott eszembe, elbúcsúztam és meghajlás után távoztam. Még sok minden van hátra a mai napból. És a holnapi elég korán fog kezdődni.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Naozumi Yamashita Szomb. 22 Okt. 2011 - 16:25

//Emiko, Orokana, Asaya-sensei//

Aznap reggel Yamashitát anyja keltette fel fél kilenc körül. Örült neki, hogy találkozhatott vele és apjával, hiszen ezután pár napig nem fog hallani felőlük. El is mondta nekik, hogy küldetésre kell mennie, amit meglepve hallottak, elvégre még csak pár napja lett a fiuk genin. Persze nem örültek neki túlságosan, és féltették is egy kicsit, de nem tilthatták meg neki, hogy elmenjen. Így hát Yamashita felöltözött és megreggelizett, közben pedig megpróbálta elmesélni az előző nap történéseit, bár nem jutott mindenre idő, mivel tízre ott kellett lennie a Hokage rezidenciája előtt. Miután összepakolta felszerelését, elbúcsúzott szüleitől (az anyja fél percig nem volt hajlandó elereszteni), majd el is indult. Kicsit korán volt még, de nem akart elkésni, ha már egyszer ő volt a csapatvezető.
Útközben a küldetés körül forogtak gondolatai. Ez lesz az első küldetése, ráadásul rögtön csapatvezetőként kezdi. Emiatt izgult is egy kicsit, de már várta is, elvégre ez remek alkalom a tapasztalatszerzésre, nomeg egy C-szintű küldetésen ritkán kerül sor harcra. Ráadásul a sensei is ott lesz, szóval semmi oka nem volt a félelemre.
A rezidenciához ő ért oda először. Nem akart bemenni, mert a sensei azt mondta neki, hogy az iroda előtt várjanak, így hát megállt előtte, és más dolga nem lévén figyelte a járókelőket, hátha megpillantja köztük valamelyik csapattársát.
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Arekkusu Orokana Szomb. 22 Okt. 2011 - 18:46

Orokana már korán reggel felkelt, hogy találkozzon anyjával és elmesélje neki a nagy hírt. De édesanyja már akkor rég nem volt otthon. Így Orokana egy kicsit búsan de összepakolt. Magához vette fegyvereit és átnézte a felszerelését. Majd csomagolt magának egy pár napi hideg élelmet. Majd korán elindult, hogy ő legyen az első. Miután kilépett az ajtón eszébe jutott, hogy a valamit otthon hagyott, méghozzá nem mást mint az anyjától kapott katanáját. Gyorsan visszaszaladt majd felerősítette a katanát a hátára, és ismét elindult. Anyja nyugalma érdekében az asztalon hagyott egy cetlit amin csak pár nyugtató szó állt. -Küldetésen vagyok! Majd jövök.- Az utcán végigsétálva betért egy gyors reggelire majd tovább sétált a Hokage rezidenciája felé. Mikor Már elég közel járt meglátta Yamashitát, ekkor egy kicsit erősebb tempóra kapcsolt és gyorsan odafutott a társához. Mikor odaért illedelmesen meghajolt majd kezet nyújtott. -Szia Yamashita jó reggelt!- Ezután várta társa válaszát majd mellé állt és beszélgetésbe elegyedett vele amíg nem jött Emiko és a sensei!
Arekkusu Orokana
Arekkusu Orokana
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Naozumi Yamashita Szomb. 22 Okt. 2011 - 22:51

Nem kellett sokáig bámészkodnia, ugyanis hamarosan megpillantotta Orokanát a közelben. Yamashita köszönni akart neki, de ő megelőzte. Meghajolt, majd kezet nyújtott, amit Yamashita meg is ragadott, majd viszonozta a köszöntést is.
-Szia Orokana! Hogy vagy? Jól aludtál?
Megvárta társa válaszát, majd feltette neki a kérdést, ami az ő lelkét nyomta:
-Te... nem izgulsz a küldetés miatt?
Kicsit habozva tette fel a kérdést, ezért látszhatott rajta, hogy ő maga nem teljesen nyugodt. Ezután kíváncsian hallgatta Orokana válaszát.
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Aida Emiko Hétf. 24 Okt. 2011 - 16:41

