Erdőségek

+90
Hirota Yukionna
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Senshi Jakoutsu
Maito Gai
Arashi Himiko
Tsuuzoku Tomoe
Hakkyou Katsumi
Sasaki Haru
Uchiha Kagami
Obake Kaito
Uchiha Obito
Kawajiri Satoshi
Hattori Arata
Mitsunobu Ryounsuke
Senju Tobirama
Hasegawa Zauki
Kagemare Ran
Hyuuga Oyoki
Imagawa Takayama
Inugoya Yukinohana
Akihiro Jaken
Kenshiro Karu
Katsumi Mao
Kenshiro Erisa
Kenta Koizumo
Namikaze Minato
Miyagi O. Misa
Isha Dansei
Mitsuya Akane
Motoi Yazaki
Fuu
Rabada Genkou
Suijin Benzaiten
Kamio Hiraku
Ishin Taro
Pein
Yamato
Shimura Danzou
Fukasaku
Uchiha Itachi
Aokaze Atsushi
Orochimaru (Inaktív)
Miyamoto Musashi
Taidana Kaito
Akira
Sesshou Sarasho
Killer Bee
Hikari Ayame
Jiraiya
Seimitsu Kazuya
Kakuzu (Inaktív)
Hateshi
Deidara
Osumi Hiroto
Hinata
Moriyama Shinimi
Kitori Musato
Shiren
Aono Takefumi
Hayata Bakin
Huramino Saito
Hatake Kakashi(Inaktív)
Shikoku Naoki
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Uzumaki Kushina
Akki Kamihira
Shiruba Tsuki
Sai
Kagetora Akihito
May Yuriko
Chrono
Ayami Remiyu
Gruczi Duneai
Hazukage Kurono
Karin
Hyuuga Hinata (inaktív)
Hazukage Ishida
Namikaze Minato(Inaktív)
Takada Hana
Hyuuga Shakaku
Konan1
Suyiko Shiai-Ne
Aburame Shui
Kaibutsu Hiroto
Haru Noriko
Unazaki Kibusha
Kaoshiro Roku
Kanmiru
94 posters

29 / 29 oldal Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Jiraiya Szer. Okt. 21 2020, 11:36

A kinti világot úgy hagytad magad mögött, hogy talán a legjobb szájízzel jöhess el. A gyerekek végül azon kezdtek el vitatkozni, hogy mégis akkor kit szeretett jobban a hercegnő, és ehhez hasonló dolgok. A portékáikat árusítókat is viszonylag könnyen ott hagytad, s miután megbizonyosodtál róla, hogy egy enyveskezű tolvaj sem csent el tőled semmit, folytattad utadat.

[...]

Odalent a nyirkos, hideg, és minden tekintetében rideg folyosókon járva, lassan megérkeztél célodhoz. 
- Akkor hát mi járatban? Megmondtam már, nem készülök semmire. - Dünnyögte beletörődötten, megtörten, s mintha minden szavát nehezére esne kipréselni. Köhécselt. - Én. De te ki vagy? - Kérdezte gyanakvóan, hiszen még nem álltál a cellája elé. Tudtad jól, még két lépés és ott vagy, ő pedig valószínűleg az ágyán ül. 



// Felírva, jóváhagyva! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Nov. 09 2020, 08:46

// Annak, aki átveszi Jiraya helyét //
 
Lent a sötét tömlöcben a helyzetnek megfelelően lassú párbeszéd alakult ki köztem és a cellája sötétségébe burkolózó Kaza közt. De mivel nekem is van félni valóm én magam sem fedtem fel kilétemet, és csak annyira közelítettem meg a börtön rácsait hogy a fáklyák fénye pont ne világítsa meg arcomat. Ezt csak azért tettem, mert továbbra is Shiogake képében díszelegtem, és nem lett volna jó, ha őrült módjára kiabál és valami őrültségbe fogott volna, az öreg arcának láttán. Ám hangja nem tükrözött olyan életteliséget, hogy ilyet tenne akár egy ellenség láttán is. Így lassan közelebb léptem a cellájához. Közben mielőtt arcomat felfedte volna a fény még így szóltam.
- Nem az arc tulajdonosa vagyok, kérlek ne tégy hülyeséget! - teszem meg az utolsó óvintézkedéseket az esetleges őrjöngés ellen, mert nem volna jó, ha a zajra lejönne az őrség.
- Arra a kérdésre, hogy ki vagyok nem áll módomban válaszolni. Legyen elég annyi, hogy egy kenyérre kenhető kísérő, aki Kishina biztonságára ügyel. De a kérésére megbizonyosodok a te épségedről is. Szóval hogy vagy, nem bántottak? - Vártam egy kicsit, hogy tudjon válaszolni, esetleg ő maga tenne fel kérdést. - Mit mondtak neked a fogva tartóid, elengednek, ha vége a ceremóniának?
Ha a válaszai kielégítő kielégítőek és nem lenne érdemes tovább folytatni a beszélgetést, úgy elköszönnék és távoznék.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ebisu Hétf. Jan. 04 2021, 13:03

// Ezennel átvettem a mesélést, illetve köszönöm a türelmet! ^^ //

A börtöncella külleme és hangulata nem volt semmivel különb, mint amiket eddig láthattál: nyirkos, hűvős levegő; szürkés kőfalak; lassan rozsdásodó cellarácsok; apró, surranó rovarok a talajon, mely egyben a higénia minden hiányát tükrözik; no meg persze... a 'lakók'.
Kaza gyanakvó kérdésére néma csend ülepszik le köztetek, csak a fáklyák lágy ropogását lehetett hallani. A sötétségből való előrelépésed igen drámaian sikerült, ahogy először a lábad környékét, majd fokozatosan megmutatva az alakod többi részét is. Ugyan ezzel párhuzamosan tökéletesen ki tudtad venni az előtted ülő férfit cellájában: ruhája némileg meg volt tépve, arcán pedig horzsolások és egy kisebb lila folt éktelenkedett bal szeme alatt. Az elején csak semmitmondó tekintettel figyelte jelenésedet, ám mikor megpillanthatta arcodat, a szemei dühtől kezdtek fortyogni és az előbbi latergiát meghazudtolva pattant fel a két lábára, majd egyenest neked esett volna, ha nincs köztetek a rács.
-Tee...!!- préselte ki dühödten fogai között.
Fújtatott bikaként nézett veled farkasszemet, melyen csak mondadód tudott valamennyit enyhíteni, bár az sem teljesen.
-Ha nem tudom ki vagy, honnan bízhatok meg egyáltalán benned? Honnan tudhatom, hogy ez nem egy újabb csapda? - húzza fel dühösen szemöldökét, de rövidesen el is tűnik a lelkesedés belőle.- Bár igazából mindegy is. Már nincs mit veszítenem...- néz újra a szemedbe, ám ezúttal inkább egy megtört embert látsz benne.
Kérdéseid utána pár másodpercig csak bámul maga elé, majd újra rád néz, mintha nem tudná eldönteni, hogy mik lehetnek az indítékaid a segítségnyújtásra.
-Csak egy kellemes verést kaptam.- mutat a bal szemére.- A részeg őröknek mulatságos volt boxzsáknak nézni, amíg nem szólt rájuk a parancsnokuk.- vonta meg a vállát. -Ami pedig az elengedésemet illeti, elviekben igen, elengednek. Gyakorlatilag...- masszirózza meg az állát.- ...jó kérdés.- teszi hozzá.
A helyzet nem éppen rózsás: még ha a cellából ki is hozod zajtalanul Kaza-t, még ott vannak az őrök - netán a civilek -, akik megnehezíthetik a menekítést.
-A folyosó vége felé van egy őrszoba... talán találsz ott kulcsot.- tapasztja az arcát két rács közé.-...Egyébként tudod már rejtélyes megmentőm, hogyan fogsz innen kimenekíteni?- kérdezi jogosan.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Kedd Jan. 12 2021, 20:29

// Ebisu //


// Köszönöm, hogy viszel tovább! //


Kaza kezdeti gyanakvása érthető volt azok után, hogy még csak bemutatkozni sem voltam hajlandó. De muszáj vagyok a homályba fedni valódi személyazonosságom, még akkor is, ha javarészt már jól körbe írtam magam azzal, hogy elmondtam Kishina testőre vagyok. Ám az óvatosságot háttérbe szorította a megtört szellem, és kiszolgáltatottság, végül elmondta, amit tudni akartam. És mint akiben fellobbant a szabadság lángja még tippeket is ad, merre keressek neki kiutat. Ezen meglepődtem, de azon még inkább, hogy ő már tényleg azt tervezgeti, hogy megmentem. Még ha az öreg Shinogake képében is voltam, szemöldököm a szavak hallatán igen csak megemelkedett meglepődöttségemtől.
– Mond te hallottad, amit korábban mondtam? Azért jöttem, hogy biztosítsam Kishinát az épségedről, megmentésről szó sem volt. - Megacéloztam érzelmeimet és próbáltam fölvenni az érzelem mentes ninja maszkot, amivel már egyébként is jól elkéstem, mert benne voltam nyakig a háttér eseményekben. - Kishina érdekében nem szabadíthatlak ki! – folytatom mondandóm keserűséggel - Ki tudja mit tennének vele, ha rájönnének arra, hogy elmenekültél.  Persze lehet, csak eltusolnák előle és kész, de lehetne rosszabb vége is, amit inkább nem is fejtenék ki. És mivel eddig még nem öltek meg, és a bántalmazásaid is felfüggesztették parancsban, úgy vélem tartják magukat az alkuhoz. Ezért még inkább afelé hajlok, hogy maradjon minden így. Tényleg sajnálom, hogy hamis reményt keltettem benned szándékon kívül, de nekem a lány biztonsága az elsődleges prioritású.
Ahogy befejeztem csend telepedett a tömlöchelységre, ennek hossza leginkább Kazán múlik, ugyanis csak arra várok, hogy kíván e még mondani valamit. Ha nem úgy lassan elindulok a lépcsők irányába, de pár lépés után megtorpanok.
– Üzennél esetleg valamit?
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ebisu Hétf. Feb. 01 2021, 12:05

// Aokaze Atsushi - A vér kötelez //

... Valahol csöpöghetett a víz. Nem tudod elmondani, hogy talán egy párás vagy esetleg esős idő miatt gyűlhetett össze valami sarokkövön és a mohás felületén legurulva az életet adó nedű halkan robbant fel a talajzaton vagy csak szimplán egy rozsdás csőről beszélünk, ami nem álta ki az idő vasfogát. Csöpögött, mintha csak mutatta volna az óráknak tűnő páros másodperceket számotokra, miközben kijelentésed után némaság ülepedett le köztetek.
Láttad, ahogy döbbenttel teli arca hogyan torzul a reményvesztettség mintapéldányává. Láttad, ahogy a keserűsége szépen lassan felemészti a reményteli arcát. Horzsolt kezei, amik az előbb még oly dacosan szorongatták a hideg fémrácsokat lassan engedni kezdtek és egy alig halható súrlódással lejebb csúsztak. Kaza semmitmondóan a lábadat bámulta és...nem csinált semmit. Sokáig így voltatok, majd újabb cseppek hangját hallottad - pont előtted volt a hang forrása. Lehet, a férfiban is eltört egy cső vagy csak összegyűlt az esővíz.
-É-én...- kezd bele remegő ajkaival.- K...kérlek mond meg n-neki, hogy találja meg a boldogságát. -s könnyáztatta tekintettel felnézett a szemeidbe. -Kérlek. - s mint egy reumával küszködő idős ember visszaült a rozoga padra, ami cellájábak oldalán volt felfüggesztve.
S bár a szíved megszakatt a látványon, tudtad jól, hogy a küldetés sikere múlik ezen a ponton: be kell tartani mindkét félnek a játékszabályokat és eljöhet végre a kiérdemelt béke a két család közé.
A ruházatod halkan hömpölygött a sötétben, ahogy váratlanul megfordultál és némán kifelé indultál. Léptek zajád hallod a menekülésed zálogának tekinthető lépcsősorról. Egy újabb apró akadály, egy újabb megoldandó probléma. Mivel a folyosó túl szűkös volt két ember számára, így kénytelen voltál megvárni a lehaladó személyeket, akik a fent említett két őr volt.
-Minden rendben volt, Shinogake-dono? - kérdezi az egyik és mindketten meghajolnak előtted illedelmesen.
-Csak szóljon, ha arcátlanul viselkedett magával, majd megtanítjuk a tiszteletre ezt az ebadtát.- szólal meg a másik röhögve.
Akár válaszolsz, akár némaságba burkolózva elindulsz a macskakövesnek titulálható lépcsőkön, érzed a benned emésztődő bűntudatot, ahogy ólomsúlyként nehezedik a lelkedre. Hiába próbálod magadat emlékeztetni rá, hogy csak a hercegnő parancsát teljesíted és a legjobbakat akarod neki, de valamiért mindig felugrik előtted az az omniózus kérdés: vajon helyesen cselekedtem?
-Na és akkor hogy lesz a menete...?- hallod a már elmosódó visszhangokat, amiket leginkább az évek alatt kiélezett Shinobi-hallásodnak köszönhető tudtál csak megérteniBár ne lennél ennyire jó.
(Röviden: sima civil képtelen lenne kivenni a szavakat, hogy miről beszélnek)

-Hát a Karashiro herceg fülébe jutott ez a szerető dolog, 'sztán ő meg nem szereti a riválisokat, így alkut kötöttek róla. Valszeg csúnyán elhúzzák a nótáját...
-De...nem az volt, hogy nem bántjuk 'annyira'? Mármint képes legyen megjelenni az esküvő egy távolabbi pontján, csak hogy a hercegnő lássa él és virul, majd elvezetjük a falun kívülre és szélnek eresztjük? Vagy most...én emlékszem rosszul..?-
-Istenem, de nem éred meg a pénzed...- egy alig halható sóhaj követi. -Ott lesz ez a vadmarha...Mármint valaki a külsejében. Két legyet egy csapásra.-
-Óóóóh... Okos.
-Mondjuk magam sem értem, mire megy ki a játék, de a parancs az parancs, igaz-e te zsák szánalom?- s egy fémes kangást hallatszódik a távolból, mintha valaki belerúgott volna a rácsokba.
Az adott információ ugyan adott egy pár választ, de még több kérdést fedett fel: tehát mégis megölik Kaza-t, a hercegnő szeretőjét? Miféle alkuról lehetett szó? Vajon Shinogake is benne lehet a dologban? Vagy van valaki más, aki S a legfontosabb kérdés... mit fogsz most tenni? 
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Csüt. Feb. 11 2021, 22:06

// Ebisu - A vér kötelez //
 
A férfi szavaimtól sírni kezdett, ami érthető is, ha azt nézzük elültettem benne a remény magjait, majd azzal a lendülettel ki is téptem belőle. Bizonyos értelemben sikerült jobban megtörnöm, mint a fogva tartóinak. Döntéseim gyümölcse nem volt cseppet sem ínyemre ám, ha én okoztam kötelességem elviselni a súlyát. Még ha nehéz is volt hallgatni zokogását továbbra is kemények kell maradnom, elvégre döntésemmel a kisebb rosszat választom. Ha most felelőtlenül mentési akcióba kezdek, akkor harc törhet ki, veszélybe sodorhatom Kishinát, akinek a védelmére fogadtak fel nem is beszélve a felettünk lévő megannyi ártatlanról, akik a városban vannak és belekeveredhetnek a harcba. Ami felesleges volna, mivel látszólag hajlanak Kaza szabadon engedésére. Ez kicsit enyhít is a bűntudatomon… kicsit. A férfi végül összeszedi magát és valahogy kiprésel magából néhány mondatot. Bólintással jelzem, hogy megértettem, mivel ha beszélni kezdenék hallaná hangomban a bizonytalanságot és talán megpróbálna tovább győzködni, amit nem akarok. Döntésemet megváltoztatni nem tudná, de a szorító érzést a mellkasomban tovább erősítené.
 
