Kenshiro birtok

+14
Kenshiro Izuna
Ayanokoji Takashi
Ishihara Aki
Shimura Danzou
Namikaze Minato
Uchiha Madara
Kenshiro Yori
Kakuzu (Inaktív)
Hyuuga Emiko
Itanashi
Uchiha Itachi
Kenshiro Yuu
Shiren
Akasuna no Sasori
18 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kenshiro birtok Empty Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Márc. 27 2013, 23:26

A kenshiro klán székhelye található itt. A falutól nem messze fekszik egy füves fás terület, közepén egy hatalmas villával.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Ápr. 02 2013, 18:44

// Kakuzu - tanulás //

Korán indult a nap a kenshiro birtokon. Kanko szokás szerint egy jó kis edzéssel indította ezt a napot is mint az utóbbi egy hétben szinte az összeset. Egyre jobban érzem magam, minden alkalommal úgy érzem, hogy nő a teljesítő képességem és ami még fontosabb, úgy érzem egyre jobban terhelhető vagyok. Hogy ez miért is olyan fontos? Kanko azt mondta, hogy lassan készen állok új nin és taijutsuk elsajátítására vagyis, most készen állok egy magasabb szintre véleménye szerint.
Így a mai reggelt is egy gyors gimnasztika után kis elméleti edéssel, azaz fejtágítással kezdtük. Az öreg nagyon sok mindent elmondott nekem a jutsukról, a chakra működéséről. Igyekezett minden tudását a fejembe verni. Mesélt nekem sok technikáról amikkel életében találkozott. Olyan titkos jutsukról is mesélt amiket csak a kirigakurei elit shinobik ismerhetnek. "Nagyon fontos, hogy megismerjem az ellenfelemet." Mondta minden egyes alkalommal amikor csak lehetősége volt rá. Persze azzal már tisztában voltam, hogy nem becsülhetek le senkit, de Kanko okítását valószínűleg egy életen át a fejemben fogom tartani.

Már délután volt és éppen futottam körbe a birtokot, amikor a szemem sarkából észre vettem egy árnyat ami a kerítésen túlról figyelt a bambuszok közül. Úgy tettem mintha mit sem sejtenék és futottam tovább, de közben erősen koncentráltam a környezetre... Mikor elcsendesedett az egész világ egyszer csak meghallottam azt a neszt, azt a pici zajt amire vártam. A hang irányába a tőlem telhető leggyorsabban egy shurikent dobtam.
Csak egy kis pukkanást hallottam majd egy ismerős ismeretlen a vállamra tette a kezét...
- Ügyes volt fiam. - Szólalt meg mellettem Kazuya. - Látom sokat fejlődtél mióta utoljára találkoztunk, pedig nem is volt az olyan régen. Hallom kezded újra szervezni a klánt itt kusagakuréban legalábbis ezt csiripelték a madarak...
- Te meg?... - Le esett az állam amikor megpillantottam az egykori Kenshiro vezetőt.
- Na jó nem fogok köntör falazni. Igazság szerint ismerem Kanko barátodat illetve felvettem vele a kapcsolatot pár nappal, vagy lehet, hogy már egy héttel ezelőtt. Híre ment annak, hogy valaki újraszervezi a Kenshiro klánt. Gondoltam magam nézek utána, hogy kinek a keze van a dolgokban. Meglepő, hogy ilyen fiatalon te lettél a vezető mintha magamat látnám! De jobban örülnék neki, ha ezt inkább a házban beszélnénk meg mert eső közeleg. - Azzal az égre mutatott...
Miközben visszafelé mentünk elmeséltem az teknősökkel a találkozót és meséltem neki eddigi kalandjaimról... Végre valaki aki úgy viselkedik mintha az apám lenne...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szer. Ápr. 10 2013, 21:40

Kazuya csendben hallgatja a történeteket, amiket mesélsz neki, nem is igazán szól közbe. A házban eléggé otthonosan kiszolgálja magát, leül az egyik helyre és amíg be nem fejezed a mondókádat, addig meg sem szólal.
- Nos, nem azért jöttem, hogy csevegjünk. - mondja, amint elhallgatsz. - Mivel hallottam hogy mire készülsz, gondoltam besegítek neked egy kicsit. Megtanítanék neked egy technikát... Ha érdekel a dolog, akkor gyere utánam! - ezzel feláll és elhagyja a házat.


Miután elhagyja a házat, Kazuya egy nyugodt helyre megy, ami távol esik a háztól. Miután megtalálta a megfelelő helyet, megáll és magyarázatba kezd.
- Ha jól tudom, akkor képes vagy már kisebb mennyiségben savat létrehozni. A követekző technika neve Futton: Kōmu no Jutsu. A segítségével képes vagy komolyabb savfelhőt létrehozni, ráadásul a felhő sav tartalmát szabadon növelheted, vagy csökkentheted. Egyszerűen csak meg kell alkotnod a Ló kézpecsétet, majd teleszívod magad levegővel. Már ekkor elkezded a sav létrehozását. Amint megszívtad magad, lassan kilehelheted a savfelhőt. Máris mutatom hogyan kell.
Ekkor a férfi létrehozza a Ló kézpecsétet és tele szívja magát levegővel. A következő pillanatban egy ártalmatlan felhőt lehel ki, majd kisebb koncentrációt követően a felhő savtartalma megnő és elkezdi felmarni a talajt.
- Azt javasolom, először csak a felhőt hozd létre és utána kezdj bele külön koncentrációval a felhő ph értékének változtatásába! Később jöhet az azonnali savfelhő.

//Kb 20-25 sort kérek első körben.//


A hozzászólást Munashi Jinpachi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 17 2013, 09:51-kor.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Ápr. 16 2013, 20:08

Nagyon meglepett a volt vezető kimért pontossága. Egy kicsit azért nehezemre esett nem megemlíteni a dolgot, hogy ha beengedem a házamba legalább hallgasson végig, de mivel céllal jött ide ezért inkább hagytam, hogy a tapasztaltabb beszéljen. Mesélt nekem a tanulásról amibe most azonnal bele is vágunk. Mondjuk azon meglepődtem, hogy az öreg is erre készített fel engem, de Kazuya nem hagyott gondolkodásidőt. Kiment egy félreesőbb területre és meg is alkotta a lókézpecsétet, közben magyarázta a technika létrejöttét. Kifújta a felhőz és a demonstrációtól tátva maradt az állam. Ha minden igaz ezzel a technikával konkrétan tökéletes védelmet tudok megidézni magam köré.
Összeszedtem minden erőmet és kreativitásomat majd létrehoztam savelemű chakrát és megpróbáltam felhő formájában kilehelni. Semmi sem történt maximum is csak egy kis gyomor savat tudtam felköhögni. Érdekes mert itt nem folyékony savat kell megidéznem mint eddig. Most légneművé kell változtatnom. Az eddigi művelet ugyanis abból a szempontból egyszerűbb volt, hogy a víz elemet úgymond 'idomítottam' a tűz elem segítségével és így hoztam létre a sav elemet. Most már a torkomban még légneművé kell alakítanom amihez meg kell hagyni egy nagyon komoly koncentráció szükséges.
Második próbálkozásra már sikerült valamicske ködöt létrehoznom, de még ez sem volt az igazi. Persze ha létrehoztam onnantól sincs még könnyű dolgom, ugyanis a köd ph értékét már magamtól a chakrám segítségével kell állítanom lehetőleg úgy, hogy magamat ne sebezzem meg fizikailag.
Harmadik próbálkozás előtt egy picit vártam és összpontosítottam. Elképzeltem, hogy sikerül létrehoznom ezt a gőz szerű kis felhőcskét kilehelnem. Talán maguktól mozdultak a végtagjaim azt már nem tudhatom, viszont sikerült a sav felhőt kilehelni és amint kapcsolatba lépett a chakrámmal megpróbáltam fölemelni a ph értékét. Az eredmény az lett, hogy egy kisebb szellő elfújta a kis ködömmel együtt az bizalmamat és önbecsülésemet egyaránt.
Kérdően néztem Kazuyára és csak az a gondolat járt a fejemben, hogy most azonnal megfojtom úgy semmi problémám nem lenne... Eltemetnénk itt a kert végében és mindenki mehetne a maga dolgára. Nagyobb eséllyel ő végezne velem...
A tekintetem kérdőből támadó lett majd összecsaptam a kezem a ló kézpecsétet megformálva és újra belekezdtem!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szer. Ápr. 17 2013, 10:24

