Szabad Játék (1)

+29
Kawajiri Satoshi
Sasaki Haru
Suyiko Kirinai-Aki
Kenta Koizumo
Sharo Lu
Fujikage Kizashi
Misaki Kiyoko
Yuhi Sakura
Hirano Reina
Jiraiya
Yoru
Matsudaro Kitsumo
Kenshiro Erisa
Ransui Midori
Isha Dansei
Yamato
Kagemare Kuzomi
Sato Natsuhi
Kagua Hatami
Katsumi Kawachi
Kenshiro Karu
Hyuuga Emiko
Kyrena
Azumi Yuurei
Djuka Ryuu
Kusuki Eiko
Akira
Nara Akane
Sai
33 posters
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

17 / 17 oldal Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Kedd Márc. 05 2019, 20:35

Miért nem tud egyenesen, egyszerűen válaszolni?
Talán még ő sem tudja a választ. Talán már régen elhitte, hogy egy senki. Igen, ez így van. Nem csak a világnak, de még magának sem bizonyította be, hogy ő igenis valaki. Az, aki a hibái ellenére is teljes jogú ember lehet. Én pedig így már mindent értettem. Elvégre, egy személyiség sem egyszerű. Olykor hajlamos vagyok ezt elfeledni. Vagyis... Olykor eszembe jut. Mert az életemet nem az emberek lelkével való foglalkozással élem. Mindig is úgy gondoltam, hogy a saját problémáival mindenkinek saját magának kell megküzdenie. És ez így is van. Ám az emberek életéért, még mindig mi felelünk. Csak úgy, mint a sajátunkért is.
- A cél nélküli élet, egyenlő a halállal. - Jelentettem ki egyszerűen, mintegy válaszként mindenre. - Igenis, van okod harcolni. Mert minden nap harcolsz. Egész eddigi életed minden egyes napján attól a a pillanattóll kezdve, hogy először felsírtál, s még fogsz is addig a napig, amikor majd az utolsót sóhajtod. - Közelebb léptem hozzá, csupán csak egy métert, még bőven maradt köztünk tér. - Azt kérdezheted, hogy miért? Biztosan megkérdezted már magadtól... Mi értelme harcolni, hogyha újra és újra azt látod, hogy nincs értelme. Nem látod értelmét a hétköznapok végtelen szenvedésének. - Elmosolyodtam. - Habár kiszakadtál az atyai szorításból. Ide költöztél és most úgy érzed, kissé fellélegezhetsz. Azt gondoltad, hogy én más vagyok, mint azok, akik lenéztek téged és eldobtak, elkönyveltek. Ez megnyugtatott. - Ekkor még közelebb léptem, de most már nem álltam meg, hanem egészen egy méteres közelségbe, hátra tett kezekkel álltam előtte. Lenéztem A Lányra, kinek szemeibe könnyek gyűltek. - Most pedig, hogy hazugságnak éreztél mindent, hogy érezted, hogy elveszítheted a reményt, végre kiálltál magadért. Önmagad voltál. - Kihúztam magam, s mosolyom valóban őszinte volt. Kidülledő mellkasom fölül néztem le A Lányra. - Felfedted azt, amiért harcolsz, mikor én azt hittem, hogy valóban céltalan az életed. Holott egy cseppet sem, s most még mindig ott lebeg a "Miért?", hogy miért kellene szenvedned és küzdened: A kérdések nem szűnő árja, fájdalmas sérelmek hegei, hitetlenek végtelen özöne, balgáktól nyüzsgő falvak, hát miért folytassad? - Lassú mozdulattal előre engedtem kezem, le magam mellé, majd egy ugyanolyan lassú, kimért lendülettel elhaladva A Lány mellett, fejére téve kezemet végigsimítottam rajta. - A Válasz?: Hogy zajlik a nagy színjáték, s te is hozzá írhatsz egy sort. - Az ablaknál állapodtam meg. - Hogy itt vagy és szükségünk van rád, arra aki vagy, mert van életed és egyéniséged. Mert van miért küzdened.
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Kedd Márc. 05 2019, 21:28

Miért nem tudtam egyszerűen csak azt mondani, hogy nem? Miért kezdtem el egy érzelmes kis picsa módjára kifejtegetni azt, amihez semmi köze sincs. Ő a parancsnokom, nem a legjobb haverom vagy az apám. Semmi köze az érzéseimhez vagy a múltamhoz. De aminek leginkább nincs értelme... az én vagyok. Nem kellene, nekem magamnak lenni. Ez túl sok egy napra. A világ nem áll készen az igazi énemre. S én se állok készen a világra. Annyi mindentől zárom el magam nap mint nap.. hogy nem való nekem újra a zord világ. Be kéne ezt fejeznem. Újra annak az üres senkinek kéne lennem mint eddig voltam. Sizu.. miért játszod meg magad? Miért nem tudsz úgy magad lenni, hogy az másoknak is tetsszen? És ha mégis önmagad leszel.. miért magadnak okozod a legtöbb fájdalmat. Annyira.. gusztustalan vagyok. 
- Pontosa jól tudom - mondtam egy mosollyal az arcomon. Az én vigyorom mindig tökéletes volt. Mindig hibátlan és kifogásolhatatlan. Az az arc.. amit én mindig annyira erőltetettnek érzek.. egy természetes mosolynak hatott. Ez most se volt másképp. Nem lehetett. A testem erre van kalibrálva.. és akármennyire is előtört egy kicsit a valós énem.. nem tudom meghazudtolni azt a senkit, akivé neveltem magam.
Kicsit zavart, hogy a férfi ennyivel rendezte le a mondandóm. Én is kifecsegtem az egész élettörténetem, ez meg csak ennyit reagált. Ez annyira zavaró. Inkább elkeserítő. Ennél több reakciót vártam. Bár.. lehet, csak azért nem reagált mert túlzottan is úgy akar viselkedni mint a főnököm. Egy főnök pedig leszarja az alkalmazottját és annak minden dolgát. Csak kötelességből foglalkozik velem. Annyira..erőltetett. Annyira.. mű. Gyűlölöm, ha valaki mű. Ha valami nem igaz. Ezért is gyűlölöm magam.
Van okom harcolni? Dehogy van. Az életem egy küzdelem..ez még igaz is. De ez még nem ok arra hogy küzdjek. Ez nem az a cél, amiért mindezt csinálom. A dolgokból úgy tűnhet, hogy én bizonyítani akar. Hogy az a célom, hogy az emberek elfogadjanak. De mindez egy újabb hazugság. Én igazán csak egy ígéret miatt küzdök. Hisz egy másik ember álmát cipelem a vállamon. S küzdök amíg van reményem..
A férfi közelebb lépett hozzám. Nem sokkal de mégis közelebb. kicsit kínosan éreztem magam. Vissza kéne vennem a pólóm. Nem kérdezem. Sose kérdezem, hogy miért küzdök. Hisz pontosan tudom. Ilyen az életem. Mindenkinek azt kell átvészelnie amit kapott. És ki kell tartania. Hisz akármennyire is fáj az élet.. ezt kell élnem. Mert megígértem. Mert egy túlélő vagyok. 
Ekkor a férfi tovább beszélt és egy szelíd mosoly jelent meg az arcán. Érdekes.. nem igazán láttam még ezt a komor arcot így. Furcsa. Egész kedves tekintete volt így.. s beszélt tovább. Majd közelebb jött. Olyan közel, hogy már mellettem állt. Onnan nézett le rám. Kicsit szánalmasan és lenézve éreztem magam. De Istenigazából nem zavart. Nem vettem magamra. Hisz nem jelent ez semmit. Semmit.
Hogy én...önmagam? Én már sose leszek önmagam. Hiszen fogalmam sincs ki vagyok. Az érzések mind.. olyan szokatlanok és idegenek voltak. Mintha nem is hozzám tartoznának. Azt se tudom már, mit játszok meg és mi a valóság. Ez a beszélgetés egyszerűen összezavart. Ki a franc vagyok én? 
Lassan megsimította a fejem. Mi? Ez-meg-mi-volt? Ömm. Nem is igazán tudtam hirtelen felfogni. Nem különösebben értettem. Ez..együttérzést akarna jelezni? Nyugtatást? uramisten.. nem vagyok önmagam. Nem figyeltem oda se az én, se az ő mozdulataira és cselekedeteire. Fogalmam sincs mi miért történik. Mégis.. mi a szar van velem? Baszki. Mi a szar van velem?!! 
S csak hallgattam amit mondott. Olyan szavakat, amiket egész életemben soha se hallottam. Soha. De tudat alatt mindig is vágytam rá. Idegen és szokatlan érzések öntöttek el. Inkább voltak kellemetlenek. Jó pár könnycsepp gurult le arcomon, de el is fedtem. Hirtelen megfordultam, és visszavettem a pólómat. Közben pedig megtöröltem arcom. Szemem teljesen ki volt vörösödve és porcelán fehér bőröm is pirosas színt öltöt. 

