A Hokage rezidenciája

+75
Uchiha Kagami
Osumi Hiroto
Yamanaka Inako
Umino Iruka
Nohara Rin
Ishihara Aki
Ootsutsuki Kaguya
Djuka Kodomo
Hyuuga Shakaku
Hateshi
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
Saito Yuki
Gonza Sasano
Yuu
Uchiha Madara
Shimura Danzou
Ichikawa Eichi
Aono Takefumi
Kitori Musato
Kagua Hatami
Hejvanasi Zej
Takeuchi Sachiko
Deidara
Miyamoto Musashi
Killer Bee
Uruma Kamuna
Obotsu Ryu
Hinata
Aokaze Atsushi
Kenshiro Suiren
Aburame Chou
Chrono
Hikari Ayame
Aokaze Shin
Yamato
Orochimaru (Inaktív)
Mieiro Tenki
Gawakatsu Hikuro
Danzou
Kakuzu (Inaktív)
Jiraiya
Usake Hiachi
Aburame Shino
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Uzumaki Kushina
Taidana Kaito
Zetsu
Hara Akahito
Hisao
Aida Emiko
Arekkusu Orokana
Naozumi Yamashita
Shikamaru(Inaktív)
Ayami Remiyu
Darui
May Yuriko
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Kagetora Akihito
Kage
Karin
Suyiko Shiai-Ne
Konan1
Haru Noriko
Aburame Shui
Hidan
Sai
Hakusho Hurima
Ogawa Kazuma
Gruczi Duneai
Kaibutsu Hiroto
Shikaku
Kanmiru
79 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hyuuga Oyoki Kedd Márc. 24 2020, 19:15

Az ifjú genin feszült várakozásának a Hokage egy asszisztense vetett véget. Az asszisztens lány betesékelte a falú vezetőjének irodájában és a Hyuugának leginkább olyan érzése lett mintha kihalgatnák. Ám a feszült hangulat ellenére is nagy kő esett le a válláról, hisz várakozásaival szemben nem Danzo volt már a falú élén.
-Tiszteletem!- Mondta meghajlás közben. -Igen a nevem Hyuuga Oyoki, még Danzo sama irányitása alatt éltem a falúban és dolgoztam geninként. Ám gyermeteg fejemmel sonk éretlen dolgot elkövettem, ezért úgy határoztam remete életmódba kezdek, hogy kicsit megismerjem saját magam. Három évig voltam egyedül és az egyedüllét megkomolytott. Meditációim során ráébredtem, hogy az életennek az értelme a cselekvés, és a köz szolgálata. Ezért döntöttem, úgy hogy szeretnék visszatérni ha Konoha vissza fogad és felajánlani szolgálataimat. Az sem titkolt célom, hogy majd mikor bizonytani tudom a falú számára, hogy már más valaki vagyok akkor újra felvegyem a kapcsolatott az itt élő szerelmemmel és most már siker koronáza lánykérési probálkozásaimat Nara Akanénál. Jutt eszembe Akanéról... mikor legútobb itt voltam és Danzo ült az ön székében, a tudásunk letesztelése véget erőprobát kellet tennünk pár ANBU tagon, amit akkor sikerrel koronáztunk. Ez csak azért lehet fontos információ önnek, hogy tudja genin létemre nehezebb feladatokkal is meg tudok birkózni. Hú, a tömör rész úgy tűnik nem jött sikerült... még annyit had mondjak a hűségemről más tanúbizonyságot nem tudok adni mint, hogy szavamat adom, hogy a falút helyezem magam elé.- Fejezte be hosszúra sikeredet beszédét Oyoki. Ezt követően a Hokage elküldte, majd jelezte, hogy holnap 10 órára várja mikor is eldönti mi lesz az ős sorsa. Az ifjú Hyuuga kiséretett is kapott, így a nap hátralévő részében nem tudot egyedül maradni. Délben elment enni egy rament és meghívta a felügyeletével megbízott őrt is. Próbálkozott beszélgetésbe kezdeni, de partnere nem volt túl beszédes ember. Az ebédet követően elvégezte a szokásos napi két órás kis edzését. kétszáz fekvőtámaszt, felülést, gugolást, pár km-er futást, célbadobást majd a levezető meditációt. Mível nem látta értelmét, most kisérettel nagyon járkáljon, ezért az ideiglenes szállásra ment és egy fürdést követően hamar lefeküdt aludni.
reggel nyolcfele kelt és vele eggyütt ébred az örzője is. Gyors reggelit követően, elment pár házkört futni, hogy az izmai is tudják ideje megébredni, majd újfent letusolt, hogy a lehető legjobb formájában fogadja a Kage itéletét. Indulás elötti kis idejében a fegyvereit újra élezte, és a mérgeivel is újra bekente őket. Majd komotos léptekkel elendult. Tíz percel érkezett hamarabb mint ahogy hivatták ezért újfent az ajtó elött várakozott.
Hyuuga Oyoki
Hyuuga Oyoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 540
Elosztható Taijutsu Pontok : 197

Állóképesség : 305 (B)
Erő : 155 (C)
Gyorsaság : 305 (B)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 120 (D)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 575

https://www.facebook.com/pages/Ami-neked-kell/598728250245051

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Nohara Rin Kedd Márc. 31 2020, 23:36

Egy nap telt el, s ugyanott vártál, mint tegnap, egyetlen különbséggel, most már nem rajtad múlt a “bíró” döntésének végkimenetele, már meghozta az ítéletet az első találkozótok óta. Az asszisztens tegnapi gesztusait viselve intett neked, hogy fáradj beljebb a helyiségbe. Belépve oda a falu vezetőjén egy reménykeltő mosolyt vélhettél felfedezni, nem olyan volt, mint amilyet az Akanés résznél megejtett beszámolód alatt.
- Ohayo gozaimasu.- köszöntött téged a hokage. - Hivatalosan értesítelek arról, hogy válaszaid alapján kapsz egy lehetőséget, ezzel bizalmat szavaz meg Konoha neked. Azonban mivel most tértél vissza, és hűségedről csak szavaid adhatnak tanúbizonyságot, így egy ideig egy felügyelővel fogod küldetésed végezni, ki folytonos jelentésről biztosít majd minket, ezáltal ha bármilyen gyanús dolgot észlel, illetve ha nem kapjuk meg üzenetét, azon nyomban felfüggesztünk, egyes esetekben komolyabb büntetést róhatunk ki rád. Most pedig ismerd meg új kísérődet, Nagakuro Yuko-t.-


 Ajtónyikorgás hallatszott mögüled, majd egy nálad valamivel alacsonyabb hölgy lépett be rajta. Rád pillantott jégkék szemeivel, majd egyből a formalitásból meghajlott a vezető előtt.
-Konnichiwa, akkor indulhatunk?- Mondata második felét már feléd intézte, miközben rövid, fehér tincseit hátratűrte, de nem sokat ért vele, ugyanis azok hamar visszakúsztak szeme elé.
- Nyugalom Yuko, még nem mondtam el neki, és amúgy is... lehet még szüksége van némi felkészülési időre. - A nő erre kissé beleharapott szájába, majd zavartan oldalra nézett, csak úgy kicsattant az energiától, viszont egyelőre vissza kellett magát fognia.
- Az indulásról, van itt egy küldetés, amit nektek szántunk, innen 2 órányira van egy fogadó-fürdőház, melynek igazgatója kért meg minket, hogy járjunk utána bizonyos farkas támadásoknak, a hölgy egészen biztos benne, hogy emberi öntudattal is rendelkezik a lény, kérlek megfelelően ítéljétek meg effajta állításait. A térkép Yukonál van, ha a helyzet eldurvulna, akkor hívjatok erősítést, ne most akarjatok hősködni, jó utat!- fejezte be mondandóját. Újdonsült társad az utolsó szónál már fordult is, mielőtt átlépte a küszöböt valami elköszönést ejtett, majd ment is, totálisan bepörgött az egésztől.


Miközben a folyosón haladtatok végig, -ahogy arra számítani lehetett-, egyből elkezdett kérdezősködni.
- Uhm, és akkor mik a hobbijaid? Vannak tesóid? Mi a kedvenc élményed eddig? És…- tartott egy másodpercnyi szünetet itt. -Tudod mit? Fél óra múlva találkozzunk a déli kapunál, okéska?- Amennyiben válaszod igen úgy már futott is, valószínűleg eszébe jutott valami, amit még el akart intézni gyorsan. Érdekes jellemmel rendelkezett, nem épp egy kísérő általános személyiség jegyeit viselte.


Utatok kezdetét vette, az elején ugyanazokat a sablon kérdéseket tette fel, mint amiket még a hokage irodájánál mondott, majd ha te nem vágtál vissza néhány hasonlóval, úgy csöndben maradt, mint akinek elfogyott minden témája. A környezet a vidéktől megszokott volt, fák sokasága, békés hangulat, kellemes időjárás.


Odaérve az épület kis takaros megjelenéssel várt titeket, a bejárat tárva-nyitva, szinte a fürdő részéről érkező meleg gőz is megcsapta arcotok. A fogadósnő kedves arcvonásai fogadtak, ahogy meglátott titeket egész lénye még inkább életre pezsdült.
- Oh, biztos ti vagytok a ninják, akiket Konoha küldött.- Hangján csodálat érződött, majd íriszei úgy csillogtak, mint aki arra vár csak, hogy beszéljetek hozzá. Ahhoz képest, hogy elméletileg tragédia történt vele meglepően boldognak tűnik. Ha megkérdezed mi történt pontosan, úgy ugyanannyi lényegi információval tájékoztat titeket, mint amennyit még a hokage osztott meg veletek, annyi különbséggel, hogy állításait alátámasztotta törött hordókkal, karmolás nyomokkal, és éjszakai vonyításokkal.
- Most… mit tegyünk?- súgva kérdezte tőled a fehér hajú lány, majd a te parancsodra várt.


//Nyugodtan belekérdezhetsz valami specifikusabb dologba is a történtek kapcsán, azt következő posztban lereagálom.//
A következő posztodat ide kérném. (Tűz Országa- Nagakami Fogadó)

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Ápr. 12 2020, 23:10

// Yamanaka Inako - Eltűntek //
 
Átlagos reggelként indult a napod, volt időd nyugodtan felkelni és elkészülni. Már jó ideje ilyen napok vannak a hátad mögött. De kellett is a pihenés, elvégre az utóbbi hónapok akció dúsak voltak számodra. Az idillt azonban csak a reggelidig élvezhetted, mivel azt már egy chunnin küldönc kénytelen volt félbeszakítani. Egy levelet adott át, amint kézbesítette már indult is tovább a következő címhez. A kapott levélben a következő üzenet állt: Yamanaka Inako, a Hokage várja önt az irodájában, ma 11 órakor!”
Az üzenet nem volt túl bőbeszédű, de nem is lehet szemrehányást tenni érte. Elvégre napjában kitudja hány efféle levelet írnak és kézbesítenek ki. Természetes, hogy próbálják rövidre fogni, a lényeges dolgok benne voltak. Akkor miért is kéne több?
 
