Határvidékek

+28
Nashimaru Junohara
Misage
Aikaho Mitsuko
Naito Kenji
Shikoku Naoki
Kenta Koizumo
Yori
Nashimaru Shizu
Kureiji Hanaro
Tsunomi Ai
Doshiri Asuka
Koreko Rui
Osumi Hiroto
Dokumizu
Ōtsutsuki Indra
Kitsune Haruka
Aokaze Atsushi
Tairjuko Rikuno
Uchiha Madara
Kazuma Tensei
Jiraiya
Kinshu
Tobi
Tensei Zento
Yunaki Amirei Nyo
Konan1
Shirou Tavara
Kanmiru
32 posters

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Kedd Okt. 25 2022, 19:25

//Ahol a part szakad//
Az öreg sas még utoljára lefektette bennünk, hogy ahogy most döntünk, úgy lesz a felállás. Semmiképp se szerettem volna bemenni, nem lettem volna túl hasznos bent, nem volt olyan hétköznapi munkabeli tapasztaltom se, valamint elég képzett se voltam. Ezzel szemben viszont szinte észrevétlenül tudtam suhanni a fák árnyéka között testalkatomnak köszönhetően. Az út monotonan telt, és egyre inkább elcsöndesült a táj, valahogy most éreztem először azt, hogy saját bőrömben, teljes odafigyeléssel tudtam haladni. Valami belső motiváció elindult bennem, ami az összes szorongásom háttérbe szorította. Valami pozitív változás elkezdődött.

Odaérve Rui enyhén biztatott minket, bár valahol olyan érzésem volt, mintha ez inkább magának is szólt volna valahol. Ez alkalommal nem volt szükségem a bátorításra, tudtam, hogy meg kell tenni, és egy belső hang nem mondta azt, hogy nem vagyok rá képes, inkább olyasmit súgott, hogy ezúttal minden rendben lesz. ~ Ha most nincs bent senki, nem jelenti, hogy ez így is fog maradni, szóval nagyon oda kell figyelnem minden gyanús jelre.~ Az, hogy nem hagytunk hátra senkit egyszerre nyugtatott meg, és aggasztott egy kicsit, tudunk mindenkiről, hogy mi a helyzet vele, de ötletünk sincs, hogy mi zajlik kint. Mi van, ha valaki észrevett minket, és követett? Vagy ha valaki kintről ránk omlasztaná a barlangot. Ezekkel a gondolatokkal együtt vetettem be magam a többiek után, így valamelyest felkészülve esetleges történésekre.

Shizunak köszöhetően sikeresen megtaláltuk a már emlegetett csatorna nyílást. Először azt kellett kitalálnunk, hogy hogy tudnánk eltávolítani.
- Mi lenne, ha esetleg egy kevés vízből a kezem köré egy nagyobb kezet vonnék? Abba chakrát vezetve talán ki tudnék akkora erőt fejteni, hogy kiszedjem a helyéről. Nem tudom, hogy működne e, vagy sem, de talán egy próbát megér. - Javaslatom megosztása után, óvatosan 5-5 liternyi vízből egy nagyobb kezet csináltam magamnak. Próbáltam koncentrálni, és abba belevezetve a rácsot eltávolítani. Amennyiben bármi olyan történés lenne, ami szerintem veszélyeztetné a különleges vizet, azonnal visszahelyezném a gömbbe.

Rui szavai vészjóslóan ütötték meg a fülemet. “Társaság” Próbáltam gondolkodni, hogy hátha még valami hatásos eszembe jut, de végül csak egyetlen egy dolog tűnt működőképesnek. ~ A fal, amiben jönnek… időt kell nyernünk~ Futott végig az agyamon. ~ Ha valahogy meg tudnám akadályozni, hogy kijöjjenek, vagy legalább lassabban, vagy valamivel meglepni őket, ami minket se hátráltat, valamint majd a benti térsainkat~
Elkezdtem koncentrálni a chakrám, majd végül a falon alkalmaztam a Mizuame Nabara technikát, ezzel ragadóssá téve a falat, hogy ha ki akarnának belőle jönni, meggátoljam némileg a mozgásukat. Megint a menekülésre kényszerültünk, és nem tudtunk mi az, ami üldöz minket, és azt se tudtuk, hogy a bentiekkel mi a helyzet.



//Köszönöm a türelmet.//
Használt technikák, tárgyak:
Egy gömbben tárolt 2 hektoliternyi víz, amelyet képes saját végtagként irányítani, illetve formálni. (Viszont elpárologhat, ha olyan technikával találkozik, így bánj fele óvatosan)


Suiton: Mizuame Nabara // Víz elem: Keményített Szirup Elfogó Mező
Határvidékek - Page 9 HZQgBKrCVfJA2g2tg98XkLeQ8EkLoh159ZxsoJbyXA6av3VF0vGXG1L7mJj_bnswiIr_J0CNlSP65qfvd_VajXO_mvG0BPF9gEHPexok64PBwEG5i_VytnnuEI6izS2DzrLrJhDlonAztNvK7AjJTN8lPcn8EAAuCAtZ-orbqeb6ZVmLRoS7NnPO3A
A használó képes egy, a száján kiköpött, ragadós folyadékkal mint egy 20 nm-es területet beborítani, ezzel csapdába ejtve az ellenfelet, mivel az anyag rendkívül ragadós.
Chakraszint: 150
Besorolás: C
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Kedd Nov. 01 2022, 09:53

// Ebisu – Ahol a part szakad //
A csapatvezetőnknek tett aggodalmam süket fülekre talált. Vagy, ha nem is így volt, érdemi reakciót nem érdemelt. Ez egy kicsit rosszul esett, de meg kellett emberelnem magam. Volt még mit tanulnom, nem véletlen voltam még csak Genin. A későbbiekben sem fogom vissza az esetleges javaslataimat, s ha azok rossznak is bizonyulnak majd, a majd nálam tapasztaltabb Jounin biztosan ki fogja azokat javítani. Így meg tanulhatok majd, hogy a későbbiekben jobb lehetőségeket tudjak tenni, ha majd lesz rá alkalom.

A csapat fele a faluba ment, nekünk meg kint kellett folytatnunk a küldetésünket. Ruit követtem, amerre utunk vitt. Ha a küldetésünk arról szólt volna, hogy ki tud tovább menetelni anélkül, hogy észre venne őket bárki is, félsikert arattunk volna. Az elmúlt események miatt, nem szívesen mentem volna le megint a föld alá, de nem volt más választás. Félre kellett tennem aggodalmam, mert a faluban lévő társaim kijuttatása volt most az elsődleges feladat. A kb húsz perces séta alatt, a táj is megváltozott. Sziklás területre értünk, ahol hamarosan meg is pillantottuk a lejáratot. A menetelés közben figyeltem a társaimat és néha elkaptam Shizu tekintetét is. Próbáltam egy bátorítóbb mosollyal tartani benne a lelket, de ez inkább magamnak is szólt, sem mint csak neki. A járatba viszont mindenki lement. Egy őrt sem hagytunk hátra, ami meglepett és bosszantott, de Rui volt a vezető, biztosan így látta jónak.

Elindultunk lefele a járatban. Shizu jelzésére, mindenki arra vette az irányt. Vékony patakhoz értünk, amit egy vasrudakkal elzárt akadály keresztezett. Rui tapasztalatból azonnal elkezdett tervet kitalálni, de hamar meg is akadt a szavakban. Javaslatot kért tőlünk, amire Mitsuko előállt egy ötlettel.
– Ez jónak tűnik, segítek én is. –Sok mindent nem fedtem fel a képességeimből és ez így volt jó. Annyit tudtak rólam, hogy medikus vagyok; Rui azt, hogy idézni is tudok. Most szűk körben, de azt is felfedem, hogy képes vagyok egy elem uralására. Mitsuko mozdulatait leutánozva, a patak vízét én is a kezeim köré vonnám és abba chakrát koncentrálva igyekeznék a rácsokra irányítani a mennyiséget. Igyekeznék minél több erőt kifejteni és reménykedtem abban, hogy ketten meg tudjuk annyira mozdítani azokat, hogy a később menekülő társaink átférjenek rajta. Ám ez a nyugodt feladat máris nem volt nyugodt tovább. Rui jelzett, hogy társaságot kapunk és nem a legjobb értelemben.
– Csodás… –morogtam az orrom alatt és a technikát feloldva, függetlenül annak sikerességétől, megindultam kifele a parancsra. Mitsuko meglátása jó volt a véleményem szerint. A ragacsba remélhetőleg beleragadnak majd, de ha mégis sikerül átjutniuk rajta, akkor én sem voltam tétlen. A patakot kihasználva (amennyiben még a közelben van), kicsivel több chakrát beleadva, kézjeleket kezdtem formálni és a Suiton: Suiryuudan no Jutsu-val ajándékoztam meg az esetleges támadóinkat. Utána pedig egy kunait vettem a kezembe és felkészülten próbáltan meg várni a ránk leselkedő veszélyt.

//Köszönöm a lehetőséget, hogy még írhattam^^//

Használt technika:
Suiton: Suiryuudan no Jutsu

Ez a Ninjutsu beletartozik a legnehezebb Suiton Ninjutsuk közé. Ennek összesen 44 kézjel kell, ami miatt a technikát minimum tíz másodpercig tart véghezvinni. Ez nagyon nagy hátrány is lehet egy ütközet során. A technika másik hátránya, hogy megköveteli a vízben való tartózkodást a technika végrehajtása alatt. Ha nincs meglévő víz, akkor a ninjának nagyon sok chakrába kerül a technika létrehozása.
Magyar név: Víz Elem – Vízsárkány Jutsu
Típus: Támadó
Besorolás: B rangú
Kézjelek: Ökör, Majom, Nyúl, Patkány, Vadkan, Madár, Ökör, Ló, Madár, Patkány, Tigris, Kutya, Tigris, Kígyó, Ökör, Kos, Kígyó, Vadkan, Kos, Patkány, Majom, Madár, Sárkány, Madár, Ökör, Ló, Kos, Tigris, Kígyó, Vadkan, Patkány, Majom, Nyúl, Vadkan, Sárkány, Kos, Patkány, Ökör, Majom, Madár, Vadkan, Patkány, Kígyó, Madár
Chakraszint: 300
Használói: Hatake Kakashi, Momochi Zabuza, Shibuki, Hoshigake Kisame, Oki, Nidaime Hokage
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Szomb. Nov. 05 2022, 15:00

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

.::Rippou Nindo



A föld remegése bizony elég vészjóslónak hatott, az apró földdarabok és por finoman hullott a hajatokra. Koreko Rui, a csapat vezetője speciális technikájának segítségével fel tudta mérni a közelgő veszélyt és azonnal visszavonulót fújt. A csapat kiszaladt az odalsó járatból ahol a nagy csatornából a patak folyt lefele, majd a főjáratot megcélozva kifele szaladtak ahonnan bejöttek. A föld körülöttetek újra meg újra megremeg és most már halálsikolyok hangját is halljátok a barlangrendszer belsejéből, melyet a kiáramló szél hoz magával...
Rui megérintve a talajt szinte teljesen átalakul: küllemi kinézete, alakja megmarad, viszont az "anyaga" ha már lehet így nevezni határozottan egy sziklához hasonlít. Ahogy szép lassan kiértek és jelenlegi lassúsága miatt a csapatvezető is kiér, Mitsuko sem rest és létrehozz egy ragacsos mező a barlang szája felé, ami nyálkás vegyületképp szépen ömlik lefele a barlang szájába lefedve egy nagy területet.


Csend...


Egy időre a földrengés hangjai is megálltak és csak a tücskök ciripelését lehetett hallani. Beletelik egy kis időbe mire sietős léptek visszhangzanak a barlang felől, mindannyian óvatosan a járat belsejét nézitek mely egy kb 40 fokban lejt a vízszinttől, de ott egyelőre sötétség fogad titeket. Viszont aki igazán fülel, az az alábbi beszélgetést véli meghallani...
-Siess már, mert eskü hátra hagylak!-
-Ez a rohadék megölte Tamato-t is! Kami-sama ments meg..!-
-Ne a szád járjon, hanem a lábad! Itt van a nyomunkban!-
-Oh én istenem, jó istenem, nem akarok meghalni!-
-Kuss legyen és fuss!-
A száraz talajon lévő futásnak hangja átváltozott egy latyakos féle lébdelésbe.
-Mi a  jó sz*r ez? Kiöntött a csatornából az ürülék?-
-Nem te idióta, akkor büdös lenne! Ezt valaki iderakta!-
-Ez ragad, nem tudok lépni benne!-
-Hogy az isten verje meg! Gyerünk!-
-Oh ne... itt va..
-Áhhgr!-


Ekkor egy robbanás rázza meg a földet és fekete füst kezd előtörni a barlang bejárata felől, ami a tetején összegyűlve egyenest a szabad levegő felé ömlik. A barlang szájában egy sérült Iwagakure-i Shinobi mászik négykézláb a Mitsuko által kreált technikába, ruhái egy része már le volt szakadva - vagy a korábbi támadásoktól vagy a ragacsos területen maradtak.
-Segítség! Kére..!- majd a füstfüggöny mögül egy lángoló tigris ugrik ki egyenest a fickó torkának.
A Chakra képződmény erősen beleharap az áldozat tarkójába és utoljára látjátok/halljátok ahogy a csont ropog egyet és végül egy robbanás kíséretében elemészti a barlang eme részét lángokkal. Újabb adag füst tódul kifele a járatból. A barlang talajának azon része, ahol az illető meghalt az előbb tűz technikában csak szenes maradványok maradtok, illetve a ragacsos víz is elpárolgott. Újabb lépések hangját halljátok. Lassúak. Kimértek. Egy fekete ruhás és fehér maszkos fickó lép ki a sötétből, egyenest rálép az előbbi szénné éget testre és felnéz rátok.
-Újabb... csótányok? Mennyire fárasztó...ez a takarítás.- légzése lassú és kimért, mintha nehezen venne levegőt.
Kenji már a megjelenése előtt belekezd a Vízsárkány technikájába, mely véghez viteléhez rengeteg kézjelet kell elmutogatni. A rejtélyes alak felé emeli tekintetét és az üres, fekete szemgödrök hirtelen vörösen felcsillannak, mire Kenji aki ebbe belenézett egy pillanatra megdermed s olyan érzése támadt, mintha elfelejtette volna, mit is akart csinálni.
Ez a döbbenet elegendő volt arra, hogy az alak elmutogasson öt gyors kézpecsétet és fejét egy kicsit felemelve a maszk mögül egy vörös gömb jelenik meg. 
Csak egy pillanat alatt történt: a technika egy tűznyíl formájában kiteljesül és ember feletti sebességgel előre szál - egyenest Kenji-be, aki ettől elveszti a bal kisujját és lyuk tátong az oldalán. Az ifjú Konoha-i Shinobi döbbent arccal esik hátra, majd terül el a talajon. 
Ha Kenji-ben van annyi lélekjelenlét hogy ezek után magát megvizsgálja vagy ha más, rájön hogy a sérülése nem halálos, bár piszkosan fájhat. Szerencsére nem fog elvérezni, hisz a tűz technika egyben be is forrasztotta húsát, de jelenleg egy ujjal kevesebb és a bal oldalán van egy ujjnyi lyuk mely nem ért belső szervet, viszont az alsó bordák szörnyen sajognak.
Az támadót lángok veszik körbe majd előre ugorva párat a levegőbe láng-nyomást hoz létre a talpában és képes kiugrálni a járatból, végük annak veletek ellentétes oldalán guggol le terpeszben, kezeit pedig lazán a térdein pihenteti.
-Az egy...veszélyes technika ifjú...- s itt a maszk körbejár titeket. - Érdekes ... bagázs...- majd elkezd egyet krákogva köhögni. -Mára elég embert...kínoztam. Ennek is kell ... egy határ...- mondja semmitmondóan.- Csak szólok az ... ANBU-nak és elintéznek ... titeket. - teszi hozzá. - Adok egy ... 15 perc előnyt hogy ... elfussatok oda ... ahonnan jöttetek..- s ugyan arcát nem lehet látni, de egy gúnyos vigyor ült az arcára és várja a reakciótokat.


