Kenshiro birtok

+14
Kenshiro Izuna
Ayanokoji Takashi
Ishihara Aki
Shimura Danzou
Namikaze Minato
Uchiha Madara
Kenshiro Yori
Kakuzu (Inaktív)
Hyuuga Emiko
Itanashi
Uchiha Itachi
Kenshiro Yuu
Shiren
Akasuna no Sasori
18 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Namikaze Minato Szer. Aug. 26 2015, 18:00

Ahogy belekezdesz a beszédbe a kígyó mintha kővé vált volna. Sziklaszilárdan áll, nem mozog szinte teljes mozdulatlanságot vett fel, egyedül a lassan előtörő nyelve jelzi, hogy most figyeli minden szavad. Mikor leengeded a karod, ő maga szinte kushadva lemászik rólad, és lassan összetekeri testét, miközben mindvégig téged figyel. Majd amint befejezted, fejét az égnek emelte, és egy percig elidőzött a felhők játékán. Addig néma csend honolt a birtokon. Majd lassan, és halkan elkezdett beszélni, de nem tekintett még rád:
- Vagy úgy… Szóval tudod mi a félelem. Mitől kell rettegnie egy teremtménynek amint elhagyja a szerető anyaméhet.
Mintha egy mély levegőt venne, ismét a szemedbe néz.
- Ha velünk kötsz szövetséget, akkor megismered a félelem másik oldalát. Megtudod, hogyan nézz szembe saját magaddal, és hogyan használd a félelmet az ellenségeid legyőzése ellen. De jegyezd meg: Ha nem vagy méltó hozzánk, és megszegsz egy nekünk tett ígéretet, akkor még holtodban sem hagyunk megbékélni. Érted fiú?
Válaszod meg sem várván, kiegyenesedik, feje az ég felé tör, és érdes torokhangot hallat. Hamarosan egy hatalmas tekercs puffan előtted a földön, és lassan a kígyó farkának segítségével kitekeredik, felfedve a helyet, ahova a nevedet kell írni. Mellette más Shinobik neve és véres ujjlenyomatai szerepelnek szépen rendezetten.
- És most: véreddel írd alá a tekercset, hogy szövetségünk életbe léphessen.
A maszkos figura elismerően horkant egyet, míg a kígyó ismét visszahelyezkedik összetekeredett helyzetébe. 
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Kedd Márc. 01 2016, 09:37

Életének vagy halálának kérdéséről döntő beszéde nem jöhetett volna mélyebbről, szavai az igazat szólták melyeket eddigi életében átélt. Gyermek korában próbált már elfutni a világ elől, barátai, szerettei elvesztésekor. Önfejűen rohant a csatába amint az életére törtek az Amegakurei határvidéken. Mintha valami mindmáig maga előtt tolta volna árvának született, de egyre erősebb lelkét. Mint egy űzött vadat akit a biztos halálba kergetnek, saját félelmei.
~ Még lehet ettől én is elérzékenyülök, te gyenge senki. Azt hiszed ezzel elnyerted...
 Szakad félbe a Yori elméjében zengő hang amint a kígyó megszólalt. A fiú nem szólal csak keményen néz maga elé, egyenesen a kígyó szemébe bár lehet illetlenség, nem mutathatja gyengének magát.

~ Úgy néz ki mégiscsak sikerült.
Szól elégedett hangon belső hangja, ahogy a csúszómászó felvázolja előtte a jövőre kitűzött, mondhatni közös céljaikat és a végső megegyezésről szóló feltételeket.

- Értettem! - Válaszolja magabiztosan Yori, mire már előtte is terem egy hatalmas tekercs. A papír göngyöleget érdekes, kígyószerű mintázatok és díszes írások ékesítik bár a részletesebb megfigyelésre nem maradt idő mivel a nin-juu már fel is tárta előtte a tekercs rejtelmeit.
- Megtiszteltetés lesz, az előttem feliratkozott shinobikkal együtt a ti kölcsönös szolgálatotokba lépni. Ígérem eleget teszek feltételeiteknek s bízom benne ti is eleget tesztek kéréseimnek ha népeteket hívom segítségül. - Hajol meg a kígyó és a hátrébb álló maszkos férfi előtt. Yori letérdel a papiros elé, fegyvertartó erszényéből egy kést húz elő mellyel felvágja hüvelyk ujját. Vörös vére szépen előbuggyant a mélyre sikeredett vágástól majd neve felkerült a többi Shinobi neve mellé ujjlenyomatával lezárva:


K
e
n
s
h
i
r
o

Y
o
r
i

Kenshiro birtok - Page 4 2zhm892
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szomb. Márc. 05 2016, 10:41

Miután a pecsétet aláírod a saját véreddel talán még várod, hogy valami hatása legyen, de nem történik semmi. A kígyó még egy egy darabig fürkész téged aztán a pecsétre néz amely egy pukkanással eltűnik és utána csak füstfelhő marad. 
- Ez a szövetség egy életre szól Kenshiro és tudd, hogy nem lehet megszegni. Ahogy mi tartozunk neked hűséggel úgy tartozol te is nekünk. Az imént már elmondtam de nektek embereknek mindent többször kell elmondani, hogy a fejetekben maradjon. 
A hüllő elég magának való volt de nem lehetett ezzel mit tenni, mivel már a szövetségesed ezért meg kell szoknod őket. Lehet, hogy nem minden kígyó ilyen. A maszkos férfi elbúcsúzik tőled és miután sikeresen megköttetett a szerződés ő is folytatja az útját és vissza sem néz. Úgy látszik neki is sietős a dolga. A kígyó azonban ott marad veled és még egy darabig figyel téged. 
- Tudod ez érdekes, még sosem kötöttünk szövetséget Kenshiroval... A klánodbéliek általában más ninjuu törzsekkel kötnek szövetséget. Ez mindenképpen egy érdekes szövetség kezdete ifjú Kenshiro. Most azonban mennem kell. Amennyiben szükséged lenne rám, vagy szeretnél megismerni mást is a kígyók nemzetségéből csak szólíts és én segítek neked Kenshiro Yori. Azonban ne feledd ez egy kétélű penge ezért mi is akármikor szólíthatunk téged ha szükségünk lenne a szolgálataidra...
Azzal a kígyó színpadiasan "fejet hajtott" majd egy pukkanás kíséretében eltűnt akárcsak a pecsét.

// A kalandodat ezennel le is zárom. Értesítek egy Staffot és neki fogok küldeni egy összefoglaló PM-et a tanulásról. Szép játék volt. //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Csüt. Márc. 10 2016, 22:46

Tegnap éjszaka még az eső verdeste a fogadó ablakait. Villámok cikáztak és bömböltek az egekben úszó hatalmas viharfelhők. Ahogy tekercsemre gondosan jegyzeteltem minden egyes gondolatom egy furcsa érzés kapott el. Mintha éreztem volna már ahhoz foghatót, de oly távol lebegett halvány emlékként, talán még igaz sem volt. Kitekintettem magam mögé a párás ablakon. Eszembe jutottak a mesék, melyeket volt mostohaanyám mesélt. Egy ilyen viharos napon találhatott meg magamra hagyva ezzel a maszkkal. ~ Vettem elő a félig törött fehér maszkot majd az arcomhoz illesztettem. ~ Jó rég nem szólalt már meg, lehet csak valamiféle hallucináció lehetett mind idáig? Mióta nem használom, tisztábbnak érzem magam, mentálisan és testileg is, mintha egy fertőzést gyűrtem volna le. Gondolkoztam el majd az asztalra helyeztem és vissza fordultam mire előttem termett egy férfi. Nemi hovatartozását csukja fedte arcán kívül csak a hangjáról tudtam kikövetkeztetni. A levegő szinte forrt, heves égetést éreztem testem minden pontján, de mégsem tűnt ártó szándékúnak a kisugárzás. Nem egy átlagos emberrel találkoztam a tegnapi éjjelen, egy az én erőmet mérföldekkel meghaladott ember ki úgy szólt hozzám, mint még soha senki. A szemem felragyogott akár egy naiv kisgyermeknek, kinek a legfinomabb édességeket kínálják fel a föld minden pontjáról.
A családra kiket oly régóta kutatok, végül fordult a kocka és ők találtak rám. A férfi még mielőtt szólhattam volna bemutatkozott s vázolta a helyzetet. Próbáltam volna szóra nyitni a szám, de mire ráeszméltem, hogy ez a valóság már el is tűnt. Azonnal összepakoltam a felszerelésem, köpenyem csuklyáját a fejemre húztam és útnak is indultam, vissza a birtokra.

