Konoha kapuja

+104
Nashimaru Hina
Nashimaru Miuru
Hyuuga Oyoki
Akamaru
Ōtsutsuki Indra
Hamacho Yoshitaro
Konan
Yamanaka Inako
Nara Akane
Shiawase Zouo
Uchiha Kagami
Tsuuzoku Tomoe
Aka Amire, Raizetsu
Hatake Kakashi
Hyuuga Shakaku
Hattori Arata
Obake Kaito
Terumi Mei
Hateshi
Senju Tobirama
Nakagawa Naraku
Hasegawa Zauki
Kagemare Ran
Shunsui
Hirano Reina
Ishihara Aki
Meitsugawa Shori
Aihara Arata
Miyo Zerina
Genki Niana
Namikaze Minato
Akihiro Jaken
Kenshiro Erisa
Kenshiro Karu
Yoru
Shenjino Arisa
Hidan
Yamato
Kenta Koizumo
Isha Dansei
Gato
Fuu
Sado Kenji
Rabada Genkou
Mitsuya Akane
Kuroba Kaito
Akira
Shimura Danzou
Misage
Sato Natsuhi
Sato Haruhide
Takeuchi Sachiko
Uchiha Itachi
Uruma Kamuna
Killer Bee
Hazukage Ishida
Aokaze Atsushi
Kenshiro Suiren
Obotsu Ryu
Orochimaru (Inaktív)
Aokaze Shin
Jiraiya
Taidana Kaito
Azumi Yuurei
Akasuna no Sasori
Kusuki Jori
Hazukage Kurono
Aburame Shino
Urufu Djuka Okami
Makenshi
Sai
Osumi Hiroto
Uzumaki Kushina
Kitori Musato
Shiren
Hisao
Arekkusu Orokana
Aida Emiko
Naozumi Yamashita
Matsuko Kiyomi
Okimura Akushou
Huramino Saito
Moriyama Shinimi
Hinata
Shikoku Naoki
Shiruba Tsuki
Hatake Kakashi(Inaktív)
May Yuriko
Kagemare Kuzomi
Kusuki Eiko
Aono Takefumi
Chrono
Namikaze Minato(Inaktív)
Karin
Katsumi Mao
Ayami Remiyu
Sayuri Akeme
Hyuuga Hinata (inaktív)
Akimoto Kazuma
Suyiko Shiai-Ne
Konan1
Aburame Shui
Kaibutsu Hiroto
Haru Noriko
108 posters

20 / 20 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Nov. 06 2023, 20:19

// Levél a távolba //

Nagyjából egy hét telhetett el azóta, hogy nem küldetés felvétel hanem egy kérés céljával kerestem fel a Hokagét irodájában. Szerencsémre tudott fogadni, ami temérdek tennivalója mellett már önmagában is szerencsének számít. Elmondtam neki, hogy szeretném hosszabb időre elhagyni a falut és a láp országába utazni, hogy az ott élő tigris Ninjuu fajt felkutassam és megpróbáljak szerződést kötni velük. Miután meghallgatott türelmet kért tőlem, hogy dönthessen van-e rá szabad kapacitás, tud e nélkülözni a faluban engem és a kijelölt kísérőmet. Rangomra való tekintettel, ugyanis nem léphettem át egymagam az országhatárt. Na meg azt is el kellett dönteni ki legyen az, akit mellém rendelhet, így végül pontos válasz nélkül tértem haza.

