Kiképzőterepek

+40
Umino Iruka
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Maito Gai
Arashi Himiko
Kitsune Haruka
Samidare Miyako
Aburame Shui
Nara Rika
Uchiha Madara
Aokaze Atsushi
Meitsugawa Shori
Naga Hikaru
Kurita Takashi
Uchiha Itachi
Aka Amire, Raizetsu
Himura Akashi
Uchiha Kagami
Hasegawa Zauki
Isha Dansei
Nakahara Saki
Hyuuga Shakaku
Terumi Mei
Fujikage Kizashi
Shimura Danzou
Pein
Hiromi Akio
Namikaze Minato
Akihiro Jaken
Rabada Genkou
Azumi Yuurei
Ginoo Yukizaki
Inetsushi Ai
Kenta Koizumo
Kenshiro Erisa
Yoru
Jiraiya
Saito Yuki
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
44 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Namikaze Minato Csüt. Jan. 21 2016, 23:37

// Jaken //


- Legközelebb akkor ébressz fel, ha a Hokage alsógatyában futkorászik a főtéren.
Mondta álomittas hangon a Sensei. Hatalmasat ásít, megvakarja a hasát, majd cseppet sem érdeklődő tekintettel szemléli végig, ahogyan előadod, a frissen elsajátított képességed. Miután a bemutató sikerrel zárult, és tested elnyelte az átláthatatlan lángtenger. Azo elnyomott egy mélyről jövő álmosságböfögést, majd csipás szemmel ismét feléd fordult.
- Na, jó… ez nem is annyira borzalmas. De valamit kihagytál töki. – Majd, mint derült égből villámcsapás, egy akkora füles csattan a tarkódon (mert igen egyes emberek a fülüket a tarkósukon hordják) hogy az csak csengett. Nem volt fájdalmas, de mégis atyai szigor vegyült belé.
- Pecsétek! Mit tanultál a rohadt akadémián? Mik a tűz elemű Jutsuk alap kézpecsétjei? Sárkány és Tigris! Te nekem ne Patkénykodjál mindenfele. Ha jobb chakrakoncentrációt akarsz elérni, akkor vésd észbe ezeket. Nem egyszer fogják kihúzni a formáshátsód egy forróbb helyzetből. Tigris, ha van időd, és fél tigris, ha nincs! Vésd az eszedbe! És most hadd lássam mind a két verziót.

A kért feladatok után, Azo már-már érdeklődő tekintettel mustrált téged.
- Oké. Így kell ezt. Ne felejts el gyakorolni, hogy bármikor akár ösztönszerűen is képes legyél pecsétet formázni. Nincs annál nagyobb mentsvár, és biztosítás, egy-egy technika létrehozásánál, mintsem a helyesen koncentrált Charkra. Menj haza és pihenj a nap hátralevő részében. Ha lesz valami szólok, addig is üdv Konohában Töki.

// A technikát sikeresen elsajátítottad mehet is az Adatlapra. És akkor most egy kis matek. A kaladn első részéért +15ch-t adok, a tanulásért +25Ch-t és a késéseimért +5-öt ^^ Ez így összesen +45 Chakra \o/
Köszönöm a játékot ^^ //
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Moderátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jan. 22 2016, 13:16

// Ginoo Yukizaki //

   A két hét leteltével az Akadémiai Tanulónak vissza kellett térnie az Akadémiára, azonban rengeteg kezdő Genin tapasztalattal rendelkezett, tehetsége és képességei pedig tagadhatatlanul egy haladó Genin szintjét kezdik elérni. Így nagy figyelem fogadta, amikor a fiú visszatért az osztályába. Senki nem tudta pontosan, hogy hol volt és mit csinált, ám Konohagakure no Sato nem olyan hatalmas, hogy egy narancs hajú, idegesítő fiú ne szúrhatta volna ki Yukizakit az eltelt két hétben. Így amint megjelent és néhány szót váltottak vele - Olyasmiket, hogy: "Jobban vagy? Mi van veled? Hol Voltált?" és hasonlók - azonnal újra visszavonult és elveszítette mindenki érdeklődését. Mindenkiét, kivéve Nabeto-ét.
   Így amikor éppen vége lett az egyik órának, a narancs hajú fiú, karba tett kézzel állt Yukizaki elé, majd flegma arckifejezéssel nézett le a helyén ülő fiúra. Kettejük között csak Yukizaki asztala foglalt helyet.
- Hé, Majom! - Szólítja meg Yukizakit - Mit csináltál az elmúlt két hétben?
Teszi fel kérdését, majd le nem veszi tekintetét a fiúról. A kérdés csak az, hogy Yukizaki mit fog válaszolni? Mennyit mondhat el?


// A Ninja-akadémiához kérném a posztot: http://narutohun.niceboard.org/t36p150-ninja-akademia
A karakter ismeri a függőleges terepen való megmaradás és a vízen járást. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Akihiro Jaken Pént. Jan. 22 2016, 17:02

Naaa, csak összehoztam végül. És Törpe Sensei dicsérete, még jobban bearanyozta a napom, mint amilyen szép eddig volt. Megérkeztem Konohába, Genin lettem és még egy jutsut is elsajátítottam. Minden esetre sűrű nap volt az biztos. Hazafelé sétálva folyamatosan a kézjeleket mutogattam, amelyek hiánya miatt a Sensei jól leszidott, de hát igaza van, ezek nélkül nincs rendes jutsu.
Sétám közben folyamatosan az immár csendesebb Konohát figyeltem, ahogy a lenyugvó nap sugarai végleg eltűntek a kőfejek mögött. Hazatértemkor Kenji nagybátyám már otthon várt, főztjével. Hát igeeen… Az elég rémesre sikeredett, így elvitt egy úgynevezett Ichiraku Ramen nevezetű helyre, ahol végre egy egész napi fáradozás után ehettem egy jót, és elmeséltem neki mindent. Majd amikor hazaértünk még gyorsan lefürödtem, majd elmentem az ágyamba aludni. Még egy darabig fetrengtem az ágyban, figyeltem az új szobámat, néztem ki az ablakon és csak bámultam Konohát, az új otthonomat...
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Vas. Jan. 31 2016, 15:26

// Danzou //


Reggel 8:23-kor keltem, szokásosnál későbbi időben, elaludtam. De jólesett az alvás, és amúgysem lene feladatom, ami miatt ez probléma lenne. Hát jóreggelt! Felkelés után megtartottam a szokásos reggeli tusolást, ami mint mindig, most is felfrissített. Ezután természetesen elfogyasztottam a reggelimet amit nemrég találtam fel, mármint az új ételötletet: Palantotta. Palacsinta és rántotta keveréke. Nem is volt rossz...   ...bár egy kicsit fura íze volt a fahéjas rántotta daraboknak, de bejött. Hát jólindul a nap, egy új reggeli forma egy szokásos korai fürdés után, nincs is ennél jobb. Kivéve a lábmasszázst. Mivel hogy nincs más teendőm ezért elmosom a már két napja koszos étkészletet, ami beletelik egy időbe mert most használtam el az utlsó tiszta edényt tányért és poharat... Ezután kimosom a ruháimat és kiteregetem őket a napsütésben. Intézem kissebb nagyobb dolgaimat aztán valaki kopog az ajtómon. - Ki lehet az? - nemtudom, de majd megtudom. Kinyitottam az ajtót és egy futár állt mögötte.
- Üzenetet hoztam Rabada Genkou-nak, te vagy az?
- Igen. Én vagyok az.- mondtam.

