Határvidék

+25
Gato
Itanashi
Pein
Haku (inaktív)
Uchiha Itachi
Kenshiro Yori
Korotsuki Kazeno
Jiraiya
Hateshi
Tobi
Shikaku
Hiro Oyama
Kenshiro Karu
Orochimaru (Inaktív)
Djuka Kodomo
Hinata
Zetsu
Unazaki Fumimaro
Matuke Hariko
Tomoshika Asuko
Hirotoshi Shinji
Saya
Konan1
Yuri Tadasi (Alias Hidoi)
Raidon Hoshi
29 posters

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hinata Szer. Szept. 14 2011, 15:20

- Akkor legyen.
Kicsi tör, ami kezemben volt egyszer villant. Közeli bókokról lemetszettem egy jó hosszú veszőt. Mit kezembe véve, hümmögve néztem végig. Meg teszi a célnak tökéletes lesz.
- Nem szeretem magam ismételni. Ezért mindent maximum egyszer vagy kétszer fogok csak meg mutatni. Állj mellém és kövesd a mozdulataim.
Kezembe vettem katanát és további szó vagy szem kontaktus nélkül felvettem az alapállást. Ha nem követ úgy kell neki, mert még egyszer nem fogom meg mutatni. Bal lábam kissé előrébb helyezkedett el, térdeim enyhén berogyasztva. Tökéletes pozíció, hogy gyors támadást lehessen intézni, vagy védekezni lehessen. Jobb könyököm majdnem vállmagasságban oldalra mutat ki kard pedig egyenesen előttem függőleges pozícióban. Lassan mozdultam, hogy le tudja követni amit, csinálok. Fentről lefelé egy vágást indítottam majd kicsit elfordítva a kardot úgy, hogy markolata az ég felé mutat, és kard keresztbe van előttem. Jól lehet indítani így egy lentről felfelé irányuló vágást, de a kard éle most oldalra mutat. A kard felületével így ki lehet védeni egy támadást. Majd vízszintesen tartom, a kardot magam mellé húzom egy kicsit és finoman előre dőlve szurok egyet. Mozdulatokat még sok másik követi, természetesen csak az alap mozdulatok. Előszór az alap, ahogyan a házaknál is. de nem a teljes alap gyakorlatot mutatom meg. Talán csak a felét, inkább a negyedét.
- Most csináld egyedül ugyan azt, amit az előbb mutattam.
Elteszem kardom és kezembe veszem a vékony vesszőt. Éles tekintetem nem kerüli el egyetlen apró hiba sem. Hibát látván a pálca lesújt, hol lábakra, hol pedig kezekre, derékra vagy hátra.

Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Szomb. Szept. 17 2011, 09:43

Elvállalta a tanításomat és ennek örültem, de ekkor még nem tudtam, hogy mi vár rám. Valahogy rossz érzésem volt vele kapcsolatban. Egy szép lány volt, de mégis mintha valami ördögi aura lengné körbe. Egy tört vett elő majd eldobta az egyik közeli bokor felé. A fegyver levágott néhány kisebb ágat a bokorról. Felvette az egyiket és méregetve nézegette. Nem értem, hogy mit akarhat vele, de majd valószínűleg megtudom. Elmondta, hogy nem fogja sokszor megmutatni és nagyon figyeljek minden mozdulatára. Előhúzta a katanáját és felvette az alapállást. Én is hasonlóképp tettem. Előhúztam a fegyverem és mellé állva megpróbáltam jól leutánozni az alapállást. A bal lábamat kicsit előrébb helyeztem a térdeimet berogyasztottam. A jobb könyökömet felemeltem. Eddig nem volt bonyolult, de biztos, hogy ennél sokkal nehezebb lesz. Miután az alapállás megvolt egy vágást intéz fentről lefelé. Én is hasonlóképp tettem. A vágást követően elfordítottam oldalra a kardot úgy, hogy a markolat az ég felé nézzen. Ez egy kitűnő pozíció a védekezéshez. Ezek után vízszintesbe hozom a kardot és magam mellé húzom majd egy szúrást indítok ahogy a lány mutatta. Ezek után még néhány alap mozdulat és befejeztük. Miután készen voltunk közölte velem, hogy most egyedül kell végigcsinálnom. Hát jó megcsinálom. Felvettem az alapállást és megpróbáltam tökéletesen leutánozni a mozdulatsort, bár ez nem sikerült. Ezt jelezte az is, hogy bármilyen kicsi rontásnál megcsapott a vesszővel amit az egyik bokorról vágott le. Bár erősen csípett én ugyanúgy folytattam tovább. Egyáltalán nem törődtem a fájdalommal hiszen ninja vagyok vagy mi a fene.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hinata Hétf. Szept. 19 2011, 12:06

Lehetőségem szerint minden apró hibánál, amikor észrevettem keményen oda csaptam. Figyelmeztetés egy kis lecke, hogy meg tanulja rendesen gyakorlatot. Ha ezekre nem képes, akkor soha nem lesz belőle olyan ember, aki helyes módon forgatja a katanát.
Gyakorlat újra és újra ismételned kelet egészen addig, amíg én nem döntöttem úgy, hogy abba hagyhatod és pihenhetsz egy kicsit.
Pár óra folyamatos gyakorlás után intettem neked, hogy hagyd abba és pihenj.
- Ez még egyszerű és nem túl meg terhelő, de holnap sokkal keményebb lesz az edzés. Túl gyenge a karod nincs meg benne a kellő erő, hogy jó kardforgató legyél. Mivel lassan besötétedik mai napra ennyi. Holnap pirkadatkor legyél ugyan itt.
Elégé elszaladt az idő, hisz már majdnem besötétedett a lassan lenyugvó nap még adót némi fényt. Az éjszakai állatok és bogarak lassan felébredtek álmukból. Ki-ki maga útját járva táplálkozni kezdett.
Az edzés számodra első alkalommal, hogy ilyen gyakorlatot kelet végezned meg terhelte karod. A megerőltetés miatt elfáradt és remegett.
Homlokodon izzadság cseppek gyöngyöztek, de természet te oldaladon állt az egyre jobban lehűlő levegő miatt nincs annyira meleged.
A mestered int és valami dalt dudorászva elsétál, hogy lepihenjen jelenlegi lakhelyén.

***

Másnap reggel pirkadatkor.
Egy fa alatt ül a lány ki elvállalta képzésedet két kard egy odachi és katana előtte a földön hever. Mellette a fának támasztva egy táska és egy erős fémrúd a végén kardszerű markolttal. A nap egyre feljebb kúszik az égen reggeli vörös derengésben, ami elűzi a sötétséget és fénnyel tölt meg mindent, láthatod a lányt, ahogy csukot szemekkel maga alá húzót lábbaka ül a földön. Kezei lábán pihenek, két tenyere két térdén nyugszik. Békés látszólag, de ez csak a felszín.

Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Unazaki Fumimaro Hétf. Szept. 19 2011, 21:22

Az edzés nem volt valami könnyű, de erre előre figyelmeztetett. Szigorúan vett minden apró hibát. Rengetegszer kellet újra és újra végigcsinálnom, közben minden apró hibáért rám csapott a vesszőjével. A karomat minden újrakezdésnél egyre nehezebben tudtam megtartani. Olyan volt mintha a kardom minden perccel egyre súlyosabb lenne. Az izzadság folyt már rólam. Ilyen nehéz edzésbe még nem volt részem pedig már hosszú ideje vagyok ninja. A sok nehézség ellenére mindent beleadtam, mert meg akartam tanulni a kardforgatás művészetét. A testem minden pontja fájt. Hol a megerőltetéstől, hol a lány által okozott sérülésektől. Végül hosszú órákon át tartó folyamatos kínzás után végre úgy döntött, hogy befejezi az edzést. Már nem sok kellet hozzá, hogy a fáradtságtól essek össze. A kezeim remegtek a megerőltetéstől és a testem mindenhol fájt. A kardomat a földbe szúrtam és azon támaszkodtam egy kis ideig. Ő ezalatt elmondta, hogy holnap ugyanitt találkozunk majd. Én bólintottam majd elkezdtem összeszedni magamat. A kardomat visszahelyeztem a tokjába. Ő hátat fordított nekem és fütyörészve távozott. Kíváncsi lennék, hogy vajon ő neki is ilyen kemény edzésen kellet átesnie. A nap már lemenőbe volt. Nem is tudnám megmondani, hogy mióta edzettünk itt. Egy örökkévalóságnak tűnt. Bár néha megengedte, hogy pihenjek egy kicsit azért még kimerítő volt. valahogy elmásztam az egyik közeli fogadóba és egy szobát vettem ki. Bementem a szobába amit kaptam és rögtön bezuhantam az ágyba. Nem kellet sok idő, hogy az álom elnyomjon. Másnap korán reggel felkeltem. Az előző napi fájdalomból már alig volt érezhető bármi is. Ennek örültem hisz a mai nap még durvább lesz. Összeszedtem magamat majd elindultam ugyanarra a tisztásra ahol tagnap gyakoroltam. A lány már ott várt rám. Köszöntem neki majd oda álltam elé várva, hogy mi fog történni.
Unazaki Fumimaro
Unazaki Fumimaro
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hinata Csüt. Szept. 22 2011, 20:31

