Erdőségek

+90
Hirota Yukionna
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Senshi Jakoutsu
Maito Gai
Arashi Himiko
Tsuuzoku Tomoe
Hakkyou Katsumi
Sasaki Haru
Uchiha Kagami
Obake Kaito
Uchiha Obito
Kawajiri Satoshi
Hattori Arata
Mitsunobu Ryounsuke
Senju Tobirama
Hasegawa Zauki
Kagemare Ran
Hyuuga Oyoki
Imagawa Takayama
Inugoya Yukinohana
Akihiro Jaken
Kenshiro Karu
Katsumi Mao
Kenshiro Erisa
Kenta Koizumo
Namikaze Minato
Miyagi O. Misa
Isha Dansei
Mitsuya Akane
Motoi Yazaki
Fuu
Rabada Genkou
Suijin Benzaiten
Kamio Hiraku
Ishin Taro
Pein
Yamato
Shimura Danzou
Fukasaku
Uchiha Itachi
Aokaze Atsushi
Orochimaru (Inaktív)
Miyamoto Musashi
Taidana Kaito
Akira
Sesshou Sarasho
Killer Bee
Hikari Ayame
Jiraiya
Seimitsu Kazuya
Kakuzu (Inaktív)
Hateshi
Deidara
Osumi Hiroto
Hinata
Moriyama Shinimi
Kitori Musato
Shiren
Aono Takefumi
Hayata Bakin
Huramino Saito
Hatake Kakashi(Inaktív)
Shikoku Naoki
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Uzumaki Kushina
Akki Kamihira
Shiruba Tsuki
Sai
Kagetora Akihito
May Yuriko
Chrono
Ayami Remiyu
Gruczi Duneai
Hazukage Kurono
Karin
Hyuuga Hinata (inaktív)
Hazukage Ishida
Namikaze Minato(Inaktív)
Takada Hana
Hyuuga Shakaku
Konan1
Suyiko Shiai-Ne
Aburame Shui
Kaibutsu Hiroto
Haru Noriko
Unazaki Kibusha
Kaoshiro Roku
Kanmiru
94 posters

27 / 29 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Naito Kenji Szer. Jún. 26 2019, 11:45

//Hyuuga Hanabi, Senshi Jakoutsu – Monoton hangok//

Remegő kezekkel, de sikerült kitisztítanom azokat a sebeket és végül bekötözni azokat. Szorosan meghúztam őket, hogy ne essenek le, és ne is engedje el, hisz mint kiderült, Senshi nem fogja elvinni a kórházba. Egyedül nem tudta volna ellátni a sebeit, de bíztam abban, hogy hamar sikerül eljutnia a faluba. Társamra pillantottam, aki bátorító szavakat mondott Mayo-nak. Kicsit bosszantó volt, hogy nem vitte el a lányt, mert ki tudja, hogy milyen lesz a visszaútja, de mégis jól esett, hogy nem hagyott magamra. Ha a játszótéri kislány, akinek a madarát visszavittem, időben tud segítséget küldeni, akkor Mayo-chan is meg fog menekülni és én sem maradok segítség nélkül. Senshi-vel karöltve, nagyobb esély van a győzelemre.
– Minden apró kis részletről tudomást fogsz szerezni. A jelek mellett egy nyíl van, ami abba az irányba mutat, amerre mi megyünk. Ezért neked az ellentétes irányba kell menned, és remélhetőleg segítség is lesz út közben. Csak érj be épségben a kórházba –aggódásom hangommal ötvöződött, így szavaim eléggé elcsuklottak a végére. Féltettem, mert nem tudom, hogy ki vagy mi várhat még rá. Nagyon reméltem, hogy egy konohai mentő csapat lesz az, akikbe belebotlik.
Az útbaigazítást megkaptuk az osztálytársamtól, amiért nagyon hálás is voltam. Miután felsegítettem a földről, megköszöntem a tájékoztatást, majd Senshi-kunra néztem és csak biccentettem neki. Kicsit lemaradva mögötte szeltem az örvényt, amin hamarosan keréknyomokat fedeztünk fel. Tökéletes nyom volt, hiszen ezzel gyakorlatilag mutatta is az utat. Alig 10 perc után egy ház körvonalazódott ki a távolból. Lépteimet lelassítottam, és ahogyan Senshi-kun, én is az egyik fa mögé húzódtam. Egyszerű kis házikó, sok-sok virággal feldíszítve, melynek illatait már lehetett is érezni. Ahogyan közelebb mentünk, sokkal intenzívebb és bódítóbb lett az egész.
– Nem úszhatja meg az a szemét. Menj, fedezlek –suttogtam vissza társamnak, és amint belépett, követtem én is. Kunai mind a két kezemben volt vész esetére, de beljebb haladva, megdöbbentem. Mayo-chan egy férfit írt le, viszont egy női hang csapta meg fülemet. Egy anya, ki altatja kislányát… Furcsállottam a helyzetet, és már húzni akartam ki társamat, hogy valószínűleg rossz helyen járunk, mikor az idegen felkelt helyéről és szembe találkozott velünk. Pech volt, és a kirohanása ellentmondott terveimnek. Mégiscsak jó helyen vagyunk, de rohanni nem tudtam utána… Senshi megállított.
– Eszembe sem volt megtámadni addig, ameddig ő nem támad. Én körülnézek itt, mindjárt megyek utánad. –Engem is ugyanúgy érdekelt a helyzet, mert nem véletlen vágtam bele ebbe az egészbe. Senshi a nő után szalad, én pedig a szobában néztem körül. Próbáltam nyomot találni, ami megmagyarázhatja azt, hogy miért is kellett elrabolni egy kislányt és egy csecsemőt, egy másik kislányt pedig megsebesíteni. A kiságyba remélhetőleg megtaláltam az alvó csecsemőt, és vele vagy nélküle, de megindultam… volna ki Senshi-hez. A bejárati ajtó viszont nyitódott… valaki hazaért. Jobbnak láttam, ha egyelőre elbújok, és megvárom azt, hogy merre megy az illető. Körülbelül kettő percet várnék, utána indulnék meg Senshi után, reménykedve abban, hogy addig nem esett baja a társamnak.

Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Csüt. Jún. 27 2019, 22:11

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //
 
Miután megérkeztem a piciny településre, ami ideiglenes célállomásom, ugyanis innen kezdődik a tényleges küldetés, a hercegnő kísérete a menyegzőre. Jóformán még be sem tettem a lábam, csak az első pár furcsa épület közelébe értem mikor már jött elém a fogadóbizottság, egy bácsika képében. Bemutatkoztunk egymásnak, majd követtem az öreg Shinogakét. Út közben az öreg nem nagyon beszélt, de meg is mondta, hogy majd nyugodtabb helyszínen mond még pár dolgot.
Így mivel nem volt jobb dolgom, a furcsa házakat nézegettem. Némelyiken a vakolat, olyan volt mintha a kőműves részeg lett volna miikor csinálta és az anyagot túlvizezte. Ettől pedig az lefolyt, vagyis lejjebb folyt eredeti helyéről és hullámosan száradt meg. Voltak házak, amikbe rajzokat véstek, néhány szomszédos ház ráadásul összefüggőbe is készítette őket. Mókásnak tűnik, de nem lehet eldönteni hogy a művész ugyanaz volt e ezért a hasonlóság vagy tényleg egy történetet mesélnek el. Végezetül pedig ott voltak a festett házak amiket, ecsetfoltos mozaikok díszítettek.
Az útra, kivételesen nem figyeltem túlságosan, mivel a kis településen eltévedni nehéz lenne, és a házak alapján itt biztosan tudnék tájékozódni, nem kéne utca és házszámot keresnem. Végül egy a sorból kitűnő ház előtt álltunk meg. Nem volt nagy, színe lila, de nem ez emelte ki a tömegből. Hanem a díszítetlensége, egyedül egy kis fekete korona volt az ajtóra festve. Itt egy rövid időre megálltunk, elsőre azt hittem, elfáradt az öreg. De miután belekezdett az ígért mondandójába tudtam megérkeztünk. Azzal kezdte, hogy megindokolta, miért itt tartja a beszámolóját. Majd a védencemről mesélt és a hatására a faluban. Ennél a témánál szemében látszott a szeretet és a büszkeség a község iránt. Ezután a frigy okát fejtette ki, visszafejtve egészen az elejéig. Majd végül a küldetés veszélyeit tárta fel, és ezek voltak azok a dolgok, amik engem igazán érdekelnek, amikre tényleg oda kell figyelni és érdemes észbe vésni. Kérdésére amivel azt érdeklődte meg, van e kérdésem mindössze csak egyet akartam feltenni. Ami az egyetlen olyan dologra irányzódott, ami még érdekelt az öreg sztorijából.
- Csak az érdekelne mit értett az alatt, hogy „Régóta vártunk már a hercegnőre. S most, hogy megérkezett közénk...”? Talán nem a faluban élt?
A válasza után elindultunk a ház bejáratához. Bekopogott, majd válaszként egy recsegős hang jelszót kért tőlünk. Az öreg odahajolt, és halkan úgy hogy nem halljam elmondta az ajtó pedig kinyílt. Kicsit rosszul érintett, hogy nem osztják meg velem ezt az információt elvégre az őrzés innentől az én dolgom. Ám ha valami miatt el kéne hagynom a házat, így nem juthatok vissza.
Odabent egy középkorú férfi fogadott minket, és szabad kezével mutatta az irányt. Ahogy beléptünk már zárta is az ajtót. A következő szoba kék falaktól pompázott a berendezés pedig csak a legjobb és legkényelmesebb holmikból állt. Lerítt róla, hogy egy hercegnő szobájában vagyok.  A bútorok sötétszínű fából készültek, szépen meg voltak munkálva, a függönyök selyemből vagy valami hasonló anyagból készülhettek. Az ágynemű, ránézésre bársony, azon helyezkedett el a hercegnő. Bőre fehér volt, ezzel ellentétben haja ében. Ami alól ragyogó narancs szempár figyelte az embert. Méltóságteljes kisugárzást áraszt magából. Nem is tűnt élő embernek, inkább egy élethű porcelánbabának. Ami a ruházatát illeti, egyszerű mégis elegáns. Fekete hosszú ujjú, szintén fekete szoknyával. Előbbi mintha fűzős lett volna, hogy kiemelje homokóra alakját, ami szintén elég hercegnős viselet. Ezt egy vörös kövű nyakékkel egészítette kik. Ám minden pompának és szépségének ellenére mikor beléptünk arcán bánat jeleit láttam. Ám amint észrevett minket elfedte egy mosollyal. Talán az átlagembereket sikerül vele megtévesztenie, de engem egy ninját már kevésbé. És ezzel nem magamat akarom fényezni, mert én sem látok át minden állmosolyon. De ninjaként már én is sokszor felvettem és másokon is tapasztaltam már. Így olykor sikerül kiszúrnom. Szóvá viszont nem teszem, majd max négyszemközt rákérdezek.
A hercegnő felállt ágyának széléről és meghajolt, majd üdvözölt. Eztán én viszonoztam gesztusát. Meghajoltam, és bemutatkoztam:
- Üdvözlöm! Aokoaze Atsushi vagyok! Ninja, akit Konoha küldött az ön védelmére. Hatalmas megtiszteltetés, hogy én lehetek a testőre!
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szer. Júl. 03 2019, 13:56

//Senshi Jakoutsu, Naito Kenji – Monton Hangok//

Erős idegek kellenek egy ilyen küldetéshez, azt meg kell hagyni. Kérdések százai cikázhatnak most bennetek, de semmiképp se veszíthetitek el a fejetek. Bár ezzel mind a két akadémista tisztában van. Nem támadnak, amíg okot nem adnak rá. Ezt tanítják minden shinobinak. Hisz ők nem azért vannak, hogy öljenek..ők a védelemre esküdtek fel. S eme két shinobijelölt is ezt teszi. Védi és segíti, kiken senki más nem segít. 
Senshi a nő után szaladt, míg Kenji belopódzott a kisbabához.