A shinobi kicsit félrehúzódva figyeli mesterkedésedet, de láthatólag nem igazán tetszik neki amit lát. Azonban nem szól közbe, nem könnyíti meg a dolgodat azzal, hogy bárminemű tanácsot adna. Teljesen rád hagyja a dolgot. Utolsó próbálkozásodnál viszont elmosolyodik. Sikeresen kileheled a savfelhőt, úgy néz ki, a dühöd segített.
- Nagyon ügyes! - tapsol meg. - Most viszont próbáld meg a környezetedben kibocsátani a chakrádat és azzal megnövelni a felhő ph értékét. Ha teljesíteni akarod a terveidet, akkor ezt könnyedén meg kell oldanod. Nem olyan nehéz az, csak rá kell jönnöd a titok nyitjára. Viszont ezzel a technikával ne akarj túl nagy hatótávot elérni, leginkább zárt térben magad körül hatásos.
Kazuya ezután összefonja karját maga előtt és vár, hogy mire jutsz az eddigiekkel.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Pént. Ápr. 19 2013, 17:26

Mesterem nemtetszését láttam arcán, amikor lopva odapillantottam. Vajon csak az nem tetszik neki, hogy ennyit ügyetlenkedem? Lehet, hogy az ő idejében ez gyorsabban ment viszont nekem idő kell megszokni ezt az egész új helyzetet. Rendes képzést a sav elem terén szinte soha nem kaptam, egyszer még a legelején tanított nekem egy technikát az öreg, de azt is csak az emlékeire támaszkodva tudta nekem elmagyarázni és magamnak kellett kitapasztalnom mindent. A sok próbálkozás és a megfeszített tempó ellenére örültem neki amikor sikerült létrehozni magát a sav felhőt, mert legalább az eddigi munkám nem volt hiábavaló. Lehet, hogy zárt térben lehet a legjobban alkalmazni, viszont ez egy tökéletes védelem lehet számomra szabadtéren.
Az álmodozából arra lettem figyelmes, hogy ismét egy félresikerült próbálkozást könyvelhetek el. A nézőközönségbe ezúttal csatlakozott Kanko is. Az öreg csöndesen figyelt engem és ügyetlen próbálkozásaimat amint a sav felhőt próbálom befolyásolni, néha odaszólt pár szót Kazuyának. Bárcsak hallhatnám, hogy mit mondanak. A technikának ezen része úgy látszik kifogott rajtam és a képességeimen. A chakrámmal befolyásolni a felhőt szinte lehetetlenségnek tartom. Megint meg kellett állnom egy pár másodpercre amíg rendeződtek a dolgok odabent... A pulzusom kicsit lelassult és a szívem se vert olyan hevesen. Lehet, hogy egy kicsit túl aggódom ezt az egészet. Arra gondoltam, hogy vajon milyen módon tudnám irányítani a savat csupán a puszta chakrám segítségével. Mint eddig, Kazuyától most sem kaptam segítséget. Aztán rájöttem a titok nyitjára. Hiszen ha úgy lehelem ki az egész felhőt, hogy feltöltöm chakrával akkor létrejöhet a kapcsolat és sikerülhet állítanom a pH értékét. Viszont arra figyelnem kell, hogy körülöttem ne emelkedjen meg ez az érték, mert akkor én is bent pusztulok.
Ismét megformáltam a kézpecséteket, kimondtam a jutsu nevét és szabadjára engedtem az immár saját chakrámmal feltöltött felhőt. Meg kell, hogy mondjam ez eléggé megizzasztott, de végül valahogy mégis csak sikerült annyira felemelnem a pH értéket, hogy a fűszálak körülöttem kezdtek lekonyulni és elszíneződni. Ez a módszer viszont túlságosan chakra igényes, ha Kazuya is így csinálná akkor 3 használat után lehet a szíve is megállna. Rá kell jönnöm, hogy milyen módon tudom úgy befolyásolni a felhőt, hogy csak közvetlen fizikai kontaktus van. Ekkor mintha felvilágosultam volna...
Hát persze! A saját chakrámat kitudom engedni a testemből és ezzel tudom befolyásolni a köd maró erejét. Tehát erre gondolt a vén róka... Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha ezt elmagyarázza nekem. Lehet, hogy akkor viszont sosem sajátítom el tökéletesen a technikát.
Ismét létrehoztam a technikát ezúttal azonban egy hasonló hatást akartam elérni mint Kazuya ezért egy komolyabb chakra használattal megpróbálom a tőlem telhető legmagasabb pH értéket kicsalni a technikából.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Akasuna no Sasori Pént. Ápr. 19 2013, 20:37

Kazuya és az öreg elégedetten szemlélik meg a próbálkozásodat. Amint létrehoztad a savfelhőt, sikeresen változtatod annak ph értékét, így az igazán maró hatású felhőből képes vagy ártalmatlan felhő létrehozására is. A kis mutatványodat követően tapsolni kezdenek a nézőid.
- Nagyon ügyes! Elsajátítottad ezt a technikát, de azért még néha napján gyakorolj, nehogy élesben kudarcot vallj vele. Most viszont mennem kell, van még más dolgom is. Sok sikert a terveid megvalósításához! - mondja, majd egy intés után már el is tűnik.


//Felírhatod a technikát az adatlapra.//
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shiren Szer. Jún. 19 2013, 11:24

// Karu //

A fiú ledöbbenve... Nem ez nem jó szó. Sokkal inkább meglepve követte a fiút, aki beszámolt mindenről ami a Kenshiro "klánt" illeti. Beszélt neki Haruról, az üldöztetésekről és Kenshiro Kazuyáról is, aki igencsak nagy erejű shinobi lehet. Az a hír még inkább meglepte a fiút, hogy Karu a klán jelenlegi vezetője. Ugyan nem igazán érdekelte, hogy miféle célok lebegnek most a Kenshirok szemei előtt, de azt teljes mértékben kiszűrte, hogy a klán Karu kezében van. Hogy ha pedig az Ő kezében van, akkor valószínűleg Karu saját céljai a klán céljai is. A fiú csak sétált macskájával az oldalán, bízva az idegenvezetőjében, aki hamarosan el is hozta Őt ahhoz a már emlegetett birtokhoz. Azt el kellett ismernie a fiúnak, hogy igencsak szép és nagy birtokról van szó... Biztosan nem kevés pénzükbe kerülhetett. De Mirubi sosem volt olyan, hogy a vagyonosabb épületek megfogják őt. Amint megérkeztek, Karu még közvetlenebbül viselkedett a fiúval, szinte már-már a családtagoknak járó figyelemmel köszöntötte őt, a Kenshirok otthonában. Mirubi meglepődött a fiú viselkedésén. Egyáltalán nem ilyennek képzelte. Számára most egy kedves fiúcska benyomását kelti és nem egy hidegvérű gyilkosét. De talán, pontosan ez az ami veszélyes benne.
- Látom jól megy errefelé... - Engedett meg magának egy félszájú mosolyt, ami inkább volt egy szájelhúzás - Ha a Kenshiro klán újraszervezésén munkálkodsz... Vannak itt még rajtunk kívül más Kenshirok is?
Tette fel a kérdést Mirubi, majd várta a válaszreakciót. Persze belülről is meg akarta nézni a házat, így ha Karu beljebb invitálja, nem ellenkezik.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Jún. 23 2013, 00:45