A lépcsőhöz érve léptek zajára lettem figyelmes, mivel egy tömlöc nem egy bálterem így a feljárót olyanra tervezték, hogy egy ember férjen el rajta csak kényelmesen. Ezért kénytelen voltam megvárni míg leérnek, közben a férfira rá sem néztem, jobban mondva nem bírtam. Szerencsére a két fenti ajtóőr jött le, látszólag nem akartak nekem jönni, ami arra enged következtetni, hogy álcám még működik. Még figyelmes érdeklődést is mutattak. Megköszörültem a torkomat ezzel eltorzítottam hangomat, majd válaszoltam.
– Igen, láttam valamelyest sikerült megtörnötök. Még volt benne némi szabadulási vágy, de én teljesen kitapostam belőle, ha már ti nem voltatok képesek rá!
Tekintek rájuk szúrósabb szemmel, hozva a figurát, ami most nem is volt olyan nehéz. Végül mielőtt még visszakérdezhettek volna elindultam fölfelé. A lépcső felénél járhattam már, amikor a két őr beszélgetésbe kezdett, halkak voltak átlag ember nem is észlelte volna már. Hogy én is jobban halljam chakrát vezettem füleimbe, amik még jobban felerősítették érzékszerveimet, bár továbbra is csak halkan hallottam őket, de jobban kivehetőek voltak a szavak. Terveiket hallgatva erősen megragadtam a terméskőből kirakott fal egyik elemét, ujjaim hajlításával próbáltam összezúzni azt. Majd elhatározásra jutottam.
* Picsába, azok a szemetek. Akkor is nyernek, ha a férfi a tömlöcben marad. A frigy végbemegy. Még ha utána meg is próbálná menteni szerelmét egy sereg lenne az ellenfele, akkor mi a faszért akarják megölni? Rühellem az ilyen gyáva húzásokat! De óvatosabbnak kell lennem, mint hittem a hallottak alapján a Karashirok is felbéreltek egy ninjutsuban jártas személyt. Nem kéne vele összeakadni, akkor biztos oda az álcám!
Mivel én is alig hallottam őket, ők biztosan nem fognak engem, ezt kihasználva kézjeleket kezdtem megformálni két sorozatban. Az egyikkel a henge no jutsut alkalmaztam magamon, amivel felvettem a korábban ránk támadó genjuts használó alakját, aki mint kiderült Kishina és Kaza társa. A másik sorozattal létrehoztam egy bunshint Shinogake képében, aki alkalmas túsz lehet, majd az őrökkel szemben. Elővettem egy kunait, majd lesétáltunk a lépcsőn.
– Állj! – szólok rájuk, ha még nem tették, meg amit akartak, természetesen próbáltam ismét torzítani hangomon – Fegyvert eldobni, hagyjátok békén a társamat, vagy az öreg méregzsák meghal! Természetesen akkor is, ha kiáltotok bár kétlem, hogy amúgy is meghallana bárki innen lentről titeket. Levetkőzni, aztán hagyjátok, hogy a barátom megbilincseljen titeket, akkor életben maradhattok. Te pedig Kaza a hozzád méretben jobban illő egyenruhát vedd magadra.
A továbbiakban az volna a tervem, hogy felkísérem a bejáratig ahol, ha senki sincs útnak indítom. Én pedig egy biztonságos helyen megszüntetném a hengét, majd visszatérnék a szobámba és várnék, hogy a hírek eljussanak hozzám.
 
// Nem tudom, hogy meddig akarsz haladni vagy, hogy menny valósul meg azokból, amit tenni akarok. A hosszas előre tervezés csak azért volt, hogy nagyjából tisztábban legyél mit akar a karakterem. ^^ Ha kettő vagy több post alatt akarod magunk mögött hagyni a jelen eseményeket, én azt sem bánom. //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ebisu Hétf. Márc. 01 2021, 12:06

// Aokaze Atsushi - A vér kötelez //

A dühödett nehezen tudtad magadba tartani, aminek tökéletes reprezentálása a tégle összetörése volt pusztán az egyik kezeddel. A vöröses por kellemetlenül csúszott ki ujjaid közül és hullott a földre, magatehetetlenül. Talán te is annak érezted magad egy pillanatra: tehetetlennek...
... de Aokaze Atsushi nem ilyen tehetetlen személy. Tudta jól, hogy mi a helyes út s még akkor is megteszi, ha ezzel a küldetés sikerességét veszélyezteti. A rejtélyes támadó álcája és Shinogake-klón túszul ejtése ügyes trükknek bizonyult, ugyanis a két őr döbbenten néz le rád.
-Héj-héj-héj!- kiáltja fel hangosan a rangidős.- Nyugi van pajti!- emeli fel megadóan a kezét a magasba. -Csak semmi elhamarkodottság.- s nyel egy nagyot.
-Ohjaj főnök!- szólal meg a közlegény.- Elkapták a fő-főnököt.- s arcán rémület lesz úrrá.
A két őr kérésednek hasonlóan elkezdték levenni a ruhájukat és örömmel nézted, hogy egyelőre terv szerint megy minden. Természetesen óvatosan kellett fogságban tartanod az áll "Shinogake-sama-t", ugyanis a sima Bunshin no Jutsu egy könnyed vágástól is eltűnik, illetve sem fizikális hatása nincs a külvilágra - gondolok itt arra, hogy nem ad ki hangot és súlya sincs. A két férfi már a gatyájukat akarták levenni, mikor hirtelen egy kellemetlen érzés fogott el a kezednél, amiben a Kunai-odat tarod. Az egész karod remegni kezdett...majd hirtelen ujjaid elgyengültek és Kunai kiesett a kezedből, majd a macskaköves lépcsősorra zuhant.
-Lám-lám-lám...- szólal meg egy ismeretlen hang. -Nem hittem volna rólad Shichiu, hogy van tököd kiszabadítani Kaza-t.- majd meghallod az alig halható lépteket a lépcső tetejéről.
Megpróbálnál testeddel gyorsan mozdulni és védekező állást felvenni, de az teljesen úgy tűnt, mintha le lenne bénülve. Testrészeid mozgatása hihetetlenül lassan történik s még ha sikerül is lendítésre bírnod valamelyik izmod, a másodperc tört része alatt visszáll az eredeti kiindulása pontjára.
Ekkor veszed észre csak a sötétben megbúvó, hajszálvékony Chakra-szálakat, amik nem csak hogy körbevettek téged, de még a klónodat is, akin viszont áthatoltak ezek a fonalak.
-Bunshin...?- szólal meg újra, ám ezúttal hallod, hogy az idegen konkrétan mögötted van.- Ózsdi trükk...de a szenilisiken beválik.- teszi hozzá, majd abban a pillanatban a klón szerte foszlik előtted.
A füst szépen lassan eloszlik és megláttod a lépcső tetejéről lesétáló alakot...
Erdőségek - Page 29 F38c3a7a266b7e43f58787bee7d6d875

A fickó unott tekintete valahogy röghöz kötötten megmarad, mégis ajkain apró mosolyt veszel észre.
-Naaaaaagy butaságot csináltál, hogy eljöttél ide...- suttogja gúnyosan.
Még mielőtt bármit mondhattál volna egy fájdalmas csapást éreztél tarkódon, majd a világ egyszerűen elsötétült körülötted...

~×××~


Zsibbadás...fájdalom..lüktetés...

Ezek az érzések forogtak most a fejedben, amik eléggé megnehezítették az ébredésed. Hangokra leszel figyelmes...és csapkodásokra. Szempilláid remegve megmozdultak és megpróbáltad felmérni a környezeted.
Egy díszes ablakot láttál, amin kitekintve épphogy megpillantottad az utolsó napsugarakat. A szoba, amiben voltál egy felcicomázott lakosztály lehetett...de pedig az egyik falon voltál felkötve a kezednél fogva. Szerencsére nem azon lógtál, lábad épp érintette a talajt, így nem volt teljesen kellemetlen a dolog. Egyik oldaladon az összevert Kaza volt, aki úgyszintén a falra volt kikötve és dühösen tekintett maga elé. A másik oldaladon elfogód volt, aki ölbe tett kézzel és egy hatalmas vigyorral bámult maga elé. Követted te is tekintetét. Ekkor láttad meg Kishina-t és Shinogake-t, ahogy egymással vitatkozznak, mögöttük pedig két őr áll, védve a kijáratot.
-.. erszed egyáltalán ilyet csinálni! ÉS NE GYERE NEKEM AZZAL, HOGY NEM A TE MAGÁN AKCIÓD VOLT!- üvölt rá a férfi, ahogy épp lesöpör mindent az asztalról.
-ÓÓÓHH, MINTHA BÁRMI MAGÁN AKCIÓM LEHETNE A TE ENGEDÉLYED NÉLKÜL!- üvölt vissza dühösen a nemeshölgy.
-Ahh...- szólal meg melletted az ismeretlen Shinobi.- Imádom a családi drámákat.- s továbbra is vigyorog.

¤TASS¤ 


Az idős férfi egy akkor pofont levágott a leányzónak, hogy az majdnem pördülve egyett maga körül a földre hanyatlot.
-SZÉGYEN VAGY A CSALÁDRA!- üvölti kikelve magából.
-SHINOGAKEEEE!- ereszt ki magából fáradt haraggal egy üvöltést Kaza.- Ha még egyszer megütöd, magam f...- kezdett volna bele valami sértésbe, mire váratlanul Chakra-fonalak ugrottak a szájára és fogták be.
-Shhh!- helyezi mutatóujját függölegesen ajkára a bábos Shinobi.
-Neked itt nincs jogod megszólalni te senkiházi! Te rontottad el őt!- emeli fenyegetően a kezét a magasba.- Csak azért nem végeztetlek ki azonnal, mert nem akarok több traumát ennek a megtébolyodot gyermeknek!- majd dühösen közelebb lép.- De rajta...Legyen még egy gúnyos megszólalásod s meglátjuk meddig bírod ki a bitón.- néz mélyen a férfi szemébe, akinek izmai dühösen megrándulnak párszor.
Néma csend áll be a szobába s jelenleg te magad is annyira ki vagy ütve, hogy már annak örülsz, hogy egyáltalán fel tudod fogni mit mondanak egymásnak.
-Az esküvőt megtartjuk minden szükséges intézkedéssel, a vendégek nagy része úgy is megérkezett. Holnap délelőtt lesz.- jelenti ki hűvősen.
A hír hallattán mindenki megdermed a szobában. A ház ura az ajtó felé sétál, ahol a két azonnal megragadják az ajtó kilincseit és illően kinyítják neki.
-Kishina...- áll meg váratlanul a bejáratnál. - Emlékezz: a család az első. A vér kötelez.- jelenti ki némi keserűséggel a hangjában.
Ezútán a lányt kikisérő a szőkés hajú Shinobi és a két őr bezárja az ajtót, így négyen maradtatok a szobában.

Jó pár órába beletelt, mire sikerült egyáltalán normálisan visszaszerezned a tested feletti irányítást. Ott voltatok ketten Kaza-val felkötve a falra két igen erős fémlánccal, miközben teljes felügyelettel figyelték minden mozgásotokat.
Most rajtad áll a döntés, hogy nyugodtan maradsz reggelig vagy megpróbálsz megszökni valahogy...? Pillangó
// Semmi gond, én is most pont emiatt nem akartam annyira előre haladni, kíváncsi vagyok, mit hozol ki a történésekből és döntéseid következményiből ^^.
Illetve... Szeretném jelezni, hogy ugye én fogom vinni majd a Iwagakure Fórumkalandot, ami előreláthatólag eléggé le fog szívni, így elnézést kérek előre is, ha néha hosszabbak lesznek a várakozási idők egy-egy postra - amiket természetesen megpróbálok majd mindenképp kiküszöbölni >.< //
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Vas. Márc. 14 2021, 22:00

// Ebisu - A vér kötelez //

Látszólag bejött a tervem a lent tartózkodó katonák bevették, hogy foglyul ejtettem Shinogakét és elkezdtek szavaim szerint cselekedni. Szerencsére jól haladtunk, már ruhátlanították is magukat, ekkor jött az a bizonyos ”de”. A kunai érthetetlen módon kiesett markom meggyengült szorításából, a lépcső tetejéből pedig egy harmadik katona hangja zavarta meg a pince csendjét. Mozdultam volna, hogy harcra kész legyek az új ellenféllel szemben. Ám testem nem akart engedelmeskedni, jobban mondva inkább nem bírt, mintha valami visszatartott volna. Aztán megláttam a sötétben a chakrával felerősített szálakat.
* Fenébe, ez nem katona. Miért kell mindennek ilyen bonyolultnak lennie? És miért ismeri azt az embert, akinek felvettem az alakját?
Az új jövevény hamarosan rájött a turpisságra is az áll Shinogakéval kapcsolatban is, de az sincs kizárva, hogy egy percig sem tévesztettem meg vele. Fogva tartóm lesétált a lépcsőn miközben a bunshinom utolsó füstpamacsai is eltűntek és végre megláthattam kinek a hálójába estem bele. Az eseményeket ezek után nem sokáig tudtam figyelemmel kísérni mivel leütöttek. Egy biztos a fickó arcát és hangját megjegyeztem, amikor még utoljára gúnyosan megszólított.
 
Sötétség eleinte nem érzékeltem a külvilágot csak a szédülést és fejfájást éreztem, aztán lassan visszajött a hang, végül a látásom is. Szemeimet kinyitva másodpecekig csak színes pacákat láttam, amik minden pillanattal egyre élesebbek és részletesebbek lettek. Végül tökéletesen láttam a helységet ahová szállítottak és a bent található személyeket. Egy mutatós szobában voltam, nem a korábbi tömlöcben. A terem végben két őr ékeskedett előttük elfogóm, akinek arcán hatalmas mosoly ékeskedett, de tekintete nem engem, vagy a mellettem lévő Kazát pásztázta, hanem a vitatkozó Shinogakét és Kishinát. A vita tettlegességig fajult mikor az idős férfi megütötte a lányt, aki a földre esett tőle, erre fogolytársam szóban próbálta fenyegetéssel megálljra kényszeríteni az öreget. Ám ehelyett őt gátolták meg, a fonalas srác sikeresen befogta a száját. Hogy én miért nem cselekedtem eközben? Mondhatnám, hogy az engem fogva tartó láncok miatt, vagy az ütés utáni kábaság miatt, de az hazugság lenne. Olyan új információk jöttek újra és újra, amiket már nem tudtam hova tenni.
* Most akkor mi volt eddig igaz? Ki ez a lány, mi a neve Kishina, vagy Kuroshiki? Hercegnő vagy kalandozó? Miért hazudnak megállás nélkül? Látszólag mindenki ismeri egymást, és közök van egymáshoz. És amit végképp nem értek, ha ilyen emberük van, mint ez a fickó aki elkapott miért béreltek fel?
Túl sok új kérdés merül fel, és ködösülnek el olyan dolgok, amikről azt hittem igazak, pedig már azt hittem kezdtem összerakni a kirakós darabjait, erre új darabokat hullatnak az asztalra. Miközben én agyaltam Shinogake még intéz pár szót Kaza felé mielőtt elhagyta volna a szobát. De szavaiból legalább annyi kiderül, hogy nem telt el sok idő, amíg ki voltam ütve. Az öreg távozását követően Kishinát is kikísért e a shinobi, így csak a két őr maradt velünk a szobában. Ami annyiban jó hír, hogy ha szökésre kerül a sor velük szemben könnyebb lesz. És mint kiderült bőven van még időm tervezgetni a szökést és kimenekítést. Az viszont még kérdéses, hogy a kimenekítésért megéri e fáradozni. Elvégre eddig szinte csak hazudtak nekem.
- Öhm… Tudom kívül állóként, elfogott ninjaként nincs sok közöm a dolgokhoz. De Úgy érzem ennyi lódítás után megérdemlem az igazságot. Kishina, vagy Kuroshiki a lány igazi neve, és ki neki Shinogake? Illetve miért ismeri mindenki ilyen jól egymást? - rövid szünetet tartok - Valamint mit terveztek velünk, meddig leszünk foglyok? - Hangomba direkt csempészem némi kétségbeesést, hogy elhintsem az őrökben a kétségbeesésem magvait. Ezzel próbálom meg rávenni őket, hogy esetlegesen enyhítsenek valamennyit szolgálatuk komolyan vételéről.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ebisu Kedd Jún. 01 2021, 14:23

// A vér kötelez - Aokaze Atsushi //

[Köszönöm az óriási türelmed, várakozásod a játék végén természetesen jutalmazásra kerül. Erdőségek - Page 29 1f64f ]




"Az igazság nem kerül semmibe, ám a hazugság mindenedet felemésztheti..."