Az irodában:
Miután belépsz az ajtón 2 férfi is vár rád, mindkettőt ismered, az egyiket jobban is. Az asztal mögött az a személy foglal helyet, aki hívatott és vélhetőleg megosztja majd veled, miért kéretett magához. A másik személy Hichiyo sensei volt. Mindketten üdvözöltek, majd ahogy haladtál a szoba közepe felé a falu vezetője el is kezdte az eligazítást.
- Most, hogy mindketten itt vagytok, ideje elmondanom a küldetésetek részleteit. Tegnap levél érkezett, hogy északon a hegyekben egy kis falu lakosait rettegésben tartja valaki, vagy valami. 2 személy el is tűnt, az egyikük átlagember volt, magányosan élt nem tudni, hogy miért ment az erdőbe. Csak azt, hogy onnan már nem tért vissza. A másik pedig egy vadász, aki a keresésére indult, az ő eltűnése keltett igazi riadalmat a falusiak közt, és azóta el sem merik hagyni a települést. A feladatotok a következő. Meg kell találnotok a két embert, valamint rá kell jönnötök miért tűntek el, és meg kell akadályoznotok a további eltűnéseket! - Tart egy rövid szünetet miközben elővesz egy aktát. - Ebben megtaláljátok a falu pontos helyét. Most pedig mehettek!
Miután átadta senseiednek a dossziét, kimentek a helységből. A férfi ahogy kiértek az utcára, kinyitja és vet rá egy pillantást.
- Rendben, az utazási időt figyelembe véve találkozzunk 2 óra múlva a falu bejáratánál! Ennyi idő alatt gondolom el tudsz készülni, és még meg is ebédelhetsz a szüleiddel. Nagylány vagy már, így nem rágnám a szádba, mit hozz magaddal. Na, szia!
Köszönés után el is indul, hogy saját dolgaival foglalkozzon a hátralévő időben.
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Yamanaka Inako Szomb. Ápr. 25 2020, 17:29

//Umino Iruka - Eltűntek//

Az átlagosnak és kissé unalmasnak tűnő reggel hirtelen megváltozott, amikor egy chuunin futár jelent meg a Yamanaka birtokon. Inaako először azt hitte, valamelyik unokatestvérének hoztak levelet, aztán arcára jókora meglepetés ült ki, amikor észrevette a ő házához fordult el. Szinte a kopogás pillanatában nyitotta ki az ajtót és vette át a levelet, amiben az állt, 11 órára jelenjen meg a Hokage irodájában.
Amióta a Tűz országának határvidékéről hazaért, úgy érezte, sokkal többet is vállalhatna, mint D és C szintű küldetések. Csak reménykedett benne, ezúttal olyan feladattal bízzák meg, amiért megint el kell hagynia Konohát. A háborús időszakban túl képzetlennek számított, ezért teljesen kimaradt a harcokból. Ám a - sajnos sikertelen - Chuunin Válogató Vizsga és a feldúlt falvak ügye megedzette annyira, hogy sokkal több mindenre figyelt, felkészültebb lett.
Szokásos, kényelmes ninja öltözetét vette fel, fegyvertartóját felerősítette a jobb lábára, kis övtáskáját sem hagyta otthon. Egyelőre csak annyi felszerelést pakolt be, amennyit amúgy is magánál hordott. Mivel nem részletezték, miért is kell a falu vezetőnél megjelennie, beérte ennyivel.
- Anya, Apa, hívatnak a Hokage irodájába, nemsokára indulok! - szólt szüleinek, nehogy megint a szemére vessék, mindenféle jelzés nélkül elmegy otthonról.
A kunoichi nagyjából tudta, mennyi idő alatt ér oda kényelmesen a Hokage palotához, ezért ráérősen készülődött. Amikor úgy látta, elérkezett az idő, az ajtóban felhúzta sötétkék ninja szandálját és elindult.
*A macska és kutya felkutatáshoz már túlképzett vagyok, úgyhogy talán valami izgalmasabb küldetést kapok. Egyedül biztos nem engednek el. Talán velem jön Hichiyo-sensei? Vagy visszakerülök Tsubaki-sensei kegyetlen karmaiba?* Erre a gondolatra hideg futott végig a hátán. *Esetleg belerakhatnának csapatba, ha már eddig egyedül voltam.* Gondolatai folyamatosan cikáztak, ezért a jó időt és napsütést kevésbé élvezte, mint máskor. Ninja tempó helyett laza sétát diktált, bőven volt még ideje. A faluba beérve a szokásos nyüzsgés fogadta. A Yamanaka virágüzlet kiesett az útvonalától, ezért oda most nem köszönt be.

A Hokage palotához érve egyenesen az irodához ment. Pontosan érkezett és mielőtt még belépett volna, kopogott néhányat az ajtón. A helyiségben nagy meglepetés fogadta, Hichiyo-sensei szintén a helyiségben várakozott.
- Jó napot! - hajolt meg közben, így üdvözölve a jelen lévőket. Jounin kiképzője felé apró mosollyal jelezte, örül az újbóli találkozásnak. Mióta visszatért, már találkozott egyszer a férfival, a Chuunin Vizsgás szereplését alaposan kielemezték. A várttal ellentétben mestere csupán jó tanácsokkal látta el a jövőre nézve.
*Szóval elhagyhatom a falut és két eltűnt ember után fogok nyomozni. Nem is olyan rossz ez a küldetés.* Összegezte magában, miután meghallgatta a falu vezetőjének ismertetését.
Rövid összefoglalót kaptak, viszont ilyen kevés információ alapján is el tudtak indulni. Az ifjú Yamanaka alig láthatóan rápillantott tanítójára.
*Vajon Hichiyo-sensei járt el az érdekemben?* Töprengett el a szőke hajú genin. Izgatottsága rejtve maradt, arcáról a szokásos kedvesség sugárzott. Az aktába szívesen belenézett volna, ám mentora vette át és egyelőre nem mutatta meg neki a részleteket.
Ezek után kisétáltak az irodából, aztán a palotából is.
- Rendben, sensei! - vágta magát vigyázzállásba a kunoichi. Arcára széles vigyor ült ki. - Ígérem, elkészülök és mindent elhozok, amire szükségem lesz.
Azzal elváltak útjaik és Inako visszaindult a Yamanaka birtokra. Lépteit sietősebbre vette, a falu széléhez érve pedig átváltott futásba. Így jóval gyorsabban tette meg a távot, hamar hazaért.

Hátizsákja ugyan kissé elavultnak számított, mégis nagyon kedvelte. Édesapjától kapta, amikor először hagyta el Konohát küldetés miatt. Korábban ő használta, viszont nagyon strapabíró darabnak tervezték meg, ezért tudta Inako is használni. Némi váltás ruhát csomagolt el, illetve némi élelmet és vizet. Fegyvereit és többi felszerelését alapból magánál tartotta, úgyhogy csak a hátizsákba kellett bepakolnia.
Jounin kiképzőjének igaza volt, még meg tudott ebédelni szüleivel. Érdeklődve kérdezgették, milyen küldetésre megy.
- Északra megyünk Hichiyo-senseijel. Két ember eltűnését jelentették, ezt kell kivizsgálni - összegezte tömören, hiszen túl sokat ő sem tudott.
Ebéd után újra felvette kis övtáskáját és fegyvertartóját, majd hátizsákját is. Nem akart elkésni, főleg mert utána egész úton ezt hallgathatta volna tanítójától. Elköszönt a szüleitől, ám azt sajnos nem tudta megmondani, mennyi ideig lesz távol. Egyszerű keresésnek tűnt a küldetés, csakhogy addig semmiben sem lehettek biztosak, amíg oda nem értek a helyszínre.
Lazább futásban tett meg újra az utat, egészen a falu főkapujáig. Gyorsan körülnézett, Hichiyo-senseit kereste tekintetével.

Felszerelés:
10 db kunai
10 db shuriken
15 db robbanó jegyzet
10 db füstbomba
20 m drót
élelem és víz, váltás ruha a hátizsákban

//Végre ideértem, mondtam, hogy lassú mesélés lesz! Very Happy //
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Május 01 2020, 19:22

