Kiképzőterepek

+40
Umino Iruka
Hyuuga Hanabi
Naito Kenji
Maito Gai
Arashi Himiko
Kitsune Haruka
Samidare Miyako
Aburame Shui
Nara Rika
Uchiha Madara
Aokaze Atsushi
Meitsugawa Shori
Naga Hikaru
Kurita Takashi
Uchiha Itachi
Aka Amire, Raizetsu
Himura Akashi
Uchiha Kagami
Hasegawa Zauki
Isha Dansei
Nakahara Saki
Hyuuga Shakaku
Terumi Mei
Fujikage Kizashi
Shimura Danzou
Pein
Hiromi Akio
Namikaze Minato
Akihiro Jaken
Rabada Genkou
Azumi Yuurei
Ginoo Yukizaki
Inetsushi Ai
Kenta Koizumo
Kenshiro Erisa
Yoru
Jiraiya
Saito Yuki
Nara Akane
Hyuuga Oyoki
44 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hasegawa Zauki Vas. Szept. 16 2018, 12:56

/Képzés/


// Uchiha Kagami engedélyével a képzésre szánt posztom most küldöm be. Az engedélyt azért kaptam, mert előre szóltam, hogy ha egy adott időn kívül húzódik, nem fogok tudni írni rá, így ahogy arra volt példa már a múltban, késve küldöm be a posztot, ám a képzés akkori vezénylőjének engedélyével teszem azt. //


  Sose feledem azt a pár napot, melyet Konohában töltöttem egy képzés keretein belül. A számomra teljesen idegen, szinte családias légkör, a világszerte mindenhonnan érkező shinobik, a kihívások, melyeket elénk tártak, s az ismeretségek, melyeket kötöttem. Most eljött újra az alkalom, ismét a Faluban voltam. A faluban, melynek lakosait lenéztem mindig gyengeségük miatt, s úgy éreztem, hogy erősségüknek hitt láncaik, melyekkel egymáshoz kötik magukat, igazándiból gyengeség. Olyan gyengeség, amely szinte már feldühített, a naivitás, a nyálverés, a bajtársiasság már-már vallásszerűen imádott eszméje. Noha nem volt nehéz rájönni, miért is gondolkodtam így... Gyengeségnek tartottam... gyengeség volt számomra az, mikor egy másik személy olyan hatással lehet az egyénre, hogy hátráltatni is képes legyen, hogy az egész életét eldobja csak azért hogy megmentse. És ez olyan gyengeség volt, melyet magamban hordtam én is. Szüleim végett kerültem Kumogakuréba, vagy legalábbis ekkor még ezt hittem. Meg akartam őket menteni, hazavinni őket, s elújságolni mindenkinek otthon, hogy "Én megmondtam!", s ez vezetett ahhoz, hogy szinte rabként tengessem napjaim. Ellent mondtam eme cselekedetemmel mindennek, amit a shinobi létről oktattak nekem és talán épp a bűntudat mardosott, vagy jobban mondva a bukás tudata. Megbuktam mint shinobi, és bár nem bántam cselekedetem, elismertem gyengeségem ezen formáját. Ezek meg... a Konohai shinobik egyenesen büszkék rá, hangoztatják, hogy bármikor így tennének. Lehetséges, hogy a shinobi világ aljára süllyedtem, ám ezzel ők még alám csúsztak. Legalábbis az én szememben. Aztán lehet, hogy csak kerestem a hibát, s találni akartam bűnöm enyhítése végett valakit, aki nagyobb bűnös, és ez bizonyult a legkézenfekvőbbnek... Ki tudja? 


  Akárhogy is, megérkeztem ismét a képzésre, s hamarosan a már -mondhatni- megszokott módon összesűrítettek minket, majd csoportokba osztottak az alapján, hogy mit is fogunk tanulni. Jómagam a pecsételő osztaghoz kerültem, melyet valamiféle félreértésnek gondoltam, hisz az alap pecsét technikákon kívül, soha az életemben nem tanultam mást, ám nem volt képem félbeszakítani a hátrányos helyzete ellenére is mosolygó shinobi mondandóját, illetve második végig gondolásra úgy voltam vele, hogy ártani nem árthat, ha tisztában vagyok más dolgokkal is. Végighallgatva a tájékoztatót rádöbbentem, hogy igencsak nagy fába vágtam a fejszém, egyáltalán nem tűnt egyszerű mutatványnak. Maga a pecsét használata nem ördöngösség, ám annak megalkotása már inkább feladta a leckét. Jól érződött a férfi szavaiból, s abból, hogy nem kaptunk mintapéldányt, hogy nem másolást kérnek tőlünk, hanem a technika tényleges megértését. Előkészítettem hát pár lapot, melyeken elkezdtem a munkát, felrajzoltam volna az emlékeimbe vésődött jeleket. Itt mutatkozott az első probléma, hisz ezek nem normál írásjelek voltak, s egy apró, pár fokos eltérés egy ívnél már a technika sikertelenségét okozhatta. Az első feladat tehát egyfajta "szépírás" megtanulása volt. Nem egy és nem is két órába telt, mire úgy éreztem, hogy végre jó, a minta megfelelő. Ezt jelezve, odajött Naoki-senpai, majd tesztelés alá vetette... volna, ha nem szúrja ki már ránézésre is a problémákat. 
-A külső pecsét rész hiányos, a záró minta lemaradt és a belső jelek íveit kicsit jobban húzd meg.- Hangzott el az utasítás, vagy épp inkább okítás.
Így is tettem, legalábbis próbáltam. Fejben végig zongoráztam a működési elvet, majd emlékeim mélyéről, ahol már ködössé kezdenek válni a képek, elő próbáltam húzni azt, amit még akadémián tanultunk a pecsétek felépítéséről. Noha nem sok információ volt az, többnek hatott, mint a semmi, nevezhető lett volna az egyetlen mankómnak, amin támaszkodva végig biceghetek az amúgy rögös úton, ami a tanulás végéhez vezetett. Előrehaladás viszont mutatkozott, ha nem is épp a leggyorsabb módon, s eljutottam arra a pontra, hogy a mintám jónak bizonyult... legalábbis ránézésre. Ekkor ismét odajött tanárunk, s ezúttal le is tesztelte. Bevetés közben azonban, ahogy a tekercs rátekeredett a bábúra, s aktiválódott volna a technika, nem hogy a jelek nem kúsztak végig, ám egyáltalán nem történt semmi.
-Hmm... Valami gond van a külső résszel még.- Húzta vissza az anyagot és nézte meg közelebbről. -Ez itt, látod? Ez lesz a probléma. Nem húztad meg eléggé a végeket, ezért kiszökött a chakra.- Mutogatta hibámat, majd felnevetett röviden és szelíden. -Viszont elég jól haladsz. Pedig ahogy elnézem kezdő vagy. Megfontolhatnád, hogy később egy pecsételő osztag tagjának kéred magad. Na de nem akarok itt téríteni, menj dolgozz tovább, aztán hajrá!- Dobott fel pár igencsak jól eső dicsérő szót, ám nem rám vallt volna, ha kimutatom ezek hatását, így csak illendően, enyhe meghajlással nyugtáztam, s visszatértem a tökéletesítéshez.
Még egy egész órát vett igénybe, hogy pontosan egyenlő mértékben javítsam az említett hibákat, ezáltal megkapva egy végső mintát, melyben úgy éreztem végképp nincs hiba. Jött is ismét a sensei, hogy tesztelje. Ismét szövetre csapta, majd azzal behálózta a bábút, s el is indult a cetliből egyfajta pecsét minta, ám maximum húsz centire nyúlt ki, mikor azonban egyszerűen visszahúzódott.
-Nos... a jó hír, hogy a mintád már jó. A rossz pedig, hogy hát nincs benne elég chakra. Nem adtál át eleget a pecsétnek ahhoz, hogy működhessen megfelelően, így a keletkezett hatás egyszerűen egy gyönge, erőtlen félsiker lesz, ami igazándiból nem lesz jó semmire. Próbáld több chakrával.- Adta meg a szükséges információt.
Nem késlekedtem, tértem is vissza feladatomhoz, ám megszólalt a jelzés, a délutáni szünet vette kezdetét, mely során mindenki kifújhatta magát, ehetett-ihatott az arra előre kijelölt helységben. Ez önmagában nem okozott gondot, hisz nem tiltotta szabály ezen szünet kihagyását, ám ekkor megjelent egy fakó szemű, hosszú, barna hajú lány, ki velem nagyjából egy idősnek látszott.
~Hát persze..., a felügyelő...~ Hasított belém az emlék, miképp beugrott, hogy minden eddigi képzésemen volt egy helyi személy, aki ügyelt, hogy -csúnyán kifejezve- nehogy kémkedjünk.
A merev, ám nem ellenszenves kisugárzással megáldott lány egy gyors névcsere után hamar a lényegre is tért.
-Szünet van, vagy nem hallottad?-
-De... de igen, csak jobb szeretem elvégezni a feladatom, mielőtt pihenek, már egészen ráéreztem.- Feleltem enyhén feszélyezetten érezve magam.
-Vagy úgy... ez mondjuk becsülendő, viszont nekem akkor is kísérnem kell téged, ha egy helyben maradsz.- Ült le azzal ő is a fűre, a semmibe bámuló tekintettel.
Eztán tovább rajzoltam a jeleket, miközben rövid, szinte tőmondatokból álló, számomra enyhén kínos beszélgetés alakult ki, s egy bizonyos kérdés, mely azóta fúrta oldalam, hogy megpillantottam, egyre jobban idegesített. Ám úgy voltam vele, hogy ha ennyi idő elteltével elég kínos is feltenni egy efféle kérdést, jobb meglépni később, mint soha. Így sóhajtottam egyet, melyre elég furcsállóan kezdett nézni, s erőt véve magamon kinyitottam számat.
-Talán bunkóság ilyet kérdezni, de...-Köszörültem meg enyhén torkom, egyre növekvő idegességem hatásaként, melyet tetézett az eddigre kimondottan kíváncsi, afféle "bökd már ki mit akarsz" tekintet, vegyítve egy kis zavartsággal, mely abból fakadhatott, hogy fogalma sincs mit akarhatok kérdezni, de elszántam magam a befejezésre. -...de te most... izé... vak va...- Fejeztem volna be a mondatot, ám egy kunai tompa vége enyhén koppant fejtetőmön. Nem ártó szándékkal, inkább egyfajta figyelmeztetésszerűen.
-Nem...-Váltott immár ténylegesen szúrósra tekintete, ám hamar feloldott ismét. -Nem a közelből való vagy akkor... Mindenesetre a te faludnak ismernie kéne a dojutsumat, nagyon is jól.- Bökött rá fejpántomra előbb előkapott késének hegyével.
-Kumo? Nem onnan származom, elég újoncnak számítok náluk, ha mondhatom így. Előtte... más vizeken eveztem, személyes indíttatások vezették az utam, aztán egyszer csak a villám shinobik közt találtam magam, akaratom ellenére.- Magyaráztam helyzetem, enyhén ködösítve a részleteket.
-Így érthető, sajnos ez mostanság ezekben az időkben szokványos... Viszont ez a szerencséd, másképp talán úgy alakul a beszélgetésünk, hogy hozzád se szólok többet. Az emberek képesek túljátszani a dolgokat errefelé. A Hyuuga klán felsőházába tartozom, szóval elég ritkán tudok elbeszélgetni idegen kívülállókkal anélkül, hogy ne jönne szóba a Byakugan, vagy épp a klán mint olyan.-
-Szóval egyfajta úri nép vagy, ahogy a klánról hallo...- Érkezett az újabb csapás, s a szűkszavú válasz.
-Ne rontsd el...- Zárta rövidre a témát.
Pár perc gyakorlás után viszont gyomor korgásának hangjára lettem figyelmes, ám nem sajátoméra. A Hyuugára pillantva, látszott rajta a hirtelen zavar és idegesség, ám erősnek mutatkozott így nem szólt semmit. Megértve a helyzetet, összepakoltam felszerelésem, s jeleztem, hogy vegyük ki a szünet megmaradt részét, ezáltal valamiféle ennivalóhoz jutva, később újult erővel folytatva. Azonban nem sok időnk volt, épp hogy ettünk valamit, s befejezni is csak a visszaúton tudtuk. Kezdődött hát a második része a napnak. A szünetben elkészített pecsétem szinte egyből be tudtam mutatni, melyet Naoki egy elismerő bólintással nyugtázott, s rögtön tesztelés alá is vetett. A már megszokott mozdulatokkal felhelyezte a cetlit, majd körbetekerte a bábút, s végül aktiválta a pecsétet. Ekkor a jelek ugyan elkezdtek kiszökni, ám nem jutottak messzire, egyfajta füst szerű képződmény kezdett szivárogni belőle. 
-Ezt aztán körbelőtted!- Nevetett fel. -Maga a pecsét jó, nem kevés benne a chakra, sőt, ellenkezőleg. A probléma, hogy túltöltötted. Viszont menni fog ez már seperc alatt.. had adjak egy plusz feladatot.- Vett elő egy üres cetlit. -Az, aki már álmából felriasztva is látja maga előtt a pecsét alakzatát, mint minden más esetben, itt is képes pusztán chakrából létrehozni azt. Ez lesz a te feladatod.-Tartotta tenyerén a cetlit, melyen végszóra megjelent a pecsét maga.
Ismét illedelmesen nyugtáztam a helyzetet, és visszatértem gyakorolni, illetve nekilátni új feladatomnak. A tintát ezúttal elraktam, s teljes mértékben chakrámra hagyatkoztam a művelet során. Több órányi koncentrációt és megannyi próbálkozást emésztett fel a puszta chakrával felrajzolni a jeleket, hisz egyszerre kellett minden pontját fejben tartanom és felrajzolnom, nem egyenként a vonalakat, ez pedig igencsak megnehezítette a dolgomat eleinte. Ám végeztem már hasonló műveletet, mikor megtanultam a robbanójegyzetek elkészítését, így már csak a szükséges chakramennyiséget kellett belőnöm, mely egész hamar sikerült ezután már. A teszt pozitívan zárult, így a lemenő nap fényében végre sikeresnek könyvelhettem el a technika első lépését. Felügyelőm eztán elkísért a kijelölt szállóba, ahol az estét töltötték a képzésen résztvevők.


