Határvidék

+31
Shibo
Uchiha Madara
Zawaki Hotaru
Inuzuka Tsume
Hiromi Akio
Pein
Hiyama Takeo
Jaiba Mineo
Shiruba Tsuki
Juurin Kensei
Jiraiya
Daizo Tensei
Tokuno Feng
Kamio Hiraku
Kinshu
Fujishima Hana
Hazukage Kurono
Sai
Doshiri Asuka
Orochimaru (Inaktív)
Djuka Kodomo
Tobi
Tessei
Sanagi Natsu
Hatake Kakashi(Inaktív)
Djuka Daisha
Konan1
Ayabito Kenzan
Yomi Yama
Koreko Rui
Shikoku Naoki
35 posters

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Hétf. Nov. 07 2011, 20:18

Úgy tűnt az összecsapás elkerülhetetlen volt, és egymásnak feszültök a részeg férfival, ami talán nem a legjobb ötlet egy vándornak. Úgy tűnt, igen, mert mielőtt testetek találkozott volna egymással a részeges disznó, ahogy te nevezted, hirtelen lefagyott, így az ütése sem ért el téged. Egy pillanatra azt hitted, hogy jobb belátásra tért, de aztán észrevetted hogy két chakrafonál indult ki a férfiból, egy az ökléből egy pedig a vállából, és az irányítója nem volt más, mint a bagózós öreg! A vénség egy határozott mozdulattal megrántotta a két fonalat, mire a nagydarab pityókás fazon hátraesett pár métert szabályosan fejjel lefelé a homokba. -Most emiatt a suhanc miatt elnyomtam a cigimet. - Mondta halálosan higgadtan. -Te pedig máskor ne húzd fel magad ennyire. A düh csak elvakítja és meggyengíti a shinobit. Ezt jegyezd meg, vagy talán legközelebb nem úszod meg. Most pedig gyere és mesélj csak nekem, hogy mit is akar egy bábos ilyen messze a falutól. - Szavai alatt lassan elindult a fogadótól egyenesen előre a végtelenbe.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Daisha Hétf. Nov. 07 2011, 20:35

Csupán centikre lehettünk egymástól, mikor a támadóm hirtelen megállt, megdermedt, pár vékony chakrafonalat fedeztem fel, a testének különböző pontjain. Az óriás összeesett. A mögötte álló, bagós ember volt a mestere. Megkérdezte, mit keresek én itt, messze a falum védelmi központjától. válaszolni akartam, de előtte felvettem kettészakadt kesztyűmet, a pengét visszatettem tartójába, majd a táskámból egy újabb fekete kesztyűt vettem elő. A férfi előtt álltam. - Hogy mit keresek itt? Egy embert, aki megtanít engem a bábhasználat minden részletére, aki segít nekem erősebbé válnom, hogy megtaláljam és bosszút álljak apám gyilkosain. Ezek vezérelnek engem. - mondtam higgadt, kissé vérfagyasztó hangon. - Mivel láttad, a testem egy része báb, amit szintén a célpontjaim egyikétől szereztem. Apám ajándéka volt, hogy beépít nekem egy mű kart. - mondtam, miközben bal karomat néztem lehajtott fejjel. A férfi valószínűleg tesztelt. Remélem segít nekem. nem bíztam benne még, de nem volt sok választásom. ha elvállal, akkor vele tartok. Hisz ő is bábmester. Reméltem, segít nekem elérni céljaimat.
Djuka Daisha
Djuka Daisha
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 128

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Csüt. Nov. 10 2011, 20:39

Az öreg hátranézett és közbe is vágott a szavadba. -Na jössz vagy itt akarsz éjszakázni, amíg megtalálnak a társai ennek a baromnak? - Kérdezte halkan és most is nyugodtan. Lehet hogy nem is vér folyik az ereiben az ismeretlen bábmesternek?
Mást nem tehettél, követted egyenesen bele a sivatagba. -Érdekes sztori. De mi van ha ellenség vagyok, aki pont a falud titkaira kíváncsi? Vagy egy bandita, aki kirabol? Nem lenne szabad megbíznod ennyire még bennem sem. Mellesleg a nevem Otokaze vagy gúnynevemen a Fehér Patkány, ennek a névnek hosszú története van majd elmondom, ha méltónak talállak rá, hogy a tanítványom legyél egy kis időre.- Hirtelen lelassított, majd meg is állt és mélyen a szemedbe nézett. - Ki vagy te és miért leled örömed a bosszúban? És mi a nagy terved utána? Jól gondold meg a választ ifjú!
Mondta Otokaze határozottan, majd szigorú fejjel várta a válaszod.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Daisha Csüt. Nov. 10 2011, 20:56