Mi tévők lesztek?

// Köszönöm szépen a türelmet! Az előbbi szabályok ugyan úgy vonatkoznak mostantól, ez egy veszélyes és ellenségekkel teli zóna, jól vigyázzatok! Szeretném első figyelmeztetésben részesíteni Naito Kenji-t, kérem mindenki figyeljen az időpontokra és szóljon, ha nem tud írni! //
Határvidékek - Page 9 1888395cf0d0b04aa04aa85a1da69aae

.:: Határidő ::.
2022.11.20.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Pént. Nov. 18 2022, 22:02

[Ahol a part szakad - Rippou Nindo]

A kisebb chakrarendszerek menekülő shinobikat jelentettek, akik hamarosan megérkeztek a járathoz. Csakhogy, mint kiderült, ők jelentették a kisebb gondot, vagyis egyáltalán nem jelentettek gondot. Mitsuko ragacsos Suiton technikája elérte a kívánt hatás, ám ami ezután következett, még a sokat látott Jounint is elborzasztotta. Érzékelte a ninja jelenlétét és szenzor képességével fel tudta mérni, mennyire erős, mégis megdöbbentő volt látni, ahogy az utolsó embert megölte egy Katon jutsuval. Csupán egy elszenesedett holttest maradt a shinobiból. A fekete ruhás alak végignézett a kis csapaton és a vörös hajú kunoichi már ekkor felismerte mekkora bajban vannak. Kenji technikát akart létrehozni, viszont megakadt benne, mintha illúzióba került volna.
Rui látta, amint létrejön a tűznyíl, csakhogy ebben a sziklás formájában jóval lassabban mozgott és reagált, nem sikerült kivédenie a támadást, ami így elérte Kenjit. Néhány másodperc alatt felmérte a helyzetet, majd úgy döntött, az lesz a legjobb, ha megszünteti a technikát. Sok chakrába került, amit jelen helyzetben nem pazarolhatott el.
*Bajban vagyunk, óriási bajban.* Futott át agyán a gondolat.
Jelenleg a három fiatalt is védenie kellett, bár eddig nem bizonyult ebben túl sikeresnek. Ha egyedül lett volna, bátrabban cselekszik, ám fölösleges kockázatot nem akart vállalni. Teste visszanyerte eredeti színét, vörös tincsei és zöld lélektükrei szintén előbukkantak, már nem az üres sziklák meredtek a maszkos férfira. Anélkül, hogy levette volna róla a tekintetét, megszólalt.
- Mitsuko, Shizu, védjétek Kenjit! - adta ki a parancsot. A fiú súlyos sérüléseket szenvedett, a saját gyógyítására kellett koncentrálnia. Habár a homokfalusi rendelkezett orvosi ismeretekkel, mégis neki volt a legtöbb esélye a köpenyes alak ellen.
*Mégis hogyan lehetséges ez? Azt mondta, Kenji veszélyes technikát akart létrehozni, de nem jutott a végére. Hacsak? Az nem lehet... Vagy mégis? Végül is, ezért küldtek ide, meg kellett bizonyosodnunk róla.* Ugyan a Shinranbanshou Douka no Jutsut már feloldotta, mégis úgy tűnt, mintha kővé dermedt volna. Sokáig élt Konohában, ragadt rá némi ismeret az ottani klánokról.
A férfi hangja egészen a csontjáig hatolt, bár harcolt már hasonló ellenséggel, talán erősebbel is. A csapat többi tagja viszont lehet először botlott bele egy ilyen ellenfélbe.
- Szóval igaz - kezdett bele Rui. - Ezek szerint a Chuunin Vizsgás bemutatkozás csak a kezdet volt... Uchiha - az utolsó szót erősen megnyomta, kicsit a férfi felé lépett, zöld szempárja határozottságot sugárzott. Ha a többiek eddig nem rakták össze a jeleket, ezzel adta tudtukra, milyen ninjába botlottak bele.
*Muszáj lesz itt maradnunk, a járatok belseje jóval szűkebb, ott korlátozva lennénk. Az előbb Katon jutsut használt, vagyis a Fuuton itt rossz ötlet, nem tervezem, hogy magunkat süssem meg. A rosszabb hír, a Sharingannal gyakorlatilag bármilyen technikát lemásol, és ki tudja, milyen Genjutsukra képes.*
A parancs korábban egyértelmű volt, bízik benne, hogy Mitsuko és Shizu értették, vagyis a védelemre fognak koncentrálni. A maszkos adott nekik időt a futásra, ezt viszont nem tervezi kihasználni. Figyeli minden lépését mozdulatát, közben a tekintetét igyekszik kerülni, ám jóval nehezebb, mint ahogy képzeli. Kezét kéken ragyogó chakra kezdi körülvenni, a Chakra no Mesu-t hozza létre. Ez korántsem a legerősebb, vagy legpusztítóbb technikája, ha sikerül közel kerülnie, esetleg a köpenyes shinobi csökkenti a távolságot, ezzel komoly sérülést tud okozni.
Ha látja, hogy ismét kézjeleket formál, másként cselekszik, a Doton: Doryuu Heki egy kisebb változatát hozza létre, védelem céljából. Mivel földes, sziklás terület veszi körbe, ezért gyorsabban létrejöhet a technika, mintha saját chakrájából állítaná elő a falat.



Spoiler:
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Vas. Nov. 20 2022, 17:42

// Ebisu - Ahol a part szakad //


Döbbenet és undor keveréke ült ki Shizu arcára, ahogy szemei előtt vált porrá hús, vér és csont. Megkavarta gyomrát a kép és a szag, úgy, mint azelőtt nem sok minden, de kontrolt tudott tartani. Érezte, ahogy a stressz és adrenalin hatására távolodik fejéből a szúró fájdalom. Halk suhanással került kezébe a wakizashija, majd nagyot nyelve megpróbálta felmérni a helyzetüket. Nem akarta felhánytorgatni, hogy társa technikája miatt haltak meg a menekülő - feltételezhetően szövetséges - iwakagurei ninják. Felesleges lett volna felhozni, nem csak azért mert nem tudtak tenni már értük semmit, de mert ő maga sem feltételezte néhány másodperccel ezelőtt, hogy barátok közelednek. Még egy ok, hogy óvatosabban rendelkezzen technikáival.
Érezte, ahogy lecsurog arcának oldalán egy vastagabb izzadtságcsepp. Érezte izmait meg-meg feszülni mellkasán, szíve oly erővel vert, hogy az szinte ruháján át is látszódott. Lassulni érezte az időt körülötte, ahogy megérezte, akármilyen rossz mozdulat az életébe kerülhet.
Kenji technikáját várta. Egy nagy erejű jutsu jó indítás lehetett volna egy koordinált támadásnak. Fejében már latta, elképzelte, hogy a konohai ninja kézjelei és pusztító erejű technikája után, ő maga is erőt véve magán oldalról esik neki a férfinak. Ez viszont nem történt meg. Kenji megfagyott egy pillanatra, s habár ezt csak szeme sarkából látta - hisz tekintete végig a férfi testén kóborolt, információk, védtelen pontok után kutatva - szinte biztos volt benne, hogy nem a fiú felejtette el hirtelen a technikához szükséges kézpecséteket.
- Genjutsu?... - Suttogta el maga előtt, ahogy érthetetlen szemekkel nézett el társa felé, ki a következő pillanatban már lyukkal az oldalán állt mellette. A lány szája résnyire nyílt a félelemtől és meglepődöttségtől, pupillái összeszűkültek. Arcára vékonyan hintett rémület ült ki, melyet egyazon pillanatban leerőszakolt onnan. Össze kellett tartania magát.
~ Gondolkodj... Gondolkodj... ~ Ösztönözte magát, ahogy megpróbálta öszpontosítani gondolatait. ~ Katon technika. Van suiton elemünk ellene. ~ Kezdte el magába sorolni az egyértelműt. ~ Az ellenfél jóval a szintünk felett van és nem ez az első hogy rajtunk ütöttek. ~ Elmélkedett el, de gondolatait nem fejezte be. Rui kiadta a nyugalmat keltő parancsot, ő pedig szinte reflexszerűen lépett oda Kenjihez. Nem aggódott amiatt, hogy társára figyelve saját magát védtelenül hagyja. Volt egy olyan érzése, hogy a férfi akármikor megölhetné őket ha akarná. Valamelyest érzett garanciát a 15 perces ígéretében. Arról nem is beszélve, hogy egy képzett sunagakurei jounin védte őket.
- Minden rendben lesz. - Kezdett el nyugtató szavakat mondani a fiúnak. Hangjában talán érződött, hogy csak azért mondta, mert semmi más nem jutott eszébe. - A tűz elégette a sebet. Elvérezni nem fogsz. - Próbálta nyugtatni a fiút és saját magát is. Wakizashijával levágta a fiú még perzselgő vagy égő ruhadarabjait a sebhelye körül, már csak azon célból is, hogy jobban lássa a károkat. A fiú ujjával nem foglalkozott, Az tűnt számára a legkevésbé halálos sérülésnek. Habár nem rendelkezett orvosi ismeretekkel, próbálta felmérni hogy eltalálhatott-e akármilyen fontosabb belső szervet. Mindeközben gondolatai tovább cikáztak.
~ Mennyi az esélye, hogy tudják hogy itt vagyunk? Már kétszer rajtunk ütöttek, most pedig a titkos bejáratnál vártak minket... Teljesen kompromittálva vagyunk.
- Hogy érzed magad? Tudsz járni? - Kérdezte, a fiútól. Ideális körülméynek között már kezében lett volna kulacsa hogy lehűtse az égett területet és elővette volna elsősegélykészletét, hogy lekezelje a sérülést.

Ebben a pillanatban megütötte fülét egy szó, melyet Rui mondott. "Uchiha". Egy pillanatra megfagyott a lány, felkeresve fejében megragadt minden információt a klánról, majd alig láthatóan beleharapott ajkaiba idegességében.
~ Ez nem jó. ~ Futott át a fejében a gondolat. ~ El kell tűnnünk innen. Vagy elárultak minket vagy mindvégig tudták hogy jönni fogunk. Lehetetlen hogy véletlen egybeesés lenne, hogy három alkalommal is rajtunk üssenek. De merre kellene menekülnünk? Vissza a hátvédekhez? Egyértelműen együtt lennénk a legerősebbek, de az mit sem számít, ha egy csapat ANBU meg hattucat iwagakurei shinobi bekerít minket. Ha szétválunk talán több esélyünk lenne. Legalábbis többen túlélhetjük. ~ Shizu fejében már körvonalazódott mi lenne a helyes döntés. Engedélyt kérni Rui-tól a visszavonulásra. Kenji biztonságba szállítása lehetőséget adna neki is, hogy biztonságba kerüljön. Mégis hezitált. Elképzelte maga előtt Toguro-t illetve a sorsát ha üres kézzel tér vissza Kemurigakuréba. Az előttük elterülő Uchiha pedig... Akárcsak a sors küldte volna. Ha nem itt hal meg, de üres kézzel megy vissza, otthon fogja Toguro saját kezüleg megölni.

Összeszorultak ujjai wakizashija markolatán, azt mégis visszatette tokjába. Ha jól csinál mindent, nem fog közelharcba keveredni a férfival. Mivel egy Uchihával áll szemben, tekintetét nem tereli a férfi mellkasától fölé eső területre. Szemei végig lábait és a földet figyelik, néhány pillanat erejéig pedig Rui hátát. Egyféleképpen tud segíteni a jouninnak. Mivel képtelen oly gyorsaságra amit a sharingan nem tud lekövetni, meglepetésből kell támadnia, hátból. Abban reménykedik, hogy a Rui-val folytatott harca során lesz, mikor hátat fordít neki s meglepetésből használhatja rajta az Isshi Toujin // Húrfény formáció technikát. Reményei szerint ha más nem, legalább egy tizedmásodpercnyi előnyt adva Ruinak ezzel. Tudta jól, nem fogja tudni sokáig akadályozni a férfi mozgását technikájával.

Abban az esetben, ha a férfi egy új katon technika formálásába kezdene és megjelenik Rui földfala, úgy azt a Fuuin Teppeki // Vasfal pecsét technikájával erősítené meg, abban az esetben ha látszólag a technika erőteljesebb mint amit a fal meg tudna fogni. Minden esetben viszont hátul maradna Kenji mellett, távolabb a veszélytől.

Használt technikák:
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Vas. Nov. 20 2022, 20:19

// Ebisu – Ahol a part szakad //

Sikerült kijutnunk a barlangból. Rui ismeretlen technikát alkalmazott, ami kicsit lelassította a mozgásban, de valami azt súgta, hogy a védelem miatt tette azt, amit. Én inkább minél gyorsabban ki akartam jutni a járatból, mert egy támadás esetén a nyílt terep kicsit kedvezőbb, mint szűk járatokban harcolni. Szerencsére kijutottunk és ez is volt a lényeg. Kellő távolságba mentem a barlang szájától és lélegzetemet visszafojtva vártam, hogy a ránk leselkedő veszély felfedje magát. Mitsuko létrehozta a technikáját, ami remélhetőleg tesz az ellen, hogy könnyedén kijusson az ellenség.

Aztán csend… Robbanás hallatszódott és füst tört elől a barlangból. Annak martalékából egy alak kezdett el kifele mászni a földön és segítséget is kért. Ösztönösen léptem előre egyet, de kár volt. Már nem segíthettem rajta. Egy tűz elemű technika végzett vele kegyetlen módon. Mind a látvány, mind a szagok gyomorforgatóak voltak, de próbáltam elnyomni az undort és az érzelmeimet. Visszaléptem a helyemre és kézjelekbe kezdtem. Sok pecsétet kellett megalkotnom és muszáj is volt sietnem velük, mert nem akartam megtudni, hogy ki lép majd ki a barlangból. De nem voltam elég gyors… Vagy de? Nem. Egy vörös szempárral néztem farkasszemet és abban a pillanatban úgy éreztem, mintha elfelejtettem volna mindent, ami a jutsum további kézjeleire vonatkozott. A fájdalom pedig nem sokkal utána hasított belém. Döbbent arccal és bal oldalamat fájlalva estem a földre. A csapódás pillanatában, az eddig beszorult levegő fájdalmas ordításba torkollva tört ki belőlem. Mindjárt jött is Rui parancsa, hogy védjenek engem a többiek. Milyen férfias… nekem kéne védenem a lányokat, nem fordítva… A nyugtató szavak valamelyest jól estek. Próbáltam felülni a földön és amint ezzel megvoltam, fájdalmas mosolyt erőltettem a képemre.
– Voltam már jobb helyzetben is… azt hiszem tudok… –Szavaimmal ellentétben, mikor próbáltam talpra állni, visszarogytam a földre. Csak ekkor realizáltam azt is, hogy a bal kezemen egy ujjam odaveszett… Elkerekedett szemekkel néztem a hiányát. Talán emiatt nem érzékeltem azonnal, hogy Rui nevén nevezte támadónkat. Ha ez valóban igaz volt –már pedig minden jel arra mutatott, hogy valóan egy Uchiha az ellenfelünk– kevés esélyt láttam a legyőzésére. Menekülnünk kellett volna, sérülten pedig kevésbé vagyok hasznos.