Kényelmetlen szorítás a kezeid körül volt az egyetlen kellemetlen érzés a testeden -  a többi hasonlatos érzelmet mind belülről érezted. Hazugságok hálójába kerültél, egy sakktáblára ahol a paraszti lét jutott neked. Feláldozható játékos vagy csak elterlésre voltál jó? Mi az igazság és mi a hazugság? Mert hát ennyi hazugság után az a legszörnyűbb, hogy maga az igazság is kérdőre vonható - vagy van-e ebbe az egészben igazság?
Egy alig alkalmas hercegnő és egy rivális család sarjának összeházasítása, úgy hogy legalább az egyiküknek másért dobog szíve? Kamasz szerelem? Igazából önmagáért kiált, hogy ebből bizony katasztrófa lesz...
Ott csüngtél a láncokon és némán tekintettél előre egy időre, míg nem a szabadulás gondolatai nem kezdtek felmerülni elmédben. Vettél egy mély levegőt és kérdésekkel ostoroztad meg a szobában tartózkodó őröket, akik a ti rabságotokért voltak felelősök. Az egyik oda sem fordult, csak a második tekintett rád sisakjának rejtekéből, majd mire válaszra emelhette volna fejét, a szoba díszes nagyajtaja kinyílt és egy eddig ismeretlen hölgy lépett be rajta.
Erdőségek - Page 29 Anime-anime-girls-original-characters-kyrie-meii-wallpaper-preview
Ruházata egy díszes, fekete kimono, melyen egy tradícionális arany szalag öleli körbe karcsú derekát. A lány arca a hercegnőhöz hasonlóan majdnem hófehér, csak arccsontja környékén volt látható némi pirosító. A lány gyengéd mozgással lépett előre, mely szinte gravitációt meghazutolló módon egy pillanatra sem mozdult. A két őr felkapta a fejét, majd rögtön vigyázba állították magukat.
-Kérem, távozzanak. Szeretnék velük beszélni.- jelentette ki finom, nőies hangján.
-De K...- kezdett volna bele, mire a nő morcosan felemelte a kezét.
-Szeretnék, ha megjegyzést tennék Shinogake-samá-nál hogy még velem is gorombák?- puffasztja fel az arcát.
-Mi...Öhh...- néz egymásra a két őr. -Ahogy kívánja.- hajolnak meg kisvártatva.
-Köszönöm...- lép hozzájuk egy apró mosollyal s az egyik őrnek megsimogatja a vállát.
A két férfi roppant mód zavarba jön és felkapva lándzsáikat már indulnak is kifele, az ajtó pedig egy szokásos hanggal bezáródik. A lány kiereszt magából egy mély sóhajt, majd elkezd titeket vizslatni minden oldalról, mintha csak egy kíváncsi kölyökkutya lenne.
-Jól helyben hagytak titeket...- emeli egyik ujját a szájához.
-Chh... Látná a többit..- próbálja menteni Kaza férfi büszkeségének a maradékát.
-Minden bizonnyal félelmetes harcosok.- jegyzi meg apró gúnnyal a hangjában, majd rád tekint.- Gondolom kérdései vannak.- mondja finoman, majd illedelmesen meghajol.- A nevem Karashiro Shia, Shirokaito herceg nővére.- mutatkozik be.
A név alapjá rögtön beugrik, ki is lehet ő valójában: a holnap összeesküdő vőlegény testvére.
-Szeretném elmondani a mi részünkről is a dolgokat, nem a...hivatalos verziót.- majd itt köhint egyet. -Azért akarják a család fejei annyira sürgetni ezt a házasságot, hogy egy formális kapcsolat révén összehozzák a két nemesi családot, melynek berkein belül ugye továbbra is fenn áll az ellentét, mert komoly... gondokkal állunk szembe. Ha csak szimplán összemosódna a két család, annak katasztrofális következményei lennének, ám ha van indíték és hát... a két "indítékot" mindenki szereti, akkor erősebb ez a kapocs, kevesebb az esélye annak, hogy a felek között nézeteltérés legyen. - s hagy némi szünetet. - Ne tévessze meg Önöket a látvány: hiába a csillogó palota és a fenséges fogások, mindkét család óriási pénzszűkében van a háború miatt és úgy tűnik ez csak romlani fog. Tudják milyen sokba kerül hadiadót fizetni?- vonja fel szemöldökét és kezeit csípőjére helyezi.- Annyit mondok: sokba. Így hát összejött a paktum, de továbbra is ott az évtizedes bizonytalanság egymással szembe...- majd itt Kaza-ra néz.- A szökési próbálkozások... A hintós esett... És most ez a cellás megmozdulás...- tekintete rád vándorol. -Csak akkor kaptuk meg az információt erről az állítólagos "szeretőről", amikor már a börtönbe voltál. Apám pedig... nos nem kedveli a problémákat és a legegyszerűbben szereti elintézni ha útjába kerül egy...Illetve mikor tudomásunkra jutott, hogy Shinogake-sama felbérelt egy Shinobi-t, megijedtünk, így mi is ugyanúgy tettünk...- s kicsit elszégyelli magát, jelezve hogy a férfi esetleges kivégzése tényleg megtörténhetett volna, ha nem avatkozol közbe.
-Az igazi neve Hara Kishina... a Kurokishi egy amolyan hercegnői becenév. Shinogake pedig Kishina apjának az öccse...miután az apja meghalt, a családjának új vezető kellet és így ő újraházasodott az anyjával, hogy ne veszítsenek további támogatókat...- szólal meg hosszas csend után Kaza, és mocorogni kezd.- Miért jött ide, Shia-sama?- kérdi.
-Szeretném, ha...- s itt elméjülve gondolataiba hajával kezd babrálni.- Szeretném, ha az öcsém boldog lenne. Ez a házasság...nem igazán ezt fogja szolgálni.- jegyzi meg határozottan.- Egy találkozót akarok létrehozni az öcsém és Kishina között, hogy...beszéljenek őszintén. Talán ki tudnánk valamit találni, hogy lebeszéljük apáinkat erről a múltévszázadi, ostoba, hagyományos kényszerházasságról!- s kezével dühödten suhint egyet.


A kirakós kezd összeállni... Bár számodra is meglepő lehet, hogy Shinogake is ugyan abba az ördögi körbe ragadt, mint amibe most mostoha lányát / unokahugát próbálja a feneketlen örvénybe rántani. Mi lehet az indítéka, hogy ilyet tegyen? Mi lehet a megbeszélt szövetség mögött? Kik lesznek a nyertesei?
A kérdések csak még több kérdést szülnek...


-Kedves Shinobi-sama!- hajol meg újfent előtted.- Tudom, hogy hűsége Kishina-hoz kötődik és feladatát teljesíti, de kérem gondoljon bele: ezzel megmenthett egy sor olyan jövőbeli generációt, ahol talán végre nem a szülők döntenek gyermekeik sorsáról és irányítják minden mozdulatát, mintha csak egy rongybaba lenne. Kérem, csatlakozzon ehhez a titkos megbeszéléshez.- próbál meggyőzni határozott tekintetével együtt.

[Ha a válaszod igen...]
Shia helyeslően bólint, majd hosszú ruhájának ujjából előkap egy kulcsot és a fellógatott kezedbe helyezi.
-Elvettem, mikor nem figyeltek...- nyújtja ki a nyelvét. -Maradjanak így és csak éjfélkor induljanak el a szobából. Az őrök álmosabbak lesznek majd a kelleténél...- jegyzi meg, majd hátrálni kezd tőletek. - Egy emelettel lentebb, a folyosó végén van egy gyerekszoba. Ott találkozunk.- néz rád, majd távozik a szobából és helyette belépnek az őrök.


[Ha a válszod nem...]
A nő dühösen felhúzza az orrát, majd sarkon pördül egy felpuffasztott arccal.
-Akkor majd ÉN megoldom...- morogja az orra alatt és kiviharzik a teremből.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Jún. 14 2021, 19:36

// Ebisu - A vér kötelez //


// Nem baj, ha többet kell várnom a postokra. Tudom, hogy a fórumkalandok az elsődleges prioritásúak. Smile //
 
Fogságban kerültem, de sajnos nem ez a legkínosabb része a napnak. Hanem az, hogy látszólag mindenki a bolondját járatta velem idáig. Most, hogy kezeim gúzsba kötve lógnak fejem felett és kényszerpihenőre lettem kárhoztatva legalább van időm kideríteni az igazságot. Valódi információt pedig nem másoktól várok, mint a fegyőröktől. Válaszolni nem kötelességük, de ha mégis megtennék csak nem hazudnának. Elvégre ha fogolyőrzési szolgálatot bíznak rájuk nem lehetnek olyan közel a tűzhöz, hogy tudják mit miért tesznek uraik. És bizony esetemben már nem bízhatok másban csak a köznép által ismert információkban, azokban nincs hazugság, maximum olyan színezés, ami a pletykákkal jár. De azokat, ha készül rájuk az ember kellő odafigyeléssel kitudja szűrni. Az őrség egyik tagja úgy tett mintha meg sem szólaltam volna, a másik fele sisakja alól felém pillantott, valószínűleg akart is válaszolni. Ám a szoba bejárati ajtajának kinyílása belé fojtotta a szót. Egy nagyjából Kishinával egykorú, lány lépett be, sminkje az egyszerűségre törekedett, ében haja tökéletesen egyenesre fésült, fekete kimonója az arany díszítéssel egyből tudomásomra adta, hogy nemessel van dolgom.
* Na, remek még egy kékvérű. Vajon csak meg akarja csodálni a foglyokat, vagy ő is leadja a történetet egy harmadik szemszögből és megpróbál felhasználni? 
Az őröket illedelmesen próbálta távozásra bírni, majd amikor azok lebeszélni próbáltak volna a dologról, már a kezdetében elfojtotta szavaikat. Még a durcás arcot is bedobta közben, az őröknek esélyük sem volt vele szemben. Inkább kimentek a szobából, maguk után gondosan bezárva az ajtót.
Az őrök távozása után végigmért minket, majd szóban rámutatott arra milyen ramatyul is festhetünk. Rabtársam próbálja kidumálni magát, de csak egy csöppnyi gúnnyal megfűszerezett választ kap. Én meg sem próbáltam mentegetőzni, elverve nem lehetek, elvégre hamar lefegyvereztek és kiütöttek. Szerencsére nem hagy minket sokáig a sötétben tapogatózni kilétével kapcsolatban, hamar bemutatkozik nekünk.
* Na, tessék igazam volt, még egy nemes!
- A nevem Aokaze Atsushi, kérem tekintsen el attól, hogy viszonozzam meghajlását kisasszony! Jelenlegi helyzetemben nem megoldható. – tartottam egy rövid szünetet - Kérdéseim vannak, éppen azelőtt tettem fel őket, hogy ön meglepett volna minket társaságával. Nem szeretném megismételni őket, így csak annyit mondanék, hogy erről az esküvőnek nevezett komédiáról próbáltam információhoz jutni az őröktől.
Shia ahogyan azt már akkor sejtettem, mikor belépett a szobába lassan belekezdett a mesélésbe a Karashiro család oldaláról megközelítve a dolgokat. Valamint kifejtette azt is mi indokolja a hirtelen jött esküvőt. Valamint, hogy milyen veszélyei vannak az efféle politikai házasságoknak, hogy mennyire törékeny is valójában az efféle béke. Majd belekezdett az indokba is ami szilárddá tenné a családok kapcsolatait. Mi más lett volna mint a pénz, és kifejtette azt is hogy a háború az oka pénzügyi gondjaiknak. Amit még el tudtam volna engedni, de a mellé társuló testbeszéddel, ami arról árulkodik, hogy valószínűleg számára a pénzbeli kiadás a legrosszabb a háborúban hát kiverte a biztosítékot.
– Bocsásson meg, hogy közbe szólok – vágok közbe szúrós tekintettel és összeráncolt szemöldökkel de inkább örülnie kéne annak, hogy ennyivel megússzák a dolgokat. Van fogalma arról mi az igazi háború, a csatatér, vagy épp ami marad belőle? Felgyújtott falvak, lemészárolt emberek, ártatlanok halálsikolyai a szélben? Szagolta már a több napos égett, bomló hullák szagát. Vett már el emberi életet, tudja milyen súlya van annak? Látott már olyan holttesteket, ahol az anya a gyermekét szorongatja? Ha nem akkor kérem ne jöjjön azzal, milyen nehéz is fizetni a hadiadót, mert egyáltalán nem tud vele meghatni!
Kicsit hosszabbra sikeredett közbeszólásom után ismét némán hallgattam a Karashiro hercegnő okfejtését, arról mire a bebörtönzés és az ő táborukat erősítő ninja. Amikor Shiával befejeztük a beszélgetést Kaza kezdett válaszadásba, még azokra a kérdésekre, amiket pluszba tettem fel az őröknek.
Ahogy hallgatom ismét szembe kell néznem azzal a ténnyel, hogy én bizony nem és valószínűleg soha nem is fogom megérteni a nemesek világnézeteit. Hallottam már érdekházasságokról, de azért az sok, hogy a testvére özvegyét vegye el a hatalom fenntartása érdekében. És bizony akaratlanul is összeesküvési elméletek is végigfutottak a fejemben, például olyan, hogy Shinogake keze is benne van fivére halálában. De ezt inkább megtartom csak magamnak, amúgy sem tudom milyen halála volt Kishina apjának.
Shia kap egy kérdést Kazától, ami engem is érdekel. Vajon miért vágyik egy hercegnő két ”hátrahagyott” rab társaságára, biztos nem azért, hogy kifejtse a családi indokokat. Mikor belekezd a válaszadásba pár szó után megakad, és ében hajával kezd játszani, mintha a megfelelő szavakat keresné. Kifejtette, hogy ez az érdekházasság öccsének sem fogja azt a boldogságot hozni, mint azt ilyenkor merni reméli a vőlegény. De jövetelének nem az volt az oka, hogy ezt elmondja nekünk, hamarosan rá is tért a lényegre azt szeretné, ha segítenék neki összehozni egy a menyegző előtti találkozót az ifjú párral, hogy átbeszéljék a dolgokat és tervet szőhessenek a frigy eltörlésére. Kérdését követően csend borult a szobára gondolkoznom kellett.
* Miért kéne segítenem bárkinek is, főleg olyannak, aki végig hazugságokkal etetett. Talán az volna a legjobb, ha itt maradnék lógva az esküvő végéig. Mivel nem öltek még meg feltételezem nem is fognak, csak ki kéne várnom, hogy elengedjenek. Bár nem éppen ninjához illő volna az ilyen szabadulás, de legalább többé nem lennék sötét paraszt a nemesek sakktábláján. De ott van a küldetésem, meg kell védenem Kishinát, Shia pedig az elutasításom ellenére sem hagyna fel tervével, amivel akár veszélybe is sodorhatja védencemet. Azt hiszem kénytelen leszek segíteni a lánynak.
Kérését átgondolva, megosztom vele döntésemet:
- Segítek, jobban mondva inkább csak Kishinát fogom megvédeni, ennyit tudok ajánlani. De mégis, hogyan tudnék ilyen helyzetben segíteni. Ha kitörök a fogságból, akkor harcba kell szállnom az őrökkel. Onnantól nehéz lesz az észrevétlenség.
Válaszomra bólint egyet, majd közelebb lép, közben pedig kimonója ujja alól előhúz egy kulcsot és kezembe helyezi. Majd elmondja, hogyan szerezte meg és incselkedve kiölti nyelvét, majd azt is megosztja, mikor használjam és hol találkozunk utána.
- Úgy látom, mindenre gondolt! De biztos, hogy hercegnő maga, hogy ilyen ügyesen kijátszotta az őröket?
Miközben megfordul, hogy elhagyja a szobát még egy gyors kérdést intézek felé.
- Kazával, mi lesz? Róla nem beszélt a tervében.
Válasza után elhagyja a szobát és visszatérnek az őrök. Nem maradt más hátra, mint várni, a szökési alkalmat.
* Vajon miként fogja elérni, hogy az őrök elaludjanak? Valószínűleg a vacsorájukba vagy az italukba juttatja be valahogy. Eddig biztos nem tett ilyen lépéseket elvégre nem tudhatta mit válaszolok. Ha pedig előre adta volna be nekik az altatót az felelőtlenség lett volna.  
 
