Kikötőváros

+33
Hyuuga Shakaku
Hamacho Yoshitaro
Umino Iruka
Meitsugawa Shori
Uchiha Kagami
Gensai Hayato
Osumi Hiroto
Nara Akane
Kenshiro Karu
Itanashi
Hidan
Jiraiya
Isha Dansei
Akihiro Jaken
Kitori Musato
Namikaze Minato
Amaken Yoshimitsu
Hiromi Akio
Masayo
Akira
Kaibutsu Hiroto
Uchiha Madara
Kitsune Haruka
Killer Bee
Gawakatsu Hikuro
Kakuzu (Inaktív)
Hyuuga Hinata (inaktív)
Hidama Myuu
Sai
Mayakashi Kaen
Unazaki Nikomi
Hakusho Hurima
Kanmiru
37 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Nov. 15 2023, 18:40

//Levél a távolba//


- Én, és még néhányan, hogy meglegyen a baráti hangulat - próbált vicceskedni Hiroto, ahogy elfogadta Atsushi jobbját. A küldetés során profizmust várnak el tőle, addig semmi oka nem civilként viselkedni. Ha alkalma adódik és a nép kicsit eltávolodik kettőjüktől, halkan beszélgetést kezdeményez: - Kakashi-sama beavatott néhány részletbe a küldetéssel kapcsolatban. Hogy sikerült tudomást szerezned a tigrisek falujának helyéről? - kérdezi őszinte kíváncsisággal. Ha a téma kényes, még hozzáteszi a saját történetét, de nem erőlteti a válaszadást: - Én a medvékhez szerződéskötés nélkül jutottam el és egy pillanatig azt hittem, hogy ott is maradok... örökre. Esély van rá, hogy a tigrisek valamiféle próba elé fognak állítani - mondja komolyan, mielőtt megérkeznek a többiek.
Határozottsággal próbálja palástolni gyermeki izgalmát, ám a bemutatkozások után valódi magabiztosság lesz úrrá rajta.
- Yamanaka? Ez megkönnyíti a dolgokat. Ha nagyon elrontanék valamit, nyugodtan vedd át az irányítást - mondja egy barátságos mosoly kíséretében, hogy oldja a feszültséget. Új csapat esetén mindig van feszültség. - Atsushi... Nem mintha el akartuk volna titkolni a másik küldetésünket, de úgy számítottam, hogy a hatékonyság jegyében mi elvégezzük azt a feladatot, amíg te a tigrisknél vagy. Egy tekercset kell kézbesítenünk Hikaichi kereskedőváros vezetőjének. Természetesen ha előbb végzel, rád is számítunk, erre vonatkozóan legalábbis nem kaptunk utasítást. Nos... - indult volna meg a csapat élén, amikor egy sötét csuklyás, maszkos alak jelent meg előttük. A környezetére valóban nem ügyelt, hiszen még csak útnak sem indultak, mégis... az ember nem lehet elég óvatos. Kezével int a többieknek, hogy egyelőre maradjanak csendben, majd ő tárgyal vele.
- Épp Hokage-samától jöttünk, így akár ő is odaadhatta volna... - jegyzi meg, bár gyanúja szerint valami olyasmiről lehet szó, amihez a falu vezetője nem adhatja hivatalosan a nevét, így nincs is mitől tartaniuk. Ezért nem is kéri, hogy igazolja magát... ha ártani akarna nekik, máshogy próbálkozna. Ezen kívül a faluba nehéz bejutni észrevétlenül, ráadásul a maszkja is egy állatot ábrázolt... fektehetőleg ANBU. Kezét leengedi.
Miután az ismeretlen figura eltűnt, kicsivel előrébb sétál és visszafordulva a többiekhez felnyitja a tejercset.
- Biztonságos - mondja, mialatt kigondolja a rejtvényre adható válaszát, ám egyelőre ezt még nem adja meg. - Nem úgy tűnik, hogy szorítana vele az idő, ezért ráértek vele, míg visszaérünk a faluba, hogy magától a Hokagétól kérdezzétek meg, mi is ez, ám azt... inkább nem javasolnám. - Ha valaki rákérdez, megosztja vele korábbi gondolatmenetét.
Zanta kapitány képe az, ami igazán aggasztja... Hiroto úgy gondolta, hogy ha valóban ő a legjobb kapitány, akkor mindenki tudni fogja, merre találják... így csak arra tud gondolni, hogy egy kevésbé ismert, esetleg rejtőzködő egyénről van szó. Ez -az ajándékkal együtt- csak egyre rejtélyesebbé teszi a küldetést.
- Mivel mind képzettek vagytok, estig el tudjuk érni a kikötőt, viszont akkor nagy valószínűséggel úgysem tudnánk hajóra szállni. A szabad ég alatt aludni veszélyesebb, viszont ha nem fogadnak szívesen, akkor is kipihenhetjük magunkat. Én azt mondom nem siettetnek és ha valaki esetleg tengeribeteg lenne, nehezebben is pihenhetne az úton... ezért egy éjszakát kempingezni fogunk.
Ha mindenki elfogadja és tovább nem tartóztatja őket semmi, útnak is indulnak. Hiroto a Muon Satsujin Jutsuval végig pásztázza a környéket, a váratlan támadások ellen pedig a Kamu Nemurui no Jutsu passzív hatása biztosíthat megfelelő védelmet.

//Használt technikák:
- Muon Satsujin Jutsu // A Néma Gyilkolás Technikája
- Kamu Nemurui no Jutsu // Alvó medve morgása//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Aokaze Atsushi Szomb. Nov. 18 2023, 18:36

// Levél a távolba //
 
Csapatvezetőm a kérdésem megválaszolása után feltette sajátját.
- Régebben olvastam a könyvtárban egy könyvet, akkor is Ninjuukat kutattam és az tett egy megjegyzést a tigrisekről. Viszont csak annyit árult el, hogy a hely neve Sunosaka, és hogy a lá országának Észak-Nyugati területén található. Ezért lesz vele némi kutatómunka is. Ami egy kissé furcsa számomra, hogy a legutóbbi ilyen utazásomra elengedtek egymagam is. De ne érts félre nincs baj a társasággal, csak nem feltétlen akarom mások idejét vesztegetni. A próbatétel ismerős, én majdnem otthagytam a fogam, és ideiglenesen a karomat is. Bár mint kiderült csak egy genjutsu volt az a része… szerencsére.
 
Utánam lassan megérkeztek a többiek is, Kaibutsu Hirotoval emlékeim szerint még nem találkoztam, ám a csapat többi tagjával Kenjivel és Inakoval igen, bár az akkori küldetésen annyian voltunk, hogy nem igazán tudtunk beszélgetni, talán most lesz alkalmunk jobban összeismerkedni. A bemutatkozásaink alapján pedig azt kellett summáznom, hogy ”tűz”erőben nem lesz hiány. Osumi Hiroto az eligazítást követően észrevételemet meghallgatva a csapat nem mindennapi összetételéről és az esetleges okról, úgy döntött megosztja velem a csapat másik küldetését.
- Köszönöm a bizalmat! Igyekszem nem hátráltatni a küldetéseteket.
 
Már éppen indultunk volna, amikor egy fekete köpenyeges, állat maszkos férfi hirtelen utunkat állta, kinézetéből ítélve az anbu egy tagja. Csapatvezetőnk kezével jelzett, hogy maradjunk amíg ő beszél vele. Miután megbizonyosodott arról, hogy az anbu egy tagja átvett tőle egy neki címzett tekercset, ezt követően mi többiek is megkaptuk a sajátunkat. Ezután a speciális alakulat küldötte már tova is szökkent, a levegőből pedig egy elejtett kép lifegett lefelé szép lassan, ami mint kiderült a minket szállító hajó kapitányát ábrázolta.
* Ez remek így legalább senki sem használhatja fel a férfi nevét, hogy átverjen minket. Hacsak nem próbálkoznak meg a Henge no jutsuval.
Mivel Hiroto belenézett saját tekercsébe és ő úgy vélte nem sürgős a tekercs tartalmának megtekintése bízok a megítélésében és csak simán berakom a hátizsákomba, hogy indulhassunk. Osumi javaslatával a haladási sebességet és az éjszakázást illetően semmi bajom nem volt, de amúgy sem az én szavam lenne a leg mérvadóbb az övével szemben, így csak fejjel biccentettem jelezve megértettem. Az út során végig figyelek környezetemre, bár kétlem hogy bárki is lenne olyan ostoba, hogy saját hazájában megtámadjon egy öt fős ninja csapatot.
Az első pihenőnkhöz érve engedek kíváncsiságomnak és felnyitom a tekercset. Meglepetésemre találós kérdés van benne.
* Hát ez tényleg nem fontos a küldetésünk szempontjából, de azért mégis csak jó hogy hamar elolvastam. Legalább tudok majd agyalni rajta, ha időnk engedi. A levél első olvasatára már nyilvánvaló, hogy nem egy tárgyról lesz, szó hanem valami fogalomról, esetleg eszméről. Elvégre az lehet hozható, de vinni nem lehet kézben fogva, mint egy tárgyat.
Az első elmélkedést ezzel le is zártam, legalább sikerült leszűkítenem a kört, és ez is valami.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Vas. Nov. 19 2023, 23:12

Levél a távolba

A megbeszélt időre szépen összeáll a csapat, majd mindenki bemutatkozik. Úgy látom nem csak én vagyok itt visszahúzódó és szűkszavú. Mindenki elmondja azt a minimális információt, amit úgy gondol, hogy elég lesz a küldetésre, utána már mennénk is tovább. Azonban egy újabb alak állít meg minket, aki egy-egy tekercset ad át nekünk. Állítólag a Hokage-tól van, ami elég fura. Éppen tőle jöttünk és most küld még valami tekercset? Nem gondolnám, hogy ennyire feledékeny lenne. Még az indulás előtt meglesem, hogy mi áll a papírosban, majd szép magasra felszalad a szemöldököm. Találós kérdés? Ez komoly? Nem mondom, hogy buta vagyok, de azért a legélesebb kés sem a fiókban. Az ilyen dolgokat meg végképp nem találom ki... Végül miután eltűnik az ANBU, még egy képet is kapunk a kapitányról, akit meg kell találnunk.

Egész nap utazunk, estig meg sem állunk. Végül a szabadban kell éjszakáznunk, amit nem tartok rossz ötletnek. Tényleg jobb az, ha kipihenten ülünk fel a hajóra. Így amikor megállunk, azonnal megkezdem a táborunk felállítását. Doton segítségével létrehozok egy félgömböt, aminek az egyik oldala nyitott, majd a Yoton segítségével egy izzó magma darabot köpök a "bejárathoz" közel. Az majd felfűti nekünk a helyet és nem fogunk fázni az este folyamán.
- Tudtad, hogy nem egyforma a két szemed? - kérdezem Inako-t, majd a választ meg sem várva folytatom is. - Az egyik szebb, mint a másik!
Ezután vigyorogni kezdek, mint a vadalma. Jó lenne egy kicsit oldani a feszültséget. Ha nem támad rám, csak elküld melegebb éghajlatra, akkor megsimogatom a hasam és kérdőn nézek a többiekre.
- Van valakinél kaja? Jó lenne vacsizni egyet mielőtt aludni térünk. Ha olyan helyen leszünk, meg hívom az egész csapatot egy jó kis zabára! 
Ha nem kérdezik, akkor nem mondom el, de egyébként szándékosan nem hoztam magammal ennivalót. Legrosszabb esetben megyek és vadászok egyet, nem fogok éhen halni. Viszont a többiek közt valószínűleg legalább egy valaki akad, aki hozott magával kaját bőven. Akkor meg miért ne húzhatnám le egy kicsit? Majd beülünk valahova egy jó ramenre, sőt, Inako még finom mochira is a vendégem, ha úgy van!
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Naito Kenji Kedd Nov. 21 2023, 18:48

// Levél a távolba //

Hamarosan Inako is befutott, utána pedig mindenki elmondta magáról, amit kellett. A Yamanaka klán tagjaira mindig érdemes volt odafigyelni. A szüleimtől hallottam ezt-azt a képességeikről, de testközelből még nem volt szerencsém látni. Reméltem, hogyha eljön az ideje, láthatom majd élesben is a technikáit. Azonban nem lennék elkeseredve akkor sem, ha ezen a küldetésen kimarad. Mert az azt jelentené ránk nézve, hogy ténylegesen csak egy egyszerű futár küldetés, plusz kísérő küldetés lenne. Túl szép, hogy igaz legyen az egész…
Amikor Osumi elmondta Atsushi-nak a másik küldetésünket, kicsit felszaladt a szemöldököm, de a szemembe húztam a sapkámat, hogy ne legyen feltűnő. Lehet, hogy az az egy óra alatt felhatalmazást kapott volna, hogy megossza vele a küldetésünket? Vagy úgy gondolta, hogy jobb tudnia csapatunk ötödik tagjának is a részleteket? Mindenesetre érdekesen csengett füleimnek a dolog, amit csak elraktároztam magamban. Ahogyan a haladásunk formációját is, amit fel is vettünk, de utunkat állta egy maszkos alak. Kíváncsiságomat hamar el is fojtotta mondandójával és a tekercs átadásával. Utóbbit övtáskám mélyére rejtettem, mert ha csak én tudhattam a tartalmát, nem itt fogom kinyitni azt. Egyelőre jobbnak láttam, ha olyan helyen nézem meg, ahol ténylegesen egyedül voltam. Tekintettel arra, hogy maga a Hokage szánta nekünk, felvetett néhány kérdést bennem még. Például azt, hogy miért nem kaptuk meg tőle személyesen az eligazításon, de ahogy haladtunk az úton, úgy tisztult ki a dolog. Valószínűleg nem adhatja nevét a tekercs tartalmához. Talán egy küldetésbe ágyazott küldetés, amiben egy új küldetés van? Hmm… egyre kíváncsibb lettem.