Lassan felkel a nap, és elérkezik a várva várt pillanat. Eljátszottam a gondolattal és sok kép szaladt át elmémen hogy mi is fog történni ezen a napon. Mit hozhatnak az ez után következő időszakok, és mit tudhatok meg arról az emberről, akit amúgy sem ismerhettem meg teljesen, eddigi életem során: Magamról?
Kitártam a birtok kapuját majd az épület ajtajához sétáltam. Itt az idő, az én időm!
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Márc. 14 2016, 18:21

Már sokadjára sétálsz be azon a kapun és közelíted meg ugyan azt a kaput ám ezúttal reménnyel a szívedben. A rejtélyes idegen aki a fogadóban megtalált egy Kenshiroként mutatkozott be és azt ígérte neked, hogyha visszatérsz a birtokra akkor mindenképpen edzeni fog téged. A nap első sugaraival te is megérkeztél az ajtó elé ám az a fenének sem akart kinyílni előtted. Talán reménykedtél valami dicső belépődben ezúttal, ám ez most is elmaradt. Azonban ahogy visszafordultál a kapu felé az egyik oszlop mellett megpillantottad a férfit. 
- Üdvözöllek Yori. Hallottam már rólad Kankotól. Még mielőtt bármibe is belekezdünk szeretném lefektetni az egyetlen szabályt. Mintha itt sem lennék! Remélem nem kell részleteznem a dolgot, mert akkor azt hiszem mehetsz is amerre tervezted...
Kazuya végigmért téged és intett, hogy kövesd. Kicsit távolabb egy fás ligetben sétáltatok már amikor ismét beszélni kezdett az egykori klánvezető. 
- Nos mesélj nekem Yori mit tudsz a klánodról és a hovatartozásodról? 
Miután megvárta, hogy válaszolj, Kazuya ismét belefogott a mondandójába, de ezúttal érezted, hogy nem tanácsos félbe szakítani mert valami olyan dolgot fog elmondani ami talán kicsit megvilágítja a múltadat is...
- Nos a származásodat tekintve annyit biztosra vehetünk, hogy Minden Kenshiro aki a kontinensen született és nem Kirigakurében ahogy jómagam is, az valamilyen módon visszavezethető Kenshiro Haruig a legelső klánvezetőig akinek sikerült felébresztenie magában a Touton elemet. Amikor Haru először elhagyta a klánt akkor évekig járta a saját útját a kontinensen és mint tudjuk az öreg Haru elég, hogy is mondjam ragadozó természetű volt, így alakult, hogy elvetette a Kenshiro magvakat kontinens szerte különböző országokban. Ezeknek a Kenshiroknak fogalmuk sincs róla, hogy a klánunkhoz tartoznak vagy, hogy elődeik hozzánk tartoztak. Valamilyen szerencsés véletlen során páran akárcsak te, vagy például a, ha jól tudom az a Mirubi nevű fiatal shinobi is, rájöttetek valódi származásotokra. Nos most már csak egy dolgot mondj meg nekem Yoru. Mit szeretnél kezdeni az életeddel? Vannak-e céljaid?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Szer. Márc. 16 2016, 23:03

Kitartásom ismét kifizetődött. Ahogy a kapu felé fordultam megpillantottam a férfit ki meginvitált a birtokra. Gyorsan vázolta is a szabályokat melyekből kiderült, hogy csak egyetlen egy számottevő a titoktartás.
- Értettem! – hajtottam fejet a férfi előtt tisztelettudóan, majd elindultunk. A levegő frissítő volt, ahogy a hajnali csípős szél olykor-olykor megborzolta a ligetben haladó két férfi tincseit. Egy darabig szinte unalmasan telt a fák közötti menetelés, de a férfi kérdésével törte meg csendet.
- Hogy mit is tudok a klánról? Árvaként nevelkedtem fel, vélhetőleg a szüleim hagyták rám ezt a maszkot, mint egyetlen emlék. – Válaszoltam, ahogy előhúztam a fehér arcfedőt, majd Kazuyának nyújtottam. – Kutatni kezdtem, s egy idegen felszerelésében rátaláltam egy szimbólumra. Körül kérdezősködtem, hogy valaki ismerné-e ezt a jelképet, s ez úton talált rám az állítólagos nagyapám. Ő világított rá arra, hogy ki is vagyok, honnan származom. Az édes szüleim állítása szerint holtak, és az igazat megvallva, klánunkról való tudásom is kevesebb, mint szeretném. Egy név viszont megmaradt Karu. Kenshiro Karu. – Vázoltam fel a mondhatni furcsa helyzetet. Legbelül idegesnek éreztem magam, nem tudtam, hogy mire is megy ki ez a csevegés, de hamar megérkezett a válasz.
Valahogy gondoltam is magamban hogy ez lesz a vége. Az őseim világunk minden pontján hagytak utódokat, ezek szerint nem a fő ágból származom, de mégis az ereimben lüktet az egykor hatalmas klán vérvonala. Akármennyire is elvesztem Kazuya mondandójában, próbálva összerakni az információ áradat kirakhatatlan kirakósát következő kérdése visszarántott a valóságba.
~ Mit is szeretnék kezdeni? Vannak-e céljaim? ~ Próbáltam határozott lenni, de pár percig nem tudtam beszédre nyitni a szám.
- Szeretném úgy leélni az életem, hogy tettem valami olyat, amire emlékezni fognak az emberek. Vágyom a tudást, vágyom az erőt, hogy én is tarthassam a lépést és tovább terjeszthessem klánunk hírnevét akárcsak a ma köztünk járó Keshirok. – Szedtem össze minden gondolatom mellyel kielégíthetném a férfi kérdéseit – A célom pedig az, hogy bár nem birtoklom klánunk ősi tudását – tartottam ki jobb karom Kazuya felé s egy vékony villám nyaláb szaladt végig rajta.– de itt van számomra ez. Ez az, amiben jobbá akarok válni, az egyetlen tehetségem melyet a Kenshiro klán védelmére és megsegítésére tudok nyújtani, de még nincs elég tudásom sem erőm, mindezt valóra váltani. Az, hogy mostani családfőnket akár a csúcsra juttassam.

~ Ehehh… szánalmas vagy fiú, egy ismeretlen élete többet ér, mint a sajátod! Szánalmas! ~ Nem készülve rá,de ezúttal térdre rogyasztott ahogy felzengett a rég nem hallott mély hang az agyamba fúrva magát, mely jobban fájt mint valaha.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shimura Danzou Szomb. Márc. 19 2016, 18:23

// Tanulás Ellenőrzés: Bár talán nem nevezném a hagymányos Gundanon megszokott "tanulásnak", azért a karaktered valóban új ismeretekre tett szert. Szerepjátékosan játszottad ki a karaktert, ez mindenképpen tetszett. Mivel azonban sem hosszúnak nem mondhatnám, sem pedig kifejezetten nehéznek, ezért az elfogadás mellett +6 chakrát tudok adni. Arra kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudod hozni ugyanígy ezt a karaktert, ha olyan kalandban játszol majd, ahol azért van is beleszólásod a történésekbe, nem pedig előre lebeszélt cselekvésekről van szó - értsd: nem szerződéskötés, hanem mondjuk egy küldetés. Sok sikert a továbbiakban! ^^ //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Márc. 20 2016, 14:58

Még mielőtt teljesen letérdeltél volna Kazuya elkapta a jobb válladat és határozottan talpra állított. Elég furcsán jött ki az egész mint amikor egy diákot az iskolában felsegít egy tanárbácsi, valami ilyesmi jelentnek tűnhetett volna egy külső szemlélőnek, azonban ti most csak ketten sétáltatok a Kenshiro birtokon. Furcsán érezhetted magad, de amint Kazuya szemébe pillantasz ő tisztelettel tekint rád és mintha szemében most először valami érzelmet is felfedeznél... 
- Yori, tudod nagyon régen hallottam ezeket a szavakat egy Kenshirotól. Igazság szerint amióta Karu elhagyta a klánt nem is nagyon tudom, hogy kinek állt utoljára így szándékában a klán érdekeit így segíteni. Lássuk csak ezt a maszkot, ha megengeded. - Azzal ha hagyod neki elveszi a maszkot tőled és megnézi alaposabban majd egyetlen csukló mozdulattal összemorzsolja és a gyűlölet lángja lobban fel szemében. - Nem akarom megsérteni a nagyapádat Yori de feltehetőleg tévedett. Ez a maszk egy Kirigakurei anbu maszk még a régi időkből. Tudod fiam ha a szüleid Kenshiroként éltek akkor kétlem, hogy ez az ő hagyatékuk lett volna... 
Azzal Kazuya mint egy jelképesen a múltadat és kétségedet fel is morzsolta... A következő napokban sokat mesélt neked a múltról és így megismerted a klán múltját és hányattatott sorsát egészen a mostani helyzetig. Karuról viszont akiről már hallottál Kazuya valamiért nem beszélt. Aztán az egyik nap Kazuya megmutatta neked a Kenshiro villa alatt húzódó kisebb fajta erőd rendszert. 
- Tudod Yori a fiú akit említettél Karu, ő volt a klán megbízott vezetője egy darabig, de nem olyan régen lemondott erről a tisztségről mert személyes problémái akadtak, olyanok amit egyáltalán nem irigylek tőle. Feltételezem a nagyapád azért hallott róla mert egy darabig ő volt a klán vezetője ám én azt gondolom ezt a tisztséget soha többé nem fogja elvállalni. Lényegében ő most egy olyan útra lépett ahová nem követhetjük... 
Nem erőlteti tovább a témát és lehet ez jelzés értékű, de rajtad múlik, hogy esetleg tovább kíváncsiskodsz-e.
Kicsit később Kazuya bevezet egy terembe ahol egy furcsa gyakorló terem szerű berendezést vélsz felfedezni. 
- Tudod én itt szoktam edzeni, de most azt hiszem valaki mást várunk. Ha jól emlékszem említetted, hogy Raiton elemű vagy? Na most már tényleg itt kéne lennie... 
Eltelik pár perc és amikor már Kazuya idegesen dobol ujjaival az egyik "akadályon", akkor hirtelen kivágódik az egyik ajtó és belép ő. A férfi rátok néz majd elmosolyodik. 
- Kazuya! - Biccent a férfi felé majd téged végig mér elég részletesen! - Ez lenne a fiú akiről beszéltél nekem? 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Vas. Márc. 20 2016, 18:58