Ahogy elindultam a hokage rezidenciájához, éreztem, hogy anya egy kicsit elvetette a sulykot, azzal hogy mindenféle szendvicseket rakott. ~Mindig ilyen, sosem gondol arra, hogy talán össze roppan a kicsi lánya gerince ettől a sok kajától. Na, de nem is baj, majd szét osztom a többieknek, ha nekik nem jutott eszükbe.~ Nem tudtam, hogy elkések-e vagy sem, de lassan sétálva mentem az úton. Végig gondoltam, hogy otthon hagytam-e valamit. ~ Jaj, remélem nem vett ki semmit anya táskámból! ~
Miközben ezen gondolkodtam, megláttam azt a hatalmas épületet, amiben a Hokage rezidenciája is van. Nagyot dobbant a szívem, amikor belegondoltam, hogy nem sokára elfogjuk hagyni ezt a helyet, és elmegyünk egy küldetésre. Bementem az épületbe és felmentem a lépcsőn. Láttam, hogy nem én vagyok az első, aki megérkezett. Itt volt Yamashita és Orokana is. Ők már nagyban beszélgettek. Én is odamentem hozzájuk és köszöntem nekik.
- Sziasztok! Miről maradtam le?- kérdeztem mosolyogva.- Ó, jut eszembe! Nem vagytok éhesek? Az anyukám egy csomó kaját bepakolt és nagyon nehéz lett tőle a hátitáskám. Ha nem vagytok éhesek az sem baj, nyugodtan el is rakhatjátok, ha elfelejtettetek bepakolni.- Próbáltam rájuk tukmálni az uzsonnámat. Elő is vettem, hogy megnézhessék.- Szerintem finom, nem bánnátok meg, ha elvennétek egyet.
Eközben oldalra pillantottam hátha jön a sensei, de még nem érkezett meg. Mint mindig!
Aida Emiko
Aida Emiko
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 144

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hisao Pént. 28 Okt. 2011 - 0:03

A három Geninnek azonban nem kellett sokáig várni hősünkre, kb. két perc múlva megjelent, ezúttal is a levegőből érkezett egy nagy ugrással landolva. ~Egy, kettő, három a csapat teljes és éppen időben!~ Gondolta mielőtt köszöntötte volna a tanítványait. Yoh ezúttal hosszú térdig érő fekete kabátját viselte alatta a Jounin mellényével és fekete pólójával. -Sziasztok! Minden oké? No akkor menjünk is be ne várassuk meg az Ötödiket!- Mondta, majd bement az épületbe ti pedig követtétek egészen a Hokage irodájáig. Itt kopogtatott, majd amikor bentről egy rövid szabad választ véltetek hallani, Yoh benyitott és előreengedett titeket, majd bezárta maga mögött az ajtót. -Á ti vagytok azok? Éppen idejében. Na hogy megy a csapatnak az edzés Asaya-kun? - Kérdezte Tsunade sama Yoht, aki egy meghajlás után válaszolt.
-Gyorsan tanulnak és lelkesek. Tehetségükhöz nem fér kétség, persze még tapasztalatlanok és nem fedezték fel erősségeik nagy részét. -Mondta büszkén, míg Tsunade elmosolyodott. -Ezt jó hallani, akkor ideje tapasztalatot is szerezni, nemde ifjak? Emlékszem te voltál fél éve az egyik vezetője a Kusagakurei tárgyalásoknak és más kapcsolataid is vannak a faluval és vezetőjével.-Itt szünetet tartott a Jounin pedig felkapta a fejét. Eszébe jutott az Iwagakurei shinobik pusztítása és az, hogy a vezetőjük meglógott előle. Ott kishíján elvesztette a fejét, de aztán végülis jól jött ki a helyzetből. -Szeretném, ha a csapatod ellenőrízné a féléves munkáját Kusagakure no Satónak, felmérné a hozzáállásukat és a felkészültségüket. Ha bármi problémát észleltek, ami veszélyt jelentene a szövetségeseinkre vagy rám, azonnali jelentést kérek róla! Van kérdésetek?- Fejezte be a Hokage, majd rátok nézett elsősorban.
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Aida Emiko Pént. 28 Okt. 2011 - 15:05