- Remek. Üzenetet hoztam neked.- és átadott egy levelet.

Ezután elment. Becsuktam az ajtót és elkezdtem olvasni. Lényegében a kiképzőterepekre küldtek hogy ott találkozzak egy Itaria nevű személlyel aki tanítani fog egy ideig. Hát jó. Összeszedem a felszerelésemet és elindulok a kijelölt helyre. Vajon mit fogok most tanulni? Mindig jöhet meglepetés...
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Márc. 20 2016, 12:48

// Genkou //

Az ifjú ninja a levél kézbesítése után azonnal a kiképzőterepek felé veszi az útját. Mivel ez volt az utasítás, ezért ez nem kifejezetten meglepő lépés. A kérdés, hogy mi következik ezután. Mert a kapott információk közel sem elégségesek, ha azt nézzük, hogy egy szövetséges országban van és utasítást kapott, noha erre nem biztos, hogy van felhatalmazása a konohaiaknak, mert a levélven még csak a Hokage pecsétje sem díszelgett.
Itaria hamar megtalálja a fiút. Magas, bozontos hajú férfi, homlokán konoha fejpántjával. Zöldes-barnás öltözéke szedett-vedett, de valamiért illik hozzá. Hátán egy Zanbatot visel.
- Rabada Genkou! Örülök, hogy látlak. Itaria vagyok, Konohagakure no Satou Chunninja. Azért jöttem, hogy tanítsalak, de előbb kíváncsi vagyk, hogy milyen ember vagy valójában. Sok mindent kiderítettem már a papírjaidból, de most a szavaidat akarom hallani. Mesélj magadról és az eddigi életedről!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Szer. Ápr. 06 2016, 22:33

//Danzou//



Amikor megérkeztem köszöntem a senseinek. És miután végigmondta én is megszólaltam:

- Hát nincs sok mondanivalóm. Azt hiszem semmi különös nincs bennem. Sunagakurei vagyok mint azt gondolom tudod Itaria sensei, és... húha, elég nagy az a kard a hátadon. Nem mindennapi. Na mindegy, szóval átlagos gennin vagyok. Nincs allergiám, elég erős vagyok shinobinak, de ha összemérném az erőmet egy másik korombéli geninnel, nem biztos hogy én állnék jobban ilyen tekintetben. Apám...- ekkor egy kis szünetet tartottam - Nincsen! -mondtam hirtelen. - Édesanyám egyedül nevelt, és ő sem tudja hogyan, de csakúgy megfogantam benne. - nem akartam több szót ejteni az apámról aki elárult minket, elhagyott és majdnem meg is haltam miatta. De... ennek okán ismertem meg Hamizakit. És azt sosem fogom megbánni! - Édesanyám a kérésemre elég hamar edzett engem, ami nélkül ma nem lehetnék az aki most vagyok. Nincs sok barátom, ugyanis egy kicsit elzárkózom néha, de azért próbálkozom. Szóval barátaim kevesen vannak, nemszeretem a tömeget, elvagyok egyedül és nekem ennyi elég...  de lehet hogy egy kicsit többet mondtam mint amire kiváncsi voltál sensei. -Végeztem vele! Mármint az apámmal. Lemondok róla, nem segített ő soha. Amikor tanulgattam a járást baba koromban, amikor megtanultam írni. Amikor az első vizsgám volt... soha... soha többé nem kell hogy lássam!!!
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Május 02 2016, 16:32

// Genkou //

Itaria figyelmesen végighalgat, majd félhangosan, mintha magának mondaná, megjegyzi:
- Szóóóval... egy elég fura srác vagy. Sejthettem, mindig én kapom a selej...
Amint észreveszi, hogy gondolatait ki is mondta, azonnal másképpen folytatja, most kellemesebb tónusú hanggal és emeltebb hangszínnel:
- Konohagakure no Satou vendége vagy, igyekszünk hát tisztelettel bánni veled, annak ellenére, vagy éppen azért, mert sorsod hányattatott volt. Mivel azonban hazádat meghódították, elvárjuk majd, hogy ott legyél a felszabadító seregben. Ezért a képzésedet én fogom felügyelni. Három dologra vagyok kíváncsi: miben vagy a legerősebb, a leggyengébb és miért nincs önbizalmad. Amint ezeket megválaszolod, kezdhetjük is az edzést!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Szer. Május 04 2016, 11:25

//Danzou//


- Itaria sensei! Természetesen ott leszek a visszafoglaló hadjárat csapatai egyikében! Ki nem hagynám az alkalmat hogy visszavágjak, most igazi shinobiként! Előzőleg ahogy a többiek úgy én se voltam felkészülve az ostromra, de mostmár tudva mi vár rám, és hogy lesz időm gyakorolni, így teljes tudásomból és erőnlétemből fogok küzdeni! - húha, talán kissé színpadias voltam..... - De a másik kérdésről, hogy mik a gyengeségeim/erősségeim, hááát...  inkább vagyok gyors mint erős, és jobban bízok ebben. Erre erősítek, rejtekharc azt hiszem... nem vagyok még benne egészen biztos de, egyenlőre ez az irány. - és elkezdtem a lábammal a földet kapálni. Megint elvesztettem egyik lépésről a másikra a magabiztosságom... - Összegezve tehát a gyorsaság nekem fontosabb mint az erő. És közelharcban kissé visszamaradottabb vagyok, ezért más utat választottam... - Visszagondoltam a reggelimre. mi is volt? - Azt hiszem ennyi. -mondtam ahogy kiráztam a fejemből a gondolatot- Ja és drót teknikákat is tanulgatok. - Nem érdekes hogy mi volt a reggelim csak koncentráljak a feladatra!   Így már jobb.
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Május 19 2016, 17:44

// Genkou //

Itaria-sensei könnyed, sőt hanyag testtartással nekidől egy fának. Látszik rajta, hogy elgondolkodott. Hogy min, az persze nem derül ki az arckifejezéséből, de ez számodra talán nem is olyan fontos, hiszen valószínűleg úgy is megtudod majd. Hirtelen mintha a hideg rázta volna ki, összerezzen. Kiegyenesedik, beletúr a zsebébe és egy fehér papírt vesz elő. Majd Genkou felé nyújtja.
- Kiderítjük, hogy mi az elsődleges elemed. Vezesd bele a chakrád ebbe a papírlapba és kiderül. Ez nem közönséges papírfecni, hanem egy chakrával nevelt fából készül. Ha elporlad, akkor elemed a föld. A tűznél meggyullad, a víznél átázik. Kettészakad, ha a szél illik hozzád és összegyűrődik, ha a villám. Ne izgulj, koncentrálj és sikerülni fog.
Elnyom egy ásítást, majd folytatja a szónoklatot:
- A legritkább elem a Szél, nálatok Sunagakuréban mégis viszonylag gyakori. Mifelén sokan a Tűz jegyében születnek, de a Föld sem ritka. A Szél elem, vagyis a Fuuton rendkívül erős, ám kimerítő támadásokra képes, a Tűzzel főleg gyengébb és erősebb támadásokat lehet végrehajtani. A Víz és a Föld sokoldalú, de nem mindenhol lehet őket használni és nagyon nagy képzettséget ígényelnek az erős támadójutsuik. A Villám pedig... nos, talán az a legnagyobb tapasztalatot igénylő elem. Mielőtt belevezeted a chakrád, mond el, hogy Te melyik elemet érzed magadhoz közel!
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Pént. Május 27 2016, 19:39

