Erdőségek

+90
Hirota Yukionna
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Senshi Jakoutsu
Maito Gai
Arashi Himiko
Tsuuzoku Tomoe
Hakkyou Katsumi
Sasaki Haru
Uchiha Kagami
Obake Kaito
Uchiha Obito
Kawajiri Satoshi
Hattori Arata
Mitsunobu Ryounsuke
Senju Tobirama
Hasegawa Zauki
Kagemare Ran
Hyuuga Oyoki
Imagawa Takayama
Inugoya Yukinohana
Akihiro Jaken
Kenshiro Karu
Katsumi Mao
Kenshiro Erisa
Kenta Koizumo
Namikaze Minato
Miyagi O. Misa
Isha Dansei
Mitsuya Akane
Motoi Yazaki
Fuu
Rabada Genkou
Suijin Benzaiten
Kamio Hiraku
Ishin Taro
Pein
Yamato
Shimura Danzou
Fukasaku
Uchiha Itachi
Aokaze Atsushi
Orochimaru (Inaktív)
Miyamoto Musashi
Taidana Kaito
Akira
Sesshou Sarasho
Killer Bee
Hikari Ayame
Jiraiya
Seimitsu Kazuya
Kakuzu (Inaktív)
Hateshi
Deidara
Osumi Hiroto
Hinata
Moriyama Shinimi
Kitori Musato
Shiren
Aono Takefumi
Hayata Bakin
Huramino Saito
Hatake Kakashi(Inaktív)
Shikoku Naoki
Kusuki Eiko
Kagemare Kuzomi
Uzumaki Kushina
Akki Kamihira
Shiruba Tsuki
Sai
Kagetora Akihito
May Yuriko
Chrono
Ayami Remiyu
Gruczi Duneai
Hazukage Kurono
Karin
Hyuuga Hinata (inaktív)
Hazukage Ishida
Namikaze Minato(Inaktív)
Takada Hana
Hyuuga Shakaku
Konan1
Suyiko Shiai-Ne
Aburame Shui
Kaibutsu Hiroto
Haru Noriko
Unazaki Kibusha
Kaoshiro Roku
Kanmiru
94 posters

15 / 29 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Seimitsu Kazuya Csüt. Aug. 15 2013, 19:55

//Shuinak//

Hát igen, rég volt már, hogy ekkora baklövést követtem volna el. Valószínűleg rendes körülmények között meggyújtottam volna egy fáklyát, mielőtt kioltom a vizet, de valahogy ezt most elfelejtettem megcselekedni. Na vajon miért lett ebből hirtelen nem rendes körülmény? Talán a sors akarta, hogy szerencsétlenkedjek, vagy csupán csak megfeledkeztem. Sosem fogom megtudni, de hát na, haladjunk azért. Hamarosan Shui kezét éreztem az enyémben, ahogyan elkezdett húzni egy adott pontba. Lassan a szemem kezdett hozzászokni a fényviszonyokhoz, így már az útmutatása nélkül is mehetne a dolog. A kezem azért viszont nem húzom el. Amennyire szereti fogdosni mostanában, hát nyugodtan. Jópár percbe belekerül, míg kijutunk, de odakint már világosabb sötét vár minket. A farkasok nem jöttek vissza, hogy gond van, szóval nyugodtan kijöhetünk. Kiérve Shui részletezi a tervét. Látom benne a rációt, de azért még jobban bebiztosítom magunkat.
- Urufu, Rakurai – nézek a két említettre. – Míg haladunk, ti járjatok folyamatosan körülöttünk. Két különböző irányba mozogjatok és figyeljétek a területet. Ha túlságosan közel jön valaki, azonnal jelezzétek.
A két farkas bólintott és azonnal fel is ugrott a fák közé, hogy elhelyezkedjenek. Leguggoltam és ránéztem Kiddyre. A kis farkas vette a lapot és felmászott a vállamra. Olyan gyorsan szeretnék menni, amennyire csak lehetséges. Kiddy viszont még nincs olyan tapasztalt, hogy tartani tudja a tempónkat. Majd idővel az lesz, de most még egyelőre biztosítom én a haladást. Bólintottam Shuinak, hogy mehetünk. A szőke fel is ugrott a fákra és megindult, én pedig követtem őt, körülöttünk a két, éberen figyelő őrszemmel.
Seimitsu Kazuya
Seimitsu Kazuya
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Sesshou Sarasho Szomb. Aug. 24 2013, 14:52

/bocs hogy késtem Very Happy láttátok biztos h offline voltam egy hétig :3 /



Akira




Bár az információk megvoltak adva, lényegében szinte átvetted az irányítást mind mesélőtől mind a kis szörgomboctól amit nem várt el a kaland securitije. Hasznosítottad az információt, és bővítetted is a keretet, a kézjeleket pedig elhasználva neki láttál küzdelmednek. Sokszori próbálkozás után jött a végszó amit pont elcsíptél, úgy tűnik a végére rájöttél minél erősebb a chakra használat, ANNÁL erősebb a lény amit létre hozol, bár így se a legerősebbet, de mikor a füst megjelent, csak kirajzolódott az állat, de láttad ahogy épp tapsol neked. Bár becsületes állatról van szó, úgy tűnik tetszését nyílvánitotta, mígnem a füst eltünt, és melletted lévő anbu csak bólintott egyet.
- Remek, nagyszerű haladást imitáltál Akira. Elmondhatod magadnak te már egy magasabb szintre léptél! Wazarashi. Mondja csak, nem gond hogy önnel kísérleteztünk? - szólt mélyhangon az Anbu.
- Ugyan gyermekeim, szimplán furdal a kíváncsiság, vajon mire van szükségetek. - válaszolt kérdéssel a kérdésre.
- Egy fontos bevetés kellős közepén vagyunk. Fáradjon velem félre, Akira, gyűjtsd be a többieket én addig elrendezem a taktikai megfontoltságokat, kérd meg a társad, húzza fel a sátrakat! - jelzett, s intett neked, mire te meghajoltál, és az első közeledben lévő gyakornokot, pontosabban a rejtözködő shinobit támadtad be, hogy megnézd hogy áll, s a végén össze szedd. 


Kaito




Immáron az időjárást is bevetem, fürkészve a nap sugarait, körülbellül délután 5 óra fele jártok. Alkalmas terepet kaptál a föld technika elsajátítására. Nem utánzom a mozdulataid végülis a lényegre tapintottál, így hát hagyom hogy az utolsó mondatod legyen jelenleg aktuális.
- Rendben, ha készen állsz kezd el. - szólt azzal te a kezedet a földre helyezted, mind a fa helyét megjegyezted, mind a technika kinövesztését eltulajdonítottad, immáron mikor mindent leellenőriztél, a fa alatt megnyílt a föld, de te hogy nekelljen rendet raknod csak azt tébolyítottad meg, ami nagy zörejjel elnyelődött. melletted lévő Anbu csak jelezte, ügyességed, azzal hogy a vállára helyezte kezét. S a napsütötte füves részen, hirtelen a távolból egy alak jelent meg, felismerted a jelenlegi csapattársad Akira volt, épp feléd tartott. 



