Határvidék

+25
Gato
Itanashi
Pein
Haku (inaktív)
Uchiha Itachi
Kenshiro Yori
Korotsuki Kazeno
Jiraiya
Hateshi
Tobi
Shikaku
Hiro Oyama
Kenshiro Karu
Orochimaru (Inaktív)
Djuka Kodomo
Hinata
Zetsu
Unazaki Fumimaro
Matuke Hariko
Tomoshika Asuko
Hirotoshi Shinji
Saya
Konan1
Yuri Tadasi (Alias Hidoi)
Raidon Hoshi
29 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Szomb. Jan. 22 2011, 01:33

/semmi gond, ha egy héten belül válaszolsz, az nekem már gyorsnak számít Very Happy én meg vasárnap estig nem tudok majd írni, rokonlátogatóba megyünk... helyesbítek, utazunk.../


-Fél nap, az nem is vészes. Mondjuk igaz, nem túl nagy ország. Akárcsak a Fű országa. Ott is csak azért haladtam ilyen lassan, mert minden második bokornál megálltam rajzolni. -jegyzem meg poénosan, majd tovább folytatom- Ó, nekem mondhatod a ninja tempót, azt hiszem, ennyi évesen azzal már kissé elkéstem... Ha én is nevelőszülőkhöz kerülök, mint sok más árva, akkor valószínűleg mostanra már jounin lehetnék... vagy hogy is kell mondani.
Hamar kiderült, hogy van egy közös vonásunk Shinjivel, ő sem ismerte soha a szüleit. Annyira mondjuk ez nem meglepő, a háborúk miatt rengeteg gyerek marad árván. Amikor kéri, hogy váltsunk témát, csak beleegyezően biccentek egyet. Igaza van, nem túl vidám téma, habár ennyi idő alatt már sikerült megbarátkoznom a ténnyel, s nem igazán zavar ha erről kell beszélnem.
Már épp megszólalnék, amikor a fiú motyog valamit, de nem értettem tisztán, hogy micsodát, így rákérdezek a dologra, hátha válaszol. Utána pedig, amikor felajánlja, hogy menjünk együtt, csak vidáman válaszolok:
-Ó, az nagyszerű lenne! Legalább addig is tudunk beszélgetni, persze csak ha van kedved. Mivel össze-vissza járom a világot, többnyire egyedül szoktam lenni és rajzolni, viszont jó érzés új embereket megismerni. Ki tudja, később kivel hoz össze a sors.
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Hétf. Jan. 24 2011, 14:58

- Áhh, semmi. Próbálom kideríteni, hogy valójában kik voltak az én szüleim, vagy legalább honnan származom. - válaszoltam Saya-nak mikor vissza kérdezett. Felemelem bal kezem, s azzal Amegakure irányába mutatok, vagy legalábbis nagyjából abba az irányba, amerre a falu van. - Arra kell mennünk - teszem hozzá. - Felőlem indulhatunk is, nem lenne jó sötétben mászkálni erre felé, már csak a sok mocsaras terület miatt sem. A túl sok eső sajnos megteszi hatását... - teszek hozzá néhány információt, mely szerintem fontos is lehet - Én is általában egyedül szoktam sétálgatni, bár néha jól jön egy kis társaság. - mondom kissé vidáman, miközben indulásra készülődök, s el is indulok, ha Saya is így tesz.


//Ahh, bocsi. Most ennyi jött Sad//
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Csüt. Jan. 27 2011, 02:20

-Ahh értem. Az jó lehet, ha tudod, honnan származol. Sajnos az én esetemben semmi nyom nincs, amin elindulhatnék, szóval maradt a beletörődés... -mondom Shinjinek, majd amikor Amegakure felé mutat, én is arra nézek.
-Rendben, akkor induljunk. Azt tudtam, hogy sok eső esik, viszont azt nem, hogy sok mocsár is van az országban... Még jó, hogy szóltál, erre jobb lesz odafigyelnem, szeretek a vadonban bolyongani, de lehet, hogy itt akkor mégiscsak mellőznöm kéne. -útitársammal együtt elindulok az apró kis ország ninja faluja felé, amikor tudatosodik bennem, mit is mondott Shinji - ninja tempóval 2-3 óra, egyébként fél nap?!Shocked Atya ég, mikorra fogok én így odaérni... Question Mondjuk még egész jól állunk az idővel, de akkor is, esélyes, hogy besötétedik, mire odaérek ilyen tempóval. És még szállást is kell kerítenem. Ha tényleg olyan barátságtalanok az emberek, mint ahogy mondta, akkor... pech.
-Shinji, említetted a "ninja tempót", hogy az mennyivel gyorsabb. Az mit "takar"? Egyfolytában futás, vagy valami más trükk van a dologban? És ha csak futás, akkor hogyan bírjátok ennyi ideig?
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Pént. Jan. 28 2011, 15:00

Miközben Saya megjegyzett néhány dolgot, én csak bólintottam egyet, hogy jelezzem, figyelek. - Nem is mocsarak valójában, de hasonlít hozzá. - fűztem még hozzá. Menetelés közben azon gondolkozom, hogy talán egy kissé túloztam amikor az emberekről beszéltem Saya-nak. - Amikor az emberekről beszéltem, azt hiszem egy kissé túloztam. Sok ugyan a barátságtalan ember errefelé, de nem mindenki az. A legtöbben egyszerűen nem bíznak meg kívülállókban. Ez a sok ninja háború miatt van, legalábbis ezt mondják. - egészítettem ki még a korábban megjegyzett dolgot. A mondandóm közben sétálok tovább Saya mellett. Saya megkérdezett, hogy mit is értek a ninja tempó alatt. - Nos... - kissé elgondolkozom, hogy hogyan kéne elmagyarázni - inkább megmutatom. - Ezzel a lendülettel felugrok a legközelebbi fára és nekilódulok, csak néhány "lépést" teszek, hogy ne távolodjak el túlságosan, no meg hát látni is lehessen. Leugrok a fáról és bevárom Sayát. - Ez lenne az. Hogy hogyan bírjuk eddig... Sok-sok edzéssel. Bár 2-3 órányi utat nem szoktak megtenni a shinobik, kisebb-nagyobb pihenőket azért tartunk közben, és persze a chakránkat is felhasználjuk. - Válaszoltam a kérdésekre, vagy legalábbis valami olyasmi.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Szomb. Jan. 29 2011, 23:53