Tomboló semmi, nyugodt valami. Belsőm és környezetem igencsak ellentétes pompája ragyogott be engem, pedig semmi nem adott rá okot, hogy így érezzem. Az orvos a lényegi kérdésre nem felel, vagy inkább nincs ideje felelni. Elmondja, amit el szeretett volna mondani, aztán.. Ismét csak sötétség. Semmire nem emlékszem, csak hirtelen elöntött a feketeség.
Ahogy felébredtem, fehér falak öleltek körül, engem pedig.. műtöttek. Azonnal felugrottam volna, ami a lehető legrosszabb döntés lehet ilyen helyzetben, ám még időben visszaaltattak. Csak arra emlékszem, hogy nem tehettem semmit. Így, tehetetlenül zuhantam ismét a megmentő álomba. Ezúttal azonban nem láttam semmit. Vagy minden kiürült a fejemből.
Felkelve az orvos közli velem állapotomat. Mégis hogy alakulhatott ki bennem trombózis? Nem vagyok én kissé fiatal hozzá? Elutasítóan merevítem meg testem, aztán belenyugodva elernyesztem. Hátradőlök. Nincs mit tenni. El kell fogadnom. Harcos lélek vagyok, de ez ellen nincs kiút. Együtt kell élnem vele. Ha ellenszegülök, csak rosszabb lesz.
- Hogy alakult ki a trombózis? Milyen belső sérülésekre gondol? - Csak egy dolgot tartottam elképzelhetően, azonban ezt nem találtam valószínűnek. - Ugye ez nem azt jelenti hogy.. Fel kell hagynom a ninja léttel? - Kérdeztem hirtelen megriadva.
Természetesen nem mondtam ellent, felesleges lett volna. Elfogadtam a helyzetet, mégha vívódtam is magammal az első napokban. Hosszú ideig csak a kórtermemben meredtem a plafonra és azon elmélkedtem, vajon folytatható-e életvitelem és mit kell tennem a szövődmények elkerülésének érdekében. Erről orvosaimat is megkérdeztem. Meg akartam tudni, mit kell tennem, hogy ne fajuljon tovább a helyzet és hogy kerülhetek el más betegségeket, vagy szövődményeket. Unalmamban végül az élet nagy kérdései is elkezdtek foglalkoztatni, mint például hogy a szalonna csomagolásában egy vagy több disznó van-e. De voltak kellemesebb napok és hasznosabban eltöltött idő is. Mikor "híre ment" állapotomnak, befogadó szüleim rögtön meglátogattak és nekik köszönhetően a barátaim is megtudták, mi a helyzet. Ők enyhítettek fájdalmamon. Gyakran jöttek meglátogatni, amikor pedig nem voltak velem, olvastam és rajzoltam. Amikor pedig már tehettem, sétáltam. Hiányzott a friss levegő, az élet. Hiába olyan kegyetlen a ninjalét, a pörgés elengedhetetlen részét képezte életemnek. Magam sem tudom, hogy alakult ki ez bennem.. Utálnom kellett volna az egészet. De volt benne valami megfoghatatlanul gyönyörű. Vagyis így, elvesztésének árnyékában ezt éreztem.
Végül kiengedtek. Mély meghajlással köszöntem meg az orvosoknak amit értem tettek, megkérdeztem, hogy van-e még valami, amit tudnom kell, hogyan kell az elkövetkezendő időkben otthon élnem, kell-e a küldetéseken valamire kiemelt figyelmet fordítani -a teljesítésen túl-, majd összepakolva a holmimat és az ajándékokat hazaindultam. Különösen magányosnak tűntek mind az utcák, mind az üres otthonom. Most valóban jó lett volna újra látni Ait. Hamar elaludtam. Álomba akartam menekülni a valóság elől.
Másnap pedig egy futár ébresztette, a Hokage magához hivatott. Már nyúltam is volna felszerelésemért, amikor eszembe jutottak a történtek, így szomorú lemondással bólintottam és utcai ruhában útnak indultam. A Hokage Irodájához érve, félve végítéletemtől, egyszerre csalódottan, mégis izgatottan bekopogtam. Féltem a rám váró utasításoktól, hogy megmondják, mi is lesz a jövőmmel, csalódott voltam az esetleges következmények miatt, mégis izgatott, amiért újra itt állhatok és megtudhatom mindezt.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Május 03 2020, 11:40

// Yamanaka Inako - Eltűntek //

Miután hazaértél bőven volt lehetőséged mindent elintézni, amit csak szerettél volna. Felettesed elegendő felkészülési időt adott. Elpakoltál a megöröklött hátizsákba mindent, amiről úgy vélted kell majd. Vizet, élelmet és még váltásruhát is. Az ötlet jó sosem lehet tudni, mikor történik, valami nem várt esemény az emberrel. Például teljesen átázik egy hirtelen jött felhőszakadásban. És még arra is maradt időd, hogy édesanyád firssen elkészült ebédjével is jól lakhass, ahogyan azt senseied megjósolta. A családi étkezés közben pedig, ahogy felröppent a téma hogy küldetésre mész, mint minden jó szülő úgy a tieid is érdeklődni kezdtek feladatod iránt. Sajnos, ha akartál sem tudtál volna hosszú választ adni, hiszen te sem kaptál egy túlságosan kidolgozott eligazítást.
Az ebéd végeztével indultál a megadott helyre, hogy találkozz Hichiyo-senseiel, és megkezdjétek a küldetést.
 
Miközben kerested a nem túl nagy tömegben a férfi messziről, a tér túloldaláról int feléd. Amint látja, hogy észreveszed és elindulsz, maga is így tesz.
- Látom időben ideértél tanítványom. Remek, mindent sikerült elintézned, vagy van még valami teendőd indulás előtt?
Udvarias érdeklődése után, ha nincs semmi, amit még meg akarsz tenni, akkor elindultok. A falut hamar elhagyjátok és rövid időn belül eltűnik hátatok mögül is, az erőltetett menetnek köszönhetően, ami ninja erőnléteteket tekintve nem megterhelő számotokra.
- Drága tanítványom, fülembe jutott, hogy legutóbbi találkozásunk óta több olyan küldetésen is részt vettél, ahol amolyan ”nagyágyúk” vettek körül. Mond csak sikerült ellesned tőlük néhány fortélyt? – majd pár másodperc várakozás után folytatta. - Ami pedig fontosabb, ugye nem csak a létszámot növelted a jelenléteddel? Az ilyen eseményeken ugyanis, sokkal több tapasztalatot tudsz szerezni, mint a mostani küldetésünkkel.
Tempótok irama miatt a táj gyakran változott körülöttetek, ahogy haladtatok az úton. Hol egy kisebb erdőn keltetek át hol, több holdas sík, füves földeken. Még pár falunk is átkeltetek.  Végül olyan 5 órányi utazás után végül megpillantottátok azt a falut ahová indultatok. Nem volt túl nagy 80-90 lakóházból állt. Egyik oldalról megművelt földek és akóval ellátott legelők, a másikról 2 nagyobb épület, amik kisebb gyárak lehettek fogták közre. Az ipari oldalról, a telkek mögött alig 10 méterre kezdődött egy erdő, feltehetőleg az, ahol eltűnt a 2 ember.
- Most már lazíthatunk kicsit, mindjárt ott vagyunk. Sikerült megtennünk a távot a remélt időn belül! Mond mennyire fárasztott ki a jelenlegi tempó, szükségét érzed-e egy újabb erőnléti edzésnek?
Érdeklődik oktatód és felettesed állapotodról, miközben a falu határához értek.

Következő post jöhet ide:  Erdőszéli Falu.

// Lehetséges, hogy jellemben nem sikerült hoznom Hichiyot, ha igen jelezd kérlek, hogy tudjak változtatni a jövőbeli posztoknál. //
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Május 11 2020, 19:46

/Osumi és Hayato - Üdvözöllek és Búcsúzom/




~ Még a lábadozásod alatt - Osumi ~


- Természetesen nem kell felhagynia a shinobi léttel. A trombózis könnyen kialakulhat, sajnos sok esetben elkerülhetetlen. Mint azt mondtam, a maga korában nem kéne megtörténnie, de nem példa nélküli az eset. És szerencsére a legjobb helyen történt, azonnal kezelni tudtuk. Annyit tudok javasolni, hogy pihenjen, működjön együtt az orvosi személyzettel, továbbá, hogy kövesse minden utasításunkat. Biztosítom róla, hogy száz százalékosan fel fog épülni, következmények nélkül - az orvos ennyivel intézte el a dolgot. A továbbiakban pedig a kezelésed folyt, más orvosok vették fel az adataidat, mérték a testhődet.... csak a szokásos.



~ A Hokage rezidenciájánál - Osumi és Hayato ~

Osumi, te odaértél utcai ruhában a Hokage rezidenciájának ajtaja elé. Hayato, te néhány órával ezelőtt kaptál egy hivatalos parancsot, hogy jelenj meg itt teljes felszerelésben, remélhetőleg így is tettél. Mindketten ott álltatok, majd egy nálatok idősebb, taktikai mellényes chuunin férfi jelent meg. Rátok mosolygott, majd bekopogott és egy női hang jelezte, hogy "szabad". Ezúttal nem a Rokudaime fogadott benneteket, hanem Shizune ült az íróasztal mögött és nézegette a papírhalmazt. - Hogy bírta ezt Tsunade-sama? - motyogta az orra alatt, majd felnézett. - Áh! Gyertek beljebb - intett nektek és levágott egy dokumentumot elétek. A tekintete megállapodott rajtad, Osumi. - Még jó, hogy nem Kakashi-sama ül itt, ő nem biztos, hogy elnéző lenne a nem megfelelő öltözékért, Osumi-kun. A küldetés ismertetését követően ajánlom, hogy olyan gyorsan öltözz át, amilyen gyorsan csak lehet.

Nos... - kezdett bele. - Nem szoktam küldetéseket ismertetni, nem az én asztalom és... Tonton, ne kószálj el.... na szóval, lenne itt egy számotokra. Mint azt tudjátok, problémás helyzet adódott a Chuunin Vizsgán és elég sokan aggódnak. Kaptunk egy kisebb fülest a Láp Országának kikötővárosából, viszont az informátorunknak egy hete nyoma veszett. Titeket választottunk ki a küldetésre, melyet Akiyama-kun fog vezetni - nézett a chuunin férfira mellettetek. - A feladat egyszerű: utazzatok el a Láp Országába és derítsétek ki, hogy mi történhetett az informátorunkkal. Ha él, menekítsétek ki. Ha halott, pecsételjétek le a testét és hozzátok vissza a faluba. Ha elfogták, szabadítsátok ki. Ha komolyabb ellenállásra számíthattok, üzenjetek és erősítést küldünk. Fontos kiemelnek, hogy a lehető legdriszkrétebben kell eljárnotok. Ennyi lenne.

Shizune átnyújtotta a tekercset Akiyama-kunnak, aki intett nektek, hogy kövessétek. Az ajtó bezáródott és a férfi félrehívott titeket a folyosón. - Watanabe Akiyama - mutatkozott be. - Ti pedig ugyebár.... Osumi Hiroto és Gensai Hayato, ugye? Szeretném, hogyha megosztanátok velem, hogy mihez van affinitásotok, utána szerelkezzetek fel - itt rád nézett, Osumi - és találkozunk tizenöt perc múlva Konoha kapujánál. Nos, én inkább Raitonban és Katonban jeleskedek, plusz.... van egy-két trükk még a tarsolyomban - mosolyodott el. Miután elmondtátok neki a kellő információkat, megindult és valószínűleg a kapunál várt rátok.



//Amit kérek tőletek:
- Reagáljátok le ezt a posztot
- Hayato, te kérlek írj egy pár sort elsőként arról, hogy megkaptad a parancsot levélben, hogy jelenj meg a Hokage rezidenciájánál, küldetés miatt
- Osumi, térj ki kérlek arra, hogy hazamész és felszerelkezel
- A posztotokat ide írjátok, NE Konoha Kapujához, ott jelenleg brutális tumultus van és csak bezavarnánk a játékba. Viszont a posztotokban az szerepeljen, hogy a végén a kapunál találkoztok Akiyamával//

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Gensai Hayato Kedd Május 12 2020, 02:27

Egy átlagos napnak indult. Szokásosan dél előtt elindultam a napi edzésemre ,mint minden nap. A mai nap a kunai és a shuriken dobást gyakoroltam. Olyan 3 óra fele elindultam haza hogy meg ebédeljek. Mikor a kapuhoz közelítettem édesanyám a kertben tevékenykedett.