Próbáltam némileg fedezékbe húzódni, vagy ha kaptam segítséget, akkor hálásan fogadtam el. Éreztem, hogy bal oldalam sajog, mint a &@>#&@#... Jobb kezembe kezdtem el koncentrálni a chakrám és a Shindan segítségével felmérni az állapotom.
– Megleszek… Az ujjam oda és az oldalamon lévő lyukon kívül nincs súlyosabb sérülésem. Az alsó bordáim sajognak, de belső szervet nem ért a támadása. Segíteni egyelőre nem tudok, igyekszek rendbe hozni magam. –Beletellett némi időbe, mire sikerült alaposan megvizsgálnom magam. A sokk és a fájdalom nem hagyott kellően koncentrálni, hiába akartam kizárni az utóbbit. A Shousen Jutsu volt a következő technika, amit alkalmaztam magamon. A bordáim sajgását és a tátongó űrt a testemen igyekeztem mihamarabb rendbe szedni, amennyire csak tudtam. Mert ahogyan érzékeltem, a környezetemben megkezdődött a harc az Uchiha ellen. Reméltem, hogy az esetlegesen talált fedezék kellő védelmet nyújtott, vagy sikerült olyan helyre mennem, –egyedül vagy segítséggel– ahol nem akadályozhattam a harcot, ameddig nem voltam olyan állapotban, hogy segíthessek társaimnak. Az öngyógyításon kívül pedig arra törekedtem, hogy megfigyeljem a csatát, hátha észrevehettem valamit, amit előnyünkre fordíthattam.


Használt technikák: :
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Vas. Nov. 20 2022, 22:15

//Ahol a part szakad//
Csend. Minden lélegzetvételemet, minden szívdobbanásomat hallottam. Egy pillanatra megfagyott a légkör.

Sötétség. Majd két rémült hang. Végül egy kiáltás.

A sérült shinobi látványa valamiért arra ösztökélt volna, hogy segítsek neki, de lehetőségem nem adódott rá, meghalt. Hirtelen nyilallt belém egy szúró fájdalom, mintha a mellkasom szét akart volna szakadni. ~ Én öltem meg mindkettőjüket, a technikám... meghaltak.~ A bűntudat, ami hirtelen végig söpört rajtam leírhatatlan volt, lábaim alig bírták tartani a súlyom. Kezem enyhén elkezdett remegni, ajkaim kivilágosodtak, bőröm sápadttá vált. Majd szemeim egy másodpercre két vörös írisszel találkoztak össze. Mintha a halált láttam volna. Egy Uchihával álltam szemben. 


Szemeimet elkaptam róla, és igyekeztem csak a lábát nézni. Testem szinte mozdulatlanná vált, amit Rui parancsa oldott fel.  Én nem tudtam megnyugtató szavakat mondani Kenjinek, mert nem voltam nyugodt magam se. ~Fuss.~ Ismétlődött bennem ez az egy szó, majd néhány pislogással később egy -egy értelmes gondolat is megfogalmazódott bennem. ~ Az úton gyanúsan túl sokszor lettünk megtámadva, mintha minden mozdulatunkat figyelték volna,  Elárultak minket. De a halott shinobikat is. Valahonnan tudniuk kellett rólunk, és a nem rég megölt shinobikról is. Minden annyira kesze- kusza, van valami, amit még nem látok, és amit látnom kéne a teljes képhez. ~  Az egyetlen hasznos dolog, amit éppen tehettem az a gondolkozás volt, mert erőben jóval felettem volt a velünk szemben álló ellenfél. ~ Ő egy Uchiha, ha jól emlékszem, ha nem ismeri a suiton technikákat, bátran használhatom ellene, de nincs értelme fölöslegesen sorozni a technikákkal, mert azzal csak kifulladok, bár lehet az is elég, ha megfelelő ideig feltartjuk. Nem tudom, hogy egy Uchiha hogy van szoros kapcsolatban az ANBU-val, lehet csak üres ijesztegetés lett volna? Nem lett volna értelme.. így is elég erős ellenünk, a lényeg hogy ki kell derítenem rendelkezik e a suiton elemmel~  Minden ötletem hasztalannak tűnt, az egyetlen, amit tenni akartam az a menekülés, de vezetőnk döntései alapján nem igazán volt most rá lehetőségünk, egyedül meg nem lett volna túl sok esélyem.  Kiszolgáltatottan vártam, hogy Rui mit fog csinálni, miközben újra és újra a halott iwagakurei ninja arca villant be előttem.
"Megöltél." Kezdett el viszhangozni egy szó, amitől még torkom is összeszorult.

Próbáltam úrrá lenni az engem elöntő érzelmeken, és a harcra koncentrálni, hogy ne haljanak meg miattam még többen.
Figyeltem Rui minden mozdulatát, és amint esetlegesen lehetőségem nyílt rá, megpróbáltam használni a paralizációt az ellenfélen, hátha ezzel egy kis előnyt tudok kovácsolni Ruinak.
~ A bent lévők jobb, ha sietnek~ jegyeztem meg magamnak, hangtalanul.


Használt technikák:
Kanashibari // Paralizáció
Határvidékek - Page 9 Kanash10
Ezzel a technikával a használó az ellensége testébe, pontosabban a teste köré irányított chakrával bénítja meg annak mozgását, amihez folyamatos koncentráció kell. A technika létrehozásához az ellenfél megérintésére van szükség, vagy egy közvetítő anyagra, amin át képes áramoltatni a chakráját a használó. Kivételesen magas chakrakontroll esetén a használó már képes érintés nélkül is létrehozni a hatást. Mivel a Kanashibari a támadó chakrájával blokkolja le az áldozat testének egészét, chakra felszabadításával lehet ellene küzdeni; azonos szintű használók esetén a hatás maximum pár másodpercig tart ki, ha az ellenfél próbálkozik megtörni azt.
Chakraszint: 250
Besorolás: C
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Szomb. Dec. 03 2022, 21:31

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

"Ha igazán meg akarsz nyerni egy küzdelmet, akkor képzeld el hogy már halott vagy és nincs mit veszítened."


.::Rippou Nindo


A sziklás pusztaságon a nap sugarai melegen simogatták mindenkinek arcát, de az idő múlásával újra a délután későbbi szakaszához érünk, noha az égitest még így is magasban figyel. A szél itt-ott elsurran a lábaitok között és finom port szántva mindenre, ami az útjába kerül.
Egy vöröslős szemű, maszkos illető áll előttetek egy földalatti barlangrendszer bejárata előtt, ahol épp az előbb végzett ki  két, vélhetőleg nem ellenséges Shinobi-t. A rejtélyes alak csak némán figyelt titeket és semmi gyanús mozdulatot nem tett, amíg a háttérben megvizsgáltátok Kenji-t, akinek szerencsére az ujjvesztésen és pár sérült bordán kívül teljesen rendben van, bár elmondása alapján egyelőre a gyógyításra fog figyelni. A gyógyítótok gyorsan elvégez magán egy diagnózist és az elmondottak helyt állnak: egy fél ujjal kevesebb, illetve két borda megrepedhetett de nem olyan mértékben, hogy az lassítson, inkább az oldaladon elterjedő zsibbasztó fájdalom aggaszt. A gyógyító technikát elkezded és a kellemetlen érzés is folyamatosan csökken...

// Kenji: Jelenleg ha a körödben harcolni akarsz, van rá esélye hogy felszakadhat a seb, de ha vársz egy kört az szignifikánsan lecsökkenti. Ha viszont három kört használsz a gyógyításra, akkor szinte teljesen begyógyítod a sebed. //

Az ellenség viszont továbbra sem mozdult, helyette csak leengedett kezekkel guggolt a bejárat előtt. Miután végre a harcképes tagok felálltak elé - előle Rui, mögötte meg a többiek -, akkor már ő is fáradt mozdulatokkal, de kiegyenesedett.
-Óhh...Akkor te leszel ennek ... az ovitagozatnak a ... - s szemei összeszűkölnek a maszk szemlyukai között.- ... tanárnője..? - kérdi gúnyosan, s folytatja.- Chuunin-Vizsga...? Nem tudom miről ... beszélsz, nem vagyok olyan régóta ébr...- s itt hirtelen megakadnak a szavai, végül csak szokásos módon köhög egyet.- Vigyáznom kell...- motyogja maga elé.
Egy picit hirtelen megvakarja a fejét, amitől a kapucni alatt kikandikál pár éjfekete hajszál, de rögtön visszaigazítja, mintha zavarná valami.
-Mmmrrr...- mintha morogni kezdene. -Uchiha...Igen, a családom... Jóóóó..- s itt egy enyhe röhögést elenged.- Nagy... család.- s egyik kezét az arcába temeti.
A férfi mintha nevetni kezdene, legalábbis a rángatózás azt mutatja de semmi hang nem jön ki belőle, végül a semmiből megáll és érzékeli hogy támadó formációba álltatok.
-Heeehe... Mindig a fő muftit kell... először megölni...- majd itt Rui-ra szegezi tekintetét.- Azok után a többi ... csak szalad fejvesztve... aztán el is vesztik ... a fejüket... Ez volt az előbb... is.- egy újabb halk kacaj hagyja el a száját.- Vajon miután kizsigereltelek a... kicsik közül melyik fog... fejvesztve szaladni legh..- s itt köhög egyet.- leghamarább?... Ha szeretnéd Kunoichi ... a beleiddel lógathatom fel az... egyiket valamelyik fá...- s még mielőtt befejezhette volna a mondatát, Rui Jounin-okat megszégyenítő módon kilőtte magát és egyenest az Uchiha-ra vetette magát.
A férfi az utolsó pillanatban csapta félre kezedet, de a megnövekedett Chakra pengék a kezeden képesek voltak egy apró karcolást ejteni a ruháján. Ez követve kézi tusába kezdtetek és megpróbáltátok egymás alól kirúgni az egyik lábat vagy pedig egy pontos találatot bevinni. Tisztában voltál vele, hogy látja a pengéidet és irritálóan jól követi le a mozdulataidat. Hirtelen a semmiből viszont meglátod, hogy az egyik tenyércsapásodat nem félre csapja, inkább csak egy fél-találtként lecsúszik róla és dermedten áll ott. A harc forgatagában csak tippelni tudtál, hogy valamelyik társad technikája találhatott be - vélhetőleg valami bénító hatású -, majd kihasználva egy újabb csapást indítasz felé a gyomra környékére.
-gggrÁÁÁÁÁh!- üvölt fel fájdalmason a fickó, s látod hogy az utolsó pillanatban félre tudta mozdítani a csípőjét, amitől a kabátját sikerült átszakítanod egy lyukon.
Ezúttal viszont Shizu mozdult rá és előre törve a Wakizashi-jával próbált rátámadni - természetesen előtte már bekészítve az Isshi Toujin-t. A következő pillanatok mintha elnyúlva jöttek volna létre: a kezeiddel képes voltál ugyan ruhán át, de megérinteni az oldalát, így egy részleges, de egy újabb találatot be tudtál vinni a technikádnak hála, viszont az ellenség egy tenyérrel rádcsap gyomorszájon, hogy távolságot tudjon tartani tőled. Shizu amint hatótávon belülre ért aktiválta a technikáját, amit elkezdett egy pókháló alakban szétterülni, mire a fickó az utolsó pillanatban felugrik a levegőbe és a közvetlen közelségetekben egy szétterpesztett lábrúgást indít, amit Rui-t a hasán, míg Shizu-t valahol a mellkasa fölött talál el, amitől mindketten hátra esnek. A fickó még a levegőben pördül egyet az előbbi rúgások lendületéből s hirtelen lángcsóvák robbannak ki a lábából, amivel tovább tudja szelni a levegőt és pörögve az égben három Shuriken-t indít el Mitsuko felé - ő döntheti el, hogy fogja tudni levédeni ezt.
A fickó még le sem ért, máris kézjelekbe kezd és hatalmasra felszívva tüdejét egy óriási tűzgömböt lehel felétek. Az utolsó pillanatba létrejött földfal illetve megerősítésnék a Vasfal Pecsét tökéletesen kivédte a támadást, ami után csak a föld sistergő hangja töri meg a csendet. A fickó lihegve áll tőletek egy 10-15 méterre és magát vizslatja.
-Khhmmrrr...- lihegi.- Értem, tudtok .. játszani...- majd a lihegős nevetés teljesen átalakul egy őrülthez hasonlatós kacajba.- JóÓÓóÓÓÓÓl van! Játszuk le!- s itt egyszerűen leveszi a fölsőjét.
A vastag kabátja alatt csak egy ujjatlan, testehez simuló fekete fölső volt, aminek most a hasi részénél egy apró véres volt van - ott, ahol a technikával meg tudta érinteni Rui. A bőre sápadt és tele van karcolásokkal illetve egy közepesen hosszú, éjfekete haj bomlik ki, amit eddig copfban hordott.
-Tegyük ...érdekesebbé...- s kihívóan rátok néz. Látjátok az Iwakagure no Sato ... nagy városfalát?- s itt mögétek mutat.- A falakon rendszerint sok az őr, de ...  voltak leváltások és máshol ... van szükségük rájuk, így kicsit... hiányos...- s lihegés kezd leapadni, bár továbbra is köhög.- Ha jól számolom, talán 10 ... perc és a következő őrjárat erre... a szakaszra ér és akkor...- mutat fel a magasba.- Elegendő ha csak egy ... láng csóvát kilövök az égbe és...az egész város tudni fogja... hol vagytok.- majd érezni lehetett a beszédén, hogy gúnyosan elvigyorodik. -Tik-tak, Kunoichi, tik-tak. Heeeheheheh.- kacagja el a végét, majd a levegőbe bokszol párat és elindul felétek...