-Áh, értem. -válaszoltam, amikor Shinji a mocsarakkal kapcsolatban helyesbített. Amikor bemutatja a "ninja tempót", csak ámulva figyelem, eddig még nem igazán volt alkalmam igazi ninjával találkozni, így lenyűgöz, amit látok.
-Húha, ezt nevezem! -lehet, hogy egy ninjának ez teljesen átlagos dolog, nekem azonban igazi újdonság ^^. Utána a lakosokról kezdünk beszélgetni- Na igen, a háborúk... Mondjuk mi elég fiatalok vagyunk, így kimaradtunk belőlük. Amikor én születtem, akkortájt voltak valamikor, ha jól tudom. Az pedig már jópár éve volt. Nem is csodálom, hogy ha emiatt lennének bizalmatlanok az emberek. Így belegondolva, szörnyű dolog lehet, hogy sokan egész életükben gyűjtögettek, hogy jobb körülmények között élhessenek, eltartsák a családjukat, aztán jön egy háború, és mindent elveszít, hiába a több évtizednyi fáradozás... Mondjuk annyiból örülök, hogy nem képeztek ki ninjának, hogy így nem kell közvetlenül részt vennem egy háborúban... Viszont a hatásától így se menekülhetnék, azt hiszem. Tényleg, te mit tennél, ha mondjuk néhány éven belül kitörne egy? Neked is harcba kéne vonulnod? -fordultam Shinji felé komoly tekintettel, miközben a faluja felé sétáltunk.
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Vas. Jan. 30 2011, 21:16

- Igen, valószínűleg nekem is harcba kéne vonulni, bár nekünk, genineknek a lakosok biztonságba helyezése és megóvása lenne a feladatunk. Úgymond, mi vagyunk az utolsó védvonal. Természetesen, vannak kivételek. - Válaszoltam Saya kérdésére. - Az már más kérdés, hogy én mit tennék. Harcolnék ugyan, de leginkább a szeretteim miatt. Nem mondom, hogy semmit sem jelent számomra Amegakure, de mióta tudom, hogy valószínűleg nem itt születtem, azóta kissé idegennek érzem a helyet, pedig egész pici korom óta itt élek. - Folytattam pár gondolattal. - Egyébként, ha már ennyit meséltem az Eső országáról, te is mesélhetnél egy keveset a Fű országáról. - vetettem fel egy új témát, majd hozzáfűztem még néhány szót. - Nem túl sok mindent tudok arról a környékről. -
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Hétf. Jan. 31 2011, 01:26

-Ah, értem. Azért reméljük, hogy még jópár évig nem kerül sor háborúra... -jegyeztem meg Shinji válasza után, mire ő is kérdezősködni kezdett az én hazám felől.
-Szívesen mesélek róla, habár már néhány éve vándorolgatok, előtte szinte egy helyen éltem le az egész életemet... - fűztem hozzá egy kis megjegyzést, majd elkezdtem mesélni az országról- Nos, egy kicsit a Fű Országa is hasonlít az Eső országára, abban a tekintetben, hogy a többihez képest kis nemzet, sok szomszédos országgal és ezt is eléggé megviselték a háborúk, rengeteg régi, híres építmény áll romokban a ninja háborúk óta... Ahogy a nevéből adódik, sok, nagy kiterjedésű rétünk van, viszont erdőből is sok van... Legyen szó mind normális, lombhullató erdőről, vagy bambusz-, esetleg óriásgomba-erdőről... Mondjuk ezt az utóbbit még nem láttam, de mindenképp szeretném egyszer meglátogatni, azt mondják, valahol az ország déli részén található. Hmm, mit mondjak még... ott is elég nagy a szegénység, sokan élnek bambusz házakban, mert ezeket sokkal olcsóbb megépíteni és fenntartani. Esetleg még annyi, hogy a ninja falunkban van egy "híres" porcelánműhely... Van valami, amire még kíváncsi vagy? Miről meséljek?
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Kedd Feb. 08 2011, 14:48

Saya válaszolt arra a kérdésemre, hogy milyen is az Ő országa, az az a Fű Országa. Érdekesnek találtam, hiszen arrafelé még nem jártam, így nem tudtam róla semmit.
- Érdekes, nem tudtam szinte semmit a Fű Országáról. - jegyeztem meg, majd foyltattam egy kis kitérővel.
- Hm, engem is érdekelnének azok az Óráis-gomba erdők, nem hallottam még róluk semmit -. Közben sétálunk tovább az erdőben, Amegakure no Sato felé.
- Szeretek az erdőben sétálni, valahogy a falumban túl zajos, pörgős az élet. - Kanyarodtam el az előző témától.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Kedd Feb. 15 2011, 12:37

Shinji mondandóján elmosolyodok, majd kissé elmerengve folytatom:
-Amennyire én tapasztaltam, legtöbb faluban mindig zajlik az élet. Ha kereskedelemmel, ha mezőgazdasággal foglalkoznak, akkor is. Ahol én nőttem fel, egy falu széli kis házban és a tepmlomban, ott is mindig történt valami. Pedig egy templom a külső látogatók számára inkább békésnek, nyugodnak tűnik. Pedig ha tudnák, mennyi a tennivaló ott is! Egy külön kis közösség... Na de nem akarlak untatni vele, gondolom mások számára nem annyira érdekfeszítő téma, mint nekem. Hmm, jut eszembe, a faludban nem tudsz valamerre olyan boltot, ahol esetleg némi tust tudnék venni? Már régóta úton vagyok, és kezdek kifogyni a készleteimből...-fordultam a fiú felé. Amíg válaszolt, tekintetemmel a távolt fürkésztem, nem látszik-e valahol a távolban már a falu? Esetleg mennyi idő lehet, amíg odaérünk...
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hirotoshi Shinji Csüt. Márc. 10 2011, 13:51

//Bocsi, hogy ennyire megvárakoztattalak, sajnos nem tudtam géphez ülni.//

Séta közben hallgatom amit Saya mesél egy keveset a falvakról és magáról.
- Nem, egyáltalán nem untatsz, szeretem, ha valaki mesél magáról, kissé olyan mintha egy könyvet olvasnék - mosolyodok el kissé
- Nemsokára megérkezünk, nem lehet több mint tíz, tizenöt perc a faluig - jegyeztem meg, miután Saya feltette kérdését.
- Van jónéhány szálloda a faluban. Egyikben sincs soha teltház, vagy legalább is nagyon ritka. Egyéb boltokat pedig szétszortan találhatsz a faluban, ezekből is van jónéhány. - Válaszoltam a kérdéseire a lányak, majd pár perc múlva felmutattam, ugyan is kezdett kirajzolódni egy magasabb épület a távolban.
- Már tényleg nincs messze - fűztem hozzá.
Hirotoshi Shinji
Hirotoshi Shinji
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Saya Csüt. Ápr. 14 2011, 20:27