Beszélgetésem az öreggel kissé elhúzódott, és a kérdez válaszolok sémát vette fel. Mint kiderült, Otokaze-nek hívják. Sorra tette fel a kérdéseit, melyekre mind válaszolnom kellene. Eközben elindult, és kissé gúnyos hangon megkérdezte, miért bízom benne. Nem bíztam. De nem volt más választásom. Nem bízok senkiben, hisz nincs senki, aki közel állna hozzám. Nincs senki, akit barátként hívhatok. Csupán egy-két személy, akik azért vannak, hogy engem erősebbé tegyenek. - Hogy mit teszek, miután bevégeztem a küldetésem. Hogy mi a célom, miután megöltem mindenkit, aki apám haláláért felelősek? Miután bevégeztem feladatom, és eljutottam arra a szintre, melyet apám is elvárt volna tőlem, hazautazok. Nem ide, Sunagakure-ba. Vissza a gyökerekhez, a rejtett Hold országába. A klánom abból a faluból indult ki, talán ha elmegyek oda, még több erőt tudok szerezni. De ez még messze van. Addig erősödnöm kell. - Majd miután lesétáltam Otokaze-t, hátrafordultam. A szél belekapott hajamba, az arcomba fújta. - De mindenek előtt bosszút fogok állni. - mondtam azzal a gyilkos tekintettel, melyet egy ember életében egyszer láthat. Mielőtt megölöm. De most nem ölni akartam. Csupán az emlékek hozták ki belőlem. Most indulni akartam, de megálltam és megvártam Otokaze reakcióit.
Djuka Daisha
Djuka Daisha
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 128

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szer. Nov. 16 2011, 17:33

Az öreg kicsit dühös és szigorúbb képet vágott, miután végighallgatta a történetedet.
-Tehát, csak a bosszú hajt és utána sem akarsz visszatérni a faluba és szolgálni azt, hanem egy másik Rejtekbe fogsz utazni? Nem ismered a hálát és a tiszteletet kölyök, ahhoz képest hogy egy mezei bábos vagy.- Mondta miközben lassan haladtatok előre.- Mindig az erőről beszélsz, de mihez kezdesz majd, ha minden erőd meglesz? Bosszú? Uralkodás? Menekülés? A világ ellen nem mehetsz csatában. Lehet józan észt kéne vernem a fejedbe nem pedig tanítanom, és azt is tenném ha nem lenne szükségem rád...-Fejezte be elhalkulva, majd megállt egy sima egyenes terepen, már elég távol a fogadótól. Hirtelen elővett egy tekercset, majd kihúzta és megidézett valamit belőle, elsőre egy élő csinos lánynak tűnt de persze csak egy jól megmunkált báb volt az. -Ez az egyik bábom, a neve Hana! Ő fog megtanítani az első leckére! - A lecke nevét azonban nem árulta el, hanem egyből ellened irányította a bábját és egy gyors ütést próbált meg vele bevinni.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Daisha Szer. Nov. 16 2011, 18:08

Miután befejeztem a mesémet, az öreg csupán azt hajtogatta. ha meglesz az erőd, mit akarsz csinálni. Ez az egy mondtam benn maradt a fejembe, nem akart kijönni onnan. Állandóan beszélt valaki hozzám. Belül. *Bosszú. Erő. Hatalom* Mikor már azt hittem, sikerült legyőznöm ezeket a hangokat, melyek Az este óta kísértenek rémálmaimban, most újra előjöttek. Egy nyílt terepre értünk. Egy tekercset dobott az öreg a földre, majd megállt. készültem rá, ne támadjon még egyszer úgy rám, mint a fogadó előtt. Egy nő báb jött elő, és egyből felém irányította. Támadni akart. Szám szélé sunyi mosoly jelent meg. - Na gyere - mondtam halkan. Majd előkaptam "ikertestvéremet" a hátamról, és felkészültem a támadásra. Nem voltam annyira jártas a bábtechnikákban, mint ő. Sokkal gyorsabbak voltak a támadásai, a reakcióideje. Így bábbal, testemmel védenem kellett magam. Mielőtt az első ütést bekaptam volna, bábom előttem termett, és megpróbáltam blokkolni a támadást. *most megmutatom neki.* Miért lehet rám szüksége? Ez volt az a kérdés, ami a leginkább foglalkoztatott. Legszívesebben itt helyben lefejeztem volna, de egyaránt nekem is szükségem volt rá. *Hatalom. Vér*
Djuka Daisha
Djuka Daisha
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 128