- Köszönöm-mondtam, miközben vettem fel a felsőm. Oda se néztem. Nem akartam, hogy lássa a könnyeim. Nem akartam, hogy ezt lássa. Semmi köze se volt hozzá. Ő.. a parancsnokom. Csak kötelességből ilyen velem.. biztos mindenkivel így viselkedik. Én pedig.. nem tudom mi van velem. össze vagyok teljesen zavarodva. Összedőlt a homokváram. 
- Tényleg köszönöm. Mindent amit mondott -Mondtam, majd odafordultam a férfihez - És elnézést ha az előbb tiszteletlen voltam. - Kezdtem el visszavedleni a nyugodt személyiségem. Vissza akartam venni azt a színdarabot ami megvéd az érzelmektől. Vissza akartam venni, azt akit mindenki szeret. Elegem van ebből, hogy össze vagyok zavarodva.. 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Vas. Márc. 24 2019, 19:31

Hallottam a hangjában a fojtottságot.
Nem mertem volna megesküdni rá, hogy sírást tart vissza, esetleg csak zavarban van - hiszen nagyon helyesen elkezdte magára kapni felső ruházatát, az pedig csak a szemérmességre való ráeszmélést jelenthette - vagy talán ideges. Mindegy is volt, a lényegen ez nem változtatott: Elértem amit akartam. Megtudtam róla azokat a dolgokat, amiket majd hasznosíthatok azért, hogy eredményre vezessem őt is. Még akkor is, hogyha ez az egész nap nem úgy zajlott, ahogyan azt én elterveztem. A célt elértem, s most itt az ideje, hogy az ellenőrzőponttól tovább haladjak a végcél felé. 
A kérdés csak az, hogy ez sikerülni fog-e?
Vajon én tisztában vagyok mindazzal ami történhet? Azzal, hogy mi ez a sok furcsa, megmagyarázhatatlan érzés amit ez a lány kivált belőlem? Olyan érzések, mik összezavarják a stabil és tiszta elmét. Érzelmek, mik jóleső érzésekkel töltik fel a lelket, melynek űrében csak a rendszerű létet és a kinevelt viselkedési formákat, az egoista álmokat látná bárki, aki oda bepillantást nyerhetne. Nos igen, tisztában vagyok magammal, legalábbis most már. Akkor még nem. Amikor az ember a pillanatban és a jelenben él, még nem tudja, hogy az milyen hatással lesz a jövőjére. Később, amikor visszagondol rá, látja az összefüggéseket.
Én is ilyen vagyok.
- Minden amit itt, most tőlem hallottál, azt csak saját magadnak köszönheted. - Kis szünetet tartottam. - És igazad volt... - Fordultam szembe vele, még mindig hátratett kézzel, mereven, kedves tekintettel. - Néha elég csak beszélgetni ahhoz, hogy jobban megismerd a másikat. Alkalomadtán majd viszonozom a bizalmat. - Újra megálltam egy pillanat erejéig. - Holnap várlak ugyanitt, ebéd után. Vegyél részt a délelőtti edzésen! - Adtam ki az utasítást, majd vártam a válaszát.
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Vas. Márc. 24 2019, 20:13

Sizu, te nem vagy komplett. Sőt, ez rossz szó. Te meg vagy zakkanva. Mi volt ez a kitörés? Mi volt ez a kirohanás? Mi volt ez az őrület, ami átjárta az egész elmédet és testedet? Miért akadtál ki? Miért sírtál, úgy mint egy elvetemült zebra? Túlzottan is.. felszínre törtek az érzelmeid. Sizu.. megtanulhattad volna már, hogy az érzelmes felesleges és eltérítő dolgok. Az emberek közül senki se kíváncsi a te érzéseidre. De is tisztában vagy vele. Akkor mégis miért teszed ezt? Miért gyötröd magad ilyen őrült dolgokat kergetve? Azt hiszed, valamikor, akárkit is érdekelni fogsz? mert ha igen, akkor ki kell hogy ábrándítsalak. Mindenki, mindig le fogja szarni az igazi éned. Az emberek nem tűrik ha valaki más. Mindenki azt szereti, ha a másik olyan mint ő és az ő kénye kedve szerint alakul. Sizu, te ilyen vagy. Maradj is ilyen. Maradj az a senki, akinek teremtetted magad. Legyél az, akit mindenki szeret, s mégse ismer senki. Legyél az.. akit látnak, de csak azok kik vakok. 
A férfi kedvesen válaszolt szavaimra. Ez természetes. Ez a megfelelő reakció a kedves szavakra. Az ő hangsúlyozása is nyugodt lett. Kellemes. Olyan, amilyennek egy vezetőnek lennie kell. De mégis... saját magát hazudtolta meg. Egyszer régen azt mondta, hogy sose téved. Most azonban mégis nekem adott igazat. Érdekes. 
- Néha mindannyian tévedünk - Mosolyodtam el szelíden. Eztán már csak utasítást adott ki. Holnap, ugyanide kell majd visszatérnem ebéd után. Sőt, az edzésen is részt kell majd vennem. Minden.. visszatért a normális kerékvágásba. Végre.. minden ugyanolyan lett. 
Bólintottam, jelezvén, hogy értettem amit mondott. - Rendben, köszönöm. További szép napot - köszöntem el, majd enyhén meghajoltam. Így kívánja az illem. Végül kimentem az ajtón és becsuktam azt magam mögött. Utam először azonban az udvarra vezetett. Azon belül is egy olyan részre, ahol se a társaim, se egy felettem való, se senki nem járkál. Szépen nekidőltem a falnak, majd lecsúsztam rajta s leültem. Pihentem. A szívem majd kiugrott a helyéről. Ideges voltam. Évek óta, nem mutattam ki a saját érzéseimet...s nem beszéltem úgy, hogy tényleg én voltam ott. Ez a helyzet most megviselt. Régóta nem voltam önmagam. Megijedtem. Még mindig stresszelek. Úgy érzem...menekülnöm kell. Magam se tudom hova, csak el innen. Meg kell szabadulnom a fájó gondolatoktól. Meg kell szabadulnom mindentől.  Ekkor kis táskámból, -mely a lábamra van csatolva- elővettem egy öngyújtót és egy négyzet alakú gyógyszeres doboznak kinéző fekete valamit. De ebben nem gyógyszer volt..legalább is nem a hagyományos értelemben vett gyógyszer. Egy szál cigarettát vettem ki a dobozból, majd azt visszacsúsztattam a táskába. Meggyújtottam a káros szert, s egy mélyet szívtam belőle. Bent tartottam... egy két há' négy... s kifújtam.. a maró, köhögésre késztető érzés végigjárta az egész testem. Izmaim megfeszültek, rosszul voltam.. mégis jól. A furcsa érzés elterelte a figyelmem. Kicsit máshol jártam. Kicsit megnyugodtam. Kicsit kikapcsoltam.. s visszatértem ahhoz a valakihez, akinek lennem kell. Így ültem ott. Percekig. Amíg teljesen el nem szívtam a szálat. A csikket elnyomtam a földben, majd magammal hurcoltam a legközelebbi szemetesig és ott kihajítottam.
Ezek után visszatértem a szobámba. Lepakoltam a cuccaim és bevettem a gyógyszereim. Végezetül lementem vacsorázni. Kérdezgettek, mi volt.. de én semmi különöset nem mondtam. Ecseteltem, hogy kijavítottuk a hiányzó információkat. Majd az étkezés végeztével visszatértem lakrészembe. Ott hamar lefürödtem. Lemostam magamról a mai nap porát. Hajat is mostam. Kényelmen, pizsamában voltam már... de nem igazán tudtam aludni. Még mindig ideges voltam.. egyszerűen nem ment ki a feszültség a testemből. Borzalmas volt. 
A másnapom, ugyanolyan volt mint az összes többi reggel. Megfésülködtem, felöltöztem, adtam enni Tsukinak, felkentem azt a semennyi sminkem és bevettem a gyógyszereim. Reggeli után rohantam az edzésre. Bár fárasztó volt én akkor is csináltam. Azok után, hogy maradhattam nem lazsálhatok... nem kockáztatom meg, hogy hazaküld. Kellően kifulladtam. Kipirulva mentem ebédelni. Fáradtan lapátoltam be az ételem. Nem igazán beszélgettem a többiekkel. Figyeltem amit ők mondanak, de nem szóltam bele. Csak ettem. Azon gondolkodtam, hogy mégis mit akar ma még beszélni velem a fehér hajú férfi? Idegesség járta át az egész szervezetem. Ráparáztam arra, hogy a magatartásomról les szó. Féltem, hogy orvoshoz vagy haza küldd.. nem igazán bírtam. Ebéd után még egyszer meglátogattam azt a helyet ahol tegnap ültem. Elővettem a fekete dobozkám, s rágyújtottam. Csak még egy picit azt akartam, hogy elvonja a figyelmem. Kicsit nem akartam itt lenni. Kicsit más akartam lenni. Kicsit máshol akartam lenni. S kicsit le is nyugodtam. Elterelte a figyelmem az őrült bajaimról. Így a már megszokott nyugodt önmagammal indultam meg a férfi szobája felé. 
Mikor odaértem, megálltam. Kopogtam. Amennyiben bebocsátást kapok, belépek. Magam mögött becskom az ajtót, s egy meghajolás keretében köszönök. Mit akar tőlem? 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Vas. Márc. 24 2019, 21:48