Karu egy kicsit megszeppent Mirubi kijelentésén. Hát igen, az isten egy kicsit felvitte a dolgukat szerencsére amikor elkezdték építeni a házat és még támogatókat is találtak. Karu most gondolt csak bele abba először, hogy végül is egy idegent engedett be a házába és egy idegennek árulta el a titkait. Attól még, hogy ez a fiú is kenshiro lehet, hogy áruló és kirigakure kémje. Hazai pályán semmi esélye nincs! Valószínűleg hősünk az ajtóig sem hagyná, hogy eljusson... Egyenlőre viszont nem mutatta semmi jelét a fiú Karu rosz előérzetének, minden esetre azután a megjegyzés után megváltozik a tekintete!
- Nos igen, mostanában sikerült szereznünk egy-két támogatót és mondhatjuk úgy, hogy kezd jóra fordulni a klán sorsa. Igen persze többen is vagyunk! Itt Kusagakuréban is találtam már kenshirokat akik előszeretettel költöztek be a házba. Remélem sikerül kialakítanunk egy olyan morált amilyen régen volt és amiről én hallottam a mentoromtól! A helyzet az, hogy vannak olyanok akikről régről maradtak kirigakurei szökött shinobik és az ő segítségükkel építettem fel ezt az egészet amit itt látsz. - Karu direkt nem mondott nevet, csak figyelte a fiú reakcióit! - Persze ha érdekel a dolog bemutathatlak az egyik mentoromnak. Jut eszembe veled meg mi történt a chuunin vizsga óta, és honnan tudtad, hogy erre kell jönnöd és itt találhatsz más kenshirokat, vagy esetleg más céllal érkeztél Kusagakuréba?
A fiú egy picit furcsának tűnt nekem. Bár a vizsgán hamar kiesett az egy az egy elleni harcoknál, így viszont nem is láttam, hogy valójában mire lehet képes. Annyit tudtam a fiúról, hogy azonos kontraelemekkel rendelkezik mint én. Viszont, hogyha fel akarom venni a klánba fel kell mérjem a képességeit! 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shiren Kedd Jún. 25 2013, 12:53

// Egyre érdekesebb Very Happy//


Mirubi ügyet sem vetett Karura, csak hallgatta amit mondott, azzal az érdeklődő és túlzottan is kíváncsi modorral. Azt igencsak érdekesnek és egyben veszélyesnek találta, hogy több Kenshiro is van errefelé, valamint szökött és elveszett ninják?! Igencsak oda kell figyelnie a fiúnak, különben megjárhatja. Főleg hogy ha ez a Karu át akarja verni, így a fiú meggondolta, hogy mit is fog mondani neki.
- A többi taggal szívesen találkoznék, persze csak ha itt vannak és nem kell kilométereket utazni értük. De talán jól sejtem, hogy Kazuya-dono is segített a klán újraszervezésébe? Persze szökött ninja... Hmm. Igencsak kétes hírneved lehet Kusagakuréba, ha Szökött Ninjákkal paktálsz le. Ha jól tudom, akkor a vezető Enraku... Kenjutsu mester.
Mirubi kissé talán provokatív volt, és Karuban furcsa képet alkothatott magáról, de nem állt szándékában bármit is tenni ellene. Persze ezt a fiú nem tudhatta. Az igazság, hogy Mirubi talán egy kicsit is tartott a fiútól, mivel nem tudta mire képes. Persze itt van mellette Ifu, így kettő az egy elleni összecsapásra kerülhetne sor, de nem lehet tudni... Ha az épületben van több Kenshiro is, akkor ők is valószínűleg nem a leggyengébb shinobik közé tartoznak. Persze Mirubiban rengeteg kérdés fogalmazódott meg, de még nem akarta mindent rázúdítani Karura. Egyenlőre Ő válaszol, mégpedig teljesen tisztán és teljesen őszintén. Nem tart attól, hogy esetleg Karu ellene fordul, hiszen klántársként, már-már családtagként kezelte és rajta kívül más "gonosztevőkkel" is szövetségre lépett.
- A Vizsga óta... - Tűnődött el a fiú, összeszedve a gondolatait - Mint ha tegnap lett volna. Már majdnem fél év telt el azóta. Mondjuk úgy, hogy belekóstoltam a sötétségbe... - Mirubi szemei kikerekedtek és bár nem nézett Karura, világosan lehetett látni, hogy valami nincs rendben odabent - Talán hallottál a hírekről, amitől a Tűz Szövetsége elveszített néhány támogató Földesurat. Nos, abban az Én kezem is benne volt... Megízleltem a halált és teljesen új világszemlélettel gazdagodtam meg a Vizsga után. Mint ha egy megmagyarázhatatlan érzés kerített volna hatalmába...
Mirubi szinte áhítattal beszélt az érzésről. Kezeit nézte, mint ha azzal akarná mutatni Karunak.
- Az egyetlen ok, amiért eljöttem ide, az Te vagy... "Kusagakurei Genin Kenshiro Karu"... Láttam a jelet a kabátodon és a Vizsgán így mondták be a nevedet is. Így világossá vált számomra, hogy Te is Kenshiro vagy. De igazából nem a Klán miatt jöttem hozzád. Persze az is benne van a pakliban, hogy szeretnék csatlakozni és a tagja lenni ennek a családnak... De valós célom az az, hogy a lehető legnagyobb pusztítást hagyjam magam után. El akarom pusztítani az embereket és ehhez egy Szervezetre volt szükségem. AZ Ame no Ekibiogamira... Elhozzuk a pusztítást és a felüdítő esőt! Én és egy másik társam hoztuk létre a szervezetet, aki Kusagakuréba fog jönni és találkozni fogunk. Azt szeretnék, hogy csatlakozz hozzánk. Mit gondolsz? Tudnál azonosulni ezzel a mentalitással? Rengeteg lehetőséggel tudunk szolgálni és segíthetek is neked. Segíthetek naggyá tenni a Klánt újra. Segíthetek bosszút állni. De ahhoz együtt kell működnünk és össze kell kovácsolódnia egy akkora csapatnak, amely hatást tud majd gyakorolni a Ninjavilágra. Mit gondolsz?
Zúdította rá ezt így mind Mirubi, kissé elragadtatva magát. A homloka és a tenyere izzadt, a szemei kikerekedtek, még jó hogy a szája nem habzott. Lehet, hogy nem a legjobb benyomást kelti Karuban.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Jún. 25 2013, 19:31