Az idő lassan telt, főleg úgy, hogy még csak pozíciót sem tudtunk váltani. Az idegőrlő várakozás végét az jelentette mikor az őrök szemei a sisakok takarásában le-le csukódtak. Lassan fejük is vállukra dőlt és horkolni kezdtek. A kezemben lévő kulccsal kinyitom a bilincset, és így teszek Kazával is, ha szükség van rá Shia tervében. Kezeim szabadulása után csukló- és karkörzéseket csinálok. Miután elgémberedett végtagjaimba visszatér az élet, átnézem felszerelésem, minden megvan-e, mert nem akkor akarok a hiányukra rájönni amikor esetleg használni kéne őket. A leltár után indulok, óvatosan kinyitom az ajtót és kikukucskálok. Valószínűleg felesleges elvégre az éjszaka közepén vagyunk, ilyenkor a legtöbben alszanak. Minden esetre fokozott óvatossággal, kiélezett érzékekkel és halk léptekkel indulok el a megbeszélt szobába. Ha sikerül rendben elérnem a szobához először halkan bekopogok rajta, ha nem szólnak és nem is nyitják ki, akkor én teszem meg azt kellő óvatossággal.
 
// Mivel nem szabtad meg meddig írhatom a posot bátorkodtam előrébb haladni, mint a te lezárásod. //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ebisu Vas. Okt. 03 2021, 15:42

// Köszönöm szépen az újbóli hatalmas türelmet! A történet hamarosan a végéhez közeledik... //

Az éjszakai, sötét lepel lágyan terült el az égbolton, melyet rengeteg helyen apró tűvel átszúrták és kicsit fénypöttyök kezdték el díszíteni ezt a végtelen textil anyagot. Aztán volt még valami inkompetens vadbarom, aki úgy gondolta, hogy egy félkört is vág bele, mert hogy az milyen jó ... De... Ha sokáig nézed a művet, akkor talán te is ráeszmélsz, hogy milyen szépen néz ki ez a terítő az erdős környék és az egekig nyúló palotával.

A háborúról és az ott látott eseményekről a hercegnő keze összeszorul egy pillanatra, küszködik magában, de a mondatod végére továbbra is határozott tekintettel tartja a szemkontaktust.
-Igen, nekünk jutott egy kényelmesebb létforma őseinktől, majd most belerángatnak egy olyan háborúba, ahol katonáinkat, barátainkat kell a frontra küldeni, csak hogy a Tűz Országának legyen elég emberrel feltölteni a sorait.- s némi indulattal zárja a válaszát, de egy sóhaj kíséretében elengedi a benne feltorlódott feszültséget.- Gondolom azt hiszi, mi örömmel küldjük embereinket a halálba... Higgye el kedves Atsushi-san: senki nem akarta ezt a háborút, de belerángattak minket...- hajtja le a fejét bánatosan a padlózat felé.
-Kaza-t pedig...- itt egy ideig mérlegel rajta.-... hozhatod. Még szükségünk lehet rá.- válaszolja végül.

A hercegnő megcsapkodja az orcáját, majd felpuffasztva magát kinyitja az ajtót és kilép rajta, mintha csak gőgös nemes lány lenne.
-Méltatlanok ezek a foglyok a jelenlétemre s még értetlenek is velem! Hmpf!- játssza a gőgös leányzót.- Viszont e két derék őrnek mindenképp dupla adag ételt hozzanak ma este, meg érdemlik hogy ha már ilyen csőcselékre kell vigyázniuk!- mondja fennhangon egy ott álló inasnak, aki azonnal fejet hajt.
A két őr az elején egymásra pillant, majd vigyorogva felcsillan a szemük és egymást kezdik el biztatótan csapkodni a jutalmazás miatt. Mindkettő betér a terembe és bezárja azt, majd mellkasuk veregetve örülnek az extra kajának. Nem sokkal éjfél előtt meg is kapják a forró, jókora adag ételt, amit élvezettel majszolnak el. Nem is kell sokat várnod, az őrök pedig úgy dőlnek ki a talajra, mint egy zsák krumpli és hangos horkolásba kezdenek. Ez tökéletes alkalmat add számotokra, hogy az ökleidbe rejtett kulccsal kiszabadítsátok magatokat. Egy pár percbe beletelik a kiszabadítás, de sikerül kinyitni a lánc zárát, majd mindketten az ajtóhoz siettek. Kikukucskálva csak néhol láttok fényeket, mintha szándékosan sötétebb lenne a lakórésznek eme szeglete. Halkan lopakodva közelítitek meg a lépcsőket, ahol lehetett néha hallani lépteket, de amint arrébb vonultak, ti követtétek az utasítás szerinti útvonalat az egy szinttel alattatok lévő emeletre, majd kis kóborlás utána megtaláltátok a gyermekszobát. Sajnos tovább tartott a settenkedéssel az út, mint számoltatok, de legalább csendbe és észrevétlenül jutottatok el a célotokhoz...
Ahogy beléptetek a szobába, egy takaros kis gyermek részleg rajzolódik ki az ablakból szűrődő holdfény által, továbbá a benne várakozó személyeket is jól ki tudod venni: Kishina, Shia és egy másik, eddig ismeretlen serdülő férfit, akit vélhetőleg Shirokaito lehet. Ő róla nem tudsz igazából semmi különöset elmondani, leginkább csak hogy éjfekete haja van neki és leíró róla, hogy nemesi származású a testtartásával és kinézetével. Mind Shia és Kishina feszülten járkáltak fel-alá a szobában, míg Shiro-herceg csak unottan bámult ki az ablakon. Azt ajtó nyikorgására felfigyelnek és az első, hogy Kishina és Kaza egymás nyakába borulnak, ami némi...kellemetlen hangulatot teremt a jelenlévők között - talán még benned is.
-Ohh, essünk ezen túl végre...- sóhajt fel Shiro-herceg, majd felkel a kényelmes, ablak melletti helyéről.
A csipet csapat összeáll egy körbe veled együtt és elmondják a tervüket: mivel hamarábbi időpontra rakták az esküvőt, emiatt az előtte megtartott szerződéskötési ceremóniát is korábbra rakják, egész pontosan reggelt 6-tól. Ezen a család két feje és fontosabb tagok fognak részt venni, ami azért különleges, mert a nászünnepség előtt a két család nem találkozhat valami ősi babona miatt. Röviden: ha meg akarják győzni a két családfőt a saját igazukról és változásukról, akkor ez az egyetlen lehetőségük, hogy mindkettőt egy terembe láthassák még a hivatalos aláírás előtt. Elmondásuk alapján, mindenüket bevetve képesek lesznek megváltoztatni a családfők gondolkodását és lefújni az esküvőt.
Egyetlen probléma csak az eljutása lenne erre a találkozóra, mivel természetesen rengeteg őr lesz a környéken, mire Kishina hozz fel egy megoldást: elmondja, hogy nem véletlenül választott ezt a szobát, ugyanis a kandalló egy rejtett menekülő utat rejt a pincébe, mely a többi fontosabb teremmel összeköttetésben van - így a tárgyaló teremmel is. Az út viszont régen lett használva és könnyen lehet, hogy zárt csapóajtókkal találkozhatnék, amiket nem tudnak kinyitni egy könnyen, itt jönne a segítségükre a te képességed, hogy ezeket az elreteszelt vagy elfásult ajtókat kinyisd nekik. 
Ezen felül nincs más dolgotok, mint várni pár órát és a napfelkeltekor elindulni .
Kishina a megbeszélésetek utána elővesz egy tálcát az egyik szekrény rejtekéből és süteménnyel kínál meg titeket, melyből mindenki örömmel vesz -  persze te eldöntheted, hogy fogyasztasz-e a mákos-meggyes pitéből.

[Ha bármi kérdésed van a többiekkel szembe, most felteheted őket a várakozás során.]

A nap első sugarai megjelennek a horizonton, ezzel jelezve indulásotokat. Kishina a tűzrakó helyhez siet és a kőlapok mögé nyúlva valamit elkezd kattogtatni, mire reteszek és fogaskerekek kattogása üti meg a füledet, mire maga a tűzrakásra alkalmas terület oldalra csúszik és egy létra jelenik meg a sötétbe. Az út nem éppen tágas, de éppen elég, hogy egy ember le tudjon jutni rajta. Szépen sorakozva elindultok lefelé az ürességbe...

Lassan de biztosan egy üres térbe kerültetek, ahol egy folyosó vezetett titeket egy központi helyre, melyből rengeteg út sorakozott. A járatok tetején mindegyiken volt valami szöveg, ami jelezte az út végcélját is. Körbenéztetek és hamar megtaláltátok a "tárgyaló" nevű táblát, ami már eléggé el volt korhadva. A járathoz léptetek, ami viszont egy nagy ráccsal le volt zárva s láthatóan kard vagy egyéb eszköz nehezen tudná kinyitni, így a te képességeidre szorultak a rács kinyitásával kapcsolatban. Találtál egy fémes retesz részt, ami vélhetőleg zárva tartja az ajtót, így automatikusan a Katon elemeddel elkezdted hevíteni. Sajnos ez elvett némi időt, de végezetül a fém megadta magát és elpattant a tartója, kinyitva ezzel a ajtót.
Lépéseket hallasz magatok mögül, mire automatikusan magad mögé nézel a folyosó-keresztező terembe.
-Lám-lám-lám...- hallod az ismerős, önelégült hangot mindenhonnan visszhangozni.
Az egyik járatból, melyen a "kert" felirat volt írva, a már ismert bábos lép ki egy vigyorral az arcán s a folyosó végénél megáll, végignézve a bandán.
-Megmondom őszintén Atsushi...- és elkezd matatni az övénél.- ...nem hittem volna, hogy lesz elég tököd hozzá, hogy kiszabadulj. A legtöbb Shinobi szereti kutya mód hűséggel végig vinni a küldetéseket...de lehet, neked túl érzelgős lelked van ehhez...- vigyorogja továbbra is és előkap két tekercset. - Lehet jobban jártál volna, ha kutya maradtál volna.- s kinyitja a két tekercset, mire kettő fabábú jelenik meg előttetek.

Erdőségek - Page 29 2020592d34bd9aa17c5581723a76aef090dff571r1-950-1240v2_uhq


-Kishina! Add a hajtűdet!- szól rá az összevert Kaza, mire a hölgy egy pillanatra ledöbben, majd rájön a férfi jelzésére s kiveszi a hajából a díszes, fekete tárgyat, amit hirtelen a szájához emel.
Egy halk puffanást hallasz és a hajtű helyet egy mesterien elkészített fekete Katana díszeleg apró, fehére ujjai között, melyet azonnal Kaza-nak dobja.
-Fel kell tartanunk, míg a többiek a ttárgyalóba érnek!- szól neked az ifjú harcos.
-Tényleg készen álltok megküzdeni...velem?- kérdezi öntelt vigyorral és a két báb harcra készen megemelik csontos és pengékkel teli karmukat.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Kedd Okt. 26 2021, 21:55

// Ebisu - A vér kötelez //
 
// Remélem nem gond hogy jó előre megterveztem mit fog tenni a karakter a harc során  Smile  //

Shia hercegnő erős kiállása egy rövid időre megtört, miközben alig pár dolgot és csak felületesen körülírva megosztottam vele, miket lehet tapasztalni a harctéren. Jellemváltozása alig tartott ki mondandóm végéig, és már vissza is tért nemesi tartása, majd válaszolt közbeszólásomra.
* Én sosem mondtam, hogy nekik könnyű lehet embereket harcba küldeni. Mindössze csak a hadiadós siránkozása dühít. Mindegy, ha nem értett meg elsőre inkább nem is próbálkozok második alkalommal, csak annyiban hagyom a dolgot.
Mielőtt elhagyta volna a szobát ismét felpaprikázta magát, külsőre legalábbis. Próbált felvenni magára egy dölyfös külsőt, amivel el akarta hitetni a kinti őrökkel, hogy nem sikerült velünk dűlőre jutnia. Kiviharzása után még extra fejadag vacsorával is megjutalmazta az őröket, aminek ők természetesen nagyon örültek. Szerencsétlenek nem is sejtették, hogy altató lesz benne. Így mikor eljött a vacsora idő pár falat után úrrá lett rajtuk az álmosság, majd néhány elbóbiskolás után végleg álomra hajtották szemüket.
 