Egy héttel később mivel nem érkezett válasz, már kezdtem feladni a reményt, hogy Kakashi pozitív elbírálásban részesítené kérésemet. Azonban az érkező futár pont, hogy jó híreket hozott, a levélben amit kaptam a Hokage arról értesített, hogy elmehetek az expedíciómra, már ki is volt jelölve egy, illetve több kísérő, ám azt a levél nem említette kik lesznek azok, akárcsak az indulás napja, a gyülekező helye és ideje.
* Gondolom a Hokage is rájött, ha növelem a szövetségeseim számát azzal, Konoha szövetségeseinek számát is növelem! Már csak arra lennék kíváncsi, kik lesznek az útitársaim, bár valószínűleg egy megcsonkult genin csapatról lehet szó, ahol a jounin mellett két további genin lesz. * Ekkor még nem tudtam mekkorát tévedtem
Még aznap gondosan átnéztem a felszerelésemet, minden meglegyen, a szúró és vágó fegyverek ne legyenek csorbák. Ezt követően elindultam a boltba plusz ellátmányért, mivel eddigi küldetéseim nem tartottak pár napnál tovább így néhány szendvics elég volt, de most hetekre fogom elhagyni a falut így ennek megfelelő élelmiszerkészlettel kell útnak indulnom. Erre leginkább a korábbi nagyobb utazásom döbbentett rá, amikor több mint egy évig voltam távol, egy lakatlan szigeten. Szerencsére akkor a társaimnak ezek megvoltak, így nem haltunk éhen. A közértben vettem szárított húst fél kilót, és tíz konzervet, amik hosszabb ideig is elállnak anélkül, hogy megromlanának. Ezután egy kempingboltba tértem be, ahol vettem egy csajkakészletet, amihez járt egy háromlábú főzőállvány, egy kanálgép étkészletet, és egy fenőkövet. Ezután a ninja felszerelés boltban vettem egy kis tégely chakra tintát, és két közepes méretű chakra tekercset. Az egyik tekercsbe bele is pecsételtem a ma vásárolt holmikat, majd a fennmaradó két tekercset és tintát bepakoltam a hátizsákomba, így már minden készen állt a holnapi indulásra.

Másnap igyekeztem időben odaérni a találkozási pontra remélve, hogy én érek oda elsőként és ezáltal nem kell azt lesegetnem vajon kik várnak rám, hanem ők jönnek oda hozzám. Látszólag ez nem sikerült, de legalább hamar kiszúrtam ki az, aki rám vár. Ugyanis csak egy ember várakozott a falu kapujánál, a többi ember folyamatosan mozgásban volt. Szerencsére az arc ismerős volt így legalább nem volt annyira kellemetlen odamenni és megszólítani, ugyanis a kérdéses személy Hiroto volt, akivel már volt közös küldetésem, még ha azon belül más csapatokba is lettünk beosztva.
- Üdv! Csak nem te leszel az egyik kísérőm a Láp országába?
Szólítom meg miközben már nyújtom is felé baráti jobbomat is. Hamar kiderült a tippem helyes volt, majd lassan megérkeztek a többiek is. Amikor megtudtam, hogy a többiek is mind minimum chuninok egy kicsit rosszul érintett. Elvégre nagyjából egy korosztály vagyunk, én pedig még mindig a ranglétra alján kullogok. De nem csak ez járt a fejemben:
* Vajon miért ez a sok magasabb rangú kísérő? Mivel nem vagyok sem nemes, sem olyan személy, aki államtitkokat ismerne ez a kíséret egy kissé túlzás, pláne hogy meg tudom magam védeni. Valószínűleg többről lesz itt szó, mint az én szerződéskötésem a tigrisekkel, ám inkább nem kérdezek rá, ha úgy vélik érdemes tudnom úgyis elmondják.
A csapat összegyűlése után vezetőnk Hiroto bemutatkozott és elmondta a formációt, ami alapján nagyon úgy tűnt mintha magas szintű védelemre szorulnék, mivel én voltam a formáció közepén. Ennek ellenére én próbáltam úgy gondolni erre az egészre, hogy én leszek az a központi figura, aki a legkönnyebben tud, majd a többiek segítésére sietni. Hiroto indulás előtt még átadott mindenkinek egy kunait, aminek az átvételénél én egy külön parancsot is kaptam, amit egy ésszerű okfejtés követett.  Valamint kézhez kaptam az utazási okmányokat is, a papírokat gondosan zsebre raktam.
- A nevem Aokaze Atsuhi, először is köszönöm, hogy elkísértek a láp országába! Azt kétlem, hogy ez lenne az egyetlen feladatotok, de mivel Hiroto nem említett, így valószínűleg ez nem tartozik rám, ebből kifolyólag nem is kérdezek rá. Katon és raiton elemmel rendelkezem én is, mindkettő használatában elég nagy tapasztalatom van. Ezen kívül talán még az állóképességemet emelném ki. Ha bármi egyéb kérdésetek van, ne habozzatok.  
Bemutatkozásom végét egy baráti és bátorító mosollyal zárom.

