Határvidékek

+28
Nashimaru Junohara
Misage
Aikaho Mitsuko
Naito Kenji
Shikoku Naoki
Kenta Koizumo
Yori
Nashimaru Shizu
Kureiji Hanaro
Tsunomi Ai
Doshiri Asuka
Koreko Rui
Osumi Hiroto
Dokumizu
Ōtsutsuki Indra
Kitsune Haruka
Aokaze Atsushi
Tairjuko Rikuno
Uchiha Madara
Kazuma Tensei
Jiraiya
Kinshu
Tobi
Tensei Zento
Yunaki Amirei Nyo
Konan1
Shirou Tavara
Kanmiru
32 posters

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Szer. Aug. 05 2020, 18:59

// Dokumizu - Az ígéret ára //


Egész testeden végigható bizsergést érezhettél, ahogy lábad körül feltört a kuchiyose no jutsuval járó chakrafüst. A fehér gomolyag süvítve lepte el apró alakodat, egy erősebb szellő érzetét keltve. Nem sok időd volt gondolkodni. Ahogy a technika végbement, egyből érezhetted hogy más térbe kerültél. Talpaid már nem Myōboku könnyed és meleg földét nyomták, helyette valami sokkal keményebbet és hidegebbet. Kitartó edzésednek hála szinte ösztönből tudtál reagálni a gravitáció irányának változására, így chakrádat a talpadva irányítva nem kezdtél el egyből zuhanni. Bár nem láttál még semmit, érezted hogy valaminek az oldalán vagy, arccal a föld felé. A légnyomás és hőmérséklet változása, melyre fajtád igen érzékeny, szinte azonnal egy tompa fejfájást keltettek benned. Valahol a magasban vagy, messze a meleg, szinte trópusi otthonodtól. 
- GAMAGORO! KATONT! - Az idézésed helyén előbukkanó füstöt végül egy igen erőteljes légáramlat sodorta arrébb, felfedve előtted - és idéződ előtt is - a látványt...
Egy óriási, talán háromszáz méter magas, erdős részből kiálló sziklahegy oldalán idéztek meg, nagyjából egyharmadára a tetejétől. Feletted egyenes vonalban egy erős fuuton technika repült át, a húsz méterrel előtted álló iwagakurei ninják felé. Öltözetük megegyező volt, a sztender shinobi mellény. Arcukról hiányoztak még az öregedés jelei, ugyanúgy ahogy testbeszédükből a tapasztalat. Chuuninok lehettek talán. Kezük csak remegve tudta tartani a kunait, s a délre járó nap sugarai is sokkal fényesebben tükröződtek vissza a homlokukról mint ahogy azt egy higgadt shinobiéról tették volna.
- Gamagoro? - Hallhattad újra a fiús hangot a hátad mögül. Szellős volt és kissé vékony, mintha még modulás előtt állna, azonban ha hátrafordulsz, láthatod hogy a serdülés korszakát idéződ néhány éve már elhagyhatta. Egy, a huszas évei elején járó, vajszőke hajú fiatalember volt. Sötét, rétegelt öltözetén több vágás is esett melyekből talán a bal oldalán lévő látszott a legveszélyesebbnek. Ruhája felitta a nagyja vért, azonban messze állt még az alvadástól. 
Ahogy rádnéz, a kezdeti meglepődöttség után egy még erősebb undort láthattál az arcán, melyre egy nyelvcsettintéssel is ráerősített. Gamagoro, kinek nevét többször is hallhattad az azt megelőző nap, már nem az élők világához tartozik. Szóbeszédek voltak ugyan csupán mik a füledbe jutottak, de azok alapján olyan sérülésekkel tért vissza egy idézés után, melyek hajnalra átsegítették a túlvilágra. Akármily tapasztalt is lehet a a gyógyító, egy szinte cafatokra lyuggatott tüdőt a legjobbak legjobbjai is nehezen tudnának kezelni.
A Fuuton technika nem ért célba. Egy, a hegy oldalából kiemelkedő falba csapódott, mely megvédte mind a három iwagakureit, s ezzel egyidejűleg el is rejtve a szemetek elől őket. Idéződ, látván hogy technikája nem érte el a kívánt hatást egy kunait kap a kezébe, majd végig a négy méteres kőfalat nézve melléd - vagy inkább feléd - lép.
- Hol van Gamagoro? Ki vagy te? - Nehézkesen vette a levegőt, minden bizonnyal a fáradtság és a sebei miatt, azonban tekintete korántsem az elkeseredettséget vagy a feladás jeleit mutatta.
Mindeközben pedig apró, egyre erősödő remegést érezhettél a talpaid alatt, mely látszólag elkerülte az idéződ figyelmét.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Dokumizu Vas. Aug. 09 2020, 02:11

Lábamat lógatva nézek le az alattam elterülő kisebb tavacskára. Testvéreim nagyrészt felhőtlenül szórakozását nézegettem elmélyülten. Sokuk, bár hasonló korban voltak, mint én, azonban még így is többségük nem kezdett bele abba az útba, mint én magam. Úgy tűnt a családban nem sokan adják azt a féle „lelkesedést” mely szükséges a shinobi lét elsajátításához. Ez talán mások számára szégyen lángját gyújtanák a lelkük mélyén, hisz testvéreik nem hajlandóak a Ninjuuk dicső útjára lépni. Azonban másokkal ellentétben én csak örültem ennek. Örültem, hisz ez annyit tesz, hogy fivéreim és nővéreim biztonságos életet fognak élni. Hogy megbántam volna, hogy aláírtam a szerződést, mellyel idegen emberekhez kötöm magam? Nem. A legkevésbé sem. Büszke vagyok arra, amivé váltam és kihúzott háttal állok a kihívás felé, hogy dicsőséget hozzak atyám és anyám nevére. Épp azon voltam, hogy megyek és kis rendet csinálok eléggé zajoskodó testvéreim közt, amikor is furcsa érzés jár át. Eddig soha se éreztem ilyen furcsa bizsergő érzést. Éreztem a hívást, mely készült magával ragadni. Egy pillanat volt csupán, ám megannyi dolog futott át az agyamon, ám végül nem ellenkeztem a hívásnak. Hagytam, hogy magával ragadjon a fehér füst, mely az ismeretlenbe ragadt el.


Ahogy a füst kezdett szétoszlani egy erős légáramlat miatt az első dolog, melyre felfigyeltem a gravitáció furcsa megváltozása. Érzem, ahogy testem indulna el lefelé, és ösztönösen áramoltatom lábamba chakrámat, mielőtt csúnya véget érne jelenlegi helyzetem. Lábaimat begörbítve kezemmel csak így reflexből megérintem a hideg felületet, melyen érződik a hideg szikla kemény tartása. Szinte ezzel egy időben érzem, ahogy fejem tompán zsibbadni kezd és akaratlanul egy „cöh” hagyja el számat a belenyilalló érzéstől. Viszont nem sok időm van átgondolni a helyzet irrealitását, hisz nem igazán így képzeltem el az első idézettségemet. Egy hang. Természetesen csak pár pillanat telt el az érkezésem és hang között, így nem is csodálom, hogy nem igazán értettem a megszólaló szavai mögött rejlő furcsaságot. Viszont mikor ismételten hallom (nagy eséllyel) idézőm szavát, már jóval felkészültebb lettem. Természetesen felismertem, hogy itt valamiféle tévedés lehet a fiú részéről, kire felpillantva nem igazán tűnt úgy, hogy tapasztalt shinobi lenne, mindenesetre nem róhatom fel neki tévedését. Csalódottság íze lengi be a számat, hisz én is hallottam róla, hogy Gamagoro-san sajnálatosan belehalt egy küldetésen szerzett sérüléseibe, ám ezt azt jelenti csak, hogy én tévedésből lettem megidézve, hisz a célszemély már nem idézhető meg, így valakit bepótolt az idéző technika. Bár nem kerülte el a figyelmemet az idéző undorodó tekintete, de a helyzetre való tekintettel, úgy voltam vele, hogy nem teszem szóvá a dolgot. Kérdését viszont kissé szürreálisnak találom.
- Gamagoro-san hajnalban eltávozott, így én jöttem helyette. A Dokumizu megteszi. – foglalom össze gyors szokásos kimért hangon, majd mikor érzem talpaim alatt a remegést, azért hozzá teszem – Nem vagyok túlságosan tisztában a helyzettel, de úgy ítélem a remegésből, hogy valami a földből, vagy esetleg fentről közelít, javaslom a mihamarabbi helyváltoztatást. – jegyzem meg óvatosan, de semmiképp sem meghunyászkodóan.
Nem tetszett a jelenlegi helyzetem, de úgy voltam, hogy ki kell hoznom a maximumot abból, amit hozott nekem a sors. Bár nem igazán lett elmagyarázva és egyértelmű okok miatt nincs is nagyon idő elmagyarázni a dolgokat, de nagyjából azért sikerült átlátnom a dolgokat. Bár a káosz közepette kissé zavarosak a dolgok, de Idézőm épp olyan személyekkel harcol, akik közt van Doton használó egyén. Ez természetesen felettébb problémás, a remegő hatás végett. Épp emiatt, amennyiben összeomló alapfelületre, vagy sziklaomlásra utaló jelekre leszek figyelmes, megpróbálok a lehető legtávolabb elszökkeni a veszély zónából, míg ha a föld alól kezek nyúlnának ki az Idézőm bokája felé, úgy mérgező nyálkámmal átitatott tantomat előrántva megpróbálom megszúrni a kezeket úgy, hogy lehetőség szerint ne ártsak a tejszőke fiúnak, még ha nem épp barátian kezelt, akkor is.
Dokumizu
Dokumizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 121
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 121 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin/Ninjuu
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Szer. Aug. 12 2020, 23:26

// Dokumizu //


Idéződ lekicsinyítő gesztusára lényegretörően válaszoltál. A szituáció messze állt a kényelmestől, viszont még így is volt időd belevinni némi intrikációt a mondataidba, mellyel látszólag megalapoztad a tekintélyedet a a fiú szemében. Alkalmazkodás az ismeretlen és váratlan helyzethez, helyzetfelmérés és praktikus információközlés.  Mind kelléke egy életrevaló Shinobi eszköztárának.
- Gamagoro eltávozott... Dokumizu megteszi... - Suttogta, látszólag a levegőnek. - Remegés... Helyzetváltozás... - Suttogta tovább, párhuzamosan veled, ahogy kimondtad ezeket a szavakat egysíkú, jellemtelen hangon. Ahogy mondandód végére értél elszökkent tőled, de mielőtt még lába újra a sziklafalat érinthette volna újra hozzádszólt.
- Tiéd a vakond. - Ahogy kiadta az utasítást megrepedt alattad a fal, s két kéz tört ki belőle - amire számítottál is. Tantód pengéjén ekkor már megcsillant a nap fénye, s egy sebészi szúrással belehasítottál a kőporos és véresre karcolt kézfejbe. A szúrás hatására a repedések között egy üvöltés szökött a felszínre, majd mint csiga a házába, úgy húzta vissza a sziklafalba, melyről sejthetted, hogy a koporsója lesz. Alig hogy elindítottad az ifjú iwagakurei ninját a korai halál irányába, egy kunai repül át a fejed felett, melyre egy sercegő robbanócetli volt kötve. A fegyver meg se koccant még a kőfalon, melyet a támadók emeltek, a cetli már robbant is, nem csak szétzúzva a falat, de sörétként elindítva a kődarabokat és a törmeléket a túloldala felé. A robbanás szétrepesztette az egész hegy falát, mintha csak üveg lett volna. Ahogy elfoszlott a robbanás keltette por, két, deformálódott és kődarabokkal teliszaggatott testet látsz meg, ahogy a hegy falával párhuzamosan esnek a föld felé. Míg az egyik karja teljesen hátracsavarodott, a másik koponyájába egy fél méteres hosszúkás kődarab állt bele.
- Dokumizu. Szép munka. - Szólalt meg idéződ. - Az én nevem Kitah...
- Segí... Segítség! - Szakította félbe idéződet egy hang, a talpad alól, egy-két méterre a sziklafalban. Ha lenézel a lyukakon, melyeket a feltörő kezek hagytak maguk után, egy ember elkeseredett tekintetét láthatod meg. Arcát egy vékony, fehér porréteg fedi, mindössze egy homlokán ejtett két centis vágás ad egy kis vöröset a ninja képére. Feje, s teste beragadt a sziklavájatba. - Hiromi! Takeo! - Szólalt fel újra. Egyre hevesebben kezdett el lélegezni. Szemein könnyek jelei jelentek meg. 
- Hiperventillálni fog. - Sétált közelebb a lyukhoz az idéződ. - A robbanás megtörte a hegy szerkezetét. - Hajol le, s simítja végig a tenyerét az apró repedéseken. - Bár nem omlott össze, valószínűleg csak azért mert a leomló kődarabok egymást tartják még. Viszont a kiásott üreg...
- Segítség... - Sírt fel az iwagakurei.
- ...Legalább három-négy centit veszített az átmérőjéből.
- Apa...
- Rég elfolytott klausztrofóbia. Pánik. Szén-dioxid mérgezés. Belső vérzések. Nyílméreg a véráramlatban... 
- Anya...
- ...Halott. - Ekkor törökülésbe ült, s mintha mi sem történt volna előkotor az övtáskájából egy elsősegélykészletet, s elkezdi fertőtleníteni az oldalán ejtett vágást. - Kitahara. - Fejezi be a bemutatkozást. - Ha nem probléma amíg vannak nyílt sebeim tartanám tőled a két méter távolságot. - Mondta, majd kivett az elsősegélykészletből tűt és cérnát. A magasság és erős szél ellenére gond nélkül kezdte el összevarrni a nagyobb sebeit. - Mennyi időre állsz a rendelkezésemre, Dokumizu?

// Ha úgy érzed, nem várnád meg az események lefolyását, hanem még előtte cselekednél félbeszakítva NJK-k beszédét vagy cselekedeteit, nyugodtan tedd meg. Ebben az esetben nyilván addig is írd a posztot. //
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Dokumizu Kedd Szept. 08 2020, 14:37

Az ifjú szavai kissé furcsán hatottak, mely nyomán kissé fel is vontam a szemöldökömet, de nem zavartattam magamat. Nem panaszkodok. Elhatároztam magam ez ügyben és nem fogok megjegyzéseket tenni a szürreális helyzetre. Nyilvánvalóan azért ismételhet, hogy jobban emlékezzen, vagy csak megerősítse magában a dolgokat. Természetesen lehetnek apróbb különbségek és felvetések egyéb dolgok kapcsán is, de mivel nem szándékozok fölösleges feszültség keltést okozni, így nem fogok ezen problémázni.
Azonban ahogy letudtuk a dolgokat, nyilvánvalóvá vált, hogy „félelmem”, vagy jobban mondva elővigyázatosságom valósnak bizonyult. Az ifjú arrébb szökkenve elkerülte a felé nyúló kezeket, és ha nem is szólt volna a dolog kapcsán, nagy eséllyel akkor is így tettem volna, ahogy. Pengémet előhúzva azonnal támadásba lendülök testemet borító mérgemet felhasználva és pontos szúrással szakítom fel a bőrt, a véráramba juttatva halálos mérgem, majd kirántva a pengém azonnal vissza is vonulok, mielőtt a lenti ifjú visszarántaná a kezét. Mikor hallottam kiáltását, már tudtam, hogy halott. Ha nem is azonnal, de el fogja érni a vég.
Végül a sercegésre figyelek fel és már emelném a karom, hogy védekezzek, de a kunai nem engem célzott, hanem fölöttem elrepülve a maradék ellenfélre szabadította a poklot egy hatalmas robbanással a másvilágig repítette őket. Szinte biztos voltam, hogy kihunytak, főleg azután, miután a levegő kissé kitisztult és láttam a kifacsarodott, megroncsolt testeket. Sóhajtok egyet, megcsóválva a fejem.
~
Micsoda pazarlás… - gondolom magamban.
Ekkor érkezett meg mellém az ifjú, majd megszólalt. Bár figyeltem rá, a gödörből előtörő hangok gazdájára fókuszáltam inkább, ahogy a gödör fölé hajoltam. Enyhe szomorúság járt át, ahogy néztem a helyzetet, amibe került, de nem segítettem. Innen már… fölösleges volt. Lehunytam a szemem és nyugodalmat kívántam számára a túlvilágon, ha már életében nagy eséllyel nem kaphatta meg ezt. Végül minden elcsendesedett és csupán az idézőm mutatkozott be tovább.
-
Ha megfogadja a tanácsom, Kitahara úrfim, máskor se jön túl közel. – szóltam figyelmeztetően, bár nem fenyegetően, hisz fajtámból adódóan sohasem tudhatná, mikor lenne velem érintkezni – Amíg a szükség úgy hozza. Nagy eséllyel, ha magamtól elmennék, úgy is visszaidézne, ha jól sejtem. – mondom közönyösen végül.
Igazából kivártam. Nem voltam az, aki szeret kezdeményezni, és a jelenlegi szituációban úgy hiszem, nem is igazán van rá lehetőség, se a hely, se  helyzet végett. Így hát muszáj vagyok a kivárás ősi művészetét alkalmaznom, míg nem másképp nem alakul valami.