.::Koreko Rui::.
Állapot: 97% - Hasi fájdalom
Chakra-szint: 95%


.::Naito Kenji::.
Állapot: 75% - Elvesztett ujj, lyuk az oldaladban, repedt borda, viszont a gyógyulás miatt ez az érték felfele nő majd
Chakra-szint: 93 %


.::Nashimaru Shizu::.
Állapot: 97% - Mellkasi fájdalom
Chakra-szint: 94%


.::Aikaho Mitsu::.
Állapot: 98%
Chakra: 98%


- = = HATÁRIDŐ = = - 
2022.12.20.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Dec. 17 2022, 22:54

[Ahol a part szakad - Rippou Nindo]

Az idő egyre szorította a csapatot. Az Uchiha hiába bizonyult beszédesnek és még néhány találatot is sikerült bevinniük, mégsem jutottak sokkal előbbre. Tíz perc. Ennyi idejük maradt, mielőtt az őrség a falnak ehhez a részéhez ér. Persze, ha egyáltalán igazat mondott a férfi, és nem csak taktikának használta. Bár valószínűnek tűnt, hogy a kialakult helyzet miatt megerősítették a védelmet. Első kézből tapasztalták, milyen szigorúan nézik át a kereskedőket, akik be akarnak lépni Iwagakuréba.
Ráadásul Konoha egyik - ha nem a legerősebb klánjának tagjával néztek szembe. Eddig mindenki nagyszerűen reagált, a vörös hajú jounin megtudta, valamelyikük ismeri a Kanashibarit. Feltehetően Mitsuko. Shizu pedig pecsét technikákkal rendelkezik, ami szintén jól jött, amikor kivédték a Túz elemű jutsut.
*Eddig Katon jutsukat vetett be, de azért nem zárom ki, hogy második, vagy harmadik elemet is képes használni.* Futott át az agyán.
Ahhoz képest, milyen állapotban volt, a férfi rúgása keményen hasba találta, érezte a teste közepéből kiinduló fájdalmat. SEmmi olyasmi, amivel ne birkózott volna meg, volt már része sokkal rosszabban. Viszont még csak az első körnél tartottak, bármelyik irányba mozdulhattak az esélyeik.
*Vissza kéne vonulnunk. Az előbbi csapatból kiindulva, üldözőbe venne minket. Illetve ez a 15 perc, amennyi előnyt adott nekünk, egyre gyanúsabb. Talán addig csak fél gőzzel harcol ellenünk?* Újabb gondolatok fogalmazódtak meg benne, és bár az Uchiha azt mondta, tudnak táncolni, a korábbi fenyegetések még mindig vészjóslóan villogtak a kunoichi agyában. Chakrája volt bőven, igazából a másik három ninja miatt aggódott.
*Biztosítanunk kéne a menekülési útvonalat Asukának, Ainak, és Yorinak. Attól tartok, ha sokáig itt maradunk, nem csak az őrség talál ránk, hanem az ellenfelünk rájön, dolgunk van itt. Emellett Kenji miatt aggódom, ha most fújok visszavonulót, lehet felszakad a sebe, kevés idő telt el, amióta gyógyítani kezdte magát. Nos, akkor azt hiszem, ez eldőlt.*
A gondolatok hiába cikáztak a fejében, Rui semleges arccal nézett a férfira, tekintetéből azonban kiolvashatta, elhatározta magát. Vége a bemelegítésnek, ezúttal jóval előbbre gondolkodott, illetve egy korábbi harcból kölcsönzött némi taktikát. A fekete hajú shinobi ismerte az egyik elemét, vagyis ezzel gazdálkodott. A Szél volt az igazi társa, elsődleges eleme, most mégis a háttérbe szorította. A megfelelő pillanatra várt, azonban annak nem most jött el az ideje.
- Kenji, továbbra is maradj hátul! - adta ki a parancsot a medikusnak. Sejtette, hogy a fiú a gyógyításra akar koncentrálni, de jobbnak látta megerősíteni.
- Mitsuko, használd ki a víz technikáidat!
Az Uchiha képes volt a lábából Katon chakrát kiáramoltatni, amivel csökkentette a távolságot, mégis látott rá valamennyi esélyt, hogy egy jól irányzott Suiton támadással, vagy védekezéssel jobb helyzetbe kerülnek.
- Shizu, a pecsét technikáid jól jöhetnek még, állj készen!
A homokfalusi lány ezúttal az Uchihának címezte a mondandóját.
- Igen, jól tudunk táncolni és hamar lezavarjuk - a mondat második felét igazából maga sem gondolta komolyan, ám hangja élesen és határozottan csengett.
Közben már elő is készül az első támadásra, a Doton: Ganchuusou technikát veti be, a földből hegyes kő dárdákat hoz létre. Ezzel próbálja újra mozgásra bírni a férfit, de úgy érzi, magától is megtenné. Közepesen erős jutsut használ, sok chakrába nem kerül, és pont emiatt esik rá a választása. Ugyan kissé bizonytalanul hagyja magukra a többieket, mégis életbe lépteti a következő részt. Amikor Killer Bee-t védte, a támadó bizony eléggé meglepte őket bizonyos technikákkal. Ezt használja ebben a harcban, vagyis a Doton: Fusha no Jutsu segítségével a föld alá bukik, majd kissé oldal irányba mozdul el. Így szeretne meglepetést okozni, ugyanakkor valószínű a ninja sem tétlen, ellenlépést tervez. Amint újból felszínre bukkan, a lehető leggyorsabban igyekszik felmérni a terepet. Számítása szerint az Uchihától balra bukkan föl, de mielőtt a támadást, vagy védekezést meglépné, megbizonyosodik róla, tényleg jó helyen bukkant a felszínre. Egyedül addig aggódik, amíg a föld alatt van, mert a három fiatalt addig szem elől téveszti. Az előző technikáik alapján remekül reagálják le a helyzetet, persze az ellenfelüket muszáj megfelelően kezelni, nem lehet fél vállról venni.
Sokat hallott a legendás Sharinganról, ám bízik benne, meg tudja lepni a ninját. Nagyban függ attól, mit tapasztal. Ha a csapat többi tagja heves támadás alatt áll, a lábába chakrát irányít és igyekszik a védelmükre kelni. Ha szükség van rá és idejében létre tudja hozni, újfent a talajból hozná létre a Doton: Doryuu Heki technikát. Shizu ismét segíthet neki, ha lehetősége nyílik rá.
Amennyiben lehetőséget lát a tiszta támadásra, kissé nyersebb technikát használ, nem olyan elegánsat, mint a chakra pengék. Öklébe chakrát koncentrál, oda sűrűsíti és a Gouwannal igyekszik találatot bevinni.



Spoiler:
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Kedd Dec. 20 2022, 21:41

//Ahol a part szakad//
Az adrenalintól, ami a halálfélelemnek volt köszönhető koncentrációm az egekbe hágott. Örültem, hogy támadásomnak némi hatása volt, de egyből szembe kellett néznem az övével. A felém repülő shurikeneket egy egyszerű Shunshin no Jutsuval próbáltam meg kikerülni. Ezt követően mind az Uchiha, mind Rui szavai megleptek. Az Uchihát nem teljesen értettem, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon milyen mértékben blöfföl? Hisz neki célja, hogy megijesszen minket, hogy ő  legyőzhetetlennek tűnjön, másrészt az is hihetetlennek tűnt, hogy ő a város oldalán állna, egy Kekkei Genkai nagy kincs, és ha a járőrök meglátnák valószínűbb, hogy ő lesz a célpont, és nem mi, de ez mind csak spekuláció volt. Ami számomra rejtély, hogy Rui miért árulta el az erősségeinket ilyen nyíltan, a tervünket, egy ilyen képességekkel bíró ellenfelet nehéz meglepni, így pedig még inkább. 

~ Most már nem futhatunk el, azzal csak megöletjük magunkat ténylegesen. Nem tudom, hogy a többiek mit terveznek, de szavak nélkül remélem mindenki átlátja, hogy mi a logikus döntés, főleg Rui. ~ Vettem egy mély levegőt, mellyel megpróbáltam az összes félelmemet elengedni, és azt nézni, hogy milyen olyan támadást tudnék eszközölni, ami meglepi őt, és a többiekben sem okoz kárt, és magamat sem sodrom életveszélybe vele.  Kicsit még vártam, hogy megnézzem, a többiek mit cselekednek, megpróbáltam egy pillanatra megállni, hogy át tudjam látni a helyzetet. 

A szemem elé lebegett a lángcsóva, mely elégette azt a shinobit... aki miattam halt meg. Nagyot nyeltem, torkom összeszorult, Shizuval próbáltam szemkontaktust keresni, hogy ő mit tervez. Nem volt sok trükk a tarsolyomban, mondhatni semmi, így okosan kellett beosztanom a képességeimet úgy, hogy mégis csak hatásosak legyenek. Soroltam magamban az általam ismert technikákat, és egy viszonylagos terv meg is született a fejemben, amit már csak a többiekéhez kellett igazítanom. De az időm lejárt, nem volt egy perccel sem több a gondolkozásra.

Amikor Rui a föld alá bukott, abban a pillanatban létrehoztam két darab vízklónt, amik az Uchiha felé rohantak, majd mielőtt még a felszínre bukna újra a kunoichi az Uchiha mellett fölrobbantani mindkettőt, abban reménykedve, hogy az egyik sikerrel jár, és megfelelő sérülést okoz a fáradó ellenfélnek. Az egyedül töltött másodperekben, amikor a kis akciómat megpróbáltam végrehajtani, egy sós csepp csurgott végig arcomon. Bármennyire is igyekeztem leküzdeni azt a fojtogató érzést, mégis jelen volt... én féltem.


Spoiler:


A hozzászólást Aikaho Mitsuko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 21 2022, 18:37-kor.
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Kedd Dec. 20 2022, 22:37

// Ebisu - Ahol a part szakad //


Enyhén remegő kézzel simítgatta mellkasát, mintha csak egy kisgyereket próbálna nyugtatni, hogy ne sírjon. Az Uchiha rúgása váratlanul érte, s bár nem érezte hogy eltört akármilye is, össze kellett szorítania ajkait a hirtelen belényilaló fájdalomtól.
~ Szóval tényleg Uchiha... ~ Futott át a lány fejében a gondolat, ahogy leseperte magáról az előző konfrontációval rácsimpaszkodó halálfélelmet és felesleges, adrenalinnal járó izgalmat. Ellenfele tördelve és akadozva ugyan, de járatta a száját.
- Sokat beszélsz egy halott emberhez képest. - Szólt oda az Uchihának, félig daccból, félig pedig elterelésből. - Az Uchiha klán kihalt. Te hogy élted túl a mészárlást? - Nézett el az Uchiha irányába, ügyelve a szemkontaktus kerülésére. - Gyáva mód elbújtál aztán elmenekültél, mi? - Kuncogott fel a lány, próbálva leplezni saját maga félelmét. Egy pár pillanatra abbamaradt kezének remegése, benne azonban folyamatosan örvénylettek a felesleges gondolatok, érzelmek. A tűz hője, mely megcsapta bőrét - annak ellenére hogy a jutsu nem talált be -, elég indikátort adott a lánynak, hogy rettegjen a férfi tűztechnikáitól. Elméje többszörösen is elécsapta a képet, az alternatív verziót az előbbi harcszegmensre; hogy nem tart ki a földfal és leégeti a bőrét a tűzlabda. Hogy ugyanúgy sikít és jajveszékel a földön mint az iwagakurei. Hogy húsa leolvad a csontjáról, ő maga pedig hosszas szenvedés után tér csak békére.
Ezek a képek mind elegek voltak, hogy Shizuban táplálják a félelem és rettegés lángjait, melyek ellenszerére a lány még nem jött rá. Kevés olyan szituációba keveredett, hogy kelljen ezek ellen küzdenie mentálisan, s tudta valahol mélyen, hogy ha most nem tanulja meg uralni félelmeit, nem lesz többször rá alkalma. Nagyot nyelt, majd újra szóra bírta a száját, amíg Rui a tervén gondolkodott.
- Egyébként mit kerestek egyáltalán itt iwagakurében? - Vetette oda a kérdést az Uchiha felé egy félmosollyal a száján. Mindent megtett, hogy leplezze rettegését, de azon kívül hogy időt próbált nyerni, igyekezte elterelni az Uchiha figyelmét, esetleg információkra szert tenni. Annyi már megütötte a lány fülét, hogy "nemrég ébredt fet" a férfi.

Rui parancsaira csak bólintott. Készen állt az előző alkalomhoz hasonlóan bevetni a Vas Fal pecsétet, ha úgy látta hogy szükséges a férfi támadásának kivédéséhez. Nem sok esélyét látta neki, hogy direkt mód akármivel el tudná találni, ráadásul az Uchiha a levegőben is igen mobilisnak tűnt. A tűz technikáik elégetné a tekercsét, a szövetlekötő technika így kiesik a képből. Habár shurikenekkel kizárt hogy el tudná találni, esetleg tudná terelni, illetve talán ha vakfoltjából dobná, lehet a hírhedt Sharingan is kevés lenne a kivédéséhez... 
- Két perc! - Mutatta fel két ujját bal kezén Shizu egy dacos és erőltetett vigyor kíséretében, miközben jobbkezével hátranyúlt övtáskájába és drótot kötött három shurikenre. - És halott vagy. - Hangja majd' beleremegett a félelembe ami a szavai mögött lankadt. Talán csak az időt akarta húzni, hogy minél tovább tartson a "beszélgetés", s minél később kelljen harcba szállnia újra. Minél később érje a veszte. - A maszkodat pedig megtartom.
~ És a fejedet is. ~ Tette hozzá magában, ahogy nagyot nyelt. Rui föld alá bukásával elindult a harc.
Elsődleges terve, hogy kivédhetetlenné tegye Rui technikáit, bizonyos mértékben. Készen állt rá, hogy amerre kitér Rui technikái elől a férfi, ott egy Shuriken várja, melyet az Ayatsuito no Jutsu // Drót csévelő technikával és a shurikenre kötött dróttal tovább pozícionálna, hogy minél nagyobb eséllyel találjon be. Mindeközben próbálna kitérő, íves körben a férfi vakfoltjába kerülni, hogy dobófegyvereivel a legnagyobb meglepetést tudja okozni.

Ha pedig valamelyik társa, vagy valamelyik saját támadása eltalálná az Uchihát, úgy a férfi pillanatnyi fájdalmát kihasználva a Bakemono Fuuin no Jutsu // Szörny pecsételő technika használatával megpróbálná lefogni a férfit, hogy társai egy végleges csapást mérhessenek a férfire.





Használt technikák:
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Szer. Dec. 21 2022, 20:39

// Ebisu – Ahol a part szakad //

Gyors és erős ellenféllel álltunk szemben. Ezt a saját bőrömön tapasztalhattam meg nem is olyan régen. Szerencsére sikerült megfelelő fedezéket találnom és a gyógyításomra koncentrálni. Emellett persze igyekeztem felmérni a környezetet is. A többiek annak ellenére, hogy szerintem most harcoltak először együtt, egészen jó kombinációt hoztak össze. Ami feltűnt, hogy furcsán beszélt, fáradt és furcsa információkat ejtett el. Az igazság tartalmát egyiknek sem tudhattuk biztosra, főleg nem az őrségváltásos dolgot. A legérdekesebb szótöredék az „ébr” rész volt.
~ Nincs olyan régóta ébren? Ez mit jelenthet pontosan? Eddig aludt vagy mi? Nem… Az logikátlan lenne… Valami nem stimmelt, rá kellett jönnöm, hogy mi nem. Az Uchiha klán kihalt… lehet, hogy mégis volt több túlélő, akik valamilyen technikának köszönhetően eddig alvó állapotban volt? Sok időt vártak akkor, hogy felébredjenek és miért pont most? Lehet, hogy azok a massza lények egy Uchiha tulajdonságait is fel tudják venni? Valahogy sebet kéne ejteni rá, hogy vérzik-e egyáltalán… ~Túl sokat gondolkodtam, de emellett folyamatosan koncentráltam a gyógyításomra és diagnózist állítottam fel az állapotomról. Rui parancsára egyszerűen bólintottam csak. Eszembe sem jutott még bármit is lépni a támadóm felé. Nem voltam még olyan állapotban, hogy bármi érdemlegeset tudnék tenni ellene, meg úgy egyébként sem. Maximum néhány shurikent tudtam volna felé küldeni, hogy a mozgását megakadályozzam az adott irányba és az erősebb társaim csapásai tereljem; de nem tettem.