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Hétf. Júl. 09 2012, 11:39

~ Valakik elrabolták az egyik nemes fiát, ráadásul sunai shinobok? Ezt nem hiszem. Lefogadom, hogy elloptak pár fejkendőt vagy megöltek értük valakit. Az nem lehet, hogy az én falumban árulók legyenek. ~ gondolta teljes meggyőződéssel miközben tetőtől talpig felfegyverkezett az útra.
Eleve nem vághatott neki csak úgy a küldetésnek fegyverek nélkül. Jobban mondva megtehette volna, de a drága fémes és fényes cuccok nélkül nem sokat ért. Így miután sűrű bocsánatkérések közepette elviharzott haza mindazért mi már elhangzott. Hogy Joujin-san vagy az a másik figura mit tett már más kérdés volt jelenleg saját magára kellett koncentrálnia. Ideje hát tovább haladni. Miután teljes harci díszben és vízzel megpakolt hátizsákkal készen állt az útra felcsatolta saját kis találmányát és a falu kijárata felé vette az útját. Innen már sejteni lehet. A kis csapat lévén, hogy nem össze vissza vágtak neki a küldetésnek, bevárták a másikat majd együtt a határvidék felé robogtak. Natsu nem szólt, míg nem kérdezték és amúgy se beszélt volna, hála annak a furcsa érzésnek a gyomrában, ami az idegenek közelsége miatt érzett. Persze igyekezett legyűrni hisz tudta, sunában csak jó emberek vannak. Vagy nem.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Csüt. Júl. 12 2012, 23:28

Hamarosan megkapjuk az eligazítást. Egy nemest raboltak el, a tettesek állítólag hozzánk tartoztak. Hmm ha körözik őket akkor elég szép summát kaphatunk értük. Egyre jobban kezd érdekelni ez a feladat. Végül a Sensei kiléte is kiderül, majd elérkezünk a kérdések részig. Azonban annyira izgatott vagyok, hogy semmit sem kérdezek.
- Nincs kérdés! - válaszolok, majd készülődök is.
Minden fegyveremet és felszerelésemet magammal hozom, bár nem hiszem, hogy azokkal túl sokat tudok majd kezdeni. Viszont korábban elsajátítottam egy technikát, amivel igen jó dolgokra lehetek képes. Éppen ezért veszek az egyik közeli boltban 10m drótot. Végül teljes harckészültségben megyek a megbeszélt helyre, ahol kezdődik a nyomozás.


//Elnézést, hogy gyenge lett, most ennyire futotta. A drót ára 100 Ryu, levonva az adatlapról!//
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tobi Szomb. Júl. 14 2012, 11:02

//Natsu, Tessei//

Vegyes érzelmekkel hagytátok el a Kazekage irodáját, egyedül a Jounin mosolygott, ki mellettetek ballagott lefelé a lépcsőn. Kedves a mosolya, de mégis mintha nem szívből jönne, kicsit félelmetes.
Mivel mindkettőtöknek hirtelen jött a felkérés, természetesen a csapat vezetője megvárta, míg elintézitek ügyes bajos dolgaitokat, lehet neki is volt dolga előtte, de mikor visszaértek nem látszik rajta a várakozás érzelmeinek kivetülése arcára, de még csak a mosolyát sem hagyta el.
- Na indulhatunk akkor? - Kérdezte, ha lehet még nagyobb mosolyra húzva a száját. Ez a látszólagos kedvesség jól áll neki, azonban lehet valami háttere ennek a túlzott megjátszásnak.
Az út pár órára van, már, ha gyalogszerrel akartok eljutni oda, ez remek lehetőség lenne arra, hogy jobban megismerjétek egymást, egymás erősségét, és gyengeségét, hogy ha harcra kerülne a sor tudjátok, hogy társatokra milyen formában számíthattok.
- Először is a családhoz megyünk információért. Ha ott is ilyen csendesek lesztek, nem fogunk túl sok mindent megtudni. Én csak megvédeni jöttem veletek, nem fogom egyedül megoldani a rejtélyt csibéim. - Mondta nektek felvéve a kedves mosolyát, de most már hagyott némi gúnyt is arcán.
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Csüt. Júl. 19 2012, 18:38