- Hallom ide értél. Jó legalább időben, szeretem ha pontos valaki.
Kinyitom szemeimet és a fiúra nézek. Majd felállok és a táskából előveszem karra erősíthető súlyokat. Egyenként mindegyik 5-5 kiló.
Át nyújtom neki, de nem szolok egy szót sem. Egyértelmű a jelzés, hogy fel kell vennie. Amint ez meg történt én tovább pakolások. Mindent elő pakolva. A fémrúdra erősíthető plusz súlyokat is. Kezembe veszem a nehéz fémrudat és meg forgatom, mintha az csak egy száraz gally lenne. Elégedetten hümmögök majd Fumimaro hoz lépek és kardját meg fogom majd a fa mellé támasztom.
- Azt javasolnám amíg nem tanulod meg tisztelni és forgatni elő se vond a katanát. Tegnap nem szóltam, de a földbe szúrni egy ilyen fegyvert hiba, árt a pengének. Valamint most szolok előre soha ne érintsd meg kardom pengéjét. Kivéve ha meg akarsz halni. Ez egy halálos sértés kard forgatok közt többek közt.
Át adom neki a fémrudat úgy, hogy markolat feléje nézzen.
- Súlyokkal és a fémkardal ami sokall nehezebb a katanádnál kell gyakorolnod. Ugyan azt mint tegnap és meg követelem, hogy lehetőleg kevesebb hibát vétsd.
Hátam a fának vetem ami tövében még az előbb ültem. Várok, hogy hozzá kezdjen a gyakorlathoz. Ha úgy tartja kedvem akkor újra veszős megoldás következik, hogy mozgásra bírjam.


//"Ha úgy tartja kedvem akkor újra veszős megoldás következik, hogy mozgásra bírjam." Meg engedem, hogy eldöntsd és ezzel minimálisan njk-m irányítsd. De csak annyira, hogy eldöntheted és le írhatod, hogy hibáknál újra veszővel megüt vagy sem.//
Hinata
Hinata
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem fontos

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szer. Szept. 26 2012, 20:49

//Suigetsu//

Egyszerűen elborult egy pillanatra az agyam, nem tudtam rendesen felmérni a területet, nem hogy nyomok után kutassak. A mellém álló férfi pontosabb leírást adott nekem Suki elrablóitól, valamint, hogy hova vihették őt.
- Szóval a Hold országába viszik - kezdtem bele egy gondolatmenetbe. Oda csupán egyetlen út van, méghozzá egy hajó. Gondolom az ilyesfajta embereknek van egy külön hajójuk, így azt ha megtaláljuk, talán sikerül kiszabadítanunk. De hogy találhatnánk meg egy hajót, amiről azt sem tudjuk, hogy néz ki. Gondolataim ismét kezdtek pánikszerűen kavarodni, ekkor vettem egy mély levegőt. Karom feltartottam, melyre a holló károgva rászállt. bíztam a férfiban, és abban reménykedtem, hogy tudnak segíteni Suki kiszabadításában. A férfi egy térképet vett elő, melyen egy gyorsabb útvonalat rajzolt végig ujjával. Elkezdtünk futni, egyenesen Amegakure határaihoz. Ha sietünk, talán még a hajó indulása előtt vissza tudom szerezni Suki-t. De vajon mit csinálok akkor, ha a kezeim közé kaparintom azokat az alávaló férgeket. Bele se mertem gondolni. Nem is kell, most a legfontosabb, hogy higgadt fejjel menjek a többiekkel, és a lehető leggyorsabban utolérjük a csapatukat, bár nem tudom, milyen tagok alkotják a bandájukat, az biztos, hogy nem kegyelmezek egyiknek se, ha Sukinak bántódása esett. A Hold országában tanyáznak. Ha hazaérek, majd jobban utána kell járni ezeknek.
Lassan a sziklák eltűntek és a természeti elemeket most már a fű és a fák adták, melyek egyre jobban kezdtek sűrűsödni.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 27 2012, 15:20

Elhagytátok Iwagakure-t, és el is jutottatok a következő állomásra, az Eső országába. Innen már nincs messze a tenger, de sajnos az idő ellenetek mozgolódik. Este lett, és nem tanácsos ismeretlen területen éjszaka mozogni, ki tudja milyen csapdák vannak a környéken. Nem, most egy tábort kell vernetek, annak a ténynek a tudata nélkül, hogy üldözöttjeitek is így tesznek-e. Viszont a csapatvezető, pontosítva a három főből álló csapat vezetője elrendelte a táborverést, és sajnos be kellett látnod, hogy nélkülük elvesznél itt. A tűz kész, sőt még étel is van náluk, amivel megkínáltak, és következhetett a bemutatkozásos rész.
- Az én nevem Shiku, és én vagyok ennek a csapatnak a vezetője. Nagyon örülök, hogy végre erre is sor került. Úgy gondolom, ha már így összedolgozunk, akkor tudnunk kéne az alap dolgokat egymásról, a tökéletes csapatmunka miatt. Én Doton használó vagyok, és erősségem a vezetés, taktikus gondolkodás. - mondta az a férfi, aki legelőször állt melléd.
- Én Rikuzo vagyok, és az én erősségem a füst technikák alkalmazása, emellett tökéletes jó vagyok az elterelésben, és a csapdák készítésében. Ne haragudj, hogy rád támadtam, és sületlenségeket hadováltam, de nem tudtam ki vagy, és, hogy mivel tudnám elhitetni veled, hogy nem shinobi vagyok. - mondta, miközben a tarkóját vakargatta.
- Nagyon örülök annak, ifjú chuunin, hogy nem a fegyvereimmel benned végződött a kis találkozásunk. Én Mitaro vagyok, az egyedüli, és legyőzhetetlen fegyverszakértő. Az én reszortom a támadás, és a parancsmegtagadás nélküli küzdelem. Először cselekszem, aztán gondolkodom. És, benned kit tisztelhetünk? - mondta az a férfi, aki először hitt Shiknak. Így már ismerted is a tagokat, és rajtad állt, hogy mennyire tárulkozol ki nekik.
- Egyébként, hogy kerültél ide, és hogy kerültél egyáltalán a bűnöző szolgálatába? - kérdezte a vezér.

Színmagyarázat:
  • Shiku-Fehér
  • Rikuzo-Piros
  • Mitaro-Narancs

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Szept. 27 2012, 15:41

Elértük Amegakure határait, ám kezdett sötétedni, éjjel pedig őrültség lett volna követni őket. Bérmennyire is utánuk akartam menni, a józan ész azt diktálta, a másik hárommal kell maradnom, velük van esélyem kiszabadítani Suki-t. Az újonnan szerzett társaimmal tüzet raktunk, majd étellel is megkínáltak. Ekkor leültünk a tűz köré, és mind a hárman bemutatkoztak, elmondták a csapatuk összeállítását. Tényleg jól szervezett csapatot alkotnak ők hárman. Majd rám került a sor.
- A nevem Kodomo, a Djuka klánból. A Hold ország shinobija vagyok, tűz elemű, valamint értek még a varjakhoz, és az illúziókhoz. - kezdtem bele, mikor Shiro leszállt a vállamra. Egy kicsit lecsíptem ételemből majd megetettem.
- Ő itt Shiro, a hollóm. Társként segít nekem a harcokban, valamint az észlelésben. - mondtam, miközben apró, fehér fejét simogattam.
- A lány, akit elraboltak Suki-nak hívják. Ő is a Hold országhoz tartozik. Együtt indultunk el az idei chunnin vizsgának, sikeresen zártuk. Ám mikor hazafele indultunk egy férfi kért fel, hogy segítsek neki. Ez volt az a féreg, aki elrabolta Suki-t. Mikor felajánlottam a segítségem, hogy megvédem az esetleges "banditatámadástól" egy kést kapott elő, és Suki-t fogságba ejtette. Azt mondta, csak abban az esetben engedi el, ha megvédem a szállítmányát. Akkor döbbentem rá, hogy nem is a banditáktól kell megvédeni, hanem ők maguk a banditák.A többit tudjátok már - fejeztem be rövid beszédemet, majd haraptam egyet az ételbe. Ekkor az égre néztem. Lila szemeim világítottak a tűz lángjaitól, a holdat néztem. valamiért megnyugtatott a jelenléte, mikor látom a ragyogó égitestet. Gondolataim kissé elkalandoztak, majd visszatértem a való életbe, ismét társaim felé néztem.
- És mit lehet tudni erről a szervezetről? Hálás vagyok, hogy segítetek megtalálni őket.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 27 2012, 18:42

- Itt nem teljesen egy szervezetről beszélünk, hanem inkább egy személyről. Ranmiu a neve, és chuunin szintű harcos volt Iwagakure no Sato-ban. Aztán egy küldetés után megőrült, mert elveszítette mind a három genint, akit alá osztottak be. Ez az őrület addig fokozódott benne, hogy elhagyta a falut, és fejvadászatból próbált megélni, egy gyilkoló gép lett. Ugya, milyen ironikus az élet, néhány halál miatt, ő is élet elvevő lett, és így okozott fájdalmat a többi embernek. Az örök körforgás, de most nem erről beszélünk. Tehát, rájött, hogy az egyetlen biztos dolog, ami az életben mellette van, az a pénz. Ezek után már nem a gyilkosság volt a fő szempontja a munka vállalásának, és végül addig fokozódott ezen élvezete, hogy az alvilági körökben Kuro Danshaku1 lett a neve. Ezek után eltűnt a szemünk elől, és csak pár hónapja került újra a nyilvánosság elé, mint aki embereket ad el, és vesz, a Hold országában kialakított kis piacán, ami a "tábor" nevet viseli. Nem tudjuk, hogy miért ez a neve, de legalább tudjuk, hová tart a lánnyal, akit te ismersz, és ha megtaláltuk, akkor visszavihetjük a faluba. Egyébként, a leszámolás, amibe belekerültetek, az a riválisa ellen folytatott harc utolsó csatája volt, ugyanis információink szerint Ranmiu nem képes fegyvercsempészeket beleszőni a kis hálójába, és így csak ember kereskedelemmel tudott foglalkozni. Így, viszont, hogy kirabolta ezt a férfit, mindig friss szállítmány került az asztalra. - mondta Shiku. A felvilágosítás ezennel le is zárult, ugyanis jöhetett az ötlet, hogy ki és hogyan kezdje a testőrséget. Majd miután kialakítottátok a sorrendet, te lepihentél, és csak a legutolsó alkalommal lettél felébresztve, hogy vigyázz a kis csapatra. De ekkor sem történik semmi érdekes, így reggel újból futásnak eredtek a megfelelő irányba. Sokáig rohantok, amikor észrevesztek egy fát, amin egy férfi a kardját élesítette. Nem, várjunk csak, erre egy szöveget írtak.