Sesshou, Ishida 


A magas fa nem adott jó védelmi poziciót, miután mindenki szinte végzett, Sesshou nem volt megelégedve, leugrott a fáról és célba vette a tigrises tagott, aki vele ellentétes mezőn telepítette a csapdákat. Szélsebesen vágtatott független elhelyezkedésének és leszólította a Tigris idomárt.
- Ishida igaz? - bökte oda - Mondcsak, emlékszel még rám? Beugrik neked valami soksok évvel ezelőtt, egy kutyáról, és gondozójáról, melyet megsebesítettetek? Futsu biztos megismeri az illatom.....Én voltam az, és a kutyám, aki meghalt abban a csapásban, még kis kölyök voltam, chuunin rangal, és gyenge. De megfogadtam megtorlom a kutyámat. Viszont a sors úgyhozta hogy konoha és sunagakure kézen fogva játszanak, ezért nem támadhattalak meg soha. Szeretnék a múltra fátylat tenni és eltemetni. És ha kedved tartja, egy technikával meglepni. Mit szólsz?


/picit szockodjatok, egy két körig, amíg felnem állítok egy stratégiát, viszont arra lenne szükségem hogy minden beszélgetés végén harag legyen, nem akarom szétbontani az egységet, szimplán hogy a végén rájöjjetek jobb együtt mint külön, bonyolítsuk csak, hogy még érdekesebb legyen!/
Sesshou Sarasho
Sesshou Sarasho
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hazukage Ishida Szer. Szept. 04 2013, 19:00

//Sajnálom, de már muszáj volt már írnom.//

Váratlanul ért, mikor megjelent mögöttem Sesshou. Tisztelettel felálltam és felé fordultunk Futsuval. Mintha féleszű lettem volna úgy tekintettem a csapattagra aki számomra igencsak váratlan információkat közölt. Mire a végére ért a tekintetem komollyá vált. Futsura néztem csak szemmel ő pedig egy kis bólintással igazolta, hogy Sesshou szaga ismerős volt számára. Rég volt már az említett eset és csak pár képkockát tudtam felidézni. Viszont az eddigi alap távolságtartás mostanra bizalmatlansággá vált és nem tudtam, hogy mire véljem mindezt. 
-Aki a múltban él az a jelenben halott. A múltból csak tanulni szabad...nem tudom mit is akarsz pontosan...de azt ne feledd, hogy most egyazon célt igyekszünk elérni...-csak remélni merem, hogy nem kell megküzdenem vele. Az érzékeim rosszat jeleznek. 
Hazukage Ishida
Hazukage Ishida
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 530

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Akira Csüt. Szept. 05 2013, 19:24

A technikát sikeresen elsajátítottam, aminek igazán örültem. tudtam, hogy esetleg még van olyan technika, amit szívesen elsajátítanák és tudom is mi az és ha körbenézek van is valaki, aki meg tudná tanítani. Van egy srác, aki hozzám hasonlóan állattárssal rendelkezik és neki nagyobb is a chakrakészlete. Mivel ő éppen a vezetőnkkel társalgott, így nem zavartam meg őket, meg más feladatot is kaptam. Szerencsére sátrat magam is tudok állítani, így nem is zavarom meg egyik társamat sem, inkább valakit elküldök vízért én pedig neki is állok felállítani őket. Közben Moon feltérképezi a területet és szagmintáját néhány közeli fán, majd a másik ninjaállattal kezd ismerkedni. Nem tudom, hogy ő mennyi idős, de Moon elég fiatal, így talán nem fogja támadásnak venni a tigris. Talán ezt kihasználhatom, hogy a gyerektől megtanuljam a már elkezdett gatsuuga technikát. Közben persze Kaito keresésére indultam, akit lassan meg is találtam éppen akkor, amikor a technikája elsajátításának maradékát tünteti el, így tudom, hogy neki a föld az eleme, sajnos én még nem ismerek a saját elemembe technikát, de talán a küldetés alatt vagy után meg lesz az is, meg talán még konoha titkos tai jutsuját is elnyerhetem a küldetésen elért eredményektől függően.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Taidana Kaito Szomb. Szept. 21 2013, 18:42

Kaito sikeresen vette a kihívást, és egy újabb föld elemű technikát sajátított el szám szerint a harmadikat. Az ANBU ügynök elismerése képen a fiú hátára tette a kezét, ami jól elesett a fáradt geninnek. Nem volt sok ideje pihenni vagy bármi, hiszen társa érkezett hozzá érdeklődőnek tűnő tekintettel, vagy gondolkozott ki tudja Kaito nem tudta eldönteni és annyira nem is érdekelte, bár az biztos, hogy nem a legjobbkor érkezett ugyan is a fura kinézetű genin fáradt volt, és amikkor fáradt akkor hisztis, házsártos, és meg cinikus is. Akira fiatalabb lehetett Kaitonál, ám ami észrevehetőbb volt az a kettejük közti magasság különbség, ami akkor látszott meg amikkor Kaito felállt, hogy rágyújtson egy cigire. Miután meggyújtotta koporsószögét nagyot szívott bele, és a másik geninre tekintet: -Mond mit akarsz ? kérdezte fáradtan és lustán 
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayami Remiyu Kedd Szept. 24 2013, 13:45

Nyan nyan nyan dekarucha........ énekelgetek magamban vagy is dúdolgatok magamban. Konoha déli részén az erdőben csend és béke. Talán ez az utolsó perc az utolsó nap, hogy ebben a békében részem lehet. Nem sokára úgy is a frontra küldenek vagy egy küldetésre. Minden ninja kint harcol, nagyon kevesen maradtak itthon. Ők is folyamatos készenlétben vannak.
Nyújtózok egy nagyot és össze csapom a két tenyerem akkor ideje egy kis gyakorlásnak. A kézjelek után nem mondom a jutsu nevét felesleges. Chakrám elkezd körbe ölelni és hallani lehet porcok roppanását. Az izmaim megfeszülnek kinek éles a füle még ezt is érzékelheti. A jutsu a Naibun neko Jutsu. Tulajdon képen a henge egy fajta változata, de itt teljesen más az egész. Itt igazi változások történek hisz a testemet módisítom bizonyos mértékig. Amikor a változás végbe megy egy ember macska vagy mintha egy macskát kereszteztek volna egy emberel. Karmok és a farok a helyén ahogyan a bajuszka is és a fülek. Na és persze a szemek a macska szemek sem maradhatnak el.
Ki pattantak a karmok és nézegetem őket majd el mosolyodva egy hangos...
- Nyaaarrrrrrrrrrrr
Kiáltás után fára vetetem magam. Karmok használatával fel is kapaszkodtam a tetejére onnan körbe nézve egy kis házikót pillantottam meg. A kíváncsiság ilyenkor néha erősebb bennem ezért fáról-fára közeledtem. Míg nem végül már ott voltam és szem ügyre vehetem mindent fejel lefelé lógva a fa törzsén figyeltem a házat és környékét.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Akira Kedd Szept. 24 2013, 14:18

