Határvidék

+31
Shibo
Uchiha Madara
Zawaki Hotaru
Inuzuka Tsume
Hiromi Akio
Pein
Hiyama Takeo
Jaiba Mineo
Shiruba Tsuki
Juurin Kensei
Jiraiya
Daizo Tensei
Tokuno Feng
Kamio Hiraku
Kinshu
Fujishima Hana
Hazukage Kurono
Sai
Doshiri Asuka
Orochimaru (Inaktív)
Djuka Kodomo
Tobi
Tessei
Sanagi Natsu
Hatake Kakashi(Inaktív)
Djuka Daisha
Konan1
Ayabito Kenzan
Yomi Yama
Koreko Rui
Shikoku Naoki
35 posters

3 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Szept. 29 2012, 21:15

Az idő egyre melegebb volt, a homok perzselt, égette a lábam. Ki voltunk száradva, de nem adtuk fel. Volt nálunk elegendő víz ahhoz, hogy túléljük ezt a hosszú és kemény túrát. fejem a földet nézte, szinte már lógott, mikor észrevettünk valamiféle festékszerű anyagot a homokban. A festék egy kaktuszhoz vezetett, melyre újabb feladvány volt felvésve. Most már biztos, hogy nem véletlenül találtunk rá, és az is biztos, hogy jó úton haladunk. Már csak meg kell fejteni és...de mi ez? Sivatag szeme, zebra, sólyom, elnyel...néztem a szavakat. Hát ez sem lesz egyszerű, de most megpróbáltam az előző feladvány "fejével" gondolkodni.
~A sivatag szemét elkerüld, mert bessszippant. A sivatag szeme...~ kezdtem magamban gondolkodni. majd hangosan folytattam.
- A sivatag szeme. Talán Sunagakure no Sato. A Sivatag szeme. A Sivatag kincse. Igen. Sunagakure lesz az. - az előző feladványból kiderült, ezeket nem nekünk címezték, hanem valószínűleg a Fekete Bárónak. Úgy kell gondolkodnom, mintha nekem írták volna. Állatkáim elillannak. - A következő sor talán a rabjaira vonatkozik, azokra, akiket elrabolt. - kezdtem bele, miközben a harmadik sor néztem. - Míg te zebra leszel, és én sólyom, és a kék eget egyedül járom. Zebra. A zebra fekete-fehér csíkjai. Valószínűleg börtönt jelenthet. Ez az. - jelentettem ki.
- El kell kerülnünk Sunagakure-t, mert bebörtönöznek. Tehát a városban nem kereshetjük őket. - fejeztem be, majd körbenéztem, hátha van valakinek más ötlete is. Vagy esetleg egyet értenek és előállnak a további iránnyal.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 29 2012, 21:26

Gyorsan végigfuttatod rajta a szemed, és a gondolatok, az asszociálás miatt egyből eszedbe jutnak, és szavakat formálva társaid tudtára is adod.
- Igen, én is erre jutottam Kodomo-kun. - mondta Shiku, Mitori, és a harmadik fél is. A gyors gondolkodás talán lefarag egy kicsit a hátrányotokból, így újjult erővel, és magabiztossággal folytatjátok az utat. De, bekövetkezett az, amire előre lehetet számítani, előjött a Hold, bejelentve, hogy éjszaka van, és pillanatok alatt elkezdtek röpködni a mínuszok is. A hideg miatt vacogva folytattátok az utat, és fontos döntést kellett hoznotok.
- Szerintem mennyünk tovább, talán ők megállnak, és akkor hamarabb beérhetjük őket. - mondta Mitori. A gondolatban volt valami, de az ellenérvben, amit az Agy hozott fel, még több okosságot találhatunk.
- Ez igaz, de akkor fáradtak lennénk, ha harcra kerül sor. Pluszban még meg is fázhatunk, elkaphat minket egy homokvihar, sőt akár a sötét miatt az ellenség markába, vagy csapdájába sétálhatunk. Letérhetünk a helyes útról, ami most pillanat nyugat, és újból elveszítenénk a Báró nyomát. Szerintem álljunk meg pihenni, és napkeltével együtt induljunk tovább. Egy akkor csapatnak így is időbe telik a szedelőzködés, és úgy is tudnánk egy keveset faragni a hátrányunkból. - mondta Shiku. A harmadik fél nem szólalt meg, bár láthattuk, hogy ő nem szavak, és a gondolkodás embere.

Késés: 1,75 nap

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Szept. 29 2012, 21:39

Társaim szinte egyszerre helyeselték gondolatmenetem, majd egy újabb feladvány következett. Mit tegyünk? utánuk menjünk, vagy itt maradjunk éjszakára, és napkeltekor induljunk tovább. A kérdés jó volt, legszívesebben utánuk mentem volna én is, de az, amit Shiku mondott, jogos volt. Így is fáradtak vagyunk, és ha este menetelünk, könnyen eltévedhetünk, csapdába eshetünk, vagy bármi történhet. nem ismertem a sivatagokat, de azt tudom, hogy veszélyes. Főleg, ha valaki nem ismeri a rendszerét. Úgyhogy fájó szívvel, de én is a letáborozás mellett döntöttem. Ha találunk valamiféle éghető anyagot, akkor rakok tüzet és vállalom az első őrködést is. Ha találunk fát, akkor tűzrakás után eszünk valamit, pár korttyal leöntjük, talán egy kicsit mesélnek még magukról, de remélem mindenki elalszik hamar, holnap korán kelünk, és talán még hosszabb napunk lesz, mint a mai.
Őrködésem alatt megint a Holdat nézem, gondolataim visszatérnek a Holdba, ahol Suki-val együtt voltam. A régi szép idők. Most a hangulatom nem volt olyan letört, mint tegnap éjjel. Mosolyogtam. Talán a csapat adott hitet, talán a rejtvények, hogy segítséget kapunk az irányunkról, egyszóval érzem, hogy meg fogjuk találni. Ez a csapat nagyon erős és összetartó. - néztem végig a három alvó társamon. ~Meg fogunk találni~ néztem ismét vissza a ragyogó Holdra.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Vas. Szept. 30 2012, 14:19