-Szép napot édesanyám


-Szia Hayato ,ahogy látom elfáradtál ,menj be vár az ebéd.


-Köszönöm szépen anyám.


 Ahogy beléptem az ajtón megcsaptam az orrom a forró ramen szaga. Beléptem az ebédlőbe ,majd leültem és meg ebédeltem. Miközben jó ízűen falatoztam észre sem vettem ,hogy jött egy futár. Csak annyi tünt fel hogy édesanyám beszél valakivel ,ekkor kimentem ,hogy megnézzem mi folyik ott kint. Mikor kiértem már csak annyit hallottam hogy:


-Köszönöm ,viszlát!


-Ki volt az anyám?


-Képzeld el a futár jött!


-És még is mit hozott?


-Nézd meg te magad.


Odaléptem édesanyámhoz majd nyújtottam a kezem a levélért ,majd anyám át is adta nekem. Nagy izgatottsággal kinyitottam a levelet majd nagy örömmel felkiáltottam:


-Végre! Képzeld édesanyám a Hokage engem hívat.


-Ez nagyszerű kisfiam. 


-Na de én átnézem a felszerelésem és indulok is nehogy elkéssek.


Édesanyám széles vigyorral bólintott felém. Ekkor befutottam a szobámba ,majd kiborítottam az övtáskám.


Tartalma:Dróthuzal (10m) , Szerszámok (1szett) , Füstbomba (5db) , 5 db Kunai (tekercsben), 5 db shuriken (tekercsben) , 1 db katana(tekercsben), senbon (10db) , 1db hátizsák , 3 db tekercs, chakra tinta ( 3 üvegcse), robbanó jegyzet(10 db)


-Úgy látszik minden megvan..


Kirohantam a házból ,majd elköszöntem édesanyámtól ,majd a Hokagéhoz igyekeztem... 


(Tudom nem a legjobb ,de még bele kell jönnöm.)
Gensai Hayato
Gensai Hayato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 127
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 120 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 157 (C)
Ügyesség/Reflex : 115 (D)
Pusztakezes Harc : 110 (D)

Tartózkodási hely : Láp országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Geninn
Chakraszint: 150

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Május 13 2020, 12:22

Ahogy a Hokage Palotája felé igyekeztem, mindinkább rámtört az érzés, hogy hibát követtem el. Nem szabadna utcai ruhában hivatalos fők előtt megjelenni, elvégre ők sem teszik ezt. Letargiába fulladó kétségbeesésem azonban elhatalmasodott ezen is és csak egy újabb kudarcként könyveltem el a többi egyéb hibáim tárházában. Nem fordultam vissza, a késés ugyanis talán még súlyosabb következményekkel járt volna, legalábbis úgy fogtam volna fel. Persze szokásom volt eltúlozni a dolgokat.
Odaérve egy nálam fiatalabb fiút pillantottam meg az ajtó előtt várni, majd megjelent egy látszólag mindkettőnknél tapasztaltabb Chuunin, akinek a kisugárzása a mosolya ellenére is egy kissé megrémített. Látszott, hogy nem érdemes vele szórakozni. Mosolyára egy meghajlással, de színtelen arckifejezéssel feleltem. Ő kezdeményezett, bekopogva megerősítették, hogy szabad a bejárás és úgy tűnik mindhármunkkal egyszerre kívánnak beszélni. Rásandítottam a Geninre. Gyakorlatlannak tűnt és bár nem volt borítékolva, hogy együtt megyünk küldetésre, a gondolat szöget ütött a fejembe. Ugyanakkor ott volt jártasnak tűnő taktikai mellényes férfi is. Érdekes csapat lenne, ha valóban összeállna.
Shizune megjegyzésére egy pillanatra félrevonom a tekintetem, miközben magamat korholom; valóban jobb lett volna az ösztöneimre hagyatkozva átöltözni, de már nem tehettem semmit. Kihúzott háttal, határozottan, büszkén álltam szemben vele. Bár még voltak kételyeim, nem hagyhattam, hogy ezek meglátszanak rajtam; erősnek kellett mutatkoznom. Nem keménynek, vagy hidegszívűnek, főleg nem tiszteletlennek, egyszerűen újra elő kellett hoznom magamból a tartásom. Igyekeztem nem félreérthetőnek tűnni.
A Chuunin Vizsgás Incidens elég régen történt, vajon miért most kaptunk fülest? És miért egy ilyen távoli helyről? Igaz, az információ onnan bajosan érkezhetett, beletelhetett némi időbe, míg elérte a falut, mégis.. Nem volt kellemes gondolat, de előfordulhat, hogy máris elkéstünk volna? Nem szavad ilyen sötét gondolatokkal traktálnom magam, már a küldetés előtt lemondani a sikerről, főleg nem egy emberi életről, de mégiscsak három hónap után küldenek ki minket, ráadásul azt sem tudjuk pontosan, ki ez az informátor; persze ez is a küldetés része. És elég fontos személynek tűnik az alapján, amilyen körülményesen kellett eljárnunk, vagyis a küldetés sem alacsony szintű; lélekben fellélegzek, hogy nem mondtak le rólam.
Mielőtt kilépünk az ajtón, visszafordulok és tiszteletteljesen meghajolok.
- Elnézést kérek - mondom szégyenkezve, majd én is elhagyom a termet. Akiyama-san előtt szintén végrehajtom a "szertartást" - ha a trombózis nem elég, még a végén hátproblémáim is lesznek.
- Szintén Katon és Raitonos vagyok, valamint értek a hajtechnikákhoz, ezeken kívül azonban semmiféle jártasságom nem igazán van, ami segíthetné a küldetés sikerét, beleértve a pecsételést - erőltetek egy mosolyt magamra, ahogy tarkómat vakarom. Igaz, nem a gyengeségeinket kérte számon, mégis fontosnak tartottam elmondani, mi hiányzik az én részemről. - Az valahogy kimaradt az Akadémián.
Szerettem volna a másik fiúhoz is szólni, ugyanakkora nem tudtam, hogy mit; vélhetően nem az első küldetése volt és fogalmam sem volt, mit mondhatnék neki. Útközben remélhetőleg megtörik a jég. Az elköszönést követően hazaindultam felszerelésemért, melyek közül nem mindent vittem magammal; túl soknak bizonyult. Alaposan végigmértem az összeset, ám idő szűkében nem volt alkalmam végiggondolni, mi kellhet egy ilyen küldetésre, így a szokásosakon túl csak egy nagy tekercset vettem magamhoz, valamint néhány napra elég élelmet, amit remélhetőleg lesz időm pótolni az út alatt, ha elfogyna.
Miután felöltöttem shinobi szerelésemet és összeszedtem a holmimat, útnak indultam a kapuhoz, ahol már várhattak rám - nem késtem, de nem is siettem el a dolgot. Ha valóban ott voltak, akkor az idősebb társunkhoz fordulok.
- Mit lehet tudni erről az informátorról? Hogy hívják, hogyan néz ki? Vagy ezt nekünk kell kipuhatolóznunk?

//Felszerelés:
Hátizsák: 2 Fuuma Shuriken, egy nagy tekercs, 20m drót, élelem
Széles övtáska: 5 kunai, 5 shuriken, 10 robbanó jegyzet, 3 füstbomba, 1 doboz energiatabletta (13 darab), kevés élelem
Shurikentartó: 3 shuriken dróttal összekötve, 2 shuriken

Kérlek szabd meg hány napra elég élelmet vihetek magammal.//


A hozzászólást Osumi Hiroto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 16 2020, 22:50-kor.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Uchiha Kagami Pént. Május 15 2020, 17:55

/Osumi és Hayato - Üdvözöllek és Búcsúzom/


- Köszönöm a kérdést. Szóval, az informátorunk nevét még nem adhatom ki. Meg kell bizonyosodnunk róla, hogy nem lett-e belőle kettős ügynök és nem tudjuk, hogy személyes kapcsolat fennáll-e közte és köztetek, így egyelőre úgy döntöttek fentebb - mutat a Hokage rezidenciára - hogy ezt az információt ne hozzam a tudomásotokra. Sajnálom - mosolyodik el keserédesen. - Ismertetem kicsit pontosabban a dolgot - guggol le kicsit oldalt. - A Láp Országában van egy kikötőváros - húzza elő a térképet. - Annyit tudunk, hogy az informátorunk ebben az épületben tartózkodott - bök rá egyre a térképen. - Nos, a kérdés az, hogy itt van-e még, vagy menekülni kényszerült, netán.... nos, bármi. Lényeg a lényegben, hogy ebben az épületben fogjuk kezdeni a keresést. A küldetése hivatalosan véget ért, így nem kell inkognitóban utaznunk, a továbbiak során az a fontos, hogy kimenekítsük. Ha a holttestét találjuk csak meg, akkor azt hozzuk magunkkal, egyes shinobijaink, nos... khm... képesek kiszedni még a holttestéből is információkat, ha még megvan az agya.

Nagyon fontos, hogy ne kószáljatok el, kövessétek az utasításaimat. Nem szeretném, hogyha bármelyikőtöknek baja esne. Híján vagyunk a jó shinobiknak, és bár a te előmeneteled megfelelő Osumi-kun, szeretném, hogyha követnéd az utasításaimat te is, egy szó nélkül. Ha azt mondom fuss, futsz. Ha azt, hogy hagyj ott, otthagysz. Ez rád is él, Hayato-kun. Ha harcba bonyolódunk, akkor az Akadémián tanult formációkat használjuk, igyekszünk kiegészíteni egymást a legmegfelelőbb módon. Ha egyikünk meghal, a másik kettő folytatja a küldetést. Ha ketten meghalunk, a harmadik folytatja. Ha mind a hárman eltávozunk, akkor Konoha új embert fog küldeni. És még valami: az erősítés hívása nem a gyengék menedéke. Ha én nem tudom megtenni, de meg kell tenni, hívjátok ti az erősítést! Akár úgyis, hogy el kell hagynotok a küldetés helyszínét és visszatérni a faluba. Ez parancs! Nos... nem vagy egy nagy szómágus, ugye Hayato-kun? - nézett rád, Hayato. - Örömmel venném, ha megosztanád velem, hogy mire vagy képes, bár úgy gondolom, hogy friss geninként van még mit csiszolni rajtad. Ha lesz időnk, szívesen tanítok neked ezt-azt, affinitástól függően persze. Ezt majd meglátjuk. Nos... mi van még... ja igen... - vesz elő három headset-et.