//Baljós jelek - Sesshou mesél//

A társam gyorsan eltüntette a nyomait, de én legalább így abban biztos lehettem, hogy neki mi az eleme. Nem nagyon tudtam meghatározni a korát, de mivel a küldetésünk közös, így együtt kell dolgoznunk, na meg a vezető anbu azt mondta, hogy szedjem össze a csapatot, így el is indultam a feladat végrehajtására, így lett az első célpontom Kaito. Közelebb lépve köszöntem, de ő csak egy mogorva "Mit akarsz?" kérdéssel válaszolt. Lehet, hogy idősebb, de azért nem kellene így beszélnie a társával.
- A főnök küldött, hogy szedjem össze a csapatot és mivel te voltál a legközelebb így rád esett a választás, mint kezdés.
Már azt nem tettem hozzá, hogy legyen már normálisabb, hiszen össze kell fognunk és ha lenézi a csapatot akkor nem igazán lesz erre esélyünk. Miután elmondtam a feladatomat tovább maradva próbáltam jobb belátásra bírni.
- Figyelj egy csapat vagyunk, azért mert idősebb vagy nem kell lenézni másokat.
Lehet, hogy durva volt és utólag rá kellett jönnöm, hogy inkább unott, mint fellengzős a beszéde, de már nem vonhattam vissza, így csak várom a reakcióját.

//Nem tudom, h mi a terv itt, úgyhogy írtam, ha nem kellett volna szóljatok//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Miyamoto Musashi Kedd Szept. 24 2013, 19:28

Az első napom konohában. Mivel a fény hiánya nem zavar, a reggeli madarakkal keltem szokás szerint. Elvégeztem a reggeli erősítést, és megmostam az arcomat. A mai nap a felderítésé lesz. Felderítem először is hogy mi van a házam környékén, majd bebotorkálok konohába és körbenézek ott is. Nem hiszem, hogy ez annyira bonyolultnak hangzik, de hidd el hogy nekem az. Az ismeretlen terep a legrosszabb. Az övembe tűztem a wakizashimat és fogtam a botomat hogy körbenézzek kint. Először is a földet vizsgáltam meg. Aztán elkezdtem memorizálni a fák és bokrok helyét. Az egyik kezemben a wakizashit szorongattam a tokjában, a másikkal a botot markoltam és utat kerestem magamnak. A rebbeli órákban furcsa dolog ütötte meg a fülem. Az egyik fán közelembe osont egy állat. Csendben érkezett szinte hallhatatlanul. A fa törzsén mászott végig egyenesen felém. Bexsúsztattam a wakizashit az obimba és rögzítettem a tokot a zsinórral. A botomat a bal kezembe vettem és megfeszítettem az izmaimat. Ha ugrik elvágom a torkát. Nem egyszer támadt már meg tigris vagy vadmacska, ha az erdőben éjszakáztam. A pulzusom szinte meg sem emelkedett. Az a valami várt én meg folytattam a dolgomat. Persze egy pillanatra sem engedtem elkalandozni a figyelmemet.
Miyamoto Musashi
Miyamoto Musashi
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha mellett délre a viskóban


Adatlap
Szint: D
Rang: Civil Samurai
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayami Remiyu Szer. Szept. 25 2013, 15:06

Látom az idegent és fejem tekintetem feléje fordítom. Mi van vele, szinte itt vagyok az orra előtt. Érzékel, de naa ne az nem lehet ennyire rémisztő lenék vagy félre sikerült volna a jutsum? Le ugrok a földre úgy talán két métere az idegen élőt és jutsut megszüntetem. Hallani lehet újra a porcok ropogását. Ahogy izmaim pulzálnak megfeszülnek és elernyednek. Ahogy minden rendesen újra a helyére kerül a testemen belül. Még egy halk nyögés is elhagyja ajkaimat.
- Öhm csóó csókolom.
Szólalok meg halkan és félénken. Nem számítottam rá lesz errefelé valaki. A kíváncsiságom az hajtott lesd meg ki az csak figyeld messziről és figyelj.
- Sa sajnálom nem akartam leselkedni. Bocsánat.......
Hangom még mindig ugyan olyan volt mint az előbb halk és félénk. Majd eszembe jutott az idősebbnek illik bemutatkozni.
- Ayami Remiyu vagyok.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Miyamoto Musashi Szer. Szept. 25 2013, 16:02

A tigris leugrott elém. Nem volt benne a wakizashim vágótávolságában. Ekkor furcsa ropogás hallatszott. Mintha eltörte volna az ujjait. Ez akármi lehet de nem tigris. Mindenesetre nem hagyom hogy belőlem reggelizzen. Rámarkoltam a kardom nyelére. Ami ez után következett az még rosszabb volt mint azt valaha is képzeltem volna.
- Öhm csóó- csókolom. Sa- sajnálom nem akartam leselkedni. Bocsánat... Ayami Remiyu vagyok.
Beszélő tigris. Két dolgot jelenthet. Vagy nem a tűz országában vagyok, vagy valami ninja huncutság téveszt meg. Tapaszatlataim alapján ilyenkor érdemes biztonságban és stabilan várakozni egy támadásra. Letérdeltem a bal térdemmel és egy pillanatra sem engedtem le a kezemet a kardról.
-Én Miyamoto Musashi vagyok.- válaszoltam hogy megtörjem a kínos csendet.- Mekura ken Akuryō a vak démonként is ismernek.
A másik felegyenesedett. Kép lábon mintha ember lenne. A hangjából itélve egy tizenéves kislány. Teljesen összezavarodtam. Az erdő közepén egy tigris átalakul egy lánnyá. Odajön hozzám és megszólít. Ha a városban járok akkor sem szól hozzám senki önként. Itt meg az erdőben jönnek oda hozzám. A húsz év alatti embetjelöltekből meg sikírófrászt szoktam kiváltani. Mindenensetre érdekes lesz az élet a ninják között. Van egy olyan érzésem hogy nem ez az utolsó meglepetésem.
-Esetleg tehetek érted valamit?-kérdeztem.
Miyamoto Musashi
Miyamoto Musashi
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha mellett délre a viskóban