"Hol a Nap a Holddal együtt kél, az a rossz irány gróf szolgája,
Ugyanis elállja néhány madárka.
Fordulj arra, merről a szél fúj, és a homok az úr!"

A három chuunin nagyon nézi a fát, de nem nagyon tudják hová tenni a szöveget, biztos abban bíznak, hogy te majd megfejted, de mit? Lehet, ez csak egy vándor költő ostobasága, és semmi köze az ügyetekhez.

----------
1= Fekete Báró
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Szept. 27 2012, 19:17

A rövidebb bemutatkozás után megettük az ételt, majd részletesebb információkat kaptam erről a bizonyos Ranmiu-ról. Tényleg ilyen szörnyeteg lenne? De miért teszi ezt, miért tesz ártatlan embereket és családokat tönkre? A gondolatok nagyon elvonták a figyelmem, majd ismét Suki jutott az eszembe, vajon hogy van most, merre lehet. ~Meg foglak találni~ ígértem magamnak.
Eljött az éjjeli testőrködés. Én voltam az utolsó, aki figyelte a tábort, míg a többiek alszanak. Az éjszaka folyamán nem történt semmi szokatlan, csupán egy-két kis állat motoszkálása törte meg az éj csendjét. Lágy szellő fújt, csendes éjszakánk volt. A tűz felcsapó lángjait nézve gondolkodtam, próbáltam koncentrálni, nehogy valami hülyeséget csináljak. A nap lassan felkelt, a társaim is szedelőzködtem már. Továbbindultunk. Futás közben egy fát találtunk, melyre egy rejtély volt rávésve.

"Hol a Nap a Holddal együtt kél, az a rossz irány gróf szolgája,
Ugyanis elállja néhány madárka.
Fordulj arra, merről a szél fúj, és a homok az úr!
"

Ki írhatta ezt, de a másik kérdés talán jobban izgatott, hogy miért? A három chunnin értetlenül állt, először én sem értettem. Próbáltam fejtegetni.
"Fordulj arra, merről a szél fúj, és a homok az úr!" ~Szél. Homok~ nyitottam ki ekkor a szemem. Bár a rejtvény első felével nem tudtam még mit kezdeni, ezen talán elindulhatunk.
- Talán a Szél országára utalhat a rejtvény? - fordultam társaim felé. Bár ahogy ezt kimondtam, mintha túl egyszerű lenne így a feladvány. De ki véshette ide, és miért? Szemeim a többiek tekinteték figyeli, próbálom megvizsgálni, vajon erre mit válaszolnak.
~Mi lehet ez a Nap és a Hold, és miféle grófról szólhat a feladvány? Nap és Hold együtt kél. Talán hegyek. Hegyek országa? Az a rossz irány gróf szolgája. Ugyanis elállja néhány madárka. Talán a Hegyek országáról lehet szó. De a rejtvény eleje igen csak rejtélyes maradt még számomra, talán az egész, és mindeddig rossz módon gondolkodtam.~
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 27 2012, 23:41

- Én is a Szél országát veszem ki ebből, de ez nekünk szól, vagy csak ide írta valaki gondolkodás nélkül? Szerinted Mitori? - kezdte az egyik. Bár, nem őt lehetett a csapat eszének kikiáltani.
- Én ugyan úgy a homokra szavazok, és szerintem ez nekünk szól. De, ha arra kell mennünk, akkor jobban kell vigyázni, tekintve, hogy ellenséges ország határait lépnénk át, engedély nélkül. Meg merjük tenni ezt a lépést? Hiszen ez lehet az, az indok, amire várnak a Sunagakure-iek, és megindítják a háborút. - mintha kicsit félt volna a harcok gondolatától a csapat fegyvere. De, hát miért ne félt volna, ha még nem élt át háborút, akkor csak a meséket hallhatta róla, amik olyan szörnyűek, hogy senkinek sem kívánnának ilyen halálokat. Nincs olyan épeszű ember, aki szeretne ölni, vagy egy csatatéren járkálni. Nincsen.
- Én nem tudom pontosan. A "gróf szolgája". Ez lehet megnevezés is, és lehet rejtett kód is. De, mi van akkor, amire ti nem gondoltatok, hogyha ez nem véletlenül, hanem elterelés végett van itt. Én nem tudok most hirtelen dönteni, lehet, eltartaná még 12 óráig megfejteni ezt az egész rejtvényt, és lehet, akkor is csak arra jutnék, hogy egy vándormuzsikus jól kitolt velünk. Te biztos vagy a Szél országában Kodomo. Mert, ha igen, akkor nem tudok mit mondani, mint, hogy menjünk arra tovább. - mondta a csapat esze, de sajnos tőle sem várhattál ebben az esetben megoldást. Úgy tűnik, a te kezedben van a döntés, a továbbhaladást illetően. Mérlegelned, és irányítanod kell.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Djuka Kodomo Szomb. Szept. 29 2012, 15:14

Bármit is jelentsen a vésés, egy biztos, mind a négyünk agyában Szél országa ugrott be. Akkor talán mégsem járhatunk annyira messze az igazságtól. De ki és miért írhatta ezt ide. Ahol a Nap és a Hold együtt kél...
- Hegyek - mondtam határozatlanul. Tanácstalan voltam. - A Nap és a Hold. A Hegyek mögül kél. Talán a Hegyek országa. Elvégre útba is esik. - próbáltam kifejteni, melyre az előbb gondoltam. Ekkor a csapat vezetője a Gróf szolgája szöveget kezdte boncolni, de nem jutott sokra. Talán valami kód, mondta. De miféle kód? Úgy éreztem, a vezetői szerep rám hárult, mivel másik három társam tanácstalan, ám nekem se jut semmi értelmes és használható terv az eszembe.
- Ha nem tévedek, márpedig remélem, hogy így van, akkor talán a Szél országát a hegyek országából kellene megközelíteni. - mondtam halkan az utasítást. - Próbáljuk kitalálni addig a szöveget. Nem véletlenül lett idevésve.
Majd elindultam, mellém a csapatvezetőt kértem, mögénk pedig a másik két tagot. Ilyen felállásban indulunk el, kivéve ha valakinek nem jut eszébe valami terv. Miféle gróf? talán a fekete báró? Egy embere talán segít nekünk? A gondolataim nem hagytak nyugodni.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 29 2012, 17:02

- Jó, menjünk arrafele, lehet, hogy az egy jó megoldás. - mondta az egyik társad, majd ott is hagytátok a fát, és a bajokat vele. Gyorsan haladtatok, de még így is nagy távot kellett bejárnotok, így 1 napba került még a Hegyek országának elérése. A terv, miszerint onnan közelítitek meg a Szél országát bevált, kivéve azt, hogy semmiféle újabb üzenetet nem láttatok sehova sem felvésve. Még eltelt 2 nap, de már a sivatagot tapostátok.
- Várjunk csak, rájöttem. - mondta a csapat "esze". - Ugyebár az volt a szöveg, hogy ahol a Nap, és a Hold kél, szerintem ez azt jelenti, hogy kelet fele, mivel a Nap ott mutatja meg először sugarait a világnak, és a Hold alapján nem az égitestre gondoltak, hanem magára a Holdra, az országra. Így tehát az irány Dél-kelet lehet, mivel az országod délen fekszik. De, sajnos nem olvastuk tovább, "miszerint az a rossz irány gróf szolgája, ugyanis elállja néhány madárka", ez egyértelműen kimondja, hogy nem szabad arra menni, tehát a téves út a Dél-kelet, amerre mi mentünk. Ha tovább értelmezem, akkor azt tudom kiolvasni, hogy a madárka, talán a Konohai ANBU lehet, a csőrös maszkjuk miatt, így ez a két sor azt jelentheti, hogy: Gróf szolgája, ne menj dél-keletre, mert a Konohai ANBU ott tartózkodik. Rossz irányba mentünk, de legalább már itt vagyunk a Szél országában, és nem is találkoztunk az ANBU-val. Nagy szerencsénk volt. - fejezte be Shiku.
- Huh, de még mekkora. Összefutni azzal a csoporttal halálos találkozó lett volna, és szerintem mi húztuk volna a rövidebbet. - szállt be a beszélgetésbe Mitori is. Viszont ez már lényegtelen volt, itt vagytok a szél országába, és most már jó irányba haladtok. Tanácsos lenne elkerülni Sunagakure csapatait, ugyanis az is halálos összeröffenés lehet, így okosan kell továbbhaladnotok.