A sensei megjött, egy fekete kabátban, amit először viselt a találkozásunkkor. A kabát alatt, pedig a mellényt viselt.
- Felőlem mehetünk!- mondtam és követtem őt az épületbe, ott pedig a hokage irodájáig. A sensei benyitott és előttünk láttuk Tsunade samát.
- Na- nagyon örülök a találkozásnak, Tsunade sama!- mondtam és meghajoltam tiszteletteljesen. Kicsit remegett a hangom, miközben köszöntem neki. ~Remélem, nem fogja rossz néven venni. ~ Szerencsére nem zavarta és ezt mondta:
- Á, ti vagytok azok? Éppen idejében. Na, hogy megy a csapatnak az edzés Asaya-kun? – Asaya sensei válaszolt, mire Tsunde sama elmosolyodott. Az iwagakurei küldetéséről beszélt, ahol Asaya sensei is ott volt. Ő felkapta afejét, mintha emésztenék az emlékek. ~ Biztos valami rossz történt. ~ Ezután elmondta, hogy mi lesz a mi feladatunk. El kell mennünk leellenőrizni, hogy féléves munkáját Kusagakure no Satónak, fel kell mérnünk a hozzáállásukat és a felkészültségüket. Miután ezt elmondta megkérdezte, hogy van-e kérdésünk.
- Nincs kérdésem. - reagáltam a kijelentésére. ~ De jó! Végre elmehetünk egy másik helyre is Konohán kívül. ~
Aida Emiko
Aida Emiko
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 144

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Naozumi Yamashita Szer. 9 Nov. 2011 - 17:37

//Bocsi a késésért, legközelebb jobban sietek//

Alighogy Orokana megérkezett, szinte rögtön ott volt Emiko is. Miután köszönt, szendviccsel kínálta a többieket. Yamashita viszonozta az üdvözlést, majd elvett néhányat a szendvicsekből, mivel ő maga nem pakolt be túl sokat. Hát, persze, valamit muszáj volt elfelejtenie... de végülis nem számít. Hamarosan a sensei is megjelent, majd köszönés után be is terelte a genineket. Yamashita viszonozta a köszönést, majd követte a jounint. Útközben nézelődött egy kicsit, mivel azelőtt még sosem látta belülről az épületet, a hokage irodájához érve azonban abbahagyta a bámészkodást. Bementek, majd a többiekkel együtt meghajolt, és üdvözölte az Ötödiket. Ezután a Hokage a senseihez szólt. A beszélgetés témája természetesen a csapat fejlődése, illetve a küldetés ismertetése volt. Asaya sensei dícsérő szavakkal beszélt a geninekről, ami jól esett Yamashitának. Arra gondolt, hogy nem okozhat csalódást a többieknek a küldetés során, ezért minden figyelmét az Ötödiknek szentelte. A küldetés nem volt nehéz, csupán ellenőrizniük kellett Kusagakure no Satót, hogy mennyire felkészült, illetve hogy milyen a szövetséghez való hozzáállása. Egyszerűnek hangzott, és remek lehetőség volt arra, hogy megismerjenek más helyeket is Konohán kívül. Amikor az Ötödik végzett, a geninek felé fordult, majd feltette a kérdést: "Van kérdésetek?" Yamashita egy pillanatig gondolkodott, majd előlépett, és feltette a kérdést, ami miatt leginkább izgult:
-Nekem lenne egy kérdésem, Hokage-sama. Említette az imént, hogy ha veszélyt észlelünk, akkor azt jelentsük magának. Pontosan... milyen veszély jelentkezhet, és mekkora rá az esély? -
kicsit feszélyezve érezte magát, amíg a Hokagéval beszélt, elvégre még sosem beszélt ilyen magas rangú emberrel, egy kicsit talán remegett is, de a hangján ezt annyira nem lehetett érezni. Mikor végzett mondandójával, visszalépett, és figyelmesen hallgatta az Ötödik válaszát.
Naozumi Yamashita
Naozumi Yamashita
Játékos

Tartózkodási hely : Somewhere in Nevada...


