Ninja akadémia

+10
Uchiha Madara
Zawaki Hotaru
Haku (inaktív)
Doshiri Asuka
Kakuzu (Inaktív)
Shiruba Tsuki
Ikina Minami
Karin
Yuudoku Irai
Shikoku Naoki
14 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sai Hétf. Dec. 02 2019, 00:02


//Igen, tudom, ne aggódj, nemsokára ugrunk, ez még mindig a chuunin vizsga előtt történik.//

A hátrányba kerülés elég, hogy végre komolyan vedd a szituációt, és egy igen hasznos technikát bevetve véded ki mind a shurikeneket, mind véded meg a szemed attól, hogy egy kis por is menjen bele, hatástalanítva a lány trükkjeit. Azonban hiába vetted komolyan, mivel félresikerült a jutsud neve, a föld alá húzó támadást nem sikerül kivitelezned, felsülve állsz, összetett kezekkel, majd jobb híján megidézed az egyik bábod. A lány közben nem tétlenkedik, mivel felismerte a védekező technikád, mivel a shurikenek becsapódtak rajta, és így láthatóvá vált számára, mivel is van pontosan dolga, míg elvéted a jutsud, hátrébb ugrik, növelve kettőtök között a távolságot egy méterről bő öt méternyire, mielőtt a kis táskájából egy füstbombát venne elő, a földhöz vágva teremtve körülöttetek füstöt, hogy semmit se láss végső soron. Két pillanattal később - hacsak nincs valami a tarsolyodban - drót fonódik a tested köré, elfogva, ahogy a lány a füstbe burkolózva beveti ellened az Ayatsuito no jutsut a combjára erősített táskából szedve elő a drótot rögtön azután, hogy felhasználta a füstbombát. 


Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Yamato Hétf. Dec. 02 2019, 10:10

//Komolyan 1 db m betű miatt, ami nem mellesleg a N betű mellett leledzik?//

Fogalmam sem volt, hogy minek kéne történnie, miért kell a harc és mik a szabályok, így egyelőre sodródok az árral. Valószínűleg ismeri vagy legalábbis látta már a technikát, így sikeresen félreugrik, sőt a távolságot is növelte. Előtte még a shurikenek lepattantak rólam, így csak a hülyének nem tűnik fel a technika, amit használtam a fegyverek kivédésére. Bábom megidézésére még volt időm, van vele tervem, de egyelőre csak mellettem áll és fel van készülve a következő támadásomra. Nem sok esélyt hagy gondolkodni, ugyanis ahogy nem sikerült a támadásom, hátraugrik és egy füstbombát dob a földre. Ha meglátom a kezében a füstbombát vagy a füst robbanásának pillanatában kézpecsétekbe kezdek, majd elkezdem a földbe bezetni a chakrám és a teljes füst alatt elkezdem túltelíteni a földet, hogy a Doton: Dochuubaku // Föld elem: Földrobbanás nevű technikámat vetem be, hogy mind a füstöt eltüntessem, mind az ellenfelemet kirobantsam füstből.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sai Szomb. Dec. 14 2019, 18:44


//Igen, komolyan. Eleve nem írsz hosszú posztokat, így bőven van időd átnézni legalább a technikák nevét, ha már mást nem egyrészt, másrészt nem csak veled csinálom ezt, ha történetet befolyásoló helyzetben más elüti, tőlem lehet Tobirama is, a főadmin, akkor is elfaileltetem a technikáját. Anno, mikor aktívabban meséltek az én karaktereimnek is, ez tök alapvető volt, hogy ha elírod a jutsu nevét, akkor így jártál, nem hinném, hogy ez alapjaiban változott volna meg mostanra, ha mégis, hát sorry, régi vágású mesélő vagyok, nálam így van, és kész. Very Happy  //

Bár a füstbomba aktiválódik, s a lány elő is veszi a drótjait, támadásba lendülve ismét, a bevetett technikád elsöpri minden kezdeményezését ismét, a füst eloszlik, a meginduló drót pedig a támadástól irányíthatatlanná válva sodródik vissza, akadályozva voltaképp a gazdáját is, akinek amúgy is gondja lett volna, mert a robbanás ereje kissé megdobja őt is, még ha a távolságtartása miatt nem is üti ki. De ismételten nem lendülsz ellentámadásba, így a lánynak van ideje némi zihálás közepette szusszanni, és rendezni az elbukott támadás után sorait. Ismét stabilan két lábra állva néz rád, fürkésző tekintettel gondolkodva azon, mi lehet a következő lépésed, s mi lehet a gyengepontod, amit meg tudna szorongatni. Nem kérdés, elszánt, szeretne túljutni ezen az előselejtezőn, szeretne részt venni a chuunin vizsgán, képviselve Sunagakurét. A te esetedben viszont egyelőre nem érezni, mit is szeretnél, mintha nem értetted volna meg teljesen, miről is szól ez a harc. 
Végül úgy dönt, most ad neked is esélyt arra, hogy megmutasd, mit tudsz, kezében drótja, de érződik rajta, hogy nem csak abban az eszközben bízik a küzdelem során.  

[Amikor leírsz egy védekezést, vagy kitérést, amúgy nyugodtan írj feltételes módban támadást is, ha úgy van, mert így nem tudom, mit tennél következőleg, s hogy ne csak egy soros válaszom legyen, természetszerűleg úgy kell vennem, hogy nem használtad ki az előnyt, amit teremtettél azzal, hogy visszaverted a támadást, s újra kvázi az NJK karakter támad, de most nyitva hagytam neked a szituációt, de JK-JK harcban hátrányban lennél folyamatosan, ha csak a védelemre koncentrálsz, illetve azt gondolod, hogy ami védelemre jó, jó lehet visszavágásra is. Nyugodtan merj tovább tervezni, tényleg könnyebb a mesélőnek továbbvinni a dolgokat, és ha elég kreatív vagy, egy NJK elleni harcot én spec. könnyebben rövidre is zárok, de ahhoz tényleg az kell, hogy előállj valami tervvel. Hajrá, hajrá, mert ezt lezárva megejthetnénk végre az időugrást is ^^ ]

Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Yamato Kedd Feb. 11 2020, 11:17