Végül te is a pihenés mellett döntesz, sőt az első őrséget is bevállalod. Nehezen, de végül a csapat összes tagját meg lehetett győzni, és el is kezdődött munkád első órája. Nem láttál semmi gyanúsat, maximum egy-két állatka homokban való járását hallhattad meg. Csend volt, hideg, és sötét. A tűz segítségére bíztad magad, ami kicsit felmelegített, de többet nem tudott tenni. Majd, mikor eljött az idő, átadtad őrséged Shikunak, és te is aludni tértél. A nap sugarai keltettek, lévén, hogy szemedbe sütöttek, és láthattad, hogy már mindenki menetre kész. Gyorsan elkészültél te is, és mehetett is a nyugat felé való továbbmenetel. Őrjárattal még nem találkoztatok, de néhány kereskedővel igen, persze a néhány ebben az esetben egyet jelent. A férfi egy kis segítséget nyújtott, mivel azt mondta, hogy látott egy furcsa szöveget a homokdűne túloldalán, egy kőre vésve. Ez egy újabb nyom lehet, így az egész csapat megindult, veled az élen, mivel téged a szerelem vezetett, és meg is találtátok az újabb rejtvényt.

Grófok szolgája, én vagyok a jobbágy,
Ne vedd fejem, mert ilyen stílusban közöm véled,
Hogy néhány vakond sziklát téged.
A gonoszok számát nem érik el, de
Ha derékban veszed el, akkor a többet hidd el!

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Szept. 30 2012, 19:55

Az éjjel nem történt semmi említésre méltó, nyugodtan feküdtem le aludni, mikor a soron következő Shiku. Bár az éj hideg volt, nagyon is hideg, nem zavarta meg semmi az éjszakánkat. A reggeli napsugarai beragyogták a homokos területet, mi pedig útnak indultunk. A homokot taposva haladtunk, talán lassabban az elvártnál, de ilyen borzalmas természeti körülmények között talán megfelelt az elvárásoknak a tempó. Szerencsénkre egy utazóval találkoztunk, aki furcsa feliratokat látott a homokdűnéken túl. Utánajártunk, és egy újabb feladvánnyal találtuk magunkat szemben.

Grófok szolgája, én vagyok a jobbágy,
Ne vedd fejem, mert ilyen stílusban közöm véled,
Hogy néhány vakond sziklát téged.
A gonoszok számát nem érik el, de
Ha derékban veszed el, akkor a többet hidd el!

Valamiért rossz előérzetem támadt a szöveggel kapcsolatban. A felfestett szöveg furcsa volt számomra. Figyelmeztetni akarja a menekülőket...
- Tudják, hogy követjük őket! Mivel rajtam nincs fejpánt, ezért engem nem szúrhattak ki, de talán az Iwagakure-i fejpánt feltűnhetett valakinek. ezt jelentheti a vakondot. A gonoszok számát nem érik el. Talán nincsenek tisztában a létszámunkkal. - gondolkodtam hangosan. Rossz érzetem támadt a derékban elvesz-es szöveggel kapcsolatban. - Rajtunk akarnak ütni? - néztem körbe szemeimmel.
Ha látok valakit, akkor mind a négyen harcra készen felállunk, és várjuk, hogy az esetleges ellenség kezdjen. Ha nem látok senkit, akkor létrehozok egy Varjúklónt, és előre indítom. Ha rajtunk akarnak ütni, akkor a klónon fog pattanni az első támadás, arról pedig tudni fogunk. A sivatagban egy repkedő varjúraj nem mindennapi látvány. Tehát ha nincs körülöttünk senki, követjük a nyomokat, előttünk pár száz méterre pedig egy varjúklón fog haladni.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Hétf. Okt. 01 2012, 20:27

- Igen, szerintem is arra utal, hogy tudnak rólunk, ez viszont azt jelenti, hogy ezek az idézetek nem nekünk vannak ide rakva, hanem az előttünk járóknak. Ez viszont felveti a kérdést, hogy miért nem semmisítették meg, esetleg azt akarják, hogy mi is lássuk? De, miért? - vetette fel a kérdést Rikuzo. Közben, te létrehoztad a varjú klónodat, ami előttetek ugrált egy száz méterrel, hátha valami csapda az, ami vár titeket, a sivatag közepén. Erre, valljuk, be kevés esély van, hiszen az egész területet belátni, így észrevennétek, ha valaki hirtelen az életetekre akarna törni. Ez, inkább egy utazónak tűnik fel, hogy elmegy előtte valaki, aztán még egyszer ugyanaz az ember, és még három másik shinobi.
- A vakond rész szerintem is ránk utal, ezért is, ha megtalálom azt, aki ezt írta, lehet kicsit kezelésbe veszem az arcát. - dühödött fel a jelző hallatán Mitaro. Ezután a szót Shiku vette át.
- Nem hiszem, hogy csapdától, vagy ellenségektől kell itt félnünk, hiszen az, hogy belátjuk a terepet, előnyt ad nekünk, és ők hátrányból indulnának. a derékban veszed szöveg nekem arra utal, hogy felezed. Ez azt jelentheti, hogy a gonoszok számát, mint a hetet, nem érjük el, mivel négyen vagyunk. De, ha elfelezed ezt a számot, akkor a többet vedd. Tehát a 3.5-öt felfelé kerekítsd, tehát megkapjuk a négyet. Ez azt jelenti, hogy tudják, hogy hányan vagyunk, és azt is, hogy a utánuk eredtünk. Viszont, hogy itt is találtunk levelet, és nem nekünk címezték, az azt jelenti, hogy jó irányba haladunk. Ha találunk még, akkor tökéletesen biztosak lehetünk abban, hogy a Báró is volt azon a helyen. - mondta el logikus véleményét Shiku. Ekkor, arra leszel figyelmes, hogy egy hatalmas hegy van előtted, pontosabban homokdűne. Csodálatosan nézett ki, egészen addig, amíg azt vélted felfedezni, hogy mozog. De, miért mozog, és mi az?