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 165

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Arekkusu Orokana Pént. 11 Nov. 2011 - 18:56

/Bocsánat a késésért./

Mikor már majdnem beszélgetni kezdtek Orokana mögött termett hirtelen a csapat lány tagja Emiko. Orokana az ismerős hangra összerezzent és Yamashita mellé lépett. Majd elégedetten nyugtázta, hogy csak csapattársuk üdvözli őket. Ezt viszonozni sem volt ideje mikor a kedves lány már a táskájából előhúzott szendvicseket nyújtotta feléjük. Orokana először nem akart elfogadni egyet se, de utána a fegyverektől eltekintve üres táskájára gondolt. Így hát meggondolta magát és Yamashitához hasonlóan ő is el tett két szendvicset majd megköszönte azt. -Köszönöm kedvességed! Nekem nem igazán van mit ...- Orokana nem tudta befejezni mondandóját mikor a sansei ismét a levegőből rájuk rontott. És szinte lehetőség nélkül bevezette őket a Hokage rezidenciájába, azon is belül az iroda ajtaja elé. A szokásos formalitások után a kis csapat megszeppenve a nagy Tsunade hercegnő előtt találta magát. A genin figyelmesen hallgatta végig elöljárói beszélgetését és büszkeség töltötte el amikor megdicsérte a csapatot a mester. Ezután ismertetésre került a küldetés tárgya. Első hallásra nem nagy feladat, de bármi közbejöhet. Így hát Orokana minden apró részletre figyelt. Főleg miután Yamashita feltette érdekes, de mégis igen fontos kérdését.
Arekkusu Orokana
Arekkusu Orokana
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 162

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hisao Szer. 16 Nov. 2011 - 17:45

A Godaime természetesen felelt Yamashita kérdésére. -Nyugtalan idők ezek, és Kusagakure nem a legfejlettebb shinobi rejtek. Könnyen megbújhatnak árulók vagy összeesküvők ott, bár az utóbbi időbe a biztonsági rendszerüket megerősítették. Az is lehet, hogy befolyásolják valamivel a falu vezetőit. Mindenféle lehetséges veszélyt ki kell szűrnötök de megoldani már nem egyedül fogjátok.- Mondta a Hokage. Hősünk számított erre a válaszra, bár személy szerint kizártnak tartotta, hogy zsarolják a falu vezetőit, az árulás vagy a befolyásoltság már valószínűbb lehet, még ha ennek nincs is jele. Egyelőre. -Azt hiszem már mindent értünk. Legjobb lesz ha azonnal indulunk, az út rövid ugyan, de nem akarom vesztegetni az időnket.- Mondta Yoh, majd ránézett Yamashitára. -Egyetértesz velem?- Ez ugyan csak költői kérdés volt, hiszen bár tudta, hogy a fiúnak engedte át a vezetői szerepet, a Hokagéval mégiscsak neki a Jouninnak kell kommunikálnia, ez így van rendjén. A kis csapat meghajolt, majd távozott az irodából és az épületből, egyenesen a falu kapuja felé.

// oda írjatok. //
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hara Akahito Csüt. 19 Jan. 2012 - 18:44