Szeretnék eljutni a chuunin vizsgára, de a képességeim leginkább a bábjaimra koncentrálódik, de nem akarom azokat bevetni. A föld technikáim nagy része is bújdosásra lett kitaláva vagy védekezésre. Nem igazán van ötletem hogy mit csináljak. Azt viszont örömmel látom, hogy a tervem egy része sikeres, még ha a föld alá bújkálásom a chakrám megzavarodottsága miatt nem jön létre. Közben társam összeszedi magát, de most úgy dönt, hogy ad némi esélyt az ellentámadásra. Rá kell jönnöm, hogy túlságosan az eszközeimre koncentrálok. Viszont ebből kell kihoznom a legtöbbet. Jobb ötletem híjján kihasználva a lehetőségeket kézpecséteket mutatok, majd a kuchiyose: kimi sutairu nevű technikámmal kumogani nevű bábomat, aki már fel van fegyverezve a Marionetto rimokon névre hallgató technikámmal, így azonnal támadásba is lendülhet, valamint egy 5 érzék zürzavara pecsétekkel ellátott "kézigránátot", bár ha valaki megfigyeli semmi köze nincs az eredeti elnevezéshez, hiszen ez csak a formája miatt van, hogy a pecsét máshogy is eljutattható legyen, ne csak egy kunaihoz erősítve. A báb megidézésének pillanatában már támadásba is lendül a karjaival, pusztán közelharcri mozdulatokkal és ha úgy látom, akkor a hasában lévő drótok is kilövelnek, így elkapva ellenfelem, aki ha ezzel van elfoglalva, akkor kapja a kézigránátot, ami mellette robban fel és kieresztve a füstöt gyakorlatilag megnyerhetem a harcot. Már ha hagy ennyi időt az idézésre és a támadásra.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sai Pént. Feb. 28 2020, 10:25


A lány valószínűleg nagy hibát követett el azzal, hogy engedte a ritmusváltást és átadta a kezdeményezést. Hogy ezzel elszámította magát, vagy a képességei miatt neki is szüksége volt a kis megállásra, de nem tudott előbb cselekedni, mert semmi jó nem jutott eszébe - esetleg gyakorlatlanul hagyta kicsúszni a kezéből a kezdeményezést - már nem fog kiderülni. De azzal, hogy sikerült magadhoz idézned a bábod, feladva, hogy ezt az információt ne fedd fel magadról, védekezésbe kényszerül. A pókrák alakú báb nekiront, s bár ismét beveti a Saganken nevű technikáját, pajzsot alkotva belőle, ezzel a bábu cséplését felfogva, a "gránát" ellen már nem képes védekezni, mert mire észreveszi a veszélyt, az robban, s a pecsétek kieresztik magukból a számára végzetes, lilás füstöt magukból. 
Mivel ezzel tulajdonképp teljesen védtelenné válik, nem tart semmiből elfognod, és hatástalanítanod. 
- Az összecsapás győztese: Yamato! - hirdeti ki a felügyelő jounin rangú kunoichi.
Az összecsapásotok után pihenhettél, míg a többi csoport is lemeccselte a saját harcát. Ha hajlamos vagy rá, akkor még akár büszkeséget is érezhetsz, hogy azért egész sok nagyszerű ifjú homok shinobi és kunochi lézeng a faluban a háborús újrakezdés tán, az nem törte meg teljesen a nemzetetek, ha kevésbé vagy romantikus alkat, felmérhetted, potenciális ellenfeleid/csapattársaid mire képesek. 
A nap végére minden meccs eldőlt. 
- Mindenki hozzám! - adta ki az utasítást ismét a nő, aki felügyelte az egész eseménysort. - Akik ma győztek, azokat mind nevezzük a chuunin vizsgára. A csapatösszeállítás a következő: Kajiwara Yusuke, Shikaku Naoki, Abukara Zento az 1. csapat, ... - sorolta a csapatokat. Ezzel eldőlt, vágyad teljesül, s képviselheted falud a chuunin vizsgán.

//Remélem, jól bogarásztam ki a chuunin vizsgáról, végül hogy voltatok csapatban, ha nem, akkor bocsánat, javítsd gondolatban a neveket nyugodtan ˇˇ' 

Ezzel véget ért a múltban játszódó rész, ugrunk a chuunin vizsga utánra, oda, hogy képzeletben vége a fórumkalandnak, s megvolt a kiírt 2 hónapos időugrás, mert nem szeretnék megint a múltba visszaesni, így majd minden technikádnak birtokában vagy, amit kaptál, ha gondolod, kitöltő élményeket meg lehet firkálni, azt rád bízom, foglalkozol-e vele. 
Az eddigi játékért a jutalom: + 40 chakra.

A következő posztban említsd meg, hogy a fórumkalandról visszatérve a kage parancsára egy elméleti továbbképzésen vettél részt a többi megbukott vizsgázóval az akadémián, összevont osztályban, s esetleg beillesztheted, hogy eme felzárkóztató része volt a 2 hónapos időugrás fejlődése, illetve az év végi ajándék - ha jutsut kértél.
A képzés után, hogy szokd a csapatmunkát is, beosztottak egy 3 fős csapatba felügyelő jounin mellett, akikkel most fogsz majd találkozni - nem, nem lesz klasszikus ismerkedős feladat, ahhoz már idős vagy Razz XD A reagodban utalj arra, mik a terveid a közeljövőre nézve, mert sikeresen kitöröltem azt a pü-det is, amiben leírtad, hogyan szeretnél tovább haladni, mert már nagyon betelt a levelezősöm, s elfelejtettem, hogy arra figyelni kellett volna, hogy ne menjen a levesbe, sumimasen ˇˇ' //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Yamato Csüt. Márc. 26 2020, 07:40

//Bocsi a késésért. Igazából teljesen mindegy, hogy ezen karakter hogy volt csapatban, mert az írásbelin kiesett//

Ellentámadásom megtörte a lány ritmusát, bár ez inkább az ő hibája, mint az enyém, lévén ő adta át a kezdeményezést. Bár nem teljesen tiszta, hogy mi is volt a dolog háttrerében. Érezte, hogy fogy a chakrája vagy kiváncsi volt, hogy én magam mie is vagyok képes. Nem tudom, de ezzel hiábt vétett, amit végül az eddig kivárásra épített taktikám némi hibával karöltve, meg is hozta a gyümölcsét. Amíg a bábom fizikai nyomást gyakorol a lányra, hogy neki védekeznie kelljen, addig én kihasználom az alkalmat és egy jól irányzott dobással a közelébe jutattok egy gránátot, amit aztán felrtobbantva a lányt hatástalanítom és megnyerem a meccset. Miután kihirdettek győztesnek felengedem a lányt és gratulálok a képességeihez és a remek harchoz, majd kisétálok acsataérről, hogy a többieknek is átadjam a terepet és megfigyelem, hogy ki mire képes. Azért figyelve a harcokat örülök, hogy ennyi tehetséges fiatal van még köreinkben, de inkább a képességeik érdekelnek, hiszen lehet, hogy ellenfelek leszünk a chuunin vizsgán és akkor jól jöhet ez az információ.