 Kenji egy apró, pólyába bugyolált kislányt láthatott. Kislány volt, hisz rózsaszín volt körülötte minden takaró és plüss. A kezén pedig egy kis műanyag szalag volt hasonló színben. Azon egy apró papíros díszelgett a kislány születési idejével és nevével. Himota Mayo. 
Ezen kívül, csak egy kisséket találsz, pár esekönyvet egy fényképet és a fénykép előtt egy, a kislányéhoz hasonló műanyag karperecet. Tetsuki Mayo. Ha Kenji megvizsgálja a fényképet, az előbbi nőt látja rajta. Arca derül, kezében pedig egy rózsaszín kendbe bugyolált csecsemőt tart. Mellette ott áll egy férfi, kezében egy mankóval. A férfi haja barna volt, szeme alatt pedig fáradt karikák ültek. Szemei úgy ragyogtak, mint a tenger fénylő kék vize. S erre már csak rátett a könnyrétek, mi így még csillogóbbá tette lélektükreit. A nő,  a férfi pirospozsgás arcán egyaránt könnyek csurogtak le. Gyönyörű kép volt. Barátságos és családias. Mégis... mi történt?

Senshi eközben a nőt figyelte majd meg is szólította. A nő arca riadt volt, míg a kislányé teljesen nyugodt. Látszatra nem volt bántva, sőt egészen élvezte a kialakult helyzetet. 
- Nem vehetitek el. Mégegyszer nem adom oda. Soha többé nem kapjátok meg! Nem vehetitek el - sírta el magát - Az én kislányom...

Monoton hangok járták be az egész ház minden szegletét. Egy lépés. Egy koppanás. Egy répés. Egy koppanás. 
- Shyrai...-egy koppanás - Shyrai... merre vagy? - egy lépés - Jobban vagy? - egy koppanás. Egy férfihang volt. Mély. Fáradt, égis aggódással teli. Ő lenne a fekete alak aki gyerekeket rabol? 
- Az én kislányom! - Hallatszott újra a nő kiáltása, mire a monotonan szóló hangok egyre gyorsabbak és ütemesebbek lettek. 

- Shyrai! - hirtelen a koppanások már abbamaradtak, s csupán sietős lépteket lehetett hallani. Pillanatokon belül Senshi már egy maga mellett elsuanó árnyat érzett, majd a nő mellett egy férfit pillantott meg, amint átkarolja, s nyugtatja. A férfi haja, s borostája barna volt. Szeme alatt megfáradt karikák ültek. Lélektükrei pedig kékek voltak. Vagy sokkál inkább szürkék. Fáradtkék... reményvesztett, megtört. Hallkas sisegett, s édesen szólt a nőhöz. Észre se vett téged.
Időközben Kenji is kiért. S már ketten figyelhettétek őket. Egyikőjük se szólt semmit. A ő halkan sírt, s motyogott. A férfi pedig keserédes mosolyával nyugtatta. 
Percekig folyt ez. Egészen addig, míg a férfi észre nem vett benneteket. A nőre nézett, kinek pillantása riadt volt. 
- Bántottak? - a nő rázta a fejét - Értük jöttek... igaz? - a nő bólintott - Shyrai.. kedvesem... én mindent megtettem. Elhoztam őket. Azokat, akiknek egy jobb életet adhatunk. Elhoztam azokat akiknek a sorsuk már előre meg volt írva, és akiknek a legfájdalmasabb emlékek voltak elrendelve. De nem tehetek mások akarata ellen többet - Fogta kezébe a nő arcát - Shyrai.. én minden tőlem telhetőt megtettem. De nem vagyok képes tovább ezt csinálni. - Döntötte homlokát a nőének - Kérlek maradj velem - indultak meg a férfi arcán a fényesen csillogó könnycseppek - Nem tudtam őt visszahozni. Arra én se vagyok képes. Kérlek bocsáss meg. - csuklott el a hangja - Shyrai... kérlek... 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Csüt. Júl. 04 2019, 14:15

//Hyuuga Hanabi; Naito Kenji – Monoton hangok //
 
A nő után szaladtam egyenesen ki az ablakon, majd a hátsó udvarra. Szavaim nem különösebben érdekelték csupán a magét fújta.
- Nem vehetitek el. Még egyszer nem adom oda. Soha többé nem kapjátok meg! Nem vehetitek el. – Hangzik el ismételten. Úgy tűnik a nővel sok mindent nem lehet beszélni, akár egész nap itt állhatunk akkor sem fog mást mondani, de a támadás egyenlőre nem játszik. Az ajtó nyílt és ahogyan várható volt egy férfi hang ütötte meg a fülemet.
- Shyrai…- Hangzott egy koppanás kíséretében. – Shyrai… merre vagy? – egy lépés. – Jobban vagy? – ismételten egy koppanás. A monoton hangok kissé megrémisztettek, mint ha egy kísértett járna a házban. A férfi hangja fáradt volt és mégis tele aggodalommal.
- Az én kislányom! – Ordított rám a nő. Kezdem úgy érezni, hogy egy elmegyógy intézményben vagyunk.  A léptek felgyorsultak és egyre inkább közeledett felém. A hátamon is felállt a szőr, már ha van. Még sosem jutottam arra pontra, hogy ilyen dolgokat vizsgáljak a testemen, de az biztos ez a „küldetés” egyre rémisztőbb.

- Shyrai…- A léptek felgyorsultak és pillanatokkal később, mint ha egy árny suhant volna el mellettem, és a férfi a nő mellett termett.
~ Nagyon gyors…~ Lepődtem meg a sebességén. A gatyámba azért nem csináltam tőle, de az biztos, hogy jobban kell ezzel a fickóval vigyáznom.
A férfi átölelte a nőt, majd szavaival vigasztalta, miközben Kenji is megérkezett.
- Na végre. – Jegyeztem meg halkan Kenji felé. – Mit találtál odabent? – Remélhetőleg Kenji egyből válaszol, anélkül, hogy megzavarnánk az idősek vigasztalódását. A nő csak sír míg a férfi keserű mosolyával vigasztalja.
Percekig folyt ez, Kenjivel még lenne is időnk halkan megbeszélni a dolgainkat, de egyenlőre és hallgatok. Vagy őt vagy az időseket, de ez igazából teljesen mindegy, mert az öreg, aki feltételezhetően Mazaki észre vesz végre minket.

- Bántottak? – Intézi a nő felé a kérdést, de ő csak rázza a fejét. Értük jöttek igaz? A nő bólint. – Shyrai.. kedvesem.. én mindent megtettem. Elhoztam őket. Azokat, akiknek egy jobb életet adhatunk. Elhoztam azokat akiknek a sorsuk már előre meg volt írva, és akiknek a legfájdalmasabb emlékek voltak elrendelve. De nem tehetek mások akarata ellen többet. – Fogta kezébe a nő arcát. Megható pillanat volt. – Shyrai.. Én mindent megtettem. De nem vagyok képes tovább ezt csinálni. – Döntötte homlokát Mazaki a nőnek. – Kérlek maradj velem. Nem tudtam őt visszahozni. Arra én sem vagyok képes. Kérlek bocsáss meg. Csuklott el a hangja. Shyrai kérlek. Hangoztak el az utolsó szavak a férfi részéről. Szomorú és fájdalmas szavak voltak ezek. Egy megtört család hangjai.
~ Nem is tudom az én szüleim mit tennének, ha velem történne valami. ~ Gondolok bele a helyzetükbe. Nem teljesen értem még a párost. Valószínűleg a gyermekük vagy meghalt, vagy ami még rosszabb elrabolták és megölték.
- Obaa-chan (Öreghölgy). Ochannak igaza van. – Jegyzem meg a nőnek lehajtott fejjel és szomorú hanggal. Érzem a fájdalmukat, átérzem az érzéseiket. Én is ennyire összelennék törve, ha elveszteném a szüleim vagy a barátaim egyikét. – Azt a kisbabát az édesanyja karjából ragadták el. Az anyukája a karjaim közt zokogott akár csak maga mos! Zokogott, hogy elrabolták a lányát, aki nem rég látta meg a napvilágot! Elragadták tőle minden boldogságát! – Hangom egyre hangosabb, már-már kiabálok, hogy akaratomat érvényesítsem. Szemeim csillognak a kiszökni készülő könnyektől. Még előttem van a kép, ahogy a nőt zokogva láttam, és a kép amikor otthagytam. A reményteli nézés, hogy visszakaphatja a boldogságát nekem mindent megért. – Ez nem segítség! Maguk írták meg ezeknek a lányoknak a sorsát! Miért ?! Miért ?! Miért kellet őket elragadni a szüleiktől, akik szeretik őket?! – Beszédem kiabálásba tört át. Kezeim ökölbe szorultak. Az indulatok egyre inkább elragadnak, de valahogy még is letudom csitítani az elmém.
- Shyrai-san... Mazaki-san….- Szólítom meg őket nyugodtabban. - Segítsenek ezeken a gyerekeken. Segítsenek, hogy visszakerüljenek a szüleikhez. Segítsenek, hogy ugyan annyira szerethessék őket, mint maguk a saját lányukat. – Hangom néha megcsuklik, ahogyan könnyeimmel küszködöm, de nem bírom őket visszatartani. Egy-egy csepp valahogy mindig lecsurog az arcomon.
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Júl. 06 2019, 11:58

//Aokaze Atsushi- A vér kötelez//

Kérdésedre az öreg egy kicsit feszültté vált. Ujjaival végigsimított halántékán, s megforgatta szemeit, mielőtt újra rád nézett.
- A hercegnő, csak olyankor tér vissza a faluba amikor igazán nagy szükségünk van rá - mosolyodott el, s azonnal elűzte az idegességet tekintetéből. 

[...]

Miután bemutatkoztatok egymásnak, a hercegnő továbbra is mosolygott. Hamiskás mosolya megnyugvást és biztonságot sugárzott. Mégis volt benne valami. Valami keserű és fájdalmas. Ami egyszerűen nem hagyhatott figyelmen kívül. Egy olyan jel volt ez, amit csak egy shinobi szúrhat ki. Egy segélykérés. De talán csak izgul az elkövetkezendő frigy miatt. A mosoly mögött, egyenlőre csak a lány tudja, hogymiféle érzelmek állnak. 
Kurokishi lépett párat, az ágya mellett elhelyezett éjjeliszekrény felé. Egy halkat sóhajtott. Ennyire izgulna? Kinyitotta a szekrényt, s elővett belőle egy bársonnyal fedett dobozkát. A vörös tárgyat egy aprócska lakat zárta le. A hercegnő az idős férfira tekintett, aki szinte azonnal kapcsolt és elővett a zsebéből egy kicsinyke kis kulcsot. A leány pedig kinyitotta a lakatot, s vele a dobozt is. Ha belenézel, ezernyi apró ékszert látsz benne. Karkötők, nyakláncok, kesztűk, hajbavalók és egy korona. De mégis, ami leginkább megragadhatta tekinteted a fekete ékszerek között, az egy érdekes hajbavaló. A többivel ellentétben, ez ezüst volt. Díszes, szépen megformált. Mégsem túl kirívó. S szárnyszerűen, három vöröslő fém díszítőelem helyezkedett el a szélén. Mintha láttál már volna hasonlót valahol. Sajna alaposabban nem volt időd megvizsgálni, ugyanis a hercegnő amint kivette a koronát, visszacsukta a ládát. Bezárta. Majd rád pillantott.
- Atsushi-san... egy nagy kérésem lenne még feléd. - ezzel átnyújtotta a kulcsot - Szeretném, ha erre a kulcsra, és erre a ládára, olyan módon ügyelnél mint rám. Nagyon fontos nekem... -simított végig a bársonyon. - Megtennéd nekem? - mosolygott újfent. 
Ha rápillantasz a férfire, enyhe sértődöttséget vélsz felfedezni rajta. Talán féltékeny, amiért nem ő őrzi tovább a kulcsot. A hercegnő téged kért meg, rajtad áll, hogy elválalod-e. 
Ezt követően, Kurokishi hercegnő a tükör felé fordult. Ujjait végigvezette a sötétarany (szinte fekete) korona mintáján. Minden vörös, fehér és zöldes követ alaposan megnézett. Kicsit mintha tartott volna tőle. Majd halkan felsóhajtott. Kihúzta magát, s hercegnőhöz méltó mozdulattal emelte fejére a nőies koronát. Mosolya megingott egy pillanatra. De nem hagyta hogy bármi is észrevehető legyen. 
- Indulhatunk. - mondta.
A férfi intett neked, hogy segíts kivinni a hercegnő holmiját a kocsihoz. Egyetlen egy, aranydíszekkel kirakot ládát kellett kicipelned, ami a lány ágya mellett volt. Nem volt nehéz, különösen egy shinobinak nem. Mintha a láda félig üres lenne.
A kocsi maga, díszes volt. Bár, közel sem annyira mint ami egy uralkodóhoz illik. Talán csak azért nem, mivel nem akarnak nagy feltűnést. Tartanak a banditáktól és a fosztogatóktól. A hercegnő mögötted jött ki. Utoljára a házból. Ott már csak a reszelős hangú ajtóőr maradt. Egy pillanatra, a szemed sarkából láttad a lány lépéseit. Kicsit se voltak úriasak. Könnyen lépdelt, ámbár közel se olyan kecsesen és törékenyen mint kéne. Inkább vot magabiztos és támadásra kész. De a leány, amint észrevette magát, korrigálta lépteit. Felvette a törékeny és gyenge királylány alakját, s egyész lényéből a finomság sugárzott. 
Az idős férfi segített neki fellépni a kocsira. A lánynál a vörös láda, s egy esernyő volt még ezeken kívül. Te választhattál, hogy a kocsis vagy a hercegnő mellett szeretnél utazni. Amennyiben a kocsis mellett, akkor az idős férfi ül a hercegnő mellé. Ha pedig fordítva, akkor a kocsis mellé ül. 
A szekér -ami inkább hintó - elé két ló volt befogva. Egy szürke, s egy fekete. A szürke kantárja fekete volt, míg a feketéjé pedig fehér. Így egy egyszerű, mégis csodaszép kontrasztot adtak ezek. 