Dokumizu
Dokumizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 121
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 121 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin/Ninjuu
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Kedd Szept. 22 2020, 21:08

// Dokumizu //


Kezei szinte gépiesen forgatták a tűt át a sebein. Látszólag az sem gátolta az ellátásban, hogy félúton bal kézzel folytatta a varrást. Mondandód alatt egyenletes ütemben bólogatott, bár szemei végig a tű hegyét követték, már-már rögeszmés folytonossággal.
- Micsoda pazarlás... - Ismételte előző megjegyzésedet mormogva, miközben ajkaival remegve próbált meg elfojtani egy semmiből előtörő vigyort. - Micsoda pazarlás valóban. - Szavaira nem várt reakciót, hisz mondhatni nem is neked szánta.  Magának mondta suttogva.
- Tanács megfogadva. - Válaszolta semlegesen, ahogy egy hirtelen, de precíz mozdulattal elszakította a cérnát. - Sejtésed pedig helyes. Habár... - Kezdett bele, miközben felegyenesedett a földről - vagy inkább a sziklafalról. Az elsősegélykészlet táskájában landolt. - ...ha kételyeid lennének, nem idéznélek meg újra. - Szemei elnéztek a távolba kémlelve a tájat. Tekintete viszont nem egy szépségben gyönyörködő emberé volt, sokkal inkább egy stratégáé, ki a harcterepet térképezi fel éppen. - Negyed... nem, fél kilenc. - Mormogta, ahogy a táj után a nap felé nézett el. Végül rajtad állapodtak meg krómszürke szemei. - Fiatal vagy. Ő volt az első? - Mutatott rá a résre amin keresztül néhány másodperce még a haldokló iwagakureit figyeltétek. Hangjában viszont nem érezhettél lenézést. Közömbös hangszíne elrejtett mindenféle érzelmet. - Láttam a rutint a szúrásodban. - Vakarta meg állát. - És a reakciódban. - Habár meghőkölt a beszédben, mindössze hatásszünetet tartott. Nem várta meg válaszod. Egy fél méterrel elkerülve téged elindult lefele a szikláról, gyorsuló léptekkel. Feltételezte hogy követed.
- A szükség úgy hozza, hogy egy ideig szükséges lehetsz számomra. De akármi is történjék, visszafordulhatsz. Nem fogok neheztelni, ha nem tartassz ki mellettem. - Ekkor vett egy mély levegőt. Hangjának hirtelen elhalása volt talán az első jele annak, hogy szavai mögött elfojtott hevesség lakol. - Elvégre Gamagoro is emiatt halott most.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Dokumizu Pént. Jan. 29 2021, 21:33

Nem néztem a fiatal férfira, miközben amaz varrta magát. Egyrészt ezen semmi bámulni való nem volt, másrészt nem igazán izgatott a dolog. Természetesen, miközben megismételte szavaimat először, s másodszor, azért rá-rápillantottam, hogy meggyőződjek arról, hogy nem gúnyolódik velem.
Nem igazán tudtam eldönteni, hogy valóban így lenne, de azért nem tettem le róla, hogy esetleg mégis, ám mindezt mégse osztottam meg vele. Gépiesen beszélt, mintha minden kérdése és válasza ellenére, fejben teljesen máshol járna. Nem igazán tudtam miért, de nem akartam fölös munkát arra szánni, hogy rájöjjek ennek az okára. A kételyes megjegyzésére pedig szánt szándékkal nem szóltam semmit, hisz ha kételyeim lennének a „munkák” kapcsán, akkor nem hagynám, hogy megidézzenek és ennyi, viszont kissé utána felemeltem a szemöldököm.
- Nem igazán értem miért fontos ez. Nem vagyok túl idős, de ezidáig is öltem már. Lehet, hogy nem embert, de az más kérdés. Igaz, hogy most először öltem nem táplálkozási szándékból, de ha nem lennék felkészülve rá, nem írattam volna fel a szerződések listájára a nevemet. – mondtam a férfinak.
Nem kifejezetten zavart, ha nem várt rá választ, egyszerűen csak közöltem vele a gondolatmenetemet. Nyílván nem voltam teljesen pontos, hisz attól függetlenül, hogy végeznem kellett vele, attól függetlenül nem érzek semmit se azért, mert megöltem, szimplán ölsz vagy megölnek. Gamagoro halála pedig megmutatja, hogy attól még hogy bármikor elmehetünk, még nem azt jelenti, hogy biztonságban vagyunk.  Szavai nyomán pedig szimplán csak bólintok.
- Amíg a helyzet azt kívánja, maradok. Máskülönben sohase válhatnék erősebbé.
Természetesen nem tettem hozzá, hogy ez addig tart ki, míg az életem veszélybe nem kerül olyan szinten, hogy súlyos következményei legyenek, de szerintem ez számára is egyértelmű, hogy nem fogom az életemet kockáztatni feleslegesen egy idegenért, aki még csak most idézett meg. Végül sóhajtok és követni kezdem lefelé, bár nem volt túlságosan kényelmes az előre haladás. Bár már nagyjából megtanultam két lábon járni, egyértelmű, hogy őt magát, nem fogom sétálva követni, hisz sohase érném utol, és csak fölöslegesen terhelném magam vele. Így hát visszasüllyedtem négykézlábra és szökdécselve követtem, a lehető legstabilabb pontokat megcélozva, hogy még véletlenül se kelljen egy mini kőlavinát elindítanom, ami neki csak pár nagyobb kő elmozdulása lenne, de nekem azok ormótlan bestiák, amiket nem akarok magamon látni. Pont emiatt mögötte haladok, miközben követem.
- Mi lesz a feladatom és mi a célja küldetésnek? – teszem fel a nyilvánvaló kérdést végül egy kis szünet után, hisz nem vagyunk telepaták és jó lenne tudni miért kockáztatom a testi épségemet.
Dokumizu
Dokumizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 121
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 121 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin/Ninjuu
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Vas. Feb. 28 2021, 18:28

// Dokumizu //

- Helyes. - Válaszolta komor, ernyedt hanggal ahogy kissé megdöntötte feléd a fejét. Tempója kissé felgyorsult, ahogy ujjaival végigsimította kunaitartóját, ellenőrizve fegyvereinek számát. - Akkor nincs helye az aggodalmamnak. - Szemei egy pillantás erejéig feléd mozdultak, majd a messzi sziklás hegységek felé szegeződtek. Ezt a mozdulatsort a mutatóujja is követte.
- Körülbelül tíz percnyire vagyunk egy illegális szervezet menedékhelyétől. - Tekintete kiéleződött, szava elhalkult. - 147 napja vagyok a nyomukban, amiket remekül rejtegetnek. - Lábai, látván hogy képes vagy tartani a tempót, futásnak eredtek. - A küldetés a létesítmény felszámolása. - Hangja határozott volt, egyértelmű. Érezhetted, hogy Kitahara megtartotta magának a körülményei és a küldetése részleteinek és hátterének nagy részét, ahogy ez várható is volt.
- Erős ellenállásra számítok, legalább tíz fő. Erőviszonylatban Chuunin szinttől akár egészen Jounin szintig. Ebben nem vagyok biztos. - Mondta ki megfáradt hangon, majd kissé az ajkába harapott. - Feltételezem az odaút során már egy részükkel találkozni fogunk. Hibáztam a robbanójegyzettel. Nem kellett volna ekkora feltűnést keltenem. - Állát lejjebb engedte, kezeit ökölbe szorította arcán nem csak önmarcangolás nyomait láthattad viszont; szomorúság és gyász hangulatában festett kisugárzása. - Ha kérdésed van, tedd fel. - Törte meg végül a pillanatnyi csendet. - Nem szándékom elhallgatni előled semmit, de nem akarok feleslegesen információt megosztani. - Nézett rád, várva válaszod.

[...]

// Abban az esetben ha úgy döntesz, nem futamodsz meg.

Vad sebességgel szeltétek át az erdőt, minden apró neszre ügyelve. Figyelő szemek tekintetét érezhettétek magatokon, amitől Kitahara keze meg-meg rándult kunaitartója irányába. Szemei fáradhatatlanul táncoltak az előtte elterülő fák ágain, a megmozduló árnyékokon, s bármely hang forrásán. Négy percnyi utazás után érzékeltél bármit, mely nem tudható be az egyébként ilyenkor természetes paranoia mellékhatásaként; egy halvány csillanást a távolban, hosszanti irányban. A látvány a másodperc töredékéig volt csupán észlelhető, pont elég ideig hogy azonosíthasd: Dróthuzal. Csapda.Kitahara szinte reflexből kapta elő kunai-át. Kimért, pontos, és energiát kímélő mozdulatokkal nyesett le négy-öt gallyat ahogy előrehaladt, s kezdett kézjelek mutogatásába.- Kawarimi no Jutsu... - Hallhattad suttogó hangját. A fagallyakat összefogó chakra az ifú ninja alakját vették fel, ami egyenes vonalon haladt tovább. Az igazi Kitahara fejével bal oldalirányú bólintásokkal jelezte feléd utasítását, majd ő jobbra letérve eltűnt a lombok között.
Hatalmas robbanás rázta meg a területet, ahogy Kitahara Kawarimije belecsapódott a dróthuzalba. Levelek serege szakadt le lombotthonától, a hangjától temporálisan besípolt a füled, s az ágak között láthattad, hogy egy házméretű krátert hagyott maga mögött. Nem sokkal ezután pedig halk kuncogás nesze ütötte meg a füled, talán 25-30 méter távolból. Mély volt, kissé talán rekedtes.
- Bakuton... - Vetted ki a szót a távoli mormogásból, majd szinte ezzel egyidőben egy csapat shuriken záporozott le, a még portól fedett kráterbe. Ahogy a shurikenek becsapódtak, egyessével váltottak ki az előzőhöz hasonló, de jóval kisebb robbanásokat, melyek örvénylő porfelhőt uszítottak a környezetre.
- Elég lesz! - Üvöltötte egy női hang, jóval távolabbról, majd hosszú csend állt be. 
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Dokumizu Szomb. Márc. 06 2021, 00:10

// Haku //


A fiú látszólag valamiképpen megnyugodott, vagy legalábbis úgy tűnt. Nem igazán akarta kimutatni az érzéseit, de én magam sem tettem másképp, így nem igazán okolható ezért. Egy igazi harcosnak a küldetés alatt nem szabad az érzelmeire hagyatkoznia! Én eszerint szeretném csinálni a dolgaimat, mert úgy hiszem így a helyes… de nem tudom, mások ezt hogyan élik meg. Mindenesetre próbálok felzárkózni hozzá és tartani vele az ütemet beszéd közben, miközben szökkengetve tartom az iramot. Szerencsére a fiú nem gyorsított annyira, hogy ne tudjam követni. Az elmondottak alapján, vagy a szervezet rejtőzködik nagyon jól, vagy a fiú nem túl jó nyomkövető, de azzal én is egyet tudok érteni, hogy nem éppen jó ötlet volt a robbanó jegyzet használata egy ilyen küldetésre, de az emberek már csak ilyenek. Mindig csak utólag jönnek rá a balsikerük okozójára. Jó nyilván, mi békák se vagyunk mások, de mi legalább elismerjük, ha hibázunk. Az elhangzottak viszont egyáltalán nem hagytak megnyugodni. És jobb lesz figyelmeztetnem, hogy mire számítson.
- Csak a miheztartást végett, előre jelzem, hogy kifejezetten tapasztalatlan vagyok a társaimhoz képest. Ez az első küldetésem, szóval ehhez mérten fontja meg a továbbiakat. A mérgem elég erős, hogy edzettebb emberekkel is végezzenek, de ettől még nem leszek erősebb. Támogatólag azért megteszem, ami tőlem telik.
Természetesen tudom, hogy nagy eséllyel tisztában van a dolgokkal, hisz ha egyedül végez küldetést, nagy eséllyel nem olyan balga, hogy ne jöjjön erre rá magától, hisz a szerződés nyomán nem igazán tud önmagánál erősebb társat idézni, ráadásul mivel engem idézett meg, nagy eséllyel tisztában kellett lennie azzal, hogy nem rakott az idézésbe túl sok chakrát, hisz gyakorlatilag a ranglétra majdnem hogy legalján vagyok. De biztonság kedvéért azért közlöm vele a dolgokat, mielőtt túlságosan sok reményt fűzne hozzám és a végén még megöletné magát. Mindenesetre mivel nem igazán volt egyéb kérdésem (lévén nem tudom a szervezet hogyanját), így úgy voltam, hogy úszok az árral. Nagy eséllyel a fontos dolgokat amúgy is közölni fogja velem, ha valamit meg nem, akkor úgyse válaszolna rá akkor se, ha kérdeznék, így csöndben folytattam az utam mellette, ezzel jelezve, hogy nem szándékozok eltántorogni az elém tárt veszedelem elől.
 