Karu furcsállta egy kicsit Mirubi kijelentését, viszont érdekesnek találta az előadás módot, aztán amikor arról kezdett el beszélni a fiú, hogy mi történt vele a vizsga óta hősünk szája egyenesen leesett. Sok mindent elképzelt volna erről a tagról, de azt biztosan nem, hogy ennyire közelről, és ekkora átéléssel beszél majd a halálról. Nos amit a fiú a klánról mondott az nem hatotta meg Karut annyira. Látszott rajta, hogy inkább önös érdekekből cselekszik mint hogy a hovatartozás vágya beszélne belőle...
- Nos a vizsga óta én sem tétlenkedtem... Megkínoztam pár hang ninját akiket aztán ki is kellett végeznem. Ezen a küldetésen találkoztam Kazuyával, aki azóta a szövetségesemmé és jól látod mentorommá is vált. Többek között azért mert ő az egyetlen olyan ismert shinobi rajtam és a mizukagén kívül, aki képes használni a sav elemet... - Amikor ezt kimondja figyeli Mirubi reakcióját, ugyanis ezt már megtanulta, hogy a kekkei genkai képessége sok shinobi szemében magasabbra emeli őt... - Kipucoltam kusagakure és leromboltam kusagakure rettegett ninja börtönét a Hozukijot és közben olyan élettelen testekkel küzdöttem akiket egy Edo Tensei nevű technikával keltett életre Orochimaru a legendás sanin egyike. Találkoztam az akatsuki szervezet maradékával és túléltem ezt a találkozást... - Karu elégedetten kulcsolta össze a kezét és figyelte beszélgetőpartnere reakcióit! - Velem nagyjából csak ilyen apróságok történtek a vizsga óta. Persze ezekről nem hallhattál a hírekben, mert nem akartam, nyilvánosságra hozni, hogy mihez van közöm. Mielőtt megkérdeznéd, igen ez bizalmas információ és harapok érte ha elszólod magad. Ami Enrakut illeti mondjuk úgy, hogy a jövőbeli terveimben nem szerepel az, hogy ő marad Kusagakure élén. Ami pedig Kazuyát illeti, nála bölcsebb és igazságosabb emberrel nem nagyon találkoztam életemben... - Itt tartott pár másodperc szünetet, hogy a mondandójának meg legyen a súlya! - Szóval szeretnéd a segítségemet kérni egy ilyen kaliberű szervezet létrehozásában? Bár magát az elképzelést nem nagyon osztom, illetve kevésbé tudok vele azonosulni mint te, de fejtsd ki kérlek mire gondoltál! És még valami Mirubi mielőtt még azt hinnéd rólam, hogy egy vérbeli gyilkos vagyok sajnos el kell szomorítsalak. Én nem azért ölök, mert élvezem, hanem azért mert muszáj!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shiren Szer. Jún. 26 2013, 12:18

Mirubi csak hallgatta Karut. Mélyen belül, csodálkozott, hogy ez a fiú is miféle dolgokat tett. Edo Tensei? Nem hallott még ilyesmiről, de a zombikból ítélve, valamilyen hullákat irányító technika lehet. Kinézne ilyet Orochimaruból. Orochimaru? Él? Ez hogy lehet? Amennyire Ő tudja, Orochimaru a Saninok egyike, aki életét vesztette… Akkor hogyan élhet és vajon Kabuto ehhez mit szól? Hmm. Ez a fiú számára nagy lehetőség lehetne, ha Ő tudathatná az Otokagéval, hogy Orochimaru nem is annyira halott. Persze ennek semmi esélye, ugyanis a Hang Országa innen igencsak messze van, valamint valószínűleg már rég tudomást is szerzett az egészről.  Akatsuki… Nem mondott sokat a fiúnak, csak annyit tudott, hogy egy széthulló félben lévő szervezet aminek Pein volt a vezetője, aki hasonlóképpen vélekedett a Világról, mint Mirubi. Karuban Mirubi meglátta azt a fokú elfogultságot, amit ki lehet használni. Enrakut kevesebbre becsüli, mint Kazuyat… Sőt! Kazuyát egyenesen nagyra tartja. Ezt még ki lehet használni a jövőben. Karu mást is elárult Mirubinak. Lehet, hogy tudatosan, de az is lehet, hogy puszta véletlenből. A Mentora Kazuya és az előbb egy mentorának akarta bemutatni. Valószínűleg Kazuya is a birtokon tartózkodik. Akkor viszont Mirubinak meg kell húznia magát, ugyanis ketten együtt cafatokra tépik. De más is megütötte a fülét, ami nem mást, mint a Sav Kekkei Genkai.
- Youton? Az a Rokudaime Mizukage Kekkei Genkai képessége…  Képes vagy használni? Ezek szerint a Kenshiro klán képes rá?
Mirubi megvárta Karu válaszát, majd Ő is válaszolt, vagy is mesélt neki, immáron kissé összeszedettebben és kulturáltabban.
- A szervezet maga már megalakult, de persze ahhoz, hogy eredményes legyen, kellenek emberek is, akik segítenek nekem naggyá tenni és segítenek megvalósítani azt, amiért Én az életemet tettem fel. Az pedig a Világ jobbá tétele azáltal, hogy az összes zsarnok, igazságtalan, szánalmas, pöffeszkedő nagyurat letaszítjuk a trónjáról! Azokat, akik nem érdemlik meg az életet, eltűntetjük a föld színéről! Egyetlen egy kis olyan porszem sem fog maradni, aki nem érdemli meg az életet. Az emberiség túlságosan is megromlott. Egyre több az olyan ember, család, klán, falu, nemzet, akik átgázolnak a gyengéken és az ártatlanokon azért, hogy a saját önös érdekeiket szolgálják ez által. Sajnos az emberek a szép szóból nem értenek, így meg kell velük kóstoltatnunk a nyomorúságot és a szenvedést. Persze csak azok ízlelhetik ezt meg, akik megérdemlik. Akik már annyira romlottak, hogy esély sincs a megváltásukra, vagy akik annyi bűnt követtek, el azoknak lehetőséget sem szabad adnunk arra, hogy esetleg megváltozzanak, mert nem képesek rá! Túl sok a romlott, csúszómászó ember ezen a világon… Csökkenteni kell a létszámukat! – Mosolyodott el Mirubi – A gyógyír az emberiség számára már nem létezik, így nincs értelme egészségről beszélni egy alapjaiban, beteg társadalomban. Csak a Katartikus Káosz, a Szenvedés és a Megújulást hozó, Pusztító Eső segíthet visszaállítani a Világot az eredeti állapotába. Gondolj csak bele… Te is jobban örülnél annak, ha egy olyan ember helyet, mint Enraku, Kazuya irányítaná Kusagakurét. Én éppen ezen fáradozok, hogy azok, akik nem érdemlik meg a hatalmat és az életet, azoktól mindent elvegyek. Ettől talán a Világ sokkot kap,  de aztán már nem marad más, mint a megújulás.  – Mirubi kicsit elhallgatott, majd folytatta – Élvezetből ölni? Igen, lehet, hogy lesznek ilyenek is a szervezetbe, de rájuk majd ugyanaz a sors vár, mint ami Enrakura és a többi nagyúrra… Én sem élvezetből ölök, hanem egy jobb életért.
Fejezte be mondandóját Mirubi, majd várta Karu válaszát. Lényegében összefoglalta neki a szervezet céljait, azonban a saját, radikálisabb elképzeléséről nem beszélt neki, ugyanis akkor talán nem akarna majd csatlakozni egyáltalán az Amegamihoz.
Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Jún. 26 2013, 21:10