*** Dualista kémviadal Zetsu, Terumi Mei ***

Reggel csörög az óra, de lecsapom nincs miért kelnem. Kissé hideg van a szobámban, ezért még a pihe puha ágyamba maradok. Fáradtan a múlt emlékei futnak át agyamon, de egy fej rázással elkergetem őket nincs kedvem ilyenkor ilyeneken gondolkodni. Reggel 6 óra van, régi megszokás hogy ilyenkor kelek most már felesleges, most hogy egyedül lakok és a régi csapatom éppen küldetésen van, nincs ki nyaggasson. Amikkor ezek a gondolatok vége szakadnak elbóbiskolok és vissza alszok. Körülbelül egy óra múlva kopognak, nem törődöm vele. Még kétszer történik ugyan ez, majd az udvarias kopogások meg szakadnak és örült dörömbölés mellet ordibálás követ:
- Azonnal keljen fel tudom hogy bent van !!!
- Megyek már megyek !!! (ordítom)
Most már én is ordibálok, de jó. Haj ki lehet az ilyen korán ??? gondolkdom, de a választ nem lelem. Kinyitom az ajtót a hajam szétvan borzolva, és egy boxerben és egy fehér pólóban nyitok ajtót. Egy nálam alacsonyabb taktikai mellényes emberke áll szemüvegben tőlem csak egy kicsit lehet idősebb. Szigorú arccal mustrál engem, de látható hogy mikkor fel fogja hogy hogyan is nézek ki, kissé el fintorodik, de miért is ??? miért is érdeklem egy ilyen embert ??? mit akarhat tőlem ??? A csendet az ismeretlen töri meg:
- A Hokege asszony hívatja az irodájában! Kérem öltözzön fel normálisan!!!
A Hokage ????? Ja persze jó vicc, de végig gondolva ha nem lenne igaz, akkor egy ilyen stréber nem állna előttem.
- Értettem !!!
(válaszoltam hatrározottan és kötelesség tudóan)
Ahogy haladtunk előre egyre több volt bennem a kérdés, nem akartam meg zavarni a hírnököt, de mit akarhat tőlem a hokage vajon hogyan szólítsam meg mit csináljak amikor belépek hozzá. Amikkor beléptünk a hokage rezidenciájába üres lett a fejem, csak haladtunk előre a történelmi falak között, erősen dobogott a szívem. Megérkeztünk az épület központjába, a hokage asszony irodájának ajtaja előtt álltunk az idegen kopogot.
- Be jöhetnek (halaszot bentről)
A hirnök kinyitotta az ajtót és előre engedet, miután mind ketten beléptünk a híres szobába becsukta az ajtót.
- Miben segíthetek Godaime ???
(kérdeztem miközben mélyen meghajoltam)
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Zetsu Hétf. 30 Jan. 2012 - 16:24

//Bocsi a késedelemért, felgyorsulunk//

Belépsz a Godaime Hokage irodájába, és rögtön szemet szúr ahogy a megszokott "rendhez" híven, az íróasztal csordulásig teli van papírokkal és iratokkal. A szőke hajú nő éppen aláír valamit, amikor is leteszi a tollat, összekulcsolja kezeit az asztalon, kihúzza magát, és rád néz. Tekintete szigorú, és ezzel egy aprónyi aggodalom is vegyül látszólag. Kérdésedre még nem válaszol, hanem csak legyint egyet kezével, jelezve a shinobinak aki ide kísért téged, hogy távozzon. Így is tett, és illedelmesen bezárta maga mögött az ajtót.
- Akahito, volna számodra egy nagyon fontos küldetésem...- közben aláír még egy papírt, és ismét visszanéz rád - Tudomásunkra jutott, hogy az ellenséges államok kémeket küldenek országunkba, nem tudjuk, hogy pontosan melyik nemzetek, vagy hogy mennyit és kiket, csak annyit tudunk hogy a következő egy-két hétben érkezhetnek meg. Valószínűleg az ellátmányainkra, katonáink számára és felkészültségére, illetve őrhelyeinkre lehetnek kíváncsiak. A határokra már így is sok őrjáratot helyeztünk, hogyha esetleg át akarnának lopózni. Azonban nagy az esély rá, hogy a kémeiket civileknek álcázzák, hogy gond "nélkül" császkáljanak az országban, és itt jössz be te a képbe - mutat rád - Te leszel a mi civil ruhás ügynökünk! A küldetésed célja az lenne, hogy anélkül hogy felfednéd kilétedet, az általunk adott információk által meg kell keresned ezeket a kémeket, és jó esetben elfognod őket, de lehet hogy fegyverhez kell majd folyamodnod - a papírtengerből elővesz egy dossziét, és feléd nyújtja, majd te sietve elveszed tőle.
Sóhajt egyet, majd megvakarja a fejét. Majd aki ráeszmélt, hogy még nem mondott el mindent, újra feléd néz.
- A dossziéban megtalálod a hamis személyiségedet és irataidat amit megcsináltunk neked, elvégre fontos a hitelesség - egy mosolyt megenged magának - Igyekszünk majd egy társat küldeni melléd, csak jelenleg mindenki le van foglalva aki alkalmas lenne rá, de értesítünk amint akad valaki. Olvasd át a dossziét, és készülj fel, majd menj a Tanzaku Gai nevű városba. Ott keress fel egy helyet a - még egy sóhajtás, ami kis kellemetlenséget jelez - "Pajkos...Póni" névvel...Az ügynökünk ott fog várni, és ő lesz az aki ellát téged majd információkkal. Ne aggódj, majd ő felismer téged.
Kinyitod a dossziét, ahol megtudod, hogy az álneved Wurai Ikazaki, egy fiatal botanikus aki a természetet járva új növények után kutat.
- Bízom a képességeidben Akahito! Remélem hogy nem kell benned csalódnom - mondja, majd legyint egyet, és visszatér a papírmunkához.


