Határvidékek

+14
Fujishima Hana
Ootsutsuki Kaguya
Kawajiri Satoshi
Hatake Kakashi
Sharo Lu
Jiraiya
Hazukage Kurono
Shimura Danzou
Gonza Sasano
Miyamoto Musashi
Akasuna no Sasori
Zoriko Akohi
Hidan
Kanmiru
18 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Gamabunta Kedd Szept. 27 2022, 17:52

Nagyjából elrendezted magad, mielőtt megközelítetted a helyet és bár köszöntésed kissé furcsa volt, hisz napszakilag közelebb álltatok az estéhez, mint a nappalhoz, de ezen látszólag senki nem akadt fenn. Furcsa mód magadon érezted az őrök tekintetét, és a távolabbi mintha feszengene valami miatt, ám az okokat nem igazán sejthetted. A kettő a kérdésedre egymásra nézett. Tisztán láthattad a tanácstalanságot a távolabbi arcán, míg arról, aki hozzád szólt, alig tudtál leolvasni valamit is. Végül visszafordult hozzád rövidesen, mielőtt válaszolt volna.
- A lányt az őrhelyen szállásoltuk el, mivel a faluban nincs sok felesleges ágy. Miért kérdi?
Ha ezek után úgy döntesz, végül összefoglalod a történteket, a távolabbi őrön egyre jobban látod a stressz jeleit. Némileg zavarodott, és elkezdett gyöngyözni a homloka, a veled szemben lévő őr arca viszont rezzenéstelen volt. A hangja türelmes volt és nyugodt, mikor megszólalt.
Elkérhetem a férfi tőrjét? – nyújtja feléd a kezét, ha pedig esetleg vonakodnál megmagyarázza – A szolgálatban lévő társainknak mindegyike rendelkezik egy speciális tőrrel. A markolat belső felére rákarcoljuk mindegyikünk a nevünket, így könnyen azonosítani tudjuk azt.
Ha végül átadod nekik a tőrt, azt lazán kihúzva le ellenőrzi az említett kiírást, mielőtt bólintana.
Ez sajnos tényleg Udakataé. Szegény bolond. Toshi! – szól a társához, továbbra is a kést vizsgálva – Azonnal üzenj a többieknek. Keressék meg a Uda testét és hozzák vissza, mielőtt olyanok találják, akiknek nem kéne. – néz rád kedves tekintettel – Nem szívesen hagynám egyik barátomat állateledelnek az erdő közepén. – ezután övére tűzi a tőrt, hisz az állítása szerint a rendjükhöz tartozik – Jöjjön velem kisasszony. Mihamarabb le kellene ellenőriznünk, hogy biztosan nem téved-e. Ha szerencsénk van az Ön által idehozott lány ott lesz a szálláson és más követte el a gyilkosságot. Ha nincs… akkor kénytelenek leszünk körözést kitűzni rá. – mondja türelmes, de tárgyilagosan.
Látod közben, hogy a távolabbi férfi elindul a falu mentén, nagy eséllyel a többi őrt is értesítve a helyzetről és továbbítva a parancsot. Látszólag az, aki veled beszélt a csapat főnöke, vagy legalábbis magasabb rangú személy, mint a másik, ám nem sokat vár és int neked, hogy kövesd.
 
Akkor nézd meg, ha úgy döntesz, hogy követed:
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Vas. Okt. 09 2022, 17:06