A kempingezéssel nem volt gondom. Osumi okfejtése elfogadható volt, amivel egyetértettem. Utunk során figyeltem a környezetemre és azonnal jeleztem, ha veszélyt érzékeltem. Amikor megérkeztünk ahhoz a részhez, ami táborhelyünkként fog szolgálni, kerestem magamnak egy olyan helyet, ahol kényelmesen le tudtam pihenni. Vagyis csak kerestem volna, mert csapatunk másik Hirotoja bevetette technikáit és segítségével szálláshelyet varázsolt nekünk. Elismerően eresztettem felé egy mosolyt és a fal oldalának dőlve ültem le közelebb a meleget adó forráshoz. Cserébe, ha más nem adott neki hamarabb, akkor átnyújtottam neki egy bentoboxot.
– Jó étvágyat! –Nekem még bőven volt elegendő élelmem és nem hinném, hogy nem lenne szavatartó ember a meghívást illetően. Persze nem kérném tőle számon, ha nem tenné meg. Éhesen senki nem olyan hatékony. Jómagam is kibontottam egy boxot, hogy étkezni kezdjek.
– Atsushi –kerestem tekintetemmel társunkat. – Hogy-hogy a Tigrisek faját keresed? Már mint gondolom szövetségre szeretnél lépni velük, de mi miatt döntöttél mellettük? –Őszinte kíváncsisággal kérdeztem tőle. Reméltem, hogy válaszolni fog és két falat közben figyeltem rá. Nem árt néha a beszélgetés.

//
Felszerelés:
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Yamanaka Inako Szer. Nov. 22 2023, 21:06

[Levél a távolba]

Érdekes küldetésnek és még érdekesebb csapatnak ígérkezett a felállás, ahová Inako belekerült. Az ötödik tag, Atsushi csupán genin ranggal rendelkezett, mégis elég tapasztaltnak tűnt. A bemutatkozáskor kiderült, sokan oldották fel a Tűz elemet, ami meg se lepte a kunoichit, elvégre Konohában igencsak gyakorinak számított.
- Azért ne nagyon számíts a beavatkozásomra! - válaszolt Hirotonak, és elvigyorodott. Tartott egy kis szünetet, majd folytatta. - Kérlek titeket, a Tűz országán kívül inkább ne beszéljünk a képességeimről! Meglehet, tudnak a Yamanakák adottságairól, de jobb biztosra menni. Ez amúgy is Konoha egyik klánjának a különleges képessége. Sőt, lehet már a falun kívül titokban kéne tartani!
Geninként még nem igazán aggódott, szorult helyzetben számíthatott jounin tanára segítségére, illetve inkább a Katon jutsuira támaszkodott a küldetések alatt. A világban egyre terjedő bizonytalanság viszont arra késztette, a szokásosnál is óvatosabban kezelje az elme technikákat.
Hiroto elmondta Atsushinak a küldetés másik részét, ami kicsit meglepte a szőke hajú lányt.
*Gondolom direkt azért hívtak össze minket külön, mert ez titkos információ. Bár lehet, ha én lennék a vezető, szintén beavattam volna őt. A bizalom fontos, főleg egy komolyabb küldetés esetén.*
Mielőtt elindulhattak volna, egy zöld-fehér macska maszkos ninja jelent meg előttük. Mindenkihez odasétált és egy tekercset adott át. A Hokage személyesen küldte ezeket az ajándékokat. Inako átvette és aprót biccentett a fejével. Amilyen hirtelen érkezett, ugyan olyan gyorsan távozott. A levegőből egy kép hullott alá, amin a kapitány képe volt.
*Szerencsére nevet és arcot is tudunk társítani a kapitányhoz, könnyű dolgunk lesz a kikötőben. Ha ennyire titkos a küldetés, valószínű kevesen ismerik, ezért kell a fotó.* Ahogy ezen gondolkodott, végre tényleg elindulhattak.
Vezetőjük kinyitotta a tekercset, és megállapította, teljesen biztonságos. Inako egyelőre belerakta a táskájába, ha Hiroto szerint nem volt sürgős, ráért ezzel foglalkozni. Sokáig lesznek úton, valamivel el kell ütni az időt. A jounin egyhuzamban tette volna meg az utat, pihenés nélkül, hogy minél hamarabb elérjenek a kikötőbe. A csapatvezetőnek azonban más terve volt, lassabban haladnak nap közben és éjszakára megállnak az erdőben aludni.
*Jobb lett volna kényelmes szálláson álomra hajtani a fejem. Mindegy, nem panaszkodom, töltöttem már rosszabb helyen az éjszakát.* Emlékei között felvillant a Chuunin Vizsga helyszíne, ahol tulajdonképpen a sivatag kellős közepén vészelték át az éjszakát. Tengernyi homok és meglepően hideg időjárás nehezítette a pihenést. Jobban belegondolva, az erdő egészen hangulatosnak hatott.
Miután a Nap lebukott a látóhatás mögött, a csapat letáborozott. Kaibutsu Hiroto a Doton és Youton segítségével meglepően védett helyet készített. A láva gondoskodott a melegről, tüzet sem kellett rakni.
- Jól esik a bók, komolyan - válaszolta Hirotonak. - Viszont ez egy küldetés, nem ártana másra koncentrálni, mondjuk a biztonságra.
Elutasítónak tűnt, hangjából mégsem lehetett dühöt kiérezni. Ha nem éppen egy fontos feladat közben kapta volna a bókot, biztosan másként reagál. Azért egy őszinte mosolyra még futotta tőle. A csapat nekiállt vacsorázni, mert Hiroto jelezte, éhes. Egyedül ő nem hozott magával ennivalót, ami meglepte a Yamanakát. Kenji rögtön felkínált neki némi ételt. Inako sem akart kimaradni, egy onigirit és némi szárított húst adott csapattársának.
Mielőtt még Atsushi válaszolhatott volna Kenji kérdésére, a kék szemű lány szólalt meg.
- Mert a tigrisek cukik - lenyelte a falatot. - Na és persze fenségesek. Bocsáss meg Atsushi, átadom a szót!
Azzal várta, vajon csapatuk egyetlen genin rangú tagja milyen választ fog adni.

//Köszönöm a haladékot!//
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Nov. 28 2023, 14:51

//Levél a távolba //
A kis jelenet ami megzavarta a csapatot az indulás pillanatában már a múltba merült. Hiroto csapatvezető irányításával megindultatok a kikötő felé. A kikötő, ahol meg kell majd keresnetek a kapitányt nagyjából 2-3 napja járásra van Konohagakurétól. A vezető jól mérte fel a helyzetet, bár képesek lettetek volna nagyjából egy nagy alatt teljesíteni a távot, mégis inkább egy vadkempingezést iktassatok be, hiszen így nem az éjszaka érkeznétek meg a kikötőbe, mikor már nehéz szállást találni, és addigra amúgy is fáradtak lennétek. Ezt elkerülve a csapat addig haladt, míg el nem kezdett sötétedni, majd ezután felállították az ideiglenes táborukat. Kaibutsu Hiroto remekül használta fel a technikáját, így egy teljesen biztonságos szállást hozott létre az erdő közepén. Mielőtt lepihentetek volna megvacsoráztatok, ki a sajátját, ki pedig másét, de egy szó, mint száz a csapat jól vizsgázott emberségből, és összetartásból. Még a tűz mellett beszélgetettek egy kicsit, de aztán mindenki elvonult aludni. Abban az esetben ha megbeszéltek őrséget, a folyamatos éber figyelem mellett eseménytelenül zajlik az éjszaka, ha pedig nem beszéltek meg őrséget akkor is hasonló eredménnyel zárul az éjszaka, de egy kicsit pihentebbek lesztek, hiszen nem kellett őrséget vállalni.


Nyomaitok eltüntetése után korán reggel útnak indultatok. Ha tartjátok a feszes tempót, akkor a déli órákban érit el a kis várost. Ahogy közeledtek egyre jobban érzitek a sós levegőt, egyre több sirály repül át feletettek. A táj kezd átalakulni, a végeláthatatlan erdőséget lassan leváltja egy sokkal nyitottabb partvidéki terület. Az út amit követtek egy dombra visz fel titeket, onnan tekintetek le a városra. Nem kell világlátottnak lenni, hogy tudjátok ezen a helyen aztán dübörög a gazdaság, és mindenki a hajózás valamilyen formájából él meg. Itt találkozhat az ember messzi vidékekről származó alapanyagokkal, ércekkel, textilfélékkel, különleges növényekkel, egzotikus ételekkel. A domb tetejéről letekinte a városra láthatjátok, hogy mekkora a hajó forgalma a kikötőnek. Folyamatosan indulnak, és kötnek ki kereskedelmi, halász illetve turista szállító hajók. Aki eddig csak ninja falvakat látott azoknak furcsa lehet a hely nyüzsgése. Ahogy közeledtek a kikötőváros kapui felé a helyi őrségbe botlotok. - Mibe segíjünk utazók, he? - teszi fel a kérdést egy alacsony koszos és rendezetlen egyenruhában lévő férfi. - Biztos küldetésen vannak, nem látod, hogy ninják? - vonja kérdőre a társa, aki egy jó kiállású izmos, szőke hajú fiatalember. - Oh, hát, ja. Akkó nosza, ide a papírokat oszt ha minden jó akkó mehetek a dógótokra. - mondta az alacsonyabb, majd nyújtotta a kezét az iratokért. Mind eközben a helyesebb őr észrevette, hogy ebben a társaságban egyetlen egy lány utazik. - Nehéz lehet egy kunoichi élete, de ha van kedved, akkor esetleg körbevezethetlek itt a városban. Nem árt, ha valaki ismeri a környéket, és lényegében mindenkit aki a kapun belül tartózkodik. - kezdte el csapni a szelet a lánynak. A férfi nagyon karizmatikus volt, és ha csak a megjelenését nézzük, akkor bátran elmondhatjuk, hogy minden nő álma. - Akumi, inkább a papírját ellenőrizzed má le! - förmedt rá az alacsonyabb őr, de a férfi mondhatni elveszett Inako szemeiben.


// Köszönöm, hogy ilyen jól haladunk, nagyon királyok vagytok, ígérem lesz ennél izgalmasabb is. Következő határidő 2023.12.07 23:59 //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Nov. 29 2023, 15:57

Bár némelyeknek furcsa lehetett, hogy elárulta a küldetés egy részletét egy olyan személynek, aki hivatalosan nem vesz részt benne, Hiroto semmit sem csinált megfontolatlanul. Ennek a döntésének is oka volt, amivel így lehet a Hokage előtt kell majd elszámolnia... de nem gondolta, hogy erre sor kerül majd. A táborozással sincs senkinek különösebb problémája, amitől a csapat vezetője kissé megnyugszik, de nem engedi le a védelmét és nem is tervez túl nagyokat hibázni.
A megfelelő kempingező hely kiválasztása után a másik Hirotonak köszönhetően védelmük és meleg belső terük is akadt. Ő ugyan nem feltétlenül örült a technikahasználatnak, nem gondolta, hogy probléma adódhatna belőle.
Éppen vizéből kortyolt, mikor a férfi bókolni kezdett csapattársuknak, mire Hiroto majdhogynem kiköpte innivalóját, csak rendkívüli kitartásának köszönhető, hogy csak fulladással küszködve köhécselni kezdett.
- Elnézést, kissé... nyögvenyelősen megy.. az ivás. De tényleg Hiroto, tartogass valamit a visszaútra is - ért egyet a lánnyal. - Bár a küldetés maga addig tart, amíg el nem érjük a falu határát... - Ennyi "dorgálás" úgy hiszi elég is; nem akarja, hogy széthúzás legyen a csapaton belül bármelyik oldalról is, Inako pedig kiemelkedően jól kezelte a helyzetet. Távoli tekintettel figyeli a többiek eszmecseréjét, amihez csak akkor szól hozzá, ha tud is valami érdemlegeset mondani; örül, hogy ilyen jó hangulatú csapat verődött össze és nem kétli, hogy a küldetésen is megállják majd a helyüket.
Őrséget -akármilyen jó védelmük is van- mindenképp állítanak, a sorrendet azonban rájuk bízza. Hogy hogyan döntik el, abban szintém szabad kezet kapnak, akár sorshúzással is dűlőre juthatnak. Egy csapatban fontos a rugalmasság és a vitás kérdêsek kezelésének megfelelő módja. Ő maga a második őrséget választaná, ha valaki nem ragaszkodik ehhez az időponthoz.
A nyugalmas éjszaka ellenére sem bánja meg, hogy ezt a döntést hozta, ugyanis nem lehet előre tudni, milyen nehézségekkel szembesül majd a csapat. Technikáit továbbra is fenntartva haladnak tovább, ám a kikötőig nem botlanak bajba.
Volt már szerencséje ehhez a helyhez, így nem nyújt számára újdonságot a látvány, mégis remélte, hogy ezúttal nem kell átmennie azon, amin legutóbb... Csapattársai túlontúl becsületesnek tűnnek, ám mivel a Hokage ajánlásáról volt szó, nem hitte, hogy a kapitánnyal gond lehet.
Papírjait átnyújtja, mielőtt a megkeseredett őrhöz szólna.
- A hölgy megtalálja a helyét a világban... Azonban a küldetése valóban elszólítja... Hacsak nincs ellenvetése... - néz hátra a lányra. - Mindenesetre ha el tud vezetni Zanta kapitányhoz, addig is élvezheti a társaságát.
Nem tervezte áruba bocsátani a lány bájait, nem is tette; csupán az őr kiéhezettségét és nyilvánvaló unalmát használta ki arra, hogy a legegyszerűbb módon szerezzenek információt. Természetesen ha a lány kényelmetlenül érzi magát emiatt, közbelép és később elmagyarázza neki a tett mögött álló gondolatot.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Aokaze Atsushi Csüt. Nov. 30 2023, 19:35

// Levél a távolba //
 
Az esti táborhelyünket, K. Hiroto olyan könnyedséggel és gyorsasággal húzta fel, hogy azzal akár fel is léphetne. Miután bemutatta milyen bravúrokra képes, csapatunk egyetlen női tagjának kezdte csapni a szelet. Bár próbálkozásán látszott, hogy inkább csak a hangulat javításáért volt, nem okozott osztatlan sikert. Inako udvariasan fogadta a bókot, de ezután finoman célzott rá, hogy több ilyen nem kell, akárcsak O. Hiroto. Én azért oda léptem hozzá és miután vállon veregettem így szóltam:
- Azért ne csüggedj el, nem volt ez rossz próbálkozás.
Ennyivel le is zártam, a srác majd eldönti maga, hogy ez a flörtölésre, vagy a kedélyjavításra értettem.
Ezt követően a csapat vacsorázni kezdett, Kenji és Inako vendégül látta K. Hirotot, én pedig az egyik konzervemet bontottam meg, amit a csajkában a láva fölött melegítettem meg. Evés közben pedig ismét feljöttek a ninjuuk, mint beszédtéma.
- Igazából a válaszod annyira nem is áll távol a valóságtól. - nézek a kunoichire - Még régebben találkoztam egy tigrissel, akkor megtetszett az állat. De természetesen nem csak ezért, az állatvilágban ők az egyik legnagyobb ragadozók, gyorsak és a macskafélékkel ellentétben úsznak is. Bár ezen dolgok változnak, ha ninjuukról van szó, és úszni sem feltétlen kell, hála a chakrának. De azért mégsem valószínű, hogy egy másik macskaféle esetleg valami gyík repesne az örömtől, ha egy tónál idézném meg. Szóval kicsit praktikusságból és kicsit kedvelésből választottam.
A vacsora elfogyasztása után vezetőnk az éjszakai őrségről kérdezett.
- Akkor én vállalom a harmadik műszakot! Persze csak, ha nektek is megfelel.
 