/Húha... én is szeretnék elnézést kérni a sok-sok várakozásért, de a suliban kicsit összegyűltek a beadandók, meg mellesleg egy hónapja net sincs a kolimban... -.-")

Amikor Shinji a távolba mutat, a kezemet a homlokomhoz emelem, hogy ne tűzzön annyira a szemembe a nap, majd a a lassan kirajzolódó városra fókuszálok. Már tényleg nincs messze, jól mondta a fiú. Viszont amennyire látom, már így is teljesen más stílusúak az épületek, mint az otthoni falvakban.
Az út hátralevő részén mindketten elég szótlanok voltunk, inkább kissé sietősebbre vettük a lépteinket. Amikor közelebb értünk, már megláttam a falu körül hömpölygő folyót is. A hídon átsétálba egy pillanatra megálltam a városkapu előtt, és tágra nyílt szemekkel néztem a kapun belülre. Amikor az őrök a papírjainkat kérték, némán átnyújtottam az enyémet, majd miután mindent rendben találtak, bementünk a faluba...
-Azt hiszem, én most megyek, és keresek valami szállást éjszakára. -fordultam Shinji felé- Köszönöm az eddigi segítséged, örülök, hogy megismerhettelek.
A következő néhány napot a faluban töltöttem, szállást is sikerült kerítenem, ám nem épp olyan volt a hely, amilyenre számítottam. Nincsenek nagy igényeim vagy elvárásaim, de rossz érzés volt, hogy az emberek mindig kívülálló, gyanús alakként követtek a tekintetükkel. Hát még amikor rajzolni próbáltam! Egyszer-kétszer még azt is hitték, hogy az ellenségeik kémje vagyok... Így hát azt hiszem, nem is csodálkozik senki, ha úgy döntöttem, inkább tovább állok...
Az Eső országát elhagyva, valahogy a Tűz országának a határvidékén járhattam, amikor az úton találkoztam egy kereskedővel. Mivel én céltalanul bolyongtam, ő pedig egyedül utazott, nem bánta, ha vele tartok egy darabon, így legalább volt társaságunk az úton, no meg szekéren ülve mégiscsak gyorsabban lehet haladni... Úgy egy hétig utazhattunk együtt, amikor elértük a keleti partokat...
Azelőtt még sosem láttam a tengert, így teljesen lenyűgözött a látvány! Már kezdtem beleélni magam, hogy a következő néhány hetemet itt fogom tölteni, amikor Jirou-san (mert így hívták a kereskedőt) megkérdezte, hogy nincs-e kedvem vele tartani a hajóútra, a másik kontinensre. A döbbenettől először szóhoz sem jutottam, de aztán lelkesen beleegyeztem! Mert ugyebár mikor adódik még egyszer ilyen egy ember életében?
Az út elég hosszú volt, és az elején elég rendesen meg kellett küzdenem a tengerbetegséggel is, ami nem is múlt el teljesen addig, amíg újra partot nem értünk, a Démonok országában. Milyen kár, pedig micsoda lehetőség lett volna a tenger, a szigetek rajzolására...

/Folytatás - A démonok országa, Kikötőváros/


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14 2011, 00:13-kor.
Saya
Saya
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang:
Chakraszint: 75

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tomoshika Asuko Csüt. Jún. 02 2011, 08:05


[Harikonak]

Joggal kérdezheti bárki teljes megrökönyödéssel: Mi a jó virágos, gyilkolósan mosolygós, felrobbanós jó életet keres egy kumogakurei ninja egyedül egy ködös, nyálkás, néha esős, többször inkább csak simán magát akváriumnak képzelő erdő kellős közepén egyedül?
Ha a kedves érdeklődőnek sikerülne valami válaszfélét kapnia kérdésére: FELVILÁGOSÍTHATNA IGAZÁN ENGEM IS!

De hogy is kezdődött az egész kálváriám, melynek vége egy Eső erdei mocsár lett a vége?
Az egész körülbelül öt napja kezdődött, mikor sensei kattant egyet, s addig szekírozott, míg el nem vállaltam, hogy eljövök valami speciális izé-bigyókájáért Kő Országába...

- De miért pont én vágjam keresztül a világot azért a valamiért, amiről még beszélni sem hajlandó? - durcázok, de csak egy oltásnak durva, viccnek meg gyenge, félvállról odavetett álindokkal gazdagodom.
- Kisasszony, mit gondol, ki a nélkülözhetetlenebb a falu számára?
Arról nem is beszélve, hogy finom utalásokkal - azaz jól az orrom alá dörgölve - megkapom, hogy választhatom a nemleges opciót is, de akkor fuccs a tanulásomnak, és tekintve a "jó" renomémat, soha többé egy orvos sem fog elvállalni medikusnak. Összepréselt ajkakkal tűrök, mert nincs más választásom, majd végül attal védekezem: a Raikage engedélye is kell, de mintha már üzletet is volna a hátam mögött - ahogy meg is tette - kezembe nyomta a Raikage személyes engedélyét. Agyam elszáll... Még jó, hogy egyáltalán "megkérdezett".


Ez az első aspektus, a másik az útvonalválasztásom volt. Mivel ha rövid úton túl akarok esni az egészen, kénytelen vagyok ellenséges területeken is keresztülsasszézni, úgy gondoltam, inkább egy Kusagakure Amegakure kombót nyomok, mint egy Kusagakure Iwagakuret. nem mintha lebecsülném az eső béli ninjákat, csak épp már csak a területi eloszlás miatt is számszerűen kevesebben vannak, mint a földiek... Ez egy igen logikus, bölcs és megfontolandó indoknak tűnt, csak épp egy valamit felejtettem el: bekalkuláln az éghajlati és földrajzi tényezőket. Mert hogy Föld Országában tuti nem kellene térdig cuppognom holmi undorító mocsárban, amelybe úgy sikerült esnem - mert ugye épeszű ninja a fán közlekedik ilyen helyzetben, mert ott még lehet is -, hogy nemes egyszerűséggel megcsúsztam egy mohásabb ágon, s mivel a chakrakontrollom olyan állatfajta, amely ilyen rövid időn belül, nem koncentrálva, hanem helyett inkább visítva nem működik túl jól ( Konkrétan sehogy ).
Önsajnálat helyett pedig okosabb, és legfőképp chuuninhoz méltóbb lenne, ha megpróbálnék kijutni innen, de magamtól csak jobban beletaposom magam a mocsárba, Kawarimihez természetes eszköz nincs, ha robbantok, azzal még annak a figyelmét is magamra terelem, aki cseppet sem kíváncsi rám, segítségért meg ordítozhatok, annyi értelme sincs, mint robbantgatni egy sort. Így most legfőképp a sírás és a tönk szélén állok, és egyszerre reménykedem abban, hoyg jön valaki, és abban, hogy nem jön senki. Mert ez a helyzet rám, kunoichire, nézve iszonyat GÁZ!
Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Matuke Hariko Csüt. Jún. 02 2011, 14:36