Ahogyan kimondta azt a mondatot, akaratlanul is dühössé váltam.
Tévedni? Én? Soha... De hiszen az előbb mondtam ki. Nos, nem. Nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy igaza volt. Az nem jelent egyet azzal, hogy én tévedtem volna. Mert igen, én sosem tévedek. - Akaratlanul is kihúztam magam, diadalittasan, peckesen, uralkodóan. Bár ő nem tudhatta, hogy miért. Egyedül gondolataim lehettek válaszul rá. - Én mindig tudom, hogy mit miért teszek. Minden helyzetben a lehető legjobb döntést hozom meg, s nála az volt a legjobb döntés, hogyha engedek neki. Hogyha beszélgetünk, hogyha elé tárom mindazt, ami itt történt a mai nap során. Nem mondanám, hogy minden egy terv része volt, de miután felismertem, hogy valóban semmi mélyet nem fogok megtudni róla a harcunk során, ideje volt taktikát változtatni. Igen, ez egy taktikai változtatás volt, semmi több. Megtudtam egyet s mást a harcból, s minden amit ott és akkor megfigyeltem fontos kiegészítőeleme lett azon tudásnak A Lányról, amit ez alatt a beszélgetés alatt megtudtam róla. 
Nem válaszoltam az első kijelentésére.
Mímelt mosollyal reagáltam, mi sokkal inkább tűnt szarkasztikusnak, mintsem olyan őszintének, mint az előzőek. Nem is nagyon igyekezetem hazudni az érzéseimről. Sosem tettem. Amikor dühös is voltam, megalázott, sebzett, ha igazságtalannak éreztem valamit, azt is jól az emberek tudtára adtam. Csendben maradtam, de gondolataim arcomra voltak írva, s minden egyes hazug mimika telítődött ezen érzelmekkel, ezzel pedig őszinte embernek mondhattam magam, ki ismerte a helyét a világban. Ismerte, azaz ismertem az illemet. A feletteseimmel nem mindig értettem egyet, s újra és újra igazam lett, én mégsem ellenkeztem amikor csendre intettek. Elfogadtam őket sűrű rosszalló pillantásokat vetve. 
Tisztelettudó voltam mindig is, ahogyan azt kellett.
Ahogyan Sizu elment, utána akartam szólni. Kérdezni akartam valamit, de aztán úgy döntöttem, hogy majd akkor teszem fel ezt a kérdést, hogyha aludtunk rá egyet. Hagynom kellett időt. A dolgoknak ülepednie kellett. Így hát a nap emlékeivel, a fennmaradó kérdésekkel és a jól belém vésődött képekkel a fejemben tértem nyugovóra.

[...]

Az éjszaka hosszú és tartalmas volt. 
Órákig virrasztottam az ágyban, bámulva a sötét mennyezet megnyugtató égisze alatt kibontakozó, felsejlő képeket. Gondolatok cikáztak át elmém viharos agytekervényein. Gondolatok, mik egymásnak ütköztek és összefüggtek, vagy taszították egymást. A kérdések ott lebegtem a sötét plafon végtelenjében. Válaszötletek ezrei villantak fel. Nem voltam képes megérteni, hogy A Lány állapotáról miért nem készült hivatalos jelentés? Az aktáival minden ilyesmit meg kellett kapnom. Ha ez nem történt meg, akkor valaki valamiért el akarja titkolni az állapotát... Esetleg az orvosok voltak gondatlanok, mit erősen kétlek. Akárhogy is, a végére kell járnom ennek a dolognak. Azzal az indokkal került ide, hogy motiválatlan, gyenge és alkalmatlan a küldetések elvégzésére. Ha ez így lenne, már a Geninvizsgán sem engedték volna át. Le kell tesztelnem, hogy mire képes. A képességeit már láttam. Jók, talán közelítik az enyémet. Legalábbis ami a technikahasználatát és a chakrakontrollját illeti. A harcászati ismeretei meg sem közelíthetik az enyémet. Őrült módjára kaszaboltam és tálcán kínálta magát. Előtte pedig gondatlan volt. Ha akartam volna, amikor elsuhantam mellette egy mozdulattal keresztülvághattam volna... Túl könnyelmű és azt hiszi, hogy mindig tudja, hogy mit forgat az ellenfél a fejében. Habár hagytam, hogy elragadjanak az érzések, a tombolás nem az én műfajom. Sosem folyamodnék hozzá, hacsak nem reakciót akarok kicsikarni. 
Biztosan önfejűnek és barbárnak gondolhat...
Tudok az is lenni, hogyha a helyzet megkívánja. A pszichológiai hadviselés egyik legfontosabb eleme a megtévesztés és a félelemkeltés. Egy önfejű ellenfél látszata tévútra csal a harcban, míg egy barbár vezér színjátéka rémületet kelthet az ellenség szívében. Mégis... minden igyekezetem ellenére is felemelte a hangját és kitört. Persze ezzel a kezemre játszott, ugyanis minden végkifejlet az én malmomra hajtotta a vizet. Azt is mondhatnám: minél több oldalát ismerem meg, annál inkább elérem a célom. 
A sötét plafon percek óta csak az ő portréját festi elém.
Ha pedig teljesen megismerem őt, tudni fogom kezelni és az egyik legjobb emberemmé tehetem. A legjobb emberemmé, akit a legjobban kedvelhetek, akire mindig számíthatok. Aki mindig ott lesz, hogyha szükségem lesz rá, akivel olyan kötelék köt majd össze minket, ami nem is hasonlítható Otokaze segédkezéséhez. Nem a barátságról beszélek. Ez több annál, érzem, bár nem tudom, hogy jó e. Azonban, azt biztosan tudom, hogy ez az érzés, amit akkor érzek, hogyha rágondolok, egy olyan köteléket jelenthet, mit talán csak egyszer fordulhat elő egy Parancsnok életében. Ő lehet a jobb kezem? Igen... ez lehet az. Ez a feltétel nélküli... Nos mi is ez? Neki sok mindent elnézek; Sűrűbben akad meg rajta a szemem, mint bármelyik másik társán akkor, amikor nézem, hogyan ügyetlenkednek edzés közben; Képes egy mozdulatával felkelteni a figyelmemet. Na igen, ez lehet az, amikor az ember számít valakire és tudja, hogy tényleg a társa lehet. A tényleges Jobb Keze. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért jár annyit az eszemben amikor nem akarom. 
Kezemet a sötétség felé nyújtottam. 
Igen, biztosan ezért van. Valami megmagyarázhatatlan kötelék köt hozzá, mi több a barátságnál és a bajtársiasságon is felülemelkedik. Ha ő lehet a Jobb Kezem, ha ő lenne az, ki csak egy lehet egy ember életében, akkor valószínűleg ugyanígy érezném magam.
Felpattantam az ágyból és mécseseket, gyertyákat gyújtottam.
Több helyre is leraktam őket, hogy a felhízó árnyékok ne zavarjanak a képalkotásban. A vászon állványa alá, fölé, mellé, a szobák sarkaiba és a bútorokra is mécsesek, gyertyák, lámpások kerültek. Hozzávetőlegesen olyan tizenöt fény pislákolt, így pedig minden szín telítetté és jól elkülöníthetővé vált. Az árnyékok is minimálisra fogytak. 
Ugyanaz az érzés volt, mint amikor egy táj, egy mozzanat megragad a nap folyamán.
Minden ilyen emlék, mi beleégett a tudatomba végül a fiók alján végezte. Fogalmam sincs, hogy miért. Az összes többi, kedvtelésből, gyakorlásból, örömből és érzésből festett képem kevésbé eldugott helyet kapott az asztalomon vagy az ágyam mellett. A legjobbak szobám falát díszítik fényes keretbe öltöztetve. Ezek viszont... Ezek mind, mind olyan képek voltak, amiket nem akartam, hogy rajtam kívül más lásson. Olykor azt sem tudtam, hogy hol láthattam őket. Egyszerűen csak nem tudtam aludni az emléküktől. Amikor behunytam a szemeimet, tisztán láttam magam előtt a képet. Nem volt mozgó kép, ritkán csak képsorozat, de a legtöbbször egyetlen egy álló dolog.
Mint most A Lány arca.
Olykor megmertem esküdni rá, hogy ezek a képek egyszerűen a nap folyamán nem is voltak láthatóak számomra. Soha. Nem történtek meg. Akkor viszont miért lebegtek szemeim előtt? Akárhová néztem, ott voltak. Színesen, vagy feketén-fehéren. 
Az éjsötét mennyezet hátterét kapta.
Igen, a színeket is élénken láttam mindig, ugyanakkor érzések és érzelmek nem kötöttek hozzájuk. Egyszerűen csak nem hagytak nyugodni, s miután megfestettem őket, eltűntek. Egyszerűen nem láttam őket többé magam előtt. Ahogyan a fiók aljára a beszáradt festékek alá kerültek, teljesen elfeledtem mindet.
A szemei szinte világítottak a megcsillanó fényben... Egy kis világoszöld csillogás.
Ha megpróbálnék visszagondolni az elsőre, vagy akár az utolsó ilyen művemre... Nem menne. Akárhogy, akármilyen erővel próbálnám meg felidézni, nem tudnám meg, hogy mik ezek a festmények, hogy mit örökítettem meg. Másnapra teljesen kiszálltak a fejemből és csak arra emlékeztem, hogy már megint egy "Ilyet" festettem.
A haja... Íves fürtökben omlott a vállára.
Vajon ez fog vele is történni? Amint az éjszaka befejezi őt, elfelejtem, hogy valaha is megfestettem? A számukat sem tudom már, hogy mennyi volt. Egy, kettő? Ez az első? Talán egy tucat? Pár száz? Sosem törődtem velük és miután ez is készen lesz, részese lesz az "Elfeledett Képeknek." Eltűnik, elmúlik, s többé nem érzek rá késztetést, hogy megnézzem őket. 
A szája. Tökéletes...

[...]