//Danzou//

- Hát sensei bevallom ezen még nemigazán gondolkodtam - naponta több ezer gondolatom forog a fejemben de hasznos bezzeg nem megy át a fogaskerekeim között talán... hát talán a szél, habááár... inkább a... - nem jön szó -........
szavamra nem tudom! Tényleg nem gondolkodtam még ezen - egy kis szünetet tartok - viszont mindig is szerettem a viharokat... ezért vagy a szél vagy a villám lehetne hozzám közel álló. - hát igen. Mondjuk az a homok-vihar nem tettszett ami akkor jött pár éve, mikor apám után mentem, de mégis csak jó hogy elkapott, hiszen Hamizakit így ismertem meg.  -persze ez csak elmélet, eddig még nem jelentkezett az elemem. De megpróbálom! - megfogom a papírost és koncentrálok reá. Nem tudom hogy mit kéne konkrétan érezni, de ha megpróbálom hasonlítani egy ismert jutsu-hoz, ami még megy is nekem, nagyobb a siker esélye, legalábbis remélem... Sóhajtok egyet - Sensei! Mindent beleadok! - Milyen jutsu kell ide? Persze azok közül amiket ismerek... Tekercselés nem, klón sem. Robbanó jegyzet sem, ha bummolok egyet az nem segít.  Megvan! Az Írisz madár teknika! Ott a drótba, itt a papírba vezetem a chakrámat. Így kell cselekednem. Így is teszem! Írisz madár saját verzió: papírba chakra! Fókusz... energia... jutsu! Hajrá Genkou!
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Vas. Jún. 19 2016, 14:51

// Rabada Genkou //

Itaria-sensei álmatag tekintettel bámul. Hiába, Konohagakure no Satou chunninja nem tűnik a legpihentebbnek. Ámbátor mindezek ellenére odafigyel geninjére, aki éppen a papírral viaskodik. Figyeli, amint Genkou erősen koncentrál. Eltelik néhány perc, majd pedig a papíros... összegyűrődik. Mintha hirtelen megöregedett volna, így friss és életerős papíros helyett már egy vénember bőrére emlékeztet.
- Raiton! Micsoda váratlan fordulat! Bevallom, azt hittem, hogy Doton, vagy Fuuton chakrával rendelkezel, ez meglepett. No, de sebaj, sőt, még előnyös is.
Itaria megpaskolja a válladat, majd pedig hirtelen egy kisebb szúrást érzel a válladon. Itaria-sensei hozzádérintette a mutatóujját, amiből kékes szikra pattan ki. Érzed, amint összerándulsz a váratlan "támadástól".
- Most, hogy tudjuk milyen elemmel rendelkezel, elő kell azt csalogatnunk. Láttad és érezted, hogy mire képes, ha egy kis villámot generálok. Ugyanez a feladatod, sok sikert hozzá.
Nekidől a fának, leguggol és hamarosan elnyomja az álom. Itt az idő, hogy előcsalogasd a chakrád villám affinitását!

// A tanulásról 15 sort kérek, a következő jutsut kell elsajátítanod: Raiton Kaitou // Villám Elem Feloldás Link hozzá:ITT, elméleti segítség pedig:ITT, ITT ÉS ITT. Hajrá! //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Hétf. Jún. 20 2016, 12:48

//Danzou//


-Hát... há' kösz! - Mondani kicsit egyszerűbb mint megtenni. Dehát ez van! Na jó, hol is kezdjem. Leülök törökülésbe. Hogyan vigyem véghez? A sensei felé nézek, aki már húzza a lóbőrt. - Tehát megint csak magamra számíthatok. - Jah. Akkor vegye hát kezdetét! Elmélyülök a saját energiáim tengerében. A víz élőlényei itt a chakra csomók, amik nagyobb mennyiségben gyűjtik az energiát, mielőtt egyenlően áramoltatnák tovább. Kinyitom a szemem. Aztán becsukom. Villám, ahhoz gyorsnak kell lenni. De ha futok nem tudok erre figyelni, vagy legalábbis kellően koncentrálni. Valaminek be kell válnia, valami közös van a villámban és bennem. De hol a kapcsolati pont? Egy kicsit eltöprengek. Megvan! Kinyitom a szemem, és felállok. Mégis csak futnom kell. Sűrűsítem az energiámat a lábaimba, villám kell ide! És elkezdek rohanni arra amerre csak van út, és közben a lábaim közötti surlódást használom kisütő hatásként. Aktiválom a  Sushin no jutsut egy kis dopping szerepre. És csak rohanok tovább. Erősítem közben energiával a súrlódást az erősebb hatásért, azaz oda küldöm a chakrám nagy részét a combom börfelületére. Majd a nadrágba onnan hogy szikrázzon, pont mint a papírnál. Eközben megpróbálok nyílt terepet találni, hogy kevésbé kelljen figyelnem a fák elől való manőverezésre. Így több figyelmet fordíthatok a tanulásra, ha ez az. Remélem sikerül. Ugrok egyet, szem becsuk és a levegőben csak az össze gyüjtött energia kilökésére figyelek, pont a talpam alá lövellem. Nincs meg. Kinyitom a szemem, landolok és futok tovább. Na majd most! Ugrok és rugok egyet lefelé, ezzel is elősegítve a villám létrejöttét a lábamból lövellem ki a talajra. Nincs meg! Újra földet érek és most se pihenek, rohamozok tovább. Gyorsabban Genkou! A maximális teljesítményemet nyújtva, minden erőmet erre a távra teszem fel. Villám gyere már! - Gyere mááár! - sikerülnie kell! Ha már idáig eljutottam Sunagakuréból, pont nem most fogom abbahagyni. Én vissza akarok menni, és ahhoz harcolnom kell. A harchoz pedig erősnek kell lenni, mert a gyenge meghal. Már pedig én nem maradok gyenge! Erősebbé válok, és csatába megyek, oda ahol szél országának, és az egész tűz szövetségének szabadságát vívják. De ahhoz most ENNEK KELL SIKERÜLNIE!!!! Mert ha ellenfél nélküli harcon elbukom, mi lesz ha ellenfelem is lesz? Sunagakuréért gyerünk már Genkou! Villám sújtsa a földet a talpam alatt, és legyen perzselt a föld! Ugrok és most a megmaradt erőmet is beleadom ebbe az ugrásba, úgy hogy futni már fáradt leszek utána. - ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! - Most kell!
Rugok egy hatalmasat a föld felé, és villám csap bele! Igeeen!!! Leérek a földre, de nem a lábammal hanem a kezemmel.  Gurulok 20 méteren át, fáradt vagyok ahhoz hogy lassítsam a tempót. Végül megállok. Fújok párat és felülök. A perzselés felé nézek és lihegek. - A fffenébe! Nem is sikerült! - eztán elterülök a füvön. Hát akkor mi volt az a villám? Lehet hogy csak képzelegtem? Igen... valószínű. Felállok, a napra nézek és mindent beterít a fény. Mire látok valamit, már a földön fekszem. Meg kell csinálnom mégegyszer. De nem tudok felkelni se! valahogyan muszáj lesz, kellj fel vagy gyenge maradsz Genkou! És nem akarsz gyenge maradni ugye? Hát akkor indulj meg! És ordíts ha kell! Legyél szabad és a villámod is. Lassanként felkelek. És elesek. De megtámasztom magam a kezemmel. A jobb lábammal emelem magamat aztán a ballal. Az egész testemben fáradt vagyok de nem érdekel. Elengedem a fájdalmat. Végül is mi az? valami ami elengedhető. Hát felállok, és sétálok arra amerre tartottam. Egyre gyorsítom a tempót. Fuss Rabada! És futok. Ismét használom a fürge test technikát. Megyek tovább. Ez az egyetlen reményem. Újra rohanok, készülök az ugrásra. Szaladok előre, és tovább. Mindjárt... Mindjárt... Mindjárt... ÉS MOST! Felugrok, a magasban egy helyre gyűjtöm a súrlódás generálta energiát, és a chakrámat is. A kezembe! Leérkezek, bukfencezek, és aztán előre tartom a kezemet oda azaz ott kiküldve a villámot ha sikerül. Ha sikerül....
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Hétf. Jún. 20 2016, 14:02