2 hónap múlva
A chuunin vizsgán már az írásbelin elbuktam, amit nem engedhettem meg magamnak, viszont nagyjából mikor megkaptam a vizsgalapot, hogy esélyem sincs, hiszen sosem jártam az akadémiára, így a kérdésekre mindre úgysem tudnék helyesen válaszolni, de visszatérve a vizsgáról a falu tovább képzésre is küldött, ahol elméleti képzés keretein belül néhányunknak, ahogy láttam főleg a valamivel idősebb generáció tagjainak, akik már pár éve ninjaként tevékenykednek, technikát is tanítottak.

//A levél már nekem sincs meg, annyiban biztos vagyok, hogy a karakternek pénzre van szüksége a bábozáshoz, valamint szeretne Gaara személyes tanítványa lenni, amit küldetések teljesítésével érne el. De ami a legfontosabb: villám elem és a bakuton feloldása (villám elemű technikát nem igen akarna tanulni, ha nem muszáj)//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sai Csüt. Ápr. 09 2020, 00:05


[Yamato]

Az elméleti képzés és némi technikai továbbképzés után végre újra olyan kategóriába kerültél, amikor már a gyakorlatban számítanak rád, s a vándorévek után most, hogy visszatértél a faluba, a rendes protokollnak megfelelően ma csapatba kerülsz. Igaz, ez már nem tölti el a hozzád hasonlókat akkora izgalommal, mint az akadémiáról frissen kikerülteket, attól még új életszakaszt és új feladatokat jelent. 
Az akadémia udvarán, ahova rendeltek ma reggelre, már vártak. 
Az idősebb, mégis még bőven fiatal, vörös hajú férfi szólított meg szinte azonnal, ahogy felbukkantál, még igazán megnézni se volt időd őket. Bizonyára figyelt, és előre érezte a közeledted, de akkor se bevett szokás ilyen hirtelen letámadni az embert. Ő mégis megtette, ráadásul elég kimért, rideg tekintettel - bár lehet, csak azért, mert alapból ilyen, legalábbis a két szőke genin nem mutatta jelét, hogy ebben valami roppant furcsa lenne, s mindketten barátságosan mosolyogtak rád. 
- Kajiwara Yusuke? - igenlő válaszodra folytatja. - A nevem Kira Shinku, ez pedig itt a 4-es csapat, Kana Hanako - biccent a lány felé, aki int is halványan elpirulva, szégyenlősen. - és Sasamaru Kouta - biccent a fiú felé, bár kizárásos alapon már ki is találnád. A srác a homlokához emeli az ujját, majd onnan indítva lendít egyet a kezén hetyke üdvözlősen, életvidám, felhőtlen mosollyal. 

Ninja akadémia - Page 3 1730d89aa1b5a44932de1b18a4e2c0ab Ninja akadémia - Page 3 Sunagakure-ninja-artist-ninja-png-clip-art Ninja akadémia - Page 3 2514b369bfe73653dd19863749a4b708

Hogy a bemutatkozás megtörtént, a férfi máris napirendi pontot váltott: - A mai küldetésünk felváltani az őrséget az üvegházak vízellátásáért felelős vízvezeték hálózatnál, s 24 órás őrséget adni, így jobb, ha mindenki felkészíti magát a monoton feladatra. Élelem, víz, remélem, nem kell részleteznem. 

//Ugyan nem az üvegházaknál lesz a dolog, de nem szeretnék új topicot nyitni, így majd ide írhatod a választ: Üvegházak //
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Hétf. Okt. 31 2022, 10:36

// Shirotaiyo Hisana – Az első nap //
 
Fiatalkorod ellenére rengeteg mindenen mentél már keresztül. Tényleg sok mindenen, hiszen láttad lezülleni a szülőföldetek, láttad, hogyan emelkedik a pénz az erkölcsök fölé. Hogyan válik egy shinobi nemzet turistaparadicsommá. Legalábbis azt hitted. Érdekes az emberi elme. A látott képről sokszor nem tudja eldönteni, hogy az a valóság, vagy csak megtévesztés. Úgy nőttél fel, hogy a falutok egy virágzó shinobi falu, itt kezdted meg az akadémiát is, de ez tényleg igaz lenne? Az apád, azaz Kaito kísért el első napodra az akadémián. – Valamit el kell mondanom. – nézett rád, ahogy közeledtetek az akadémia felé. – Nem voltam veled teljesen őszinte az elmúlt időszakban, de most már biztonságban tudhatom a családom, így elmondhatom neked az igazat. – sütötte le szemét, majd várta, hogy hogyan, s miként reagálsz. - Természetesen ha nem vagy olyan állapotban, hogy meghallgas kérlek szólj, mert akkor inkább még magamban tartom és megvárom míg felkészült leszel.
Mit szeretne neked elmondani Kaito? Milyen lesz az első akadémiai napod? Ezer meg ezer kérdés kavarog fiatal elmédben és csak az idő az egyetlen, ami megválaszolhatja ezeket a kérdéseket, hiszen idővel minden kiderül.
 
// Kedves Hisa. Ez a kis kaland egy rövid ismertető lesz a világban történtekről, hogy a későbbiekben minden világos legyen. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Kedd Nov. 01 2022, 13:52

//Shiranui Genma - Az első nap//

Több napnyi vándorlás után végre elérte Sunagakurét a szüleivel, kissé zökkenőmentesen sikerült a letelepülés a ninjafaluba. Miután a falu vezetője rábólintott arra, hogy apja ugyanúgy folytathassa ninja útját, ezáltal sunagakurei ninjává vált, és Hisa jelentkezését elfogadták a Ninja Akadémiára, a fiatal leány nagyon izgult, milyen lesz az első napja az iskolában. Való igaz, szem -, és fültanúja volt szülőföldje, Yugakure no sato turistaparadicsommá válásának, számára a ninja útja ott kezdődött, az edzései az apjával és bátyával, otthon pedig, amikor kedve tartotta, besegített az édesanyjának a gyógynövénytermesztésben és feldolgozásban.

Most itt van, egy teljesen új helyen, ismeretlen táj, emberek. A zoird környezetet alaposan megfigyelve levonta azt a következtetést, hogy a növénytermesztéssel akadályokba fognak ütközni. Magában megjegyezte, hogy ha nem felejti el, és hazaaért az Akadémia után, ne felejtse el megkérdezni az anyját, hogy van-e ötlete, hogy hogyan oldja meg a növénnyel kapcsolatos munkáját.