Végül némán folytattuk az utunkat és jó ideig nem igazán történt semmi figyelemre méltó azon kívül, hogy mindketten fokozott figyelmet szántunk minden apróságra. Talán épp emiatt is tűnt fel az az apró villanás, mely a látóterembe kúszott. Szinte azonnal lefékeztem, megtapadva az egyik fán, ahogy realizáltam, hogy egy dróthuzalt látok magam előtt. A fiú felé pillantok, aki látszólag azonnal reagált, vagy a reakciómra, vagy az általa kiszúrt csapdára, és azonnal megindított egy testpótlékot a csapda irányába, miközben jelzett nekem, hogy váljunk ketté. Bár gyorsabban reagált a dolgokra, azért nem vagyok olyan lassú, hogy túlságosan lemaradjak, így a „parancsot” követve azonnal megindulok balra, ágról-ágra pattogva tovább. Bár színpompás testem nem pont a legjobb rejtőzködő, mivel elég apró termetű vagyok, így nem félek attól, hogy véletlen észre vennének. Végül elérkezett a csapda triggerelése, mely egyszerre olyan szintű váratlansággal következett be, hogy a lökéshullám egyszerűen lesöprőt a faágról, és kis híján a földre zuhantam, de még éppen sikerült megkapaszkodnom egy másikban, hogy visszahúzva magam megszemlélhessem a robbanást követő eseményeket, bár némiképp azért sípolt még a fülem. Apróbb teremtményként nem meglepő, hogy rám jóval nagyobb hatással volt ez a hirtelen légnyomás, mint egy sima embernél, de semmi olyan nem történt, amit néhány apró fejrázással ne tudnék kiküszöbölni. Az ezt követő apró szőnyegbombázás se volt épp megnyugtató, de legalább egy dolog biztos: A jelenlévő ellenfeleink elég nagy készlettel rendelkezhetnek, ha ennyi elpazarolható felszerelésük van. Meglepett kissé a technika, amit használt, hisz a shurikenekhez, melyeket az alak használt nem volt semmi se kötve, mégis felrobbantak. Különös technika, azt azért meg kell hagyni. Végül egy női hang zárja félbe a bombázást, mely után nehéz döntés elé kerültem. Folytatnom kell a feladatomat, de nem igazán tudtam, hogy s mit kéne tennem. De mivel se én, se az idézőm nem sérült meg, így egy döntés maradt csupán. Előre. így jobb ötletem nem lévén, megpróbáltam olyan helyzetbe kerülni némán, hogy kissé jobb belátásom legyen a környezetemre, hogy egyáltalán meglássam hány ellenféllel kell majd élethalál harcot vívnunk.  Az biztos, hogy nem leszek olyan bolond, se olyan vakmerő, hogy elsőként rohanjak a robbanásmező színterére. Nem véletlenül nem támadt még az idézőm, így egyelőre kivárok. Nagyobb eséllyel úgy is nagyobb hasznomat foglya venni, ha rejtve maradva iktatom ki az esetleges ellenfeleit.
Dokumizu
Dokumizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 121
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 121 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin/Ninjuu
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ōtsutsuki Indra Hétf. Márc. 08 2021, 19:57

// Dokumizu //


Tompa fejfájást hagyott maga után a robbanás. Könnyed, halk szökkenésekkel közelítettél meg egy előnyösebb pozíciót, amiből talán jobb látóviszonyt tudsz magadnak nyerni. A sűrű lombok effektív takarást nyújtottak apró termetednek, azonban  saját megfigyelő képességeidet is korlátozták. Vaskos zöld falevelek árnyékában közelítettél kissé a hang forrása felé. Nem láttad ugyan az ellenséget, de be tudtad fejben lőni, hogy milyen távol lehettek tőled. Talán tíz méterre lehettél a férfi hangtól, amikor az egyik ág, balszerencsés reccsenés hangjával üdvözölte könnyű testsúlyod. Az abból kinövő falevelek szelid tánca kísérte ezt, melyek közt egy kunai suhant végig, mindösszesen néhány centivel a fejed felett. A fegyver mélyen beleállt a fa törzsébe, arasznyikra csupán tőled. Egy pillantás kellett csupán, hogy láthasd; egy közönséges kunai. A becsapódást a férfi hangja követte.
- Baku... - Mély volt de fiatal. Ugyanaz, ami az előbbi robbanó shurikeneket előzte meg.
- Azt mondtam elég lesz! - Suttogta erőteljesen egy női hang. Hallhattad, ahogy az ágakon közelítette meg a férfi hang forrását. Fejben számolhattad a távolságokat: tizenhét... tizenöt... tizenhárom méter. - Kugo. Ne pocsékolj.
- Ugyan már. - Hallottad a fák takarásából a férfi hangot. Beszédük zaját kihasználva alkalmat találhattál rá, hogy magasabb ágakra ugorva megláthasd a két beszélő félt. - Kizárt, hogy akárki túlélte volna azt a robbanást. - A férfi a huszas évei közepén járhatott. Középhosszú kócos sötét haja volt, dús szakállal. Mellényén számtalan zsebet láthattál, oldalán pedig négy átlag övtáskát, és egy nagyobbat. Mindkét combján shurikentartók figyeltek.
- Eiji! - Szólt a távolba a fekete hajú nő. Ruházata átlagos volt. Sötétszükre Haori, alatta pedig valamilyen könnyedebb ruha. Egy övtáskát láttál rajta abból a szögből, illetve két összecsukott legyezőt az oldalán. Nem tűntek fegyvereknek, viszont erősen rikító színük még összecsukott állapotukban is meg-meg látszódott.
A szavai után néhány pillanattal később egy harmadik ember jelent meg a közeli ágon, szinte egyből meghajolva.
- Tanami-dono... - Válaszolt a nő szavára. Hátán egy tanto volt felerősítve, ellenben más fegyvert, vagy táskát nem láttál rajta. Élénkszőke haját könnyen megpillantottad a lombok között, ámbár lépteit, miközben közeledett, nem hallottad.
- Fújd el a füstöt. Látni akarom a holtesteket.
- Igenis, Tanami-dono. - Mondta, majd azzal a lendülettel mély levegőt vett, kifújására pedig egy erőteljes széláradat indult meg a keletkező füstfelhő fele.
- Hogy áll a többi csapda? - Kérdezte türelmetlenül a nő.
- Hármat állítottam még fel a közelben. - Válaszolta majd Észak felé mutatott. - Kettőt arra, egyet pedig a hegy lábánál. - A nő bólintott.
- Egyelőre a többi csapat nem adott jelzést. Feltételezem hogy vendégeink itt csoportosultak össze. - Gondolkozott el, megvakarva az állát. Mindeközben a széltechnika elsöpörte a füstöt, nem hagyva maga után csupán néhány apró széndarabot...
- Talán atomjaikra robbantak. - Kuncogott Kugo.
- Azok famaradványok... - Harapott bele ajkaiba, majd Eiji felé fordult. - Hívd ide a többi csapatot! Itt vannak valahol.
- Igenis. - Válaszolt a fiú, majd elrugaszkodott az ágról, ebben a pillanatban viszont mozgást láttál meg a túloldalról, amely pillanatokkal később az ellenségeid figyelmét is felkeltette. Egy föld felől feltörő kőlándzsa hasította szét az ágat, amin álltak, s vette célba az Eiji nevű ninját. A fiút a levegőben érte a támadás, irányt változtatni már nem tudott, csupán egy erőteljes fordulattal tudta minimalizálni a támadás erejét. A lándzsa oszlopként magasodott fel a lombok közé, felhasítva a bőrt a szőke hajú jobb oldalán. Patakokban kezdett el kiszökni a vér a sebből, mely fájdalomtól torz kifejezést erőltett az arcára. A sebesülés méltányos volt, ámde nem fatális. A fájdalom egész biztosan idegesítően mozgáskorlátozó lehetett számára, de nem tette harcképtelenné.
- A bokrok közül! - Kiáltotta a nő, de mire szavai végére ért, Kitahara már nem a susnyásban volt, hanem a kőlándzsa oldalán futott fel az ellenségei felé. Kunaial a bal kezében esett neki a látszólagos vezetőnek. Első vágása érte talán a legváratlanabbúl Tanamit, s egy vékony karcolás esett bájos női arcán. Egyébiránt folyamatos távolodással, és kerüléssekkel próbálta megóvni magát az idéződtől. Kitahara mozgása, kissé fáradt volt, de kimért, pontos. Taijutsuja gerincét elvezetések és ellentámadások alkották, így láthatóan kényelmetlenül érezte magát az offenzíva oldalán. Ettől függetlenül Mozdulatai mögött terv lapult, s támadásaiból ítélve erős Tokubetsu Jounin, esetleg Jounin szinten állhatott.
Mindeközben Kugo, az ágról feléd ugorva, neked háttal shurikenekkel az ujjai között várta a megfelelő alkalmat hogy használhassa technikáját.
- Csinálj már valamit! - Lihegte a nő, két ütés közben, amire Kugo dobásra emelte karját. Mindeközben Eiji egy távolabbi fán kötött ki, úgy húsz méterre tőled, kezeivel ráfogva a sebre.
Ōtsutsuki Indra
Ōtsutsuki Indra
Adminisztrátor

Tartózkodási hely : Sasukében?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Hindu isten
Chakraszint: az összes

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Dokumizu Szomb. Márc. 20 2021, 07:56

// Haku //

A robajok nyomán lassacskán elmúló fejfájást szépen lassan, de levetkőztem magamról és lassan kitisztult elmével állhattam újra neki a küldetésem teljesítésének. Szerencsétlenségemre apró termetem, bár előnyt és több hasznos dolgot is biztosított, de ez nem igazán igaz mindenkorra. Mivel nem láttam elég jól rá a harcmezőre, így úgy voltam vele, hogy kissé még odébb megyek, mielőtt megállnék, erre az egyik gally megreccsent a súlyom alatt. Nem kellett rá sok idő, hogy egy kunai reppenjen el a fejem fölött és bár nem volt rajta kunai, még is eléggé sejtető volt, hogy nagy szerencsém volt azzal, hogy a csapat vezetőjének tűnő nő anyagias típus és nem szeret pazarolni. Még jó, hogy, mert már készültem feloldani a szerződést, így ehelyett inkább kifújtam a levegőt. Miközben a másik fél beszélt, amazok monoton zaját kihasználva inkább új látómező után keresek.
~ Nyamvadt szúk, mindent szétrágcsálnak. Azt hiszem, már tudom mi lesz a mai vacsorám… - mondom magamban mindeközben az előző reccsenés nyomán, hisz nem vagyok olyan balga, hogy ne mérjem fel melyik ág elég vaskos, hogy elbírjon, legalábbis én mindig is így gondoltam.
A beszélgetésük nyomán éreztem, hogy lassan itt az idő. Felfedezték a „testmaradványokat” is, de magamban azért megjegyzem, hogy minő meglepő, hogy egy erdő közepén fanyomokat találnak egy robbanás epicentrumába, de végül, nem sok időm volt, szarkasztikus megjegyzésekre, ugyanis idézőm harcba indult. Nem követtem azonnal, hanem megvártam a helyzetet, hogy valóban hasznossá tehessem magamat mellette. És a helyzetem hamar meg is érkezett annak a férfinak a képében, akit eleinte is el akartam elsőként intézni. A robbantgatós férfi a hátát nekem mutatva, támadásba lendülni készült, így lábizmaimat megfeszítve, gyors ugrást hajtottam végre a fa törzséről, hogy véletlenül se zörgessem meg az ágakat, majd tantomat kirántva mérgemmel teli tokjából, a férfi artériáját céloztam a nyakánál. Akár eltaláltam, akár nem, szabad kezemmel, még röptömbe megpróbáltam elkapni a vállát, hogy lendületemet lefékezve, ívesen visszalendüljek vállára, amely a sikerrel járt, akkor béka állásba felhúzom magam oda a chakrámat a kezembe vezetve, hogy jobban tapadjak, és tantommal a vállában futó szallag/izomcsoport elvágásával próbálkoztam, hogy képtelen legyen eldobni a kunait akkor is, ha helyzete lenne. Ha sikerrel járt az artéria elvágása, igazából ígyis-úgyis hasznom lesz belőle, mert ha sok ideig vérzik, kimosódik a mérgem, de akkor pedig elvérzik, de ha túl hamar állítja el, úgy a mérgem végez vele. Szóval… így is úgy is jó nekem. Mindenesetre ezután, inkább hátrébb ugrok előle a háta mögé, hogy véletlenül se érjen el a robbanása, ha esetleg öngyilkos merényletre készülne, ha pedig felém fordulna, úgy a lába között megpróbálva még átszökkenni miközben a vakfoltjába maradok, miközben tantommal a bokáját veszem célba. Kisebb szúrásokkal és vágásokkal akarom ezt befejezni, mert jelenleg ő a legnagyobb fenyegetés a három jelenlévő esetében. Egyelőre nem tervezek segíteni az idézőmnek, amíg ezt el nem intéztem, csak balgaság lenne hátat fordítani a robbantgatósnak.
Dokumizu
Dokumizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 121
Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 121 (D)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin/Ninjuu
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Május 14 2021, 21:59

//Fórumkaland - Ahol a part szakad//

Meglepődve ugyan, de örömmel fogadtam, hogy nem hördült fel mindenki azonnal az ötletem hallatán. Ezen érzelmeimnek azonban nem adtam jelét, bólintottam és elfogadtam, az előttem állókat pedig sorban alávetettem a technikának. De persze mindig vannak lázadók, akik valamivel ki akarnak tűnni, így most is akadt egy. És persze mindig vannak, akik követik is ezt az egyént.
- Úgy tűnik, más elképzeléseink vannak arról, mit jelent igazi shinobinak lenni. - Egy igazi shinobi aláveti magát a kellemetlen helyzetnek, ha ezt kívánja meg a csapatérdek. Csapat.. Kirigakuréban mást tanítottak. Az viszont vitathatatlan, hogy nem lenne szabad ellentmondani a feljebbvalójának. De humanitárius vagyok, támogatom a gyengék védelmét. Ezeket a gondolatokat természetesen megtartom magamnak, mert nem akarom tovább rontani a morált. Ezért nem is szólok Kenjinek sem, hogy akár előbb is felvethette volna a saját javaslatát, hogy ne kelljen másnak elszenvednie a nehezebb utat. Természetesen ha akarja, később szívesen kifejtem a véleményemet a maszkos ninjának. Nem bánom, ha valaki a vérével igazolja magát, habár a másik megoldásban továbbra is jobban bízom. Ha nem lett volna ez a lehetőség, természetesen felszólaltam volna a kemugakureieknek, így azonban nem volt rá szükség. Az azonban sok mindent elárul, hogy csak ők nem vetették alá magukat a "szertartásnak".
Enyhe szédülés az eredménye ötletemnek, így azt tartom a legjobb megoldásnak, hogy hacsak nincs valakinek szüksége rám, azonnal lefekszek aludni. Tulajdonképpen nem is jártam olyan rosszul, minél rosszabbul telik az este, annál jobb lesz a reggel. Tudom, hogy ha bármi veszély leselkedne rám, a Kamu Nemurui no Jutsu megvédene.
A karavános ötlet lett a nyerő, én pedig tudtam, hogy el kellene helyeznem valahol egy pecsétet, de nem találtam megfelelő helyet, vagy alkalmat. Így ez kimaradt. Azonban ahogy a határhoz közel érünk, még mielőtt Zeeko felteszi a kérdését Ruinak, a Muon Satsujin no Jutsuval kiterjesztem az érzékeimet és felmérem a terepet. Minden természetes neszre, minden kósza zajra odafigyelek. Elraktározom az információkat, analizálom, mi tartozhat a természetes környezethez és mi nem odaillő. Még a döntés után is tíz percig fenntartom ezt az állapotot és ha találok valaki rendelleneset, azt jelzem Ruinak. Egyébiránt tíz perc múltán "deaktiválom" a kiterjesztette érzékeimet, hogy megkíméljem idegszálaimat és legközelebb csak akkor használom, ha már megfelelő távolságba értünk hozzá, illetve a behatolás alkalmával.

//Használt technikák:


Alvó medve morgása // Kamu Nemurui no jutsu
A Jutsu-t tehetséggel és sok órányi önfejlesztéssel lehet megfelelően elsajátítani. A Ninjának fejlesztenie kell az érzékeit és reflexeit, hogy sose legyen védtelen. Amennyiben a ninja megfelelő szintre fejlesztette magát, elérheti, hogy még álmában sem képesek meglepni, mert érzékelni fogja a veszélyt és az ellenfelet. Ez egy olyan jutsu, amit nem lehet tökéletesen elsajátítani, mert mindig van benne hová fejlődni. A technikát éber állapotban is hasznosítani lehet, így a Fizikai támadások nem képesek meglepni a használót, legyen az Ninjutsu, Kenjutsu, Taijutsu vagy eszköz támadás.
Besorolás: A
Chakraszint: 200
Taijutsu Pont: +10
Szükséges Taijutsu pont: 40


Muon Satsujin Jutsu // A Néma Gyilkolás Technikája
Kirigakure sajátos taijutsuja, lehetővé teszi a használója számára, bármilyen látásviszonyok között, hogy csakis annak hangja és mozgása alapján is követhesse és közelítse meg az áldozatát, anélkül, hogy az észrevenné vagy akár csak meghallja, és úgy támadjon rá.
A technikát a legkorábbi tanulmányokkal együtt kell elkezdeni kifejleszteni a használóban, mivel csak ekkor fejlődnek ki olyan testi reakciók, amelyek engedik a technika végrehajtását.
Besorolás: D
Megjegyzés: Alapképesség Kirigakure shinobiknak
Chakraszint: -//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Vas. Május 16 2021, 23:47

[Fórumkaland: Ahol a part szakad]

Még a sátorban, az esti eligazítás előtt
Miután Naoki magához vette a szót, kérdéssel is fordult a vörös hajú kunoichi felé.