Késés: 2 nap
//Következő post: Szél országa-határvidék//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kenshiro Karu Csüt. Okt. 04 2012, 13:06

// Shikaku //

1. Fejezet:

Már korán fent voltam és igyekeztem minden tenni valómat elintézni hiszen lázban égtem attól, hogy esetleg ma találkozhatok egy kenshiroval. Nem tudtam pontosan, hogy merre fogom megtalálni Kawát és az apját csak arra gondoltam, hogy nem ártana meglátogatni őket. Tényleg még az öreget sem látogattam meg pedig már vagy egy hete nem láttuk egymást. Igaz csak a napokban ismertem meg Kawát de lehet jobb lenne előbb Kankoz mennék el. Azt hiszem tudom, hogy merre kell keresnem. Ez az ember tipikusan úgy gondolkodik, hogy minél közelebb a vész annál távolabb a baj. Nem véletlenül nem maradt mozgásban egész életében. "Vagy lehet, hogy csak rám várt végig?" Tettem fel magamnak a költői kérdést miközben öltöztem. Ma ismét csak a szokásos felszerelésemet vettem fel. A taktikai mellényt és apám kabátját amit rám hagyott. Aztán a nyakamba vettem kusagakurét.
Nagyjából a harmadik fogadóban meg is találtam Kankot. A falu egyik nívósabb fogadójában közel Enraku irodájához... "Hát igen minél közelebb a vész annál távolabb a baj." Ez az öreg filozófiája és elég sokáig élt így. Miután sikerült nyugodtan megbeszélni az utóbbi nap eseményeit egy teljesen más témához kanyarodtunk pedig azt hittem Kankot fel fogja kavarni, hogy találtam még rokonokat de látszólag nem viselte meg a hír. Ez arra enged következtetni, hogy tudott róluk... Ám amit ezután mondott az még érdekesebb volt.
- Karu vészterhes időket élünk. A nemzetek mozgolódnak. A csontjaimban érzem, hogy valami rossz készülődik... Szeretném ha elutaznál az Eső országába. Egy forrásom szerint ott egy olyan küldetést hajthatsz végre ami pont a régi énedhez illő és rengeteg pénzt kereshetsz ami a klánnak most nem ártana. Viszont jobb lesz ha nem tünteted fel a hovatartozásodat. Gondolok itt a falura...
Majd adott még pár jó tanácsot és azt mondta minél előbb induljak. Nos végül is csak ez hiányzott. Már majdnem elfelejtettem milyen adrenalin is szabadul fel ilyenkor az emberben. Itt a kitűnő alkalom megnézni mire vagyok képes. Kankotól kaptam egy térképet amin fel volt tüntetve a célpont.
Otthon már csak élelmet pakoltam össze és a szokásos felszerelésemet és a katanámat. Semmi extrát nem vittem magammal az útra. Talán csak megpróbálok lepecsételni egy kis vizet, hogy legközelebb ne legyek gondban a környezet megteremtésével. Ehez vennem kell pár tekercset és vizet belepecsételni. Miután mindezekkel megvoltam ettem egy utolsó Rament és elindultam az Eső országába!


2. Fejezet:


Az úton kezdett kibontakozni a régi énem valóban ahogy Kanko mondta. Egy kereskedő karavánnal utaztam vándornak álcázva magam. A vidéket még nem szelte át a hír ezek szerint, hogy a Kenshirok életben vannak. Ennek örülök mert akkor talán az álcám is megmaradhat egy darabig. Bár a homlok védőmet otthon hagytam azt mostantól nem fogom rejtegetni, hogy milyen klánba tartozom valójában.
Amint elértük a folyó és az eső országok határvidékét otthagytam a kereskedőket és inkább a saját utamat járva közelítettem meg a célpontot. Végül is így a tiszta gondoltam magamban. A megjelölt hely egy félre eső kis fogadó volt. Semmi új már jártam ilyen helyeken korábban is és maga a környék sem volt ismeretlen mert egyszer már jártam erre felé csak akkor éppen kirigakuréból menekültünk az öcsémmel.
A fogadó egy rozzant kis út menti kocsmához hasonlított inkább. Amikor beléptem ugyanazt tapasztaltam mint amire számítottam amúgy is. Alig volt vendég és a vendégnek nevezett egyének is eléggé "kétes külleműek" voltak. Igyekeztem nem feltűnést kelteni bár ez egy ilyen kis lélekszámmal rendelkező helyen nem volt éppen könnyen kivitelezhető ezért inkább gyorsan vettem egy saket és leültem egy félre eső sarokban. Bár legutóbbi kalandom a sakeval eléggé rosszul sikerült most akkor is jól fog esni egy kis lélek erősítő!
Amíg iszogattam az italomat tanulmányoztam a térképet aminek az aljára oda volt írva egy kétjegyű szám. "26" ez vajon mit jelenthet. Talán szoba szám akar lenni? Kanko nem említett ilyesmit. Már majdnem felálltam, hogy megkeressem azt a szobát amikor hirtelen egy másik ember lépett be a fogadóba. Első pillantásra leszűrtem, hogy ő is shinobi így inkább a helyemen maradtam egy pillanatra. Aztán attól függetlenül, hogy mit csinál én elindulok a szobához. Amint odaérek kicsit felgyorsul a pulzusom és belépek. A szoba teljesen üres. Nem sokára a fiatal férfi is megérkezik és belép a szobába!
- Üdv kolléga. Úgy vélem ugyanazt a küldetést vállaltuk el! - Közben előveszek egy kunait és pattanásig feszülnek az idegeim! Ha támadni kell akkor a Shuriken Kage bushin no jutsut alkalmazva támadok ellenfelemre!

// A vásárlás: 2 db tekercs, ramen, sake! Amennyiben engedélyt adsz erre és megmondod az árát levonom szívesen. Bocsika, hogy picit irányítottalak Oyama nem állt szándékomban csak gondoltam mivel előbb postoltam mint te így előbb is értem oda! Remélem nincs harag! Amennyiben valami nem tetszik kérlek jelezzétek és módosítom! //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hiro Oyama Vas. Okt. 07 2012, 20:58

/Shikaku/
Part 1
Hiro a Madarak orszagaban jart egy fejvadaszaton, de nem lehet mindig csak dolgozni es dolgozni. Neh lazitani is kell egy keveset. Eppen ezert egy sztriptiz barban volt. Saket ivot es penzt dugdosot a neki tancolo lany bugyijaba mikozben a zenere mozgot. Ekkor egy ferfi jott be a szobaba ahol csak Hiro volt meg a lany, na meg persze gy rud. Kifejezeten erre let kifejlesztve ezert nem is volt nagy szoba. Mikor a ferfi belepet ra nezett az ifju elveszet ninja, raadasul nem a legszebben.
-Bocsi haver, de ezt most benezted. Itt en vagyok. - mondta, de a ferfi kozelebb lepet es leult Hiro melle. Ekkor bele sugta a fulebe hogy menyen ki vele az epulet ele.
-Bocsi szivem de most mennem kell. Tessek meg 100 ryo de csak hogy lasd kivel van dolgod. - mondta es bele dugot meg 100 ryot a lany bugyijaba majd elindult az ajto fele. Az ajtobol gyorsan vissza futott es megfogta a saket tartalmazo kis korsot.
-Ezt majdnem itt felejtetem. - mondta majd a ferfival kimentek a haz ele.
-Mielott bele kezdenel. Ajanlom hogy jo okod legyen arra hogy kirangattal egy ilyen helyrol mert ez mar a harmadik korso amit iszok, es ha mar van bennem akkor konnyen felidegesitenek. na most mondhatod. - mondta a ferfinak es meghuzta a kis uvegcset amibe maximum fel liter rizspalinka fer bele.
-Yamamoto vagyok es elnezest hogy kirangatam innen Oyama-sama de azt mondtak hogy keresem meg ebben az orszagban, mert nagy hirunk van. Mivel mar evek ota a szolgalatunkban all mint fejvadasz ezert gondoltuk kicsit kimozditjuk a jellenlegi helyzetebol. Raadasul nagyon megbizhatonak ismertuk meg. Azt hallotuk hogy az alvilag valami nagyra keszul. Tobbet most nem mondhatok. Menyen ell az Eso Orszagaba. Ott elmagyarazzak a reszleteket. De rengeteg penzt szerezhet ezzel a munkaval. Anyit hogy le is telepedhet valahol bekesegben. Itt van a talalka pontos helye. Sok szerencset!- mondta es adatodt egy papirt es ell is tunt. Szegeny Hironak mar anyira magas volt az alkohol szintje hogy nehezkesen latott ezert inkabb siman csak zsebre tette a kis papirfecnit es elindult arra amere azt hitte hogy az Eso Orszaga van, kozben persz elkortyolgatta a megmaradt saket.