Ellenségünk támadásba lendült. Ösztönösen léptem hátra két lépést és arra az időre megszakítva a gyógyításom. Újabb fedezéket kerestem és folytattam a foltozásom. Ha jól érzékeltem, engem nem vett célba, mert nem támadtam rá, ahogyan a többiek. Ezt kellett a későbbiekben kihasználnom. Bal kezem a hátam mögé próbáltam meg rejteni úgy, hogy ellenségünk ezt ne vehesse észre. Nem zárhattam ki azt a lehetőséget, hogy figyelt rám, fel kellett készülnöm a védekezésre vagy egy esetleges támadásra. Hátam mögé rejtett kezembe igyekeztem chakrát koncentrálni. Rui már bevetette ezt a technikát ellene és én is ugyanezt terveztem, csak kicsit megcsavarva a dolgot. A Chakra no Mesu-t vetném majd be ellenségünk ellen. Azonban a chakrát nem engedném ki a kezem köré, hogy felvegye a kékes aurát, csak akkor, ha támadást kell hárítanom ellene. Ha alkalmam adódna rá, úgy próbálnám meg bevetni a technikámat, hogy megpróbálom megérinteni és így a felgyülemlett chakrát átvezetni. Vagyis a Chakra no Mesu-t az áldozat testén belül létrehozni. Lehetőségimhez képest fontosabb érzékszerv közelében vagy azt eltalálva. De már annak is örülnék, ha alkalmazni tudnám megfelelően, ha kell.

//Köszönöm a haladékot ^^//

Használt technikák:
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Hétf. Jan. 16 2023, 21:21

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

.:: Rippou Nindo



A maszkos alak fenyegető léptekkel indult meg felétek, egyik lépést követte a másik ahogy az apró kavicsok sercegtek a talpa alatt. Még ha a maszkot le is vennénk, akkor is csak egy semmitmondó tekintet tükröződne vissza rátok - mert számára nem vagytok sem ellenségek, sem az utálat tárgyai. Egyszerűen csak egy akadály vagytok a számára, amit el akar porlasztani.
A léptei tempójából viszont egy pillanatra lendületet veszít, mikor a csapat egyik tagja szájakaratéba akarna kezdeni vele.
-Meghaltunk..?- majd hörög egyet.- Neeem... jobban lettünk.- jegyzi meg, majd roppan egyet a nyaka.- Amiért fel mertél ... hozni egy rossz ... emléket ... te leszel az első ... akit elevenen elégetek.- s az előbbi nyugodt stílusát mintha átvette volna egy kicsit a düh, s a további kérdéseidre nem is válaszol ami azt jelzi számodra hogy sikerült felbosszantanod egy igazán veszélyes embert.
A támadásotok sora Rui-val kezdődik aki villámgyorsan létrehozza a dárdákat, amiket jól várhatóan egy ugrással ki is került. A csapat vezető ekkor a föld alá bukik, mire a fickó kezében egy kis pukkanás kíséretében a kezében megjelenik egy Shinobi-k által használt bomba, amit válasszerűen a talpához vág, ezzel egy közepes méretű, mondhatni 4-5 méter átmérőjű fekete füst keletkezik. Mitsuko eközben létre tudja hozni a két klónt viszont némileg több Chakra-ba és időbe kerül, hisz egy száraz, tikkadt helyen kell megalkotni őket mindenféle víz segítsége nélkül, de mindkettő a fekete füst felé szalad és készenlétbe állnak. Shizu-nak pedig nem sokáig kell várnia, mire a füstből az ellenfél kiveti magát a magasba, a talpából lángcsóvák lobbannak fel és láthatólag egy szikla felé próbál landolni. Ezt kihasználva a vörös hajú Vándor Ninja villámgyors mozdulattal utána dob két dróttal felszerelt Shuriken-t, amik már-már nyomkövető módjára közelítenek az ellenfélhez. Mielőtt viszont a találat megtörténne, a férfi az utolsó pillanatban lángra lobbantja talpát és hő-lökéssel arrébb mozgatja magát a levegőben, mire a feje mellett száll el a két fegyver. Váratlanul, pusztán a kezével megragadja a füle mellette süvítő huzalokat, amik hirtelen felszikráznak, majd végül vöröslő lángra kapnak és lángostorként visszafele elkezdik leégetni a drótot, mely még a kezedben van.
-Egy ... megvan ... - hörögi gúnyosan.
Shizu rögtön rájön, hogy a technika vélhetőleg végigszáll a fonalakon és megéget mindent, amivel kontaktusban kerül, így hát a kezeiddel reflexszerűen eleresztenéd őket ... de nem tudod. Az egész tested lebénult és úgy érzed, mintha valami láthatatlan erő rád ült volna, még a légzés is nehezedre esik.

//Megpróbálhatsz magadtól is kiszabadulni a "lefogásból", hogy a Chakra-dat robbanásszerűen kiereszted, de ennek mindenképp következménye lesz. Egyéb iránt egy társad megpróbálhat megmenteni, feláldozva a körét arra hogy elvágja a drótokat és arrébb lökjön téged. A gyors megoldástól és leleményességtől függően lehet még utána időd adatik egy másik technika használatára, ezt feltételes módban nyugodtan leírhatod a következő postodban. //

Abban a pillanatban, hogy Rui feje felbukkan, szinte az orrától alig két méterre csattan a földön egy fekete füstbomba, melynek anyaga kirobban a "tartályából". Természetesen reflexszerűen tartod magad elé a kezed, hogy a sűrű füst ne okozzon túl nagy irritációt az orrodnak és szemednek. Maga a füst sötétszürke és fekete keveréke, melyen nehezen hatol át a nap sugarai. Mikor teljesen kiemelkedsz a földből egy fekete alak áll előtted a füstben, mellkasa körül mozgást látsz. Gondolkodás nélkül egy Gouwannal ütsz, melynek ugyan nem teljesen, de érzékeled hogy betalált és az alak kicsúszik a füstből, az előbbi felerősített ütésed löketének hála a füstfüggöny kicsit felszakadozik.
-Hehe he ... he...- hallod kuncogni és észreveszel felduzzadt foltot a fickó bal karján, ahol vélhetőleg eltaláltad.
Az oszladozó, fekete fedezékből újabb alakok jelennek meg körülötted, pontosan öt darab, de nem ér véget ennyivel a történet: hirtelen újabb alakik ugranak ki füstfüggöny takarásából, mind másolatok az ellenfeletekről. Shizu, Mitsuko és Kenji felé is 5-5 másolat kezd el sebesen szaladni.

// Mitsuko-nak a fennmaradt a két klónja és most eldöntheti, hogy kire áldozza fel a klón robbanásokat (már ha még ezt akarja): a távolban leérkező Uchiha-ra; a Rui-tól nem messze álló Uchiha-ra; vagy az egyik (vagy kettő) 5 fős klón csapatra küldi rá őket a robbantással. Természetesen ha meg akarja kockáztatni, akkor továbbra is beronthat a füstbe mindkét másolat és felrobbanthatja magát, de nagy az esélye hogy a csapatvezető is megsérül benne. Rád van bízva a döntés! //

.::Koreko Rui::.
Állapot: 96% - Hasi fájdalom, zavaró látási viszonyok a fekete füst miatt
Chakra-szint: 89% - Föld alatti mozgás, Gouwan


.::Naito Kenji::.
Állapot: 81% - Elvesztett ujj, lyuk az oldaladban, repedt borda, viszont mindegyik elkezdett beforrni, vélhetőleg már képes vagy komolyabb fájdalom nélkül mozogni.
Chakra-szint: 89 % - Gyógyítás


.::Nashimaru Shizu::.
Állapot: 96% - Mellkasi fájdalom, teljes bénultság
Chakra-szint: 93% - Drótcsevélő technika


.::Aikaho Mitsu::.
Állapot: 98%
Chakra: 91% - két Vízklón létrehozása száraz területen

- = = HATÁRIDŐ = = - 
2023.01.31.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Hétf. Jan. 30 2023, 23:38

[Ahol a part szakad - Rippou Nindo]


Ruinak alig maradt ideje reagálni, amikor meglátta a földnek csapódó füstbombát. Szerencsére elég gyorsan eltakarta az orrát és a száját, így keveset lélegzett be a füstből. Ettől még irritálta a szürkésfekete anyag. Mozgást látott a közelben és a Gouwannal bevitt egy ütést. Az alak kicsúszott a füstből és az ütéstől a látási viszonyok is kicsivel jobbak lettek. A figyelme nem lankadhatott, ugyanis a vörös hajú kunoichi észrevett 5 alakot, akik közeledtek felé. A sötétségből újabbak bukkantak fel, azok pedig elindultak Mitsuko, Shizu és Kenji felé. Annyit látott, hogy az Uchiha támadást indított az egyikük ellen, tűz futott végig a levegőn. Messze volt, még a chakrával felgyorsított mozgással sem tudott volna időben odaérni. És az alakokkal is foglalkoznia kellett.
*Sikerülni fog, képesek vagytok rá!*
Lábába chakrát irányított és hátrafelé indult meg. Annyira azért feltérképezte korábban a terepet, hogy nagyjából tudta, merre érdemes indulni. Igyekezett minél gyorsabban minél nagyobbra növelni a távolságot. Ellenfelük erős volt, nagyon erős, mégis bízott a testében, a kiképzésben és az ösztöneiben.
*Későbbre akartam tartogatni, de sajnos most kell bevetnem. Az lett volna a legjobb, ha maradok a Doton jutsuknál, csakhogy fogy az idő, gyorsan le kell zárnunk, mielőtt jön az erősítés. Ideje lenne a visszavonulásnak, ami jelen helyzetben lehetetlen.* Miközben erre gondolt, övtáskájából elővette a tekercsét, és megidézte belőle egyik nagy méretű legyezőjét. Közben végig az Uchihán és a többin tartotta a szemét. Ha támadás érkezik, védekezik, vagy félre ugrik és utána próbálja meg elővenni a legyezőt. Felméri, a többiek hol tartózkodnak, mert nem akarja, hogy megsérüljenek a támadásban. Látja Mitsuko klónjait, és igyekszik számba venni, miben lehetnének a segítségére. Mivel nem tudja, milyen másolatokról van szó, ezért rájuk sem irányít semmilyen jutsut.

Amennyiben van elég ideje a legyezőt elővenni a tekercsből, megindít egy szélrohamot.
- Fuusajin no Jutsu!

Már többször látta, ellenfele a levegőben menekül, változtat irányt és indít támadást. Ezzel a technikával felkavarja a finom port, ami elég kellemetlen sérülést tud okozni. A levegőben is elkaphatja, vagy az 5 alakot megsemmisítheti.
*Van egy olyan érzésem, ezek Kage Bunshinok, vagyis nem lesz egyszerű dolgom. Talán ezzel a támadással olyan ellenlépésre szánja el magát, amiről kiderül, mivel állok szemben. Ha viszont illúziót használ, a szél egyenesen áthatol mindegyiken. Vagy így, vagy úgy, közelebb kerülök a megoldáshoz.*
Ha nincs elég ideje, mert az Uchiha olyan támadást indít, akkor mással próbálkozik. A Fuuton: Daitoppa technikát alkalmazná, ami inkább csak arra jó, hogy arrébb lökje az ellenfelet, de úgy tervezi, a füstöt is nagyban eloszlatja, vagyis javulnak a látási viszonyok.
Rui hallott már a Sharinganról, tudja nagyon jól, az Uchiha apró mozdulatokból látja, mire készül, milyen jutsut próbál bevetni. Valószínűleg a maszkos sem marad tétlen, reagálni fog a szél támadás
ra.
*Eddig csak a Katon elemet használta. Talán nincs is másik, vagy kivár vele.* A jounin szintén figyeli minden mozdulatát és az alakokat is. Ezzel létszámfölénybe került az Uchiha, viszont el is aprózhatta emiatt a chakráját. Az elmondásából ítélve többen vannak, ezeket az információkat elraktározza a zöld szemű kunoichi. A lehetőségéhez mérten megpróbál újból közelebb jutni Mitsukohoz, Shizuhoz és Kenjihez. Bízik bennük, eddig is szépen helyt álltak, csakhogy a szeme előtt lebeg a visszavonulás, és ezt minél előbb el kéne kezdeni.
Amennyiben azt érzékeli, hogy a maszkos férfi Katon jutsuval támad, úgy a szél technikát inkább nem veti be, nehogy rosszabb legyen a helyzet. Inkább a Doton: Fusha no Jutsu segítségével változtat helyet és igyekszik a többiekhez visszamenni.


Spoiler:
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Pént. Feb. 03 2023, 21:13

//Ebisu- Ahol a part szakad//
Én nem jutottam el addig, hogy bármit is kérdezzek ellenfelünktől. Nekem nem volt célom a hergelés, így a felmerülő kérdésekre csak én magam próbáltam választ keresni. Egy- egy elhintett szó, fél mondat már megfelelő mennyiségű információ volt ahhoz, hogy egy homályos képet összerakjak. ~ Felébredtek, többen vannak, meghaltak, jobban vannak, egy rossz emlék... tehát jelen voltak. Ha figyelembe veszem, hogy mikor volt az Uchiha mészárlás, szerintem már neki elég idősnek kellett lennie ahhoz, hogyha esetlegesen életben marad, akkor megkeressék, és levadásszák.... főleg, hogy többen vannak. Valaki feltámasztotta volna őket? Így nézne ki élőben egy halott báb, akit irányítanak csak? Vagy mi ő? Ilyennel még nem találkoztam, de valami hatalmasabb gonosz erő áll az egész mögött, az biztos. ~ Futott végig gyorsan az agyamon, miközben

-A picsába- hagyta el a számat, amint rájöttem, hogy a tervem nem fogom tudni véghez vinni, mi több, a vörös hajú lány bajba esett. Néhány másodperccel később pedig megjelentek a klónok. ~ Mégse fáradna annyira, ha ennyi klónt hozott létre? Vagy pont hogy ennyire pánikolna valójában?~ A probléma adott volt, támadó klónok, az Uchiha, a Shizu felé haladó lángok. Behunytam egy pillanatra szemeim, és Shizu testét láttam a földön, összeégve. Egy félelem szülte vízió. Féltem, és attól is, hogy ma még valaki meg fog halni, miattam. Mert én tehetetlen voltam. Nagyot nyeltem, és minden másodpercet próbáltam kihasználni.  Rápillantottam a felénk tartó klónokra, akik bármilyenek is, a legbiztosabb, ha azt feltételezem, hogy veszélyesek, és támadni fognak. Lábaim viszont szinte ösztön szerűen indultak Shizu felé. Kezem magától mozdult egy kunai-ért, ujjaim közt enyhén remegett a fegyver. 
-Minden rendben lesz - nyílt magától a szám, és hagyták el a szavak a torkom. Majd egy pillanatban eltört bennem valami. ~Ezúttal nem.~ Ugrásaim határozottak voltak, kezemben az összes izom megfeszült, a pengébe elkezdtem chakrát vezetni, majd a megfelelő időzítéssel elvágni a drótot. A meleg tűz megfagyasztott belülről. Rettegtem. A másodpercek csak pörögtek, és reméltem, hogy elég gyors leszek ahhoz, hogy megmentsem a vörös hajú kunoichit, és hogy nekem se essem bajom a lángoktól. Közben a két klónomból az egyiket az engem támadó 5 fős brigádra küldtem, és robbantottam rájuk, a másikat pedig a Shizut célpontba vevő kupacnál robbantom fel. ~ Tudom, hogy ahhoz, hogy másokon segíthessek, előbb magamon kell, és ezt most figyelembe kellett vennem sajnos. Shizu most életveszélyben van, Kenji pedig reményeim szerint már van olyan állapotban, hogy megvédje magát.


