Kenshiro birtok

+14
Kenshiro Izuna
Ayanokoji Takashi
Ishihara Aki
Shimura Danzou
Namikaze Minato
Uchiha Madara
Kenshiro Yori
Kakuzu (Inaktív)
Hyuuga Emiko
Itanashi
Uchiha Itachi
Kenshiro Yuu
Shiren
Akasuna no Sasori
18 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ishihara Aki Kedd Május 24 2016, 14:03

Elsőre a föld alatti sötétség kicsit meglepett, bár számítani lehetett rá. Hallod, ahogy Kazuya visszahív és bár kicsit durcásan, de kijössz a föld alól. Gyorsan elmagyarázza neked, hogy miként is működik a földalatti navigáció. Nem hangzik túl bonyolultnak, így rögtön újra leereszkedsz, majd ki is próbálod. Chakrádat végigáramoltatod a talajon. Elsőre nem nagyon veszel észre semmit, azonban idővel, mintha kezdene kitisztulni a dolog. Sok különböző mozgást érzel a felszínről. Eleinte kicsit nehéz volt különbséget tenni, aminek meg is lett az eredménye. Szapora mozgást éreztél, és úgy vélted, hogy megtaláltad Kazuyát. Kinyúltál a földből, de amit megfogtál, közel sem az volt, mint amire számítottál. Egy nagyon apró szőrös lábat kaptál el, elsőre tudtad, hogy esélytelen, hogy a férfié legyen az, így kíváncsiságból kinéztél. Egy mókus lábát szorongattad, aki egy cseppet sem örült ennek. Hogy ezt nyomatékosítsa jól bele is harapott a kezedbe, majd mikor szorításod elengedett, jó messzire iszkolt. Kezed enyhén vérezni kezdett, de ezzel nem is törődtél, rögtön újra megpróbálkoztál. Ezúttal sokkal jobban koncentráltál, aminek meg is lett az eredménye. A föld rezgéseiből érezted, ahogy a férfi lassan, megfontoltan lépked. Oda is másztál a föld alatt, majd kezedet kidugtad pont, amikor lépett volna. Bokáját megragadtad és elkezdet húzni, miközben a földet körülötte megnyitottad. Gyors ütembe kezdett a lyukba zuhanni, míg te a maradék kis helyen kiugrottál. Egy pillanat múlva az öreg shinobinak már csak a nyaka látszott ki. Örömödnek rögtön hangot is adtál, majd megköszönted Kazuyának a segítségét. Az öreg elmosolyodott, majd minden nehézség nélkül kimászott az általad kreált csapdából.
- Szép munka, Izuna! Láthatóan elég hamar sikerült elsajátítani a jutsut. Fontos, hogy azért óvatosan használd, hisz sose tudhatod, hogy mire számíts az ellenfeleidtől. Most, hogy ezzel megvagyunk, gyere velem egy kicsit!
Rögtön el is indult a ház felé, te pedig utána. Ott egy szekrényhez sétált, kinyitotta, majd fertőtlenítőt és kötszert vett elő és ellátta a mókus által okozott sebedet.


//Köszi a játékot. Szólok majd egy staff tagnak és amint leellenőrzi a kalandot, rögtön fel is írhatod a jutsut. Ezen felül megajánlok 5 ch-t ezért. //
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Május 26 2016, 13:33

// Ellenőrzés: Írd fel a technikát, Izuna-chan. Ezen felül reálisnak látom a +5 chakrát, megdolgoztál érte! Tetszettek a fantáziadús megoldásaid is! //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Hétf. Júl. 04 2016, 16:49

// Ayanokoji Takashi //

Reggel kialvatlanul ébredtem és akármennyire is próbáltam, nem sikerült visszaaludnom. Különösen fáradt voltam mindenféle ok nélkül, pedig nem mondhatnám, hogy a tegnapi nap folyamán halálra dolgoztam volna magamat. Mégis szívesen aludtam volna át az egész napot, mert annyira eseménytelen minden, mióta Mika elment. Nem adott hírt magáról és bár aggódom érte, de biztos vagyok benne, hogy tud magára vigyázni. Viszont Én is tudok, csak ezt nem akarja belátni. "Túl veszélyes" - na persze! Elég nagy vagyok már ahhoz, hogy megvédjem magamat! Most pedig itt lébecolhatok egy vénemberrel. Ugyan gazdagabb lettem egy technikával és egy kötéssel az ujjamon, de azóta is tétlennek érzem magam. 

Csigákat megszégyenítő gyorsasággal másztam ki az ágyamból és felkaptam magamra a ruhámat. Megtöröltem a szemem és ásítottam egy hatalmasat. Ha valaki látta volna, akkor a gyomromig nyert volna betekintést körülbelül. Apropó, gyomor! Ideje lenne reggelizni. Elmásztam a konyháig és felforgattam valami élelem után kutatva. A ház üres volt, mint általában. Kazuya valószínűleg valamin munkálkodik megint. De nem csak az öregnek, hanem ételnek sem volt semmi nyoma. Végül jobb híján egy alma mellett raktam le a voksomat és lassan elmajszolgattam. Kisétáltam az udvarra és megint csodás idő fogadott. Érezni lehetett a lágy szellőt és a nap erejét a bőrömön. 

Kifeküdtem a fűbe és kémleltem az eget felhők után kutatva. Ha elég sokáig nézek egyet, akkor előbb-utóbb valamilyen formát fedezhetek fel az égen úszó képződményekben. Viszont csak egy probléma volt, hogy sehol egy felhő... De nem adom fel! Akkor is jönni fog egy, Én itt leszek és megfejtem milyen alakú! Meg bizony! Teltek a percek, amik inkább óráknak tűntek és az akaraterőm legyen bármennyire erős, az unalom béklyójával nem tudott mit kezdeni. Addig-addig bámultam a végtelennek tűnő kékséget, hogy álomba szenderültem. A békés szundításomat már egy kevésbé békés ébredés váltotta fel, egy tomboló vihar. Nem győztem feltápászkodni a fűből és berohanni a házba, de így is csurom vizes lettem. Most a semmiből idekerült egy egész felhőhadsereg, bezzeg ha várom... Csodálatos indítása egy újabb csodálatos napnak. 
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ayanokoji Takashi Hétf. Júl. 04 2016, 18:50

// Kenshiro Izuna - Tövises út //


Az eddig eseménytelennek tűnő napod az eső mosta el, de mint mindenben, ebben is meglehet találni a szépet. Ahogy ömlött rólad és ruhádról a víz figyelmes lehettél az ablakon keresztül történő események rejtett üzeneteire. A ninja lét is ily gyorsan váltakozik, hol a nap gyönyörű fénye ragyogja, hol viharfelhők és orkán tépázza. Talán még eszedbe is juthat milyen érzés lehetett nővéreddel elhagyni a családod. Talán még azon gondolatok is megszállhatják elmédet hogy Mika vajon mit csinálhat épp. Talán, de egy biztos. Valaki félbeszakítja előző állapotod, valaki aki ismerős hangon szólal meg.
- Izuna! Jó hogy itt vagy, épp kerestelek. 
Pár pillanat múltán egyértelművé válik hogy az idős Kazuya alakja szólított meg. Nem meglepő hogy nem hallhattad jöttét, hisz mégiscsak egy tapasztalt emberről beszélünk. Amint meglátta hogy tetőtől-talpig az ég édes nedűjében lubickolsz egy apró mosolyt ejtett meg, majd mondandóját nem folytatva egy törölközőt hozott és rád terítette.
- Nos, azt hiszem ez jól fog jönni neked. - Nyújt át egy zsebéből kivett cetlit miután befejezted a szárítkozást. - Egy gyógynövényt kéne felkutatnod. A terület amin át kéne kelned mostanában banditákkal és egyéb zsebmetszőkkel van fertőzve, nem is véletlen hogy a vezetőség inkább minket bíz meg ezzel a feladattal. Elvégre ki akarná pazarolni az embereit ilyen csekély feladatra?
A cetli egy apró rajznak ad otthont. Amint kinyitod, tartalmát mentorod egészíti ki.
- A szirmai belül vörösek, kívül kékek. Nyolc darab kell belőle, a közeli erdőségben találhatóak meg. - Miután összekócolná hajad a törölközőn keresztül, folytatná mondanivalóját. - Nem árt ha jobban felöltözöl... És Izuna, légy óvatos.

Kenshiro birtok - Page 5 13330439-Flower-apricots-hand-drawing-illustration--Stock-Vector


// Ide kérném a következő postot, leírva az itteni eseményekre való reagálást és hasonlókat(pl. felszerelés összeszedése). //
Ayanokoji Takashi
Ayanokoji Takashi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2333
Elosztható Taijutsu Pontok : 75

Állóképesség : 307 (B)
Erő : 800 (S)
Gyorsaság : 800(S)
Ügyesség/Reflex : 500(A)
Pusztakezes Harc : 426 (B)

Tartózkodási hely : Kérdések közt


Adatlap
Szint: S
Rang: Halottnak hitt
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Csüt. Aug. 18 2016, 15:49

// Kenshiro Karu //

Ismét itt vagyok a birtokon az első küldetésem után. Ki gondolta volna, hogy két napig ki leszek ütve holmi gyógynövényektől? Azt hiszem, nem kéne semmit alábecsülnöm. Mindenesetre még mindig kavarognak a fejemben azok a képek, amik a hallucinációm során előjöttek. Lehetséges, hogy egy mélyen belül elnyomott érzés emelkedett felszínre a tudatalattimból? Bármennyire is helyesnek véltem abban a pillanatban a szülőházam elhagyását, most mardos belülről a bűntudat, akárhányszor csak bevillan a fejemmel játszadozó illúzió visszajátszása. Nem szabadott volna otthagynom a szüleimet. Nem tudom, mi lehet velük éppen és csak reménykedni tudok, hogy jól vannak. 

Mika és Yori sem tértek még haza. A nővéremért is aggódom, de biztosan Ő is így érez most. Ha megérkezik, majd elmesélek neki mindent. Mindent, amit átéltem ebben a három napban. A csatangolást az erdőben, a "mentőakciómat" és a férfit, akinek elvettem az életét. Ám a kezeimhez tapadt vérhez egy ilyen világban hozzá kell szoknom. Vagy te ölsz, vagy téged ölnek meg. Borzasztó törvényszerűség, amit a ninjalét hordoz magában. Talán idővel már nem látom ismét lelki szemeim előtt a felrobbant, darabokra szakadt holttestet. Otthonra lelt bennem a félelem és egy elhatározásra jutottam. Meg kell látogatnom a szüleimet. Szökött kunoichiként nem lesz egyszerű feladat ismét betenni a lábam a faluba. De addig nem hagy nyugodni a lelkiismeretem, míg nem láthatom Őket épségben. Remélem Mika is megérti és támogat, sőt elkísér az utamon.

A helyzet az, hogy a lábadozásom után ismét talpon vagyok és a sebeim is el lettek látva Kazuya által. Ő hozott haza az erdőből. Bár a karomon lévő forradást már örök életemben hordozni fogom, puszta ostobaságból. Azt hiszem az ilyenek elkerülése érdekében egy Genjutsu Kai tanulása nem ártana... Az erdős kalandom utolsó tiszta emléke a gyógynövények leszakítása volt. Onnantól minden homályos és kusza. A küldetésem végül teljesítve lett, noha nem tudtam befejezni. Most azonban egyelőre nincs más dolgom, mint várni a nővéremet, hogy épségben hazatérjen.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Aug. 22 2016, 11:50

