Kiképzőterepek

+40
Umino Iruka
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Maito Gai
Arashi Himiko
Kitsune Haruka
Samidare Miyako
Aburame Shui
Nara Rika
Uchiha Madara
Aokaze Atsushi
Meitsugawa Shori
Naga Hikaru
Kurita Takashi
Uchiha Itachi
Aka Amire, Raizetsu
Himura Akashi
Uchiha Kagami
Hasegawa Zauki
Isha Dansei
Nakahara Saki
Hyuuga Shakaku
Terumi Mei
Fujikage Kizashi
Shimura Danzou
Pein
Hiromi Akio
Namikaze Minato
Akihiro Jaken
Rabada Genkou
Azumi Yuurei
Ginoo Yukizaki
Inetsushi Ai
Kenta Koizumo
Kenshiro Erisa
Yoru
Jiraiya
Saito Yuki
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
44 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ginoo Yukizaki Szomb. Szept. 19 2015, 16:50

Ginoo-nak eszébe jut, hogy volt már hasonló csapatban. Ideges társak. Csak akkor nem volt még egy harmadik aki csendben figyel. Sőt nem is csendben figyel hanem megszólal. Ginoo-nak is megfordult a fejében a kérdés amit a társa fel is tett. A sürgetésre a csapat furcsa tagja(az egyik) fellelkesül és a tetőre ugrik majd versenyt tervez. El is indul. Ginoo itt nőtt fel a faluban úgyhogy ismeri mint a tenyerét nem tévedne el viszont emlékszik a Sunagakurei megjegyzésére:"Ha megmondjátok hol van a fagyizó". Ebből arra következtet, hogy ő nem ismeri a várost. Ránéz hát a csapat többi tagjára, hogy most mi fog következni.
Ginoo Yukizaki
Ginoo Yukizaki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 117 (D)
Gyorsaság : 390 (B)
Ügyesség/Reflex : 405 (B)
Pusztakezes Harc : 114 (D)

Tartózkodási hely : Konohakagure


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin (Bábhasználó) / ANBU-tag
Chakraszint: 617

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Inetsushi Ai Szer. Szept. 23 2015, 16:55

Ai nem igazán akart versenyezni, de leindult előre. Pár lépés után feltűnt, neki, hogy a többiek nem követik. Megállt és megfordult, eszébe jutott, hogy Rabada-kun mit mondott.
-Elnézést elfelejtettem, hogy nem vagytok konohaiak. – hajolt meg bocsánatkérően, majd kiegyenesedett és gondolkodó arckifejezéssel hozzátette . – Most mit szeretnétek csinálni ?
~Oh, Muzan-kun miért kell ilyen versenyeket kitalálj? De nem baj itt az idő, megmutatni, hogy én mennyire jófej vagyok!
 -Ha szeretnétek, mehetünk együtt, nem kell versenyezni. Ha más nem én fizetek oké?- pislogott vidáman.
 -Döntsétek el ti, nekem mindegy. 
A válaszokat hallgatva azon gondolkodott, hogy milyen fagyit is vegyen .
Inetsushi Ai
Inetsushi Ai
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha falai közt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Azumi Yuurei Csüt. Szept. 24 2015, 13:53

~Nem nem és nem és negyedszere is nem. Bár lassan vissza kellene térnem az erődbe rég jártam arra és már biztos hiányol Yuzu is.~
Most még is ide erre a helyre vezetett utam miközben pihenőm töltöm. Csak holnap reggel indulok tovább így van idő magamra is és hódoljak egyik szenvedélyemnek. Micsoda szerencse itt legalább nem lógok ki a tömegből még akkor sem ha csak egy könyvel kezemben lustálkodok épp és írok. Itt egy ninja fegyverben teljesen átlagos látvány. Igaz az én hátamon négy kard pihen, mind két combom csípőmtől lefelé szabadon van majdnem térdig. Lábszáram hosszú szárú csizma takarja, valamint alkarvédőt és egy fekete felsőt viselek. A felső hasamnál teljesen szabad. Összhatást vér piros szemeim koronázzák meg.

Kiképzőterepek - Page 3 Ee01daccabe4a79073ba83baed36024a

Így sétálok a terület mélyére, hogy valamit találjak még magam sem tudom, hogy pontosan mit. Talán csak nyugalmat a fák s bokrok közti szél susogására vágyom. Közben távolról szűrődő gyakorlás és falu hangjaira. Egy páran sétálnak, vagy is gyakorolnak a környéken. Tisztes távolban maradok tőlük, még véletlen se zavarjam meg őket. Nem akarok most egyetlen beszélgetésbe sem belefolyni. Nem akarok mások dolgába bele avatkozni, csak egyet akarok egy dologra vágyom. Távolról szemlélődni, figyelni a környezetem a fákat, a fű hajladozását a szélben és ahogy kezdő geninek miként kovácsolódnak csapattá.
Ahol le telepszem egy régen kard, vagy egy jutsu által alaposan meg rongált fa árnyéka. Innen remekül belátom a környezetem és elő veszem kis könyvecském, tintát és tollat. Miközben olvasgatok néha felnézek és vér szín szemek egy vidám kis genin csapaton akadnak meg. A lány talán versenyezni akart mert előre szaladt kicsit, de csak pár lépést tett végül megállt. Azt miről beszélgetnek nem halom mert ahhoz távol vannak. Nem elég távol, hogy ne figyelhessem őket egy kicsit.
A toll emelkedik a tinta meg nedvesíti toll hegyét és jeleket rajzol a kéz mi a tollat fogja. Először csak egy szó születik a betűk káoszából, majd kettő végül egy teljes rövid sor. Végül nem egy sor lát nap világot ha nem sokkal több, igaz nap világot látni erős túlzás. Hisz meg lehet a könyv tulajdonosán kívül soha senki nem fogja olvasni a sorokat.

Fák közt, a magas fűben
ott jártál barátokkal vidáman
Távolból oly önfeledt oly gondtalan
vidám léptekkel mint egy tündér.