Ahogy Kazuya elkapott a fejemben motoszkáló hang erejét vesztette. Talpra állított majd értetlenül a szemébe néztem, akárcsak egy átlagos ember ki a másikat kérné saját problémái megoldására. Tekintete melegséget árasztott magából, szavai a szívemhez szóltak melyek eltöltöttek önbizalommal, bátorsággal, de az említett Kenshiroról sok mindent nem tudtam meg idáig. Lehet nem is kellene firtatni ezt, valahogy kellemetlennek tűnt Kazuya hozzáállása a témához.
-
Köszönöm. Természetesen. - Hajoltam meg tisztelettudóan majd, átnyújtottam a maszkot. Ahogy a férfi vizsgálta és hirtelen szétmorzsolta a maszkot egy furcsa érzés szalad végig a testemen. A szívem egy nagyobbat dobbant, elmém kitisztult és akár egy újjászületett ember álltam előtte enyhén lihegve. Felvázolta a lehetségest, hogy nem szüleim hagyatéka lehetett ez a maszk.
Az elmúlt napokban mint említette, hogy a maszk egy Kirigakurei anbu-s maszkja lehetett kezdte világosabbá tenni a dolgokat számomra. Megtudtam tőle, hogy klánunkat a Víz országából üldözték el a Kekkei Genkai vadászatok idején. A klán ifjai neveltetéséről mesélt és Kenshiro Haruról az első híresebb tagról ki lefektette a Kenshirok alappilléreit és az ő családjáról, vérvonaláról. Magáról nem mesélt sokat talán ez így is van rendjén.
Az egyik nap, ahogy a földalatti rendszerben bolyongtunk nyugodt hangnemben Karuról kezdett beszélni. A volt vezér ki eltűnt a nagyvilágban. Mindenkinek megvan a maga útja ő a sajátjára lépett, kezébe vette sorsát s a vezetést az utókornak hagyta, a jövő Kenshiroira, gondoltam bár lehet nincs
igazam. Úgy tettem akárcsak Kazuya nem kérdeztem és nem is szóltam többet a fiúról, mindennek eljön a maga ideje. A föld alól a felszínre érkeztünk egy terembe mely inkább nem edzőteremre hasonlított inkább egy háborúra tervezett fegyvereknek készített teszt pályára.
- Igen, Raiton beállítottságú a chakrám. - Feleltem kérdésére ahogy körülnéztem kinek is kellene itt lennie de szemeim nem találtak senkit csak a romos akadályokat és bábokat. A férfi kit vártunk pár percre rá meg is jelent, átlagosnak tűnő shinobinak nézett ki, de ismét elöntött az az érzés mikor először találkoztam Kazuyával. Nem átlagos emberekkel vagyok körülvéve.
- Igen én! - Vettem át a szót Kazuyától majd a szokásos formában üdvözöltem az újonnan érkezett férfit ki végigfürkészett tetőtől talpig. Kínosnak tűnt elsőre de sejtettem, valami fontos most kezdetét veszi.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Márc. 24 2016, 22:56

A férfi erősen végig mért még egyszer majd odalépett hozzád és kezet nyújtott. Amikor kezet fogtok megérzed a férfi érdes bőrén és fogásán, hogy egy sokat látott tapasztalt veteránnal van dolgod. Mind ezek mellett úgy érzed mintha szikrázna körülötte a levegő. Mintha apró elektromos kisülések milliárdjai alkotnák a férfi auráját, de az elektromosság téged egyáltalán nem zavar sőt mintha feltöltene. Mintha újra éreznél erőt az izmaidban, olyan erőt amit nagyon régen éreztél utoljára.
- A nevem Hagemitsu, de hívj nyugodtan Senseinek. Szóval ő lenne az a fiú akiről meséltél nekem Kazuya. Igazad volt valóban erős a kisugárzása, de majd meglátjuk, hogy testben is ilyen erős-e. Bár a Kenshirok eddig nem okoztak csalódást... - Azzal rád kacsintott. 
Ekkor azonban Kazuya szeme összeszűkült. Ránézett Hagemitsura, aki szintén furcsán grimaszolt. 
- Te is érezted? Ez ő lesz... - Kérdezte Kazuya. 
- Igen, de hogy lehet, hogy máris ilyen erős lett. Vajon a bijuu erejét használja már? - Kérdezett vissza Hagemitsu...
- Nem testvérem, biztosan nem. Ez az ő ereje, de valóban drasztikusan megnőtt amióta utoljára láttam. Viszont ha eljutott odáig akkor most nekem is mennem kell. Tedd meg kérlek azt a szívességet nekem, hogy edzed Yorit végül is te vagy aki közülünk a legjobban ért a raiton elemhez. - Azzal Kazuya hozzád fordul. - Figyelj Yori most itt kell hagyjalak Hageval, de ígérd meg, hogy mindent bele adsz és nem hozol szégyent a Kenshiro névre. - Azzal egy pillanatra még megragadta a válladat aztán meghajol. - Fiam ti vagytok a jövő ezt sose felejtsd el... 
Azzal Kazuya egy pillanat alatt eltűnt. 
- Hát úgy látszik ketten maradtunk Yori. Ha csak fele annyira lehet meggyötörni téged mint Kazuya másik pártfogoltját akkor azt hiszem jól el fogunk szórakozni. Mesélj nekem Yori az elképzeléseidről és, hogy mit szeretnél tanulni?  Raiton elemi affinitásod van ennyit tudok, ezen kívül még miben jeleskedsz és miben kevésbé, mesélj kicsit magadról mielőtt elkezdjük!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Szer. Márc. 30 2016, 15:31

Mondhatni furcsán, elég furcsán esett, hogy az elmúlt napokban, hetekben egyre többen csak méregetnek, bár hajlongási szokásaimmal együtt lehet eltérek az ádáz harcosok és gyilkosok magaviseletétől. A férfi kezét megfogva átjárt egy érdekes érzés. Olyan volt mintha az ember rátalálna egy rég nem látott rokonára, de ebben az esetben a két félnek semmi köze nem volt egymáshoz. Szinte éreztem ahogy a karomon és fejemen égnek áll a szőr a feltöltődöttségtől.
- Örvendek Hagemitsu Sensei! Igyekszem fenntartani a hírnevünket! - válaszoltam Hagemitsunak egy elhatározott mosollyal viszonozva kacsintását.
A két férfi furcsán kezdett viselkedni, látszólag megéreztek valamit, talán az a valami hatalmasabb mind a kettejüknél, de nem érezhettem át a helyzetüket. Egymáshoz szóló halk mondandóikból csak pár szót tudtam elcsenni melyek így külön – külön nem nagyon akartak értelmet nyerni.
~ Bujuu, erő… ~ ez a két szó járt a fejemben. A bujuukról már hallottam egyet-s mást de különösebben hidegen hagyott a dolog. Nem vagyok egy súlycsoportban az efféle bestiákkal és azoknak hordozóival, mindent a maga idejében.
- Ígérem, megteszek mindent mi tőlem telhet és még attól többet, hogy újra felvirágozzon a Kenshirok népe! - Válaszoltam Kazuyának ki motivációként szolgáló szavaival ismét visszaadta az értelmét annak, hogy mind idáig életben maradtam. Lassan családomban megtalálhatom rég elvesztett barátaim kik oldalán emelt fővel megvívhatom minden harcom. Azzal Kazuya magunkra hagyott majd Hagemitsu kérdezősködött mint új tanárom, mi is legyen az elkövetkező lecke.
- Ha jól sejtem ez nemsokára kiderül. - Válaszoltam ellazultabb hangnemben, elvégre a mesteremmel társalgom ki nem tűnik a világ legszigorúbb emberének, kellemesen szót fogunk érteni úgy érzem. - Nemrégiben találtam rá végre a klánomból származókra. Gyermekkoromban árvaként nevelkedtem… - szakította félbe egy köhögőroham mondandóját – így érthető lehet már számodra is Sensei, hogy miért akarok feltörni és elérni a Kenshirok közös céljait is. Erősségemnek tartanám a gyorsaságom és kreativitásom, azonban pár napja Kazuya megszabadított egy hatalmas tehertől mely nem hagyta, hogy a harcban tiszta fejjel gondolkozzak. Leginkább a védelmemen kellene javítanom, a gyorsaság úgy érzem nem mindig lesz a mentsváram ha valamit el kellene kerülnöm. És minden máson, ha úgy veszed észre hogy szükségem van rá. - Vázoltam fel tömören Hagemitsunak életem eddigi rövidke történetét egyben átadva a terepet várva, hogy megkezdődjön a keménynek ígérkező kiképzés.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Ápr. 04 2016, 21:56