Adatlap
Szint: D
Rang: Civil Samurai
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayami Remiyu Vas. Szept. 29 2013, 15:08

- Látom nagyon meg lepődött. Biztosíthatom nem vagyok káprázat ezért hívnak Neko no Mirakagenek vagy egyszerűen Nekonak páran.
Láttam ahogy a keze kardját érinti, de nem vettem ezt ellenséges mozdulatnak egyszerűen reakció a megjelenésemre és az egész dologra ami vagyok.
- Konohai kunoichi vagyok és csak pihenni, játszani jöttem ki ide.
Szóval tehette értem valamit. Nos igen végül is nem nem hinném. Boldogulok egyedül is eddig is legalább mindig sikerült. Meg néztem a kezem a már ember kezem.
- Nem köszönöm. Semmire sincs szükségem.....vagy is talán csak egy dologra. Meg engedné, hogy szóval...
A kérdés látszik számomra nehéz, zavarba ejtő.
- Szóval hát kicsit maga mellett legyek, csak pár percig. Tudja sokat vagyok egyedül nagyon és szóval....
Korából ítélve szerintem tudja. Magányosnak érzem magam, nagyon magányosnak így egyedül a világban. A háború küszöbén amikor lehet már holnap a fronton leszek.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Miyamoto Musashi Vas. Szept. 29 2013, 15:40

Zavartnak tűnt. Hebegett habogott. Nem tudtam kivenni a beszédéből semmi gondolatát. Ezek hát a shinobik. Eddig ha megszólalt valaki egyből átláttam rajta és tudtam mi a gondolata. Akkor is ha idős és tapasztalt volt. Most itt egy tizenéves lány és összezavart. Kezdett a magabiztosságom elszállni ami azt eredményezte hogy a kardos kezem remegni kezdett. Gyorsan rögzítettem a tokjában és elengedtem a nyelét nehogy a gyengeség jelét lássa.
- Szóval hát kicsit maga mellett legyek, csak pár percig. - egy pillanat. Elkalandozott a figyelmem. Miről van szó pontosan? - Magányosnak érzem magam.
Akkor mégiscsak emberek a shinobik is? - Lehet már holnap a fronton leszek.
-De…!- még csak egy gyerek. “Holnap a fronton”, “háború”, “magányos” mindezt egy kislánytól viszonthallani rémisztő volt. - Persze! - nyögtem végül teljesen lesokkolva. - Maradj csak. Ameddig tetszik. - azzal ellazítotam az izmaimat és leültem. A kezemel megkerestem a földre ejtett botot. Ayami nem mozdult. Éreztem hogy amit az előbb mondott az nem csak hősködés vagy valami teszt része hanem egy kis kamasz szívének kitárása volt. Szinte láttam ahogy nedvesedik a szeme a magány érzésétől. Lassan feláltam és tettem pár lépést felé. Még mindig nem mozdult. Teljesen mellé léptem, átöleltem az üres kezemmel és magamhoz szorítottam. Nem vette teljesen szabályosan a levegőt. Elkezdtem simogatni a hátát amitől látszólag megnyugodott. Tényleg nincs senkilye. Magányosabb mint én. Nekem legalább gyűlölőim voltak. Ha engem megláttak akkor legalább csúfoló szavakat kiabáltak felém. Nem jó érzés ha bántanak de még mindig jobb mintha átnéznek rajtad. Ayaminak nem ismertem az előéletét, de ebből a jelenetből rájöttem arra, hogy nem kiemelkedő semmiben. Se nem a legrosszabb, se nem a legjobb valamiben. Valószívűleg kinézetre sem olyan aki után megfordulnak az utcán. Mind jó mind rossz értelemben. Ez hosszú távon azt eredményezte hogy egyedül maradt. Sebaj. A kinézete engem értelem szerűen nem érdekel. A tudásából ha valami hiányzik akkor azt majd kiegészítem (legalábbis megpróbálom). Ayami lehet, hogy végre szerzett egy barátot.
Miyamoto Musashi
Miyamoto Musashi
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha mellett délre a viskóban


Adatlap
Szint: D
Rang: Civil Samurai
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayami Remiyu Szomb. Okt. 05 2013, 12:30

- Tudod nem félek, jó mestereim voltak. Jiraya, Gamabunta, Tsunade sama és Nao sensei sok mindenre megtanítottak. Csak a magányt nem bírom, néha mindegy ki vagy mi csak legyek a közelében. Csak tudjunk egy kicsit beszélgetni.
Fejezem be a mondatom miközben eltávolodom az öregtől aki biztos jó szándéka miatt ölelgetett. És ki tudja lehet el sem jutok a frontig, lehet valami teljesen más helyre vetődöm. Soha nem lehet tudni mit is hoz az élet.
- Mond Musashi bácsi mi óta élsz itt?
Kérdeztem tőle kíváncsian. Talán eddig fel sem tűnt, hogy engem nem lát és csak most veszem észre.
- Ohh boo bocsánat eddig nem vettem észre. Nem akartam kellemetlenséget okozni.
Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Miyamoto Musashi Szomb. Okt. 05 2013, 21:47

A lány lassan eltávolodott. Talán most jött rá, hogy mégiscsak egy vadidegen emberrel áll szemben. Nem akadályoztam. Most már nem fog bántani (talán). Mehet ha szeretne. Hosszan ecsetelte hogy ki és mit tanított neki, és hogy nem fél. Ezt mondjuk el tudtam képzelni. A shinobiknak kevés dolog hiányzi de az egyik a félelem.
- Mond Musashi bácsi mi óta élsz itt? -kérdezte az első mondatot amire illett is reagálnom. Nem tehetek róla. Ilyen vagyok. Ha mindenre odafigyelnék pontosan akkor már rég halott lennék. Valahogy megtanultam a lényeget kiszűrni a sik beszédből.
- Ohh boo bocsánat eddig nem vettem észre. Nem akartam kellemetlenséget okozni.
Hogy mi? Nem tűnt fel neki, hogy vak vagyok? Nem azért jött oda hozzám, mert szokatlan vagyok? Ez érdekes. Minél jobban megismerem a shinobikat annál jobban érdekelnek. Tényleg egész életemben ezt kellett volna csinálnom.
-Semmi gond. Maradj ha akarsz.- válaszoltam.-Elférünk ketten is ebben az erőben. Ami pedig engem illet én tegnap óta lakom itt. A maszkos embereitek hoztak ide. Ó! Talán segíthetnél. Volt a házban elrejtve egy levél és egy kép. Sajnos finom munka és tapintatosan nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Már ha érted mire gondolok.
Azzal felé nyújtottam a levelet.