Hősünk komolyan elgondolkodott a fiú szavain. Azért volt benne valami tiszteletre méltó, annak ellenére, hogy Karu szemében nem tűnt vezető egyéniségnek! Eljött ilyen messzire csak azért, hogy elmondja Karunak, hogy valójában mik is a tervei, és hogy a segítségét kérje. Mondjuk az, hogy a klánba is hajlandó beszállni ezért, de magát nem hajlandó alávetni Karu szavának ezt látta rajta. Sőt még az is előfordulhat, hogy többnek érzi magát. Ilyesmiken viszont most nem szabad elbuknia ennek a történetnek. Szükségük van egymásra és ezt Karu is jól látta. Annak ellenére, hogy mindkettőjüknek megvannak a saját céljaik Mirubi Karu segítsége nélkül, lehet, hogy fel sem tudná építeni a szervezetét, Karunak meg Mirubi segítsége elkél, hogy egyben tartsa a klánt…
Ebben a pillanatban Karunak egy olyan ötlete támadt, ami hosszútávon biztosíthatná a kölcsönös együttműködés és a sikeres vállalkozás jövőjét.
- Nos mivel a saját céljaidról nem beszéltél, ezért azokat még meghallgatnám… Viszont egy korszakalkotó ötletem lenne, amivel meg változtathatnánk az egész ninja világot kezdve kusagakuréval. Ha sikerül összehozni a szervezetedet, tegyük fel, segítek és létrejön, ha az elveidet így teljes egészében nem is támogatom, de az alap ötlet tetszik. Mi lenne ha a főhadiszállásotokat itt rendeznénk be a villa alatt abban a titkos katakomba rendszerben amit én építettem?
Karu pontosan tudta, hogy ez a vállalkozás a lehető legbátrabb jelen esetben, de aki nem kockáztat nem is, nyer!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shiren Vas. Jún. 30 2013, 14:28

Mirubi nem akarta sem átverni, sem félrevezetni Karut. Talán még Őt megilleti az a jog, hogy tudjon Mirubi céljairól és terveiről, valamint van akkora tekintélye Mirubi szemében, hogy ne akarja Őt megvezetni mindenféle mézesmázos ígérettel és történettel. Talán képes lenne rá, ahogy eddig sok mindenkit, de Őt és Itanashit nem akarja megvezetni. Hogy miért? Egészen egyszerűen azért, mert Ők ketten a Szervezet kulcsemberei. Karunak meg van a kellő ismeretsége és befolyása ahhoz, hogy támogatni tudja az Amegamit, Itanashinak pedig megvan az ereje és a módszerei arra, hogy Mirubi mellett állva, a hatalmuk alá vonják a Világot. Ez a három ember a szervezet építőkövei és habár Mirubi a szervezet "atyja" egyedül még neki sem sikerülhet az, ami ennek a két embernek a segítségével. Persze tisztában van azzal, hogy ez ellenszolgáltatással is jár, de az neki nem okozhat gondot. Sem Karu céljai sem pedig Itanashié. Ezért keres csak olyan személyeket, akinek céljai nem keresztezik Mirubi céljait. Enraku eltávolítása Mirubinak is kedvére lenne... Azonban mi a garancia arra, hogy Karu nem veri át? Természetesen azok az ismeretek amikre Mirubi szeretett. Nem mindenki ismeri Kazuya és Karu történetét, valamint a Kenshiro klánét sem. Ha Karu keresztbe akarna tenni a fiúnak, Ő könnyedén meg tudja Őt fogni azzal, amiket elmondott neki. De persze ennek az esélye egészen kicsi, hiszen amíg hasznot húznak a másikból és amíg Mirubi is Kenshiro, addig nincs mitől félnie.
- Tehát azt mondod segítesz? Ha az Ame no Ekibiogami tagjainak itt lesz a székhelye? Gondolom neked ebben az a jó, hogy hazai terepen vagy, valamint a Szervezet a klán segítségére lehet... Nos, gondoskodom róla, hogy ha csatlakozol és segítesz nekem, támogatsz minket, akkor a Szervezetnek szívügye legyen a Kenshiro klán. Tehát, ha neked így jó, akkor nekem is és elfogadom az ajánlatodat. Azonban, nem szeretnék félreértéseket, így tisztázzunk valamit most. a Kenshiro Klán vezetője Te vagy, így te parancsolsz, de az Amegami vezetője én vagyok, így a szervezet ügyeivel kapcsolatban Én intézkedem. Remélem sikeresen együtt tudunk majd működni.
Nyújtotta oda Karunak a kezét, majd egy elégedett mosolyt villantott felé, ami most igencsak őszinte volt és semmilyen megjátszás sem volt benne.



Shiren
Shiren
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1736
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 350 (B)
Gyorsaság : 1186 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : A Természet Útját járva


Adatlap
Szint: S+
Rang: Nekomata
Chakraszint: 1741

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Jún. 30 2013, 21:15

Karu tudta, hogyha most kezet ráz Mirubival és létrejön az egyesség akkor az egy teljesen új fejezetet fog nyitni az életében. Bár hősünk szerette, ha legalább tervei vannak, de ebben az esetben még tervezni sem mert. Tudta, hogy az ösztönei úgy is a jó irányt fogják mutatni... Így megragadta Mirubi kezét majd bemutatta a fiút Kazuyának és neki is elmagyarázták az ötletüket. Persze a férfi beleegyezett a csatlakozásba és megígérte az ifjú titánoknak, hogy segíteni fog nekik ahogy csak tud!








// Ezzel részemről megtörtént a beavatás és most már el lehet indulni az Amegami tagoknak a fű felé... Keressétek a Kenshiro villát! //

 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Júl. 11 2013, 23:52

Pein - tanulás


Egy derűs napon amikor még nem aggódtam annyira a háború gondjai miatt, éppen a kertben sétáltam és arra gondoltam, hogy merre mehetnék egy kicsit kikapcsolódni amikor az egyik cseléd toppant elém azt a hírt hozta, hogy az öreg keres engem az ebédlőben és mivel mostanában nagyon elfoglalt ezért jó lenne nem megváratni. Amióta ráállítottam a klán pénzügyeire és más olyan elvileg vezetői dolgaira amit nekem kéne intéznem azóta nagyon megkomolyodott... Nem mintha eddig nem vette volna komolyan a feladatát de így, hogy Kazuya is itt van velünk talán valamivel egyszerűbb felhajtani a megmaradt tagokat meg vannak akik maguktól jönnek el hozzánk mint a Konohai Mirubi. 
- Persze, amint végeztem a levegőzéssel és elhessegettem a vágyát egy kis kikapcsolódásnak azonnal csatlakozom hozzá. - Bár sejtettem, hogy itt nem arról lesz szó, hogy az öreg akar beszélni velem. Ilyenkor általában Kazuya szokott hívni csak mivel ő maga nem mutatkozhat, ezekben az időkben meg végképp nem ezért egy szolgálót szokott küldeni valami kitalált sztorival. Biztos megint valamelyik szadista edzésével fog nyaggatni... Mostanában rengeteget edzünk amióta majdnem ott hagytam a fogam a Hozukijoban azóta Kazuya még keményebbre vette az edzésemet. Elmondása szerint Haru óta nem látott a klán olyan erős chakrával rendelkező embert mint én.
Ezt nem tudtam hova tenni. Azt tudtam, hogy egyenes leszármazottja vagyok a legendás vezetőnek, de azt nem hiszem, hogy olyan erős chakrám lenne mint amilyen neki volt... Amint beléptem a házba vártam a meglepetés szerű belépőt amit Kazuya szokott produkálni!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Júl. 15 2013, 01:19