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Okt. 01 2012, 20:56

A csapat összhangja mintha percről percre javulna, a rejtvényekben is mintha egyre megértőbbek lennénk, mindenki kiveszi a részét a rejtvénymegoldásban. Abban megegyeztünk, hogy tudnak rólunk, abban viszont, hogy egy esetleges rajtaütést terveznének a rablók, azt nem, mindenesetre óvatosságból létrehoztam a varjúklónomat, mely el is indult. Mi utána indultunk, mikor a homokos dombok, dűnék és végtelen sivatagjában egy magas domb emelkedett ki, és úgy tűnt, mintha mozogna. Mi lehet ez?
- Ti is látjátok? - kérdeztem. Miféle csapda lehet ez? vagy az agyunkra ment már a napsütés? Kezem összetettem ~Genjutsu Kai~ mondtam. Meg akartam győződni arról, hogy nem estünk e genjutsu hatása alá.
A hegy mozgásában a legfeltűnőbb, hogy felénk közelített, nem is kis sebességgel. El kell rejtőzünk, vagy elmenekülni, mert ha ez a valami ideér, abból csak baj lesz. Ha nincs időnk elfutni, továbbmenni, abban az esetben még jóval a hegy érkezése előtt ujjamba harapok, majd a földre teszem. A kis füstből egy menyét fog előtűnni. Nem is akármilyen, egy hatalmas, lóméretű menyét. Erre hárman fel férünk. Wazarashi, a szállító hátán gyorsan el tudunk menekülni a hegy elől, bár remélem nem fog lekörözni minket. Mivel a menyétre csupán hárman férünk fel, így Shiku egy Doton technikával a föld alá képes bújni, talán a hegyre is fel tud menni vele, így egy kis kémkedést is végezhet. Wakazarashi hátán mi pedig kissé eltávolodunk a hegytől, ha a hegy megáll, mi is meg fogunk.


//Off: Wakazarashi menyét njk-m Kami no Yuugen szervezetben, igen hosszú menyét, melynek a gyorsaság és személyszállítás a feladata. //
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Hétf. Okt. 01 2012, 21:26

Jött is a dűne, ami egyre furcsább volt, ahogy közeledett. Az állaga megváltozott, porszerűvé vált, nem pedig egy szilárd dűnévé.
- Ez, nem egy hegy! - kezdte Mitori. - Hanem HOMOKVIHAR! - ordította Rikuzo, és egyből formációba álltak, körülötted.
- Doton: Doryuu Heki! - hallatszott mindhármuktól, aztán Shiku még egyszer megismételte a technikát, így titeket egy négy fal általi burokba zárt be ez a gyors fellépés, csak sajnos tető nélkül, ami még veszélyes lehet, belegondolva, hogy a homok bejön, ellepi a helyet, feltölti, és ti itt fogtok megfulladni, de Shiku erre is gondolt, és egy föld technikával elzárta a fal tetejét is.
- Nem érdemes a homokvihar elől elfutni, úgyis utolér, a legjobb az lesz, ha megvárjuk, amíg elmúlik, addig is kieszelhetünk valamit a találkozás pillanatára. Miként, és hogyan szeretnénk végrehajtani a mentést? Vagy, ha már úgy is itt ülünk, Kodomo, mesélj nekünk a barátnődről, miképpen kötődik ő hozzád, és hogyan találkoztatok? - mondta Rikuzo.



~Így képzeltem el~

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Okt. 01 2012, 21:51

A homokdűne egyre jobban közeledett, mikor társam felénk ordított. Homokvihar. Még életemben nem láttam ilyet, csupán csak hallottam. Félelmetes látvány volt, a hangja, az, hogy hamarosan elönt minket a homok. Ekkor három társam körém álltak, majd egy technikával 3 igen csak magas, erős falat hoztak létre. Bár a tetejét nem tudták elfedni, mégis csak több védelmünk van ez ellen a természeti katasztrófa ellen. Míg a falak megóvtak minket, társaim kérdezgettek Suki-ról.
- Suki-val 4 éve találkoztam először. Egy csapat támadta meg egy éjszaka. Szerencsére épp a városban jártam, mikor sikítozást hallottam. Suki menekült utcáról utcára, de senki sem jött a segítségére. Megmentettem az életét, azóta szinte elválaszthatatlanok vagyunk. Ő lett a társam, valamint egy ideje komolyabbra is fordult a barátságunk. Sokat vagyunk együtt, nem csak küldetéseken.
Amúgy Suki szintén föld elemmel bír, csupán a chunnin vizsgán komoly sérüléseket szerzett, így pihentetni kell magát, valószínűleg ezért tudták olyan könnyen elkapni őt
. - meséltem Suki-ról.
- Ha megvannak, akkor két csoportban terveztem a lerohanást. mivel a csapat tagjairól nem sokat tudunk, sem a létszámukat, így mindenképp ki kell kémlelni, hogy legalább a létszámukkal tisztában legyünk. Kelleni fog egy elterelő csapat, és egy mentő csoport.
A terelők feladata lesz, hogy a lehető legtöbb ember figyelmét elterelje, lehetőleg a táboruktól is eltereljék. ha ez megvan, a mentő csapat észrevétlenül belopózik, és kimenti Suki-t. Miután ő biztonságban van, gondoskodunk a "többiekről."
- fejtettem ki igen egyszerű, rövid gondolatmenetemet. Információkban hiányosan álltunk, ezért komolyabb tervekbe nem tudtam belemenni. Reméltem a terven tudunk még csiszolni, bár a gyorsaság és a pontosságon lesz a hangsúly. Ha a vihar továbbáll, akkor folytatjuk utunkat Suki felkutatása után.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Okt. 02 2012, 16:45

A szél zúgása abbamaradt, ami azt jelenthette, hogy a vihar is tovább állt, így nem volt idő arra, hogy a taktikai ötleted kiszálkázzátok, átdolgozzátok, vagy esetleg más mondjon ötletet. Bár, nem is bántad, hiszen nem tudhatod, hogy mi történt Sukival, egy ekkora viharban, mert, ha ők is voltak itt, akkor őket is elkaphatta a "hegy". Gyorsan mentek tovább, hiszen nincs idő az elmélkedésre, és így lehet mondani, hogy a sors iróniája lehet az, hogy 2 óra után észrevesztek egy kaktuszt, amire egy újabb idézet van firkantva:

Innen nincs tovább, a dél a menő,
Állatok páncélosa, ott meglelhető,
Neked nyelve kell, hát ragadd meg.
Mellényestől el ne vedd,
Ha a csata zaja kedvező, nyom nélkül vidd, ami menthető!