A faág takarásából minden tökéletesen lehetett látni úgy, hogy közben észrevétlen maradhattam. Amit láttam az nem volt mindennapi dolog, egy lány csücsült nyakig az egyik mocsárban a sok közül. Értetlenül tekintettem le rá és azt kérdeztem magamtól, hogy vajon mit csinálhat. Kezemmel kényelmesen megvakartam fejem búbját, majd egy sóhajjal karöltve mozgásba lendültem.
Persze tőlem is meg lehetne kérdezni, már ha így benne vagyunk a kérdez felelek játékban, hogy én mi a fenét keresek ott, de valószínűleg az lenne a válasz erre, hogy mivel falusi vagyok így magától értetődő, hogy belém lehet botlani Amegakure környékén. Azonban ha ez lenne a válasz, akkor nem a teljes igazság látná meg a napvilágot. Valódi célom a Kő országa volt, hogy átadjam nekik Tenshi-sama üzenetét, melyben felhívja őket, hogy szövetkezzenek a falummal. Ez az igazi célom és ezért voltam én is a határvidéken, ahol belebotlottam ebbe a fura teremtésbe.
Mozgásba lendültem és nem haboztam használni a láncos pengémet, melyhez már oly sok vér tapad, ezen az egyen ne múljék. A tőr egyenesen a lány felé tartott, majd nem sokkal mellette a mocsárba csapódott.

- Ragadd meg erősen, hogy ki tudjalak húzni! Jelentettem ki, majd amikor ő megragadta azt, egy erős rántással kisegítettem a mocsárból és felhúztam arra a fának az ágára amin én is álltam. Attól nem kellett félnem, hogy megtudja hova valósi vagyok, mert a fejpántom már rég a fegyvertartómba csücsült. - Nem épp a legelegánsabb módja a közlekedésnek a mocsár. Inkább a fák ágait ajánlanám. Mondtam neki, majd egy gyengéd szökkenéssel átugrok a legközelebb lévő faágra, majd még egy gyors pillantást vetek a lányra. *A haja... van valami furcsa ebben a lányban, bár azt nem tudnám megmondani, hogy mi is az pontosan.* - Mond csak! Mit keresel itt ezen a veszélyes helyen? Kívülállóknak nem lenne szabad csak úgy erre bóklászniuk, mert a végén még belefutnak valami olyanba amit nem szeretnének. Azt ajánlom arra menj amerről jöttél, úgy talán nem botlasz bele senkibe. Jelentettem ki neki, majd hátat fordítottam neki és felkészültem arra, hogy távozok, de egy pillanatnyit vártam, hátha van valami amit mondani akar nekem.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tomoshika Asuko Vas. Jún. 05 2011, 16:45


Nagy önsiránkozásomból egy hatalmas penge rántott ki, jobban mondva vágódott bele mellettem és dermesztett egy darab görcscsomóvá. Homlokomra kigyöngyözött az izzadtság, s amikor a hang felcsendült, szabályszerűen elsüllyedtem volna inkább szégyenemben, miközben még inkább megmerevedtem, mint a mongúz, ha kígyóval néz szembe.
Csak lassan, mintha az agyam is épp ilyen mocsaras lenne, mint alattam a talaj, mozdultam, s ragadtam meg a láncot, amely a fegyverre volt erősítve. Ehhez képest villámtempóban találtam magam a fán, ahol kisebb megingások után végre sikerült meg is állnom olyan emberhez méltón. na jó, ez túlzás, hiszen a mocsár malachoz hasonlatos külsőt kölcsönzött nekem legfőképp. Már csak az hiányozna, ha eleredne az eső... Gúnyos megjegyzésére azonban kissé felfújom magam, s őszinte rosszallás óül ki az arcomra.
- Igazán hálás vagyok a jó tanácsért, de ennyi eszem nekem is volt, csupán az ügyességnek vagyok híján - durculok, de sajnos kénytelen vagyok elismerni, iszonyat béna vagyok. - Különben sem lennék ebben az országban, ha nem erre vezetne az utam. Jobb, mint keresztül csellengeni hatalmas kerülővel esetlegesen Föld vagy Szél Országán. A határvidékeken így is hatalmas a káosz a háború óta.
Hirtelen csapok a számra, jó hogy nem már kifecsegek mindent egy ismeretlennek. Már kezdem érteni, miért szedte el a sensei a fejvédőm, közölve, hogy majd megkapom, ha teljesítettem egy ilyen, geninek számára is rutinszerű feladatot, amit voltaképp ki sem néz belőlem. >.>
Hogy fedezzem a saját furcsaságom, idiótán kezdtem vigyorogni - na ez a része ment a legkönnyebben, szerintem bármikor, bárkire képes vagyok így nézni, ha iszonyatosan zavarban vagyok egy számomra hatványozottan kényelmetlen helyzetben - majd meghajoltam felé, s bemutatkoztam. - A nevem Tomoshika Asuko, igazén hálás vagyok a segítségért. Ha nem tartasz túl pofátlannak, annyiban még segíthetnél, hátha sikerült túlélnem az itteni utat, hogy útba igazítasz, emrrefelé jutok el Kő Országába.
A lényeg, hogy higyjen béna civilnek. Nehezemre nem esik bénázni, így csak annyit kell elkerülnöm, hogy használjam a chakrám. És mivel zseniálisan tudom pánikhelyzetben kikapcsolni minden ninja ösztönöm, talán ez sem esik majd annyira nehezemre, mint esne egy chuuninnak eredetileg...
Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Matuke Hariko Hétf. Jún. 06 2011, 18:33