2. fejezet

Reggel egy arok partjan ebredt fel szegeny ninja, hatalmas macskajajjal. Az utolso emleke az hogy elindult valamerre. De a nep iranyabol rajott hogy nem Del-Keletnek hanem Eszaknak indult. De meg az volt a szerencseje hogy nem jutott meszire. Ell indult a megfelelo iranyba, de meg beugrott egy kis varoska fegyver boltjaba. Vett 10-10 kunait es shurikent meg 2 doboz senbont, majd elindult a megfelelo iranyba. Egyszer csak eszre vette hogy van egy papir fecni a zsebeben, es hirtelen minden beugrott. A ferfi, a beszelgetes, a szazas amit meg a vegen a tancosnak adot.
~Azt a rohadt! Mar mindenre emlekszek! 100 ryot adtam annak a csajnak? alig tancolt tiz percig. Maximum egy otvenest kellet volna adnom! ~ gondolta, bar nem csoda hogy ilyenkor is azon a penzen jar az esze amit kidobott. Nagynehezen elolvasta a papirt, bar olyan szinten fajt a feje hogy meg az elore nezes meg a jaras is olyan volt szamara mintha a legmagasabb hegyet kellene megmasznia.
Mar 3 napja utazott amikor vegre sikerult elernie az orszagot. De a talalkozo hely a videk masik vegeben az Eso es a Folyo orszaganak hataran volt egy kis fogadoban. Ujabb 3 napba telet mire atjutott a nagy erdokon, a saros, jarhatatlan utakon. Vegre sikerult megtalalnia a kis kocsmat. Az ut alat persze jo par masik kocsmaba betert, es ugy latszik nem tanult az esetekbol. Amikor elerte a megfelelo kocsmat megint masnapos volt.
De nem csak O, a fogado is elege ramatyul nezett ki. Kiulrol ugy nezett ki mintha epp ossz akarna dolni. Amikor belepett nem latott sok embert. Alig voltak nehanyan, de mind veszelyesnek nezett ki. Leult az egyik asztalhoz es rendelt egy pohar forro teat. Jol jonn majd most a masnaposagra. Ameddig varta a teajat addig nezelodot a helyisegben. Eszre vett egy fiatal embert aki epp saket ivott.
~Uhh... Szerencsere nem melletem ull. Most meg a sake szagatol is hanynom kellene. ~ mondta es a tenyeret a szemere helyezte. Csak akkor vette le amikor megerkezet vegre a tea. Elkezdte kortyolgatni es elo vette a pairt amin a talalka helyszine volt leirva, a lap aljan volt egy kis kiegeszites: "Szoba: 26". Egyertelmu volt hogy a 26-os szobaba kell mennie. A fiatal ferfi aki a saket itta felalt es elindul felfele a lepcson. Hiro meg megitta a teajat majd o is elindult fel. Megtalalta a megfeleleo szobat es belepet. Es mit hoz az isten? Az alkoholista ferfi is itt volt. Persze az alkoholistat pont Hiro mondja, de nem O ivott pont a talalka elott. A ferfi illoen koszontotte Hirot, sot, meg koleganak is nevezte.
-Udv kollega! Fogalmam sincs, de igazabol amilyen alapotban vagyok most csak arra tudok gondolni hogy mondjak ell mit kell csinalna aztan had menyek a fenebe! Amugy te miert vagy itt?- kerdezte elege masnapos hangon, de azt meg hallota ahogy a kunai elokerul a ferfi kezebe. Hiro hatra tette a kezet es az ov taskajabol elovett O is egy kest arra az esetre ha meg kellene magat vedenie.

/Ell van nezve... Ilyesmibol nem csinalok problemat Very Happy
Vasarlas: 10-10 kunai-shuriken, 2 doboz senbon, sok sake, tea + sztriptiz Very Happy /
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 11 2012, 20:09

3. jelenet
- Az nem lesz olyan egyszerű, de főleg nem gyors - szólal meg egy hang az ablak mellől. Az illető egy ninja, akin nincs se fejpánt, se egyéb kirívóan jellemző öltözék, talán kivéve az egész testét borító kabátot, ami láthatóan vízálló.
- Azért vagytok itt, hogy úgy végezzetek el számunkra egy sornyi feladatot, hogy Amegakure neve még csak fel se merüljön a következmények során. Még mielőtt bármilyen következtetést levontok, szeretném tudatni veletek, hogy nem ti fogadjátok el a feladatot, hanem mi fogadunk el titeket rá, ami azt is jelenti, hogy most elkísérünk titeket Amegakurébe, és átmentek Tenshi-sama és Akushi-sama tesztjén. Ellenvetés?
Ezután ti beszélhetitek magatok között a teendőket. Ha bármi ellenvetésetek van, akkor csak kimutat az ablakon, ahol kilenc másik ninja van az esős látótérben, ha nincs (úgy, hogy egyéb infót most nem fogtok kapni) akkor meg elindul ki az ablakon, és int, hogy kövessétek. Az emberei körbevesznek titeket, mind ugyanúgy kinézve, ahogy ő, és így utaztok egészen Amegakuréig.

4. jelenet
A kapun egy hang, vagy jelzés nélkül keltek át és senki nem zavar meg titeket. A város képét most láthatjátok először: mindenütt géptornyok uralják a látómezőt, amit az eső az utolsó mérföldig tökéletesen elfüggönyözött előletek. Most már könnyedén átérezhettétek, hogy a város, amit senki sem ismert az utóbbi évtizedben, hogyan is maradhatott akkora titokban.
A városban még az utcák sem voltak a földön. vaskos rácsozatú, bizonyára tonnás járműveket is megbíró fém padlózat volt mindenhol, aminek a szélein, az épületekhez erősített vaskos fémpántok sárga figyelmeztető sávokkal voltak kifestve. Néhány helyen még graffiti is hirdeti Akushi-sama nevét és nyilak mutatnak lefelé.
Az eső ellenségeit Akushi-sama elé!
Később, a központhoz érve, már felfelé vezet az utatok, és egyre díszesebb árkádok és erkélyes szerkezetű fém utcák felett vezet az utatok, ahol viszont már nyoma sincs Akushi-samának. Itt már Tenshi-sama kicsiny origamijai díszítik az ajtókat és a cégéreket.
Amikor észreveszitek, hogy megérkeztetek, akkor már rég késő elámulni. A legmagasabb torony tetejénél egy szobrászati remekkel felérő erkéllyel találkoztok, ami egy haragos arcot ábrázol. A fém arc grimaszoló szája nagyra van tátva, és a kinyújtott fém nyelvétől kezdve szinte minden arctáját piercing-csavarok díszítenek. Amikor pedig eléritek az arc magasságát, észreveszitek, hogy az nincs egyedül, mellette mindkét oldalt egy-egy másik, sokkal kisebb alak is van, a hozzájuk tartozó köpenyes testekkel. A bal oldali szobornak szárnyai és női kinézete vannak, ami még a fém vonulatok ellenére is elegáns és bájos. A jobb oldali szobornak egy a fő archoz hasonlóan agresszív kifejezést kovácsoltak a mesterek, illetve egyetlen kaszát, amivel bezárult a kör. A szobormű így maga volt a megtestesült menny és pokol ábrázolása, és a nevek is teljes értelmet nyertek: Tenshi (angyal) és Akushi (ördög).

A csapat pont ide vezetett titeket. A hatalmas szoborarc kinyújtott nyelvére érkeztetek, és az emberek rögtön be is álltak a két oldalatokon egy-egy sorba, az árnyékokból pedig két alak lépett ki; az imént látott szobrok élő másai (vagy fordítva?). Egy gyönyörű nő, a bájos arca alapján maga az angyal, és a rezignált kifejezésű idegen küllemű, kaszáját a hátán hordó ördög. A képben csak egyetlen valami nem stimmelt. A két életbe lépett isteni helytartó egy nagyon is evilági szervezet jelét viselte, a vörös felhős Akatsuki köpenyek fedték el a testüket...


A hozzászólást Shikaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 20 2012, 01:00-kor.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Okt. 17 2012, 14:00

// Shikaku //

Amint az kiderült ellenfelem nem az a férfi lesz akivel összehozott a sors ebben a lepukkant szállóban. Végül a megbízónk is feltűnt. Vagy csak a küldönce? Hát igen már megszokhattam volna, hogy ezek az emberek csak ennyibe veszik a fejvadászokat. Bár itt most én is úgy vagyok, hogy Kusagakurei shinobi létemet titkolva ki tudja talán a megbízót ismerem vagy esetleg találkoztam már vele valaha... Nem nagyon volt lehetőségünk bemutatkozni egymásnak mert a férfi kezdett el beszélni és nem tűrt ellent mondást. Ennyi pénzért nem is fogok visszabeszélni azt hiszem. Majd ha úgy vélem megérdemli az illető talán bemutatkozom neki. Egyenlőre örülök, hogy nem ő az ellenségem de azért nem vetném neki a hátamat egy harcban.
Miután távoztunk az ablakon keresztül shinobik egy egész kis csapata jött elénk. Hmm szép kis fogadó bizottság gondoltam magamban...
Volt egy olyan pont a férfi beszédében ahol úgy éreztem most azonnal megfolytanám. Valahogy látszott rajta, hogy ő valakinek a jobb keze egy csicskás akit a gazdája egy pórázon rángat. Én pedig az ilyen embereket nem szerettem. Pontosan azért mert úgy éreztem én elszakítottam a saját pórázomat és otthagytam Kirigakurét. Megszöktem ráadásul nagyon fiatalon... Egyesek viszont életük végéig ilyen ölebek lesznek és ezt el kell fogadni. A véleményemet a pénzjutalom ellenében a háttérbe helyeztem. És figyeltem, igyekeztem megjegyezni minden részletett az úton Amegakuréba.
Végül megérkeztünk a városba. Ámultam és bámultam ám most hasznát vettem apám hosszú bőrkabátjának. Mivel az eső állandóan szakadt. Minden felé csövek és óriás épületek ameddig a szem ellát. Aztán ahogy haladtunk felfelé a város szintjein feltűntek a grafitik. Hát remélem nekem sosem kell szembe néznem sem Amegakuréval sem Akushi samaval.
Aztán felértünk arra az épületre ahol két arcot ábrázoltak azok a szobrok és az egyik arc nyelvén álltunk mikor kísérőink két sorfalat alkotva felsorakoztak... Tehát ők rángatják a pórázt. Feltűnt Tenshi és Akushi a szobrok élő másai. Remélem nem ismerik fel a klánom szimbólumát... Jobb lenne ha ismeretlenség megvédene még egy darabig. Társam reakcióit figyeltem egy pillanatra aztán állva maradtam és végig mértem megbízóimat akiken egy szervezet szimbólumát véltem felfedezni. Az akatsuki... Az öreg talán már mesélt róluk. Azt tudtam, hogy egy erős és nagy hatalmú szervezet de hogy ők lennének a megbízók ez már talán egy kicsit sok... Ám nem hagytam, hogy akármilyen érzelem is kiüljön az arcomra! Csendben figyeltem és vártam a tesztet amiről az amegakurei shinobi beszélt!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hiro Oyama Pént. Okt. 19 2012, 19:26