(A levelet és a képet Rikudou adta.)
A képen látszik, hogy régi, de igencsak jó állapotban van, azonban az idő miatt, a képet nem lehet teljes egészében látni. Egy női alak szerepel rajta, azonban feketés barnásan van elszíntelenedve és elmosódva a kép. A különbözőbb biokémiai folyamatoknak hála ment tönkre a kép persze, semmilyen behatás nem érte ezen kívül. Annyit látni rajta, hogy valószínűleg egy piros kimonós nő van rajta, de csak deréktól lefelé látszik, a háttérben pedig a házad áll, ami szintén nehezen vehető ki. Persze azt, hogy ez a te házad csak te tudnád, meg az aki látta azt. 
A levélben pedig ez áll: 


Fiam, ha ezt a levelet olvasod, akkor mi már nem vagyunk az élők sorában. Sajnálom, hogy nem tudtunk tőled elbúcsúzni, de nem tehettünk mást. Konohában már nincs maradásunk. Apáddal olyan dolgokat tettünk, amit az itteniek nem néznének el. Kérlek, a pénzt tedd el magadnak és kezdj belőle új életet. Az utolsó kérésünk, hogy SOHA ne legyél ninja! Ég veled! 
Miyamoto Musashi
Miyamoto Musashi
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha mellett délre a viskóban


Adatlap
Szint: D
Rang: Civil Samurai
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aburame Shui Hétf. Okt. 14 2013, 01:46

[Kazuyának]

Ahogy közlöm a tervem, bólint, és a társainak kiadva a további utasításokat készen is áll, így nekiindulok. Nem kell különösebben figyelnem, merre is haladok, ez az erdő, főleg ez a része a tenyeremben van mondhatni, mert sosem bírtam megülni a hátsó fertályamon, és jó Aburamehoz méltatlanul állandóan kiszökdöstem ide, és itt randalíroztam egyedül vagy ha épp sikerült valakit kicsábítani, hát csoportosan. Minden fa, minden fűszál régi ismerős, ahogy azok az útvonalak is a fejemben kristálytisztán kirajzolódnak, hol szoktak az őrjáratok elvonulni. Így bőven elég arra figyelnem - s pont emiatt nagyobb figyelemmel is tudom ezt a "területet" illetni -, ami nem odavaló, ami valamiért furcsa, ami nem illik oda, aminek nem kellene ott lennie. Ezt a luxust körülbelül az út kicsivel több, mint feléig engedhetem majd meg magamnak, utána viszont számomra is ismeretlen terep következik, ahol nii-sanék szerint hatalmas pókok is élnek... 
De odáig én nem megyek. Legalább is nem túlzottan a mélye felé, és merem remélni, hogy ha errefelé még sosem botlottam ilyesmikbe - és valamiért van egy olyan érzésem, hogy a két "jó fej" bátyám csak beparáztatott -, akkor nem nagyon járnak ki azon erdőrész mélyebb "bugyraiból". 
A másik oldalt viszont ott van az, hogy baromira kíváncsi lennék, mit fog ott találni. Vajon miben reménykedik azon kívül, hogy láthatja egykori őseinek a lepusztult lakhelyét. Vajon keres konkrétan is valamit, vagy tényleg csupán céltalan kutakodása egyik végre eredménnyel is kecsegtető állomásához érkezett? 
Beszédbe viszont nem nagyon keveredek, inkább csak fürkészem a tájat, meg néha a szemem sarkából őt is, miközben, hogy lefoglaljam gondolataim, azon kezdek agyalni, milyen jó indokot fogalmazhatnék meg magamnak, ami miatt egy Víz Országából származó lényegében vadidegennek ilyen készségesen segédkezem, s amellyel megindokolható az is kellően alátámasztva, hogy lényegében épp valamilyen mértékben elárulom azt a falut, akinek a lehető legnagyobb nevű hősévé szeretnék válni...
Aburame Shui
Aburame Shui
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Káosz kapui :]


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayami Remiyu Kedd Okt. 15 2013, 13:20

*Musashi*

- Egy nő áll rajta, az alakjábol ez kiderül és a viselete is erre utal. Mintha piros kimono lenne rajta, de a kép minősége miatt z arcát nem nagyon lehet kivenni. A bácsi háza van még rajta a nő mögött.
Mondom mikor a képet kézbe kapom és el sorolom mit látnak szemeim. Majd levélre kerül sor, nem tudom vajon felolvashatome. Lehet ez magán levél és hát szóval, kétségeim vannak. Engedélyt végül is meg kaptam.

-
"Fiam, ha ezt a levelet olvasod, akkor mi már nem vagyunk az élők sorában. Sajnálom, hogy nem tudtunk tőled elbúcsúzni, de nem tehettünk mást. Konohában már nincs maradásunk. Apáddal olyan dolgokat tettünk, amit az itteniek nem néznének el. Kérlek, a pénzt tedd el magadnak és kezdj belőle új életet. Az utolsó kérésünk, hogy SOHA ne legyél ninja! Ég veled!"

Vissza nyújtom a levelet és a képet is egyenesen Musashi kezébe.

- Ennyi állt a levélben, a hölgy biztos valakinek az anya lehetett akinek ő ajándékozta ezt a házat. Vagy is ajándékozta volna szerintem, de az mitörtént a fiával már rejtély. Lehet még is ninja lett és meghalt.

Fejemhez kapok hirtelen, arcomra ki ülő érzelmeket nem láthatja, de hangomon halhatja.
- Oh jaj ne elfelejtettem. Mai nap várnak Konoha kapujánál, küldetésre kell mennem. Kérem bocsásson meg, de nekem most rohanom kell. Legközelebb ígérem többet beszélgetünk.

Elbúcsuzás után el is rohanok konoha irányába.

Ayami Remiyu
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Tartózkodási hely : Macskák földjén


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 253

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Seimitsu Kazuya Pént. Okt. 25 2013, 23:06

/ /Shuinak//

Belevetettük magunkat az éjszakába. Talán eléggé nagy felelőtlenséget csinálok, azt alá kell írnom. Ellenséges területen egy alapjáraton ellenséges faluba tartózkodó, ám cseppet sem ellenséges tagjával haladtam jelenleg. Annak idején az akadémián óvva intettek minket a naívságtól. Először azok halnak meg, akik könnyelműek… másodjára azok, akik naívak az ellenséges ninjákkal szemben. Ha látnának most a tanáraim, tutira kapnék némi fejmosást, nameg pár kokit a fejemre, amiért ezt csinálom. Mert most tényleg, miért is mentem bele abba, hogy egy konohai kunoichi mutassa nekem az utat? Nagyon jó kérdés… pont én kértem segítséget, a zárkózottság laborpatkánya. Az élet olykor furcsa fordulatokat képes produkálni…

De mégis, valahogy úgy éreztem, minden rendben van így. Két méterrel lemaradva haladtam Shui mögött, követve azt a helyet, amerre megy. Fogalmam sem volt, mi jár a fejében… hogy miért segít nekem. Hiszen mi köt össze minket? Semmi… csak egy rövid idejű kooperáció annak idején a Fegyverkészítők Falujában… egy szükséges lépés… de most… most mondhatjuk, én jöttem hozzá szívességet kérni… hogy hatalmasat kockáztasson. S mégis segít, pedig alig ismer… meg azért én se a bizalomgerjesztés mintapéldája vagyok. Mindketten kockáztatunk… s talán ez az, ami jelenleg összeköt, még ha más is az indíték. Ritka pillanatok egyike, de megbíztam az előttem ugráló, szőke leányzóban. Vezesd hát csak az utamat… én készen vagyok a fejleményekre.