Elérkezett a mi időnk, béklyóink kulcsa a kezemben, nem is lehetne ennél egyszerűbb. Csakhogy a hercegnő kifelejtett valamit, az órákig fellógatott kezemben a véráramlás nem éppen megfelelően működött, így az elzsibbadt. Ami még nem nagy probléma de amikor kinyitottam tenyerem ujjaim nem szorították megfelelően a kulcsot ami aztán kipottyant belőle. Szerencsére nem esett messze a lábamtól, ráléptem majd chakrát vezettem bele, éppen úgy, mint amikor függőleges terepen akarok mozogni, csak kevesebb chakrával. Ezáltal amikor felemeltem a lábamat a zárnyitó eszköz a talpamon maradt. Szökkentem egyet mintha csak hátraszaltózni akartam volna, természetesen a fal megállított, de én guggolva csüngtem rajta ellentmondva a gravitációnak. A kulcsot őrző lábammal megközelítettem jobb kezemet és elvettem a tárgyat, majd kinyitottam vele a bilincseket, ezután lementem a falról és Kazát is szabaddá tettem.
- Bocs az előbbiért, remélem nem rémítettelek meg, mikor a kulcs kiesett a kezemből.
Szabadkoztam, miközben visszavettem magamhoz az elvett dolgaimat. Csak ezután indulok az ajtó felé. Henge no jutsut alkalmazva magamon felvetem az egyik szunyókáló őr alakját, úgy lépek ki az ajtón. Valószínűleg Shia tett arról, hogy ne legyen errefelé senki, de ha egy erre tévedő véletlenül meglátná, hogy egy rab éppen kisétál a szobából abban valószínűleg nem lenne köszönet. A folyosókon egy lélek sem volt, fény is alig, így könnyedén eljutottunk a találkozási pontra. Mindennek ellenére én csak akkor oldottam fel a Henge no jutsut, amikor már a gyerekszobában voltunk.
A szoba noha gyerekeknek volt berendezve mutatós volt, össze sem lehet hasonlítani az én gyerekszobámmal. Fényt mindössze az ablakon beszűrődő holdfény nyújtott ennek ellenére jól ki lehetett venni ki az a három személy, akik ránk várnak. Kishina és Shia türelmetlenül sétáltak oda-vissza átlósan a szoba két sarka közt. Egy eddig ismeretlen srác pedig semmitmondó tekintettel bámult ki az ablakon. Kicsit olyan volt, mint egy halálraítélt, aki az utolsó éjszakáját tölti a cellában. Érkezésünk után Kishina és Kaza egymás karjába borultak az örömteli viszontlátás pillanatában. A kép jól láthatóan nem volt a két Karashiro ínyére. Végül az ölelkezést Shirokaito herceg szakította félbe. Gyorsan megosztották velünk az időközbeni változásokat és a tervüket is, és hogy ebben nekem milyen szerep jut. Várakozás közben süteménnyel kínálnak minket, természetesen veszek belőle, mivel elég régen ettem.
Amint a nap első sugarai felbukkannak a hercegnő odalép a kandallóhoz, matat kicsit majd kinyitja a titkos átjárót. A szűk bejáraton én lépek be elsőnek, hogy felmérjem a terepet és begyűjtsem a többiek elől a pókhálókat, ruhámmal pedig leporoljam a falakat. Ahogy haladok egyre beljebb a szobából beáramló fény is egyre kevésbé világítja be a járatot, amin az sem segít hogy rajtam kívül még másik négy ember is elállja a fény útját. Azonban ez nem hátrány, ha az ember shinobi legtöbb esetben szemünk jobban lát és hamarabb is szokik hozzá a homályhoz, mint az átlagemberé. Minden esetre nem tudhatom a többiek mennyire látnak jól, így inkább beadtam a derekam, bal kezembe koncentráltam katon chakrámat és lángra lobbantottam, ezzel aktiválva a Hiken(Lángököl) jutsumat. Enyhén föltartottam keze, fejem fölé, hogy mögöttem is világítson valamennyire. A járat, végét egy ajtó jelentette, nem volt zárva, de a használatlansága miatt szorult és csak nagyobb erőkifejtés hatására nyílt ki. Az ajtó túloldalán egy nagyobb terembe csöppentünk, ami pókhálóktól hemzsegett, a falak pedig olyan lyukasak lettek volna, mint egy jóféle ementáli sajt, ha a járatokat nem zárták volna le ajtókkal. Mire mindenki belépett a terembe én szétnéztem az ajtónkkal szomszédos falakon. A járat mellett egy korhadt deszka volt a falra szögezve ”Gyerekszoba” felirattal, két oldalt pedig egy fáklyatartó falikar. Sajnos a világítást elősegítő eszközből csak az egyik volt meg, azt kezem lángjával be is gyújtottam, mivel már nem volt szükséges, hogy élő, a sötétben tündöklő fáklya legyek megszüntettem a katon chakra áramoltatását kezembe, mire a jutsum megszűnt. Miközben körbenéztünk újabb fáklyákat gyújtottunk, az ajtók közül több olyan folyosóra nyílt, amik egy másik ehhez hasonló terembe vezettek volna. De szerencsénkre a ”Tárgyaló” nevet viselő folyosó is innen nyílt, így nem kellett másik elosztótermet keresnünk. A baj ott kezdődött, hogy az ajtó ráccsal volt elbarikádozva a zárrendszer pedig nem működött. Nem volt más hátra ismét ninja képességeimet kellett bevetnem, rátettem kezem a fémre majd, katon chakrámat belevezetve hevíteni kezdtem. Tenyerem körül a vas először vörösen, majd pár perc múlva sárgán izzott. Miközben verejtékemet töröltem homlokomról a zár pattant és a rácsok pedig elmozdultak.
- Na, végre! Már azt hittem sosem adod meg magad.
Az öröm viszont nem tartott sokáig ismeretlen léptek visszhangoztak mögöttünk, amire hátrakapom a fejemet. A léptekhez hamar hang is társult, kihez máshoz tartozott volna mint ahhoz a személyhez, aki korábban a tömlöcben elkapott, a ”Kert” nevet viselő folyosóból lépett elő. Látszólag a társaság többi tagja hidegen hagyta végig hozzám beszélt, még akkor is mikor két tekercset próbált előkotorni övéről.
– Talán azt hitted ezzel megsértesz, de én inkább dicséretnek veszem a te szádból, ha egy olyan állathoz hasonlítasz, ami lojalitásáról híres. – majd szándékosan cukkolom egy tenyérbe mászó, önelégült mosollyal - És csak, hogy tudd jelenleg is a munkámat végzem, ami nem más, mint Kishina védelme az esküvőig. Még akkor is, ha jelenleg pont azon ügyködik, hogy meggátolja azt. Nem rémlik, hogy Shinogake a munkaadóm azt mondta volna, hogy vége a megbízatásomnak.
A tekercsek kinyíltak majd két pukkanás és némi füsteffekt után két harcra készített fabábú ált köztünk. Kaza azon nyomban kapcsol és szerelmére parancsol a hajtűje miatt. Elég meglepő dolgot kért, de számonkérésre igazán nincs időm. Szerencsére nem is kell, az egy pillanatra lefagyott lány végre észbe kap és megteszi, amit a férfi kért tőle. Ám mielőtt az ében hajtűt átadta volna egy pukkanás történt és a fejdísz, fekete katanává változott. Miközben a férfi karddal a kezében kijelentette a nyilvánvalót a másik három bevetette magát az alagútba.
- Tehát mellettem akarsz harcolni Kaza? Legyen!
Párbeszédünk ellenére a bábhasználó azért még megkérdez minket a harcról, majd bábjai kezével is ránk mutat, mintha csak azt mutatnák melyik kivel fog végezni.
 
* Azzal, hogy korábban elkapott és a bábjai miatt valószínűleg előnyben érzi magát és le is néz engem, és ez az én malmomra hajtja a vizet. Valószínűleg a raiton elemmel hamar ki tudnám ütni, azonban félő, hogy most még kikerülné és akkor oda az aduászom. Egyenlőre a katon elemmel kell harcolnom ellene és valahogy holtteret biztosítani miközben azt is elérem, hogy ne tudjon mozogni.
- Remélem elbírsz egy bábbal. - szólok Kazának, közben pedig kezeimbe koncentrálom a katon chakrámat - Kezdjük!
Ahogy kimondom kezeimet lángra lobbantom a Hikennel(Lángököl) majd a Bakuhatsu En Shottoval(Robbanó Lánglövedék) kombinálva folyamatosan focilabda méretű lángcsóvákat dobálok felé.

Ha sikerül védekezésre kényszerítenem, akkor hamarosan bevetem ellene a Kanashibari (Paralizációt) utána egy Katon: Endannal támadnék ellene, ha a bábjával próbálná kivédeni és a lánggolyó is takarna, akkor bevetném a még mozgásképtelen ellenfelemmel szemben a Denpo Sekka(Távoli Villám) jutsut, amivel találat esetén addig ráznám, míg el nem ájul.
Ha úgy alakulna, hogy nekem kell védekezni akkor szorultabb helyzet(ek)ben a Shushin no jutsut használnám és igény esetén, egyik kezemen megszüntetném a Hiken jutsut, hogy az övemen lévő tőrömmel is tudjak védekezni.

Használt Jutsuk:
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Junpei Szomb. Feb. 12 2022, 15:53

Hyuuga Shakaku - Aka. Shikaka


Ez az első szabad napom azóta, hogy konoha romokban hever. Nap mint nap erőm felett teljesítek azért, hogy túlélőket kutassak a romok alatt, holott a szemem látótávolsága még a mellékágiak között is híresen rossz. Egyik helyről a másikra rángatva emberek könnyes szemmel várják el tőlem, hogy megtaláljam eltűnt szeretteiket azon a helyen ahol egykor a családi házuk állt. ~Mi tart ilyen sokáig... ~Miért nem találod a családomat... ~Hisz nektek Hyuugáknak mindent látnotok kellene... ~ Keserves, gyűlölettel és félelemmel teli hangok minden egyes nap komoly elvárásokat támasztanak hozzám és már többször is a végkimerülésig hajszoltam magam, hogy segítsek a szeretteiket elvesztőknek.
Fáradt vagyok
Csendben, minél kevesebb figyelmet felkeltve hagytam el a Hyuuga birtokot, hogy a szabadnapomat tényleg szabadnapként tölthessem, ne pedig edzéssel, melyet az öregek szabnának ki rám mondva , úgyis ráérsz. Reggel volt még, a párás hűvös levegőt lassan elkezdte melegíteni az előbújó nap első sugarai. Séta közben, tekintetem ködös volt, s bár haladtam, gondolataimba voltam belemerülve és az elmúlt nap fáradalmai pörögtek le filmként magam előtt újra és újra és újra. Előre haladva a egyre kevesebb emberrel találkoztam, viszont a gyér aljnövényzet egyre kuszább lett, a fák is egyre sűrűbbek lettek. Közeledtem a célom felé. Konohát körbevevő erdőrengeteg olyan nyugalommal kecsegtetett a számomra amire már régóta vágytam. Az állatok valahogy mindig közelebb álltak hozzám mint az emberek és ennek nincs is igazából nagyon megmagyarázhatatlan oka sőt, szinte kiveri az ember szemét a különbség. Az emberek mindig csak akarnak és akarnak, a saját önös vágyaik hajtják és a gyarapodás a céljuk. Ellenben az állatok ösztönlények, nem ítélnek el és egyetlen vágyuk, céljuk van, az örökítés, létfenntartás.
Miután kellő távolságba értem a falutól, leheveredtem egy fa tövébe, behunytam a szemem és élveztem a nyugodt pillanatot. Nem gondoltam semmire, kizártam a külső zavaró tényezőket és csak hallgattam az erdő hangát, talán még el is szunyókáltam egy gondtalan pillanatomban. Álmomban egy dúsan zöldellő mező közepén álltam amit különböző színű és méretű virágok tarkítottak. Felnéztem, a hold a csillagok mind az égen voltak, ami furcsa érzéssel töltött el, hisz vakítóan világos volt. Hirtelen egy ajtó nélküli méretes ház jelent meg előttem és egy kellemes illat, vagy inkább érzés húzott az irányába. Felemeltem a kezemet, hogy megérintsem az épület falát ami úgy húzott magához, de még mielőtt hozzá érhettem volna hangos dobbanást hallottam valamint fa recsegését. Kinyitottam a szememet és újra az erdőbe voltam annak a fánál, aminek a tövébe leheveredtem, azonban most egy lány állt előttem. Nem tudom engem keresett-e vagy csak erre vezette útja, mindazonáltal nagyon furcsálltam a dolgot. Fiatal lány volt, körülbelül olyan idős lehetett mint azok a gyerekek akik épp végeznek a ninja akadémiával és megkezdik a genin életüket, viszont a lányon egészen biztos, hogy egy Chuunin taktikai mellény van, ami mégfurcsább, hogy egyáltalán nem az ő mérete.
- Hé te! Hol találtad azt a mellényt?! - Szóltam oda jövevénynek miután feltápászkodtam a fa nyújtottam kényelmes helyemről. - Nem kellene ilyen mellényben játszanod, mert még a végén megsérülsz.- Mond csak, shinobi vagy egyáltalán, vagy csak a földön találtad a mellényt és jó mókának találtad, hogy ninjásat játszhatsz? - Hangom nem leteremtő volt sokkal inkább kedves és féltő, nem leszidni akartam a lányt, pusztán csak figyelmeztetni akartam, hogy veszélyekkel járhat egy ilyen mellény hordása pláne a mostani időkben. Kicsit közelebb sétáltam, hogy jobban szemügyre vehessem a lányt és ami egyből a szemembe öltött az a szeme. Micsoda szemtelenség. 
- Byakuga?! De hogyan?! Nem rémlik, hogy láttalak volna valaha. Hyuuga vagy?! - Döbbentem meg és egy kunaiért nyúltam az övtáskámba, felkészülve bármire. A lány lehet akár ellenség aki egy Hengével akar megtéveszteni, vagy egy olyan személy aki nem természetes úton jutott hozzá a Hyuugák adottságához.
//Bocsi a minőségért, nem vagyok kezdőpost párti Razz //
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szomb. Feb. 12 2022, 16:58

Hyuuga Junpei – Hyuuga Shakaku: Mellékszál: #junaka



A hárításban talán elég jónak minősül már. Hogyne, a fizikai aspektussal eddig sem voltak gondjai, de lassan az érme pszichés oldalán ugyanilyen tapasztalatokkal fog rendelkezni. Az érzelmeit ennek megfelelően szőnyeg alá söpri, a szobát pedig több rétegű páncélszekrénybe zárja.

Mindez a feladatainak ellátását igencsak megkönnyíti, így ugyanis nem kell úgy tennie, hogy bármi érdekelné a körülötte lévő emberekkel kapcsolatban. Érdektelennek vallja magát és hát ugyan mit számít egyetlen egy plusz hazugság a millió másik mellett?

Lényegében a feladatai mind egyetlen egy tevékenységi kör körül forognak, az pedig az őrjáratozás: így őt is mozgásban tartják, másfelől kihasználják a szemeinek látótávolságát is. Már majdnem azt lehetne erre mondani, hogy összekötik a kellemeset a hasznossal, de lényegében semmi kellemes nincs abban, ha az ember napokon keresztül a lomboronákban alszik, nincs biztosítva a megfelelő tisztálkodási lehetőség, a cserjék közé jár elvégezni a dolgát és a terepre szánt szárított ételeket eszi. Egyáltalán nem érzi magát hálátlannak, amikor magában ezekre panaszkodik annak ellenére, hogy több hozzá hasonló shinobi a dutyiban csücsül vagy éppen férgek eszik a hulláját.

Nem is tudja igazán, hogy mit bán igazán: hogy Konohagakure no Sato elpusztult, vagy azt, hogy legalább Ichiraku ramenezőjét nem tudták megmenteni.  Most ugyanis szinte bármit megtenne egy extra-feltétekkel elkészített tűzforró ramenért – valószínűleg még kagét is ölne. Ezt természetesen megtartja magának, elvégre a történtek ellenére – vagy meglehet, hogy azoknak megfelelően – a vezetőség talán rossz szemmel nézné ezt, holott, egyéb húsforrás híján talán még az emberhúsból és emberi csontból is megfelelő levest lehetne főzni. A szükség elvégre elég nagy úr. A Hokagét jelenleg az védi meg tőle – vagy sem -, hogy legalább jóképű kirakati baba, amiből a kollégák között kevés akad.

A lány egy elunt, félszenvedő sóhajjal konstatálja, hogy izgalommentes műszaknak néz elébe – mármint egészen addig a pillanatig, amíg meg nem szólítják. Drámai és eltúlzott lassúsággal és fásultsággal fordul a fiatal férfi felé. Értetlenkedve néz körbe, hogy a férfi ugyan mégis kihez beszél és amikor ténylegesen konstatálja, hogy bizony maguk vannak, akkor még a szemöldökei is a homloka közepére szöknek.

A lelke legmélyére elzárt igazi seggfej szórakozottan ocsúdik fel a kibontakozó szituációra.


- Hogy hol találtam? Hát leloptam egy hulláról, hol máshol. - Paskolja meg a saját vállát, mint aki jól végezte dolgát - Igazán nem értelek titeket, prolikat: hogy van az, hogy még az eltérő méretezésű ruházati cikkekre sem szántok? Gyakorlatilag ott dörzsöl, ahol nem tudtam, hogy ruhadarab valaha fog. – A lány hangjából a virtuális korához egyáltalán nem illő száraz gúny csöpög, akár az értékes nektár.

A feje búbját megvakarva von vállat majdhogynem félszegen. -
Ha viszont nem játszom ebben, akkor velem senki sem akarna játszani. – Ténykérdés, hogy a jelenlegi külsejével egyáltalán nincs megelégedve, sem pedig kielégedve, hiszen az élet legcsodálatosabb élményeitől van így elzárva. De ennek az éremnek is két oldala van: ha az általa megszokott értelemben szórakozni nem tud, akkor kénytelen egyéb hobbikat keresni. A konohaiak márpedig valahogy mind olyan jóhiszeműek, hogy legnagyobb valószínűséggel a szopatásuk lesz ez a bizonyos hobbitevékenység.