Hagemitsu sensei csak hallgatta a mondandódat, úgy tűnt mintha inná a szavaidat és közben a szeme mögött irdatlanul pörgött agya. Azon gondolkozott, hogy fegyvertárából melyik lehet az arra érdemes jutsu, aminek rejtelmeibe itt és most beavathat téged. Miután befejezted még pár percig csöndben maradt és odasétált az egyik kopott akadályhoz amelyen talán már több százszor is átugrottak előtte. A fa elöregedett de azért még tartott. A férfi halkan elkezdett dobolni rajta és közben szinte már láthatóvá váltak a gondolatai...
- Ne érts félre Yori nem azért vagyok csöndben mert nincs ötletem... éppen az a helyzet, hogy nagyon is sok ötletem van azonban a tökéletes választás számodra egy elég nehéz technika. Igazából nem tudom, hogy mennyire vagy ura a Raiton elemnek, de az biztos, hogy ezzel a technikával ha sikerül elsajátítanod egy nagyot léphetsz előre az elemi chakra manipuláció terén. A technika neve: Raiton Ninpo: Raigeki no Yoroi // Villám Ninja művészet: Villám Csapás Páncélja. Ennek a jutsunak az a lényege, hogy a raiton chakrával körül veszed a tested és így mint egy villámló burkot hozol létre magad körül. Bár a technika nem nyújt olyan erős védelmet mint az elsőre tűnik, de cserébe viszont használható támadásra, még pedig bármi amihez hozzáérsz képes elektromos és égési sérüléseket szenved illetve képes vagy feszültség alá helyezni tárgyakat. A jutsu kezdőként állandó chakra kontrolt igényel tehát ebből következik, hogy nehezen fent tartható és rövid ideig, viszont minél többet gyakorlod vagy használod és minél fejlettebb lesz a chakra kontrollod annál több ideig tudod majd működésben tartani a technikát. Na akkor lássunk is neki. 
Hage megmutatta a kézjeleket, majd bemutatóként létrehozta a technikát. Amikor felizzott körülötte a levegő egy pillanatra el is tűnt a sziluettje. A villámok csak úgy cikáztak a helységben és valami furcsa sercegő hangot is hallottál, de nem volt olyan hangos, hogy zavarjon. A fényhatás viszont annál vakítóbb volt. Miután inaktiválta a technikát feléd fordult ismét. 
- Nos akkor igen eljutottunk egy másik nagy gyengeségéhez a technikának. Bizony ezzel a technikával azonnal magadra vonod a közelben lévő összes ellenfél figyelmét, így csak akkor ajánlom használd ha nem játszik a lopakodás, illetve olyan nyílt csatában vagy ahol nincs más esélyed. Lényegében számolnod kell azzal, hogy ezt a technikát csak nyílt harcban használt. Láss hozzá és mutasd meg mit tudsz. 

// Jöhet egy 60 soros post első 2 próbálkozásra nem sikerül. Kicsit jöhet chakra elméleti leírás is. //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Kedd Ápr. 05 2016, 23:12

Érdeklődve hallgattam végig Hagemitsu sensei szavait a földalatti bunkerban. Fel alá járkált, méregette a teremben elhelyezett megannyi edzéshez szükséges tárgyat, majd végre ahhoz a részhez érkezett el mondandója mely a legjobban érdekelt engem.
- Nagyon nem volt még alkalmam használni a Raiton elemet. Tegyük azt hozzá, a legalapvetőbb feloldáson kívül egyetlen villámalapú technikát sem ismerek. – Nyeltem egy nagyot, ahogy tovább hallgattam a senseit a technikáról beszélni.
~ Elemi manipuláció, Raigeki no Yoroi a Villámcsapás Páncélja. ~ Ragadt meg a fejemben ez az eszméletlenül hangzatos név, folyamatosan ismételgetve magamban akárcsak egy lelkes gyermek, kezdett jobban és jobban elönteni a tudásvágy és a tény, hogy erősebbé válhatok a magam és Klánom védelme érdekében. Hagemitsu elmagyarázta: maga a technika a legalapvetőbb támadásoktól óv, míg nem leszek elég rutinos ahhoz, hogy tovább tartsam fel magasabb mennyiségű elemi chakrával. A támadási szintje viszont az én megállapításomban igen csak magasnak bizonyult az elektromos és égési sérülések, mellette a feszültség alá helyezés valahogy teljesen irreálisnak tűnt, míg a sensei bele nem kezdett a technika bemutatásába. A kezdet nem bizonyult túl nehéznek, a kézjelek jelentették a legkisebb problémát amint szemem elé tárult, mire is képes a Raigeki no Yoroi. A sensei körüli villámok eszméletlen gyorsasággal csapdostak, ahogy szinte rá olvadtak a testére. Nehezen kivehető volt az egész, mivel az egy helyen tömörülő villámok szemet gyönyörködtető, ám vakító fénye nem hagyott betekintést arra, mi is történik a villámfészek belsejében. Hagemitsu megszüntette a jutsut és a maga könnyed stílusában átadta a terepet némi tanáccsal mely hanglejtéséből kivehető lett, ez inkább tapasztalatból fakadó jóra intés. Talán pórul járt, míg nem jött rá a technika igazi potenciáljára.
                Ugyan oda álltam ahol a sensei bemutatta arzenálja egyik ütőkártyáját. Az akadály melyen még az előbbiekben dobolt mellettem füstölgött és amint jobban szemügyre vettem egy tenyér lenyomata izzott a felszínén. Hagemitsura tekintettem, aki egy fura vigyorral vállat vont mintha azt akarta volna mondani: Hoppá..
~ A terep most már az enyém és rajtam kívül senki másnak nem érdeke az miként boldogulok majd ezzel a feladattal. Kazuya és a sensei elvárásai is nagyok, ráadásul az elődeimre sem akarok szégyent hozni így mindent be kell vetnem. ~ Készítettem rá elmém az előttem tornyosuló feladatra, ahogy előkészítettem agyam rejtett kis helyeiről mind azt a tudást, amit mind idáig tanultam. ~ Ha jól sejtem a Raigeki no Yoroi hasonlóképp működhet, mint a Henge no Jutsu. Ahogy régi mesterem tanította jelen esetben a technika a testemet használja majd alapként. Magát a chakrámat kell arra ösztökélnem, hogy a testfelszínemen összpontosuljon és fenn is álljon az egész technika, amíg csak bírom. ~ Az elképzelésemet már csak meg kellett valósítanom, túl könnyűnek tűnt az egész, de a ninja birodalom sem egy nap alatt épült fel. Vállszéles terpeszbe álltam majd össze helyeztem kezeim. Szemeim lehunytam, ahogy próbáltam magam elé képzelni az egész testem felépítését. Apró fonalakként akárcsak az érhálózatom vázoltam fel chakrahálózatom melyet egy belső körös körül mozgó érzéssel lendítettem mozgásba. A bennem fel alá száguldó chakrát már csak az elemi chakrámmal kellett volna kevernem, majd felnyitni a keveréket és a felszínre juttatni. Gondoltam naivan amint közel éreztem magam a chakrám felszínre juttatásához. A senseitől látott kézjeleket pontosan elismételve kiterjesztettem a bennem forgó chakrát.
- Raiton Ninpo: Raigeki no Yoroi! – Hangoztattam el a technika vezényszavát mire éles fájdalom nyilallt a vállamba, a karomba és a combomba. Halvány kék füstöt láttam a három említett ponton kiszivárogni a testemből melyeket a ruhámat átáztató vérfoltok követtek. Nem sikerült szabadjára engednem a technikát. Gyanítottam, hogy nem lesz elég, és fenn állt az a tény is, most próbálkozom először testi felületem elemi chakrámmal való bevonását, mi több ez az első elemi technika, amivel valaha megpróbálkoztam.
                Hagemitsu sensei érdeklődően kísérte végig az első próbálkozásom mely kudarcba fulladt, de lelkesítő arckifejezésével és noszogatásával magabiztosan tartotta bennem az elszántság lángját. Más perspektívából kellett megközelítenem a jutsu kivitelezését.
~ Maga az elképzelésben nem lehetett hiba, de mégsem sikerült a dolog. Egészen a kijuttatásig és az azt követő felszínen tartásig nem volt baj. Valamire rosszul emlékezhettem. ~ Törtem tovább az agyam miként is kellene kipótolni a hibás részeket. Körülbelül fél órán keresztül töprengtem a lehetőségeken, amint eszembe jutottak Hagemitsu villámai.
~ Egy villámot nem lehet kordában tartani így nem is lehet őket elegyengetni a testem felszínén, talán az is megkönnyebbítené a dolgokat, ha a mester által említett gócpontokat nyitnám fel (tenketsuk). Hagynom kell, hogy kitörjenek a bennem lakozó villámok és megformálhassák a testem körüli burkot. Így sikerülnie kell! ~ Gyorsan ismét kiinduló pozícióba helyeztem magam. Chakra képem magam előtt lebegett, ahogy mozgásba lendítettem a villámmal átitatott chakra áramlatot. Tovább tartott e próbálkozásom, mint az előző. Megfontoltabban, jobban koncentrálva végeztem a lépéseket, egyiket a másik után, nem akartam újabb sérüléseket okozni saját magamnak. Éreztem minden egyes porcikámban a felgyülemlő elemi erőt majd elérkezett az idő.
- Raiton Ninpo: Raigeki no Yoroi! – Szólaltam fel a kézjelek után. A belső bugyogást egyszerre ürítettem ki chakra gócpontjaim mindegyikéből. Az eredményre még én sem számítottam amint körülöttem minden irányba kitört egy-egy villámnyaláb. Kecses táncukkal végigszáguldtak a gyakorló teremben majd foltnyi égésnyomot hagyva maguk után, elbújtak a falakba becsapódásuk helyszínén. Lihegve néztem körbe a teremben, távolról felmérve a kiosztott károkat. Hagemitsu sensei most az egyszer váltotta le boldog, lelkesítő mosolyát egy komor, mi a fenét csinálsz nézésre, ahogy elém emelte két helyen is megszenesedett köpenyét. Lassan kezdett összeállni a kép, hogy mit is csinálok rosszul.
~ Lehet, mégis tudnám irányítani a villámokat ha fenntarthatnám a folyamatos keringést nem csak magamon belül hanem a testem felszínén is. Fenntartva a kontrollt és végre engedelmességre bírni villámaim. Igen ez lesz az! ~ Bíztattam magam majd ismét munkának láttam, de ezúttal egy kis segítséggel.
- Raiton Kaitou! – Szaladt rajtam végig tetőtől talpig egy halvány villám, majd a gyors kézjelek után újra próbálkoztam. Lehunyt szemmel harmadik próbálkozásomra eddigi tapasztalataim mindenét beleadtam, nem emlékszem mikor voltam képes ekkora energia átmozgatására és kordában tartására. Megnyitottam elmém és kiengedtem felszínem minden pontjára ugyan azt a kevert mennyiségű chakrát. Kezeim ökölbe szorultak s szemem kitárult. ~ Most sikerülni fog! ~
Raiton Ninpo: Raigeki no Yoroi!
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Ápr. 10 2016, 16:40