Apja szavai zökkentették ki a gondolataiból, figyelmesen, kissé meglepve hallgatta a szülője mondandóját.
- De Apa! – duzzogott egy kicsit a leány, lelke mélyén azonnal megbocsátotta az apja tettét, hiszen csak őket akarta biztonságban tudni. – Ne félts! Nem vagyok gyerek! – fakadt ki enyhén, kissé szemtelen hangot ütve a lány. – Felkészültem mindenre, ami rám vár, mert én is ugyanolyan ninja akarok lenni, mint te. Figyelek, mit szeretnél mondani – folytatta már nyugodtabb és érdeklődőbb hangon néhány másodpercnyi szünet után. Kiváncsi volt, hogy az apja mit szeretne elmondani.
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Nov. 01 2022, 14:27

// Shirotaiyo Hisana – Az első nap //
 
Jelezted apádnak, hogy készen állsz a rút igazságra és nyugodtan mondhatja, mert te is erős, büszke ninjává szeretnél válni, akár csak ő. Kaito ezt hallva nyelt egy nagyot. Most már biztosra vette, hogy a beszélgetés végére meg fog változni kettőtök kapcsolata. Vett egy mély levegőt és elkezdte. – Hisa! Annyira sok mindent kellene most így hirtelen mondanom, hogy nem is tudom pontosan hol kezdjem. Szóval. Minden, amit eddig a falunkról tudtál az hazugság. Legalábbis nem tükrözi a valóságot. Igaz a falunkban megszűnt a shinobi képzés és a turizmus vette át a hatalmat, ám ez még akkor volt amikor te nagyon kicsi voltál. Mire elkezdhetted volna az akadémiát a falunkban újra lett ninja képzés ám nem abban a rendszerben, mint régen. Én hűséget fogadtam a falumnak, annak a falunak, ami hűséges volt hozzánk. Az újra szervezett falu viszont egy talpnyaló lett. Konoha és Kumogakure érdekeit szolgálta ki. Én nem tudtam egy ilyen rendszert elfogadni, ezért csináltam egy oktató csoportot, olyanok segítségével, akik hasonlóképpen gondolkodtak, mint én. Szóval, te nem rendes akadémiára jártál. Minden, ami akkor történt veled az megrendezett volt, viszont a tudás, amit szereztél az nem. – mondta majd hagyott egy kis időt megemészteni a hallottakat majd folytatta. – Szóval az igazság az, hogy a Gőz országában van shinobi falu, viszont már nem olyan, mint fénykorában. Leginkább ezért hagytuk el az országot, ugyanis az új rendszerben én nem voltam hajlandó felvenni a szolgálatot az új rendszerben. Most viszont, hogy befogadtak ide minket bátran el mertem neked mondani az igazat. Remélem nem utálsz a tetteimért? – fejezte be Kaito, majd várta, hogy hogyan reagálsz a hallottakra.   




// Az igazság néha fáj, de egy shinobinak sok fájdalmat kell legyőznie életében. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Hétf. Nov. 07 2022, 20:38

//Shiranui Genma - Az első nap//

Hisa csendesen és figyelmesen hallgatta az apját, közben eszébe jutottak a régmúlt idők, amikor még Yugakuréban tanulta a ninjaképzést, ami hiába volt megrendezett, "hazugság", az általa szerzett tudás igaz volt. Ott voltak az edzések utáni kergetőzések, egyéb játékok a csapattársaival. Máris elfogta a honvágy, hogy visszatérhessen oda, ahonnan jött, hogy újra átélje ezeket az élményeket, de tudta, hogy ennek már vége és tovább kell lépnie. Miután apja befejezte a mondandóját, a ninjatanonc elgondolkozott az elhangzottakon, végül egyszerűen biccentett. 
- Legalább elkezdtem a ninjává váláshoz vezető utat, apa - ütött meg egy kis pozitív hangot a leány. - edzel velem az Akadémia után? Annyi mindent szeretnék tőled és anyától tanulni! - lelkendezett. Magában elhatározta, hogy kerül, amibe kerül, a falu legjobb és legerősebb ninjájává fog válni.
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Nov. 19 2022, 16:03

// Shirotaiyo Hisana //



Kaito szemlátomást meglepődött azon, hogy milyen jól fogadtad a hírt, mi szerint az egész eddigi ninja pályafutásod hazugságokon alapult. Mélyen belül megnyugvást érzett és hálát adott az égnek, hogy a csúf igazság után nem utáltad meg egy életre. Örömmel töltötte el a lelkét, hogy a tanítása elérte a célt, és megalapozta benned a „ninjalét” alapjait. Nem számít hol, hogyan, milyen rendszerben Te akkor is egy becsületes igaz szívű ninja leszel. Már majdnem könny csordult a szeméből, ám visszafojtotta atyai érzéseit. – Büszke vagyok rád, hogy ilyen jól reagáltál az igazságra és nem küldesz egyből a pokolra, amiért éveken át megvezettelek. – mondta, majd hirtelen egy fekete ruhás férfi jelent meg mellettetek. – Shirotaiyo Kaito! – szólalt meg a mostanra már ismerős hang. – Kankurō-san. Miben lehetek segítségedre? – kérdezte Kaito az ifjútól. Ahogy hallottad a nevet és mellé társítottad az arcot feltűnt, hogy eddig ezt a férfit hitted a jelenlegi Kazekagének Gaaranak. Újabb dolog, ami nem úgy történt, ahogyan azt te gondoltad. Bár ez teljesmértékben érthető, hiszen te annyit tudtál, hogy Gaara a Kazekage és mikor a faluba érkeztetek egy markáns shinobi fogadott titeket, aki egy karmozdulatával ANBU egységeket irányított. Nem csoda, hogy azt hitted, ő Gaara, pedig valójában ő Kankurō volt a Kazekage testvére. – Kaito mennünk kell, majd útközben elmondok mindent. – kapta meg apád az utasítást. – Hisana, majd otthon megbeszéljük a többit, vigyázz magadra. – majd a két ninja eltűnt a szemed elől. Ott maradtál az akadémián „egyedül” rengetek új információval, amit valahogyan fel kell dolgoznod. Kezdésnek azt, hogy a Gőz országában már régóta van ninjaképzés, amit apád és társai nem fogadtak el ezért téged és az akkori osztálytársaidat egy nem hivatalos rendszerben képeztek, majd inkább a költözés mellett döntöttetek, aztán még itt van a Kazekage félreértés. Bár a többi fényében ez egy apró baki, ami mostanra már letisztult benned.
 