Felszerelés:

Vásárlás:
- 0,5 kg szárított hús
- 10 db konzerv
- 1 csajka, hozzá háromlábú főzőállvány
- 1 szett kanálgép étkészlet
- 1 db fenőkő
- 1 db kis chakra tinta
- 2 db közepes chakra tekercs

// Ha lehet én csak a mesélői post után frissíteném az adatlapomat, hogy tudjam mennyit kell levonni a vásárlásaimért Very Happy  //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Nov. 07 2023, 19:54

//Levél a távolba//

Két napja már, hogy átvettem a titokzatos levelet. Mivel sikeresen felépültem, nem volt kérdés, hogy úgy teszek, ahogy azt kérték. Nyolc előtt pár perccel már a Hokage Rezidenciáján vagyok és várom, hogy milyen küldetést fognak rám bízni. Miután megérkezem, látom, hogy három másik társam is lesz. Mind ismerősek innen-onnan, elvégre mind konohaiak vagyunk.
- Reggelt - köszönök mindenkinek, majd a Hokage megkezdi az eligazítást.
A feladatunk egyszerű, egy genin társunkat kell elkísérnünk a Láp Országába. A srác a tigris ninjuu-kat keresi. Ez aztán érdekes utazás lesz, ott még nem voltam. Remélem ezúttal nem fogunk elsüllyedni a hajóval. Ha mégis, akkor szerintem a jövőben nem sűrűn fogok vízre szállni... Majd kiderül, hogy más feladatunk is lesz. Hikaichi városba el kell vinnünk egy küldeményt. Amikor meghallom a nevemet, azonnal felkapom a fejem, de sajnos kissé csalódnom kell. Nem én, hanem az egyik társunk, Osumi Hiroto fogja vezetni a csapatot.
Az eligazítás után van egy teljes óránk, hogy felkészüljünk az útra. Gyorsan megreggelizek, majd a Villámló Penge Készítéshez a csuklóimon létrehozom a pecséteket és elraktározom a fegyvereimet: 5db kunait, 16db shurikent és a 10db robbanó cetlit. A 10db füstbomba és a chakra kunai pedig a ruhámban kap helyet. Ezután pedig indulok a kapuhoz. Amikor megérkezem, ketten már ott vannak. Az egyik a csapatunk vezetője, Hiroto, a másik pedig valószínűleg a genin, akit el kell kísérnünk. A többiek pedig még nem értek ide.
- Hahó! - köszönök mindenkinek. - Kaibutsu Hiroto szolgálatra kész!

Miután mindannyian megérkezünk, még egy gyors intézkedést megejt a kapitány. Kapunk tőle egy kunait, amivel elvileg meg tud találni minket. Ez a fegyver is a ruhámban köt ki. Majd jön a bemutatkozás is:
- Kaibutsu Hiroto! Van némi Taijutsu tudásom, mellette egész jó Doton használó vagyok, van pár Katon technikám és Yoton is.
Végül elindulunk. Felveszem a helyem a jobb oldalon és már mehetünk is. Kalandra fel!

//A felszerelésem: 5db kunai, 16db shuriken, 10db robbanó cetli, 10db füstbomba, 1db chakra kunai, illetve a speciális kunai amit Hiroto ad nekünk.//
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Naito Kenji Szomb. Nov. 11 2023, 11:44

// Levél a távolba //

Az előző küldetés elég sok mindent kivett belőlem és ráébresztett arra, hogy sokat kell még tanulnom. Ami viszont a legjobban fájt, hogy fogalmam sincs mi történhetett Jushi-val. Nem mertem idézni azóta, mert féltem, hogy nem fog megjelenni, vagy olyan állapotban jelenik meg, amit nem bocsájtanék meg magamnak. Esetleg más jön és rossz hírt közölne velem, így aztán elhatároztam magamban, hogy egyelőre nem keresem fel a farkasokat. Még hagytam időt nekik és magamnak is az újabb találkozóra. Talán egy picit az tudott vigasztalni a küldetés után, hogy magam mögött hagyhattam a Genin rangot. No meg az, hogy élve visszajutottunk a faluba… reméltem azt, hogy Shizu is életben volt, bár még mindig nem tudtam, hogy valójában mi is történt vele. Chuunin-ként viszont új kihívások elé nézhettem és bár nem mutattam ki nagyon, de belül boldog voltam, mikor átvettem az első taktikai mellényem. Éppen azt nézegettem, hogy az újonnan vásárolt felszereléseimet melyik zsebekbe fogom majd tenni, mikor megkaptam az értesítést. Maga a Hokage küldte egyértelmű utasítással.