Karu - Maró társak


A terembe lépve csupán egy asztalt, valamint egy neked fordítva álló széket láttál.
- Köszönöm, hogy ilyen gyorsan ideértél  -szólt az ismerős hang a székből, mely megfordult, majd láthattad a klán vezetőjét benne ülve, kezével az asztalt támasztva. - Karu, eljött a mi időnk. A háború már itt kopogtat az ajtón. Nem engedhetem, hogy egyetlen rokonom is elveszítsem, főleg nem az olyan tehetségeket, mint te. - felkelt a székből, kezét hátrakulcsolva lassan elsétált melletted, majd kisétált az ajtón. - Kövess. - ez az egy szó elég volt, hogy a hideg végigfusson a hátadon, és tudd, újabb edzés vár rád.
A férfi egy hosszú folyosón sétált végig, egy szót sem szólt, majd egy széles, barna ajtót nyitott ki. 
Fáklyák világítottak a hatalmas teremben. 
- Tudod, Karu - kezdett bele, még most is háttal állva neked, kezét összefogva maga mögött - A háború kegyetlen. Azonban mindenkiből kihozza az igazi énjét. Nem számíthatsz mindig a társaidra, mert ha ők elbuknak, nem tudsz győzni. Egy csapat olyan erős, mint a leggyengébb tagja. Erős fiú vagy, ne hagyatkozz másokra. Ha harcra kerülne sor, ne számíts segítségre és megsegítésre. Tanuld meg megvédeni magad olyan helyzetekben, amikor több ellenféllel kerülsz szembe. Most megtanítok neked egy technikát, amellyel képes vagy a chakra-d megosztva lemásolni magadat, ezáltal  habár egymagad harcolsz, mindig lesznek társaid. A technika segítségével létrehozhatsz egy Bunshint, azonban ez nem az akadémián tanult bunshin, hanem annál sokkal összetettebb és komolyabb. Ezt a klónt meglévő savból kell, hogy létrehozd, így először is ki kell terjesztened a chakra-d a testeden kívülre, majd azt a saját arcképedre formálva kell azt irányítanod. Nem olyan nehéz -  majd a patkány, kutya, kígyó pecséteket elmutogatva létrehozott szinte a semmiből egy hasonmást. - Próbáld meg.



// Gyorstanulás:
40 soros postot kérek, amelyben 4 próbálkozást írsz meg. Az első sikertelen, a sav a teremben kezd szétterjedni, a másodiknál a formázás nem sikerül, majd a vezető leállít, elmagyarázza még egyszer a lépéseket, a harmadik hasonlít már a technikához, a negyediket hagyd nyitva.//
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Júl. 21 2013, 12:52

Legmerészebb álmaimban sem mertem volna gondolni, hogy a sav elemmel ilyen végletekig el lehet jutni.  Az, hogy létrehozzak egy olyan bushint ami erősebb az eddig ismert klón technikáimnál a lehető legjobb technika lehetne így a háború előtt. A létrehozás menete pedig szintén tetszetős volt. Nem kell külön megszenvednem vele, hogy megidézzem és kiköpjem a savat és ezen kívül még a saját chakrámmal is felvértezem a segítőmet. Ez az a momentum ami erősebbé teszi a vízklónnál és ezért kell ezt a technikát száz százalékosan elsajátítanom itt és most, mert ha jól emlékszem a legutóbbi jelentésekből a háború elkezdődött. Sunagakurét megtámadták és ez azt jelenti, hogy valószínűleg Iwa következő célpontja a fű lesz mert innen a legegyszerűbb eljutni Konohába. Nekem viszont meg kell védenem a klánomat, a családomat ezért mindent be fogok vetni, hogy megvédjem a klánt és a lehető legtöbb ellenféllel végezzek akik szövetkeztek azzal az undorító Kirigakuréval!
- Igen sensei igazad van. Valóban csak magamra számíthatok ebben az ütközetben. Nagyon nem érezném jól magam ha nem tehetnék meg minden tőlem telhetőt azért, hogy megvédjem azt amit itt felépítettünk közösen a klánnal. Ezért készen állok a technika elsajátítására. Ezzel is csak növelem a fegyvertáram és ha jól tudom az ellenség már itt kopogtat a kapuknál!
Megfigyeltem ahogy Kazuya létrehozza a savklónt és amint életre kelt úgy ahogy volt el is tűnt. Viszont nekem ez még nem menne, hogy csak úgy a levegőből és a saját chakrámból teremtsem meg a másolatot ezért sajnos megint ki kell köpnöm hozzá a savat. Így felélesztettem magamban a kekkei genkai képességet és kiköpök a földre egy kis savat ami azonnal elkezdi marni a padlót fizikai kapcsolatba kerülnek. Engem ez viszont nem nagyon érdekel mert most sokkal fontosabb dolgom van mint a berendezés védelme... Megpróbálom kiterjeszteni a chakrámat és megformázni a saját másolatomat mint ahogy a vízmásolatnál is. Amikor már közel álltam hozzá, hogy sikerüljön létrehozni a saját másolatomat abban a pillanatban megszakad a chakra kapcsolat és a másolat szétfolyik a padlón... A sav elemmel sokkal nehezebb dolgom van mint a vízzel... Mivel ez egy kevert elem sokkal nehezebb volt koncentrálni, hogy összeálljon a bushin amit utána a saját chakrámmal kell feltöltenem. Ennél a lépésnél viszont figyelnem kell, hogy menni chakrát adok a klónnak mert így ha túl sokat adok neki, akkor hamar kimerülhetek ami egy ütközet kellős közepén egyenlő lenne magával a halállal.

A második próbálkozás sem sikerült sokkal fényesebben mint az eddigiek... Sikerült létrehoznom most már egy élethűbb másolatot, viszont a saját chakrámat megint nem sikerült beleadnom úgy ahogy azt kellett volna. Amikor elkezdtem gyakorolni ezt a technikát, akkor azt hittem, hogy maximum is csak olyan egyszerű lesz mint a vízklón. A tévedésemet misem bizonyíthatta jobban, mint, hogy Kazuya megállított és újra elmagyarázta az egész folyamatot.
A harmadik próbálkozás előtt vettem egy nagy levegőt, és kiterjesztettem a chakrámat, hogy elérje a savat majd megformáztam a klónt. Ezúttal már majdnem sikerült létrehoznom egy tökéletes másolatot, de valahogy még ezt sem éreztem az igazinak... Feloldottam a technikát és kimerülve ültem le a földre.

- Azért az bánt, hogy egy ilyen egyszerű technikát ilyen hosszú ideig tart elsajátítani...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Madara Vas. Júl. 21 2013, 13:18

A kimerültség határán állva próbálkoztál, melletted a klán vezetője csendben állt, kezeit teste előtt összekulcsolva, és csak figyelt téged, szó nélkül. A teremben keringő sav egyre jobban marta már az orrát a férfinak, azonban rezzenéstelen arca nem mutatott ki semmiféle érzelmet. A földre ülve pihentél néhány pillanatot, majd izzadtan, de elhatározva, magabiztosan még egyszer, talán utoljára, kieresztetted a chakra-d. A létrejött mennyiséget pedig egyből saját arcodra formázva létrehoztál egy személyt, aki háttal állt neked. A látásod kissé elhomályosodott, nehezen kaptál már levegőt. Sok chakrat elpazaroltál az előző próbálkozásokra.
Az idegen vörös köpenyben állt neked háttal, hosszú, fehér haja a nyakára lógott. Majd az ismeretlen megfordult, ekkor láthattad, ki az az elmosódott alak, aki előtted áll. Te magad.
- Sikerült. - mondta a klón. Kazuya közelebb lépett.
- Karu. Bíztam benned. Sikerült elsajátítanod a sav klón technikáját. Nagy jövő állhat előtted, ha mindvégig kitartasz és beleadsz mindent. Te erre az útra születtél. Azért vagy, hogy felemeld a klánt. - mondta, még mindig faarccal, majd hátat fordítva neked kisétált a teremből. A klónt pedig feloldva kisétáltál te is a teremből, hazatértél hát saját lakásodba, hogy aludj.