Ahogy eljött az őrségváltás és én kerültem sorra, hamar rá kellett jönnöm, hogy unalmas őrségben lesz részem. Ami nem baj, sőt jó elvégre akkor nincs baj. Így viszont a kapott extra időt legalább az Anbu által kézbesített tekercsre és a benne található rejtvényre tudtam figyelni. Ismét elolvastam a szöveget. A megoldás az, amit gyakran hozunk, de sosem viszünk magunkkal? Ezáltal erősebbé tesznek minket, és ha nincsenek, hiányoljuk őket?
* Az már első olvasatra eldöntetett, hogy a válasz nem lehet tárgy. De mi az amit hozhatunk mégsem vihetünk magunkkal? Talán a ”döntés”? Nem a szöveg második fel arra enged következtetni, hogy a válasz nem lehet ilyen egyszerű. Mert bár döntést gyakran hozunk és nem visszük magunkkal, azért a hiányát nem venném rossz néven. Elvégre az azt is jelentheti, az életünk sínen van. Mit hiányolnék ha nem lenne? A családom, Ayame a velük töltött idő… az idő. Ez az, azt hiszem van egy tippem!
Izgatottan elkezdtem kotorni a hátizsákomban a tintáért és ecsetért, amikor hirtelen ráeszméltem arra, hogy a többiek körülöttem alszanak és én pedig nem tudom mi fog történni, akár helyes a válaszom akár nem. Végül arra a döntésre jutottam, hogy várok reggelig, amikor már mindenki fent lesz.
 
Reggel, mielőtt még K.Hiroto ismét kunyerálásba kezdhetett volna elővetem egy zacskó szárított húst, és megkínáltam a többieket.
-  Aki akar, vegyen bátran.
Reggeli után, de még indulás előtt magamhoz vettem a tekercset, tintát és ecsetet és elsétáltam a tábortól. Leterítettem a pergament a földre, majd a kijelölt helyre beírtam a válaszomat. ”Emlékek” Ezután várom mi történik.
 
A kikötőbe érve a város bejáratánál két őr állta utunkat, a páros nem volt mindennapi, bizonyára nem lehet unalmas az őrség, amikor egymás mellé vannak beosztva ilyen eltérő személyiségekkel. O.Hiroto után én is átnyújtom a papírjaimat, a köpcös őrnek, a szépfiút inkább meghagyom Inakonak és K.Hirotonak, utóbbi hátha le akarja rendezni vele, kinek is a barátnője legyen a lány kérdést. Vezetőnk pedig hamar megpróbál, előnyt kovácsolni abból, hogy az egyik őrnek megtetszett kunoichi társunk. A gondolat, ugyan nem elvetendő de szerintem, ha tudja is hol a kapitány max útbaigazítást adhat, elkísérni nem tud elvégre akkor el kellene hagynia az őrhelyét, ami valószínűleg tilos. És amilyen a társa, szerintem falazna neki.
- Van némi tapasztalatom matrózokkal, ha berakodás van akkor a dokkban kell lenniük, ha nem akkor egy közeli krimóban mulathatnak.
Osztom meg gondolataim a többiekkkel.
 
// Remélem azzal, hogy most írtam meg a válaszomat nem nyitottam meg új idősíkot. De én szeretem a rejtvényeket, a post vége pedig nem éppen olyan, hogy bele illene, ha random elkezdenék rejtvényt fejteni. (Ha szükséges kiveszem azt a részt a szövegből) //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Hétf. Dec. 04 2023, 23:13

Levél a távolba

Egész nap utaztunk, így most jól esik a pihenő. A hasam halkan korogni kezd, amikor a többiek kipakolják az ételeiket. Szerencsére adnak nekem is enni, így nem kell még pluszban vadászattal foglalkoznom. Ezt persze nagyon megköszönöm mindenkinek! Inako is jól fogadja a bókomat, bár azért megjegyzi, hogy most inkább a küldetéssel kellene foglalkozni. Erre pusztán csak bólintok egyet, nem firtatom tovább a témát. Azonban Hiro köhécselve megjegyzi, hogy tartogassak még a visszaútra is.
- Ó, attól nem kell félni. Van még ott, ahonnan ez jött! - mondom vigyorogva.
Ezzel viszont le is zárom ezt a témát. Az újabb téma pedig, hogy miért pont a tigrisekkel akar szerződni Atsushi. Erre kíváncsi vagyok, ezért csendben hallgatom a beszélgetést. Inako reakcióján elmosolyodom, az viszont meglep, hogy a srác lényegében ugyanezt mondja. Végülis az ő döntése. Annak idején én is szimpátia alapon szerződtem le a patkányokkal. Bár ők kerestek meg és nem én őket. Azóta meg nagyon jóban vagyunk. Ezután Hiroto felhozza az ötletet, hogy őrködjünk is este. A második és a harmadik időpontot azonnal le is foglalják a srácok, így marad az első és az utolsó.
- Mit szólnál, ha Te őrködnél elsőnek? - kérdezem Inako-t. - Így eleget tudsz pihenni és nem kell korán kelned!
Ha elfogadja a javaslatomat, akkor én már dőlök is le pihenni. Ha nem, akkor pedig megkezdem az őrködést.

Őrködés
Az őrködés ideje alatt egy darabig a környezetet figyelem, illetve a társaim szuszogását hallgatom. Nem sokkal az ébresztő előtt elhagyom a kis menedékünket és kicsit távolabb megyek, hogy ne keltsek még fel senkit. Így is rálátok a pihenőhelyre, de nem vagyok annyira közel, hogy felriasszam őket. Ezután megalkotok néhány kézpecsétet, majd megérintem a talajt.
- Kuchiyose no Jutsu!
Egy pukkanás kíséretében megjelenik egy patkány a földön. Mivel önállóan nem igazán tudok rejtélyeket megfejteni, kénytelen vagyok egy kis segítséghez folyamodni. A patkány, aki épp előttem áll, egy hírszerző. Szerintem ő segíthet nekem.
- Üdvözöllek kis barátom! - köszöntöm, miközben előkeresem a tekercset, amit kaptam.
- Helló Hiroto! - cincogja vidáman. - Miben segíthetek?
- Kaptam ezt a tekercset... - nyújtom oda. - Kérlek, derítsd ki, hogy mi lehet a feladványra a válasz. Nekem az ilyesmi nem megy... Illetve lenne még valami. Keressetek nekem némi infót a tigrisek falujáról, illetve, hogy hogyan lehet velük leszerződni. Az egyik társam le akar szerződni velük.
- Hmm... rendben van. A dolgok után nézünk!
- Jól van - válaszolom. - Holnap után reggel kereslek még, remélem addigra sikerül valamit találnotok. A tekercsre pedig vigyázzatok! - mondom, majd átadom azt.
Ezután egy pukkanás kíséretében el is tűnik.

Reggel meg sem kell szólalnom, Atsushi már kínálja is az ételt. Természetesen el is fogadom, majd miután megköszöntem, már eszek is. Nem időzünk sokat, miután megreggelizünk, már indulunk is. Az út már nem tart túl sokáig, tényleg nagyon hamar elérjük a célunk első állomását. Két őr állít meg minket. Mivel van nekünk egy vezetőnk, azonnal a háttérbe húzódok és figyelem az eseményeket. Az egyik őr éppen Inako-t próbálja megkörnyékezni. Kicsit vicces a helyzet, hiszen tegnap én is próbálkoztam. Bár én csak a hangulatot akartam oldani. Hogy a helyzetet, oda adom az érdeklődőnek a papírjaimat, hogy kizökkentsem egy kicsit.
- A papírjaim! - mondom neki. - Ami azt illeti, segíthetne megtalálni az említett kapitányt!
A szavaim után kedves mosolyt villantok. Nem szándékozom balhézni, viszont a segítség tényleg jól jöhet.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Naito Kenji Szer. Dec. 06 2023, 16:32

// Levél a távolba //

Inako kérésére egy bólintással reagáltam. Ezzel jeleztem felé, hogy tiszteletben tartom, amit kért és nálam biztonságban lesz az információ. Egyébként is tökéletes ütőkártya lehet később bármilyen helyzetben, de még mindig abban reménykedtem az utunk során, hogy átlagos küldetés lesz az egész. Táborhelyünkhöz érve biztonságos szállást és meleget kaptunk csapattársunk jóvoltából. Az egyetlen női tagunk is adott Hirotonak némi élelmet, így most már biztosra vettem, hogy nem fog éhen maradni a láva használó. S hogy ne csendben teljen az egész este, beszélgetést kezdeményeztem, mert kíváncsi voltam az okra, hogy miért keressük a tigriseket. Inako rögtön válaszolt is Atsushi helyett, amire csak szélesen mosolyogtam.
– Ebben van igazság Inako! –Gyorsan intéztem még válaszom a lány felé, aztán fordultam csak ahhoz a személyhez, aki eredetileg kapta a kérdést. A válasz hasonló volt, amit Inako adott, de természetesen kiegészítésre került.
– Én a farkasokkal kötöttem szerződést, még akadémiai éveim alatt. Igaz, Ők választottak engem, mert megmentettem egyiküket és emiatt ajánlottak szerződést, amit el is fogadtam. Bár sajnos legutóbbi küldetésem óta nem idéztem meg a ninjuu-m és azt sem tudom, hogy mi lehet vele… –Aprót sóhajtottam, de mosolyomat visszavarázsoltam az arcomra. Muszáj lesz majd valamikor megpróbálkoznom azzal, hogy megidézem Jushi-t. Ha ő nem is jön, valaki a falkájából biztosan megjelenik nekem és tájékoztat állapotáról. A társalgást hamarosan a pihenés és az őrködés váltotta fel. Én nem ragaszkodtam egyik időponthoz sem. Lecsaptam az utolsó kimaradtra és elláttam a feladatom. Eseménytelen volt az egész, ami némileg megnyugtatott. A mostani állapotokban mindig jól jött egy olyan este, amikor nyugodtan pihenhetett mindenki.

A reggelit Atsushi állta szárított hús formájában. Éltem a lehetőséggel és vettem egyet az ételből, amit illedelmesen meg is köszöntem neki. Ezután nyomainkat eltüntettük és folytattuk az utunkat a kikötőhöz. Amikor megérkeztünk, rögtön magával ragadott a látvány. Még sosem jártam itt, ha emlékeim nem csaltak. Már pedig biztosan emlékeznék, ha erre sodort volna az utam. A bejutást két őr nehezítette meg. Gondolatban pedig homlokomra is csaptam, mert nem akartam elhinni, hogy újabb bókolót fogtunk ki. Meg sem kellett volna lepődnöm ezen. Persze a többiek azonnal reagáltak, így nekem nem kellett semmit sem tennem. Természetesen, ha eldurvulna a helyzet, nem hagynám, hogy Inakonak baja essen és ezzel nem is lennék egyedül. Amint rám került a sor, én is átnyújtottam a papírjaimat ellenőrzésre és amint lehetett, követtem a többieket, hogy megtaláljuk a kapitányt.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Yamanaka Inako Szer. Dec. 06 2023, 21:25

[Levél a távolba]

Szerencsére Atsushi osztotta véleményét a tigrisekről, ezért Inako nem került kínos helyzetbe a többiek előtt.
*Tulajdonképpen egy Katon jutsut azért tanultam meg, mert tigrist formázok a lángokból.* Futott át az agyán, miközben hallgatta a genint, amint a nagymacskákról beszélt. Egészen meggyőzte, milyen hasznos tud lenni egy társ, főleg a harcban. Aztán kiderült, Kenjinek a farkasokkal van szerződése, tehát ha veszélyessé válna a helyzet, még Ninjuu-kra is számíthatott. Viszonozta a mosolyokat és közben befejezte a vacsoráját.
- A végén még nekem is idézhető társ után kell néznem - szólalt meg a szőke hajú kunoichi. - Már csak a technikáim kisegítése miatt sem lenne hátrány - fűzte tovább gondolatmenetét. Persze esze ágában sem volt azért engedélyt kérni és kibújni valódi küldetése alól, mert kedvet kapott a Ninjuu társhoz.
- Atsushi, lehet később megkérlek, ajánlj be a tigriseknél! - kicsit viccesen mondta, mert még maga sem tudta biztosra, készen állna-e ilyen kihívásra. Vagy egyáltalán eljut-e odáig, hogy idézhető állat után nézzen.
*Egyelőre a második elememre kéne koncentrálnom.* Ezt már csak magában tette hozzá. Sok Tűz elemű technikát ismert már, éppen ideje lett volna a Föld elemmel is foglalkoznia. Ezt persze nem akarta társai orrára kötni.