//A dolgok aszerint alakulnak tovább, hogy hová ülsz Smile Ügyesen válassz Erdőségek - Page 27 Blue_and_Red_Butterfly_PNG_Clipart_Picture//

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Naito Kenji Vas. Júl. 07 2019, 23:56

//Hyuuga Hanabi; Senshi Jakoutsu – Monoton hangok//

Tökéletes családi idill lenne, ha nem lenne az a bökkenő, hogy a gyerekek nem az övéké. Muszáj volt kiderítenünk, hogy mi történhetett, mert nagyon nyomós ok kellett ahhoz, hogy emberrabláshoz folyamodjanak. A nő még csak kihagyható a képletből, de… nem. Ugyanannyira bűnös, mint a férfi, aki elszakította a lányokat szerető családjuktól. Biztosan hiányzik nekik is a családjuk. A kicsi még nem igazán tudja felfogni, hogy mi zajlik körülötte, de a nagyobb miért nem próbált menekülni? Lehet, hogy fenyegetve érzi magáét? Nem tudom… ezt is ki kellett deríteni, mint sok minden mást.
Jó ötlet volt, hogy még nem mentem Senshi után, s inkább a szobában néztem körül. Egy alvó kisdedet találtam, karján a nevével ellátott szalag. Ő lehet az, akit a társam keres. Nem volt szívem felébreszteni, de bíztam abban, hogy majd vele együtt hagyhatjuk el ezt a házat. Tovább nézelődtem a szobában és felfedeztem egy képet. Előtte egy másik Mayo nevével ellátott karperec volt. tényleg idilli családot láttam azon a képen: boldogok voltak, és engem is boldogság árasztott el, mikor rájuk néztem. A kérdés csak az, hogy mi történhetett, hogy ilyen vége lett az idillnek? A képet magamhoz vettem, és indultam volna ki, csak nyílt az ajtó. Kopp. Semmi. Kopp. Semmi. Nyugtalanító és monoton hangok, melyek váltakozva tudatták, hogy valaki a házban van… volt, mert távolodott is azzal a lendülettel, ahogyan élesebben hallottam. Nem várakoztathattam tovább a társamat, mentem is ki, amint úgy éreztem, hogy tiszta a terep. Kiérve az udvarra egész érdekes látvány fogadott: mintha a kép megelevenítődött volna, csupán apróbb változásokkal. A kislány már nem volt csecsemő és a boldog, mosolygós szülők zokogtak.
– Ezt –mutattam meg Senshi-nek a képet, amit kivittem magammal. – Meg egy névvel ellátott szalag volt a kép előtt, ki nem találnád milyen névvel. –Valószínű, hogy beletrafál majd, ezért sem erőlködtem azzal, hogy kimondjam. Eddig csak olyan személyek jöttek szóba, kiknek nevük Mayo volt. – Egy kisded pedig édesen aluszik a kiságyban. Nem akartam felkelteni, de nem hagyjuk itt –suttogtam társamnak, amilyen halkan csak tudtam, aztán tekintetem a zokogó páros vonzotta magára. Gyomrom görcsbe rándult, ahogyan hallgattam a szavakat. Próbáltam elképzelni a történteket, hogy miken mehettek keresztül és mi vezette őket ahhoz, hogy elraboljanak ártatlan gyerekeket. Valószínű, hogy az ő lányukat is elrabolták? Így próbálnak vigasztalódni? De miért tennének tönkre más családokat azért, hogy ők boldogok legyenek? Fel akartam tenni nekik ezeket a kérdéseket, ki akartam deríteni a titok nyitját, de a szavak nem jöttek. Talán mert Senshi-kun megelőzött és indulattal telve kérte őket számon? Jogosnak találtam szavait, de kicsit erősnek is… ám hagytam. Hagytam, hogy társam legyen a diplomata, mert ebben a helyzetben nem éreztem magam erősnek. Az előttem zokogó szülök, a szituáció… próbáltam könnyeimet visszafogni, de csakugyan, mint Senshi-nek: nekem is legördült pár csepp az arcomon. Egy viszont biztos: ha kell, erővel akár, de a lányok visszakerülnek szüleikhez.

Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Júl. 08 2019, 16:02

//Senshi Jakoutsu, Naito Kenji – Monton Hangok//


Senshi szavaira a nő már beszélni se tudott. Szavai beleégtek torkába, fulladásra kényszerítve. A nő minden lélegzetvételnél sípolt. Mintha fulldokolna. A levegőt gyorsan és nehezen vette. Kis híján belehalt a fájdalomba. A férfi aggodalommal telve nézett kedvesére, s félve simogatta hátát. Mélyen a szemeibe nézett, s szavak nélkül szólította meg. De a nő nem nyugodott. Teste ellenkezett minden mozdulat ellen. A depresszió és a félelem elegye volt ez. Borzalmas látvány volt. Önkívületi állapotba kergette magát. De a férfi nem lepődött meg rajta. Simogatta, s csitítgatta, amíg a nő le nem nyugodott egy kicsit. Majd rátok pillantott.
- Nem tudtok ti semmit -lihegte - Úgy ítélkeztek, hogy a kezetekben csupán félinformációk vannak. Shinobi létetekre, az ártatlanokat ítélitek el - a férfi arcára elkeseredettség és düh ült ki - Az a nő, akinek a kezébl ragadtam ki a kislányt, nem édeasányak való.
- Mayo! - kiáltott fel zokogva a nő, a férfi pedig magához húzta, s úgy nyugtatta.
- Megölte a lányunkat. Himota Shika a neve. Egy civillé fokozott szenzor ninja. Alkoholista. Az idősebbik gyermekét elvette tőle a falu, ahogy a fiatalabbikat is. Mayo-t. Himota Mayo... a kislány, aki a gyerekszobában alszik. A falu minket jelölt ki gyámnak, mivel ismerjük Shikát. Ő maga pedig nem alkalmas egy gyermek felnevelésére. Tatsuko, az idősebbik gyermeke, a fia neve. Nap mint nap színesre verte a testét. A csecsemő amúgy pár hete született. De Shikát nem engedték vele haza. Meg kellett várnia a gyámokat, hogy elvigyék a kicsit. Shika a terhessége előtt, alatt és közben is ivott. A kislánya félig vakon született. Én mentem el érte, de ő nem volt hajlandó átadni. Részeg volt már akkor is. Az egész szobát felbolygatta, majd utánam futott. Ordított és bántani akart. Pedig én még csak nem is tőle vettem át Mayo-t, hanem az egyik ápoló adta át. De úgy éreztem, megérdemli, hogy megbeszéljük a láthatóságot. Bementem hozzá a kórterembe. Ott támadt rám. Meg akarta ölni a kislányt, mondván ha az övé nem lehet, akkor másé se. Tudta, hogy sérült a lábam, így azt támadta. Most nehezen járok miatta. - Sóhajtott - Shika megölte a lányunkat. Mielőtt kiderült a szenvedélybetegsége, rábíztuk a kisbabánkat, amíg mi küldetésre mentünk. Jó anyának tűnt akkor még. De gondatlanságból megölte a lányunkat. Nem figyelt rá, s Mayo megfulladt. A falu lefokozta. Ő pedig még inkább az alkoholba menekült. Shika egy szörnyeteggé változott - Mondta, miközben egy csókot lehellt felesége homlokára. - S ti most a szörnyeteg oldalán álltok. Ha nem hisztek nekem, megmutathatom az örökbefogadási papírokat. Bár nem kéne semmit bizonyítanom nektek.. - sóhajtott. - Shika azért nevezte el így a kislányát, hogy mindig amikor ránézzünk a mi vérszerinti lányunk jusson eszünkbe. - Mondta, miköben egy könnycsepp csurgott végig az arcán. 
Talán nem vettétek észre, de az idősebb kislány közben tényleg elmen virágot szedni, s most tért vissza. Kenji felismerhette a képről. Ő volt az, akit neki keresne kell. Az öregember unokája. A kislány azonban teljes döbbenettel és szomorúsággal nézte a házaspárt.
- Shyrai-néni... Mazaki-bácsi... mi a baj? Mi történt?! - kucorodott oda hozzájuk, s letörölte a nő arcáról a könnyeket - Semmi baj prücsök.. semmi baj- zokogta a nő.
- Ő itt Ketyso Mayo. A keresztlányunk. A szülei nagyon jó barátaink voltak.. nyugodjanak békében - suttogta maga elé - Mielőtt elmentek, ránk bízták a kislányt. Bíztak bennünk. De a nagyszülei foggal körömmel ragaszkodtak hozzá, mi pedig nem akartunk rosszat. Mayo minden második hétvégét velünk tölt, s a nyáron akkor jön át amikor szeretne. Így volt megbeszélve. Aonban a nagyszülei eltiltották tőlünk, akármennyire is akart jönni. Elmentem hozzá, hogy lássam, hogy van. De a nagyapja ordítozott, hogy nem láthatjuk mert ő az ő unokájuk. S én kérhettem bárhogy, nem engedett. Így eljöttem. De Mayo utánam jött - simogatta meg a kislányt - velünk akart lenni - mosolyott - s én nem vagyok semmi rossznak az elrontója. De montam, hogy jövőhéten visszamegyünk és megbeszéljük ezt a nagyszüleivel.
-De Mazaki-bácsi, én nem akarok hazamenni. Ott olyan izé.. szeretek veletek lenni! - ölelte meg a nőt 
-Tudom prücsök.. de a nagyiék várnak haza - ölelte magához Syrai, mire a kislány fejével nemet mutatva belefúrta magát az ölelésbe. 
A férfi sóhajtott - S gondolom az úton találkoztatok azzal a rózsaszín hajú kislánnyal. Remélem jól van.. - sóhajtott - Tudtátok, hogy gazdag a családja? Sok bandíta akarja megkaparintani. Vásárlásból jöttem haza mikor láttam, hogy egy férfi épp elrabolni akarja. Bátor kiscsaj, meg kell hagyni. Egyedül rontott neki, de a férfi megvágta a szemét. Mire odaértem volna, a férfi elrohant, a kislány pedig egy fának dőlt. Nem hagyhattam futni a banditát. Utána mentem és feladtam a rendőrségen. Mire visszaértem a kislány már sehol se volt. Remélem megtalálták és ellátták - goldolkozott el. 
A nő közben már megnyugodott s úgy nézett fel rátok - Egy Shinobi mindig a jó oldalra áll. Nem ítélkezik, ha nem tudja a történetet teljes egészében. A shinobi mindig igazságos és helyesen dönt. Egy Shinobit nem az érzelmei, hanem az érvek kell, hogy vezessenek. Egy shinobi nem árt az ártatlanoknak. Nos - szipogta - Ki is próbálja megírni a másik sorsát? 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Szer. Júl. 10 2019, 22:37

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //
 
Egyszerű érdeklődés volt csupán, a kérdésemnek az oka. Amitől a férfi, mégis kicsit idegesebbé vált, de visszafogottan válaszolt. Aztán amíg a házba értünk lenyugtatta magát.
* Valami itt nagyon nincs rendben. Miért csak szükség esetén tér vissza? És egyáltalán mi számít szükségállapotnak? Persze lehet, csak túlreagálom a dolgot, de Shinogake reakciója után azért nem árt, ha tovább informálódok.
 