Időről időre Kiddy-re pillantottam, de ő csak a fejét rázta… egyelőre semmi és Rakurai-ék se jöttek hozzám sietve, hogy társaságunk van. Egyelőre úgy tűnt, minden rendben van… de bennem valahogy mégse… tényleg, miért is akarom megtalálni a volt birtokot? Igen, szeretném megtalálni a klánomat… de… miért? A kötelesség immáron Kiri-hez köt… de mégse vagyok ott, pedig lehet szükség lenne rám… ki tudja… talán csak menekülök az elől, amit a fejemre hoztam?
- Milyen messze van a hely, ahová megyünk? – törtem meg a hallgatást hirtelen.
El kell terelnem a gondolataimat, mielőtt újra hülyeségeken kezdek el filozofálni.
Seimitsu Kazuya
Seimitsu Kazuya
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Aburame Shui Szomb. Nov. 02 2013, 13:41



[Kazuya]


Nem sikerül elfogadható magyarázatot találnom addig, míg a gondolatok fonalát ketté nem vágja váratlan kérdésével, amellyel mg a csendet is megtöri. Egy pillanatig elgondolkodom, megfigyelve, pontosan hol is járunk, és mit mondtak nii-sanék, merre is van az a lepusztult birtok.
Válasz nélkül iramodok tovább, megdobva a tempót még pár kilométernyi gyorsulással, majd az egyik fa ágán megállva, várom be, s komolyan ránézek.
- Itt a határ, eddig kísérlek - bár kíváncsiságom már most óriásira nőtt, mit kereshet, és legfőképp mit találhat ott, a félelmem nagyobb, s nem titkoltan, hiszen már kiderült rólam, pillogok az ellenkező irányba, amely irányba visz tovább Kazuya útja, s amelyen állítólag óriás pókok is előfordulhatnak, s ha már a pókok óriásiak, bizonyára valami miatt akkorára nőttek... Bele se akarok gondolni!
Szertartásos mozdulattal emelem fel a kezem, hogy a végén mutatóujjam irányba álljon, mint valami útjelző tábla, olyan vagyok, amely intelligens és beszél még pluszban. Még útjelző táblának is csúcsszuper vagyok, nincs kétség efelől.
- Ha egyenesen arrafelé tartasz, és a két bátyám nem vert át, akkor nagyjából ezt a sebességet tartva, legrosszabb esetben negyed óra múlva oda kell érned. Nem tudom, őrjárat mennyire jár errefelé, feltételezem, épp úgy, ahogy azon a területen, ahol átjöttünk, akadnak, így légy óvatos. Kou-nii-sama szerint a birtokot onnan lehet felismerni, hogy a romos épületek oldalán még megtalálható a klán jelképe, amit én nem ismerek igazán, és megmondom őszintén, addigra már nem is tudtam rá figyelni nagyon, mert részletezte a pókos témát... Szóval - legyintek, elhessegetve a témát, nem, gondolni sem akarok rá, nem akarok megszégyenülten reszketni megint. -, azt ajánlom, hogy légy óvatos és körültekintő, szerintem magán a birtokon, ha nem gyújtasz feltűnően tüzet, vagy más feltűnősködést nem csapsz, nem fog senki zavarni, elhagyatott régóta, én már nem is hallottam a létezéséről, és nagyon úgy tűnt, hogy igyekeznek is őrizni a titkát. Sok szerencsét! - kezdek búcsúzni, egy fontos dolgot még a lelkére kötve, szigorúan összevonva a szemöldököm. - Nem tudom, mit keresel ott, de bármit is találsz, ígérd meg, azt sosem fordítod Konoha ellen, legyen bármilyen fájdalmas vagy gyűlöletes is, amire bukkansz.
Kinyújtom a kezem, kézfogásra, de ez nem egyszerű kézfogás, amit szeretnék, ez egy fogadalom, egy ígéret, amely bár szóban köttetett, és meg lehet szegni, mégis számomra egyfajta biztosíték, hogy a szavát hajlandó rá adni, nem bántja azt, ami számomra a legfontosabb ezen a világon, hiszen bár sokan élnek itt, akik bántottak vagy megvetettek eddigi életem során, de sokan élnek itt olyanok is, akik utat mutattak, akik szeretnek, akik elfogadnak úgy, ahogy vagyok. Nekem ez a falu az otthonom. Ugyanakkor ebben a mozdulatban egyfajta burkolt fenyegetés is van, mert rejti az ígéretet: ha megszeged a fogadalmad, meg foglak állítani bármi áron.

Aburame Shui
Aburame Shui
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Káosz kapui :]


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Nov. 12 2013, 20:06

Baljós jelek - Fórum kaland!

A kalandot lezárom, így már csak a jutalmakat fogom kiosztani, sajnos nem lett ebből semmi. Ishida, Kaito, Akira felírhatja magának a tanulni kívánt technikát, illetve +15 chakrát, és mivel ilyen sokáig húzódott, így még egy technikát, ami bármi lehet, amíg 150 chakra alatt van, de csak akkor, ha a következő egy héten elkülditek nekem Pm-ben a technika nevét. Nos, a kaland LEZÁRVA!
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Taidana Kaito Pént. Jan. 10 2014, 16:59