Pontban reggel nyolc órakor megjelentem a Hokage rezidenciáján. Nem csak én voltam az egyetlen személy. Egy illetőt ismertem fel és tudtam ki is valójában, de a másik két személyt maximum csak látásból ismertem. Illedelmesen köszöntem mindenkinek és vártam az eligazítást. Az elhangzottak alapján nem értettem, hogy miért kellünk négyen ahhoz, hogy elkísérjünk egy Genint a Láp országába. Ebből viszont tudtam, hogy a mellettem lévők is legalább Chuunin rangúak, ha nem magasabbak. Úgy voltam vele, hogy én biztos azért kellettem, hogy az esetleges sérüléseket el tudjam majd látni, mert hát mindig jó, ha van kéznél egy medikus is, nem? Ám mielőtt kérdezhettünk volna, jött a küldetés további része, amit valószínűleg a kísérendő személy nem tudott. Így már érthető volt, hogy miért kellettünk ennyien. Az eligazítás végén átvettem az okmányokat és Osumi rövid szövege után, elindultam haza a felszerelésemért.

A kapuhoz érve megpillantottam Osumit két másik személlyel. Innen tudtam, hogy kikhez kellett odamennem. Csak biccentettem mindenkinek köszönésképpen, és várakoztam tovább, hogy a lány is befusson, aki velünk volt az eligazításon. Amint mindenki egy kupacban volt, Osumi átadott egy kunait és megkért minket, hogy a fussuk le a szokásos bemutatkozási köröket.
– Naito Kenji vagyok és medikusként vagyok jelen. –Lényegégen elmondtam magamról mindent. Atsushi valóban különlegesnek tűnt így elsőre, mert rögtön rájöhetett, hogy nem csak egyszerű kíséretről volt szó. Talán az én posztommal a csapatban eloszthattam a kételyeket, hogy nekem más feladatom lenne, hiszen medikusként szükség lehetett rám. Ha megvolt mindenkinek a bemutatkozása, akkor felvettem a pozíciómat és már mehettünk is.

//
Felszerelés:


Vásárlás:
– 7db kunai (7*200 = 1.400 Ryo)
– 7db robbanójegyzet (7*200 = 1.400 Ryo)
– 1 doboz (15db) energiatabletta (1*3.000 = 3.000 Ryo)
– 1 közepes chakra tekercs (1*500 = 500 Ryo)
– 20 napra elegendő élelem és víz (bento box és árat szeretnék kérni)

Az ár meghatározása és a vásárlás jóváhagyása után összesítem a felszerelést itt és az adatlapon is//
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Yamanaka Inako Szomb. Nov. 11 2023, 20:09

[Levél a távolba]

Inako régen kapott levelet, ezért kisebb meglepetésként érte, amikor a futár a kezébe nyomta. A parancs világos volt, másnap reggel 8 órakor kötelezően meg kellett jelennie a Hokage mostani rezidenciáján. Az ifjú Yamanaka, jobban beleásva magát a részletekbe vette csak észre, a küldetést maga Konoha vezetője rendelte el. Egyszerű küldetésnek nézett ki, a falu egyik genin rangú shinobiját kellett elkísérni a Láp országába. A szőke hajú jounin persze már tudta, még a rutinnak számító küldetések is tartogathatnak bőven meglepetéseket az út alatt. Ráadásul még sosem távolodott el ennyire messzire a szülőfalujától, egyenesen a világ másik felére kellett utaznia.
*Nos, úgy tűnik, új kihívások elé nézek!*