Használt techinka::
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Szomb. Feb. 04 2023, 12:15

// Ebisu – Ahol a part szakad //

Felvetett bennem pár dolgot az ellenfelünk észjárása. Békén hagyott, miközben gyógyítottam magam. Ez némi tiszteletet érdemelt, elvégre nem mindenki hagyná azt, hogy a sérült ellenfele meggyógyítsa magát. Vagy csak annyira lefoglalták a többiek, hogy nem volt ideje rám. Erre egészen kicsi esélyt láttam. Mindenesetre a Chakra no Mesu készenlétben volt és nem voltam rest alkalmi sem. A folyamatos önvizsgálat is meghozta z eredményét: vélhetőleg már képes voltam komolyabb fájdalom nélkül mozogni. Még egy kis ideig koncentráltam a gyógyításomra, de az események ezt nem hagyták. Mire reagálhattam volna arra, hogy Shizu csapdába esett, Mitsuko már azon volt, hogy segítsen rajta. Csapatunk vezetőjét füst vette körül, a mási két lány pedig vélhetőleg biztonságban tudhatják magukat néhány pillanat erejéig.

A pihenésemnek annyi lett, mikor megpillantottam a felém rohanó Uchiha alakokat. Bajban voltam: öt ellenfél igyekezett keresztbe tenni nekem és ráadásul egyszerre. Ahogy fel tudtam mérni a terepet, nem csak én kaptam ilyen áldást. Nem számíthattam segítségre, magam kellett megoldanom a helyzetet. Az ellenfelünk fáradt volt, véleményem szerint fogytán volt a chakrájából. Meg kellett tudnom, hogy ezek a másolatok milyen klónok is valójában. Konohai shinobi volt, feltételezhetőleg Kage Bunshin-ok. Akkor viszont nagyobb bajban voltam, mint akartam. A gyógyításomat abbahagytam és abba a kezembe is elkezdtem koncentrálni a chakrámat a Chakra no Mesu-hoz. Előtte viszont elővettem egy shurikent és két robbanójegyzettel ellátott kunait is. Előbbit az egyik klón felé hajítottam, reménykedve abban, hogy ezzel sikerül némi információt szereznem a típusról: már ha betalál. A két kunait pedig úgy próbáltam meg elhajítani feléjük, hogy a talpuk előtt landoljon és abban a pillanatban fel is robbantanám azokat. Az elhajítás után a chakrámat kiereszteném a tenyereimbe, ezzel felvéve a Chakra no Mesu kékes auráját. Nem volt kenyerem a közelharc és igazából semmiféle harc. Itt viszont nem volt lehetőségem elmenekülni, főleg nem abban a tudatban, hogy a társaim itt maradtak volna az ellenféllel. Mély lélegzetet vettem és úgy vártam a rám leselkedő veszélyt. Fogalmam sem volt, hogy a klónok eltávoztak volna vagy sem, de ha támadás érne általuk, a védekezésre fektetném elsősorban a hangsúlyt. Közelharci támadásaikat elkerüléssel vagy a chakrapengék segítségével hárítanám és támadnék vissza a megfelelő pillanatban. Ha technikát használnának, megpróbálnék úgy helyezkedni, hogy egymást süssék ropogósra vagy elkerülném az egészet.

//Felszerelés:
– Shuriken: -1 db (maradt 4db)
– Robbanójegyzetes kunai: -2db (maradt 3db)//

Használt technikák: :
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Kedd Feb. 21 2023, 16:35

// Ebisu - Ahol a part szakad //


Shizu magabiztosan hajította el dróthuzallal irányított shurikenjeit. Ujjai között szorosan futott végig a huzal fémje, idegesítően égetve bőrét. Ez viszont nem zavarta a lányt. Észre sem vette. Tekintete és minden figyelme a shurikenek pályáján és az Uchiha mozdulataira irányultak. Határozott mozdulattal szorította össze ujjait s korrigálta röppályáját fegyvereinek. Mindhiába viszont. Az Uchiha úgy tért ki előlük mintha ott sem lettek volna. Villámgyors mozdulattal ragadta meg a fémhuzalt, melynek látványára Shizu már tudta, hogy bajban van. Szikrák s lángok ropogtak a férfi keze körül, habár ekkor már a lány próbálta elengedni az őket összekötő dróthuzalt; reménytelenül. Teste, ökle meredten markolták a biztos halált hozó huzalt. A lány tekintete Egy pillanat erejéig csapattársaira vándorolt. Szemei félelemmel voltak telve, ahogy kereste a segítő kezeket, melyből egy párt látott csupán. Mitsuko, kunaial a kezében közelített felé, s bár egy pillanat se kellett Shizunak hogy lássa a társnője tervét, korántsem volt biztos annak sikerében. A lángok pillanatok alatt sercegtek végig a fémfonalon, s a lassú tizedmásodpercek teltével egyre forróbbnak és forróbnak érezte kezeit.
- Egy ... megvan ... - Hallotta a férfi gúnyos megjegyzését. Fogai, összeszorultak, izamai megfeszültek, de nem a fájdalomra felkészülve. A lányban is felgyulladt egy belső tűz a férfi szavaira hallatára. A dac és gyűlölet tüze. A megvetés és közönyös leíró hangsúly, a kétszavas leseprő szó amit Shizu létének végéhez rendelt... Felizzította lelkében mélyen dúló fájdalmakat, megbánásokat, gyengeségeit, s gőgös konokság égető haragtüzeként köpte fel a felszínre.
- Gyere akkor! - Kiabálta el magát mély rekedtes hangon a lány. "Nem félek!" Ordította volna tovább ha lett volna rá ideje. Csupán ökleit próbálta meg rászorítani a dróthuzalra minél erősebben. A gondolat, hogy elengedi egy pillanat erejéig a leglogikusabb volt még számára. A félelem mely oly könnyedén veszi át az irányítást az ember felett ezt diktálta számára. Mire azonban a tűz elért volna hozzá, már csak a fanatikus önpusztító hajlam látszódott a szemeiben, az akarat a bizonyításra, a makacs állhatatosság és elszánt vágy, hogy rácáfoljon az Uchiha lekicsinyítő szavaira.
"Kibírom". Gondolta, ahogy minden izmát megfeszítette, felkészülve a fájdalomra és a halálra.
"Nem félek". Erőltette magába a gondolatot, ahogy szemét becsukva várta hogy elérjék a lángok.
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Hétf. Ápr. 10 2023, 18:05

//Ahol a part szakad - Iwagakure //

"A bátorság nem azt jelenti hogy megvan az erőd a tovább haladásra, hanem hogy az erő hiányával is szembe mersz nézni a félelmeiddel."

.:: Rippou Nindo

Az események egyre gyorsabb fordulatokat vettek ahogy a harc kezdett elnyúlni és úgy tűnik az Uchiha figyelmeztetése ellenére a csapat is egyre hangosabb technikákat hozott létre, amellyel lehet már felkeltették a nem túl távoló gigászi városfalakon járőröző Shinobi-kat...

[Shizu]
Volt egy pillanat számodra, mikor szinte minden lelassult körülötted, mintha csak filmet állítottak volna le: csillogó szemeiddel láttad a dróton végigszikrázó Katon technikát; érezted az égő anyag szagát, hallottad a torkodban dobogó szívedet és lábaid megremegtek, ahogy legyszívesen elrohantál volna - bár nem volt meg rá a képességedet. Volt ott egy pillanat, ami a sarokba szorított állatoknál történik; egy pillanat, mikor tudod hogy nincs menekvés. Úgy bizony fellobbant benned egy tűz, mely átjárt és teljesen elhamvasztott belülről - az őrület lángjai voltak ezek s melyek az égig értek... Te pedig ezeket az egész testeddel befogadtad mint egy igaz Shinobi.
A szikrák elértek téged és a fájdalom elviselhetetlen volt ahogy egyelőre csak a jobb kezed lángra kapott.

[A csapat többi része]
Mitsuko, a Konoha-i Kunoichi megacélozva szívét hogy meg fogja menteni társát a biztos haláltól és ezért gyors rohamba kezdett tőrével a kezébe, hogy átvágja az ellenfele és Shizu közötti kapcsot. A drót huzalt markoló Uchiha egy sziklánföldet ért és észrevette hogy az egyik ellenfele az áldozatához siett segítségért, ezért emberfeletti sebességgel rántott egyet a még az egybemaradt izzó dróton, mely hullamként hasított végig a levegőbén, majd mielőtt odaérhetett volna Mitsuko hogy elvágja a drótot az egy hatalmasat csattant és a végéből egy hőrobbanás történt. A löket olyannyira váratlanul ért vörös hajú lányt, hogy mozdulatlan teste egyszerűen felemelte a hirtelen kialakuló légnyomás és a magasba emelt jó pár méterre, majd egy oldalsó ívben zuhanni kezdtél. A többiek már csak azt láthatták hogy a hatalmas láng ostor csattanása után Shizu mozdulatlan teste egyenest a távoli sziklák közé veti, fejjel lefelé zuhan tehetetlenül, végül ahogy eltűnik a kőzetek mögött csak egy fájdalmas reccsenést lehet hallani ... 

Ekkor tájt érhettek be a csapat többi technikái: Mitsuko két vízklónja követte a parancsokat és egyenest a két 5 fős klón csapathoz rohant majd felrobbatották magukat, melynek hangja messszire szált és egy másodperccel később víz kezdett el cseperegni a környező területre. Kenji két kuna-i is mesteri pontossággal a csapatként rohanó 5 fős ellenség lábai felé dobta, mely viszont egy jó adag földet és homokot emelt a levegőbe.
A két Konoha-i Genin nem sokra rá döbbenten láthatta, hogy a robbanások helyszínen létrejövő füstből szinte sértetlenül másztak ki az alakok, majd ördögi röhögéssel megfűszerezve folytatták az útjukat felétek. Mind a ketten észrevettétek, hogy a klónok körül fodrozódó füst nem öleli körbe őket, sokkalta inkább csak áthalad rajtuk...

Rui-nak sikerült egy pillanat alatt megidézni nagy harci legyezőjét, mely egy suhintással szinte teljesen kinyítni azt. Az eddig füstben álló alakok csak egyenest álltak, viszont a fegyvereddel való támadásra mind egyszerre indult meg, amire a magasba és használod széltechnikádat. A körülötted álló másolatok nem szűnnek meg, sőt te is láttad hogy a felemelkedő por csak úgy áthaladt rajtuk, viszont az Uchiha aki korábban az ütésed hatására kirepült a füstből felemelkedik és az apró kavicsok láthatóan belevájódnak testében, majd egy pukkanás kíséretében eltűnik.
Ekkora hallasz meg egy kézcsattanást, de a Fuuton támadásodnak köszönhetően a füst teljesen eloszlott körülötted és megpillantot az Uchiha-t az egyik sziklán, ahogy tüdeje megemelkedik.
- KATON: ZUKOKKU / TŰZ ELEM: FEJHASOGATÓ FÁJDALOM! - üvölti el magát.


Határvidékek - Page 9 F6e5443509ce194c60d2d1b5b0537da3

A következő pillanatban csak azt veszitek észre, hogy egy hatalmas tűz fal emelkedik a magasba és őrült sebességgel terjed előre illetve egyre inkább szélesedik. Rui tudja talán leginkább észrevenni, hogy amihez hozzáér az szinte teljesen elszenesedik...
Jelenleg egy nyiltabb, kopár területen vagytok, de azon kívül sziklák mindenfele illetve tőletek nem messze a hatalmas Iwagakure no Sato védő fala nyúl a magasba. Kevés a hely manőverezésre és nincs sok időtök...
Mit tesztek..?

[Shizu]
Egy nyekkenést hallasz magad alól és első pillanatokban biztos voltál benne, hogy a nyakadat szegted az egyik sziklán. Véged van, lassan biztosan elnyel a bénultság, ennyi volt a menet ... de furcsa mód a sajogató fájdalom nem hagyott el, sőt, egyre erősödik és lüktet az egész tested. A távolban meghallod, hogy a harc folytatódik, illetve egy halk nyüszögést és elgyengült kotorászást hallasz magad ... alól? Szemeidet fáradtan és pislantva kinyitod, majd észreveszel egy épp hogy fej méretű üreget előtted és a szemed sarkából, valahol magad alól egy homokszínű, barnás szőrmét, mely az izzadtságodnak köszönhetően már-már az arcodra tapadt. Veszel egy mély levegőt remegő ajkaiddal és jobban felméred a helyzeted: a tested furcsán kellemetlen szögbe van. Megpillantod hogy egy még félig zöldellő bokorra esett az alsó tested, amitől viszont a nadrágod és bőröd is itt-ott felszakadt és kellemetlenül csíp. A felső tested viszont egy állatra esett, amit talán egy rókához tudnál leginkább hasonlítani, csak valamivel kisebb. Az állat ahogy megemeled magad próbál bénult végtagjaival elmászni, de csak fájdalmas szuszogást és nyöszörgésre képes, majd az is abba marad és egyszerűen... nem mozdul többet.
A jobb kezed szinte felismerhetetlenségig elfeketedet, néhol pedig ez a fekete bőr fel is szakadt és vér kezd el lassan kibugyogni alól. Könnyen rájössz, hogy ha tovább maradtál volna a technika égetése alatt, valószínűleg örökre elveszthetted volna a jobb karodat - vagy te magad is szénné égtél volna. Megpróbálsz hát a bal kezeddel feltápászkodni és a sziklák apró rései közül megpillantod a csapattársaidat, illetve elforgatva fejedet az Uchiha-t, ahogy befejez egy technikát, amitől hatalmas lánghullám indul el feléjük ... viszont te nem van ennek a támadásnak a hatósugarában, mondhatni épp hogy kikerül a nagy szikla védetsége miatt...
Nem vagy képes komolyabb Jutsu-k létrehozására, hisz minden egyes mozdulattal csak tovább rontanád a már így is szörnyen sérült kezed állapotát, de úgy tűnik az ellenfeled nem számít már rád...
Vajon van esélyed hogy meglepd az ellenfeled...?


// Köszönöm szépen a türelmet, már nincs sok hátra, szóval tartsatok ki! //

.::Koreko Rui::.
Állapot: 95% - Hasi fájdalom
Chakra-szint: 86% - Széltechnika használata

.::Naito Kenji::.
Állapot: 81% - Elvesztett ujj, lyuk az oldaladban (beforrt), repedt borda, viszont mindegyik elkezdett beforrni, képes vagy komolyabb fájdalom nélkül mozogni.
Chakra-szint: 85 % - Chakra Mesu aktiválva a kézben

.::Nashimaru Shizu::.
Állapot: 30% - Mellkasi fájdalom, zsibbadás, zúzódások, horzsolások, első-, másod- és harmadfokú égési sérükések a jobb kéz körül (használhatatlan), kiugrott jobb váll, sípoló jobb fül (tompa hallás).
Chakra-szint: 93% - 

.::Aikaho Mitsu::.
Állapot: 92% - A tűzostor hőrobbanása téged is elért, felszakadt ruházat és karcolások, tompa hallás.
Chakra: 90% - Chakra-val feltölteni a Kunai-od 
. : : HATÁRIDŐ : : .
2023.04.24.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Ápr. 22 2023, 22:44

[Ahol a part szakad - Rippou Nindo]

Talán ez a küldetés kezdettől fogva el volt átkozva. Alig értek be a Föld országába, máris madarak zúdítottak rájuk bombákat. Aztán fehér lények támadták meg őket, és most szemtől-szembe álltak egy Uchihával. Ráadásul nem tűntek túl jónak a kilátásaik. Szeme sarkából annyit látott, Shizu felé megállíthatatlanul közeledett a tűzostor. Mire teljesen odafigyelt, látta, ahogy a csattanás után a lány teste a földre zuhant. Aztán érkezett az igazán rettenetes hang, egy reccsenés. A jouninnak fogalma sem volt, mi történhetett a fiatalabb kunoichivel, viszont nem maradt annyi ideje, hogy bármilyen módon megállapítsa, mi is történt pontosan. Ninja ösztönei dolgoztak benne, már készen állt a válaszcsapásra.