Hagemitus sensei csak figyeld téged miközben próbálkozol és közben kicsit hátrébb is lépett teret adva neked. Feltételezhetően ő is tudta, hogy ez egy nehéz technika, de így talán, hogy ez lesz az első igazi raiton technikád az elem feloldás óta, talán még nehezebb feladat. Minden próbálkozással és minden kudarccal egyre közelebb kerültél a megoldáshoz. Az elv amin elindultál nagyon is jó volt, azonban lehet, hogy egy kissé túlzásba estél a nagy sietségben. Aztán amikor megnyugodtál és harmadszorra próbálkoztál, akkor már kezdtél ráérezni a dolog lényegére. A technikát harmadszorra még nem sikerült tökéletesen véghez vinni, azonban már a célegyenesben voltál.
- Ez lesz az fiam jól csinálod. Egy dolgot azonban tanácsolnék mielőtt megpróbálkozol újra. Ne próbáld a villámokat száz százalékosan uralni. Egyszerűen még nem vagy azon a szinten, de nincs ezen mit szégyellni. Idővel meg fogod tudni csinálni azt is. Most csak a chakrád segítségével irányítsd őket és hagyd, hogy "körözzenek" körülötted. Nem kell teljesen az irányításod alá vonnod. A villámok amiket létrehoztál a chakrádból igazából még ebben az esetben inkább kicsit gyengébb elektromos kisülések amelyek szikráznak és úgy viselkednek akár egy villám. Csupán csak egy bizonyos szintig kell megszelídítened őket. Na próbáld újra. 
Azzal Hage ismét hátrébb lépett és helyet hagyott neked a próbálkozásra...
Másnap reggel amikor felkeltél Hagemitsu tanácsára visszatérhetsz gyakorolni a technikát az alaksori gyakorló terembe. Ha ezt teszed akkor ott találod Kazuyát és a senseit. 
- ...igen pont sikerült még találkoznom vele és elmondtam neki rólunk mindent amit jelenleg tudnia kell. Igazság szerint azt szeretném, hogy magától jöjjön rá a dolgokra és a saját útját járja. Ahogy annak idején az anyja ő sem tudja a neki "kijelöl" utat járni, de nem lesz ezzel gond... Áh Yori! Jó reggelt. Sajnálom, hogy tegnap reggel elrohantam. - Mondja feléd fordulva Kazuya. - Hallom Hagetól, hogy elég szépen fejlődsz és egész gyorsan tanulsz. Emlékeztetsz valakire... Mutasd mit tanultál!

// Volt egy kisebb időugrás. A technika még Hagemitsuval sikerül, de után menj el aludni és másnap reggel folytasd ahonnan ahol én abbahagytam. Nagyjából egy 40 sort kérek! //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Kedd Ápr. 12 2016, 16:19

A technikám sikerült, bár sok időm nem volt az ünneplésre. Hagemitsu félbeszakította a procedúrát, látta, hogy az utolsó pár méteremen már senki sem előzhet meg. Elismerő szavai és egy ilyen szintű Raiton használótól kapott ötletek segítettek az utamon maradni.
~ Nem kell a maximumra törekednem, és ahogy a sensei mondta, ne próbáljam teljes mértékben rabigába taszítani a villámokat. ~ Úgy éreztem kellett ez az útbaigazítás, bár rendkívül kimerült voltam. Chakrám végkimerültsége utolsó morzsái, még egy lehetőséget nyújtottak, hogy áttéphessem a technikám és köztem álló célvonal szalagját. Mesterem tanácsait figyelembe véve, azokkal együtt próbáltam meg ismét a jutsu kivitelezését. Kiterjesztettem chakrám és egy gyenge gátat szabva szabadjára engedtem villámjaim egymásba fonódó hálóját. A villámok akárcsak egy bebábozódni készülő hernyót vettek körbe. Egy pillantást vetettem a tekintetem elé emelt karomra mely kék fényében szinte elvakított, majd hirtelen minden sötétségbe borult.

             Ismét egy fekete, kék aurás alak torzult mása hömpölygött előttem.
 Szellemként suttogott, de nem tudtam kivenni mit is akarhat. Arcát immár nem takarta maszk, tekintete békésnek és céltudatosnak tűnt. Lágyan suhant a végtelen mezőkön, s a Nap sem tántoríthatta táncától.


A birtok egyik tágas szobájában ébredtem, ahogy a friss ágynemű kellemesen simult bőrömhöz. Végig tapogattam magam, felfedezve a kötéseket mik gyakorlásom sebesüléseit takarták el a külvilágtól. Ismét álmodtam, de már nem rémeket, inkább valami életrevalóbbról. Valamiről mi már nem a múltból kísért, inkább a jövőből tekint vissza a jelenbéli énemre. Mégis csak a hatalmasok üzenete lehet mindez kik már oly sokszor szólítottak meg, érthetetlen nyelvükön. A kényelmes ágyból kikászálódva, pár percbe telt elkészülnöm majd egyenesen a gyakorló pálya felé vettem az irányt. Biztos voltam benne, hogy Hagemitsu sensei már régóta talpon van és csak rám vár. Pár kép ugrott be a csigalépcsőkön lefelé menet, valamilyen rendkívüli érzésről és arról mintha már el is sajátítottam volna a Raigeki no Yoroit. Kipihentnek és erőteljesnek éreztem magam ez nem vitás, de az utolsó próbáról nem maradtak emlékképeim.
                A terem a lépcsők utáni folyosó végén helyezkedett el. Az ajtaja felé egy ismerős hang ütötte meg a fülem. Ez Kazuya, visszatért! Tértem be a pályára szótlanul hallgatva még beszélgetésük záró mondatait. Összefüggéstelennek véltem, bár csak a reggeli tompaság lehetett az oka.
- Jó reggelt, Kazuya, Hagemitsu sensei. – üdvözöltem mindkettőjüket amint rám terelődött a figyelmük. Kazuya felém fordult a tőle és Hagetől megszokott formában majd arra kérlelt, mutassam be eddigi tanulmányaim. Furcsán éreztem magam, de kellőképp magabiztosan álltam ki kettejük elé. A lépcsőről lefelé jövet érzett furcsaság ismét elkapott. Próbáltam nem túl nagy feneket keríteni a dolognak, s belekezdtem a technika feloldásába. Az elmúlt nap minden tudását ötvöztem. A chakrám úgy keringett bennem akárcsak egy frisséletű forrás mely csak az én szavaimnak engedelmeskedve árasztja el kristályvizével medrét. Tenketsuim lassan felnyíltak és a villám elemmel kevert chakrám elkezdte bevonni a testem minden egyes pontját. Belső szemlélőként annyit láttam, hogy Kazuya és a sensei is kezüket szemük elé helyezik és próbálják hunyorogva nyomon követni a technika végkifejletét.  Nem tudtam, hogy valós emlék-e a tegnapi, de kezeim magam elé emeltem, melyeket teljesen körbejárt az elemi chakra cikázó villámhada. Mégis csak igazat álmodtam, én voltam a fekete alak a réten a kék aurában és ez maga a Villámcsapás Páncélja. A technikát még pár pillanatig fenn tartottam, majd szerte foszlott a sercegő páncél. Kíváncsian fürkésztem a két férfi tekintet és vártam mindkettejük reakcióját.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Ápr. 17 2016, 19:51