A technikát sikeresen elsajátítottad, felírhatod.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yuu Vas. Okt. 06 2013, 20:43

// Itachi //



Egy hónap piszok hosszú idő, na annyira azért nem, de ha semmi érdemleges nem történik, akkor bizony megfakulhatnak az emlékek és már a jó édes Kami-sama se fogja megmondani, hogy ki mit csinált. Itt van például hősünk, akinek nem az emlékezete, csak a róla szóló emlékek fakultak meg. Lássuk csak, lássuk. Kenshiro Yuu, kora, blablabla, neme, blablabla, tömören és röviden egy pszichopata, eszes, de pszichopata, önmagával igen csak nehezen kijövő személyiség. Lássuk be, folyton pocsék helyzetekbe hozza magát. Néha már elgondolkodik az ember rajta, főleg ha nyomon követi ennek a humanoid ürgének, a homo-shinobiusz faj jeles tagjának tevékenységét, hogy nincs irány érzéke? Lehet csak ritka balfácán szegény és fogalma sem volt arról, hogy egy sivatagban köt majd ki, mert részegen utazni megint más tészta. No, nem baj. Nem csoda, hogy elkeveredett a szegény pára a Kusagakurét övező hatalmas területen. Elvégre megtalálni egy keresett klán birtokát igen csak piszok nehéz feladat, főleg ha nem is ismered annak hollétét. Hurrá! Igazi ínyencség. Egy bizonyos kor felett azért az ember hamar megunja a keresgélést, de hát a misszió az misszió, teljesíteni kell, ha törik, ha szakad, ha esik, ha fúj, ha felmegy a ramen ára, de ez megint egy másik sztori. Bárhogy is történt, megtörtént, ami megtörtént és mindennek már egy egész hónapja. Nem volt éppen könnyű meggyőzni ezeket a drága, szerethető embereket, akik egytől egyig képzett gyilkosok, hogy biza egy rég elveszett leszármazott sétált be a birtokuk kapuján. Na már most, ha a disznóölőjével hadonászva történt volna az eset, garantáltan őt szúrják kardélre, és meg is lett volna aznapra a vacsi. Hát nem éppen nyami.
Lényeg, ami a lényeg, hősünk bebocsátást nyert miután töviről hegyire mindent elmondott a megértő és csak bólogatni tudó, kedves bácsiknak és néniknek. Hogyne, nagyon valószínű.
Sok ügy, akár csak ez is, örökké tisztázatlan marad. Ám mire valók a kapcsolatok és egyebek, ha nem arra, hogy megkönnyítsék egy idegen mozgását egy szintén idegen helyen. Nem hiába utazott annyit keresztül kasul ezen a ki tudja mekkora golyóbison. Mindent azonban nehéz volna elmesélni és hősünk történetének ezen része nem az én feladatom. Hogy mi minden történt eme egy hónap alatt, az hamarosan kiderül, akár csak az, hogy miként is folytatódik a történet.
Kenshiro Yuu
Kenshiro Yuu
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol az elmém mélyén...


Adatlap
Szint: C
Rang: Jutsetsu
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. Okt. 18 2013, 08:13

Az utóbbi egy hónapod igen csak mozgalmas volt... Megismerkedtél a kenshiro klánnal és úgy néz ki sikeresen be is illeszkedtél. A birtokon elég sokan fordulnak meg de a ház állandó lakossága igen csak kevés ezt még itt tartózkodásod első heteiben kiderítetted. Onnantól kezdve, hogy a klánoddal voltál már nem kellett a régi kapcsolatokat használni ezért nem is nagyon tartod velük a kapcsolatot... A küldetésed viszont még mindig érvényes ha csak azóta meg nem gondoltad magad. Abban viszont biztos voltál, hogy a háború ezt az országot elég komolyan édinteni fogja. Erre készültek sokat a kenshirok ezért a vezetővel Karuval nem is sikerült sokat beszélned... 
A mai reggelen viszont arra ébredtél, hogy szinte teljesen egyedül vagy. A cselédeken kívül szinte senki nem volt itt. Hogy mit teszel az rajtad áll. Kikérdezheted a szolgálókat is de kereshetsz valaki ismerőst is aki elárulja mi folyik itt...
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yuu Kedd Okt. 22 2013, 19:52

Csend, szokatlan, fület bántó csend. Nem is baj olykor a némaság, a béke, a nyugalom, ha halljuk a bogarak neszezését, a madarak csivitelését, ám erre a tömény, ember zaj nélküli világra még a holtak is felriadnak… akár csak az élők.

Yuu szemei pillanatok alatt felpattantak. Hirtelen mozdulattal felült az ágyán, fülelt, szagolt, ám első észrevételre semmi gyanúsat nem észlelt. Vagy mégis? Hiányoztak a levegő rezdüléseiből a nehéz emberi léptek és a birtokon élő személyek szaga is igen csak halovány volt? Míg pihent, regenerálódott, állati érzékeit, melyet Yukigakure ostrománál drasztikus módon, éles helyzetben fejlesztett, még inkább sikerült tovább csiszolnia.
Páran azonban nem hagyták el a helyet. Barbár, hétköznapi, jelenlétüket leplezni nem próbáló módon közlekedő egyének még mindig jelen voltak. Noha valamiért ők se mocorogtak annyit, mint szoktak. Már pedig ha a cselédek nem serénykednek, akkor valami nincs rendjén.
Talán itt az idő egy újabb vérontásra? Meglehet, ám mindenek előtt nem árt utána járni a dolgoknak.

Gyors léptekkel szelte át az udvart és indult a konyhára, ahol általában mindig található valaki. Ezüst haját tépte a hirtelen feltámadó szél, szemeibe őrült gyilkolni vágyás tükröződött, arcát eltorzította állatias mosolya. Itt az idő újabb mókázásra, nincs mire várni, ölni kell, ez az egyetlen vágya. Halálra unta már magát a békés, oltalmat nyújtó falak között. Mit ér az élete, ha nem öregbítheti hírnevét, nem szerezhet magának véres nevet a csatamezőkön. Noha azt is jól tudta, hogy jelenlegi képességeivel hamar elföldelhetik. Mindez azonban nem érdekelte, nem számít hogy erős vagy gyenge, amíg eltörölheti a föld felszínéről, és friss vért csepegtethet a kardja pengéjére. Egyetlen határozott mozdulattal tépte fel a konyha ajtaját, hogy kifaggathasson bárkit a jelenlegi helyzetről, már ha éppen valaki a keze közé kerül.
Hisz létezik egy örök szabály, a cselédek mindenhol járnak, és mindent hallanak, bár talán a shinobik jobban vigyáznak titkaikra. Ám hogy mi várt Yuu-ra az ajtó mögött, nos, hamarosan kiderül.
Kenshiro Yuu
Kenshiro Yuu
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol az elmém mélyén...