Óvatosan írtam, hogy a tinta ne folyón meg a betűket kerekítettem. Kis szárat, lábacskákat hagyva itt ott ettől szerintem szebb, kecsesebb betűk születtek kezeim alatt. Amint a tinta megszáradt a könyvet becsuktam és nyújtóztam egy nagyot, nos itt az ideje fürdeni egyet azt hiszem. Felálltam a kardok halkan koccantak egymáshoz majd lassan elindultam a meg kívánt hely felé.
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Kedd Szept. 29 2015, 17:21

-Hát, jó lenne hogyha eggyütt mennénk. És mondtam hogy fizetek. -mondtam kedvesen a lánynak. És elindultam felé. - Viszont remélem hogy nyitva lesz a fagyizó mert meleg van, nem is kicsit. Vagy legalábbis szerintem.- mondtam elgondolkozva. - És egyébként... jó lenne ha jobban megismerkednénk. Mármint mi hárman, és ha utolérjük a srácot akkor négyen, mert ha van egy csapat, jó ha ismerik egymást a tagok. - és elmosolyodtam, márcsak azon is hogy most nem mondtam hülyeséget. - Valamint milyen fagylaltot kértek?
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Jiraiya Kedd Szept. 29 2015, 21:15

// Ai, Ginoo, Genkou - Menjetek még egy kört, az utolsó írja, hogy látjátok már a Kiképzőterepet. A Sorrend ismételten mindegy. ^^  //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ginoo Yukizaki Szer. Szept. 30 2015, 10:32

A lány el is indul, de aztán megáll és szabadkozik. Csakhogy ezt rosszul teszi ugyanis sikerül kitapintania Ginoo egyik gyenge pontját és ezért az eddig csendes bábmester határozottan jelenti ki.
-Én Konohai vagyok.
Ez fontos számára. Itt nőtt fel, itt tanult ő Konohai és kész. A fagylaltkérdésben már ismét szótlanabb. A Sunagakurei elég barátságosnak tűnik. A kérdésre Ginoo ismét halkan idegesen válaszol.
-Én citromot. Köszönöm.
Ginoo Yukizaki
Ginoo Yukizaki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 117 (D)
Gyorsaság : 390 (B)
Ügyesség/Reflex : 405 (B)
Pusztakezes Harc : 114 (D)

Tartózkodási hely : Konohakagure


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin (Bábhasználó) / ANBU-tag
Chakraszint: 617

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Inetsushi Ai Szer. Szept. 30 2015, 15:00

A lány nagyon meglepődik Yukizaki-kun kijelentésén. Nem akarta megsérteni vagy hasonló.
-Sajnálom, nem tudtam.- szólalt meg  bocsánat kérően.
A másik társa mondandójára koncentrálva kezdett beszélni:
-Oké, benne vagyok az ismerkedésben és a fagyival kapcsolatos részében is.- csillant fel Ai szeme. -A fagyizónak meg nyitva kell lennie,...elméletben. 
~Kétlem, hogy Muzan-kunnal a cél előtt találkoznánk. Ő most éppen versenyzik, nem hinném, hogy feltünt neki a hiányunk, azt gondolhatja, más úton megyünk. De mindenesetre haladnunk kell, a senseit nem szabadna nagyon megvárakoztatni. 
A hűsitő édességre gondolva meg is kivánta azt, kedvence az epres. Ki is akarta jelenteni, mikor eszébe jutott, hogy ő még csak be sem mutatkozott a konohai fiúnak. 
Elpirulva probált a szemébe nézni, vett egy mély levegőt és kezdte: 
- Attól tartok, hogy elfelejtettem bemutatkozni neked.- lépett a báboshoz.- A nevem Inetsushi Ai. Konohagakurei voltam, vagyok és leszek.- Genkou-kunra pillantott és hozzátette -Epres, epreset kérek. Nagyon köszönjük a meghivásodat. Most pedig megkérlek kövessetek. 
Inetsushi Ai
Inetsushi Ai
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha falai közt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Csüt. Okt. 01 2015, 17:01

Miután Ai-sama elmondta mondatát illedelmesen meghajolok felé jelezve hogy értettem kívánságát, és követem őt.
Miközben indulok utána azt mondom - Értettem, szóval citrom és eper.- és Yukizakira nézek- Én se mutatkoztam még be neked - mondtam - Rabada Genkou vagyok, sunagakuréból, és.... mást nemigazán tudnék most mondani magamról- fejeztem be a mondatot szélesen mosolyogva. - És egyébként, hogy ne legyen csend, milyen teknikákat tudtok?- kérdeztem mindkettőjüktől, és megkönnyebbülten indulok tovább...
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 08 2015, 13:58

Furcsa dolog, hogy a kis csapat, most egy talán idegesítő, energikus láncszem nélkül, milyen nyugodtan és mennyire nyíltabban beszélget. Genkou még meg is kérdezte ugyanazt a kérdést - persze a körítés más volt - amit már Muzan is feltett, ám arra nem teljesen érkezett válasz. Akárhogy is, lassan de biztosan elérték a Kiképzőteret. Ez volt, az egyes számú kiképzőtér, ami nem áll másból, csak egy sík, füves terepből, amit egy erdő ölelt körül, a terep közepén pedig egy tó volt. Az egész kiképzőtér egészen nagy volt, ám körülölelte egy fakerítés, ami határolta azt. Az egyetlen főbejárata Délen helyezkedett el, egy barnás kapu formájában, ami mindig nyitva volt. Ide érkezett meg a csapat Ai vezetésével és hogy még jobb helyzetbe kerüljenek, a bejárattal szemben egy "butiksor" volt, ahol több ruha, étel és ital, valamint fagylaltozó, jégkrémező is volt. Azonban a kérdés csak az, hogy most, vagy talán később akar a kis csapat fagylaltozni? Talán a Sensei már várja őket, de az is lehet, hogy még meg sem érkezett... Na és mi a helyzet Muzan-kunnal?

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ginoo Yukizaki Pént. Okt. 09 2015, 20:48

Ginoo számára az, hogy ő Konohai tényleg fontos. A szülei Sunagakurei-ek az anyját Sunagakurei nindzsák ölték meg, de ő itt nőtt fel és tanult. Ő Konohai nem Sunagakurei. A téma aztán a fagyira terelődik át és Ginoo is visszatér a csendes önmagához. Egyszer csak a lány elé lép és bemutatkozik. Ez Ginoo-t is meglepi . A másik is bemutatkozik és továbblendíti a beszélgetést. Ismét Ginoo halk hangja szólal fel.
-Hát én képes vagyok az Emelkedő penge manipulálásra ezzel irányítok dolgokat úgy, hogy hozzá sem érek és drótcsévélő technikára amivel hát a drótokat jobban tudom használni. Megkapaszkodok velük meg megkötözök másokat. Ilyenek.
És el is érik a kiképző teret. Ginoo inkább odamenne mert nem várakoztatná meg a sensei-t, de inkább csendben marad.
Ginoo Yukizaki
Ginoo Yukizaki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 117 (D)
Gyorsaság : 390 (B)
Ügyesség/Reflex : 405 (B)
Pusztakezes Harc : 114 (D)