// Genkou //

Inkább a külső segítségre helyezted a hangsúlyt, mint hogy a chakrádat használd. Biztosan gyakorolnod kell majd még a chakrafelszabadítás ezen módját, azonban az általad használt rásegítéssel sikerült a talpadon egy apró elektromosságot generálnod, amivel "megcsípted" magad és emiatt elesel. Ennek ellenére elégedett lehetsz. Elsajátítottad az alapokat, a jövőben majd még tovább tudod fejleszteni a képességeid.
- Kiváló Genkou, kiváló! Ráadásul milyen jót aludtam. De itt az ideje, hogy éles helyzetben is felmérjük a képességeidet.
Itaria-sensei szavai kedvesek, de határozottak. Időközben azonban feltűnhet Neked, hogy nem kettesben vagytok. Ott van egy másik srác, aki veled lehet egykorú. Kicsit magasabb nálad, fekete kimonot visel, amin zöld minták vannak. Oldalán katana, fején Konohagakure no Satou fejpántja. Obiján - Öv - több fegyvertáska van.
- Szia! A nevem Hozoin. Itaria-sensei öccse vagyok.
- Valóban. Szeretném, ha egy edzőmérkőzés keretében kiismernétek egymás képességeit. Ha szükséges lesz, majd közbelépek.
- Sok sikert, Genkou, adj bele mindent!
Hozoin futni kezd feléd, miközben bal kezével egy kunait hajít el. A kunai szélsebesen közeledik feléd, miközben Hozoin is a nyomában van. Ez kettős támadás, alaposan figyelned kell, ha azt akarod, hogy ne veszíts már most.

// Írd fel a technikát, ezt a tanulósdit majd még gyakoroljuk, legközelebb több konkrét chakrahasználatot szeretnék kérni. ^^ Az eddigiekre, főleg mert kellett rám várni, +12 chakrát adok. Így tovább, érzem a fejlődést a játékodban és már ki is alakítottad a karaktered stílusát. //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Kedd Jún. 21 2016, 14:13

//Danzou//

Miii??? Máris kezd- De látszólag nincs idő dumálniA kunai szélsebesen hasít felém és ez nem tetszik. Elugrok a fegyver elől balra, és előrántom Katanámat, hogy kardpárbajban vívjak meg Hozoinnal. Két kézzel forgatom és nem használok jutsut. Na lássuk hogy mit érek el vele. Amint a sensei testvére elér hozzám hárítom a pengét-pengével, majd mikor a két fém
X-ben áll, megdőltöm a kardmarkolatot ellenfelem gyomra felé, hogy ilyen mód mérjek ütést az érzékeny helyre. Ha sikerült megpróbálom elbuktatni lábbal, ha viszont nem jött össze a gyomros, a lábait veszem célba a kardommal. Bármi történjék is, igyekszem elkerülni azokat a helyzeteket amikor az erő kap fő szerepet, és az érzékenyebb pontjait / mint például a gyomorszáj, nyak, térd, boka stb. / támadom. Ha plusz fegyvert vesz elő vagy jutsut használ elugrok előle hogy a helyzetet elemezve mérjem rá a következő támadási hullámot. Ám amikor tétovázik óvatosabban támadok, hiszen nem szándékszom túlzott magabiztosságomban csapdába esni. És figyelek a környezetre is, kerülöm az esés veszélyes terepet.
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Szer. Jún. 22 2016, 09:58

// Genkou - arra kérlek, hogy a harci helyzeteket feltételes módban írd, mert azok sikerességét minden esetben a mesélő dönti el. Köszönöm! ^^ //


A kunai tőr repül, méghozzá szélsebesen. Genkou sikeresen félreugrik előle, mert figyelemmel követte a röptét. Sajnos azonban így Hozoin lépéselőnybe került, mert Neki nem kellett semmi másra figyelnie, csak Genkou mozgására. Mire az ifjú Sunagakurei Genin észbe kap, ellenfele előtte áll, félig guggoló helyzetben, ráadásul megpördül a tengelye körül, majd a lába kisöpri Genkou lábait.
Genkou tehát elesik. Helyzete így már annyira nem fényes, ám közel sincs még a bukás. Tervében alapvetően nem volt hiba, azt leszámítva, hogy elfelejtette: ellenfele lépéselőnyt teremtett önmagának. Stratégia kérdése az egész. Hozoin most ott áll, kezében karddal. Genkou jelenleg a háta mögött van, de a fiú éppen megfordulni készül, miközben Katanáját előre szegezi. Amennyiben Genkou nem cselekszik elég gyorsan, Hozoin a mellkasához szorítja a kardját, így elérve, hogy nagyjából mozdulni se tudjon. Ám addig van néhány másodpercnyi ideje cselekedni. Hogyan tovább, Genkou-san? Kihasználod a cselekvési időt, vagy beletörődsz a vereségbe?


Genkou:
Állapot: 83% ( Esés, lábsöprés és a tanulás alatt szerzett sérülések)
Chakra:80% (Tanulás miatti fáradtság)
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Szer. Jún. 22 2016, 13:15

//Danzou//


A kunai manőver után azt hittem jól állok de az ellenfél máris itt van. A fenébe! Előhúzom a kardomat, ekkor Hozoin elbuktat... Háttal áll nekem, és mindjárt fordul! Hátulról rúgom meg a jobb térdét, majd elhempergés után felpattanok amilyen gyorsan csak tudok, és hátra ugrok hogy tőle eltávolodva legyen egy kis időm legalább lélegezni. Fegyverrel a kézben ( ha nem sikerült elővennem a katanát akkor most veszem elő ) várom Hozoin támadását, és ezúttal nemcsak a kardjára, de a lábára is figyelek. És minden lépésére persze. Annyi bizonyos hogy ellenfelem igen képzett. Habár ezt már a kinézetéből-és abból hogy sensei a bátyja-meg lehetett jósolni. Ha lebénította az ellentámadásom, akkor én indítok rohamot felé, ám fokozott figyelemmel követem a keze járását. Ha megint gyorsan előttem terem, reflexből lefejelem. Amennyiben nem indít azonnali offenzívát ellenem, a következőkre készülök fel: egy újabb kettős támadás, és egyszerű kardvívás kezdeményezése. Nem ismerem ezt a srácot ( és a jelenlegi tanítómat sem ) de ez az edzés most olyan, mintha egy jó barátommal gyakorolnék, felüdít.
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Csüt. Jún. 23 2016, 18:16