- Állatok páncélosa? A csiga? - kérdezte a tarkóját vakarva Rikuzo.
- Maximum akkor, ha te lány vagy. - csipkelődött Mitori. - Szerintem a teknősre gondolhat, de ha a déli égtájat mondja, akkor nézzünk rá a térképre. - fejezte be.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Kedd Okt. 02 2012, 18:48

Míg a falak között beszélgettünk az elhalkuló csendre lettünk figyelmesek, a vihar továbbállt. A falak összedőltek, majd indultunk tovább. Vajon Suki-ékat is elkapta a vihar? Reméltem, hogy nem, és ők még ki tudták kerülni, vagy hasonló módszerrel átvészelték. Bár az útjuk meg van szervezve, az eddigiek szerint. Gyanúsan csend volt. tudják, hogy követjük őket, de sehol egy hátrahagyott csapat, egy csapda. Csupán egy újabb rejtvény. Most azonban két társam kezdett bele az elemzésbe.
- A páncélos állat szerintem is a teknősre utalhat. Dél felé kell menni, valószínűleg a Tengerpart felé, hisz a teknősök a tengerparton szokták letenni a tojásukat. A nyelv, valamint a mellény szavakat viszont kifogtak rajtam eléggé. - gondolkodni kezdtem, melybe talán társaim is segítenek majd.
- Ragadd meg, mellényestől el ne vedd. Talán egy hajóra utalhat? A tengerpartról akarnak elhajózni? - futott végig a gondolat, ám igen csak hangos gondolkodásba kezdtem, hátha társaim is besegítenek, ha hallják gondolatmenetem. - Az utolsó sor mire utalhat? Ha a csata zaja kedvező, nyom nélkül vidd, ami menthető. Valamiféle zavargásról lehet szó. De milyen zavargás? talán a hajónál fognak ránk várni, és míg lefoglalnak, addig elmenekülhetnek a hajóval? - gondoltam át jobban a szöveget. Ha így van, akkor még van esély a parton elfogni őket. - Sietnünk kell, ám innentől fogva még óvatosabbnak kell lennünk. A klónom még mindig előttünk járt, fő a biztonság, valamint Shiku, ha bármit is észleltek, a föld alól támadj rájuk. A meglepetés erejével fogunk ellenük támadni, és kiszabadítjuk Suki-t. Indulás.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Okt. 02 2012, 20:25

- Nagy ostobaság volna ellenségünk részéről, ha leírnák egy üzenetbe nekünk, hogy hol várnak ránk, így ez biztos nem azt jelenti. - mondta Mitori. Bár, te biztosan Shiku véleményére vártál, hiszen eddig is ő brillírozott ezekben a rejtvényekben, viszont még nem jött a hangja.
- Először is, a klónod már rég nincs előttünk, megsemmisítette a vihar. - mondta Rikuzo. - Másodszor, jusson eszedbe, hogy akármennyire is együtt dolgozunk, és egymásra vagyunk utalva, és még segítünk is a feladatodban, személyes küldetésedben, mi nem azt a megbízást kaptuk, hogy megmentsünk egy lányt. Ha, arra kerül sor, hogy harcolni kell, akkor Suki megmentése a te, és egyedül a te dolgod lesz, mi a Báró után megyünk. Amennyi segítséget kapsz tőlünk a barátnőd kiszabadításához, az annyi lesz, hogy lefoglaljuk az őröket, sok eséllyel. - fejezte be. Akármennyire is bántó lehetett a hangszíne, teljesen igaza volt. Ők olyan küldetés miatt jöttek, amibe nem tartozik a te személyes panaszod, és ha egyszer a Tsuchikage azt mondta, hogy a Báró a célpontjuk, akkor nem is tehetnek másképpen.
- Szerintem az utolsó sor másra utal. Vegyük logikusan, egy kikötőből fognak elhajózni, mivel annyi rabszolgát csakis egy hatalmas hajóval tudnak a Hold országába szállítani. Egy olyan hajó meg nem tud akárhol megállni. Viszont még így se nagyon tiszta, a mellényes jelenthet shinobit is, de miért fogalmazna így? Még nem teljesen értem, de addig is haladjunk délfelé, és én próbálok rájönni. - mondta Shiku. Így is tettetek, majd jött az éjszaka, és megint a reggel. Nem találkoztatok senkivel, és nem is látott titeket senki. A sivatag ugyanolyan kihalt volt, mint eddig, és ti csak haladtatok, reménykedve a tenger felé.

//Tudsz te ennél jobbat is//

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szer. Okt. 03 2012, 21:26

Társaim igen erős leszúrását átgondoltam, igazuk volt, remélem azért ha szükség lesz rá, nem fognak cserben hagyni. Átgondolva még egyszer a rejtvényt arra jutottam, talán a mellényes jelző nem ránk vonatkozik. Mindenképp chunnin rangot akar jelenteni, de mi van ha valaki másra utal. Talán egy, a kikötőben állomásozó csapatra utalhat. Ez megmagyarázza az utolsó sorokat...és mi van ha...
- A báró meg fogja ölni a rabokat, ha harcba keveredik. Nyomtalanul eltünteti a bizonyítékokat. - mondtam hirtelen. - Sietnünk kell. A tengerpart felé kell indulnunk, a kikötőbe. Azonban figyelnünk kell, lehet, hogy az ország chunninjai is ott állomásoznak. - mondtam, majd tovább futottam. - Sietnünk kell. - parancsoltam szinte a társaimra. Arcomra kiütött a félelem jele. Féltem, hogy a Báró eltünteti a bizonyítékokat. Suki is egy "bizonyíték". Lábaim egyre gyorsabb tempót diktáltak, a homok porozott lépteim után. Minél gyorsabban oda kell érnünk. ha a báró elindult már, akkor utána kell valahogy mennünk. De most nem vagyok képes gondolkodni, hogy utána mi lesz. Először is el kell jutnunk oda.


//A klónos ötletet gondolatként akartam mondani, egy új klón létrehozásával, de hagyom. Köszönöm a segítséget:)//
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Okt. 04 2012, 17:26

- Ebben igazad van, de nem hiszem, hogy csak a chuuninok, ráadásul az összes az országból, inkább azt mondanám, megtalálható ott chuunintól kezdve bármilyen kaszt képviselője, hiszen egy rendkívül fontos taktikai pont a Szél országában. De, igen. Sietnünk kell. - mondta Shiku, és az egész csapat nagyobb tempót kezdett el diktálni. Elég gyorsan haladtatok, amivel biztosan be is hoztatok némi lemaradást, de még csak lábnyomokat se vettetek észre, bár, ez nem is csoda, hiszen a homok nem hó. Mikor már feladtátok volna, hogy elrontottátok, vagy már nagyon messze jártak, akkor megpillantottatok egy sziklát, amire egy újabb idézet volt vésve.