A bemutatkozásunk után továbbra is fenntartotta színlelt mosolyát. Mivel nem vagyunk fák, hogy egész nap egy helyben álljunk, és az idő sürget minket Kuroshiki kisasszony az ágya melletti kisszekrényéhez sétált. Elővett valamit, egy ékszeres dobozt pillantok meg kezében, ami vörös bársonnyal van fedve. Kulcsát pedig a mellettem álló öreg sietve ad át űrnőjének. A ládikában csupa szinte fekete arany ékszer volt, ami miatt valamennyire értelmet nyert a házakra felfestett fekete korona az arany helyett. A megannyi drága és tökéletesen megmunkált ékszerek közt a szemem megakadt az egyiken. Egy a többitől színben elütő, ezüst hajdíszt pillantottam meg, amin 3 vörös fémből megmunkált madártoll volt. Sajnos más elemeit nem tudtam megfigyelni mivel a fedél lecsukódott. A hercegnő pedig immár a másik kezében egy fekete koronát tartott. Miután a ládika ismét kulcsra lett zárva. A hercegnő egy kéréssel fordul hozzám, ami értékei őrzésére irányul. Az öreg Shinogake persze, meglepődött és látszólag meg is sértődött a dolgon, hogy én lettem kiválasztva erre a feladatra helyette. De ellenérzéseinek nem adott hangot, némán tűrt.
- Örömmel vigyázok, mindkét tárgyra. Viszont nem fél, hogy elárulom, és az ékszereket ellopom magamnak?
Nem is tudom, ki tenne fel ilyen kérdést. Persze ilyesmi meg sem fordul a fejemben és remélni tudom, csak hogy a szavaim fültanúi nem veszik komolyan. De a válaszból, amit kapni fogok újabb információkat nyerhetek. Hogy esetleg valami oknál fogva ellenzi azt hogy az öregnél legyen. Mert Shinokage ahogy több időt töltök vele, egyre furcsábbnak kezd tűnni. Persze a hercegnő indoka lehet olyan egyszerűség is, hogy egy ninja mégis alkalmasabb az értékek őrzésére. Nos hogy mi vezérelte hamarosan kiderül.
Ezután a hercegnő a tükör felé fordul, hogy felvegye tiaráját. Ám előtte még megnézte kezei közt az ékszert. Amint felhelyezte, annak rendeltetési helyére indultunk is. Az öreg a segítségemért intett, hogy kivigyem a kocsihoz a Kuroshiki kisasszony poggyászát. A díszes láda ugyan nem lehet túl nehéz nekem egy ninjának. Mégis egy hercegnőről van szó így jobban belekapaszkodtam, hátha van némi súlya. Mikor megemeltem szinte hátra is estem, sokkal könnyebb volt a vártnál. Ha megráznám kicsit talán minden összerázódna benne, mert mintha csak félig lenne tele.
A házból az öreg lépett ki először, utána én a hercegnő csak utánam lépett az utcára. Ahogy kilépett, mintha örültek volna, hogy megszabadulnak tőle az ajtóőr már zárta is az ajtót. Egy újabb furcsaság. Eddig azt feltételeztem, a hercegnő védelme miatt ilyenek. De ha már nincs bent a hercegnő, akkor mit őriznek ennyire? Kuroshiki léptei meglehetősen normálisak voltak, jobban mondva közemberiek. De amint feltűnt neki, hogy körülötte vagyunk semmi perc alatt váltott, hercegnőhöz illő járásra. Miközben én a csomagot tetem fel a hintóra és rögzítettem, addig a lányt az öreg segítette be a kocsiba. Az hogy én hol utazzak rám lett bízva.
* Most mit tegyek? A veszély felmérése érdekében a kint utazás lenne a leg célszerűbb. De akkor viszonylag távol lennék a védencemtől. A kocsistól pedig nem valószínű, választ kapnék mi a helyzet a faluval, Shinogakeval és a hercegnővel. Talán még a lány mag sem beszélne róla mások előtt. Talán ez lesz az egyetlen esélyem arra, hogy négyszemközt beszéljek vele.
Ezzel döntésem megszületett, és beszéltem az öreggel, hogy szeretnék én ülni a hercegnőhöz. Persze az volt az ürügyem, hogy ott közelebb vagyok és jobban meg tudom védeni. Ha a másik indokról tudna nem valószínű, hogy engedné. Miután a 2 lóerős hintó útnak indult beszélgetést kezdeményeztem.
- Esetleg átadná a ládát is megőrzésre akkor? Van egy elég jó helyem, ahonnan nem mindenki tudja megszerezni. - Majd a lábamnál elhelyezett hátizsákból elővettem egy tekercset. - Ha ebbe belepecsételem, akkor jóformán más hozzá sem férne, és kettőnkön kívül más nem is tudná a rejtekhelyet.
Ha átadja, akkor a ládát belepecsételem a tekercsbe, amit visszahelyezek a táskámba. A kulcsot pedig felfűzöm nyakláncomra.
- Tudom semmi közöm hozzá, de láttam a ládában egy ezüst fejdíszt. Miért nem azt vette fel inkább? Szerintem jobban illik önhöz.
 Úgy véltem jobb ezzel indítani, mint hogy letámadom, azzal mi ez a hamis mosoly és mi ütött az egész faluba?
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Júl. 14 2019, 17:15

//Aokaze AtsushiA vér kötelez//

Kérdésedre a hercegnő mosolya nem ingott meg. Továbbra is teljes nyugalommal szemlélte a környezetét. Úgy szólt hozzád mintha a világ legterészetesebb dolgairól beszélnétek.
- Az életemet bízom rád. Hogy tehetném meg, hogy nem bízok benned? - kérdezte. Hangjában nem vot félelem vagy kétely. Szavai őszinték voltak, s közvetlenek.


[...]

Végül a hercegnő mellett döntöttél. Beszálhattál a kocsiba. Kívülről ugyan nem volt díszes, belülről mégis nemesi volt. Feketén párnázott ülések, vörösre festett fal és csipkés függönyök. Összességében kifejezetten szép volt. A hercegnővel szemen foglaltál helyet, ki továbbra is a kis dobozt és egy esernyőt szorongatott. Fejéb ott pihent az apró korona, arcán pedig valami megmagyarázhatatlan. Lemondás, talán? De mikor meglátott téged, a bánat elntűnt szemeiből, s egy kedves, barátságos mosoly vette át a helyét. 

Mikor felajánlottad a kis doboz elrakását a tekercsbe, a hercegnő arca felderült. Szemei kikerekedtek, mikor meglátta a tekercset, szája pedig a füléig felkúszott. Sokkal emberibb és őszintébb volt most az arca. Köszönetek között adta át a tárgyat, s érdeklődve figyelte amint elpecsételed azt. Nem sok ilyet láthatott életében. De hát hercegnő.. mit is lehetne tőle várni? Egy hercegnő nem lehet shinobi...
Kérdésedre egy pillanatra megdermedt. Szemében idegesség tükröződött. Valószínűleg jó pár dolog futott át a agyán. Egy másodpercre megremegett.. majd visszatért abba a nyugodt állapotba amibe egész végig volt. 
-Örülök, hogy Shinogake egyátalán azt megengedte, hogy belerakjam a dobozba. Az egy családi ereklye. Még édesanyámtól kaptam. De Shinogake szerint nem illik egy hercegnőhöz. Nem vitatkozhatok vele - mondta miközben a földet kémlelte - Tartanom kell a hagyományokat... 
Olyan 5 órát utazhattok tejes nyugalomban. Talán túl nagy nyugalomban. Semmi se történik. Csupán egy fémes csattanást hallasz. Semmi többet. Se emberek, se állatok. Talán csak beképzelted. Bármi lehet. Mindenestre a kocsis gyorsít. A lovak vágtatnak. A kocsi hánykódik. S akármit kiáltanak, a szekér nem áll meg. Száguldotok.. de hova? 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Szer. Júl. 17 2019, 20:42

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //
 
A hintóba ülve a hercegnő arcáról ismét eltűnt az erőltetettség, hamis mosolya helyett szomorú, lemondó tekintetű lánnyal szemben foglaltam helyet.
* Valami nagyon nincs itt rendben! Értem én, hogy egy elrendezett esküvő nem minden lány vágyálma. De azért saját emberei előtt mégsem kellene ennyire megjátszania magát. Bár már a velük lévő kapcsolata is furcsa, inkább ő tart tőlük mintsem fordítva.
Mikor felajánlottam szolgálataimat a doboz őrzésére is, a tekercs láttán, a lány arcán derűt láttam és egy őszinte mosolyt. Ezek után természetesen elfogadat az ajánlatomat, és köszönetnyilvánítás közben átadta az ékszeres dobozt. Hamar lepecsételtem, a tekercset pedig visszaraktam a hátizsákomba.
Következő kérdésem után viszont mosolya eltűnt arcáról, lélektükrei pedig nyugtalanságot mutattak. Mozdulatlanságában pedig remegni kezdett, de ahogy jött úgy ment. Hamar lenyugodott, már-már túl hamar. Mintha csak rálenne kényszerítve, hogy folyton nyugodt legyen. Elmondta honnan van az ékszer, és egy indokot, amit én nem érthetek kívülálló révén, hogy miért nem viselheti. Közben kitekint a kocsi ablakán a földekre.
 
Érzem, hogy többet kell tudnom, hogy tisztábban lássak. Mert jelenleg úgy érzem egy rabot kísérek a vesztőhelyére, mintsem egy hercegnőt a menyegzőjére.
- Bocsásson meg, ha túltolakodó vagyok! De nem ön a hercegnő? Miért parancsol önnek egy szolgáló? És persze meg kell tartania az uralkodói tekintélyt az emberek előtt, de a szolgálói szűk körében miért nem viselkedhet normálisan. Mosolyogni is csak a hintóban láttam önfeledten. Shinogakét talán megtéveszti vele, de engem nem. Miért erőlteti magára folyton a boldogságot? Én nem vagyok nemes születésű, így nem tudhatom mekkora felelősség van az alattvalókkal szemben. Ezért csodálom is érte, hogy belement az elrendezett házasságba. De azt senki nem várhatja öntől, hogy ehhez végig jópofát vágjon.
Miután befejeztem mondandómat, már készen állok arra milyen következményei lehetnek szavaimnak. Pár pofon, sértések és megvető, de inkább gyilkos pillantások.