  Másnap reggel egy -szokásosan- álmatlan éjszaka után megreggeliztem, végrehajtottam reggeli edzésem, s megvártam előző napi felügyelőm, aki nélkül nem mehettem sehova, így vissza a gyakorlótérre sem. Sokat mégsem kellett várnom, hamar lejutottam ismét, ahol elkezdődött a jutsu második részének ismertetése és részletesebb bemutatása. Mindenkinek kiosztottak egy nagyobb tekercsnyi szövetet, ám a sorban állás során feltűnt létszámunk változása. Igencsak megcsappant a csoportunkban tanuló egyének száma, mely feltehetőleg annak volt köszönhető, hogy az első lépést nem sikerült időben befejezniük, ezért véget ért számukra a képzés, vagy tovább gyakorolják csak épp máshol. Akárhogy is, durván a felére redukálódott az összlétszám, ez pedig egy pillanatra elcsodálkoztatott.
~Ennyien elbuktak volna?~ Nyeltem egyet, mint aki élete legnehezebb napjára készült épp.
-Na! Most, hogy mindenki megkapta a maga szövettekercsét, megnézzük miképpen ültethető át az elmélet a gyakorlatba. Persze mást is használhattok a kötéshez, mint homokot, földet, vagy hasonló, szilárd testekből álló, chakrával összeépített képződményeket. Ami fontos azonban, hogy csak chakrával fog jól működni. Ha egy random barlangba bedobod a célpontot és rázársz egy követ, akkor annyit érsz el, hogy a barlangból kifelé nem tud chakrát áramoltatni, illetve be sem képes jutni az energia, de az egyént magát nem kötözted le. Ez a pecsét nem erre van kitalálva. Azaz de, de szükség van hozzá segédletre. Képes lekötözni valakit, ha van min keresztül áramoltatni az energiát. Egyszerűbben szólva: Amit eddig tudtok, az tökéletes arra, hogy egy épületet leszigeteljetek minden ki és be irányuló chakrahatástól, mint idézés, vagy épp fordított idézés. Ha azonban egy olyan burkot vagy képes csinálni, melyben mozdulni se tud az illető, úgy a pecsétet ráhelyezve a burokra, nem csak megerősíted azt, de az előbbi hatásokat mind felruházod rá. Ezáltal legyen akármilyen erős az illető, a chakrafelszabadítás képességének hiányában közel lehetetlenné válik a kitörés. És az, hogy miért fontos, hogy a chakráddal legyen átitatva a lefogó anyag, itt jön a képbe. A pecsét amit a chakráddal aktiválsz kapcsolatba lép az anyagba, így akár egy szövettekercset is olyan keményre erősíthet, akár egy tömör acélfal. Ugyanez kővel, földdel, homokkal. Tehát igen, ez a jutsu lényegében két technikából áll számotokra jelenleg. Az egyik a pecsét maga, melyet már megtanultatok alkotni, a másik egy drótcsévélőhöz hasonlatos technika, mellyel a szövetbe vezetitek a chakrátok és kellőképpen irányítjátok ahhoz, hogy aztán rátekeredjen a célpontra. Eztán felhejezitek a pecsétet a cetlivel, vagy az ügyesebbek közvetlenül a pecsétet rá alkotják, ezzel a jelek elkezdenek kúszni, és még ellenállóbbá teszik a szövetet, plusz blokkolják a chakrafolyamatokat minden és mindenki számára, akire kiterjed. A szövet, melybe pedig a pecsét beleivódik, a tinta belekúszik, az áldozat testére van tekeredve, így hatásilag olyan, mintha magára a testre tetted volna, ami mielőtt kérdeznétek, sajnos lehetetlen. Egyszerűen élő, -az aktiválótól különböző- chakrában gazdag szöveten nem aktiválódik a technika. S igaz, a fa élő, mégis alkalmas, ugyanis a fáknak ha van is chakrája minimális. Így ha egy élő fa belsejében megbúvó ellenséget akartok kevésbé veszélyessé tenni, rátehetitek a fára és ezzel blokkolhatjátok a kifelé irányuló chakra használatukat. Illetve a Shodaime Hokage is képes lett volna a fából alkotott lekötésén alkalmazni. Egy szó mint száz, mutatom hogy is kell csinálni, hogy akkor se legyen baj ha nem rendelkeztek dotonnal, vagy nem vagytok képesek a homok irányítására, s csupán egy tekercsnyi szövet áll rendelkezésetekre.- Lendítette meg tekercsét.
A szövet letekeredett, s egyenesen a bábút vette célba, melyre villámgyorsan rácsavarta magát, végén a pecsétcetlivel pedig egyből le is zárta azt. Eztán besorakoztatott minket egy-egy gyakorlóbábúhoz, s intett, jelezve az egyéni munka kezdetét. Ahogy az azt megelőző nap, úgy most is folyamatosan ellenőrizte, megfigyelte a fejlődést vagy épp stagnálást, melyet produkáltunk, mi tanulók, néhol elismerően bólogatva, néhol pedig rosszallóan fejet csóválva. Ugyan tudtam jól, egyszerű műveletről van szó, a testen kívüli, tárgyakban való chakrairányítás egyik alaptechnikájához hasonlította a férfi, s nem volt ördöngösség rájönni, hogy ténylegesen nincs többről szó, mint a drótcsévélő alkalmazásának egy jóval nagyobb felületű és tömegű tárgyon. Ez a különbség viszont még nem volt oly mértékű, hogy lehetetlenné, vagy sokkal nehezebbé tegye, volt is olyan, akinek egyből ment szinte, ám én magam ezelőtt sosem alkalmaztam hasonló technikát. Igaz, a Ja no Kuchit ismertem már, és a Hebi no Kent is kifejlesztettem, azok teljesen más témák voltak. Ott a vizet kellett irányítani, melynek összeállításához, vagy rosszabb esetben megteremtéséhez, telítve kellett legyen a chakrámmal, így egyszerűbbé téve az irányítást. Továbbá nem elhanyagolható, hogy az elemi manipulációra alapul, nem pedig egy olyan tárgy mozgatására, amelyben nincs jelen chakra. Kihívásként tekintve hát feladatomra, elkezdtem a próbálkozások sorozatát.
Lefejtettem a tekercset, s egy erőteljes lökéssel útjára indítottam, majd a chakrámat köré vezetve próbáltam irányítani, ám ez olyannyira sikertelennek bizonyult, hogy még a bábúig sem ért el az anyag. 
~Végül is... újabb mérföldkő, újabb nehézségek...~Kezdtem mantrázni, ahogy sikertelenség követett sikertelenséget, s a fejlődés órák alatt is csupán milliméternyi távolságokban volt mérhető. 
Egyszer csak azon kaptam magam, hogy délutánra járt, s ismét szólt a szünet jelzésére hivatott sípszó.
-Ma se veszed ki a szünetet?- Csapta meg fülem a már ismerősnek mondható hang, a maga visszafogottan halk ám kellően érthető hangerejével.
-Olyasmi... órák óta próbálom, de semmi eredmény. Egyszerűen érzem, hogy valamit rosszul csinálok, csak nem tudom mit.- Ültem le a fűre enyhe sóhajjal. 
A lány szigorú tekintettel összehúzta szemeit, mint aki feszülten gondolkodik valamiféle megoldáson, pár pillanatnyi csönd után aztán megszólalt.
-Csináld újra.-
-Mert most...?-
-Csak csináld újra.- Fejezte ki egyértelműen követelését.
Ennek eleget téve feltápászkodtam, megfogtam a tekercset, s megindítottam útján, chakrámmal próbálva támogatni, ám ugyanaz lett az eredmény, mint legutóbb. Még a cél elérése előtt a földre esett, s azzal együtt mintha az addigra amúgy is kevés önbizalmam egy újabb apró darabját rántotta volna magával a porba. Panaszos tekintettel fordultam vissza a lányhoz, ám hamar kikerekedett pillantás lett abból. Világos szemei körül erek dudorodtak, melyek egy pillanatnyi rémületet, majd csodálatot váltottak ki.
-A tekercs köré próbálod irányítani a chakrád, azon az alapon, hogy ha azt mozgatod, akkor a tekercs is mozog. Viszont nem vagy képes annyi chakrát olyan messzire elnyújtani, hogy az megtartsa.-Hunyta le szemeit, míg az erek visszahúzódtak, majd korábbi, visszafogott tekintetét elővéve folytatta. -Azonban egyszerűbben is lehetne csinálni, nagyobb sikert aratva.-
-Egyszerűbben? Hogy érted?- Csillant fel szemem, miközben önkéntelenül is megragadtam vállait izgatottságomban.
-Hát.. említetted, hogy suiton beállítottságú vagy.- Söpörte le kezeim az enyhén zavarba jött lány. -Egy suiton technikánál a chakrád a technika alkotója és mozgatója. Itt ez lehetetlen, hiszen a tekercs nem a te chakrádból készült...-
-Viszont... Viszont ha bele engedném ahelyett, hogy köré próbálnám terjeszteni, hasonló módszerrel megpróbálhatnám megoldani, igaz?- Értettem meg a gondolatot.
A Hyuuga erre egy néma, ám sokat mondó bólintással válaszolt. Szégyentől vöröslő fejjel kezdtem bele eképpen a gyakorlásba, miközben értetlenkedtem...
-Miért nem gondoltam én erre eddig?!-
Már az első próbával érezhető volt a javulás. A tekercset irányítva nem hogy elértem a bábút, ám még valamelyest rá is tekeredett, ha közel sem annyira, amennyire az elfogadható lett volna. Eztán órák gyakorlása következett ismét, ám éreztem, hogy ezúttal már a jó nyomon haladok, s látszott is a javulás. Egyre feljebb és feljebb kúszott a szövet, folyamatosan nagyobb területet befedve a bábúból, s napnyugta előtt egy órával sikerült is végül a művelet. Odahívtam az épp pihenőidőt tartó Naoki-senpait, majd bemutattam a technikát. Megindítottam a chakrámmal telített tekercset, rácsavartam a célpontra tetőtől talpig, majd egy egyszerű mozdulattal rádobtam a cetlit, a jelek szétáramlottak rajta, ezzel teljesen elzárva tartalmát.
-Na erről van szó, látod? Megy ez, csak akarni kell. Szép munka! Most pedig... szedd le a pecsétet és mehetsz is.- Vágta rá vigyorogva.
Eztán rájöttem, hogy igazándiból ez egy ezidáig nem említett harmadik lépcsőfok volt, mivel az, hogy leszedjem konkrétan a pecsét feltörését és hatástalanítását jelentette. Ugyan alig egy fél órába tellett, megküzdöttem vele, nem volt egyszerű még akkor sem, ha én alkottam a pecsétet. Viszont ennél a pontnál megértettem, miért is nem elég az, ha egy pecsétet csak megtanul használni valaki, s miért is szükséges az, hogy megértse, hogy ha szükséges, fel tudja oldani...


  Akárhogy is, a sikerrel zárt tanulás után tisztelettel elköszöntem tanáromtól, otthagyva még jó pár tanulótársam. Felügyelőmmel kivettük a ki nem vett szünetet, majd visszamentem a szállásra, készen a másnapi indulásra. Elköszönésnél megígértem, hogy segítségét viszonozom valamikor, ő pedig a lelkemre kötötte, hogy betartom az ígéretet. Elég vegyes érzelmeim voltak a szállón ücsörögve. Részben talán kezdtem megkedvelni konohát, részben ugyanezért bűntudatot éreztem. Nem véltem helyesnek, hisz ha azt vesszük... a tűz szövetsége mégiscsak a szülőföldem ellensége... vagy mégse?
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Meitsugawa Shori Szer. Okt. 24 2018, 10:59

// Aokaze Atsushi- Tanulás: Suiton- Suijinheki//

Nem sokáig volt alkalmam bámészkodni és lustlákodni ugyanis mesterem pár másodpercen belül meg is érkezett. Annak rendje és módja szerint üdvözöltük egymást majd a kiképzőterep közepe felé haladt, közben elmagyarázta az itt létünk miértjét. Csendesen végig hallgattam. Valójában mint egy kis gyerek, úgy örültem legbelül.
*Ez az! M
ég egy technikát meg tudok tanulni! Ráadásul a Nidaime örökségéhez tartozik! Király! Alig várom, hogy elérjünk a legközelebbi tóhoz*
Gondolataimban a sz
ünetet nem más indokolta mint a körülöttünk lévő, bármiféle vízfelület mentes terület. Aztán a sensei említette, hogy meglévő víz nélkül fogjuk végrehajtani a technikát, majd be is mutatta hogyan kell azt. Eleinte könnyűnek gondoltam, hiszen már sajátítottam el olyan jutsukat amelyek meglévő vízmennyiség nélkül létrehozhatóak.
* Ha jobban
átgondolom nem lehet nehéz. Csak a tenketsu pontokon keresztül kell áramoltatni a chakrámat aztán a Suiton természeténél fogva vizzé alakítani. *
H
átat fordítottam a cölöpön ülő tanítómnak, majd nekifogtam a technika első fázisának. Kezeimet magam elé rakva a kígyó kézjelet formáztam meg; arra számítva, hogy segít a koncentrálásban. Éreztem ahogy bizonyos mennyiségű chakra elkezd áramolni a testem középpontjából és egyenesen felfelé kezd haladni. Ekkor kinyitottam a számat és a tenketsu pontok segítségével a belső energiámat vízzé alakítottam. Azonban a hirtelenkedésemnek köszönhetően egy kisebb vízadag tovább repült a levegőben majd földet ért. Az eredményben két másik technika részleteit véltem felfedezni, az egyik a Mizu no Kenjuu a másik pedig a Mizurappa volt. Első próbálkozásnak elég szánalmasnak találtam, hogy csak ennyi sikerült. Viszont az ember a hibáiból tanul, így ahelyett hogy megint nekiugrottam volna az alapnak elkezdtem magamban mérlegelni.
*Kaliber
ét tekintve nem egyszerű jutsu, folyamatosan fennt kell tartani egy megfelelő vízmennyiséget. A Mizu no Kenjuu-nál a mennyiség elég nagy volt és sűríteni kellett, valamint hirtelen,lövedékként "elköpni". Ha a Mizurappa-t veszem alapul, akkor fontos hogy fenntartsam az áramlást. A sűrűség nem számít itt, a fenntartás és a mennyiség azonban jelentős. Na akkor próbáljuk meg újra. *
Ahogy az előző alkalomn
ál is, itt is ugyanazt a procedúrát hajtottam végre. Kézjel megformálása után koncentráció, megfelelő chakramennyiség áramoltatása, tenketsu pontok segítségével vízzé alakítás. Most ahelyett, hogy továbbszáguldott volna a víztömeg tőlem egy-két méterre terült szét a földön. Nem tartottam fennt semmiféle áramlást csak a megfelelő chakramennyiséget igyekeztem eltalálni. Pár mély lélegzetvételnyi szünet után, annak rendje és módja szerint tovább folytattam a technika alapját. A megfelelő motiváció megvolt, így hát nem is volt kérdés, hogy folytatom-e a próbálkozásokat vagy sem.
*A mennyis
éggel még gondok vannak, ez így túl kevés. Több chakrát kell felhasználnom. Amíg ezt nem találom meg addig felesleges fenntartani. De érdemes azt is átgondolnom ,hogy a folyamatos áramoltatás közben végig igényelni fogja a chakrámat. Valószínűleg ezért akarta Daisuke, hogy meglévő víz nélkül tanuljam meg.*
Lehunytam a szemeimet
és ahogy ezidáig is elkezdtem a belső energiámat a testem középpontjából felfelé áramoltatni. Már-már rutin módszer szerint alakítottam vizzé az adott mennyiséget, ezúttal azonban folyamatosan áramoltattam a chakrát és próbáltam visszatartani attól, hogy a víztömeg előre lökődjön. A fejemben pedig mindvégig egy kép lengett önmagamról ahogy a folyadékot kifújva egy önmagába forduló hullámsorozatot hozok létre, spirálisan áramló chakra segítségével. Szemeim kinyitva egy kellemes látvány tárult elém. Egy össze-vissza kavargó víztömeg "állt" előttem körülbelül egy méter távolságra. A haladás jeleit véltem felfedezni magamon, úgy hogy a higgadtságom továbbra is megmaradt. Lassan és folyamatosan megszüntettem a chakra áramlást a tenketsu pontokon így a technika kezdetleges formája is enyhén megszűnt. Vettem pár mély levegőt és elkezdtem mérlegelni.
*Ha t
úl közel jön létre majd a vízfal az egyáltalán nem lesz előnyös,főleg ha túl tudnak jutni vagy vágni rajta. Akkor csak egy veszélyes pazarlás lesz az eredmény, nem pedig egy Suijinheki. Három vagy öt méter már talán egy ideálisabb távolság lenne. Azon kívül, hogy nem tudnak közel férkőzni hozzám még a sugár tisztes távolságba is képes lenne hátralökni.*
R
övid eszmefuttatás után zokszó nélkül lendültem neki a technika alapkövének. Chakra áramoltatás majd átalakítás a tenketsuk segítségével, közbeni vizualizáció és kontroll. Ismét csak egy méterre jött tőlem létre az "áradat", látván ezt az orromon keresztül vettem egy nagy levegőt az orromon keresztül és intenzívebben kezdtem el kifújni a vizet, ezzel egyidőben több chakrát feccöltem bele a jutsu részébe. Így az lopva a távot tovább hömpölygött egészen öt méterig. Megtartottam még pár másodpercig aztán megszüntettem a chakra áramlását. Csak a nedves föld előttem bizonyította hogy víz érte és mekkora mértékben.
*
Úgy érzem ezzel meglennék, remélem Daisuke is így gondolja és további instrukciókat ad a technikával kapcsolatban.*
Tan
ítóm felé fordultam majd kérdően néztem rá, azután pár szót intéztem is hozzá.
- Sensei, mit gondolsz? Ez megfelelő volt eddig?-

Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Okt. 26 2018, 02:15

Zauki


A képzést külön kérésre lezárom. A megbeszéltek alapján külön jutalom nem jár a képzésen való csúszásért, azonban elolvasva az irományod, elfogadom mert mind terjedelmileg mind hosszúságilag elfogadható.
A technikát felírhatod.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Nov. 05 2018, 20:44

// Meitsugawa Shori - Tanulás: Suiton: Suijinheki //
 
Mestered némán figyelte bukásaid. Miért is szólt volna miattuk? Ez egy tanulás, amin ritka dolog, hogy valami elsőre sikerüljön, méghozzá jól. Abból a korból pedig már vélhetően kinőttél, hogy buzdításra legyen szükséged.  Amint befejezettnek tekinted az első lépést. Tanítód felé fordulsz és kikéred véleményét.
- Kezdetnek megteszi. Az idő múlásával, ha eleget használod úgyis nagyobb vízmennyiség létrehozására leszel képes.
Közben levetette magát a cölöpről, amin ült, és odasétált hozzád.
- Térjünk is rá a második fázisra! Vagyis a védelmet szolgáló fal megalkotására. Mindössze csak annyi a teendőd, hogy a vízsugarat középen kettéválasztod a chakrád segítségével, és félkör írben vezeted tovább a kettőt. - Közben a férfi kezeivel mutatja miként is kell mozognia a víznek. Ahogy összetett kezét tolja el mellkasától, majd szétvéve egy-egy hurokkal újra maga felé nem irányítja őket. - Ez így talán nem hangzik nehezen. De igenis az.  Ugyanis, ha nem jól választod szét, az egyik oldal lényegesen gyengébb lehet a másiknál, vagy kisebb területet fed le. Ha pedig rosszul méred fel a távolságot és túl messze hozod létre, nem biztos, hogy lesz elég ideje szétterjedni. Ez persze nem azt jelenti, hogy tőled egy méterre kell létrehoznod. Ugyanis akkor lehet, nem fed le akkora területet amekkorát szeretnél. Vagy a melletted állókat elsodorja az erőteljes vízáradat. Ezért én azt javaslom, tőled olyan 3-7 méter távolságra hozd létre. És a végére még egy kis segítség. A jutsut létrehozása közben végig vizualizáld, hogy halad a víz, és hogyan cselekszik.  Akár még jóval a vízsugár megjelenése előtt, a kézpecsétek formálása közben is elképzelheted előre a folyamatot. Később a harc hevében talán nem lesz ilyesmire időd, mert épp az ellentámadás gondolata fog a fejedben járni. De itt most nincs ilyen hátráltató tényező használd ki.
Ahogy befejezte vár egy kicsit van e kérdésed. Ha nincs, akkor lassan visszasétál a cölöpökhöz és nekidőlve figyeli  a technika elsajátítására tett újabb kísérleteid.
 
// Továbbra is legalább 1,5-2 oldal legyen a tanulás. Mivel ez a tanulás nehezebbik része, így a sikertelen próbálkozások számát megemelem egyel. Vagyis az 5-re sikerül.  //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Nara Rika Hétf. Jan. 14 2019, 20:05

Egy üzenet várta Rikát a mai reggelen. Hosszú idő után, úgy tűnik, hogy végre új csapatba osztották a lányt. Mióta a kórházból kikerült, nem sok dolga volt, tekintve, hogy geninként egyedül nem túl sok feladat akadt a számára. Most azonban úgy tűnik, hogy visszatérhet a shinobik csodálatos világába. Az üzenet eléggé semmitmondó volt, mindössze a helyszín és időpont volt meghatározva. Rika összepakolta a szükséges felszerelését, aminek természetesen elengedhetetlen része volt kedvenc plüss nyula is. Amint minden megvolt, rögtön útnak is indul. A kiképzőterep egy jó 15 perc sétára volt a háztól. Útközben kedvenc dalait dúdolgatta. Hamarosan meg is érkezett. Jól ismerte már ezt a helyet, nem először járt itt. Kissé nosztalgikus volt, azonban Rika nem az a fajta, aki a múlton mereng. Ahogy körbenézett, láthatóan egyedül volt. Kissé meglepő volt, mivel legtöbb esetben a lány volt az, aki utolsónak érkezett. Jobb dolog híján, az egyik fa törzsének támaszkodott, majd Nyuszi úrral kezdett játszani. Ha nem lógott volna a nyakában a Konohai fejpánt, nagy eséllyel senki se mondta volna meg, hogy a lány ninja.
Nara Rika
Nara Rika
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Aburame Shui Csüt. Jan. 17 2019, 00:43

[Elmebeteg csipetcsapat Very Happy ]

Olyan vagyok, akár a negyvennapos esős idő, olyan zord ábrázattal közeledek a kiképzőterepek felé. Hiába kellene örömteli eseménynek lennie, hogy csapatba kerülök, jelenleg nem tudom értékelni, mert életem legpocsékabb reggelén vagyok túl. 
Az egész valahol tegnap kezdődött, mikor megkaptam az üzenetet Shirogane bátyámon keresztül, hogy ma jelenésem lesz. Izgatottság járt át. Mondhatni madarat lehetett volna velem fogatni - utóbb már azért, mert sikítófrászt kaptam az izgatottságom miatt élénkebbé váló rovarjaimtól, akik murisnak tartották, hogy zizegjenek a bőröm alatt, és ki is kukucskáljanak. Zaklatott lefekvésem után zaklatott éjszaka következett, életemben nem álmodtam még ilyen borzalmasat. Amikor a hegy méretű csótány is megjelent, akkor már zokogva pattantam ki az ágyból, hogy aztán Mamoru - legidősebb bátyám - mellé bújva szunnyadjak valamennyit. 
Sosem gondoltam, hogy ez lesz életem legrosszabb döntése. Az "hagyján", hogy arra ébredtem, hogy Yoroi -  a terápiás bogaram -  belemászott a számba, amitől konstans hányingerem van és még most is remegek, ha visszagondolok, de ráadásul Shirogane és Kouni előzékenyen egész rovarfelhővel rontottak Mamoru szobájába, ahogy az éktelen, üveghangú sikoltozásom felverte a házat. Elájulva bevertem a fejem, ami miatt ordenáré púp nőtt a homlokomra, mintha egy elcseszett, félrecsúszott szarvú unikornis lennék, s még egy nyomorék terápiás jellegű csokira vagy sütire se volt lehetőségem, mert apám, az én drága, jó édesapám felzabálta az összeset! Az összeset! Hát hogy lehet ilyen kegyetlenül elbánni velem?! 
Mikor a kiképzőterepre érek, még bőven dúlok-fúlok-reszketek és zaklatottan kémlelek összevissza, sikerült-e leráznom Yoroit, miközben fennhangon szitkozódva morgok - mert hiába nézelődök körbe többször is, annyira el vagyok foglalva a dilis rokonomtól kapott dilis bogár lefülelésének kísérletével, ha esetleg mégis utánam lógott valahogy, hiába zárattam be Mamoruval egy dobozba, hogy fel sem tűnik, hogy nem vagyok egyedül.

Aburame Shui
Aburame Shui
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Tartózkodási hely : Káosz kapui :]


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Samidare Miyako Csüt. Jan. 17 2019, 23:49

[Elmebeteg csipetcsapat]


Ma is úgy ébredtem, mint ahogy általában. Fáradtan, és nyúzottan. Percekig csukott szemmel sétáltam a lakásban, néha nyitottam csak ki az egyiket, hogy lássam, jó irányba tartok-e. Tegnap este sokáig olvastam, mert nem tudtam elaludni. Már egy hete lezajlott a geninvizsga, de még mindig nem kaptam semmi értesítést. Az ablakon kibámulva már több, egykori társamat láttam csapatokba verődve egy sensei kíséretében, a városban sétálni. Úgy tűnik, én maradtam csak ki. Legalább is eddig. Ugyanis a postaládámban találtam egy igen lakonikus üzenetet. Csak időpont és helyszín volt rajta. Egyből görcsbe rándult a gyomrom. Remélem, olyanokat kapok csapattársnak, akiket már látásból ismerek, és megfigyelhettem a viselkedésüket. Bajban leszek, ha idegenekkel kell ismerkednem. Gyorsan összekészítettem a dolgaimat, felkaptam magamra a legfelső ruhámat, megigazítottam a hajamat, felkötöttem a fejpántomat, elraktam a kártyáimat, majd indultam is. A kiképzőterepen, ahova mennem kellett, csak két vadidegen lány volt, amikor megérkeztem. Nem, ők biztosan nem azért vannak itt, mint én, próbáltam magam nyugtatni, és leültem egy tőlük messzebb lévő fához. Ott vártam, mi fog történni.
Samidare Miyako
Samidare Miyako

Elosztható Taijutsu Pontok : 12


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 110

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Kitsune Haruka Csüt. Jan. 24 2019, 20:19

[Elmebeteg csipetcsapat   ]


Végül mindannyian megérkeztetek a megadott helyszínre, s bár egymástól elkülönülve, vagy éppen önmagatokkal vívódva vártatok valami ismeretlenre... 


Rika: Amennyiben játék közben figyelmed képes elkalandozni, talán észre sem veszed, hogy egy árnyék jelenik meg a fa ágas bogas lombjai között, melynek törzsén megtelepedtél, majd egyetlen hajszál hullik alá a fáról, mely hosszú barna hajú tulajdonosról árulkodik, s szinte pont a nyuszikád fején igyekszik landolni, miközben lassan úszik lefelé a levegő apró rései között. 
Amennyiben észrevetted az árnyékot, talán hamarabb is feleszmélsz a lányra, ki kiugrik a feletted elterülő lombokból, s tőled elég távol landol, egy fa tövében, hol nem látsz mást, de valószínűleg lesz ott még valaki.  ( Közelebb sietsz majd a folytatást , kicsikét lejjebb találod. )


Shui: Amennyiben morgásod közepette, zaklatottságodba bonyolódva mégis kiszúrod Rika-t talán láthatod, miközben a nap, mely eddig rávetette fényét elhalványul, s egy ismeretlen shinobinak tűnő személy jelenik meg a fa lombjai között, mely alatt a fiatal lány játszadozik. ( Amennyiben nem veszed észre, s nem figyelsz fel rá, s továbbra is elveszel önmagadban, hagyd ezt figyelmen kívül az előzőket kérlek, ha észre vetted, hozzáfűzheted a következőhöz. )
Azt viszont akár észre is veheted, hogy kicsit később egy ismeretlen fiatal nő ugrik elő egy közeli fa, egész pontosan arról a fáról, mely alatt Rika üldögél, s akár követheted is szemeddel, miközben egy távoli fa előtt landol, s mintha lenne ott valaki más is, ám nem látod tisztán.  ( Közelebb sietsz, majd a folytatást kicsit lejjebb találod. )


Miyako: A két számodra ismeretlen lánytól kissé messzebb ülsz, így nem figyelsz fel semmire, amit ők talán láthatnak. Amennyiben a földet kémleled magad előtt, egy hirtelen kúszó árnyékot látsz, mintha valaki a magasban repülne, egy hatalmas ugrással, majd két láb érkezik meg eléd, s feltekintve egy vékony magad barna hajú lány tekint le rád, kék csillogó szemekkel, melyek szinte égetve mérnek végig. Amennyiben nem a földet kémleled, inkább az eget, látod előugrani őt egy kicsit távolabbi fa lombjai közül, miközben szinte eléd érkezik, kissé talán meg is rémülsz. ( A folytatás lejjebb. )