A teknős szája kell neked, étel maradékát meg ne vesd,
Ott várok én Grófok Szolgája, az új zebrákkal, melyek kijárnak,
Malacokat megöljük, siklunk az éjszakába, de nem megyünk,
Mert várunk még a Grófok Grófjára!


- Az, hogy ilyen tisztelettel zárta le, azt jelentheti, hogy ez az utolsó idézet, levél, utasítás, amit kapott az ellenségünk. - állapította meg Mitori. - Szerintem meg kéne nézni a térképet, ugyanis több nem adhat nekünk utasítást, és jobb minél előbb le tudni ezt az egészet, nem pedig később sírni, hogy rossz fele mentünk. - fejezte be.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Koreko Rui Csüt. Okt. 04 2012, 22:05

//Kakashi//

Rui vegyes érzelmekkel indult el erre a küldetésre. Tudta, hogy jó esélye lesz ismét belerázódni a magasabb szintű küldetésekbe, de kivételesen jól jött volna egy segítség. Gaara döntését viszont tiszteletben tartotta, ha a vezető nem akar több embert nélkülözni, akkor egyedül is megoldja a fennálló helyzetet. Miután a Kazekage kikísérte, gyorsan tett egy kitérőt a lakása felé. Itt felvette a hátizsákját, amit mindig összekészítve tartott, sürgős esetekre. Most is jól jött, hogy csak a hátára kellett kapnia és már indulhatott is a határvidék felé. Legyezője és fegyverei mindig nála voltak, de a hálózsák, némi plusz ruha és felszerelés jól jött. A sivatag most sem könnyítette meg a dolgát, ám a megfelelő ruházat segítette a boldogulást. Az évek alatt megtanulta tisztelni a tájat, a természetet és legfőképpen a szelet. Igyekezett légvonalban haladni a Madarak országa felé, viszont egyszer-egyszer kénytelen volt egy kis kitérőt tenni. A sivatagi viharokat komolyan kell venni, és ezt a jounin nagyon jól tudta. Ugyan sosem lassított séta tempóra, még így is kellett neki néhány nap, mire megérkezett a megadott helyre. Már messziről látta, hogy szép lassan kezd megváltozni a táj. A sivatagot füves puszta váltotta fel, majd pár kóbor fa is megjelent a horizonton. Egyre jobban sűrűsödött a növényzet, míg végül elérkezett egy erdősebb részre. Most már biztosan tudta, hogy a Szél és a Madarak országának határán jár. Felüdülés volt annyi homok után egy kis zöldet is látni.
- Hm, végre megérkeztem - motyogta maga elé a kuznoichi, miközben igyekezett a fölösleges homokot eltávolítani a hajából és a ruházatáról. Most már csak meg kell várnia a közvetítőt, aki további utasításokkal látja el.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Okt. 06 2012, 21:58

//Suigetsu//

Egy rövid megbeszélés után újra útnak indultunk, majd egy újabb rejtvénnyel lett dolgunk.Miután végigolvastuk, Mitori úgy vélte, ez lehet az utolsó rejtély. Igazat adtam neki, hangjában is egyfajta záró üzenet lehetett. De mit csináljunk. A térképet elővettük, számomra a teknős jelentett nagy gondot. majd a térképre néztem.
- Mi van, ha...ez jelenti a teknős száját? - mutattam rá a térkép egy pontjára. talán hülyeséget mondtam, de talán igazam lehet. ujjam a papírom az ország egy oylan pontján állt, mely dél-kelet irányban volt, és a tenger szinte befúródott a szárazföldre. A tenger miatt kialakult egy nagyobb félsziget is, valamint előtte található egy kisebb sziget. talán oda hajóznak át. - Nem biztos, de talán ez lehet a találkozási pontjuk. - mutattam rá, majd ujjammal átcsúsztam a kis szigetre.
- A rabszolgákkal ott várnak a Grófra, a malacokat pedig megölik. - reméltem, hogy a malacok nem a rabokat jelentették, hanem az országbéli katonákat, vagy talán ránk célzott. - Éjszaka fonak indulni, a gróffal együtt. - fejeztem be az elemzést. Ha másnak van valami véleménye, akkor végiggondolva eldöntjük, hogy melyik a helyes megoldás, már ha van ilyen.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Vas. Okt. 07 2012, 15:05

- Én is ugyanerre jutottam! - mondta Mitori, és Rikuzo, de úgy tűnt, Shiku még vizsgálja a rejtvényt, ugyanis aki előtt állt, az úgy nevezett "gondolkodó" pozícióban.
- Igen....igen, de eddig nem kaptunk meghatározást időre, hogy mit, és mikor csinálnak. Így, én úgy gondolom, ez sem az időre utal, hanem a helyszínre, ahová tartanak. Éjszaka..éjjel..este........Hold, a Holdba. Ez azt jelenti, hogy felkészültek az útra, ami a Hold országába vezet, tehát csak meg kell érkeznie a találkozási pontra a Bárónak, és már indulhatnak is, velünk ellentétben, akiknek hajót kell találniuk. Azt javaslom, hogy felejtsük el így a szigetet, és egyből a táborba menjünk, így vagy korábban odaérünk, és tudunk csapdát állítani, vagy később, de még mindig korábban, ha kerülőt tennénk. - mondta a chuunin. Ez nehéz döntés lehetett a számodra, kockáztatsz, hiszen, ha kellenek nekik a lányok, akkor Sukit is elviszik odáig, de mi van, ha megszökött, maghalt, elhagyták, vagy ott hagyták a szigeten. Döntened kell, hogy merre mész, mert az is lehet, ha mégis a szigetet választod, akkor eladják addig a táborban, míg te odaérsz. Nehéz döntés, amin lesz időd agyalni a következő három órában, ugyanis ennyi idő kellett, hogy eljussatok a kikötőhöz, ahol néhány őrt, néhány shinobit, és két hajót tudtatok megfigyelni. Úgy tűnik ez nem a legfontosabb kikötő az országban, nincs akkora nyüzsgés jelen. Most kell döntened, hogy merre mész, és mivel.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Okt. 07 2012, 16:54