Olyan 5 órát utazhattunk, amikor hirtelen egy furcsa hang ütötte meg fülem. Mintha valami fémnek csapódott volna. A hintó pedig, gyorsítani kezdett. Kinéztem mindkét ablakon, de semmit nem láttam, ami miatta szükség lenne a gyorsításra.
- Kérem maradjon, ülve és kapaszkodjon! Kimegyek szétnézek, megérdeklődöm mi történt.
Mondom Kuroshikinek ezt úgy mintha misem lenne természetesebb, vagy könnyebb, mint kimenni egy száguldó lovaskocsiból. Kinyitom az ajtót, a menetszél szinte kitépi a kezemből, de sikerül megtartanom. Nem lenne jó, ha egy királyi hintó festékét leverném. Majd Chakrát vezetek kezembe és lábamba, úgy kapaszkodok meg a jármű külső felületén. Felmászok a tetőre, hogy jobban szétnézzek. Ha semmit nem látok akkor a kocsi és Shinogake felé fordulok.
- Mi történt? Miért száguldunk, és mi volt az a fémes csattanás?
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Aug. 01 2019, 16:27

Furcsa egy hely. Furcsa személyek. Furcsa házak és még furcsább szokások.  Talán semmi se volt itt normális.. vagy épp minden, csak neked kívülállóként nem tűnt fel. Talán ha ide születtél volna, ezen dolgok lennének a legtermészetesebbek. Talán ismernéd a kicsiny falu összes történetét és szokását, így nem botránkoztatna meg. De sajna, te más kultúrában nevelkedtél, más értékrendekkel és szokásokkal. Így... a hercegnő és az emberek... nem túl mindennapiak.
Miután elraktad a dobozkát, s a hercegnő is válaszolt..  a feszültség csak fokozódott. Kérdések ugráltak folyamatosan a fejedben és sajna csak egyre meg egyre szaporodtak. Annyi minden maradt megválaszolatlanul. Lassan pattanásig feszült a húr. S nem bírtad, a kérdéseknek ki kellett jönniük. 
A hercegnő nem lepődött meg. Mintha érezte volna, hogy így eredsz majd vele társalgásba. Szinte minden szavadat érezte, s csak a már jól ismert hamiskás mosoly vetült ki arcára. 
- Tudod, Aokaze-san... - halkult el a szava. Szinte már suttogott, de úgy, hogy megértsd azért -Én inkább vagyok egy jelkép, mint tényleges uralkodó. Egy dísz, ha úgy tetszik. Olyan mint máshol egy zászló vagy címer. Egy kulcsszereplő vagyok, akit dótokon rángatnak. Én csupán egy választás nélküli bábu vagyok, akinek teljesítenie kell a kötelességét. Minden rám kiszabott feladatot. A házasságot se választottam és a mosolyt se. - mondta majd újra magára erőltette a vigyort - Tudod - mondta már szinte elhalóan - kötelesség - Húzta el tarkójától haját. Ekkor láttad meg, hogy tarkójától indulva egészen a ruhája alá -valószínűleg a hátán is - egy tetoválás ékeskedett. Az a tetoválás azonban szerte ágazott. Talán egy motívum volt. Mikor azonban közelebb hajoltál, vagy épp jobban megnézted, nem teljesen volt tetoválás szerű. Inkább egy vágás. Egy mély összeforratlan seb, körülötte varosodott vérrel. Sötét vérrel. Talán már megalvadt azért volt ilyen. S azért hatott a seb végig feketének. - Ez jelzi, hogy férjhez megyek. Egy motívum, amit az esküvőm előti napon karcolnak a testembe. A férjem klánjának a jelképe. Chakrával készítik, így mondhatni a seb teteje megtöltődik a véremmel, s szinte beleég. Ezért olyan mintha tetoválva lenne - mosolyodott el. - Átkozott vér... - suttogta maga elé.
[...]
A hercegnő természetes mosollyal és bólintással jelzi, hogy menj. Nem félt. 
Mikor kiértél -és sikeresen becsuktad a kocsi ajtaját - körbe nem látsz sok mindent. Csupán érzed, hogy száguldotok. Fölöttetek az ég kéksége pedig lassan kezd beborulni. Talán esni is fog. 
Shinokage a homlokát fogja. Nem érti mi történik. Senki se érti. Némán suhannak a kocsival együtt. Azonban a lovak hamarost lassítani kezdenek. Megállnak és semm pénzért nem indulnak. Az ég pedig feketévé válik... menedéket kéne talán keresnetek a vihar elől... 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Pént. Aug. 09 2019, 23:39

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //

// Szeretném megragadni az alkalmat, hogy kellemes kikapcsolódást kívánjak! Mivel holnaptól én sem leszek postoló képes, a tiédhez hasonló okok miatt egészen 20-ig. Szóval még egyszer jó szórakozást, és hasonlók! Very Happy //
 
A társalgásunk Kuroshiki hercegnővel kezdett rossz irányba húzódni. Tudtam ezt de muszáj voltam rákérdezni és informálódni, hogy tisztábban lássak. A lányt sem lepte meg a dolog, mondhatni már várta is szinte kirohanó kérdéseimet. S miközben véleményemnek is hangot adtam a lány arcárán szája elkezdett felfelé kúszni felvéve a jól megszokott állmosolyát. Amint befejeztem elkezdi megválaszolni kérdéseimet, és kifejteni miért történnek így a dolgok. De valószínűleg ezeket az információkat nem oszthatja meg velem. Legalábbis erre merek következtetni, hogy a nevem kiejtése után szinte alig hallhatóan folytatja a beszélgetésünket. Valószínűleg, hogy Shinogake és a kocsis ne hallják. A mondandója hallatán elképedek, ilyen dolgokat még csak elképzelni sem tudtam volna.
* Mi lehet ezzel a faluval? Olyan mintha az uralkodó ház rabszolgákból állna. Most jobb lenne a boldog tudatlanság.
Miután befejezte továbbra is az erőltetett mosollyal arcán kicsit elfordítja fejét és a hátulról a nyakát takaró haját félrehúzza. Nyakától lefelé pedig valami sötétes minta húzódik lefelé háta felé. Hogy mit mintáz vagy, hogy meddig tart az nem tudom, a ruhája eltakarja. Azt pedig abban a pillanatban még nem értettem, hogy miért mutat nekem egy tetoválást. Ám mielőtt még találgatni kezdhetnék elmeséli, hogyan és miért kapta. A története elborzasztott, és dühöt kezdtem érezni a falu iránt. Ugyan próbáltam nem kimutatni, de dühöm jelképeként jobb tenyerem melegedni kezdett. És tudat alatta aktiválódni kezdett haragomból a Hiken jutsum. Ám mielőtt még lángra kapott volna kezem és valószínűleg ijedelmet váltottam volna ki vele a lányból, észbe kaptam és lenyugtattam magam.
- Szörnyűek a hagyományaitok, vagy minek merik nevezni ezeket a falutokban, és az ahogyan veled bánnak! Tudom csekélység az, amit nyújtani tudok. De ha csak négyszemközt vagyunk nyugodtan lehetsz önmagad. Nem kell az erőltetett mosoly, vagy a tökéletes testtartás, a kecses mozgás.
 
 
Miután a kocsi száguldani kezdett kimásztam a tetőre, hogy szétnézzek és érdeklődjek a többieknél afelől, hogy mi történt. A kocsiban ülő hercegnő nem félt, még egy mosoly is kiült az arcára.
A kocsi elejében ülő két férfi, hozzám hasonlóan semmit sem tud. Legalábbis tekintetük, amivel vissza néznek rám azt sugallja. A gyors iramot, amit a lovak diktáltak maguknak ok nélkül, amilyen gyorsan jött úgy ment is. Lassítani kezdtek végül teljesen megálltak. Fejünk felé vihart hordozó sötét felhők kezdtek rohamosan gyülekezni.
* Ezek nem lehetnek természetes viharfelhők! Egy shinobi vagy egy ninja képzésben részesült személy állhat a dolgok mögött. Ez esetben talán nem a legjobb elhagyni a kocsit. Elvégre biztos oka van, hogy miért itt tartóztatnak fel minket. Már csak az a kérdés, hogy egy genjutsu áldozatai lettünk vagy a fejünk felett egy suiton jutsu ékeskedik. Ha az előbbi, akkor valami furcsaság biztos lesz a tájban. Egy nagyobb területet lefedő genjutsu valószínűleg nem lesz mindenhol tökéletes. Ha pedig kiderülne, hogy ez a valóság akkor egy kis elektrosokkal ráveszem a lovakat a haladásra.
Újra körbetekintek, alaposan szemügyre véve a tájat, hogy lesz-e bármi furcsaság, ami annak a jele, hogy egy genjutsuban vagyunk. Ha látok ilyet egyből használom magamon a Genjutsu Kai jutsumat. Ha pedig nem akkor megformálom a Madár, Majom, Kutya, Vadkan kézjeleket és létrehozok a két kezemben egy-egy üveggolyó méretű villámgömböt.
- Raiton: Kyuuden no jutsu(Villám Elem: Villámgömb jutsu)
És neki dobom őket a lovaknak, hogy a minimális csípéstől, amit éreznek újra elinduljanak.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Naito Kenji Kedd Aug. 13 2019, 22:24

//Hyuuga Hanabi; Senshi Jakoutsu – Monoton hangok (Senshi bizonytalan ideig NJK-ként van jelen)//
 
A szavak élesen hasítottak tudatomba melyek, ha fizikai fájdalmat okozhatnának, biztosan vérző fülem lenne. Szívszorító történeteket hallhattam, de nem vehettem készpénznek, hogy igazak is voltak. Elnézve viszont a családot és a nagyobbik lány reakcióit, minden bizonnyal igazak lehettek. Csend telepedett le ránk a nő felháborodott szavai után. A shinobis dolgokat megjegyeztem és igyekeztem is átlátni a helyzetet. Senshi-re pillantottam, de egyelőre nem szólt. Akárhogy is állt a helyzet, reakció nélkül nem hagyhattuk a dolgot, hiába volt igaz vagy sem a mese, melyet hallhattunk percekkel ezelőtt.
– Senki nem mondta azt, hogy meg akarjuk írni mások sorsát. A kisdedről mindaddig nem tudtam, ameddig össze nem futottam a társammal. Ketyso Mayo-ért jöttem, mert a nagyapja azt állította, hogy egy fekete árny elrabolta, ahogyan a szatyrát is. Erre is van jó magyarázat? –Hangom kissé kérdőre vonó volt, hiszen meg akartam vizsgálni mindent, hogy kizárhassam azt a lehetőséget, hogy hazudnak. Barátságos hangnemet akartam megütni, támadó szándék nem volt bennem… diplomatikus megoldást próbáltam keresni és a beszélgetés azt súgta, hogy jó úton fogok tapogatózni. – A papírok bizonyítékok lehetnek, jó lenne látni őket. De ha ilyen problémák adódtak, miért nem kértek segítséget a hatóságoktól? Miért kellett ilyen drasztikus dolgokhoz nyúlni? –Ha tényleg így történt a kórházi eset, akkor a hatóságok biztosan a családnak ítélték volna a kis Mayo-t. A történet újra lepergett előttem, s könnyemet letörölve fújtam ki lassan a levegőt. Nem akartam többet hullajtani, mert ebben a helyzetben ébernek kellett lennem, és gyorsan reagálni, ha valami történne.
– Valóban találkoztunk egy lánnyal az úton, de ha minden igaz, akkor a segítséget már megkapta. –Remélem visszajutott a faluba és megkapta az elsősegélyt a medikusoktól. Nem örülnék annak, ha rosszabbodna a helyzet. – Szeretnék hinni önöknek, de eddig két különböző állítás van egymással szemben. Mint mondtam, az örökbefogadási papírok bizonyítékok lennének, de ehhez látnunk kell. És akkor is úgy hiszem, hogy a hatóságok bevonása szükségszerű lenne... mindkét fél a lányokat szeretné… –Akár alkoholista az anya, akár nem… akár igazak a történetek, akár nem… Le kell ezt zárni úgy, hogy igazságos legyen, de én, mint egyszerű akadémista nem hozhatok meg ilyen döntéseket… vagy igen?
 
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Aug. 17 2019, 13:37

//Aokaze AtsushiA vér kötelez//
//Köszönöm és neked is jó pihenést! ^.^//

A hercegnő megigazította haját és a ruháját is. Fején megigazította a koronát, s talán lelki világát is újrarendezte egy pillanatra. 