- És ha már beszélek, lenne egy kérdésem. Az világos, hogy felderítő küldetésen vagyunk, de egészen pontosan mit kell felderítenünk? Az ellenség számát? Kilétét? Pozícióját? Vagy információt kell szereznünk arról, hogy mi történt Iwagakuréban?
- A háború ugyan lezárult, azonban ez nem jelenti azt, hogy végre élvezhetjük a boldog békeidőket - kezdett bele Rui, kicsit talán túl pesszimistán is. - A Kage tanácskozáson, amiről a Kazekage beszélt, nem voltam jelen. Konohát támadás érte, az egész falu megsemmisült. Sajnos csak az információk egy részét közölték velem, abból pedig kiderült, Iwagakure és Kirigakure régi vezetőit leváltották és felforgatták a falvakat. A feladatunk főként erre irányul, megtudni mégis kik képesek ilyesmire, ilyen rövid idő alatt. Fel kell derítenünk az ellenséget, mert van egy olyan érzésem, az eddig érintetlenül hagyott rejtett falvakat sem fogják megkímélni! Sunagakure épphogy kezd kilábalni abból az állapotból, amit az iwagakurei megszállás hagyott rajta - a mondat végét kissé halkabban ejtette ki a száján. - Az sem kizárt, hogy Akatsukinek köze van az egészhez, amit szintén meg kéne erősítenünk a felderítés alatt.
Habár igyekezett viszonylagos semlegességet erőltetni arcára, második otthonának pusztulása igenis mély nyomott hagyott benne. Ezen kívül aggódott a Homokban Rejtőző Faluért, hiszen végre tényleg kezdett hasonlítani a háború előtti kinézetére, egy újabb támadás miatt kezdhetnének mindent elölről. Már ha maradna mit megmenteni...


***

A felvezetés után Zeeko vette át a jounintól a szót, további részleteket felfedve a küldetésből. A küldetésen résztvevők szintén megismerhették azokat a részleteket, melyeket korábban Rui csak a két Homokfalusi társának vázolt fel. Legalább mindenki számára világossá vált, mire vállalkoztak, amikor eljöttek ebbe a táborba. Kémspeciálistájának nyíltsága még őt is megrémítette kicsit, kevésbé látványos módot választott volna a kockázatok ismertetésére.
*Gaara-sama, bízom a döntésedben, biztosan jó okkal választottad Zeeko-t, viszont csöppet sem könnyíti meg a helyzetem!* Miközben erre gondolt, homlokát erősen megdörzsölte.
- Még valami - kezdett bele, mielőtt még mindenki szétszéledt volna. - Senkit sem hibáztatok azért, ha inkább visszafordulna még az elején. S szintű küldetésről van szó, veszélyes út leh... nem, veszélyes lesz. A részemről semmilyen következménnyel nem fog járni, aki másként dönt.
Bármennyire is szerette volna egységes csapattá kovácsolni a jelenlévőket, már a tesztelésnél sem sikerült a shinobik egy részét rávenni. Remélte, ha elsőként jelentkezik, azzal jobban megtöri az ellenállást. Szerencsére mindenki átment a különböző teszteken, így legalább azzal nem kellett számolnia, hogy rögtön a küldetés elején áruló férkőzött volna a soraikba.
- Oszolj! - adta ki a parancsot, ezzel hivatalosan befejezettnek nyilvánította az első eligazítást.

Visszatérve a sátorba, leült az ágyára, majd keze körül zöldes aura izzott fel, előhívta a gyógyító chakráját. A fojtogatás ugyan némileg megviselte, legalább részben igyekezett eltüntetni a nyomait. A Shousen Jutsu segítségével ez nagyjából sikerült is, bár orvosi képességei jóval elmaradtak egy képzett medikusétól.
Mivel reggel korán indultak, ezért nekilátott összepakolni a holmiját. Azokat a ruhákat, fegyvereket, eszközöket, amiket nem akart használni, elpakolta a hátitáskájába. Az egyik nagy méretű legyezőjét elöl hagyta, a többi felszerelését tekercsekbe pecsételte. Jobbnak látta, ha kéznél tartja a Szél technikákhoz elengedhetetlen kellékét. Évek óta leszokott arról, hogy a hátára erősítse, ám most visszatért ehhez a hagyományához.
Mióta a farkasok beavatták a Természeti Chakra rejtelmeibe, igyekezett meditálni, hiszen ez nagyban segített. Ugyan az előtte álló küldetés miatt ideges volt, mégis megpróbált néhány nyugodt percet lopni magának. Még félt beismerni, a Fősámán okkal küldte ide, ami azt jelentette, eljön az a pillanat, amikor fel kell fednie a Senjutsut. Arra gondolt, amikor a szigeten elsajátította az alapokat. Akkor érezte magát igazán szabadnak, maga mögött hagyta a világ minden gondját. Csakhogy kénytelen volt visszatérni a világba, tovább harcolni. Hiába felderítő küldetésnek mondták, harcot sejtett, amióta csak elindultak a Homokban Rejtőző Faluból.
A meditálás segített neki némileg ellazulni, ezért viszonylag korán el tudott aludni.

Másnap reggel valóban korán keltek, még látszottak a csillagok. Reggeli után a tábor bejáratánál gyülekeztek, bevártak mindenkit, aki nem gondolta meg magát és hajlandó volt részt venni a küldetésen. Együtt indult el a csapat, egyenesen a Föld országa felé.
Nagyjából két órája lehetettek úton, amikor elérkeztek arra a pontra, amiről Rui már régóta tudott. Innen két lehetőségük volt tovább haladni, egyik sem kecsegtetett túl sok jóval.
*Zeeko, tényleg nem könnyíted meg a helyzetem.* Belső hangja mondta ki csupán a szavakat, miközben a kémspecialistára nézett. *Bár a nyílt terepen sebezhetőbbek vagyunk, mégis a hegyektől rossz előérzetem támadt. Amikor a háborúban Iwagakure utánpótlását szállító csapatára csaptunk le, egy hágót választottunk a csapda helyszínéül. Akkor jól sült el, mármint a részünkről. Viszont, ha ugyan ilyen kelepcébe sétálunk, akkor nagy eséllyel nem térünk haza.* Mély levegőt vett és még egyszer alaposan átnézte a két útvonalat. Újabb népszerűtlen döntés meghozatala előtt állt.
- Rendben, a nyílt terep felé vesszük az irányt! - mutatott a dél-nyugati irányban fekvő síkság felé.


Spoiler:

//Sűrű elnézést a hosszáért! A mesélőt szeretném kímélni és még véletlenül sem azért lett ilyen rövid, kapkodós, mert időm és ihletem sincs írni... ˇˇ" Embarassed //
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Doshiri Asuka Kedd Május 18 2021, 17:57

//Ahol a part szakad//

Meglehetősen kellemetlen a fojtogatás, de nem szólok semmit, inkább hagyom, hogy hamar túlessek rajta. Miután megvagyok, újra elfoglalom a helyem és csendben várom a folytatást. Amikor megkezdődik a tanácskozás, egyszerűen csak csendben figyelek. Így megtudom, hogy Iwagakure mellett Kirigakure is szorult helyzetben van. Vajon Sunagakure mikor következik? Azt hallottam Konohagakure is megsemmisült. Vannak ugyan túlélőik, de az egész falut újra kell majd építeniük. Nem túl jó jel az otthonomra nézve... Majd a következő információ, hogy az Akatsuki keze is benne lehet a dologban. Ez sem túl jó jel. A feladatunk tehát kideríteni, hogy közük van-e az esethez, illetve ha nincs, akkor rá kell jönnünk ki a felelős. Érdekes napok elé nézünk...
Miután Rui kiadja az oszolj parancsot, az az első dolgom, hogy sétálok egyet a környéken.

A sétát követően visszatérek a sátorba, majd megidézem Ibarát. Úgy gondolom hamarosan használni fogom, éppen ezért alaposan átnézem. Leellenőrzöm a mozgását, az illesztékeit és a fegyvermechanizmusait. Ezt követően mozgásra bírom, hogy lássam tényleg minden rendben van-e. Lényegében táncoltatom a bábot, közben aktiválom a fegyverzetét. Szerencsére a báb tökéletesen működik, bevetésre alkalmas. Ezután visszazárom a tekercsbe, majd ledőlök aludni.
Reggel meglehetősen könnyen ébredek. Miután összeszedem a holmimat, már megyek is reggelizni. Próbálom kiélvezni az alkalmat, hisz egy ideig most nem tehetem majd meg ezt a luxust. Remélem azért jobban megúszom, mint a kémünk és nem szerzek maradandó sérülést. Végül a reggeli után elindulunk. Az utunk meglehetősen nyugodt, ennek ellenére próbálok hátul elhelyezkedni. Leginkább azért, ha bármi történne, akkor talán lesz annyi időm, hogy megidézzem a bábomat, vagy egyszerűen csak eltűnök szem elől és időt nyerek. Ráadásul meg is lephetem vele az ellenséget.
Majd hamarosan elérkezünk egy elágazáshoz. Ruinak kell eldöntenie merre folytassuk az utunkat. Amikor azt mondja, menjünk a nyílt terepen, bólintok egyet. Én is inkább erre mennék, a másik szerintem rizikósabb. 
Doshiri Asuka
Doshiri Asuka
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 879
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 302 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 352 (B)
Ügyesség/Reflex : 375 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 804

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Tsunomi Ai Szer. Május 19 2021, 14:44

[Ahol A Part Szakad]


Látszólag nem csak én nem díjaztam a fojtogatós játékot, melyet a csapat tagjai önfeledten elvégeztek magukon. Sőt meglepődve veszem észre, hogy egyik jelenlévő Kemurigakurei társam sem bízik az itt egybe gyűltekbe. De nem is zavart kifejezetten, ugyanis én a saját módom szerint terveztem bizonyítani személyazonosságom, mely nyomán, morogva szopogatom ujjamról a vért. Nem tetszett ez a féle bizalmatlanság. Egyikünk se lenne itt, ha a főnökség nem rendelt volna ki minket, ha meg amúgy is kém lenne köztünk, nagy eséllyel nem egy ilyen könnyen kiszúrható kémmel várnának minket. A konoai férfi gúnyos szavaira, felé fordulok unottan.
- Az, hogy milyen Konohai shinobinak lenni nem tudom, de ha nem gond maradnék Kemuris és használom inkább az eszemet, hogy a kényelmesebb, könnyebb utat válasszam, amibe nem halhatok bele egy ismeretlen alak állítólagos képességei nyomán.
Ha van esze a férfi rá fog jönni, hogy bár jelenleg mindannyian szövetségesek vagyunk, egyikünk, vagy legalábbis a többség nem ismeri a másikat. Épp-e nyomán, ha belegondol, hogy konkrétan az életét kockáztatja avval, hogy egy ismeretlen szavába hisz, akkor nagyon nagy problémái lehetnek. De nem szándékozom egymásnak ereszti a csoportot, így nem folyok bele egyéb ügyekbe. Bosszantott a csoport néhány tagjának hozzáállása, illetve, hogy egy belopakodó küldetésre, miért rendeltek el ennyi embert, hisz minél több emberről van szó, annál nagyobb a lebukás esélye is. Végül elmondták a komplett feladatunkat és rövid úton figyelmeztettek minket a veszélyekről is. Vezetőnk, Rui természetesen felajánlotta, hogyha szeretnénk, távozzunk, de én köszönöm szépen, maradok. Végre van lehetőségem bizonyítani a falunak, és nem fogok meghunyászkodni némi veszély miatt.
 
Végül a napom maradékát, felszerelésem átnézésével töltöttem, leellenőriztem mérgem állapotát, fegyvereim számosságát, majd miután mindennel végeztem, viszonylag korán nyugovóra tértem, hisz hosszú nap várt ránk, és viszonylag korán fel is keltem, hogy mire mindenki összekészülődött, már készen álljak az indulásra. Nem voltam ideges, mert biztos voltam képességeimben. Mivel a feladat kimondta, nem volt szükségem hősködésre, és úgy ítéltem, ha arra kerül sor, könnyedén képes lehetek csak magamban meglógni, ha esetleg a többiek elrontanának valamit, és ha csak nem küldenek utánam ANBU ügynököket, akkor nem lesz gond. Ahogy végül elindultunk, úgy vált nyilvánvalóvá, hogy nem lesz rövid utunk. Az út választásba nem szóltam bele, hisz bár nyílt terepen könnyen kiszúrhatóak vagyunk, tekintve, hogy shinobikról van szó, a hegységben is ugyanúgy észrevehetnek minket, hisz nem mindenki csak a szemével érzékeli a dolgokat, így viszont nem volt rossz döntés a nyílt tér, ahol szabadabban mozoghatunk. Végül ezután besorolok Rui és a kém közé, hogy némi információkat szerezzünk.
- Ha nem probléma Zeeko, esetleg tudna nekünk némi információval szolgálni a Iwagakuréról? Személy szerint még nem jártam a faluban, és megkönnyítené mindannyiunk dolgát, ha esetleg Ön, vagy valaki, aki járt már a faluban, esetleg hasznos információkkal tudna ellátni minket, akik még nem jártunk arrafelé. Ezenfelül javasolnám, hogy a faluba való beszivárgást, mindenki személyesen, vagy kisebb csoportokba végezzék, mivel a nagyobb létszám, nagyobb rizikót is jelenthet. Ha nem veszi sértésnek, én a személyes belopakodást választanám a személyes harcstílusom miatt. – mondtam egyszerűen.
Nem féltem, hogy magamra haragítom a nőt, vagy a kémspecialistát, a saját véleményemet hangoztattam csupán, és ha nem ért velem, akkor ez van. De ha csoportosan akarnak betörni, akkor roppant nehéz időszak fog rám várni, az egyszer biztos. Legalább abban reménykedek, hogy senki nem lesz olyan balga, hogy a fő ajtón próbáljanak majd benézni.
Tsunomi Ai
Tsunomi Ai
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 100 (D)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 718 (A)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 771

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kureiji Hanaro Szer. Május 19 2021, 17:24

Ahol A Part Szakad


Bizonyította, hogy Ő nem egy a fehér lények közül, majd lassú, kimért mozdulatokkal húzta vissza kezére fekete ninja kesztyűjét.
Nem mindenki vette jónéven, hogy a társának kijelölt lánnyal egyetemben Ő sem volt hajlandó magát alávetni a procedúrának és az ebből fakadó ellenszenvet az ötletet felvető fickó irányából érzékelte legjobban. Az apró termetű lány után Ő is hozzá tett még pár szót. 
- Valóban más az elképzelésünk arról, hogy mit is jelent igazi "shinobinak" lenni... - elgondolkodva tartott egy kis szünetet, majd egy enyhe meghajlás közben folytatta - Bocsásd meg esendőségünket - kezdte mézes-mázos hangon - de a mi hazánkban az ilyes fajta bizalom a korai elhalálozás leggyakoribb formája. Ugyanakkor - egyenesedett fel - remélem ezek a kis kulturális különbségek nem fogják negatívan befolyásolni a küldetést. 
Az utolsó néhány szót szinte sziszegte, majd a fickó szemébe nézett. A széles mosolyt, mely arcán szétterült még talán a maszk takarásából is látni lehetett.
~ Remélem lesz még lehetőségünk ezt a témát jobban megvitatni...
Az eligazítást után sátra felé vette az irányt, s közben csendesen pöfékelni kezdett. Elég korán indulnak útnak és utána nem valószínű, hogy lesz lehetősége, de az is lehet, hogy ez élete utolsó szál cigije, így a szokásos kapkodás helyett lassan szívta és minden egyes füstpamacsot szinte művi gonddal fújt a csillagok irányába egy fajta szakrális felajánlásként. 
Az este további részét a sátrában töltötte. A nála lévő száz báb ellenörzésére nem tett kísérletet. Túl kevés a hely és az idő. Inkább leheveredett az ágyra és fejben próbálta magát felkészíteni az elötte álló küldetésre. Hogy pontosan hogyan is fog zajlani az egész az kérdéses. A legfőbb gond, hogy túl sokan vannak. Ha együtt mozognak szinte biztos, hogy kiszúrják Őket... Ahogy hosszú órákon keresztül próbált kitaláni valami ötletet az álom lassan elnyomta.
...
Jó egy órával az indulás előtt ébredt fel, így volt ideje összekészülni és komótos tempóban a találkozási pontra érni, ahol a csapat több tagja már felkészülten várt, majd hamarosan útnak indultak.
Az ország határáig viszonylag könnyű dolguk volt. A folyó vonalát követve haladtak gyilkos némaságban. Evidens volt, hogy jelenleg a halálba menetelnek, így nem csoda, hogy senkinek sem volt kedve cseverészni. Maga Han is csak az Őket körülvevő természet látnivalóit csodálta, s gondolataiba mélyedt. 
Aztán a határt átlépve egy jó két óra gyaloglás után megérkeztek az első checkpoint-hoz. Ezen ponton az út kiszélesedett és a felkelő nap fényében két lehetséges út tárult a szemük elé. Egy sík terep több rejtőzködésre alkalmas ponttal, a másik hegyes völgyes, voltaképp mindkettő alkalmatlan. Az egyikhez túl sokan vannak a másiknál meg könnyen csapdába kerülhetnek. 
- Én a magam részéről szintén támogatom, hogy kisebb csapatokra bontva haladjunk tovább - jegyzi meg csak úgy maszkját igazgatva, még ha nem is figyel rá senki.
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Szer. Május 19 2021, 23:41

// Ebisu - Ahol a part szakad... //


A küldetés fontossága feszes tempót követelt a Füst csapatától. Habár az erdő kényesztető hangjai kísérték a vörös hajú lányt, ő javarészt csak a szél süvítő hangját, s az elméjének bugyraiból kiszökő tompa de szűnni nem akaró sípolást hallotta. Nem pazarolt szavakat, nem volt mire. A stressz és félelem fojtogató fagyos markát érezte lassan belemarkolni csontjaiba. Nem kímélték fiatal emlékei a konohai támadásról, s a hosszú út alatt számtalan alkalmakkor találták meg tétlen tudatát. Érezte, illetve kezdte bebeszélni magának, hogy itteni sorsa rímelni fog a konohában történtekkel. Öntudatán kívül vissza-vissza tekintett, annak ellenére hogy legtöbbször különbséget sem látott a két irány között. Természetesen nem akarta eldobni második lehetőségét, de már abban is kételkedett, hogy ezzel a küldetéssel nem-e azt teszi éppen.