// Genkou - A sensei öccse, nem a báttya. ^^ //

Genkou hamar észbekap és kihasználja, hogy ellenfele trükkje nem vált be teljesen. Legalábbis annyi biztos, hogy a helyzet nem úgy alakult, ahogyan azt Hozoin tervezte. Sikerül kirúgni a srác térdét, Ő azonban a másik lábával még ellöki magát, hogy ne legyen kard-távolságon belül, így elkerülve egy végső csapás benyelését. Genkou is arrébb ugrik, hogy legyen ideje összeszedni magát. Most megint szemtől szemben állnak a felek, miközben van köztük tíz-tízenöt méter távolság. Sunagakure no Satou geninje is előrántja kardját.
- Nem volt rossz, de még egyszer nem lesz ekkora mázlid! - mondja Neked szinte mosolyogva Hozoin.
Hogy mit gondolsz erről, azt nyílván meg fogja tudni majd a harc további szakaszaiban, mindenesetre van legalább két másodperced, hogy előállj valami válasszal, ha akarsz.
Legyen bárhogy is, újabb kunait hajít feléd, ami mögött szintén számíthatsz az érkezésére, mint ahogyan számitottál is rá. Ennek következtében, félreütöd a kunait katanáddal, majd pedig az előtted termő Hozoint teljes lendületből megfejeled...
Egy pillanatra táncolni kezd az egész világegyetem. A következő pillanatban hátraesel. Jó trükk, csak nem vagy hozzáedződve az ilyesmihez, de sebaj, legközelebb tudni fogod. Ám hatástalannak mondani erős túlzás lenne, ugyanis amikor felpillantasz, láthatd, hogy Hozoin szintén a hátán fekszik és Ő is tápászkodik. Orrából ömlik a vér. Mosolyának most már nyoma sincsen, az arcát inkább amolyan vörös paradicsomleveshez lehetne hasonlítani. Természetesen nem csak a vér miatt...
Amint felpattan, kézpecséteket formál és öt másolat (Bunshin) jelenik meg mellette. Így összesen hat Hozoin van előtted. Mind a hat el is kezd feléd rohanni annak rendje és módja szerint, de elméletileg tudod, hogy melyikük az igazi. Ravasz csel, vagy csak nem figyelt rá dühében, hogy a megtévesztés hatásos is legyen?

Genkou:
Állapot: 72% ( Esés, lábsöprés és a tanulás alatt szerzett sérülések, fejelés miatt vérzik a kobakod egy picit, de csak éppenhogy)
Chakra: 80% (Tanulás miatti fáradtság)
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Rabada Genkou Szomb. Jún. 25 2016, 16:33

// Danzou //

Hozoin mondatára csak egy mosollyal felelek. Majd elhajítja újabb pengéjét. Leperegnek az események. Amikor előkészíti a jutsut, világossá válik számomra hogy én sem harcolhatok csupán acéllal. Még a földön fekve aktiválom a Sushin no jutsut, majd felugrok és a klónokat igyekve elkerülni katanammal indulok meg felé / természetesen támadási szándékkal / valamint megkísérlek bevetni egy ravaszságot: szabad kezemmel kiveszek az övtáskámból egy robbanó jegyzetet, de úgy hogy lehetőleg ne lássa mit veszek elő, és próbálom támadásaimkor rátapasztani, vagy olyan helyen elhelyezni rajta ahol ő remélhetőleg nem látja és nem érzékeli, pl. nem bőrfelületen. Sikeres megközelítés esetén még az ölelést is bevetem ha kell, hogy ráilleszthessem a papirost, de ha összejött a terv miszerint a testén van a jegyzet azonnal hátrálok pár métert majd felé hajítom a kardomat de inkább csak hogy lassítsam, ez után egy  "ÁLLJ!"  felszólítás mellett megvillantva egy mosolyt, a következőket mondom - Elhelyeztem egy robbanó jegyzetet a testeden! Nézd csak meg! - ezután elmondom hova helyeztem el, és ha viszont mégse válik be a terv, tovább próbálom. Nagyjából ez a taktikám, egyenlőre...
Rabada Genkou
Rabada Genkou
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Tartózkodási hely : Ahol nyulak vannak ^^


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Shimura Danzou Kedd Júl. 05 2016, 13:50

// Genkou //

A Shunshin no Jutsut használod, így konkrétan kirobbansz onnan, ahol éppen tartózkodsz. Át is  rohansz az egyik bunshinon, ami lévén mindössze illúzió, meg is szűnik létezni. Hozoin ütésnek véli a cseledet, ezért nem veszi észre a trükköt, pláne, hogy túl gyorsan mozogsz, még ha csak egyenes írányban is.  Fordult a kocka, most Te vagy a támadó fél. Felé hajítod a kardodat, ezt nem tudja mire vélni, majd amikor elmondod, hogy mi a helyzet, arcáról lefagy a mosoly...
- De... de ez... hogyan? - kérdi megszeppenve.
Nem is olyan messziről felhangzik Itaria-sensei kacagása. Mintha tapsolna, erre már mind a ketten odanéztek. Mosolyog.
- Szép volt Genkou, Hozoin forrófejűségét hamar kihasználtad, méghozzá eredménnyel, ami nem kis szó!
Közelebb sétál hozzátok, leszedi öccséről a robbanójegyzetet és visszadja neked. Újra feléd fordul, de a szavait most már egyedül hozzád intézi:
- Itt az ideje, hogy induljunk. Fel akartam mérni a képességeidet, ami sikerült is. Küldetést kaptunk a Hokage-samától. Nem tűnik nehéznek, elvégre C szintű, ám ezekben a háborús időkben sosem lehet biztos az ember semmiben. Egy kisebb élelmiszer szállítmányt és az utasait kell elkisérnünk. Olyan helyre, amelyet jól ismersz. A Szél országa az úti célunk, ezért bármelyik pillanatban B szintűvé válhat a küldetés. Utunk végigvezet a Folyó országán, amely ugyan semleges terület, de nem is óhajt túl sokáig engedni senkit sem a földjére, szerencsére nekünk erre van felhatalmazásunk, azért nem árt majd vigyázni. Hozoin is velünk tart, ám Ő már ismeri a küldetés részleteit. Induljunk, a szállítmány már vár ránk.
A sensei ez utóbbi parancsa egyértelműen nem tűr ellentmondást. Meg is indul a trió. Beértek a faluba, majd onnan egyenesen a főkapuhoz mentek, ahol most a szokásosnál is nagyobb a tömeg. Tíz nagyobb szekér van megpakolva, de minden árú le van fedve egy pányvával, így nem látni, hogy mit szállítotok pontosan. Minden szekeret négy teve hajt, ami meglepő, mert ilyet még nem nagyon láthattak ebben a faluban, vagy nem sokszor. Könnyedén meg tudod figyelni, hogy a szekerek mindegyikén van egy hajtó és egy katona. A hajtók könnyedebb ruhákat viselnek, egyszerű embereknek tűnnek, de jól látható, hogy mindegyiküknél van valamiféle fegyver. Kihegyezett husáng, apró tőr, vagy hasonlók. A hajtók mellett ülő katonák egyenruhát viselnek, Katana van az oldalukra kötve. Egyenruhájuk vörös és a Tűz Daimiyojának jelét viselik. Több helyen fém, illetve bőr páncélzat van erősítve a ruházatukra, mintegy extra védelmet biztosítva nekik. Ezen felül még legalább húsz katona, akik hasonlóképpen néznek ki, sétál a szekerek mellett, mintegy extra védelmet jelentve. Van egy tizenegyedik szekér is, ezt azonban lovak hajtják és a sor végén áll. Valószínűleg nem árút, hanem utasokat szállít. Komor, egyenruhár viselő férfi lép oda hozzátok, Ő nem csak egy, hanem két kardot hord. Egy katanát és egy wakizashit.
- Itaria-san! Kiadtam az indulási parancsot, remélem nem bánja. Szorít az idő és még messze a cél, az pedig nem jó, ha elkésünk.
- Nem, éppen kérni is akartam erre Hangara kapitány! Itt az ideje, hogy meginduljon a karaván, különben sosem érjük el a célt.
Hangara ezután tovább áll, noha még vet egy pillantást a kettő geninre, azaz Genkoura és Hozoinra.
- Genkou, Hozoin! Keressetek magatoknak egy helyet a szekereken, hosszú az út, egyelőre azonban egyáltalán nem vagyunk veszélyben. És... ne legyeteke túl kíváncsiak!
Itaria-sensei ezután fogja magát és tovább áll. Ha Genkou utánanéz, akkor láthatja, hogy az utolsó szekérhez megy, ahol mintha beszélgetnek azzal, vagy azokkal a szeméyekkel, akik bent tartózkodnak. Azonban nincs idő bámészkodni, mert a karaván megindult.