Legutóbbi kalandod egy kisebb tragédiába torkollott számodra, mert olyan személyeket láttál akik hiányoznak és olyan dolgokat hallottál tőlük amiket legvadabb álmaidban sem tapasztaltál eddig. Vajon mi lehet az otthoniakkal? Ez a kérdés mardosott belülről, de most még Mika sincs a közelben, hogy megbeszéljétek és talán ellátogassatok haza. Az akció koránt sem lenne veszélytelen hiszen ti szökött ninjaként vagytok számon tartva. Bármilyen interrakció a "hatóságokkal" katasztrófális kimenetelű lehet. Ezen kívül azért valamennyire azért sikerült otthonra lelnetek a Kenshiroknál és most már hívhatjátok ezt a házat is otthonotoknak erről Kazuya biztosított mindenkit. Az idősebb Kenshiro hite bennetek töretlen és tényleg megtesz minden tőle telhetőt, hogy segítsen nektek. Azonban a lelki sebeken amiket szereztél sem ő sem Mika sem más nem tud neked segíteni. Ezekkel a démonokkal neked kell megküzdened, talán csak az idő fogja enyhíteni az otthon hiányát és az ebből fakadó fájdalmat. Viszont annyit megtehetsz, hogy megpróbálod elterelni a figyelmed. A konyhában éppen egy tányérral ügyeskedsz amikor meghallod nyílni a bejárati ajtót. Szerencsédre egyre ügyesebb vagy a konyhában és éppen ezért nem ejted le ijedtedben a tányért a kezedből, sem az evőeszközöket amiket a bal kezedben tartasz. Lépéseket hallasz egyre hangosabban ebből arra következtetsz, hogy az a valaki aki az imént belépett a bejárati ajtón a konyha és éppen feléd közeledik. Ebből feltehetően az következik, hogy ismeri a járást a házban. Ki lehet ez, amikor úgy tudod, hogy most szinte mindenki távol van mondhatni a személyzettel együtt csak te és Hama Kanko tartózkodik a birtokon, de ma az öreg is elment a faluba elintézni valamit. Mindenki más házon kívül van még Kazuya is egy küldetésre ment. Talán hamarabb hazaért és együtt csinálhattok valami izgalmasat?
Egy sötét hajú férfit pillantasz meg belépni a helységbe aki rád mosolyog és üdvözlésre emeli a kezét. 
- Üdvözletem! A nevem Haisa Yori és Kenshiro Izunát keresem! Esetleg ha szerencsém van te vagy az?
A fiú nagyjából olyan másfél fejjel lehet magasabb nálad, olyan kései húszas éveiben járhat, sötét haja félig arcába lóg de alatta barátságos barna szemeivel gyorsan végig mér téged akár csak egy leendő mester újdonsült tanítványát. Semmi tolakodó nincs benne sőt, tisztelet tudóan megtartja a távolságot és nem mozdul el a konyha bejáratától amíg nem válaszolsz neki. Ha megszólalsz és bemutatkozol akkor a következő képen felel neked.
- Úgy hallottam, hogy az első küldetésed során átéltél egy kisebb traumát és még meg is küzdöttél valakivel. Én azért jöttem, hogy segítsek neked egy doton jutsu elsajátításában. Kazuya szólt, hogy tehetséges vagy a doton elem használatában és gyorsan tanulsz és szeretné ha megtanulnál egy pár alap technikát mielőtt ismét küldetésre mennél. - A férfi rád kacsint, majd belép a konyhába. - Esetleg ha van kedved együtt reggelizhetnénk. Egy elég hosszú útról jövök és őszintén szólva majd éhen halok. Rég jártam már hazai földön és amióta Kawát már nem edzem azóta különböző kiküldetésekben voltam. Mesélsz esetleg egy kicsit magadról Izuna? Milyen volt az előző küldetésed? Persze ha nehezedre esik hagyhatjuk ezt a témát. Csupán csak szeretnélek megismerni. - Azzal megint rád mosolyog, majd ő is lekap egy tányért és asztalhoz ül.
Amennyiben nem válaszolsz, úgy megvárja amíg bemutatkozol és utána próbál meg hozzád barátságosan közeledni. 


A hozzászólást Kenshiro Karu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 24 2016, 00:57-kor.
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Kedd Aug. 23 2016, 19:34

Az egész ház elhagyatott. Még Kazuya is kitette a lábát otthonról, valami ügyet intézni. Az unalom nagy úr és köztudott, hogy az egyik legalkalmasabb mód a megszüntetésére az evés. A konyhában már egészen jól kiismerem magam. Már ami a terítéshez szükséges kellékek előkotrását illeti. Sőt, egyre kevesebb tányért török össze! Mondjuk lehet csak azért, mert egyre kevesebb van belőle, amit összetörhetek... Most viszont meglepően résmentesen sikerült elővennem egy tányért. Szemhéjam egy csíkká összeszűkítve, gyanúsítóan méregetem közelebbről a fény felé fordítva, nincs-e benne törés, ám látszólag semmi baja. Furcsa. Detektív tekintetem egy tágra nyílt szem váltja fel és egy hevesen dobogó szív. A tányért szaggatott mozgással teszem vissza a pultra és az evőeszközöket rá, majd vágyakozóan az ajtó felé pillantok. Talán Ő lenne az? Magabiztos léptek közelítenek irányomba, én pedig először lassan, majd futássá felgyorsulva rohamozom meg az irányt lelkesedve.

- MIKAA... aa...! - kiáltanám várva-várt nővérem nevét, ám a végén elcsuklik a hangom és eltűnik a szememből a ragyogás, mondhatni elkámpicsorodik a képem, ahogy meglátom a férfit. Alig tudtam lefékezni magam, hogy ne vetődjek a nyakába és adjak neki egy koalaölelést. Azt hiszem furán vette volna ki magát. A sötét hajú fickó magasra emelve kezét üdvözölt, bemutatkozott és valami Kenshiro Izunát keresett. Hogy én vagyok-e? Hát persze hogy én vagyok!

- Üdvözöllek Yori! Bizony, Kenshiro Izuna áll előtted személyesen! - húznám ki magamat elvigyorodva, miközben alig észrevehetően végigmérném Őt. Persze nem olyan gyanúsan, mint azt a tányért. Sötét haja félig eltakarta arcát és ahogy szemébe néztem, egy békésem, barna szemeivel bámult vissza rám. Ránézésre olyan 20 és 30 közé tenném. Nem tűnik rossz embernek. Van valami megnyugtató a kisugárzásában, de lövésem sincs, mi lehet az. Nem tétovázott sokat és a lényegre is tért. Mivel tud az erdőben történtekről, valószínűleg Kazuya lehet a felelős az ittléte miatt. Doton jutsu... Fenntartásaim vannak már a technikákkal. Mi lesz, ha ezeket is gyilkolásra fogom használni? Ledermedek egy pillanatra és bevillan pár kép. A fejemhez kapok és küzdök az emlékeimmel. Észreveszem magam és gyorsan korrigálok, mintha csak az illetlenség váltotta volna ki belőlem ezt a reakciót.

- Milyen udvariatlan vagyok! Kérlek fáradj bentebb! - tusoltam el a helyzetet és betessékeltem a konyha felé intve. Rámkacsintott és befáradt, majd pedzegette, hogy nem jönne rosszul neki egy kis étel. - Örömmel venném, ha csatlakoznál hozzám. Épp unat... Azaz enni készültem. - vakarnám meg a fejem és zavartan nevetnék egyet, miközben oldalra néznék. - Kawa?... - kérdezném kicsit értetlenkedve és pontosítást várva, hogy értsem is, amiről beszél. Közben a már előre elkészített ételt az asztalra helyezném. Semmi extra, csak egy omlett. Eredetileg Kazuyának készült volna a másik adag, de amiről nem tud, az nem fáj. 

- Lássuk csak. 15 leszek nemsokára. Nem szeretem a mókusokat, gonoszak. Van egy nővérem és jó sok szabadidőm miatta. - panaszkodnék - Aggódik értem, azt hiszem. A küldetésem. Nos, a lényeg hogy mostantól gyanúsnak titulálok minden gyógynövényt, aminek túl jó illata van. - ráncolnám a homlokom és nevetve venném kicsit komolytalanabbra a figurát. Nem Ő a megfelelő ember arra, hogy kiöntsem a szívemet nyomó dolgokat, bármennyire is nyugtató a társasága. Amúgy is nehezemre esne beszélni róla. - Ja és a főztöm már jó sok embernek rontotta el a gyomrát. -  vágnám rá lehetőséget sem adva neki a küldetés témájának további boncolgatására. Meg persze érdekel, hogy komolyan veszi-e a kijelentésemet.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Aug. 24 2016, 00:57

Yori egy kicsit megszeppent amikor majdnem a nyakába ugrottál, de aztán a beszélgetés a normális kerékvágásba zökkent és a férfi nyugodtan végig tudta mondani, hogy miért is jött. Azonban a kérdéseidet türelmesen meghallgatta, azonban egy két olyan résznél értetlen arcot vágott ahol csak célozgattál a múlt árnyaira. A shinobi leült veled szemben és szépen hozzálátott a Kazuyának szánt ételnek. 
- Hmmm de finom, és még te mondod, hogy mások rosszul lesznek a főztödtől? Szerintem eléggé alábecsülöd magad kedves Izuna. - Majd a férfi rád mosolygott és közben elővett a zsebéből valamit amit csak úgy hanyag módon az asztalra dobott. - Na hát azt hiszem most végre egy darabig erre sem lesz szükségem. Komolyan már hányingerem van tőle, hogy mindenhol viselnem kell...
Amikor megpillantottad idegességének forrását, talán kicsit furcsállva realizáltad, hogy kusagakurei hitai atét dobott az asztalra. A fémes hang után visszanézett rád és egy pillanatig mintha keresett volna rajtad valami hasonló homlokvédőt, vagy akármit amiről eldönthette, hogy te honnan is származol, de mivel nem járt sikerrel ezért óvatosan megkérdezte...
- Bár azt hallottam, hogy elszöktél a szülőfaludból, de azt nem tudom, hogy pontosan honnan is származol ha szabad tudni? Amúgy Kawa az előző tanítványom ő is Kenshiro, de ez még abban az időben volt amikor Karu és Kazuya próbálták összegyűjteni a megmaradt fiatal Kenshirokat. Tényleg te ismerted Karut? Ő volt az előző vezetője ennek a klánnak akkor még nem nagyon nevezhető csapatnak, de így, hogy most már ti is itt vagytok egyre inkább kezdünk egy klánná formálódni. Azt esetleg szabad tudni miért nem szereted a mókusokat? - Azzal nevetett egy nagyot, de nem rajtad, hanem a megjegyzéseden. - Ne aggódj velem nem kell gyógynövényeket szagolgatnod, amint mondtam azért vagyok itt, hogy egy kicsit bővítsük a doton tudásodat és azt hiszem tudom is, hogy milyen technikát fogok neked tanítani. Mit szólnál hozzá ha a reggeli után kimennénk az udvarra és megmutatnád mit tudsz?
Az étkezés maradéka kedélyesen telt el és Yori jelenléte úgy tűnik, hogy oldotta egy kicsit a hangulatot és kellemes légkört teremtett. Már nem is nagyon gondoltál az előző küldetéseden tapasztalt szörnyűségekre. Aztán miután befejeztétek az evést a fiú felállt és kinyújtóztatta a tagjait. 
- Na akkor azt hiszem, hogy itt az ideje, szóval irány az udvar. Rajtad a világ szeme Izuna mutasd mit tudsz? - Mosolygott rád a fiú és közben hagyott neked egy kis teret, hogy bemutasd mit tudsz. 
Miután végrehajtottad egy általad kiválasztott tárgyon az udvaron a lefejezőt, senseied megtapsolt. 
- Ügyes vagy Izuna ez egy nagyon hasznos technika és kellemetlen meglepetés lehet egy felkészületlen ellenfélnek, de még a tapasztaltabbakat is könnyedén meg lehet vele tréfálni, igaz ha sikerül akkor az egy végzetes tréfa. Viszont amit én akarok tanítani neked az egy kicsit másféle technika. Mond csak ismered a Tsuchi Bunshin no Jutsu // Föld klón technikát?
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Szer. Aug. 24 2016, 16:58

- Akkor még úgy néz ki, hogy nem hat. Várd ki a végét. - vetném oda egy mosollyal, majd oldalra biccenteném kicsit a fejem. Remélem most már tényleg érteni fogja, hogy vicceltem az imént is. Alábecsülni magam? A legtávolabb álljék tőlem. A férfi ekkor hanyagul vetett egy szövetdarabot az asztalra, mely egy fém résszel volt ellátva. Ebbe a részbe a Rejtett Fű falujának jelképe volt belevésve. Olyan elégedetten szabadult meg tőle, mint egy hosszú ideje viselt béklyótól egy rab. Felvonnám szemöldököm ezt látván.

- Akkor ne tedd. - közölném vele gyermeteg egyszerűséggel. Ha valami nem kedvez az embernek, miért teszi? Miért aggat magára fölöslegesen láncokat? Miért hagyja, hogy kihasználják? Na engem aztán nem fog senki! Talán értetlenkedve bámul rám, de ez ilyen egyszerű. Ekkor észreveszem, hogy végigpásztáz a szemével. Valami rosszat mondtam? Hm... Kazuya tényleg mindent elmondott neki rólam. Azt azért remélem nem, hogy a múltkor beáztattam a nappaliját.

- Takigakure. Még tervben van, hogy visszamegyek egyszer személyes okokból. - intézném el ennyivel, a szüleimet muszáj meglátogatnom. - Karu... Karu... Hmmm... - simogatnám meg államat két ujjal, mintha ez segítene a gondolkozásban. - Lehet elcsíptem már egyszer a nevét, de nem igazán tudok róla semmit. Sőt mondhatnám, hogy most tőled tudtam meg róla a legtöbbet. - vallottam be a férfinak. Tehát Ő volt az előző feje a klánnak. Vajon mi történhetett, hogy lemondott a klán vezetéséről?Kezdünk klánná formálódni? Ki Ő és milyen szálak fűzik hozzánk, ha már magát is belevonja a családba?