// Gamabunta - Családfakutatás //


Egy kimért mozdulattal fülem mögé sepertem az orromat csikiző hajtincsemet, miközben az őrt hallgattam. Éreztem arcomon a gyanakodó tekintetet. Szemeim ide-oda ugráltak a két férfi között.
- A társuk holtan fekszik az úton amin most jöttem. - Szavaim erősek voltak, de nem agresszívak. Az őrnek dobtam a tőrt. - Nemrég halt meg. - Vettem egy mély levegőt. Igyekeztem tényszerűen közölni a történteket. Nemrég még jó magam is úgy éreztem, hogy megérintett a halál keze. Próbáltam lassítani szívverésem, légzésem. - Egy mezőn táboroztam le. A társuk sikolya ébresztett. Mire odaértem már halott volt. - Szúrós szemekkel mértem fel a két férfit előttem, azonban a távolabbin hosszasan, már-már feltűnően hosszasan megakadt a tekintetem. Fel-le pásztáztam a testét, ruhájában, testbeszédében keresve információkat, melyeket valamelyest meg is találtam. - A lány ölte meg, eltörte a torkát. A láncok úgy mozogtak körülötte, mintha a testét képezték volna. - Testtartásom kissé elengedett, habár éreztem magamban a feszültséget. A higgadtabbik őrnek kölcsönöztem tekintetemet, amíg ő a tőrről mesélt. Gondolataim viszont már máshol jártak. Az őr reakciója korántsem volt olyan, mint akit meglepett volna társa halála. A másik pedig már majd ki fordult a bőréből attól hogy magában tartotta az idegeit húzó gondolatokat. Magamnak is meg voltak az elméleteim ekkorra már, hogy mi történt, melyet kissé undort sugárzó szemeimmel majdhogynem el is árultam.
- Nem Toshi. Egy tapottat se mozdulj! - Szóltam közbe az őr utasításának, miközben ujjaim végigsimították oldalamon a Wakizashim markolatát. - Látom hogy tudsz valamit. Mondd el. - Tudtam jól, hogy feszegettem a határokat, már ha nem léptem volna már át őket. Nem tudatosan jöttek a szavak. Éreztem mellkasomban a gyülemlő gyűlöletet, ahogy kavarodott, próbált kitörni. Fogalmam sincs, hogy honnan, miért kezdtem el így érezni. Talán mert úgy éreztem, hogy hülyének néznek, talán mert már túlságosan igaznak gondoltam az elméletemet a történtekről... Ettől függetlenül a szavak ki lettek mondva, a kezem a fegyverem markolatán pihent, én magam pedig próbáltam ellazítani a testem, felkészülve a legrosszabbra. Lassan kezdett ágyat vetni magamban a félelem, ahogy realizálódott, hányféleképpen térhet végzetes útra ez a szituáció. Nagyot nyeltem, ahogy vártam a férfi vagy férfiak válaszát.   
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Gamabunta Pént. Okt. 14 2022, 20:48

Nemigazán tudtad eldönteni, hogy miképp reagálnak rá a többiek. Az egyikük valamiért nagyon idegesnek tűnik, míg a másik nyugodtan, tapasztalt rókaként jár el. Talán kissé túl nyugodt is. Jól látható volt gyanakvásod a két őr felé és, ahogy a kardod után nyúlsz, látod, hogy a másik arca szinte elsápadt és a kezében tartott lándzsát erősebben fogja meg, ellenben a vezetőn nem látszik semmilyen nyoma az aggodalomnak. Rád emeli a tekintetét, majd az ideges társára. Látod a szemében a lenéző pillantást, ahogy a pánikoló őrtársára néz, majd vissza rád.
- Ha nem akarod, hogy összevizelje magát ne stresszeld tovább. Toshi pánikbeteg. Ha nem az apja lenne a falu vezetője, már rég leváltattam volna. – mondja számodra nyugtatólag, majd folytatva hangját kicsit megerősíti, jelezve, hogy a folytatást inkább a társának szánja, nem neked – Lévén milyen őr az, aki a legkisebb stresszre is remegni kezd nem? A pánikbeteg emberek nem ide valóak. –majd ezután visszább veszi a hangerejét, ezzel jelezve, hogy nem pazarol több energiát a társára – Nem mondom azt, hogy higy nekem. Azt gondolsz, amit szeretnél. De jobban tennéd, ha nem kevernél bajt a határon belül. – mosolyodik rád figyelmeztetően – Addig nincs baj, amíg a kardod a hüvelyébe marad. De még is csak az őrség a feladatunk, ha érted mire gondolok.
Érezted, hogy jótanácsnak szánta a szavait és valóban. Ha te kardot rántottál volna, legyen bármilyen gyanús is számodra az a kettő, két hivatalban lévő katonára húztál volna fegyvert. Bár civil rendőrségnek tűnnek neked, attól függetlenül hivatalos személy elleni erőszak vádjával, elég nehezen tudtál volna a hatóságok ellen tárgyalni. Akárhogy is rajtad a sor, hogy dönts. Látod, hogy a vezető kezd türelmetlenkedni, ami mondjuk érthető, hisz a szolgálatában történt egy állítólagos baleset, amely szerint egyik kollégáját megölték. Végül, ha egy ideig nem mozdulsz, egyszerűen megszólal, jól érezhetően, hogy fogytán a türelme.
- Nem igazán örülnék neki, ha egész nap itt kéne álldogálnom kisasszony. Ha tovább húzza az időt, úgy kell értelmeznem, hogy szándékában áll egérutat adni a gyilkosnak. Remélem, nem kell mondanom, hogy ez milyen következményekkel járna. – közli veled, ha pedig megjegyzed neki, hogy hogyan lehet ilyen nyugodt, mikor a társa meghalt, cinikusan felnevet – Úgy látom kegyed új még az országban. Ha minden alkalommal gyanakodni és idegeskedni fog, mikor hasonlót tapasztal, akkor elég rövid úton paranoiás lesz, ezt megígérhetem. Ez a szélhámosok és gaztevők országa Kedves. Itt pont az a gyanús, ha valami túl normális. – feleli nyugodtan, majd rád bök nyugodtan – Mint például kiskegyed.
Hogyan döntesz? Beletörődsz, hogy itt ilyen furcsaságok történnek, vagy kötöd az ebet a karóhoz. Tény, hogy a helyzet nem neked kedvez és az is igaz, hogy az őrök se teljesen bíznak benned, még a nyugodt fickón is látszik, hogy éber a közeledben. Mondjuk érthető, hisz még is csak egy társuk fegyverét hoztad vissza. Simán megölhetted volna őt te magad is, hogy másra kend a szituációt, most pedig húzod az időt, amely bőven elegendő a környék állatainak, hogy megtalálják az otthagyott elföldetlen testet. Miképp cselekedsz hát? Követed és megerősíted, hogy a kislány eltűnt, vagy saját kezedbe veszed a nyomozást? Esetleg más személy segítségére sietsz? A döntés rajtad áll.