Kiképzőterepek - Page 6 Kassho10



Közös: 
A lány még mindig önmaga elé tekint, majd hosszas méregetés után megszólal. 
- Samidare Miyako ? - Ejtette ki neved kissé kérdően, miközben tekintete lassan az egyre közelebb érő, két hölgyeményre vetült. 
- Aburame Shui ? - Folytatta szavait, miközben végig mért téged is, tetőtöl talpig átfutott szemeivel, melyek lány patakként folytak tovább a harmadik lánykára. 
-Nara Rika ? - Folytatta, majd persze te következtél a sorban, mely így lassan véget ért. 
A lány hátrálni kezdett, majd úgy helyezkedett el, hogy mindhármótoktól hasonló távolságra legyen, ha nem is éppen egyelőre. 
- Szóval ti lennétek? - Tette fel ismét a kérdést, mely lassan nyilvánvalóvá vált számára, akár válaszoltatok, akár nem. - Nos, én leszek a Sensei, aki tovább visz titeket az úton. - Fejezte be, majd végig tekintett rajtatok, s mintha kissé ideges lett volna. - Hehe... -Nevetett, miközben kissé megvakarta a fejét. - Tudjátok, ti vagytok az első csapatom. - Jelentette ki, idegeskedve. - Remélem jól kijövünk majd, a nevem Kasshoku Omora. - Mondta, majd furcsán mosolyodott, el, mintha még mindig a zavartság, s az idegesség vezérelné. De ha ennyire ideges, miért rendezett belépőt? 
- Meg is lenne az első küldetésünk, tudjátok egy közeli párfős településen kellene segédkeznünk. Legyen elég számotokra ennyi információ. - Piszkálta idegességében a fülében fityegő amulettet. - Induljunk is... - Mozdult előre, majd megtorpant egy pillanatra. - Oh, de mogorva vagyok, mielőtt elindulnánk, kérlek...mutatkozzatok be egymásnak, és persze nekem is. - Fejezte be szavait, mely rátok pillantott, s várta mondandótok. 
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Arashi Himiko Csüt. Jan. 31 2019, 21:30

// Maito Gai //

     A vekker rekedt visítással hasít a csendbe, én pedig ijedtemben lefordulok az ágyról. A fejem hangos koppanással a padlóhoz ütődik - Hogy az a… - rideg kegyetlenséggel űzve ki az álmot a szememből. Mindkét kezemet a tarkómra szorítva, térdeimet felhúzva ringatózom előre hátra, amíg a fájdalom tompa sajgássá nem enyhül, majd kábán felállok.
     Hány óra van? – nyöszörög panaszosan a kis hang a fejemben, ahogy kibotorkálok a fürdőszobába, és a jéghideg víz alá nyomom az arcom. Nem kellemes – állapítom meg prüszkölve – de határozottan felébreszt. A mosdókagyló két oldalára támaszkodva a tükörbe nézek, és hosszan, mélyen felsóhajtok.
     A lánynak, aki visszanéz rám, kócos haja, kicserepesedett ajkai és hatalmas karikái vannak a szeme alatt – összességében elég szánalmas látványt nyújt.
     De szerencsére pont így érzem magam.
     Gyűrött hálóingem, a tarkómhoz tapadó tincsek, és egy kósza, kellemetlen érzés jelzi, hogy rémálmom volt, de az Istenért nem tudnám felidézni, mi is. Minél jobban erőlködöm, annál inkább elhalványul, ezért inkább felhagyok a próbálkozással. Nagyot ásítok, hátrasöpröm az arcomba lógó, nedves fürtöket, és a fogkefémért nyúlok.
     Nem aludtam túl sokat. Előző este elég későig edzettem; mit mondhatnék, utálom, ha fél kézzel elbánnak velem – szintkülönbség ide vagy oda. Ráadásul, ha arra gondolok, egész délután hajolgattam, és szedegettem a semmit, még mindig belevörösödöm. Szóval igen, nem lennék annak a szegény, ártatlan fának a helyében, elég erős ütéseket kapott tegnap. (Lenézek, és megmozgatom az ujjaim: azért rajtam is maradtak nyomai.)
     Kifésülöm, és egy hosszú copfba fonom a hajam, majd visszasétálok a szobámba, a szerkényhez. Nincs sok ruhám – amíg utaztam, csak nyűg lett volna, a faluban nem tudtam hozzájutni (és amúgy sem érdekelte a kutyát sem), most pedig nem igazán telik rá… Ahogy fölveszem a fölsőm, és a tükörbe pillantok, szórakozottan végigsimítok a hátán. Már-már zavar az egyszerűsége… annak idején édesanyám mindig tett róla, hogy legalább az egyik ruhadarabunkon látható legyen a klán szimbóluma. Mennyi erőfeszítésembe került mindig eltakarni…
     Megrázom a fejem. A konyhán áthaladva fölkapok egy almát, és kifelé indulok. A hűtő előtt megtorpanok egy pillanatra: az ajtón egy új cetli díszeleg. Leveszem, hogy közelebbről is szemügyre vehessem. Csupán néhány sor:
                „Küldetésre mentem, legkorábban 5 nap múlva jövök. Ha sokkal tovább maradnék, valószínűleg meghaltam, vagy dezertáltam. Ne keress
                Sayumi
                Ui. Ha már az éjszaka közepén jössz haza, olyan iszonyatosan nehéz lenne használni a képesítésedet és nem úgy berontani, mint elefánt 
                a porcelánboltba? Utálok veled lakni. Kérem vissza Makoto-t”
     Elvigyorodom, és jóízűen beleharapok a gyümölcsbe. „Áh, a jó öreg Sayumi” – gondolom, ahogy bezárom az ajtót, és lerobogok a lépcsőkön. Makoto lakótársa volt, de a háború után elválltak útjaik – mondjuk úgy, hogy egyiküknek komoly problémái akadtak a lépcsőkkel… Lényeg, ami lényeg, ő elég nehezen fizette egyedül a lakbért, nekem tető kellett a fejem felé, a barátnőm lakása pedig túl kicsi volt két embernek. (Na, nem mintha nem ott lógnék azóta is állandóan.)
     Már pont kezdeném egészen jól érezni magam, aztán eszembe jut ébrenlétem valódi célja, és kelletlenül a kiképzőterepek felé veszem az irányt.
     „Legalább nem fogok elkésni” – állapítom meg az órámra pillantva. Valahogy nem nagyon lelkesedem a találkozásért. A "csapattal".
     Csapat? Nem kell nekem csapat. Soha nem is kellett, soha nem is fog kelleni. Semmi baj a csapatmunkával, csak nem nekem való. Túl nagy felelősség. Annyival több emberre kell vigyázni.
     Legalább jófejek? Hátha azok. Hátha kedvesek, értelmesek, remek shinobik és remek emberek. Hátha jó élmény lesz velük együtt dolgozni.
     Álmodozz csak.
     Ahogy megérkezem a kiképzőterepre, ebbe a gondolatba kapaszkodom.
     Hátha jó élmény lesz velük együtt dolgozni.
     De ha nem, akkor is jó képet vágunk hozzá.
Arashi Himiko
Arashi Himiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 37


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 225

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Maito Gai Pént. Márc. 15 2019, 11:33

//Himiko//


Hangos koppanás a földön jelezi a szomszédoknak, hogy Ayako csapatának legfrissebb tagja bizony felébredt. Fájdalmasan sziszegve fetrengsz a földön, míg a fájdalom úgy ahogy tovaszáll, a vekker pedig hangos szimfóniával kíséri reggeli kálváriádat, míg le nem állítod.
Eljött hát a nagy nap. Megismerheted a csapatodat, ahova be lettél osztva. Akikkel talán évekre össze leszel zárva a nap ki tudja mekkora részében, s velük kell majd minden feladatodat elvégezned. Vajon rendesek lesznek e egyáltalán, merül fel benned a kérdés. A választ minden bizonnyal hamarosan megtudod. Még ha nem is várod túlságosan a választ.
Elvégezted reggeli rutinodat, majd a Kiképzőtér felé vetted az irányt. Bőven volt időd odaérni, így kényelmes tempóban haladtál célod felé Konoha ébredező utcáin. A Nap már elindult az égen, hogy beteljesítse teendőjét, s egy szép ívet írjon le odafönt. Meleg sugarai simogatták arcodat, s szárították fel az esti esőzés nyomait, amelyet talán észre sem vettél, mert olyan mélyen aludtál kimerítő edzésed után.
Lassan meg is érkeztél az üres Kiképzőtérre. Azt gondolhatná az ember, hogy ekkorra már összegyűlik legalább pár ember, hogy eddzen itt, mégis teljesen kihalt volt az egész. Lehetséges, hogy a konohai shinobik nem is olyanok, mint azt máshol hallani, hanem végtére is tök lusták, és csak folyton lazsálnak. Előfordulhat, mert húsz perc elteltével sem jelent meg senki.
Az óra lassan közelített kilenc felé, így már ideje volt, hogy legalább a csapatodból megjelenjen valaki. Hamarosan meg is láttál két embert a bejárat felől érkezni. Egy fiú és egy lány lépett be a fémrácsos kaput kinyitva, majd szemmel láthatóan végigmértek, majd elindultak feléd. A lány törte az utat feléd határozottan, mögötte pedig a zsebre vágott kezű fiú csoszogott. A lány nagyjából 15 éves lehetett, fehér és lila árnyalatú ruhákat viselt, hosszú, szintén lila haja pedig befonva lógott hátra derekáig. A fiú nagyjából 16-17 éves volt, vajszínű felsőben, s térdig érő sötét nadrágban trappolt feléd. Égbe meredő barna haja alatt unott tekintetét láthattad.
Így ért oda hozzád a két szerzet, s a lány mosolygós arccal üdvözölt.
 - Szia! Te vagy Himiko igaz? Én Korin vagyok! – nézett mosolygós tekintettel szemeidbe, majd kezet rázott veled – Ő pedig itt Yusuke mögöttem – mutatott maga mögé, ahol a fiú előhúzta jobb kezét a zsebéből, majd hanyagul intett egyet – Mindketten nagyon örülünk, hogy megismerhetünk. Végre teljes a csapat, hát nem izgalmas? – csillant fel a lány szeme.
 - Nem látom sehol Ayako Senseit… Vajon hol lehet? – kérdezte álmosan Yusuke.
 - Nem is nagy baj, hogy még nincs itt. Legalább addig nyugodtan beszélhetünk Himikoval. Mondd csak, te honnan valósi vagy? – szegezte neked a kérdést – Te se félj tőlünk kérdezni, nem harapunk... Kivéve talán Yusuke... – tette hozzá halkan.


//Ég a pofám a sok késés miatt. Kárpótlásul választhatsz kettő max C szintű technikát amihez van elég chakrád.//


A hozzászólást Maito Gai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2019, 20:45-kor.
Maito Gai
Maito Gai
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok :

Specializálódás : Szemöldök


Adatlap
Szint: S
Rang: Konoha Szépséges Fenevada
Chakraszint: Mit számít, ha kinyitom a 8. kaput?

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Arashi Himiko Csüt. Márc. 28 2019, 22:38

//Maito Gai//


    Nincs itt senki. Miért nincs itt senki? Lusta banda. Vagy rossz helyre jöttem?
    Körülnézek.
    Nem, határozottan a Kiképzőtereken vagyok. De nem kéne itt legalább pár embernek, jaj, nem is tudom, mondjuk edzenie?
    Az órámra pillantok, és megállapítom, hogy még bőven van időm kilencig. Legalább nem késtem el! Fontos az első benyomás. Leülök egy szimpatikus fa tövébe, és felhúzott térdeimre támasztom az állam. Csak várnom kell.
    Szép türelmesen.
    Egy percet.
    Kettőt.
    Tizenötöt.
    Húszat.
    Fenébe az első benyomással, kellett nekem ilyen korán jönni! Bezzeg mások ráérnek az utolsó pillanatban beesni.
    Ne stresszelj már ennyire! Mintha megint 12 éves lennél.
    Nagyot sóhajtok, és feltápászkodom. Akkor legalább kezdek magammal valami hasznosat. Legalább valaki használja ezt a szerencsétlen edzőhelyet.
    Mielőtt azonban bármibe is belekezdhetnék, csendes magányomat két alak zavarja meg.
    A csapatom. Elég egy gyors pillantás, hogy megállapítsam a legégetőbb információt, és választ kapjak a kérdésre, amely miatt tudat alatt talán a leginkább aggódtam: fiatalabbak nálam, igen, de nem sokkal. Csak egy pár év – a lány talán még annyival se. Határozottan megkönnyebbülök: nem két frissen végzett kis genin-palántával hozott össze a sors. Vagy a hokage, tudja a halál, ki intézte ezt a remek összeállítást.
    Ahogy azonban leplezetlenül végigmérnek – míg én csak egy futó pillantást engedélyeztem magamnak, az udvariasság szabályait figyelembe véve – már sokkal kevésbé nyeri el a tetszésem.
    Valami nem tetszik? Mit bámulsz?! – szeretném odaugatni, de rákényszerítem magam, hogy hallgassak; helyette önkéntelenül is összefonom a mellkasom előtt a karom.
    Ha ti így, én is így – döntöm el, és mire hozzám érnek, még néhány érdekes részletet megfigyelek rajtuk: kinézet, testtartás, arckifejezés.
    Konklúzió? A lány jobban tetszik.
    Mintha csak tovább szeretné erősíteni a szimpátiámat, ő lép hozzám, és mutatkozik be.
    (Kedvesen mosolyog. Vidám, és közvetlen. Kicsit talán Makotora emlékeztet – állapítom meg.)
    A fiú viszont egy beképzelt kis vakarcs.
    Zavarom dacára mosolyt erőltetek az arcomra, külön erőfeszítéssel, hogy én is minél barátságosabbnak tűnjek.
    - Nem is nagy baj, hogy még nincs itt. Legalább addig nyugodtan beszélhetünk Himikoval – mondja, én pedig felkészítem a legmegnyerőbb énemet,
    [van neked ilyen?]
    hogy kedélyesen elcseveghessek velük – esetleg néhány hasznosabb dolgot is megtudva – amíg a sensei  - sensei, de régen is volt – megérkezik.
    Aztán nekem szegezi az első kérdést, és a precíz mérnöki munkával felépített nyugodt kedvességem egy pillanat alatt összeomlik.
    - Mondd csak, te honnan valósi vagy?
    Tudják.
    Mi ez a kérdés? Kit érdekel? Mit érdekel? Mit tudsz? Mit mondjak? Mit vártok?
    Nem ezzel akartam kezdeni. Lényegtelen infó, nem? Ki honnan származik? Talán ez határoz meg minket?
    Hát nem kaphatok tiszta lapot, basszus?
    Ha nem akarod elárulni, csak hazudj valamit!
    Hazudjak? Mit hazudjak?!
    - Messziről – vágom oda, de alighogy kimondom, elszégyellem magam, amiért ilyen csúnyán lekevertem egy valószínűleg teljesen ártatlan kérdést.
    Talán ő sem itteni.
    - Konohán kívülről – teszem hozzá a lehető legkedvesebben, próbálva elvenni az előző élét.
    - Egy jóval kisebb faluból.
    Kérdezz te valamit! Tereld a témát!
    - Mi történt a harmadik társatokkal?
    Oh, Atyám. Mégis mi történt volna? Biztosan meghalt a háborúban, vagy hasonló depresszív történet. Bravó.
    Az egyik felem kétségbeesetten vágyik rá, hogy örökre elsüllyedjen, a másik viszont, valahol mélyen, roppant elégedett magával, és úgy gondolja, tökéletesen átadta az üzenetet: nem faggattok a származásomról, nem hozom szóba az elveszített társatokat.
    Hmm, nem.
    Ez a gondolat nagyon-nagyon mélyen van.
    Inkább süllyedjek csak el.
Arashi Himiko
Arashi Himiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 37