- Egyszer egy mókus megharapott, mikor én csak kedves akartam lenni hozzá! Az a nyavalyás! Megsimogattam volna, erre belémvájta a fogait! Aztán elszaladt, de még egyszer visszanézett rám. Láttam a szemében a lesajnálást, mégis kinek képzelte magát?! Én pedig nem tudtam mozdulni, mert ... - gondoltam vissza az előző tanulásomra és jutott eszembe, hogy igazából én akartam berántani őt a föld alá, mert azt hittem Kazuya az. Bár mondjuk kicsit túl szőrös volt a lába és pici ahhoz, hogy az övé legyen. - ... Bizonyos okokból. - puffogtam.

- Rendben, kíváncsian várom! - vigyorogtam rá és úgy éreztem, valóban kíváncsi vagyok és izgatott, mit fog nekem tanítani. Befejeztük a reggelit és a mosogatóba helyeztem sietve, de azért elég óvatosan a tányérokat és evőeszközöket ahhoz, hogy ne törjenek el. Kinek van kedve és ideje mosogatni, ha új jutsut akarnak nekem tanítani? A férfi felállt és nyújtózkodott egyet, majd kihívott az udvarra. Én követtem és megkérte, hogy mutassam be a technikámat, amit tanultam. Mi sem egyszerűbb ennél. Tudom, hogy azok ellen, akik doton beállítottságúak, nem ér semmit ez a technika. Bár ha meg tudnám lepni... Egyszer élünk! Bólintottam egyet elszánt arckifejezéssel és a Lefejező Technikát bevetve megpróbálnám berántani Yorit a föld alá. Remélhetőleg hagyja magát, vagy meglepődik és nem számít rá.

- Föld klón. Öhm... Gondolom egy klón... földből? - állapítanám meg igen magától értetődően, miközben mutató ujjam oldalvást arcomra helyezném és szemeimmel az ég felé tekintenék. - Azt hiszem, még sosem volt alkalmam találkozni vele. 
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Aug. 31 2016, 00:49

Yori egy pillanatig furcsállta a történetedet a mókussal, de a végére már egy kicsit el is nevette magát. Nem fűzött kommentárt a történethez, de mulattatta a dolog úgy látszik. Aztán amikor megemlítetted az otthonod és szökésed akkor egy kicsit ködösebb lett a tekintete. Már éppen sétáltatok ki a házból mikor hirtelen megszólalt és látszott rajta, hogy most valami olyat fog veled megosztani amit nem szokott minden emberrel. 
- Hát igen az otthon egy érdekes dolog ebben a kifordított világban. Tudod én is hasonló helyzetben vagyok mint te... Legalábbis abból a szempontból mindenképpen, hogy elszöktem a falumból. Engem azonban keresnek és azt hiszem, hogy ha tudnának csúnyán megkínoznának. Természetesen tettem is érte, de hát ha az ember egy árva házban nevelkedik akkor sajnos az utca törvényei szerint kell élnie. Mindenkinek megvan a maga keresztje Izuna. Ezzel a teherrel egész életünkben együtt kell élnünk és a döntések amit az úton meghozunk nagyban befolyásolják ennek a tehernek a súlyát. Nem vagyok sem az apád sem a klánod tagja, de rajtad már az első pillanatban látom, hogy egy belevaló lány vagy. Annak pedig nagyon örülök, hogy a klán sorai ilyen emberekkel bővülnek, mert Kazuya és Karu is ezen dolgoztak elég sokat, Kazuya még a mai napig ezen dolgozik. Na akkor mutasd mit tudsz ifjú Kenshiro.
Senseied sok mindenre számított, de arra nem, hogy az ő lábát fogod megragadni a technikád segítségével, majd rántod le egészen derékig a földbe. Ahogy előbukkantál a földből annyit láttál, hogy a férfi teljesen megdöbbenve néz előre, de arcán mosoly formálódik. Ebből aztán következtethetsz arra, hogy tetszik neki amit csinálsz. Feltehetőleg arra számított, hogy valami közelben lévő tárgyat fogsz lerántani a föld alá, de nem így történt. Yori hirtelen eltűnik a föld alatt, majd egy szempillantással később tőled három méter magasságban tűnik fel ismét. Látod, hogy nevet és közelebb sétál hozzád. 
- Ez aztán nem semmi. Te aztán nem teketóriázol sokat. Meg kell mondjam, hogy a klán egykori vezetője sem volt ennyire bátor, hogy rajtam demonstrálja valamelyik technikáját, amikor tanítottam neki valamit. Azonban tegyük hozzá, hogy kettőtök stílusa merőben eltér, de még ő sem merte ezt megjátszani. Tetszik nekem, hogy te vakmerő vagy. Ebben viszont nagyon is hasonlítotok. Bocsásd meg, hogy hozzá hasonlítgatlak,  csak ő volt az utolsó kenshiro akit tanítottam!
Yori egy pillanatra a távolba mered, majd folytatja.
- Jól mondtad a föld klón valóban egy olyan másolat ami földből jön létre. 
Megalkotja a kézpecséteket, majd létrehoz a földből két másolatot. Annyira gyorsan csinálja, hogy nehezedre esik felfogni is, de egy pillanat múlva már három Yorival nézel farkas szemet.
- Kezdjük is az elején... - Szólal meg a középső eredeti Yori, majd a másik két társa kánonban teszi fel a kérdést míg ő csöndben figyeli a reakciódat. - Mit gondolsz Izuna képes lennél elsajátítani ezt a technikát? 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Szer. Aug. 31 2016, 13:05

Sajnálatot árasztó szemekkel hallgattam végig Yori múltjának foszlányait. El sem tudom képzelni min ment keresztül, s azt sem mennyi mindent nem mondott el még nekem.
- Szegény, nekem már az is kínzás, ha én vagyok soron a mosogatásban. -  vetném oda őszintén és mélyen elgondolkozva a sanyarú sorsomon. Árvaházban nevelkedett... Így érthető, hogy miért tartja a Kenshirokat a családjának. Örülök, hogy végül itt kötött ki nálunk. Szánakozó tekintetem egyszerre tovatűnt, ahogy méltatni kezdett. Hiába szerénynek kéne lennie az embernek, ilyenkor a kedves szavakat akaratlanul is elhiszi. Főleg mert önbizalomban dúskálok, nem esett nehezemre. Nem szégyellve, csillogó szemekkel és egy hatalmas mosollyal fogadtam a férfi dicséreteit. 

Végrehajtottam a technikámat és a legjobb végkimenetelt értem el, ami csak bekövetkezhetett. A férfi nem mutatva ellenállást besüllyedt a föld alá nyakig. Büszkén emelkedtem ki a földből és láttam, ahogy arcára meglepettség ült ki, de a szája mosolyra görbült. Hirtelen eltűnt Ő is a talajban és mögöttem bukkant fel. Megfordultam és elégedetten nyugtáztam, hogy nevetve közelít felém és én vele kacagtam. Örülök, hogy nem fáztam rá ezzel a tettel. Sülhetett volna ki ebből sokkal rosszabb is. Kedves fickónak tűnik.

- Akkor én bátrabb vagyok, mint a klán előző vezetője? - húztam ki magam és vigyorogtam. 

A rendkívül helytálló és precíz megállapításom után Yori helyeselt. Bárcsak így menne minden magyarázat, mint ez! Akkor meg tudnám fejteni, hogy miért gonoszak a mókusok, vagy hogy mi az élet értelme. A férfi nem is jártatva száját kézjelek formálásába kezdett. Nem is tudtam követni őket, olyan hirtelen gyorsasággal váltakoztak. Egy helyett immáron három tökéletesen ugyanolyan férfi jelent meg világoszöld szemeim előtt. Ránézésre pont olyanok, mint egy sima bunshin.

- Hát hogy a fenébe ne tudnám! - vágtam rá, majd elsütöttem egy Bunshin no Jutsu-t és létrehoztam két klónt. - Kész is, csak nekem kevesebb kézjel kellett hozzá. Na de komolyan... Mit fogunk tanulni? - érdeklődtem meg Yoritól. Én nagy földgombócokat akarok hozzávágni az ellenfelemhez és nem kórust alakítani. Hm, bár... Egész jól lehetne így énekelni. Remélem azért ez csak valami tréfa. Vagy mégis más lenne az a klón, amit Ő létrehozott? Ha igen, akkor miben? Elhúztam a szám és hunyorogva méregettem végig a klónokat, majd közelebb lépdeltem a bal oldalihoz és megböktem a vállát várva, hogy miféle reakciót vált ki belőle.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Szept. 07 2016, 00:52

Yori egy pillanatig úgy tűnt, hogy most valami bölcset fog elkezdeni mondani neked, aztán hirtelen nevetésben tört ki amikor megalkottad a bunshinokat. A férfi középen nevetett a két hasonmása azonban még mindig téged nézett. Ahogy odasétáltál a bal oldalihoz, majd megérintetted, a klón elporladt és sár és szikla darabokká válva terült szét a földön. Bizony Yori oldotta föl a technikát és adott neked egy kis időt, talán még az is lehet, hogy arra várt, hogy magadtól jöjj rá a megfejtésre. Végül aztán a másik klón mellett ismét kihúzta magát és belefogott a mondandójába.
- Nos alapvetően jól gondolod, ez a technika is egy klón jutsu, azzal a különbséggel, hogy egy éles helyzetben ennek a másolatnak sokkal nagyobb hasznát tudod venni mint a sima bunshinnak. Míg azzal csak magadról tudsz egy másolatot létrehozni, amely azonnal elpárolog ha valami fizikai behatás éri, ezek a fickók... - és a klónjára bökött. - képesek akár még technikákat is létrehozni. 
Azzal a földklón kézjelekbe kezdett és az előbb szétmállott társát egy pillanat alatt ismét életre keltette melletted. 
- Lényegében az alap elv ugyan az mint már mondtam. Itt is önmagadról készítesz egy másolatot, azonban itt a földből hozod létre a másolatot, és mivel fizikai alapja is van a klónodnak ezért sokkal több mindenre képes. például létre tud hozni az adott elemből amiből létrehoztad, külön technikákat, ahogy azt most igyekeztem szemléltetni. Ezek mellett még alapvetőbb taijutsukra is képes. Viszont van egy nagyon fontos szabály amit az elemi klónokkal kapcsolatban érdemes megjegyezned. Amennyi chakrával létrehoztad a jutsut, a klónnak az lesz a maximális készlete és ehez mérten képes létrehozni jutsukat. Természetesen a chakrát sajnos nem tudja újra alkotni magában, tehát ha egyszer elfogyott a chakrája akkor nem fog tudni tovább segíteni neked, hanem egyszerűen szétesik. Másik nagy előnye Tsuchi Bunshinnak, hogy mivel földből és sárból áll, ezért ha esetleg szétütik, de a klónnak még van annyi chakrája akkor képes újra összeállni, ám ez megfelezi a chakra készletét is, ezért ez nem örökké tart, de az biztos, hogy egy tapasztalt ellenfelet is meg lehet vele tréfálni. 
Yori sétál egy kicsit és közben a reakcióidat fürkészi. Hagyja, hogy az imént elhangzott információ egy kicsit leülepedjen, hogy aztán folytathassa.
- Bár evvel a jutsuval nem fogsz az ellenfeledre óriási méretű szikla tömböket hajigálni, de azért remélem sikerült felkeltenem az érdeklődésedet!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Szer. Szept. 07 2016, 20:18

A férfi kikacagta a klónjaim. Valószínűleg kínjában nevetett. Én is kellemetlenül érezném magam, ha lealázna egy kislány. Nem értem, miért becsült le ennyire, hisz már az akadémián is tanítják a gyerekeket a klón jutsura! Alaposan végigmérve közeledtem a három Yori egyikéhez és kíváncsian böktem meg a vállát. Ijedten ugrottam hátra, ahogy elporladt előttem és földtörmelékké változott. Nem elég, hogy több kézjel kell hozzá, még ide is szemetel... Felvont szemöldökkel vizsgáltam a kupacot a földön és kérdően a férfira tekintettem.

Magyarázatba kezdett, miszerint ez egy sokkal hasznosabb technika annál, amit én mutattam. A sima klónok külső behatás során elillannak, amikről Ő beszél pedig képesek technikákat végrehajtani és nem csak úgy létezni. Hogy állítását bizonyítsa, a másik szélen lévő klón kézjeleket formálva feltámasztotta a társát a törmelékekből.
- Még egyszeeer! - tapsikoltam és ujjongtam, ahogy csillogó szempárom előtt újra felemelkedett a klón.
Tehát földből kell létrehoznom a másolatomat. Tulajdonképpen egy bunshin, csak földből, ezért sokkal masszívabb. Így lesz képes doton jutsukat létrehozni, sőt kisebb taijutsukat is! Talán mégsem olyan haszontalan. Én is akarok ilyet!