- Ezeket vegyétek fel most. A hatúsugara két mérföld, ezen belül tudunk kommunikálni egymással. Nyomjátok meg háromszor, így a hármas frekvenciára állunk rá, amit csak mi használunk egymás között. Ha nem hagyjátok el, akkor ingyen volt - kacsint rátok. - Nos akkor.... készen álltok? - tette fel a kérdést, de választ mintha nem várt volna. Megigazította a taktikai mellényét és elindult ki a kapun, be az erdőkbe. A küldetésetek megkezdődött hát. Vajon mi fog történni? Vajon harcolnotok kell? Megtaláljátok az informátort? Él egyáltalán még? Ki kell menekítenetek? Nos.... a válaszok előttetek álltak.



//A következő posztotokat IDE, a kikötővárosba írjátok kérlek. A következőket tartalmazza:
- Fél napos út, shinobi tempóban. Írjátok le az utat, ami az erdőn keresztül vezet. Nyugodtan kérdezhettek a chuunintól. Odáig írjátok, hogy megérkeztek a Tűz Országána kikötővárosába (félreértések elkerülése végett, itt csak hajót fognak keresni majd a karaktereitek az NJK-val).
- Értelemszerűen ennek a posztnak a lereagálását//
Hayato, neked egy tipp: mindig figyelmesen olvasd a posztot és a lényegi elemeire is reagálj, mégha röviden is. Belejössz majd, ebben biztos vagyok.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Meitsugawa Shori Vas. Aug. 02 2020, 15:44

//Umino Iruka//


A víz a megcélzott távolságban földet ért és létrejött a vízfal, amely már igazán Suijinheki-nek volt nevezhető. A fal szélére néztem és láttam ahogy az “visszahajlik”, mintha visszacsapna valamit. Ekkor egy kicsit megkönnyebbültem, úgy tűnt sikerült kivédeni mesterem technikáját. Meg is szűntettem a chakrám aramlását, hogy szembe nézhessek a jouninnal. De mire a vízfüggöny eltűnt azzal együtt az előljáróm is. A következő pillanatban pedig már hátba is támadott. Igaz a fegyver helyett csak egy ujj szegeződök a torkomnak, de a szituáció elég világos lett így is. A jó tanács is megerősítette a gondolatomat.
*Attól független, hogy védekező jellegű a technika még van gyenge pontja. Egy szemből jövő támadást tudok blokkolni, de jobb ha valaki figyel a hátamra. Sarokba szorításkor viszont tudok egy kis időt nyerni magamnak. Egy valódi harci helyzetben viszont az éberségem sem lankadhat, na mindegy, megfelel a célra. Ahhoz, hogy abszolút védelmet nyújtson kombinálnom kell majd még valamivel.*

Miután sikerrel zárult az új jutsu elsajátítása, elköszöntem tanítómtól és egyenesen hazafelé vettem az irányt. Hazaérve megjutalmaztam magam egy kiadós vacsorával és alvással, pótolván az elhasznált energiám.
Az álmomból kopogás rázott föl, küldemény érkezett számomra. Az üzenet rövid volt és célre törő, valamint halasztást nem tűrő. Apám épp távozott az újdonsült geninekből álló csapatához, még mielőtt kilépett volna az ajtón, beleolvasott a levélbe gyorsan. Még visszafordult és rám szegezte tekintetét.
- Jobb lesz ha komolyan veszed, kölyök.
Nézd át a felszerelésed és ha nincs valamiből elég akkor vegyél hozzá, még van rá időd. Akkor jársz a legjobban, ha mindent magaddal is viszel, lehet hogy rögtön ki is küldenek. Na, mindent bele! - majd sebtében el is ment. Hallgattam az öregemre, észszerű volt amit mondott. Ezért át is néztem, hogy mivel rendelkezek. A táskámban kutatva, eléggé keveseltem a dobófegyvereim számát.
*Három kunai a táskában, még kettő a fegyvertartóban. Öt senbon, öt shuriken és ugyanennyi robbanó jegyzet. Mindenképp viszek magammal mindent, de ha komoly dologról lesz szó ezek édes kevésnek számítanak.*
Miután összepakoltam a teljes felszerelésem, még egy másfél literes vízzel teli kulacsot is beleraktam a táskámba. Az előző küldetésen megrongálódott karpántom helyett igényeltem egy új, fekete fejpántot amit már fel is vettem. Rövidke készülődés után
megindultam a beszerzőutamra. A fegyverboltban vettem tíz darab kunait, shurikent és ugyanennyi senbont; valamint még tizenöt robbanó jegyzetet és tizenöt méter drótohuzalt. Az eladó hidegen és kimérten átnyújtotta a tárgyakat és még hozzá tette:
- Remélem ez egy darabig elég lesz önnek. - nem igazán értettem, hogy miért mondja, feltételeztem ,hogy ez a mennyiség soknak számít. A kínos csendet utólag próbáltam megtörni egy rövidke válasszal.
- Én is remélem. - majd ránéztem a falon lógó órára. Fél órám maradt a hokage rezidenciájához érni. Elpakoltam a dolgokat a táskámba, elköszöntem és sietősen távoztam.
Lépteim odaúton viszont már nem voltak olyan sietősek. Próbáltam méltósággal megérkezni, legbelül azonban mégis izgultam, hogy miről lesz szó. Nem fognak-e a hülyének nézni, hogy teljes harci felszerelésben jelenek meg.
Még maradt pár percem a kijelölt időig, de inkább bekopogtam; mégis csak jobb hamarabb érkezni mint később. A szólítás után beléptem Danzou irodájába, ahol már az iroda birtokosa és mesterem vártak rám.


// Eszközök -10 500 ryo//
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Aug. 16 2020, 11:48

// Meitsugawa Shori - Tengeri fosztogatók //
 
Szobába lépésed után még vártok egy kicsit látszólag vártok még valakire. A szoba berendezése nem változott legutóbbi látogatásod óta, szolid díszítés, kevés bútor. Az iratokkal, megbízói levelekkel teli íróasztal is a helyén a szoba másik végén, az ajtóval szemben. Mögötte a panoráma ablakok csodálatos kilátást biztosítanak a falura. Pár perccel később ismét kopognak az ajtón, miután megkapja az engedélyt, lenyomódik a kilincs és lassan kinyitva azt belép unokatestvéred Kaori.
- Jó napot! - Hamar kapja is a viszontüdvözlést a bent lévőktől, ahogy végignéz a szobán és látja, hogy már többen is bent vagytok, arcán kis aggodalom jelenik meg. - Ugye, nem késtem el?
- Nem, Shori érkezett ideje előtt. - felel neki mestered
- Arata még nem ért ide? - Folytatja a kérdezősködést, egy egyébként igen okos észrevétellel. Hol lehet csapatotok utolsó tagja.
- Ő falun kívül van, ezt a küldetést hárman fogjátok végrehajtani. - Jön, a válasz a chunin helyzetéről, a korábbitól komorabb hangon az asztal mögül. - De egyenlőre, ennyi elég is a kérdezgetésekből, nem teadélutánon vagyunk! Ami a küldetéseteket illeti, országunk egyik északi kikötővárosunkból induló Tészták országába tartó kereskedőhajókat sorra kifosztják. - Felemelte az egyik asztalon lévő mappát, ami a keze ügyébe volt gyorsan rápillantott, majd lapozott egyet. - Eddig mióta ténykednek négy hajó indult útnak, három a Tűz országából és egy a Tészták országából. Felvettük más országokkal is a kapcsolatot, hogy náluk voltak e kalóztámadások. - Tart egy kis szünetet, hogy ismét rápillantson a dossziéra - A Villám, Gőz és Fagy országából kapott visszajelzések arra utalnak, hogy ők nem észleltek efféle tengeri aktivitást. A Hullámok országától még nem érkezett válasz. A kapott információk alapján arra a következtetésre jutottunk, hogy csak az említett tengeri szakaszon portyáznak. A kalózokról nem sokat tudnunk. Egy hajót használnak, de létszámuk ismeretlen. Ez idáig portyázásaik nem szedtek emberi áldozatot, de félő, hogy ez csak idő kérdése. A feladatotok egyszerű, el kell fognotok a martalócokat és célba juttatni a hajót! Most feltehetitek a küldetéssel kapcsolatos kérdéseiteket.  

// A vásárlást elfogadom, levonhatod az összeget. //
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Meitsugawa Shori Vas. Aug. 16 2020, 14:54

//Umino Iruka - Tengeri fosztogatók // 

A fogadtatás kapcsán meg is könnyebbültem, hogy nem néztek hülyének a sietős tempó és felszereltség miatt. Néhány perc várakozás után egy ismerős arc is feltűnt az irodában, az unokatestvérem, Kaori személyében. Egy kicsit meglepődtem, hiszen rég volt már olyan ,hogy ő is velünk tevékenykedett volna. A huszas csapat teljes létszámához már csak Arata hiányzott, akire kuzinom rá is kérdezett. Egy rövidke válasz után Danzou hamar rendre is utasította, majd rátért a küldetésünk lényegére. Figyelmesen hallgattam őt ahogy egy dossziéba bele-bele pillantva közli velünk a kalóz támadások eddig ismert részleteit. Azonban volt két dolog a mondandójában ami megütötte a füelemet. Mégpedig, hogy a Hullámok országától nem érkezett válasz és a kalózokról nem sok információ van. Miközben beszél, aközben merülnek bennem fel különböző gondolatok és kérdések.
* Az világos, hogy miért pont a húszas csapat jelenlévő tagjait vezénylik erre a küldetésre, a terep legfőképp a mi kezünkre játszik, bár Kaori a föld elem miatt némileg korlátozott de ha ügyesen játsza meg a lapjait akkor még meg is tudja talán “csáklyázni” a hajót. A víz elemmel sensei és én esetleg még el is tudjuk süllyeszteni a kalóz hajót. De furcsa ez, hogy nem tudunk a kalózokról sokat. Nem mertek volna a kereskedők konfrontálódni velük? Vagy az éjszaka fátyla alatt pakolták ki a szállítmányt? Namigakure pedig nem adott választ, ha ez szándékos; nem pedig késlekedés vagy megakadályozták őket, akkor gyanúsíthatók is lehetnének. *
Amint megtudtuk a misszió célját a szokásos módon jöhettek a kérdéseink, melyeket nem röstelltem feltenni.
- Danzou-sama, nekem lenne néhány kérdésem. Lehet esetleg tudni azt, hogy a kereskedők ellenszegültek-e a kalóz bandának? Illetve mikor történtek a kifosztások? Valamint a kirabolt hajók legénysége számolt-e még be valamiről a történtek kapcsán? Milyen jellegű rakományokat céloznak meg legfőképp? - néhány kérdésem jómagam is irrelevánsnak éreztem, de úgy véltem jobb rákérdezni, mintsem tudatlan módon belefejelni rögtön a dolog közepébe.
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Hétf. Aug. 24 2020, 20:53