// Kedves Hisana ezennel ez a kis szösszenet lezárult. Most már minden pohárba tisztavizet öntöttünk így nincs más hátra, mint előre vedd nyakadba az akadémiát és sok sikert kívánok hozzá. Mivel lényegében ez csak egy beszélgetés volt így nem tudlak agyon díjazni, de minden tőlem telhetőt meg teszek. Így ezért a kis átbeszélésért 5 chakrát ajánlok fel neked. Köszönöm a játékot ~G~ //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Júl. 09 2023, 22:01

// Shirotaiyo Hisana //


A nap már messze elhagyta a delet jelző kimagasló helyét az égbolt tetején, lassan már megpihenni készült a horizonton túl. Ez a megpihenés valójában csak egy illúzió, hiszen minden tanult, és tanulatlan ember tudja, hogy azért mert a nap eltűnt a távolban, az még nem jelenti azt, hogy valahol, a világ egy másik pontján nem végzi ugyanúgy a dolgát. Dehogy nem, pont ez benne a lényeg. Világító égitestünk folyamatosan végzi a dolgát mert ez az élet rendje. Ugyan úgy a hétköznapjaink része ez is, mint az, hogy az akadémián a tanulókat fáradhatatlanul hajtják a tanáraik. Most sem történt ez másképp. Nincs is annál jobb érzés, mint amikor a kellemes hűvös teremben egy jól behűtött italt kortyolgat az ember, igaz? Mondjuk ez a Tori senseire volt igaz aki kíméletlenül öt akadémia körre küldte az egész osztályt, mivel az egyik tanuló szemtelen volt vele szembe. A nő a kollektív büntetés híve volt, ezért is büntette az egész osztályt, úgy gondolta, hogy ezt majd ők egymás között elrendezik. Bízott benne, hogy sikerül megértetni velük, hogy nem csak egy osztály, hanem egy csapat is, ha valaki hibázik mindenki hibázik. Ahogy telt az idő lassan kezdték befejezni az első fecskék a futást. Ilyenkor is lehetőségük volt egymással versenyezni, ugyanis hiába egy büntetésről van szó aki ezt edzésnek szeretné felfogni az annak is fogja. Tori senseit az sem lepte volna meg ha valaki a kezén járva teljesítette volna a távot. A sensei tanult volt, és sokat látott. Bár ez az osztály nem az ő osztály, mondhatni csak beugrott helyettesíteni de nem kímélte a nebulókat. Minden nap egy esély arra, hogy jobbak legyünk. Mikor már mindenki befejezte a sensei összehívott mindenkit, mivel ekkora már a szélrózsa minden irányában tanulók voltak. - Remélem mindenki megtanulta, hogy nem szabad tiszteletlennek lenni a feljebbvalóitokkal! Értve vagyok? - nézett szúrós tekintettel körbe az osztályon egy pillanatra megragadva a szájaló diáknál. Miután mindenki helyeslően hallgatott a sensei folytatta. - Részemről mára ennyi lett volna, ha valakinek lenne valami kérdése, bármiről az keressen bátran. Ne féljetek kérdezni, az információ is egy eszköz ami komoly fegyver lehet hozzáértő kezekben. - mondta majd útnak eresztett mindenkit. - Holnap nem késni, mert a büntetés még durvább lesz! - majd szépen lassan mindenki kezdett elszivárogni. Érezted, hogy a sensei tekintette téged keresett amikor a kérdésekről beszélt, hiszen számodra most tényleg kulcsfontosságú minden ilyen lehetőség, mikor egy tanár önszántából felajánlja azt, hogy bármit kérdezhetsz tőle. Itt a tökéletes lehetőség, mondhatni ami a csövön kifér. Tori sensei ahogy észlelte, hogy alig maradtak páran elkezdett lelazulni. Kicsatolta a mellényét, ami eddig feszesen egybe tartotta, és előbukkant a kis nasi pocakja, amit igyekszik jól álcázni. Ez van akkor amikor valaki a feszített tempó után kényelmes állást kap.


Tori-sensei:

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Vas. Okt. 29 2023, 13:00

//Sarutobi Asuma //


Hisa elmerengett a nagy szünetben, észre sem véve azt, hogy az egyik osztálytársa szemtelenkedett a tanárral, a ninjatanonc arra figyelt fel, hogy mindenki bosszúsan tolta be a székét, így a leány csöndesen követte az osztálytársai példáját, nem tudva, hogy most büntetés jön, az akadémiai körök lefutása egy kicsit megizzasztotta fizikailag, ennek ellenére úgy érezte, hogy formában van ahhoz, hogy lefusson még pár kört, hiszen nemrég sokat vándorolt családjával és megjárták a zord, kietlen sivatagot is, ami nem is kicsit megedzette őt.


Miután befejezték a körök lefutását, a sensei útnak is eresztette őket, a leány éppenhogy elindult volna a kis csomagja felé, amit letett a pálya szélére, mikor megtorpanva felfogta azt, amit az imént mondott a tanítójuk: „- Ne féljetek kérdezni, az információ is egy eszköz ami komoly fegyver lehet hozzáértő kezekben.”


Hisa ezután rögtön Tori-senseire emelte a tekintetén, akin meg is látszott az, hogy komolyan gondolja a mondandóját. Megvárta, amíg a többiek jobban szétoszlanak, majd összeszedte a gondolatait, kérdéseit, Tori-senseihez lépett, végül nagy levegőt véve feltette az őt foglalkoztató kérdéseket.
- Sensei, ha elvégeztem az akadémiát, milyen irányba lehet specializálódni? – kérdezte kiváncsian Hisa. – Sokat gondolkozom a jövőmön, és nincs ötletem, hogy milyen szakterületre menjek a genin vizsga után. 
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Okt. 29 2023, 13:48