Másnap elmaradt a hajnali séta.
Nem tudtam, hogy miért voltam ennyire fáradt, aztán amikor láttam a szétfolyt viaszok kihunyt kanócait a szoba minden szegletében, rájöttem, hogy már megint "Olyat" festettem. Alig aludtam néhány órát, de ezt már megszoktam. Nincs szükségem sok alvásra. Egy katona már csak ilyen. Egy vezető pedig annál inkább. Így hát, felpattantam az ágyamról, öntöttem egy kevés vizet az ágyam alatt lévő lavórba, majd egy tükör előtt meg mosdottam. Hideg volt, ahogyan azt már megszoktam, ahogyan szükségem volt rá. Gyorsan felébresztett, eztán pedig magamra öltve a Parancsnoki öltözetemet, pillantást sem vetve az "Elfeledetteket" tartalmazó fiókra, kinyitottam szobám ajtaját, mi egyenesen átvitt az irodámba.
Tegnap amikor innen kiléptem, Sizu éppen az aktáját nézegette. 
A nap hátralevő részét a szokásos Parancsnoki teendőimmel töltöttem. Mint mindig, most is ügyeltem arra, hogy ne fussak össze a beosztottjaimmal. Jót tett nekik, hogyha csak ritkán láttak. Különösen egy ilyen viszonylag kicsi bázison, ahol ez aligha történhet meg. Ez is egyszerű pszichológia.
Miután végeztem mindennel és közeledett a kijelölt időpont, Sizu aktáját elővéve ültem az asztalomnál.
- Szabad! - Válaszoltam a várt kopogásra. - Üdvözöllek. - Köszöntöttem őt viszont, majd intettem neki, hogy lépjen közelebb. Amint az asztalhoz ért, átnyújtottam neki az Aktáját. - Most átolvashatod töviről hegyire. Minden fontos dolognak benne kell, hogy legyen. Legalábbis minden olyan tetted, ami nyomon követhető volt és minden olyan szavadból következtethető dolog, amit a tanáraidnak, szüleidnek, feletteseidnek mondtál. Nem voltál kiemelten megfigyelve, legalábbis ennek nincs nyoma az aktákban. Ha mégis lettél volna, akkor arról tájékoztattak volna. Hacsak... Nem akarnak belekeverni valami nagyobb dologba, amiről még az új Őrség Parancsnokának is veszélyes tudnia. - Az igazság az, hogy sejtéseim szerint a falu még nem bízik bennem. Nem bizonyítottam, nem mutattam fel eredményt, mint Őrségparancsnok. Ilyen titkos információkat nem osztanának meg velem, teljesen joggal, de ha nem is így lenne, sem vitathatnám a döntésüket. - Erre persze szinte esély sincs. - Engedtem is el a gondolatot, nem kellett, hogy esetlegesen többet lásson bele a dologba, mint amilyen az valójában. Elterelésként és folytatva a dolog felgöngyölítését, mélyen a lány szemeibe néztem. - Mit tudsz, miért kerültél ide? Mondott egyáltalán erről neked bárki bármit?
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Vas. Márc. 24 2019, 22:15

Egy mély levegőt véve léptem be a helységbe. Az ajtót becsuktam magam mögött. Nyugodt voltam... legalább is annak érzem magam. Remélem a ruháim se bűzlenek a füst gusztustalan szagától. Hmm.. mindegy is. Lassú, mégis biztos léptekkel közeledtem, Tsuki pedig a nyomomban sietett. Mikor beléptem, a férfi épp az asztalánál ült. Meghajoltam és illendően köszöntöttem. Ő is így tett. Üres formaságok sorozata ez. Unalmas és kiakasztó. Akkor mégis miért csináljuk? Miért beszélünk még most is? Értelmetlen. Elsétáltam az asztalhoz, s figyeltem amint a férfi átnyújtja nekem azt az aktát, ami amúgy teljes mértékben tiltott volt eddig nekem. Szememmel a pillanat tört része alatt futottam át minden leírt dolgot. Az életem... pár oldalban. Annyira üres volt. Minden amit mondtam, ami a gyerekkoromat jellemezte.. mintha nem is az én emlékeim lennének. Mindent látok leírva, de mégis.. semmit se. Nincs bennük tartalom vagy értelem. Nincsenek benne igaz szavak. Száraz és semmitmondó. Nem voltam különösebben figyelve, ez jól látszik. Ez mind kő kemény és unalmas száraz tény. Az életembe semmi izgalom nem volt. Nem írnak a küzdelmekről vagy a fájdalomról amit átéltem. Nem írnak az elnyomott lényemről. Nem írnak semmiről. Ezek szavak, jelentés nélkül. Legszívesebben felgyújtanám az egészet. Porig égetném... a múltammal együtt. Talán akkor a temérdek kín is elhagyna...
Egy kérdést szegezett végül hozzám a férfi. Hogy tudom-e miért kerültem ide? Pontosan jól tudom.
- Ennek két oka is van, azonban csak az egyik fest jól papíron. Először is, a betegeskedésem miatt küldtek ide. Hisz, a falu számára pótolható vagyok... igazából csak egy gond. A másik pedig, hogy apámnak is hasonló gondolat okozott, és minden álma volt, hogy végre elküldjön otthonról... ezt párszor a tudtomra is adta. -Mondtam, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Majd visszaadtam az aktámat a férfinak - Ebből semmit se fog megtudni rólam. - jelentettem ki. 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Csüt. Aug. 29 2019, 13:26

Ahogyan a lány belépett, én orrnyergemet dörzsölve vártam, hogy közelebb kerüljön.
Valami furcsa szag csapta meg az orromat. Egy olyan szag, amit bár jól ismertem, mégsem éreztem sűrűn. A levegővel dohány bűze lengte körbe a lányt, mit egyetlen egy, a szenvedélynek élő fogyasztó sem volt képes soha elfedni testéről. A haj, a ruha, a bőr, a száj... Mind beszívja ezt a szagot. Jómagam is próbáltam már. A cigaretta egy jóval előkelőbb fajtáját, a pipát. Nyugtató levelekkel volt keverve. Egy fürdőben járt az egyéb szolgáltatások mellé. Az első néhány füst ingerelte a torkom és a tüdőm, az elkövetkezendőek azonban ellazító hatással voltak rám. 
Neki mégsem lenne szabad dohányoznia. 
Ezt azonban nem most fogjuk megbeszélni. Ennél sokkal sürgetőbb és fontosabb dolgok elé nézünk. Figyelem ahogyan átfutja az aktát és próbálom kiszűrni, hogy mire gondolhat. Eztán megszólal, válaszol a kérdésemre ahogyan azt kell. Amit mond, többé-kevésbé érthető volt, habár az aktájában szinte egyáltalán nem írtak a betegségéről. Amit pedig az apjáról mondott tegnap... Egyre inkább kezdem érteni ezt a lányt, azt ahogyan vélekedik a saját apjáról. Bár megértem az ő szemszögét is, de akkor sem így kell tanítani.
Egy vezető sosem hibázhat ekkorát.
- Mint azt talán már mondtam, az aktádban szó sincs arról a betegségről, amiről te beszéltél nekem. A másik dolog pedig olyasmi, amibe egyelőre nincs belelátásom. - Köszörültem meg a torkomat, kissé kínosnak tűnt számomra a téma. Egyrészt azért, mert a tegnap emlékei valószínűleg mindkettőnk számára emésztetlenek maradtak, másrészről azért, mert jogszerűen nincs beleszólásom mindebbe. - A hivatalos álláspont az, hogy azért küldtek ide, mert a képességeid nem elég csiszoltak. Úgy mentálisan, mint fizikálisan. De mint kiderült, erről szó sincs. A mentális részét majd éles helyzetben meglátjuk, de a fizikálisról már tanúbizonyságot tettél, hogy igenis képes vagy harcolni. - Hátradőltem a székemben és úgy néztem A Lányra. - A betegségeddel azonban nem lehetnél Kunoichi, és mint tegnap mondtam, fel kellene mentenem téged a szolgálataid alól. - Akaratlanul is felrémlett a tegnapi beszélgetésünk. Ahogyan ott állt előttem majdhogynem anyaszült meztelenül... Fájdalmainak hangot adva teste is beszédbe kezdett. A megannyi seb, a múlt, minden, mi bántotta őt, most kibukott. - Meggondoltam magam, de van egy feltételem. Mint tegnap kiderült, van miért harcolnod és küzdened annak ellenére is, hogy te ettől vakon elzárkózol. Mostantól bíznod kell bennem és azt kell csinálnod, amire utasítalak. Értetted? - Néztem rá szigorúan. - A válaszodtól függetlenül pedig... - Nem vártam meg, hogy válaszoljon, még előtte folytattam, nehogy akadékoskodni kezdjen. - ...szerinted kinek állhat érdekében eltitkolni a falu elől a betegséged?
Elvettem tőle az aktát.
- Ezt már megbeszéltük tegnap. - Zártam rövidre az aktás dolgot. Nem szeretném magamat ismételni. Az akták hasznos dolgok, de már tegnap is elismertem, hogy egy beszélgetésből sokkal több minden kiderülhet. Nem hagyom, hogy újra efelé terelje a témát. - Inkább arról beszéljünk, hogy hogyan képzeled el a jövődet a Készenléti Őrség tagjaként?
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Csüt. Aug. 29 2019, 16:19