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 225

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Maito Gai Csüt. Május 30 2019, 20:44

- Hű de csípős valaki! – reagált Korin a válaszodra – Ha nem akarod elmondani hát nem kell. Én magam Getsugakure no Satoból vagyok valósi.
 - Én pedig Kumogakuréből jöttem – fűzte hozzá Yusuke.
 - Harmadik csapattagunk pedig ami azt illeti sosem volt. Körülbelül egy éve vártunk, hogy mellénk osszanak valakit… És te végre itt vagy! – ragyogott fel Korin tekintete – Most már teljes lesz a csapat, és ha minden igaz komolyabb küldetésekre is mehetünk majd! Olyan izgalmas, már nagyon kezdtem belefáradni a macskák kergetésébe, és a szemetes zsákok hordásába… - sóhajtott egyet.
 - Látom elkezdtetek összeismerkedni – szólalt meg egyszerre felettetek egy ismerős hang, ahol egy ágon a lábát lóbálva csücsült Ayako Sensei – Nagyon helyes, szükségetek lesz rá, amikor el kell kapnotok engem – villant arcára egy ördögi mosoly.
 - Hogy mi?! – hördült fel Yusuke, s Korin álla is leesett, miközben Ayako Sensei leugrott, s övtáskájából előhúzott egy darab, zsinegen csengőt.
 - Ugyan mindannyian Geninek vagytok már, de úgy gondoltam miért ne szórakozhatnánk egy kicsit? – lóbálta meg előttetek a csengettyűt – A cél, hogy elvegyétek tőlem ezt. Akinek ez sikerül, az kap tőlem egy személyre szabott meglepetést. Kezdhetjük? Persze, hogy kezdhetjük, most nincs kérdés – jelentette ki - Hajrá! – kiáltott, majd állt mozdulatlanul.
Mind Korin, mind pedig Yusuke habozott. Hát Himiko?
Maito Gai
Maito Gai
Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok :

Specializálódás : Szemöldök


Adatlap
Szint: S
Rang: Konoha Szépséges Fenevada
Chakraszint: Mit számít, ha kinyitom a 8. kaput?

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Hétf. Márc. 16 2020, 14:20

//Naito Kenji - Végtelen álca//

Már genin vagy. Igen, genin! Nem is más, ez nem kétség. A falu shinobija. Fontos része a körforgásnak. Vajon miféle feladatot kapsz majd elsőnek? Vajon, hogy és miként leszel a falu egy fontos tagja? 
Az utóbbi három napban nem volt túl sok feladatod. Mivel pihented ki a vizsgát? 
Az idő dél körül járhat. Napos, de nem túlzottan. Az utcán sétálsz, és egy ismerős alak jön veled szemben. Mayo-chan, ki is lenne más? Arcán hatalmas mosollyal indult meg feléd. 
-Kenji-kuuun! - rohant - hallottad a hírt? - arcáról levakarhatatlan volt a mosoly - Egy csapatban leszünk! Ma kaptuk meg a levelet.. csapata osztanak minket! Holnap... a négyes kiképzőterepen kell találkoznunk! Szerinted milyen sensei-t kapunk? És milyen másik csapattársat? 
[...]
Mayo-nak igaza volt. Mikor hazaértél otthon várt téged a hivatalos pecséttel ellátott levél. Holnap kezdődik genin léted első és legfontosabb napja. Miként készülsz fel? Miket viszel? Készen állsz...?


//A postot kérlek odáig írd, hogy megérkezel a kiképzőterepre. Mikor odaérsz Mayo már ott van, azonban más nincs.//

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Naito Kenji Kedd Márc. 24 2020, 19:56

//Hyuuga Hanabi – Végtelen álca//

Az elmúlt három napban nem csináltam különösebben semmit sem. Csak azokat az orvosi könyveket és jegyzeteket olvasgattam, amiket anya elém pakolt. Mondván, hogy Genin lettem, itt volt az ideje annak, hogy jobban belevessem magam a tanulásba. Köszi anya, én is nagyon imádlak. Persze a napi rutinfeladatok is megvoltak, mint az étkezés és az edzés. No meg a szomszédnak bevásárlás és emellé társult az is, hogy mikor fogom megkapni végre a levelet, hogy küldetésre hívnak. El nem tudtam képzelni, hogy mifélét fogok kapni… Na meg azt se tudom, hogy kapok egy társakat. Elvégre 16 fő ment át… az öt csapat, plusz egy fő. Lehet én leszek a kakukk tojás? Csak nem…
Épp az utcán sétáltam haza a boltból, és ugyanezeken a dolgokon gondolkodni, mikor ismerős arcot pillantottam meg. Mosolyogva ölelgettem meg Mayo-chant, és mikor elmondta, hogy milyen hírt hozott, majdnem eldobtam a szatyrokat is. – Micsoda? Komolyan? Még nem, de azonnal meg is lesem, ha hazaértem. –Mikor eljöttem otthonról, még semmilyen értesítésem nem volt. – Bízok abban, hogy minél normálisabbakat. Ott találkozunk majd! –Illetlenség volt magára hagyni, de nagyon izgatott voltam a hír hallatán. Gyorsan le is adtam a csomagomat és már rohantam is megnézni a levelet… a levelet, amely tényleg ott volt a konyhaasztalon. Izgatottan téptem fel a pecsétet és olvastam is a sorokat, aztán elújságoltam a szüleimnek is.

Az éjszaka az izgalom ellenére úgy aludtam, mint a bunda. Majdnem el is késtem, mert vissza kellett fordulnom a felszerelésemért is. Mindenem megvolt, mikor a kiképzőterepre értem. Ott csak Mayo-chant pillantottam meg, más nem is volt a közelben sem. Hmm, akkor csak nem késhettem el. Izgatottan sétáltam is oda a lányhoz és a szokott módon megöleltem. – Szia! A többiek? –Hátha ő tud valamit. – Szerinted mi lesz az első küldetésünk?
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Márc. 26 2020, 14:44

Mayo-can már a kiképzőterepen volt. Egy kőnek dőlve ácsorgott és a jobb felkarjára erősített fejpántot tisztogatta. Másabbnak tűnt, mint eddig. Nincs ruhája is szokatlan volt. A fekete shinobi nadrág felett egy vörös szoknyát viselt. Felsőjén pedig apró virágok voltak. Bár úgy tűnt az anyaga elég nyúlékony, akkor is... kicsit túl feltűnő. Ha kutakodsz egy kicsit az emlékeidben, egy érdekes dologra bukkanhatsz. A lány vezetékneve Ashia. A házatoktól nem messze pedig van egy varroda, aminek ugyanez a neve. Lehet, hogy a lány szüleié a hely és ők varrták a ruháját? Mindenesetre elég különös választás volt. Mayo-t ez azonban nem zavarta. Mosolyogva integetett feléd amikor meglátott. Pirospozsgás arcáról egyértelműen leolvashatóak voltak a boldogság jelei. Mikor odamentél hozzá, ő viszonozta az ölelésed. 
- Én már itt vagyok egy jó ideje - sóhajtott - de rajtad kívül egy teremtett lelket se láttam.. - mondta. 
Egy jó negyed óra is eltelt, mikor is a környéken furcsa zajt hallottatok. Paták kopogását. Farkasok vonyítását. Baglyok huhogását. Karmok csapódását. Szárnyak suhanását majd egy puffanást. Ha a hang irányába néztek, egy álmos tekintetű férfit láttok. Hosszú barna haja egy kontyban volt összefogva. Fekete szemei alatt hasonló színű fekete karikák ültek. Arca borostás volt, mégis ápolt hatást keltett. Egy kék inget viselt, azon pedig a Jounin mellényét. Bal combjára konoha fejpántja volt erősítve. A mellény alatt felsőjének ujjai fel voltak tűrve, így tökéletesen látszódott a bal karját végigölelő tetoválás. Valószínűleg feljebb a vállán is folytatódhatott, az azonban nem látszott. A nonfiguratív mintában elég sok minden rejlett. Magatamák, állati jelképek, tollak, karmok... sok minden és még több. A férfi, jobb kezében egy sötétkék pöttyös bögrét tartott. Abból gőz és kávé illata szállt fel. A férfi lassan belekortyolt italába, majd rátok emelte tekintetét. Arca barátságos volt, még így fáradtan is. 
- Mayo és Kenji.. ugye? - Pislogott jó laposakat és egy újabbat kortyolt. - Jó reggelt! - korty - Kicsit elaludtam - korty - Egy pillanat - És az utolsó kortyot is lehúzta. Majd bal karja fölé emelte a bögrét, az pedig egy puffanás keretében eltűnt. Szóval azok nem egyszerű tetoválások... pecsétek! A férfi szemei alól eltűntek a karikák. Arca kivilágosodott, szemei kinyíltak, hangja felélénkült. 
- Na szóval! Szervusztok! A nevem Genda Sukeyasu. Én leszek a mesteretek. Szólítsatok nyugodtan Yasu-senseinek. - mosolyodott el barátságosan - Harmadik csapattagot egyelőre nem kaptunk, azonban ne csüggedjetek, biztos érkezik majd valaki az idő folyamán. - majd így folytatta: - Kenji, ha jól tudom te a gyógyító jutsuk iránt érdeklődsz. Mayo, te pedig ha jól emlékszem szenzornak kezdtél el tanulni. - egy kicsit csöndbe maradt, elmélkedett - jó csapat lesz ez! - csapta össze mind a két tenyerét.- Mindenek előtt egy kis bemelegítés lesz.. lássuk miként reagáltok. Valahol a kiképzőterepen van egy sérült kisállat. Nem mondom meg mi és hol. Mayo keresd meg, Kenji te pedig gyógyítsd meg. Mind a kettőtöknek segíteni fogok, azonban ahányszor segítenem kell, annyiszor fogjuk újrajátszani, míg nem képesek lesztek rá teljesen egyedül is.. na rajta! - mondta, majd egy puffanás keretében egy szék jelent meg alatta, amire le is huppant és előre dőlve, meredten figyelt benneteket. Mayo becsukta a szemét és erős koncentrációba kezdett. Percekig így volt.. azonban...
- Yasu-sensei... én erre nem vagyok képes - sóhajtott. A sensei felállt. 
- Miért ne lennél? -nézett rá kérdőn. Hangja elkomolyodott - Csak azért nem megy mert elhiteted magaddal, hogy nem vagy rá képes. Most csukd be a szemed Mayo. - így történt - És érezd a területet. Érezd amint a chakrád belengi a teret és te mindent látsz és érzel. Keress egy élő pontot. Keresd csak... 
- Megvan! - kiáltott fel a lány és elindult egyenesen a kiképzőterep szélén lévő fához. Egy farkaskölyköt láttatok a fa alatt feküdni. Nyüszített és láthatólag el volt törve a hátsó lába. Kenji, most te jössz. Ahogy a sensei mondta... gyógyítsd meg. 


//Természetesen kérhetsz segítséget a sensei-től ^^ //

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Naito Kenji Hétf. Ápr. 13 2020, 11:39

A tegnapi naphoz képest más lett Mayo-chan. Kicsit zavarban is voltam mellette, de próbáltam ezt leplezni. Kifejezetten tetszett, de nem mondtam meg neki. Még az kellene, hogy lekeverjen itt egy pofont és pont erre lépjen be a harmadik csapattag vagy a sensei. Nem, inkább kutakodtam az emlékeim között, és beugrott, hogy egy hasonló nevű varroda van nem messze tőlünk, mint Mayo vezetékneve. Ennyire közel lettünk volna egymáshoz és még csak nem is tudtam róla? Hmm… tényleg nem figyeltem rá sajnos az évek során, de ennek már vége.
– Hát ez szomorú… –húztam el a szám kijelentése után. Jó volt nem utolsónak ideérni, de azért ennyit várakozni? Mindegy, biztosan oka volt az egésznek és ameddig nem időre ment ez az egész, addig nem zavart. Később talán fog, de ott még nem tartunk. Az idő telt, és különféle hangokat hallottam, mely beterítette a tájat. Összehúzott szemekkel próbáltam keresni a forrását. Egy férfit pillantottam meg, mikor a hang irányába fordultam. Megbillentett fejjel néztem végig rajta. Nem tűnt olyannak, mint aki ártani akarna, noha furcsa is lenne, ha a faluban tenné valaki. Jounin mellénye azt sugallotta, hogy ő lesz az, kit Sensei-nek hívhatunk majd, és ezt hamarosan meg is erősítette. Kérdésére bólintottam, aztán figyelmesen hallgattam a szavait, miközben végig mértem a karját. Érdekes motívumok, vajon van valami különleges jelentésük? Oh… pecsétek… hmm…
– Szóval kávé… –motyogtam halkan, de nem illetlenség miatt. Próbáltam megjegyezni, hogy mit is szerethet a tanár, vagy valami ha esetleg kedveskedni akarunk majd neki, vagy ha megint mosottrongy fejjel jön elénk. Hogy nem kaptunk harmadik tagot, meglepett… ahogyan az is, hogy Mayo szenzornak tanult. Most már tényleg jobb lesz, ha figyelek rá, mert egy csapat leszünk, akkor jó, ha tudjuk a másik képességeit is. – Öhm Sensei. Igaz, hogy a gyógyítás iránt érdeklődök, de nincs olyan technikám, amivel bármi eredményt el is tudnék érni. Csupán a Shindan nevű alap jutsu-t ismerem és bár sok könyvet olvasgattam, még nagyon az elején járok mindennek. –Jobbnak láttam, ha már most tisztázom a helyzetet. Mondjuk arról nem volt szó, hogyan gyógyítsam meg a sérültet, de nekem magától értetődő volt, hogy jutsu-val kellene. Amint ezzel megvoltunk, vártam a soromra. Mayo-chant figyeltem, ahogyan koncentrálni kezd, de kicsit később fel is adja azt. – Menni fog az, ügyes vagy! –Bátorítottam én is szavakkal, meg egy gyengéd vállpaskolással is. Mikor megtalálta a sérült állatot, követtem őt oda. Egy farkaskölyök volt, aki nyüszített a fájdalom miatt. Mintha csak újra játszódna a pár nappal ezelőtti dolog. Óvatosan közelítettem meg, nem akartam semmi ártó szándékot. – Nyugi kishaver, segíteni akarok. Nem lesz semmi baj, csak ne harapj meg, oké? –Hangom barátságos volt, amit mosollyal gazdagítottam meg. Amikor odaértem hozzá, észrevettem a törött lábát is. Na igen. Ez az, amit nem fogok tudni jutsu nélkül helyrehozni. Először is keresnék egy ágat, melyet ketté törve sínt készíthetek. Ha ezzel megvoltam, a tekercsemből a szanitéckészlethez nyúltam, abból pedig a gézhez. Ám mielőtt bármit is csinálnék, a chakram segítségével feltérképezném, hogy van-e olyan sérülése, amit szabad szemmel nem láthatok. A lábát mindenképpen sínbe helyezném és rögzíteném. Ha volt olyan sérülése, amit el tudtam látni még, akkor természetesen azokat is megcsinálnám, miután kitisztítottam azokat a chakrám segítségével. Ha megvolnék, a Sensei felé fordulnék az értékelés miatt.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Kedd Ápr. 21 2020, 15:46