Társaimból ketten egyet értettek velem, ám Shiku tovább töprengett a rejtvényen. A holdba mennek, most el kell döntenem, mire hallgassak? Mivel Shiku kész érvekkel alátámasztotta, hogy a Táborba mennek, nem pazarolhattunk egy percet sem ebben az országban tovább. Akármit is gondoltam, sajnos legbelül én is arra jutottam, tovább kell mennünk. Az út alatt többször átgondoltam, a kikötőbe érve két hajót láttunk, néhány őrt valamint shinobit.
- Egy hajót kell szereznünk, ha a Hold országába akarunk jutni. - mondtam. - Nem szabad, hogy leleplezzenek minket, ezért óvatosan, feltűnésmentesen kell felszállnunk egy hajóra, mely elvisz minket a Hold-ig. - Talán egy egyszerű álca, talán egy technika segítségével, de meg kellett tudnunk, melyik hajó merre megy. Vagy esetleg merre találunk olyan hajót, ami elvisz minket. Fejemben a gondolatok ezer és ezer irányba szóródtak, nem tudtam rendesen gondolkodni ilyen nagy nyomás alatt. Csupán reménykedni, hogy Suki is azon a hajón van, amely a Hold-ba indult. Shiro-ra néztem. A madár a vállamon kissé megnyugtatott, de még mindig nagyon gondterhelt voltam, félelemmel teli. Csak magamra voltam utalva. Nehéz döntést hoztam meg azzal, hogy a szigetet elkerülve a Hold-ba indulunk. Egy hajót kell keresnem. Az őrök ott álltak, először is ki kellett kerülnünk őket, és feltűnésmentesen az egyik hajóra lopakodni. Vállaltam ezt a feladatot. A Henge no jutsu-t használva egy egyszerű civil felnőtt képét vettem fel, ruházatában mindennapi jegyeket viselt, egy-két dísz is volt a kezén. Haja hosszabb fekete volt. Egy jó ismerősöm külsejét vettem fel, a hold országában dolgozó Ramenes tulajét. Ha az őrökön át tudok sétálni, akkor a hajóhoz megyek, majd ha találok valakit, akkor megszólítom.
- Szép napot kívánok. hatalmas segítséget szeretnék öntől kérni. Fáradt utazók vagyunk, akik a Chunnin vizsgát jöttek megnézni. Azonban lekéstük a hajónkat, mellyel haza tudtunk volna menni, és most itt álluk, hajó nélkül. Ha megtenné, hogy elvinne minket, nagyon megköszönnénk -szólnék felé, majd egy zacskót veszek elő, melyben pénz csörög. A Chunnin vizsgán szerzett pénzből tudtam remélem állni az utat. Ha belemegy, akkor társaim hasonló álcára sarkallom, majd elindulunk, ha pedig nem, akkor a másik hajónál is megpróbálkozom. Nem volt időnk egy másik kikötőt találni, ebből kellett elmennünk, az idő szorított minket, nem vesztegettettük tovább egy percet sem, indulunk kellett, de most. reméltem, hogy a hajósok egyike legalább segít rajtunk. H valamelyikük is a Holdba megy, vagy legalább arra, de nem akarnak elvinni, akkor a henge-vel fellopózunk a ahjóra és mint potyautasok fogunk hajózni. reméltem erre nem lesz szükség
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Vas. Okt. 07 2012, 18:39

Sikerül átjutni az őrökön, és fel is jutsz a hajóra, jó ötleteid támadtak, csak a végét rontottad el, a pénzes zacskó mivoltában. Hiszen, egy egyszerű kereskedő, könnyen kap egy ilyen lehetőségen.
- Természetesen elviszem önöket. - mondta, mivel látta a mögötted álló Iwagakure-i shinobikat is. - Csak fejenként 1500 ryo-t kérnénk, és egy hét alatt eljuttatunk titeket a kívánt célhoz, ha nem, akkor plusz naponként leveszünk az árból 50 ryo-t. Szerintem ez egy remek ajánlat, hiszen pont most találtam ki. - mondta a kapitány, és már mutatta is az embereinek, hogy indultok, így nem is volt esély az ajánlat elutasítására, hiszen, ha hirtelen leugrasz a hajóról, kiderülne, hogy ninja vagy, és felhívnád magadra a figyelmet.
- Rendben, megyünk, és a Hold országa lenne a cél. - mondta Mitori. Kicsit elszörnyedett a férfi, hiszen, akárhogy is nézzük, elég nagy távot készültök megtenni, ami nem biztos, hogy bele fog férni egy hétbe.
- Köszöntelek titeket a hajómon, legyen otthonotok az egy hét erejéig. A taton megtalálhatjátok a konyhát, szobáitok azon ajtó mögötti folyosón találhatóak, az első kettő szoba, ugyanis két ágyasok. - mondta a kapitány, és odébbállt.
- Kerüljük a feltűnést, amíg oda nem érünk. - mondta Shiku, és elindult a szobák felé. A Henge no Jutsut nehéz lesz fenntartani annyi ideig, talán nem is kéne mutatkoznod, hogy ne legyél transzformált formában, de akkor hogy eszel majd, ezek mind a te döntéseid.

//Egy minimum 40 soros post-ot kérnék a Hold országába, a kikötőbe, amiben leírod a hat napos utat. A postban meg kell küzdenetek egy óriási viharral, és egyszer feljönnek a hajótokra Sunai shinobik, ellenőrizni a rakományt. Irányíthatod a három chuunint a jelleme alapján.//

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Kedd Okt. 09 2012, 18:00

// Rui //

Utad valóban rázós volt idáig, hiszen a sivatag dühös természete még azokat is megviseli akik már születésüktől fogva harcolnak vele. Ennek ellenére mégis szerencsésnek mondhattad magad, hiszen a nagyobb viharok elkerültek téged és élelmed valamint a vized is elegendőnek tűnt az úthoz. Tanulmányozva a Kazekagétól kapott információt, megállapítottad hogy nem sokkal a határ átlépése után érkezel meg a találkozóponthoz, ahol várni fog téged a földesúr egyik embere. Azt ugyan nem tudtam megmondani miből fogtok egymásra ismerni, de nem törődtél ilyen kis problémákkal, azok után mennyi kalandból kerültél ki győztesen az elmúlt években. A hogy haladtál északra, a homokos talaj kezdett sziklássá változni, a hőmérséklet csökkent pár fokot és a szelek és szellővé szelídültek. Mindez jelezte hogy igen közel jársz ulticélodhoz, megérkeztél a Madarak országába. Már csak az a kérdés hogy a földesúr kismadara merre csicsereghet.