A férfi megszólalt. Az aktákról beszélt majd az apámról. Bár azt inkább csak említés szerűen. Meg is tudom érteni, hogy nem akar mélyen belemenni a témába. Nekem is unodító és kínos lenne. Ki nem állhatom azt az embert. Egy szörnyeteg. Egy szadista aki a nevelt gyermekén tölti ki a feszültségét. Egy ilyen embernek léteznie se lenne szabad, nem hogy nevelni. Na, elkalandoztam kicsit. 
A férfi tovább beszélt. A mentális és a fizikális képességeim voltak a téma. Kicsit nyers és még egy kicsit uncsi, de mondhatni egészen tűrhető. Heh.. a fizikális részem egy hulladék, a mentális pedig maga a szeméttelep, de sok sikert.  Majd már egint a szolgálat alóli felmentésről kezdett papolni. Én mégegyszer le nem vetkőzöm, hogy bebizonyítsam az igazam. Nem volt elég egyszer kiakadnom? Mégegyszer ki akar hozni a sodromból? Nem akarok hazamenni. Inkább szenvvedek és haldoklom itt, mint otthon. Mert míg itt csak haldoklom, ott meg is halok. 
A férfi feltételekről beszélt. Még, hogy megbízni. Ez nem ilyen egyszerű játék. De válaszolni se hagyott. Terelni akarta a témát, nehogy bármit is mondjak. De ez nem ilyen egyszerű. 
- Az engedelmesség és a bizalom teljesen más kérdés. Ha engedelmességből ugrok le egy szakadékba, nem tudhatom, hogy meghalok-e. Félni fogok. Ha bizalomból, akkor hinni fogom, hogy valami miatt túlélem és nem fogok félni. Kötelességem engedelmeskedni és parancsot teljesíteni. Attól még, hogy néha makacs vagyok, nem azt jelenti, hogy éles helyzetben, ha azt mondaná vágjam el a saját ütőerem, ne tenném meg. Ez kötelesség, utasítás/parancs teljesítés. Nem bizalom. Nem tudok és nem is fogok bízni magában, amíg nem ad rá okot, hisz ezt az érzést nem tudom befolyásolni. De tudom tettetni. Azonban egy tettetett bizalommal csak magát nyugtatom meg, s a körülöttem lévőket verem át. Amennyiben megfelel, továbbra is hajlandó vagyok erre - mondtam, üres tekintettel - A válaszomtól függetlenül pedig... itt nem maga az eltitkolás a fontos, hanem az azzal járó hírnév. Egy olyan nagy és erős vezetőhöz nem méltó egy olyan gyermek aki saját magába hal bele. Szégyen és nehézség. Az én lefokozásommal több kín járna neki, így pedig egyszerűen el tudott otthonról tűntetni. Nekem ez a leglogikusabb magyarázat. - Mondtam. Sajnálatnak, meglepődöttségnek vagy bármi hasonló érzelemnek nyoma se volt az arcomon. 
Elvette tőlem az aktát. Fejben megráztam a vállam.
- Amennyiben az igényeit kielégítő választ szeretné hallani, azt mondanám, hogy szeretnék fejlődni és minnél hasznosabb és kiemelkedőbb tagjává vállni a csapatnak. Amennyiben pedig a kevésbé szívderítően igazat, úgy azt mondanám, ahogy az élet hozza. Nem akarom elképzelni a jövőmet. Nem szeretem hiú ábrándokba ringatni magam, nekem arra nincs lehetőségem, hisz akár holnap is meghalhatok a saját figyelmetlenségemből. Élni akarok. Ennél többet nem mondhatok - Mosolyodtam el szelíden. 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Szomb. Aug. 31 2019, 00:21

Egyre pimaszabbá kezdett válni.
Persze ez legfőképpen az én hibám volt, elvégre én nem húztam meg erőteljesebben azt a határvonalat, vagy legalábbis, nem érzékeltettem elég erélyesen azt, hogy hol is van ez a vonal pontosan. Akárhogy is, a válasza nem volt kielégítő a számomra. Egy pillanat erejéig elgondolkodtam rajta, hogy miért kezdett el bizalomról beszélni, majd visszagondoltam arra, ahogyan kifejeztem magam. Könnyelmű voltam és kevésbé átfontolt. Nem kérhetem, hogy bízzon bennem. Igaza van. Nem is akartam, hogy bízzon bennem...
Vagy talán mégis?
Olyan egyértelmű és mélyről jövő volt a kijelentés. Egyáltalán nem Vezetőhöz illő. Egy vezető első sorban nem bizalmat akar, amit kér magának. Nem értettem magam hosszú másodpercekig, s talán a mai napig sem. Így hát tereltem a gondolataimat, próbáltam kilábalni a témából és úgy irányítani a beszélgetést, ahogyan az számomra a legmegfelelőbb lett volna. A tenyerembe temetve homlokomat folytattam.
- Csak tedd amit mondok és nem függesztelek fel. Ennyit kérek. Választásod nincs, hogyha maradni akarsz. - Néztem fel kezem takarásából, s tekintetem olyan sziklaszilárd és kemény volt, annyira állhatatos és ellentmondást nem tűrő, mint az még A Lány előtt sosem volt. - Értetted Tatsuno-san? - Kérdeztem, s hangomban érződött, hogy egy konkrét igent vagy nemet várok. Ezt az egészet talán barátságtalannak vélte, de itt az ideje, hogy emlékeztessem rá, hogy hol is vagyunk mi és mi is a kettőnk között fennálló helyzet.
A válasza után folytattam tovább a reagálást arra, amiket mondott.
- Ezek szerint atyádra gyanakodsz. - Köntörfalazott, bár érthető volt, hogy kire gondol.
Témaváltás után folytattam. Megőrjített ezzel a kettéválasztásaival.
- Igyekezz az előbbit teljesíteni! Nem játszadozni vagyunk itt. Itt életek forognak kockán. A mi munkánk nyomán születhet meg a béke, halhatnak vagy élhetnek emberek. Ezt ne feledd soha! - Álltam fel végül a székemből. Egyet s mást még hozzáfűznék a mondandómhoz, de úgy érzem, itt az ideje megtartanunk a két lépés távolságot. A tegnap túl sok törmeléket hozott magával a mába. Máshogyan kellett volna történnie.
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Szer. Szept. 11 2019, 18:07

Helyesbítette amit mondott. Kijavította magát. Nem akart válaszolni arra amit mondtam. Talán megzavartam. Talán csak sok volt neki mindaz, amit össze hordtam. Nem erre akart rátérni. Nem erről akart beszélni. Ez neki, csupán egy kijelentés volt... nem több. Nekem a bizalom nem holmi szó. Nem csak egy fogalom, vagy valami amit csak úgy ráhagyhatok bárkire. Nekem a bizalom egy mély és olyan fontos érzés, amit nem tudom mikor éreztem utoljára igazán. Mármint emberbe. Tsukiba bízom..de az nem ugyanaz. Nem fogok a férfiban bízni. Addig nem, amíg nem tesz érte. De jó katona leszek. Ezt megígérhetem. Parancsot teljesítek, még akkor is ha az a saját káromra megy. Mert ez a kötelesség. Mert nincs más választásom. 
Azonban most nem fogok neki erről beszélni. Nem állok le veszekedni. Felelseges szájtépés lenne egy olyan embernek akinek a bizalom csak egy szó.
Válasza után csak felnézett tenyeréből. Megint felidegesítettem. Tekintete kemény volt. Túlzottan is. Itt az ideje újra olyanná válni, mint egy báb. 
Bólintottam. Üresen.
-értettem- nem sok választásom van. Miért csinálom ezt? Testtartásom szűk volt. Kezeimet szorosan magam mögött tartottam. Tekintetemmel kerültem az övét. Tökéletes alázatosság. Miért csinálom ezt? Miért akarok mindenáron megfelelni? Miért akarok olyan lenni amit elvár tőlem? Miért akarom, hogy ne púp legyek a hátán hanem a tökéletes katona? Miért vágyok erre? Ez...ez nem Én vagyok. Megint nem. 
Újfent bólintottam. Csizmámat néztem, majd Tsukit, ki szorosan a lábamhoz simult. 
Elfelejtettem a képet amit eddig alkottam magamban. Újra egy arc lettem a saját nézőteremen. Nem néztem a szemébe. Egy katonának azt nem lehet. Tiltott. 
- Nem feledem. Igyekszem minden erőmmel a csapat hasznos tagjává válni! - mondtam, majd tiszteletem jeléül meghajoltam. Kerültem tekintetét. Újra szörnyen éreztem magam. Belül. Legbelül. Egy elnyomott kis zugban a szívemben. Valami fájt. Valami kínzott. Lenyeltem minden szavam. Lenyeltem minden érzésem. S újra magamba zártam a lelkem valóságát. Ismét egy személyiségtelen nélküli báb lettem. A falu bábja. Az ő bábja. 
Üres tekintetem nem figyelte már a teste reakcióit. A saját testemre se figyeltem. Egy semmi voltam. Egy semmi lettem. Szemem porcelános fénye pedig bemattult. Ködös lett újra, mi eddig letisztulttá lett. Újra elfeledtem önmagam. 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Monokūro Gouken Szer. Szept. 25 2019, 10:32

Győztem.
Megint uralmam alá vontam a helyzetet, elvégre pontosan azt és úgy tett, ahogyan azt elvártam tőle. Tömör válaszára helyeseltem magamban, de kifelé nem mutattam semmit. Amit elvárunk, azt nem jutalmazzuk pozitív visszajelzéssel. Tudatosulnia kell benne, hogy Ő egy Katona, ki a hazáját szolgálja. Egy a Ninják szavaival élve: Kunoichi, kinek kötelezettségei vannak. Ha pedig ezt az utat akarja járni, akkor Ő maga vállalja ezeket. Nem gyengülhet el sem testileg, sem pedig lelkileg. Tudnia kell uralnia saját érzéseit, ahogyan azt mindenki teszi.
Na de akkor én erre miért nem vagyok maradéktalanul képes?
A meghajlását követően már bólintottam. Gesztust tett, mit én ezzel viszonoztam. Megelégedettséggel töltött el, hogy győzelmet arattam a helyzetben, s újra két kézzel markolhattam a gyeplőt. Úgy éreztem, hogy az irányítás megint nálam van, s akaratommal elértem azt, amivel egy Vezető sikerre viheti a Küldetést. Dölyfösen meredtem a lányra, majd fordultam el tőle. Az asztalom mögötti ablakon bámultam kifelé. Az éjszaka leesett, friss hóval hintett képet néztem.
A szemei beleégtek emlékezetembe.
Ahogyan a hófedte tájon végigsiklott tekintetem, minduntalan az az ábrázat, az a hideg üresség nézett vissza rám. Képtelen voltam, a szó legszorosabb értelmébe szemembe égtek a körvonalai, s ezzel együtt az érzés is szorította gyomromat. A megelégedettség undorító kevélysége most szomorúságba és egy megmagyarázhatatlan, kellemetlen érzésbe csapott át. Nem tudtam megmagyarázni, de a helyzet lassan elkezdett felemészteni. Újra és újra ostromoltak a gőg mocsara alól feltörni vágyó, tévútra csaló, gyengéd érzések, mik azt sugallták, túl kemény vagyok. Azt sejtették, hogy nem kellene így bánnom vele, hogy utat kellene engednem az érzéseknek. 
Saját érzelmeimmel gyötrődtem.
- Má... - köszörültem meg a torkom - ...mára befejeztük. - Utaltam arra, hogy végeztünk, holott még rengeteg megbeszélnivalónk lett volna. - Utána járok a leleteid hiányának. - Néztem hátra vállam fölött, de szerencsére csak perifériámban láttam őt. - Most menj a többiekhez! - Utasítottam.