// Meitsugawa Shori - Tengeri fosztogatók //

// Daisuke párbeszéd színét inkább megváltoztattam, visszaolvasva kicsit zavarónak találtam. //
 
Miután Danzou megosztotta veletek az információkat, kaptatok pár percet, hogy átgondoljátok vannak-e még pluszkérdéseitek. Ezen rövid idő alatt végigpörgetted magadban miért a te csapatodat választhatták a feladatra és már látatlanban taktikákon agyalsz. Ami máskor talán elhamarkodott dolog is lehetne, mivel nem ismered a terepet. De ez a nyílt vízen talán nem akkora gond. Mire gondolataid végére értél a kapott információk hiányosságai is körvonalazódtak benned. Hogy ezeket szándékosan tették, vagy ténylegesen nincs róluk információ visszakérdezésekkel próbálod orvosolni.
- Eddig kisebb hajókat támadtak meg, aminek a személyzete is 6-8 főből állt. Ebből kifolyólag életüket féltve inkább nem szegültek ellen. Megelőlegezem nektek a következő kérdést, azt nem írták mit tartanak kis hajónak. Ami a rakományokat illeti arról nem írtak, vélhetőleg ettől függetlenül támadnak. Furcsaságról nem számoltak be, az időpontok pedig természetesen a menterendnek megfelelően történtek. Tehát ha egy hajó reggel ért be a ”vadászterületükre” akkor azt a hajót reggel csáklyázták meg.
A kérdésekre választ kapva Daisuke jelezte felétek, hogy ideje indulni. Átvette az információt tartalmazó dossziét a hokagétól, amiben valószínűleg található egy térkép, amin meg van jelölve a helyszín, ahol felszállhattok a következő hajóra.
- Látom Shori te már készen állsz az indulásra! De Kaori és én még nem készültünk fel rá, szóval neked várnod kell. Találkozó egy óra múlva a falu bejáratának terén. Legyen mindenki pontos, sziasztok!
Miután Daisuke rövid búcsút mondott nektek, Kaori is így tett és elindult haza. Hogy te mit teszel rajtad áll. Átnézed e a felszerelésed valamit otthon hagytál e, vagy kiegészíted mivel már tudod hol fog zajlani a küldetés javarésze.
 
Ahogy letelt a felkészülési határidő, a megadott helyen mesteretek már ott volt és a kapuőrökkel tárgyalt. Ahogy észrevette jelenlétetek a tömegben elköszönt a szolgálatban lévő shinobiktól és felétek vette az irányt.
- Remélem nem okozott gondot Kaori tartani magad a határidőhöz. - Kuzinod csak fejét rázza, jelezvén hogy nem okozott neki gondot az időkorlátozás. - Shori téged kár is kérdezni készen érkeztél egy órája is. De ha bármit otthon mertél hagyni, seggbe leszel rúgva. – fejezi be, egy apró mosollyal arcán a mondandóját.
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Meitsugawa Shori Csüt. Aug. 27 2020, 22:24

//Umino Iruka - Tengeri fosztogatók // 


Figyelmesen hallgattam Danzou válaszait a kérdéseimre. Nem sok új információval sikerült bővíteni az eddig meglévőket, azon kívül hogy kisebb legénységgel rendelkező hajókra támadnak és menetrendszerűen. Próbáltam levonni ebből konzekvenciákat de semmi lényegesre nem jutottam, talán már kezdtem kicsit túlgondolni az egész küldetést. Még mielőtt jobban elmélyültem volna a fantáziák kavalkádjába mesterünk indulót fújt nekünk majd megnevezte a gyülekezőnk színhelyét és idejét. Útnak is eredtünk mindannyian miután a formalitások megtörténtek. Egy órám volt a falu bejáratához érni, ezért nem vettem túl sietősre a tempóm. Andalogtam mindenfelé amíg a hokage szobrok aljánál nem kötöttem ki. Felfelé nézve bámultam falum vezetőinek képmásait, kifejezetten a negyediket és néhány emlék tört a felszínre évekkel ezelőttről.
* Legalább olyan gyors , mint a Yondaime Hokage, mi? Vajon mi történt ami miatt ennyire felnézel rá? Remélem sikeres leszel továbbra is ezen az úton és megyünk még együtt küldetésre; vagy megmérkőzünk még párszor, „riválisom”.*
Nem sokszor éreztem, hogy hiányozna valaki egy küldetésről. De már megszoktam ,hogy a csapatunk negyedik tagja mindig ott van és számíthatok a segítségére. Néhány másodperc múlva a tekintetem az első és a második hokage szobraira vettem.
* Még hogy a Shodaime… előbb a régi traumáimat kéne feldolgoznom amik hatnak a személyiségemre most is. Persze, neki ott volt a fa elem… nekem meg csak a víz. Inkább a második örökségét viszem tovább mint az elsőjét. Róla sem tudok sok mindent csak hogy igazi zseni volt… ha visszaértünk a küldetésről többet fogok olvasni róla. Talán az ő nyomdokaiba lépni könnyebb lenne számomra. De mindegy is. Még van egy hely, amit szeretnék meglátogatni. *
Míg az időm engedte ezért gyors léptekkel melyek a Shunshin no jutsuval voltak időnként tarkítva, a temető felé vettem az irányt. Odaérve ellenben már ismét tempóváltás következett. Nem szerettem volna a többi jelenlévőt megzavarni, így hát méltóságteljesen haladtam tovább egészen édesanyám sírjáig. A síremlék maga rendezett volt, erről gyakorta gondoskodtunk apámmal. Anyám hiánya és elvesztésének a fájdalma ellenben a mai napig nem múlt el. Mindig felzaklatódtam ha arra a hajnalra gondoltam. Pár halk szót azonban még ilyenkor is intéztem egykori édesanyámhoz.
- Sajnálom, hogy üres kézzel állítottam ide; de ismét küldetésre megyek. A tengeren kell majd végrehajtanunk a missziót. Remélem tudok úgy teljesíteni ez alkalommal, hogy büszke lennél rám. Amint visszatértem; ígérem, hogy hozok néhány szál friss virágot. -
Lehajtott fejjel tovább bandukoltam, a kedvem nem volt túl rózsásnak mondható. Hosszú ideje úgy éreztem, hogy változnom kellene és a jelenlegi csapatfelállás azt sejtette velem, hogy épp itt az alkalom.
*Nagy szerencsém volt eddig, hogy mindig kimentették a hátsóm. De muszáj jobban odafigyelnem,nem mindig leszek ilyen mázlista örökké. Figyelmesebbnek kéne lennem a harci helyzeteknél; másokkal és még a saját képességeimre is oda kéne figyelni. Nem lehetek örökké a saját kis önsajnáltató burkomban*
Lassacskán a megbeszélt helyre is értem, ahol már az unokatestvérem várt is ránk. Mosolyogva köszöntöttem és Daisuke érkezéséig csevegtünk is egy kicsit. Pár percen belül a jounin is feltűnt; figyelmes és kicsit csipkelődő is volt, utóbbi legalábbis velem. Még ha provokatívnak is tűnhetett külső szemlélő számára, mi azért már értettük a viccet.
- Sensei, csak a jó modoromat hagytam otthon szokás szerint. A seggberúgást meg tartogassuk a kalózoknak, nekik én is szívesen osztok párat. De te sem felejtetted otthon a savanyú káposztát? - élcelődtem egy kicsit felettesemmel. Közben pedig már egyre inkább arra vártam, hogy meginduljunk a kikötő felé és kamatoztathassam az eddig tanultakat.
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Csüt. Szept. 03 2020, 17:53

// Meitsugawa Shori - Tengeri fosztogatók //
 
Elválásotok után rád az üres várakozás várt volna, mivel felkészülve érkeztél a Hokagéhoz. De ez az üres idő kapóra jött abban, hogy meglátogathasd édesanyád sírját. Sok időt ugyan nem tudtál nála tölteni, de a szándék a lényeg. Bizonyára ezt a kevés időt is értékeli a túlvilágról, talán ha szerencséd van még üzenetet is küld odaátról valamilyen formában.
Az indulási pontnál hamar újra verbuválódtok, ahol Daisuke gyorsan érdeklődik felkészültségetekről, ami kezd átmenni poénkodásba részetekről.
- Minek nekem a savanyú káposzta, ha itt vagy nekem te és a tök fejed? Elég lesz azt figyelni, és vigyázni.
A kedélyjavítás után útnak indultok. Mivel a kikötő ahová tartotok normál tempóban több napos gyalogút senseid úgy dönt ninja tempóban teszitek meg az utat, hogy ne késsetek. Futásotok egy átlagembernek erőltetett menetnek felelne meg, de nem nektek, számotokra alig megterhelőbb, mint egy kocogás. Utazás közben többször tartottatok rövidebb, pár percig tartó pihenőket, nagyjából olyan másfél-kétóránkénti időszakokban. Ilyenkor vízzel olthattátok szomjatokat, vagy éppen könnyíthettetek hólyagotok nyomásán. Tempótokból adódóan a látnivaló legtöbbször ugyan az volt. Elmosódtak a képek és csak azt tudtad kivenni erdőben vagytok, vagy réten. A távolban lévő dolgok nem mosódtak el csak, de azok is viszonylag hamar eltűntek a horizontról. Nehéz lehetett elhinni néha, hogy mestered ilyen körülmények közt is könnyedén tájékozódik.
 
Késő délután volt már, amikor megéreztétek orrotokkal a szélben a tengert. A víz illata a sós levegővel párhuzamosan terjed a levegőben. Fél óra és megpillantottátok a végtelennek tűnő óceánt. A kék vízen a visszaverődő nap még fehéren csillogott. A távolban pedig egy település állt a part mentén. Mint minden távolról az is kicsinek tűnt, főleg a hatalmas óceánnal körülvéve. Ám ahogy közeledtetek egyre nagyobbnak látszott. Mire odaértetek és teljes valójában láttátok rá kellett eszmélnetek alig kisebb a hely, mint konoha. A kezdetben alig érzékelhető sós levegő, már jól érzékelhető volna, de ahol emberek laknak ez nem mindig jön össze. Az egyéb emberek által kreált illatok és szagok elnyomták. A kikötőt estefelé értétek el. A víz már nem kék volt, hanem narancsos árnyalatú a napkorong is mintha kevésbé fényesen ragyogott volna, miközben haladt lefelé az égen. A kikötőmesternél jelentkeztetek először, aki elmondta hol horgonyozik a ”Ragun” névre hallgató szkúner.
A Hokage rezidenciája - Page 10 Latest?cb=20131204201620

A matrózok éppen a bepakolást utolsó mozzanatait végezteék, amikor megérkeztetek. A kapitány köszöntött titeket, majd a kései időpont miatt át is adta a megtiszteltetést az első tisztnek, hogy megmutassa, hol van a kabinotok. A raktértől 2 helységgel odébb kaptatok helyet, egy 4 függőágyas szobában. A fekhelyeken kívül egy rögzített 8 fiókos szekrény, és szintén rögzített padok voltak a bútorok. A nappali fényt ez tányér nagyságú edzett üvegű ablak biztosította. Az éjszakát a hajón töltöttétek, további két emberrel a legénység tagjai közül, akik éjjel őrizték a rakományt.