Tartózkodási hely : Konohakagure


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin (Bábhasználó) / ANBU-tag
Chakraszint: 617

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Inetsushi Ai Kedd Okt. 13 2015, 17:59

A lány figyelemmel kiséri a többieket, nem válaszól Genkou kérdésére, mert közben elérték a kiképzőterep határát. Ainak amúgy sem tetszett ez a téma és megpróbálta ejteni azt. Megállt és szembe fordult a fiúkkal.
-Én azt javaslom, előbb nézük meg, hogy a sensei és Muzan-kun itt van-e. Csak az útán menjünk el fagylaltozni. Nem kéne nagyon megvárakoztatni őket. 
Gondolkozó időt hagyott csapat társainak, majd hozzátette:
-Persze, ha nektek megfelel. Nem akarlak semmire kötelezni.- mosolygot, de igazából át akarta venni a vezetést.- Várom a véleményeket.
Inetsushi Ai
Inetsushi Ai
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha falai közt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Jiraiya Vas. Okt. 25 2015, 19:42

// Genkou, Ai, Ginoo - Sajnos úgy alakult, hogy több mesélésemet is le kell adnom időhiány miatt. Titeket azért választottalak, mert még nagyon az elején jártok a történetnek és innen könnyű még fejlődni és az alapokat megtanulni. Éppen ezért átadtam a mesélést egy Játékos Mesélőnek, Aono Takefuminak, aki már többször volt hosszabb ideig Staff tag és remekül mesél, ezen kívül egy hasonló csapat tagja is volt az oldalon, amikor még a karaktere kissé gyengébb volt Very Happy SZóval biztosan nagyon jól jártok vele, ha pedig bármi kérdéseket, kérésetek van, nyugodtan tegyétek fel neki. Genkou-t pedig ha sokáig nem ír, ér zaklatni! Very Happy Köszönöm a játékotokat! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Csüt. Nov. 05 2015, 13:46

Nekem megfelel amit mondtál Ai-sama. - mondtam és ezután némi keresgélés után előveszek egy kunai-t a cuccaim közül, pont azt amelyikről úgy beszél az emlékezetem mintha az utolsó ellenőrzésnél egy kicsit rozsdásnak láttam volna, ami persze a gondos fegyverápolásnak köszönhetően lehetetlen, de azért nyugtalanít a gondolat hogy hanyag az egyik fegyverem"higéniája". Örömmel látom hogy rendben van, és megkönyebbülten nézek a kiképzőterep felé, mely remélem új teknikák tudását hozza majd, a jó erőnléttel egyetemben.


/Bocsi az inaktivitásért, nem mindig értem rá de mostmár rendben lesznek a dolgok, azaz többször leszek fent. 


És szia Jiraya-sama, jó volt a játék! /
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ginoo Yukizaki Szomb. Nov. 07 2015, 16:05

A lány felvetésére a homok ninja válaszol majd elővesz egy kunait és ellenőrzi. Furcsa gondolja Ginoo majd ő is válaszol a saját kis halk hangján.
-Nekem is.
Azért ő is kíváncsi, hogy milyen egy genin edzés. El sem nagyon tudja képzelni.
Ginoo Yukizaki
Ginoo Yukizaki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 117 (D)
Gyorsaság : 390 (B)
Ügyesség/Reflex : 405 (B)
Pusztakezes Harc : 114 (D)

Tartózkodási hely : Konohakagure


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin (Bábhasználó) / ANBU-tag
Chakraszint: 617

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akihiro Jaken Kedd Dec. 08 2015, 21:23

//Akihiro jaken – Geninné válni//

Genin… Genin!!! Ez a szó bearanyozta az egész napomat, nem a hetemet, a hónapomat! Nem is volt ez olyan nehéz. Igaz, hogy eléggé fájdalmas taktikát választottam, de bejött. Jól tartja a mondás, kockázat nélkül nincs nyereség. Minden esetre két óra múlva a kiképzőtéren kell lennem.

A falun átrohanva siettem a szállásom felé nagy izgalom közepette. Út közben véletlenül felborítottam egy káposztás szekeret a nagy rohanásban. Elnézést! – kiáltottam hátra a nagy rohanás közben és csak azt láttam, ahogy a vénember az ökleit rázza. Túl izgatott voltam ahhoz, hogy tisztán gondolkodjak. Mikor már tíz perce futkorásztam a faluban eszembe jutott egy igen fontos tényező. Még azt sem tudtam, hogy hol a szállásom, hisz érkeztünk után egyből mentem Törpe Senseihez. Visszarohantam a kapuhoz, ott megtudtam, hogy hová ment Kenji nagybátyám, majd mikor nagy nehezen ráleltem, ő elmondta pontosan, hogy hol a szállásunk. Mikor beestem az ajtón a földön találtam a táskámat amiben minden holmim volt. Kissé körbenéztem, majd lemostam magamról a ’’küzdelem” nyomait. Azonban nem volt időm ücsörögni, hisz rengeteg időm ment el azzal, mire ide találtam. össze szedelődzködtem, majd rohantam a kiképzőterek felé. Szerencsére már előrelátó voltam és a kapuban megkérdeztem, hogy merre találom a küzdőtereket.

Mikor odaértem a kiképzőtérre még volt egy kis időm, így leültem a fűre és lazítottam. Nem tudom, hogy mi a következő lépés, de mindenképp összeszedettnek kell lennem…

Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Namikaze Minato Vas. Dec. 27 2015, 16:59