// Shirotaiyo Hisana – A cél! //


Tori-sensei örömmel vette, hogy valaki megfogadta a tanácsát és ténylegesen kérdéseket tett fel neki. Hisana egy olyan kérdéssel támadta le a tanárnőt, ami tényleg egy fontosnak nevezhető dolgot tartalmaz, hiszen az akadémia ezen részén a tanulók már közel vannak a vizsgához, és természetes dolog, hogy fordul a fejükben a hogyan tovább. Természetesen vannak olyanok, akik komoly elhatározással kezdik meg a tanulmányaikat, és már az első naptól tudják, hogy mit szeretnének kezdeni a vizsgájuk után, de persze vannak olyanok, akik még keresik a céljukat. - Köszönöm, hogy én válaszolhatom meg neked ezt a kérdést. - mosolygott a lányra. Majd belekezdett. - Hallottad már azt a kifejezést, hogy „ninja út”? Vagy más néven nindo. Ez egy szinte megfoghatatlan fogalom ami jelentheti a célt az utad végén, amit szeretnél elérni, jelentheti azt a motiváló erőt ami miatt szeretnél ninja lenni, de jelenthet igazából bármit ami számodra fontos. Csak, hogy megértsd, az én ninja utam, hogy a tőlem telhető maximumot kihozzak minden helyzetből és a megszerzett tudásomat átadjam a fiatalabb generációnak. Valószínűleg ezért lettem tanár. Na meg persze az, hogy találjak egy jó képű férfit, míg ilyen életerős és feszes vagyok, de ez a része annyira nem fontos. - itt egy kicsit hadart és mintha zavarba hozta volna saját magát. - De akkor nézzük, milyen lehetőségeid vannak. Kunoichiként majd a vizsga után beosztanak egy csapatba, ahol két másik geninnel alkotsz majd egy csapatot, lesz saját mesteretek és úgy fejlődtök együtt tovább. Az, hogy merre szeretnél „szakosodni” az csak rajtad múlik, és persze a nindodon, hogy merre is indulsz el. A lehetőségek szinte végtelenek. A mi falunk ismert a bábhasználókról, illetve a homok technikákról, de ezek mellett kitanulhatód a gyógyítás művészetét, de természetesen dönthetsz úgy, hogy a vizsga után nem szeretnél ninja ként tevékenykedni. Ez is teljesen normális. Most már akkor megkérdezem. Hisana! Mi a te ninja utad? - tette fel a nagy kérdést Tori sensei és hagyott egy kis időt, hogy a lány feldolgozza a hallottakat és áttudja gondolni a dolgokat.

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Vas. Okt. 29 2023, 14:05

//Sarutobi Asuma - A cél!//

Hisa csendesen hallgatta a tanítóját, miközben elgondolkozott a szavain. Néhány lehetőséget meghallgatva azonnal tudta, hogy a bábhasználat nem érdekelte, a gyógyítás sem annyira.
- Homok technikák? – kérdezett rá a ninjatanonc, mikor nem hitt a fülének, hogy tényleg léteznek ilyen technikák is. – Egyáltalán nem hallottam arról, hogy léteznek homok technikák. Amit biztosan tudok, sensei, az, hogy apa és a bátyám nyomdokaiba akarok lépni és a falu egyik legjobb és legértékesebb ninjává szeretnék válni. A falu hasznára akarok lenni, mert befogadtak engem és a családomat, és ezt szeretném viszonozni.
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Okt. 29 2023, 14:41

Shirotaiyo Hisana – A cél!


Tori-sensei hallgatva a válaszodat megörült, hogy ilyen elszántság van benned, és ennyire hűséges akarsz lenni a faluhoz. A mai világban kincs az ilyen, hiszen lassan kezdi átvenni az egyén akarata a közösség akarata helyét. A tanító egy darabig csak néz téged, majd vesz egy mély levegőt, ezzel is jelezve, hogy egy nagyon nagy kaliberű monológra készül. - Szóval. Itt az akadémián már biztosan hallottál a chakra típusokról. Gondolok itt ez alatt a tűz, föld, szél, víz, villám beállítottságra. Ezek közül az elemek közül valamelyikre, vagy akár többre is fogékony a chakránk és miután ez kiderül azt nevezzük elemi beállítottságnak, affinitásnak. Ha a chakrád érzékeny a szél elemre, akkor idővel képes lehetsz homokot, vagy port manipulálni, persze nem olyan mesteri szinten, mint a Kazekage-sama. Jelen pillanatban, ahogy eddig megfigyeltelek titeket, ti azért még messze álltok attól, hogy feloldjátok valamelyik elemeteket, ezért ezt a témát ejtsük egy kis időre, majd ha aktuális lesz akkor visszatérünk rá. Beszéljünk inkább a nindodról. Szeretem ha valaki mer álmodni, és mer nagyot álmodni. Az, hogy te szeretnél lenni a falu egyik legjobb és legtöbbre értékelt ninjája, ez számomra egyszerre tükrözi a gyermekei ábrándokat, és naivitást. Ha ezt tényleg gondoltad, akkor kösd fel a gatyát és jól válogasd meg, hogy kiket viszel magaddal ezen az úton amit járni akarsz, mert buktatókkal teli lesz, és szükséged lesz mások támogatására. - fejezte be a sensei, majd az órára pillantott. Szemei kikerekedtek és azonnal kapkodni kezdett. - Ne haragudj Hisana, de borzasztó késében vagyok, egy nagyon helyes kereskedővel van randim, nagyjából tíz perce… de hova is gondolok, te még gyerek vagy, ezt nem veled kellene megbeszélnem. Tori te perverz! - fejezte be, majd fejbe ütötte magát és elindult kifelé. - Menj haza pihenni, mert holnap is tanítás! Na szia! - ezzel el is tűnt a szemed elől. A nő amennyire szeleburdi annyira komoly hangvételű válaszokat adott a lánynak, akinek biztosan lesz mit átgondolni a másnapi tanításra.


// Egy picivel hosszabb posztot szeretnék kérni tőled, hogy hogyan telik a hazafele út, esetleg milyen gondolatok cikáznak benned. Természetesen otthon a családtagokat is belevonhatod, hogy segítsenek ebben a fontos kérdésben, hogy megtudjad, mi a cél. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Vas. Okt. 29 2023, 15:48

//Sarutobi Asuma - A cél!//


Hisa csöndesen figyelt a senseije mondandójára, az öt elemmel kapcsolatos magyarázatnál egyszerűen bólintott, a homok manipulálásában egy kicsit kételkedett, viszont remélte, hogy egyszer lesz lehetősége látni azt, hogy hogyan harcolnak a homokkal. Azt, hogy a Kazekage képes mesteri szinten használni a homokot, igyekezett nagyon jól megjegyezni, hiszen ez az információ egyszer még hasznos lesz.


Annak ellenére, hogy korai volt beszélgetni az elemek felloldásáról, Hisa tudni akarta a válaszokat, közbeszólni nem volt lehetősége, mert a tanítója folyamatosan beszélt. Végül úgy döntött, hogy majd a bátyával beszél az elem feloldással kapcsolatban, ha egyszer sikerül összefutni vele. Nindo… Hisa magában megjegyezte, hogy jó lesz megfogadni Tori-sensei tanácsát, és megválogatja, kiket visz magával.


Mikor senseije kapkodni kezdett, a leány szomorkásan nyugtázta, hogy már vége a beszélgetésnek, pedig annyi mindent akart még tudni. Halkan sóhajtva bólintott egyet és elindult a csomagja felé, hogy összepakoljon, és elinduljon hazafelé. Magában megjegyezte, hogy Tori-sensei annak ellenére, hogy ma nagyon szigorú volt az osztállyal, kedvesnek és segítőkésznek mutatkozott, mikor a leány a ninja útról kérdezte őt.