- Hát nem éppen ez szüli a jelenlegi konfliktust, hogy a Hyuugák sok mindent nem látnak? – Ezzel saját magát is ostorozza (már amikor egy-két porszem előkerül a szőnyeg alól és kitéved a páncélszekrényből) és valahogy kifejezetten jó érzés ugyanezt a vádat egy másik byakuganhasználó fejéhez hozzávágni. Az emberiség saját maga ellensége, de hát talán ezt eddig is tudta, ahogyan azt is, hogy ő maga nem egy jó ember: nem cenzúrázza tehát sem a szavait, sem a tetteit.

-
Hyuuga vagy?! – A férfi kérdésére szaporán pislogni kezd, mint aki megilletődne a kérdésen. - Nem egészen? – Kérdez vissza, ami már önmagában is udvariatlanság. - De mondd csak, az összes feltételezett vérrokonodat kunaimutgatással üdvözlöd? A legtöbben biccentenek, vagy éppen a meghajlást választják köszönési metakommunikációként.   – Nagy szó ez egy magafajta kislánynak, szinte még a nyelve is magába csavarodik.

-
Gondolom nagy forma lehetsz a családi összejöveteleken, de hé, legalább a falusiak között új barátokra lelhetsz, miközben megalakítjátok a Hyuuga-klán bukását előirányzó fanklubbot. Mi szél fújta erre azt a szép loboncodat? Ha defektálni szeretnél, akkor előtte javasolnám, hogy tisztítószerrel vakítsd meg magadat, hidd el, hogy úgy könnyebben megy majd a dolog.

Tapasztalatból beszél: na nem a vegyszeres tanáccsal kapcsolatban, hanem azzal, hogy kekkei genkai nélkül könnyebb menekülni, noha talán nem vakon. Túl sok itt az árok, amiben félholtan kiköthet az ember.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Junpei Csüt. Feb. 17 2022, 23:37

Bár a Kunaiomért nyúltam, nem vettem azt elő az övtáskámból, pusztán biztosítékként markoltam meg, hogyha kell, hirtelen elő tudjam rántani. Minden esetre érdekes szituáció állt elő, a lány pimasz válaszokkal és visszakérdezésekkel feszegette az emberi kummunikáció béketűrésének határait, de legnagyobb szerencséjére Junpeit elég nehezen lehetett kihozni a sodrából, még a főági öregeknek sem sikerült ezt elérniük, pedig ők aztán elkövettek mindent annak érdekében.
A lány egészen meglepő választ adott arra, hogy miért is visel magán egy Chuunin taktikai mellényt, bár számítottam erre a válaszra, mégis reménykedtem, hogy talán csak a szüleitől vette kölcsön enyves kézzel, hogy Chuuninosat játszon benne. Szegény apró lányka, szinte egyből megsajnáltam. Egy emberi lényben mélyen meg kell, hogy törjön valami ahhoz, hogy egy hulla személyes tárgyaival játszadozzon és ne érezze magát tisztátlannak miatta, sőt még panaszra is emelje annak méretét. Nem válaszoltam neki erre ugyan semmit, de arcomra mérhetetlen szánakozás szállt, sajnáltam, hogy ilyen fiatalon (nem mintha én sokkal idősebb lennék nála) romokban legyen a lelki világa. >>Arckifejezésem<<
- Nem üdvözlöm az összes rokonomat kunaimutogatással, csak azokat akiket nem ismerek vagy nem todok hova tenni, ami a jelen szituációra is igaz. Minden esetre ha már ilyen fiatalon ilyen nehéz szavakat is tudsz használni mint a metakommunikáció - itt egy pillanatra végigfutott az agyamon, hogy igazából fingom sincs arról, hogy mit is jelenthet maga a szó, de ez a külvilág számára szerencsére nem volt észlelhető - igazán ismerhetnéd az illemet is, miszerint ha egy idősebb családtag megszólít, vagy nem ismer fel, mielőtt megszólalsz, üdvözlöd, netalán be is mutatkozol neki. - Beszéd közben a kunait már elengedve lassan elindultam a lány felé - De ne félj, én is voltam régen kezdő genin aki lázadt minden és mindenki ellen, ne félj, majd kinövöd. Én Hyuuga Junpei vagyok, kit tisztelhetek személyedben pici lány? -Kérdésem végére már Shakaku mellé értem, kezemet (persze ha hagyja) feje búbjára helyezem és kedvesen megsímogatom azt. Ebben a simogatásban nem volt semmi félreérthető, semmi perverzió, semmi lenéző, egyszerűen csak egy kedves gesztus a bemutatkozás után.

A kis buksisimi akció után egyből levettem a kezem a fejéről, mielőtt még félreértené azt és egy még félreérthetőbb szituációba készültem keverni magam. Még reggel, mielőtt elindultam volna kellemes pihenésemre, magammal hoztam pár mézes piskótájú süteményt, amit anyám nagy gonddal és még annél is több rutinnal szokott elkészíteni, és minden alkalommal egy ízorgazmust tud kiváltani az ember szájában. Ebből a süteményből elővettem egyet magamnak illetve egyet a lánynak és megkínáltam vele, de csakis kizárólag akkor adtam belőle, ha nem fűzött ezen akciómhoz semmilyen szarkasztikus, gúnyos vagy nemkívánatos megjegyzést. Abban az esetben, ha mégis ilyennel illetné tevékenységem, egyszerűen csak bekapom előtte azt a szelet süteményt is amit neki kínáltam fel.
- És mond csak, mit keresel itt a semmi közepén, miközben minden Hyuuga azon munkálkodik, hogy újjá építse konohát?

//Hát nem hagytál nekem túl teret az írásra, így most ezzel kell beérned Very Happy //
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Vas. Márc. 06 2022, 15:02

Hyuuga Junpei – Hyuuga Shakaku: Mellékszál: #junaka



A fene vinné a nagy száját. Plusz a fene enné Danzou (feltételezhetően) féregrágta maradványait. A saját verbális hülyesége és egy másik személy (főleg, ha vezető) fizikailag megvalósuló baromsága ugyanis egy ön-, és közveszélyes elegyet alkot.

Nem szeret - és tudja jól, hogy nem is bölcs dolog (feltételezhetően) - elhunyt személyeket hibáztatni (bár kifejezetten jó benne), még így is érzi, hogy a jelen helyzetét csakis kizárólag saját magának köszönheti. Hogyne, megítélése szerint a jelen krízishelyzetben, így tehát a legmagasabb fokú hadi riasztásra, leginkább az a megszokott, hogy valamennyi aktív shinobi helyzetét az adminisztrációs iroda ismeri, mivel annak lejelentése nélkül nem mehetnek sehova. Ez feltételezhetően igaz mind a szolgálatot végzőkre, mind pedig a ritka számba menő pihenőidejüket töltő honfitársukra.

A fiatal férfi szavaiból azonban nem tud kategorikus következtetést levonni a rangjára vonatkozóan, de nem is feltétlenül kíván, hiszen egyre gyakrabban találkozik azzal a jelenséggel, amikor egyes shinobitársai – legyenek férfiak vagy nők – magasabb beosztásban állnak, mint ő maga, azonban valamennyi téren  sajnos elmondható róluk, hogy labdába se rúghatnának mellette. Hogyne, még ő is érzi, hogy az összehasonlítás egyáltalán nem indokolt és nem megalapozott olyankor, amik ő az összehasonlítandó adathalmaz. Ettől függetlenül ténykérdés, hogy egy bürokratikus tisztség az életben nem védett meg még senkit egy robbanástól vagy az akkut hasmenéstől.

Lényegében tehát minden kétséget kizáróan elmondható az, hogy Junpei apai, vagy éppen testvéri szidalmazását saját magának idézte elő. Távoli rokonának mozzanataiban, szavaiban és hangjában nem érez olyan tényezőt, nyíltat vagy leplezettet, ami miatt le kellene tépnie a haját felborzoló karját, hogy aztán a végtagot ököllel fölfelé tuszkolja fel a Hyuuga férfinak oda, ahol a nap sem süt. Pedig az most kifejezetten elmondható róla, hogy a hajára bizony allergiás, vagyis pontosabban minden olyan tényezőre, ami azt megzavarja: nem éppen köztudomású tény, de lényegében hajléktalan. Altatják sátorban „A” pontban, aztán altatják egy teljesen másik „B” pontban, majd pedig a lombkoronában. A fürdés pedig? Ritka luxus. Fésülködés? Az ujjaival oldja meg. Az étkezése? Száraz katonai szeletek.

Erre itt ez a Hyuuga ficsúr, aki süteménnyel a zsebében szaladgál. Igazi Hyuuga-burzsoá.

-
Belőlem a Rendszer már rég kigyepálta a lázadást. Ha jobban tetszik, már pedig nekem nagyon, úgy is fogalmazhatnék, hogy ördögűzést hajtottak végre rajtam. – Csak éppen rossz shinto papot rendelt ki hozzá az állami apparátus. - Amennyiben ennyire ragaszkodunk a konvencionális szabályokhoz, akkor a nevem Shakaku. – A lány arca megremeg, akár egy kósza délibáb, majd pedig az elsorvadt arcizmai nagy nehezen mosolyra rendezik arcvonásait.

A jelenlegi komikus helyzete, valamint a (lassacskán konzisztensnek mondható) rendszer iránt érzett megvetése különös szatírát szül:  -
Ami az ittlétemet illeti: Apuci parancsba adta, tudod, úgy igazán, hagyományosan, hogy itt a helyem. Na jó, a fenéket; csak szóban adta parancsba. Közvetítő közvetítőjén keresztül, merthogy ilyen a bürokrácia. Pedig milyen szép is volt a régi rend, amikor eperfa papírra tintával festett kalligráfiaként kaptuk kézhez a halálos ítéleteket. De nem. Ma már egyenesen szájról szájra terjed, mint a herpesz. Lényegében tehát olyan feladatot szignáltak rám, amihez legalább értek is: pásztázás és feltartóztatás, szükség esetén elfogás. Gyakorlatilag fizetett fogócska. Ha bármi panaszod van ezzel kapcsolatban, úgy javaslom, fordulj az éppen-letarolt Adminisztrációs Irodához ügyfélfogadási időben. De előre szólok, hogy páratlan napokon egy igazán pokróc természetű tag van szolgálatban, akinek egyenesen a mániája a megfelelő formanyomtatvány kitöltése és benyújtása! Bár figyelemmel arra, hogy napok óta nem láttam, márpedig én elég sokat látok, csakis kizárólag arra tudok következtetni, hogy a honfitársunk már a túlvilágon tölti az újjászületésigénylő űrlapot. –  Ered meg a nyelve a szervezetébe bevitt plusz cukor hatására. - Az építéshez nem igazán értek, de arra ott van az újonnan kinevezett Főasztalos. Főács? Tudod, az a tüskehajú, lapos képű, mellényes csávó. Szerintem meg kellene kérdeznünk, hogy mennyire gyúlékony a fája, mert amondó vagyok, hogy okkal tértek át az elődeink a fa tákolmányokról a kőházakra.

Kóbor kutya lévén felszippantja az ujjbegyeihez ragadt összes kósza morzsát és élesen sasol, hogy Junpei rejteget-e még magánál ennivalót. Könnyen meglehet ugyanis, hogy el kell majd tőle koboznia. Államérdekből.

A hajléktalanok élete már csak ilyen.

-
Ha van még kajád és valami teád vagy cukros löttyöd és adsz is belőle, akkor kihagylak a jelentésemből, Hyuuga-báránykám. Már amennyiben nem rosszalkodni jöttél ide, mert akkor viszont egy egyáltalán-nem-inspiráló-szónoklattal kellene meggyőznelek arról, hogy az milyen rossz ötlet, ki kellene a térnem hosszas episztolámban a Tűz Akaratára, az összetartásra, a csapatorientált felfogásunkra, amiben cseppet sem hiszek. Ha nővé nem akarsz tenni, márpedig azzal bizony évekkel elkéstél, akkor hazuggá se tégy, tartja a mondás. Vagy valami hasonló. Fúha, mi volt abban a sütiben?! Talán a Hyuuga-klánnak fel kellene hagynia a kémkedéssel, szemezgetéssel, mert az, mint sajnos egyértelművé vált, egyáltalán nem az erősségük, de nyithatnának mondjuk sütildét. Süti sütőt. Süti gyárat? Sütizőt! Igen, ez a helyes kifejezés! Roppantmód megkönnyítenétek a helyzetemet: a konohai shinobik többsége cukorbeteg és túlsúlyos lenne, és máris átvehetném az adminisztrációs hatalmat a közösség felett. – Szófosása (mérföldekre) távol áll a jelen emocionális és mentális állapotától, és a homlokán gyöngyöző izzadtságcseppek leginkább egy allergiás reakcióra utalnak.

-
Szóval mi járatban Junpei niisan? – Kérdezi ismételten, miközben a homlokát kezdi törölgetni.
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Junpei Pént. Ápr. 01 2022, 08:54