- Köszönöm... -Mosolyodott el, most egészen őszintén, majd elmélázott egy percre- Igen, ezek a hagyományok szörnyűek... s ez még csak a felszín - Sóhajtott - De nincs olyan nép, amelynek ne lenne rögös a múltja. És sajna... egyes népek mindent megtesznek, hoy ezen szokásaikat véghez is vigyék. -Mondta, ruhájának alját gyűrögetve. Kicsit ideges lehet... senki se lenne boldog egy kényszerházasság és egy hátvagdosás után.
[...] 
A felhők egyre gyorsabban haladtak el felettetek. Eltakarták a napot és a kék eget. Lassan a táj sötétségbe borult, s már csak a félhomály furcsa hangulata ragyogott körülöttetek. Furcsa volt, de nem túlzottan. Az biztos, hogy nem lehetett a természet kreálmánya. Ebben bizony egy shinobi keze van. 
A legegyszerűbb megoldásként a genjutsu kai-t alkalmaztad. Minek hatására a chakraáramlásod egy pillanatra megszakadt. Alig pár másodperc volt. De a pillanatok mintha megfagytak volna. Szemed elől eltűntek a sötét felhők, s egy férfit láttál magad előtt. Ruhájáról visszatükröződtél, úgy ragyogott. Haja lila volt, szemei pedig szürkék mint a felhők. Időd nem volt jobban megnézni. A pillanat tört része alatt visszatértél abba a furcsa kábításba amiből éppen csak kirántottad magad. Mintha csak egy képszakadás lett volna az előző, mégis biztos lehettél a dolgodban. Ez bizony egy magasabb szintű genjutsu. De vajon hogy lehet belőle kijutni? Minden genjutsunak megvan a hátulütője. Rá kell jönnöd erre. Egy feladat lesz? Egy küzdelem.. vagy meg kell keresned a használót? Ez már csak rajtad áll. 
- Kaza! - Hallatszott a hercegnő rémült kiáltása. Amennyiben meg akarnád nézni mi történt vele, ő maga már nincs a kocsiban. Csak a kiáltása hallatszik néha, egyre messzebbről. De ami a legfurcsább, se a kocsis, se Shirogake nincs a helyén. Egyedül maradtál. Vagy mégse? Apró lábak kicsiny topogása sínylik fel mögűled. Mikor hátranézel, két ismerős alakot pillantasz meg. 
- Csokit ígértél nekünk! - Mondta Rassei, s megrebegtette lilás szárnyait. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Aug. 17 2019, 14:48

//Senshi Jakoutsu, Naito Kenji – Monton Hangok//
//Elnézést ha nem találom el ugyanazt a beszédszínt .-.//


A férfi hallgatott. Várta, mit reagáltok arra, hogy az egész amiben hittetek egy pillanat alatt borutl fel. Egyátalán hihettek neki? Vajon az igazat mondja vagy csupán egy kitalált mesével akarja menteni a saját bőrét? Bármi is történt, nyugoodt hanglejtéssel figyelte amit Kenji mondott. A férfi felhúzta a szemöldökét. 
- Yoyo... - nézett maga mellé a kislányra - Milyen szatyorról beszél? 
A kislány ruhájának alját kezdte gyűrögetni idegességében. - Én.. nem akartam rosszat Mazaki-bácsi - sütötte le szemeit - Csak tudod el kellett valahogy terelnem a nagyapa figyelmét, hogy utánad tudjak menni - nézett az égre. Nem akart senki szemébe se nézni - Volt ott egy csapat fiú... és megkértem őket, hogy vigyék el a nagyapa szatyrait a ház mögé - mosolyodott el kínosan - ide akartam jönni - konyult le a szája. 
- Prücsök, ez nem volt szép - suttogott a nő - Ne csinálj ilyet többet.. megijeszted a nagyapát - a kislány bólintott. 
A következő kérdésre a férfi sóhajtott.
- Ebben semmi drasztikus nem volt. Shika a rendszerben van már, a hatóság minden lépését figyeli. Hivatalos eljárás keretében vettem át Mayo-t. Csupán beszélni akartam az édesannyával, hogy megbeszéljük a láthatóságot. Ugyanis a hatóságok teljes felügyeleti jogot adtak nekünk, Shikától pedig minden kontaktot el akartak venni. Én csupán jót akartam neki. Ő támadt rám, én pedig egy csecsemővel a kezemben nem fogok konfrontálódni - Mondta fáradtan. 
Kenji utolsó mondatainál a férfi elmosolyodott.
- Hatóságok? Felesleges. Ha szeretnétek bemenni a rendőrségre, hát menjetek. De Yoyo ügye csupán egy családi megbeszélés. Shika pedig már a felügyeletük alatt van - mondta, majd feltápászkodott - Gyere velem. A kisszobában vannak a papírok - mondta, majd csókot lehellt felesége homlokára és a kislányéra is. 
Vele mehettek akár mind a ketten, de Senshi maradhat is ha akar és beszélgethet a nővel meg a lánnyal. 
A férfi megkerülte a házat. Nehezen járt, lába láthatóan vérzett és bicegett is, mégis egyenes háttal ment a bejárati ajtó irányába. Az ajtót kinyította s jelzett neked, hogy próbálj meg csendes lenni. Benyitott abba a szobába, amelyikben a csecsemő aludt. Ezt követően kisszekrény fiókjában kezdett kutatni. Rá se nézett a fényképre. Talán már nem volt hozzá lelki ereje. Egy mappát vett elő. Egy anyakönyvi kivonat volt benne, egy egészségügyi kiskönyv és egy jó pár papír. A boríték átlátszó volt, az elejére pedig egy dolog volt írva May-may iratok. Ha megfigyelitek, egyik kislányt se szívesen szólítják a rendes nevén. Talán nem véletlen a becézések. 
Mazaki elővett egy nagyobb összetűzött papírköteget. Alá volt írva minden lapja. A férfi átnyújtotta neked. Amennyiben átnézed, tényleg egy örökbefogadási szerződést láthattál. A kisded nevével, születési idejébel. Édesanya neve, s mellette "nem képes ellátni szülői kötelezettségeit, nem képes megfelelő körülményeket biztosítani". Szépen volt megfogalmazva. Nevelőszülőkként Mizaki és Shyrai voltak megjelölve. Még az örökbefogadás napja és helyszíne is benne volt. És hogy Shika, jogilag nem találkozhat a gyermekével. A papír alátámasztotta a férfi érveléseit. Akkor.. egész eddig rossz embert vádoltatok? 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Naito Kenji Szomb. Aug. 17 2019, 20:18

//Hyuuga Hanabi; Senshi Jakoutsu – Monoton hangok (Senshi bizonytalan ideig NJK-ként van jelen)
Semmi baj ^^//
 
A szatyros történet meglepte a két felnőttet, legalábbis látszólag így történt. A kislány, ahogy elmesélte a dolgokat, viszont megerősítettek abban, hogy ő legalább nem hazudott. Hiszen tényleg volt ott egy csapat fiú és az idős bácsi is az unokájának mondta a lányt. Ez egy kicsit jól esett, és meg is nyugtatott. Társam továbbra is a csendbe leple alatt lapul. Talán őrlődik magában a szavak miatt, amikkel sújtotta a párt, vagy talán keres valamilyen logikát ebben a dologban. Egy olyasmit, amit én nem láttam meg… nem tudom.
– Ez csak egy szófordulat, elvégre nem voltam ott a kórházban, hogy tudjam a pontos történteket. –Mert így volt és pont. Abban az esetben csak az elmondottak alapján tudok nyomozni, hiszen semmi vizuális bizonyítékom nincs a dolgokkal kapcsolatban. Senshi is csak egy oldalról hallotta a történetet, s igaza volt a bácsinak. Minden szemszögből meg kell vizsgálni az eseteket és a bizonyítékok alapján kell meghozni a helyes döntést. Ezért is kértem, hogy mutassa meg nekem az örökbefogadási papírokat, amiket meg is fog tenni. Az invitálás legalábbis erre adott okot. Senshi-t kint hagytam a nővel, én pedig a férfi mellett lépkedtem a családi fészek irányába. – Nem akartam a kislány előtt mondani, de megígértem a nagyapjának, hogy visszaviszem. A családi megbeszélés szükséges lenne, még akkor is, ha most úgy látszik az egész, hogy nem ér semmit sem. A nagypapa is biztosan belátja, ha Mayo itt akar lenni. –Az lenne a legjobb mindenkinek, legalábbis a kislánynak biztosan. Ezek az emberek tudnak rá vigyázni a nagyszülőknél sokkalta jobban. Ráadásul Mayo is itt kar lenni, nem értem miért baj ez.
A házhoz érve halkra fogtam a lépteimet, hogy eleget tegyek a kérésnek. Eszem ágában sem volt felkelte az alvó kisdedet. A papírokat, melyeket időközben megkaptam, alaposan megvizsgáltam. Habár nem biztos, hogy felismerném a hamisítványt, de ahogyan olvastam a sorokat, egyre jobban nyugodtam is meg. Talán hibáztunk társammal és a házaspárnak van több joga lenni a kicsikkel, mint vérszerinti anyjának. Lassan fújta a beszívott levegőt, s visszaadtam a papírokat, azok átvizsgálása után. Ekkor pillantottam meg a vérző lábát a bácsinak. – Elismerem, hogy nem vizsgáltunk meg mindent, és most már elhiszem, hogy a kicsi itt kell, hogy legyen. A nagyobb lány viszont még mindig kérdéses, meg kellene fontolni egy beszélgetést. Apropó, van itthon kötszerük? –Ha nem értette, hogy miért kérdeztem, csupán vérző lábára mutattam. Esetleges kérdésére a válaszom annyi, hogy el szeretném látni a sebet és határozott hangnemben, ugyanakkor halkan jelentettem is ki. Amint megkaptam mindent, a Kiyomaru segítségével tisztítottam ki a sebet s utána be is kötöztem azt. Talán itt dőlt el az, hogy megbízom bennük? Lehet, hiszen egy hazugnak nem mindenki segít, nem igaz?
 
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Aug. 29 2019, 13:04

//Senshi Jakoutsu, Naito Kenji – Monton Hangok//


Senshi kint maradt a nővel, míg Kenji a férfival tartott az iratok irányába. Szavaidra a férfi felsóhajtott. 
- Soha nem enged az öreg semmiből. - simította meg halántékát - régen is akaratos volt, ahogy most is. Szerinte baj, ha az unokájuk nálunk van, mert mi csupán a keresztszülei vagyunk és elkanászodik itt. Bár az való igaz, hogy Shyrai tényleg elkényezteti.. túl sokat süt egy ekkora gyereknek - mosolyodott el és kínosan megvakarta a tarkóját - Amúgy meglepődnél a nagyanyja mennyivel engedékenyebb. Csak ugye ő nagyon sokat van az üzeltben, hogy eltartsa a családját. Sokszor mondtuk, hogy segítünk.. de túl büszke ahhoz, hogy elfogadja. Meg ugye mi se abból élünk, hogy felhőket nézünk. - sóhajtott. 
A házban, miután Kenji megkapta a papírokat, már csak egy kérdést szegeztett a férfinak. 
- Ohh, köszönöm.. rendes vagy, de túlélem. Sok ilyenen mentem már keresztül még Shinobi koromban. Csak egy kis karcolás. Az ember bármit megtesz a családjáért. - mosolygott szelíden. Hogyha Kenji erősködik, a férfi egy kis szekrényből az ajtó mögül elővesz egy apró elsősegély készletet. Ha belenéz egy apró rózsaszín könyvecskét is lát. "Mayo elsői"- címmel. A férfi sóhajtott egyet, majd hamar becsukta a szekrényt és átadta a fiúnak a dobozt. Ezt követően jelzett, hogyha lehet menjetek ki mert felkel a picúr. 
Mikor Kenji és a férfi kiért az udvarra érdekes kép tárult eléjük. A nő épp egy virágkoszorút rakott a kislány fejére, aki ezt teljes nagy mosollyal konstatálta. A férfi odament, s szólt a feleségének, majd egy csókot lehellt a homlokára. 
- Elviszem Yoyo-t a nagyapjához.. megbeszéljük vele amit meg kell, jó? - a nő bólintott - Titeket pedig elkísérlek a falu határáig. Ne tévedjetek el - nézett rátok. 
- Shikával mi lesz? - kérdezte a nő - Őt majd munkában lerendezem - sóhajtott a férfi. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Pént. Aug. 30 2019, 22:42

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //
 
// Bocsánat, amiért csak most jön válasz. Csak nem vettem észre, hogy Kenjiék postja fölött ott van az enyém is. Embarassed //
 
Apró kedvességem mellyel szerettem volna legalább néhány órára a következő napokban levenni róla némi terhet, mosolyt csalt Kuroshiki arcára. Szerencsére ez sem a megszokott hamis arcjátéka volt. Az igazi érzéseit tükrözték. Miközben pedig kifejtette egyetértését velem, hogy elítélem szokásaikat idegesen gyűrögette ruháját. Nem tudom, hogy maga az út e az ami előhoz belőle, vagy a végcél, esetleg hogy felhoztam a témát. Így inkább a továbbiakban hanyagolom.
 