Viszont aggasztó, hogy oda kell neki adnom a chakrámat. Na de akkor nekem mi marad? Majd szépen kiadagolom. Elég jól hangzik, hogy össze tud állni magától. A férfi hátrébb sétált és kémlelte az arcom, amire valószínűleg elszántság ült ki.

- Sikerült, de azért ugye fogunk majd egyszer olyat is tanulni? - felelném és ütnék magam előtt a levegőbe kettőt vigyorogva.
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Szept. 18 2016, 15:34

Amikor Yori meghallja ahogy tapsikolsz és vigyorogsz arcán egy pillanatra testvéri vagy inkább apai szeretet körvonalazódik. Aztán amikor befejezed a mondandód akkor ismét megkeményedik és úgy tekint rád mint aki valami nagy dolgot vár most el tőled. Az elszántság a te arcodon is látszik de ugyan úgy senseieden is lehet érezni, a feszültséget. Ez azonban amolyan euforikus, vagy éppen nosztalgikus állapot lehet nála. 
- Figyelj Izuna... Az a helyzet, hogy örülök az elszántságodnak és valóban a doton elemmel képes lehetsz olyan technikákat elsajátítani, amelyeknek a pusztító ereje a most elsajátítandónak a sokszorosa, azonban van itt egy dolog ami nagyon fontos. Ahhoz, hogy az ilyen nagy romboló erejű technikákat sikerrel tudd alkalmazni, meg kell teremteni a szükséges feltételeket. Tudod ha csak úgy esztelenül használsz egy nagy chakra igényű jutsut akkor azzal csak a chakrádat pazarlod és hamar kifárasztod magad. Ez a technika egy tökéletes alapozó jutsu lehet a doton jutsuk későbbi elsajátítása szempontjából illetve nagyon jó kiegészítő. Mindezek mellett a klónokkal is lehet elég komoly pusztítást véghez vinni figyelj csak.
Azzal ismét elmutogatta lassan a kézpecsét sorozatot, hogy meg tudd jegyezni, majd amikor létrejött a klónja, az szélsebesen futni kezdett minél messzebb tőletek. Amikor már nagyjából 50-100 méterre lehetett Yori koncentrált egy pillanatra, majd összecsapta a kezét aminek hatására a távolban elhelyezkedő klónja elég nagy por és füst felhőt hagyva maga után egyszerűen felrobbant. Ez a robbanás első ránézésre is legalább egy robbanójegyzet erejével ért fel, de lehet, hogy még nagyobb volt. Miután senseied elégedetten konstatálta, hogy neked is tetszett rögtönzött bemutatója, ismét hozzád fordult.
- Lényegében csak arra akarok kilyukadni, hogy ez a technika nagyon jól kombinálható más doton jutsukkal és mivel te egy leleményes kislány vagy, biztos vagyok benne, hogy a kreativitásodnak maximum is csak a chakrád szabhat határt. - Azzal a férfi ismét rád mosolygott majd megsimogatta a fejedet. - Na jó és akkor most lássuk a gyakorlás részét. Akkor először mutogasd el nekem a kézpecséteket és azokat gyakoroljuk be, hogy zsigerből menjen, egy éles helyzetben nem lesz esélyed gondolkozni...

// Elnézést a kis késésért! Szeretnék kérni tőled egy szép kis tanulós postot legalább egy 35-40 sort, ahol szépen kifejted a tanulási folyamatot. Néhány összefüggést is nyugodtan leírhatsz Izuna szemszögéből is. Ebben a postban még nem sikerül létrehoznod a jutsut, csak ilyen nagyon silány módon a postod végén. //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Szer. Szept. 21 2016, 19:37

Yori arca hirtelen komolyabb ábrázatot öltött, ahogy arról ábrándoztam, hogy majd valakit jól képen törlök egy nagy földgombóccal. Megértem a hirtelen hangulatingadozást, ugyanis a félelem ezt váltja ki az emberekből. Még jó, hogy észreveszem az ilyen jeleket, hiszen nagyszerű emberismerő vagyok! Szegény Yorinak pedig nem kéne aggódnia. Majd ha egyszer földgombócokat fogok hajigálni, akkor nem fogom bántani őt, becsszó. Legalábbis direkt nem.

Ismét magyarázatba fogott, mint valami utcai árus, aki el akarja hitetni velem, hogy az Ő jutsuját márpedig megéri megtanulnom. Azt kell mondanom, egyre jobban meg is győzött. Még hogy Én és a chakrapazarlás! Mindig tudom, hogy mit kell tennem. A-azt a kardöfést is úgy akartam! Figyelmesen vártam Yori második bemutatóját, mert az első is nagyon tetszett. Ez biztosan veszélyes lesz, mert elég messze rohant tőlünk a klónja. Lélegzetvisszafojtva vártam, mi lesz a mutatvány és amint felrobbant, eltátottam a számat és úgy maradtam egy darabig.

- Buuuuumm! - kiáltottam fel egy kis csönd után, szememben egy örömteli csillogással. - Ilyet Én is akarok! Na mire várunk még, ide azzal a Föld Klónnal! - siettettem a tanítóm. Rövidesen ezután még kaptam egy dicsérő beszédet, amit mosolyogva hallgattam végig és a férfi adott nekem egy fejsimit. Végignéztem a kézjeleket és memorizálni kezdtem, majd vele együtt formáltam meg. Párszor elismételgettem, majd hagytam magamnak egy kis gondolkodási időt a technikai rész átgondolására. Mindeközben hüvelyk és mutatóujjam közé fogtam az állam és mély filozófus tekintettel vetettem magam a gondolataim sűrűjébe.

Mivel klón technika, induljunk ki egy sima klónból. Csak egy kisebb chakratömeg, ami az Én alakomat ölti fel. Fizikai behatásra megszűnik egyből, viszont ezzel ellentétben a földből készített bunshin jóval strapabíróbb, mert a föld szilárdságát veszi át. Nincs más dolgom, mint belevezetni a Doton elemű chakrám a földbe, épp úgy, mint a Lefejező Technikánál. Csak itt nem süllyedek be a föld alá, na meg nem is jövök ki belőle, hanem a klónom fog belőle kiemelkedni. Na jó teljesen más, de a lényeg, hogy mind a kettőhöz föld kell! Azt hiszem, értem! Ha a sima klónt gondolattal a fejemben kell létrehoznom, akkor vajon ez is így működik? Hm, de mire gondoljak? Semmi nem jut eszembe azon kívül, hogy éhes vagyok. Szívesen ettem volna még, amikor volt rá alkalmam, de milyen fényt vetett volna rám, ha túleszek egy felnőtt férfit? Mondjuk azért egy desszert nem hangzott volna rosszul. Valami finom és édes. Reménytelen vagyok. Mi lenne, ha csak szimplán megpróbálnám gondolat nélkül? Egy próbát megér.

Feloldottam a doton elemű chakrámat, majd a lábamból a földbe belevezetve igyekeztem egy kisebb földtömeget megmozgatni, és kiemelni a talajból.
- Doton: Tsuchi Bunshin no Jutsu! - kiáltottam el magam határozottan. Ami fogadott, arra a legkevésbé sem számítottam. Kiemelkedett ugyan egy kis föld, de a világért sem gondoltam volna, hogy ilyen formát ölt. Azaz ilyen ínycsiklandozót. Egy puding alakja bontakozott ki szemem előtt, szép barna színben, mintha csak csokis lett volna. Soha nem hozta még meg az étvágyamat egy darab föld, de most erre is sor került.

Kenshiro birtok - Page 5 Happy_flan_by_shirokuro_chan


Nem volt olyan nagy, ezért letérdeltem elé és kerek szemekkel nyúltam hozzá egy ujjal. Vajon ez is tud remegni? Amikor megérintettem, azon nyomban szétporladt és mindössze törmelékek maradtak belőle. Csalódottan húztam vissza a kezemet lassan, legörbült szájjal. Kicsit olyan látványt nyújthattam, mint aki az imént roskadt össze. Ráadásként még a hasam is megkordult. Kínosan nevettem el magam és megráztam a fejem, majd felpattantam és mintha ez az egész meg sem történt volna, folytattam a gyakorlást. Összpontosítanom kell, nem szabad elkalandoznom! Ami a chakrát illeti, pedig nyilván ennél többet kell beleölnöm, ha azt akarom, hogy valami emberi alakot is öltsön. 

Felszabadítottam ismét a doton chakrámat, de ezúttal nagyobb mennyiségben. Végigáramoltattam a testemen, egészen a földig. A kézjelek elmutogatása után, mélyen koncentrálva emelkedett előttem egy nagyobbacska tömb, ami megközelítőlegesen emberi formához volt hasonlítható, de csak azért, mert én tudtam, hogy azt szerettem volna létrehozni. Ez is csak földből volt és nem öltött magára semmilyen illúziót. Húzott szájjal beletalpaltam egyet ebbe az amorf csodába tanácstalanságom okán. A törmelékeket bámulva csípőre raktam a kezem. A bal lábamra helyeztem a testsúlyomat, és a jobb lábfejemmel feszülten dobolni kezdtem a földön. Remélem Yori előrukkol valami tanáccsal, különben a nap hátralévő részében ijesztő, emberre hajazó teremtményeket és édességeket fogok kreálni. Hmmm, édesség...
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Szept. 27 2016, 00:25

Az első próbálkozásod után csak annyit hallottál a hátad mögül, hogy valaki hahotázik aztán mintha egy időzített bomba számlálója ütötte volna meg a nullát, tört ki a nevetéstől. Ez bizony Yori volt aki, ha ránézel akkor a hasát fogva nevet és közben már lassan könnyezik is tőle. Feltehetőleg nem rajtad nevet, hanem a kis kreálmányodon.
- Hát tudod Izuna sok mindent láttam már életemben, de ilyet, hogy valaki egy ilyen kis süteményt hozzon létre először a földklón elsajátításának gyakorlása közben... ilyet még nem láttam. - Megvárta amíg megbököd a kis pudingot majd az szétesik és közben ráncolva a homlokod emelkedsz fel és már azon vagy, hogy újra próbáld. - Na jól van akkor szaladjunk neki még egyszer...
A következő próbálkozás után Yori szúrós tekintettel figyelt rád, de a bátorító szavak csak nem érkeztek meg. Feltehetőleg ő is érezte, hogy most valami hősi eposzba illő szónoklatra lenne szükséged, vagy valami hasonlóra, de feltehetőleg azt akarta, hogy magadtól old meg a problémát. Akár még az is lehet, hogy napestig itt fogtok maradni ha nem sikerül létrehoznod a jutsut, de ez csak rajtad áll. Azért bármennyire is számoljuk ez még mindig csak két próbálkozás volt, de hátha harmadikra sikerülhet gondolhattad magadban. A férfi csöndben hátrébb lépett és figyelt téged. Ezek a félkész klónok még a következő két próbálkozással is megjelentek, aztán úgy tűnt, hogy beleunt a dolgokba Yori, mert hirtelen ott hagyott téged, de nem mondott semmit. Eközben a nap már bőven elhagyta napi vándorútjának a felét is és a dél kezdett átfordulni délutánba. A következő pár próbálkozásodat, ha gyakorolsz, Yori nem látja, legalább is te ezt gondolod. Aztán eltelik egy durván fél óra és a férfi ismét megjelenik, ám ezúttal van nála egy szék és egy tányér. A tányéron valami ínycsiklandó sütemény lehet, legalábbis az illatából ítélve. 
- Na jó, akkor most játszuk azt, hogy én uzsonnázok egy gyorsat amíg téged figyellek és te közben gyakorolsz.
Hagy neked egy kis időt, hogy megmutasd mire jutottál abban a kis időben amíg ő távol volt, azonban a tökéletes föld klónt még most sem sikerül létrehoznod. Újabb gyakorlással teli órák állnak előtted ráadásul étlen, szomjan... Ha esetleg közben el akarsz menni enni vagy inni akkor Yori megkér szépen, hogy folytasd a gyakorlást...
- Csupán annyit mondhatok, hogy több chakrát kell bele fektetned...

[...]