Sikolyok. Megtalálták füleit a kegyetlen hangok. Akárcsak mintha egy tükörsima tó felszínére hullott volna  egy falevél, lágy hullámként terjedt szét testén a libabőr és letargia, még ha ez arcára nem is ült ki. Eszébe juttatta a hang, milyen érzés is az elkeseredés, amikor akármerre fordítod a fejed, csak sötétség bámul vissza rád. Ugyanezek a hangok keringtek a szélben akkor is, amikor az Akatsuki letarolta Konohát.
Nem szólt semmit Ai felmérésére. Valamelyest Junohara utasítására várt, hogy valakit követni tudjon de végül nem került rá sor. A csapat továbbindult, priorizálva a küldetést, ám ahogy egyre távolabb kerültek a szenvedés zenéjétől, fejében úgy kezdett el egyre erősödni az a fájdalom, melyen már kicsorbult a fájdalomcsillapító éle. Torkán vastag nyálgombócot préselt le. Figyelmen kívül hagyta emberek szenvedését és a hirtelen fellángoló bűntudat és öngyűlölet gomolygásában halvány megkönnyebbülés és hála mutatta meg magát. Az utóbbi pedig darabokra törte önképét.

Hét napnyi utazás végpontjaként értek el a Vízesés országába, aznap délutánjára pedig a táborba. Önmarcangolása, félelme és kételye ekkorra már mélyen belevésték magukat Shizuba, látván a tábort, és a többi ország ninjáit pedig ottlétének okát is kérdőre vonta. Habár erősödő fejfájása tompította félelmének hatását a testbeszédére, képzelete hamar hosszú, változatos és pesszimista utakra ragadta el. A sátorba érve szinte hezitálás nélkül vetette le magáról táskáját és a tekercset. Mély lélegzetekkel ízlelte meg a Vízesés országának levegőjét, ahogy azt vándorként minden különböző tájon megtette. Nem hozott viszont sem megnyugvást sem békét. Csak a felismerést, hogy régen mennyire könnyed életet élhetett.
Napja nagy részét sétával töltötte a táborban és akörül. Olykor-olykor meg-meg állt és körültekintett az égen. Engedte hogy a hajába kapó szél anyai símitással karolja át az arcát. Nem oktalanul tette ezt viszont. Már az idetartó úton megfogalmazódtak benne a kompromizált lelki állapotával járó veszélyek. Okkal volt ott ahol és helyére kellett tennie magát, mielőtt megkezdődött volna a küldetés, hisz ezen akár nem csak a saját élete múlhat. A fájdalomcsillapítót mélyre helyezte a táskájában. Nem tompíthatta semmilyen szer. 

A megbeszélés hamar elérkezett, s a Kemuris csapattal együtt elindult az eligazításra. Izgatottsága nem hagyta el ugyan, de félelmeit és kételyeit a sátor bejáratánál hagyta. Kevés szót ejtett, inkább csak alkalmi bólintásokkal és makacsul éles tekintettel jelezte jelenlétét. Olykor-olykor szeniorjára tekintett mint egy kiskutya aki várja az utasítást, de igazán csak a fehér lények megemlítése váltott ki belőle minimális reakciót egy mély lélegzet formájában. Végül a fojtogatás ötletére csak egy halvány mosollyal és egy nemleges fejrázással válaszolt. Nem csupán amiatt mert nem igazán kedveli az aktussal járó fájdalmat, de már elképzelve sem akart részesévé válni egy ilyen komédiába illő szituációnak. Ehelyett hátrébb húzódott a tömegben, és megvárta amíg véget ér a tömeges fojtogatás. Habár minden, a megbeszélésen felpattanó információt elkapott, emlékébe így is (és a szituáció komolyságának ellenére is) az a kép égett be, ahogy egymásnak esnek a bentlévők.
A sátrat elhagyva visszavette magára a küszöbön hagyott kételyeit, és sajátja felé vette az irányt. Hosszasra nyúlt számára az éjszaka. Rémálmok kísérték álomba a szemeit, így három felriadás után feladta a próbálkozást. Elhagyta a sátrat, engedte hogy a hűvös levegő beszökjön vékony ruhái alá és belemarjon a bőrébe. Nem kóborolt távolra a sátortól. Levetette hátát a fűbe, majd becsukva szemeit meditált a sötét ég alatt. 

Mindez persze nem helyettesítette az alvást, de mindenesetre meggyorsította a lány számára a nap sugarainak eljövetelét. Immunrendszerét keményen próbára téve heverte át az éjszakát a hideg földön, majd ahogy látta a keleti égbolt árnyalatainak változását kikelt a fű takarásából és visszatért a sátorba. Ellenőrizte felszerelését, felkötötte haját, majd elindult a gyülekezőpont felé kemuris társaival együtt.
Lankadatlan figyelemmel és - az elmúlt napokra nézve megszokott - szótlansággal haladt a csapattal. Fél füllel végig a folyó hangjait hallgatta, mely valamelyest visszaidézte tengerparti városának érzetét. Persze ettől függetlenül figyelmét és elővigyázatosságát mind a körülötte elterülő tájra helyezte, keresve minden nem odaillőt. Lelke kezdett két talpra állni, habár fejfájása idegesítő útitársként szegődött mellé az útra.
Végül válaszponthoz értek. Várva Koreko Rui parancsaira, még egyszer körültekintett a csapaton. Hirtelen kényszert érzett szóbaelegyedni valakivel, még ha csak egy pár szóváltásra is. Először Kemuris társait kereste szemével, de mielőtt még akármit is odaszólhatott volna nekik, a sunagakurei csapatvezető kiadta az utasítást.
~ Megnéztem volna pedig közelebbről azokat a gyönyörű hegyeket... ~ Játszott el a gondolattal egy halvány mosoly kíséretében, majd a többiekkel, illetve a lassan torkán felkúszó félelemmel együtt megindult a nyílt terep irányába. Valahol érezte a szívében, hogy egy ideig nem élvezheti sem a folyó hangját, sem a hegyek látványát.
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Yori Szer. Május 19 2021, 23:50

// Ahol a part szakad... //


Elérkezett a pillanat. Én lettem a fojtogatós játék következő „ szerencsése”, ám nem áldozata. Miután kiderült, hogy az vagyok aki, éberen figyeltem és próbáltam mindent felfogni abból amit hallottam. Mondjuk minden információ új volt, és ismeretlen, hiszen az elmúlt jó pár hónapot elszigetelten töltöttem. Igyekeztem nem elveszíteni a fonalat már elején. Nem volt könnyű feladat minden dolgot megjegyezni, de végül is én csak a táborért és a rejtekhelyekért leszek felelős, így a „shinobi” dolgokat bízhatom a shinobibb shinobikra.
Miután szélnek eresztettek minket visszatértem a szállásomra. A torkom kicsit kapart, így annak rendje módja szerint megfelelő alkoholos itallal öblögetni, mondhatni, kúrálni kezdtem magam. A gyógykezelésem meghozta a várt hatást, és hamar az ágyamban találtam magam. ~ Értem én, hogy beszivárgás, meg Akatsu.. Apacu.. akarámi, mindegy is… de azért nem kéne ezt ennyire görcsösen venni. ~ Gondoltam az ágyamban fekve, és míg a sátram tetejét bámultam csak úgy szaladtak át fejemen a gondolatok, és némelyik meg is maradt. ~ Képes leszek vajon ellátni ezt a munkát? Meg van bennem az a tudás ami ahhoz kell, hogy biztonságban tudjam azokat akik rám bízzák magukat?... Ááá fránya kérdések… Yori inkább aludnál ahelyett, hogy ilyeneken gondolkodsz! ~ Szólítottam, fel magam, majd ezután nyugovóra is tértem.
A reggeli ébredés sajgó, fájdalmas és nyögve nyelős volt. Másnaposnak, és enyhén fojtogatottnak éreztem magam. Nem volt sok időm a sebeimet nyalogatni, összepakoltam a dolgaimat, bekaptam pár falatot, és igyekeztem a többiekhez. Abba a reményben indultam el, hogy talán egy kicsit oldottabb lesz a hangulat, és lazábban állnak majd a dolgokhoz a többiek, nem pedig karót nyelten. ~ Yori! Nem barátkozni jöttél, hanem dolgozni. Térképkészítés, dokumentálás, táborépítés… térkép, papír, tábor, térkép, papír, tábor, térkép… ~ Ismételtem magamban.
[…]
  ~ Legalább két órája megyünk, és egyenlőre semmi. A szokásos vad, természeti hangokon kívül semmi. Ez nyugtató… vagy inkább kétségbe ejtő? ~ Tettem fel magamnak a kérdést, miközben az erőltetett menetben haladtam a többiekkel, és igyekeztem jegyzetelni az utunkat. Egyenlőre nem volt nehéz dolgom a térkép készítéssel, és a dokumentálással hiszen olyan kitaposott ösvényt követtünk ami feltehetően már jó pár térképen szerepel. A küldetésünkkel kapcsolatos dokumentálás is vakvágányra futott, csírájában elhalt, ugyanis nem történt eddig semmi, senki nem csinált semmi dokumentálásra méltót. Nem sokkal ezután utunk elágazáshoz ért, ahol a vezetőnk komoly döntés meghozatala elé kényszerült. Mikor hallottam, hogy a nyílt terepet választotta utunk folytatására egyszerre éreztem megnyugvást, és idegességet. Tudtam azt, hogy a nyílt terepen sebezhetőek vagyunk, és nehéz lesz jól álcázott tábort építeni, viszont a táj adottságai miatt mi is jobban belátjuk a környéket, viszont tábor építés, és álcázás céljából a hegyek védelme jobb lenne, de véleményemet megtartottam, mert összefoglalva a vezetőnk jó döntést hozott.
Kicsivel ezután egy felvetés érkezett, hogy mindenki jusson be úgy ahogy akar, egyedül vagy csapatosan. ~ Ez számomra nem elvetendő. Ha őszinte akarok lenni magammal, akkor valószínűleg én vagyok itt a leggyengébb, és egy esetleges támadás esetén veszélyt jelenthetek a többiekre. Ezzel a gondolatmenettel lehet érdemes lenne foglalkozni. ~ gondoltam, majd az ötletet felvető lány felé fordultam. – Nem elvetendő gondolat. – mondtam neki, majd arcomra egy kis mosoly ült. – Ha jól emlékszem te Tsunomi Ai vagy, igaz? Üdv, én Yori vagyok. – mondtam, majd közelebb léptem a csapatvezetőhöz. – A kisebb csapatos beszivárgás ötlete járható út lenne, hiszen jelen paprikás helyzetben egy ekkora létszámú társulat bárkiben gyanút kelthet. – mondtam neki, majd egy nagyobb levegő vétel után folytattam. – Ha támogatod ezt a javaslatot és vállalom, hogy a főkapunál próbálok szerencsét, mint egyszerű vándorkereskedő, kovács. Esetleg egy kisebb csetepatéval a főkapunál el lehetne terelni az őrök figyelmét, és rést tudnánk ütni a védelmükön, hogy mindenki biztonságban bejusson. – mondtam, majd vártam a további utasításokat.        
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Kenta Koizumo Csüt. Május 20 2021, 00:14

// Ahol a karszalag //


~ Az emberi hülyeség határtalan, hát még ha ehhez önérzet is társul. Megfogtuk az isten lábát ezekkel a kemuri patkányokkal ~ morgolódott magában Koizumo, miközben a füst "shinobi" elejtette modoroskodó szavait. Szerencsére ezt a felháborító hangnemet a konohai csapat kapitánya sem hagyta annyiban, ezzel azonban ha lehet, kicsit jobban felbőszítette a díszes kompánia füst-pántos tagjait.
 - de a mi hazánkban az ilyes fajta bizalom a korai elhalálozás leggyakoribb formája. - sziszegte a korábban is lepcseskedő társuk, mire hősünk szája gúnyos mosolyra görbült.

- Nem szándékozom beletaposni a lelkedbe, de ha a csapattársakba vetett bizalom felétek nem olyan dolog, ami megérné, ez talán titeket minősít, nem gondolod? - vetette oda - Ez mindenesetre sokat elárult rólatok. Főleg arról, ki jár itt jól azzal, hogy itt lehettek. Remélem, a fegyvereitek élesebbek, mint az eszetek... - vitte be az utolsó döfést.
~ Rajtuk kell tartanom a szemem. Talán egy kicsit túl kemény voltam velük, de ordít róluk, hogy még közük sem volt egy ilyesmi küldetéshez. Remélem, van elég lélekjelenlétük, ha szorulna a hurok. Van egy olyan érzésem, hogy nagyon nehéz pár nap áll előttünk.
Ha valamelyik füst ninja még felelni kívánt volna, úgy egy mondattal hamar rövidre zárta volna a beszélgetést. "Ne a nyelved villogtasd, hanem a pengéid. Majd a harctéren bizonyíthatsz, lesz még rá alkalom bőven", vagy valami ilyesmi. Véletlenül sem szándékozott több szót pazarolni a tapasztalatlan kölykök megkeményítésére, ez a kiképzőjük dolga lett volna. Az viszont egyértelművé vált, hogy a füstrejtekiekben botorság lenne megbízni. Hogyan is várhatnának bizalmat olyan csapattársaktól, akik maguk jelentik ki, hogy ez hiba? 

A tesztek mindenesetre gyorsan lezajlottak. Semmi gyanúsat nem tapasztaltak, de ez Koizumonak nem volt elég arra, hogy óvatossága egy pillanatra is lankadjon. Figyelme középpontjában a füst ninják álltak, de ez nem jelentette azt, hogy másra nem kellett gyanakodnia. A konohai csapatban megbízott, egy részüket ismerte is, kis túlzással bármelyikük kezébe merte volna adni az életét, de nagyon remélte, hogy erre nem lesz szükség. A fojtogatás utóhatása nem volt vészes, élt már át rosszabbat is, de azért szüksége volt egy kis pihenésre, hogy reggelre száz százalékos legyen az állapota. A küldetés neheze csak most kezdődik. Hamarosan ismeretlen, ellenséges területre lépnek, és sejtésük sincs, mivel kerülnek majd szembe, milyen információt tudnak szerezni, és mennyire fognak örülni neki. Lefekvés előtt átnézte a felszerelését - bár ezt már Konohában megtette, egy második ellenőrzés sose árt -, minden pengét megélezett, beállította a pántokat, szíjakat, hogy a lehető legjobban kézre álljanak a fegyverek, megszámolta a fogyóeszközöket, letisztította a bakancsa talpát, hogy véletlenül se csúszhasson meg, röviden összefoglalva a lehető legjobban felkészült a következő napok kálváriájára.