Vacsora után Osumi Hiroto javaslatára őrséget szerveztek meg maguk között. A vezető nem határozott meg sorrendet, azt maguk között döntötték el. Kaibutsu Hiroto felvetette, a Yamanaka kezdhetné az őrködést, hogy utána kipihenje magát az éjszaka. Némi gondolkodás után belement az ajánlatba.
- Vállaltam már őrséget az éjszaka közepén is, nem lett bajom belőle - vigyorgott az ötlet felvetőjére, kicsit a nyelvét is kinyújtotta. - Viszont kevésbé érzem fáradtnak magam, könnyedén fent tudok maradni és vállalni az első őr szerepét.
Miután a csapat férfi tagjai aludni tértek, Inako elfoglalta a helyét és szemmel tartotta az erdőt. Felszerelését közel tartotta magához, hiszen nem tudhatta, milyen meglepetés támadás érheti a tábort az éjszaka leple alatt. Egyébként tényleg nem hazudott, a küldetés miatt eléggé izgult, még ha akart volna, akkor sem tudott volna könnyedén és gyorsan álomba merülni. Így legalább hasznossá tette magát. Ez teljesen más feladatnak számított, mint egy nemesi család kísérgetése. Távoli és idegen országba készültek, méghozzá fontos feladat miatt, amit a Hokage bízott rájuk. Az éjszaka csöndesnek bizonyult, ami adott neki némi időt arra, hogy áttanulmányozza a tekercset, amit még indulás előtt kapott a maszkos ninjától. Kinyitotta a tekercset és elolvasta a szöveget.
A megoldás láthatatlan, de érezhető, mindenkit boldoggá tesz, és ha megosztod másokkal, akkor csak nő és sosem fogy el?
*Nem gondoltam volna, hogy egy fejtörőt rejt.* Belső hangja szólalt meg. *Azt hittem, valami plusz információ a küldetéshez. Na mindegy, nincs túl sok kedvem agyalni ezen.*
Azzal összetekerte és visszarakta a táskájába a tekercset. Hamarosan megérkezett a váltás Osumi Hiroto személyében.
- Teljes nyugalom volt, még csak állatokat sem hallottam a közelben - jelentette a kunoichi.
Aludni tért és szerencsére viszonylag hamar elnyomta az álom.

Másnap reggel korán keltek, a tábor nyomát eltüntették, és még némi étkezés is belefért. Éppen eleget pihentek ahhoz, hogy újfent feszes tempóban tegyék meg a hátralevő távolságot. Dél környékén érték el a falut, majd tovább haladtak a kikötő irányába.
*Ó, régen volt már, hogy a sós tenger illatát éreztem!* A küldetései rendszerint a kontinens területére terjedtek ki, ritkán hagyta el azt. Mindig megbabonázta a hatalmas kékség látványa. Az erdőt jóval nyíltabb terület váltotta fel, ahogy közeledtek a falu felé. Nyüzsgő és színpompás élet fogadta a csapatot, amikor elértek a településre. A kapuban két őr fogadta őket, akik jobban nem is különbözhettek volna egymástól. Inakonak feltűnt az izmos, szőke hajú fiatalember. Úgy tűnt, ez kölcsönös, hiszen a férfi azonnal felajánlotta, körbevezeti a faluban. Osumi Hiroto lépett közbe, még mielőtt a kunoichi válaszolhatott volna.
- Sajnálatos módon szorít minket az idő, pedig szívesen megnéztem volna, milyen itt az élet! - kedvesen mosolygott a magasabb őrre. Kitanulta a mesterségét, főleg a virágüzletben. Egy kedélyes mosoly, néhány szép szó és rögtön ellágyul a vevő, vagy jelen esetben az őr. - Akumi-san, legalább addig tudna kísérni, amíg megtaláljuk Zanta kapitányt - erősített rá a vezető mondandójára. Remélte, segít valamennyit, hogy a nevén szólította a férfit.
A papírjait pedig az alacsonyabb férfi orra alá tolta, hogy lássa, nincs semmi rejtegetni valója.
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Dec. 09 2023, 15:31

Levél a távolba


[Atsushi]


Az éjszaka leple alatt a rejtélyes tekercsre fordítod az idődet. Az talán világossá vált számodra, hogy a megoldás bár egyszerűnek tűnhet, mégsem olyan nyilvánvaló. A talány mely a tekercs valódi tartalmát rejti furmányos, hiszen maga a Hokage készítette. Ha egyszerűen adná magát akkor lényegében el is mondhatta volna a küldetés megbeszélésén is, ám a tekercs valódi szándéka jól őrizve pihen a pecsétek mögött. Lehet, hogy az esti időpont, vagy a fáradtság lehetett az oka de az általad megadott „kód” nem bizonyult helyesnek. Ezt a tekercsben lévő pecsét felizzása jelentette, és nem sokkal később egy újabb rejtvény tárult a szemed elé.


Mi az, amit másokért hozol és közben háttérbe szorítod a saját érdekeidet?


A sikertelen kísérlet után összetekerted a tekercset, és ekkor vehetted észre, hogy a tekercs egyharmada más árnyalatot vett fel. Ez talán azt jelentheti, hogy összesen három kísérleted lehet? Vagy valami teljesen mást? Ez is egy újabb rejtély Kakashi jóvoltából.


[Mindenki]


Végül épségben megérkeztetek a kikötőbe és már a helyi erőkkel is felvettétek a kapcsolatot, ki így, ki úgy. A csapatvezető ügyesen használta ki a helyzetet amit Inako teremtett pusztán a megjelenésével, és azonnal a saját javatokra akarta fordítani az őr érdeklődését. Az őr rögtön félre értette a helyzetet és erélyesen O.Hiroto elé lépett. - Te lennél a kis hölgy udvarlója, vagy mi? Vele szeretnék beszélni nem veled! - végig mérte a fiút és folytatta. - Tudom én, hogy zavar a tudat, hogy én helyesebb vagyok nálad. Szóval kis hölgy? Mi legyen? - tette fel a kérdést miközben a társa sorra ellenőrizte az okmányokat. - Nu, akkó ezek rendben is vónának. Akumi, te mán megint mit bahézó itten, he? Há had menjenek a dógukra! - mondta a kis köpcös, ám ekkor került sorra Inako, aki megjelenésével és stílusával elvarázsolta az őrt. Akumi már szinte kenyérre kenhető állapotba került, és visszább vett az agyaraiból. - Nos, drága. Ilyen szép felkérésnek nem tudok nemet mondani. - mondta majd vállon veregette a társát. - Én most elviszem a kedves kis hölgyet meg a majmait Zantához, addig tartsd a frontot. - mondta majd majd beinvitálta a kis csapatotokat a faluba. Igyekezett úgy helyezkedni, hogy jól szemügyre tudja venni Inakot, elöről, na és persze hátulról. Ezt a kis stírölést addig folytatta míg el nem kezdte érezni a többiek szúrós tekintetét. Ekkor gyorsan a lány mellé lépett. - Mi keresni valótok van azzal az iszákos Zantával? Tudom én, hogy egykor a „Hét tenger Kapitánya” volt a ragadványneve, de mióta én az eszemet tudom, csak egy vénember aki vagy a szesztől bűzlik, vagy a női parfümöktől. - kezdett bele Akumi. A mondandója nem volt éppen bizalomgerjesztő. Amit az őr elmondott szöges ellentéte volt annak, amit Kakashi mondott a férfiról, ám nem volt mit tenni utasításba kaptátok, hogy kit is kell keresnetek. Alig pár száz métert sétáltatok a kapuktól, mikor hirtelen az egyik kocsma ajtaján kirepült egy ittas alak. Nem a természet egyik új csodája tárult elétek, a repülő alkesz, hanem egy igazi kocsmai verekedés egyik áldozata. A kocsma ajtajában megjelent egy fehér hajú közel két méter magas férfi. Arcáról le sem lehetett törölni a mosolyt. A földön fekvő férfira nézett és elkezdte leporolni a felsőjét. - Na ide figyelj kicsirigó, ezt majd a nővéred szépen kimossa nekem! - mondta a rumtól és a több évtizedes dohányzástól érces hangján. - Na ő Zanta. - mondta Akumi, majd érezhetően megtorpant egy pillanatra. Az eddig igazi nőcsábász macsó egy szorongó kiscicává változott az öreg Zanta karizmatikus kiállásának köszönhetően. A kapitány miután leporolta magát észrevette a kis csapatotokat. - Még több szárazföldi puhány. - jegyezte meg magának, majd közelebb lépett hozzátok. Látta, hogy Akumi kíséretében vagytok így tudta, hogyha erre fele jártok akkor valószínűleg őt keresitek. - Na kölyök kiket hoztál nekem? -tette fel a kérdést, ám Akumi nem válaszolt, hagyta, hogy érvényesüljetek.


 O.Hiroto hiányzásokban írt elköszönése utáni edit:


A csapatvezető figyelte az eseményeket nem akart nagyon belefolyni, hagyta, hogy minden menjen a saját tempójában. Míg Akumi vezetésével haladtatok a faluban O.Hiroto a Kakashitól kapott tekercset nézegette. Jól látható volt, hogy a tekercs kétharmada már elszíneződött, így aki már tapasztalt ilyet az tudhatta, hogy Hiroto valószínűleg az éjszaka próbálkozott. Leghátul maradt, hogy védje a többieket, közben pedig az megpróbálta a tekercs tartalmát felfedni. Mivel érezte, hogy az utolsó lehetősége lehet, így remegő kezekkel írta be a rejtvény állta gondolt megoldását : „Lélek”. Ezután egy kisebb elektromos kisülés rázta meg a férfi testét aki úgy hullott a földre, mint ősszel a falevelek. Hirtelen megjelent egy egyenruhás fejpántos kutya a semmiből, megragadta Hiroto testét és mielőtt eltűnt volna Hiroto ruhájával a szájában annyit dörmögött felétek: - Ő már biztos nem megy veletek! - mondta, majd amilyen hirtelen felbukkant úgy el is tűnt. Csapatvezető nélkül maradtatok. El kell döntenetek, hogy ki veszi át Hiroto helyét.


// Osumi Hiroto, abban az esetben ha szándékozol valamikor a jövőben visszatérni az oldalra, a konohai kórházban tudod majd folytatni, mert innen most odakerültél. Köszönjük a játékodat rész jutalmat nem tudok sajnos adni, hiszen annyi minden nem történt még. //

// Köszönöm, hogy időben írt mindenki és a jelek szerint tudjuk tartani a nagyjából egy hetes váltásokat. Következő időpont: 2023.12.17 23:59 //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Aokaze Atsushi Pént. Dec. 15 2023, 19:25

// Levél a távolba //
 
Reggeli próbálkozásom kudarcnak bizonyult, a pecsétet nem sikerült feltörnöm. A sikertelen próbálkozásom után a találós kérdés szövege felizzott és megváltozott, a következőre:
Mi az, amit másokért hozol és közben háttérbe szorítod a saját érdekeidet?
Miután elolvastam a következő rejtvényt elkezdtem feltekerni a tekercset, ekkor vettem észre, hogy egy rész után megváltozott a színe. Jobban szemügyre véve, látszott, hogy körülbelül a tekercs egy harmada vált ilyenné. Miután eltettem a tekercset és a többiekhez mentem, akik már készek voltak az indulásra.
- Az én tekercsemben egy rejtvény volt, úgy tűnik nem sikerült megfejtenem a kódot, ami a tekercs titkát őrzi. Viszont ebből a kudarcból legalább kiderült, nem csak egy próbálkozás lehet. Szóval, ha nektek is egy rejtvény van benne szerintem a tiétek is hasonlóan fog működni.
Még ha nem is tudtam mi van a tekercsükben, gondoltam megosztom a többiekkel a tapasztalataimat, hátha a segítségükre lesz.
 