// Ha úgy döntesz, követed az alakot, akkor az előző post spoilerét nyugodtan figyelembe veheted, ha esetleg pedig egyéb kérdésed van, nyugodtan keress fel engem privátba //
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Csüt. Okt. 20 2022, 19:13

// Gamabunta - Családfakutatás //


Egy fél lábhossznyit hátrább léptem. Zsigerből kényelmesebb pózba helyeztem a testem a wakizashim kirántására, habár arra nem került sor.
Hosszasan és látványosan fújtam ki számon a levegőt a férfi magyarázatára. Kissé elszégyelltem magam, amiért egyből a legrosszabbra gondoltam. Kezem lecsúszott a markolatról, izmaim ellazultak, az enyhe görnyedt testtartásomból is felegyenesedtem.
- Nem kell a kardomnak kikerülnie hüvelyéből ahhoz hogy... - Kezdtem bele motyogó hangon, a hirtelen érzett indulat hatására, amit a férfi figyelmeztető szavai váltottak ki belőlem. Tenyeremmel megtámasztottam egy pillanatra homlokomat, ahogy lenyeltem a mondat végét. Mintha csak édesapám szavait hallottam volna. A gondolattól is kirázott a hideg.
- Igazából, - Kezdtem bele, mielőtt folytatni tudta volna - Én csak tovább akarok menni. Ha gondolják elvezetem önöket a társukig... - Gondolkodtam el, ahogy komótos mozdulatokkal megigazítottam kócos hajam. Nem kifejezetten éreztem magamban akkor az erőt, hogy egyedül vessem vissza magam az éjszakába, a vadonba. Főleg úgy, hogy ott van kint valahol az a lány is... - Csak hozzanak fegyvereket. - Tettem hozzá, majd keresve egy sziklát amire leülhettem vagy egy fát aminek nekitámaszkodhattam, megvártam a férfi válaszát. Ha elfogadta, kissé fáradtan indultam vissza azon az úton amin jöttem, fél szemmel figyelve a távoli sötétséget. Ujjaim gyengéd módon simogatták a fegyverem tokját, készen rá, hogy magam elé engedjem az őröket akármelyik pillanatban. 
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Gamabunta Csüt. Okt. 27 2022, 13:30

Jól láthatóan érezted a fenyegetést az őr szavaiból, és valljuk be, tényleg nem volt bölcs dolog fenyegetni a kapuőröket. Végül beláttad, hogy jobb nem ellenállni a dolognak, viszont jól érezhetően nem bíztál meg a duoba. Ezt a másik is érezte nagy eséllyel, mivel bólintás után előhúzta a tőrét. Mielőtt azonban akár csak védekező állásba ugorhattál volna, a levegőbe dobta és egyszerűen elkapta azt a hegyénél fogva, feléd nyújtva annak markolatát.
Indulj el a falu vonalát követve, abba az irányba. – mutat el a part felé – Elvileg fél úton találkoznod kell az őrjáratozó társainkkal. Majd ő elkísérnek téged. – mondja neked nyugodtan, ha pedig értetlenül néznél rá, gunyoros módon elmosolyodik – Vagy küldjem veled Toshit, hogy meggyőzze őket, helyetted?
Gyakorlatilag némán mondta ki számodra, hogy tisztában van azzal, hogy nem bízol bennük, e nyomán pedig felajánlott neked egy alternatív választást. Akármelyik mellett is dönts, ha elindulsz, ő maga elindul az említett kaszárnya felé, hogy leellenőrizze az érintett kislány helyzetetét.
 