// A harcra adok +5 ch-t, szép volt! Következő poszt Konoha főkapujához menjen! //
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Fujikage Kizashi Pént. Aug. 12 2016, 12:33

// Meici Very Happy //


Kicsit megszeppentem, mikor kiderült hogy az új sensei, akinek a nevét szerintem már el is felejtettem, nem igazán tervezett belemenni a játékba... Nők... Isten sem tudja mi jár a fejükben. De őszintén szólva már kezd kissé idegesíteni ez a folyamatos "De hát több vagy mint aminek látszol" duma. A szüleim egész életemben ezzel piszkáltak, most meg végre hogy elszakadtam tőlük egy kissé, még a senseijeim is ezzel nyaggatnak. Komolyan nem értem miért olyan nehéz beletörődni ha valaki nem akar nagy ember lenni, nem akar nagy hatalommal bírni, és ami még fontosabb, nem akar nagy felelősséget vállalni az életben. Miért nem lehet békén hagyni az egyszerű embereket, akik csak egyszerűen az egyszerű életüket próbálják egyszerűen leélni. Igen, az életemben a kulcsszó a lustaság mellett az egyszerűség lenne, de úgy tűnik hogy manapság nem sok ember tiszteli az egyszerűséget...
- Persze persze.. - nyögtem ki magamból s hagytam hogy beszéljen csak én meg elkezdtem szemezni a kajával előttem. Nem igazán kívántam, de van valami abban amit a sensei mondott. Bár fogalmam sincs hogy próbálna rávenni engem hogy "keményen" Edzek. Szóval teljesen szükségtelennek látom hogy egyek. Mindenesetre egy-két falatot megpróbálok lekényszeríteni a torkomon, hátha nem úgy jönnek ki a számítások ahogy azt elterveztem. Bár ennek már a gondolata is nevetséges, hisz rajtam áll hogy megerőltetem magam, és mivel nem fogom, lehetetlennek tartom hogy megéhezzek. De hát jobb félni mint megijedni. Bár már ez a felfogás is azt jelzi hogy kezdek megpuhulni...
- Ehh... - Hangzott számból, mikor a sensei komolyra vette a témát. - Nem tudom mennyit mondott Saki-sensei arról hogy mennyire szeretek dolgozni... Biztosan úgy gondolja hogy jó ötlet ez? - Kérdeztem kissé mosolyogva. A kis buta nőszemély nem tudja még hogy mire vállalkozik. Bár elég ártatlannak hangozhatott az előbbi kis mondandóm, igazából ez egy figyelmeztetés volt.. Most még van esélye visszalépni...
A Chakratermészetes dolgokat természetesen ismerem. Jó párszor meghallgattam már az Akadémián. Nem is tudom hányszor buktam meg... Persze nem igazán mutattam jelét hogy bármi nemű tudás birtokába lennék. Minél többet magyaráz annál jobban húzzuk az időt.


Persze az elkerülhetetlen az elkerülhetetlen.. Szépen lassan eljutottunk a kiképzőterepekre, ahol a kezembe nyomott egy chakrapapírt, miután elmondta a tárgy rendeltetését. Kicsit úgy tettem mintha nem tudnám mire gondol, másodpercekig csak koncentráltam, mintha nem tudnám beleirányítani a chakrám.. Igyekeztem elhitetni hogy a chakrakontrollom is elég gagyi, amiben talán nincs is sok hazugság, de végül könnyedén beleirányítottam a chakrámat, és a papír...
Fujikage Kizashi
Fujikage Kizashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 10


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 146

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Terumi Mei Csüt. Aug. 18 2016, 20:50

// Fujizashi Kikage :DD //


Csak a lustaság, a lustaság és megint a lustaság. A nő már csak bólogatott magában, ügyet sem vetve arra, amiket habogsz össze-vissza, mert az unottságot látja mindenhol, és ez nincs az ínyére. Ha ránézel a nőre, nem azt látod rajta, mint akinek unalmas élete lenne, aki folyamatosan minden nap ugyanazt csinálja, amitől teljesen monotonná válnak a napjai. Felkelni későn, elindulni tanítani, esetleg néha küldetésekre, közben enni egy-két falatot, aztán lefeküdni aludni... mert az élet nem erről szól. Azért vannak itt az emberek, hogy tegyenek valamit, mindenkinek van egy sora, de legalább egy oldala egy bizonyos könyvben, hogy mire hivatott. Ahogy Kizashinak is.
- Hallottam a küldetésetekről. Hogy Saki sensei hagyta, hogy egy bandita megszúrjon, viszont azt is tudom, hogy okkal tette. Én nem vagyok ilyen kíméletes. Ha egy küldetés alkalmával rossz lépést teszel, nem segítesz nekem és inkább hátráltatsz, akkor én fogom megtenni azt, amit az a hülye tett veled - mondandója ellenére kedvesen mosolyog rád, csakhogy érezd a kihívást.
- Szóval igen, úgy gondolom, teljes mértékben jó ötlet - megveregeti a vállad, az utolsó ütés kicsit tolásnak tűnt, hogy ezzel is előrébb vezényeljen téged a kiképzőterepre.


A sensei tudja jól, hogy minden újoncot bevezetnek a chakra rejtelmeibe, viszont nem lehet elégszer elmondani ahhoz, hogy kellőképpen meg is jegyezze a shinobi, főleg ha nem olyan jó a befogadóképessége. Egy valamit már tudunk Kizashi esetében, mégpedig azt, hogy lusta, mivel harcolni nem hajlandó, s ezt felesleges akciónak véli, ugyanakkor legalább olyan jó az esze, mint ahogy aludni tud.
A chakrapapír a kezedben végül egy idő után csodák csodájára nedves lesz, ami csak annyit jelent, hogy az elemed víz.
- Remek! Végre nem egy tűzgyerek. Ezzel hamarabb is jutok valamire, tekintve, hogy az én elemem is víz - nem meglepő a kék haj után, bár ki vonhatná le ezt a következtetést? Lehet, csak sokat lázadt, és így próbálta a világ tudtára adni.
- Valahogy pont ezt vártam tőled. A víz típusúak érzelmei szabadon folynak, még akkor is, ha eltitkolják mélyen magukban, éppen ezért kicsapongóak is lehetnek, mert instabilak, sosem tudhatod, hogy mit várj tőlük. De ugyanakkor nyugodtak és türelmesek, semmit sem sietnek el, viszont adódnak alkalmak, amikor ők is kijönnek a sodrukból - lehet, ez magyarázza, Kizashi miért ilyen lusta. Neki pont a víz azon része mutatkozott meg a legjobban, amelyiknek nem kellett volna, mert ez van a legnagyobb hátrányára.
- Már tudom is, hogy mi lesz a legelső feladatod. Gondolom, könnyen megy a zajok kiszűrése az elmédből, hogy csakis azokra koncentrálj, amik belül vannak - Nagi sensei elsétált várva arra, hogy utána menj. Megáll egy vízesés előtt, ami egy kisebb tóba folyik, majd rámutat.
- Ott! A vízesés mögött. A feladatod talán kedvedre való, mivel annyi lesz a dolgod, hogy meditálj. Lehetőség szerint persze ne aludj el, csak koncentrálj, és szűrj ki minden zajt az elmédből. Napnyugtakor majd magadhoz térítelek - ezzel ki is adta a mai nap feladatát.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Fujikage Kizashi Pént. Szept. 02 2016, 22:01