A másik fa ágán álltam háttal és vigyorogtam a bajszom alatt, mivel megmelengette szívemet az a reagálásmód amit mutatott. Ez az az arckifejezés amiért a komikusok is, végy éppen a heccelők is dolgoznak. A figyelmeztetésemet követően a lány, aki majdhogynem nyakig sárban úszott, nagyon is bőbeszédűvé vállt és olyan dolgokat is elmondott, melyet nem mindenki mert volna megtenni. Az fejemen azonnal átfutott, hogy a kunoichi vagy nagyon magabiztos, vagy csak szimplán egy bolond, bármelyik is legyen, azért az óvatosság nem árt vele szemben. Azt már a legelején le lehetett szűrni, hogy ő igenis egy Kunoichi mivel a civilek, más néven a hétköznapi emberek nem igazán tévednek az Eső országába, de ha mégis akkor inkább az utakat választják, hogy elkerüljék a mocsarakat és csakis shinobik közlekednek a rövidebb úton, azaz a fák ágain a mocsár felett.
Asuko bemutatkozása és segítségkérése után kicsit megnyújtóztatom a végtagjaimat, majd a lány felé fordulok kedves arccal
. - Örvendek. Matuke Hariko vagyok és Es..a..o..u..- Hirtelen ráharaptam nyelvemre, mert máris mondtam volna megszokott monológomat ilyen helyzetekben, mely úgy szól, hogy Eső ország chuunin szintű kunoichije vagyok. Már majdnem kicsúszott a számon, de az elfojtás nagyon furán hathatott. Gyorsan megráztam a fejem, majd egy vízcseppel a fejem fölött ismét megszólaltam.
- Szóval Kő országa miatt vállaltad be azt, hogy átkelj ezen a veszélyes helyen? Hmm... érdekes egy kunoichi vagy, az már biztos. Ha tudni akarod, hogy merre is van pontosan akkor akár csatlakozhatsz hozzám mert éppen nekem is arra akadt dolgom. Legalább most lesz társaságom is Yuurán kívül. Abban a pillanatban, hogy kimondtam ezt, az eső szépen lassacskán eleredt és hideg cseppjeivel kínozta áldozatait. Én személy szerint örültem a dolognak és arcomat egyből az ég felé emeltem, hisz számomra minden egyes égi csepp megnyugtatja a bőrömet és vele együtt egész lényemet.
Matuke Hariko
Matuke Hariko
Játékos Mesélő


Adatlap
Szint: B
Rang: Jounin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Tomoshika Asuko Pént. Jún. 10 2011, 13:26


Hogy viszonozza a bemutatkozásom, és nem is akarja leharapni a fejem, jó jelnek mutatkozik, bár egy darabig elnézem, hogy szenved azzal, hogy elharapja saját mondata végét. Valamiért heveny nevethetnékem támad, talán mert kissé hasonlított eme mutatvány ahhoz, amit az előbb én műveltem le a saját stílusomban, de sikerül lenyelnem a felbugyogni kívánó kacajt. Nem illene kinevetni, mikor lényegében megmentett, pedig akár, mint betolakodót, meg is ölhetett volna minden nagyobb gond nélkül. Nem lettem volna különösebben kemény dió...
Következő monológja azonban elkergeti ábrándos tévképzeteimet színészi képességeimről, mert reflexből lekunoichiz, én meg, mint a rajtakapott kisgyerek, sápadok el, hogy aztán gondolatban kupán vágva magam elpiruljak. Fasza, Asuko, ennél jobban ha akarod, sem vagy képes elárulni magad, de komolyan. Ennyi erővel hatalmas nagy fényreklámmal is szaladgálhatnék a fejemen, hogy Hahó, mindenki, ő itt egy kumoi ninja! Hogy a hangulatelemek még tökéletesebb összhangot képezhessenek, az eső is nekikezd. Mondtam már, hogy "imádom" ezt az országot?
Ennek ellenére nem adom fel, hogy menthessem a menthetőt.
- Igazán hízelgő, de nem vagyok kunoichi, szamuráj vagyok - húzom ki magam büszkén. Végtére is, nem hazudok. Családom ősi szamuráj család, csak elninjásodtunk, ahogy dédnagyapám néha elhúzott szájjal kesereg. Na persze felemlegethető, hogy kardom sehol sincs, s valóban, én "okos" lepecsételtem egy tekercsbe... Na de sebaj, kivágom magam. Remélem. - Csupán a mesterem erőlteti rám ezeket a trükköket, mert hogy jobban segíti a koncentrációt. Valóban nem ártana, ha kicsit összeszedettebb lennék, de én egy csepp változást sem érzek, hiába tanultam meg úgy ahogy a chakrakoncentrációt, az előbb is, csak elkalandoztam, és máris odalenn kötöttem ki. Szóval szerintem ez az esetemben egy cseppet sem segít a cél elérésében. Őszintén szólva, nem is erőltetném, de a családom ragaszkodik ahhoz, hogy tovább vigyem hagyományaink - s lám, ebben sem volt sok hazugság, tényleg vártak tőlem, elég sokat ráadásul, de hamar kiábrándítottam a famíliát, és feladták. - Egyébként a mesterem egy szadista vadállat, komolyan, olyan fura módszerei vannak, állandóan úgy hozza ki a dolgokat, hogy alkalma legyen a földbe tiporni, ráadásul szó szerint. Nem értem, mi a jó ebben. Bár most teljesen egyedül sikerült magam úgy összekoszolnom, hogy a disznók is megirigyelnék, és szerintem az istenek ott fenn az égben azért küldték ezt az esőt, hoyg jelezzék, rossz rám nézni. Kár, hogy ez nem ér fel egy meleg fürdővel, és csak még ázottabb egérnek fogok tűnni. S nekem valami fontos izét kellene elvinnem a mesteremnek, de így hogy álljak bárki elé is? - a szavak épp úgy indultak meg belőlem, mint az eső a felhőkből, s csak ömlöttek és ömlöttek, míg észbe nem kaptam ismét. - Sajnálom, biztos untatlak - de jobb, ha untatom, mintha épp ő próbálna lehentelni engem. Mert hogy ő sem csak egy hétköznapi civil, az biztos, azok nem mászkálnak ilyen jellegű fegyverekkel, és nem mernék róla mérget venni, hoyg lenne esélyem. Egyetlen ütős jutsum van, de ahhoz közel kellene kerülnöm hozzá, s amíg ilyen fegyvere van, nem hiszem, hogy közelharcos típus lenne, hoyg legalább esélyem legyen bevetni. A többi jutsum meg... inkább nem kommentálom a képzettségem... - De ha ennek ellenére még mindig nem bánod, ha veled tartok, akkor kereshetnénk valami zugot, hoyg elálljon az eső, s folytathatjuk az utat - javasolom bizalomgerjesztő mosolyt varázsolva az arcomra. Mert én aaaanyira de aaaanyira cuki vagyok, hogy nem lehet bántani, sem egyedül hagyni, biztosan meghatom a szívecskéjét, mert jó ember, ebben biztos vagyok.