3. fejezet
Ahogy Hiro befejezte a beszedet egy hang hallatszodott az ablak felol. Egy ninja volt az, akin ugyen nem volt fejpant, de messzirol latszott rola hogy bizony O is ninja. Egy kulonleges kabat volt rajta ami valoszinuleg vizalo is. Elmagyarazta hogy az lenne a munkajuk, persze csak egy teszt utan, hogy mindenfele munkat vegezzenek ell Amegakurenek, termeszetesen a legnagyobb titoktartas mellet, es a kovetkezmenyekben a rejtozo falu neve fel semm merulhetett volna.
~Munkakat? Raadasul Amegakurenek? Akkor ez igen csak erdekes lesz! De ettol a teszttol kicsit tartok ~ gondolta. Hironak termeszetesen nem volt ellenvetese ez ellen. A ficko elindult kifele az ablakon, es Hiro meg a masik ninja kovettek Ot. Ahogy kimasztak az ablakon Hiro eszrevett nehany masik ninjat, akik teljesen ugyanolyan ruhaban voltak mint a benti ficko. Ezutan meg elindultak Amegkarue fele. Termeszetesen valamiert kozre fogtak Hirot meg a masik ninjat az Amegakureiek, es igy mentek egeszen a rejtozo faluig.

4.jelenet
Nehany ora mulva megerkeztek a varosba. A kapun siman atengedtek oket, mindenfele jelzes nelkul. A varosban mindenhol magas tornyok voltak, amiket a varos nevehez huen teljesen beteritett az eso. Utak nem voltak, helyettuk vaskos racsok voltak az epuletek kozott, amiken sarga figyelmezteto jelzes volt. Szerencsere nem voltak utak a foldon, mert az akkor biztos tiszta sar lenne es lehetetlen lenne a kozlekedes. Nehol az epuletek falan, mintha csak propaganda lenne, Akushi-sama dicsoito graffitik voltak. Ahogy elertek a kozpontott, itt mar eltunt a propaganda, helyette Tenshi-sama kicsiny, origami masai diszitetek az epuletek ajtait, es a cegek logoit. Amikor megerkeztek, Hiro teljesen elamult a dobbenettol. A legmagasabb toronyban voltak, A tornyon egy hatalmas szobor volt. Egy merges arc kinyujtott nyelvel. A szobor arcat peddig piercingek boritottak. Ahogy feljebb ertek ket masik szobor is kezdett kibontakozni a nagy mellet. Az egyik egy no arcot abrazolt, raadasul meg szarnyai is voltak. Valoszinuleg O lehet Tenshi-sama. A masiknak, a nagyhoz hasonloan, merges arcot, haragos tekintetett keszitettek, raadasul meg egy kaszaja is volt. Mintha maga lenne az Ordog. A ninjak ide vezettek Oket, a hatalmas szobor nyelvere, es gyors sorba altak. Hiro korbe nezett es az alla is leesett az amulattol amit a varos latkepe nyujtott neki. A hatalmas tornyok az esoben, ahogy nehol ki-ki kukucskal par pillanatra a napsugar a felhok kozzott. De a nap vissza is bujik, es az eso tovabb szakad. Kicsit szomoru a latkep, legalabb is Hiro szamara. Ahogy az emberek sorba altak ket alak lepet ki a sotetbol. A szobrok elo masai leptek ki. Maga az ordog, mellete peddig maga az angyal. A ket mar-mar isteni alak egy nagyon is foldi szervezet, az Akatsuki kopenyet viseletek a testukon.
~Az Akatsuki? Mar hallotam roluk, de szerencsere meg nem talalkoztam veluk. Nagyon veszelyesek. Raadasul egybol ket taggal is talalkoztam. Ha ok adjak a munkakat akkor nagyon kell figyelnem, hiszen barmikor meghalhatok. Es ki garantalja hogy nem olnek meg? ~ gondolta, es hirtelen nem is tudta hogy meghajoljon, vagy mit csinaljon. Helyette inkabb az elo ordog szemeit nezte.
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Shikaku Kedd Okt. 23 2012, 11:11

5. jelenet
- Ez mi? Ezeket megeszem reggeli előtt! - szólt az ördög, felétek biccentve, a szemeiből pedig sütött megvetés és a tisztelet minden hiánya. Amit láthattatok rajta, és csontig átéreztetek, az a pillanatnyi iszony volt. Csak meg kellett moccannotok, hogy egy penge áttörje a torkotokat...
- Nem lényeges. Ahhoz már elég jók, amire kellenek, és hajlandóak nekünk dolgozni. - A megmentőtök az angyal volt, akinek a kinézetén túl viszont semmi melegség nem áradt a megjelenéséből, sem a szavaiból. - Próbáljuk meg őket. Ti, shinobik, most próba alá estek. Ha nem mentek át rajta, akkor halál vár rátok, Amegakure jólétéért. A játéknak, mindössze két szabálya van: nem menekülhettek sem a tetőszintre, sem az alsó szintre. A városban kell túlélnetek, ahol a vadászaink elérhetnek.
Ha nincs kérdésetek, akkor mindkét vendéglátótok visszavonul, a titeket eddig vezető ninják pedig mutatják, hogy indulnotok kell, és hozzá is teszik, vigyorogva, hogy amint elhagyjátok ezt a területet, ami a tetőszint csúcsa, üldözőbe is vesznek majd.

6. jelenet
Amint elhagyjátok a tetőszintet, amit úgy érzékeltek, hogy az esőben már nem lehet a tornyok tetejét látni, viszont alattatok már a teraszok utcákat alkotnak, elkezdődik a vadászatotok. Elsőként csupán pár árnyat vehettek észre, amik körétek zárul a távolban, azonban az eső zavarásában ezt nem tudjátok tökéletesen kivenni, így sürgős menekülésbe kell vágnotok, ami látszólag sikerül is, amikor a kihalt éjjeli terasz-utcák egyre sűrűbb szintjei között el tudtok bújni (amihez persze csatlakozik az érzés, hogy egy labirintusba kerültetek).
Ebben a jelenetben innentől mindent a fantáziátokra bízok: a megbízásom az, hogy meneküljetek az üldözőitek elől, kihasználva bármilyen terepbeli előnyt amit találtok és általatok ismert jutsuk és taktikák adottságát. Ezt a menekülést hosszasan kell leírnotok, és együttesen kell kitalálnotok és megbeszélnetek a megírás előtt, hogy láthassam a munkátok és a közös gondolkodás és taktikázás eredményét az írásokon. Nem szeretnék afelől kérdést vagy panaszt kapni, hogy nem tudjátok mit kell tennetek: azért nem kaptok konkrét leírást, hogy lássam, mennyire vagytok kreatívak és mennyire jó stratégiával álltok elő teljesen ismeretlen ellenfelek ellen - éppen ezért nem is írhatom le az ellenfeleiteket, a terepről pedig bőven van információtok amit elővehettek.
Ami a harcok során ki fog derülni az az, hogy az ellenfeleitek nem közelítenek meg titeket, a létszámelőnyben bíznak, főleg fegyvert használnak, és alapvetőbb jutsukat a meglepésetekhez, illetve néhány gyorsabb suitont kritikusabb támadásokhoz.
Fontos információ: Megfigyelhetitek, hogy a támadások és az üldözés a két tiltott helyszín közelében gyengül, ha pedig átlépitek a területek határát (azaz felhúztok az épületek tetejéhez a teraszos utcák legmagasabb szintje fölött, vagy a kapu átlépése után tapasztalt rácsos főutak alá mentek a szervízlejáró pontok egyikén) teljesen megszűnik az üldözés.



Figyelmeztetlek titeket, innentől visszavonásig fokozottan életben van a szabálypont: kritikus hiba karakterhalált ér!