Miután csapattársad fellelte a kisállatot te odasiettél. Mayo loholt utánad, senseietek pedig lomha léptekkel követett benneteket. Nem úgy tűnt, mint akinek nagyon sietős lenne a dolga. Mire odaért, te már a kis farkast nyugtattad. Végignézte amint sínbe helyezed a lábát és feltérképezed a további sebeit. Más baja nem volt... valószínűleg ezt is futkározás közben törhette el. Mikor végeztél és a férfi felé fordultál, ő egy mosollyal nyugtázta tetted. 
- Szép volt. - mondta nyugodt hangon - azonban ez még nem gyógyította meg, csupán rögzítette. Figyelj - mondta majd leült melléd törökülésbe és megsimogatta a kisállat buksiját - Szanitécnek készülsz. Vagyis gyógyítónak. Amint láttam már legalább egy technikát ismersz ezekből a körökből. Azonban fejlődnöd kell. A benned keringő chakra különleges erővel bír. Olyan sok dologra lehetsz képes vele. A jó szándék és a segítőkészség pedig a véredben van.. ez ránézésből megállapítható. Ne csak arra támaszkodj, amit biztosan meg tudsz tenni. Gondolj arra, amire képes lehetsz. Érezd ahogy a testedben kering a gyógyító chakra melegítő ereje. Gondold végig mit szeretnél tenni. És hidd el nekem... képes leszel rá. - mondta és megpaskolta a vállad - Irányítsd a gyógyító chakrád a tenyeredbe. Próbáld meg akár többször is. Hidd el, menni fog. Utána emeld a sérülés fölé a kezed, és tedd jó közel hozzá. Aztán irányítsd a lábába a chakrád. Tudd mit akarsz tenni. Képzeld el, ahogy a csontja összeforr. Ahogy a sejtek gyorsabban osztódnak. Ahogy segítesz rajta. Koncentrálj arra amit teszel és arra, amit tenni akarsz. És ne a félelem legyen benned, hogy elbukhatsz. Csak arra gondolj, hogy képes vagy rá. - Mondta majd felállt mellőled. - Gyerünk! - szólt, majd figyelte amit teszel. 
Mayo is leguggolt. Olyan távolságból figyelt, hogy ne zavarjon meg, még véletlen se. A te feladatod pedig adott volt. Meg tudod csinálni. 


//2. próbálkozásra már sikerül úgy a tenyeredbe irányítani a chakrád, hogy azt át is tudd vezetni. Utána 2-4 próbálkozás, míg érzed, hogy a chakrád átjutott a sérüléshez és munkálkodni kezd -vagyis sikerül a jutsu- utána 2-3 nekifutás mire sikeresen összeforr a seb. Kérlek a következő postodban írd le a tanulás menetét és, hogy mi játszódik le a karaktered fejében. Ha valamit nem értesz, nyugodtan kérdezz a sesei-től//

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Naito Kenji Szer. Május 20 2020, 18:42


Abban teljes mértékig biztos voltam, hogy sikerül majd sínbe tennem a farkas sérült lábát. Hiszen nem egy alkalommal csináltam már ilyesmit. Viszont, ahogyan azt a tanárom is kifejtette, ezzel nem gyógyítottam meg. Ez technika nélkül nem is fog menni, amit közöltem is a Sensei-el, de nem adhattam most fel. A férfi felé fordultam, és figyelmesen hallgattam minden egyes szavát. – Ohh… nem mertem kísérletezni soha, nehogy nagyobb bajt tegyek. Köszönöm az információkat –mosolyogva bólintottam. A vállpaskolás bátorságot adott, és ezzel megtelve ültem le a kis farkas mellé. Most egy kicsit irigyeltem Mayo-chant, hogy az ő feladata befejeződött, de biztos vagyok benne, hogy az ő edzése is piszok kemény lesz a későbbiekben. Én pedig mellette leszek, hogy támogassam pontosan úgy, ahogyan most Ő is itt van nekem. – Sajnálom kispajtás, hogy te leszel az áldozata a próbálkozásaimnak, de ígérem neked, hogy keményen fogok próbálkozni és meggyógyítalak, hogy újra futkározhass –intéztem szavaimat a sérült állat felé, mintha értené is, hogy mit mondok. Talán Jushi miatt gondolom azt, hogy képes rá ez a példány is, vagy nem tudom. Sose gondoltam volna, hogy találkozok beszélő farkassal, szóval már nem lepődnék meg, ha megszólalna.

A kis monológ után, lehunytam a szemeimet és a kos kézpecsétet formáltam meg kezeimmel. A koncentráláshoz egy nagyon is elengedhetetlen volt még számomra. Elcsendesítettem az elmémet és arra fókuszáltam, hogy a chakrám a tenyereimbe áramolnak, majd ott összpontosulnak. Próbáltam minden jó szándékomat belevezérelni, hogy a megfelelő zöldes aura kerítse be a kezeimet. Amint megfelelőnek éreztem az állapotot, kinyitottam a szemeimet, hogy lássam az eredményt. Egyelőre még csak halovány próbálgatás foszlányt véltem felfedezni, ezért jobban kezdtem koncentrálni a chakrámat. A zöld szín erősödni kezdett, ami mérhetetlen boldogsággal árasztott el. Már épp a sérülés fölé akartam helyezni a tenyereimet, mikor szertefoszlott a chakrám és már nem éreztem tovább ott, ahol kellett volna. Lesütöttem egy pillanatra a szemeimet, átgondolva az egész próbálkozás menetét. Éreztem, hogy végig áramol a testemben, a karjaimon át, egyenesen a tenyereimbe. Meg volt a szándék, az akarat és a melegség… Aztán rájöttem, hogy talán az lehetett a gond, hogy azonnal szétáramoltattam és nem fókuszáltam arra, hogy előbb összegyűjtsem, aztán áramoltassam szét.
Így hát a második próbálkozásomnál már másképpen cselekedtem. Újra alkottam a kos kézpecsétet, hogy segítsen a chakrám koncentrálásában. Most már jobban ment, de nem kapkodtam el semmit sem. Tudtam, hogy azzal csak rontanék a helyzeten és megint nem érném el a megfelelő állapotot. A gyorsaságon majd még dolgoznom kell, egyelőre az alap része se megy tökéletesen. A koncentráció közben kinyitottam a szemeimet, újra kinyújtottam a kezeimet és most a tenyereim közepére összpontosítottam. Igyekeztem minél több chakrát felhalmozni ott, hogy aztán fokozatosan áramoltassam a tenyerem többi pontjában. A zöld árnyalat, mely a gyógyító chakra jellegzetessége volt, az első próbálkozástól élénkebb volt. Ami pluszban még változás volt: stabilan meg tudtam tartani a chakrámat. Ezzel kész volt a bevezetés: a tárgyalás, azaz a nehezebb része csak most következett.

Stabilan tartottam a gyógyító chakrámat a tenyereimben. Ránéztem a sérült farkasra, és egy halovány mosolyt csaltam arcomra. Féltem, hogy nem fog sikerülni, de nem akartam ezt éreztetni a sérülttel. Aztán eszembe jutottak a szavak, melyeket újdonsült Sensei-em intézett felém. Muszáj volt kivernem a fejemből a negatív gondolatokat és csak arra koncentrálni, hogy begyógyítom a sebet és összerakom a csontot. Ameddig a saját fejemben is kételyek voltak, nem várhattam el magamtól, hogy enyhítsem a farkas fájdalmait. Vettem inkább egy mély levegőt, majd lassan közelítettem kezeimmel a sérüléshez. Éreztem a pulzáló chakra melegségét, magamban pedig azt a jó szándékot és erőt, mely segíthet… De ahogy a sebhez értem, nem éreztem semmi változást. Pedig elég közel vittem a chakrámat, már-már oly annyira, hogy a kezeim a sérüléshez értek. Nem adhattam fel most… és nem is tettem. Koncentráltam, ahogyan csak tudtam és ehhez le is hunytam a szemeimet.
~ Gyerünk Kenji, menni fog! A Sensei is megmondta, hogy mire kell odafigyelnem és azt is, hogy a véremben van a jó szándék és a segítőkészség. Ez most át kell adnom a chakrámba, és átvezetnem a sérüléshez. Ez így könnyen hangzik… ~Kivitelezni nehezebb volt. Elcsendesítettem az elmémet, és elképzeltem a végtagot, mely ellátásra szorult. Körvonalazódott a törött csont, illetve a seb, mely összevarrásra szorult. Nem a szó szoros értelmében, hanem a chakrámmal, de az a része még várhatott. Először azt kellett elérnem, hogy a pulzáló zöld tömeg átitassa a farkas lábát. Hozzáérni nem értem a testrészhez, csupán hajszálnyi választott el tőle, mint eddig. Szemeimet továbbra sem nyitottam ki a jobb koncentráció miatt. Chakrámat igyekeztem úgy irányítani, hogy átjárja a sérült testrészt. Lassan éreztem, hogy a próbálkozás sikerrel járt, ugyanis a chakrám továbbította számomra a szükséges információkat. Mosolyt csaltam az arcomra, de nem bíztam el magamat. Most jött az a rész, hogy információt adjak az energiáimnak. Még pedig azt, hogy dolgozzanak szépen. Elképzeltem, hogy a csont szép lassan kezd összeforrni. Vagyis elsőnek azt, hogy a törött részek összeillesztődnek, és ha volt szilánk esetleg, akkor azt a chakrám szépen odailleszti, ahova kell. Persze ez képzeletben jól működött, de sajnálatos módon nem éreztem azt, hogy ez a valóságban is működött volna. Sóhajtva húztam el a kezeimet a sérüléstől, és tartottam öt perc pihenőt. Talán az lehetett a gond, hogy gyorsan akartam elvégezni a gyógyítást, pedig még lassan sem ment ez a művelet. Feladásról viszont nem volt szó. A pihenő letelte után, újra nekiláttam a feladatnak.
Chakra a kézbe, pipa. Átvezetés a lábra, pipa. A szándék és az elképzelés, pipa. Csak valahogy nem tudtam rávenni a chakrámat, hogy csinálja azt, amit akarok. Egy-egy kezet képzeltem el vele, mely kinyúlt és a két csontot összeillesztette a törött végüknél. Fura lenne? Tudom, de másképp nem tudtam hogyan is kezdjek neki az egésznek. A lényeg, hogy éreztem azt, hogy valami megmozdult. Inkább nem nyitottam ki a szemeimet –mert időközben lecsuktam azokat–, mert féltem attól, hogy a külvilágból mozdult valami. Pedig az elmémet kiürítettem teljesen és csak arra koncentráltam, hogy a sikerrel járjak. ~ Ez sokkal nehezebb, mint hittem. A kis farkas csak a lábát törte el, de még ezzel sem tudok mit kezdeni… Itt még nem gond, de egy nagyobb, életmentő sérülésnél már nagyon is probléma az, ha nem vagyok képes ellátni a sérülést. Talán fel kellene adnom az orvosi pályát…? Nem! Biztos nem! Menni fog! ~Beleadtam apait-anyait! Aprón megráztam a fejemet, arcom elkomorodott, szemeim pedig kipattantak. Chakrám jobban kezdett pulzálni, ahogyan az esetlen farkasra figyeltem. Meg fogom gyógyítani, akármi is legyen. Talán ez az erő és lendület törhette meg a jeget, mert a chakrám olyan információkat kezdett áramoltatni, ami számomra is meglepő volt: a csont kezdett egymásba illeni és szép lassan a repedések is kezdtek összeforrni. Leírhatatlanul boldog voltam és ez a sikerélmény adott olyan lendületet, melyet most nem szabadott megszakítanom. Az idővel nem törődtem, a precíz gyógyítás most fontosabb volt számomra. Ezért sem tudtam, hogy mennyi kellett ahhoz, hogy összerakjam a csontot és egy ép legyen.
– Fhuuu… Ez nem könnyű meló. Úgy érzem magam, mint aki elhasználta a chakrája háromnegyed részét… –Homlokomat megtörölve pillantottam a Sensei-emre. Fontosnak tartottam megosztani ezt az információt, mert tudni akartam, hogy normális-e, hogy ennyi chakrát elhasználtam. Lehet, hogy egy kicsit túlzásba vittem a számot, és még vannak olyan rejtett tartalékjaim, amikről még magam sem tudtam. Bátorítóan mosolyogtam a kis farkasra is, sugallva neki azt, hogy beleadok mindent és hamar lezárom azt a sebet. A röpke öt perces pihenő után jöhetett a következő lépés: a seb lezárása. A chakra koncentrálása és átirányítása már gyerekkáték módon ment a jelen gyakorlatnál. Most azonban nem a csontot kellett támadnom a chakrámmal, hanem a sejteket kellett gyógyulásra és osztódásra bírnom. Először természetesen kitisztítottam a sebet a Kiyomaru segítségével. Amint ezzel megvoltam, újra információk és akaraterő átadás kellett a pulzáló energiatömegnek. Elsősorban az elhalt, megsérült sejtekkel akartam kezdeni valamit. Ezekbe igyekeztem életet lehelni. A fejemben lejátszódott, ahogyan újraélednek, majd a kelletténél gyorsabban kezdenek el szaporodni, hogy a társaikkal újra találkozhassanak és megvédhessék az idegeket, csontozatot. Persze képzeletben minden könnyebb, csak a chakrám nem akart még engedelmeskedni. Szinte már imádkoztam, hogy induljon meg a regenerálódás, ami sok-sok perc elteltével kezdődött meg. Halántékomon izzadságcseppek kezdtek el lefolyni, végig az arcomon, hogy állam vonalát gyöngyként elhagyva itassa meg a fűszálat, melyre lecseppent. Kezdtem fáradni, éreztem azt, hogy kezeim remegni kezdtek, ezért megszakítottam a technikát. Szaporábban vettem a levegőt, légzésem normalizálódása jelen pillanatban nem sikeredett. A sebre néztem közben, és halvány mosollyal nyugtáztam eredményem. Ugyan még nem volt kész, nem gyógyult be teljesen, de félig már megvolt. Chakrám fogytán volt, ám továbbra sem adtam fel. Egy utolsó nagy lendülettel akartam befejezni az egészet, ezért minden energiámat beleöltem a mozdulatomba. Minden erőmmel ösztökéltem a chakrámat, hogy kezdjenek el dolgozni a farkas sérülésén és szaporázzák meg a sejtek osztódását. Teljes mértékben az volt a fejemben, hogy percek múlva beforr a seb és az állat újult erővel szaladgálhat majd.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Vas. Jún. 07 2020, 13:04