Már hulla fáradt vagy és a délután is kezd estébe átfordulni, amikor végre sikerül létrehoznod egy földklónt amely nem esik szét azonnal és végrehajtja a parancsaidat. 
- Ez lesz az Izuna. Azt gondolom, hogy mondhatjuk sikeresnek a mai tanulásodat. Most már ha úgy érzed vissza is rohanhatsz a házba, vagy esetleg hozathatsz magadnak enni a klónoddal. Szeretnélek még arra is megkérni, hogy ne hagyd abba a technika gyakorlását. Örültem neki, hogy találkoztunk és remélem nincs harag amiért eddig nem hagytam, hogy mást csinálj csak a feladatra koncentrálj. Nekem viszont most sajnos mennem kell. Nagyon ügyes vagy Izuna, biztos vagyok benne, hogy egy nap nagy doton használó lesz belőled ha te is úgy akarod! Ne felejtsd el kedvenc kis Kenshirom, hogy minden itt dől el. - Azzal még egyszer megsimogatja a fejedet. Létrehoz egy föld klónt amely visszaviszi a székét a helyére, majd kisétál a teraszról és a földre érve elporlad...

[...]

- Miért kellett ennyire megszorongatni azt a kislányt? Én tudom, hogy te életre is szoktad nevelni a tanítványaidat Yori, de ez azért egy kicsit sok volt szerintem...
- Figyelj Kazuya először is engem kértél meg, hogy tanítsam meg neki a technikát, akkor ne kifogásold a módszereimet. Másodszor én értem, hogy félted az általad következő nemzedéknek nevezett Kenshirokat, de ez nem jelenti azt, hogy velük kesztyűs kézzel kell bánni. Egy shinobinak ki kell bírnia étel víz és bármi más nélkül néha napokig, nem árt ha ennek a felkészítésére már most elkezdjük... Ne felejtsd el, hogy ninjákat képzünk nem óvodásokat, és lehet, hogy tehetséges, de még mindig fel kell zárkóztatnunk őket... Mi is van azzal a fiúval akit vezetőnek akarsz megtenni? Mesélj csak...

// Hát ez mega giga cuki volt! Imádtam a postod. Igyekeztem az "utasításokat" elrejteni a sorok között, ha valami nem tiszta akkor kérlek szólj. Mivel a következő egyben a záró postod is lesz ezért kérek tőled egy olyan terjedelmű postot mint amilyen az előző volt és akkor mehetsz is utadra! Smile //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Izuna Csüt. Szept. 29 2016, 17:36

A földklón pudingom eléggé kínos szituációba sodort. Yori hatalmas nevetésben tört ki, és alig bírta abbahagyni, miközben a szeméből már szinte könnyek csordogáltak és a hasát fogta. Nem is értem, mi olyan vicces. Az éhséggel nem lehet viccelődni! Miután megjegyezte a férfi, hogy ilyesmit még nem látott, aligha hallatta hangját. A próbálkozásaimat szótlanul, perzselő tekintettel szemrevételezte. Tanácstalanságom ellenére sem biztatott, hiába pillantottam rá reményvesztetten. Hátrébb lépett és távolabbról figyelt. Ez csak egyet jelenthet. Biztosan bízik bennem! Hát remekül teszi, mert én is magamban. Ez pontosan olyan, mintha enyém lenne a színpad. Nem lehet ez a föld klón dolog olyan nehéz!

Na akkor kezdjük megint: doton chakra felszabadítás, le a földbe, ki a földből. Mi sem egyszerűbb. Vagyis eddig úgy gondoltam, de most valamiért kezdett alábbhagyni a lelkesedésem. Újfent csak alaktalan földtömbök emelkedtek ki a talajból, pedig magamra gondoltam! Akkor nem nekem kéne magam előtt állnom? Másodjára is hasonló volt a helyzet és feldúltan rúgtam bele a torz testekbe. Durcásan ültem le a földre a törmelékek mellett, és a kezemmel morzsolgattam őket, hogy levezessem a feszültséget. Pici agytekervényeim olyan hangosan jártak, hogy szinte kintről is meg lehetett hallani. Egészen addig agyaltam, s gondoltam át a folyamatot, míg nem jutottam semmire. Mivel lehet a gond? Miért nem segít nekem Yori? Elvégre tanítani akar, vagy mi a szösz. Majd én megmutatom! Hát nehogy már egy hülye klón fogjon ki rajtam! Rajtam, a nagyszerű Kenshiro Izunán.

Önelégült mosollyal értettem magammal egyet és felpattantam, majd újra nekilódultam a folyamatnak. Csak a siker lebegett világoszöld szemeim előtt. Felszabadítottam a föld elemű chakrám és a talajba áramoltattam, majd szépen, óvatosan emeltem ki a földet és meglepően emberi alakja volt. Meg is állt, majd pár másodperc után szétporladt, de végre úgy éreztem, haladtam valamennyit.

- Yoriiii, láttad? U-ugye láttad? Na mit szólsz? - örvendeznék és várnám az elismerést büszke vigyorral az arcomon, kezeimet csípőre téve. Mindhiába. Körbenéztem és nyoma sem volt. Mikor ment el? Itt hagyott egyedül?! Jó! Nem is érdekel, egyedül is meg tudom csinálni!

Magamra maradva próbálkoztam továbbra is, s ez nem hogy letört volna, egyenesen felvillanyozott. Bizonyítási vágyam az egekbe szökött, meg a vérnyomásom is ha már itt tartunk. Mindig csak Föld jött elő ugyanazzal a formával. Hisztisen ütöttem bele az összes kudarcomba. Egy ilyen jelenetbe botlott bele Yori is, aki egy székkel és egy tányérral a kezében közeledett felém. Jaaa, hogy csak elment nekem ennivalót csinálni! Milyen rendes tőle!

- Oh Yori, igazán nem kellett volna... - jegyeztem meg szóban, de gondolatban már kétszer megettem a remélhetőleg süteményt, ami a tányéron pihent. Hamar elillant a lelkesedésem, mikor közölte, hogy nem nekem szánta a sütit, és most leül és uzsonnázik egyet. Micsoda áruló. Engem átvertek! Különben is attól még, hogy jó illata van és jól néz ki, nem feltétlenül finom. Nem is kell!

- Jó étvágyat! - dünnyögtem sértődötten, majd hátat fordítottam neki és ügyet sem vetettem az ottlétére. Mutatok én neki föld klónt! Helyettem látja majd el a baját! Magamat felcukkolva álltam neki a tökéletes klón elkészítésének, és az eredmény ismét szégyent hozott rám. Az emberi alakot aligha megközelítve annak a tányér sütinek a tökéletes mása lett, amit éppen Yori eszegetett. Igyekeztem eltakarni a testemmel, hogy ne is lássa, majd kínos láblendítéssel rúgtam bele egyet és elsepregettem a lábammal a törmelékeket. Persze a hasam kordulása megint csak felszólalt. Hogy kell ezt kikapcsolni? 

Idegőrlő percek, percekből összeállva pedig órák teltek el eredménytelenül, és a nap fénye is leáldozóba kényszerült. A férfi tényleg nem volt segítségemre, csupán annyit jegyzett meg, hogy több chakrát kell belevinnem. Már lassan elfogy a chakrám, nem hogy többet vigyek bele! Könnyű mondani. Erről eszembe jut egy idézet...

Én, órákkal ezelőtt. írta: Nem lehet ez a föld klón dolog olyan nehéz!


Nem, a fenéket nem. Kezdek fáradni és a törekvéseim is folyamatosan kudarcba fulladnak. Miért csak földmassza jelenik meg előttem? Mi hiányzik? Gondolkozz! Van valami olyan jutsu, ami ehhez hasonló? A sima bunshin. De ez szilárd föld, ott pedig chakraréteg alkot illúziót. Megvan! Mi lesz akkor, ha a chakraréteget ráhúzom erre a földvázra, amit megalkotok? Mint mondjuk egy kawariminél, mikor egy farönkre vetítem ki a chakrámat! Ezaz!

Fáradtan, utolsó erőimet összeszedve vettem egy nagy levegőt.
- Doton: Tsuchi Bunshin no Jutsu! - kiáltottam magabiztosan. Végre azt láttatták velem szemeim, amit egész nap vártam. Egy tökéletes másolatom emelkedett fel a talajból előttem. Szemeimet összeszűkítve méregettem gyanúsan, majd beleboxoltam egyet a vállába, de még mindig ott volt. Hatalmas vigyorra húzódott a szám és mellkasom előtt fontam össze karjaim. Ekkor Yori hosszas csend után elismerően szólalt fel, és elnézést kért a szigorúsága miatt. Végül mégiscsak a javamat akarta, ha jobban belegondolok.

- Nincs harag. - feleltem - ... De azért lógsz nekem egy tányér sütivel. - jegyeztem meg csípősen. - Oh, és még valami! Köszönöm szépen a tanításodat! Remélem, még találkozunk. - mosolyogtam őszintén a férfira, aki megsimogatta a fejem, megdicsért és a földklónjával visszavitette a széket a terasz felé. Ha már itt tartunk, nem is rossz ötlet beküldeni a klónomat. Hogy kell üzenni ennek az izének? Menj és hozz nekem kaját! Ó, működik! Elismerően néztem, ahogy a klónom a ház felé szalad. Aztán rájöttem valamire, ami megrémített. Ha Ő olyan mint én, akkor... Te jó ég, ne törj el semmit! Szívbajosan rohantam a konyha felé, vetődésre készen, ha esetleg hullana valami a földre. Kazuya így se csípi, hogy lassan már műanyag tányérokból kell enni a rament. 

Mindegy is, a lényeg, hogy ez egy eredményes napnak tudható be. Kedves fickó ez a Yori. Ez a technika pedig tök menő! Remélem, Mika büszke lesz rám, amikor hazaér. És persze azt is, hogy jól van. Bőven lesz mit neki mondanom...
Kenshiro Izuna
Kenshiro Izuna
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 55

Tartózkodási hely : Mika oldalán


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 426

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Pént. Szept. 30 2016, 15:21

// Hát ez nagyon szép volt. Remélem gyorsan fogják neked ellenőrizni én most megírom az értékelést. Nagyon szép játék volt örültem neki, hogy egy tanulásra ellophattalak csak így tovább! A tanulásod részemről lezárva, mehetsz isten hírivel. Very Happy //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Uchiha Obito Hétf. Okt. 10 2016, 11:36

Szeretnék gratulálni a remek és színvonalas játékotokhoz!

Izuna, remekül kijátszottad a karaktered és rendkívül élvezetesen írtad le a próbálkozásaidat. Látszik, hogy mint user is megértetted a technika lényegét és a karaktered hibátlanul el is sajátította azt.
Sikerült kihoznod magadból a maximumot (Bár jól tudom, ez még közel sem volt a maximumhoz) és több szó mint száz le vagyok nyűgözve!
A technikát sikeresen megtanultad így felírhatod az adatlapodra. E mellé pedig, a kitűnő játék miatt +15 chakrával jutalmazlak és egy félig romlott Obito Doton pudinggal, mely reményeim szerint kitart a legközelebbi kalandod végéig!

Csak így tovább!


Kenshiro birtok - Page 5 2myrwc9

Obito 

_________________
Mesélések:
Wakizashi Yumi - Családi emlék

Misaki Kiyoko - Cselszövés, Lepkezabálás és Vízeséses papókák

Sakurai Benjiro - Bizonytalan vizeken


Ha egy ember megismeri a szeretetet, viselnie kell a gyűlölet kockázatát is. 

Kenshiro birtok - Page 5 Source
Uchiha Obito
Uchiha Obito
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Dimenziók között


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: Kamui - Az Istenek hatalma

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Senju Tobirama Szomb. Okt. 15 2016, 20:16

/Kenshiro Yori - Kenshiro Mika; Villámtanulás/

Pár hét telhetett el kalandotok lezárta óta, s ahogy az a vezértől elvárható, szerelmével együtt visszatértek, a Kenshiro birtokra. Kemény sérüléseitekből már-már felgyógyultatok, egyedül Yorinak akadt egy-kettő még szenvedést okozható hege. Egy átszúrt test nehezen gyógyul, s ezt még a maszkosok is alig tudták sürgetni. Á, a maszkosok... nem tartottak veletek mostani utatokon, inkább a hajóra vigyáznak jelenleg is, annak kikötésének helyénél. Csak úgy, mint matrózaitok. Ketten folytattátok tehát utatokat a szárazföldön, s rövidesen, közeledtetek is célotokhoz, családotok székhelyéhez, a menedékhez, ahol végre lepihenhettek egy kicsit. Az erdőben menetelve, már-már szemetek elé tárult a villa, mely otthonokat jelenti, ám ekkor két ember mozgására figyelhettetek fel. Yori számára ismerősek voltak a lépések, de csak az egyik személytől eredeztethetőek. A másik lélek, számára is ismeretlennek tűnt. Sokat nem is kellett várnotok, megláttátok házatok, s előtte egy már jól ismert társ, Hagemitsu várt rátok. Mellette pedig egy ezidáig ismeretlen arc, ki később, ahogy oda értetek Jinai néven mutatkozott be. (KÉP)
-Yori! Hát újra találkozunk... Remélem fejlődésben gazdag út volt...-
-Hölgyem! Engem azért küldtek, hogy segítsek a fejlődésében, ami a suiton technikákat illeti. Remélem oly könnyen és hatékonyan dolgozunk majd össze, ahogyan Yori-san és Hagemitsu-san!- Mosolyodott el felétek nézve.
Természetesen, hagytak időt, hogy kicsit pihenjetek, egyetek, erőt gyűjthessetek. Aztán elindultatok egy gyakorlásra megfelelő helyszínre. Kiss távolabb irányítottak titeket egymástól, mondván, hogy nem lenne szerencsés, ha a két elem összetalálkozása miatt megsérülne valaki. 