Rövid séta volt csak csupán egy magad, vagy akár Toshival karöltve. Utóbbi, ha esetleg veled tart, érezhetően ideges. Bár próbálja rejteni, nem igazán tudja. Ellenben, ha nem így teszel, úgy egy magad közelíted meg a három lándzsás alakot, akiket nagy eséllyel járőrözés közben vélhetsz felfedezni. Jobb oldalon egy testesebb férfi állt, aki két társa fölé magasodott. Szőrös, torzonborz feje és alapjáraton mérges vonásai nem adtak neki bizalomgerjesztő első benyomást. A másik oldalon egy leginkább közönyös arcú, fekete hajú férfi volt, aki még távolról is jól kivehetően sokszor ásítgatott. Középen ellenben egy alapjáraton vonzónak tűnő barna, göndörhajú nő sétált. Bár volt egyfajta kecsessége, a katona felszerelés alatt is jól kivehetőek voltak harcedzett végtagjai. Furcsa eleganciát sugárzott, ám az izmos tagjai ellenére is megőrizte vonzerejét. Ahogy előállsz eléjük és a tőr átadása előtt, vagy után, gyors összefoglalhatod, hogy miért vagy itt és mit akarsz tőlük. Persze az elején gyanakodva állnak eléd, ám a tőr megmutatása után, összenézve fordultak vissza hozzád. Végül a nő szólt hozzád először.
- Biztos vagy benne, hogy az őrtársunk halott? – kérdezi némileg feszült hangon, melyet, ha megerősítesz, egy rövid szitok hagyja el a száját – Azonnal vezess oda minket!
Hangja sürgető volt és intett a társainak is, hogy szó nélkül kövessék és feléd fordulva, bólintva jelezte, hogy tiéd a terep. A két férfi rövid úton megelőztek téged és egyfajta háromszög alakba mentetek tovább, az útmutatásaid alapján követve téged. Hosszú csend állt be az úton és nagy eséllyel egyikük se kezdeményez beszélgetést, ha csak hozzájuk nem szólsz. Azonban, ha érződik rajtad feszültség, nagyjából az út negyedénél megérezhetted a nő érdes kezének érintését a válladon.
- Ne okold magad annak a bolondnak a halálával magad. Nem a te hibád volt. – mondta kedves hangon neked – Ismered esetleg az elkövetőt? Ha tudsz róla valamit, kérlek osszad meg velünk. Lehet, hogy Aki nem volt a legjobb ember, de katona volt. – mondja kissé feszült hangon – Ha valaki képes volt végezni vele, az mindannyiunkra fenyegetést jelenthet. Kérlek, ha tudsz valamit áruld el.
A nő hangja kérlelően csengett, de érintése gyengéd volt. Nem erőltette rád a dolgot és nem erőltette a beszélgetést, ha esetleg nem szerettél volna. Ha csendben maradnál, egy megértő mosollyal meglapogatta a hátad biztatólag, majd visszatért a helyére és nem zavart téged többet. Ha próbálsz esetleg feszültségbontás nyomán beszélgetni valakivel, látszólag a nő vevő rá és kedvesen eldiskurál veled, ha erre vágysz, de önmagától látszólag többet nem kezd témát. Éber, ahogy mindkét társa is, bár érthető, hisz még is csak egy gyilkos van valahol a közelben.
 
// posztod addig tartson, hogy eldöntöd meddig kíséred el őket. Nagyjából a célállomás előtt olyan 1-200 méterrel mindenképp megállnak. Ha esetleg a célig kísérnéd őket, akkor a nő ragaszkodik hozzá, hogy várd meg őket itt, ha szeretnéd pedig ő maga is ott marad, hogy ne kelljen egyedül lenned. //
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Nashimaru Shizu Kedd Dec. 20 2022, 23:30