Junaka - mellékszál


Beszélgetésünk meglepő fordulatot vett Shakakuval, a fiatal lánnyal aki egy túlméretes chuunin mellényben játszadozott?! kint a szabadban, vagyis pontosabban megfigyelés alatt tartotta a környéket. Mindazonáltal a sütemény, vagy éppen szimplán klántársának jelenléte miatt megeredt a nyelve, mintha csak felvágták volna azt. Nem tudtam hova tenni a mondandóját, szava járása, mondandója, de még csak a használt kifejezések is arra engedtek következtetni, hogy egy teljesen más, idősebb személyel beszélgetek mint aki valójában előttem áll. Át is futott a fejemen, hogy mi lehet a leglogikusabb magyarázat erre és arra a következtetésre jutottam, hogy vagy egy bábhasználó Hyuugával van dolgom és akivel beszélgetek kislány az valójában csak egy báb, ebben az esetben viszont meg kellene kérdőjeleznem klántársam pedofil fétisét.
*Vajon mit szólna hozzá ha aktiválnám a Byakuganom és körbenéznék? Lehet megtalálnám a bábot irányító személyt magát is, viszont ha tévedek és ténylegesen chakraáramlás rajzolódik ki a lány testében, nem hiszem, hogy jó szemmel nézné, hogy átvizslatom teste minden porcikáját. Itt már inkább az én pedofil hajlamom lenne megkérdőjelezve.* Csak sóhajtok egyet és úgy döntök, hogy nem bábként tekintek a lányra, hanem mint felnőtt nőként aki fiatal testbe lett zárva. Na ebből készülne csak igazán a sablonos színdarab. Lefekvés előtt a nő azt kívánja, bárcsak újra gyerek lehetne, legyen inkább szülinapi kívánság az még inkább kliséssé tenné a dolgot, majd másnap reggel arra ébred, hogy valóra vált a kívánsága. Abszolút díjnyertes alkotás! Még senki se álmodott meg ilyet.
A sütemény jól láthatóan tette a dolgát, Shakaku még a kezét is megnyalta, csak hogy még egyszer érezhesse azt az ízt ami az ujjbegyeihez tapadt, közben pedig megállás nélkül beszélt és beszélt és beszélt. Jézusom, egy lavinát indítottam volna el? Most már teljesen mindegy, ha elindult az első kis hókupac, onnantól kezdve nincs megállás. Én csak jóhiszeműen bólogatok és gondolkozok mindazon amit mond.
- Lehet gyúlékonyabb a fa, azonban könnyebben megmunkálható, könnyű szerkezete miatt szinte pillanatok alatt felépíthető, arról nem is beszélve, hogy zéró anyagi költséggel jár mindez, mert a lapos arcú tüskefazon a chakrája segítségével a semmiből teremt valamit, ami számomra kicsit természetellenes. Vagy csak én értem félre a dolgot, mégsem a semmiből teremtené hanem az életesszenciájából tenné azt? Az utóbbi napokban, az x-edik ház után már eléggé megviseltnek tűnik... Viszont ennek hála szinte azonnal költözhető házak vannak a túlélőknek. Ha mindezt kőből csinálnánk, ahogyan azt te említetted, még mindég valahol a legelején járnánk a dolognak. A kő szállítása, megmunkálása és felépítése meglehetősen időigényes és drága folyamat. - Futtattam le elméletemet, ami engem is meglepett, nem szoktam ilyen produktív lenne a nap ezen szakaszában, de nem is baj, fő a változatosság. Amíg Shakaku a Hyuuga családmodell cukrászatra való váltásáról elmélkedik, addig én, természetesen nem figyelmen kívül hagyva őt, körülnézek és tűzifának valót keresek és szedek össze, hogy aztán egy kisebb máglyarakást képezzek belőle.
- Nem szükséges kihagynod a jelentésedből, pontosan tudják, hogy itt vagyok. Kimenőt kaptam a mai napra ezért azt pihenéssel és tantudásom fejlesztésével kívántam eltölteni addig a pontig amíg beléd nem botlottam, vagy éppen fordítva, te belém. Minden esetre, igazán szerencsés vagy, bár a süteményem kifújt, teával készültem, így ha van valamilyen ivó alkalmatosságod, mondjuk pohár, akkor megütötted a főnyereményt. Ha nincs, az sem baj, megoldjuk. - Mondtam, ahogyan a máglyarakásra fókuszáltam, közel hajoltam hozzá, vettem egy mély levegőt és felkészültem a meggyújtására.
- Katon: Meggyújtalak gyufával no jutsu! Ekkor pöccintettem egyet gyufámon és kisvártatva tűz kerekedett. A lábasomat, amit teljesen más célokra szántam a mai nap, felé lógattam és a kevés vizemet felhasználva forralni kezdtem azt benne.
- Milyen teát szeretnél, van nálam zöld tea, vagy fekete teafüvem szárított gyümölccsel megbolondítva. Én az utóbbit javaslom, a meggyes tea nagyon finom és lélekmelengető tud lenni. - Örültem neki, hogy a lány megemlítette a teát és, hogy készíthetek is belőle neki, kevés dologra voltam olyan büszke, mint arra, hogy milyen nagy gonddal tudom elkészíteni a teákat. 
- Hogy mi járatban vagyok erre? Mint mondtam, pihenni jöttem ide, valamint tanulni. - itt hagytam egy levegővételnyi szünetet, majd folytattam. - Amikor a romok alatt kellett kutatnom, a volt akadémiánk területére is beosztottak. Nem örültem neki, senki se kívánja magának, hogy halott gyerekek után kelljen keresgélie. Szerencsére az akadémián tanulók mind elmenekültek az óvóhelyre, mielőtt bekövetkezett volna a Peinasztrófa. Eltértem a tárgytól, bocsánat. Szóval amikor átnéztem az akadémia romjait, értékes kincsekre leltem, ami arra várt, hogy az enyészeté legyen, így hát kimentettem azt. A kémia szertár felhalmozott anyagairól beszélek és a tekercsekről amik a hozzájuk fűződő hasznos tudást takarják. Már akadémikus koromban is nagyon vonzott a kémia világa, mindig csodálattal figyeltem a hasznos reakciókat, ahogyan egy elem átalakul egy teljesen más elemmé. - Meséltem ragyogó szemekkel, de Shakaku arcáról nem tudtam leolvasni, hogy mit is érez valójában ezért, hogy ne untassam, kis bemutatót tartottam neki. Levettem a lábasedényt a tűz felől, a vize már egyébként is forrásban volt, így kiporcióztam azt. Volt nálam két mérőpohár, azokba megfeleztem a vizet, majd egy-egy vékony szövetbe becsavart előre elkészített teafüvet tettem a poharakba, majd az egyiket átnyújtottam a lánynak.
- Vigyázz vele, még forró, hagyd pár percig, hogy teljesen kiázzon a teafű - ekkor benyúltam az övtáskámba és kivettem belőle egy gondosan lezárt átlátszó falú edényt. Első pillantásra úgy tűnhetett mintha jégkocka lett volna benne, gőzölgött a szabad levegőn. Az edény tartalmát óvatosan a tűzben helyeztem el, aminek sárgáspiros lángnyelvei mélyzöld színbe csaptak át és kiterebélyesedtek az ég felé. - Amit most csináltam, kristályosított bórsav-metanol elegyet adtam a tűzhöz, aminek az a jellegzetessége, hogy zöld lánggal ég, mintha a nekromancia és az alvilág lángja a felszínre tört volna. Félelmet keltő, mégis gyönyörű reakció. Ezért vagyok kint az erdőségben, na nem azért hogy piromán módon felgyújtsam azt a pokol lángjaival, hanem hogy a talált tekercseket tanulmányozzam és magamévá tegyem annak tudását. A tűz csak egy jópofa szemléltetőeszköz volt. - Mosolyogtam Shakakura és kíváncsian vártam, hogy mi lesz a reakciója mindarra amit így hirtelen mutattam neki.
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Csüt. Júl. 07 2022, 14:56

//Mini küldetés - A szépség ára - Hyuuga Ai


A lány rám szegeződő üveges tekintete a válaszaim alatt kissé megijeszt. Talán kicsit szadista, de ezt nem igazán tudom kinézni belőle. Annyira aranyos.... 
- Nehéz erre a kérdésre választ adni, - teszi a vállamra a kezét, amitől kissé elpirulok. Megint.... -, ha nem is tudod a küldetést, de hát épp ez volt benne az izgalmas, nem igaz? - Kicsit bambán néztem Ai-ra. ~ Vajon ez mit akart jelenteni? ~ Tűnődőm el egy pillanatra, de ez Ai döntésén nem változtat, és ezen döntését a rám mutatással és kijelentésével tisztázza is a sensei felé.
- Gratula Senshi. - Jegyzi meg irigykedve a mellettem álló Suitachi. Véleményem szerint osztályelső riválisomként még ő lehetett volna a másik alkalmas jelölt. - Köszönöm. - Mondom mosolyogva, mielőtt még Ai elkezdené a többieknek intézett beszédét. Én is elmosolyodtam rajta és körül nézve még jópáran. Természetesen voltak olyanok is akik csak erőltették a mosolyt, mint például Suitachi.
~ Annyira...~ Beszólnék neki. Valami apróságot. Egy csintalan megjegyzést, hogy mennyivel jobb vagyok, mint ő, de erre nem volt szükség. A tény, hogy engem visznek önmagában elegendő ehhez.
Büszkén Ai-chanhoz állok, mikor magához int és még integettek is büszkén a többiekre. A győzelmi mámorból Ai ránt el. Megfogja a kezem és invitálásra hív. Ismét elpirulok.
~ Meleg... ~ A lány keze határozott még is gyengédnek érzem. ~Cuki...~ Nézek az előttem sétáló lányra. A rózsaszín haja léptei következményében ide-oda lobog, és az alakja.... Nagyon nőies. Jó pár méterrel miután elhagytuk az akadémiát Ai egy tekercset vesz elő. ~ Tehát elkezdődik... ~ Tekintetemen is látszik, hogy a tekercs megnyitásának pillanatától kezdve sokkalta határozottabb lett. Még mielőtt Ai bármit is mondana szememmel az általa rajzolt térképet pásztázom. Látszólag Konoha és környéke van rajta a terepi adottságokkal, szintvonalakkal. Hasonló a terepfutók térképével, ami jelöli a környezeti akadályokat is, mint az erdő, házak és egyéb tereptárgyak, amik említésre méltók. A lány a földre teríti a papírost és mindketten mellé guggolunk, én szemben Ai-val.

- Ezeken a területeken kell ritka gyógynövényeket gyűjtenünk. A legfontosabb ez... - mutat a lány a legtávolabbi területre. - a gólemfű beszerzése. Minden terepváltozásnál, különösen ahol rajtunk ütthetnek, ellenőrizni fogom a környezetet, és ha van hasonló képességed, szeretném ha te is ezt tennéd. - A térkép alapján a gólemfű területe egy sziklásabb helyen fekszik. A szintvonalak elég sűrűek azon a területen. Talán pont erről kapta a növény a nevét. - Igen is. Szenzor tanuló vagyok Ai-chan. - A lány hangja olyan könnyed volt, hogy csak utólag kaptam észbe a megszólításon. - Őőőő. Elnézést Ai-san. - Vakargatom mosolyogva a tarkómat. Arcom még mindig enyhe pírban van. ~ Miért érzem magam ennyire zavarban mellette? ~ Felállok a guggolásból, szinte egyszerre a lánnyal. - Akkor azt hiszem nincs is értelme tovább tárgyalni a dolgot. Keressük meg azokat a füveket és segítsünk vele másokon. - Mondom mosolyogva, majd ha Ai elrakta a tekercset akkor útnak is indulunk. Az út első része csendben telik. ~ Itt sétálunk egymás mellett... ~ Séta közben eddig is fürkésztem a lányt. Nem tagadom mindig megnéztem a lányokat az akadémián. ~ Még is miért vagyok ennyire zavarban? Meg sem merek nyikkanni. Ahhh ő a vezetőd ne legyél szemtelen. ~ Fejben szinte püfölőm magam, de ez kívülről csak egy enyhe savanyú képpel a fejem mutatkozik meg. A csendet végül ő töri meg, és a kérdésétől egyből a gatyámba csinálok. ~ Uhh baszki. Erre mit mondjak??? ~ Meglepődtem. Azt hittem a küldetés hátralévő része ugyan olyan csendben telik, mint az eleje. - Hááát. Ne nevess ki kérlek. - Vakargatom a tarkóm. - Hogy is mondjam... - Gondolkodok el egy picit, az arcom egésze vörösben úszik. ~ Basszus olyan nehezen jönnek a szavak...~, de a választ nem húzhatom tovább. - Hírtelen megjelentél, és annyira... El... - ~Ahhh!!!~ - Ahh mindegy. Elbambultam! - 
~ A fenét te hülye. Annyira szép... és annyira néztem, hogy a szemgolyóim majdnem kiestek a helyéről. ~ Jegyzem meg magamban. - Viszont mikor felszólítottál és feltetted a kérdéseket, csak azon járt az eszem, hogy ha teljesítem ezt a küldetést, talán az anyukám újra mosolyogni fog a büszkeségtől. - Az eddigi vidám és piroskás arcot a szomorúbb arckifejezés váltotta fel. - Tudod az apukám meghalt a legutóbbi támadásban. Az anyukámnak súlyos gerincsérülése lett, azóta is a kórházi sátorban fekszik, bár már ébren van. Azóta nem mosolygott egyszer sem. - Úgy gondolom mindent megválaszoltam, amire Ai kíváncsi volt. - Amúgy szólíts csak Senshi-nek. - Mosolyodom el, de az előbbi mondatok után érezhetően ez csak egy erőltetett mosoly. ~ Megígérem anya, hogy büszke lehetsz rám, és újra mosolyogni fogsz. ~ Szorítom ökölbe a kezem, de csak szigorúan a testem mellett, hogy a lány kevésbé szúrja ki.
Az első terepváltáshoz, azaz ellenőrző ponthoz érve Ai rábízza a terület átkutatását, ellenőrzését, hogy az biztonságos-e. Ám legyen. Ha bizonyítási lehetőségről van szó, akkor sosem okozok csalódást, és amúgy is, ha csak pár pillanatra, de elmerülhettek a néma sötétségben és kitisztítva a fejem jobban tudok majd a feladatra fókuszálni. Egy tigris pecsétet formálva lehunyom a szemem és pár mély levegő után elmerülök a sötétségbe. Az érzékelés olyan dolog, amihez inkább koncentráció, mintsem sok chakra szükséges. A sötétségben elsőként Ai chakrája csatlakozik hozzám. ~ Olyan meleg... és ártatlan, mint ha semmi rosszindulat nem lenne benne. ~ Furcsa dolog, de amikor az emberek chakráját akarom felderíteni, mindig érzek valami különlegeset, mintha az érzéseiket is érezném, de talán ez csak az én saját megérzésem. A sok gyakorlás eredménye képpen már olyan 300-400 méter közötti távot is letudok fedni a chakrámat kiterjesztve. Ebben a távolságban egyenlőre semmi furcsát nem vélten felfedezni. - Csak egy pár erdei állatt. Cuki mókusok, baglyok ilyesmik. - Mondom mosolyogva, de ahogy a lányra pillantok ismét elpirulok. ~ Olyan melegnek éreztem a chakráját. Hihi. Talán tényleg forr köztünk a levegő. ~ Mosolyodom el. ~ Talán megpróbálhatnék kicsit közvetlenebb lenni. ~ Tovább haladva már gyűjtögetjük a növényeket, és az újabb ellenőrző ponthoz érve, hagyom hogy Ai-chan is érvényesüljön, elvégre azt mondta ő is képes felderíteni a terepet. A lány szemei körül az erek kidudorodnak. Meglepetésemre nem is akármilyen szemmel rendelkezik. - Ai-chan... Nem is mondtad, hogy a Hyuuga klánba tartozol. - Jegyzem meg mosolyogva a lánynak. - Hallottam már rólatok, de még soha nem találkoztam egyikőtökkel sem. - A mosolyom nem fagy le. Örülök, hogy egy ilyen kivételes lánnyal lehetek egy csapatban. - Ai-chan. Én már annyit fecsegtem magamról, viszont te még nem meséltél semmit. Vannak testvéreid? Hmmm.... Esetleg fiú barátod? - Nézek mosolyogva a lányra, és a végén még egy kacsintást is megengedek felé, hátha egyszer én hozom zavarba.
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Ai Szer. Júl. 13 2022, 18:12