Megküzdöttél a technikával, azt nem lehetett tagadni. Minden erőd beleadtad és mindent megtettél annak érdekében, hogy a kis állat újra lábra tudjon állni. A sensei pedig figyelt téged. Nézte a mozdulataid és mindazt amit tettél. Nem szólt bele, egészen addig amíg nem kérdeztél.
- Ilyen a tanulás, Kenji. Ez egy elég magas szintű technika. Bár azért annyi chakrát nem emészt fel, mint amennyit érzel. Talán kicsit sok volt egyszerre, d ne izgulj: legközelebb egyszerűbb lesz. Idővel pedig meg se érzed majd! - mondta, egy szelíd mosoly keretében.
A kisállat lassan abbahagyta a nyüszögést, amint érezte, fájdalmai egyre inkább múlnak. A hosszú próbálkozások végül eredménnyel zárultak! A farkas sebe szinte nyom nélkül eltűnt, téged pedig igazi büszkeség tölthetett el... megcsináltad! 
Mayo azonnal elmosolyodott és ujjongásba kezdett: 
- Nagyon ügyes voltál Kenji-kun! - mondta büszkén - Tudtam, hogy sikerülni fog! - majd odament és megsimogatta a kis állatot - elképesztően jó gyógyító leszel - mondta a lány.
A sensei megveregette a vállad. 
- Szép volt! Látod? Mondtam én, hogy menni fog. - mondta majd elgondolkodott - úgy érzem mindenki kellőképpen elfáradt, szóval menjünk, együnk! Meghívlak titeket ebédelni! - mondta mosolyogva, majd elindult a város felé. 
Ha még hátrapillantasz a kis farkasra, látod, hogy az egy puffanás keretében eltűnt. Ninjuu. 
[...]
Leültetek egy asztalhoz. Mindannyian kaptatok egy egy étlapot. A sensei egy nagyobb tál sushit rendelt, Mayo pedig egy pár onigirit. Te mit eszel?
Miközben várjátok az ételeteket, a sensei kezdett beszélgetésbe. 
- Nos, gyerekek... meséljetek magatokról. Mik a céljaitok? Milyenek vagytok úgy igazán? És meséljétek el a legfontosabb vagy legérdekesebb emlékeiteket... ismerkedjünk kicsit - mondta, majd először rád nézett. 


// A technikát felírhatod:
Shousen Jutsu // Misztikus Kéz Technika (Gyorsgyógyítás)

Kiképzőterepek - Page 6 9k=

Ezt a jutsut medikus Ninják szokták használni kisebb sebek, égési sérülések , és csonttörések gyógyítására. Voltaképpen az egyik legalapvetőbb Orvosi technika, amely a gyors sejtosztódást segíti elő.
Besorolás: B
Chakraszint:
 300//
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Meitsugawa Shori Hétf. Júl. 20 2020, 10:27

// Umino Iruka - Tanulás: Suiton- Suijinheki//

Mesterem a kérdés után elhagyta eddigi "pihenő" helyét és közelebb jött hozzám. Az eddig nyújtott teljesítményemet szolidan nyugtázta majd heves magyarázásba kezdett a technikát illetően. A figyelmem egy percre sem lankadt, amikor a fal megalkotásáról beszélt a szemeim a szétnyíló majd visszahúzódó tenyereit követték, eközben a fejemben folyamatosan az áramlás képe járt. A további tanácsait sem hagytam ennek ellenére figyelmen kívül. Amint befejezte a mondandóját, csak bólintottam egyet, jelezve hogy felfogtam az instrukciókat. De még mielőtt neki estem volna a további lépéseknek, át kellett gondolnom miként is cselekedtem az előzőekben és hogyan folytassam pontosan. 
* Mennyivel könnyebb lenne meglévő vízzel ezt megalkotni, de nem kellene ezen agyalnom. De mégiscsak észszerű egy ilyen jellegű technikát anélkül használni, nem támaszkodhatok mindig a területre. Ha nincs a közelben valami vízforrás akkor igencsak meg lennék lőve a jutsuim használatával. A Suiryuudan is igazán kimerítő lenne, talán még több hátránya is lenne mint előnye. Vissza térve az aktuális dologra, ha jól rémlik, Daisuke amikor megmutatta a technikát a tigris, a kígyó és ismét a tigris kézjelét mutogatta, először csak a vízsugár jelent meg, majd amikor elért a megfelelő távolságra, akkor vált ketté és formázott meg egy félkört. Az utolsó próbálkozásnál ehhez hasonlított az én módszerem is, először csak a sugarat hoztam létre majd azután növeltem a távolságot. A vizualizációnál nem jutottam még el sem a kettéválasztáshoz sem pedig a formázáshoz. Azt hiszem elég lesz lépésenként haladnom, amint megvan a megfelelő távolság csak szét kell választanom a vizet.* 
Gyors eszmefuttatásom után nekifogtam ismét a gyakorlásnak. Ahogy előzőekben is most is vettem egy mély levegőt és közben a víz áramlása járt a fejemben. Felgyűjtöttem a belső energiámat, majd tovább áramoltattam a levegő kifújásával és jól megszokott módszerrel vízzé alakítottam. Ahogy a víztömeg 5 méterig elért már a következő fázis képe lebegett az agyamban, ketté választani és félkörívet formálni. Arra eszméltem hogy nem magamat és a chakrám áramlását képzeltem a megszokottal ellentétben hanem a technika mozgását. A kígyó kézjelet megformázva próbáltam jobban összpontosítani a teendőmre. Azonban semmi más nem történt ,csak ami eddig. Kívülről úgy tűnhetett mintha nem értettem volna meg a feladatom, erről azonban egyáltalán nem volt szó. A megfelelő vízmennyiség és mozgás megteremtése érdekében történő chakrapazarlás visszaütött koncentráció hiány és enyhe fáradtság képében. Így hát ismételten megszüntettem a chakrám áramlását, ezzel egy időben az előttem lévő folyadéktömeg is lassacskán elillant. Az eddig szerzett tapasztalataim alapján rájöttem, hogy ez az állapot egy kidőlést fog eredményezni ha nem tartok egy kis szünetet a tréningben. A technika próbájának befejezte után pár lépést tettem a tanárom felé. 
- Daisuke-sensei, most egy kis pihenőre lenne szükségem ahhoz, hogy eredményesen tudjam folytatni a technika elsajátítását. Elszaladok a legközelebbi kúthoz, mindjárt visszajövök. - a jouninnak nem volt sok hozzáfűznivalója, egy bólintással jelezte,hogy rendben van a szándékom, tudja hogy nem fogok az edzés közben dezertálni. Ahogy azt mondtam is gyors léptekkel megindultam a célom felé. Odavezető utamon próbáltam minél inkább kifújni magam és regenerálódni. Amint a kúthoz értem, leguggoltam és megnyitottam azt; ittam egy kevés vizet és letöröltem a homlokomról az izzadtságot, valamint a csuklóim is megnedvesítettem. Pár percig még pazaroltam az ivóvizet, mert csak bámultam és méláztam. Az előzőekkel ellentétben nem fogott el ennél a technikánál annyira a negatív érzelmek áradata és ezt furcsálltam is. Ezeket a gondolatokat azonban hamar el kellett hesegetnem, hiszen sietős volt a dolgom, a mesterem várta a visszatértem. Most már egy kicsit felfrissülve nagyobb tempóra kapcsoltam visszafelé menet. Amikor visszaértem az „edzőterepemre”, pár pillantást vettem a jounin-ra, a maga nyugodtságávál tovább henyélt. Nem is igazán kellett mást tennie, hiszen rajtam volt a sor hogy cselekedjek, így hát ott folytattam a tanulást ,ahol abbahagytam. Az eddigiekkel ellentétben most a kézjelek megformázását hajtottam végre először, azután szem lehunyás majd mély lélegzetvétel. Ahogy eddig is, elkezdtem a testem középpontja felől áramoltatni a chakrám majd a tenketsu pontjaim segítségével vízzé alakítani és hirtelen kifújni. Egyáltalán nem volt jó döntés a hirtelenkedés. Nem mértem fel a technika távolságát, ezért az áramló víztömeg túl gyorsan és túl közel jött létre. Ennek következtében majdnem elsodortam saját magam, szerencsére hamar reagáltam rá és hátra ugrottam, mellyel egy időben az áramlást is megszüntettem. 
*Na ez veszélyes volt. Nem lehetek ilyen hülye, ráadásul még figyelmeztettek is erre az esetre. De nem baj, minden egyes hiba közelebb fog vinni a megoldáshoz. Ez határozottan még nem a megfelelő táv, inkább lassabban kell haladnom majd utána finomítani. Csak türelmesnek kell lennem és elégszer próbálkozni vele, menni fog ez végül. *
A kis „baleset”-ből gyorsan összeszedtem magam mentálisan, talán ez segített hogy immár teljes fókuszban legyek a technika tanulásának útján. Ahogy az előbb is; megformáztam a megfelelő kézjeleket melyeket ellestem, lehunytam a szemem majd jött a mély lélegzet. Ugyanazt próbáltam végrehajtani mint az előző alkalommal csak lassabban. Először csak három méterre terjesztettem ki a víztömeget majd szépen lassan lopta a távot és egy jó öt méter körül végül önmagából kifordulva kettévált. Lépésenként vizualizáltam mindent, ahogy csinálok és mint minden próbálkozásnál, ennél is megtekintettem a végeredményt. Ámbár most még nem haladtam tovább. Többet gondolkodtam mint cselekedtem. Leginkább azért, hogy a cselekvés ne legyen elkapkodva és elkerüljem a bakikat. Úgy tűnt kellő komolysággal sikerült hozzáállnom a technikához. 
*Ahogy mondta, talán a távolságban lesz a kulcs. Meg kell próbálnom belőni és ha megvan akkor csak a „rutint” végigcsinálni. Majd azután foglalkozok a tempójával, hogy kirobbanó legyen a technika. *
Jöhetett a következő próbálkozás, ennél is az erős vizualizációra hagyatkoztam; ámbár elég amatőrnek tűnhet egy ninja, aki szemét lehunyva használná a technikáját de jobb híjján ez is megtette. A Suijinheki alappillérére koncentráltam, az „én” teljesen eltűnt a tudatomban zajló képek egymásutánjából, csak a chakra a víz és a táv maradt. A tőlem hat méterre lévő földdarabot is immár víz borította, nem csak sima víz, hanem két külön irányba folyó, félkörívet formázó víz. Amely pár pillanaton belül el is oszlott.
*Rendben, a kettéválasztás sikerült. Pazarolni sem akarok ezért elég lesz ha csak rövid ideig tartom fönn a vizet, az alaki megformáltságra kell koncentrálnom most. De valahogy, nem az igazi még az egész. Mintha valami hiányozna belőle. Ami eddig elkerülte a figyelmem. Út közben úgy is ki fogom még deríteni. * 
Ismét nekiálltam a technikának a már megszokott módon és a műveletek közben a fejemben minden egyes lépés lepereg egy képként. Ahogyan a chakra spirálisan végig halad, vízzé alakul, eléri a megfelelő távolságot, ott pedig a talajhoz érve kettéválik és egy félkörben "falat képez"; ahogy eddig, önmagába fordulva és áramolva. Miután kinyitottam a szemem pontosan azt láttam amit szerettem volna. Habár a távolság épphogy elérte a hét métert attól függetlenül megjelent már két kisebb "ág" amelyek magasságban elérték a másfél métert és elsőre nem is tűntek rossznak. Eredményemet láttán lassan megszűntettem a chakra áramlását és hagytam hogy ez is tempósan eltűnjön. 
*Azért kíváncsi lennék,hogy milyen lenne ez a jutsu vízben kivitelezve. Vajon a második hokage is meglévő vízzel találta ki, vagy maga alkotta? Bár, amilyen zseni lehetett feltehetően az előbbi. Gondolom a Suiryuudan-t is hevesen végrehajtotta a szárazság közepén. * Majd egyszer csak kipattant a fejemből az isteni szikra. * Hevesen?...Ez az, rájöttem mi hiányzik. A chakrám természete! Ezt mindvégig elfelejtettem alkalmazni, amikor az előző jutsu-t tanultam is ez volt a kulcs. Hát persze! * 
Fejemben a korántsem nyugodtnak mondható chakratermészetem is hozzáadódott a képekhez. A vizualizáció többi része megfelelt az előzőnek ahogy a cselekedeteim is a szemlehunyást kivéve. Most a tekintetem egyenesen azt követte amit csinálok. Illetve a felismerés egy elég erős lendületet kölcsönzött. Elmutogattam a kézjeleket, a chakrám ismét a testem középpontja felől a megindítottam felfelé, majd a száj tenketsu pontjai segítségével vízzé alakítottam amit egészen kiterjesztettem öt méterig. Ott ahogy kellett ketté vált félkörívben és heves hullámzás kíséretében hirtelen a két vízfal is felemelkedett. Mind a kettő három méter magasra szökött fel. Még egy darabig megtartottam a már Suijinheki-nek nevezhető kreálmányom, hadd tajtékozzon. Aztán természetesen ezt is megszüntettem. Hirtelen még meglepődtem az eredményemen, de neki is álltam kielemezni. 
*Hát ez meglepően jó volt. Valószínűleg nem vesztettem el az energiát ennél a távolságnál és emiatt tudtam könnyebben megformázni. A sebességen még valószínűleg van mit csiszolnom, de nem volt rossz a lendület. Viszont addig amíg nem mondd rá a sensei valamit, nem kéne ennyire magabiztosnak lennem. *
Majd a jounin-ra tekintettem ismét, várva hogy megerősítsen a technika sikeres elsajátítását illetően vagy további tanácsokkal lát el, hogy mit rontottam el.
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Umino Iruka Csüt. Júl. 23 2020, 22:02

// Meitsugawa Shori - Tanulás: Suiton: Suijinheki //
 
// Az korábban félbeszakadt tanulás lemesélésére Jiraya adott engedélyt. //
 
Utolsó próbálkozásodat már Daisuke sem vette félvállról, nem mintha a többit nem kémlelte volna fél szemmel. Ahogy szádból a tiszta víz előtör sebesen haladt tovább a levegőben, néhány métert. Majd mintha egy láthatatlan falnak ütközött volna négy irányba továbbterjedve haladt. Bár ebből kettő elenyésző terjedelmű volt. Fölfelé és lefelé terjedt egy kicsit, lefelé annyit hogy a talajig elérjen, fölfelé pedig, hogy teljesen eltakarjon téged a túloldalról. Széltében viszont métereket haladt, létrehozva egy íves vízfalat. A végeredmény látványa után rövid ideig fenntartottad a jutsut, hogy senseied is biztosan lássa.
- Rendben, úgy látom készen állsz a tesztelésre!
Hallatszik Daisuke elismerő hangja hátad mögül, miközben kézzel felsegíti magát a földről, ahol egy gyakorlócölöp kellemes árnyékot vetett rá. Odasétált hozzád, hogy közelebbről is végigmérjen. Mivel azt mondta tesztelés lesz, valószínűleg azt méri fel szükséged van e pihenésre, vagy állóképességed kitart még egy rövid időre. Méricskélése közben elégedett, mosoly büszkélkedik arcán. Amint körbejárt, elkezd távolodni tőled. Bőven túlment már a hét méteren a maximális távolságon, ahol eddig létre hoztad a Suijinhekit. Nagyjából kilenc méternél fordult vissza irányodba.
- Nyugi, egy nem túl ártalmas fuuton technikát fogok bevetni ellened. Így, ha nem is sikerülne a jutsu létrehozása, vagy gyenge lenne, nem esik komolyabb bajod!
Ahogy befejezte, mondandóját elkezdett kézjeleket formázni, majd a sorozat befejeztével összecsapta tenyereit.
- Fuuton: Reppusho!(Szél elem: Erős Szélvihar Tenyér)
Még abban a pillanatban, ahogy összeértek volna kezei, egy taps formájában, erőteljes légáramlat indult meg feléd.
 