// Gamabunta - Családfakutatás //


- Arra nem lesz szükség. - Válaszoltam kissé gúnyos, dacos hangon. Nem éreztem Toshi segítségének szükségét, arról nem is beszélve, hogy vélhetően inkább gúnyból ajánlotta fel a férfi.
Utasításai szerint kerestem fel a hármas csapatot, kiknek sziluettjeik már távolról szemet ütöttek számomra. Szemeim végigpásztáztak az alakokat, s megragadtak a nőén. Tekintetem hamar végigtáncolt a nő ruháin és testén, kissé gyermeteg káprázatot kölcsönözve arcomnak. Számomra érthetetlen okból, de kaptivált a fizikuma; erős és markáns izmok, melyek nem túrják ki nőies gyönyörét. 
- Igen... Azt hiszem. - Válaszoltam a nőnek egy pillanatnyi habozás után. - Erre jöjjenek. - Szóltam oda nekik szinte egyből. A nő hangja furcsán parancsolónak hatott számomra, melyre szinte ösztönösen cselekedtem. Az út hosszú volt és csendes, habár agyam végig azon járt, hogy én is a nőéhez hasonló, erőt sugárzó fizikumot akarok magamnak. Sose tartottak kifejezetten erősnek melyre talán csak most tekintettem igazán problémaként, hogy láttam lehetőségem lenne erősítenem magamon.
- Nem okolom magam. - Jelentettem ki semlegesen. - Én magam is örülök hogy élek. Az elkövető egy lány, akire út közben találtam rá egy leomlot malomban. Acélláncok voltak a lábaira erősítve. A falutokba hoztam ma, gondoltam ennyit megtehetek érte. - Gondolkodtam el hosszan. Az eddigi tárgyilagos hangom kissé erőt vett magán. - Az kovács nem tudta leszedni róla a láncokat. Otthagytam maguknál és továbbálltam, néhány órája pedig a társuk sikolyára ébredtem. - Szemem előt felenevedtek az emlékek, a hideg, a fű sodródása ahogy a hang felé futottam, a félelem és a torkomban dobogó szívem. - Mire odaértem a társuk már halott volt. A lány... Nem is tudom mit láttam... - Gondolkodtam el hosszan. - A láncok, mintha életre kelltek volna, mozogtak a levegőben és megfojtották a férfit. Valamilyen chakrahasználó lehet a lány. - Néztem el a katonák arcain, keresve a reakciójukat. - A lány teljesen vak, mégis pontosan tudta, hogy merre vagyok. Ennyit tudok. - Összegeztem, majd folytattam az utat. Hallgattam, figyeltem a katonák reakciójukra, majd egy fél órányi séta után egy kissé derűsebb témával fordultam a nőhöz.
- Elnézést... - Kezdtem bele, kissé zavart hanggal. - Esetleg megkérdezhetem, hogy... - Kerestem a szavakat, de már éreztem, hogy akárhogy mondom, az kínos lesz. - Önnek mi az edzésrutinja? Étrendje? - Vetettem néhány sugalló pillantást a nő karjaira, vállaira, hogy a fizikumának elérésével kapcsolódóan tettem fel ezt a kérdést. - Hogy tudnék én is... Hasonló fizikumot elérni? - Tekintettem le saját vékonyka karjaimra. Persze azt nem tettem hozzá, hogy nem egy izompacsirta akarok lenni, hanem az a fajta... Elegánsan izmos testalkat elérése a célom. Habár szerintem ezt értette a nő is.

Végig kísértem a csapatot, gyakorlatilag testőrként használva őket. Ahogy közeledtünk a helyszínhez úgy kezdett egyrecsak visszakúszni belém a félelem. Célom csupán az volt, hogy a katonák segítségét kihasználva, összeszedjem a cuccaimat, és továbbálljak biztonságban, egyenesen Kemurigakure felé. 
Nashimaru Shizu
Nashimaru Shizu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 457
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 177 (C)
Erő : 160 (C)
Gyorsaság : 160 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja (Uchiha fogoly)
Chakraszint: 469

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Gamabunta Pént. Márc. 03 2023, 03:08

// A késésemért jóváírok +20 chakrát VAGY 1 db általad választott C szintű technikát, amelyre van engedélyed. Kérlek jelezd a postod végén, melyiket választottad //