A városőrnek nem tetszett annyira, hogy O. Hiroto kezdeményezte, hogy tartson velünk Zanta kapitányhoz, kicsit bele is állt a fiúba. Nem igazán tetszett a stílusa, de nem akartam bele szólni, mert az csak további bajt hoz, és a csapatvezetőnk is tud vigyázni magára. Amikor Inako is belépett a beszélgetésbe, az őr kezesebb lett és elég könnyen fel is adta munkáját és idegenvezetőnk lett. Kísérőként azonban jobban izgatta, hogy Inakot nézegesse. Ugyan a lány is hasonló helyzetben volt, mint jounin társa és nem szorult a segítségre, mégsem bírtam már, ahogy majdhogynem nyál csorgatva nézegette a lány formás idomait hátulról. Férfiként tudtam, miért is teszi elvégre én sem vagyok vak, és egy két lopott pillantással nem is lett volna gond, de már soknak éreztem amit csinál. Mivel nem akartam beszólni neki, vagy megütni mert akkor valószínűleg nem lett volna olyan segítőkész, így inkább csak közéjük sétáltam. Közben pedig úgy tettem, mint aki annyira nézelődik, hogy fel sem tűnik neki, hogy belerondít a látnivalóba. Ezután inkább gyorsított léptein és a lány mellé ment. Ekkor már legalább mesélt egy kicsit Zantáról is.
* Azt már megtanultam, hogy nem szabad hinni bárkinek. Az öreg tengerészt Sen’int is bolondnak, hitték mégis elvitt egy sárkányhoz. Az hogy Zanta nő parfümtől bűzlik egyet jelent szereti a nőket, a tengeren pedig nem feltétlen találkozhat velük, természetes, hogy kiélvezi a társaságukat, ha tudja. Nos az alkohol kicsit másabb, azzal biztosan feltankol a tengere is, ezért csak remélni tudom, hogy ott mértékletesebb a fogyasztása.
Miközben haladtunk az utcán hátul megállt O. Hiroto, hátranéztem és láttam a tekercset a kezében, és, hogy már csak egy próbálkozása maradt a tekercs állapotát látva, tudtam kétszer már megpróbálta. Talán megállíthattam volna, de már nagyfiú és tudja mit csinál, arra viszont kíváncsi voltam, vajon mi fog történi, így tovább néztem. Végül a harmadik próbálkozása is sikertelen lett, a tekercsből elektromosság tört elő, vezetőnk pedig összeesett. Majd a tekercsből egy Konoha fejpántos kutya is megidéződött. Nem köszönt csak elmondta a nyilvánvalót, miközben a fiút ruhájánál fogva fölemelte és egy pukkanás és füst keretében el is tűnetek. Azon agyalni vajon miért kaptunk egy ilyen tekercset időnk sem volt, ugyanis ahogy végignéztem a járókelőkön akik, megrémültek a látványtól.
- Nyugalom, konohai ninják vagyunk nem lesz semmi baj! A társunk csak óvatlanul próbált egy pecsétet feltörni. De amint látják, már meg is szerveztük a biztonságos haza szállítását! – még ha ezt maga a Hokage is készítette elő nekünk – Ígérem, több ilyen nem fordul elő!
Végül bocsánatkérően meghajoltam a tömeg előtt.
*Akkor ezek szerint innentől Inako veszi át a vezetést. Rangban is ő a következő és O.Hiroto is őt nevezte meg.
 
Ahogy haladtunk az utcán, egy újabb nem mindennapi esettel kerültünk szembe, éppen kihajítottak részeg férfit az egyik kocsmából, aki pedig közvetlenül utána kilépett pedig ki más is lehetett volna mint, az általunk keresett személy. Látványától Akumi viselkedése megváltozott, sokkal visszafogottabb lett személyisége. Mikor az öreg rólunk kérdezett már válaszolni sem akart, vártam egy kicsit hátha valamelyik rangban magasabb társam megteszi, hátha mondott nekik valamit Kakashi-sama. Azonban nem akartam sokáig váratni a kapitányt, nem tűnt annak, aki szívlelné a gyávákat és azokat, akik megváratják, így előrébb léptem.
- Üdvözlöm, hát ön lenne Zanta kapitány, a híres ”Hét tenger kapitánya”, mielőtt bemutatkoznák engedje meg, hogy elmondjam ön sokkal erősebb és nagyobb, mint a mesékben, mint amiket önről lehet hallani. - egy kis hízelgés sosem árt - Most pedig, ahogy ígértem a bemutatkozás, mi konohai ninják vagyunk, akiket a Hokage megbízásából keresik önt, az én nevem Aokaze Atsushi. Ők pedig a társaim, ő a csapatunk gyöngyszeme a bájos Inako - mutatok a lányra, miközben bemutatom, majd vezetem ujjam a két fiúra is - ők pedig Hiroto és Kenji. Mint már említettem Kakashi-sama küldött minket önhöz, azt szeretnénk kérni, hogy vigyen el minket a Láp országába.
Igyekeztem úgy beszélni, hogy érezhető legyen a tisztelet az irányába, de ne hasson úgy, mintha tartanék tőle. Társaim vezetéknevét pedig szándékosan nem mondtam, mivel Inkako nem szeretné felfedni technikáit, ám a Yamanaka név hallatán, biztosan lennének páran, akik rájönnének erre.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Pént. Dec. 15 2023, 21:41

Levél a távolba

Csendben figyelem az eseményeket, melyek az igazoltatásunk körül zajlanak. Úgy tűnik Inako elrabolta az egyik fickó szívét, aki azonnal udvarolni kezd neki. Hiroto ekkor közbe lép ugyan, de a pasas szinte már jelenetet rendez. Halványan elmosolyodom, ráadásul egy eléggé bugyuta ötletem támad... Azonban ezt most megtartom magamnak. Nem szállok be én is és mondom azt, hogy én vagyok a kunoichi udvarlója. Neem, most nem kötekedem. Végül a hapsi úgy dönt, hogy elkísér minket Zantához. A tahó elég alaposan lecsekkolja a társunkat, ráadásul minket lemajmoz, amitől kezd betelni a pohár.
Azonban még most sem cselekszem. Megyek a többiek után és hallgatom a fickó csevegését. A szavai alapján Zanta nem éppen az az ember, akire nekünk szükségünk van. Persze még bármi kiderülhet, de ha tényleg egy vén szeszkazán hajóján fogunk utazni, az nem túl jó ómen. Legutóbb, amikor hajón ültem, majdnem elsüllyedtünk, nem akarom megint átélni azt az élményt...
Menet közben észre veszem, hogy Hiroto a tekercsével babrál. Különösebben nem foglalkozom vele, inkább a környezetünket vizsgálom, hátha követ minket valaki. Így csak az utolsó pillanatban veszem észre, hogy a társunk egy áramütést követően összeesik. Először támadásra gyanakodom, ezért gyorsan körbe pördülök és várom, hogy honnan érkezik a következő támadás. Ez azonban nem történik meg. Egy kutya jelenik meg, aki közli velünk, hogy Hiroto-nak annyi. A társunk nem járt sikerrel a tekercs kinyitásában, ráadásul az elég szépen el is intézte. A csapat vezetőjének annyi... nagyszerű! Viszont nem szabad most kizökkennünk, majd lesz másik vezető.
Amikor Akumi jelzi, hogy megérkeztünk, alaposan megnézem magamnak Zantát. Nem tűnik túl szimpatikus fickónak, viszont az eléggé meglep, hogy a nőcsábász barátunk igen csak össze húzza magát. Már éppen elé akarok állni, hogy bemutatkozzam, amikor Atsuhi átveszi a kezdeményezést. A dumája igen meglep, hiszen én soha nem tudnék ilyen nyálasan szónokolni. Amikor engem mutat be, biccentek egyet.
- Jó napot Zanta mester! - köszöntöm. - Elnézést, ha én nem leszek olyan nyálas, mint a társam, de nekem nem a stílusom. Ha elvisz minket, szívesen segítek a rakodásnál. Mennyibe kerül az út a Láp országába?
A kérdésem után megvárom, hogy a többiek mit mondanak, vagy mivel folytatják a társalgást.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Naito Kenji Szomb. Dec. 16 2023, 14:10

// Levél a távolba //

Az őrök közül az egyikük nagyon csapta a szelet Inakonak. Oly’ annyira, hogy még O.Hirotoba is beleállt a tag. Kezdett idegesíteni, a megjegyzése pedig még inkább felhúzott. Balhézni nem lett volna értelme emiatt. Jelenleg csak rá hagyatkozhattunk, hogy megtaláljuk a kapitányt, aki majd tovább fog vinni minket a megadott országba. Ráadásul az erőnket is tartogatni kellett és a figyelmet sem kell magunkra irányítani. Ezért csak csendben morogtam magamban és követtem azután, hogy a köpcös ellenőrizte a papírjainkat. Figyelmem lekötötte a kikötő látványa. Talán emiatt is reagálhattam későn és csak akkor, mikor már O.Hiroto megrázó élményben részesült. Időm sem volt arra, hogy segíthessek neki, mert egy egyenruhás kutya jelent meg és vitte volna magával.
– Kérlek várj! –Léptem oda gyorsan a kutyához és Hirotot átkutatva, elvettem tőle a tekercset, amit kézbesítenünk kell majd. E nélkül kár is lett volna tovább mennünk. Utána már hagytam, hogy lelépjen vele a kutya. Úgy látszik, hogy O.Hiroto mindig hátra marad, ha vezető szerepbe jut.
– Én még nem nyitottam ki a tekercsem, de a látottak után kissé tartok tőle, hogy megtegyem. –Még korábban adott néhány információt a kapott tekercsekről Atsushi. A rejtvényekben nem voltam túlságosan jó és ha a próbálkozásaink száma korlátozott, akkor jó alaposan át kell gondoljam, mikor is fogok neki annak, hogy megfejtsem a rejtvényt. Feltételezve azt, hogy az én tekercsemben is valami ilyesmi rejlik. Semmi kedvem áramcsapást kapni és kómába esni. Azzal kudarcot vallanék mind a három küldetésben: elvégre kiütve nem tudnám kísérni Atsushit; nem tudnám kézbesíteni a tekercset és a rejtvényt se fejtettem volna meg. Úgyhogy még váratni fog magára egy kicsit a dolog. O.Hirototól elvett fontos tekercset természetesen nem tartottam meg. Vezető nélkül maradtunk, de rangban mindannyian tudtuk, hogy Inako volt előnyben. Én, mint friss Chuunin, tuti biztosan nem vállalnék vezetői feladatokat. Még nem éreztem magam készen rá.
~ Egyáltalán bármikor is készen lehet állni arra, hogy valaki vezető legyen? Hatalmas nyomás nehezedik rá, az biztos.

Gondolataim elhessegettem és kezemben lévő tekercset átnyújtottam Inakonak. – Ez téged illet. –Én legalább is így gondoltam és önhatalmúlag kineveztem csapatunk vezetőjévé az egyetlen női tagunkat. Legfeljebb később megbeszéljük, de úgy láttam a másik Hirotonak sem volt ellenére a dolog. A kis közjáték után haladtunk tovább, hála a kedvesnek cseppet sem mondható idegenvezetőnknek. Adott néhány információt a kapitányunkról, ami szöges ellentétje volt Kakashi-sama leírásának. Mégis úgy gondoltam, ha maga a Hokage ajánlotta a kapitányt, akkor a szóbeszédek ellenére csak érti a dolgát. Az utcán haladtunk tovább, amikor is kirepült egy alak a kocsmából. Meglepődtem egy pillanatra, mert bár Konoha falai között hallottam kocsmai verekedésekről, de azt nem gondoltam volna, hogy egyszer látok is. Sok újdonságot tartogatott még ez a küldetés… Ami viszont nem kerülte el a figyelmem, hogy a nőcsábász idegenvezetőnk megtorpant a kocsmaajtóban lévő személytől. Mosolyra húztam a szám. Úgy látszik csak azokkal szemben nagy a pofája, akiről azt feltételezi, hogy le tudja győzni. Naiv. Atsushi rögtön magához is ragadta a szót, amit Hiroto ki is egészített.
– Üdvözletem Zanta mester! –Köszöntöttem én is a kapitányt, amikor csapatunk Genin tagja bemutatott neki. Utána viszont csendben maradtam.  Inkább megfigyelő szerepet töltöttem most be és csupán akkor nyitottam ki a szám, ha felém szegezett kérdés érkezett.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Yamanaka Inako Szomb. Dec. 16 2023, 21:11

[Levél a távolba]

Inako kis taktikája bejött, a kedvesség tényleg meglágyította Akumi szívét. Némi szóváltás azért történt közte és Osumi Hiroto között, ám ezt a kunoichi betudta a feszült helyzetnek. Miután mindenkinek leellenőrizték a papírjait, ügyeletes kísérőjük beinvitálta a kis csapatot a faluba. Az alacsonyabb őrnek ugyan nem igazán tetszett, hogy egyedül marad és feltartja a ninjákat munka közben. Szerencsére mégsem ágált többet az ellen, hogy a szőke hajú férfi elindult egyenesen oda, ahol Zanta kapitánnyal találkozhattak. A Yamanakának feltűnt, kísérőjük igyekezett többször is helyet változtatni, ahogy haladtak a kikötő felé.
*Ameddig elősegíti a küldetés haladását, igyekszem tudomást sem venni róla, mennyire megbámul.* Futott át Inako agyán a gondolat, amiből semmi sem szűrődött át a külvilág felé. Halványkék lélektükrei kedvesen csillogtak, arcán halvány mosoly ült. Aki nem nézte meg alaposabban, civilnek is gondolhatta volna. Persze jobb combjára fel volt erősítve a fegyvertartója, övtáskája és hátizsákja pedig már komoly bizonyítékul szolgált arra, valóban egy kunoichi.
Akumi eléggé érdeklődőnek mutatkozott, pedig azt hitte, inkább a szemét fogja legeltetni és csendben mutatja az utat. A csapat genin tagja, Atsushi úgy gondolta, jobb ha közbelép és úgy tett, mint aki belefeledkezett a városnézésbe és lazán közéjük sétált. A lány erre hálás mosollyal jutalmazta, amit igyekezett csupán társa felé mutatni, nehogy lebukjon Akumi felé. Sajnos kísérőjük kíváncsisága egyre erősödött, kérdezősködött a kapitányról.
- Azt az utasítást kaptuk, őt keressük fel - igyekezett rövidre zárni a beszélgetést Inako. A Tűz országában kialakult helyzet miatt még a szokásonál is óvatosabban viselkedett. Meglepődött, amikor Akumi igencsak negatívan nyilatkozott róla. A Hokage utasításaiból arra következtetett, megbízható tengerészről van szó.
*Lehet így próbál elbizonytalanítani. Mindegy, ha elvégzi a feladatát és megtaláljuk Zanta kapitányt, onnantól már csak rajtunk áll, mit kezdünk vele.* Gondolkodott el a szőke hajú kunoichi.
- Akárhogy is legyen, még egyszer nagyon köszönöm, hogy ránk szánja az idejét és segít őt megtalálni!
Némi hálás szó sosem ártott, és talán ezzel megelőzhette az újabb kérdéseket, vagy kéretlen megjegyzéseket.
*Érdekes, hogy ennyire leszólja a kapitányt, amikor pont ő az, aki már a kezdetektől fogva rajtam legelteti a szemét. Mindent megtesz annak érdekében, hogy a közelemben legyen. Ha használnék parfümöt, már rég rászállt volna az illata, annyit sétál mellettem.* Erre a gondolatra majdnem elvigyorodott, ám sikerült úrrá lennie érzelmein.