Yori:
Tanárod egy kis ideig törte fejét, mit is taníthatna neked, majd rávette magát egy-két szóra.
-Van ami nélkülözhetetlen jelenleg? Esetleg saját jutsu?- Nézett rád kérdően, várva esetleges tervként megfogalmazott ötleted.
Amint elárulod, hogy saját technikádat szeretnéd kifejleszteni, s annak hatását elmagyaráztad:
-Hmm... érdekes egy technika, kétségkívül erőteljes, ám egyáltalán nem lesz könnyű. Természetesen nem lehetetlen, hogy megvalósítása. Erőteljes chakrakontrollálásra lesz szükséged, s azt össze kell gyűjtenéd a megfelelő pontra, amit szintén ki kell tapasztalnod majd, amint ez megvan a raiton chakrádat, melyet eddig összesűrítettél, egész egyszerűen ki kell, hogy robbantsd. Egy elektromosrobbanás fogja elhagyni a tested, ennek simán lehetnek rád nézve is következményei, tehát csak óvatosan vele. Nem igazán látok különösebb bonyolultságot.. "csupán" sűrítened kell, majd elengedni azt az ellenfél felé. Kezdjünk is neki akkor...- Látszott rajta, hogy nem hagyja hidegen ötleted. Sőt! Még talán izgatott is lett a végkifejlettel kapcsolatban.
//Két napot fog igénybe venni technikád kigyakorlása. Tekintettel arra, hogy teljesen új vágású a dolog, Hagemitsu csupán tanácsokat tud adni, pontos megfejtést nem.//


Mika:
Kicsit odébb vonultatok Yoriéktól, féltve az esetleges balesettől, ami érthető is, hiszen a Raiton technikák veszélyesek a Suitonnal, ám ezt tudjátok jól.
-Egy hasznos technikát fogunk venni, ám nem túl bonyolultat. Főként belső terek elárasztásához tudjuk használni, ez pedig a Suiton: Ja no Kuchi. Az alapja a dolgoknak, hogy itt a saját chakrádból, vagy a környezetedben fellelhető vízből egy kígyó fejére emlékeztető alakzatba gyűjtesz bizonyos mennyiségű vizet, melynek utánpótlásál gondoskodsz, hiszen ez a fej fog lecsapni a vizet pedig az egész közben forgatod. Szárazon tekintve elméleti szinten tehát: A chakrádat kiterjeszted oda...- Mutat egy közeli, látszólag előre bekészített ismeretlen mélységű tavacskára. -Aztán, ha ez megvan, akkor abból, ahogy a klón alkotásnál is, kiemelsz és formázol egy adag vizet. Ezt a vizet folyamatos, körző mozgásban tartod, mintha egy mosógépben lenne, majd a célra irányítod. Elsősorban elárasztó célzatra jó, de nem utolsó ha támadó jutsu kell. Nos akkor... had lássam.- Állt hátrébb pár lépéssel, s figyelte műveleteid.


//Mikának nem fog túl nagy gondot okozni a tanulás, hisz a bunshin no jutsu is hasonlóképpen születik, csupán a második lépés, a forgás és irányítás lesz majd ami kisebb időt fog elvenni. Illetve hozzá kell szoknia, hogy nagyobb testet kell formálnia, mint egy klón és más alakút is. A tanulás egy napig fog tartani, amint végez azt csinálhat, amit akar... de tétlenül is bevárhatja Yorit. //


Hajrá emberek, elő a posztokkal! ^^

_________________
Kenshiro birtok - Page 5 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Mika Pént. Okt. 21 2016, 02:16

A sebek nem voltak végzetesek. Begyógyultak hamar, hiszen azt mondják, az idő minden sebet begyógyít. Úgy hiszem, az idő mellett szükség volt még az akaraterőre is, és egy más ember társaságára, a gondolatra, hogy van kiért túlélni, s hogy Izuna is hazavár. A küzdelemből egy nagy tanulságot vontam le, mégpedig azt, hogy erősebbé kell válnom bármi áron. Erősebbnek kell lennem, hogy megvédhessem Izunát, hogy segítsem Yorit, s hogy magamat is meg tudjam védeni, hiszen ez nem elég. Az eddigi kalandjaim csak rejtett patkánysz*rok voltak a habos tortában, melyet senki sem vett észre, ha jobban belekóstolt, még én sem. Ugyanis a több jó íz elöli a kevesebb rosszat. A legutóbbi kalandban viszont mindenben volt részem, amit nem kívánok senkinek, de tudom jól, hogy a legtöbb shinobi ezen az úton halad, és sajnos meg kell küzdeniük a saját démonaikkal.
Lassacskán igyekeztem elfelejteni azt a látványt, amit az ellenségünk szétégett teteme nyújtott, aki még úgy is talpon maradt, viszont nem felejtettem el azt, hogy hasonló jelenségekre kell felkészülnöm a jövőben, hiszen ez még csak a kezdet volt, s lesznek még ennél nehezebb dolgaim is az életben. Akkor pedig oda kell tennem magam, nem húzódhatok meg a háttérben. Fejlődnöm kellett és edzenem, ezt pedig megtettem akkor is, amikor a Rozsdás Bökő legénységével haladtunk a Kenshiro birtok felé, haza. Sebeim ellenére tettem mindezt, igyekeztem persze nem túlhajszolni magam, de mégis eltölteni legalább napi egy órát az edzéssel, hogy ne legyek annyira elkényeztetve az egy heti ülőúttal.
Az úton végül begyógyultak a sebeim, melyekből a hegek is aligha látszódtak, hiszen apró karcolások voltak, ámbár abból több, mint ami kijuthatott volna egy embernek, így akkor vette észre valaki, ha közelebb guglizik a bőrfelületen.
 
A hazaút viszonylag gyorsan telt el, a távolból két alakot véltünk felfedezni. Nem szóltam emiatt, hiszen láttam Yori arcán is a kereső pillantást, gondoltam, legalább egyet ismerhet közülük. Amikor pedig odaértünk, meg sem lepődtem, hogy Hagemitsu volt az egyik, aki köszöntötte. Yori és ő jó barátságban voltak egymással, ezt le se tagadhatták, szóval egy mosoly hagyta el az ajkam, amikor láttam őket újra találkozni. A másik fickó teljesen idegen volt a számomra, de amikor engem szólított meg, csak bólintottam köszönésképp. Áh, szóval fejlődésben segíteni, remek! Pont erre van most szükségem, úgyhogy akár hozzá is láthatunk. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar rám talál a szerencse, s nem magamtól kell majd kutakodnom egy tanító után, hanem az szinte az ölembe pottyan. Kazuya biztos nem érne rá magától a jelenlegi helyzetében.
- Örülök, hogy végre tanulhatok. Biztosan együtt tudunk majd működni – mosolyodom el. Amikor el kell válnom Yoritól, mert ő egy másik technikát tanul, egy apró puszit nyomok az arcára, majd odébb vonulok „mesteremmel”, ha mondhatom ezt egy fiatalos kinézetű tanítóra. Nem szólítanám mesternek, inkább Jinai-san névvel illetném, hogy mégiscsak legyen valami udvarias formája a megszólításának.
 
Ja no Kuchi… ismétlem meg magamban, majd az instrukcióit és a jutsuról szóló mesét. Mivel a szüleim megtanították a vízklónt, így biztosan nem lehet olyan nehéz abból a tóból kiemelni a megfelelő mennyiségű vizet, viszont itt arra is koncentrálnom kell, hogy megtartsam azt a szintet. Ha sikerül létrehoznom a tóból, akkor sikerül utána a saját chakrámból is megformálni, viszont az többet fog felemészteni, mintha már egy meglévő vízből formáznám azt meg. A tóból kiemelve megformázom a vizet, hogy legalább a feje egy sárkányra emlékeztessen. Aztán forgatom. A forgás lesz a feladat oroszlánrésze, nem tűnik olyan könnyűnek, de majd rájövök a nyitjára. Mosógép.
Képzelj el egy mosógépet, melyben egy kígyó forog folyamatosan… és kétségbeesetten üvöltözik, nyújtogatja a nyelvét a mosógép ajtajára tapadva, hogy ki szeretne onnan jönni minél hamarabb. Nem, ez nem lesz jó, ettől csak rám jön a nevetőgörcs.
Bólintok, hogy elkezdem a tanulást.
A chakrámat ki kell terjesztenem a vízre. Ez annyira nem jelenthet nagy gondot, mint azt már említettem, hiszen ott a Mizu Bunshin, aminek az elmélete már segít ebben. Csak éreznem kell a vizet, a mennyiséget, amit kiemelek belőle.
Kisebb lépésekből fogom megalkotni, először csak annyi mennyiségű vizet emelek ki a vízből, amennyi egy klón megalkotásához is elegendő, viszont nem formálom át. Egyszerű henger alakban emelkedik ki, mint egy kisebb vízi kígyó, s úgy táncol előttem, mint ahogy azt egy kobra tenné, ha szembetalálja magát egy áldozatával.  Arra az apró vízfelületre terjesztettem rá a chakrám, hogy a nyomást megtartsam benne, s mivel a forgás kifelé irányuló, ezért igyekeztem belülről kifelé áramoltatni a chakrámat, hogy egy forgó mozgást idézzek elő. Csak próbaképp, nem is olyan rossz, ám ez csak a kezdet, és még korántsem tökéletes, hiszen ez csak egy egyszerű örvény volt vízen kívül. Örvény vízen kívül? Akkor miért ne lehetne a vízen belül is? Hiszen nagyon is jól jönne, ha éppen arra kerülne sor, hogy a vízen állva harcolunk, és el kellene süllyesztenem egy egész hadnyi csatahajót. Hm. Majd legközelebb sort keríthetünk rá.
Amikor megvolt a mini másolatom, felkészültem a nagyobb kígyóra. Többet kellett a vízből kiemelnem, és ügyelnem kellett arra, hogy minden egyes része forgó mozgást végezzen, így nem csak egy területre, hanem az egészre ki kellett terjesztenem a chakrát, hogy a forgás kifelé irányuljon. A nagyobb vizet sikerült megalkotnom, ám amikor elképzeltem hozzá a kígyófejet, rögtön az a pillanat jutott eszembe, amikor először jöttem a Kenshiro birtokra. Azzal a gondolattal léptem be Yori dolgozójába, hogy biztosan hidrafeje van… és amikor elképzeltem, akaratlanul is kitört belőlem a nevetés, a víztömeg pedig mellém zuhant a földre.
- Bocsánat, bocsánat – nevettem tovább, próbáltam lecsillapítani a kedélyeket, amikor végül az a szituáció ugrott be, amit nem vettem észre a hidrafejek miatt. Yori mezítelen felsőteste. Tudom, hogy ennek nincs itt helye, de amikor beléptem a szobába, és ő kigombolt inggel, hanyagul fogadott, elpirultam anélkül, hogy tudtam volna róla. Most pedig elpirultam úgy, hogy tudtam róla. Persze ezeket a gondolatokat hamar elhessegettem, még a végén Jinai azt hiszi, miatta pirulgatok, és emiatt nem fogom tudni hamar elsajátítani a technikát.
Újra kiemeltem az előző mennyiséget a vízből, és gyorsan formát öltött a sárkány feje is. Azonban szinte sehova sem mozdult, csak kanyargott jobbra-balra egy szabályos körben, arra várva, hogy végre célt adjak neki. Kiszemeltem egy fát nem is olyan távol, talán öt méterre lehetett. Most jön a forgás. Amíg a kígyó, sárkány, vagy mit tudom én miféle állat – lényegében egy és ugyanaz – körbe-körbe forgott, addig széles skálában próbáltam tovább mozgatni benne a chakrámat, ami persze egy kicsit túl sok volt, ezért a kígyó ahelyett, hogy spirálisan forgott volna, össze-vissza táncolt, mintha beütött volna neki a sok szaké. Visszább vettem a chakra termeléséből, amikor már úgy tűnt, hogy kezd stabilabban állni és normálisan forogni. Már csak irányítanom kellett.
Először megpróbáltam mindezt úgy csinálni, hogy hagytam a vízben, hadd szokjam egy kicsit az irányítását, majd azzal a jól irányzott mozdulattal vetettem rá a fára. Persze túl gyenge volt a technika, mivel nem adtam bele anyait-apait, csak megfigyeltem a határait. Amikor szerencsétlen fáról csöpögött a víz, arra gondoltam, hogy Yori most büszke lenne rám. Ez egy mosolyt csalt az arcomra, és elszántam magam, hogy sokkal erősebben fogom a következő percekben véghezvinni.
Újra elmutogattam a kézjeleket, most már sokkal magabiztosabb és gyorsabb voltam, hogy kihasználtam a technika sajátosságait. Megformáltam a kígyót, majd a spirális forgással egy jól irányzott mozdulattal újra a fára irányítottam. Úgy éreztem magam, aki tud parancsolni a víznek, ezért örömtáncban törtem ki. Besétáltam a vízbe, persze a felületén, majd kitárt karokkal pörögni kezdtem, miközben széles skálában terjesztettem ki chakrámat a vízre, körülöttem hat szabályos vízoszlopot hozva létre, melyek a forgásommal ugyanúgy forogtak egy hattyú táncára emlékeztetve, s egymásba gabalyodva, mintha csak egy művész festette volna oda őket.
 