Az előző kör alapján szeretném leszögezni, hogy akármennyire is kevés időtök van, nem szeretném a saját leírásaim tükrét viszont látni a ti postjaitokban. A karakterek saját megfigyelése és szavai is hozzátartoznak a kijátszáshoz, ami alapján a jutalmatok is el fog dőlni! Ha nincs időtök, akkor ebben a fordulóban kérjetek időt, és egy extra hetet kaptok, de a 6. jelenetet nagyon kidolgozva, társas munkában, sok akcióval szeretném viszont látni tőletek!
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Shikaku Kedd Okt. 30 2012, 16:18

Letelt az egy hét. Amennyiben nem kapok megfelelő visszajelzést vagy postot, úgy újabb hét nap múlva büntetést szabok ki.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kenshiro Karu Vas. Nov. 04 2012, 22:02

5. fejezet

Amikor kitisztult teljesen a kép és az angyal és ördög alakot öltöttek egy pillanatra azért kivert a víz de aztán álltam a pillantások kereszttüzét. Az ördög azaz a kaszás fickó megvetéssel fűszerezett lenézést tanúsított ám az angyal a maga módján megvédett minket amiért lehet, hogy az életünkkel tartozunk neki. Ez a férfi első ránézésre legalább S szintű lehet. A nő szintén tehát realizálnom kellett, hogyha itt harcra kerülne a sor bizony elsöpörnének nagyon hamar.
Az angyal a maga hideg higgadtságával lenyugtatta az ördögöt és ismertette a feladatunkat illetve a szabályokat. Egyszerű volt a próbatétel. Meg kell lógnunk az embereik elől úgy, hogy a városban maradunk és nem megyünk túl mélyre illetve túl magasra.
Az ördög kegyetlensége bennem egy furcsa szorongást váltott ki vagy csak az életösztönöm lépett működésbe! Ez a shinobi őrült és ráadásul gonosz is. Nincs rosszabb mint egy kaotikus gonosz akinek valószínűleg veszteni valója sincs. Ám az ellenfelem nem ő volt hanem az emberei. Gyorsan végig néztem az amegakurei shinobikon aztán elkezdődött a hajsza...



6. fejezet

Amint elindultunk csupán arra koncentráltunk a társammal aki jelen pillanatban most az egyetlen akiben talán egy kicsit is megbízhatok. Végig néztem rajta miközben megkezdtük az ereszkedést. Aztán visszafordultam és észleltem, hogy egy közelíti meg a hátamat. Könnyű szerrel mozdultam ki előle a következő dobbantónál majd realizáltam, hogy attól még, hogy nem látjuk őket bizony itt vannak a sarkunkban és nagyon is vadásznak ránk.
- Ne maradj le! - Üvöltöttem társam felé és megdupláztam a sebességemet.
Ahogy egyre jobban ereszkedtünk megpillantottam a fő út rácsos szegélyét ám nem akartam odáig le ereszkedni ugyanis ott volt az egyik határ így az épületek között lavírozva törtem lázasan a fejem. Tudtam, hogy ellenfeleink előnyben vannak ugyanis számunkra ez a hely egy kész labirintus ők viszont itt nőttek fel tehát ismeri9k a járást. Ezért tájékozódási pontokat kell felállítanunk. Például az egyik lehet pont az az épület ahonnan elindultunk. Így próbáltam mozgásban maradni és megjegyezni merre járunk és nem eltévedni Amegakure fém dzsungelében...
A következő kunai kést szemből kaptam volna az arcomba hacsak létre nem hozok magam elé egy vízklónt ami felfogja a kis fegyvert amely végül a hatástalanított klónnal együtt hull alá.
Ez nem mehet így tovább gondoltam magamban majd ránéztem a társamra...
- Figyelj bár eddig nem tettem meg de most bemutatkozom így ebben a helyzetben. A nevem Karu... Viszont most ennél nagyobb problémánk, hogy túléljünk... Azt hiszem nekem van egy tervem. Mivel a terep nekik kedvez ezért tájékozódási pontokat kell felállítani mint például az épület ahonnan indultunk most például tőlünk jobbra nagyjából két és fél kmre van. Viszont nem kéne lelepleznünk a fegyver arzenálunkat így elemi jutsukat ne nagyon használj csak ha minden kötél szakad. - És ebben a pillanatban jöttem rá, hogy a környezet az nekem igenis kedvez ugyanis szakad az eső. Bár a tűz elemű jutsuim itt talán gyengébbek de a víz eleműek annál erősebbek. - Tehát a leg alapvetőbb jutsukat használjuk! És most kövess... Majd a shusin no jutsu segítségével megpróbáltam a lehető leggyorsabban mozogni és elkerülni üldözőink szeme elől és találni valami fedezéket ahol beszélhetek a csapat társammal egy fedett teraszon vagy éppen egy épület fedezékében ami a legközelebb van.
Amennyiben találok ilyet megállok és úgy folytatom.
- Nos én azt hiszem a lehető legegyszerűbb technikák alkalmazásával létrehozhatunk esetleg pár bushint illetve... - Egy gyors kézjelsorozattal létrehozok három vízklónt akik közül kettőt el is indítok két különböző irányba elterelésként! - Had higyjék csak azt, hogy szét váltunk. Nem gond tehát állandó mozgásban kell maradnunk és azt javaslom, hogy a legjobb védekezés a támadás így vadásszuk le őket mi. Ezzel talán bizonyíthatnánk a két fejesnek is...
Azzal vártam csapat társam felvetéseit illetve ötletét ha akad ha nem akkor elindulunk és elkezdjük levadászni támadóinkat illetve becserkészni őket hiszen a mondás is így tartja: legjobb védekezés a támadás!

// Elnézést a kis késéért. Ezentúl igyekszem pontosan postolni! //
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hiro Oyama Kedd Nov. 06 2012, 19:10

5. fejezet

Ahogy Hiro figyelte az ordogot nagyon felt tolle. Ugyan nem volt szenzor ninja, de erezte hogy a ficko igen csak hatalmas chakraval rendelkezik. De az angyal is, de tolle valahogy nem ilyedt meg anyira. Valoszinuleg csak a kinezete miatt. Amikor az angyal megvedte oket a demontol, es azt mondta, hogy "hajlandok nekunk dolgozni", itt Hiro jellezni akarta hogy ez nem teljesen igy van hiszen azt mondtak nekik hogy, vagy nekik dolgoznak, vagy ell lehet menni. Egy csomo ninja kozott. De jobbnak latta hogy ha nem teszi ezen apro eszrevetelet szova. Aztan az ordog elmagyarazta a jatekszabalyokat, aztan mivel a fiuknak nem volt kerdesuk eltuntek a sotetben. Hiro egy par pillanatig meg gyonyorkodott a kilatasban, de aztan megkaptak a jelet hogy indulas.

6.fejezet
Ahogy leugrottak a tetorol es elindultak a faluban Hiro egy kicsit elbozakodta magat amint megkezdodtek az elso tamadasok ahol csak fegyverek repultek a predak iranyaba amiket persze konnyen kivedtek. Ez az elbizakodotsag egeszen addig tartott amig a masik ninja nem rugott egyett. Ekkor latta Hiro hogy ott volt egy eso ninja akit eszre se vett. Ennel a pontnal egy kicsit meglepodot, hiszen arra nem szamitott hogy ilyen kozel jonnek. Ahogy hatra nezett latta hogy arnyak kozelitenek felejuk. Ezek valoszinuleg a vadaszaik lesznek.
~Az ordogbe. Ebben az esoben nem tudom hasznalni a tuz elemu jutsuimat mert nagyon legyengitik oket. Raadasul meg a fold technikaim tobbseget se nagyon mert elege messze vagyunk a talajtol. Talan csak az Acel bort. Azzal legalabb nem kell kiternem a fegyverek elol. ~ gondolta, de a melazasabol a tarsa ebresztette fel.
-Nyugi van. Inkabb te ne maradj le! - kialtotta vissza majd novelt a tempon es utol is erte a masik ninjat.
-Doton: Kootetsu Karada - mondta es ossze csapta a tenyeret. Ezzel a technikaval megkemenyitette Hiro a jobb kezet szikla kemenyseguve. Raadasul pont idoben, mert nehany masodperc mulva ketto kunai repult fele bal oldalrol. Hiro a levegoben a jobb kezet meglenditette igy pont az arca nezett az eg fele es igy ki tudta vedeni a kunaiokat amik fele kozeledtek. Siman csak felelemlte a karjat amirol, mivel szikla kemenysegu, egyszeruen lepatantak a kesek. Aztan ugyanazzal a mozdulattal vissza hozta magat egyenesbe. Ekkor a tarsa bemutatkozott neki. Hiro nem igazan ertette mit mondott, de a lenyeget kivette belole. Valami tajekozodasi pontokrol beszelt, meg arrol hogy ne fedjek fel az elemi technikaikat. Hat Hiro reszerol most mar kicsit keso hiszen o mar alkalmazott egy eros vedelmi jutsut. De ez nem igazan erdekelte, hisz ez csak egy, raadasul nem is a legerosebb. Itt Karu alkalmazta a Shunshin no jutsut es szinte teljesen eltunt Hiro szeme elol. De csak szinte. Az elveszet ninja is alkalmazta a technikat es utol is erte a tarsat. Hiro majdnem elvesztette megint amikor gyors landolast hajtott vegre egy fedett teraszon. A ninja oda ugrott melle, de meg mi elott Karu megszolalhatott volna Hiro megelozte.
-Bocsi csak az elobb nem nagyon volt idom bemutatkozni. En Hiro vagyok. Igazabol nem igazan ertettem hogy mit mondtal ott fent nekem, de a lenyeget kivettem. Szoval van valami terv? - kerdezte Karutol aki nyomban ell is magyarazta az otletett. - Az otleted nem rosz csak en sima klonokat tudok letrehozni jellen pillanatban. Bar figyelem elterelesre talan azok is jok lesznek. Majd kiderul. - mondta es letrehozott ketto sima klont akik egybol elindultak ketto elenkezo iranyba.
-Igy lealabb azt hiszik hogy szetvaltunk es Ok is szetvalnak. Remelem. Ha igy lesz konnyebb lenne levadaszni oket. Szerintem most varjuk egy par percet hogy ne lassak ahogy elhagyuk a teraszt es aztan induljunk ell valamerre hogy talaljunk par ellenfelet.- mondta Karunak aztan leult a foldre es a hattat a falnak tamasztotta.
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Shikaku Kedd Nov. 13 2012, 23:48

Sokat gondolkodtam mi legyen veletek, de mivel írtatok, hogy legyen kör, ezért legyen következő kör. Ajánlom, hogy nézzetek rá a szél országában a sivatagban mesélt történetemre, és arra, hogy a pár sorban kikért harci jelenetre milyen leírást rittyentett össze Ryu...