Út közben feltűnt a kunoichinek, Osumi Hiroto viszonylag sokat foglalkozik a tekercsével. Már a kétharmada elszíneződött. Korábban Atsushi mondta, az ő tekercsével is hasonló történt, amikor beírta a fejtörő megfejtését. A csapatvezetőt hirtelen elektromos kisülés csapta meg és elájult. Utána megjelent egy kutya és közölte, Hiroto számára véget ért az út. Kenji még visszatartotta az ebet és elvette a tekercset, amit Kakashi bízott rá. A szőke hajú jounin szintén gondolt rá, de a csapat medikus tagja gyorsabban cselekedett. Mindketten eltűntek, és Inakora mintha áthatolhatatlan sötétség telepedett volna. Szíve hevesebben kezdett verni és gyomra apró gombóccá szűkült. Szinte akaratlanul futtatta át fejben, a többiek milyen rangban vannak.
*A másik Tokubetsu Jounin, aki részt vesz a küldetésen, én vagyok.* Nyelt egyet.
Kenji odasétált hozzá és átnyújtotta neki a tekercset. Bár jóval határozottabban tervezte, mégis kissé sutára sikerült az átvétel.
- Köszönöm - bökte ki gyorsan.
*Senki sem vállalta el a vezető szerepét, tehát úgy hiszem, megnyertem magamnak ezt a feladatot.* A többiekre pillantott, akik csendben maradtak, vagyis megszületett a döntés. *Biztos készen állok erre? A korábbi küldetésen át tudtam adni Aratának a vezető szerepet, most viszont muszáj leszek elvállalni. Hiroto vajon hogy csinálta?* Már készült volna valamit mondani, azonban helyette csak némán eltette a tekercset.
*Ezek után tuti akkor fogok a sajátommal foglalkozni, ha végeztünk a küldetéssel!* Tette még hozzá magában.

Szerencsére megérkezett az elterelés, vagyis az egyik kocsmából egy férfi repült ki. Nem sokkal utána egy termetes, fehér hajú illető követte. Akumi azonnal felismerte és közölte a csapattal, megtalálták akit keresnek, ugyanis a verekedés győztese nem más volt, mint Zanta kapitány. A hangja alapján valóban nem vetette meg az ivást és a dohányzást, azonban Inako sosem szeretett első látásra ítélkezni. A magas férfi semmit sem szólt, hagyta őket érvényesülni.
Atsushi ragadta magához a szót, szépen és meggyőzően beszélt a kapitánnyal. Hiroto ugyan nyersebben fogalmazott, mégsem érezte rosszindulatúnak a megnyilvánulását. Talán Zanta még jobban fogja értékelni, hiszen segítséget és fizetést ajánlott.
- Üdvözletem, Zanta kapitány! - köszönt a kunoichi. - Inako vagyok, a csapat vezetője. Azt az információ kaptuk, Önt keressük fel, mert szeretnénk eljutni a Láp országába.
Kedvesen és egyenesen beszélt, valahol Atsushi és Hiroto ellentétes stílusa közé igyekezett betalálni. Hálás volt, amiért a csapat genin tagja nem említette a családnevét. Akumi amilyen érdeklődően figyelte, még képes lett volna újabb kérdéseket feltenni, amihez igazán nem volt most türelme. Már az is furcsán hangzott, hogy a csapat vezetőjeként mutatkozott be.
*Mióta is vagyok az, nagyjából öt perce?* Kérdezte magától a Yamanaka. Legalább eljutottak a kapitányhoz, és elmondták neki, miért keresik. Remélhetőleg valamelyikük meggyőzte annyira, hogy tényleg elviszi a csapatot a Láp országába.
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Dec. 23 2023, 00:57

Levél a távolba


Előző csapatvezetőtök hirtelen távozása sokatokat meglepett. Kenji gyorsan kapcsolt és mielőtt a ninjuu eltűnt Hirotoval elvette tőle a tekercset, amit rövid úton eljuttatott az új vezetőhöz, Inakohoz. A lány félig meddig már volt hasonló helyzetben ám azt, hogy hogyan fogja kordában tartani férfi társait majd az idő megmondja. A kis közjáték után mindenki figyelme a kapitányra irányult. Mindenki igyekezett a kedvében járni, elkerülve azt, hogy a kapitány haragja lesújtson. A kapitány szó nélkül hallgatott titeket, megvárta míg mindenki elmondja amit szeretne. Lehet, hogy tiszteletből, de az is lehet, hogy nem nagyon érdekelte őt amit mondtok neki. Végül, miután Inako, mint a csapatvezetője is elmondta, hogy mit szeretne Zanta előre hajolt, majd hatalmas lendülettel kihúzta magát és felkacagott. - HAHAHA! Az a szemét kis Kakashi már megint az én bőrömet akarja a vásárra vinni! - nevetett tovább. A hirtelen reakciója a hallottakra meglepetésként ért titeket, ám a kapitány gyorsan folytatta is. - Kicsi lány, te lennél ezeknek a srácoknak a vezetője? Biztos meg van ennek is az oka, de nem vágtad egy kicsit nagy fába a fejszédet? - érdeklődött Inakotól. Még mielőtt a lány válaszolhatott volna a kapitány Hirotohoz lépett és megfogta a karját. - Látom fiam itt van erő bőven. Erre lesz itt szükségünk, nem pedig pénzre. Ti kölykök azt hiszitek, hogy pénzért bármit meg lehet szerezni, de a fáradtságos munkával elért eredmények sokkal édesebbek. - reflektált a kapitány arra, hogy mennyiért is vinne el titeket. - Csak, hogy tisztán lássátok a dolgokat. - kezdte el mondani nektek. - A Láp országába vezető út általában csendes és nyugodt. Békés vizeken hajózik az ember és alig egy hét alatt ott is van. Hangsúlyozom, általában. Jelenleg abban a térségben hatalmas tengeri viharok tombolnak, és csak a legrátermettebb kapitányok merészkednek ki a nyílt vízre. - itt egy pici hatásszünetet tartott, hogy mindenkinek leesen, hogy itt magára gondol. - Ám, hiába egy kapitány rátermettsége, ha a legénysége gyáva. Szóval tudom, miért hozzám lettetek küldve, de sajnos nincs elég emberem egy ilyen útra. - mondta majd elindult a kikötő felé. Pár lépést tett meg és visszafordulva felétek csak annyit mondott. - Ha készen álltok kockáztatni az életeteket és a matrózaim lesztek az útra a „2”-es dokkban pihen az én kicsikém. - mondta majd elindult, hogy hagyjon egy kis gondolkodási időt nektek. Mikor már elég messze került tőletek Akumi újra felbátorodott. - Huh ez meredek volt. Nem sérült meg senki, szóval megint ügyes voltam. - mondta nagyzolósan. - Gondolom nem vagytok annyira marhák, hogy vele tartsatok.. szóval… Inako. Lenne kedved meginni velem valamit? - úgy viselkedett, mintha az iménti eseménysorozat meg sem történt volna, és tovább nyomult a kunoichire.


Abban az esetben, ha vállaljátok Zanta feltételeit:


A kikötőhöz érve megkeresitek az említett dokkot és ott egy közepes méretű kereskedelmi hajó fogad titeket fedélzetén a kapitánnyal. - Tudtam én, hogy több van a kis úri külsőtök mögött! Na te jó kötésű! - mutat rá Hirotora. - Valamelyik másikkal fogjátok meg azokat a ládákat és rakodjátok be őket. A többiek pedig ide fel hozzám! - mondta. Hiroto és akit választott maga mellé megkezdték a berakodást, közben a többiek Inako vezetésével felmentek a kapitány mellé. - Ő is Shun az első tisztem, rajta kívül mindenki felmondott, mert beszariak és nem mernek kihajózni. Amit Shun mond, az olyan, mintha én mondanám, értve vagyok? Ha kihajózunk engem nem érdekel, hogy milyen rangban és társadalmi helyzetben vagytok, az én hajómon azt teszitek amit én mondok, és így én tudom garantálni, hogy nagyjából egyben megérkeztek. - mondta a kapitány, majd otthagyott titeket az első tisztel. - Nézzétek el neki. Mióta a legénység itt hagyta nem találja magát és az egész világot hibáztatja. Nehéz útra készülünk. Acélozzátok meg magatokat, mert nem lesz egy leányálom. - mondta Shun, majd megmutatott nektek mindent amit első körben el kell sajátítanotok, a különböző csomókat, tengeri kifejezéseket.


Mire minden felkerült a hajóra a nap már lenyugvóban volt. - Napfelkelte után indulunk! - adta ki a parancsot a kapitány.


// Az ünnepekre való tekintettel a következő határidő 2024.01.03. Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog újévet kívánok nektek //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Aokaze Atsushi Vas. Dec. 31 2023, 14:08

// Levél a távolba // 

A bemutatkozás után a kapitány igen furcsa hangnemben beszélt a Hokagéról, valószínűleg régi barátok lehetnek, így nem is foglalkoztatott tovább a dolog. Ezután Inakot kérdezte, de még a válasza előtt tovább is lépett, és Hiroto izmait ellenőrizte, majd arra kezdett utalni, hogy munkával fogjuk megfizetni az utazást.
* Ezzel nem lesz gond, ha egy munkát el tudok végezni, akkor örömmel segítek. Matrózként pedig már dolgoztam, így van tapasztalatom és tudom, hogy nem is feltétlen nehéz fizikálisan.
Közben Zanta folytatta az beszélgetést az utazásról, annak hosszáról és homályosan fogalmazva annak veszélyeiről, merthogy más kapitányok nem igazán merik mostanában bevállalni az utat, az időjárás miatt. Ezután azt az információt is megosztotta velünk miért is inkább a kétkezi munkánkra van szüksége, mintsem a pénzre. A legénysége cserbenhagyta. Majd távozása előtt elmondta melyik dokkban találkozzunk, ha döntésre jutottunk. Mikor már az öreg elég távolra ért visszatért a ”laza és flörtölő” Akumi is.
- Sajnálom barátom, de nem hiszem, hogy most tudsz majd Inakoval randizgatni. Talán marhának tűnünk, ha elfogadjuk az ajánlatát, de az elmondottak alapján ő lesz az egyetlen, aki hajlandó lenne elvinni minket. Így azt javaslom éljünk is a lehetőséggel, hacsak nem akarok átfutni a tengeren! A tengeri viharok durvák, de nem túlélhetetlenek és nem is biztos, hogy belefutunk akár egy be is. Ha pedig kalózok jönnének velünk szembe… - végignézek a társaságon – akkor maguknak keresték a bajt. fejezem be e mosollyal az arcomon, jelezve ezzel, hogy szerintem nincs az a kalózcsapat, amelyik elbírna a csapatunkkal.
 
Ha a csapat többi tagja, vagy legalább a vezetőnk is egyet ért:
A hajónál Zanta már várt minket, Hirotot ki is jelölte rakodófiúnak és arra kérte válasszon még valakit maga mellé. Inakot valószínűleg úgysem választaná, na nem azért mert nem bírná a ládákat, de azért Hiroto is férfi így valószínűleg nem hagyná, hogy egy lány rakodjon be vele. Arról nem is beszélve, hogy én sem. Csak Kenji és én maradtunk játékban, végül inkább megkönnyítettem a srác dolgát.
- Majd én segítek felrakodni!
Jelentkeztem önként a feladatra. Az első láda felcipelése után a fedélzeten levettem a hátizsákom és a fölsőmet, és egy félre eső sarokba raktam. Ezután folytattam a pakolást, a kisebb ládákat, amiken volt fogás egyedül a nagyobbakat Hirotoval közösen vittem fel a hajóra.

// Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, és boldog új évet mindenkinek! Very Happy //
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Kedd Jan. 02 2024, 21:28

Levél a távolba

Lényegében mindannyian letámadjuk a kapitányt, de ugye jelenleg csak Inako szava a döntő. A férfi felkacag és van egy két keresetlen szava Kakashira, majd a kunoichinak is mond ezt-azt, illetve nekem is mond egy-két jó dolgot.
- Uram, sajnos hajós tapasztalatom még nem igazán van, de viszonylag gyorsan tanulok! - mondom neki mosolyogva. - Remélem nem fogok csalódást okozni!
Ezután persze befogom a képem és hallgatom tovább a mondandóját. 
Elárulja, hogy nincs túl sok embere, szóval mindenképpen segíteni kell neki. Mivel az a feladatunk, hogy jussunk el a Láp Országába, szerintem egyértelmű, hogy vele kell tartanunk. Biztos lenne más is, de ha Kakashi Sensei azt mondta, hogy ő a legjobb, akkor nincs értelme kockáztatni. Ezután Zanta lelép, szóval nekünk még el kell döntenünk, hogy mit csináljunk. Akumi persze azonnal felbátorodik és újra ráhajt Inako-ra. ~Ebből most már elég!~
Nem vagyok az a köpködős fajta, de most a pasas lába elé sercintek egyet. Elég mogorva fejet és úgy szólalok meg:
- Beszarikám, jó lenne, ha most már lekopnál! Köszönjük, hogy Zanta kapitányhoz vezettél minket, de ha nem akarsz egy izzó láva köpetet az arcodba, akkor most mutatsz egy kis tiszteletet Inako Taicho felé és szépen elköszönsz tőle! Mi ugyanis elég kemények vagyunk, hogy Zantával tartsunk!
Ezt követően megvárom, hogy mit lép a hapsi. Nem akarom ellátni a baját, de ha nagyon verésre van szüksége... Akkor úgy elverem, hogy egy darabig csak pépeset tud majd enni.
- Mehetünk? - kérdezem, miután lekopott az idegesítő figura.