Az örömtáncom persze naplementére alábbhagyott – mivel addigra sikerült elsajátítani a technikát (?)-, majd azt vártam, hogy Yori is végezzen. Ahogy figyeltem őt a távlatból, persze nem is olyan messze tőle, eszembe jutott, milyen voltam ezelőtt és milyen lettem most. Hogy mennyire tartottam a férfiaktól, s mennyire hajtogattam magamnak, hogy soha nem leszek szerelmes, de Yori belecsöppent az életembe, és gyökerestől felforgatta azt. Mintha szánt szándékkal tette volna. Egy biztos, nem lesz még olyan férfi az életemben, mint ő. Senki sem rohant volna a megmentésemre így, hogy a saját életét adja értem, miközben titokban arról álmodik, hogy újra összekovácsolja elveszett családját. Segíteni akartam neki, egyengetni az útján, és ezért bármire hajlandó voltam. Követem a síron túl is, hiszen megígértem neki, hogy leveszem a válláról azt a sok terhet, egy részét cipelem majd én. Találkozásunk előtt kicsit befásult nőszemély voltam, bár már akkor is tudtam értékelni az élet apró örömeit, a családot, hiszen az jelent nekem mindent, ahogy megtudtam végül, számára is ez jelenti a világmindenséget. A megismerésével újabb arcaim mutatkoztak meg: az az életvidám nő, aki egy technika elsajátítása alatt is csak nevetni tud, ha arra gondol, hogy képzelte el őt legelőször. Tény, hogy sokkal szórakozottabb lettem, mint azt vártam. Az esthajnalcsillag és a Hold bámulása közben jöttem rá arra, hogy igenis ez a családom, s Yorival szeretném azt tovább szaporítani. Furcsa ilyenekre gondolni a kapcsolatunk legelején, de nem tudnám más férfival elképzelni az életem. Amilyen úton elindultam, azon is haladok tovább. Lehet, hogy tele lesz veszélyekkel és kihívásokkal, de az ember eszes fajta… már ha rendelkezik egy kis intelligenciával. Ha falat épít az ember, máris kíváncsi arra, mi van a fal túloldalán. Ha eléjük gördül ez az akadály, azonnal ledöntenék a falat. Én csak mosolygom ezen egy jót, majd kikerülöm. Hiszen nem legyőzni kell az akadályt, hanem túljutni rajta. S ha hiszünk álmaink megvalósításában, az már több, mint amit eddig valaha más tett.
Kenshiro Mika
Kenshiro Mika
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 763
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 313 (B)
Ügyesség/Reflex : 320 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Yorival :3


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 664

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Pént. Okt. 21 2016, 20:09

A kabinban való ébredés kellemes fájdalomként ért. A sajgó sebek és friss hegek mindegyike egyszerre sajdult fel, ahogy megmozdultam az ágyban, hogy átkarolhassam gyógyszerem és drogom, a szívemnek legkedvesebb emberét, Mikát. Nagyon boldog voltam, hogy különösebb baja nem esett, s hogy teljesen egészségesnek láthatom. Sebei hamar begyógyultak, s igen korán nekilátott az edzéseknek. Úgy tűnt nem valami elégedett a teljesítményével, sokszor kérdeztem rá, hogy biztos nem e magát okolja azért, hogy azon a napon felnyársalt az a penge, mely most az oldalamon díszeleg. Minden edzését végignéztem, s próbáltam ösztönözni, s megbékíteni, hisz mozdulataiban még láttam a küldetésünkkel kapcsolatos élményeket, melyeket talán így próbált meg feldolgozni. Nem is tudom mit csináltam volna, ha komolyabb baja esett volna a férfival való küzdelem alatt, mindazok után, amit együtt éltünk át. A legmegfelelőbb válasz az elképzelésre az, hogy a férfiból talán még annyi sem maradt volna, mint amit otthagytunk a robbanás kráterében. Az eset óta még mindig próbáltam visszaszerezni az elvesztegetett chakrám és erőm, hisz azon a csatán valaki más küzdött a bőrömben, s vele együtt kart karba öltve mentettük meg a szerelmem. Lehet a régi démonom tért vissza, hogy rám nézzen, miként boldogulok nélküle? Lehet, de nem mertem jobban belegondolni a dolgot, bele képzelni ezt az egészet, hisz a múltam énjét már rég eltemettem magamban. A hajókázást párnap után a szárazföldi utazás váltotta, s egy kényelmes kis hintó juttatott el bennünket a fű határára, ahonnan gyalog folytattuk utunk.
Mika mellett, csak úgy repült az idő, bár állandóan hajtogattam és kívántam, hogy bárcsak megállna végre, s nem kéne mindenhová rohannunk. Elvégre egy shinobi nem élheti le az életét csak odahaza gubbasztva. Folyamatosan fejlődnünk kell, s mindkettőnknek a családunk és egymás védelmében. A seb az oldalamon örökké emlékeztetni fog arra, hogy mi mindenért lennék képes az én kincsemért, s hogy talán nem is kellett volna szert tennem erre, ha sokkal erősebb lettem volna. Természetesen ezen már rendkívül késő gondolkozni, hisz lassan egy hete, ha nem több telt el a maszkosok felszabadítása óta. Lassan közeledtünk a birtok felé, s a távolban látszólag két férfi várt bennünket. Egyikőjük idétlen integetése már a távolból leleplezi a bolondos Hagemitsut, kinek köszönhetően az utazásom során több technikával is bővült a repertoárom. Mosolyogva fogtam meg szerelmem hűs kezét, s boldogan húztam egy kicsit közelebb.
- Végre, otthon édes otthon! – Integettem vissza a két férfinak, s csókoltam meg Mika puha arcát játékosan.
 
A célegyenesben már Hagemitsu és az újonnan megismert Jinai fogadott bennünket.
- Természetesen fejlődtünk eleget! – Feleltem boldogan megdöntve oldalam, hogy Hagemitsu megleshesse a családi kardot, majd a pólómat húzom feljebb, hogy a sebre is vethessen némi pillantást. Ahogy Mikát magával hívja a Jinai nevezetű férfi, s egy puszit lejt az arcomra, kicsit kipirult mosollyal szólok a távolodó lány után.
- Ügyesen! – Integetek még egy kicsit vigyorogva. Majd ki tört belőlem a boldogság mindent beragyogó fényessége. Végre újra itthon lehettünk azokkal az emberekkel, akik talán a legközelebb állnak hozzánk, azokkal akiket a családunknak nevezhetünk. Tény, hogy Izunát még nem láttuk, de ha jól sejtem őt is alaposan lekötötte Kazuya és a csipet csapat többi tagja és távollétünk alatt alaposan megedzették.
A kis idillből Hagemitsu kérdése zökkent ki, majd alaposan felvázolom neki az egyik elképzelésem egy saját technika elsajátításáról.
- Rairyuu no Houkou. – Morfondíroztunk el mind a ketten a lehetséges technika körül, majd ahogy vártam Hage egyből előállított pár ötlettel, nem véletlenül ő a Raiton mester a háznál. Persze csak addig, amíg utol nem érem!
- Kár, hogy mindenre azt mondod: „Nem igazán bonyolult” és mindenről kiderül, hogy igen is az! – Panaszkodok neki pár pillanatig, majd a jó időre való tekintettel megszabadultam a felsőmtől, hogy a Nap és a friss levegő segítsen egy kicsit a sebek begyógyulásában. Mikára pillantottam a távolban, ki már javában a technikája előkészületeit végezte így szüntelen mosollyal vágtam bele én is tanulmányaimba az új, saját technika útja felé.
~ Sárkány üvöltés. Leginkább úgy kellene megoldani akár egy rendes sárkány! A tüdőmben összegyűjtöm a legtöbb elemi chakrát amit csak tudok, majd a számból távozva alakítom át, hogy az a bizonyos elektromos robbanás szabadon elhagyhassa a testem, bennem a legkevesebb károkozás nélkül. ~ Tűnődtem el magamban, majd lábakat behajlítva hunytam le a szemem.
Elkezdtem elemi chakrám szokásos korforgásának felállításába. Mióta Hagemitsuval tanulok, leginkább a folyamatos keringetés kapja a legtöbb szerepet technikáim elsajátítása során. A villámokat nem lehet ketrecbe zárni, hisz azok zabolázatlanul próbálnak meg kitörni belőle. Tombolni akarnak, s pusztítani ha lehet, így kellő óvatossággal kell kezelni őket. Ahogy elértük a kellő forgást, folytathatja a sebesség mely amúgy is a villámok második legjobb tulajdonsága. Az eszméletlen energia olyan sebességgel szabadul fel bennük, hogy csak pár pillanatra láthatjuk őket a föld felé száguldva. Amint a keringés és a sebesség is megfelelő volt, legalábbis szerintem, következhetett a tüdőbe áramoltatás. A megfelelő mennyiségű fortyogó és forgó elemi chakrát nagy nehezen a tüdőmbe koncentráltam, s már csak a kijuttatás közbeni sűrítés maradt. Hirtelen a gyomromban valami furcsa morajlás hangzott fel, s egy véletlen büfögés hatására az egész procedúra egy kisebb elektromos büfifelhőben sziporkázva elhagyta a számat, s alaposan megcsipkedte a nyelvem. Hagemitsuból kitört a röhögés, nekem meg szinte égett a bőr a pofámról ahogy őt néztem, majd átemeltem tekintetem Mikára, ki túlságosan is remekül haladt Jinaial. Persze lehet ő kapta a komolyabb tanítót, de meg kell hagyni Hage egy magának való figura és nem is lenne ennyire mulatságos, ha nem törne ki belőle állandóan az a hatalmas gyerek lelke, mely mélyen benne lakozik.
Újra próbálkoztam immár minden stimmelt, és a büfögés sem fenyegetett tovább, bár testem egyre jobban elgyengült a sérülésektől és a nagymennyiségű chakra megmozgatástól, végül sikerült egy kisebb villámnyalábot kilehelni a számon. A siker ízét és a villámokét éreztem a számban, ahogy lihegve hallottam egy nagy placcsanást és Mika nevetését. Az én szerelmem boldogan ácsorgott egy nagyobb pocsolya mellett felém tekintve mosolygott. Félig megpörkölt nyelvem kidugva, lihegve integettem neki furcsa mosollyal jelezve, hogy felém minden oké, csak meggyűlik a bajom a technikával. Igazam volt, ez tényleg nem olyan egyszerű, mint ahogy Hagemitsu mondta, figyelembe véve az állapotom, meg mindent, bár nem mentegetőzni próbálok, hisz egészen sötétedésig folytattam a technika gyakorlását, több és kevesebb sikerrel fűszerezve. Tanítóm jelzett, hogy mára hagyjuk a további edzést, így megizzadtan, térdemen támaszkodva fordultam meg lihegve, a mögöttem ácsorgó Mikára tekintve. Ajkam felhúzódott, majd gyorsan pattantam fel, s a lány felé szaladtam. Kicsit bedőlve ragadtam meg a lábát és kaptam fel az ölembe és meg sem álltam vele a fürdőig. A peremről elrugaszkodva Mikával együtt, ruhástól vetődtem be a medencébe,  majd ahogy a felszínre emelkedtünk vigyorogva meredtem rá boldog arcommal. Gyöngéden fogtam meg a combját, hogy az ölembe ültessem, jobbommal pedig beletúrtam a vizes hajába s magamhoz húzva csókoltam meg az egyetlen nőt, ki a legfontosabb számomra. Együtt nevetgélve szabadultunk meg ruháinktól, s segítettük egymást a tisztálkodásban, s azzal végezve együtt töltöttük el kettesben a hosszúra nyúló éjszakát.
Az ágyban szorosan magamhoz öleltem, tarkójához bújva egy gyöngéd csókot lejtettem rá miközben kellemes illatát szipogtam be a tudatom legmélyére.
- Szeretlek, angyalom. – Súgtam neki, s összebújva hajtottuk álomra fejeinket a végre megérdemelt pihenésre.
 