Egy gyors felfedezést követően ismét bevetésre készen álldogáltál… vagyis fetrengtél a fűben a kiképzőterek közelében. Nehéz dolog találni egy folt füvet a homokos-salakos talajú edzőtéren, melynek padlóját több láb koptatta olyanra, mint amilyen, mint azt el tudnánk képzelni. Vagyis a Hokage feljegyzései szerint összesen 1.588.986 ember összesen eddig. De ne vesszünk el a részletekben.  A kiképzőtér több feladat megoldására gyakorlására is igazán ideális. Elvégre találhatunk itt bábukat melyeken a fegyvereink forgatását, dobását, élességét tesztelhetjük. Vannak itt boxbábuk, melyek a reflexeink tesztelésre vannak, és persze a sima üsd, amíg bírod típusú tömbfából kivésettek is.
Egy árnyékos fa alatt talált rád Azo—Sensei aki tömzsi alakjával jelenleg föléd magasodva, nézett téged, lekonyuló ajkakkal. Mint aki kisé csalódott lenne. Bár eddig is látott, sőt még tesztelt is, de a mustráló szája kétségeket vethet fel benned.
- Na, jó fiam. Kezdjük. A nagybátyád elmondásai alapján, pár baromságot már megtanultál, aminek talán haszna is lehet az életedben. De ez nem jelenti azt, hogy életben is fogsz a közeljövőben maradni. Mint te is tudod, jelenleg háború dúl a Víz patkányai és a Tűz kutyái között. Ez azt jelenti, hogyha elkeseredett lépésre akarná szánni magát az a fránya Hokage, akkor minden épkézláb ügyetlen vagy ügyes fiatalt is be fog vetni. Az pedig annyit tesz, hogy te is kimész a frontra, ahol meg kell próbálnod életben maradni. Meg kell ölnöd másokat, vagy téged ölnek meg.
Egy picit elhallgatott, tekintete ködössé vált, és réveteggé.
- Lényeg a lényeg, ha ez a borzalom bekövetkezne, nekem előtte fel kell, hogy vértezzelek tudással. Szóval ahhoz, hogy pontosabb képet kapjak a képességeidről, most tartasz nekem egy kis bemutatót. Ott van az a vastag fatönk, és előttem hever négy fegyver.
Egy kunai-t egy Shurrikent, Egy Bo-t, és egy wakazashit tett le maga elé.
- A saját kardod nem használhatod ennél a feladatnál. Szóval. A lényeg, hogy válassz egy fegyvert, és azzal a lehető leggyorsabban és a leghatásosabb módon, akár többszöri próbálkozással is ejts egy olyan sérülést azon a rönkön, ami az utókor számára is megmarad. Nem olyanra gondolok, hogy belefaragsz egy szöveget, hanem ejts egy halálos sérülést a fán. Rajta!

// A feladat remélem világos Very Happy úgy körülbelül a huszadik próbálkozásra sikerül megfelelően eltalálni a fát, és a harmincadik ütésre/dobásra stb, lesz megfelelő a sérülés is Very Happy Ha akarod akkor lehet több is rád bízom  Razz //
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hiromi Akio Hétf. Dec. 28 2015, 16:14

// Pein-sama //

// Mondanám hogy kvittek vagyunk, de közel se lenne igaz szóval csak... Elnézést a késésért! Very Happy //

Mentorom magyarázatát és kevéske útmutatását szivacsként szívtam magamba, tudtam hogy nem sokáig lesz mentális lektorálás, hamarosan eljön az ideje a gyakorlatnak is. Amint odaértünk a füves kiképzőterepre beigazolódott az érzésem, a férfi kézpecsétek formálása mellett köddé vált majd egy földből feltörő kúszónövény tekeredett rá a testemre. Természetesen a könyvek és tekercsek bújása nem készít fel az éles akcióra, a genjutsu feloldását immáron testközelből kellett elsajátítanom. Mielőtt belekezdtem volna a kísérletezésbe, a chuunin hangja visszhangzott a távolból.
- Lazítsd el magad, koncentrálj a bensődre, fedezd fel a chakrádat, próbáld irányítani! Mindenesetre igyekezz, az inda ugyanis minden harmadik percben szorít rajtad egyet, a harmadik szorítás pedig már egyáltalán nem lesz kellemes.
Tudtam ezeket a szavakat jobb ha az eszembe vésem, ha csak a törött csontok első edzés gyanánt nem hiányzanak. Passzív helyzetbe voltam itt volt az ideje a gondolkozásnak és elemzésnek. Lehunytam a szemem.
Nézzük csak, kezdjük az előnyeim feltérképezésével. Tisztában vagyok a helyzetemmel, ami ellen küzdök az egy genjutsu. A feloldás elméletét elsajátítottam már csak a gyakorlat végrehajtása van, ez félsiker. A mentorom ugyan veszélyes helyzetbe tett, de meghalni nem halhatok maximum kisebb-nagyobb sérüléseket szerezhetek. Azt hiszem ennyi, most jöhetnek a hátrányok. Most látok életembe genjutsut először, és az sem segít hogy időkorlátra vagyok kényszerítve... Még szerencse hogy gyors gondolkozó vagyok, hé ez lehetne plusz egy előny. Azt hiszem nyugodtan kijelenthetem hogy egész előnyös helyzetbe vagyok. Elmosolyodtam majd belefeledkezésem közepette össze akartam csapni a kezem, természetesen sikertelenül. Az inda szerűség könnyedén akadályozta meg mozgásom nem tűnt úgy mintha puszta fizikai erő képes lenne elszakítani. Halkan magam elé motyogtam egy sóhajjal egyetemben.
- *Sóhaj* Azt mondta hogy meg kell szakítanom a chakraáramlásom és az illúzió is megszűnik. Az akadémián főleg az ellenkezőjét tanultuk, de azt hiszem itt az idő hogy megtanuljam ezt is.
Ahogyan a chuunin is mondta, átvette az irányítást a tenketsu pontjaim majd chakrahálózatomon keresztül az elmémen. Az emberi test 361 tenketsu pontnak ad otthont, ha minden igaz egy pont leállítása is megakasztja a chakrahálózatot... Annyira nem lehet nehéz. Lehunytam még egyszer a szemem majd elképzeltem magam előtt egy fénylő térképet 361 ponttal. Voltak rajta dombok az izmoknak, voltak rajta völgyek a hajlatoknak, voltak rajta hegyek és pusztaságok is más-más testrészeket jelölve. Kinyújtottam a kezem az egyik fénylő pont felé és megpróbáltam szépen lassan elsötétíteni, amilyen finoman csak lehet. A kezemet nyugodt tempóban, apránként zártam össze míg egyszer csak egy akadémiai emlék bevillanása után vakító fény nem kezdett átszűrődni az ujjaim közt. Kudarc. Az elképzelés nem is volt rossz, de ki kell ürítenem az elmémet. Az akadémiai éveimről a bezártság érzése villant fel gyors emlékek formájában, a barátok hiánya... Hehe nem éppen előnyös ilyenekre fókuszálni ha egy genjutsu tör az életedre.
Emlegetett szamár a növény hirtelen szorított rajtam egyet, majd megállt. Kellemetlen volt, de semmi vészes még lélegezni is változatlanul tudtam. Lehunytam szemem.
Egy fénylő térkép van előttem teli s tele pontokkal. Tudom mi a teendőm, meg kell állítanom a fényt és a sötétbe kell burkolóznom.
De félek a sötéttől. A gondolat hogy az elmémbe kell szivárogtatnom egy bizonyos szintű homályt kifejezetten kellemetlenül érintett. Zavarodott lettem, a szemem oda-vissza cikázott a szemhéjam alatt, a fénylő pontok pedig váltakozni kezdtek mind színben, mind erősségben. A képzelt valóságomban a fejemhez kaptam majd rámarkoltam a hajamra.
- Higgadtan kell gondolkodnom... Az érzelmeim nem befolyásolhatnak ninja vagyok, még hozzá nem is akármilyen!
Kinyújtottam mind két kezem a térkép felé majd ordítani kezdtem.
- Tűnjetek innen!
Egy hirtelen robbanást éreztem magamban, majd kinyitottam a szemem és nagy változást éreztem. A chakrám egy jó részét kiszivárogtattam a testemből. Ha még ez nem lett volna elég a növény szorított egyet rajtam. Ráharaptam a számra majd magam elé morogtam.
- A fenébe is!
Mi értelme az érzelmeknek ha nem használhatja egy ninja? Semmi. Anyám hangját hallottam a fejembe, nem visszhangzott, éles volt mint a felismerés ami átfutott rajtam. Igaz. Akármit is teszek akárhol is vagyok az érzelmeim elkísérnek, mint egy hűséges fegyver. Miért ne használhatnám a saját hasznomra ahelyett hogy csak idegeskedek miatta? Eljött az idő. 
Nem képzeltem el magam elé se térképet se semmit, magam elé néztem tágra nyílt szemekkel. Érezni akartam a chakrámat ahogy áramlik bennem. Nem gondoltam az időlimitre nem gondoltam a múltra, a jövőre még a jelenre se, csak is a chakrámra. Hirtelen éreztem egy kattanást a testembe, mintha egy kapcsolót használtak volna ezután mintha megmarkoltam volna egy fegyvert. Az érzéseim? Olyan mintha egy kard formáját vették volna föl, suhintottam vele egyet az elmémbe majd érces, durva hiányérzetem támadt. Olyannyira megijedtem az ismeretlen érzéstől hogy becsuktam a szemem, közben mintha a növény szorítása engedett volna, vagy csak tévedek?