A megállt hintó tetején, próbálok rájönni mi okozhatja a be nem tervezett megállónkat, és az időjárás túl hirtelen változását. Természetesen rögtön rájöttem nem természetes úton történt egyik sem. És hogy egy chakra használó van a háttérben. Két tippem is támadt, mit használhatnak ellenünk. És egyből a teszek is a valószínűbb ellen. Megformálom a tigris kézpecsétet, majd a testemben áramló chakrámra összpontosítok, végül egy pillanatra megállítom annak keringését. Ugyan csak egy pillanat volt, de a genjutsu megszakítására ez is bőven elég.
A viharfelhők eltűntek, és verőfényes napsütéses idő lett. Velem szemben a kocsi előtt pedig egy férfi állt, valószínűleg az, aki létrehozta a genjutsut. Jól megnézi ki is lehet nehéz volt. Mivel ruhája villódzással vakított el, ezen felül pedig még tükörként is funkcionált. Mert láttam magam benne. A következő pillanatban pedig már újra a genjutsu fogságában találtam magam.
Sikerem ugyan rövid volt, de legalább most már tudom mivel és kivel állok szemben. Egy genjutsu specialistával. Persze ez sehol sincs Hisanobuéhoz. De azért igazán szép teljesítmény. Közben meghallom a kocsiból a hercegnő sikításszerű kiáltását. Ami mintha egy név lenne. Persze nincs időm most azzal foglakozni kihez tartozik. Noha csak genjutsuról van szó, egyből leugrok a kocsiról és kinyitom a kocsiajtót, hogy segítsek. De a hintóban már nincs senki. Körbetekintek és akkor realizálódik bennem, hogy már Shinogake és a kocsis sincs sehol.
* Ki lehet ez a Kaza? A hercegnőnek ismernie kellett a támadót. De ki akarná megakadályozni a menyegzőt, úgy hogy a falusiak még ilyen barbár szokásoknak is alávetették szegény lányt.
Gondolataimból egy ismerős hang ránt ki. Egy olyan hang olyan szöveggel, amit azt hittem soha többé nem fogok hallani. Megfordulok és igen Rassei volt mögöttem és plusz egy fő.(Gondolom ez Shiro lesz, de mivel nem írtad inkább én sem írom.)
- Ti meg mit kerestek itt? Hidd el szívesen adtam volna csokit, de nem voltál és vagy most sem több mint egy genjutsu.
* Na, várjunk! Mégis honnan tudna az illető Rasseiékről? Viszont, ha már itt vannak, lehet tudnának segíteni.
- Mond kis barátom, nem mondanád meg miként tudnék kijutni innen?
Teszem fel kérdésemet az apró sárkánynak, reménykedve abban hogy a genjutsu meghagyta segítőkésznek, és tudja is a választ.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Naito Kenji Vas. Szept. 01 2019, 16:07

//Hyuuga Hanabi; Senshi Jakoutsu – Monoton hangok (Senshi bizonytalan ideig NJK-ként van jelen)//

– Egy aggódó nagyapa. Őt is meg lehet érteni, ahogyan önöket is. A sok süti meg nem bűn… azt hiszem –fűztem hozzá rövid mondandómat a nagyapa aggódása című részhez. Mint egy könyv, melynek rövid kis fejezetei és jegyzetei vannak. – A nagymamák mindent jobban tudnak és túlságosan is makacsok ahhoz, hogy elfogadják a segítséget. Az én nagyim is ilyen volt. –pedig sokszor jobban járt volna, ha segít neki a család, de hát már mindegy. Sajnos elhunyt, mikor az akadémiára beiratkoztam, de minden bizonnyal még a mai napig ilyen lenne. Lehet, hogy ez valami nagymama szokás, hogy makacsok és nem kérnek segítséget.
A segítségemet elutasította, shinobi korára hivatkozva, de ragaszkodtam ahhoz, hogy ellássam a sérülést. Ennyivel tartoztam neki, amiért nem hittünk a szavaiban és azért is, mert megmentette Mayo-t az erdőben. Vajon biztonságban van már? Közben meg is kaptam a kötszert, így gyorsan el is végeztem a megfelelő technikát, és szoros kötést tettem a lábára. Mikor visszapakolta a megmaradt mennyiséget, akkor vettem csak észre a kis könyvecskét. Kíváncsi vagyok, hogy milyen képek kerülnek majd bele, de ezen nem kellett sokat gondolkodnom, mert nem biztos, hogy a jövőben találkozok még velük. Habár szeretném nyomon követni a család életét, ha úgy hozza a sors. Időközben ugyanolyan halk léptekkel távoztam a családi fészekből, mint amilyenekkel bementem. Nem akartam én sem felébreszteni a kicsi Mayo-t, ezért sem ellenkeztem a férfi szavai ellen. Meg egyébként is kezd tisztázódni a helyzet, így nincs is több okunk a maradásra. Kint aranyos látvány fogadott: a nő egy virágkoszorút rakott a lány fejére, aki csak mosolygott miatta. A férfi viszont megtörte ezt a képet azzal, hogy kijelentette a kicsi távozását. Vagyis inkább azt, hogy megbeszéli a nagyapjával a dolgokat, amit én helyeseltem is. Ez lesz a legjobb megoldás, s már most bizakodtam abban, hogy mindenkinek a legmegfelelőbb megállapodás születik. – Megköszönöm a kíséretet. Visszatalálnánk mi is, de úgy is egy fele vezet az utunk. Szerintem induljunk is, jobb lesz mihamarabb megbeszélni a dolgokat. –Legalábbis én nem haboznék ezzel és nem is áll szándékomban már tovább maradni itt. A pici édesanyával kapcsolatos dolgok pedig nem rám tartoznak, abban aztán végképpen nem tudok mit segíteni. Ha mindenki készen volt, akkor a férfit követve indultam meg vissza a faluba.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Szept. 07 2019, 15:07

//Aokaze Atsushi - A vér kötelez //
//Igen, Shiro ^^ //

- De ott a zsebedben a csoki - vágott a kis sárkány egy igazán durcás fejet. 
Mikor zsebedhez kaptál, furcsamód tényleg volt benne egy kis adag csokoládé. Elég álomszerű ez az egész. Rassei kikerekedett szemmel nézte a csokoládét. Ha odaadod nekik, Shiro és ő is boldog és elégedett arccal kezdi el nyammogni. 
- Ez a hely, olyan mint egy nagy játék. Feladatokat kell véghez vinned -nyammogott- mint mindenki másnak. Ha nem találsz ki ebből a - nyamm - útvesztőből, sose szabadulsz. - Csele -nyumm -s ugyan, de mint mindennek ennek is van - nyamm - gyengepontja. - nyammnyumm - A feladatok néha keverednek máséval is - cuppogott a csoki maradékán - de csak a sajátod végezd el- mondta, majd lenyalogatta kicsi karmait is. 
- Az első feladat egy relytvény lesz, csak szólok - mondta Shiro - És bár nem szabadna elmondanom de a hintóban van - mutogatott. - Sok sikert - mosolyodott el, majd ráugrott Rasseire és jászani kezdek. 
Ha úgy döntesz benézel a hintóba, egy elég furcsa látvány fogad. A hintó fala végig ki volt vésve, ugyanazon szöveggel. 
Ne hazudj, légy őszinte
Maradj távol tőle
Ne is egyél vele
Ne is lássa magát
Ne is ülj le
Semmi se csillapítsa éhségét
Senki se vigyázza épségét
Fuss ha meglátod
Fuss ha megtalálod
- A ház, mi az erdőben lelte vesztét. 
Ezen szöveg sokszor fel volt vésve a falakra. De vajon mit jelenthet? Milyen ház és milye ember? Hova vezet? Ere kell most rájönnöd, de mihamarabb. Hogy gyorsan kijuthass eme furcsa genjutsuból. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Szomb. Szept. 07 2019, 15:33

//Senshi Jakoutsu, Naito Kenji – Monton Hangok//

Épp indultatok volna már haza. A férfi bólintott és mosolygott szavaidra. A felesége segített felállni a kislánynak, aki elég durcás fejjel nézett a férfira. Megölelte még gyorsan a nőt, aki aztán rátok nézett.
- Sose felejtsétek el, hogy nem szabad azonnal ítélni. Ez egy olyan lecke amit az akadémia nem fog megtanítani - Mondta, majd elköszönt féjétől és tőletek is, a kislánynyak pedig adott egy puszit és valamit még súgott neki, amitől az csak elmosolyodott. A nő visszament a házba. A férfi pedig kinyújtatta a kezét, mire a kislány odarohant és megfogta azt. Kézenfogva indultak el, veletek együtt. 
Utatok lassan elvált. Ti az erdőből, Konoha központjánál lyukadtatok ki, a férfi pedig tovább indult a tóhoz és az ott lévő kisházhoz. Útközben a kislány pattogott és játszott. Mostmár biztosak lehetttek benne, hogy a csecsemő is jó kezekben van. A városközpontban már azt tesztek amit akartok. Enni mentek, vagy azonnal haza.. ez már csak rajtatok áll. De biztos, hogy lesz min gondolkodnotok és lesz mit kipihennetek. Ezen idő alatt jobban megismertétek egymást. Megmarad majd a barátságotok? Minde csak rajtatok áll... 


// A kalandotokat lezárom. Most azonban 2 választásotok van. Vagy írtok egy szép hosszú postot amiben lereagáljátok ezt, és a mai napot; plusz írtok egy kis időugrást. Azt a részt kell kitöltenetek és leírnotok amíg a genin vizsgáig kerültök. Az az előtti napot már nem kell beleírnotok. Azzal töltitek ki az időt amivel akarjátok. Játékok, feladatok, kis harcok. A ti döntésetek. Annyi viszont választható, hogy vagy ide írjátok ezt, vagy élményként. Amennyiben az élményt választjátok, úgy írjátok oda, hogy én ellenőrizzem ^^ A közös élméyn megírásáért plusz jutalom jár. 


Most pedig az értékelés. 
Kenji: A kaland fél évet ölelt fel. Tőled 9 szépen megírt és megfelelő hosszúságú postot olvashattam. A gyorsasággal nem volt gond, időbe írtál. lelkesen játszottál és szépen, ügyesen hoztad a kaaktered jellemét. Úgy, reagáltál ahogy azt egy szorgalmas akadémistától el lehet várni. A postok mindig jók voltak, és egyre fejlődsz. Csak így tovább ^.^ 57chakrát és 15tjp-t írok neked jóvá!
Senshi: A kaland fél évet ölelt fel,Tőled 5 szép hosszú és jól megírt post. Az aktivitásod a vége felé csökkent, de az elején elég aktívan és lelkesen játszottál. Remélem ez most vissza fog térni. Ettől függetlenül szépen hoztad a karaktered jellemét, úgy játszottad ki a helyzeteket, ahogy azt kellett. Szép játék volt^^ 36chakrát és 10tjp-t írok jóvá. 