Amikor maga a Hokage hívat, nem illik késni. Inako éppen ezért korán kelt, gyorsan megreggelizett és kényelmes ruhába bújt. Gyors léptekkel, viszont nem futva közeledett a falu vezetőjének felállított ideiglenes iroda felé. A falut ért támadásból sokkal nehezebb volt újra talpra állni, mint azt bárki is remélte volna. Inkább az előtte álló küldetésre koncentrált és kíváncsian várta, vajon kikkel fog közös küldetésre menni.
*Ha ennyire fontos feladat, nyilván több magas rangú shinobi vesz részt rajta.* Töprengett el a szőke hajú kunoichi.
Végre megpillantotta az úti célját, ahol rajta kívül már hárman várakoztak ott. Még így a korai felkeléssel is utolsónak érkezett az ideiglenes irodához.
- Üdv mindenkinek! - köszöntötte a többieket. Kék lélektükrei végigvándoroltak a jelenlévőkön. Közülük kettőt szinte azonnal felismert, találkozott már velük - még ha csak futólag is -, Konoha ostrománál.
A Hokage megtartotta az eligazítást, bár Inakonak egyre gyanúsabbá vált, hogy egyetlen genin miatt hívtak össze ennyi magas rangú shinobit. Egy valaki tökéletesen megfelelt volna a célra, korábban ő is elment Hichiyo-senseijel olyan küldetésre, ahol csak ketten voltak. Erre még maga Hatake Kakashi is kitért, eléggé meglepő módon. Aztán szép lassan értelmet nyert minden, ahogy Konoha vezetője beavatta őket a részletekbe.
*Á, szóval innen fúj a szél!* Mintha lámpást gyújtottak volna a Yamanaka fejében. *Valóban kíséretként fogunk működni, de közben egy fontos levelet viszünk el a Láp országába. Ennyit a problémamentes küldetésről.* Összegezte magában a kunoichi, miközben hallgatta a többi információt.
Némileg megnyugodott, amikor Hiroto kapta a vezetői feladatot. Hiába telt el némi idő, amióta Tokubetsu Jounin rangot kapott, nehezen szokta meg a jóval több kötelezettséggel és felelősséggel járó tisztséget. Persze igyekezett jól leplezni, mekkora kő esett le így a szívéről. Az eligazítás után, a falu vezetője átadott mindenkinek egy utazási engedélyt, amivel eljuthattak a Láp országába.
*Hajózni fogunk, remélem nem leszek tengeribeteg. Igazából fogalmam sincs, mit vártam, miként jutunk el a Láp országába, amit egy tenger választ el ettől a kontinenstől.*

Egy óra felkészülési időt kaptak, amit Inako bőven kihasznált. Elővette szokásos hátizsákját, amit még egyik unokatestvérétől kapott. Kissé kopottas állapotban volt, de jó pár küldetésre elkísérte már és sok mindent kibírt, nehezen vált volna meg tőle egy új kedvéért. Beszerzett két nagyméretű tekercset, amibe felszerelése és ruhája egy részét pecsételte. A hosszú útra való tekintettel élelemből és vízből is bőségesen bevásárolt. Sosem tartotta magát nagy energiatabletta használónak, most mégis beszerzett egy dobozzal. Messzire mentek, egy olyan küldetésre, ami meghatározhatta Konoha jövőjét, inkább biztosra ment. Jobb lábára erősítette a shurikentartóját, derekára az övtáskát. Hátára vette a hátizsákot, elköszönt a szüleitől és elindult Konoha kapuja felé.

Amikor megérkezett, már a teljes csapat megérkezett. Végre találkozhatott az ötödik taggal, Atsushival.
- Sziasztok! - biccentett mindenki felé. A küldetés vezetője, Hiroto megkért mindenkit, mutatkozzon be és mondjon magáról néhány szót. Ezen felül még egy különleges kunait is átnyújtott mindenkinek. A kék szemű kunoichi nézte egy darabig, majd elrakta.
- Yamanaka Inako vagyok, Tokubetsu Jounin. A családnevemből már gondolom rájöhetettek a fő technikáimra - itt elmosolyodott kicsit. - Jártas vagyok a Katon technikákban is, és a gyorsaságomra támaszkodom főként - minden apró részletet nem osztott meg, de kellő pillanatban úgyis beveti majd különlegesebb jutsuit.
Utána Hiroto kiosztotta mindenkinek a feladatot. Inako kapta a hátvéd szerepét, amit egyáltalán nem bánt. Miután felállt a formáció, végre elindulhattak a Tűz országának tengerpartja felé, ezzel megkezdve a küldetést.

//Felszerelés: 10 db kunai, 10 db shuriken, 20 m drót, 10 db füstbomba, 1 doboz energiatabletta, 10 db robbanójegyzet, shurikentartó, övtáska, 2 db nagy tekercs, hátizsák, váltás ruha, élelem, víz, a Hiroto-tól kapott speciális kunai

Vásárlás:
2 db nagy méretű tekercs - 2000 ryo
1 doboz energiatabletta (15 db) - 3000 ryo
20 napra elegendő víz és élelem - ? ryo

A vízre és élelemre szeretnék kérni egy árat, majd utána frissítem az adatlapot a vásárlásokkal! Köszi!//
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Nov. 14 2023, 21:29