// Nem tudtam nem rád hagyni a végkifejletet, remélem nem baj. //
Hiromi Akio
Hiromi Akio
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Biztos valahol elmélkedik


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 480

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akihiro Jaken Szer. Dec. 30 2015, 15:39

//Akihiro jaken – Geninné válni//


Ahogy ott heverésztem a földön és élveztem a hosszú Konohába érkezésem és genin vizsgám utáni pihenést, egyszer csak sötétebb lett. Mikor kinyitottam a szememet csak a Sensei mogorva képét láthattam, miközben eltakarta a hétágra sütő napot. Gyorsan felpattantam és vártam az utasításokat.
A következő feladatom az volt, hogy hagyjak egy maradandó sérülést az egyik edző bábún.

*De hisz ez egyszerű, odamegyek és belevések valami szöveget, vagy Inazumával elintézem – gondoltam magamban.
- A saját kardod nem használhatod ennél a feladatnál, valamint nem olyan sérülésre gondolok, hogy belefaragsz valamilyen szöveget a bábuba.
*Miféle varázsló ez, hogy így a gondolataimban tud olvasni? Na mindegy, most ki kell választanom a leghatásosabb fegyvert erre a feladatra. A kunai és a shuriken használatában nem vagyok gyakorlatlan, azonan azokkal nem hiszem, hogy olyan nagy sérülést tudnék okozni. Bo-t még sosem használtam, így azt nem érdemes használnom. Tehát kizárásos alapon a wakizashit tartom a legmegfelelőbbnek. Kardforgatásban úgyis jártas vagyok, ezért ezzel lesz a legegyszerűbb dolgom. Igaz, rövidebb mint amihez szoktam, de próbáljuk  meg.
A kezembe vettem a wakizashit és nekiláttam a feladatnak. Odacsaptam a bábunak olyan erővel, amekkorával csak bírtam, azonban arról mintha csak acélból lenne, visszapattant a kard. Az én kezem sajdult bele, azonban az volt a nagyobb baj, amilyen fejet vágott a Sensei erre a próbálkozásra. Komolyan, még csak ötletem sem volt, hogy miből lehetnek itt a kiképzőtéren a bábúk, de ahogy egyre csak próbáltam sérülést ejteni rajtuk bebizonyosodott, hogy nagyon-nagyon szívós anyagból vannak.
Minden egyes próbálkozás után egy futó pillantást vetettem a Sensei ábrázatára és ahogy én észrevettem nem voltam elégedett azzal amit látott. Kezdtem mérges lenni a folyamatos próbálkozások sikertelensége miatt. egy csapás fentről, lenről, oldalról, átlósan… Folyamatosan soroztam a bábút, míg végül fel nem fedeztem egy aprócska sérülést rajta.
Na végre! –kiáltottam fel örömömben. Tovább próbálkoztam, azonban nem tudtam nagyobb sikereket elérni és akkor bevillant egy ötlet. Most már tudom az ideális szöget a tökéletes vágáshoz, ha ezt tudom kombinálni nagyobb erővel és sebességgel, akkor megvan a siker.
Hátrább sétáltam a bábutól, felmértem az ideális távolságot, a megfelelő szöget és nekikészültem a vágásnak. Egy Shunshinnal oda kerültem egy pillanat alatt a bábuhoz és azzal a lendülettel, amit a Shunshinnal nyertem belevittem a vágásba.
A vágás után, nem voltam egészen biztos a sikerben, és a Sensei arcáról akartam leolvasni, hogy sikerült-e vagy sem…
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Namikaze Minato Szomb. Jan. 09 2016, 18:52