Szóljatok, amint kész vannak az időugró írások és megyünk a Genin vizsgára ^.^ //

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Vas. Szept. 22 2019, 22:22

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //
 
A kis Rassei szemei hirtelen morcossá váltak irányomba. De nem azért mert genjutsunak hívtam őket, hanem mert szerinte megpróbálom átverni az édességet illetően. Hogy bebizonyítsam igazam, kezeimet bedugom pulcsim zsebeibe, hogy megfogjam a pamut anyagot és kifordítsam a zsebeket. Ám ahogy jobb kezem haladt, befelé ujjaim megtapintottak valamit, aminek anyaga nem éppen pamut. Szemeim kicsit kikerekedtek a meglepődöttségtől. Végigtapogattam, a zsebemben talált tárgy méretei és a csomagolás alapján egy szelet csoki lapulhatott benne. Megfogtam az édességet és kivettem zsebemből.
- Nahát, igazad volt! Tényleg lapult itt egy csoki.
Majd közelebb lépek, hozzá és átnyújtom a csokit. Felpaprikázott szemei a nyalánkságtól visszaváltoztak a kissárkány alap tekintetére. Majd a csoki elfogyasztása közben, elkezdte felvázolni mi a helyzet a genjutsuval. Rögtön megértettem, hogy többé nem lesz olyan szerencsém, hogy feloldjam. Elvégre olyan erős, hogy még az emlékeimhez is könnyen hozzá fért. Miután elmondta Rassei, hogy mit kell tennem, hogy kijuthassak Shiro átvette tőle a szót és elmondta, hol találom az első nyomot.
* Ellenne bent rejtve valami? Az előbb néztem be Kuroshiki hercegnő után. Akkor látszólag semmi sem volt ott. Persze a csokit sem sejtettem a zsebemben.
Ismét visszafordultam a hintóhoz. És a nyitott ajtón keresztül megláttam valami olyat, ami korábban nem volt bent. A szemben lévő ajtóba bele volt vésve egy szöveg. Ám ahogy jobban szétnéztem láttam, hogy a szöveg mindenhol ott van. A látványtól dühös lettem. Persze nem a szövegtől, hanem egy emléktől, amit a látvány hozott a felszínre. Ami szintén egy genjutsu volt, amikor elhitették velem, hogy egy genjutsuban végzett magával és ő maga is egy szöveget írt előtte minden hova. Kellett egy kis idő mire lenyugtattam magam és tudtam foglalkozni a szöveggel.
* Ez a szöveg sajnos nem mond semmit. Vagyis nem igazán értelmezhető. A ne hazudjak az még okés. Akárcsak az, hogy maradjak távol tőle. De mégis kitől? Aztán jön az elmezavar: miért akarnék enni vele, ha arra intenek, maradjak távol tőle és ne is lásson? A ne ülj le talán utalás, hogy nincs időm lazsálni, mert kifutok az időből. A következő két sor azt mutatja, hogy egymaga van és mivel tartanom kell tőle valószínűleg az éhség a gyilkolási vágyát szimbolizálja. A következő két sor ismét egyértelmű. Csak nem tudom kitől kéne tartanom szóval ez így igen kevés. Az utolsó sor: a ház, veszte. Na, most ez vagy arra utal, hogy akitől tartanom kéne az a házban meghalt, és egy szellem. Vagy valakinek maga a ház okozta a vesztét. Mint amit megszállt valami gonosz, és magától az épülettől kell tartanom. Akkor valamelyest értelmet nyerne, a ne étkezz vele, úgy értelmezve, hogy benne. Akárcsak a ne ülj le úgy, mint ne ülj le bent. Vagyis ne vegyem lazán a ház körül. De ezek alapján bármennyire is félnem kéne a ház közelében és nem kéne felkutatnom, valami egyre azt súgja meg kell találnom.
- Rassei, Shiro nincs a közelben egy erdei ház?
Várom a választ a két sárkánykölyöktől, azt remélve, vagyis inkább tudva, hogy ők több információval rendelkeznek a genjutsun belüli világról, mint én. És hogy ezért tudják, hogy hol a ház.


// A vers igazán megnehezítette a dolgomat. Very Happy Csak remélni tudom, hogy a rejtvényfejtésemmel jó irányba indultam el. //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirota Yukionna Kedd Dec. 24 2019, 18:58

//Aokaze Atsushi - A vér kötelez //
//Elsősorban: Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ennyit kellett várnod rám^^ Másodszor, előre is elnézést kérek amiért kicsit döcögősen fogok tudni visszarázódni a mesélésbe, de igyekszem^^" Mostantól újfent, kalandmesterként viszem tovább a kalandod. A fájdalomdíjad pedig +20chakra és egy választható maximum B szintű technika (A választott technikát kérlek a következő postodban jelezd) amit pedig hamarosan feliratok egy Staffal^^ //

Miután a fiatal sárkányt sikeresen kiengesztelted az édességgel, ő a segítségedre kelt. A hintó ajtaját kinyitva, egy szöveget láttál felfestve és felvésve mindenhová. Kellemetlen érzéseket keltett benned a látvány, ami érthető is volt. Talán épp ezen emlék miatt játszott veled ily' formán a genjutsu alkotója? Belelátna a fejedbe? Talán az emlékeidet használva akar benntartani a képzeletedben. 
A szöveggel nem jutottál sokkal előrébb. Minden erőddel annak kibogozásán ügyködtél, és talán juthattál is valamire...bár ezt még nem tudhatod biztosan. A szöveg int attól a háztól, de te mégis keresni akarod, s a kis sárkányokat hívod segítságül. Shiro rád meresztette szemeit, majd karmocskájával vakarni kezdte halántékát. Rassei meg se allotta a kérdésed. Ki se látott a csokiból.
- Hogy hááááááz? - ásította - Hát ott arra - mutatott be a fák sűrűjébe - Van ott arra egy kis kuckó. Van teteje meg minden. 
- Kunyhó - csámcsogta Rassei.
- Igen-igen kunyhó! Fából van meg ilyenek! Fel van rajta futva az inda és résnyire mindig nyitva van az ajtaja.
- De sose láttam embert kijönni onnan.
- Szerintem nem lakik ott senki! Vagy ha mégis akkor megette a fene vagy a kosz -kuncogott
- Szóval igen, arra van a házikó - nyamnyogott tovább.
- De óvatosan menj arra.. az erdő tele van rémísztó lényekkel - húzta össze megát a sárkány. 
Ha elindulsz, Shiro és Rassei egy ideig még követnek téged, de amikor túl sötét lesz az erdőben elhagynak. De ha elég ideig mész.. végül igazat adsz a kicsiknek. Ott áll egy rozoga ház. A kertje elbúrjánzott, a falai rothadnak... és az ajtó résnyire nyitva van. 
Hirota Yukionna
Hirota Yukionna
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 809
Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 208 (C)
Pusztakezes Harc : 201 (C)

Specializálódás : Suiton specialista

Tartózkodási hely : Nem találtam ki semmi menő szöveget...


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin - Lazy princess
Chakraszint: 712

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Jan. 13 2020, 19:03

// Hyuuga Hanabi: A vér kötelez //


// Bocsánat, amiért nem írtam hamarabb. A téli leállásban nem sok időm volt a történetet vissza olvasni. És inkább a határidős fórumkalandra koncentráltam. Amiatt pedig hogy várni kellett ne aggódj. Az a lényeg, hogy már vagy. Very Happy //
 
Engesztelési szándékom Rassei felé eredményesnek bizonyult. De hogy miért vannak itt a sárkányfiókák és miért van nálam a megígért csoki továbbra is rejtély számomra. Nem igazán értem miért hozta létre őket a genjutsu alkotója. De nem ez a legfontosabb, ezért úgy döntöttem kivárom mi lesz még a szerepük, azon kívül, hogy útbaigazítást kérek tőlük. Ami meg is történt. A csokit faló sárkány szájából a csámcsogás miatt először nem jött érdemleges válasz. Shiro pedig mintha kicsit összeszedetlen lett volna. De mit is várjak egy gyerektől, még akkor sem, ha emberévekben valószínűleg idősebb is, mint én sárkány időszámításában valószínűleg ovisok szintjén állnak. Végül azért kaptam útbaigazítást tőlük, egy intelemmel kísérve. Azonban engem nem tántoríthat el a veszély ninja vagyok, és mielőbb ki kell jutnom a ”börtönömből”. Kuroshiki hercegnőnek valószínűleg szüksége van rám, és kétlem, hogy Shinogake vagy a kocsis azért akarná megmenteni mert egy lány, hanem inkább a béke ajándékot látják benne. Már ha szándékukban áll ilyesmi.  
Elindultam a megadott irányba, mindkét oldalamon egy-egy fehér, vagy lila sárkány kölyökkel. Intelmeiket természetesen azért nem néztem levegőnek. Érzékeimet kiélesítem, az úton végig ébren figyelek. Triónk útközben felbomlik, mikor a csöppségekben elfogy a mersz a továbbhaladásra.
- Mielőtt még elválnának útjaink egy valamit szeretnék kérdezni. Azt mondtátok nem láttatok kijönni senkit, és hogy ha lakik bent valaki megette a fene. Bemenni láttatok már valakit?
Elbúcsúzom tőlük és tovább haladok miközben ők haladnak visszafelé. Végül eljutok a házhoz, ami vélhetően a szövegben szerepelt. Mert abban biztos vagyok, hogy erről a házról beszéltek Rasseiék, mert az ajtaja résnyire nyitva, a kert ápolatlan. Néhány kúszó növény a házat is befutotta. A sárkányok válaszától függetlenül óvatosan közelítem meg a házat. Vagyis inkább meg sem közelítem fizikailag. Keresek egy súlyban hozzám közel álló követ, vagy fadarabot. És készítek vele egy Kawarimit, amit előre küldök. Én pedig egy fa mögül figyelem a történéseket.


// A választott B szintű technika:
Denpō Sekka // Távoli Villám

Erdőségek - Page 27 Latest?cb=20170111070348

A használó a földre csap, majd a föld alatt indít el egy erőteljes villámot az ellenfél irányába. Ha betalál, addig sokkolja a célpontot, amíg el nem ájul.

Típus: Támadó
Besorolás: B rangú
Kézjelek: Nyúl, Patkány, Ló, Ökör

Chakraszint: 300
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hirota Yukionna Hétf. Jan. 27 2020, 18:18

// A technikát felírhatod, a chakrát pedig tényleg fel fogom íratni csak kiment a fejemből :") //

Rassei lesütötte szemeit.

- Sajna, túl sokat is- sóhajtotta. - Vigyázz magadra! - nézett fel rád a két kissárkány. 
[...]
Megalkottad a kawarimit, az pedig már céllal indult meg a házba. Azonban nem jut messzire. A házból hangos robaj hallatszik, majd a Kawarimi feloldódik. 
Ha kicsit közelebb merészkedsz, láthatod, hogy a ház falára is fel van írva ugyanaz a versike mint ami a hintó belsejében volt. Az ajtó előtt üvegszilánkok hevertek... sőt.. tükörszilánkok. És..és.. fémdarabok? Igen, fémdarabok. Evőeszközök darabokra törve. De nem is ez volt a legfurcsább, ami a küszöbnél hevert. Hisz brokkoli is volt ott. Picire darabolt, zöld brokkoli. 

[Ha bemerészkedsz a házba]
Az ajtó nyikorgva nyílik ki. A házban vak sötét van. Ha villanykapcsoló után kutatsz, a fejed felett egy zsinór lógott. Egy gyengefényő lámpát kapcsolt fel. Félhomály uralkodott el a viskóban. A padló tele volt tükörszilánkokkal, törött evőeszközökkel és ételmaradékokkal. És olyan csontokkal, melyekről csak remélheted, hogy állatoktól származnak. Ott találod a követ is, melyből a kawarimit alkottad. De nincs más ott.. vagy mégis? A szoba sötétebbik feléből morgás sínylett fel. Az árnyékban egy alak rajzolódott ki. Egy emberé, de mégse volt emberi. 
Hirota Yukionna
Hirota Yukionna
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 809
Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 208 (C)
Pusztakezes Harc : 201 (C)

Specializálódás : Suiton specialista

Tartózkodási hely : Nem találtam ki semmi menő szöveget...


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin - Lazy princess
Chakraszint: 712

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 27 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

27 / 29 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.