7. jelenet
A Feszült üldözés folytatódik, és az eddig alkalmazott taktikák sorra buknak el az ellenség félrevezetésére. Amint azt ti is azonnal érzékelitek, a sima klónok semmire sem jók, ők az esővel vert környezetben azonnal feltűnnek, hogy csupán félrevezetések akarnak lenni. Az egyedüli siker a vízklónokban van, akiket páran elkezdenek követni.
Egy percet nyertek arra, hogy jobban készüljetek, addig nem érkeznek meg az elcsalt ellenfelek, és addig nem támadnak meg, de miután a perc letelik, az egész üldöző brigád lecsap, és ismét elárasztanak titeket fegyverekkel, azonban a támadás ezúttal már keménnyé válik. Túl kell élnetek, és ehhez mindent fel kell használnotok. A technikáitok legjavát, és azokat kombókként kell kihasználnotok, hogy mindenkit lerázzatok.

A mostani írásotokban nagy átgondoltságot és megbeszélt cselekményszálat szeretnék látni, ami több fordulatot, hosszan tartalmaz a harc során!


A feladat nem könnyű, de csak ez van kiadva. Remélem látok fejlődést és nagyobb összedolgozást, mint az eddigi postokban.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Hiro Oyama Vas. Nov. 18 2012, 15:12

7. fejezet

Sajnos a sima klonoknak nem volt sok ertelme hiszen az esoben siman ki lehetet szurni az illuzoit. Szerencsere Karu klonjainak sikerult egy picit elterelni az ellenfelek figyelmet, de az sem tartott tovabb egy percnel. Hiro megint alkalmazta a Doton: Kootetsu Karada technikat, de ezuttal az egesz testen, igy nem kellet agodnia a fegyverek miatt. Az ellenfelek egyre kozelebb kerultek hozzajuk.
-Menj elore majd utolerlek! - kialtotta oda Hiro Karunak es leereszkedet az alsobb szintekfele. Ott megalt egy parkanyon es gyors kipecsetelte az egyik esernyojet az egyik tekercsbol. Aztan elindult feljebb Karu utan. Jo tiz percbe telett mire utol erte, kozben persze csak ugy repultek fele a fegyverek amik le is pattantak rola. Amint oda ert Karu melle fogta az esernyojet, es feldobta a levegobe, majd kezjeleket mutaogatott.
-Ninpō: Samidare Kekka // Ninja Művészet: A Májusi Eső Hatása - mondta es az esernyobol szaz meg szaz senbon kezdet szaguldozni az ellenfel fele es nehanyat sikeresen ell si intezet kozuluk. Az esernyo meg leeset a melybe.
~ A fenebe. Nem volt egy olcso dolog az a cucc! Na mindegy majd kesobb megkeresem... MAr ha megtalalom persze ~ gondolta, de nem volt ideje nagyon gondolkodni hiszen az ellenfel egyre kozeledet. Egyszer csak egy gyors vizsugar kozeledet fele, es olyan szinten meglepte hogy nem is nagyon tudot kiterni elole. A sugar epp hogy csak eltalalta, de az is eleg volt ahoz hogy egy parkanyra essen. Ez a pont volt az ahol megjott szamara az ihlet hogy hogyan inetzek ell az eso ninjakat. Gyros ossze kapta magat es a Shunshin no jutsuval utolerte Karut majd oda kiabalt neki.
-Hallod! Van egy otletem! Gyere utanam es ne maradj le! Ha van valami nagy hatotavu technikad akkor azt majd tanacsos lenne hasznalni- kialtotta es egy kicsit belehuzott. Amint egy kicsit lehagytak az uldozoiket leereszkedtek az egyik parkany fole es Hiro gyors kezjelekbe kezdett.
-Figyelj van egy otletem! Doton: Doro Houshi // Föld elem: Sárba merülés - mondta es egy kisebb sar mezot hozott letre az alatuk levo parkanyon. Amint feltuntek az uldozoik ujjab kezjel sorozatba kezdett. Ezzel a kis sar mezobol mostmar letre tud hozni egy fold sarkanyt.
- Doton: Doryuudan // Föld elem: Föld sárkány lővedék - mondta es a sarbol egy sarkany feje emelkedett ki aminek a szajabol meganyi sar lovedek kezdett repulni elore.
- Ha veletlenul ismernel tuz elemu technikakat akkor egy kicsit be segithetnel! - kiabalta mikozben ujjab kezjeleket kovetoen letrehozta a Katon: Karyuudan nevu jutsut. Ekkor a szajabol egy hatalmas lang tort elore ami egyreszt meg gyujtotta a sarkany szajabol kirepulo sar lovedekeket, masreszt az ellenfelek fele haladt nagy sebbeseggel. Es ha mog Karu is hasznal valamilyen tuz elemu technikat, esetleg mas nagy ereju tavolsagi technikat akkor ez elol a kombinacio ellol szinte lehetetlen lenne kiterni!
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Nov. 19 2012, 14:29

7. Fejezet

Az üldözés folytatódott a vízklónokkal alig sikerült egy pár percet nyernünk én pedig rádöbbentem, hogy a chakra spórolós módszerből át kell váltanunk túlélő üzemmódba ugyanis az üldözők a nyakunkon voltak ismét. A sima klónoknak tehát nem nagyon vettük hasznát... Hogy lehet ennyi eszem? - Gondoltam magamban miközben újra mozgásba lendültünk Hiroval. A srác egész ügyes ám elemi technikákat ő nem nagyon tud használni hacsak nem csaljuk az ellent valami nyílt terepre. Ekkor Hiro mintha olvasott volna a gondolataimban lemaradt és egy igen sajátos technikával próbált meg időt nyerni nekünk. De még mielőtt alkalmazhatta volna a technikáját most rajtam volt a sor!
Két shurikent indítottam útnak az amegakurei shinobik felé... Még jóval előttük összecsaptam a két kezem:
- Shuriken Kage Bushin no Jutsu! - Mondtam és figyeltem a hatást.
Mivel elég chakrát beleöltem a technikába így létrehoztam legalább 50 azaz ötven shurikent amik eléggé meglepték üldözőinket. Annyit láttam hogy páran megsérülnek illetve olyat elkaptam mintha egy pár emberke lezuhant volna. Így tudtam, hogy sikeres volt az ellentámadás és jókor hoztam létre a technikát tehát elég nagy volt a szórása ahhoz, hogy valóban meglepje őket. A következő pár másodperc talán örökre belevésődik az emlékezetembe. Valaki egy jól irányzott dobással majdnem eltalált kunai késével...
Az utolsó utáni pillanatban a reflexeim mintha elrántottak volna és ugyanazzal az ember feletti sebességgel mozdultam el mint amivel a dokuzetsu konbot használom. A másodperc tört része alatt tettem meg egy akkora távolságot mintha chakrát pumpáltam volna a lábamba és azzal rugaszkodtam volna el a földről... Meglepett a saját testem reakciója ám tudtam, hogy ezek egy harcos reflexei.
Folytattam a menekülést és nemsokára Hiro is utolért. Ahogy gondoltam az ő magánszáma is jelentősen lelassította üldözőinket. Most itt volt az idő, hogy én nyerjek magunknak időt.
Az egyik antennán megálltam és ráfordultam az amegakureiekre. Amíg társam létrehozza a kellő környezetet azon a teraszon nekem időt kell nyernem számára... Egy gyors kézjelsorozat...
- Suiton: Mizu Jubiva no Jutsu! - A két vízoszlopot könnyen létre tudtam hozni és így szinte teljes védelmet biztosítottam magamnak a közeledő kunaiok ellen. Aztán képekben bevillant amit az öreg mondott a sav elemről...
- Youton Youkai no Jutsu! - Úgy zúdítottam a közeledő ellenfélre a savat ahogy csak nem szégyelltem. Amikor már azon kaptam magam, hogy kezdek fáradni visszavonultam Hiro mellé.
És jön is a segítség amit kért!
- Katon Karyuu Endan! Amikor begyújtottuk a földsárkányt az intenzív lángszórót az ellenfél felé fordítottam...
Ember legyen a talpán aki ezt a kombinációt kivédi!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Határvidék - Page 3 Empty Re: Határvidék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.