Tomoshika Asuko
Tomoshika Asuko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 43


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 440

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Pént. Júl. 08 2011, 16:18

Már hosszú ideje barangolok céltalanul. Néhány napja még a fű országában voltam és próbáltam leszámolni a yakuzákkal, de sikertelenül. Nem tudom, hogy hova menjek vagy, hogy mit csináljak. A sérüléseim már szépen gyógyulnak és nem is fájnak annyira, de még erősen él bennem annak a ninjának a hatalmas ereje. Megérinteni sem tudtam. Most ébredtem rá először, hogy mennyire is gyenge vagyok még. Már egy teljes napja bolyongok az eső országában. Remélem, hogy hamarosan találok valami falut ahol lepihenhetek és esetleg valami munka is akad a számomra. Ennek reményében megyek az egyenes úton tovább.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Zetsu Csüt. Júl. 28 2011, 13:45

//Bocs, csak mostanában tényleg sok helyre kellett szaladgálnom :/ //

Fehér hajú hősünk lassan, néha botorkálva halad előre a poros úton, a sebek mély nyomot hagytak benne, bár idővel ezek is befognak gyógyulni, hiszen az idő minden bajra gyógyír. Legalábbis a legtöbb esetben. Az úton csak te sétálsz, úgy tűnik ma mindenki otthon maradt. Na de az elveszett ninjának nem ilyen könnyű a dolga, ő nem maradhat sokáig egy helyben jó búvóhely nélkül. És te amúgy is az a vándor fajta vagy, szóval neked nem megerőltető ez a kis utazás, bár csak ne lenne ez a sok seb...Elhaladsz egy tábla mellett, ami egy falu nevét jelzi, úgy tűnik végre megtudnál pihenni, és bár fáj sok mindened, talán valami munkát is szerezhetnél. Ahogy belépsz a faluba, az emberek egyből felfigyelnek rád, bár miután megnéztek maguknak, nem tulajdonítanak neked túl nagy figyelmet. Utad a falusi piac felé vezetett, ahol gyümölcs- és különféle hús árusok tömkelege várja az utazót. Ahhoz képest hogy határvidéki falu, úgy tűnik nagyon jól megy itt az üzlet. Elmész egy csoport mellett, ahol egy öregember mesél a kisebb falusiaknak egy történetet egy eléggé hihetetlen történetet sárkányokról és ninjákról, majd több veszekedő/alkudozó boltos előtt is átvezet utad. Végül meglátsz egy kovácsműhelyt, a tulaj éppen egy új katanát egyenget kalapács csapások sorozatával. Valamiért megfogott a kard látványa, és ott földbe gyökereztél egy darabig. A kovács egy ideig észre sem vett, majd az utolsó sújtás után berakja a kardot egy vödör hideg vízbe, hogy lehűljön, majd feléd néz.
- Segíthetek? - kérdezi egy apró, barátságos mosollyal az arcán, ahogy feléd mutat a kalapácsával.
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Csüt. Júl. 28 2011, 18:00

A sebeim még fájnak egy kicsit, de már szépen gyógyulnak. Az eső országában barangolva hamarosan megérkeztem egy faluba. Eleinte a lakosok kicsit felfigyeltek rám, de hamar eltűnt ez a figyelem. Még senki sem tudja, hogy ki vagyok és jó lenne ha ez így is maradna. Ha minden jól megy akkor még néhány napot itt töltenék, legalább lesz ideje a sebeimnek meggyógyulni. Ahogy a faluban sétálgattam hamarosan egy piacon találtam magamat. Mindenfele emberek alkudoztak és vásárolgattak. Kis falu révén elég jól megy az üzlet. Ahogy sétálgattam egy öreg embert láttam aki a gyerekeknek mesélt. Sárkányok és ninják. Vicces, hogy néhány éve még én is hallgattam ahogy a falu mesemondója a nagy fagyszörnyről mesélt. A gyerekek ámuldozva hallgatták, de a többi ember oda se hederít rá. Nincs idejük ilyen jelentéktelen dolgokra, de néha jó megállni egy kicsit és meghallgatni egy ilyen mesét. Hamarosan egy fegyverkovács műhelyhez érkeztem. A kovács épp egy katanát készített. Beljebb léptem a boltjába. Látszólag rám se hederített, de tudta, hogy ott vagyok. Én ámuldozva figyeltem a fegyverek sokaságát. Már sokszor gondoltam, hogy valami fegyvert be kéne szerezni, de eddig még soha nem volt rá alkalmam. Egy ideig nézelődtem majd a kovács megszólított. Kedves embernek tűnik.
-Tudja vándor ninja vagyok és valami fegyvert szeretnék venni, de még magam sem tudom, hogy mi lenne a nekem való.- Mondtam és rámosolyogtam a fickóra. Még egy ki ideig nézelődtem majd végleg döntöttem.
-Egy katanát és egy ninjato-t kérnék.- Kicsit furcsa lehetett, hogy rögtön két különböző fegyvert akartam vásárolni. Ha odaadja a fegyvereket kifizetem és már távozok is.

//Hát nem tudom, hogy te mit tervezel, de most meg kéne tanulni a fegyvereket használni. Én úgy gondoltam, hogy külön külön kéne megtanulni őket használni ,hiszen nem egyszerre tervezem használni őket ,hanem hol milyen kedvem van.//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Zetsu Szer. Aug. 03 2011, 19:50