Hazafelé menet elgondolkozott a szavakon, amiket hallott, és visszaemlékezett azokra az időkre, amikor szüleivel még Yugakuréban éltek. Hirtelen egy kicsit elfogta a honvágy, hogy visszatérhessen a falujába, hátha ott találja a barátait és önfeledten játszhat velük tovább… szomorúan nyugtázta magában, hogy ennek már vége, és még ha vissza is térne abba a faluba, tudta, hogy minden más lesz. Apja az indulás előtt két nappal kerek-perec közölte a családdal, hogy elmennek a faluból és Hayate után mennek. Hiányzott neki a ninja munka, számára ez a hivatás kihívás volt. Imádta az életveszélyes munkáját és a shinobi létre tette fel az életét. Bátyának egészen más elképzelései voltak a ninja léttel kapcsolatban: őt a hírnév vonzotta leginkább, imádott középpontban lenni a lányok körében. De akkor mi is az ő ninja útja?




Azt tudta, hogy meg akarja hálálni a falunak, főleg a ninjavezetőnek, hogy befogadta őket és adott nekik egy esélyt… mégis mi az, ami értékessé teheti őt a faluvezető szemében? Mivel tudná visszaadni a jószándékú segítséget, amit ők kaptak?




Hazaérve köszönt az édesanyjának, és annyira fáradtnak érezte magát, hogy egyszerűen csak megvacsorázott és behúzódott a szobájába tekercseket olvasni és tanulni, majd felkészült a holnapi sulira. Másnap reggel elég korán kelt ahhoz, hogy még meg tudjon reggelizni, majd a csomagjába helyezve az ebédjét elköszönt az anyjától és elindult az Akadémiára.
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Vas. Okt. 29 2023, 16:14

Shirotaiyo Hisana – A cél!


Új nap virradt a sunagakurei akadémiára és az almosan az akadémiára siető tanulókra. Bár több kutatás is kimutatta, hogy a kora reggeli agytorna nincs jó hatással a fiatal szervezetre, de ugyebár a megszokások rabjai vagyunk. Azért, hogy tovább tartson az oktatás, és többet tudjunk kihozni a napból ezért sokszor még félhomályban igyekeznek a kis nebulók az akadémiára. Szerencsére a mai nap nem egy ilyen volt. Ma egy picivel később kezdtek, de még így is nagyon korán. Tori sensei is magához képest későn ért az akadémiához. Kicsit megviselt volt, látszódott rajta, hogy nem aludta ki magát. Úgy néz ki jól sikerült a tegnapi randija. Vagy az is lehet, hogy nem és igazából egész este a párnájába sírt és jégkrémet evett, de ezt soha nem fogjuk megtudni. Az oktató nagyon nem sietett. Látta maga előtt a sok kis ninja tanoncot, és mivel túlzottan fáradt és nyűgös volt ahhoz, hogy a tőle megszokott acélszigorral fegyelmezze a társaságot, így visszább vette a tempóját, hogy mindenki előtte érjen be, így senki nem fog késni, így nem kell fölöslegesen keménykedni. A tanító jól gondolta és minden tanuló a teremben volt mire ő is beért. - Reggelt… - mondta elhalt hangon. - A mai egy kicsit nyugisabb nem lesz. Csináljatok valami ninjásat amit nap végén betudtok nekem mutatni, de halkan, majd szétrobban a fejem. - adta ki az utasítást a tanár, ami eléggé érdekes volt. „Csinálni valami ninjásat??” az meg mégis milyen? Míg mindenkiben ez a kérdés keringett Tori sensei a székében hátradőlt felrakta az asztalra a lábát és egy pillantást vetett az osztályra. - Hisana! Gyere csak ide! - mondta, majd megvárta míg a lány közelebb ér. - Tegnap nagyon kellett rohannom, de ma ráérek. Amúgy is olyan kellemes a hangod, szóval nem gond ha most is beszélgetünk. Valami kérdés a tegnap hallottakról?

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Vas. Okt. 29 2023, 20:48

//Sarotubi Asuma - A cél!//

Amint az Akadémiára ért, Hisa kissé fáradtan lépett be az épületbe, majd végigsétálva a folyosón belépett a tanterembe, ahol el is foglalta a helyét. Nagyot sóhajtva rakta le a táskáját és pakolta ki a tanszereit, miközben a tegnapi beszélgetésen gondolkozott. Épp ült volna le, mikor a tanár belépve köszönt a gyerekeknek, majd az utasítást hallva, hogy csináljanak valami ninjásat, a leány felpillantott a tanárára, akin meg is látszott a másnaposság. 




A fiatal tanonc elgondolkozott azon, hogy milyen technikát tudna itt a teremben gyakorolni, amit a nap végén be tudna mutatni... elsőre a henge no jutsu ugrott be neki, és úgy döntött, hogy megpróbálkozik ezzel, de csak azután, ha pihent egy picit az asztalnál. Úgy döntött, hogy először figyeli, hogy mit csinálnak a többiek, és csak utána kezd bele. Alig hajtotta a padra a fejét, mikor hallotta a sensei szólítását, ahogy az ő nevét mondja. A leány nehezen kelt fel a padról, majd összeszedve magát csöndesen a tanítójához lépett, akinek a kérdésére felcsillant benne a remény, hogy ismét kérdezhessen. 
- Neked milyen elemű jutsujaid vannak, sensei? – faggatózott tovább a fiatal ninjatanonc. - És honnan lehet tudni, hogy milyen az elemi beállítottságod? 
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Okt. 31 2023, 21:35

Shirotaiyo Hisana - A cél!


Bár Tori-sensei hívta magához a lányt, hogy folytassák a megkezdett beszélgetésüket az előző esti kimaradás komoly teherként nyomta a fejét és nem tudott a lányra koncentrálni. Minden szavát hallotta Hisanának, de a másnaposság és a fáradtság egyszerűen nem hagyta, hogy megszólaljon. Kívülről szemlélve viccesen próbált artikulálni és szó szerint megformálni a szavakat és úgy válaszolni a lánynak. - Én tudod mindenben is egy kicsit vagyok jártas. Nem magaslok ki semmiben, pontosan ezért gondoltam, hogy oktató leszek, mert nem egy területre edzettem, hanem egy kicsit mindenre. Ha arra vagy kíváncsi, hogy én chakrám milyen természetű máris megmutatom neked. - mondta majd felült a majdnem fekvő helyzetéből, és az asztala fiókjából elővett egy egy papír darabot. - Nos, nevezzük ezt egy… indikátornak. Ha ebbe a papírlapba vezeti az ember a chakráját, akkor az a chakra természetétől függően fog reagálni. - mondta majd az elmondottak szerint cselekedett. Ekkor hirtelen a kezében lévő papír kettészelődött. - Látod? Ez azt jelenti, hogy fuuton természetű chakrám van. Remélem így egyszerre megválaszoltam minden kérdésedet. - mondta, majd visszahelyezte volna magát az előző majdnem fekvő pozíciójába, mikor hirtelen kicsapódott a tanterem ajtaja. - Tori sensei! A Kazekage-sama bejelentésre készül! - mondta egy másik általatok eddig ismeretlen férfi oktató. A nő azonnal felkelt és mintha nem is lenne semmi baja kiadta nektek az utasítást. - Mindenki maradjon a terembe, míg vissza nem jövök! Értve vagyok?! - majd az ismeretlen férfival eltűntek a szemetek elől.