// A következő postod úgy záródjon, hogy a jutsut ugyan létrehoztad, olyan formában hogy a vízsugár elhagyta a szádat, de még nem formálódott meg a vízfal. Ennek sikere attól fog függeni, mikor kezded el létrehozni a jutsut. A post vége legyen lezáratlan. //
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Meitsugawa Shori Pént. Júl. 24 2020, 14:12

// Umino Iruka - Tanulás: Suiton- Suijinheki//


A technika létrehozása még hagyott némi kívánni valót maga után, négy irányban terjedt tovább. Melynek két alsó ága hanyagolható minőségű lett, a felsők viszont annál inkább tetszettek a tekintetemnek. Eltakarták az előttem lévő terepet pár méter szélesen. Miután hagytam elég időt a szemügyre vételezéshez, megszűntettem a chakra áramlásom és ezzel egy időben el is tűnt a technika „fejlődött” része. Eközben a jounin is feltápaszkódott eddigi kényelmes heverészéséből és egy érdekes kifejezés hagyta el a száját. A tesztelés. Rögtön kíváncsivá tett ,hogy miféle tesztelésről is van szó.
*Hmm, vajon hogy akarja tesztelni? Megdobál büdös zoknival?*
Szórakoztattam magam csendesen, azonban amikor elkezdett körbejárni, enyhe frusztrációt kezdtem érezni. Olyan volt, mint aki épp felméri az ellenfelét , hogy vajon mennyire futhatja belőle. Miután körbeért, láttam hogy egyre inkább a jutsu hatótávján kívülre poziciónálja magát. Miután megtalálta a megfelelő helyet, el is mondta mire készül. Egy „nem túl ártalmas” szél elemű technikát fog bevetni ellenem. A sensei-el töltött közös idő megtanított arra, hogy alábecsülni őt egyenlő azzal mint beleszaladni egy katanába. Lehet,hogy egy kellemes természetű,mosolygós fickó; de ha technikákról van szó a nem túl ártalmas is képes a falhoz állítani vagy adott esetben arrébb repíteni. Nem vettem félvállról ezért már előre elkezdtem tervezgetni hogyan fogok reagálni.
*Ha neki fog a kézjeleknek, nekem is ezt kell tennem. Muszáj vagyok vele egyszerre cselekedni, különben repülök. Minél közelebb kell létrehoznom a technikát hogy hamar létrejöjjön, de ne annyira közel hogy elsodorjon. Figyelj Shori, gyorsan kell reag...*
Még be sem tudtam fejezni a gondolatom, tanítom máris fogott neki a kígyó, kos, vadkan, ló és madár kézjeleinek. Eddig is a kezét figyeltem, ezért az első kézjelre már tudtam reagálni, a tigris, kígyó és ismét a tigris kézjelével. Mindeközben a fejemben elképzeltem a technikát,
ahogy a víz a levegőben tovahalad, földet ér, majd félkörívben kettéválik és egy három méter magas falat alkot mind a két ágban melyek egyenesen a föld felszínén terülnek el. Emellett pedig a testem középpontjából felfelé áramoltattam a chakrám a száj tenketsu pontjaim felé. Hirtelen egy ideális távolságot próbáltam találni, a tőlem öt méterre lévő területet szemeltem ki a létrehozásra. A következő pillanatban pedig a következő hangzott.
- Suiton: Suijinheki!- és a megcélzott területre v
etettem tekintetem és ezzel egyetemben fújtam ki a már átalakított chakrát, amely egy vízsugár képében rohamozott a célhoz.
Meitsugawa Shori
Meitsugawa Shori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 436
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 176 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 200 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 364

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Umino Iruka Szomb. Aug. 01 2020, 23:26

// Meitsugawa Shori - Tanulás: Suiton: Suijinheki //
 
Ahogy mestered elkezdte megformálni a kézjeleket te is belekezdtél. Nagyjából egyszerre fejeztétek, be a pecsétformázásokat. Ami nála igazából egy taps volt. Hirtelen a légmozgás megváltozott, még  láttad ahogy a fűszálak egy pillanatra lekókadnak miközben szádból nagy mennyiségű vizet hánytál oktatód irányába. Pár méter után kibontakozott a te jutsud is felvéve igazi alakját a vízfalat. Láthatóan valami nekiütközött, mert szemben a víz kicsit hátrahőkölt, de nem vesztette el a formáját és a támadás sem jött át. Ezek szerint sikerült jól időzítened. Mivel nem mondta mestered, hogy több támadás is várható megszüntetted Suijinheki. Ahogy eltűnt a víz Daisuke már nem volt veled szemben. Mielőtt még meglepődni lett volna időd, egy kéz hátulról átkarolt és kinyújtott mutatóujjal torkodnak volt szegezve, mint egy penge.
- Meghaltál! - Mondja hátulról egy ismerős hang. Majd leengedi fegyvernek képzelt ujját gigádtól és eléd sétál. - Jó volt az időzítés! De ne feledd, az hogy a jutsut kivéded az nem jelenti azt, hogy nem vagy megtámadhatatlan. Mivel neked fenn kell tartani a falat, nem tudhatod hány támadás ér vagy, hogy még utána is ott lesz az ellenfél. Aki viszont pontosan tudja a te helyzeted. Mindig maradj éber, hogy hasonló szituációban ne tudjanak föléd kerekedni! Ha ezt az utolsó leckét megjegyezed, akkor mára végeztünk is.
Búcsúzás után távoztok a helyszínről ki-ki a maga útján.
 
Pár nappal később:
 
A délelőtt folyamán üzenetet hoz neked egy postai szolgálatot teljesítő genin. Az üzenetet a hokage pecsétjével látták el, ami a tartalmát illeti rövid és tárgyilagos:
” Tisztelt Meitsugawa Shori!
A mai nap folyamán köteles megjelenni eligazításra a hokage rezidenciáján délután kettőkor Shimura Danzou irodájában. A késés nem megengedett, további információkat a helyszínen kap.
                                                                                                                                                                                                A falu vezetősége. ”
Névleges feladó nincs megadva, ami arra enged következtetni, hogy egy titkár írta egy sablon alapján a Hokage helyett. Persze ez nem jelenti azt, hogy kevésbé lesz fontos az eligazítás. Valószínűleg csak soka a munka az irodában. Ezért jobb lesz időben érkezni, ahogyan azt a levélben is megírták. 
 
// Gratulálok a sikeres tanuláshoz, a jutsut felírhatod az adatlapodra. Ezen felül még, ha sokáig nem is írtál kapsz mellé +5 ch-t és 5 tpj-t. Ami a következő postot illeti addig írd, hogy belépve szembe találod magad Danzouval és Daisukéval. Új helyszínre is megyünk: Hokage rezidenciája //
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Tsunomi Ai Szer. Márc. 23 2022, 00:11

// Yoru – Mellékszálkaland //
 
Tompa ásítás tör ki belőlem, melyet kezemmel próbálok meg-megfékezni sikertelenül. Az idő melegedő félben van, és a nyár közeledése nyomán a hirtelen frontváltozások nyomán kissé aluszékonynak kezdem magamat érezni. Mostanság kicsit úgy érzem, hogy kezdem elveszteni a kezdeti motivációmat, mely annyira mozgatott annyi éven keresztül. A motiváció, melyre már én magam se értek, hisz bármennyiszer próbáltam visszaemlékezni a célra, vagy személyre, ami/aki motivált, sohase tudtam felidézni, se egy helyet, se egy arcot, mely zavarta kissé és morcossá tett gyakran, de végül egy fáradt sóhajjal, mindig lezártam ezeket. Túl kell lépnem. Ez az egy, amire biztos emlékszem. Mindig túl léptem a megpróbáltatásokon és a terheken, mi talán már nagy eséllyel másokat rég összezúzott volna. Hogy könnyelmű lettem volna? Nem. Nem igazán. Minden nehézséget a lehető legjobban próbálok meg kezelni, de nem hagyom, hogy leragadjak a múltba, hanem próbálok a jelenbe élni, hisz semmi jó nem származik abból, ha az ember képtelen attól elszakadni, melyen már nem változtathat.
Ennek ellenére, tisztán látszik rajtam, hogy mennyire nyomott jelenleg a hangulatom, ahogy jelenleg Konoha kiképzőterepének kerítésének dőlök hegykén és pockyt (japán csokis pálcika) majszolgatva, lustán bámulom Konoha ninjáinak edzéseit. Vagy legalábbis, akik idetévedtek egy ilyen napon. Hogy mit keresek Konohába? Egy Kemurigakurei dohányt szállító karavánt kísértem idáig és igazából semmi komoly nem történt ez idáig, azonban sajnos, vagy nem sajnos, a karaván pár napig itt marad, és csak azután indul meg ismét hazafelé, miután mindenki kipihente ezt a hosszú utat. Hibáztatom őket? Nem. Nem lenne szerencsés, ha a hátasállatok fél úton megadnák magukat, a végén még nekünk kellene húzni a szánt. Még ha tudom, hogy nagy eséllyel senki se kérné ki a segítségem. Nem kell pszichológusnak lennem, hogy észrevegyem az emberek furcsálló pillantásait, de nem okolhatom őket ezért. Tizenöt éves vagyok még csak, de a 120 centit is alig nőttem túl, apró termetem pedig nem sok embert győz meg arról, hogy valóban jó védelmező lehetnék. Pedig a méret nem minden. Ahogy eszembe jutnak a karavánkísérő szamurájok lenéző pillantásai, akaratlanul is felsóhajtok, és a kerítés falának dőlve, a földre csusszanok, hogy a lábaimat átkarolva rágcsáljam a nassolnivalómat, miközben a háttérben fémes csattanásokat és tompa kiáltásokat sodort felém a szél. Meglepő… de ezek a hangok valamiért megnyugtattak engem. Talán épp emiatt jöttem pont ide, erre a keményre vert földes területre… hogy egy kissé… a gondolataimmal lehessek.
 
// a karakter Kemuri fejpántját övként hordja, így nagy eséllyel ha a fejpántot ki is kiszúrod, a jelzést már nem biztos //
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Yoru Csüt. Márc. 24 2022, 22:23

// Ai – Mellékszálkaland //
 
Hajnal, a napkelte első jelei sem jöttek még az égre de Yoru már talpon, az este kikészített ruhákat felkapkodja, és már indul is a nap. A tetőablakon kiugrik és 10 kilométer futás indul.
Az éjszakai őrök már messziről ismerik a fiú „macska” lépteit. Nem csoda, nem egy ninja alkat a maga két méterével és teljes felszerelésben közel 150 kilójával // 120 a fiú, 20 a mellény az edzéshez, 10 a ruha és körülbelül a felszerelések //. Ahogy a tetőkön halad a kereskedőnegyed felől a szokott útvonalon, pár boltos int is neki ahogy vonatként robog. A cél a Hokagek arcai ott megvárni a nap első sugarait, majd onnan a kiképzőpálya. Van egy kis félreeső sziklás terület, ahova Yoru szeret elrejtőzni így oda célozza az érkezést.
És így a következő pár órában taijutsu edzésben hajtja magát, amit az alap technikáktól kezdve szeret csinálni, a formagyakorlatok után, indul a Kejutsu edzés Sakuval. Yoru számára ez a része a napi rutinnak nagyon fontos, ilyenkor sokkal többet gondol édesanyjára és az otthonára. Talán el is kalandozik ilyenkor vissza a homok dűnékre, aminek a terep már nem egyszer látta kárát, Sakuval volt rá precendens hogycomb vastagságú fákat csapott ki mert hagyta, hogy a körpenge vezesse és nem fordítva.
Amikor már jóleső fáradtság tölti el a fiút és végez a tervezett edzéssel, a nap már jócskán elrugaszkodott a horizonttól, az idő is melegedőben van, így miután összeszedte a felszerelését a levezető futásra készülve elrugaszkodik és nekiiramodik a haza vezető útnak.
Percekkel később egy épp edzést tartó csapatra lesz figyelmes. ~ Remek, de nincs most kedvem oda tolakodni. ~ Irányt vált és egyenesen a kiképzőpálya mezsgyéje felé fordul. Ahol a magas kerítésnek neki rugaszkodva átveti magát azon, ámde a szemébe csillanó nap miatt csak későn veszi észre hogy az érkezés nem úgy fog alakulni ahogy szerette volna.
~ Egy kisgyerek?!?!? Rá fogok esni! ~
Yoru pont a kicsi fejére érkezett volna, de az utolsó pillanatban milliméterekkel a kerítés tövében gubbasztó alak feje felett lábával el rúgta magát a célterületről aminek hatására egyensúlyát vesztve mint egy zsák krumpli esett a földre nagy robajjal és még nagyobb porral kisérve.
-Jó… jól vagy? Nem esett bajod kisember? – Kérdezi miközben abban sem biztos, hogy neki nem esett baja. ~Ez is fog fájni holnap…~
Bár a nagy portól még nem ült még el teljesen, de a kerítésnél ücsörgő alak felé fordulva lassan feltápászkodik, és látja hogy egy fehéres hajú 7-8 éves lányka majszolja a pockyt.
- Hmm? Jól vagy kislány ? – Néz a törékeny teremtés fakókék szemeibe. És mosolyogva folytatja. -Te sem így tervezted ezt a reggelt mi? -
Yoru
Yoru
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 148
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 148 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)

Tartózkodási hely : Magyarország nyomokban Yorut tartalmaz


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 278

Vissza az elejére Go down

Kiképzőterepek - Page 6 Empty Re: Kiképzőterepek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.