Felszerelkeztek és készen álltak a nagy útra amelynek kezdését egyedül egy röpke kérdés zavarta meg. Annyi baj legyen ennyit még el lehet viselni. Bárhogy is a fő gond vagy éppen félelem forrás maga az őket kísérő jounin volt. Natsu elővigyázatos természete lévén nem bízott meg könnyen az idegenekben se régen se most habár manapság némileg nyitottabb volt irányukba. Viszont amit ez a nő mutatott látszott rajta a gyenge színészi képesség. Hisz hányan vannak akik így mosolyognak, míg fejben a pokolba kívánnak mindent és végül hátba szúrják a másikat. Talán éppen ez volt az oka annak is, hogy a fiúban felvetült az a gondolat miszerint a nő az egyik elkövető vagy maga az irányító. Nem lehetett benne biztos ezért nem adott hangot aggályainak, helyette megpróbált kijönni másik útitársával, akin jelenleg nem látszott, hogy ugyan ezen a sötét gondolatszövevényen jár. Ám mielőtt bármit is mondhatott volna a sensei közölte az úti célt illetve, hogy a piszkos meló rájuk marad. Ez még a hadgyám kategória, de az a gúnyos mosoly. Brrr... kezdett egyre biztosabbak látszani a teória. Viszont még mindig nincs itt az ideje ezt felvetni.
- Izé... elnézést... - fordult Tessi felé a fiú. - A nevem Natsu és örülök, hogy veled tarthatok a küldetésen. Sajnálom, de nem emlékszek a nevedre.
Jelenleg egy 1-0 volt a zavar javára, amit Natsu olyannyira próbált leküzdeni. Bezzeg ha távolról kellett fegyverekkel dobálózni semmi baja nem volt. Talán mert a kiiktatás elsőbbséget élvezett a cseverészésnél.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Csüt. Júl. 19 2012, 21:23

Miután megvettem a szükséges kellékeket, elindulhatunk a küldetésre. A Sensei egy vigyorral az arcán kérdezi, hogy indulhatunk-e.
- Indulhatunk! - jelentem ki.
A Sensei talán túlságosan is kedves. Bár amikor azt mondja, hogy beszéljünk többet, mert nem oldja meg helyettünk a rejtvényt, elmosolyodok.

- Nem kell aggódni, majd akkor már sokkal aktívabb leszek!
Ezután a társamhoz fordulok, aki bemutatkozik nekem. Ez végül is elég jó ötlet, mivel én sem igazán emlékszek a nevére. Vidáman nézek rá, majd egy hatalmas mosollyal az arcomon válaszolok neki.
- Én pedig Tessei vagyok! Örvendek a találkozásnak!
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tobi Csüt. Júl. 19 2012, 22:58

A hölgy mosolya lefagyott ahogy beszédbe elegyedtetek, és amint elhagytátok a határt, sóhajtott is egy szép nagyot, szinte lehetetlen lett volna nem meghallani. Nyújtózott egyet, megropogtatta nyakát, de nem szólt semmit. Talán Natsu elmélkedése igaznak bizonyul, vagy talán a zavara okoz számára üldözési mániás gondolatokat, majd kiderül. Az út nem túl hosszú, pár óra, ez idő alatt van időtök csevegni, semmivel és senkivel sem találkoztok, de még gyalogszerrel messze van a kúria. A Jounin nem szól semmit, de látszólag szorong, de amikor ránéztek, próbál ismét kedves mosolyt erőltetni az arcára.

//Adok nektek két kört az ismerkedésre, hiszen enélkül nehezen tudtok majd együtt dolgozni. A hosszt rátok bízom, a lényeg, hogy ismerjétek meg egymás képességeit, jellemét, miben tudtok egymás segítségére lenni, hiszen a Kankuro is azt mondta kiegészítitek egymást.//
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Szer. Júl. 25 2012, 19:20

Átlépve a határt furcsa érzés fogta el a fiút. Egyrészt, talán ha egyszer járt országának határain túl másrészt az se mostanában volt. Leszámítva a jelenlegi alkalmat. A Tessei nevezetű illető vagy legyen csak bajtárs hatalmas vigyorral reagált Natsu bemutatkozására. Úgy tűnt vagy neki van ostoba feje vagy a falusiak mindenkinek így köszönnek. Bárhogy is ez már elég is volt a feloldódáshoz. Hisz egy mosoly mindent megold. Rövid és gyakorlatilag valamilyen szinten még el sem kezdett társalgásukba halotti csönd állt be. Senseiük ásítását figyelmen kívül hagyva. A csuklyás genin összerezzent a hangra mindössze az adrenalin és a harci üzemmód hiánya miatt. Lopva tekintett a jouninra, akin vagy úgymond rettegés jelei látszódtak vagy rosszat evett. A nő kezdett egyre furcsábbá válni a fiú számára, ami újabb kusza gondolatok születését eredményezte. Igyekezett hát úgy tenni mintha minden rendben volna és bár nem volt a kezdeményezések királya helyzet megkövetelte, hogy jelenlegi csapattársával folytasson bájcsevelyt gyakorlatilag bármiről.
- Tessei-kun mond csak, te milyen küldetéseken vettél részt idáig? Volt ehhez hasonló? Na és mit szólsz a fegyverekhez? Én egyenesen rajongok értük.
Mondhatni véletlenszerű volt a téma választás ám ezek többnyire azon kategóriába tartoztak, amiről az ifjú geninek általában beszélnek.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Pént. Júl. 27 2012, 10:00