A hozzászólást Zetsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 31 Jan. 2012 - 15:14-kor.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hara Akahito Kedd 31 Jan. 2012 - 1:15

*** Dualista kémviadal***


Tsunade roppant komolyan fordult felém, a hatalmas papír tömbök mögül, a komolyság abban is megnyilvánult hogy az engem idekísérő idegent is ki küldte. Egy igen komoly kém elhárítási feladattal bízott meg, amelynek részleteit egy barna színű dossziéban adta át nekem. A barna dossziét egyből a kimonóm alá rejtettem.

- Igen is Godaime Hokage !!! Meg teszek mindent, a bukást nem engedem meg magamnak, megtisztelő hogy engem bíz meg ezzel !!!

Mondandómat egy még mélyebb meghajlással zártam le. A meglepetés a szobámban ért, amikkor a tudatomig eljutott hogy miről is van szó.

Az elmém velem száguldott, én az ágyamra vetődtem. Ahogy feküdtem ott végig gondoltam hogy mit is kell tennem. Felültem az ágyra memorizáltam a dosszié tartalmát. Fiatal botanikus, hát ez nehéz lesz eladni gondoltam. A dossziét a jobb hónom alá vettem felálltam. Az ágy melletti fém kukát fel kaptam, tartalmát a földre dobtam. A kukával a jobb kezemmel a zuhanyzóba indultam. A zuhanyzóban leültem törökülésben, a vécé mögötti csempe darabot kilazítottam és ki vettem. A titkos rekeszbe rejtettem a hamis irataimat, egy jó üveg régi bor mellé, miután ezt meg tettem, néhány üres tekercset vettem elő. A csempe vissza tétele után a dosszié maradék tartalmát a kukába helyeztem és meg gyújtottam. Ezek után a fegyveres ládámhoz mentem és minden fegyveremet lepecsételtem kivéve az egyetlen kunai-mat, majd kimentem a házból. Az első dolgom az volt hogy álruhákat vegyek magamnak. Vettem kettő elegánsabb sport cipőt pár hosszú ujjú inget, hozzá kettő zakót, olyat amelyet az egyetemi professzorok hordanak. Azután a könyv tárba mentem és kivettem minden botanikával kapcsolatos könyvet. Felmértem a város, és a körülötte lévő terület földrajzi adottságait, össze vetettem egy botanikai térképpel, így már nagyobból tudtam hogy milyen növényeket kereshetek. Úton az álruhákkal és a könyvekkel haza vettem magamnak némi ételt és egy borkötésű üres naplót egy antikváriumból, majd meg felelő botanikai kutatáshoz szükséges eszközöket. mindezt nagyon sietősen nehogy feltűnést keltsek. Otthon az üres régi naplóba kezdtem jegyzetelni a könyvek alapján ceruzával, mert a tintán látszik hogy az friss, a jegyzet jó lesz majd puskának is. A WC-be mentem a rejtekhelyemhez a hamis papirat elővettem, helyükre a sajátjaimat tettem és a bort is ki vettem, mellé még egy tekerecset. A kisebb tekercsbe a fejpántomat zártam le, ha mégis azonosítanom kéne magamat konohanai shinobiknak, akkor legyen mivel. A bort kinyitottam, öregebb mint én, folytattam a jegyzetelést. Az evést is jegyzetelés közben tettem egyszer kétszer le is ettem a hamis naplót, nem baj így hitelesebb lesz.