Reggel a tábor kijáratánál gyülekeztek. Koizumo az elsők között volt. Maszkja mélyen az arcába húzva, keze az övén lógó tanto markolatán. Nem lepődött volna meg, ha az indulást követő első percekben azonnal harcra került volna sor.
Szerencsére nem így történt. Az indulást követő első megállóra két óra múlva került sor. Válaszúthoz érkeztek, a döntés vezetőjüké volt.
Rendben, a nyílt terep felé vesszük az irányt! - indult délnyugatra Rui. Koizumo némán egyetértett. A hegyek felé is mehettek volna, de az nem lett volna bölcs gondolat. Az iwagakureiek kényelmesen mozognak a hegyekben, míg nyílt terepen Koizumo-ék előnyt kovácsolhatnak a tömegpusztító technikákból. Ettől még persze körbevehetik őket. A nyílt terep egyetlen előnye, hogy mindenki számára egyformán előnytelen. Ha nyílt csatákra kerül sor, ugyanúgy kelepcébe kerülhetnek, vagy felmorzsolhatja őket a túlerő. 
- Készüljünk a legrosszabbra, és ne engedjük le a védelmünket! - szólt a jelenlévőkhöz a fiú tökéletesen szenvtelen arckifejezéssel. Számtalanszor csinált már ilyet, mielőtt Konohába ment volna, bár akkor egyedül volt, és úgy azért mégis csak kevésbé feltűnő. Egy pillanatra mindenesetre megállt, ecsetet és tintát vett elő, és egy ugyanolyan egyszerű arcot pingált az egyik hátán lévő hüvelyre, amilyet a táborban a sátrára is festett. Miközben tovább haladtak, tervei szerint bizonyos időközönként észrevétlenül hátra tervezett nézni a Tatsu Teichi no Jutsu segítségével, biztosítva saját, és csapattársai hátát. 
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Shikoku Naoki Csüt. Május 20 2021, 14:21

Naoki arca elkomorodott Rui válasza hallatán. Akatsuki... Hát persze. A chunnin nem először hallott a vörös felhős csoportról, úgy tűnt manapság minden rossznak ők voltak a hátterében. Eddig nem igen foglalkozott velük, lévén hogy messze az ő szintje felett állt az összes tag, de most hogy így újra és újra elé kerültek, kezdte átértékelni a dolgokat. Arra talán nem lenne képes, hogy szemtől szembe felvegye velük a harcot, de információk és stratégiák szintjén igenis tudna segíteni. Tett is magában egy mentális feljegyzést, hogy később majd utánaolvasson a szervezetnek. Bár a mostani küldetés után lehet, hogy nem lesz rá szükség, főleg ha tényleg ők állnak az egésznek a hátterében.

Az események haladtak tovább, mindenki készült az utazásra a Föld Országában. 
Meghallgatták Zeeko jelentését, ami megerősítette, amit Rui mondott. A puccs elkövetőit kellett felderíteniük és komoly esély van rá, hogy az Akatsuki is valahogy kapcsolódik a történtekhez. Érdekesség volt, hogy nagyon úgy tűnt ez egy ilyen "menjünk be, szerezzünk infót, aztán minél gyorsabban haza"-küldetés, de mégis egy hadsereget hoztak az elvégzésére. Mármint információszerzésre 3 magasan képzett Anbu sokkal hatékonyabb lenne, szóval valaminek kellett még lennie a háttérben. Ezt Naoki meg is jegyezte magában...
Később át kellett esniük az igencsak kellemetlen fojtogatós teszten. Ezt semmivel sem tette könnyebbé a tény, hogy Naoki egyszer már átesett rajta és elismerte, hogy igenis szükséges. Tudniuk kell, hogy kik azok akikben bízhatnak. Persze, ez nem volt ilyen egyszerű és ezt remélte, hogy a vezetők is tudják. Ha most tesztelték is őket, később ugyanúgy felvehetik az alakjukat a Zetsu-k és akkor megint ugyanott vannak. Persze a fake bizalomnak is megvan a haszna, legalább magabiztosságot ad és megszünteti azt a hangulatot, hogy senki se bízhat semmiben. Hiszen úgy nem lehetne egy hadsereget megszervezni. Szóval amíg a vezetők tisztában vannak ezzel és figyelnek a jelekre, addig ezzel talán nem lesz semmi probléma.
Ez neki is feladatot adott persze, ő se szeretne kunai-t kapni a hátába, szóval megpróbált nyitott szemmel járni. Illetve a Sunagakurei osztaggal maradni, elvégre őket ismerte, egy változás hamarabb feltűnne. Az este így nem is hagyta el a szálláshelyüket, kicsit üldögélt még a tűznél a többiekkel, aztán elment aludni. A kipihentség sosem árt egy veszélyesebb küldetés előtt.

Hajnalban útnak indultak, Naoki most is az osztagával maradt. Szemét továbbra is nyitva tartotta, hátha észrevesz valakiben valami furcsát, így haladtak a Föld Országa felé. Erőltetett menetben haladtak, kaptak egy gyors reggelit, majd az általános feszültségből következtetve, ellenséges területre érkeztek. Mivel Naoki közel haladt Rui-hoz, hallotta a Zeeko kérdését a két választható útvonalról. A nő nem válaszolt egyből, láthatóan mérlegelte az eshetőségeket, végül a sík terepet választotta. Naokinak nem volt problémája a döntéssel, véleménye szerint mindkét útnak megvoltak a hátrányai és előnyei.
Viszont megint előjött benne, hogy ez a küldetés nagyon nem úgy néz ki, mintha csak információt jöttek volna szerezni. Együtt mozog egy nagy hadsereg, az információszerzésnek az a lényege, hogy ne tudja az ellenfél, hogy itt vannak. Erre való törekvésnek pedig nem sok nyomát látta eddig. Nem igazán tudta hova tenni ezt a chunnin, de végül is nem is az ő dolga volt ezeket megítélni, pusztán kíváncsi volt. Az ő feladata jelenleg az volt, hogy kövesse a parancsokat.
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Csüt. Május 20 2021, 19:16

// Ebisu – Ahol a part szakad //

A fojtogatás nem mindenkinek tetszett. Ez nem volt meglepő. Senki nem szerette, ha a torkát megragadták és nem engedték levegőt venni. Én bíztam Osumi képességeiben és ezt a módszert azért tartottam jobbnak, mert Konohaban már bevált a dolog. Az, hogy nem volt vérkeringésük a fehér lényeknek, nem jelentette azt, hogy idővel nem formálódtak át. Mindegy is volt a dolog, ki így ki úgy, de mindenki bizonyította a maga igazát.

Oszolj után, a sátor „falai” közé mentem. A felszerelésem ellenőrzése után, az eligazításon lévő dolgokon merengtem. Már megint az Akatsuki neve… még mindig S szintű küldetés, ahonnan nem biztos, hogy élve hazakerülök. Elgondolkodtató, hogy miért is küldtek ide engem… Tapasztalatszerzésnek elég erős és mély víz szagú volt a dolog. Talán a medikus képességeim miatt? Még volt mit tanulnom, de bíztam abban, hogy semmiféleképpen se kell majd használnom őket. Felsülni elég kellemetlen lenne vele. Mindegy… inkább elfeküdtem és próbáltam pihenni. Hosszú és nehéz útnak néztem elébe, de bíztam abban, hogy meg tudom majd ugrani.

Reggel még álmos és kómás voltam, de az úton próbáltam lépést tartani a többiekel. Nem aludtam túl jól. Az információk folyamatosan kavarogtak a fejemben és nem tudtam hova tenni őket. A konohai társaim közelében maradtam, ott biztonságosabbnak éreztem a helyzetet. A füst ninják nem igazán nyerték el a tetszésemet a tegnapi sátras jelenet miatt, de hát nem szerethettünk mindenkit, nem igaz? A lényeg, hogy egy oldalon vigyük végig a küldetésünket, aztán mindenki mehessen a saját dolgára.
Ahogy elértük a célunkat, a beszivárgáshoz a nyílt terep került kiválasztásra. A vezetőnk biztosan jól döntött, én kapásból a hegyeket mondtam volna. Pro-kontrákat meg késő lett volna keresni a döntés megszületése után. Az utasítás megszületett, a parancsok függvényében pedig cselekedtem is.
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Szomb. Május 22 2021, 01:43

//Ebisu- Ahol a part szakad//
//Figyelmeztetés: A poszt tényleges cselekvést nem tartalmaz, csak lelki állapotot jelenít meg.//
Közkatona vagyok, képességeim átlagosak, tapasztalatom kevés, szavaim jelentéktelenek. Összegeztem magamban a nyilvánvaló tényeket, és habár nem értettem egyet a fojtogatással, tűrtem. Nem éreztem helyét a lázadásnak, az igazam kivívásának, mert se az idő, se a helyszín nem volt alkalmas rá. A megnyúlt a hajtincsek először lágynak hatottak ahogy vékony nyakam köré tekeredtek, majd hirtelen átjárta testem a fájdalom. Éreztem, ahogy amit oly természetesnek veszünk sokszor, csak fogy. Majd egyik pillanatról a másikra újra beáramlott a tüdőmbe, mellkasom megemelkedhetett, szívverésem lelassulhatott. 
Nem sokkal később Rui - sama vette magához a szót újra, és elmondott szavai csendben visszhangzottak bennem, beleszőtték magukat észrevehetetlenül elmémbe a többi gyom közé. 
(...)
Aludni akartam, feltöltődni, és kipihenni magam. Elzárni mélyre minden olyan dolgot, ami hátráltathat a küldetésben, a motiváló emlékeket pedig előtérebe helyezni, de  egyre inkább a fojtogatás nyomain lelki láncaim futottak el. Hiába nem ölt meg, folytonos nyomás alatt tartott. Kételyek merültek fel bennem a jövővel kapcsolatban, nem láttam tisztán a jelent, és kavargó gondolataim zűrzavarában nem sikerült megtalálnom azt, amit valójában érzek. Nem tudtam mi vár rám, hogy mivel kell szembe néznem, minden csak egyszerűen ismeretlen volt számomra, épp ezért féltem tőle. Magamat kicsinek éreztem, minden mást pedig óriásinak, ami el tud taposni, amit képtelen vagyok a vállamon megtartani. Rengeteg cikázó rémképpel és bizonytalansággal a szemem előtt kiléptem a sátor zárt, és biztonságos teréből a nagy világba. A víz levert, a fényes cseppek zihálásom ütemével együttesen csorogtak le homlokomról. ~ Lesz ennél rosszabb is, még csak most kezdődött el. ~ Gyűrtem meg kezeim között a borítékot.
Képtelenné váltam arra, hogy lássak bármi pozitívat, szerettem volna, de nem ment. A múlt felé kellett fordulnom, de a vihar közepén állva az ember hajlamos arra, hogy  mindenhol csak sötét fellegeket lát, és ez velem sem volt másképp. Viseltem a nyakláncot, de semmit nem jelentett nekem akkor. Nem értettem magamat, nem értettem a miértjét annak, ami éppen történik velem, hisz még nem is történt semmi nagy, csak apró dolgok szakadtak rám. Percek, vagy órák teltek el... de meghasonult lelkem végre másra kezdett el fókuszálni, egy szót suttogott: "Tovább". 
A hold fénye megcsillant egy apró tócsán, lassan lépdelve feléálltam, és szemléltem rajta elmosódott tükörképem. ~ Egyedül vagyok. ~ A fény lassan teljes sötétséggé változott, és én csak visszatámolyogtam fekhelyemhez. Egy kettészakadt felismerés úszott elő: ~ Egyedül vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy soha senki nem támogatott, és nem fog a jövőben, csak most érzem magam így. ~ Akkor nem várhattam a megmentő kezet, akkor megmaradt akaraterőmmel el kellett temetnem magamban mindent, ami ezt a csekély állításomat megtorpedózhatta volna, mert bár kevés ahhoz képest, ami negatív lejátszódott bennem, elég ahhoz, hogy kapaszkodási lehetőséget adjon nekem.
Shinobiként nem szabad látványosan meginogni, shinobiként fegyver vagyok, és nem ember, aki érez, aki fél, aki szeret, aki gyűlöl, s közben mégis. Ez a kettősség örökös ellentmondásban állt, mégis egyszerre vannak jelen. A fegyver érzések nélkül nem lehet hatékony, és az ember néha saját érzéseit félretéve nem juthat túl a normális életen. Távolabb kellett néznem az éjszaka folyamán végül mindenen annyira, mi lelkem ostromolta , hogy reggelre már csak a fájdalom motivációjának hatását lássam. Egyelőre sikerült saját csatám megnyernem, és nem mint egy éles kard, mint egy közkatona, hanem mint egy ember álltam ott reggel készen a küldetésre, aki a maga motivációjával, érzéseivel mondta: Tovább. Csak rendületlen küzdeni, addig amíg a lábam járni képes, amíg karommal kúszni tudok, és ha már az se megy, keresni egy bajtársat, aki cipel.
//Bocsánat a rövidségért, illetve a késésért >./
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Misage Szomb. Május 29 2021, 16:41