// Merumi Tei //


Víz. Ha jól tudom ez a legkönnyebb elem amit el lehet sajátítani. Talán végre mellém áll a sors? Talán ezen hosszú idő után, végre felhagy a szívatásommal? Dehogy. Ezt a gondolatmenetet még én sem gondoltam szerintem komolyan. A sors igenis szeret szívatni, szereti nézni ahogy szenvedek. Egyébként nem értem, egyszerűen nem, hogy honnan a lópikukából veszi azt mindkét senseiem, hogy én valamennyire is okosabb vagyok az átlagnál. Egyszerűen nem. Miért nem képesek felfogni, hogy vannak emberek, akik tehetségesek valamiben, vannak, akik valamire születnek, mint például van aki ninja legendának születik. De ugyanakkor van aki nem, mint például én. Régebben alávetettem magamnak pár IQ tesztnek, mikor azon gondolkoztam, hogy sikerülhet-e elterelődnöm a ninja karrierről valamilyen tudományos pályára, de mivel nem sokkal voltam jobb az átlagnál elvetettem a témát. Az IQ-m 140-es ami korántsem elég ahhoz, hogy "okosnak" mondjam magam. Főleg nem zseninek. Az egyetlen dolog amit csinálok, ami miatt úgy tűnhet hogy nem vagyok segghülye, hogy gondolkozok kicsit, tényleg csak egy minimálisat mielőtt megszólalok. Nem nehéz, és nem is kell hozzá semmilyen különleges chakragyakorlat. Egyszerűen csak meg kell állni egy pillanatra, be kell fogni a szánkat, gyönyörködni kell a csendben, majd elmélyülni a gondolatainkban. Ez igencsak könnyűnek hangzik. 
Idegesít kicsit, hogy valamiért úgy érzem hogy a senseieim már fejben össze is hasonlíthattak valamilyen "zseni ninjával" aki én sosem leszek. És ennek meg is van a magyarázata. Van az aki ránéz valamilyen problémára és egyből megmondja rá a megoldást, mert egyszerűen ráérez a dologra, mert egyszerűen erre született. És vannak az olyanok mint én, akiknek rengeteget kell gyakorolniuk, hogy fele olyan eredményt fel tudjanak mutatni mint az előbb említett illetők. És nem azt mondom ezzel hogy mi kevesebbet érünk, csak zavar, hogy emiatt a félreértés miatt olyan elvárásoknak kellene megfelelnem amiknek soha életemben nem fogok. Hjajj...


A nő persze beszél és beszél, mindenféle dolgokról amik vagy nem érdekelnek vagy nem figyelek rájuk. Mindkét esetben elfelejtem őket. Csak a végső utasítás maradt meg a fejemben. Természetesen eszem ágában sincs meditálni egy fél napot. Amint eltűnik a színről a sensei, már el is indulok a Hokage rezidenciája felé, hogy megérdeklődjem hogy tudok megszabadulni ninjai hivatásomtól. Remélhetőleg gond nélkül eljutok az épülethez, ahol a recepcióst (vagy aki az ehhez hasonló dolgokért felelőst) megszólítom.
- Jó napot. Szeretném megkérdezni, hogyan vagy milyen úton tudok más foglalkozásba kezdeni. - mondom miközben felmutatom a Konohai fejpántomat utalva ezzel a ninjai hivatásomra. Nem tudom hogy működik ez a dolog, de nem hiszem hogy a Hokagével beszélhetnék ilyen kis dolgokról mint ez, bár biztos vagyok benne, hogy végül egy hozzá hasonló rangú ember fog segíteni nekem ez ügyben, nem pedig a recepciós. Igazából már ekkor gondolkoztam a jövőbeli állásomon, ami valószínűleg könyvtáros lesz. Igazából ez az amit a legmegfelelőbbnek tartok.
Fujikage Kizashi
Fujikage Kizashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 10


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 146

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Terumi Mei Csüt. Szept. 15 2016, 20:19

/ Fuzashi Kijikage /


// No, mivel te most kitértél a feladat elől, ezért kapsz egy kis chill részt. Very Happy De a továbbiakban azért ügyelj arra, hogy ne nagyon térj el a mesélőtől, mert az egyben a mesélő feltartását is jelenti és nincs mindenre kapacitásunk, meg időnk se. ^^" //


*Pont, amire számítottam* - a sensei felocsúdik, észrevéve, hogy nem ott vagy, ahol lenned kellene, de egy mosollyal törődik bele...


1 nappal ezelőtt


Kiszámító léptekkel közeledik a Hokage rezidencia recepcióján, majd egy aktát dob az asztalra. Két kezével az asztalra tenyerel, majd lassan előrehajol. A recepciós nagy szemekkel pislog vissza, majd az aktára tekint.
- Fujikage Kizashi? - majd visszanéz a nőre, akit végül sikerül felismernie.
- Áh, Nagi! Mi járatban? - megvakarja zavartan a tarkóját, mert az általában nem jó jel, ha a nő így dob az asztalra egy papirost.
- Sss, Han! Saki sensei már mesélt a kölyökről, és nem repesek az örömtől. Ha jól tudom, Konoha leglustább shinobija. Biztosan tudsz nekem pár szaftos információval szolgálni, ki vele - Nagi szigorú volt, ha valamit meg akart tudni, vagy ha valamit meg akart szerezni. A legtöbb férfi nem mindig akkor dől be egy nőnek, ha az megrebegteti a szempilláit, néha jobb fegyver a szigor, vagy ha egy ocsmány nőszemély vagy... vagy éppen nincsenek szempilláid. Han lassan beszédbe kezd, gyorsan ledarálja, amit az évek során megtudhattak már Kizashiról. Nagi hümmög, majd elmosolyodik.
- Ha Kizashi erre járna... márpedig biztos vagyok benne, hogy újra megpróbál kibújni a shinobi teendői alól; akkor adj neki munkát! 
- M-m-munkát?! - még sűrűbben pislog, mint ezelőtt, mire Nagi csak kacsint egyet. Han sóhajt, végül egy hatalmas vigyorral az arcán lát neki teendőinek.