Másnap reggel konkrét tervel indultam el. A terv az volt hogy egy régebbi botanikus bizonyos Kihama Kaito is erre kutatott, de nem talált semmi ujjat, pedig kell lennie, tehát a hírnévért és a doktori címem megszerzésért kutatok, én a 25 éves Wurai Ikazaki.
///Annyi Gyűrűk Ura rulz yeahhh Smile !!! Amúgy bocsánat hogy a biológust kijavítottam botanikusra, de a botanikus foglalkozik a növények rendszerezésével, és minden más dologgal amivel a növények kapcsolatosak. Kettő tekercs és egy tinta - 150 ryou///


A hozzászólást Hara Akahito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Feb. 2012 - 2:14-kor.
Hara Akahito
Hara Akahito
Játékos

Tartózkodási hely : Pont ott


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 185

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szomb. 11 Feb. 2012 - 13:21

// Shikamaru - Kaito //

A tervem sikerült. A senbonom eltalálta az ismeretlen shinobit, aki lerogyot a földre és talán ez volt a szerencséje. Kaito közeleb jött és szerencsémre a macskával együtt.
- Remekül időzítettél - mondtam.
Felkaptam a katanám és elraktam, valamint megkerestem a kilőtt három senbont és visszahelyeztem a kesztyűmbe. Ez a művelet eltartott egy darabig, mert ugye a lyukakat is újra el kellett rejteni.
Egy keveset gondolkodtam rajta, hogy segíteni kellene a srácnak, de végül úgy döntöttem, hogy csak időpazarlás lenne. Különben is, hátráltatott...
- Na, akkor menjünk és adjuk le a macskát - mondtam.
A drótomat elvettem a sráctól, majd Kaitot előre engedtem, mert ugye nála volt a macska és, ha megint közbe jönne valami, akkor a macska élje túl.
Szerencsére épségben és további galiba nélkül megérkeztünk a hokage rezidenciájához. Felmentem. A "megbízónk" már ott volt. Lerendeztük az üzletet és 1000 ryouval gazdagabban fordultam Kaitohoz:
- Már majdnem elfelejtettem kifizetni a pénzt az üzenetért - mondtam és Kaito kezébe nyomtam a 100 ryout, amivel taroztam neki.
Ez a nap egészen érdekes volt eddig, de mostmár mehetnénk enni...


// Csak 900 ryout írtam fel, mert ugye kifizettem a tartozásom. Azért ide írtam, mert gondolom itt kell leadni a macskát. Shikamaru nem kell bocsánatot kérned, mert mostanában sűrűn kaptuk a postokat, szóval szerintem bőven behoztad magad Very Happy//
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Taidana Kaito Szomb. 11 Feb. 2012 - 14:09

// Shikamaru Kuzomi //

Kuzomi valami rejtett sembonnal kiütötte ellenfelünket, és a shurikenjeim így nem értek célba, ami talán nem is volt baj. Kuzomi rejtett fegyverének hatása azonnali volt, ugyan is miután a kis mitugrász kitépte a sebéből a tűt, már nem akart harcolni, és számomra úgy tűnt hogy hisztizik. A macskával társamhoz mentem, miután látta hogy nálunk a macska előre engedett engem és meg indultunk a Hogake asszony rezidenciájába, az út alatt nem történt semmi. A meg bízónk már várt ránk én át adtam neki a macskát mi meg megkaptuk érte a pénzünket, ami 1k ryout volt aminek örültem, ebből sokat lehet enni ... Kuzomi hozzám fordult és meg adta a százast amivel tartozott. Mi után mindenkitől udvariasan elköszöntem, elhagytam az épületet.

// Shikamaru teljesen 5ös volt a történet és az hogy lassabban ment a dolog hát ez van ilyen a pop szakma szóval nem kell bocsánatot kérni, meg amúgy is vagyok aki túl türelmetlen és köszi a játékot Smile !!!//
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Taidana Kaito Szomb. 11 Feb. 2012 - 16:29