///A pszichopata///


A békésen mendegélő csapat, úgy haladtak előre, mint ha nem is lenne háború, mint ha nem is kellene semmi támadástól tartani, talán a vihar előtti csend volt ez, vagy egy kifogyhatatlannak tűnő szerencse? A válasz ott lógott a levegőben, ám senki láthatta! A csendet először Kaito kérdései törik meg, majd a Sachi válaszai. A fiatal fiú engedte a genint rágyújtani, és Kaitonak rendkívül jól eset a beszélgetés mellé. A Sachit rendkívül lázba hozta a harcstílusra vonatkozó kérdés, és megtudta, hogy a másik fiú is genin, illetve, hogy a nagyapó sem sima testőr, hanem ért a chara használathoz, ám a fiatal geninnek még nem sikerült legyűrnie, ebből Kaito arra következtetett, hogy Wardon biztosan erősebb nála. Az öreg genin folyamatosan szépen lassan ismerte meg a kis csapatott, sőt olyan információkat is megtudod, amelyek nem annyira publikusak, először a főnöktől, utána meg az unokájától ~Hiába az alma nem esik messze a fájától~ gondolta magában, mielőtt feltette volna utolsó kérdését. Egy újabb kérdés hangzott, el, ám ezúttal nem kapott érdemleges választ a fiútól, aki még csak az első küldetésén volt, így Kaito csak remélni tudta, hogy lesz lehetősége még az öreggel négy szem  közt beszélgetni, és akkor talán megtudja, hogy van e csontváz a szekrényben… Ám Sachi lelkesedése a harci téma iránt nem maradt annyiban,és érdeklődően vissza kérdezett, ami jól eset az öreg geninnek. „-Nos ümmm annyira kiforrott stílusom, még nincsen, bár közép-távolsági harcosnak mondanám magam.” kezdte a válaszát kicsit határozatlanul, majd kicsit büszkébben a következővel folytatta: „Ezt azért van, mert ismerek távolsági technikát is, melyet magam fejlesztettem ki, ám taijutsuban én sem jeleskedem, viszont ezt föld elemmel tudom valamennyire ellen súlyozni.” írta le magát Kaito, majd tovább folytatta „-Ami talán még érdekelhet téged, az az, hogy szeretnék majd a közel jövőben genjutsut tanulni, ám az még kicsit távol van…” fejezte be hosszabb monológját. Mivel rég nem tudott ilyen gyorsan kapcsolatot kialakítani Kaito, ezért szívesen folytatta volna a beszélgetést, ám előtte még kíváncsi volt valamire. „-Elnézést kérek Sachi-san valamit meg szeretnék kérdezni a kocsistól, de mindjárt jövök vissza egy újabb kérdéssel, ha nem baj!” mondta kedvesen. Gyorsabb léptekkel megindult a kocsishoz, és határozottan a következőt kérdezte: „-Elnézést uram, ha ilyen tempóban folytatjuk az utat, mikkor érünk a célunkhoz?”, majd a válasz után lelassított, hogy bevárja Sachit. „-Azt tudod esetleg, hogy a többiek milyen harci stílust használnak, és remélem nem baj, hogy tőled kérdezem?” tette fel a kérdést kedvesen, szívesen kérdezte meg volna másoktól, ám a fiatal fiúval akarta folytatni a beszélgetést, és úgy érezte, hogy esetleg kisebb hiányosságokat is megtudhat másokról, ami később még életbe vágó lehet, és nem utolsó sorban, nem akarta meg zavarni a többieket sem. Miközben várta a fiatal fiú válaszát ismét rágyújtott. 
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Jan. 16 2014, 02:01

Miután megtudtad, hogy lesz valaki, aki irányítja a szekeret az úton, egyből kihasználod az alkalmat, hogy megkérdezd, milyen hosszú is az út.
- Holnap délre! Még el kell dönteni, hogy megálljunk este, vagy sem, kérem tudassa velem mit dönt a hölgy, hogy mi lesz! - mondta a kocsis, és bízott rád, egy kellemetlennek tűnő feladatot, hiszen, hogy adod elő egy gazdagnak, hogy aludjon a szabadban...Mindegy, visszatérsz, és megtudakolod a többiek képességeit is a fiútól, aki mosolyogva válaszol.
- Hát, az a lány ügyes harcos, de ninja technikákat még nem láttam használni, a nagyapa meg erős, és képzett shinobi volt, így sok mindent tud, inkább távolsági harcos, legtöbbször úgy győzi le ellenfeleit, hogy meg se mozdul, bár ez a fény korában volt, most folyton fáj a háta. - vitte le a hangsúlyt a végén. Talán ezzel már tudsz valamit kalkulálni, de most feladatod van, szóval hajrá, esetleg beszélhetsz tovább valakivel...
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Taidana Kaito Csüt. Jan. 16 2014, 15:46

///A pszichopata///

A kocsis válasza egyszerre volt megnyugtató, és zavaró a tény, hogy a cél nincs messze örömöt okozott Kaitonak, ám az északázás lehetősége zavarta nem akarta a csapatott ki tenni ilyen veszélyes lehetőségnek. Az öregen genin gondolkodva várta be Sachit aki mosolyogva válaszolt, így Kaito még több infót tudott meg a csapatról ami később, még hasznos lehet számára. Ahogy az újabb cigarettáját szívta gondolkodott, hogy mi tegyen, ha éjszakázni fognak, akkor legalább kettő embernek őrködnie kell, míg másik kettő pihen. Ugyan akkor piheijük is kell, de egyre inkább azon gondolkozott miért nem kellene, pizsamapartit tartani, a szabadban. Leginkább az zavarta, hogy a fiatal genin tapasztalatlan volt, tehát az ő megfigyelési képességeimben nem igazán bízhat éjszaka, a másik fontos tényező a hát fájós öreg volt, akinek több pihenés kell, mint a fiataloknak, illetve az sem elhanyagoltató, hogy maga  Kaito sem volt éppen egy szenzor ninja, és kitudja, hogy a fiatal lány mire képes ilyen téren.  
~Semmi képen sem éjszakázhatunk…~ fogalmazódott meg a gondolat a fiúban, ám hogy fogja meggyőzni a z úri hölgyet, aki nem éppen a  legkészségesebb az öreg geninnel szemben. ~Az ellenszenvét kell kihasználni!~ jött rá a megfejtésre. „-Köszönöm Shachi-san a válaszodat, ám most beszélnem kell az ifjú hölggyel.” mondta kedvese.  Majd megindult kicsit gyorsabban, hogy a VIP személy mellé érkezzen. Mikkor mellé ér fejét meghajtja majd komolyan hangon megszólalt „-Elnézést hölgyem, de a kocsis szeretné megtudni, hogy fogunk e éjszakázni a szabadban, avagy sem? Bár én úgy tartom jó ötlet lenn, folytatni az utat, hisz gyorsabban haza érnénk, viszont, szerintem a csapatra rá férne az éjszakai pihenő!” közben pedig remélte, hogy nem fognak megállni estére. 