Következő helyszín: Kikötőváros
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Szer. Júl. 05 2023, 22:20

// Hyuuga Kagura //

Új nap virradt a levelek közt rejtőző falura, ennek ellenére te a jól ismert már távolról is jól látható Hokage arcképek alatt időztél, pontosabban az azok alatt található falu vezetőjének irodájának körépületénél.  Ittlétednek természetesen oka is van, ami egy behívő magától a Hokagétól, ennek pedig a falu egyetlen ninjája sem merne ellenszegülni. Valószínűleg már jó párszor megfordultál az épületben különböző küldetések miatt, így az eltévedés veszélye már rég nem áll fenn nálad, gyakorlottan mész végig a folyosókon. Kopogásodra beinvitálnak, magaddal szemben az ablak és az ajtó közt, a székében ülve megpillantod magát Hatake Kakashit, tőle jobbra pedig egy a harmincas évei körül járó fekete hajú, kunoichit. A nő viselete, a tipikus konohai ninja egyenruha, hosszú haját lófarokban hordja.
A Hokage rezidenciája - Page 10 1091cc618c687a50eab73ddbdcbbc39b

Miután köszöntek neked, a hatodik hokage kis türelmedet kéri, percekkel később pedig befut egy veled nagyjából egyidős srác is. Barna haja, alatt komoly tekintetű szempár látható, ami egy kicsit jobban, hozzájárul a ”rosszfiú” kinézethez, amit hiányos dizájnú felső ruházata sugall. Közömbösen köszönt titeket, miközben odasétál melléd.
A Hokage rezidenciája - Page 10 70605b99ef5e7db57246f823d91d6ca1

- Tehát mindenki itt van nagyszerű! - és bár a maszkja miatt nem látszik, Kakashi tekintetéből talán kivehető hogy éppen mosolyra húzta száját - Szeretném bemutatni nektek fiúk Hida Junko-t, - ahogy ránéztek a nő apró mosollyal az arcán int felétek - mától ő lesz megbízva a kiképzésetekkel. Az első közös küldetésetek pedig az, hogy egy levelet elszállítsatok Otafuku Gai-ba. A levelet Junko már megkapta, így az eligazításnak itt vége is. Sziasztok!
A küldetés rövid ismertetése után, a rokudaime hokage visszatért egyéb elfoglaltságaihoz, ti pedig elhagytátok a szobát.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hyuuga Kagura Hétf. Júl. 24 2023, 20:02

Kagura egész éjjel tomboló szívét próbálta csitítgatni. Mióta hazaért a faluba -és látta azt lerombolva- alig tudott nyugodni. Méltányos bosszúról, hősies csatákról álmodozott amiknek meséin felnőhetne a következő generáció. Persze nem élt álomvilágban, tisztában volt saját korlátaival; mégis, ha csak egy kicsit is kivehetné a részét belőle... Rosszkor rossz helyen lenni, ám tisztázni a dolgokat és helyreállítani a falu becsületét. Egy nemesasszonyt kísérni  akinek fontos szerepe lehet a diplomáciai kapcsolatok megőrzésében. Egy karaván védelme, mely rábukkant valami lényegesre... Annyi volt a lehetőség! Este még úgy érezte, csalódna, ha másképp történnének az események.
A Hokage irodája előtt várakozva a régi izgalom tört rá, melyet most némi bosszúvágy is fűtött, ám ezt leginkább elnyomta gyermeki kíváncsisága. Heves szívveréssel lépett be a kör alakú helyiségbe, így még inkább pánikba esett, amikor a Hokage mellett álló kunoichit megpillantva pulzusa átugrott egy ütemet. Gondjának jelét nem mutatva a küldetés ismertetése során alaposabban szemügyre véve két társát láthatta, hogy a nő nála jóval idősebb lehet és ez valamiféle könnyebbséget -vigaszt- nyújtott a számára. Mindkettő bemutatásakor fejet hajtott az illető felé.
A másik fiú viszonylag átlagos hatást keltett, de ha a harci képességei egyeznek az önbizalmával -és a pimaszságával- még akár kulcsfigurája is lehet a történetnek. Persze ez csak nyilván tovább növelné egóját, már ha a tiszteletlensége ebből fakad.
A küldetés rövid ismertetése után még mindig zakatoló szívvel lépett ki a nagyobb körbe és a másik kettőhöz fordult.
- Alig várom, hogy együtt dolgozhassunk - hajolt meg, ezúttal rendesen. - Megkérdezném mi áll a levélben, de gondolom szigorúan bizalmas - húzta el kicsit a száját.
Egyáltalán nem érezte magát csalódottnak, feldobta a lehetőségek sokasága.
Hyuuga Kagura
Hyuuga Kagura
Inaktív

Elosztott Taijutsu Pontok : 260
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 154
Erő : 115
Gyorsaság : 196
Ügyesség/Reflex : 167
Pusztakezes Harc : 178


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 241

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Szomb. Aug. 05 2023, 22:26

// Hyuuga Kagura //
 
A Hokage irodájában nagy meglepetésre nem csak, munka várt hanem egy új csapat is, akikkel dolgozhatsz. Csapattársaid üdvözlésén kívül nem igazán beszéltél, kivéve amikor Kakashi megemlítette a küldetés tárgyát képező levelet. Jól sejtetted a férfi nem osztja meg veletek a levél, tartalmát.
A szoba elhagyása után a vezetésetekkel megbízott kunoichi intéz felétek néhány gondolatot:
- Fiúkák, mivel a levél nálunk ezért úgy gondolom, nem kellene sokáig halogatni az indulást. Igaz még nem ismerjük egymást, de úgy vélem egy levél leszállítása nem olyan komoly küldetés, aminek elvégzéséhez a csapat tagjainak beható ismerete szükséges. Ezért az ismerkedést meghagyjuk az útra! Most menjetek haza, készüljetek össze egy körülbelül… - a nő kezét enyhén ökölbe szorítva állához emeli, egyedül mutató ujja egyenesedik ki amivel, finoman rúzsozott vörös ajkait kezdi ütögetni, gyors fejszámolás után végül döntésre jut - olyan három, négy lesz az utazás oda-vissza. Szóval ennek megfelelően pakoljatok, indulni másfél óra múlva fogunk! Találkozási pont pedig itt az épület előtt lesz.
A parancs kiadása után a csapat szétszéledt, hogy otthon felkészüljön az indulásra. Igaz Junko nem adott sok időt a készülődésre, de a küldetés maga nem is igényel nagy felkészülést, jóformán csak arra kell készülnötök, hogy több napig távol lesztek a falutól.
 
A kiadott határidő végére, ahogy megközelíted a falu vezetőségének épületét, látod amint a folyamatosan mozgásban lévő tömegben ketten állnak csak. Igen új csapatod, tagjai már csak rád várnak, hogy indulhassatok. Ahogy te kiszúrod őket a tömegben, úgy ők is meglátnak téged, Junko mosolyra húzza száját, Yasuo tekintet viszont ezen rövid idő elteltével sem enyhült meg. A kunoichi lassan megindul feléd, őt pedig követi a fiú egy lépéssel lemaradva.
- Akkor most, hogy teljes a csapat mit gondoltok, indulhatunk?

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Hyuuga Kagura Vas. Aug. 06 2023, 10:36

Kezdetben kissé szorong a kijelentése okozta lehetséges retorzió árnyképétől, melynek könnyed félresöprése nem hagy mást hátra, mint egy aggódó bolondot. Legalábbis ő így érezte, mindenesetre örült, hogy nem verték nagy dobra "kíváncsiságát".
Az eligazítást követően lehorgasztott fejjel tart haza, hogy ne lássa a szívettépő pusztulást. Nem csak azért volt szomorú látvány, mert mintha az egész addigi élete romokban hevert volna most körülötte, hanem azért is, mert egy percet sem töltött az újjáépítésével. Nem tudott. Mindig kibúvókat keresett, hogy ne kelljen emlékeztetnie magát a történtekre és így megmaradjon hamis lelki békéje. Titokban arra várt, hogy a falut majd seperc alatt helyrehozzák és őneki nem lesz más dolga, mint a Hokagék arcképeiről a falun végignézve ismét otthonnak nevezni azt, mintha mi sem történt volna. Otthonnak amit ő nem segített felépíteni.
Gyorsan kiverte fejéből a gondolatot és helyére a küldetés részleteit helyezte. Észre sem vette és már hazaért, fejében csak az elkövetkezendő napok kaptak helyet. Bepakolta szokásos felszerelését, ezenkívül tekercsbe pecsételve három dézsát, élelmet és vizet. Zsebre dugott még egy öngyújtót és külső megjelenésének elrendezése -melyet nem a csapat női tagja, hanem a küldetés miatt tartott fontosnak-, valamint egy étkezés után útnak is indult.
A folyamatosan hömpölygő embertömegben a két állandó konstans nyújtott iránymutatást, így még ha akarná sem tudná eltéveszteni a helyet. A korábbiak miatt enyhén fásult mosollyal felel a vezető üdvözlésére, mely rögtön csipkelődővé válik kérdésére, ahogy Yasuora pillant.
- Ha mindenki készen áll - mondja, ügyelve arra, hogy ne tűnjön túl gúnyosnak a mondandója.
Bár nincs gondja a néma útitársakkal, hiszen ilyen küldetésből is bőven kijutott már neki, ha senki nem vet fel semmilyen témát, ő kérdez olyan dolgokról amik valóban érdeklik. Nem árt előre felkészülni, ráadásul szokás szerint ismét nem túlozták el a küldetés ismertetését. Ha van is bármilyen veszély a dologban, arról ő semmit nem tud.
- Mit lehet tudni Otafuku Gairól? Illetve a küldetés jellegéről? - Itt elsősorban olyanra gondol, hogy fontos-e az első benyomás, jut-e szerep számukra, várható-e veszély az úton.