Vidáman utazok tovább a határvidék felé. Úgy tűnik, a mosolyom kicsit feloldja a társam és megered a nyelve.
- Hát, én még csak kisebb D szintű küldetéseken vettem részt. Építkezésben kellett besegítenem, kutyát kerestem, meg hasonlók. Lényegében ez lesz az igazi komolyabb feladatom, amit kapok. - válaszolok, majd kicsit elgondolkozok a fegyvereken.
- Hát, tetszenek a fegyverek, bár csak néhány alappal rendelkezek. Milyen technikákat ismersz? Én az akadémiai tananyagon kívül még csak kettőt sajátítottam el. Az egyik segítségével képes vagyok a kezemben lévő drótot irányítani! Nagyon muris. A másikkal meg ki tudok szabadulni a kötelekből. - jegyzem meg.
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Pént. Júl. 27 2012, 17:54

Döcögősen indultak a dolgok, de egész hamar helyére került minden. Natsu figyelmesen hallgatta társát, aki röviden s tömören megosztotta vele élményeit, na meg persze egy-két technikát. A helyzet úgy alakult, hogy nem térhetett ki a válasz elől, hisz nem akarta felfedni mit gondol jelenlegi kísérőjükről, akiről tényleg remélte pusztán ideges és nem áruló. Persze, ha ismeri is a velük tartó kis shinobik technikáit, az nem jelenti azt, hogy tud is tenni ellenük, bár igaz, ha jounin, akkor nem édes mindegy mit tud és mit nem.
- Én már egy ideje nem tanultam semmi újat. A legjobb technikám két fuuma shurikent használ egyszerre, miközben az egyik elrejti a másikat. Volt alkalmam gyakorolni másokkal, így garantálom, hogy hatásos. De ezen kívül csak a saját képességeimre és az alapokra támaszkodhatok. Így belegondolva nem túl rózsás a helyzet, ha komolyabb ellenállásba ütközünk.
Ez a gondolat kissé kedvét szegte azonban továbbra is igyekezett mosolyogni. Fő a pozitivitás.
- Te mit gondolsz mire számíthatunk? Személy szerint én abban reménykedek, hogy egyszerűen lopták a fejpántokat és nem öltek meg érte senkit vagy legalább ne árulókról legyen szó. Az utóbbit nehezen emészteném meg.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Kedd Júl. 31 2012, 11:04

//átváltom a beszéd színemet Olive-re mert a vörös alig látszik//

A beszédem után ő is elárulta milyen technikákat ismer. Az alapján tényleg nem rózsás a helyzetünk. Majd elgondolkozok a kérdésén. Nem igazán tudom mit mondhatnék. A mi fejpántunkat viselték a rablók, de ez nem jelenti azt, hogy tőlünk voltak. Akár ránk is akarhatják kenni az egészet...
- Nem igazán tudom mit gondoljak. Nem bizonyított, hogy sunagakurei elkövetőkkel állunk szemben. Még az is lehet, hogy külhoniak akarják ránk kenni az egészet. Majd ha kinyomoztuk mivel állunk szemben, minden jó lesz. A technikák miatt meg nem hiszem hogy aggódnunk kellene. A Sensei majd besegít, ha olyan helyzetbe kerülünk! - vigyorodok el és bízok abban, hogy tényleg így lesz.
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tobi Csüt. Aug. 09 2012, 22:58

//Elnézést a késésért, máskor jobban odafigyelek. ^^"//

Az út gondmentesen volt, viszonylag nyugodt volt a haladás, és elütöttétek az időt társalgással, a Sensei viszont nem kívánt beleszólni a beszélgetésbe, hol az eget bámulta elmerengve, hol pedig maga elé bambult. Délelőtt volt már mikor a távolban meglátjátok a kúriát, az idő még mindig kellemes, nyárhoz méltóan igen meleg van, kicsit enyhít rajta pár kósza szellő.
Tessei elszólására a túra vezető felé süket fülekre talált, a nő a hatalmas épületet bambulta, szép nagy vigyor terült szét arcán, majd jól hátba verte a mellette haladó Natsu-t.
- Szép kis épület mi? Ejjj, de lelaknám!! - Nyilvánult meg a lány teljesen más formában, mint eddig, visszafogott, és szótlan volt, most mégis igen közvetlennek tűnik.
- Na mostmár ne picsogjatok, vár minket a gazda, engem meg egy jó hideg fürdő. Este randim lesz...hihíííí. - Kiáltott fel a lány, majd sietősebbre vette lépteit, miközben jobb vagy a bal lábával szökkenve haladt előre.
- Aki utolsónak ér oda az záptojás! - Kiáltotta oda nektek, majd elkezdett futni.