A fa recsegett ropogott, miközben a wakzashival csépelted. Forgácsok röpültek szerte szét, de legtöbb esetben a fa konok módon, ellenállt a kard élesen lesújtó csapásainak, és eltérítette, lepattintotta, vagy csak simán kikerülte azokat. Vagyis mivel ő maga nem tud mozogni ez csakis a te melléütésed lehetett. Egy idő után kezdtél ráérezni a ritmusra, a fa keménységére, annak a pontos megközelítésére, és arra hogy lehet a kardot nem a tompa élével kéne használni. Na jó csak vicceltem. Azo-sensei az előbbi árnyékos fa alatt telepedet le és figyelte próbálkozásaidat, a mozgásképtelen rönk ellen.
Úgy valamikor az ötvenedik próbálkozás környékén éles reccsenés zökkentette ki a révedező sensei-t, a valóságba. A farönkön egy szép hosszanti vágás ékeskedett, három-négy centiméter mélyen.
- Az igen! Szép volt kölyök. Azt hiszem nem vagy olyan reménytelen eset mint gondoltam. De ne szállj el magadtól, még mindig baromira messze vagy attól, hogy hasznos legyél egy esetleges front ütközetben. Jó leszel majd hátvédnek. Vagy ágytáltartónak.
Láthatóan élvezi, hogy letörheti a lelkesedésed, majd folytatja:
- Akkor térjünk át valami másra. Ha jól tudom, akkor Katon beállítottságú vagy, ami nem is rossz. Megsütheted az ebédem. Nos mivel magam is ismerek nem egy Tűz elemű Jutsut azt hiszem itt az ideje mutatnom is neked valamit.
Hirtelen kezével a Tigris pecsétjét formálja, majd ezután a teste körül lángnyelvek csapnak föl a földből, nyaldosva a levegőt, magasabbra és magasabbra kúszva, míg szinte már nem is látod Azo-t. Miután a tűz ismét eloszlik, Azo vigyorogva feléd fordul:
- A technika neve, Higakure no Jutsu. A lényege, hogy az elemi chakrádat, a testeden kívülre koncentrálod, és egy elrejtő, lángtengert hozol vele létre. Ideális, hogy kihúzd a hátsódat egy nagyobb csetepatéból, vagy arra, hogy megperzseld a közelben álló ellenfeleidet. Fontos, hogy a lángok annál magasabbra, és annál sűrűbben jelennek meg minél több chakrát adsz bele a műveletbe. Hisz a létrehozása nem nagy feladat, inkább a fenntartása.
- Szóval húzd ki magad! Formáld meg a kézpecsétet, és koncentráld a chakrádat hogy úgy viselkedjen, mint láttad. Hajrá!



// A technika nem fog egyből menni természetesen,  ^^ Szeretnék kérni egy minimum 20 soros elsajátítási rész amiben írhatsz felfedezésekről, ötletelésről hogyan sajátíthatod el stb., és egy összesen minimum 15 soros bevezetést/lezárást szóval összesen 35 soros minimum poszot ^^ hajrá! //
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akihiro Jaken Vas. Jan. 10 2016, 18:55

Sikerült! Ott tátongott egy szép nagy vágás a farönkön. Büszkén hallgattam Törpe Sensei dicséreteit, azonban nem húzta a dolgokat. Szerencsére olyan sensei jutott nekem, aki minél több tudást akart adni nekem. Besétált a kiképzőtér közepére, majd egyszer csak lángok csaptak fel körülötte.
- Ez a Higakure no Jutsu –  mondta a sensei és a további mondandóját már fel sem fogtam igazán, csak a jutsuval való információk ugrottak be, mert Kenji nagybátyámmal sok jutsuról beszéltünk régebben. Igen sok oldalú technikáról volt szó, mely támadásra és védekezésre egyaránt alkalmas volt és igen jól oda tudott pörkölni az ember körüli ellenfeleknek.

...Létrehozása nem nagy feladat, csak a fenntartása... –  csíptem el a sensei szavait. Ez esetben ez a jutsu a koncentrációs képességemet fogja igénybe venni... Na lássunk hozzá.

Besétáltam oda, ahol az imént a sensei állt és nekiláttam a koncentrációnak.
 

*No lássuk csak... A jutsu alapja a chakra testen kívüli irányításán alapul, akár csak a Bunshin no Justu, tehát ha először kiáramoltatom a chakrám a testemből, majd megpróbálom magam körül eloszlatni, elviekben az alak már megvan.
Tehát szép lassan próbáltam egy Bunshin no Jutsut létrehozni, azonban olyan ösztönösen cselekedtem, hogy magam mellett egy pukkanás kíséretében megjelent a klónom. Nehéz elmondani, hogy mennyire volt értetlen a sensei arckifejezése, úgyhogy ezt most hagyjuk. Újabb pukkanás és a klónom eltűnt. Ismét neki láttam a chakra kivitelére, így ezúttal nem egy irányba áramoltattam ki, hogy majd onnan eloszlassam, hanem négy különböző irányba. Pukkanás sorozat... Tőlem jobbra egy jobb láb, balra egy kézfej, előttem egy jobb kéz, mögöttem pedig egy fül jött létre. Inkább rá se néztem a senseire, valószínűleg nem akartam volna az arckifejezését látni.
*Áááh a fenébe, nem akar így menni, na de folytatnom kell a próbálkozást, hisz nem is várhattam, hogy elsőre menjen. A gond az, hogy túl ösztönösen cselekszem, és mindig automatikusan megformálom a Bunshinomat. Na de majd most!
Vettem egy nagy levegőt, egy oxigén bombát, hogy felfrissítsen, majd szétáramoltattam magam körül a chakrám. Igyekeztem azt egyre magasabbra és magasabbra irányítani és több chakrát beleadni, majd éreztem, hogy kimerültem. Igyekeztem megtartani abban a magasságban a chakrám, ameddig eljutottam. Tűz elemet még nem társítottam hozzá, elsőre az is épp elég volt, hogy sikerült megformálnom magam körül a kört. A sensei nem láthatta, hogy már sikerült ezt elérnem, de az volt a lényeg, hogy én éreztem. Még megismételtem ezt a folyamatot ötször, majd még ötször, míg azt nem éreztem, hogy teljesen ki nem merültem. A jutsu elsajátítására irányított koncentrációmtól nem hallottam korábban, de most tisztán kivehető volt Azo Sensei horkolása a fa alól, ahol lepihent. Megkönnyebülten ültem le a földre, hogy legalább egy kis energiámat visszanyerjem. A nap már leáldozóban volt, narancssárga sugarai nyaldosták az arcomat.
Pár perc múlva felpattantam helyemről, és ismét nekiláttam a korábban végzett chakra kiáramoltatáshoz. Párszor elismételtem, majd nekiláttam elemi tűz chakrával vegyíteni. Nagyjából a bokám magasságáig emeltem fel magam körül a chakrám, majd azt éreztem, hogy melegség éri a bokámat. Ott táncoltak körülöttem a tűzcsóvák, azonban én itt nem álltam meg, magasabbra és magasabbra emeltem magam körül a tűzgyűrűt. Ahogy lassan a fejem fölé emelkedett már nagyon kellett erőlködnöm de sajnos lassan eloszlott körülöttem a tűz. Ez azonban nem lohasztotta le a kedvem, újra és újra és újra és újra... Egyszóval még jó sokáig próbáltam a fejem magasságán túl tartani a tűzfalat. Határaimat feszegetve ástam egyre mélyebbre chakra tartalékaimban, míg végül elégedett nem lettem azzal az idővel és magassággal, amit sikerült elérnem és állandósítanom.