//Ebisu - Ahol a part szakad


Bocsánat a késésért Sad  //


- Te vagy az első, aki szerint jó, hogy megmaradt a személyiségem. - nevettem Osumi válaszán, aztán tovább hallgattam a mondandóját - Hé, most egy szót sem szóltam...hajas baba. - kis kacsintás, aztán a többivel már nem is kellett foglalkozni. Inkább útnak indultunk, a napok pedig unalmasan, de tovaröppentek.
~ Hullarablók? Komolyan? Ehhez azért pofa kell. - utazásunk második napján láttuk csak távolról a fosztogatókat, de persze nem álltunk meg miattuk. Haszontalan életük egyszerűen nem ért annyit, hogy időt pazaroljunk rájuk. Persze ez nem jelenti azt, hogy egy minimális energiát ne lettem volna hajlandó áldozni a zaklatásukra. Kedvenc denevéreimet egy füttyszóval feléjük küldtem, hogy harapdálják össze őket. Ennél többet viszont én se voltam hajlandó foglalkozni velük. Így is inkább csak azért csináltam, mert végre kaptam valami okot arra, hogy fájdalmat okozzak az átlag embereknek. Unalmas volt a több napnyi út mészárlás nélkül.
Másnap meg is érkeztünk az első számú célunkhoz, ami azt jelentette, hogy Osumi is leadhatta a parancsnoki köpenyt. Ezt kihasználva meg akartam hívni egy kis italozásra, de aztán realizáltam, hogy bizony amekkora balfék vagyok, elfelejtettem alkoholt hozni.
~ Komolyan, csoda, hogy a fejem a helyén van. Pont a legfontosabbat felejtettem el elrakni. No mindegy, majd este kunyizok a helybéliektől valamit.
Mivel pia nem volt, ahhoz pedig még túl világos volt, hogy ennyi shinobi között elsettenkedjek lerakni egy hiraishin pecsétet, inkább kedvenc időtöltésemhez fordultam: lefeküdtem aludni. Mert mint tudjuk, árt a szépségemnek, ha nem pihenhetek egész nap...meg egész este is. Nem, nem vagyok hiú, csak nehéz ilyen jóképűnek lenni.
Órákkal később a sátorban álldogáltam a csapattal és érdeklődő tekintettel mértem végig az összegyűlteket. Egész komoly kis csapat gyűlt össze. Persze mint tudjuk, én még magammal sem vagyok elégedett soha - pedig szintén köztudott, hogy mindenkinél jobb vagyok -, de ennek ellenére nem volt túl nagy csalódás a csapat, ami már jelent valamit. Nézelődésemnek a csapatvezető mondókája vetett véget. A nő talán csak a korával tűnt ki a nagyrészt tizenéves csapatból. Nem sokan voltunk, akik ránézésre elértük volna a 20-at.
~ Semmi hősködés? Nyugi kedves, tanultam a múltkoriból: akkor sem mentek meg senkit, ha cserébe megint lehetőséget kapok egy S szintű jutsu tanulására. Na jó, akkor talán igen...
Mikor a terepet írta le, magamban csúnyán káromkodtam egyet. Konohaiként az erdei harcmodorra voltunk - elsődlegesen - kiképezve, és én személy szerint nem voltam túl jó a sziklás terepen rejtőzködésben. 
~ Ilyenkor jönne jól a doton affinitás, de olyan mélyre remélem sosem fogok süllyedni. 
A ninják és idézett lények nem igazán izgattak: kíváncsi voltam, hogy mennyit javultak a képességeim azóta, hogy legutóbb ninjával kellett küzdenem - az se mostanában volt, ha Konant meg a bábot nem számítjuk -, a harc pedig az egyik legjobb mutatója a fejlődésnek. A fehér lények említésére viszont vérszomjas mosoly terült el az arcomon és hangosan megromogtattam az ökleimet.
- Helyes, úgyis jövök nekik egyel az asszony állapotáért. - motyogtam magam elé, és fejben már a lemészárlásukra készültem. El is tartott egy pillanatig, amíg beütött, hogy ja, tényleg, ez egy felderítő küldetés. Ha nem muszáj, nem bonyolódunk harcba.
~ Fene az ilyen unalmas célokba!
Egyelőre úgy döntöttem, hogy amennyire csak tudom, kényszerrel elnyomom a vérszomjamat, de nem tudtam, hogy ez meddig fog tartani. Hősködni természetesen semmi kedvem nem volt; mészárolni ellenben annál több.
~ Mindegy, maximum kérvényezem, hogy helyet kaphassak a támadó csapatban is. - vakartam meg borostásodó államat, miután a józan ész sikeresen felülkerekedett a gyilkolási vágyamon ~ Hm, borotválkozni sem ártana. Kunait, vagy kazekami no tacchit használjak hozzá? - igen, ilyen teljesen értelmetlen irányba kezdett sodródni a gondolatmenetem, mielőtt Osumi javaslata vissza nem rántotta volna a gyűlésre. Felvetése egyáltalán nem ért meglepetésként, elvégre már Konohában előre szólt, hogy mindenkit bele akar vonni a fétisébe.
- Te, meg a perverzióid... - nem bírtam ki, hogy ne jegyezzem meg, annak ellenére, hogy személy szerint... nem, inkább nem teszlek ki titeket ennél is jobban az elferdült ízlésvilágomnak. Láthatóan a csapatvezetőnek is voltak rejtett perverziói - vagy csak tényleg kémeket keresett volna? -, mert egyből jelentkezett első tesztalanynak. Arról persze nem szólt a fáma, hogy mi van azokkal a kémekkel, akik nem fehér lények, csak sima shinobik. Én személy szerint csak Osumit ismertem, benne is csak félig-meddig bíztam. Szerettem görcsösen tartani magam nevelőapám igazságához, miszerint "Korán hal, ki vakon bízik bárkiben". Talán közvetlen csapatomat leszámítva nem is létezik olyan ember, akiben hajlandó lettem volna teljes egészében megbízni. Láthatóan a csapat egy része is így gondolta, mert nem voltak hajlandók kitenni magukat a fojtogatásnak. Én ennyire nem izgattam magam: a csapatból szinte senki nem ismeri a képességeimet, és nem hittem volna, hogy bárki lenne olyan hülye, hogy lelője az álcáját egy ismeretlen kinyírása érdekében. Ennek ellenére inkább a második körben vetettem alá magam a procedúrának, olyanra bízva a dolgot, akiről már bebizonyosodott, hogy legalább ember. Később már nem igazán foglalkoztam a fojtogatás utáni kellemetlenséggel: mondhatjuk, hogy nem ez volt az első eset, mikor tapasztaltam őket.
Miután túlestünk a dolgon, végre jött a tényleges érdemi rész. Ugyan én is kicist kevésnek tartottam az eredetileg kapott információt, de ennek hangot nem adtam: minél kevesebb az infó, annál nagyobb az élvezeti faktor.
~ Akatsuki! Már megint? Korábban csak a magasabb rangú shinobik szóbeszédeiben találkozhattam velük, most meg már egymás után a második küldetésem jön, aminek köze van hozzájuk. Nagyon megfogtam az isten lábát, hogy ilyen érdekes helyzetekbe keveredhettem. - örömmel nyugtáztam, hogy bizony lesznek gondok a küldetésen. Az pedig sok harcot jelent, ergo sok élvezetet jelent.
- Egy fület hajlandó vagyok beáldozni. A végtagjaimra még szükségem lesz. - válaszoltam lazán a kém figyelmeztetésére, aztán a parancsot megkapva én is leléptem. Végre éjszaka volt, eljöhetett a pecsételés ideje. Szinte ösztön szerűen vontam ki magam a társaságból, és elvonultam a tábor szélére, mint aki csak könnyíteni akar magán. Itt jött a trükkös rész. Mivel nem akartam, hogy bárki lássa ügyködésemet, szemeimet egyből becsukva saját jutsum (kazekami no me) 360 fokos érzékelésére, illetve a shikyaku no jutsu miatt fejlettebb hallásomra (passzív változat) bíztam a környezet érzékelését. Amint megbizonyosodtam róla, hogy senki nem lát, egyből el is helyeztem egy hiraishin pecsétet egy fa törzsén. Nem a legjobb hely, de arra pont elég volt, hogy legyen egy pecsétem ebben az országban is. 
Miután megvoltam ezzel a feladattal, úgy döntöttem, hogy hajnalig felesleges lesz lefeküdnöm; bár aludni imádtam, hajnalban kelni jóval kevésbé. Nap közben pedig úgyis pihentem. Ennek örömére felkerestem egy tábortüzet, ahol voltak páran, kunyiztam egy kis alkoholt a helyiektől, és gitáromat előkapva megcsillogtattam nem túl profi, de azért nem is rossz gitártudásomat. Viszonylag sikerült megalapoznom a hangulatot, még annak ellenére is, hogy csínján bántam az alkohollal: elvégre mégis csak hajnalban indultunk küldetésre. Az este nagy részét a tűz mellett töltöttem, és a zenének, illetve éneknek áldoztam az időt. Ugyan maga az emberek társasága nem volt a kedvencem, de legalább a hangulat jó volt.
A másnap hajnal kicsit túl korán jött el, de szerencsére az alkohol már kiment belőlem addigra - tényleg nem ittam sokat. Amint elindultunk, szinte el is felejtettem az esti szórakozást, és teljes mértékben küldetés üzemmódba kapcsoltam. Innentől fogva már végig a shikyaku no jutsu által passzívan felturbózott érzékeimmel vizslattam a terepet, reménykedve benne, hogy észrevehetek egy esetleges csapdát. Az út rövid és viszonylag kényelmes volt, de nem is ettől az első résztől tartottam, hanem attól, ami utána jön. A dolog nem is váratott sokat magára.
~ Hegyek, vagy síkság? Ha egyedül lennék, a hiraishinnel könnyen elboldogulnék a hegyekben: elvégre csak egy kést kéne átdobni a szurdok felett, és átteleportálni a késre. De így csapatban... igen, a nyílt terep lesz a legjobb megoldás... de...
- A nyílt terep nem rossz ötlet, de egy ekkora csoportot könnyebb kiszúrni ilyen területen. Épp ezért javaslom, hogy ha nem is beszivárgó méretű, de kisebb csoportokra bomoljunk szét már itt a terepen is, és találkozzunk egy előre megbeszélt helyen. Elvégre tudtommal van térképünk. Ezen felül ha szétbomlunk, akkor természetesen nem árt valami előre megbeszélt jel, illetve kommunikációra alkalmas technika is. Erre a célra fel tudom ajánlani a denevéreimet. Tökéletesek kisebb üzenetek hordozására, én tudok velük kommunikálni is, illetve felderíthetik a terepet. Ráadásul annyira nem is feltűnőek. - szálltam be én is a kéretlen ötletbörzébe. Apropó denevérek: kis barátaimat már a táborból való induláskor megkértem, hogy jöjjenek velünk. Ha a csapat tagjai elfogadják a javaslatomat, akkor vagy előre elküldöm őket felderíteni az előttünk lévő terep esetleges veszélyforrásait, vagy minden tag mellé rendelek egy-egy denevért, akik információt hozhatnak nekem. Ahogy épp kívánja a szituáció.


//Használt jutsuk::
Misage
Misage
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1214
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 150 (C) - Súlyok nélkül: 300 (B)
Gyorsaság : 500 (A) - Súlyok nélkül: 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 764 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 734

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Junohara Szer. Jún. 16 2021, 00:08

/Ahol a part szakad/

  Noha elég passzívan töltötte utazásuk eddigi részét, s csak remélte, hogy képes lesz eleget tenni minden ráosztott küldetésének, ám az eligazítás pár kérdést hagyott maga után. Láthatóan nem egyedül volt ezzel, ám feleslegesnek vélte forszírozni azt egyenlőre. Amúgy se tudna választ kapni rájuk, akkor pedig mi értelme volna egy mindenki által ismert újabb kérdést bedobni? Bárhogyan is tovább, egy szabad este állt előtte. Rég volt már egy ténylegesen szabad estéje, bár nehezítette a helyzetet a sátrak mikéntje. Normál esetben egy tea mellett elmélkedne eltelt napján, most inkább viszont csupán lábából szerette volna ki simítani kicsit a megterhelést, mielőtt egy esti sétára indult volna. Séta közben szemmel kísérte a látható társakat, megfigyelte cselekvéseik kicsit, ám főként csak berögződés végett lépdelt. Idegen környék, ismeretlen lehetőségek. Egy Uchiha feje... ritka kérés, mely továbbra is pörgette elméjét. Nem tudta képes lehet-e vajon elfogni vagy megölni egy uchihát. Oly képességek birtokában, mint egy kifejlett sharingan ez meglehetősen problémás terv volna. Nem beszélve az ismeretlen terepről, melyen harcolni fogtak. Ugyanakkor gyomorgörcs szorongatta a gondolattól, hogy Iwagakure útjuk végcélja. Pont Iwa, pont azok a shinobik... Mint olyan Kunoichi, ki jelen volt Sunagakure ostromán, kinek szeretteit, barátait, csapatát mészárolták a földiek, egyfelől rémisztő volt, másfelől várva várt. A visszatérő rémálmok arról az estéről... vagy a bosszúvágy, mit érzett? Nem tudta eldönteni melyik erősebb, melyik fog jobban elhatalmasodni elméjén. Persze az ideális az volna, ha egyik se, ha teljesen objektív maradhatna a küldetés során... s ez nem is volna távoli tőle. Mindig is profin végezte munkáját. Ez viszont most túl személyes hangú, túl fájó, hogy megtörténhessen. Sehol sem várt megértő szóra, nem osztotta meg az előbbieket egyetlen csapattárssal sem. Se a Kemuri-i társakkal, se klántársával... Csupán korábbi mestere szavait próbálta mantrázni... "Az élet megy tovább és nekünk is haladnunk kell előre." Csak ez nem oly egyszerű, ha az élet két kézzel tartja előtted a tükröt, mellyel akaratod ellenére is hátra kell tekints... Két kunaiial zsonglőrködve haladt körbe - körbe. Vajon mi lesz? hogyan fogják véghez vinni a küldetést? Nem vehetik őket észre, nem láthatják őket, nem interaktálhatnak személyekkel, mert lebuknak és meghalnak. Nincs olyan forgatókönyv, amiben ha harcra kerül a sor Iwagakure falain belül, akkor azt túl is éljék... legalábbis olyan nincs, ami nem valószínűtlen szituáció. Két-három évvel ezelőtt kapott volna az alkalmon, hogy egy ilyen küldetésre jöhessen. A tapasztaltabb chuunin azonban érezte a kockázatot, érezte a lehetséges kudarc hatását. Na nem mintha lett volna bármi választása. Toguro mondta, tehát a válasz igen, vagy igenis uram.  Sétája végére érve visszatért ideiglenes szállásához, elővéve kis termoszát kiöntött kupakjába magának némi teát... Fejében most Shizu járt. Mindenféle shinobi tapasztalat nélkül túlélte konohát, de ez mennyiben volt vakszerencse? Bölcs döntés ettől még ide küldeni? Mi lehet oly különleges abban a lányban, hogy Toguro képes volt berakni az Iwagakuréba beszivárgó csapatra nem beszélve az Uchiha küldetésről... Talán őt büntetné valamiért? Nehezíteni akarja Junohara munkáját? Miért tenné? Nem szolgált rá semmivel, mi több mióta megérkezett folyamatosan bizonyította rátermedtségét a feladatok elvégzésével. Nem tetszett neki, s még tovább fokozta értetlenségét... Nem értette, hogy lehet Toguro egy vezér, egy vezető. Jun szemszögéből egy alkalmatlan fráter, ki semmihez nem ért a gyilkoláson kívül... bár ez a klán legnagyobb részére igaz. Akárhogy is, teája után ellenőrizte felszerelését, elpakolta, majd nyugovóra tért, ám nem volt kíváncsi a holnapra. 
Nashimaru Junohara
Nashimaru Junohara
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 290
Elosztható Taijutsu Pontok : 85

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 635

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Csüt. Jún. 17 2021, 13:22

//Ahol a part szakad... - Iwagakure-i szál //




Egy igazi katona nem azért harcol, mert utálja azt, ami maga előtt van...

Sokkalta inkább azért harcol, mert szereti azt, ami maga mögött van.




A döntés megszületett... Pillangó

Koreko Rui, az Iwagakure no Sato behatoló csapatának vezetője mérlegelt a lehetőségeket és társai mondandóját, majd végül a sziklásabb felföldet választotta. A csapat többi tagja bólintott és elindultak a délnyugati irányba, hogy folytathassák a küldetést. Útközben több embernek is felmerültek kérdései s így még mielőtt jobban behatoltak volna az ellenséges területre, lassították a tempót és pár dolgot áttárgyaltak...
Az első jó pár kérdés egy Füstfalusi Kunoichi tette fel, kinek eléggé gyermeteg kinézete ellenére sokat látott tekintettel nézett mindenkire. Ezt egy köpenyes és maszkos társa is felhozta, hogy a lopakodés mellett döntsenek. Zeeko egy ideig csak némán figyelt a lányt ahogy mellette sétált, majd mély levegőt vett.
-Sajnálatos módon nem jártam Iwagakure no Sato falain belül, így nem tudok túl sok információt mondani. Az egyetlen, amivel szolgálhatok, hogy van egy...- majd itt hagy némi hatásszünetet.- Kontaktunk a falubban, aki vélhetőleg észrevétlenül be tud minket vinni. Egy ostoba vénember...- s bajusza alatt elmosolyodik egy pillanatra. -A csapatfelosztás nem tűnik rossz ötletnek, de egyszerre egy problémával foglalkozzunk, túl sok a változó ebben az egyetlentben. Nem tudjuk, milyen a helyzet odabent: teljes káosz és anarchia van, vagy láthatatlanul vették át a hatalmat és minden megy a megszokott kerékvágásban... legalábbis a civilek számára.- s itt megáll egy pillanatra, körbenéz, majd folytatja az útját és hallgatja a többieket mondandóját. - Mint mondtam, várjuk meg, míg odaérünk. - válaszol a fiatal kovács megjegyzésére. - Nem tudhatjuk mi vár bent minket, így felesleges bizonytalan talajra várat építeni. Ami pedig a denveréket illeti...- s itt a vörös hajú Jounin-ra tekint. -Ha képes vagy felderíteni velük a környéket, már többet értél el, mint én.- s ezzel lezárja a rövidke kupak tanácsot, végül előre sétál a Homok Falusi társasághoz.
Misage ezzel eleresztette a kis szárnyas bőregereket, akik útnak indultak felderíteni a terepet, bár tisztában voltál, hogy egy ilyen ragyogó napsütésben nekik is nehezebb lesz a mozgás az átlagtól.

[Misage: A denevérek várhatóan 2-3 körön belül visszaérnek hozzád]

A kémspecialista megropogtatja a vállát, ahogy Rui mellé lép és unott ábrázattal követi a félig kijárt földösvényt.
-Hogy én mennyire utálok ennyi emberrel dolgozni...- morog egyet, majd a vörös hajú Kunoichi-re tekintve a szája széle felfelé görbül. -Elnézést, kicsúszott.- teszi hozzá gyorsan semmitmondó tekintettel.
A terep már egy ideje átalakult az erdős jellegtől, sokkalta inkább pamacsokba találhatóak nagyobb fű és bokorképződmények, melyeket csak itt-ott tarkít valami fásszárú. Egy domb tetejére érve látjátok csak át a tényleges terepet...