Adatlap
Szint: C
Rang: Jutsetsu
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Okt. 23 2013, 13:05

A konyhában a tátongó üresség fogadta a shinobit ám mielőtt még teljesen elszállt volna minden reménye az információ magától érkezett ahelyiség másik oldalából ahol két szolgáló beszélgetett...
- Hallottad, hogy szinte mindenki a harctérre vonult? Lehet, hogy nekünk is szednünk kéne a sátorfánkat és visszamenni a faluba... - Ezután egy mélyebb határozottabb hang szólalt meg.
- Eszünk ágában sincs itthagyni a munkákat. Senki sem fogja helyettünk elvégezni a házimunkát és amúgy is ha úgy alakul nekünk is harcolnunk kell majd!
Ebből a pár mondatból szinte mindent meg is tudtál amire szükséged volt. Nem tudtad pontosan, hogy ki volt ez a két szolgáló de látásból biztosan ismered már őket. A birtok összes lakójával volt szerencséd már találkozni az utóbbi pár hétben. Ahogy elindultál vissza a szobába a fegyveredért útközben találkoztál a legendák és mesék kútfejével akitől már sok történetet hallottál. Ő volt az ifjú vezető egyik tanácsosa és pártfogója. Hama Kanko az öreg éppen feléd sétált. Furcsáltad is, hogy ő miért nincs a csatában... 
- Üdvözlet ifjú kenshiro! Téged meg mi szél hozott erre? Ha jól tudom minden családtagodat kirendelték a frontra. Áh már meg is van hiszen te nem vagy nyilvántartva kusagakure feljegyzéseiben... - Lazán el tudott beszélgetni magával az öreg mint egy hóbort. Talán ez is a kora velejárója... - Neked meg mi a célod azzal a hatalmas pengével? Láttam már nálad párszor de nem hittem volna, hogy forgatni is tudod. Azt hittem ez amolyan megfélemlítés az ellenfeleidnek. Megmutatnád nekem kérlek, hogy hogyan forgatod ezt a hatalmas kardot? Azzal a gyakorló tér felé indult ami az udvaron található.
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yuu Szomb. Okt. 26 2013, 20:22

A tolóajtó, a belefektetett erő ellenére, meglehetősen kis csattanással nyitott utat maga előtt a shinobi számára. Hogy miért is tette mindezt? Nos, először is ez volt a dolga, másrészt elállta az utat, harmadrészt hősünk be akart jutni a konyhába, hogy információkat préseljen ki az esetlegesen ott leledző szolgákból. Pechére azonban a helység üres volt. A tűzhelyeken nem főtt az étel, amit egy korgó gyomrú pszichopata igen csak nehezen visel. Ám hamar ki kellett javítania magát, hisz nem enni érkezett erre a szent helyre. Szolgáknak tehát nyomuk se akadt… várjunk csak, netán mégis csak van itt valaki, igen, egészen biztosan. Yuu orra és hallása ritkán téved, már pedig a fülét nem kellett hegyeznie ahhoz, hogy meghallja a két egyén beszélgetését…


*

Viharos léptekkel, még őrültebb ábrázattal rohan vissza szálláshelyére, hisz eljött az idő, amelyért élt. Ismét ölhet, trancsírozhat kedvére. No persze személyisége korántsem volt ilyen egysíkú, egyszerűen csak képtelen volt normális unaloműző programot találni magának. Megvolt a célja az életben, észből se volt híján, mégis bekattant. Sebaj, majd egyszer észhez tér.


*

Egy újabb ajtócsapódással később már magához vette hatalmas disznóölőjét, melyről lássuk be, a kedvenc és szinte egyedüli fegyverévé lépett előre. Több fajta kardot forgatott, de mostanság ez volt nála a favorit, szinte legyőzhetetlennek érezte magát tőle. Vagy nem…
Bárhogy is volt, a kardot tartó erős bőrszíjat gyorsan átvetette a mellkasán, biztosan elhelyezte szeretett trancsírozó fegyverét mely sajnos, még senki vesztét nem okozta, de hát ami késik, az ugyebár nem múlik. Álcájára, külsejére mit sem adott, nem rejtegeti az arcát, miért is tenné, bejutott a kontinensre, az országba, az övéi között volt, irány a csatatért. Ha netán bárki túl közel merészkedne hozzá, még mindig meg tudja változtatni a külsejét.


*

Mindazonáltal hiába a lendület, a sietség, ahogy ő is megszokta, az élet mindig valami mást tervez vele, mint amit beteg agya szeretne. Lassan valakinek tényleg ki kéne kúrálnia ezt a figurát, mert egyszer a vesztébe rohan. Nos, ha nem is a doktor bácsi, de a klán egy igen bölcs segítője, ha nevezhetjük így, állította meg Yuut az ámokfutásában. Nem is jutott sehova hősünk, hiszen emlékezett a férfira és bár egy rossz, de jó szót se szólt hozzá, tudta, hogy hol a helye ennek a férfinak a közelében. Kicsit türelmetlenül ugyan, de végighallgatta az öreget, aki bár titkolta szándékait, megkérte hősünket, hogy tartson egy kis bemutatót kardforgatói tudásából. Ismerjük hősünket, nem szól kettőt se és kettéhasítja azt, aki nem szimpatikus. Nos, az öreg nem volt ilyen személy, azonban nem is ismerte el, így hát, ha bemutatót akart, megkapja.
Chakrája erőteljesen zubogni kezdett, minden erejét karjai és lábai megerősítésbe fektette, hogy teljes erejével csaphasson le és lássa mire képes az öregember. A hatalmas kard kicsusszant a bőr szorításából, míg Yuu ujjai szorosan ráfonódtak. Nem volt értelme ugrabugrálni, hisz ha fentről támad, a férfi meglátja az árnyékát, és könnyedén kikerülheti a csapást. Futni fog, teljes erővel és egy oldalcsapással hasítja ketté a két lábon járó éveket.

Bármi is legyen a végeredmény, nagyban meg fogja határozni hozzáállását további cselekedeteihez. 
Kenshiro Yuu
Kenshiro Yuu
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol az elmém mélyén...


Adatlap
Szint: C
Rang: Jutsetsu
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. Nov. 01 2013, 12:47

Amint rohamoztál az öreg felé még csak az arca sem rezdült. Mintha lenne valami ütőkártya a tarsolyában amit csak neked tartogatna. Bár már itt vagy a birtokon jó ideje az öreg még soha sem mondta, hogy menjetek ki és mutasd meg neki, hogy mit tudsz. Amint a hatalmas pengével ketté akartad szelni ezt a védtelen embert ördögi vágy a gyilkolás, az ölni akarás vágya csillant meg a szemedben. kanko ezt kereste. Az öregnek az volt a célja, hogy felébressze a benned lakozó ősi gonoszt. Ám ebbe ilyenkor még nem voltál teljesen biztos. Lesújtottál minden erőddel, de mire a pengéd odaért Kanko szinte köddé vállt majd egy erős ütést éreztél a tarkódon. Elvesztetted az egyensúlyodat és a földre estél. Látszik, hogy ez a fickó nem olyan mint a kapitány akit még a rejtekhelyen legyőztél. 
- Hmm ügyes, hogy egy ilyen hatalmas pallossal próbálkozol de még nem vagy elég erős ehhez a kardhoz vagy csak megjátszod magad és nem akarod nekem megmutatni, hogy mire vagy képes valójában... 
Azzal egy picit hátrébb ugrott Kanko jouninokat megszégyenítő könnyedséggel és intette, hogy támadj megint amikor feltápászkodtál a földről. Ezt addig folytattátok amíg már tényleg elkezdtél beleadni mindent. 
- Minden a gyorsaságon múlik. Lehet ezzel a nagy böszme kardal is olyan gyorsan kaszabolni, mintha egy fogpiszkáló lenne a kezedben. Már csak arra kell rájönnöd, hogy hogyan érheted el ezt a sebességet. Segítek egy kicsit használd a chakrádat! A többi rajtad múlik ifjú kenshiro!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.