Ha a többiek is úgy döntenek, akkor irány a 2-es dokk. Amikor Zanta észre vesz, azonnal kijelöl rakodni. Ehhez pedig választanom kell egy társat. Atsushi elég hamar fel is ajánlja a segítségét, mire egy vigyorral az arcomon válaszolok:
- Ami azt illeti, Inako társaságát szívesebben élveztem volna... de egye fene, gyere akkor te!
Ezután már megyek is, meg sem várom, hogy mit válaszol a társam. Rakodás közben próbálok Atsushi-val beszélgetni. Nem igazán konkrét dolgokról, inkább mindenféléről, leginkább csak fecsegek, hogy jobban menjen a munka.
- Remélem ezúttal nem süllyedek el út közben! - mondom vigyorogva amikor befejezzük a rakodást és társulunk a többiekhez. - Legutóbb sajnos sikerült víz alá kerülnünk...
Így nap végén már nincs túl sok tenni valónk. Zanta kapitány közli velünk, hogy napkeltekor indulás, szóval itt az ideje vacsorázni!
- Van kedvetek egy jót vacsorázni, ha már reggel indulunk? - kérdezem mindenkitől. - Ez az én köröm, fizetem mindenkinek!
Ha Inako, mint a csapatunk vezetője nem dönt másként, akkor én (és aki még szeretne) keresek egy jó helyet, ahol lehet valami meleg ételt enni. Alkoholt senkinek sem fizetek! Most nagyon jól esne, de ezúttal józannak kell lenni! A vacsora alatt kerülöm a konfliktust, még akkor is ha esetleg Akumival összefutnék. Utána pedig irány a hajó, ha rajta alszok, akkor nem tudom lekésni.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Naito Kenji Szer. Jan. 03 2024, 18:53

// Levél a távolba //

Inakon látszott, hogy nem fogadta túl jól a friss kinevezését. Ezt természetesnek véltem. Nem is olyan régen még más kezében volt a döntési jog, most pedig hirtelen esett az ölébe az egész. Egy bátorító mosolyt eresztettem meg a lány felé, amint elvette a tekercset és eltette azt. Innentől pedig felpörögtek egy kicsit az események, ugyanis egy kocsmai bunyó vége keresztezte útunkat. Mint kiderült, a győztes fél volt a mi keresett emberünk és mindannyian meg is adtuk neki a kellő tiszteletet. Ahogyan korábban a nagyszájú kísérőnk, most Zanta kapitány is furcsa véleménnyel volt a Hokageról. Meg is lepett vele, mit ne mondjak. Biztosan régebbről ismerte már, valószínűleg többször kérték már egymás segítségét. Hamarosan pedig az is kiderült, hogy miért is pont Zanta kapitány lesz a mi segítségünkre.
~ Egy vihar csak nem foghat ki rajtunk és ha a kapitány tényleg olyan jó, mint mondják, akkor nem lehet nagy baj. Mi pedig valahogy csak tudunk segíteni neki, hiszen mind a két fél érdeke az, hogy épségben megérkezzen a Láp országába.
Gondolataimból a kakasviadal zökkentett ki. Akumi, vagy a hogy is hívják, aki csapja a szelet Inakonak, rögtön megjegyezte, hogy marhák lennénk Zanta kapitánnyal tartani. Csapatunk másik két férfi tagja bele is állt a kísérőnkbe. Én csak megfigyeltem a jelenetet, pedig legszívesebben… Sőt.
– Köszönjük Akumi a kíséretet, de innentől megoldjuk magunk is –intéztem felé a szavaikat, megérintve a vállát. Bármennyire is nem szívleltem, azért el akartam búcsúzni tőle, mielőtt faképnél hagytuk szerencsétlent.

A kettes dokkhoz érve Zanta már fogadott minket. Hiroto meg is kapta az első feladatát, hogy rakodjon fel valakivel. Csapatunk Genin tagja önként jelentkezett rá, ezért én Inkaoval tartottam fel a hajóra. Ott tényleg bebizonyosodott, hogy a hajó kapitánya legénység nélkül maradt. Egyedül az elsőtisztje tartott ki mellette, aki néhány szót is mondott nekünk. – Találkoztam már rosszabb emberrel is. Nem lesz itt gond. –Ezzel magamat is próbáltam nyugtatni. Én bíztam abban, hogy tényleg nem lesz semmi gond és csak a viharral kell megbirkóznunk. Semmi kalózok, semmi víziszörny, semmi ilyesmi!!! A rakodásban, ha kellett, akkor még segédkeztem, aztán pedig elfogadtam Hiroto ajánlatát. Ezzel bebizonyította, hogy szavatartó ember, mert korábban ígért egy meghívást. A vacsora után, ha más programot nem tartottunk magunknak, akkor a hajón próbáltam pihenni és másnap pedig vártam az indulást.

//Asuma: ment egy PM Very Happy //
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Yamanaka Inako Szer. Jan. 03 2024, 22:18

[Levél a távolba]

Inako meglepődött Zanta kapitány reakcióján, aztán arca elkomorult, amikor a férfi kicsi lánynak szólította. Kék lélektükreiből ki lehetett olvasni a komolyságot. Tett néhány lépést az idősebb ember felé, de egyelőre szótlan maradt. Főleg, mert a kapitány Hiroto-hoz lépett, aki felajánlotta a pakolásnál a segítséget.
*Hokage-san, miért büntetsz minket ilyen kapitánnyal?* Tette fel a kérdést magának a Yamanaka, miközben továbbra sem kedves arcát mutatta a külvilág felé. Shinobi kisugárzása teljesen érezhető volt, társainak és a többi jelenlévőnek is feltűnhetett, mennyire megváltozott az eddigiekhez képest.
*Munkával fogunk fizetni, ez már teljesen világos. Szerintem azt hiszi, csak a férfiak tudnak kétkezi munkát végezni.*
Közben kiderült, Zanta kapitányt cserben hagyta a legénysége, alig maradt már embere. A küldetés adott volt, amit muszáj elvégezniük, vagyis nem maradt más választásuk, mint belemenni az ajánlatba. Hiroto válaszolt, hogy gyorsan tanul, a kunoichi csak remélte, ezzel újabb jó pontot szerez a férfinál, vagyis kevesebbet fog akadékoskodni velük. Az idősebb ember elmondása szerint hatalmas vihar tombol arrafelé, ami megnehezíti majd az utat.
*Várjunk csak, ezt meg honnan tudja? Még, ha ismerős tengerészek számoltak is be neki a tengeren uralkodó állapotokról, az nem jeleni azt, hogy mire mi odaérünk, addigra nem csendesedik el az időjárás. Mindenesetre, ez az egy lehetőségünk maradt. Atsushinak kellenek a csíkos macskák, nekünk meg ki lett adva, kézbesítsük a levelet.*
Inako amúgy sem túl rózsás hangulatát tovább tetézte, amikor Akumi ezúttal már randevúra hívta. Magában mosolygott, amikor Hiroto, Atsushi és Kenji is a saját módjukon, de elküldték melegebb éghajlatra a levakarhatatlan kísérőt. Ezúttal a szőke hajú kunoichin volt a sor, hogy szólásra nyissa ajkát.
- Nagyok kedves Öntől, Akumi-san, hogy felajánlotta az italt. Azonban el kell utasítanom a meghívást, ugyanis ninjaként vagyok itt, küldetést teljesítek, vagyis szigorúan tilos bármiféle egyéb elfoglaltsággal múlatnom az időt, ami nem kapcsolódik a feladatomhoz.
Keze automatikusan lejjebb csúszott a lábára erősített fegyvertartója felé, ám ez olyan apró és észrevehetetlen mozdulat volt, amit csupán társai vehettek észre. Ha Akumi tovább akadékoskodnak, készen állt erőteljesebben elutasítani a felkérést. Pedig az eddigi eseményeket eltekintve, a legkevésbé sem akarta felhívni magukra a figyelmet.
- Rendben, induljunk! - adta ki a parancsot, amit nem is igazán annak szánt.

Elköszöntek Akumitól, majd elindultak a kettes dokk felé, ahol Zanta kapitány hajóra horgonyzott. Közepes méretű hajó volt, erre tényleg kellett a megfelelő számú legénység, bár Inako sosem tartotta magát a tengeri utazás szakértőjének. A tengert ugyan többször látta, ellenben a kontinenst sosem hagyta el, pedig a Hold országának tengerpartjára mindig is kíváncsi volt.
A kapitány szólt Hiroto-nak, hogy pakolja fel a ládákat. Atsushi vállalta a segítséget, így ketten jóval gyorsabban haladtak. A fedélzeten megismerték az első  tisztet, ő maradt az egyetlen, aki nem mondott fel. Továbbra is érezhető volt az őszhajú férfi rosszallása, de legalább tényleg állta a szavát és végre közelebb kerültek a Tűz országának elhagyásához. Az első tiszt, Shun, igyekezett némileg menteni a helyzetet, jóval kedvesebbnek bizonyult.
- Shun-san, köszönjük a figyelmeztetést! - szólalt meg Inako.
*Viszont túl vagyunk Konoha pusztulásán, megéltünk már ezt-azt.* Tette hozzá gondolatban.

Ahogy Hiroto korábban említette, meghívta a kis csapatot vacsorázni. Inako úgy érezte, némileg visszatértek az egyszerűbb, könnyebb hétköznapok. Persze ez álom volt csak, a világ jelenlegi helyzete azt mutatta, soha nem lesz már olyan, mint régen. Háborúk mindig is voltak, ám ez a legutolsó és az utána kialakult káosz, a Tűz országi falvak feldúlása, Konoha pusztulása, ezek jóval mélyebben kavarták fel a Shinobi Világ állóvizét, mint korábban bármi. Könnyed hangulat vette körbe a küldetés résztvevőit. Az alkoholt mellőzték, mindenki józan akart maradni, számított a küldetés alatt.
*Jó ez így, bármeddig is tartson.*
Semmilyen más programot nem beszéltek meg vacsora utánra, úgyhogy mindenki visszavonult a hajóra aludni, pihenni. Zanta kapitány azt mondta, hajnalban indulnak.

//Elnézést, kicsit furább post lett a szokottnál! Ma volt az első napom a melóban, elég sűrű volt, de nem akartam haladékot kérni, ha már mindenki más írt.//
Yamanaka Inako
Yamanaka Inako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 893
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 470 (B)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 673 (A)
Ügyesség/Reflex : 500 (A)
Pusztakezes Harc : 390 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 825

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Jan. 09 2024, 18:54

Levél a távolba


Feletettek a csillagok kezdenek valami szerencsés képet alkotni, hiszen Zanta kapitány a sajátos stílusában de munkáért cserébe vállalta azt, hogy eljuttat titeket a célállomásotokra. A magatok módján mindenki reagált a történtekre és szinte szavak nélkül ugyanarra a döntésre jutottatok. A kis csapat elvállalja, hogy munkájukkal fizet a kapitány szolgálataiért. Eljött hát a „fájdalmas” búcsú ideje. Fájdalmas, legalábbis Akumira nézve, hiszen míg a többiek csak az agyaraikat villógtatták a pökhendi városi őrség egyik tagjának, addig Kenji szinte észrevétlenül komoly károkat okozott a férfiban. Akumi fel sem vette azt, hogy miket mondtok neki, egyszerűen lepergett róla minden, ő csak Inako szépségével volt elfoglalva. Biztonságban érezte magát abban a tudatban, hogy Ti hivatalos ügyben vagytok itt, ő pedig egy hivatalos városőr, így ha valami meggondolatlant tesztek ellene akkor megüthetitek a bokátokat. Mikor Hiroto elé köpött csak nevetett egy nagyot, ezzel is jelezve, hogy mennyire nyeregben érzi magát. Erről a magas lóról Kenji baráti vállveregetése lökte le. A férfi szívesen fogadta a kedves gesztust, ám a búcsú pillanatában mintha valaki lyukat robbantott volna a vállába, elmondhatatlan fájdalmat érzett. Nem tudta mi történik vele, csak a fájdalmat érezte, ahhoz már elég messze voltatok, hogy rögtön titeket hibáztasson, így fülét farkát behúzva visszament társa mellé a posztjára. /Spoiler: Kenji a Chakra no Mesu-t használta a vállonveregetés közben így fejezve ki mélységes tiszteletét Akuminak. /