// Dualista kémviadal Zetsu, Terumi Mei //


Miután végeztem a küldetésemmel neki indúltam a fegyver kovácshoz hogy meg vegyem amit rendeltem. A kovács amikkor meg látott már elő is vette a alkar védőket (ami hasonló mint a harmadik hokage-é volt tehát nem csak az alkaron van hanem a kéz fejen is) továbbá egy pár lábszár védőt is, és ráadásul mind fekete volt . Mosolygott amikkor egy ezrest nyomtam a markába, de megérte. Majd át mentem a felszerelések boltjába vettem kettő kis tekercset és hozzá tintát, és egy tolvaj kulcsot. Mikkor ki léptem a boltból akkor oda jött hozzám egy alacsonyabb komor képű emberke taktikai mellénybe, majd nagyon komoran meg szólalt:
- A Hogake Asszony látni kívánja önt ! Most !!!
A most-ot úgy meg nyomta hogy egyből sejtettem komoly lehet az ügy és nem csak holmi macska kergetés dolga lesz a tárgy. Na de mindegy udvariasan válaszoltam neki.
- Igen is indulhatunk !
Ennek a napnak ezek szerint nem lesz egy hamar vége, és ismét egy furcsa idegen zaklat, de a godaime vajon mit akarhat. A kérdést csak az éhiségem gondolata nyomta el nem tudtam mit tegyek, így csak követtem a komoly alacsonyabb emberkét. Amikkor meg érkeztünk meg állt és előre engedett, majd becsukta az ajtót ő maga nem jött be. A szoba teli volt iratokkal, még soha nem jártam itt ez volt az első alkalom és nagyon meg lepett a szoba kinézete, bár fejembe még soha sem képzeltem el. Mélyen meg hajoltam és így szóltam:
- Asszonyom miért hivatott ?

// Vásáslás költségei: egy pár alkarvédő 500 ryou + egypár lábszár védő 500 ryou (Shikamaru azt mondta hogy ezeket lehet venni párban is) kettő kis tekercs 100 ryou tinta 50 ryou és meg egy tolvaj kulcs 250 ryou az összesen 1500 pénz//
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Zetsu Vas. 26 Feb. 2012 - 18:45

//Bocs a késésért :/ //

A Hokage asszony épp egy kis pihenőt tartott a sok papírmunka közepette, ülőhelyzetben az íróasztala mögött foglalt helyet. Egy igen lassú mozdulattal feléd nézett, és kicsit kiegyenesedett a székben.
- Nos, hogy gyorsak legyünk, van egy fontos megbízásom a számodra Kaito - megköszörüli a torkát, és kinyitja az egyik fiókot az íróasztalán - Informátoraink szerint az ellenséges nemzetek kémeket küldhettek az országunkba - elkezd keresgélni a fiókban -, nem tudjuk, hogy pontosan honnan és kiket küldtek, de annyi biztos, hogy nem szeretnénk, hogyha túlságosan sokáig maradnának nálunk. Igaz, az lenne a legjobb, ha be se jutnának hozzánk, de ez nagy eséllyel elkerülhetetlen - végre megtalálja a dossziét amit keresett, és azt rádobja az asztalára - Röviden, tömören, a maga feladata az lenne, hogy egy már kijelölt társával együtt felkutassa ezeket a kémeket, és jobb esetben tartóztassák le őket. Azonban gyakran a jobb eset nincs kéznél... - rámutatott az előtte levő dossziéra, amit az előbb tett az asztalra - Ebben megtalálja a részleteket. Vigye, és készüljön fel az útra - miután felvetted a dossziét a helyéről, intett egyet, hogy most már távozhatsz.

A dossziéban, ahogy kinyitod azt, először egy képet látsz, a társadét. //Hara Akahito// Az ő álneve Wurai Ikazaki, egy botanikust játszik, de ő is természetesen egy ninja. Az igazi nevét nem írják le sehol. A találkozási pontotok a "Pajkos Póni" nevű lebuj Otafuku Gai-ban, ahol további eligazítást kaptok majd egy konohai ügynöktől. A te álneved Saraka Hindei, egy "átlagos" nemes fia vagy, aki feleséget keres magának a vidéket járva, ajánlatos drága ruhát vásárolnod, és lehetőleg csak egy jól elrejthető fegyvert magaddal vinned. Az utolsó instrukció amit kaptál az az, hogy meg kell semmisítened a dossziét, amint memorizáltál minden adatot. Sok sikert!

//Folytasd az említett helyen, ahol jelenleg Akahito is van! //
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 3 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.