Rui útjára indította a szélrohamot legyezője segítségével. A klónokon egyszerűen áthaladt minden, pedig a poros, homokos környezet kedvezett a technikának. Az egyik klón azonban mégis megsemmisült, amikor apró kövek csapódtak neki. Eggyel kevesebb, bár ez vajmi keveset javított az esélyeiken. Folyamatosan azt tervezte, visszavonulót fúj, ám erre lassan egyáltalán nem látott esélyt. Az ellenség pont ott állt, ahol nem kellett volna, a menekülésük útjában. Aggódott a többiekért, akik bejutottak a falakon belülre, csakhogy valószínűleg ők jártak jobban és nagyobb eséllyel ússzák meg élve.
*Egyszerű felderítés, semmi kockázat.* Ismételgette a szavakat, amiket a Kazekage mondott neki. Amióta elindult a Szél országából, most először gondolt Gaarára úgy, mint a falu vezetőjére, nem pedig ismerősre, akit mindennél jobban tisztel.
Hála a jutsunak, amit bevetett, a füst teljesen eloszlott, újra normálissá téve a látási viszonyokat. Agya hátsó részében megfordult, az Uchiha lassan veszít lendületéből, hiszen sokszor használta a tüzet, mint rakétát és a klónok létrehozása is emésztette a chakráját. Újfent elpártolt a csapattól a szerencse. A vörös hajú kunoichi látta, amint óriási lángtenger indult útjára, miután a férfi kimondta az újabb technika nevét. Gyorsan felfogta, mekkora veszélyt jelent a jutsu, ezért szinte kilőtt Mitsuko és Kenji irányába.

- Tűz érkezik, vigyázzatok! - figyelmeztette a két genint és lábaiba még több chakrát koncentrált. Idejében oda akart érni, hogy viszonylag közel legyenek egymáshoz. Shizunak annyi szerencséje volt, hogy a tűzvihar irányától messze esett. Már, ha szerencsének lehetett nevezni, ami vele történt. És Rui még mindig nem tudta, egyáltalán életben maradt-e.

- Mitsuko, ha van Suiton technikád, most nagyon jól jönne, mert egy egész lángtenger tart felénk - hadarta el az információt a zöld szemű jounin. A barna hajú fiatal kunoichire nézett. - Meg tudod csinálni!
Rui a legyezőjét a földbe szúrta, aztán felkészült, hiszen nem állt szándékában a védelmet kizárólag a lányra bízni. A jutsut ugyan nem ismerte, mégis elég erősnek hitte, hiszen mégiscsak vízzel védekeznek a tűz ellen. Bár a terep nyújthat némi védelmet, hiszen itt-ott sziklák törik meg az egyhangú talajt, a vörös hajú shinobi kézjelekbe kezd. A küldetés során sokszor jól jött, ezért ismét ehhez fordul. Kissé előrébb lép, aztán befejezi a kézjelsort.
- Doton: Doryuu Heki! - a falat nem teljesen egyenesre próbálja meg emelni, hanem kissé ferdére, mint akkor, amikor a madarak támadtak rájuk. Mitsuko jutsuja után ezzel tervez extra védelmet építeni. Mindkét technika elemi erejű támadások kivédésre lett kitalálva, bízik benne, ez megállítja a lángokat.
Közben chakráját elkezdi kiterjeszteni arrafelé, ahová Shizut látta zuhanni. Szenzor képességével igyekszik felmérni a helyzetet. Chakrakeringést észlel, méghozzá ismerőset, ami némileg megnyugtatja. Azt jelenti, a lány még életben van, legalább is egyelőre.
Ezután a fiúhoz fordul, aki kezd jobban lenni, látszik a mozgásán, már jóval kevésbé terhelik meg a testét a mozdulatok.
- Valószínű nem lesz sok időnk az újabb támadás előtt. Shizu életben maradt és jelenleg te vagy a legalkalmasabb, hogy ellásd! Megpróbálok időt nyerni. A klónok nem tűnnek el, áthalad rajtuk minden, ezért komoly jutsut semmi esetre se vessetek be, csak a chakrátokat fogyasztanátok vele! - az utolsó mondatot már mindkettejüknek szánja.
Felkapja a korábban földbe szúrt legyezőjét és előugrik a földfal árnyékából, az Uchiha felé iramodik. Vagy legalább is abba az irányba, amerről a tűz érkezett.
*Mégis miért fogtam vissza magam eddig?* Kérdezi magától Rui. *Egy Uchihával állok szemben, most nincs itt az ideje spórolni a chakrával. Fogy az időnk, minden perc számít!* Ahogy belső hangja ezeket a szavakat kimondja, kezével meglendíti a hatalmas szél legyezőjét.
-
Daikamaitachi no Jutsu! - szeli át a levegőt a technika neve és ezzel együtt chakrával telítődött szélpengék indulnak útnak. Jóval erősebb, mint az előző jutsu. Nagy számú ellenfélre lett kitalálva, ám a zöld szemű jounin úgy véli, jelenleg erre van szüksége, nem pedig a gyengébb változatára. A klónokon ugyan áthalad minden támadás, de talán, ha megtöri az Uchiha koncentrációját, néhányuk egyszerűen eltűnik.



Spoiler:

//Szerkesztés oka: beleírtam néhány plusz mondatot, és Rui bizonyítékot keresett arra, hogy Shizu életben van.//
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Hétf. Ápr. 24 2023, 21:03

// Ebisu – Ahol a part szakad //

Föld, homok és füst. Tudtam már az kunaiok eldobása pillanatában, hogy kevés haszna lesz a robbanásnak. A másolatok mivoltát próbáltam meg kideríteni és fél sikert arattam csupán. Ami jobban aggasztott viszont, hogy Mitsuko mentőakciója nem sikerült olyan fényesre. Elkerekedett szemekkel figyeltem, ahogyan Shizu teste csak repült és egy reccsenéssel ért földet. Ösztönösen mozdultam volna irányába, mert az nem lehetett, hogy neki ott most vége legyen. Erős volt az ellenfelünk, de mindent meg akartam tenni annak érdekében, hogy a bajtársan életben maradjon… ha nem volt még késő természetesen. Mindennél fontosabbnak tartottam azt, hogy egy társam se essen el, ha én ott voltam. Muszáj volt megmentenem, megtennem mindent, ami csak képességeimhez mérten megengedhettem. Tartoztam neki egyébként is az előbbi miatt. Léptem egyet Shizu irányába, figyelmen kívül hagyva a rám leselkedő veszélyt. Csapatvezetőm szavai zökkentettek ki ballépésemből, mely valószínűleg az életembe került volna. Kapkodtam a fejem, honnan érkezhetett a tűz, de sokat nem kell azon gondolkodnom, hogy elszédülök-e. Örült sebességű tűzfal közeledett felénk, menedék pedig nem igazán volt. Rui gyorsan adta ki a parancsokat. Semmi olyan technikám nem volt, ami használható lenne. A vízsárkányhoz rengeteg kézpecsét kellett, és mivel nem volt a közelben semmi víz, sok chakrát emésztett volna fel. Kockázatos lett volna a bevetése. A kulacsomban lévő kevéske víz meg maximum párásítónak lett volna jó, szóval nulla… bebújtam inkább a fedezékbe és vártam… Bíztam abban, hogy a védelem kitartott, amennyire kellett neki. Rui pedig bizakodás jelét adta meg nekem. Megerősítette, hogy Shizu életben van és itt volt az esélyem, hogy tegyek valami hasznosat is.
– Itt nem fogom tudni ellátni. El kell vigyem olyan messzire, amennyire csak lehetséges. Engem hagyott egy ideig, hogy befoltozzam magam, de nem hinném, hogy ismét megtenné ezt a szívességet. Most lehet itt az idő, hogy visszavonuljunk. Ha sikerül elmenekülnöm Shizuval, ketten még kevesebbek lesztek ellene. –Hadartam el aggodalmam Rui felé, ha még nem voltunk szénné égett emberi maradványok. Egyiküket sem hagyhattam hátra. Tapasztalatlan voltam még, de annyira talán még én is jó voltam, hogy némileg megosszam az ellenfél erejét és ezzel egy kicsit is gyengítsem őt. Viszont Shizu ellátása volt az elsőszámú prioritás. – Megpróbálok olyan messze jutni, amennyire csak tudok Taichō, de vigyázzatok magatokra. Nem tudok hátra hagyni árnyékklónt, hogy gyógyítson. –Intéztem még gyorsan szavaim Rui felé és aztán Mitsukora néztem. – Bátor és erős vagy. Bízz magadban és menni fog minden. –Ezzel még magam is nyugtattam egy kicsit. Fogalmam sem volt, hogy menni fog-e, de meg kellett próbáljam…

Abban az esetben, ha túléltük sérülés nélkül, Shizu irányába kezdenék el rohanni, amilyen gyorsan csak tudtam. Bíztam Ruiban és abban, hogy képes lesz nekem időt nyerni, de fel lennék készülve arra is, ha ellenségbe akadályozná utam. Shizuhoz érve megszüntetném a kezemben lévő chakrapengét. Nem nézett ki túl jól, de egy olyan támadás után, amit bekapott, csodálkoznék is, ha épségben megúszta volna. Gyors szemmel látható felmérést követően kézjelekbe kezdtem és az égett karjára helyeztem két pulzáló medúza szerű lényt. A beléjük fektetett Irio chakra remélhetőleg megteszi a hatását és legalább a vérzést elkezdi csillapítani és ha csak minimálisan is, de elkezdi helyreállítani az elhalt szöveteket. – Néztél már ki szebben is. Na kapaszkodj. –Mielőtt hátamra vettem volna Shizut, még hátranéztem a csatajelentre. Ha lehetőségem volt a menekülésre, hátamra vettem a lányt és visszavonulót fújtam abba az irányba, amerről érkeztünk. Biztonságos hely kellett minél hamarabb, hogy elláthassam Shizut… Ellenállásban nem reménykedtem, de ha beleütköznék, lehetőségeimhez mérten igyekeznék védekezni.

Használt technikák:
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Hétf. Ápr. 24 2023, 23:40

//Ahol a part szakad//
Futottam, szívem a torkomban dobogott. Nagyot nyeltem, de a lábam csak haladt előre, láttam a célt, ami hajtott.

Elkéstem.

Kezem önkéntelenül elkezdett remegni, lábam egy pillanatra lefagyott, az egyetlen dolog, amit gondoltam, hogy meghalt. Egy pillanat, és vége. Ennyi volt. Légvételem szaporává vált. Kezem mellkasomra csúszott bizonytalanul, majd megszorítottam a nyakláncomat. Nővérem emléke kúszott be elém, ami reményt adott. Bíztam abban, hogy Shizu él, habár nem volt lehetőségem most éppen kideríteni. Az ellenfélre kellett koncentrálnom, hogy menthessem, ami még menthető.
- Basszam meg. -  hagyta el halkan, alig halhatóan a számat ez a néhány szó, ami tökéletesen kifejtette, amit érzek. A klónok ellen semmit sem ért a támadásom. ~ Tehát elég, ha csak nem engedem, hogy megöljenek, ők úgy se pusztulnak el, a létrehozójukat kell csak támadnom, őket pedig kikerülnöm. Támadd a királyt, ne a parasztokat. Bár, ha jobban belegondolok, ha a klónokon minden átmegy, mi van, ha ez egy genjutsu vagy a köd klón jutsu? Egyik esetben sem tudnak tényleges technikákat alkalmazni. Szóval kevésbé kell tőlük tartani valószínűleg, de túl vakmerő sem lehetek.~ Hipotézisemet nem volt időm tesztelni, ez későbbre maradt.
- Basszam meg. -  már kicsit hangosabban mondtam, ahogy megláttam azt, ami felénk közelít. Megpróbáltam mindent kizárni, a néhány perce meghalt idegen shinobikat, azt, hogy mi történt Shizuval, vagy hogy mi túléljük e akár csak ezt az órát. Minden félelmemet félreraktam, mert már túlságosan féltem, rettegtem. Nem a félelmet néztem, hanem hogy miért küzdök, hogy élhessek, és ez erőt adott. Foggal, körömmel kapaszkodtam az életbe, a céljaimba, és ez hajtott. Szinte nem is hallottam Rui szavait, most nem volt szükségem bíztatásra. Minden erőmet összeszedtem, tudtam, hogy el fogok fáradni, hogy lehet, hogy így sem lesz elég, de próbáltam annyit belerakni ebbe a technikába amennyit csak tudtam, figyeltem az összes kézpecsétre, a chakrakontrollra, a megfelelő erőre, testemet végre uraltam.
Suiton: Suijinheki-   Reméltem, hogy a vízfal elég nagy lesz ahhoz, hogy kivédje a támadást. 

Büszkeséggel töltött el érezni a meleg gőzt, ahogy a tűz és víz keveredett, habár tudtam, ez még nem a vége dolgoknak. Lelkem megkönnyebbült, ahogy Rui mondta, hogy Shizu még él.
- Kenji, köszönöm. Ne aggódj értünk, megoldjuk, mert nincs más választás, ha bajban vagytok... csak jelezzetek valahogy. -  több szóra nem volt idő, de nem is volt rá szükség. Éreztük, hogy most egy vékony peremen táncolunk, ahol egy rossz lépés, és vége, épp ezért kellett, hogy végig kihúzva, felemelt fejjel, de megfontoltan lépdeljünk, így elkerülve a végzetes zuhanást.
Biztos voltam benne, hogy az Uchiha is fárad, de magamon is éreztem. Tudtam, hogy támadnom kell, de azt is, hogy okosan, és a számításból azt sem hagyhattam ki, hogy egy Uchiháról van szó, akivel továbbra is kerülnöm kell a szemkontaktust. 
Genjutsu Kai hiányában megpróbálkoztam azzal, hogy a chakraáramlásomat leállítom egy pillanatra. Amennyiben ez az ötletem nem jött be, reméltem, hogy Rui támadása legalább eltereli a figyelmét, és amennyiben az Uchiha egyhelyben áll, ezúttal ellene használnám a Suiton: Mizuame Nabara technikám. ~ Ha beleragad ahhoz, hogy ki tudjun jönni, szükséges chakrát koncentrálnia nagy mennyiségben a lábába, ami könnyen eredményezheti, hogy már nem tudja fenntartani a klónokat. ~ 


Használt technikák:
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Szer. Május 31 2023, 21:54

// Ahol a part szakad - Iwagakure //

.:: Rippou Nindo


Határvidékek - Page 9 Fire-wall-cartoon-frame-animation-footage-121970075_iconl


A lassacskán lenyugvó nap sugarai a távoli hegyek csúcsait kezdte el cirógatni, itt-ott pedig a szél is felélénkült ahogy ezzel együtt a hőmérséklet is egy picit csökkenni kezdett ...  de nem itt. Hatalmas robajjal érkezik a külső csapat felé egy megállíthatatlannak tűnő lángfal, mely mindent felperzsel. Koreko Rui gyors észvágásának köszönhetően sikerül egy védekező kombináció létrehozni a hozzá beosztott Shinobi-kkal, mely első sorban egy erős áradatú vízfalból, majd ezt követően egy kőfalból, megduplázva ezzel a védelmeteket. A lángok hatalmas erővel nyomódtak a heves víz erejének, amitől automatikusan egy gőzrobbanás jött létre ... de a lángok még is így is előre törtek, ám gyengébb formában. A kőfal remek védelmet nyújtott, a maradék hullám teljesen áthaladt feledtetek és ahelyett hogy ropogósra sültetek volna, csak ömlött rólatok a veríték a megemelkedett hő miatt... ami nem akart megszűnni.
Ahogy Mitsuko mély levegőket vesz az előbb használt igazán impozáns technikát után, hátratekint és az elhaladó lángok nem haladnak tovább, hanem megállnak ... majd visszafordulnak felé! Mitsuko-nak nincs ideje jelezni a vezetőnek, aki az elülső védelemmel van elfoglalva, újra el kell használni a Suiton: Suijinheki // Víz elem: Vízmenedék technikát. A lángok recsegés, a perzselés és a kövek pattanás fél perc múltán teljesen alábbhagynak.
Rui nem vár egy újabb támadással, ahogy véget ért és biztonságnak véli a helyzetet kitör a fedezékből és megemelve hatalmas legyezőjét egy óriási széllöketet indít el, melyben elrejtve ott hasítanak azok a bizonyos szélsarlók. Az ellenfél ott áll a nyílt terepen, lihegve és leverten, miközben nézi a közeledő Fuuton Jutsu-t. Talán ezzel egy időben ugrik ki a fedezékből Kenji és indul a tőletek távolabbi sziklák mögé, ahol legutoljára látta Shizu-t, próbálja elérni őt és menteni a menthetőt.
Mindketten látjátok, hogy az Uchiha nem mozdul.
Csak nézi.
Ahogy csak pillanatok vannak hátra a találatig, megmernél esküdni rá Rui hogy szélpengék között látni véled ahogy ő széttárja karjait, mire a techika betalál: nem csak az Uchiha-t, de még a környező köveket, sziklákat is ketté szel a támadásod. 