Az épület valóban terebélyes, magas és gyönyörű volt, talán a határvidékek legelőkelőbb lakói élnek itt, nem csoda, hogy támadásnak lettek kitéve ezekben a nehéz időkben. Két szárnyú ajtó fogad titeket, hatalmas kopogtatóval, mit egy oroszlán szájából kikandikáló gyűrű képvisel, szinte akkora, mint az öklötök.
- Aztán jól viselkedjetek, szép kis summát szoktak fizetni a szolgáltatásainkért...izé...jó napot! - Mosolyodott el zavartan a leányzó, amikor meglátta az ajtóban a talán inasként szolgáló idős urat.
- Jó napot önöknek is. A nevem Edtei Norton, a Sunagakurei shinobikhoz van szerencsém? - Kérdezte fapofát vágva, úgy nézve rátok, mintha rossz helyen járnátok.
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Pént. Aug. 10 2012, 16:51

Az út hátralévő részében nem merült fel több kérdés Natsuban, így szokásához híven mélyen hallgatott. Az idő folyt tovább a maga medrében, lábaik mohón fogyasztották a mérföldeket, míg egy hatalmas, impozáns épület egyre közeledett feléjük. A jelenség bár nem olyan volt mint a leírtak, mégis a dicséretre méltó szavak között nem húzódott meg a hazugság árnya. A fiú ámult és bámult, míg az épületet nézte és a jounin ámuldozását hallgatta. Nem értette mire ez a nagy személyiségébe beállt változás, azonban nem tulajdonított neki túlzott jelentőséget. Míg a nő boldogan ábrándozott, elérték a nemesi házat, amely túl nagy volt egy Natsuhoz hasonló egyszerű léleknek. Mindez azonban nem akadályozta meg kísérőjüket, hogy a szavak vízfolyás módjára szüntelenül hagyják el a száját, ám azok a víz helyett a semmibe vesszenek el. Az ajtó kitárult és egyszerre mindenki elhallgatott. Natsu nem volt szóvivő, se a szavak embere, így ő némán, mint a kuka figyelte az eseményeket. Személyisége jelenleg még korlátozta a szükségtelen felszólalásokat vagy éppen szónoklatokat. Azonban ebben esetben a puszta meglepettség fagyasztotta meg a nyelvét.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Szer. Aug. 15 2012, 21:20

Eseménytelenül zajlik az utunk. Szerencsére Natsuval egész jól elbeszélgetek, így nem unatkozok. Amikor megemlítem a tanulást, akkor a Sensei nem mond semmit, úgy tesz, mint aki meg sem hallotta volna. Majd megérkezünk a célhely közelébe. Kissé meglep a Sensei beszéde, eléggé szabad szájú. Mondjuk nem mintha ez probléma lenne, legalább nem az a hallgatag típus. A verseny kihívást örömmel veszem és én is rohanni kezdek.
- Sensei, kikötődött a cipőfűzője! - kiáltom, majd ha leáll azzal foglalkozni, elszáguldok mellette.
Nem érdekel hányadikként érek be, a lényeg hogy megérkezzek. Figyelmesen meghallgatom a Sensei szavait, minden egyes új dolog érdekel. Szeretnék minél többet elsajátítani a Ninja élet rejtelmeiből.

- Még szép, hogy mi vagyunk! - válaszolok vidáman, mielőtt még bárki más válaszolhatott volna.
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tobi Csüt. Aug. 16 2012, 18:24

//Pillanatokkal előbb//

Natsu nem túl lelkesen fogadja a sensei által kihirdetett versenyt, Tessei-el szemben, aki még egy cselt is bevet, hogy győzelemmel zárja a futást. A Shinobi lenéz cipőjére, de nem áll meg, úgy tűnik bevette a trükköt, de annyira nem hogy könnyű szerrel lehagyd.
Egyszerre értek célba, majd a lány jól hátba ver elejtve egy kuncogást.
- Szép volt Tessei, nem csak teljesítménnyel lehet győzni, néha be kell vetni néhány piszkos trükköt is. Várjuk meg a záptojást, és utána kopogunk. - Nevetett a Jounin, majd miután Natsu is odaért hozzájuk kopogtak.