// Nashimaru Shizu – Családfakutatás //

Úgy döntöttél, hogy nincs szükséged a férfi kíséretében, akiben nem igazán bíztál, de látszólag a vezető se hitte volna, hogy ezt akarod, jól érződik, hogy csak húzza az agyad. Mindezek ellenére, ahogy hátat fordítasz nekik, kicsit talán kirázza a hátadat a hideg, ahogy távolodsz, de nem igazán tudhatod megmagyarázni miért, mert se nem hideg volt, se egyéb dolog nem indokolta volna. Akárhogyan is, végül megindulsz a trio felé, akik „örömmel” álltak segítségedre.
Látszott rajtuk a feszültség, de ezt igazából nem igazán róhadtad fel nekik, végtére is te se lennél nyugodt, ha azzal jönnének, hogy egy ismerősödet meggyilkolták. Ahogy haladtok, menet közben szóváltásba kerülsz a nővel, kinek készségesen elmondod a körülményeket és érezheted, hogy szavaid nyomán nem igazán oszlattad el a bennük lévő feszültséget, sőt, ha lehet, még némiképp növelted is azt.
- Hallottátok fiúk! Egy shinobival állunk szembe. Kössétek fel a pelenkátokat és figyeljetek a környezetetekre. – mondja a többieknek, majd visszafordult hozzád – Előfordulhat, hogy egy Hyuuga volt. Annak az elkúrt klánnak, nagyon természetellenes szemszíne van, egyszer találkoztam egy tagjukkal, én is azt hittem, hogy vak, de mindent teljesen jól látott.
A magyarázatot neked szánta, de sejthetted, hogy igazából a társaikat is felkészítette erre, hogy előfordulhat, hogy egy Kekkei Genkai használóval van dolguk. Ahogy haladtok tovább és szégyenlősen megkérdezed tőle a további részeket, akaratlanul is felnevet, mely bár erélyes volt, nem annyira, hogy visszhangot verjen a környéken, lévén nem akarta, hogy túl messziről halhassák.
- Kisangyalom, ha majd egy tucat férfivel élsz együtt egy kantinban, muszáj neked lenni a legerősebbnek, mert a végén még féreg mászik a lábad közé. Ez nem egy finom hölgynek való élet, drágám!
Célozgatása nem feltétlen biztos, hogy célba ér és látszólag nem is tervezi, hogy leszakítson esetleges gyermeteg, naív burokból, ha nem ment át a célzás, bár az igaz, hogy társai jót mosolyogtak ezen a kijelentésen. Persze, ha esetleg elpirulnál a hallottaktól, a nő erélyesen felnevetve, hátba csap, ép elég erősen, hogy némiképp megbillenjen az egyensúlyod, és ahogy végig méred a többieket, ha esetleg meg akarnál győződni, hogy valóban úgy érti, ahogy értetted, egyikük pimaszul elvigyorodik, és sokatmondóan rád kacsint.
Akár vidámabban, akár szótlanabbul telik ezután az idő, végül szépen lassan megérkeztetek a célhelyre, ahol viszont már egyikőtök se nevetgélt, de még mosolyogni se mosolyogtatok. A feszültséget érezni lehetett a levegőbe. Tudtad, hogy nagyjából már csak maximum egy kilométer választ el titeket a szörnyű helyszíntől, de mivel a vezető hölgy (kitől, ha megkérdezted a nevét, Tomo-ként mutatkozott be) azt mondta, nagyjából ilyen távolságot elérve jelezzél nekik némán. Eképpen pedig végül megállva hozzád fordult a nő.
- Innentől egyedül megyünk tovább. – suttogja halkan, mintha attól félne, bárki meghallhatja – Kérlek, várj meg minket itt, ha félsz, hogy rád találnak, akkor búj egy bokorban és csak akkor gyere elő, ha hallasz minket visszajönni. Visszahozzuk neked a dolgaidat, megígérem. – mondja kedvesen, majd a többiek felé fordul - Fiúk! Fegyvert elő és készüljetek a legrosszabbra!
Ezzel hátat is fordított neked, látszólag teljesen elutasítva azt a lehetőséget, hogy akár csak távolról is velük tarts. Érthető, hisz lévén egyikük sincs tisztában, hogy mire vagy képes, számukra csupán csak egy ijedt lány vagy, aki rosszkor volt rossz helyen. Azonban, ahogy egyre jobban távolodnak el, úgy válik a hely egyre kísértetiesebb és kihaltabb, míg végül csupán már csak te maradtál. Te és a néma, sötét erdő.


// Döntsd el hogyan tovább. Türelmesen megvárod őket, vagy megpróbálsz utánuk lopakodni. Tomo látszólag hallani se akar róla, hogy velük gyere és minden esetben megpróbál győzni arról, hogy ez nem egy hozzád hasonló lánynak való látvány és dolog. //
Gamabunta
Gamabunta
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Békafőnök
Chakraszint: 667

Vissza az elejére Go down

Határvidékek - Page 6 Empty Re: Határvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.