~×××~


A férfi feldarabolt teste lassan hullik a por árnyékában a földre, majd csak egy pukkanás hangja visszhangzik a környéken. Nem maradt semmi belőle, csak füst ... egy klón volt! Szitkozódva beállsz védekező pozícióba és elkezdett pásztázni a környéket, de nem érzékeled az ellenség jelenlétét körülöttetek. Ekkor halljátok meg Kenji-t, ahogy közli veletek: eltűnt Shizu, nyoma veszett.
Rui talán már pánikszerűen nagyobbítja meg Szenzor képességét és ha így is tesz érzékeli mind az ellenség és mind Shizu halovány Chakra lenyomatát, de nem tudod megmondani hogy magával hurcolja-e őt vagy Shizu saját lábán mozog. Ekkor ugrik be a fehér lényekkel való találkozás és hogy mennyire képesek is leutánozni másokat. A gondolat, mint egy irritáló rovar, úgy mászott bele elmédbe...


Most már rájöttetek, hogy a tűzfal és annak manipulációja csak elterelés volt, mindeközben itt hagyott egy gyengébb klónt a maszkos alak és felkapva Shizu-t elmenekült/elszaladtak, ezzel pedig már most egy jókora előnyre tett/ek szert.


A csapatvezető vagy akár Mitsuko-nak és Kenji-nek is az eszébe ötölhet, hogy azonnal eredjenek a nyomába és mentsék meg társukat, ám ekkor egy robbanás érkezik Iwagakure no Sato falain belülről. Megtántorodtok. Lebuktak volna a többiek? Talán menekülnek? Vagy ez valami teljesen másik incidenshez köthető? A csatorna járatot sem sikerült még biztosítani mint menekülési útvonal és anélkül igen nehéz lesz a kijutás a behatoló csapat számára...


Vajon utána eredtek végezni az ellenséggel és megmenteni Shizu-t? Vajon tényleg Shizu volt-e veletek? De mi lesz a bent rekedt társaitokkal?
S itt jön a Shinobi lét legnagyobb kérdése:


Mit áldoztok fel a küldetés sikere érdekében?


Egy Kunoichi-t, aki végig veletek küzdött az Uchiha ellen
és állta a sarat a legvégéig, de lehet akár egy áruló is ...



... vagy ....


Három másik Shinobi-t, akik bemerészkedtek az oroszlán
szájába és talán olyan információk birtokában lehetnek,
amikkel megváltoztathatjátok a háború menetét.


Bármi is a döntésetek, gyorsan kell cselekedni.

// Kérdés, óhaj, sóhaj esetén keressetek meg nyugodtan, főleg ha nem volt valami érthető //
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ebisu Szer. Május 31 2023, 21:55

. : : HATÁRIDŐ : : .
2023.06.14.
Ebisu
Ebisu
Mesélő

Specializálódás : Az Orrvérzés Nagymestere

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 8d6 fire damage

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Naito Kenji Vas. Jún. 11 2023, 20:00

// Ebisu – Ahol a part szakad //

Másodpercek tört része alatt történt minden. A lángok csak közeledtek a védelmünkhöz, amit a két kunoichi kombinált össze. Ahogy megtörtént a gőzrobbanás, a lángok csak haladtak tovább. Szerencse, hogy a kőfal is itt volt. A verejték ömlött rólam a hő miatt, muszáj volt megtörölnöm a homlokom és kiigazítani onnan a rátapadt tincseimet. Szó szerint izzasztó egy harc, de már az is csodaszámba ment, hogy eddig túléltem… és ekkor még nem is tudtam azt, amivel később szembesültem. Szinte azonnal kilőttem abba az irányba, amerre Shizu-t véltem, miután egy bátorító mosolyt is megeresztettem Mitsu felé. Bíztam abban, hogy Rui feltartja majd az ellenségünket, de azért én is meg akartam bizonyosodni arról, hogy az ellenségünk nem próbál meg semmivel sem hátráltatni. De nem mozdult… Gyanús volt nagyon is, de nem foglalkozhattam vele. Muszáj volt elérnem Shizu-t és a lehető legmesszebb eljutni vele, hogy nyugodtan elláthassam a sérüléseit. Ám nem várt dologgal kellett szembesülnöm: Shizu teste eltűnt. Lábaim legyökereztek egy pillanatra. Hogy történhetett ez meg és a legfontosabb, hogy mikor???
– SHIZU ELTŰNT! –Torkom szakadtából kiabáltam oda a csapattársaimnak. Morgolódva mentem is vissza hozzájuk és néztem szét a terepen. Kezdett összeállni a kép is. A csattanás, ahogy Shizu eltűnt, majd jött a tűzfal… Az Uchiha meg nem mozdult. Elterelés volt, mi meg szépen benyakaltuk az egészet. Mentségünk, hogy védtük inkább magunkat, minthogy szénné égjünk. Utána kellett mennünk. Muszáj volt megmentenünk a csapattársunkat. Ezzel szerintem mindenki így volt… Aztán jött a robbanás a faluból is!
– Ez baj! Teljesen lefoglalt minket az Uchiha és nem biztosítottuk a többieknek a kijutást. Shizu-t sem hagyhatjuk cserben. Taichō, be tudod még mérni, hogy merre mehettek? –Fordultam is Rui felé kérdésemmel. Sürgetett az idő, nem is haboztam sokat. A kérdést nem véletlen tettem fel: megharaptam a bal hüvelykujjam és egy egyenes vércsíkot húztam a jobb tenyerembe. Segítségre volt szükségünk, mégpedig egy olyasvalakitől, aki kicsi, észrevehetetlen és gyors volt. Elmutogattam a megfelelő kézjeleket és a földre csaptam a jobb tenyerem:
– Kuchiyose no Jutsu! –A füstfelhő eltünése után Jushi azonnal meg is jelent. Még mielőtt bármibe belekezdett volna a szeleburdi farkas, komoly tekintettel néztem rá. Többször kell majd vele találkoznom, ezt már most megállapítottam. Az akadémia óta nem igazán idéztem meg… alkalmam se nagyon volt.
– Kenji-kun! Miben segítsek? –Annak ellenére, hogy régen találkoztunk, a komoly tekintetemből leszűrte, hogy nem játszani hívtam. Rui-ra néztem és, ha korábbi kérdésemre azt tudta mondani, hogy bemérte őket, fordultam is Jushi-hoz.
– Az egyik társunk veszélyben van, segítened kell megtalálni. Egy Uchiha valószínűleg elrabolta, ezért nagyon fontos, hogy ne vegyen észre. Gyűjts nekünk annyi információt, amennyit csak tudsz. Figyelj minden részletre, de ne magán akciózz! Pontosan tudnunk kell, hogy hova vitte és milyen veszélyre számíthatunk, de bármi fontos lehet. Ha megvan az információ, a szagom alapján megtalálsz. –Az utasítások után megadtam Shizu és az Uchiha személyleírását is és amennyiben Rui mutatta az irányt, Jushi már indult is. Bíztam abban, hogy még sikerül utolérnie őket vagy legalább valamennyire beérni azt a kettőt.
– Így később utánuk tudunk menni, ha mindenki együtt van. Csak bízhatunk abban, hogy Shizu még él, de a többiekre is gondolnunk kell. Vissza kell mennünk biztosítani a járatot. Taichō? –Rui-ra néztem ismét. Elragadott a hév és szinte ellentmondást nem tűrően döntöttem, lehet rosszul. Hittem abban, hogy Jushi-t nem a halálba küldtem, de további lépést csak Rui parancsára tettem.

Használt technikák:
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Koreko Rui Kedd Jún. 13 2023, 22:30

[Ahol a part szakad - Rippou Nindo]

A védekezés bevált, Mitsuko vízfala és Rui földből emelt fala megtette a hatását. Bár úgy tűnt, a lángok nem kímélik a csapatot, végül sikerült egész könnye átvészelniük a támadást. Kenji elindult a sebesült Shizu felkutatására, medikusként rá hárult ez a feladat. A vörös hajú kunoichi nem várt újabb támadásra, hanem elindított egy szélrohamot. A Daikamaitachi no jutsu végigszáguldott a vidéken, nem kímélve a tájat és legkevésbé az Uchihát. Valami mégsem hagyta nyugodni a jounint. A férfi kitárt karral várta a támadást, mintha nem érdekelné mi lesz vele. A szélpengék darabokra szaggatták, ám egy pukkanás kíséretében megsemmisült.
*Tehát csak egy klónt hagyott hátra elterelésnek. Jó eséllyel a Katon jutsu is csak arra szolgált, az erőinket a védekezésre csoportosítsuk át és ne rá figyeljünk.* Bosszankodott magában a zöld szemű shinobi. Leugrott a földfalról, aminek a tetejéről indította a támadást, egyenesen Mitsuko mellé érkezett. Halkan kibukott belőle néhány szitokszó és azonnal a védekezésre kezdett koncentrálni. A Kagura Shingan segítségével egyre távolabb terjesztette ki a chakráját, kereste a maszkost, hiszen bármelyik pillanatban újra meglephette őket. Tekintete a fiatalabb kunoichire vándorolt.
- Szép volt a Suiton technika, jó nagy részben neked köszönhetjük, hogy túléltük a támadást.
Úgy érezte, muszáj némi lelkesítést öntenie a lányba, mert jelenleg még annál is rosszabbul álltak a dolgok, mint korábban. Talán Ruinak is szüksége volt erre. Aztán jött Kenji híre, Shizunak nyoma veszett. Ettől az információtól kis kaviccsá ugrott össze a jounin gyomra. Került már szorult helyzetbe, ugyanakkor ennél a küldetésnél minden romokban hevert, bármennyire próbáltak helyt állni. Chakráját még jobban kiterjesztette, ezúttal már nem csupán az Uchihát kereste, hanem társukat is. Erősen koncentrált, és jóval távolabb a csata helyszínétől végre megtalálta. Gerincén végigfutott az elektromosság, ereiben meghűlt a vér.
*Olyan nagy kérés lett volna egy sima felderítő akció?* Tette fel a kérdést magának. Arcára hűvös nyugalmat erőltetett, pedig legszívesebben a Gouwan segítségével zúzta volna porrá az előtte magasodó falat, hátha ezzel enyhítheti a rá nehezedő nyomást.
Shizu ugyanis együtt mozgott az Uchihával, bár Rui ilyen messziről nem tudta megállapítani, a saját lábán teszi ezt, vagy a férfi elfogta. Eszébe jutottak a fehér lények, amik korábban a Chuunin Vizsgán tűntek fel, aztán a csapatot is megtámadták a barlangoknál. Bárki alakját képesek voltak a legapróbb részletekig lemásolni.
*Vajon Shizu volt velünk, vagy végig átvert egy ilyen lény? De ha ő az, van rá esély, hogy megmentsük.* Gondolatmenetét nem tudta befejezni, mert a falu felől robbanás zaja hallatszott. A harc közben teljesen elfeledkezett róla, eredetileg azért jöttek el ide, hogy biztosítsák a behatoló csapat kijutását. Megtalálták a járatot, ám még mielőtt sikerült volna utat találni, megérkezett az Uchiha. Kenji összefoglalta a két utat, amik közül választaniuk kellett. Szétválhattak volna, viszont Rui nem akarta magára hagyni a két ifjabb shinobit.
- Igen, bár már elég messze járnak - válaszolt a medikusnak.
Chakráját abba az irányba terjesztette szét jobban, amerre az előbb érzékelte a két chakrarendszert.
- Arra mentek! - mutatta meg az irányt a jounin.
Kenji megidézte a farkasát, és még mielőtt a Ninjuu-t útjára küldte volna, a vörös hajú kunoich feltartotta a kezét.
- Várj egy kicsit! Kettő jobb, mint egy és akár egymás hátát is tudják fedezni.
Rui megharapta hüvelykujját és tenyerét a földre csapta. Vonalak futottak végig a porban, aztán egy pukkanás és füstfelhő kíséretében megjelent egy kékesszürke színű kisebb farkas.
- Szia Rui, nagyon régen találkoztunk! - kezdett bele rögtön az idézett lény.
- Hisoka, nagyon fontos feladatot bízok rád, ez egyik társunk bajba került. Kenji megidézte is megidézte a farkasát. Szeretném, ha mindenben együtt működnétek. Vigyázzatok egymásra, ez a legfontosabb és semmi esetre se vegyenek észre
! Információt kéne szerezni, és úgy nézem, erre ti vagytok a legalkalmasabbak. Egy Uchihával van dolgotok, gondolom érted már a helyzet súlyosságát és fontosságát.
- Igen, mindent megteszek és vigyázok a másik farkasra.
Most már elengedte a két Ninjuu-t, csapatban dolgoztak, vagyis remélte nagyobb eséllyel derítenek ki valamit.
Rui a két csapattársa felé fordult. Kenji már elmondta, szerinte a járat biztosítása a legfontosabb. Valóban, a behatolók olyan információra tehettek szert, amire minden nemzetnek szüksége lehetett. Az Uchihák és a fehér lények minden eddiginél nagyobb fenyegetést jelentettek.
- Jól van, irány a járat! - adta ki a parancsot a jounin. - A bent lévő társaink számítanak ránk. És Kenji, ne aggódj, a két farkas vigyázni fog egymásra, jó eséllyel térnek vissza épségben és kiderítik, mi történt Shizuval!

Persze annak ellenére, amit mondott, a zöld szemű ninja is aggódott. Jelenleg azonban arra koncentrált, hogy időben elérjék az alagutat és elkezdhessék megnyitni a menekülései útvonalat.
- Az őrség is bármelyik percben a falnak erre a részére érhet, igyekeznünk kell!




Spoiler:
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 9 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.