Határvidékek - Page 5 D7iwms10


A poros és sziklás talaj nem új, viszont az igazán érdekes látvány, hogy a két szélső horizonton kiemelkedő hegyrendszer között hogy jöhetett létre egy ennyire érdekes terep. Ameddig a szem ellát nagy sziklák tarkítják a terepet, melyek legalább 5-6 méteresek és egymástól 10-15 méterre helyezkednek el. Emellett a terepen itt-ott mélyedések és kiemelkedések vannak, de leginkább egy sík terület látható rengeteg porral és földdel. A folyó, amit eddig követtetek a domb oldalán kisebb vízesésként hullik alá, hogy a felföld alá zubogjon egy terebélyes lyukba. A mélyedés szemmel láthatólag 12-13 méter mély és a terepet egy nagyon keskeny szakadék hasítja át, mely vélhetőleg a folyó mentét jelöli. Ha valaki belenézne az alig másfél méter széles szakadékba, az előbb említett mélység után megláthatja, ahogy a folyó inkább egy patakra csökkenve folytatja csorgását a nyugati irányba.
-Általában sok erre felé a sas és egyéb vadászmadarak száma...- s némán vizslatja a domb szikláinak védettségéből az előttük álló terepet. -...Most viszont furcsán kihalt...- jegyzi meg, majd újra csendbe burkolózik és a csapat folytatja az útját.
A terep tényleg eléggé kietlennek tűnik, bár itt-ott a horizonton láthatóak madarakat szállni látni, de közel sem annyit, mint amit Zeeko leírt.
-Rui-sama...- kezd bele hosszas csend után a szemfedős férfi, s leginkább úgy emeli a hangját, hogy csak a közelbe lévő Sunagakure-i Shinobi-k hallhassák.- Miért küldtek erre a küldetésre...kis egereket? Hol vannak a...- s mintha is keresne egy szót.- ...a nagyágyúk? Mondjuk a szőke konoha-i, aki elvileg a Negyedik Hokage képességével bír? Hol vannak az ANBU-k?- majd itt hátra néz.- Szerintem a fele még embert sem ölt.- teszi hozzá, majd kisvártatva folytatja. -Ezeket elevenen fel fogják falni és nekem a küldetésem szent. Önöket meg fogom védeni, mert így szólt a parancsom Kazekage-sama-tól.- s itt mélyen a nő szemeibe fúrja a tekintetét.
Egy pillanatra ez így is marad. Nem szánta tiszteletlenségnek az előbbi tájékoztatását, sokkalta inkább jelezni akarta feléd, hogy mindent meg fog tenni, hogy végre hajtsa a feladatát, amit rá szabtak.
-Elnézést...- folytatja az előbb félbeszakadt monológját, tekintete viszont továbbra is semmitmondó. - Nézz el nekem a kegyetlen álláspontomat, de a háború kegyetlen munka. Kivétel nélkül. Felesleges változásokat és reformokat hozni ebbe a pokolba... mert minnél kegyetlenebb a háború, annál hamarább véget ér legalább.- s ezzel be is fejezte a mondandóját feléd.
Noha nem azért, mert nem akarta volna folytatni. A domb aljára értetek, ahol az utat rejtő kiemelkedések és sziklák jól védtek titeket, de most már csak sziklákkal tarkított síkság maradt.
- Figyelem, innentől kezdve síri csend és fürge léptek!- majd körbenéz rajtatok.- Fedezékről-fedezékre fogunk haladni. Bárhonnan jöhet támadás, ezt vegyétek figyelembe! Ha egy nagyobb üres terület lesz előttünk, megvárjuk egymást az utolsó fedezéknél. Minnél gyorsabban átérünk a túloldalra, annál hamarább tudjuk elkezdeni az esti pihenőhely felállítását és tudjuk magunkat bebiztosítani. - mondja ellentmondás nem tűrően.
Mindenki elkezdte érezni magában a mérget adrenalint, ahogy egyre inkább telepumpálja magát a testeket és szinte pattanásig feszült izmokkal várátok a rajtott. Az első kis csapat elindult a Sunagakure színeiben, majd ezt követte két részletben a Konoha-i társaság, végül a pedig a Füst országi csapat, akikkel együtt mozgott az ifjú kovács is. A sziklák, melyeket csak távolban apró gömböknek láttatok most óriásként emelkedtek felétek, némelyik egy ház méretét is elérte.

~×××~


Lassabban haladtatok, mintah egyenes átrohantatok volna a terepen, de sziklák árnyéka legalább kellemesen megvédett titeket a nap erős sugaraitól. A közelben madarak víjjogását lehetett hallani, talán vadászsólymok lehettek a közelbe. Az elmúlt negyed órában nem történt semmi, némán és fürgén haladtatok fedezékről, fedezékre...

BUUUMMMMMmmrrrrr


Egy robbanás hallatszódott a távolban, melynek következtében másodpercre rá a föld is alig érezhetően, de megmozdult. Mindannyian reflexszerűen tapadtatok izzadt testetekkel a legközelebb szikla fedezékébe, némelyikőtök már-már az arcát is a poros közetre nyomta, csak hogy még jobban beleolvadjon a környezetbe. Így voltatok szinte percekig, mire egyáltalán valaki Akik elég bátrak voltak és ki mertek kikucskálni láthatták, hogy az északi hegyvonulat elején egy nagyobb kiemelkedőn egy nagyobb porfelhő jelent meg, vélhetőleg ott történt a robbanás. Nem sokra rá rengeteg apró, fekete szálló pontot lehetett észrevenni az égen, ahogy folyamatosan távolodtak a robbanás helyszínétől.
-Figyelem!- hallja mindenki Zeeko hangját, szerencsére nem a sziklás fedezékek nem voltak most akkora távolságban.- Lehet, hogy... Lehet...- majd itt lihegve nyel egyet.- Lehet valami szerencsétlen felrobbantotta magát.- jegyzi meg, ahogy óvatosan kidugja a fejét az oszlop képződmény oldalán.
A robbanás tényleg eléggé a távolban van, mondhatni több kilóméterre így kicsi a valószínűsége, hogy tényleg titeket keressenek. Egy ideig míg időztetek és néztétek, ahogy a sötétes foltok ijedt madarak csapatábá alakult, kik rémült szárnycsapkodásokkal szálltak el felettetek.
-Azt hisz...- kezdett bele Zeeko, de belefagyott a szó.

A következő történések szinte lassított felvételként lehetne leginkább leírni...

[1. részleg: Rui, Naoki, Hiroto, Asuka, Ai és Han] 3-5 másodperc
Mindannyian a környéket pásztáztátok és még annak ellenére is, hogy perceknek tűnő másodpercekig nem történt semmi, ti mégis folyamatosan az ellenséget kerestétek. A madártömeg mondhatni utoljára keltette fel az érdeklődéseteket, viszont valami váratlanul megakasztatotta tekinteteteket: apró, fehér gömbök kezdtek el felülről leesne, mintha csak hógolyók zuhannának az égből. Rui és Naoki viszont másra is felfigyelt... A rengeteg fekete, barna és egyéb sötét színek tollazatának takarásában észrevett egy pufókásabb, hófehér színű szárnyas ... élőlényt..?
Amint egy 5-6 méterre voltak a fejetek felett ezek a gömbök tudtátok csak elolvasni a már ismerős feliratot, melyek a felületüket tarkították: robbanó, fény, füst...

Akiknek megvan a megfelelő gyorsaságuk a reagálásra (egy teljes technikára): Rui, Osumi, Asuka
Akiknek leginkább csak fedezékbe, mélyedésekbe tudnak ugrani vagy használhatnak egy gyors technikát: Ai, Hanaro

[2: részleg: Shizu, Yori, Koizumo, Kenji, Mitsuko, Misage és Junohara] 1-3 másodperc

Koizumo és Misage ugyan nem a madarak miatta vették észre a leszálló gömböket, sokkalta inkább az tűnt fel, hogy páran a felettük elszálló madártömeget bámulják. Ők ketten csak pár méterre maguk felett pillantották meg a bombákat s talán még lenne idejük fedezékbe vonulni..!
A többi küldetés résztvevő - név szerint Shizu, Yori, Kenji, Mitsuko és Junohara - egyszerűen nem figyeltek fel elég hamar a "záporozó" gömbökre és igazából csak a maguk mellett lepattanó gömböket hallják meg...

A történetnek sok kimenetele lehet, de ezek mind a melletetek álló társaitoktól fog függeni...
// Határvidékek - Page 5 26a0 Részletező Határvidékek - Page 5 26a0 //

Szeretnék tisztázni pár dolgot a posttal kapcsolatban.
Az 1. és 2. részleg azért került be, hogy elkülönítsem azokat, akiknek megvolt a megfelelő Reflex (mondhatjuk észlelésnek) értékük, amellyel láthatták a közelgő veszélyt. A következő érték pedig a Gyorsaság volt, hogy ennek tekintetében milyen gyorsan képes lesz valaki reagálni a dolgokra.
Mindenkinek szabad kezet adok azzal kapcsolatban, hogy a postban leírt történések és idő ellenére miként cselekszik: elbújik, ráveti magát valakire, Jutsu-t hoz létre, stb...
Továbbá szeretném felhívni a figyelmet, hogy attól hogy valakinek valamelyik, vagy mindkét értékből alacsony száma van, nem biztos hogy megsérül. Ez a változó fog függeni a többiek postjától, a saját postodtól illetve a késések mértékétől is.
Igen, késések.
A fórumküldetés alatt nem egyszer kaptam levelet vagy megkeresést azzal kapcsolatban, hogy a csúszás és késés problémát okoz nekik, mert amíg ők a sűrű munkarendjük vagy magánéletük ellenére is képesek bepaszírozni egy postot, addig mások miatt egy hónapig is elhúzódik a mesélői válasz. Ennyi erővel minek írni időre, ha a másik miatt megint egy hónapot csúszunk, nem..?
Nem. A lényeg, hogy ezt abszolúte meg tudom érteni és sajnálom, ezen most változtatunk.
A megszokott két hét postolási időt emiatt megtolom egy-két nappal, viszont aki nem ír és jelzi azt nyomós indokkal, súlyos sérülést szenved el, legközelebb pedig instant meghal a karaktere. Kivétel nincs.
Ez egy S szintű Fórum kaland, ezt vegyétek figyelembe.
Továbbá az is felmerült többiek által, hogy jó volna egy közös felület, ahol ki tudnátok beszélni a mesélői postot és együtt kitalálni rá válaszokat. Emiatt gyorsba csináltam nektek eg Discord szervert, a linket pedig itt találhatjátok >> A link vagyok <<
Írjátok be felhasználó névként az ittenit, majd egy-két adatot megadtok (ha jól emlékszem ahol e-mailt kérnek csak kattintsatok ki a kis képernyőből és elvileg "skippeli".
Itt egyébként engem is el tudtok érni és továbbra is bármikor várom a küldetéssel/vagy mással a visszajelzéseiteket!

. : : HATÁRIDŐ : : .
2021.07.03. 23:59
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Yori Szomb. Jún. 26 2021, 10:32

// Ebisu- Ahol a part szakad...//

A csapatvezető annak rendje, módja szerint reagált a neki támasztott kérdésekre, és Zeeko segítségével igyekeztek a csapat számára legjobb döntést meghozni. Ahogy haladtunk tovább igyekeztem a lehető legrészletesebb térképet elkészíteni, hogy ne érezzem magam teljesen feleslegesnek, na meg persze jó pénzt is ígértek, szóval szívem lelkem a térképvázlatokon volt.
  Ahogy haladtunk előre a terep egyre inkább emlékeztetett az ország nevére. A zöldes táj, a folyó egyre inkább sziklás poros alakot öltött. Nincs mit tenni, mégis csak a Föld országában járunk. valamiről csak kapta a nevét. Térkép készítés közben az előttem haladó shinobikon néztem végig. ~ Mit keresek én itt? Még mindig ez a kérdés… Könnyű pénz persze, hogyne… aztán tessék~ Gondoltam magamban, mikor láttam, hogy csapatvezetőnk és Zeeko privátbeszélgetésbe kezdtek és közben pásztázó szemekkel minket méricskéltek. Mélyen legbelül tudtam, hogy valószínűleg az alkalmatlanságunk a téma, de a távolság miatt ez csak egy rosszindulatú gondolat maradt. Azért az mégsem feltételezheti az ember, hogy a csapat elitje úgy gondol a kisemberekre, mint golyófogók? Amúgy is kicsi a bors…
  A tovább haladásunk mérföldkőhöz ért, mikor úgymond „csapatokban” kellett fedezékről- fedezékre haladni. ~ Na akkor most ért véget a térkép rajzolás, innentől emlékezetből dolgozunk, cél a túl élés.~ gondoltam magamban, ám feltűnt, hogy a közelben szálló madaraknak nem csak a hangja volt másabb a megszokottól, de a viselkedésük is eltérő az ilyenkor megszokott vadászsólyom viselkedéstől. ~ Valami nem stimmel… szerintem…~ Belém fagyott a gondolat amikor egy nagy robbanás rázta meg a környéket. Rossz előérzetem beigazolódott, és a fedezékünk biztonságába bújva készültem a legrosszabbra. ~ Jaj csak éljem túl…~
 
*** Csapatmunka, amennyiben mindenki vevő rá ***
A robbanástól megremegett a környék és ennek következménye képpen egy madárraj szállt el felettünk. ~ Ezekkel a madarakkal valami nem stimmel…. ezek nem is… ~ gondolataim ismét lassabbak voltak, mint a valóság ugyanis gömb alakú tárgyak közelettek felénk, értek földet. Tudatosult bennem, hogy baj van, és azonnal a mellettem lévőket figyeltem, hogy kikre számíthatok. ~   Shizu, említette, hogy pecsétekben jártas, Koizumo a kenjutsut mondta, Kenji ha jól emlékszem medikus tanonc, Mitsuko suiton beállítottságú, Misage fuuton és taijutsu, Junohara felcser, és genjutsu…. ~ Miután végig mértem a csapatot, akikkel egy cipőben vagyok megszületett a tökéletes védekezés a váratlan támadásra.
 - Tudom, hogy én csak egy egyszerű kovács vagyok, de figyeljetek. Misage egy fuuton technikával biztosíts nekem időt, hogy képes legyek létrehozni egy földdómot. – mondtam a ninjának, majd folytattam: - Shizu, ha van esetleg olyan pecséted, ami segíthet megerősíteni a dóm védelmét kérlek segíts, Mitsuko te víz jutsu használó vagy, gondolom ismered a Kirigakure no jutsut… nem tudom, hogy képes vagy e ekkora távolságból használni a nemrég elhagyott folyót, de ha Misage sikerrel jár használd kérlek, hogy rejtve maradjunk. Koizumo ha tudsz te is segíts nekünk a védelem erősítésében, Junohara és Kenji ti pedig álljatok készen, ha valami nem sikerülne azonnal eltudjuk látni az esetleges sérülteket. – mondtam, majd ezzel a lendülettel, bízva csapattársaimba megkezdtem a kézjeleket a földdómhoz, amiben biztonságban lehetünk.
-  Doton: Dorojōheki! – mondtam, majd reménykedtem benne, hogy minden a terv szerint halad.
 
*** Amennyiben egyénileg oldjuk meg a dolgokat. ***
Miután észleltem a lábamtól alig pár méterre leeső gömböt a lehető legrövidebb úton igyekeztem menteni magam, és a Doton: Moguragakure no Jutsu / Föld elem: Vakond rejtőző technika segítségével a föld alatt menedékre lelni. Abban az esetben ha sikerül a föld alá kerülnöm egy földklónt idézek, hogy képben legyek a felszínen történtekről.
 
// Használt technikák:
Csapatmunka esetén: Doton: Dorojōheki / Föld elem: Földdóm
Szólóban: Doton: Moguragakure no Jutsu / Föld elem: Vakond rejtőző technika és Tsuchi Bunshin no Jutsu //
Yori
Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 425
Elosztható Taijutsu Pontok : 65

Állóképesség : 375 (B)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett Ninja
Chakraszint: 527

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 5 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.