[...]

Ahogyan az ajtó becsukódott mögötte, a gyomromat szorító érzés a szívembe markolt.
Éreztem, hogy lecsengett valami. Azt éreztem, hogy elszalasztottam, hogy elveszítettem egy dolgot. Nem tudtam megmondani, hogy mit, de csalódott voltam... És dühös. Azt reméltem, hogy ha majd elmegy, akkor a kellemetlen érzés mi nem környékezett, hanem inkább belém bújt, majd eltűnik. Ennek ellenére csak szétáradt a lényemben és vállamra ülve nehezedett rám súlyos teherként. Dühös voltam! Harag futott végig rajtam, s lelki szemeim előtt az Ő képe jelent meg. A Lányé, de abban a pillanatban éreztem is, hogy nem Ő a dühöm célpontja.
Egy hirtelen forgással ütöttem öklömet az ablakot is magába foglaló falba. 
Saját magamra voltam dühös, s fogalmam sem volt róla, hogy miért...
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Tatsuno Sizu Pént. Szept. 27 2019, 20:50

Kibámult az ablakon. Nem akart rám nézni... látványosan kerülte tekintetem. De miért? Kínosan érezné magát, vagy épp túl jól? Győzelmét úgy jelzi, hogy még inkább alattvalójaként kezel eme gesztussal? Vagy.. zavarja amit mondtam, csupán nem ismerné be? Sajna nem látom az arcát. Nem látom, hogy egy pontra igyekszik e fókuszálni, vagy szeme ide oda ugrál. Nem látom, hogy teste merre akarna fordulni. Nem tudok olvasni a jelekből. Túl részletes, túl nehéz. De egy biztos.. büszke magára. Mint én magamra. Elértem, hogy sikeresnek érezze mindazt amit tett. Pedig ezzel engem sose fog erősíteni. Minden ember más.. ezt meg kéne végre tanulnia. Attól még, hogy az egyiknél a fájdalom vált be, a másikat lehet a dícséret erősíti. Mert megeshet, hogy az embereket csoportokra tudjuk osztani.. de ezeket a csoportokat is ki kell ismerni. Ezt felejti el, parancsnok.
Megköszörülte torkát, s utamra engedett. Nem akart velem többet beszélni, amit meg is értek. Hisz én csak egy katona vagyok neki.. semmi több. 
Bólintottam, megindultam az ajtó felé. Testem minden porcikája ellenkezett. Nem akartam még elmenni. Annyi kimondatlan dolog kavargott még bennem és akart felszínre törni. Annyi gondolat, aminek utat engedtem.. most újfent el kell zárni. Annyi gesztus, melyek rég nem jöttek már maguktól. Most mind újra a homályba veszett. S én belülről remegtem. Kívülről pedig fáztam. Bőrömet ellepte a libabőr. Próbáltam elfedni reakcióm. Intettem Tsukinak, hogy kövessen. Erre a mozdulatra igyekeztem koncentrálni. Erre és semmi másra. Mert féltem, hogyha másképp teszek, utat tör minden ami bennem kavarog.
Nyílt az ajtó, s én mégis megtorpantam. Erős vagyok, de nem eléggé. Elindítottam egy folyamatot, amit nem tudtam időben megállítani. S most visszarúgott.
- Csak.. - nyeltem egyet - Engedjen meg egy utolsó gondolatot - Néztem vissza a vállam fölött. Nem akartam teljesen odafordulni. Hisz arcomon szörnyű érzelmek cikáztak. Stressz, félelem, fájdalom, keserűség.. hiányérzet. -Tudja.. egy fegyver akkor a legveszélyesebb ha tudja kezelni - nyeltem egyet, majd már magabiztosabb hangon folytattam. Elnyomva önmagamat s visszavéve az uralmat önmagam felett - Attól még, hogy tudja forgatni a kardot, egy ostor kirepülne a kezéből - Igyekeztem mostmár a tekintetét keresni, egy szende félmosoly keretében - Tanulja meg használi az ostort, mielőtt csettintene vele - Mondtam, majd választ sem várva újra kifejezéstelen lett az arcom - További szép napot. - Mondtam, mintha az előbb meg se szólaltam volna. Alázatosan és érzelemmentesen. Majd kiléptem az ajtón, s becsuktam magam mögött azt. 
Érzések keveredtek össze bennem. sírni akartam, arra kényszerítettek. De nem tehettem meg. Nem lehettem gyenge. Mert ez az eset is megmuatta, hogy azzal, ha önmagam vagyok.. sose érek el semmit. Sose lesz jobb semmi. Önmagammal.. csak ártok a világnak. 
Újra elnyomtam magamban mindent. S a kiszökni kívánó érzelmek, egy könnycseppként gurultak le arcomon. 
Tatsuno Sizu
Tatsuno Sizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 507
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 157 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Egy véget nem érő színdarabban


Adatlap
Szint: B
Rang: Anchisukiru
Chakraszint: 460

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Matsuko Kiyomi Kedd Okt. 17 2023, 21:29

<Egy őszi nap>


Számít mikor és hol? Nem szerintem cseppet sem, a lényegtelen dolgokat engedjük most el teljesen. Talán csak egy a fontos éljünk a pillanatnak, kiélvezve minden apró örömét, amit csak adhat. Nos Kiyo is igy tesz élvezi a pillanatot. Mély levegőt vesz és nagyot nyújtózik, ízületei halkan roppannak tiltakozva. Ők tiltakoznak, de eme egyszerű mozdulat még is oly energiával tölti el a vöröske lelkét, talán azt felmérni is képtelenség. Reggeli rutin itt is a szokásos hiába a nyaralás, szabadság vagy nevezzük ahogy akarjuk a semmitevés eme formáit. Ugyan nincs tomboló hőség, az ősz már kezd kopogtatni. Még nincs túl hideg sem, a fák levelei még kapaszkodnak az elmúló nyár utolsó napsugaraiba. Bőven elég a kellemes közérzet biztosításához egy vékony anyagú ám kisé bővebb szárú nadrág sötét színben
ez, ami most előkerült a nagy utazó táskából. A következő darab egy fehér rövid ujjú blúz ujjak végén finom fodorral. Kiyo nagyot sóhajt mikor próbálja magát bele préselni a felsőjébe. Ugyan jobban szeret fürödni és nem minden féle kölnire bízni magát, de ugyan akkor nő is. Ami egyet jelent az esetében azzal végső simítások, ami annyit jelent haját egy fehér szalaggal össze fogja, valamint kedvenc kölnijével bedörzsöli nyakát és csuklóit. Felhúzta szandálját majd a többit mindenki tudja. Az ajtó kitárul és kisétál az utcára.
Ki tudja ma milyen kalandokban lesz része? Merre sodorja a szél? Az a sorsnak nevezet alattomos entitás kit vagy mit sodor az útjába? Egy illat, ami most csábítja, finoman simogatja az orrát. Ingerli érzékeit, szinte már nyelvén érzi az ízeket. Nyelve pici ízlelőbimbói egyöntetűen sikítanak fell örömükben. Az irány a piactér, ahonnan a finom illat száll és feltehetően finom falatokkal kecsegtetnek.
-Egyet kérek-Elvette a nyársat mire kockázott hús és zöldségeket fűztek fel. -Köszönöm. -Illata a nyársnak fenséges volt. Kiyo éhes szemekkel pillantott végi kezében tartót kincsen. Első falat egy hús volt, a szaft ki csordult megy piros ajkaiközt szája sarkánál. Mielőtt még tovább szökhetett volna nyelvével elkapta a menekülőt.
~Nem szökhetsz elölem~ Mosolyogva rágcsált miközben nézte az árusok portékáját. Volt néhány remek kézműves darab, egyik ilyen egy fésű volt. Talán csont, vagy szaruból kifaragva. Díszítésé és felület megmunkálása azt súgta mindenkinek ez bizony egy igazi mesterember munkája. Kinek kezei évtizedek óta gyakorolja az apró mozdulatokat. Végül nem ezt választotta, hanem egy másik darabot. Hajcsat apró disszel egyszerűnek tűnt. Mellőzött minden felesleges diszt és cicomát. Még is ez az egyszerű már spártai az, egyszerűség az, ami a vörös hajzuhatagot ékesíteni fogja.
~Néha a kevesebb több. ~Az árust meg kérte helyezze hajába az apróságot. lévén keze tele a nyársal. Na ja egy nyárs nem kettő vagy száz. Nem tehet róla, ha néha imád kacérkodni. Kicsit közelebb hajolt a kofához és alkalma volt kihasználni szembetűnő női bájait.
Néha magában meg mosolyogta a férfiak többségének egyszerűségét. Néhányszor megrebegtetett szempilla, egy csábos pillantás és kész. A többi sejthető, nem kell nagy képzelő erő hozzá. Kicsivel később a piac azon részéhez ér, ahol kicsit nagyobb a tér. Néhány pad és egy szobor. Néhány virág a művészeti alkotás lábánál ép nemrég bonthatta szirmait és most illata keveredik a forgatagban. Utolsó falatot eltüntetve figyeli a virágok szirmait egy padon ülve. A színes földre hullt bársony puhaságú cseppeket néha felkavarja egy közelben elhaladó ember vagy ép az enyhe őszi szelő mi igyekszik kifújni a nyár utolsó meleg napsugarait kikövezve az utat a hideg télnek.
Matsuko Kiyomi
Matsuko Kiyomi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Orvos
Chakraszint: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Yori Kedd Okt. 17 2023, 23:53