// Madarak országa határvidék //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Doshiri Asuka Pént. Okt. 26 2012, 23:02

//Suigetsu//

Szerencsére a lány szavai hatottak. Elsősorban Ichizo-nak szánta a szónoklatot, de a fiú nem figyelt rá, hanem beült a kocsiba. Hanshiro azonban már másképp vélekedett, úgyhogy Asuka megkönnyebbülhetett.
- Yokatta... (Hála az égnek) - igyekezett a lehető leghalkabban kifejezni örömét, úgy hogy a fiú ne fogjon gyanút. Azt azonban érdekesnek találta, hogy a komornyik ilyen egyszerűen ellenszegült a parancsnak.
*Vajon miért igyekszik fenntartani ezt az engedelmes álarcot? Ichizo-san nem jelenthet ekkora fenyegetést a számára. Akkor talán a család többi tagja miatt viselkedik így a fiú előtt?* A kérdések csak úgy cikáztak a fejében, de hangosan már nem merte feltenni azokat. A terv sikere érdekében, elvonultak egy sikátorba, ahol a tolvajt elengedték. A chuunin értesíteni akart valakit, hogy vegyék őrizetbe a férfit, de az időkiesés csak még jobban felhívta volna rájuk Ichizo figyelmét. Így is megkérdezte, hogy miért nem hallotta a sikolyt. Szerencsére Hanshiro ügyesen kivágta magát, s még a lányt is sikerült meglepnie. Egyrészt a hazugság miatt, másrészt pedig a ninjaság miatt. Eddig még nem esett szó arról, hogy a komornyik shinobi lenne, de Asuka mélyen legbelül érzett valami ilyesmit vele kapcsolatban. Újabb bizonyítékot nyert, hogy a táska értékes volt, legalább is a fiú számára, hiszen Hanshiro külön kiemelte a chuunin szerepét a visszaszerzésében.
*Talán valami emlék, esetleg ajándék lehet benne?* Már megint megfogalmazódott benne egy kérdés, amit nem mert hangosan kiejteni a száján.
- Nagyon szívesen - válaszolta a lány, és igyekezett nem meglepődni azon, hogy Ichizo megköszönte a segítségét. A beszélgetés igen érdekes irányt vett, de legalább ezzel is telt az idő az út alatt. - Asukának hívnak, igen - próbálta finoman kijavítani az úrfit. - Shinobi vagyok, egészen pontosan Chuunin rangú kunoichi. Egyszer szeretnék híres bábhasználó lenni, mint a néhai Chiyo-baasama. Ezen kívül az illúzió technikákban jeleskedem még, ilyen irányban is megpróbálom fejleszteni magam - miután az alap ninja tudnivalókat elmondta magáról, úgy döntött kicsit személyesebb dolgokat is megoszt megbízójával. - Tizenhét éves vagyok, van egy bátyám és egy húgom. A bátyám is shinobi, akárcsak én, a húgom pedig szakácsnak készül. A szüleim mindketten ninják, úgyhogy mondhatni továbbviszem a családi vállalkozást. Szeretnék sokat utazni és megismerkedni más országok kultúráival, de sajnos erre még csak kevés lehetőségem adódott. Ezért is örültem ennek a küldetésnek, hiszen így eljuthatok a Tűz országába, ahol még nem jártam.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Hétf. Okt. 29 2012, 15:26

- Családi vállalkozás, mi? Úgy volt, hogy én is shinobi lehetek... - látszott a fiún, hogy szomorú. - ...de a szüleim másként gondolták. Már az akadémiára jártam, amikor a két család kitűzte az esküvő dátumát, és azt, hogyan adják a bátyám és felesége kezébe az új szálloda birodalmat, de mégis apám kivett az iskolából, elszakítva az álmomtól, és a lehetőségektől. Azt mondta, nekem a bátyám mellett kell lennem, mint a személyi asszisztense, a jobb keze, és nem pedig a ninják mellett, fegyverekkel játszva. Mikor megemlítettem, hogy lehetnék a testőre, egyenesen képen törölt, hogy azzal az indokkal, hogy lesüllyedek a pornép szintjére. El tudod ezt hinni? A saját apám ilyet tesz? - sírva is fakadt, bár a története tényleg megindító volt, nem értheted, miért pont neked mondta el. Hiszen eddig nem voltatok ilyen kapcsolatban, sőt, mintha utált volna.
- Talán aludnod kéne Ichizo-sama! - javasolta Hanshiro. A férfi arcából semmit nem lehetett kifürkészni, fapofával ült egyhelyben veled szemben, mindenféle érzelem nélkül. A fiú megfogadta a tanácsot, és el is dőlt a kocsiban, és így zötykölődtetek tovább a sivatagban, a cél felé.
- Asuka-sama, ha ön is szeretne aludni, nyugodtan dőljön el a helyén, majd én figyelek. - mondta neked is, és a te döntésed, hogy miként cselekszel, de 5 óra múlva egy oázisnál pihenőt tartotok, és kapsz egy kis kimenőt, hogy azt csinálj ott, amit akarsz, de ekkor megjelenik mögötted az ifjú nemes.
- Veled mehetek? Mutatnál, kérlek néhány trükköt, és én is megmutatnám az eddigi tudásom. - feltehetőleg a shinobi "trükkökre" gondolhat.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Doshiri Asuka Pént. Nov. 02 2012, 15:50