Odasiettem Azo Senseihez aki továbbra is húzta a lóbőrt, felébresztettem és visszasiettem a tér közepére. Ismét magam köré gyűjtöttem a chakrám, majd vegyítettem a tűzzel és egyre magasabbra és magasabbra emeltem. Egy bizonyos ideig megtartottam a tűzfalat magam körül, majd vártam a sensei reakcióját...




//Ha nem lenne elég csak szólj és még megpróbálok hozzácsapni pár sort//
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Pein Pént. Jan. 15 2016, 20:33

Sokat gondolkoztál. A fejedből kipattant ötletek nem is voltak rosszak, de a merengés itt valahogy mégse volt célravezető. Hogy miért, azt te is tudtad. Idő szűkén voltál, és most nem az elmén volt a hangsúly – hanem a testen, a chakrán. Még szerencse, hogy erre végül te magad is rájöttél. A feladat teljesítéséhez ki kellett zárnod minden zavaró tényezőt az elmédből, legfeljebb száraz érzelmeket, ösztönöket hagyni benne, hogy elmerülhess abban, ami benned van, ott legbelül. Úgy tűnt, sikerrel jártál: a növény szorítása valóban engedett… de még legalább öt másodpercnek el kellett telnie, mire visszatértél a valóságba.
– Legközelebb légy határozottabb! – hallatszott a távolból mentorod hangja. – Mindenesetre mára végeztünk. Még gyakorolni fogjuk ezt a jutsut, szükség van rá, holnap pedig újra találkozunk. Addig is lenne egy kérésem – mondja, majd egy pillanat alatt melletted terem, és a kezedbe nyom egy pergamenszerű, gondosan összetekert és lezárt papirost. – Juttasd ezt el édesanyádnak. A tartalma természetesen csak a címzettre tartozik! 

Azzal faképnél hagy jó egy órával azután, hogy találkoztatok… Mintha legalább olyan elfoglalt ember lenne, mint a Hokage.

//Felírhatod a technikát az adatlapodra, és +8 chakrával is jutalmazlak!//
Pein
Pein
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Kami
Chakraszint: Bőségesen elég Konoha elpusztításához...

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hiromi Akio Szomb. Jan. 16 2016, 11:19

Sikeresen végrehajtottam a jutsut, hogyha kissé határozatlanul is. A mentoromtól a gratuláció elmaradt, helyette kaptam egy tekercset amit anyámnak kell kézbesítenem. Hát... Ez is valami. Egy szempillantás alatt el is tűnt a chuunin amire én csak sóhajtottam és megveregettem a saját vállam.
- Szép volt Akio, gratulálok.
Szép lassan hazaindultam így kora délután forgatva, elemezgetve a papirost amit kaptam. Vajon mi lehet benne? Remélem nem valami kilakoltatási vagy adózási levél. Anyám medikus ninja, lehet behívják a frontra? Lehet hogy csak egy köszöntőlevél a hokagetől? Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok cikáztak a fejembe mire hazaértem. Amint beléptem anyám tágra nyílt szemekkel nézett rám.
- Már is itthon?
- Már is itthon. Ez a tiéd. - Nyújtottam át édesanyámnak a levelet. Mielőtt még elolvasta volt a tekercset nekiállt mosogatni míg én elővettem a mentorom által kapott kis mesekönyvet. Végigsimítottam a borítót, kellemes tapintású volt mintha csak csalogatná a gyerekeket... Még is nálam kötött ki. Végül is ha úgy vesszük még én is csak gyerek vagyok. Kinyitottam a könyvet és szépen lassan kezdtem el olvasni, tudtam hogy anyám szólni fog ha elolvasta a tekercset. Remélhetőleg közli majd hogy mi áll benne, elvégre nem az a titkolózós fajta.
Hiromi Akio
Hiromi Akio
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Biztos valahol elmélkedik


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 480

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hiromi Akio Kedd Jan. 19 2016, 12:11

// Rövid Összefoglaló: Bevezetés Kumo vs Kiri pt.2 Külső nézőpontból//


Hiromi Akio 15 éves Sunagakurei genin élete a háború alatt jócskán megváltozott. Anyjával való köteléke szorosabb lett, míg az amúgy is kevés barátjával lévő kapcsolata teljes mértékben megszűnt. Faluja elesése után Konohában telepedtek le egy jobb élet reményében. Anyja már akkor is tudta hogy Konoha által nyújtott otthonukért nagyobb árat kell fizetnie mint szeretné. Több éjszakán át beszélgetett fiával hogy elmagyarázza a háború álláspontját és az ő szerepüket benne. Holott Akio jó időre le lett traumatizálva a hágón történtek miatt, megértette és átérezte anyja szavait.
Nem telt el sok idő mire egy mentor szárnya alá vette kiképzés gyanánt. Mindhárman tudták hogy mire fogják kiképezni Akiot, nyílt terepre, a nyers háborúra. Az első edzés sikeresen telt. A rideg mentor talán még egy kis boldogságot is csempészett a fiú szívébe. Aznap amint hazaért könyvbe bújtatta magát, de érezte hogy nem kell sok és a háború már nem az ajtón fogok kopogtatni, csőstül beront az ablakon.
Lehunyva szemét elképzelte milyen lehet a háború. Szeme kipattanva válaszolt a kérdésére: szörnyű. Ezután ismét lehunyta a szemét és elképzelte milyen lenne ha nem menne háborúba, mi lenne anyjával ha nem tenne semmit csak itt gubbasztana mellette. Még szörnyűbb. Ennél több nem kellett a fiatal shinobinak, elhatározta, ha lehetősége nyílik rá kimegy a frontra. Ha nem lesz lehetősége, akkor teremt magának. Nem fog ölbe tett kézzel ülni és várni.
Hiromi Akio
Hiromi Akio
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 560
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Biztos valahol elmélkedik


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 480

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Jiraiya Kedd Jan. 19 2016, 12:12

// Ginoo Yukizaki - Külön veszem a csapattól, mivel a társak lassúak, így egyedül szeretne játszani. A nagy késésre való tekintettel +20 Chakrát kapsz kárpótlásul. Mélységes elnézésedet kérem.
Rabada Genkou - Őhm te nem jeleztél, hogy mit szeretnél, de ha jól tudom neked majd talán Danzou mesél. Az eddigi játékért és a várakozásért szintén +20 Chakrát írok jóvá.
Ai - Te eltűntél. Mivel eltűntél, de te már régóta játszol velem jutalom nélkül, ezért +15 Chakrát írok jóvá az eddigiekre. //


Yukizaki

Két hét telt el azóta, hogy Ai-val, Genkou-val és Muzannal, valamint a Senseiel összekerült a fiatal Akadémiai Tanuló, ám a tapasztalatok leginkább a könnyebb küldetésekre és a csapatban való együttműködésre korlátozódtak. Ám a csapat minden egyes tagja furcsa volt, talán zöldfülűek, így a tapasztalatok megszerzése eléggé csekély volt. Mondhatni együtt fejlődhettek volna, hogyha több időt töltöttek volna együtt. Ám amint letelt a két hét, Yukizaki újra az Akadémia tagja lett. Persze Ő már talán kitüntetettebb helyen érezhette magát, mint a többiek, ám egyenlőre még mindig csak a békésebb gyermekéveit tölti... Már amennyire lehetnek ezek békések.