// Egy őszi nap//


Újra itt az ősz. Az élet örök körforgása nem állhat meg, így az évszakok folyamatos váltakozása is halad a maga tempójában. Reggel ébredés után az ablakon kifelé bámulva már nem az a nyári élénk színekkel teli világ fogadott. Lehetett érezni, hogy az időjárás változik. Nem csak azért mert pár hete még fürdőruha szezon volt, hanem az ősznek teljesen sajátos színei vannak, és ezek a színek fogadtak a reggeli nap sugaraival. Az ablakot kitárva egy mély levegővel indítottam a napot, mely nem is eshetett volna jobban. Ha már az ember egy kicsit kikapcsolódik akkor érezze is jól magát, és egy kicsit eressze ki a gőzt, és szakadjon ki a hétköznapok mókuskerekéből. Legalábbis én ezen a véleményen vagyok, és voltam is mindig. Szóval az egész napos semmit tevésemet néha majd megszakítom egy kis pihenéssel, meg ugye egy kis evéssel, mert hát az ugye nagyon fontos. Érdekes, hogy pont akkor jutott eszembe az evés amikor eljöttem az ablaktól. Mondjuk lehet, hogy közre játszott ebben az egészben az, hogy jelenlegi szállásom nincs messze a piactól, ahol rengeteg utcai árus van és mindenki kínálja a portékáit, és persze rengetegen főznek különféle dolgokat és azokat árulják. ~ Hmm enni kéne valamit, ha már az illatok ilyen jók.~ fogalmazódott meg bennem a gondolat. Gyorsan fel is öltöztem és nyakamba vettem a világot. Sok célom nem volt, mondhatni az orrom vezetett. Hamar meg is találtam a nekem valót. Egy kis sült tészta valami bundázott „valamivel”. Nem volt túl bizalom gerjesztő, de annál finomabb volt, és ennek az illata fogott meg a legjobban. Éppen élveztem a reggelim és csak szemléltem a tájat amikor egy új, eddig ismeretlen illet csapta meg az orromat. Felnéztem a tálamból és csak egy vörös suhanást észleltem, majd az illatfelhőt. ~ Háááát szia~ gondoltam magamban, és gyorsan a „jelenség” után eredtem. Nem akartam tolakodó lenni, nem szerettem volna, hogy azt higgye rólam, hogy egy szatír vagyok, ezét tisztestávolságból figyeltem, és vártam arra, hogy mikor jön el az én pillanatom. Mivel tényleg nem akartam tolakodó lenni, és inkább egy úr látszatát akartam kelteni gyorsan elmentem egy virágoshoz. Úgy gondoltam egy csokor vörös rózsa remek beszélgetés indító lesz. Miután végeztem a virágosnál a lány már nem volt sehol. Érdekes látvány lehettem, mert egy csokor vörös rózsával a kezembe kétségbe esetten álltam a piac zsúfolt utcáján. ~ Yori, légy férfi, nem kétségbe, egységbe esünk.~ térítettem magam jobb belátásra és ismét az orromat hívtam segítségül. Lassan kezdtem úgy érezni magam, mint egy kopó aki szagot fogott. Egy kis idő után meg lett a lány is. Éppen egy padon ült és élvezte ezt a szép őszi napot. Elindultam felé, és bíztam abban, hogy nem én leszek az aki elrontja neki ezt a napot, sőt inkább megtöltöm neki élettel. Ahogy közeledtem a csokrot a hátam mögé rejtettem és úgy léptem közel hozzá. ~ Szedd össze magad, ne legyél sablonos, mondj valami vagány dumát.~ biztattam magam. - Szia. Elfogadod tőlem ezt a… - a mondatomat nem tudtam befejezni, mert ahogy előre emeltem a csokrot az egyik rózsa tövise megvágta a tenyerem. Nyeltem egy nagyot és igyekeztem nem kimutatni a fájdalmat, bár egy mester ember keze nem olyan gyenge, azért megéreztem. - Ne haragudj, úgy néz ki, nincsen rózsa tövis nélkül. - mondtam majd a lányra mosolyogtam és gyorsan egy ruhadarabot fogtam a kezembe, hogy legyen mi felszívja a vérem. - Nem így szerettem volna bemutatkozni, de ha már így alakult engem Yorinak hívnak. Örülök a találkozásnak.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Matsuko Kiyomi Csüt. Okt. 19 2023, 18:34

<Egy őszi nap>


Reggelek még hűvösek, sőt az egész délelőtt. Ezért tud annyira kellemes lenni a nap melege. Talán közhely, vagy nem is tudom. Egy padon ülve a doktornő úgy érezte a nap sugarainak melegsége nem csak azz arcát simogatják. Néha le-le csukva szemeit mély sóhajokkal élvezte az energiát, amit most kapott. Úgy érezte lelke és teste most apránként csordultig tele lesz energiával. Pont, mint mikor egy apró poharat pereméig töltenek vizel. Az emberek jövés menése egyáltalán nem zavarta, egyébként is hozzávolt szokva a nagy kavalkádhoz. A kiabálás, a fájdalommal teli kiáltások a minden napjai részét képezik. Igy aztán egy ilyen helyen a tömeg, a kofák hangjai apró zümmögésnek tűnnek csupán. Egy dalt kezd el halkan dúdolni, a dallam kicsit szokatlan ugyan. Aki ismeri az rögtön felismeri a szöveget és ha szereti még talán a fülében fel is csendül a szám. A felhőtlen napozást egy árnyék kezdte elrontani. Igazából ez nem is napozás, az egy tó vagy tenger partján történne nem pedig egy padon.
~Jó is lenne. Újra érezni a sós levegő illatát. Éjszaka a hullámok hangjára elaludni ahogy megtörnek. ~ Először nem akart reagálni Matsu, nem ismert túl sok embert ezen a helyen. A hang se volt ismerős számára ezért aztán azt hitte, nem is neki szól a kérdés, ami félbeszakadt. Ki nyitotta hát jobb szemét és felnézett az idegenre, aki rózsákat nyújtott felé. Fekete hajú, zöld mellényt viselő férfit pillantott meg fél szemével. A zöld szempár fell villant amikor észrevette mi miatt szakadt félbe a kérdés. Alaposan végig mérte, tekintetében nem volt több mint egy adag hétköznapi érdeklődés először. ~Húsznál több az biztos... Hmm..hmm... nem tűnik perverznek sem, mint Saito. ~ Elfogadja a rózsákat ki nyújtja kezeit. Majd arcához emeli és beszippant az illatos virágokba. Rózsák egyes fajtájinak nincs túlzottan erős illata és azt, ami van csak közelebbről lehet érezni. Legalább is Kiyo igy áll a dologhoz, a sok korházi fertőtlenítő talán kicsit ártott a szaglásának.
-Ahogyan tökéletes jáde sincsen. - Felnézett az idegenre szemei kisé össze húzva, bennük huncut csillanással. Ajkai sarkában halovány mosoly húzódott miközben megpaskolta a padot maga mellett. Nem is kel szavakat pazarolni kérem, írásos meghívót nem fog kézbesíteni. Az idegen nem veszi a lapot hát az ő baja. Talán az a nap további kellemes fordulatokkal és meglepetésekkel lesz tele.
-Nem mindig úgy történek a dolgok ahogy szeretnénk. Talán a sorsnak nevezet entitás perverz tréfája a halandókkal. - Karjába fekteti a virágokat és kicsit odébb húzódik a padon. Ízlelgeti magában az idegen nevét, hátha ismerős neki valahonnan. Találkozott már ilyen nevű emberel természetesen. Kiyomi nem egy van a világon, ahogy Yori sem. A férfi külsője és stílusa nem ismerős a számára.
-Kiyomi. - Elég ennyit tudnia egyelőre majd, ha jobban meg ismerkednek és egymás születési jegyét is ismerik. Na, de túlságosan is elszaladtak a nyulak. -Én is örvendek. - Most jön a feszült várakozás. Zavartan félre pillantás? Kiyo nem hiszi, ha volt ennyi bátorsága Yorinak egyből virággal kezdeményezett. Akkor a beszélgetésük nem fog ki fulladni néhány zavart pillantásban. Egyébként már csak azért sem mert a hősnő vagy is a vöröske egyszerűen nem ilyen.
Matsuko Kiyomi
Matsuko Kiyomi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Orvos
Chakraszint: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Yori Csüt. Okt. 19 2023, 19:25