Amikor már éppen befejezted a technikát és a saját látványodtól még te is meglepődtél, akkor hallottad meg, hogy valaki határozottan tapsol a teremben. Ez a valaki pedig nem más mint Kazuya akinek a szemében apai büszkeséget vélsz felfedezni. Elképzelhető, hogy az ex Kenshiro vezető egykor minden kis klántagra így tekintett, ám most csak te voltál neki, de úgy tűnt valóbann elégedett a teljesítményeddel. Hagemitsu sensei azonban ennél sokkal kritikusabban figyelte az eseményeket. 
- Figyelj Yori szerintem ezt azért még kéne gyakorolnod mielőtt éles helyzetben használnád. Bár az elején láttam, hogy követed a tanácsaimat és nem próbálod teljesen kontrollálni a villámokat, de a technika végén amikor megpillantottad saját magadat ismét kiestél a gyakorlatból és azért kellett leállítanod a technikát mert valamilyen okból fogva ismét megpróbáltad a saját értelmezésed szerint létrehozni a technikát és ismét nem sikerült úgy ahogy kellett volna. Örülök neki, hogy ráéreztél a lényegre ez azonban nagyon messze van még a tökéletestől. Azt javaslom, hogy lássunk is neki a gyakorlásnak ahelyett, hogy itt lopjuk a napot. Kazuya te pedig fejezd be a dicséretet mert azért ennyire nem nagy áttörés.
- Figyelj öreg barátom tudom, hogy valahol igazad van és inkább vaskalaposan kell bánnunk a jövő nemzedékével nekem ez azonban egy személyes siker a jövő generációinak Kenshiroi valamilyen sikert érnek el. 
Eközben észrevetted, hogy egy ronggyal letakart tárgy hever az egyik zsámoly szerű akadály tetején. A végéről pont lelógott a rongy és láttad, hogy egy kard hüvely az. Valahonnan ismerős volt neked ez a kard de nem tudod még pontosan honnan. Mintha korábban láttál volna egy ilyet vagy hasonlót...
- Áh látom meg tetszett a kard amivel visszatértem? Nos Yori azt ki kell érdemelni, hogy ez a kard a te tulajdonod legyen, de biztosíthatlak róla fiam, hogy jó úton haladsz, hogy valóban te legyél a méltó örököse ennek a pengének...
Azzal Kazuya búcsút intett nektek és felvitte a szablyát a villába, ahol elzárta azt a kíváncsi szemek elől te pedig tovább gyakorolhattál Hagemitsu senseiel!

// Köszönöm szépen a játékot. A jutsut sikeresen elsajátítottad amint egy illetékes staff is áldását adja rá. Értesíteni fogok egy admint, hogy lesse meg és zárja le a tanulásod a jutalmazásod is akkor esedékes. Különben szép játék volt és örülök, hogy ismét velünk játszol. Tartsd meg ezt a jó szokásodat! Smile //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Ápr. 26 2016, 17:18

// Ellenőrzés: Írd fel a technikát, Yori. Ezen felül +5 chakrát is, mert hangulatos volt az elgondolása a kivitelezésednek. //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ishihara Aki Vas. Május 22 2016, 02:45

// Kenshiro Izuna//


Kicsit magányosan teltek számodra az utóbbi idők. Végre megérkeztetek a Kenshiro birtokra, azonban nővéred, Mika hamar elhagyta a házat, mivel már el is indult első küldetésére. Kicsit fura volt, hogy még csak éppen, hogy betettétek a lábatokat eme új helyre máris kiküldték. Talán nem is ez bántott, sokkal inkább az, hogy te nem mehettél és most a nagy üres házban kell lógatnod a lábad. Máskor is volt, hogy Mika elhagyta a házat, mikor küldetésekre ment, azonban akkor legalább szüleid, vagy ismerőseid ott voltak, akikkel tudtál beszélgetni, vagy valami érdekes elfoglaltságot művelni. Itt viszont más a helyzet. Rajtad kívül szinte senki nincs a házban, ezen felül nem is ismersz egy lelket se erre, akikkel szót tudnál váltani. Egyetlen, akit valamennyire ismersz, Kazuya, aki idehozott titeket. Azonban még vele se nagyon volt alkalmad elbeszélgetni, hisz ő is el volt foglalva mindenféle dologgal. A terasz fapadlóján üldögélve lógatod a lábad, miközben a kellemes tavaszi napsugár süt rád. A fák szépen zöldelltek és egy-két helyen különböző virágok nyíltak a kertben. Láthatóan nem törődtek sokat a kert gondozásával. Nem voltak szépen rendezett virágágyások, vagy hasonló, épp csak annyi munka volt belefektetve, hogy a házat ne lepje be a fű és gaz. Hamarosan ezt a csöndes, ugyanakkor nagyon unalmas időzést léptek zaja törte meg. Ahogy hátrapillantasz rögtön meg is látod Kazuyát, aki épp most lépett ki a mögötted lévő ajtón.
- Óh! Mi a helyzet Izuna? Látom kicsit le vagy törve.
Nem kellet sok az idős férfinak, hogy észrevegye rajtad, hogy nem vagy túl elégedett a mostani dolgokkal. Egy teljesen új környezetbe, távol az otthontól és családtól ez érthető is. Nem is beszélve arról, hogy valószínűleg nővéred épségéért is aggódsz egy kicsit.
- Mit szólnál ha gyakorolnánk egy kicsit? Az mindig jót tesz, ha gondok gyötörnek, mert egy kicsit kitisztíthatod az elmédet. Mikától hallottam, hogy föld elemű vagy. Mit szólnál ha tanítanék neked egy új jutsut?
Arcán kedves mosoly jelent meg, ahogy kicsit megsimogatta a fejedet, majd lelépett a teraszról egyenest a fűbe.
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Tanulás

Témanyitás  Kenshiro Izuna Vas. Május 22 2016, 12:16

Hosszú utazásunk eredményeképp megérkeztünk a Fű Oszrágába, azon belül pedig a Kenshirok birtokára. Egy hatalmas villa tárult elém, nem is hittem a szememnek. Nem éltem szűkösen a szüleimmel sem, de ez minden várakozásomon túlmutatott. Kazuyával és nővéremmel oldalamon szíves fogadtatásban részesültünk és a ház minden előnyét kiélvezhettük. El sem hiszem még igazán, hogy ez az otthonom. Ami viszont váratlanul ért, hogy alig tettük be a lábunkat a birtokra és Mika már el is hagyta azt. Állítása szerint ez nekem túl veszélyes és nem akarja, hogy bajom essen. Tudok magamra vigyázni, nem is értem minek ez a nagy felhajtás! Ha hazajön addig fogom rágni a fülét, míg el nem visz a következőre. Én ráérek.

Most viszont üres a ház. Eddig is volt olyan, hogy Mika elment egy-két küldetésre és én egyedül maradtam, de akkor ott voltak a szüleim vagy épp az az idióta Mamoru. Nagyon hiányoznak. Igen, még az a lüke is. Nem is értem magamat, azt hittem soha nem hiányozna nekem, erre tessék. Ugyan a házban nem vagyok egyedül, de mégis nagyon egyedül érzem magam. Kazuyával néha váltok egy szót, de Ő is inkább bele van merülve a saját dolgaiba. Bár Mikáról tudom, hogy erős lány, azért aggódom érte, hogy épségben hazatérjen.

Nem volt mit tennem, ezért a természetbe burkolóztam. Kiültem a teraszra és éreztem, ahogy a napsugarak táncot járnak bőrömön és a szellő borzolja a hajam. A fák susogása megnyugtató volt, nagyon is kellemes. A látvány is szép volt, ami elém tárult. Jobb híján már azon gondolkoztam, hogy a fűben elbújt vadvirágokból koszorút fonok, de egyelőre még nem határoztam el magam a tettlegességre. Jól is tettem, mert a következő pillanatban léptek neszére lettem figyelmes. Ahogy hátrafordultam Kazuya képe tárult elém. Igyekeztem valami ábrázatot varázsolni az arcomra hogy ne lássa, rosszul érzem magam a birtokon, de úgy látszik ez nem sikerült. Érdeklődte, miért vagyok letört. Gondolkoztam mi is lenne a megfelelő válasz, de annyi minden nyomasztott, hogy nem tudtam röviden összefoglalni és nem szeretnék neki panaszkodni. Nem várta meg míg válaszolok és már elő is rukkolt egy ötlettel. Szememben csillogás jelent meg az új jutsu hallatán.