Eléggé elszomorította Asukát, az amit Ichizo mesélt neki. Valahogy sejtette, hogy a fiú nem azért undok, mert ilyen a természete, hanem védeni akarja saját magát. A fiatalabb gyerekek gyakran csinálják ezt. Figyelmesen végighallgatta Ichizo mondanivalóját, de egy kicsit meg is lepte, hogy hirtelen ilyen őszinte lett vele. Nem hitte, hogy ilyen gyorsan meg fog nyílni, ráadásul pont neki, egy ismeretlen lánynak. A kunoichi nem igazán tudta, hogyan reagáljon erre, ám szerencsére Hanshiro ismét a segítségére sietett. Talán meg tudta volna vigasztalni, viszont rögtön eszébe jutott, hogy ő pont azt képviseli, amitől Ichizo-t elszakította az apja, a ninja létet. A komornyik csendben ült a kocsiban, és arcán az érzelmek legkisebb jele sem mutatkozott.
*Hm, furcsa egy shinobi.* Jegyezte meg magának Asuka. Mikor ismét a fiú felé vándorolt tekintete, a gyermek már mélyen aludt. A lány sosem tudott ilyen gyorsan elaludni.
- Azt hiszem, én is alszom egy kicsit - válaszolta Hanshiro-nak, majd lehunyta szemét. Most meglepő gyorsasággal jött álom a szemére, talán tíz perc alatt merült mély álomba.
Álmodott. Ichizo története valamit megindított benne, amitől képek pörögtek végig agyán, s eszébe jutott, hogy milyen szerencsés is valójában. Családja körében volt, a szeretet körbevette őket. Bár nem voltak gazdagok, mégsem szenvedtek hiányt semmiben. Mindhárom gyermek megvalósította álmát. Bátyja ninja lett, akárcsak Asuka, húga pedig szakács gyakornokként tevékenykedik Sunagakure egyik éttermében. Sokáig ölelték egymást, s Hanshiro arra lehetett figyelmes, hogy miközben a chuunin aludt, apró mosoly jelent meg arcán.
Az órák így gyorsan elteltek, a Nap állásából ítélve jó sokat hagyott ki. Bár itt még nem sajnálta, a sivatag ugyanis nem tartogatott túl sok látnivalót. Egy oázishoz érkeztek, ami kész kincs volt ebben a végeláthatatlan homoktengerben. A chuunin kimenőt kapott a pihenő idejére. Már éppen indult volna, amikor Ichizo szólította meg.
- Persze - mondta mosolyogva a kunoichi. - Habár még nem vagyok olyan profi ninja - kicsit elpirult erre a kijelentésre, de bízott benne, hogy a jelenlegi tudása is elég lesz ahhoz, hogy a fiúnak mutasson pár érdekes technikát. - Kíváncsi vagyok, hogy miket tanultál eddig. Szerintem menjünk kicsit messzebb, mert a felnőttek csak leszólnának minket. Egyébként van valami, amire konkrétan kíváncsi vagy? Még csak chuunin vagyok, úgyhogy a fél környéket elpusztító jutsukat ne várj tőlem! - próbálta kicsit oldani a helyzetet, hátha még jobban megnyílik neki Ichizo.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Nov. 08 2012, 22:27

Elvonultok a felnőttektől, mint két gyerek, aki fogócskázni, vagy éppen mást játszani készül, és láthatóan a kis úrfi bezsongott a lehetőségtől, hogy bemutathatja tudását.
- Még nem sok mindent tudok, csak klónt létrehozni, és fegyvereket előszedni tekercsből, illetve beletenni. Figyelj! Bunshin no Jutsu! - mondta ki a technika nevét, és máris a megszokott füstöt láthattad. Egy tökéletes másolatot állt előtted a fiúról, ám ekkor megjelent mögötted a valódi, és egy tekercsből előhúzott ugyanolyan sietséggel egy kardot, de nem támadott. Sőt végig láttad a mozgását, tehát könnyűszerrel megállíthattad volna, de talán tetszett a lelkesedése.
- Na, mit szólsz? - mondja, már leeresztett kézzel.
- Egyébként csak valami olyan jutsura gondolok, ami talán elemhez köthető, vagy azért nagyobb horderejű. Amit nem tanítanak az akadémián. - fejezte be.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Doshiri Asuka Szer. Nov. 14 2012, 22:30

Asuka egyből észrevette, hogy Ichizo sokkal izgatottabb lett. Régen neki is ugyan ekkora örömöt okozott, ha bemutathatta tudását és lenyűgözhette szüleit, illetve bátyját. Hamarosan elég messzire kerültek, így már tényleg nem zavarhatták meg őket a gyakorlásban.
- Kezdetnek tökéletesen megteszi ez a két jutsu is - válaszolta a chuunin, majd figyelmét a fiúra fordította, aki már létre is hozott egy tökéletes másolatot.
*Nagyon szépen kivitelezte a technikát, tehetséges gyerek.* Fűzte hozzá gondolatban, de közben végig Ichizo-ra figyelt, akinek mozdulatai még nem voltak olyan gyorsak, így könnyedén ki tudta számítani a következő lépését. A tekercsből viszonylag gyorsan megidézte a katanát, ami mosolyt csalt a kunoichi arcára.
- Kár, hogy nem maradhattál tovább ninja. Van hozzá tehetséged, érzéked és kitartásod is - bátorította a fiatal nemest. Bár tudta, még ő sem győzhetné meg a fiú apját, hogy engedje vissza az Akadémiára. Kicsit elszomorodott, hiszen Ichizo nagy hasznára vált volna a Tűz országának. Lehet, hogy így is nagy dolgokat fog véghez vinni, ám az életcéljától elszakított ifjú sosem fog olyan jól teljesíteni az üzleti életben. Legalább is, Asuka ezt gondolta, amikor látta a kis bemutatót. Amikor a szó a saját technikáira terelődött, elkezdett gondolkozni, hogy vajon mi lehetne a leghatásosabb technika, amit bemutathat.
- Elemi jutsukat sajnos nem ismerek - magyarázta a shinobi. - Sunagakure néhány harcosa különleges utat választhat magának, ami bizony áldozatokkal is jár. Ez pedig nem más, mint a bábmesterség. Ez azt jelenti, hogy főleg a bábom segítségével harcolok. Persze más jutsukat is ismerek, de azok elemtelenek, illetve illúzió technikák - amint ezt elmagyarázta, máris rájött a megoldásra. A báb önmagában már különlegességnek számít. Elővett egy nagyobb méretű tekercset, amit kiterített a földre és néhány kézjel után, egy füstfelhő kíséretében megjelent a báb. Asuka már jól képzett a bábhasználatban, ezért azonnal chakrafonalakat kapcsolt a végtagokhoz és más részekhez is.
- Bemutatom neked Tenshi-t, a bábomat. Ő a társam, és legfőbb segítőm, amikor harcra kerül a sor - miközben ezeket a szavakat mondta, Tenshi-t Ichizo elé sétáltatta, majd a chakrafonál segítségével megbillentette a fejét, mintha köszönt volna.
- Tetszik? - érdeklődött a chuunin, majd várta a választ.
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.