// Egy őszi nap//


A kezdeti nehézségek után a gépezet úgy nézett ki kezd beindulni. A hadművelet, melynek még hivatalos neve nincsen elkezdődött. A cél jelenleg még ismeretlen, az ehhez szükséges útat sem ismerjük még, egyedül az vált világossá, hogy aki a társunk lesz ebben az egy vörös „démon”, aki miután elfogadta a virágot jó alaposan illat mintát vett belőle. ~ Érdekes… a saját parfümje mellett képes más illatokat is megérezni? Nem semmi.~ érdekes gondolataim támadtak, ám ekkor észleltem a jeleket. Jártas vagyok a nemzetközi jelekben, így pontosan tisztában voltam azzal, hogy a lány miközben maga mellett a padot pacskolja azt szeretné, hogy szerény személyen megtisztelje azzal, hogy helyet foglal mellette. Hát én nem az a fajta vagyok akinek ezt kétszer kell mondani, vagyis jelezni neki. Azzal fogtam magam és leültem a lány mellé. Nem sokkal ezután megtudtam, hogy Kiyominak hívják. Szép név, és emlékeim szerint nem ismerek még egyet sem. Miután tisztelettudóan üdvözült ő is nyilvánvalóvá vált, hogy ennek az egésznek nem ez a vége. Ha csak ennyi lett volna benne, akkor fogta volna a virágot és lelépett volna, vagy virág nélkül, felképel aztán itt hagy. Szerencsére nem így történt. Miután a lány már nem beszélt éreztem, hogy most következne a beszélgetések azon kínos része amikor mindenki szemtréninget tart és mindenfelé nézelődik, csak a másikra nem. ~ Na azt már nem!~ határoztam el magam, és a tettek mezejére léptem. Megfogtam a lány kezét, ezzel magamra vonva a figyelmét, így biztosan a szemébe tudok nézni. Mélyen a szemébe néztem és megszólaltam: - Kiyomi! Hiszel a szerelem első látásra dologban? - tettem fel a kérdést a lánynak. Vártam egy pillanatot, majd amikor már alig bírtam visszatartani a nevetésem folytattam kuncogva. - Én sem! Annyi abszurd dolog, hogy elmondani nem tudom. Most gondolj csak bele, lehet, hogy most szimpatikusnak tűnünk egymásnak, de mi van akkor, ha a rózsa valójában mérgezett és mivel már megszagoltad nincs sok időd hátra? Ugye? Bátran el is mondhatnám ezt neked, mert tudnám, hogy nincs sok időd hátra. - mostanra ki kuncogtam magam, és úgy folytattam. - Na jó ez nem így van. Ahhoz azért első látásra szimpatikusabbnak tűntél, hogy megmérgezzelek, meg amúgy is, mit csináljak a hulláddal? Nem vagyok én nekrofil, jobban szeretem ha érzem valaki pulzusát. - itt újra elmosolyodtam, és belegondoltam egy picit, hogy milyen irányba is halad a beszélgetésünk. - Na, de a lényeg. Úgy érzem, hogy alakul közöttünk valami, és nem kéne ezt itt ezen a padon megrekeszteni. Mi a terved mára? Én teljesen szabad vagyok!
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Matsuko Kiyomi Kedd Okt. 24 2023, 17:15

-Ehhh?-  Hangzott a jól halható reakció a kérdésre. Ez egyben egy válasz is volt, nem tudta mire vélni a kérdést. Ebből fakad az is nem igazán tud hinni az ilyenekben, ahogyan azt se érti mikor valaki istent emleget. Még azzal ki tud egyezni valahogy, egy a létezés magasabb fokán álló lény néha belekontárkodik a halandók életébe. Néha a humora kegyetlen tud lenni. Talán ép a chakra a bizonyíték erre a magasabb lényre vagy lényekre. Szerencsére a vélemények egyeznek ebben az első látára dologban. Kiyo már kezdett meg ilyedni, valami perverz szoknya pecérrel keveredett össze. Olyan típussal, aki minden hetedik percben szerelembe esik valakivel, természetesen első látásra. A rózsás dologra csak felvonta a szemöldökét, talán picit bolond inkább mert mérgeket emleget.
- Az volna akkor egy nagyon buta orgyilkos lennél, gyorsan ható mérget használsz. Egy lasú és sokáig lappangó helyett, igy nem lehetne meg mondani ki és mikor tette. Rövid esetében mivel zsúfolt helyen vagyunk a gyanú egyből rád terelődne. Hosszúnál döntöttél volna még is, elég csak ellenmérget keresni.  -Azért nem teljesen igy van, de legtöbb természetben is felelhető méregre van ellenszer. Ami meg ezek keveréke nos, csak kikel kutatni és az egyes felismert összetevőknek ellenanyagát bevenni. Igy talán enyhül a tünet és idő nyerhető amig a tökéletes ellenszérum megnem találják. Volt még egy harmadik érv, ami miatt a mérgezést kizártnak tartotta volna Kiyo. Ő csak egy hétköznapi ember, nincs politikai rangja, nem egy ismert ember, mint egy zenész. Még csak nem kunoichi, hogy egy rejtett falú titkait őrizze. Ami pedig a kézfogást illeti lehetne ez csak egy udvarias gesztus, mint köszönés, azon már túl vannak. Lenéz a kezére és halkan meg köszörülte a torkát, nem volt ő olyan, aki ilyen könnyen adja bőrét. A kegyet meg érinthesse valaki bizony ki kell érdemelni. ~ Ezt a prédát kicsi vadász nehéz lesz elejteni. Nem vagyok egy macska, akinek elég pár szép szó meg egy kis kedveség és már dorombol is. ~   Kezét elhúzta, de egyéb reakció nem volt olvasható arcáról sem szemeiből. Az ok talán titok marad örökre, vagy talán még sem? Talán ez egy kicsit gyors volt? Igen mondhatni annak, de nem azért, mert Kiyo túl szende lenne. Szempilláit meg rebbentette és most egy pillanatra úgy tekintett Yorira mintha az a képletesen értendő vadász ő volna. A vadász vagy a préda a nő és a férfi őrök csábítási harcában. Szemében egy pillanatra lelket is elemésztő tűz villant, majd illatos rózsákba szagolt újra. - Ha nem lenne sok időm hátra igyekeznék kiélvezni azt a keveset. -  Ezt egy kicsit sok féle képen is lehetne értelmezni. Akinek egy kicsit pajkosabb a fantáziája mindjárt egy nagy kekszet látna bele. Elvonatkoztatva a pék termekről Kiyo talán ezt nem igy érti, vagy csak neki nem simán ennyiből állna. -Egy hulla egyébként se túl szívderítő látvány általában. -  Azt sejtette, ez nem csak ennyi volt. Többet akar pusztán annál csak virágokat ajándékoz és vált néhány szót. Talán a vörös most érdekes társaságra lelt. - Nem volt tervem. Csak sodródom az árral a sors pedig majd elvezet oda, ahol lennem kel a jó helyre a jó időben. -  Talán elég válasz a terveket illetően. Igy lehetőséget ad Yorinak arra kicsit kibontakozón. Igy tovább tudják folyatni a macska egér játékot is.
Matsuko Kiyomi
Matsuko Kiyomi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Orvos
Chakraszint: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Yori Kedd Okt. 24 2023, 18:11

// Egy őszi nap //

~ Na ő is igyekezne kihasználni az idejét… a végén még egy húron pendülünk majd.~ gondoltam, mikor Kiyo azt mondta, hogy ha nem lenne sok ideje akkor azt a maradékot kiélvezné. Ezzel a kijelentésével teljesen tudtam azonosulni, hiszen én is olyan típus vagyok aki a mának él, és inkább megéli a pillanatot, mint, hogy elgondolkodjon róla. Mondjuk nem voltam mindig ilyen. Sok minden változott azóta, hogy megölték a családomat, a feleségemet és a gyerekeimet. Sok minden. De ebben a pillanatban nem a múlton kell rágódni, hanem fel kell vennem a kesztyűt a velem szemben ülő lánnyal, mert úgy tűnik fel vette a harcot és megindult az adok kapok, bár szerintem a rutinos játékosok pontosan tudják, hogy ennek csak egy végkifejlete lehet. A lány kezdett bekeményíteni, és emelte a szintet. Forró pillantások, kacér utalások. Látszódott, hogy nem először csinálja ezt. Úgy néz ki, hogy ebben a helyzetben még nem dőltek el a szerepek, hogy ki a vadász és ki a vad. Bár az eredmény tükrében teljesen mindegy, csak a vége számít. ~ Most mit csináljak? Hmhm… mennyire hagyjam, hogy nyeregben érezze magát? A végén még abban a hittbe ringatja magát, hogy ő a vadász és nem a vad.~ gondoltam mikor a lány újra feldobta a labdát, és látványosan arra várt, hogy majd én lecsapom. - Örülök annak, hogy te is jobban élvezed az élők társaságát. Így élve szerintem több dolgot tudunk csinálni. - mosolyogtam a lányra. - Nem akartalak ilyen hirtelen letámadni a sok hülye kérdésemmel, csak tudod ilyenkor ősszel már rövidek a nappalok, így ha szeretnénk közösen csinálni mást is – itt elejtettem egy kis kacsintást a lánynak. - akkor azt időben kell elkezdenünk, mert hamar elszalad az idő. Nem azért támadtalak így le, mert egy perverz vagyok. Bocsánat, mert van ízlésem. - mondtam a lánynak aztán felálltam a padról. - Ha ezt túl tárgyaltuk, hogy senkinek semmi terve mára akkor mehetünk? Idefele jövet láttam egy szimpatikus kis kifőzdét ahonnan kellemes illatok szállingóztak ki. Kezdésnek ehetnénk egy pár falatot, vagy valami kis desszertet, meg megiszunk valamit a megismerkedésünkre, aztán majd meglátjuk, hogyan tovább. - mondtam a partneremnek és kinyújtottam a kezem ezzel jelezve, hogy szeretném, hogy csatlakozzon hozzám. - Gyere, nem harapok nagyot.
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Szabad Játék (1) - Page 17 Empty Re: Szabad Játék (1)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 17 oldal Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Vissza az elejére

- Similar topics

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.