// Nos egy átvezetés volt, amint látod két hét telt el. Ide kérek egy posztot a vízen járás megtanulásáról. Pm-ben írj, hogyha nem tudod hogy kezdj neki, mert akkor elmagyarázom. A két hét alatt sikerült megtanulnod egyedül, miután a sensei megmutatta a csapatnak. Minden nap gyakoroltál és végül sikerült. Tehát 2 hét történéseit kérem leírni, úgy mint egy Élményben. Foglald bele a tanulást és néhány kisebb kalandot amit megemlítesz: Macskák megtalálása, favágás, fapakolás, stb. Körülbelül 40 sort várok. Utána mondom, hogy hogyan tovább. HA kérdésed van Pm-ben tegyél fel mindent! ^^ //



_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ginoo Yukizaki Kedd Jan. 19 2016, 19:03

Ginoo-nak volt egy kis ideje összeszokni a csapattal. Ez idő alatt megtudta, hogy olyan sok különbség a tudásukban nincs is mint hitte. Bár neki is csak egy év kell és már genin vizsgája is lesz. Még belegondolni is hihetetlen. De tapasztalatot tud szerezni, hogy milyen lesz, majd ha elvégzi és genin lesz. Mire készítik majd fel a tesztek és talán, hogy mit mérnek majd. Az egyik ilyen lehet a csapatmunka. Ez idő alatt rájött, hogy a csapatmunka milyen fontos is egy nindzsa számára. Például mikor egy elszökött macskát kellett megtalálni akkor a csapat közösen fogta el mindenki azt tette a munkába bele, amiben ő a legjobb. Bár Ginoo volt, aki Majom teleszkópos farkával elkapta a macskát, de Muzan san megtalálása majd Ai és Genkou közös terelése nélkül nem sikerült volna csapdába csalni és elfogni.
Ezen kívül a másik fontos tulajdonság a kitartás és önmagunk folytonos fejlesztése. Mikor a sensei megmutatta a vízen járást az után Ginoo-nak egyedül kellett rájönnie hogyan kell csinálni. A chakra irányítás mindig jól ment méghozzá a fára mászást is az elsők között sikerült az osztályból megtanulnia. Így is mégis több napba és száraz ruhába telt mire sikerült a vízen járnia. Mindig elment a meditáció kertjébe gyakorolni. Nehezen tudta helyesen bemérni pontosan mennyi chakrát is kell használnia. Mikor túl sokat használt akkor a víz szó szerint kifutott a lába alól, mikor pedig keveset akkor elmerült. Végül sikerült, de igen hamar ismét lesüllyedt a patakba. De ez után még tovább gyakorolta, hogy biztosan is menjen neki. Majd az apja elment vele a fegyverkészítők legközelebbi szövetségéhez ahol bevásároltak mindent, amire szükség lehet egy bábmesteri műhelyben, és amire szükség lehet Ginoo legújabb aját készítésű bábjához. Ginoo el is készítette Kígyót és azóta is lelkesen gyakorol vele minden nap, hogy ha szükséges, akkor használni is tudja.
A kreativitás és a problémamegoldó készség is fontos egy nindzsa számára. Erre Ginoo akkor jött rá mikor egy építkezésen segítettek egy kigyulladt ház megjavításában vettek részt. Ott Ginoo több ismerőst is talált és nem is volt annyira elveszve, hiszen az apja miatt nem egy építkezésen volt már jelen. Az ott szerzett tudása és a többiek segítsége és ötletei miatt könnyen vették a feladatot és tényleg ki tudták venni a részüket a munkából. De a saját titkos magánküldetése is ezt a készséget növelte. Titokban figyelte Genkou-t. Néha kérdezte az otthonáról, ami egyezik Ginoo szüleinek az otthonával is. Bármiféle gyanúsat keresett rajta vagy valamit, amit rejteget. Ez a feladat nem tetszett neki, de tudta, hogy ez is egy nindzsa feladata és azt is, hogy nem ez az utolsó alkalom, hogy nindzsaként olyasmit kell csinálnia amit nem szeret. De a vezetői és a hokage jobban tudják, mint ő. Talán ez a Tűz akarata, amiről tanult.
Ezeket nézve hasznosan telt ez a két hét és tényleg jó volt, hogy Ginoo belekóstolhatott egy genin nindzsa csapat életébe. Ezzel persze a saját problémáit is megismerhette, amiken javítania kellene. Az egyik ilyen a félénksége. Nem is nagyon sikerült megnyílnia a csapatnak ez idő alatt. Végig ilyen csendes zárkózott volt. Mikor küldetésen voltak és voltak ötletei akkor azokat elmondta, de egyébként alig tudott megszólalni is. Ezt nézve belül kicsit meg is nyugodott mikor visszakerült az akadémiára. Az, hogy nem veszik nagyon észre és csak Nabeto zaklatja őt azt jobban viseli mintha együtt kell lennie három emberrel és együtt dolgozni és hallgatni a beszélgetésüket hogyha van. Ő ilyen és ezen nem is tud változtatni. Nem próbál meg beszédbe elegyedni az osztálytársaival, mert nagyon megszólalni sem tud.

Ezen kívül, persze mint mindig most is kiderült, hogy Ginoo közelharcban nagyon nem jeleskedik. Ezen persze az új bábja javít valamennyit, de hát attól még a közelharc elkerülése az egyik legfontosabb számára egy bevetésen. Ez egy olyan gyengéje, amivel együtt kell élnie és teljesen sosem küszöbölheti ki.
Ginoo Yukizaki
Ginoo Yukizaki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 702
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 117 (D)
Gyorsaság : 390 (B)
Ügyesség/Reflex : 405 (B)
Pusztakezes Harc : 114 (D)

Tartózkodási hely : Konohakagure


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin (Bábhasználó) / ANBU-tag
Chakraszint: 617

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 3 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.