//Felszerelés: íj, 10 nyíl (tekercs), 2 robbanójegyzetes kunai, 3 kunai, 8 robbanójegyzet, 5 füstbomba, 1 doboz energiatabletta (széles övtáska), 3 dézsa (3 tekercsben), elsősegély készlet, gázmaszk (tekercs), élelem, víz (tekercs), chakratinta, szerszámok, 5 senbon, 10 makibishi (tekercs), 10m drót (tekercs), 2 Fuuma Shuriken (2 tekercsben), öngyújtó (zseb), ninja felszerelés. A kevésbé fontos tekercsek a hátizsákban.
Hyuuga Kagura
Hyuuga Kagura
Inaktív

Elosztott Taijutsu Pontok : 260
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 154
Erő : 115
Gyorsaság : 196
Ügyesség/Reflex : 167
Pusztakezes Harc : 178


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 241

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Umino Iruka Pént. Szept. 01 2023, 20:51

// Hyuuga Kagura //

// Bocsánat kicsit elnéztem a határidőt várakozásodért +5ch a kompenzáció //
 
Miután Junko nagyjából ismertette, milyen hosszú utazásra is kell számítanotok, a csapat már szét is válik. A hazaút megterhelő, mert ugyan a felújítások megkezdődtek, de a falu nagy része továbbra is romos, a látvány hatására nem is probléma, ha egy hazafinak összeszorul a szíve. De a te esetedben kissé egyedi, ugyanis nem azt sajnálod, hogy nem tudtad ninjaként a pusztítást megakadályozni, hanem az, hogy nem segítesz a restaurálásban. Hazaérve gondosan összepakoltad a holmid, és még egy étkezés is belefért a végén.
Összefutva a csapattal, vezetőtök az indulásról kérdez titeket, te verbálisan válaszolsz is, hallgatag férfitársad viszont egy néma bólintást intéz.
 
Ellenvetés híján a csapat megindult célja felé Otafuku Gaiba, a falu határon túlérve gyalogtempótokat kocogásba fordult, ami egy ninja fizikumának egyáltalán nem megterhelő. Alig pár perece megkezdődő néma utazásotokat kíváncsiságod töri meg.
- Otafuku Gai nos, egy... egy üdülőhely végül is, a város leginkább a turistákból él, akik a fürdőket látogatják. A küldetés jellegéről nem igazán tudok én sem sokat, igazából ninjákkal nem szoktak leveleket küldetni, hacsak nem a saját, vagy más ország daimyoinak, esetleg ninja falvak vezetőinek küldik, de akkor azok szigorúan titkosak és nem a ti szinteteken lenne. – vár egy kicsit, majd úgy dönt megosztja veletek saját elképzelését - Ez pusztán spekuláció, de szerintem valamelyik nemes, esetleg a daimyo szeretne ellazulni néhány napra, ám a harcok miatt paranoiásabbak, mint korábban és nem mernek postai levelezés által kommunikálni, pénzük pedig van, hogy ninjákat fogadjanak a legpitibb feladatokra is.
A hallottakra Yasuo mindössze ennyit válaszol: - Hümmm!
Bőbeszédű társadra, ha ránézel ugyanazt az unott fapofát láthatod, mint Konohában is, ezzel ellentétben amikor az előttetek, haladó Junko sensei visszapillant rátok szemében láthatod egy pillanatra a lelkesedést, esetleg kíváncsiságot, hogy vajon mi a véleményed teóriájáról.
 
Több tíz kilométereket tettetek már meg kocogva és látszólag egy darabig még nem lesz megállj, így a csöndet most a nő töri meg, ismerkedés céljából.
– Nos fiúkák biztosan kíváncsiak vagytok milyen ember is a vezetőtök, de ha nem is én kíváncsi vagyok rátok így a bemutatkozásom után ti fogtok jönni. Kezdésnek pedig arról mesélnék milyen ninja is vagyok. Már lassan tizenöt éve vagyok kunoichi, jounin pedig már öt, korábban már vezettem csapatokat, bár azok tagjai mind chuninok voltak. Doton az első és egyetlen elemem, de jártas vagyok az Iroi jutsuban szóval, ha megsérülnétek bátran forduljatok hozzám. – miközben ezt mondja ismét hátrafordul, hozzátok és kedvesen rátok mosolyog. – Érdekel még esetleg valami, velem kapcsolatban?
Ő maga valószínűleg úgy véli ezzel egyenlőre ennyi elég is róla, mert nem mond többet rátok vár, hogy belekezdjetek, ami rád hárul mert társad az elmúlt időszakban sem lett bőbeszédűbb.

// Következő post helyszíne: Hegyvidék //

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Sarutobi Asuma Pént. Nov. 03 2023, 21:16

// Levél a távolba //


[Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Naito Kenji]
Érdekes napra virradt Konoha megtépázott, ám moráljából semmit nem veszítő faluja. Igaz ahhoz már hozzá volt szokva mindenki, aki egy kicsikét is jártas a ninják világában, hogy a ninja falvakat felkeresik különféle küldetések elvállalásával, hiszen ebből tartják fenn magukat, ám mégis érdekesség számba megy, ha egy küldetést a Hokage ad fel. Egy biztos, ez nem hétköznapi. Bár maga a küldetés sem az, pedig igen egyszerűnek tűnik. A feladat nem más, mint egy genin elkísérése a Láp országába, aki ott szeretné megtalálni a Tigrisek faluját. Nem rendkívüli küldetés és teljesen szokványos dolog, hogy egy genin mellé magasabb rangú shinobikat rendelnek, hiszen alap esetben a geninek csapatban egy sensei társaságában tevékenykednek. Alap esetben. Ez a helyzet annyiban tér el a szokványostól, hogy a kísérendő genin tudása és tapasztalta messze meghaladja a rangban hozzá hasonlókat így a mellé rendelt kísérők beosztása és tudása egy elég nívós csapatnak nevezhető. A Hokage kiküldte az értesítéseket név szerint: Osumi Hirotonak, Yamanaka Inakonak, Kaibutsu Hirotonak és Naito Kenjinek. Az értesítés szövege egyértelmű és megkérdőjelezhetetlen volt: Reggel nyolc órakor a Hokage rezidenciáján küldetés eligazítás. Megjelenés kötelező!


Másnap reggel:
A reggeli napsugarak teret nyertek maguknak az égbolton és néhány madár csicsergése jelezte, hogy véget ért az éjszaka és egy új nap, megannyi váratlan dologgal kezdetét vette. Ez a nap volt az a nap, mikor egy négy tagú magasan képzett shinobiból álló csapat megkapja a vezetőtől a küldetésüket. Miután mindenki megérkezett Kakashi el is kezdte az eligazítást. - Jó reggelt! Köszönöm nektek, hogy eljöttetek. Egy nagyon fontos küldetéssel szeretnélek megbízni titeket. Aokaze Atsushi falunk egyik nagyszerű geninje el szeretné hagyni a falut, hogy a Láp országába utazzon, ahol felkeresheti a feltételezhetően abban a térségben található Tigris ninjuu falut. Mivel geninről beszélünk ezért mindenféleképpen kell mellé kíséret. Ezért hivatallak titeket ide. - itt egy levegő vételnyi szünetet tartott. Látta rajtatok, hogy nem értitek azt, hogy miért kelletek ennyien egy genin pesztrálásához, ám mielőtt kérdezhettetek volna folytatta. - Persze nem csak erről lenne szó. Ha csak ennyi lenne elég lenne egyikőtök is. Fontos küldeményem lenne Hikaichi kereskedő város vezetőjének, amit nektek kell elvinnetek. Ez a levél nagyon fontos a jövőnkre nézve így tegyetek meg mindent azért, hogy eljusson a vezetőhöz. - mondta Kakashi majd elővette az asztala fiókjából az üzenetet tartalmazó tekercset. A tekercs kinézetében semmiben nem tért el egy hétköznapi, boltban vásárolható egyszerű tekercstől. Feltételezhetően a Hokage azért ezt a hétköznapi tekercset használta a fontos üzenethez, mert ez senkiben nem kelt gyanút, hiszen minden ninjanál szokott ilyen tekercs lenni, ha ennél igényesebb, díszesebb darabot használt volna az fel kelthette volna az emberek figyelmét. Kakashi átadta a tekercset Osumi Hirotonak. - Hiroto! Te fogod vezetni ezt a küldetést ezért rád bízom ezt a tekercset. Vezetőként a te felelősséged lesz az, hogy épségben eljuttasd a csapatot a Láp országába és át add ezt az üzenetet a kereskedő varos vezetőjének. Most induljatok, egy óra múlva találkoznotok kell Atsushival a kapuknál. A kikötőben pedig keressétek majd Zanta kapitányt, ő a legjobb tengerész a környéken. - fejezte be az eligazítást Kakashi és mielőtt elküldött volna titeket átadott mindenkinek egy engedélyt. Ez az engedélyt felhatalmazás számotokra, hogy legálisan hagyjátok el a falut, egyben egy igazolás, hogy hivatalos ügyben jártok el. Miután mindenkinek kiosztotta az úti okmányokat útnak engedett titeket. - Hiroto! Atsushi papírjait neked adom, ezt majd add át neki! - Egy óra felkészülési idő nem sok, de mindannyian tapasztalt ninják vagytok, így tudjátok, hogy mire van szükségetek egy több napig tartó küldetésen.




[Aokaze Atsushi]
Eljött a nagy nap. A régóta dédelgetett álmod a mai napon egy lépéssel közelebb kerül. Miután jelezted a falu vezetőségének az utazási szándékodat a Hokage közölte veled, hogy geninként egyedül nem hagyhatod el a falut, így mindenféleképpen kíséretet fogsz kapni, ha tetszik, ha nem. Kakashi további utasítása egyszerű volt. Felkészülve a kapuban kell várnod a társaidat. Tudtad, hogy egy hosszú út áll előtted, így igyekeztél minden fontos felszerelésedet elrakni és a megbeszélt időpontban megjelenni a kapuknál.


// Kedves játékosok a Levél a távolba küldetés ezennel kezdetét veszi. Kezdő posztjaitokat Konoha kapujához kérem. Kérek mindenkit, hogy frissítse az adatlapját, illetve ha indulás előtt szeretne még vásárolni azt még most az első posztjában megteheti. Hosszú út áll előttetek úgy készüljetek. Határidő: 2023.11.11 23:59 //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

A Hokage rezidenciája - Page 10 Empty Re: A Hokage rezidenciája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.