- Nagyon örülnék! - felelném lelkesen egy nagy mosollyal az arcomon. Ő is mosolygott, majd megsimogatta a fejem és lelépett a teraszról. Áhítattal figyeltem az öreget és minden mozdulatát. Szinte nem is tudtam nyugton ülni, annyira kíváncsi voltam az új technikára.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ishihara Aki Hétf. Május 23 2016, 00:40

Láthatóan nagyon megörültél Kazuya szavainak. Az új technika tanulásának lehetősége nagy lelkesedéssel töltött el. A férfi lelépett a teraszról, majd intett, hogy te is gyere. Mikután felálltál rögtön neki is kezd.
- Első sorban bemutatom neked a technikát. Aztán majd elmagyarázom neked, hogy miként is működik. Új jutsut tanulni sose egyszerű, így valószínűleg nem fog elsőre menni, de ne hagyd, hogy ez kedvedet vegye. Egy ninja mindig kitartó kell, hogy legyen, csak így válhat erőssé.
Kezei hirtelen kézjeleket kezdtek formálni, majd látod, ahogy szépen lassan a föld alá süllyed és teljesen eltűnik. Alig pár másodperc telt el, majd hirtelen alattad egy kéz jelent meg, elkapta a lábadat és elkezdett lefele húzni. Sok mindenre számíthattál, de erre talán nem, így eléggé megijedtél ennek hatására, de akárhogy is próbálsz szabadulni nem megy. Egy pillanattal később, már nyakig vagy a földben, mindössze csak a fejed lóg ki. Ahogy felnézel láthatod, hogy Kazuya ott áll és nézz le rád.
- A jutsu neve Doton: Shinjou Zanshu no Jutsu. Alapvetően nem egy erős technika, de ha megfelelően tudod használni, akkor könnyen csapdát lehet állítani vele az ellenfeleid számára. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy olyan ellenfél ellen, aki jártas a föld elem használatába, nem ér éppen sokat. Azonban egy jó meglepetést még talán így is tudsz okozni nekik. Gyere, segítek kimászni!
Újabb kézjeleket mutogatott el, majd a földre helyezte a kezét. Körülötted a föld megnyílt annyira, hogy kényelmesen ki tudj mászni, persze Kazuya rögtön nyújtotta a kezét, hogy segítsen neked.
- Szóval, első sorban azt kell megtanulnod, miként tudsz lemenni a föld alá és ott mozogni. Miután elmutatod a kézjeleket, a chakrádat a földbe kell irányítanod és ennek segítségével utat nyitni magadnak. Igazából ennek helyes megtanulása az, ami a legnehezebb dolog a technikában, azonban bízok abban, hogy hamar rá fogsz érezni.
Miután egyesével megmutatta, hogy mely jelekre is van szükséged, egy kicsit hátrébb lépett és figyelte, hogy miként csinálod a technikát.
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Tanulás

Témanyitás  Kenshiro Izuna Hétf. Május 23 2016, 15:33

Kazuyával tartottam egyenest a fűbe. Észre sem vettem, de toporogtam izgatottságomban. Ekkor azt mondta, demonstrálja nekem a jutsut. Na végre! Valaki aki nem a nagy halom elmélettel kezdi a tanítást, hanem egyből a lényegre tér. Kezei kézjeleket mutattak és a talaj szilárdságára fittyet hányva szépen lassan a földbe süllyedt. Ennyi lenne mindössze, hogy elrejtőzök a föld alatt? Hát ez... csúcs. Ennél azért kicsit komolyabbra számítottam, mondjuk hogy nagy földdarabokat vágok az ellenfél arcába. Értem én, hogy az alapoknál kell kezdeni, de nem szeretném erre fecsérelni az időmet. Felvont szemöldökkel várakoztam, hátha történik valami ezen kívül.

Ekkor a szívverésem megugrott, amint egy kéz szorítását éreztem a lábamon. Próbáltam kihúzni, de semmi haszna nem volt. Megragadott és játszi könnyedséggel berántott a föld alá. Ugyan nem teljesen, a fejem kikandikált a talajból. Azzal a lendülettel Kazuya ki is emelődött és a föld felszínén állt. Kellemesen csalódtam, hisz nem is olyan haszontalan ez a technika, mint elsőre gondoltam. Sőt, kifejezetten hasznomra válhat, mert az ellenfél ilyenkor harcképtelenné tehető, ha jól időzítek. Egy "Azta!" hagyta el a számat, talán hangosabban is, mint kéne. Alig várom, hogy megtanulhassam ezt a technikát. Ezt majd be kell játszanom Mikával, amikor hazaér. Kíváncsi leszek az arcára. Bár valahogy ki is kéne szednem onnan... Na de mindegy is, ráérek ezen majd akkor aggódni. A férfi ekkor elkezdte az előadását. Ez eddig oké, de velem most mi lesz? Próbáltam mozogni, de a föld annyira szorosan tartott, hogy akármennyire is szerettem volna nem szabadultam. Kénytelen voltam végighallgatni az oktató blablát. Tehát lefejező technika, elég találó név. Milyen igaz, könnyedén le lehetne vágni így akárkinek a fejét. Csapda, meglepetés... Gyerekjáték! Legalábbis remélem...

Amint befejezte az előadást kézjeleket mutogatott és a földre tette a kezét. Ennek hatására a föld szorítása elengedett és széttárult körülöttem. Kazuya kezébe kapaszkodva kimásztam a gödörből, majd ellátott egy utolsó jó tanáccsal, miszerint a földbe áramoltassam a chakrámat. Ez nem is tűnik olyan bonyolultnak. Mindjárt kiderül. A kézjelek egyenkénti memorizálása után neki is láttam az első próbának. Elmutogattam őket és a chakrát végigvezettem a testemen, mígnem elért a talpamig. Ez könnyen ment, hiszen még otthon elsajátítottam a vízen és függőleges terepen való megmaradás technikáját. Ezúttal viszont nem csak arra kell koncentrálnom, hogy a lábamba, hanem hogy a földbe terjesszem a chakrám. Szemem lehunynám és várnám, hogy mi lesz az eredménye ennek.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ishihara Aki Hétf. Május 23 2016, 16:06

Kazyua rögtön demonstrálni is kezdte a jusut. Te izgatottan figyeltek, hogy mi sül majd ki belőle. Valami komolya jutsura számítottál, amivel képes vagy esetleg köveket dobni az ellenfeled arcába, azonban lelkesedésed hamar letört, mikor a férfi szimplán lesüllyedt a föld alá. Nem éppen erre számítottál, emiatt kicsit csalódottnak érezted magad, azonban ez hamar megváltozott, mikor Kazyu a föld alól megragadta a lábadat és berántott. Bár tény, hogy nem éppen a legerősebb támadó jutsu, ugyanakkor sok lehetőség rejlik benne, amit te is rögtön megláttál. Emiatt kicsit megint lelkesebb lettél. Míg a föld alatt voltál, mestered elmagyarázta a jutsu alapjait. Bár türelmetlen voltál és már csináltad is volna a dolgokat, lévén, hogy a föld alatt volt tested nagy része és egy porcikádat se tudtad mozgatni, kénytelen voltál végighallgatni a mondandóját. Ezek után kiemelt és elmagyarázta az elméleti részt. Látszott rajtad, hogy nem igazán vagy az az ember, aki szereti ezt a sok unalmas, száraz dolgot hallgatni, ugyanakkor enélkül elég nehéz dolgod lenne. Miután minden megvolt neki is láttál a technika kivitelezésének. Chakrádat a lábadba vezetted, miközben elmutogattad a szükséges kézjeleket. Mivel a föld elem feloldást már régebben elvégezted, így volt némi fogalmad arról, hogy miként is használd az elemi chakrádat, azonban még egyetlen ehhez kapcsolódó technikát se tanultál, így ez egy kicsit nehezen megy. Érezted, ahogy a chakra beleáramlik a földbe, majd lábad szép lassan lekezd süllyedni. Ez nagy örömmel töltött el, de ugyanebben a pillanatban észrevettél valamit. A tested nem süllyed tovább, ehelyett sikerült a lábadat csapdába ejtened. Először erővel próbáltad kihúzni, de láthatóan a kemény talaj szorítása nem akarja engedni a lábadat.
- Nyugi, Izuna! Nem kell megijedni. Vegyél pár mély lélegzetet és koncentráld újra a chakrádat a földbe! Ezzel képes leszel azt a megfelelő módon irányítani és kiszabadítani a lábadat, vagy éppen még mélyebbre süllyedni ha szükség van rá. Figyelj arra, hogy ne veszítsd el a józan eszed, mivel ha pánikba esel, akkor könnyen a föld alatt ragadhatsz. Nem félj, ha ez megtörténne, én azonnal kihúzlak.
Kazuya szavai kicsit megnyugtattak, hogy nem kell mitől félni. Tény, hogy a technikának megvannak a maga veszélyei, de ezeket meg kell tanulni legyőzni, nem pedig megijedni tőlük.
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Tanulás

Témanyitás  Kenshiro Izuna Hétf. Május 23 2016, 17:54

Örömmel nyugtáztam, hogy a lábam elkezdett süllyedni a föld alá. Talán túlságosan is, mert ugyan kiválóan lesüllyedt, de nem igazán szándékozott továbbhaladni. Az eddig lehunyt szemem felpattant és ficánkolni kezdtem. Szerettem volna a lábaimat kiszabadítani, de mindez eredménytelen volt. Kazuya látva kínlódásom lenyugtatott és figyelmem ismét neki szenteltem. Tanácsai jogosnak bizonyultak.