Jelen


A recepción egy meglepett embert találsz, aki kérdésedre erősen mereszti rád a szemeit, végigmérve téged tetőtől talpig. Egy időre elgondolkodik, a vizsgálgatás pedig pont elegendőnek látszik ehhez.
- Ami azt illeti, pont ilyen kaliberű embereket keresünk egy megüresedett álláshoz. Ha szeretsz kényelmesen élni, és nem szeretnéd, hogy gondod legyen bármire is, akkor ez a neked való! Matractesztelő! A feladatod csupán annyi, hogy a helyi gyárban segédkezz, ahol ki kell próbálnod a matracokat, majd arról véleményt fogalmazni, amivel elősegíted a lakosok komfortját - mosolyog.
Az ember eddig el sem tudta képzelni, hogy létezik olyan állás, hogy matractesztelő. De mit volt mit tenni... vagy ez, vagy a vízesés mögötti meditálás. Jobban belegondolva, honnan máshonnan vennék az ágyakat, ha nem a gyárból? A munka sem megterhelő, épp ellenkezőleg. Aludni órákig egy ágyon? És még fizetnek is érte? Naná!
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Fujikage Kizashi Csüt. Nov. 10 2016, 19:18

Minden olyan simán megy. Simán eljutok a Hokage palotájához, annak ellenére hogy igazán számítottam rá, hogy Nagi valahogy 
// Először is: Bocsánat a késésért (Tudom hogy pofátlan de nem bocsánatot kérni meg bunkóság lenne.
   Másodszor is: Bocsánat a késéssért

    Harmadszor: Bocsánat a késésért
(Egyébként mentségemre szolgáljon hogy kiírtam a hiányzásokba hogy nem leszek... Sad 
Ezt a posztot is nagynehezen tudtam összehozni. Így is le vagyok maradva egy prezentációval, és egy Fieldwork reporttal//


elémkerül vagy elkap. Elég tapasztaltnak, vagy legalábbis furcsának tűnik ahhoz, hogy mindenféle gondolkodás nélkül lenézzem az intelligenciáját. Nem hiszem hogy nem számítana arra, hogy ha egyedül hagy akkor megszökök, mégsem tett semmit. Már csak ez is okot ad rá hogy gyanakodjak, de az ad igazán okot, amit a palotában hallok. Először csak a sima, érzelemmentes fapofát vágom amivel biztos nem tudtam volna színésznek állni. Egyszerűen nem állnak rá az emberi érzelmek az arcomra. Viszont, mikor meghallom az "ajánlatot" először meglepődök, majd elfog az idegesség. Persze csak egy pillanatra, nem vagyok az az ideges típus, csak kicsit felhúztam magam rajta, hogy a bolondját járatják velem. Ágytesztelő... Pff... Úgy nézek ki mint aki ilyennek bedőlne? Persze hogy nem, ezt Nagi sem gondolhatja komolyan. De akkor mi vele a célja? Mi várna rám, ha most igent mondanék? 
Felnevetek. 
El sem hiszem hogy pár hét alatt ilyen paranoiás lettem. Természetesen idegesít hogy nem tudok semmit sem biztosra, de mégis... Nem kéne ennyire belelátni dolgokat a dolgokba. 
- Viszont látásra. - Mondtam mindenféle előzmény nélkül, spontán. Nem akartam magyarázkodni, fogadok hogy az a nő is tudja hogy mi folyik itt körülbelül. Meg amúgy sem vagyok az a magyarázós típus. 


Ahogy sétálok az utcákon próbálok gondolkodni. Rájönni a számomra legelőnyösebb döntésre. Természetesen ez nem így működik. Hamar rájövök, hogy ahhoz hogy tudjak stratégiát alkotni, vagy normálisan átlátni a dolgokat, ahhoz tudnom kellene egyet s mást a körülményekről. Ez a feltétel értelemszerűen számomra jelenleg nem adatott meg úgyhogy csak egy dolgot tehetek: Úszok az árral. Bár arrogáns jómagamnak nehezen esik beismerni, lehet mégis az lenne a legjobb ha úgy tennék ahogy a sensei mond. Egyelőre semmi megerőltetőt nem kért, talán nem is fog változni. Az biztos hogy a meditációval nincs probléma. A probléma a becsületemmel van. bosszant hogy egy gyenge nő rávett arra amit ő akar. Egy férfinak erős akaratúnak kell lennie és irányítania kell. A nők érzelmesek és gyenge akaratúak. Nem megfelelőek az irányításra...




Végül aztán megérkeztem az eredetileg kijelölt helyre. Alsóneműig vetkőztem hogy ne legyenek vizesek a ruháim, majd beültem a kis vízesés mögé. Pont kellemes idő volt a meditálásra. Nem sokat meditáltam eddig, de igazából nem valami bonyolult dolog. Csak el kell engednem az elmémet, lenyugodni, lazítani és eggyé válni a természettel. Ez az elmeállapotom a nap 80%-ban szóval nem gondolom hogy túl sok probléma lesz vele....
Fujikage Kizashi
Fujikage Kizashi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 10


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 146

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Terumi Mei Vas. Dec. 18 2016, 14:39

//Nem tudom, mostanság mennyire vagy aktív és mennyire leszel, de akkor írok neked. Ráérsz a válasszal. ^^ //


Mestered végig követett az utcákon, ügyelve rá, hogy még véletlenül se lásd meg. A természete talán meg is követelte, és jót derült azon, hogy pórul jártál. De ahogy végződött ez az egész átverés, inkább az ő arca is a gondolatok súlya alatt változott. Lehet nem volt helyes döntés ilyen dolgokkal viccelődni. Lehet mégsem gondolta át annyira, hogy egyáltalán a végére járjon, mi is lehet a lustaságod kiváltója, de ahogy követett, s látta, ahogy a vízesés felé veszed az utad, némi reményt adtál neki is, hogy még sincs veszve egy újabb shinobi karriere.
Tervezgetve magad előtt a jövőt, inkább mégis csak megpróbálsz mestered kedvében járni. Nem kérte le a csillagokat, melyeket azóta is tűkön ülve vár a vízesés mellett, csak egy enyhe meditációt, mely segíthetne végül elérni azt, amiért ebbe az egészbe belevágtatok. Lehet nem is lesz olyan nehéz, és lehet, hogy nem is lesz annyira megterhelő, mint ahogy azt gondolnád. Férfiasságod próbálod még a határozatlanságodnak elkönyvelni, hisz te magad is jól tudod, hogy nem vagy nő és nem is engedheted meg magadnak, – legalábbis a férfiasságod nem engedi – hogy úgy viselkedj, mint az ellentétes nem.
Mire visszaérsz a vízeséshez, mestered már vár rád, sikerült megelőznie, így csak egy bólintással és egy halovány mosollyal tudatja, hogy büszke rád. Vagy ér neked valamit ez az elismerő tekintet, vagy sem, de ez a pillanat is megtörtént a mai nap folyamán.
Nekivetkőzve rejtőzöl el a vízesés mögött, majd törökülésbe helyezkedsz, s végül belekezdesz a meditálásba. Elméd ellazítod, gondolataidat pedig megpróbálod azokra az utakra terelni, melyeken mestered próbált útbaigazítani, még mielőtt faképnél hagytad. Ő nem szólt semmit, s a vízesés átlátszó tükréből is csak annyit vehettél ki, hogy veled szemben ül, s talán ő is meditál. Lehet azért, hogy sikeres legyen a tanítványa, lehet, mert neki is szüksége van rá, hogy kitisztítsa elméjét, s újra elnyerhesse lelki békéjét legutóbbi tette miatt.
Jó néhány percet töltesz a vízesés mögött, melyek hosszas órákba nyúlnak át. Szerencsédre és mesteredére végül nem alszol el, hanem megtalálod a kaput, mely a jelenlegi sikeredhez vezetett. Ahogy kitárod szemeid, a vízesés szinte lelassulva zuhan alá a kiálló sziklapárkányon. Különösnek tűnik, majd ahogy óvatosan nyújtod bele karod, a jéghideg víz szinte kellemesen melengeti át a tested, nagyon úgy tűnik mintha valami csoda történt volna, de a vízesés mögül kitekintve az újabb elégedett pillantás tudtodra adja, hogy sikerült elsajátítani azt, amiért megdolgoztál.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 4 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.