///Bocsi a rövidebb posztért!///
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Jan. 18 2014, 16:00

Miután megtudtad, hogy neked kell a közvetítő félnek lenned, kicsit megijedtél mit szólna a hölgy, ha azt mondanád maradnánk, és annál is inkább, ha nem engednéd, hogy pihenjen, így egy cselhez folyamodsz, aminek a lényege, hogy a döntés a te akaratod szerint történjen, és bár így lett ugyancsak meglepődhettél a választól.
- A kocsis ne találjon ki olyan dolgokat, hogy mi együtt éjszakázunk, ezért még kapni fog. És nem nem állunk meg, nem alszom úgy, hogy egy perverz is a közelben van, megyünk tovább. - mondta elfordulva, sértődötten a VIP személy. Hát, ez nem úgy sikerült, ahogy szeretted volna, de nincs mit tenni, az lett, amit akartál, így folytatod az utad. Ahogy sötétedett, hallottátok a farkasok üvöltését, ahogy a vadállatok lépkednek a fák között, és a szomorú lányt, aki mellé nem kuporodik fel a barátja, mert az nem testőrnek való. Ám ekkor közbe lépett a VIP személy is, és fel küldte védence mellé a fiút, úgy tűnt nem szab gátat a kapcsolatuknak, pontosabban szeretné is, hogy együtt legyenek, de mint minden gazdag személy, nem érti milyen súly van ennek, ugyanis így a helyzet úgy állt, hogy a kocsi tetején vannak ketten, ülve, távol a kocsi melletti talajtól, te egyedül sétálsz mellette a bal oldalon, és az öreg bent ül. Nos, mivel nem akarsz orra bukni így, nem nézel hátra, és ahogy látod a fentiek is csak 5 percenként nézik meg mi van mögöttük, az öreg meg nem is láthat arra, kérdés  jobbra is skubiznak-e a szerelmesek, ugyanis könnyedén kiugorhat onnan valami, az erdő mélyéről. 30 perce haladtok így, de még nem történt semmi, ám könnyen kiismerhetővé vált az, mikor és hogyan néznek a testőrök, melyik irányba, legalábbis gondolhatod, ki tudja talán nincs is veszély. A te dolgod, hogy megpróbáld megoldani ezt a helyzetet, hogy mindenhol legyen szemed, de ne lassítsatok.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Taidana Kaito Hétf. Jan. 27 2014, 15:32

/// A pszichopata ///

Kaito sikerrel cselezte ki a lányt, aki meg is jegyzete, hogy a kocsis kapni fog még az éjszakázás felvetéséért, ennek a fiú nem örült, továbbá tett a fiatal nemes lány egy gúnyos megjegyzés, de ezt már észre sem vette a genin.  Kaito nem akart bele menni a vitába, nem akarta, azt, hogy veszekedés esetleg felkeltse nemkívánatos személyek figyelmét, nem utolsó sorban nem volt szokása emberekkel vitatkozni, inkább kerülte az ilyen szituációkat. Ahogy haladtak előre elhatározta magában, hogy ha elértek a célúkhoz, majd ki fog állni a kocsisért, ám ahogy így morfondírozott, be is sötétedet szépen lassan. Az este mondhatni a maga romantikus vidéki medrében folyt, valakit ez vonz, valakit taszít, van, aki, míg más imádja, és van, aki retteg tőle, bár az tény, hogy a legjobb alkalom egy támadásra. A lány egyedül ült fent a kocsin, és a VIP személy talán a benne a lévő kedvesség megnyilvánulásként felültette mellé a Sachit ~Ennyit a társságomról…~ gondolta magában Kaito, ám most küldetésen volt, és az éj is megérkezett, így lehet, hogy jobb volt, hogy nem volt senki mellette, aki elterelte a figyelmét, így jobban tudott koncentrálni. A kocsi tetején ülők néha néha hátra fordultak, és az öreg nem nagyon figyelt, legalábbis a fiú nem bízott már annyira az érzékeiben, szinte minden figyelem előre irányult, és rajta kívül nem volt senki sem az oldalakon. Az egész nem nagyon tetszet a geninek, így meg állt egy pillanatra, és létre hozott egy Karasu Bunshint, amelyet a kocsi háta mögé küldött egy méterrel.  A lábán keresztül a talajba áramoltatta a chakráját, és létrehozott három darab Tsuchi Bushint, az egyiket a jobboldalra küldte, a másodikat a baloldalra, míg a harmadikat pedig a lovak elé. A földklónokba elég chakra volt ahhoz, hogy, még egyszer összeálljanak, így ha valaki megtámadja, akkor még egy ellentámadásra futja nekik, addig, amíg a többiek cselekednek. A varjúklón pedig tökéletes volt hátra, mivel a varjak hangot is adnak, ha a klón szétesik, és ráadásul Kaito még az ellenfélre is rátudja robbantani, saját technikájának köszönhetően. 



Egy kis vizualizáció Smile

Spoiler:
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Jan. 31 2014, 13:09

Lassan telik az idő, nem álltatok meg, és megoldottad a figyelem problémát is, míg a klónjaid nem tudnak jelezni, hogy ha bajban vannak, az ellenség nem tudhatja, hogy nem igaziak, így ugyanúgy tartanak tőle. És mellette ott van a vészterv, hogy meghallod, ha támadnak, így gurul a kocsi a föld úton.
- Kaito-kun, nem jössz fel te is... - kiáltana le az ifjú harcos a tetőről, amikor hirtelen kiesik a hátsó két kereke a szekérnek, nem tudni miért. Több oka is lehet, bár az, hogy a klón sétál elől, sok mindent cáfolhat, bár rád hagyom, hogy milyen dolgokat találsz ki, hátha az igazság is megvan, a lényeg, hogy támadnak, vagy nem. Vicces felállás, ám klónjaid és te magad is védekező pozíciót vesztek fel, amikor hirtelen hallod, hogy a hátsó klón megsemmisül, gyorsan történnek az események, a varjak hangzavarral repülnek fel, miközben két shuriken beleáll a földbe, valószínűleg az okozta a vesztét.
- Te meg mit.....? - akad el a lány szava felül, amikor látod, hogy az ifjú gyermek feléd is elhajít két ugyanilyen fegyvert, és lerúgja "szerelmét" a fűbe. Ekkor sikítás hallatszik, mire a három klónod fel is figyel, neked most nincs túl sok időd, ez valami furcsa rajtaütés szerű akármi, ám a hang női, és nem a lerúgott gerle pár őszinte része. Három klónod a helyszínre szalad, minek hatására hatalmas tűzgolyó repül ki a kocsi bal oldalán, még te is látod a vörös lángokat, és löki arrébb az égő testeket(klónokét). Tehát a helyzet, a klónjaid mindjárt összeállnak, sikítást hallottál, a varjak itt vannak, a gyerek a tetőről megtámad, a kocsissal ne tudni mi van, se az öreggel, meg a VIP-pel, ott vagy, ahol jelezted magad, és életveszélyben két feléd szálló shuriken miatt.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Erdőségek - Page 15 Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 29 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.