A reggel korábban érkezett, mint vártam. Mika még javában aludt, s én óvatosan kaptam magamra némi ruhaneműt miközben kiosontam a konyhába, hogy reggelit készítsek neki. Egy pár percnyi sürgölődés és sütögetés után végül csak elkészült a reggeli lakoma, melyet az ágya mellé helyeztem óvatosan, hogy ez legyen az első dolog amit meglát ha felébred és ezzel együtt tudassa gesztusom, hogy folytatom az edzést.
Kifelé amióta megérkeztünk húzódik a mosolyom ajkaimon. Sosem tudnám igazán megköszönni és elmesélni Mikának, hogy mi mindent köszönhetek neki. Felkarolt és azóta mozgásban tart mióta csak megismertem. Ő az kiért bármit megtennék, kiért bármit megszereznék, kinek a mindenévé akarok válni, hogy elhozhassam neki azt a felhőtlen örömérzést mellyel ő ajándékoz meg engem napról napra. Tudom, talán kevésnek bizonyulhat mindaz amit adni tudok, de ne legyen igazam. Igyekszem, ahogy csak tőlem telik, hogy mindig az a boldog mosolyát láthassam ha rám néz, a kellemes illatát érezhessem mikor mellettem szenderül álomra, s testének forróságát mikor csak mi ketten létezünk az univerzumban. Nem gondoltam volna, hogy ilyen kellemesen is felbolygathatja valaki az életem, de ennek a lánynak, ennek a fenséges angyalnak sikerült elérnie mindezt. Mindezt a Yorit akivé mellette válhattam.
Odakinn kellemesen borzolta össze a hajam a reggeli szellő. Túlságosan sok időt nem akartam eltölteni a technikával, de mindent bele adtam, hogy végre sikerülhessen az elsajátítása. A tegnapi sikeres procedúra nyomvonalát követtem a mai edzés folyamán is, de lényegesebb változást a villámnyaláb elérésén nem értem el. Ekkor jutott eszembe a Rozsdás Bökőn tapasztalat dolog! Még több chakrát kell összpontosítanom, hogy elérhessem a kellő energiát. Akkor is túl rövid volt a nyaláb, így most még nagyobb chakrát kell magamból kipréselni, hogy azt érjem el amit tényleg akarok!
Az eddig átmozgatott chakra többszörösét alkalmaztam most, majd szét vetett már ekkor is a felgyülemlett elemi chakra melyet elpréseltem a mellkasom alatt.
- Rairyuu no… - vettem mély levegőt ahogy, szinte már szikrázott körülöttem a levegő a villám energiájától, mely nagy gyorsan megindult a tüdőmből, - …Houkou! - s torkom oly szinten préselte, hogy egy hatalmas villámnyalábként szökött ki a számból, mely végül az erdő mélyén érhetett földbe egy hatalmas kupolává nőve ki magát, mely nyomán letarolt mindent, ami az útjába került.

Enyhén füstölgő szájjal néztem a pusztítás felé, majd magam mellé néztem ahol a meglepődött Hagemitsu álldogált.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Senju Tobirama Csüt. Nov. 03 2016, 09:52

Sikeresen végzett technikátok során, mestereitek elismerő pillantásait élvezhettétek. Mindketten egyénileg, és együtt, csapatban is előbbre léptetek. A kérdés az, hogy elég lesz-e ennyi, vagy tartogat valamit még a jövő? Mindenesetre a technika tanulásától számolt 4 napban nem történt semmi különös fejlemény. -Innentől kezdődik majd a következő kalandotok.- Ám elegendő volt hogy kipihenjétek a fáradalmakat, melyeket a technika megtanulása és kigyakorlása okozott.

// Felírhatjátok a technikát, illetve kaptok 8-8 chakrát jutalom képpen. //

_________________
Kenshiro birtok - Page 5 X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Yori Szer. Nov. 30 2016, 20:46

// Kenshiro Karu //


Fáradt szemekkel köszöntöttem a mai napot, zavarodottan biccentve az ajtó melletti ruhafogasnak, mely bunkómód füle botját sem mozdította, ahogy kikóboroltam a hálószobából. Mika még javában próbálta kipihenni a tegnap este fáradalmait, ami jelentősen próbára tette mindkettőnk fizikumát és állóképességét. Mi másban fáradna el két fiatal, a mi korunkban, ha nem az edzésben? Persze.. az edzésben. Rendezetlen frizurával álltam be a tükör elé, s próbáltam napirendre térni a múlt és jelen egyre monotonabb folyásán, ahogy végigmértem magam.
Ez a pár hét, épp olyan hosszúnak tűnt, mint bármely átlagosan eltelt hónap, vagy év. Egy szóval, nem történt semmi. Izuna húgom napról napra küldetésekre jár, s ügyes bajos dolgait intézi. Kazuya már jó ideje elhagyta a birtokot, s még csak Hagemitsuval sem tudatta, hogy hová is megy. Különösebben nem tartottam különösnek az öreg eltűnését, de mint új vezető azért pár szót mégis csak megejthetett volna céljairól. Remélem nem ismét egy meglepetéssel és egy indokolatlan küldetéssel tér haza, melyet inkább nekem kell megoldani mintsem neki. Nem mondhatnám, hogy hozzá vagyok szokva ehhez a semmittevő életmódhoz, elvégre nem is oly rég Mikával átéltük életünk egyik legnehezebb küldetését és ki tudja, mik várnak ránk még a jövőben? Így épp most hazudtolom meg saját gondolataim, hisz valósággal vágyom arra, hogy újra útra kelhessek, s újra átjárjon a kalandvágy, mely eddigi életem határozott mozgatórugója volt.
Az ujjatlan pólót óvatosan tűrtem feljebb, s a legutóbbi csatámban szerzett heg, szinte még mindig gyógyulófélben volt. Hiába a különleges kezelés, és az új barátok által készített csodaszerek, ha az embert átnyársalják, nem olyan egyszerű a rehabilitáció, mint azt egyesek képzelnék. Mindezek ellenére a rendszeres edzések, és pár újonnan elsajátított technika hozzá adtak a legnagyobb félelmem leküzdéséhez.
A félelmem nyilvánvaló, s minden egyes férfi megértené a mivoltát ennek a különös érzésnek. A családalapítás, s a család védelme. A védelem, mint vezér a legfőbb elememmé vált. Mindenkit ki egy kicsit is közel áll hozzám, meg akarom védeni. Meg akarom védeni a kis Izunát, hogy egy remek gyermekkorból egyenesen a céltudatos felnőtté válás útján járhasson, Hagemitsut és Kazuyát a két bolond öreget, kik talán nem is szorulnak olyan nagy segítségre, s védelemre. Na meg persze a szerelmem. Mikával a kapcsolatunk napról napra szorosabbá válik, s nap mint nap egyre jobban a szívembe, az életembe zárom, s újra meg újra belé szeretek, s ezt az egészet épkézláb szavakkal meg sem tudnám fogalmazni. Egy kötődés, egy kötelék, egy olyan érzés, melyet nem tudna senki elszakítani, s nem is hagynám, hogy elszakítson bárki is.
Mika a részemmé vált, s gyakran gondolkodóba esem, hogy hogyan is pecsételhetném meg mindazt, ami köztünk van, és létezik. Miként is tudnám személyesebbé, s örökké tenni ezt a kapcsolatot mely tündöklően ragyogja be a közösen töltött mindennapjaink. A saját kérdéseimre, már tudom a választ, s mindehhez a cselekményhez, már csak egy tárgy kell, s a megfelelő pillanat. Talán elhamarkodott döntésnek tartanák mások, de sokan nem érthetik meg mindazt, ami kettőnk közt oly rövid idő leforgása alatt létrejött. Egy háborúban élünk, mely ott dúl kinn a hamis biztonságot nyújtó falakon kívül, s ki tudja mikor ér el bennünket is a forgása, melyből csak két féle út van a kijutásra. Az élet, vagy a halál, s ha engem kérdez valaki, az életet fogom választani. Az életet a szeretteim és a szerelmem mellett, kivel lassan megpecsételjük sorsunk, s a közös öröklétnek adjuk át testünk, s lelkünk.
Ezekkel a gondolatokkal meredek a távolba a tornácról, s várom a lassan feltámadó szelet. A kaland hívogató szelét.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Dec. 01 2016, 03:05

Bár úgy éreztem, hogy Kazuyával elválnak útjaink örökre, de mégis úgy éreztem, hogy a nagy utazás előtt fel kell keresnem még egyszer a birtokot és legalább megnézem magamnak az utódomat akinek a kardot szánja nagybátyám. Ha a fiú valóban annyira belevaló, mint ahogy mondta akkor tényleg nyugodtan indulok tovább. Nagyon sok minden történt velem viszonylag rövid idő leforgása alatt és megvallva az őszintét a változás tetszett. Megismertem egy lányt akiben úgy éreztem, hogy megbízhatok és mindezek mellett még valami alakul is köztünk. Viszont a gyökereket sem szabad elfelejteni...
Bár nem olyan régen mentem el innen, de úgy éreztem mintha már ezer éve nem jártam volna itt. Kirigakure elhagyása után ez volt az első hely amit igazán otthonomnak nevezhetek. Azonban a Nibi miatt egy kicsit megváltoztak a dolgok és úgy éreztem nagy hibát követek el azzal ha nem kelek útra. Vajon Haru az elődöm is így érezhetett annak idején? Én még mindig azt gondolom, hogy nem találtam meg a helyem a világban annak ellenére, hogy itt Kusagakuréban valamit elkezdtünk felépíteni. Mindezek mellet hajtott a kíváncsiság is. Kazuya azt mondta, hogy sokan jöttek most hozzánk olyanok akik a klán barátai míg mások maguk is Kenshirok. Vajon milyenek lehetnek ők? Mi lehet az ő történetük. A belülről örökké felemésztő tűz most is lágyan lobogott bennem és tudatom peremén éreztem őt. Akár akarom, akár nem az életem már össze van kötve egy bijuuéval és jelen helyzetben az is távozásra késztetett, mert ha ez kitudódik, már pedig előbb utóbb biztos ki fog, akkor veszélybe sodorhatom ezeket az embereket is csupán azért mert ők is a klánom nevét viselik. A "klánom"... Vajon árulóként tekintenek rám? Kazuyával megbeszéltük, hogy nem mondja el Kankon kívül senkinek a titkomat. Én biztos megvetéssel tekintenék egy olyan vezetőre aki éppen csak elkezdte felépíteni a klánját aztán egyszer csak gondol egyet és elhagyja azt...
Már megközelítettem a birtokot amikor valami olyasmire lettem figyelmes amit a környéken nem éreztem még. Bár nem vagyok szenzor, de mintha most kevesebb chakrát érzékelnék a birtok felől mint amikor elmentem. Pedig Kazuya azt mondta, hogy egyre többen vannak. 
A nyugodt sétából rohamléptekre váltottam. Amint közelebb értem a kerítéshez chakrát koncentráltam lábamba és elrugaszkodtam a földtől. Bár ösztönösen cselekedtem, amikor földet értem már láttam, hogy fölösleges volt a nagy aggodalom. A birtok egyben, és úgy tűnik a ház is sértetlen. Lelki szemeim előtt már megjelent a félig lerombolt villa és a felégetett, feldúlt birtok. 
Aztán hirtelen megrohantak az emlékek. Egyszerre minden amit itt átéltem és ahogy felépítettük ezt a helyet. legalább úgy érzem, hogy valami jót is tettem az életben. És most ez a hely nyújt otthont a következő generációnak. Ez már valami. Tényleg egy olyan dolog amire büszke lehetek. Megérkeztem a bejára elé. A francba, egy kicsit idegennek érzem magam a saját házam portáján. Hogy lehet ez? Ha az új vezető már elfoglalta az őt megillető helyet akkor ez talán inkább már az ő háza. Furcsa érzések kavarogtak bennem, aztán reflex szerűen kopogás helyett a kilincsért nyúltam és be is nyitottam a házba. Hát igen ez egy kicsit illetlen volt... de már nincs mit tenni. 
Benyitottam az előtérbe és a nagy büdös semmi fogadott. persze mit is képzeltem, hogy majd konfettit dobálva ugranak a nyakamba? 
- Üdv! Van itthon valaki? 
Milyen idióta kérdések, de tényleg egy kicsit furán érzem most magam. 
- Kazuya? Kanko?...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kenshiro birtok - Page 5 Empty Re: Kenshiro birtok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.