A kovács úgy tűnik egy nagyon mosolygós ember volt, úgy tűnik nagyon élvezi a munkáját. Megtörölte a verejtékes homlokát, és letette kalapácsát az üllőre, közben hallgatott téged. Első mondatodra csak széttárta kezeit, a kirakott fegyverekre mutatva.
- Legyen az a legkevesebb gondod! Nyugodtan válogass, Gamon fegyverei a legjobbak a környező területeken! - mondja egy kis büszkeséggel a kovács, valószínűleg a saját nevére utalva - A wakizashi-tól a nodachi katanáig mindent megtalálsz!
Körülnéztél hát a kirakatban. Tényleg jól megmunkált fegyverek állnak itt, nem csak a pengék, hanem maguk a markolatok is nagyon szépen néznek ki. A markolatokról beszélve, Gamon közben elkezd kutatni egy megfelelő darabért, hogy amint teljesen lehült a most készült penge, rá tudja erőszakolni azt. Eközben elgondolod magadban, hogy végül is neked mire van pontosan szükséged. Majd ezt Gamon tudtára adod. Megvakarja a fejét, aztán mutatja hogy várj egy pillanatot. Egy harapófogó-szerű eszközzel kiveszi a pengét a vízből, majd lecsurgatja a vizet róla, és ráteszi az üllőre. Leteszi az eszközt, majd visszafordul feléd.
- Rendben van, hát akkor nézzük...- végig néz a katana részlegén a portékáinak, úgy tűnik tudja hogy pontosan melyiket keresi - Hmm...melyik is volt az, áh, megvan! - fog meg egy sárga és fekete díszítésű markolattal ellátott katanát, és a mellette fekvő ugyanilyen színekben pompázó tokot.
A katanát megforgatja párszor a levegőben, bólint egyet, majd belerakja a tokjába, és lerakja a kis hordókból összeállított pultra. Majd a megfelelő ninjato felé néz, és rögtön ki is szúrja. Ez egy tiszta fekete színű tokkal és markolattal rendelkezik. Ezt is megforgatja párszor a levegőben, majd bele helyezi a tokjába, bólintva még egyet.
- Ez így összesen 5500 ryo lesz - kikeresed a pénztárcád/zacskód/zsákod/akármid, kiválogatod a megfelelő pénzmennyiséget, és oda nyújtod Gamonnak, aki elveszi azt, és kicsit lehajolva oda nyújtja neked a két fegyvert - Köszönöm, hogy engem választott, további szép napot! - köszön el mosolyogva és integetve.

//Eldöntheted hogy mit csinálsz a faluban, akár tovább is mehetsz, vagy nézhetsz munka után, esetleg megszállhatsz éjszakára. //
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Csüt. Aug. 11 2011, 01:04

A kovács levette a megfelelő fegyvereket, majd letette a pultra őket. Én elővettem az erszényemet és kifizettem a fegyvereket amiket vettem. Kedves ember volt és ezt az is bizonyította, hogy folyton mosolygott. Odaadtam neki a pénzt és már el is indultam. Mikor kiléptem a boltból egy pár percig megáltam és pàr percig gondolgoztam, hogy innentől mit csináljak. Végül úgy döntöttem, hogy a faluban maradok még egy kis ideig. Elindultam az utcán és ellezdtem valami szállás után. Ha találok valami jó helyet akkor kiveszek egy szobát és lerakom a cuccaimat. Befekszem az ágyba és szundikálok egy kicsit. Ha felébredek eszem valamit és utána lemegyek a közeli erdőbe vagy tisztásra ahol biztonságosan tudok gyakorolni. A ninjatot a hátamra kötöttem a katanát pedig a bal oldalamra. Elkezdtem gyakorolgatni a kardokkal, de úgy vettem észre, hogy ez egyedül igen lassan fog.menni, de nem hagytam abba. Hosszú órákat töltöttem fárasztó edzséssel, se úgy éreztem, semmit sem sikerült haladnom. Lehet,hogy ezzel a két fegyverrel túl nagy fába vágtam a fejszémet.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hinata Vas. Szept. 11 2011, 21:57

Egy kis tisztáson nem messze az ifjú Unazakitol egy magányos nő gyakorolt. A kis tisztás bokrokkal volt övezve és fákkal remek hely a gyakorlásra. Zöld fű lágyan hajladozott az enyhe szellőben, bokrok fák levelei zizegtek. A nő vörös haja válláig ért, eme haj akár az élő tűz. Szemei pedig élénk zölden ragyogtak. Testalkata arra utalt, hogy testét nem hanyagolja el. Vékony volt ugyan, de a kicsi izmok még is méretükhöz képest nagy erőt és gyorsaságot rejtegetek. Ahogy ott állt és a szél felborzolta haját meg mozgatta minden testrészét. Kezdve lábaktól egészen az ujjakig, nem kimerülésig csak, hogy bemelegedjen elkerülve ezzel egy sérülést.
Földön egymás mellet heverő két kardhoz lépet. Végig mérte őket és mosolyogva fel vette a katanát. Markolata egyedi kidolgozású. Fehér csont markolaton vérpiros szalag. Pengéjén egy sor kanji " Szem és a penge a lélek tükre ".
Lassan kivonja a kardot és maga előtt tartva végig méri a pengét. Még mindig maga előtt tartja csak kissé jobbra. Jobb könyöke fent majd nem vállmagasságban, míg bal könyöke kissé oldalra döntött kardal egy vonalban fut. Lassu mozdulattal felveszi az alapállást és ugyanazzal, mozdulattal folytatja. Oldalra dönti a fegyvert majd függőleges vágás. Amit lentről felfelé indított íves támadás követ. Lassú mozdulattal gyakorolt vagy ép vívót egy láthatatlan ellenfél ellen. Az egész, amit művelt szinte szertartás szerű volt. Majd hirtelen felgyorsított. Mozdulatai ösztönt sugározták, végtelenségig begyakorolt támadások és cselek sorozatát. Lassan három levél szált lefelé miközben a nő gyakorolt. Egy szívdobogással később levelek kettészelve hulltak a földre, de ekkor már a kard a helyén volt. Mikor meg fordult és elindult visszafelé, hogy meg pihenjen, otthon felfedez téged. Ha nem lelsz, rá miközben gyakorol akkor most pár lepésről téged figyel. Az egyik oldalán egy katana lóg míg a hátán keresztbe téve egy odachi.

*Ha felfedeznéd, miközben gyakorol. Akkor még befejezi a gyakorlást. lehet, hogy észrevesz, de amíg nem fejezi be nem szol egy szót sem. Maximum csak szemkontaktust teremt veled. Amint bejezte megáll előtted és oldalra dönti, a fejét majd végig mér.

- Shiori vagyok. Tetszett, amit végignéztél?

Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Hétf. Szept. 12 2011, 20:00

A tisztáson a kardforgatást gyakoroltam, de hamar rá kellet jönnöm, hogy mester nélkül kínszenvedés lesz igazán jól elsajátítani a kardforgatás művészetét. Bár nem először tartok katanát a kezembe, de mégis teljesen más az amikor az ember felkap egy kardot és össze-vissza hadonászik vele mint az, hogy igaz mester módjára használja a kardot. Valószínűleg sokkal erősebbé válhatok ha igazán jól megtanulom használni a fegyvereket, de úgy érzem, hogy még az is kevés az ellen a ninja ellen akivel nem is olyan rég találkoztam. Épp ezek a gondolatok jártak a fejembe, mikor szemem sarkából megláttam valami vöröset. Odafordultam és a egy vörös hajú lány gyakorolt a kardjával. A katanámat visszatettem a tokjába majd felugrottam egy fára és onnan figyeltem a lányt. A katanája egy gyönyörűen kidolgozott példány volt, és ez még az én szememet is kiszúrta pedig én nem nagyon vagyok jártas az ilyesmiben. A pengéjére valami írva volt, de ilyen távolságból nemigazán tudtam kivenni, hogy mi az. Figyeltem ahogy a lány előhúzza a kardot és szép lassan felveszi az alapállást. Ez egy olyan dolog volt ami nekem valahogy mindig elkerülte a figyelmemet. Sose ismertem, de nem is igazán tartottam fontosnak. Viszont most, hogy jól megnézem valami értelme mintha mégis lenne. A szél belekapott a lány hajába. Hosszú vörös haja csak úgy lobogott a szélben. Ekkor hirtelen egy vágást ejtett a levegőben mintha egy képzeletbeli ellenvél ellen küzdene. Vicces volt látni ahogy a levegőben hadonászott, hiszen néhány perce én is ugyanezt csináltam, de mégis volt valami csodálatraméltó a kecses mozdulataival. Kis termete ellenére játszi könnyedséggel forgatta azt a nagy kardot. Látszott rajta, hogy nem most kezdte a kardforgatás művészetének tanulását. A szél hirtelen három falevelet fújt felé, egy pillanat múlva már ketté voltak szelve és a kard is a helyére került. Ezen csak ámultam. Olyan gyors volt, hogy nem is láttam és pedig én sem most kezdtem a ninja pályafutásomat. Ekkor úgy tűnt, hogy befejezte a gyakorlást és felém vette az irányt. Először nem hittem, de minél közelebb ért annál inkább tudatosult bennem, hogy felém jön. Mikor a fa alá ért bemutatkozott. Elég kedvesnek tűnik, de azért kicsit gyanakvó és óvatos voltam. Leugrottam a fa ágáról és pont mellette értem földet.
-Én Fumimaro vagyok. Igen nagyon csodálatos volt amit a karddal művelsz. Bárcsak én is tudnám ilyen jól forgatni.- böktem az oldalamon lévő kardra. -Bár kétlem, hogy valaha is elérném azt a szintet amin te vagy.- mosolyogtam rá a lányra.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hinata Hétf. Szept. 12 2011, 21:31

- Ha ennyire kételkedsz önmagadban akkor egy rozsdás konyha kést se fogsz soha jól forgatni. Nem beszélve egy igazi kardról.
Soha nem leszel képes megérteni és át érezni a pengét. Amikor kezedbe veszed és forgatod, hallod érzed ahogy a levegőt szeli.
A fának támaszkodok de tenyerem a kard markolatára simul. Látszik arcomon, hogy valamin nagyon elgondolkodtam. Tekintetem messze szinte jövőben kutat. Talán egy kicsit, igen az alapokat. Többire úgy is nekikel rájönni, hisz mindenkinek egyedi stílusa van és csak az alapok egyeznek meg. Meg néhány csel persze.... Fának támaszkodva nagyot sóhajtok. Ellököm magam a természet kérges gyermekétől, és egy tört veszek elő.
- Éppenséggel most pár napig rá érek és itt leszek a környéken. Így ha ki érdemled mutathatok pár dolgot, de semmi sincs ingyen. Amíg tanítalak feltétlen engedelmeskedned kell. tegyük fel ha azt mondom hozz nekem teát te meg kérdezed milyen tea legyen.
Miközben beszélek kezemben meg forgatom a tört és elmosolyodom.
- A másik ahonnan én jövök egy ilyen dolgot mindig vérrel szentesítünk. Csak pár csepp, hogy lássam komolyan gondolsz mindent és idő közben nem szegülsz ellen tanárod parancsainak.
Ajkaim kicsit gonosz mosolyra húzódnak. Várom a választ és remélem nem kell sokáig várnom, hisz néha olyan türelmetlen tudok lenni. Olyankor pedig mindenféle csúnya dolgot művelek. Ez terjed a kis gonoszságtól az ördögi viselkedésig.
- Akkor hogyan döntesz? Hajlandó vagy eltűrni ezeket a dolgokat, vagy gyáván meg futamodsz egy kis nehézség elöl?
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Kedd Szept. 13 2011, 20:48

A lánynak igaza volt, de mégis nehezem tudom elképzelni, hogy olyan jó kardforgató legyek mint amilyen ő. A fának támaszkodik és látszólag valamin mélyen elgondolkodik, közben pedig a keze a kard markolatára vándorol. Nem tudom, hogy min merengett el ennyire, de valami fontos lehet. Végül hirtelen megszólalt. Elmondta, hogy néhány napot még itt tölt a környéken és ha komolyan elhatározom magamat akkor akár hajlandó lenne tanítani engem. Ez elég jól hangzik főleg, hogy nincs mesterem ki meg tudna tanítani használni a fegyvereimet. Elmondta, hogy milyen feltételei vannak annak, hogy ő tanítson engem. Ez még nem tűnik lehetetlenségnek. Bár olyan leszek mint a csicskája, de legalább tanítani fog engem.
-Gondolod, hogy ennyi meg tudna rémiszteni? Olyan dolgokon mentem át az életben amiről te mit se tudsz. Ráadásul megfogadtam, hogy erősebb leszek, hogy segíteni tudjak egy falu lakosságán.- Ez utóbbi igaz bár tény, hogy nem csak a falu lakosságán segítek hanem ezzel együtt egy kis haszonra is teszek szert, méghozzá egy különleges kard formájában.
-Szóval örülnék neki, hogy ha tanítanál. Egyedül úgy érzem, hogy nem sokra mennék és nekem szükségem van erre a tudásra.- mondtam és szemeimbe komolyság tükröződött, ebből láthatta, hogy komolyan gondolom amit mondtam. Végül elővettem egy kunait és megvágtam vele az egyik ujjamat. Egy nagyon gyenge fájdalmat éreztem, de csak egy pillanatig és egy kis vér kiserkent az ujjamból.

//Bocsi most csak ennyi sikerül Sad Am a falu meg a kard történetét még Zetsu meséltem és a fű országának erdőségeiben találhatod meg ha esetleg érdekel.//
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 2 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.