Bár csapatotok megfogyatkozott és hirtelen vezető csere történt, mégis, mint egy jól olajozott gépezett működtök tovább. Jelen pillanatban éppen a dokkok felé tartotok, ahol már vár is titeket a munka. Hiroto és Atsushi elkezdték bepakolni az ellátmányt és a felszereléseket. Eközben Inako és Kenji az elsőtiszttel ismerkedtek, majd miután mindenki végzett a feladatával a közeli étteremben Hiroto számlájára mindannyian jól laktatok és teli hassal feküdtetek le aludni, várva a reggeli indulást. A reggel, mint egy nyolcvanéves néni aki meglát az utcán egy kisgyereket és azonnal az édesded kis orcájába csíp és ezzel egyidejűleg mélyvörös rúzsos szájával a másik orcájára cuppant. Na valahogy hasonlóan kellemetlenül és korán ért mindenkit a reggel. - Eligazítás! - lehetett hallani Zanta kapitány egyértelmű és megkérdőjelezhetetlen utasítását, mely a fedélzetről jött. Miután mindenki felsorakozott elé, a kapitány kiosztotta a feladatokat. - Kis kócos! Gépház! - adta ki az utasítást Kenjinek. - Kicsirigó! Igen te az az Atsusgi gyerek, akinek a nyelve tegnap jó mélyre hatolt, te leszel szakácsunk. - folytatta a feladatok kiosztását a következő „áldozat” Hiroto volt. - Jókötésű te leszel a mindenesünk, de leginkább az ellátmányért fogsz majd felelni. Végezetül pedig kicsilány! - nézett Inakora. - Te Shunnak fogsz segíteni a fedélzeten. - miután kiosztotta a feladatokat fordult kettőt és már ki is vonta a fővitorlát és elindult kifelé a dokkból. - Mindent nekem kell csinálnom ezen a hajón?! Mit csinál a legénységem?! - kiáltott fel kacagva a kormány mögül.
Már majdnem elhagytátok a kikötőt mikor Shun elkezdte a kiokításotokat. - Inako-san. Te leszel a másod tiszt, így lényegében megmarad a hierarchia, hiszen ugyan úgy a csapatotok vezetője lehetsz. Szóval egyszerűbb, legalábbis nekem, ha elmondok neked mindent, te meg tovább adod a többieknek. Szóval. A gépházban van a hajó motorja, a lelke. Nincs ott sok munka, egy ezeréves régi gépről van szó, csak olajat kell beletölteni. Mond meg a gépészünknek, hogy motor mellett található kis olajtartályt figyelnie kell és nagyjából három-négy óránként pótolnia kell az olaat, máskülönben nem jut megfelelő kenés a hengerekre és leég a motor. Egyszerű, de nagyon fontos feladat. A konyhán minden értelemszerűen fel van iratozva, ugyanis sűrűn változik a személyzet, így sokkal egyszerűbb így nekünk, szóval ott csak az a lényeg, hogy minimum napi három főétkezés legyen meg. A mindenes, ahogy a neve is elmondja felel mindenért. A kapitány nem sűrűn fordul meg a fedélzeten, de ha igen, akkor borzasztóan kényes annak a tisztaságára. Remélem érthető? Na jól van akkor munkára, addig én iszok egyet a kapitánnyal… vagyis egyeztettem vele az útvonalat. Addig tiéd a fedélzet. - mondta majd el is tűnt előled, a távolból csak üveg csörömpölés hallatszódott és Zanta kapitány jellegzetes nevetése. Inakonak, nem is, igazából mindenkinek fel lett adva a lecke. Szinte nulla tengeri tapasztalattal ti vagytok azok akik a hajó épségéért felelnek. Na, de ha mindenkinek feladata van, Shun és Zanta iszogatnak ki kormányoz?




// Nagyon jók vagytok és lelkesek amit szeretnék meghálálni fejenként +10 ch jóváírásával. A következő kör egy kicsit szabadabb lesz, hiszen egy hosszú útról beszélünk és szerintem senki sem szeretne 10-15 kört a hajón tölteni. A következő körben írjátok le, hogy hogyan kezelitek a kialakult helyzetet, mit csináltok egészen a következő nap estig. Természetesen ha közben van bármilyen kérdés keresetek bátran, illetve Zantával és Shunnal is beszélgethettek, edit-el megoldjuk majd. Határidő: 2024.01. 20//

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Vas. Jan. 14 2024, 22:14

Levél a távolba

Miután végzünk a bepakolással, a csapat elfogadja a meghívásomat, így a számlámra eszünk egy jót. Mivel utána nincs egyéb programunk, visszatérünk a hajóra, hogy lepihenjünk. A lefekvés előtt én egy kicsit még ejtőzök a fedélzeten, utána ugyanúgy alszok, mint a többiek.
Reggel a kapitány kiabál, hogy eligazítás. Mivel hozzá vagyok szokva a kevés alváshoz, illetve ez a foglalkozásunk része, annyira nem esik rosszul korán kelni. Miután felsorakozunk, Zanta kiadja a feladatainkat. Én leszek a mindenes... Ez nem mond túl sokat, de gondolom én mindenütt ott leszek és segítek akinek éppen kell. Inako-t leszámítva, mind egyszerű munkákat kapunk. Remélem Atsushi jól főz és ehető ételeket fogunk kapni tőle...
Végül Shun elárulja, hogy ki mit fog kicsit pontosabban csinálni. Ezek szerint az én dolgom lesz a takarítás. Csodás... Azonban nem kezdek panaszkodni, amint végeztünk, már keresem is a takarító eszközöket és hozzá látok a takarításnak. Egy vödörrel húzok fel vizet, majd felmosom a fedélzetet. Ha ezzel végzek, akkor megyek a konyhára és megkérdezem, hogy van-e ott valami munka. Ha van, akkor segítek, ha nincs, akkor megyek tovább a gépházba.
A következő nap estig leginkább azzal foglalkozok, hogy rendet tartsak a hajón, illetve ha kell, akkor segítek a többieknek. Ha esetleg van valamennyi szabadidőm, akkor egy kis edzéssel töltöm: felüléseket és fekvőtámaszokat csinálok.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Aokaze Atsushi Hétf. Jan. 15 2024, 22:00

// Levél a távolba //


Miközben Hirotoval a ládákat pakoltuk serényen a hajóra, társam igen furcsa mondhatni baljóslatú beszélgetésbe kezdeményezett, majd mosolygott mintha egy vicces történetet mesélt volna. Ami arra késztetett, hogy elmondjam személyes hajós tapasztalataimat.
- Már sikerült nekem is átélni. Mikor én legutóbb hajóra szálltam, kalózok támadtak ránk szerencsére a hajójuk nem volt tűzálló, így még mielőtt megcsáklyázhattak volna minket egy katon technikával kiiktattam az árbócukat. Ezt követően sajnos az elemek, a mi hajónkat is elsüllyesztették és egy jó időre hajótörött lettem. - mosolygok vissza társamra - Úgy tűnik vonzzuk a tengeri galibákat. 
A rakomány felpakolása után, Hiroto beváltotta tegnapi ígéretét miszerint, meghívja a korábban őt megkajáltató társait, egy vacsorára. Pechére mindenki megvendégelte, így az egész csapat vele tartott, ezután a hajón éjszakáztunk.
 
Kora reggel Zanta hangos kiabálással költötte az új legénységét, vagyis minket. A korai keléssel nem volt gondom, ninjaként az ember megtanul kevés idő alatt is sokat pihenni, arról nem is beszélve, hogy az állóképességem messze meghaladja egy átlag emberét így akár napokig is bírom alvás nélkül. Miután a fedélzetre értünk Zanta kiosztotta a feladatokat, vezetői képességeiben ekkor kezdtem kételkedni elvégre anélkül osztott be minket bárhová is, hogy rákérdezett értünk e valamit is az adott feladathoz. Társaim szerencséjére, van némi tapasztalatom a konyhában, de azért remélem nem számítanak sokra. A kapitány beszédének megfogalmazásáról már nem is beszélve, de igyekszem tűrni elvégre az ő hajóján vagyunk, és ténylegesen magamnak kerestem, azt hittem az a tipikus részeg lesz, aki ha hősként kezelik könnyebben tárgyal. Ez egy jó lecke lesz, számomra.
Miután a kapitány elment, Shun részletesebb leírást adott a feladatainkról, majd ő is félrevonult egy igen furcsa indokkal, amire végül inkább rá javított.
* Na, remek legalább már azt tudom az első tiszt miért tart ki mellette.
Amint magunk maradtunk társaimhoz fordulok.
- Ugyan van némi tapasztalatom főzés terén, de a segítséget szívesen veszem mert a repertoárom elég szűkös. Szóval, ha lesz szabadidőtök néha segítsetek ki légyszi, cserébe én is segítek a ti munkátokban.
Ezt követően lassan elindultam a konyhába nekilátni a reggelinek, amint elkészültem szóltam a többieknek. Az első étkezést követően elmosogattam, majd tartottam egy szünetet a fedélzeten, ahol összefutottam Shunnal.
- Mond csak Shun mennyire ismered a Láp országát? Tudod az én utazásomnak két célja is van, az egyik a többiekkel közös küldetés a másik pedig, hogy megtaláljam a Tigrisek rejtett falvát Sunosakat. Egy könyvben olvastam róla, azonban nem említette a pontos helyét, mivel te sok emberrel találkozhatsz a hajóutak alatt, illetve a kikötőkben talán hallottál már róla valamit.
A beszélgetés után visszatértem a konyhába, ahol egy szakácskönyvből összedobtam egy-egyszerűbb egyfogásos ebédet, közben pedig benézett Hiroto segíthet e, felajánlását örömmel elfogadtam. Amint elkészültünk az étellel ismét behívtam a többieket a kantinba. Ezután egy hosszabb szünetet tarthattam, ami alatt felkerestem a többieket hátha kell nekik segítség.
Mielőtt nekiláttam volna a vacsora elkészítésének, arra is maradt egy kis időm, hogy csatlakoztam Hirotohoz az edzésben. Ezt követően ismét kötényt ragadtam, hogy elkészíthessem a társaim vacsoráját. Miután letudtuk a nap utolsó étkezését elmentem Zantáthoz, aki ha még nincs teljesen illuminált állapotban, akkor nála is megpróbálok a tigrisekről érdeklődni, egyéb esetben holnapra halasztom.
- Mondja Zanta kapitány hallott már egy Sunosaka nevű helyről? Valahol a Láp országában található és elvileg tigrisek lakják.
Ha mindkét tengerész tudna információval szolgálni a tigrisek hollétéről, akkor elmondhatnám, hogy egy igen dolgos és hasznos napot zárhatok.
Aokaze Atsushi
Aokaze Atsushi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 1441
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 650 (A)
Erő : 400 (C)
Gyorsaság : 691 (A)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 400 (B)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 1160

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Naito Kenji Szomb. Jan. 20 2024, 09:24

// Levél a távolba //

Úgy láttam, hogy a csapatunk vezetőjének sem tetszett, hogy Akumi randira hívta. Nyomatékosította benne, hogy jelen pillanatban nem áll módjában elfogadni a meghívást és alig észrevehetően, de Inako keze fegyvertartója felé csúszott. Apró mosolyt varázsoltam arcomra. Tetszett, hogy képes lenne harcba is szállni, ha arról volt szó. Elnézve a csapatunk többi férfi tagját, szerintem, ha balhé törne ki, mire megmozdulnánk Inako-val, már lerendezné a két társunk. Erre persze nem is került sor, mert elköszöntünk a gyászhuszártól és mentünk a saját dolgunkra. Még lopva hátranéztem, mely sapkán árnyékából nem igazán lehetett kivenni, hogy lássam Akumi elkezd-e utánunk jönni az elköszönésem miatt, de inkább a másik irányba ment. Feltételeztem, hogy vissza a helyére, amit már réges-régen meg kellett volna tennie. Egyetlen okos döntése volt ez, hogy nem jött utánunk. Nem lettem volna biztos abban, hogy „vállonveregetéssel” megúszta volna a próbálkozását. Egyébként sem volt semmiféle bizonyítéka ellenünk.

Az esti vacsora után nyugovóra tértünk. Jól esett a pihenés, amit persze sokáig nem lehetett élvezni. Zanta kapitány máris megkezdte az eligazítást. A megszólításon, amit nekem intézett, felkaptam a fejem.
~ Mi az, hogy kis kócos!? Van ám nevem is.
Csak magamban nyugtáztam az egészet, hogy nem volt képes megjegyezni a nevem. Persze nem várhattam el nulla ismeretség után és csak reménykedtem abban, hogy nem volt gondolatolvasó. Inkább elfogadtam, hogy nem nekem kell főznöm és mindenesnek lennem. Belegondolva, talán nem is baj, hogy ezt a feladatot kaptam. Meghallgattam, hogy pontosan mit és hogyan kellett csinálnom a gépházban, utána pedig utam oda is vezetett egyenesen. Amikor kellett, olajat öntöttem a megfelelő helyre és mindig számoltam magamban a perceket, hogy ne fussak ki az időből. Lényegesen sok szabadidőt tudhattam magaménak, ezért úgy gondoltam, most alkalmas lehet megnéznem azt a plusz tekercset, ami kaptunk indulásunk előtt. Egyedül voltam lent, nem zavart senki sem a gondolkodásban. Elővettem, majd fel is nyitottam azt és átfutottam szemeimmel. Találós kérdés volt benne, amire a választ alaposan át kellett gondoljam.
~ A megoldás amit mindig adni tudsz, de sosem venni, és amikor van, mindenki boldogabb? Három próbálkozás… nem ronthatom el, különben én is kiesek, mint O.Hiroto és nem marad medikusa a csapatnak. Talán ezzel lehet összefüggésben a megoldás is? Lehet, hogy a medikussággal kapcsolatos? Hmm…
Sok megoldási lehetőség átfutott az agyamon, de egyiket sem írtam még le. Alaposan át kellett, hogy gondoljam, hogy melyik is lehet a pontos válasz és mivel maga a Hokage adta a fejtörőt, nem gondolhattam a legegyszerűbbre.

Napomat és szabadidőmet azzal töltöttem, hogy a tekercs tartalmát fejtegettem, amikor pedig meguntam, akkor a felszerelésemet néztem át. K.Hiroto érkezésekor a rejtvényes tekercsemet eltettem, mert a szabály szerint nem láthatta a tartalmát. A segítségét elfogadtam, megmutattam neki, hogy mit is kellett pontosan csinálnom és ha belement, akkor egy kis időre magára hagytam, még szívtam egy kis friss levegőt. Úgy éreztem, hogy nem szabadott a gépházat felügyelet nélkül hagyni, hiszen bármi megtörténhetett, amilyen állapotban volt a hajó. Tíz perc letelte után visszamentem a posztomra, megköszönve társamnak a leváltást. Ezután csak étkezni mentem fel, ha valaki volt, aki leváltson és ha keresték a társaságom, akkor szívesen beszélgettem társaimmal. Ellenkező esetben a tekercsem megoldásán gondolkodtam.

//Köszönöm szépen a jutalmat és a lehetőséget, hogy Akuminak emlékezetes pillanatokat szerezhettem Very Happy
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 8 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.