//Jelen//

- Jöjjenek az úr fogadja önöket. - Válaszolt meghajolva a férfi, majd kitárta az ajtót és félreállt, hogy befáradhassatok. Végigvezetett a hosszú, szépséges folyosón, melyek falaira gyönyörű festmények, kardok, és pajzsok voltak felakasztva, és különleges gyertyatartók mutatták a külvilágnak, hogy ritkán használják őket.
A folyosó végén volt egy két szárnyú ajtó, sokkal nagyobb, mint a menet közben látottaké, nagy betűvel rá volt írva, hogy dolgozó szoba.
Az inas kopogott, majd miután meghallotta a "Szabad" válaszadást, melyet valószínűleg a bennlévő uraság mondott ki, benyitott és bejelentett titeket.
- Sunagakurei shinobik uram. A gyermekével történt incidens miatt érkeztek. - Mondta, mire a sötétben ülő férfi kezével intett, és a korosodó lakáj elhagyta a szobát, becsukva utánatok az ajtót.
A dolgozó szoba hatalmas volt, mindkét szemben lévő oldalán három-három könyves polc, mely a három méteres plafonig ért, egy hozzászerelt létra segítségével lehetett levenni az olvasni kívánt könyveket. Szemben egy íróasztal, melyen hegyekben álltak a papírok, és egy trónszerű szék, melyen éppen hátat fordítva ücsörgött a ház ura a szintén szemben lévő ablakon kémlelve.
- Üdvözlöm önöket, kérem foglaljanak helyet. - Mondta, majd megpillantottátok a veletek szemben lévő, az asztal mögötti díszes kanapét, melyre akár négyen is ráülhetnének.
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Sanagi Natsu Szomb. Aug. 18 2012, 18:35

A versenyt egyértelműen elvesztette, de mit sem törődve vele baktatott saját nyugis tempójában. A házhoz érv az öregúr ugyan csak meglepődött mikor meglátta a feltételezhető vendégeket. Elvégre ki számítana arra, hogy két kölyköt és egy nőt küldenek egy ilyen komoly esethez. A nemek itt jelen esetben nem számítottak inkább a kor és a létszám. Mindazonáltal ő azt a feladatot kapta, hogy engedje be őket így kénytelen volt így cselekedni. Az öreg csendben végigvezette őket a ház egy részén. Az impozáns folyosó, az utolsó szakasz, amin keresztül haladtak ugyan csak lenyűgöző volt. Már ami Natsut és a fegyvermániáját illeti. Az biztos, hogy tudta volna mire használni azokat a pengéket. Mivel azonban nem maradozhatott le szorosan haladt a csapat nyomában. Egyik úti céljuk végét elérve egy dolgozószobában kötöttek ki, ahol a könyvek voltak a dominánsak és nem a fegyverek. Gazdájuk ezekben jegyezhette le üzleteit netán másról volt szó. Többnyire arról, ami miatt az ember könyvet tart a háznál. A férfi nem mutatkozott előttük. Közvetlenül legalábbis nem hisz háttal ült nekik, ami nem vallott túlzott jó modorra, de most ők nem kioktatás miatt voltak itt. Annyi azonban szorult belé, hogy hellyel kínálja vendégeit. A fiatal genin nem igazán tudta mit tegyen elvégre nem akart túlzottan fegyelmezetlennek vagy bármi másnak tűnni azzal, hogy ő ül le elsőként. Az elővigyázatosság mintaképének ugyan nem lehetett mondani és veszélyt se érzett, pusztán valamilyen oknál fogva nem tette azt, amire kérték. Előbb megvárta Tesseit majd ő is helyet foglalt. Ideje lett volna, hogy jobban elkezdjen szocializálódni. Bár talán visszafogottsága és olykori gyanakvása egy nap az életét menti meg.
Sanagi Natsu
Sanagi Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Buried in the sand


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tessei Szer. Aug. 22 2012, 15:56

Miután megérkezünk az épülethez, egy hapsi fogad minket, aki a szavaimra azonnal beenged minket. Így hát megyünk, hogy megtudjunk minden infót, amit csak lehet. Csendben haladok a Sensei mögött, miközben alaposan szemügyre veszem a kúriát. Szinte tátott szájjal csodálom meg a bútorokat és mindent. Most járok először ilyen helyen, ezért érthető, hogy lenyűgöz. Végül elérünk a dolgozószobához. Az inas bekopogtat, majd hamarosan bemegyünk. Ott a ház ura vár minket.
- Jó napot! Megérkezett a felmentő sereg! - mondom


A hozzászólást Tessei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 05 2012, 09:19-kor.
Tessei
Tessei
Halott Karakter


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tobi Hétf. Aug. 27 2012, 23:01