//Mini-küldetés - A szépség ára - Senshi Jakoutsu//


A kiképzőterepen történtek a kiválasztást követően már nem érdeklik túlzottan a lányt, így onnantól, hogy kézen ragadva elhúzza a fiút társai közül, már vissza sem néz többé - a rosszalló pillantásokkal, vagy irigykedő megjegyzésekkel ---amikről Ai semmit nem tud--- Senshinek egyedül kell szembenéznie, ám a lány nem sok időt hagy neki, hogy ezekkel foglalkozzon.
Tetszik neki, ahogy a fiú elmélyül a térkép elemzésével, tehát ő is komolyan veszi és nem tereli el semmi a figyelmét - vagy ha mégis, azt képes kordában tartani.
- Tudtam én, hogy téged kell választani - csapja össze a tenyerét elégedetten, mikor Senshi megemlíti szenzorképességeit. - És úgy nevezel, ahogy akarsz - teszi hozzá nevetve. - A képességedet említhetted volna az Akadémián.. bár én sem mondtam el mindent. - Nem megrovásnak szánta, bár akként is hathatott. Abban az esetben, ha látja, hogy a fiú rosszul érzi magát a megjegyzése miatt, bocsánatot kér, a pírból ítélve azonban nem erről van szó - hacsak nem a harag miatt vörösödött ki. Nem mutatja jelét, hogy észrevette a fiú zavarodottságát, az lesz a legjobb, ha maga veszi észre, de rosszalló hangot sem hallat miatta - csak annyit vár, hogy a küldetés során ez ne befolyásoljon semmit. Ne kalandozzon el, ne vállaljon felesleges kockázatot. Legyen reális, ahogy eddig annak tűnt. Ne legyen másmilyen, elvégre nem véletlenül választotta. Ahogy a kérdéseknél sem a válaszok számítottak.
- Segíteni, hmm... - gondolkodik el hangosan, miközben megindulnak útjukon. - Azt hiszem így is lehet mondani, bár ezek szépítőszerek elkészítéséhez szükséges növények, tehát csak az emberek szépségéért teszünk valamit, elvégre mi fontosabb is van egy háború után... Talán ezért is választottalak téged - mondja fesztelenül, majd arcán végigfut a pír, amiért szóba hozta a háborút - úgy akarta, hogy nem hozza szóba a kellemetlen témákat, a fiú számára ugyanis jóval nyomasztóbb lehet ennek az egésznek a megélése, mint számára. Ő nem veszítette el egy közeli családtagját sem. Azóta ugyan "boldog" tagadásban élt, másoktól nem várhatta el ugyanezt. Viszont most mégsem tudta megkönnyíteni a dolgot.
Remélte, hogy a fiú megtöri a csendet, ám mivel ez nem történt meg, ő teszi fel az első, a küldetés szempontjából talán mellékesnek mondható kérdést, hiszen ha jobban megismerik egymást, talán könnyebben tudnak együtt dolgozni. Nem hitte volna, hogy eddig tart majd beszélgetést kezdeményezni, de így történt. A fiú reakciójára megértő mosollyal felel - nem igazán érti és nem is igazán tetszik neki a dolog, de nem akarjam, hogy a fiú emiatt rosszul érezze magát. Jószívűnek tűnt, így nem akarta bántani, akkor sem, ha ezzel egy kicsit magát bántotta. Amikor azonban kinyögi a választ, jót derül rajta, amíg a fiú szóba nem hozza az apja halálát és az anyja sérülését. Hogy lehetett ennyire önző...? Bár elhatározta, hogy ha a fiú szóba hoz valamit a pusztulással kapcsolatban, megpróbálja megvigasztalni, most azonban fogalma sem volt, hogyan tehetné ezt meg. A súly túl nagy volt. Nem is rajta, hanem inkább a másikon, ám rosszul érintette, hogy ezen nem tudott könnyíteni. Ott voltak a falusiak egymásnak, hogy segítsenek a másiknak és ha mással nem, ezzel lehetne, most mégis tehetetlennek érezte magát. Fizikai mellett úgy tűnik lelki támogatást sem tud nyújtani. Reflexből átölelte a fiút, hogy az valamivel jobban érezze magát, ám ennél többet -akármennyire bánta is- nem tudott tenni.
- Nagyon sajnálom, ami veled történt - mondta el-elhaló hangjával küzdve. - Tudod... - folytatja, ahogy eltávolodik a fiútól, ám a kezeit továbbra is a sajátjaiban tartja - én egész eddig megpróbáltam nem foglalkozni a történtekkel. Úgy éltem, mintha mi sem történt volna. Nem néztem szembe a dolgokkal. Valóban sokkal erősebb vagy.. De na aggódj. Én is erősebb leszek és anyukád olyan büszke lesz rád, hogy ismét mosolyogni fog... Ezt garantálom.
Természetesen észreveszi a legapróbb jeleket is, amivel a fiú tudtára adja érzései, ám inkább nem teszi őket szóvá. Azok után, hogy így elrontotta a hangulatot.. A legkevesebb, hogy nem tesz többet érte. Az első ellenőrzőpontnál hagyja, hogy a fiú fésülje át a terepet és mélyen megdöbben, mikor a fiú elárulja, mit érzett.
- Cuki mókusok? Hol-hol? - Érdeklődik szemeit kimeresztve, hogy ő is láthassa a kis állatokat. El is indulna, amikor rájön, miért is vannak itt és csalódottan, mégis izgatottan csak annyit kérdez: - Te meg tudod érezni, hogy cukik? - Bár tudta, hogy a válasz nem, kíváncsi volt a megfogalmazásra.
A növényeket leginkább tekercsbe gyűjtögeti és ahogy eltervezte, többet is, mint amennyi elő volt írva. Minél kevesebb ehhez hasonló küldetést adnak, annál jobb... Szerette volna, ha erről van szóm de valójában maximalizmusa vitte rá erre a cselekedetre, valamint az akarat, hogy valamit, valami tényleg hasznosat valóban tegyen végre. És ha erre kérték fel... Ezt tette. Ugyan azt tervezte, hogy végig a fiúra hagyja az ellenőrzést, rájött, hogy a fiú chakrakészlete hamar kiapadna, így magára vállalja a következő terepszemlét. Nem akarta eltitkolni, melyik klánhoz is tartozik, így nem is volt gondja annak felfedésével. Valójában, habár ezt vannak, akik biztosan rossz szemmel nézték volna, egyáltalán nem érdekelte, ki tud róla.
- Semmi különös nincs bennük, nekem aztán elhiheted - nyugtatja meg a fiút, bár ő magam sem gondolta teljesen komolyan, amit mondott. Nem is hazudott persze, inkább nevezhető ez szerénységnek, ami szintén őszinte volt. Nem szeretett a családjáról beszélni, főleg nem kérkedni örökségével, ezért önmagától nem hozta volna szóba és most sem tervez túl sokat elárulni róla - a fiú kérdéseire azonban, ha nem túl bizalmasak, válaszol.
- Ba-ba-barátom? - dadogja zavarában a fiú kérdésére, aztán egy mély levegővétel után lenyugtatja magát. - Sok barátom van - mondja somolyogva -, de nem, olyan, amilyenre te gondolsz, nincs. Viszont ne érts félre; én mindenkivel ilyen közvetlen vagyok - közli vele szomorú mosollyal. - Egyébiránt nincs bennem semmi különleges. Hyuuga vagyok, ami sokaknak elég. - Nem akarja megbántani a fiút és nincs is vele semmilyen problémája, de úgy érezte, jobb az ilyet mielőbb tisztázni. Aztán, mielőtt szembe kellene néznie szavai következményeivel, elfordul és a gólemfű fellelhetőségének helyszíne felé mutat. - Arra van a gólemfű és még nagyon messze, úgyhogy ideje mielőbb útnak indulni - tereli el a témát zavartan. - Indulááás!
Bár innentől kezdve nem tudja, mit mondjon a fiúnak, mert nem akarja hiú reményekkel áltatni, megbántani pedig még inkább nem, ha annak vannak kérdései, azokra szívesen, sőt, örömmel válaszol. Ha csak cseverészni szeretne, az ellen sincs kifogása. Ő azonban nem vet fel semmit, ami nem köthető a küldetéshez, így ha tőle függ, csendben érik el a gólemfüvek vidékét, itt azonban már kénytelen lesz hozzászólni, a növény ugyanis keményebb munkának bizonyul, mint gondolta. Bármekkora erőt fejt ki rá, az meg sem mozdul. Érzi, hogy lazul a tartása, de a felszínre nem jön fel a gyökere, amire szintén szükség lenne.
- Megpróbálhatnánk esetleg együtt - veti fel az ötletet.
Hyuuga Ai
Hyuuga Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 44
Elosztható Taijutsu Pontok : 73

Állóképesség : 109 (D)
Erő : 103 (D)
Gyorsaság : 113 (D)
Ügyesség/Reflex : 109 (D)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 174

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Hétf. Szept. 19 2022, 21:18

Hyuuga Junpei – Hyuuga Shakaku: Mellékszál: #junaka



A Hyuuga férfiú nem harap rá a csalira, ami miatt egyenesen lefelé biggyen duzzogó ajkainak sarka: már a nyelve hegyén volt a botrányos komikummal árnyalt lidércálom, hogy ő maga Maito Gai és Hatake Kakashi szerelemgyereke. Na de üsse kavics, majd a legközelebbi ártatlannál jobban próbálkozik, bár tudja, hogy a hülyeséget szándékosan nem kell terjeszteni, terjed az magától is.

Nagyjából két másodpercnyi időt enged magának a duzzogásra – na jó, hármat, elvégre ő mindenkivel, minden szempontból, minden esetben borzasztóan nagylelkű és bőkezű -, majd pedig akarata ellenére is úgy fordul a figyelmének központja a honfitársára, akár a napraforgó az égiszen táncoló Nap felé. Nem tudhat magáénak olyan szenzor-, illetve hangulat és szándékdetektáló képességet, ami alapján érdemi és alátámasztható megállapításokat vonhatna le, így lényegében csak arra az emberismeretére támaszkodhat, amit (szó szerint) úton, útszélen szedett össze a túlélés reményében. A Hyuuga férfiú irányából semminemű gyilkos szándékot nem érez és bár a figyelmét véletlenül sem hagyná lankadni – hivatásbeli ártalomból csupán – a kíváncsisága, kitörvén aranykalitkájából, magasra röppen.

Junpei érthetően ejti ki nyelvük olykor-olykor bonyolult szótagjait, értelmesen fűzi össze a gondolatait, előadásmódja és hanglejtése egyenesen dallamos. Talán az erre vonatkozó észrevétele nem rendelkezik taktikai értékkel, de számára mégis különlegesség: a honfitársa ugyanis a Hyuuga klán szerető és egyben diszkriminatív ölelésében nevelkedett. Emi, akivel évekkel ezelőtt találkozott utoljára, ugyanolyan sanyarú sorssal lett megáldva, mint ő maga, így nem csoda, hogy a találkozásukkor mindkettejükből hiányzott az az elvéthető finom jellem, amit most a társa szavaiban mer fellelni.

Különös ellentmondás, hogy a nagyapja, akitől a Hyuuga stílust tanulta a klánneveltetése ellenére egy nyers seggfej volt, bár talán ennek inkább ahhoz volt köze, hogy a klán kiutálta soraiból. (Az persze teljesen más kérdés, hogy távozásakor a megkeseredett öregember a klán megostromlására intette Aikan keresztnevű unokáját, aminek távolian zengő emlékképére leginkább maga Danzou hahotázott a legnagyobbat. Vagy inkább köpött legnagyobbat? - A korábbi hokagéből aligha kinézhető a harsány véleménynyilvánítás, vagy a puszta nevetés.)

Amennyiben a társa a homlokán viseli a fejpántját még csak a klánon belüli státuszát sem tudja megállapítani. Számára ez érdemi információt nem jelent – hogy is jelenthetne? Elég csak a gyermeki testére nézni -, de egyenesen morbid érdeklődést érez aziránt, hogy a külön ágakba születő (vagy legalábbis a születés után besorolandó) gyermekek vonatkozásában miben és milyen téren, milyen mélységben és terjedelemben tér el az oktatás.

-
Bevallom, fogalmam sincs, miként működik a kekkei genkai képessége. Évekkel, hosszú-hosszú évekkel ezelőtt ismertem egy fiút, aki hasonlóan tehetséges volt, de ő magokat elhintve növesztett fákat és növényzetet, ami érdemben eltér honfitársunk eljárásától. – Vonja meg a vállát egy nemtörődő mozdulattal. A fa szerkezetű épületek felállításának gyorsasága vonatkozásában inkább csak bólogat, mivel a nyelve hegyére pattanó válasz még az ismeretségük korai fázisára való tekintettel talán túlságosan nyers lenne: „Igen, faházat gyorsabb felállítani, mint a férfiúi falloszt egy kocsmatúra után.” Igen. Ez még túl korai. - És mivel többé-kevésbé – és inkább többé, mint kevésbé - hajléktalan vagyok, ezért kénytelen leszek poharat is tarhálni tőled. De végülis egy család vagyunk, nemde? Ami a tiéd, az enyém is! – Csapja össze a tenyereit, mintha a világ egyik legnagyobb vívmányával rukkolt volna elő.

A lány úgy követi a fiút a gyűjtögetés közben, mint egy kiskutya a gazdáját és ugyanilyen módon – együgyű egysíkúsággal – várja a jutalomteáját, aminek a milyenségére egyszerűen ismételten vállat von, hiszen túlságosan pórnép ő ahhoz, hogy érdemben dönteni tudjon. Megítélése szerint ugyanilyen jól kijöhetne az emberiség többi tagjával, ha ők is ilyen készségesen osztanák meg vele az ennivalójukat és italkészletüket. Elvégre egy lány szívéhez a finom étel és a kellemes ital vezet (meg esetleg egy jól irányzott chidori, de talán az előbbinek – a vonatkozásában legalábbis – nagyobb találati esélye van).

-
Amindenit! Egyenesen úgy érzem magam, mint egy legatyásodott hercegnő a teaceremónián – kacag fel gyermeki zavarában. - Ez persze felveti bennem a kérdést, hogy a klánon belül gyakorlat-e a teaceremónia, vagy onnan is kikopott már, mint egy katonai célzattal nem rendelkező gyakorlat?

A lány meglepődöttséget tanúsító arckifejezéssel követi Junpei kémiaórájának fejleményeit. A lány azonban (sajnálatos módon) túlságosan egyszerű, hogy efféle magyarázattal érdemben bármit kezdeni tudjon. -
A színét leszámítva talán épp olyan, mint az onibi; ha hétköznapi emberek között akarnál szó szerint ezzel a trükkel villogni, akkor talán leginkább eszeveszett tébolyra és sikoltó vénasszonyokra számíthatsz, ámbár ténykérdés, hogy a shinobitársainkat meglepnéd vele és a meglepetés a legkiválóbb fegyver a harcban. Ha viszont már tébolynál és sikolyokról, vagy akár harcról van szó, akkor kérdésem, mivel az esemény óta nem jártam a faluban, hogy miként boldogul a klánunk? Azok, akikkel én itt találkozni szoktam, ők vagy a feletteseim, vagy a leváltó őrjárat. Esetenként behatolni vágyó kívülálló delikvensek, de nyilván velük nemigen lehet szót érteni. – Fújna rá végtelen kecsességgel a forró teára; elvégre a piszkos, mocsaras és göcsörtös út, amit bejárt ugyan alkalmas lehet a pedigréjének bemocskolására, a véréből csak kiütközik még így is az erre való hajlama.

-
Persze könnyen meglehet, hogy ehhez közrejátszik saját izolálódó, elzárkózó elitista nyersségem is, bár talán ez tényleg a vérörökségem része. Annak viszont - hogy kellően csapongjak a témák között -, kifejezetten örülök, hogy a támadás okozta pusztítás által eltemetni és elfeledtetni szánt tudás ekként gazdára és kultiválóra talált. – Emelné poharát a távoli kuzinra.

//Sajnálom, sajnálom, sajnálom, SAJNÁLOM, hogy így megvárattalak, teljesen megértem, ha nincs kedved folytatni.


Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Ai Hétf. Jan. 09 2023, 13:31

//Mini-küldetés - A szépség ára - Senshi Jakoutsu - zárás//




- Nem... jön... kiiiii! - erőlködött a lány, miközben feltűnően végig Senshire szegezte átható tekintetét. Ha a fiú úgy dönt, hogy segít, akkor ketten együtt már jóval könnyebben, szinte erőlködés nélkül képesek kihúzni az egyébként beragadt növényt, ha nem, akkor úgy aláásással éri el a kívánt hatást. Akármelyik módszert is kell alkalmaznia, homlokát törölve rakja el a megszerzett és a falu reménységét jelentő ritka növényt. - Hát... Azt hiszem, ennyi lenne. Gratulálok a sikeres küldetéshez! - emeli pacsira a kezét egy megkönnyebbült mosoly kíséretében.
Ezután esélyt a fiúnak, hogy megpihenjen ha szüksége van rá és visszafelé ugyanazt a taktikát alkalmaznák, mint idefele jövet. Ha Senshi nem szól útközben, ő sem töri meg a csendet, de ha mégis, akkor illedelmesen válaszol. Az Akadémiára visszaérve megkeresi a tanárát és meghajolva gondjaira bízza a fiút.
- Köszönöm a lehetőséget, biztos vagyok benne, hogy mindketten sokat tanultunk ebből.
Elbúcsúzva tőlük, fáradtan lépdel a hazafelé tartó ösvényen és elmereng magányán. Bár a fiú végig vele volt és segített, mégis képtelen volt a másokra jellemző viselkedést tanúsítani, de ha meg is tette volna... Az nem ő lenne. Mire erre rájött és pont megérkezett otthonához, végre ismét vidáman volt képes belépni oda.



//Köszönöm a kalandot ^^ Sajnálom, hogy így kellett véget érnie ^^"//
Hyuuga Ai
Hyuuga Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 44
Elosztható Taijutsu Pontok : 73

Állóképesség : 109 (D)
Erő : 103 (D)
Gyorsaság : 113 (D)
Ügyesség/Reflex : 109 (D)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 174

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 29 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 29 oldal Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.