Levél a távolba


//A vásárlásaitokat elfogadom és a következő összegeket vonjátok majd le: Inako -5000 ryo; Kenji -6700 ryo ; Atsushi – 2090 ryo ; O. Hiroto - 400 ryo//


Bár nem volt sok időtök mindannyian felkészülten érkeztetek a megbeszélt találkozó helyre, ahol elég hamar összeállt a kis csapat. O.Hiroto vezetőhöz méltóan megkezdte az ismerkedést és egymás erősségeinek feltárását, majd miután minden fontos információ napvilágra került felvázolta az alakzatot, amiben a kikötőig fogtok haladni. Szavai azt sugározták, hogy nem először ölti magára a csapatvezetői „karszalagot”. Persze ha ez az első ilyen alkalma akkor viszont beleszületett ebbe a pozícióba. Úgy tűnt, hogy mindenki elfogadta a parancsot és annak rendje, módja szerint cselekedett. Már épp elindultatok volna mikor egy sötét csuklyás, zöld-fehér macska maszkot viselő alak megjelent előtettek. - Egy fontos csomagot kell átadnom nektek a Hokage-samatól. - mondta, majd lassan elindult felétek. Először O. Hirotohoz ér oda, hiszen már felvettétek a megbeszélt rombusz alakzatot. - Ezt a tekercset csak te olvashatod el. - mondta, majd haladt is tovább. A jobb szárnyon elhelyezkedett Kenji elé lépett és neki is átadott egy tekercset, hasonló üzenettel, mint előtte a csapatvezetőnek. Ezután a rombusz alakzat közepén lévő Atsuhi kapta meg a saját tekercsét, majd a baloldalon lévő K.Hiroto, míg végül Inako is megkapta a személyre szóló „ajándékot” a Hokagétól. Az ismeretlen ninja miután mindenkinek kiosztotta a küldeményt az egész csapathoz szólt. - Amit most a kezetekben tartotok egy hatalmas lehetőség, ám az ilyen dolgokat nem adják egyszerűen, de ezt ti magatok is megfogjátok tapasztalni. - mondta, majd a levegőbe ugrott és hirtelen eltűnt. Se híre, se hamva nem maradt egyedül arra letettek figyelmesek, hogy egy kép hull alá az égből a ninja után. - Ő Zanta kapitány, őt keressétek! - hallatszódott az ismeretlen ninja hangja valahonnan úgy a semmiből. Ez a váratlan kis közjáték remélhetőleg nem törte meg a lelkesedéseteket és miután mindenki eltette a tekercsét indulhatok is. A nap még nagyon az elején jár, így jó eséllyel, na persze meg egy jó tempóval hamar a kikötőbe érhettek, ahol kezdetét is veheti Zanta kapitány keresése.


//Amennyiben nem álltok meg pihenni és feszített tempóban haladtok a kikötőben lehettek még ma este, persze ez csak azért lehetséges, mert mindannyian magasan képzett ninják vagytok így képesek lehettek egy ekkorra táv megtételére rövidebb idő alatt. Persze dönthettek úgy, hogy lassabban, kényelmesebben haladtok, így kevésbé lesztek kimerülve, viszont egy éjszakát vad kempingeznetek kell. Abban az esetben ha roham tempóban a kikötőbe siettek akkor rögtön nem tudjátok a kapitányt keresni, mert minden erőtök oda és először szállást kell keresnetek, és csak másnap reggel indulhat a keresés. //


Zanta kapitány:





Amennyiben kinyitjátok az egyedi tekercseiteket mindenki egy egyedi találós kérdést talál benne aminek a megoldásával tudjátok felfedni a tekercsek valódi tartalmát. Ezt nem muszáj azonnal megtennetek, sőt. A kaland végéig lesz lehetőségetek megoldani a rejtélyeiteket. Abban az esetben ha megpróbáljátok a tekercset megfejteni azt az üzenet utáni pecséttel tudjátok megtenni ahol van lehetőségetek beleírni a megoldást.


Osumi Hiroto :
Spoiler:


Naito Kenji:
Spoiler:


Aokaze Atsushi:
Spoiler:


Kaibutsu Hiroto:
Spoiler:


Yamanaka Inako:


Spoiler:




//Amennyiben nektek is megfelel a kicsit szorosabb határidő akkor megyünk így tovább, szóval a következő határidő 2023.11.21 23:59 és a következő posztot : ide kérném //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Konoha kapuja - Page 20 Empty Re: Konoha kapuja

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 20 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.