A férfi még akkor sem fordult meg, miután leültetek. A vezetőtök középen foglalt helyet, majd szinte lehúzott titeket is a bútorra.
- Úgy érzem a Kazekage nem vette elég komolyan az engem ért sérelmet. - Dünnyögött orra alá, majd halhattátok, hogy belenyúl a mögötte lévő íróasztal fiókjába. Egy dohányárut vett elő, majd nem késlekedve meg is gyújtotta azt. Lassan szálingó füst szállt felfelé, nem törődött vele, hogy ti is a szobában tartózkodtok.
- Biztos vagyok benne uram, hogy nem fogunk csalódást okozni. Előkerítjük a kisfiát. - Válaszolt vezetőtök, de láttátok szemeiben a düht, ami a férfi szavainak köszönhetően ütközött ki vonásaira.
- Remélem is. - Válaszolt, majd intett kezével, hogy távozhattok. Eléggé lekezelő volt, de nemesként megteheti, hogy lenézi a genineket, akik részben az ő pénzéből tartják el magukat. Amint megteszitek, az ajtón kívül vár titeket az előbb beengedett inas.
- A fiút tegnap reggel vitték el, és már aznap este küldték követeléseiket. Ma este kell találkoznunk velük két mérföldnyire a nagy sziklától nyugatra a Sans folyó mentén. Az úr nem kívánja kifizetni a váltságdíjat, ezért papírt helyezett el a táskába, a maguk feladata lesz kiváltani a fiút, lehetőleg úgy, hogy ne essen baja, az elkövetők pedig elnyerjék méltó büntetésüket. Valami kérdés? - Magyarázta az idős úr, majd rátok nézett, legfőképp a vezetőre.


//Következő reag mehet a Sans folyóhoz, és az itt történeteket is ott tüntessétek fel.//
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Szept. 29 2012, 18:29

Miután nem volt senkinek több ötlete, elindultunk a Szél országa felé. Utunk közben egyik társam elkezdte boncolgatni a témát. Rájött a megoldására. Tehát a Hold az az országomat jelentette, és rossz irányba mentünk. Valamint, mikor kimondta, hogy a Konohai ANBU is ott tartózkodhat, egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy talán vissza kellene fordulni. De nem volt rá idő. Végigvágtunk, lehetőleg észrevétlenül, de gyorsan a fákon ugrálva haladtunk a következő országba. Majd egy fáról leugrottam, a föld és fű kezdett eltűnni a talajról, helyette homok jelent meg. Elértük a Szél országának határát. Innentől még óvatosabban kell haladnunk, mint eddig.
- Valamiféle álcát kellene alkalmaznunk, mert ezen a területen nem biztonságos. - javasoltam. A többiektől is függ az álca. Talán ruhákat vásárolunk, vagy a Henge no jutsu-t alkalmazzuk.
- És innen merre menjünk? - kérdeztem. Furcsa volt, hogy egy ismeretlent bíztak meg szinte a vezetéssel, amikor egy jó, összeszokott csapatjuk van. - Ha a Hold országába készülnek, akkor keresnünk kell egy kikötőt. - javasoltam. Ha megvan a kikötő, akkor egy hajóra felszállva eljuthatunk a Holdba. - folytattam. ~A Holdban egyből el kell küldenem egy levelet Namizuo-nak /Djuka vezető/, valamint a Daimyou-nak a Tábor-ról.~ gondoltam magamban. De először is kell egy kikötőt keresnünk.
A többiektől függetlenül megpróbáltam a henge no jutsuval álcázni magam, legalábbis fejpántomat, ha sikerül, akkor úgy haladok, ha pedig nem sikerül, akkor fejpántom leveszem és egy ruhadarabot kötök a fejemre, úgy haladok tovább.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 29 2012, 20:49

Leveszed a homlokpántod, és valami ruhát tekersz a helyére, bár ezzel túlságosan nem rejted el magad, de legalább nem hiszik, hogy Getsugakure-i shinobi vagy. A többiek is elrejtik hovatartozásukat, és így mentek tovább a sivatagban. Azért nehéz itt meglenni, hiszen a nappalok melegek, amit éreztek is a testeteken, viszont az éjszakák igencsak lehűlnek, s akár meg is fagyhattok. Nehéz körülmények, de Suki miatt ki kell állnod. Ekkor nyomokra figyelsz fel, valami furcsa színezékkel lett megjelölve a homok, ami egy kaktuszhoz vezetett. Ha közelebbről megvizsgáltátok, akkor egy újabb versre figyelhetsz fel.

A sivatag szemét elkerüld, mert bessszippant,
És állatkáid elillannak,
Míg te zebra leszel, és én sólyom, és a kék eget egyedül járom!!


- Ez azt jelenti, hogy nem volt véletlen az, amit az Eső országában találtunk, viszont most megnehezedik a dolgunk. Már csak rá kell jönnünk, hogy ki az, aki ezt írogatja, és kinek címzi. De ezek az állathasonlatok rendkívül nehézzé teszik. De, legalább eltűnt ez a megszólítás "grófok szolgája", csak írja neki. Vagy nekünk, még nem tudjuk. - mondta Mitori. Úgy tűnik, a többiek is elkezdték elemezni.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.