Nem tudtátok, hogy mi történik, de éreztétek, hogy valami nagy horderejű dolog van készülőben. Nagyjából tíz- tizenöt percet voltatok magatokra hagyva, mikor belépett Tori-sensei. - A mai tanításnak vége, mindenki menjen haza és beszélgessen el a szüleivel a jövőjéről! - adta ki a mester az utasítást, majd el újból eltűnt. Értetlenül áltatok a dolgok előtt. Bambán néztétek a másikat, nem értve, hogy mi történik, de nem dacolva senseijetek utasításával mindenki elindult haza. Hisana alig lépett ki az akadémia ajtaján, mikor megjelent előtte az apja. - Hisa! Beszélnünk kell. - mondta Kaito. // Fogható történelem // Hisana apja elmesélte lányának, hogy milyen bejelentést tett a kage. Míg mesélt időközben hazaértek. - Hisa. Úgy döntöttünk, hogy elhagyjuk a falut. Tudom ez most nagyon hirtelen jött, de kérlek érts meg. Igaz csak most érkeztünk, de itt valami nagyon rossz dolog fog most történni. Legalábbis úgy érzem, és féltem a családomat, féltelek téged. Úgy határoztunk, hogy a Vízesés országába költözünk. Ott is van akadémia, ott talán nem ér el minket a nagy nemzetek folyamatos zűrzavara. Nagyon nagy hiba volt, hogy ide jöttünk. - mondta Kaito, majd nekiállt összepakolni, és buzdított, hogy te is ezt tedd.




// Kedves Hisa, a nagy fordulat a célodat kereső úton megtörtént. A következő posztodat ide kérem. Ebbe a posztba írd le nekem, hogy hogyan reagáltál erre az egészre, milyen érzelmeket kavart ez fel benned a hír és ezután hogyan készülődtél össze az utazásra. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Shirotaiyo Hisana Szomb. Nov. 04 2023, 18:43

//Sarutobi Asuma - A cél!//

Hisa csöndesen figyelte a tanítóját, akin meg is látszott rendesen a másnaposság. Igyekezett megérteni a kótyagos oktatója mondandóját, bár voltak szavak, amiket nem értett meg elsőre, így úgy döntött, hogy végighallgatja a tanárát és utána újra rákérdez. Mire észbekapott, a senseije kezében már ott volt egy papír, ami hirtelen kettévágódott.


A leány a sensei magyarázata alapján arra a következtetésre jutott, hogy ezzel a papírtípussal állapítják meg a ninja alap chakratermészetét. Mivel a papír Tori-sensei kezében kettévágódott és a tanára elmondása alapján neki szél a chakratermészete. Amint a sensei befejezte a beszédét, a ninjatanonc épp nyitotta volna a száját, hogy kérdezzen, amikor kivágódott a tanterem ajtaja és egy ismeretlen férfi oktató szólt Tori-senseinek, aki felpattanva a székről kiadott néhány utasítást és sietősen távozott. Hisa meglepetten figyelte az eseményeket, össze is zavarodott rendesen. Kérdések ezrei zakatoltak a fejében: mi történt? Miért ment el sietősen a senseijük?


Kissé meglepetten körülnézett a teremben, hogy megnézze az osztálytársai reakcióját, végül nagyot sóhajtva visszaült a helyére, és emésztgette az eddig hallott információkat. Pár perccel később Tori-sensei visszatért és a közlésére Hisa még jobban összezavarodott, majd körülnézett a teremben, végül nagy sóhajjal összepakolta a tanszerét, és elhagyta az Akadémiát.


Kilépve az Akadémia kapuin apja megjeéent előtte, aminek a leány nagyon örült, ám vidámsága kétségbeesésbe csapott át, amikor megtudta, milyen bejelentést tett a Kage. Döbbenten hallgatta az apját a bejelentéssel kapcsolatban.
- De apa! – kezdett ellenkezni. – Ha itt elért minket ez a zűrzavar, oda is el fog érni egyszer! – jelentette ki kissé durcásan, fájt is neki, hogy alig telepedtek le, már menniük kell. Nem volt más választása, mint a szüleivel menni. Épülő álmok és célok omlottak össze benne. Nem akart menni. Nem akart megint vándorolni, küzdeni a túlélésért. Itt akart maradni, itt akart ninjává válni, és a falu nagy hasznára akart lenni.


Amikor hazaértek, Hisa a szobájába rohanva levágta a padlóra a táskáját, és az íróasztal előtt lévő kis székre huppant. Túl sok volt neki, egyszerűen túl sok. Előszedte a kis naplóját, amit azóta magánál hordott, amióta családjával elhagyta a szülőfaluját, és beleírta az eddig történt eseményeket. Ezután azt is leírta, hogy nagyon szomorú és egy kicsit fél is.


Abbahagyva az írást szomorúan kinézett az ablakon. Teljesen össze volt zavarodva. Felállva a székről kilépett a szobájából és a fürdőszobába érve a mosdóhoz ment, majd kinyítva annak a csapját hűvös vízzel leöblítette az arcát, hogy megnyugodjon. Végül összeszedte magát, és amint visszajutott a szobájába, nekiállt a pakolásnak. Nagyon nehéz szívvel kezdett újra összepakolni anagy utazásra, még a kis noteszét is, ami az asztalán volt, a csomagjai közé rakta.
Amint befejezte a csomagolást, az összepakolt cuccait tartalmazó batyut az előszobába vitte, és várta a szüleit.
Shirotaiyo Hisana
Shirotaiyo Hisana
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 0
Elosztható Taijutsu Pontok : 110

Állóképesség : 50
Erő : 50
Gyorsaság : 50
Ügyesség/Reflex : 50
Pusztakezes Harc : 50


Adatlap
Szint: D
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia - Page 3 Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.