A tónál való edzésemnél is Mamoru vonta el a figyelmem és nem tudtam higgadtan odafigyelni a tanulásra. Nincs más dolgom, mint kizárni minden gondolatot és zavaró tényezőt - nem mintha lenne - majd megpróbálni a legjobbat kihozni magamból. Sajnos eléggé hirtelen akarok túllendülni a dolgokon, mert türelmetlen vagyok. Ezzel együtt pedig hamar fel lehet hergelni, ha valami nem úgy jön össze, ahogyan szeretném. Sőt, ha jobban belegondolok még saját magamat is fel tudom hergelni... Viszont be kell valljam, a gondolat megrémisztett, hogy a föld alatt maradhatok. El is hessegettem annyival, hogy az öreg majd biztos kiszedne, ha ez így alakul. Az előbb is szétnyitotta a földet, semeddig nem tartana neki ezt még egyszer megtenni.

Most másszak ki, hogy tiszta lappal kezdhessem vagy haladjak tovább? Ha már ennyit elértem, butaság lenne elölről kezdeni az egészet. Elhatároztam magam. Arcomra elszántság ült ki. A chakrát a földbe irányítanám és igyekeznék még jobban besüllyedni a föld alá remélve, hogy nem esek a talaj kelepcéjébe. Ha ez így lenne, ezúttal nem ijednék meg, csak félbeszakítanám majd ugyanúgy folytatnám a folyamatot.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ishihara Aki Hétf. Május 23 2016, 19:00

Mikor lábaid beragadtak a földbe, a pánik eluralkodott rajtad egy kicsit, azonban Kazuyának rögtön sikerült kicsit megnyugtatnia. Újra összeszeded az erődet, majd a földbe koncentrálod a chakrádat. Láthatóan azonban nem szabadulni akarsz, sokkal inkább folytatod amit elkezdtél. Szeretnél már túl lenni rajta, kicsit türelmetlen vagy. Ahogy áramoltatod tovább a chakrádat érzed, hogy a föld újra megnyílik alattad és te még mélyebbre süllyedsz. Eddig jól haladsz, azonban a nagy része még hátra van. Mozgásod kicsit lassabb, mint Kazuyáé volt, de legalább folyamatos. Tartva attól, hogy megint beszorulsz, megpróbálod a lehető legjobb koncentráló képességedet elővenni. Szép lassan a felső tested is eltűnik a föld alatt, de ekkor újra megszakadt a kapcsolat. Mindössze a fejed látszott ki. Kazuya ezen felnevetett.
- Hát, most úgy nézel ki, mint aki saját magán használta a jutsut.
Szavai kicsit zavaróak voltak, ugyanakkor igaza volt. Továbbra se adtad fel, újra koncentrálni kezdtél és szép lassan süllyedni a föld alá. Végül sikerült teljesen eltűnni, azonban ekkor egy újabb probléma ütötte fel a fejét. Mégpedig, hogy ijesztően sötét van odalenn. Ez természetes, ugyanakkor valamiért nem erre számítottál. Az idős férfi bemutatójából az jött le, hogy elég könnyű manőverezni, de jelen esetbe elég nehéz ezt elhinni. A felszínről egy hangra leszel figyelmes.
- Jól van, Izuna! Gyere ki!
Ahogy bementél, ugyanúgy ki is tudsz jönni, már egész jól megy a mozgás része a dolognak.
- Na szóval! A technika alapja már megy. A föld alatt ugyanúgy képes vagy utat nyitni magadnak, mint ahogy lemész. Ugyanakkor a következő nehézség az, hogy miként találod meg az ellenfeledet. Ha egy helyben áll és szinte biztos, hogy egy lépést se fog mozdulni, akkor a távolság alapján be lehet lőni az ellenfél pozícióját, ugyanakkor ez nem túl hatásos módszer. Ráadásul nincs rá garancia, hogy nem fog mozogni. Ami csinálnod kell most, hogy a föld alá lemész, majd a chakrádtat végigáramoltatod rajta. Próbáld meg annyira kiterjeszteni, amennyire csak tudod. Ha ez sikerül, akkor képes lehetsz a föld rezgéseit felvenni, és értelmezni azokat. Lényegében képes leszel látni a föld alatt is. Ez nem éppen egy könnyű feladat, ugyanakkor nem kivitelezhetetlen. Most menj le, és próbálkozz, addig, míg nem sikerül érzékelned engem! Itt fogok járkálni a kertben, hogy egy kicsit megkönnyítsem a dolgodat.
Miután elmondta ezt neked, elkezdett céltalanul sétálgatni.


//Írj egy kicsit hosszabb postot, ahogy próbálkozol az érzékeléssel, majd végül sikerül és kijössz a föld alól.//
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Tanulás

Témanyitás  Kenshiro Izuna Kedd Május 24 2016, 12:34

Mikor elhatároztam, hogy tovább folytatom a süllyedést a föld lassan bekebelezett. Bár nem olyan iramban, mint ahogy Kazuyát, de legalább eredménnyel járt a próbálkozásom. A felsőtestem is egyre mélyebbre hatolt, mígnem a fejemen volt a sor. Itt csak úgy, mint az előbbieknél megszakadt a kapcsolat. Kazuya ezt igazán viccesnek találta, én már annál kevésbé. Ráncoltam a homlokom és elhúztam a szám. Felnevetett és közölte, hogy most pont úgy nézek ki, mint aki a saját jutsujában esett csapdába. Ahogy ezt kimondta belegondoltam és én is kuncogtam egyet, hiszen igaza van.

Viszont most nem kezdhetem elölről az egészet. Újra belevágtam a folyamatba és koncentráltam. Mielőtt elnyelhetett volna a föld vettem egy nagy levegőt és görcsösen hunytam le szemem, mintha csak víz alá készülnék merülni, várva az eredményre. Sikerült lejutnom a felszín alá, ez eddig teljesen rendben van. Azt viszont senki nem mondta nekem, hogy a föld alatt ilyen sötét van! Ezért a kijelentésért meg engem is nyugodt szívvel nyilváníthatnának sötétnek... Őszintén szólva bele sem gondoltam, hogy itt ez lesz a helyzet. Most mit tegyek? Az öreg mégis hogy csinálta akkor ilyen könnyedén?

Hang csengése ütötte meg fülemet, Kazuya is nyilván tisztában volt azzal, hogy nem leszek képes megoldani a feladatot. Akkor miért nem szólt nekem? Ahogy lementem ugyanúgy képes voltam vissza is kerülni a föld felé. Láthatólag nagyon feldúlt voltam, de hangot nem adtam neki mert hogy hangzana az hogy: "Miért nem mondtad, hogy sötét van a föld alatt"? Remélem valami nagyon bölcs tanáccsal hozakodik elő, különben leülök a teraszra és egy tapodtat sem teszek azért, hogy megtanuljam ezt a technikát. A javaslatára nem is gondoltam volna. Mindössze annyi a teendőm, hogy a chakrát végig kell áramoltatnom rajta. Találomra igen nehéz lenne bemérni az ellenfél helyzetét, de ez így már teljesen más. Konkrétan a chakrámmal fogok látni. Hát persze, így már világos! Asszem...

Újfent nekirugaszkodtam a dolognak. A feldúltságomat levetkőzve igyekeztem legjobb tudásom szerint koncentrálni. Noha még túlzás, hogy tapasztaltan, de sokkal jobban ment a lesüllyedés  folyamata. Elnyelt a föld, majd a chakrám szélesen kiterjesztettem a földben és felszivárogtattam annak felszínére. Legalábbis úgy gondolom, hogy ezt tettem. Hirtelen érezni kezdtem. Felfigyeltem a léptekre. Meglepően könnyednek és gyorsnak hatottak, de biztosan a föld tompítja ennyire a hangzást. A gyorsaság meg... hát öreg, ezt mindennek nevezném csak nem járkálásnak. 

Magabiztosan mértem be a pozíciót és egy lépéssel elé igyekeztem, majd a megfelelő pillanatot kivárva a kellő koncentrációval és egy határozott mozdulattal felnyúltam a föld alól. Az eredmény meglepett. Lábnak ez eléggé pici és kifejezetten szőrös volt. Bár nem ítélkezem, de ez azért még nekem is túlzás. Hajtott a kíváncsiság, ezért kiemelkedtem a föld alól szorongatva a kapásomat. Alaposan szemügyre vettem a zsákmányt, ami egy mókust merített ki. Mondanom sem kell, nem igazán örült annak, hogy én fogva tartom, ezért mocorgott a markomban és fogait belémvájta. Egy kisebb "Aúúúú" hangoztatása keretében elengedtem a kis teremtményt és elszaladt. Az ujjamból kiserkent a vér és végigfolyt. 

Ezzel mit sem törődve felszívtam magam és bizonyítani akartam már nagyon Kazuyának, illetve saját magamnak is. Ismét a föld alá kerültem és ezúttal sokkal figyelmesebben vizsgáltam meg minden tényezőt. Azt hiszem, most Ő lesz az! Nem hibázhatom el! A föld alatti mozgásom lassabb volt, de a férfi léptei is, így megvártam míg csak egy lábbal áll a talajon, majd célba vettem a földön lévő lábát. Sikeresen rámarkoltam és erősen húztam a föld alá, mígnem csak a feje látszott ki, én pedig felemelkedtem a talajból.

- Sikerült! - ujjongtam örömömben - Köszönöm, hogy időt áldozott rám, Kazuya-sama! - adtam hangot hálámnak, de kicsit örültem is neki, hogy visszaadhattam az öregnek az előbbieket. Alig várom, hogy Mika ezt lássa! 
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 4 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.